Lublin31
maja
Lublin 31 maja Festiwalu Gier Umysłowych (Turniej Scrabble)
Polanica-Zdrój 7
czerwca
Polanica-Zdrój 7- 8 czerwca Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki
Mistrzostwa Regionów 2014
Piasutno 7
czerwca
Piasutno 7- 8 czerwca Drugie Scrabble nad jeziorem
Bartek najlepiej tnie i gnie słowa!07 - 08 czerwca 2014 — Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar StaropolankiPolanica-Zdrój, 07 - 08 czerwca 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Bartek najlepiej tnie i gnie słowa!Ostatnia niedziela była zarówno wielkim tryumfem Rafaela Nadala (który po raz dziewiąty wygrał wielkoszlemowy Roland Garros!), jak i również Wrocławskiej Siódemki, której przedstawiciele zajęli w Polanicy-Zdrój cztery czołowe lokaty.

Uzdrowiskowe Słów Cięcie-Gięcie rozpoczęło się w sobotę rano, gdy Sławek Wolski brawurowo przybliżał język polski i matematykę dzieciom, bawiąc je i mimochodem ucząc. Użył w tym celu scrabble, a jakże, ale nie tylko. Dzięki ciekawym łamigłówkom dzieci znajdowały w słowie NIELUZACCY nauczyciela, przekonywały się, że CHILE są liche, a Mariusz Wlazły im po prostu WYLAZŁ. A czy ktoś wie jak podzielić na pół jedenaście by wyszło sześć? (ten kto był, ten już wie :) Dzieciom się na pewno spodobało, ale rodzicom i opiekunom chyba też, bo w pewnym momencie sami zaczęli brać żywy udział w zabawie, niemalże wypierając dzieciaki.

Krótko po prezentacji, dwudziestu sześciu graczy zasiadło do gry (w tym debiutant Dariusz Bzdyra, który zdecydował się zagrać po zachętach Sławka). Turniej o Puchar Staropolanki otworzył Burmistrz Polanicy-Zdrój Jerzy Terlecki, honorowy Patron turnieju. Martwi nieco frekwencja, która mogłaby być lepsza, tym bardziej, że organizatorzy — Magdalena Mazurek wraz z mężem Piotrem i synem Pawłem — dostarczyli wszystkiego co potrzeba do gry, włącznie z herbatą i kawą dla spragnionych oraz łakociami i ciastem dla łasuchów, a każdy kto chciał się poczuć kuracjuszem, mógł nim się stać pijąc bez ograniczeń zdrojową wodę z pijałki.<

Sportowo pierwszy dzień był dniem Darka Kosza, który nie zaznał goryczy porażki i zakończył dzień ze średnią małych punktów wynoszącą 468,6 pkt. Tuż za nim z jedną porażką miejsce zajmowała Dorota Stachowska, a pięć zwycięstw mieli: Mariusz Wrześniewski, Karol Waniek, Michał Trumpus, i Małgorzata Szczygieł zajmując odpowiednio kolejne pozycje. Wydawać się mogło, że w tym gronie musi być zwyciezca całego turnieju. Nic bardziej błędnego — słabszą niedzielną formę Darka wykorzystał Bartosz Morawski, goniący wymienioną wyżej szóstkę. Wygrał wszystkie niedzielne partie, w ostatniej rewanżując się sobotniemu liderowi i pieczętując w ten sposób wygraną w całym turnieju. Potknięcie Darka wykorzystał Karol Waniek, który minimalną wygraną (406:405 z Dorotą Stachowską) wślizgnął się na środkowe miejsce podium. Wynagradzając sobie tę porażkę Dorota została najlepszą kobietą (piąta pozycja) oraz wygrała w konkursie na najdroższe uzdrowiskowe słowo (ZAPIJANO za 74 pkt). Z kolei na pocieszenie ubiegłorocznemu zwycięzcy Pawłowi Mazurkowi pozostał tytuł najlepszego przedstawiciela Ziemi Kłodzkiej.

W niedzielę przed niedzielnymi zmaganiami odbył się turniej szachów błyskawicznych. Najlepszy z piątki skrablistów-szachistów okazał się Paweł Brylski, który wyprzedził Kamila Górkę oraz Ryszarda Korpalskiego. W miniturnieju VIP-ów zwyciężył Paweł Żak, wygrywając pewnie dwie partie.

Bez dwóch zdań wielkie podziękowania należą się Państwu Mazurkom oraz miastu Polanica-Zdrój a także firmom: MbM ArtPress, Aparthotelowi Polanica, pracowni artystycznej "kado", Restauracji Karamba, Cukierni od Pokoleń, Pierogatej Chacie, Ski-Raft, biżuterii Spark, Staropolance, Kawiarni Szachowej, Teatrowi Zdrojowemu, Uzdrowiskom Kłodzkim oraz Pizzerii Wenecja. Osobne podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju składamy na ręce Bronka Parady, Ryszarda Korpalskiego oraz Bogusława Szyszki.

Było świetnie, tak trzymać i do zobaczenia za rok!
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie


Turniej pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Polanicy-Zdroju – Jerzego Terleckiego
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala Koncertowa przy Pijalni Wód Mineralnych Polanica-Zdrój
Obrońca tytułuPaweł Mazurek
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.polanica.pl/
HarmonogramSobota, 7 czerwca (7 rund)
9:00-11:00 — zabawa słowem czyli w poszukiwaniu nieodkrytej pasji — Okołoscrabblowe gry i zabawy dla dzieci i młodzieży
9:00-12:00 — poranny wypad z Bronkiem na Szczeliniec Wielki
12:00-12:45 — zapisy i rejestracja zawodników
13:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier
22:00 — pokaz kolorowej fontanny w Parku Zdrojowym
22:30 — biesiada

