Milanówek 1
czerwca
Milanówek 1- 2 czerwca VIII Mistrzostwa Milanówka — „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2013
Polanica-Zdrój 8
czerwca
Polanica-Zdrój 8- 9 czerwca Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
Kutno14
czerwca
Kutno 14 czerwca XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno ‘2013
Pisarze do piór, scrabbliści do wód…08 - 09 czerwca 2013 — Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Uzdrowiskowe słów gięcie-cięciePolanica-Zdrój, 08 - 09 czerwca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Pisarze do piór, scrabbliści do wód…Już od dłuższego czasu pojawiały się pogłoski o kolejnym turnieju w województwie dolnośląskim. Scrabbliści wyczekiwali z niecierpliwością kolejnych informacji o turnieju w Polanicy-Zdroju. Ci bardziej niecierpliwi przyjechali już dzień wcześniej. Uzdrowisko ich nie zawiodło. Deszcz, który padał od dłuższego czasu, zrobił sobie wolne. Można było zapomnieć o meczu reprezentacji, zjeść coś smacznego w jednej z licznych knajpek lub pospacerować po Parku Zdrojowym. Atrakcje turniejowe zaczęły się w sobotę o 9:30 przejażdżką kolejką turystyczną. Można było zwiedzić Polanicę-Zdrój i poznać jej historię. Po kursie kolejką czekał nas darmowy zjazd na torze saneczkowym. A po tych atrakcjach nastąpił pierwszy dzień zmagań nad scrabblownicami. Zaopatrzeni w śliczne długopisy z kryształkami (ufundowane przez Pana