Niedziela, 8 czerwca (5 rund)
9:00-10:00 — turniej szachów błyskawicznych 10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
11:00 — rozpoczęcie turnieju towarzyszącego
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdPKS z całej Polski – bezpośrednio do Polanicy-Zdroju lub do Kłodzka;
PKP do Kłodzka, od Kłodzka tylko komunikacja PKS
Dla zmotoryzowanych:
- od strony Wrocławia dojazd drogą krajową nr 8 (kierunek Kudowa-Zdrój, Praga)
- od strony Katowic dojazd autostradą nr 4, zjazd na Nysę, Niemodlin i drogą nr 46 w kierunku na Nysę, Kłodzko; w Kłodzku wjazd na drogę krajową nr 8, kierunek Kudowa-Zdrój
Parking najbliższy miejsca rozgrywek – na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Zdrojowej, nieco dalej – ul. Lipowa, obok „Biedronki”. Oba płatne.
Darmowy parking – pod marketem Intermarche.
WyżywienieWe własnym zakresie.
Uczestnicy otrzymują identyfikatory upoważniające do bezpłatnego korzystania z wody w Pijalni oraz do 10% zniżki w kawiarni Pasja i Pizzerii Wenecja.
NoclegiNoclegi od piątku do niedzieli
Możliwe noclegi z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę:

1. Villa Alexandra (http://www.villa-alexandra.pl) ul. Piastowska 3; obiekt na 45 osób, cały do dyspozycji uczestników, pokoje od 1-5 osobowe; darmowy parking na terenie obiektu Cena: 60 os/ze śniadaniem

Rezerwacja pokoi w Villi Alexandra: do 25 maja tylko za pośrednictwem: Magdalena Mazurek 663582348 (w dniach 16-18 maja telefon może być poza zasięgiem)

od 26 maja pokoje zwolnione z rezerwacji – można próbować bezpośrednio u właściciela obiektu http://www.villa-alexandra.pl.

2. http://polanica.pl/strona-53-Turystyka_Noclegi_czyli_spimy_w_Polanicy.html
NagrodyI miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 400 zł i puchar
II miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 300 zł i puchar
III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 200 zł i puchar

Najlepszy debiutant — nagroda pieniężna w wyskokości 100 zł i puchar
I miejsce w turnieju szachów błyskawicznych – puchar
Najdroższe słowo związane z uzdrowiskiem — zestaw atrakcyjnych nagród rzeczowych od Staropolanki
Najlepsza zawodniczka – nagroda rzeczowa
Najlepszy zawodnik Ziemi Kłodzkiej – nagroda rzeczowa
Najgorszy "macak blanków" – nagroda rzeczowa
Nagroda specjalna dla zawodnika, który pokonał największą ilość kilometrów w drodze na nasz Turniej – nagroda rzeczowa
Dodatkowe atrakcje• Sobotnie zabawy okołoscrabblowe — SCRABBLE — CZYLI W POSZUKIWANIU NIEODKRYTEJ PASJI
Zapraszamy najmłodszych, rodziny z dziećmi w wieku szkolnym oraz tych, którzy mają ochotę na rozgrzewkę intelektualną poprzez zabawę słowem. Zabawy okołoscrabblowe są dobrym wprowadzeniem do tej fascynującej gry

• Podobnie, jak w roku ubiegłym — o wystrój i wyposażenie w słodkości stołu konsumpcyjnego zadba właściciel Kawiarni Wiedeńskiej — pan Mariusz

• Bronek Parada: Dla fanów niezmediatyzowanego (co tłumaczymy jako: niezapośredniczonego:) ) kontaktu z naturą (tu akurat z naciskiem na: martwą) — możliwy przed samym turniejem wypad na Szczeliniec w Karłowi. Razem z dojazdem w żwawym tempie do zrobienia nawet w 3 h — więc przewidywany czas wyjazdu: ok. 9:00. Własne automobile widziane mile — aczkolwiek dla niezmotoryzowanych znajdą się miejsca w 2 miejscowych (acz z 1 tylko — póki co — miejscowym kierowcą) wehikułach. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji przy zgłoszeniu. Osoby, które już dokonały zgłoszenia — proszę o maila z informacją o chęci wzięcia udziału w wypadzie na adres: manzi@wp.pl
Kontakt w sprawie: Bronek Parada, tel. 880-063-143, mail paradnybronio@op.pl

• Zachęcamy do udziału w niedzielnym turnieju szachów błyskawicznych. Miejscem rozgrywek będzie magiczna Kawiarnia Szachowa, której właścicielem jest szachista, brydżysta, maratończyk i scrabblista — Paweł Żak. O szczegółach będziemy informowali w sobotę, pomiędzy rozgrywkami scrabblowymi. Dla uczestników turnieju — od Właściciela i — równocześnie — Sędziego — specjały w postaci ciasteczek, pysznej kawy i herbaty.

• Każdy z Uczestników Turnieju otrzyma identyfikator, który pozwoli mu bez ograniczeń korzystać z wody leczniczej "Wielka Pieniawa" płynącej z kurków w Pijalni, w bezpośrednim sąsiedztwie zmagań Zawodników. Będzie to jedyna akceptowalna forma użycia "dopalacza" ;-) Identyfikatory będą także upoważniały do 10% zniżki w kawiarni "Pasja" — tuż obok miejsca rozgrywek oraz do takiej samej zniżki w Pizzerii Wenecja.

• Właściciel Pizzerii Wenecja oprócz 10% zniżki na konsumpcję w trakcie trwania turnieju, ufundował 3 gratisowe pizze, które będą rozlosowane wśród Uczestników, pomiędzy kolejnymi rundami. www.wenecja-polanica.pl
facebook.com/TrattoriaWenecja
tel. (74) 869 04 75 PizzaTaxi

• Wśród nagród znajdzie się także voucher dla dwóch osób — pobyt piatek-sobota-niedziela w apartamencie dwu osobowym od Aparthotel Polanica.
Aparthotel Polanica
Al. Zwycięzców 6A/1
57-320 Polanica-Zdrój
Tel. (+48) 537 659 102
e-mail: kontakt@aparthotelpolanica.pl

• Sobotni turniej odwiedzą z degustacją właściciele "Pierogatej Chaty" — najlepszych pierogów w Polanicy

• Do rozlosowania będą także karnety na spływy pontonowe Przełomem Bardzkim (http://www.ski-raft.pl/index.html) oraz voucher obiadowy na 200 zł z Restauracji Karmba w Polanicy-Zdroju
OrganizatorzyMbM ArtPress Magdalena Mazurek 663 582 348 mbmartpress@wp.eu
Miejskie Centrum Kultury i Promocji Polanicy-Zdroju
Sponsorzy



































Apteka "FENIKS", ul. Bystrzycka, Polanica-Zdrój


Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jantar w Polanicy-Zdroju


Wyniki turnieju II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.96      9.0     5199     1898      698
  2 Karol           Waniek               Wrocław                135.72      9.0     5045     1830      639
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.41      9.0     5020     1896      126
  4 Bogusław        Szyszka              Oława                  137.49      8.0     4989     1673      544
  5 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.83      8.0     4564     1794      182
  6 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.34      7.0     5143     1690      875
  7 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.96      7.0     4941     1633      542
  8 Czesława        Pawłowska            Wrocław                104.42      7.0     4570     1532      440
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.89      7.0     4501     1691     -137
 10 Kamil           Górka                Kraków                 150.18      6.0     4848     1490      205
 11 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         133.13      6.0     4653     1486        0
 12 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         128.37      6.0     4545     1427      109
 13 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              115.84      6.0     4495     1430      496
 14 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      121.62      6.0     4386     1390      254
 15 Urszula         Solarska             Łódź                   112.61      6.0     4304     1442       14
 16 Adam            Janicki              Wrocław                118.21      5.5     4466     1528      -30
 17 Marta           Świątkowska          Wrocław                120.58      5.5     4319     1264      921
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.62      5.0     4553     1349     -140
 19 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.42      5.0     4247     1327       49
 20 Paweł           Brylski              Kraków                 102.08      5.0     4089     1400     -464
 21 Michał          Trumpus              Wrocław                118.23      5.0     2881     1064      242
 22 Justyna         Górka                Kraków                 148.65      4.5     4440     1336     -323
 23 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              100.00      4.5     4167     1137        1
 24 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            102.46      3.5     4048     1124     -208
 25 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      2.5     3457      880     -538
 26 Dariusz         Bzdyra               Polanica-Zdrój         100.00      0.5     1982      708    -2997
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki



	Bartosz Morawski 153.96 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Puchowski             121.62 +  451: 379  172
    2     7 Adam           Janicki               118.21 -  362: 432   68
    3     9 Marta          Świątkowska           120.58 +  353: 304  171
    4     7 Janusz         Krupiński             129.96 +  462: 319  180
    5     5 Kamil          Górka                 150.18 +  493: 335  200
    6     2 Dorota         Stachowska            121.83 -  392: 446   72
    7     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  360: 531  102
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          143.34 +  459: 428  193
    9     2 Karol          Waniek                135.72 +  376: 367  186
   10     3 Bronisław      Parada                128.37 +  415: 368  178
   11     3 Małgorzata     Szczygieł             123.89 +  565: 296  174
   12     1 Dariusz        Kosz                  152.41 +  511: 296  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Dariusz Kosz 152.41 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Świątkowska           120.58 +  379: 358  171
    2     3 Dorota         Stachowska            121.83 +  414: 383  172
    3     1 Karol          Waniek                135.72 +  574: 334  186
    4     1 Paweł          Mazurek               133.13 +  427: 382  183
    5     1 Małgorzata     Szczygieł             123.89 +  508: 344  174
    6     1 Michał         Trumpus               118.23 +  447: 396  168
    7     1 Bartosz        Morawski              153.96 +  531: 360  204
    8     1 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  430: 401  174
    9     1 Janusz         Krupiński             129.96 -  294: 568   80
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          143.34 +  404: 349  193
   11     1 Bogusław       Szyszka               137.49 -  316: 508   87
   12     1 Bartosz        Morawski              153.96 -  296: 511  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Kamil Górka 150.18 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Trumpus               118.23 -  403: 424   68
    2     8 Janusz         Krupiński             129.96 +  424: 342  180
    3     8 Piotr          Potoczek              100.00 +  570: 296  150
    4     3 Urszula        Solarska              112.61 -  311: 429   63
    5     5 Bartosz        Morawski              153.96 -  335: 493  104
    6     7 Paweł          Mazurek               133.13 -  417: 492   83
    7     9 Marcin         Stachowski            102.46 +  467: 321  152
    8     7 Paweł          Brylski               102.08 +  424: 281  152
    9     4 Małgorzata     Szczygieł             123.89 +  430: 327  174
   10     4 Dorota         Stachowska            121.83 -  347: 404   72
   11     6 Justyna        Górka                 148.65 +  387: 362  199
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  333: 472   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Justyna Górka 148.65 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Janicki               118.21 =  365: 365  118
    2     6 Marcin         Stachowski            102.46 +  492: 315  152
    3     2 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  366: 403   74
    4     5 Dorota         Stachowska            121.83 -  325: 336   72
    5     9 Sławomir       Wolski                113.42 +  402: 353  163
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  296: 525   93
    7     8 Bronisław      Parada                128.37 -  339: 384   78
    8     8 Czesława       Pawłowska             104.42 +  351: 326  154
    9     6 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  410: 366  174
   10     5 Bogusław       Szyszka               137.49 -  393: 451   87
   11     6 Kamil          Górka                 150.18 -  362: 387  100
   12    10 Marta          Świątkowska           120.58 -  339: 552   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Mariusz Wrześniewski 143.34 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Korpalski             115.84 +  401: 367  166
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  380: 403   74
    3    10 Paweł          Brylski               102.08 +  353: 323  152
    4     4 Karol          Waniek                135.72 -  355: 357   86
    5     6 Bogusław       Szyszka               137.49 +  485: 291  187
    6     6 Justyna        Górka                 148.65 +  525: 296  199
    7     4 Adam           Janicki               118.21 +  466: 304  168
    8     3 Bartosz        Morawski              153.96 -  428: 459  104
    9     3 Dorota         Stachowska            121.83 +  467: 236  172
   10     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  349: 404  102
   11     5 Janusz         Krupiński             129.96 -  462: 495   80
   12     4 Kamil          Górka                 150.18 +  472: 333  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Bogusław Szyszka 137.49 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Wolski                113.42 -  364: 375   63
    2    11 Czesława       Pawłowska             104.42 +  470: 349  154
    3     6 Urszula        Solarska              112.61 -  311: 401   63
    4    10 Paweł          Brylski               102.08 +  519: 320  152
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  291: 485   93
    6     8 Piotr          Potoczek              100.00 +  384: 297  150
    7     7 Ryszard        Korpalski             115.84 +  405: 345  166
    8     5 Adam           Janicki               118.21 -  348: 378   68
    9     7 Paweł          Mazurek               133.13 +  458: 432  183
   10     5 Justyna        Górka                 148.65 +  451: 393  199
   11     1 Dariusz        Kosz                  152.41 +  508: 316  202
   12     3 Janusz         Krupiński             129.96 +  480: 354  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Karol Waniek 135.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Urszula        Solarska              112.61 +  468: 318  163
    2     5 Paweł          Brylski               102.08 +  503: 313  152
    3     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  334: 574  102
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          143.34 +  357: 355  193
    5     3 Dorota         Stachowska            121.83 -  364: 462   72
    6     5 Ryszard        Korpalski             115.84 +  396: 375  166
    7     3 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  540: 283  174
    8     4 Małgorzata     Szczygieł             123.89 +  489: 247  174
    9     2 Bartosz        Morawski              153.96 -  367: 376  104
   10     2 Janusz         Krupiński             129.96 +  390: 355  180
   11     2 Bronisław      Parada                128.37 +  431: 343  178
   12     2 Dorota         Stachowska            121.83 +  406: 405  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Paweł Mazurek 133.13 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Czesława       Pawłowska             104.42 +  478: 261  154
    2     4 Sławomir       Wolski                113.42 +  411: 388  163
    3     3 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  387: 370  174
    4     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  382: 427  102
    5     4 Adam           Janicki               118.21 -  277: 434   68
    6     7 Kamil          Górka                 150.18 +  492: 417  200
    7     5 Michał         Trumpus               118.23 -  273: 423   68
    8     6 Bronisław      Parada                128.37 -  365: 378   78
    9     7 Bogusław       Szyszka               137.49 -  432: 458   87
   10     6 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  342: 418   74
   11     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  338: 296  150
   12     7 Adam           Janicki               118.21 +  476: 383  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Janusz Krupiński 129.96 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Stachowski            102.46 -  328: 454   52
    2     8 Kamil          Górka                 150.18 -  342: 424  100
    3    13 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  603: 113  150
    4     7 Bartosz        Morawski              153.96 -  319: 462  104
    5    10 Paweł          Brylski               102.08 +  346: 340  152
    6     9 Michał         Puchowski             121.62 +  429: 340  172
    7     6 Urszula        Solarska              112.61 +  388: 327  163
    8     2 Dorota         Stachowska            121.83 +  414: 313  172
    9     1 Dariusz        Kosz                  152.41 +  568: 294  202
   10     2 Karol          Waniek                135.72 -  355: 390   86
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          143.34 +  495: 462  193
   12     3 Bogusław       Szyszka               137.49 -  354: 480   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Bronisław Parada 128.37 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Brylski               102.08 -  353: 370   52
    2    13 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  479: 195  150
    3     7 Sławomir       Wolski                113.42 -  331: 428   63
    4     9 Piotr          Potoczek              100.00 +  395: 388  150
    5     8 Ryszard        Korpalski             115.84 -  281: 367   66
    6    11 Marcin         Stachowski            102.46 +  465: 353  152
    7     8 Justyna        Górka                 148.65 +  384: 339  199
    8     6 Paweł          Mazurek               133.13 +  378: 365  183
    9     5 Adam           Janicki               118.21 +  400: 381  168
   10     3 Bartosz        Morawski              153.96 -  368: 415  104
   11     2 Karol          Waniek                135.72 -  343: 431   86
   12     5 Czesława       Pawłowska             104.42 -  368: 404   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Małgorzata Szczygieł 123.89 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  489: 101  150
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          143.34 +  403: 380  193
    3     2 Justyna        Górka                 148.65 +  403: 366  199
    4     2 Michał         Trumpus               118.23 +  458: 408  168
    5     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  344: 508  102
    6     3 Adam           Janicki               118.21 +  356: 318  168
    7     2 Dorota         Stachowska            121.83 -  374: 388   72
    8     4 Karol          Waniek                135.72 -  247: 489   86
    9     4 Kamil          Górka                 150.18 -  327: 430  100
   10     6 Paweł          Mazurek               133.13 +  418: 342  183
   11     3 Bartosz        Morawski              153.96 -  296: 565  104
   12     6 Ryszard        Korpalski             115.84 +  386: 343  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Andrzej Rechowicz 123.62 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Potoczek              100.00 +  522: 295  150
    2     1 Michał         Trumpus               118.23 -  366: 440   68
    3     3 Paweł          Mazurek               133.13 -  370: 387   83
    4     8 Michał         Puchowski             121.62 +  405: 346  172
    5     7 Marcin         Stachowski            102.46 +  446: 283  152
    6     4 Urszula        Solarska              112.61 +  400: 394  163
    7     3 Karol          Waniek                135.72 -  283: 540   86
    8     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  401: 430  102
    9     6 Justyna        Górka                 148.65 -  366: 410   99
   10     7 Adam           Janicki               118.21 -  334: 397   68
   11     8 Czesława       Pawłowska             104.42 -  302: 457   54
   12    11 Marcin         Stachowski            102.46 +  358: 314  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Dorota Stachowska 121.83 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Alicja         Puchowska             100.00 +  481: 226  150
    2     3 Dariusz        Kosz                  152.41 -  383: 414  102
    3     5 Marcin         Stachowski            102.46 +  353: 335  152
    4     5 Justyna        Górka                 148.65 +  336: 325  199
    5     3 Karol          Waniek                135.72 +  462: 364  186
    6     2 Bartosz        Morawski              153.96 +  446: 392  204
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             123.89 +  388: 374  174
    8     2 Janusz         Krupiński             129.96 -  313: 414   80
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  236: 467   93
   10     4 Kamil          Górka                 150.18 +  404: 347  200
   11     4 Adam           Janicki               118.21 +  357: 318  168
   12     2 Karol          Waniek                135.72 -  405: 406   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Michał Puchowski 121.62 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              153.96 -  379: 451  104
    2     9 Urszula        Solarska              112.61 -  298: 424   63
    3    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  345: 267  150
    4     8 Andrzej        Rechowicz             123.62 -  346: 405   74
    5    12 Marta          Świątkowska           120.58 +  337: 300  171
    6     9 Janusz         Krupiński             129.96 -  340: 429   80
    7    10 Czesława       Pawłowska             104.42 -  348: 396   54
    8    10 Ryszard        Korpalski             115.84 +  437: 292  166
    9    10 Sławomir       Wolski                113.42 -  388: 403   63
   10    11 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  435: 145  150
   11    10 Marcin         Stachowski            102.46 +  340: 318  152
   12     8 Sławomir       Wolski                113.42 +  393: 302  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Marta Świątkowska 120.58 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  152.41 -  358: 379  102
    2    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  342: 250  150
    3     9 Bartosz        Morawski              153.96 -  304: 353  104
    4    11 Ryszard        Korpalski             115.84 -  274: 336   66
    5    12 Michał         Puchowski             121.62 -  300: 337   72
    6    13 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  534:  79  150
    7    13 Paweł          Brylski               102.08 -  376: 379   52
    8     9 Urszula        Solarska              112.61 +  309: 308  163
    9    12 Marcin         Stachowski            102.46 +  361: 284  152
   10     8 Czesława       Pawłowska             104.42 -  309: 354   54
   11    13 PAUZA
   12    10 Justyna        Górka                 148.65 +  552: 339  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 11 114.91




	Michał Trumpus 118.23 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 150.18 +  424: 403  200
    2     1 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  440: 366  174
    3     4 Adam           Janicki               118.21 +  404: 398  168
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  408: 458   74
    5     2 Urszula        Solarska              112.61 +  386: 294  163
    6     1 Dariusz        Kosz                  152.41 -  396: 447  102
    7     5 Paweł          Mazurek               133.13 +  423: 273  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  /  7 152.00




	Adam Janicki 118.21 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 148.65 =  365: 365  149
    2     7 Bartosz        Morawski              153.96 +  432: 362  204
    3     4 Michał         Trumpus               118.23 -  398: 404   68
    4     6 Sławomir       Wolski                113.42 +  358: 351  163
    5     4 Paweł          Mazurek               133.13 +  434: 277  183
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  318: 356   74
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  304: 466   93
    8     5 Bogusław       Szyszka               137.49 +  378: 348  187
    9     5 Bronisław      Parada                128.37 -  381: 400   78
   10     7 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  397: 334  174
   11     4 Dorota         Stachowska            121.83 -  318: 357   72
   12     7 Paweł          Mazurek               133.13 -  383: 476   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Ryszard Korpalski 115.84 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  367: 401   93
    2    10 Piotr          Potoczek              100.00 -  355: 432   50
    3    11 Czesława       Pawłowska             104.42 +  414: 265  154
    4    11 Marta          Świątkowska           120.58 +  336: 274  171
    5     8 Bronisław      Parada                128.37 +  367: 281  178
    6     5 Karol          Waniek                135.72 -  375: 396   86
    7     7 Bogusław       Szyszka               137.49 -  345: 405   87
    8    10 Michał         Puchowski             121.62 -  292: 437   72
    9    11 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  446: 155  150
   10     9 Sławomir       Wolski                113.42 +  426: 277  163
   11     7 Paweł          Brylski               102.08 +  429: 290  152
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  343: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Sławomir Wolski 113.42 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Szyszka               137.49 +  375: 364  187
    2     4 Paweł          Mazurek               133.13 -  388: 411   83
    3     7 Bronisław      Parada                128.37 +  428: 331  178
    4     6 Adam           Janicki               118.21 -  351: 358   68
    5     9 Justyna        Górka                 148.65 -  353: 402   99
    6    10 Paweł          Brylski               102.08 -  258: 368   52
    7    11 Alicja         Puchowska             100.00 +  379: 265  150
    8    11 Piotr          Potoczek              100.00 -  334: 354   50
    9    10 Michał         Puchowski             121.62 +  403: 388  172
   10     9 Ryszard        Korpalski             115.84 -  277: 426   66
   11    12 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  399: 138  150
   12     8 Michał         Puchowski             121.62 -  302: 393   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Urszula Solarska 112.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Waniek                135.72 -  318: 468   86
    2     9 Michał         Puchowski             121.62 +  424: 298  172
    3     6 Bogusław       Szyszka               137.49 +  401: 311  187
    4     3 Kamil          Górka                 150.18 +  429: 311  200
    5     2 Michał         Trumpus               118.23 -  294: 386   68
    6     4 Andrzej        Rechowicz             123.62 -  394: 400   74
    7     6 Janusz         Krupiński             129.96 -  327: 388   80
    8     9 Marta          Świątkowska           120.58 -  308: 309   71
    9     9 Paweł          Brylski               102.08 -  284: 446   52
   10    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  368: 359  150
   11    11 Piotr          Potoczek              100.00 +  381: 293  150
   12     9 Paweł          Brylski               102.08 +  376: 321  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Czesława Pawłowska 104.42 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Mazurek               133.13 -  261: 478   83
    2    11 Bogusław       Szyszka               137.49 -  349: 470   87
    3    11 Ryszard        Korpalski             115.84 -  265: 414   66
    4    12 Marcin         Stachowski            102.46 -  349: 370   52
    5    13 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  437: 164  150
    6    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  575: 211  150
    7    10 Michał         Puchowski             121.62 +  396: 348  172
    8     8 Justyna        Górka                 148.65 -  326: 351   99
    9     8 Piotr          Potoczek              100.00 +  397: 345  150
   10     8 Marta          Świątkowska           120.58 +  354: 309  171
   11     8 Andrzej        Rechowicz             123.62 +  457: 302  174
   12     5 Bronisław      Parada                128.37 +  404: 368  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Marcin Stachowski 102.46 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Krupiński             129.96 +  454: 328  180
    2     6 Justyna        Górka                 148.65 -  315: 492   99
    3     5 Dorota         Stachowska            121.83 -  335: 353   72
    4    12 Czesława       Pawłowska             104.42 +  370: 349  154
    5     7 Andrzej        Rechowicz             123.62 -  283: 446   74
    6    11 Bronisław      Parada                128.37 -  353: 465   78
    7     9 Kamil          Górka                 150.18 -  321: 467  100
    8    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  401: 297  150
    9    12 Marta          Świątkowska           120.58 -  284: 361   71
   10    13 PAUZA
   11    10 Michał         Puchowski             121.62 -  318: 340   72
   12    11 Andrzej        Rechowicz             123.62 -  314: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 11 102.18




	Paweł Brylski 102.08 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bronisław      Parada                128.37 +  370: 353  178
    2     5 Karol          Waniek                135.72 -  313: 503   86
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          143.34 -  323: 353   93
    4    10 Bogusław       Szyszka               137.49 -  320: 519   87
    5    10 Janusz         Krupiński             129.96 -  340: 346   80
    6    10 Sławomir       Wolski                113.42 +  368: 258  163
    7    13 Marta          Świątkowska           120.58 +  379: 376  171
    8     7 Kamil          Górka                 150.18 -  281: 424  100
    9     9 Urszula        Solarska              112.61 +  446: 284  163
   10    10 Piotr          Potoczek              100.00 +  338: 332  150
   11     7 Ryszard        Korpalski             115.84 -  290: 429   66
   12     9 Urszula        Solarska              112.61 -  321: 376   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Dariusz Bzdyra 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szczygieł             123.89 -  101: 489   74
    2    13 Bronisław      Parada                128.37 -  195: 479   78
    3    13 Janusz         Krupiński             129.96 -  113: 603   80
    4    13 Alicja         Puchowska             100.00 -  173: 347   50
    5    13 Czesława       Pawłowska             104.42 -  164: 437   54
    6    13 Marta          Świątkowska           120.58 -   79: 534   71
    7    12 Piotr          Potoczek              100.00 -  254: 407   50
    8    13 PAUZA
    9    11 Ryszard        Korpalski             115.84 -  155: 446   66
   10    11 Michał         Puchowski             121.62 -  145: 435   72
   11    12 Sławomir       Wolski                113.42 -  138: 399   63
   12    12 Alicja         Puchowska             100.00 -  165: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  / 11  64.36




	Piotr Potoczek 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             123.62 -  295: 522   74
    2    10 Ryszard        Korpalski             115.84 +  432: 355  166
    3     8 Kamil          Górka                 150.18 -  296: 570  100
    4     9 Bronisław      Parada                128.37 -  388: 395   78
    5    11 Alicja         Puchowska             100.00 +  428: 236  150
    6     8 Bogusław       Szyszka               137.49 -  297: 384   87
    7    12 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  407: 254  150
    8    11 Sławomir       Wolski                113.42 +  354: 334  163
    9     8 Czesława       Pawłowska             104.42 -  345: 397   54
   10    10 Paweł          Brylski               102.08 -  332: 338   52
   11    11 Urszula        Solarska              112.61 -  293: 381   63
   12    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 11 103.36




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Stachowska            121.83 -  226: 481   72
    2    12 Marta          Świątkowska           120.58 -  250: 342   71
    3    12 Michał         Puchowski             121.62 -  267: 345   72
    4    13 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  347: 173  150
    5    11 Piotr          Potoczek              100.00 -  236: 428   50
    6    12 Czesława       Pawłowska             104.42 -  211: 575   54
    7    11 Sławomir       Wolski                113.42 -  265: 379   63
    8    12 Marcin         Stachowski            102.46 -  297: 401   52
    9    13 PAUZA
   10    12 Urszula        Solarska              112.61 -  359: 368   63
   11     9 Paweł          Mazurek               133.13 -  296: 338   83
   12    12 Dariusz        Bzdyra                100.00 +  403: 165  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  / 11  80.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Puchowski             451: 379
   2 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Kosz                  358: 379
   3 Kamil          Górka                - Michał         Trumpus               403: 424
   4 Adam           Janicki              - Justyna        Górka                 365: 365
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Korpalski             401: 367
   6 Sławomir       Wolski               - Bogusław       Szyszka               375: 364
   7 Karol          Waniek               - Urszula        Solarska              468: 318
   8 Czesława       Pawłowska            - Paweł          Mazurek               261: 478
   9 Janusz         Krupiński            - Marcin         Stachowski            328: 454
  10 Paweł          Brylski              - Bronisław      Parada                370: 353
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Bzdyra                489: 101
  12 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Rechowicz             295: 522
  13 Dorota         Stachowska           - Alicja         Puchowska             481: 226


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Trumpus               366: 440
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Szczygieł             380: 403
   3 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            414: 383
   4 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wolski                411: 388
   5 Karol          Waniek               - Paweł          Brylski               503: 313
   6 Justyna        Górka                - Marcin         Stachowski            492: 315
   7 Bartosz        Morawski             - Adam           Janicki               362: 432
   8 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 342: 424
   9 Michał         Puchowski            - Urszula        Solarska              298: 424
  10 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Potoczek              355: 432
  11 Bogusław       Szyszka              - Czesława       Pawłowska             470: 349
  12 Alicja         Puchowska            - Marta          Świątkowska           250: 342
  13 Dariusz        Bzdyra               - Bronisław      Parada                195: 479


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Karol          Waniek                574: 334
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 403: 366
   3 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             387: 370
   4 Michał         Trumpus              - Adam           Janicki               404: 398
   5 Marcin         Stachowski           - Dorota         Stachowska            335: 353
   6 Urszula        Solarska             - Bogusław       Szyszka               401: 311
   7 Bronisław      Parada               - Sławomir       Wolski                331: 428
   8 Piotr          Potoczek             - Kamil          Górka                 296: 570
   9 Marta          Świątkowska          - Bartosz        Morawski              304: 353
  10 Paweł          Brylski              - Mariusz        Wrześniewski          323: 353
  11 Czesława       Pawłowska            - Ryszard        Korpalski             265: 414
  12 Michał         Puchowski            - Alicja         Puchowska             345: 267
  13 Dariusz        Bzdyra               - Janusz         Krupiński             113: 603


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Mazurek               427: 382
   2 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Szczygieł             408: 458
   3 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              311: 429
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Waniek                355: 357
   5 Dorota         Stachowska           - Justyna        Górka                 336: 325
   6 Sławomir       Wolski               - Adam           Janicki               351: 358
   7 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              319: 462
   8 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Puchowski             405: 346
   9 Bronisław      Parada               - Piotr          Potoczek              395: 388
  10 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Brylski               519: 320
  11 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           336: 274
  12 Marcin         Stachowski           - Czesława       Pawłowska             370: 349
  13 Alicja         Puchowska            - Dariusz        Bzdyra                347: 173


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  344: 508
   2 Urszula        Solarska             - Michał         Trumpus               294: 386
   3 Karol          Waniek               - Dorota         Stachowska            364: 462
   4 Adam           Janicki              - Paweł          Mazurek               434: 277
   5 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 493: 335
   6 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          291: 485
   7 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            446: 283
   8 Ryszard        Korpalski            - Bronisław      Parada                367: 281
   9 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                402: 353
  10 Paweł          Brylski              - Janusz         Krupiński             340: 346
  11 Piotr          Potoczek             - Alicja         Puchowska             428: 236
  12 Michał         Puchowski            - Marta          Świątkowska           337: 300
  13 Dariusz        Bzdyra               - Czesława       Pawłowska             164: 437


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Dariusz        Kosz                  396: 447
   2 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              446: 392
   3 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szczygieł             318: 356
   4 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             394: 400
   5 Karol          Waniek               - Ryszard        Korpalski             396: 375
   6 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          296: 525
   7 Paweł          Mazurek              - Kamil          Górka                 492: 417
   8 Piotr          Potoczek             - Bogusław       Szyszka               297: 384
   9 Janusz         Krupiński            - Michał         Puchowski             429: 340
  10 Sławomir       Wolski               - Paweł          Brylski               258: 368
  11 Bronisław      Parada               - Marcin         Stachowski            465: 353
  12 Czesława       Pawłowska            - Alicja         Puchowska             575: 211
  13 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Bzdyra                534:  79


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              531: 360
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Stachowska            374: 388
   3 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Waniek                283: 540
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Janicki               466: 304
   5 Michał         Trumpus              - Paweł          Mazurek               423: 273
   6 Urszula        Solarska             - Janusz         Krupiński             327: 388
   7 Ryszard        Korpalski            - Bogusław       Szyszka               345: 405
   8 Bronisław      Parada               - Justyna        Górka                 384: 339
   9 Kamil          Górka                - Marcin         Stachowski            467: 321
  10 Michał         Puchowski            - Czesława       Pawłowska             348: 396
  11 Alicja         Puchowska            - Sławomir       Wolski                265: 379
  12 Dariusz        Bzdyra               - Piotr          Potoczek              254: 407
  13 Paweł          Brylski              - Marta          Świątkowska           379: 376


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             430: 401
   2 Dorota         Stachowska           - Janusz         Krupiński             313: 414
   3 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          459: 428
   4 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             489: 247
   5 Bogusław       Szyszka              - Adam           Janicki               348: 378
   6 Paweł          Mazurek              - Bronisław      Parada                365: 378
   7 Kamil          Górka                - Paweł          Brylski               424: 281
   8 Justyna        Górka                - Czesława       Pawłowska             351: 326
   9 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              309: 308
  10 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             292: 437
  11 Sławomir       Wolski               - Piotr          Potoczek              334: 354
  12 Marcin         Stachowski           - Alicja         Puchowska             401: 297
  13 Dariusz        Bzdyra               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kosz                  568: 294
   2 Bartosz        Morawski             - Karol          Waniek                376: 367
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Stachowska            467: 236
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Górka                 327: 430
   5 Adam           Janicki              - Bronisław      Parada                381: 400
   6 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 366: 410
   7 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Mazurek               458: 432
   8 Czesława       Pawłowska            - Piotr          Potoczek              397: 345
   9 Paweł          Brylski              - Urszula        Solarska              446: 284
  10 Michał         Puchowski            - Sławomir       Wolski                388: 403
  11 Dariusz        Bzdyra               - Ryszard        Korpalski             155: 446
  12 Marcin         Stachowski           - Marta          Świątkowska           284: 361
  13 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          404: 349
   2 Karol          Waniek               - Janusz         Krupiński             390: 355
   3 Bronisław      Parada               - Bartosz        Morawski              368: 415
   4 Dorota         Stachowska           - Kamil          Górka                 404: 347
   5 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               393: 451
   6 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             342: 418
   7 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             397: 334
   8 Marta          Świątkowska          - Czesława       Pawłowska             309: 354
   9 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             277: 426
  10 Piotr          Potoczek             - Paweł          Brylski               332: 338
  11 Michał         Puchowski            - Dariusz        Bzdyra                435: 145
  12 Alicja         Puchowska            - Urszula        Solarska              359: 368
  13 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kosz                  508: 316
   2 Bronisław      Parada               - Karol          Waniek                343: 431
   3 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szczygieł             565: 296
   4 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               357: 318
   5 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          495: 462
   6 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 387: 362
   7 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Brylski               429: 290
   8 Czesława       Pawłowska            - Andrzej        Rechowicz             457: 302
   9 Alicja         Puchowska            - Paweł          Mazurek               296: 338
  10 Marcin         Stachowski           - Michał         Puchowski             318: 340
  11 Urszula        Solarska             - Piotr          Potoczek              381: 293
  12 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Bzdyra                399: 138
  13 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              296: 511
   2 Karol          Waniek               - Dorota         Stachowska            406: 405
   3 Janusz         Krupiński            - Bogusław       Szyszka               354: 480
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          333: 472
   5 Czesława       Pawłowska            - Bronisław      Parada                404: 368
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             386: 343
   7 Adam           Janicki              - Paweł          Mazurek               383: 476
   8 Michał         Puchowski            - Sławomir       Wolski                393: 302
   9 Urszula        Solarska             - Paweł          Brylski               376: 321
  10 Justyna        Górka                - Marta          Świątkowska           339: 552
  11 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            358: 314
  12 Dariusz        Bzdyra               - Alicja         Puchowska             165: 403
  13 Piotr          Potoczek             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 09-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29882  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.81  29493  193
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.35  29709  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.35  21805  146
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             149.08  29517  198
  11 Dawid Pikul                    Poznań               148.59  28233  190
  12 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.31  27694  188
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.03  29206  200
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.01  27794  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.21  28356  198
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.71  26784  189
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.37  21055  150
  33 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.08  25914  185
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Robert Kamiński                Warszawa             139.75  26134  187
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  39 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.29  27520  199
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  45 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  46 Irena Sołdan                   Sopot                137.55  26548  193
  47 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  48 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             137.15  26332  192
  49 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.93  13419   98
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               135.31  15290  113
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  59 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.29  26326  199
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  76 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  77 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  79 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.53  24018  184
  84 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.37  16035  123
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           130.31  25671  197
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  89 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  90 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.21  26042  200
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  92 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  93 Artur Koszel                   Warszawa             129.62  22424  173
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.87  23067  179
 100 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 101 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 102 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 103 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 104 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 105 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.84  25441  199
 106 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 107 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 109 Rafał Matczak                  Milanówek            127.56  15435  121
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.95  17011  134
 113 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.94  25135  198
 114 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.86  25173  200
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.78  25030  199
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 121 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.20  24539  196
 122 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       125.06  12006   96
 123 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 124 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 125 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 130 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 131 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 132 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.10  23579  190
 134 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 138 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 139 Marek Rogalski                 Warszawa             122.93  20283  165
 140 Czesław Grajewski              Białystok            122.85  24201  197
 141 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.67  17910  146
 144 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 145 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 147 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 148 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 149 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.13   6595   54
 150 Magdalena Kublik               Warszawa             121.83  15594  128
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.24  23399  193
 154 Anita Bruska                   Gdynia               121.09  17437  144
 155 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 156 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 157 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 161 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 162 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 163 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 165 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             120.15  23669  197
 167 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 168 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 169 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.78  23956  200
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.73  14487  121
 173 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 180 Stanisław Gasik                Warszawa             118.68   9494   80
 181 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.46   5686   48
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.06  13577  115
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 189 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 190 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 191 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 192 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 193 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.84  22317  191
 195 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.54  19112  164
 198 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 199 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 200 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.74  20255  175
 202 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.64   9829   85
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 206 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 207 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 208 Anna Krynicka                  Warszawa             114.82  14927  130
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.73  19045  166
 210 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 211 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.20  15189  133
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 213 Anna Biegańska                 Białystok            113.85  11499  101
 214 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.58   4089   36
 217 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  13731  121
 219 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 223 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                113.00  16498  146
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 228 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 229 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 230 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 231 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.85  16107  144
 232 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 234 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 237 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 238 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 239 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 240 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.86  14745  133
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.25  21388  194
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.94   5277   48
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.74  20082  183
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 248 Monika Siemaszko               Lipiany              109.56  10737   98
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  19079  175
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.00   4687   43
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 253 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 255 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 256 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 257 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 260 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 261 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 262 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 263 Józef Burzyński                Ełk                  106.50  14804  139
 264 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.86  16409  155
 267 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.86   4446   42
 268 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 269 Maria Pokorska                 Warszawa             105.53  14668  139
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.44  17819  169
 271 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 273 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 274 Michał Garnowski               Pasłęk               104.78   3772   36
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.68  20518  196
 276 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 277 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 278 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.20  20006  192
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  16357  157
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 283 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 284 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.35  19739  191
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            103.01  17923  174
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I          102.89  19858  193
 288 Anna Arana                     Warszawa             102.60   9542   93
 289 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 290 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 292 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 293 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 294 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 295 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 296 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 297 Lidia Żywna                    Gdynia               101.09   9604   95
 298 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 300 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 301 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 302 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 305 Marek Horyń                    Ełk                   96.59   5216   54
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               95.28   3430   36
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              94.20   4804   51
 310 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 315 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.48  11526  126
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.12  16311  179
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 319 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 322 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 323 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 324 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            85.39   3928   46
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 327 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 328 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 329 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              62.59  11954  191




Poczekalnia na dzień 09-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   3 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   4 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  23 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  32 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  33 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  34 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  35 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  36 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  37 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  38 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  39 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  40 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  41 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  42 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  43 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  44 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  46 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  48 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  49 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  50 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  53 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  54 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  55 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  56 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  57 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  59 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.62   2596   21
  60 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  62 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  63 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  64 Kamila Zacharuk                Zabrze                79.53   1511   19
  65 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  66 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  67 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  68 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  69 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  70 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  71 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  72 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  73 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  74 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  76 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  77 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  78 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  79 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  80 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  81 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  82 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  83 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  84 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  85 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  86 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  87 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  88 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  89 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  90 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  91 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.92   1260   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  94 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  96 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  97 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  99 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 102 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 103 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 104 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 107 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 108 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 109 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 110 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 111 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 112 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 113 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 114 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 120 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 123 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 124 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 125 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 126 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 127 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 131 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 138 Andrzej Burczyk                Gdynia               105.75   1269   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 142 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 143 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 144 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 145 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 146 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 147 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 149 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 150 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 151 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 152 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 153 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 154 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 155 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 156 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 157 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 158 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 159 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 161 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 162 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 163 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 164 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 165 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 166 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 167 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 168 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 169 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 170 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 171 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 172 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 173 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 174 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 175 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 176 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 177 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 178 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 179 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 180 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 181 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 182 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 183 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 184 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 185 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 186 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 187 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 188 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 189 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 190 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 191 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 192 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 193 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 194 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 195 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 196 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 197 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 198 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 199 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 200 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 201 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 202 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 203 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 204 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 208 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 209 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 210 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 211 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 212 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 213 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 214 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 215 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 216 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 218 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 219 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 220 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 221 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 222 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 223 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 224 Teresa Balewska                Reda                  81.45    896   11
 225 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 233 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 234 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 236 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 237 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 238 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 239 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 240 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 241 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 242 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 244 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 245 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 246 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 247 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 248 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 249 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 250 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 251 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 252 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 253 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 254 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 255 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 256 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 257 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 258 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 259 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 260 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 261 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 262 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Monika Sadurska                Warszawa             113.22   1019    9
 265 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 266 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 267 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 268 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 269 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 270 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 271 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 272 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 273 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 274 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 275 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 277 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 278 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 279 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 280 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 281 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 282 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 303 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 304 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 305 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 306 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 307 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 308 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 309 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 310 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 311 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 312 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 313 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 314 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 315 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 317 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 318 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 319 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 320 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 321 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 322 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 323 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 324 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 325 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 326 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 327 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 328 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 329 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 330 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 331 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 332 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 333 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 334 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 335 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 336 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 337 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 338 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 339 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 340 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 341 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 342 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 343 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 344 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie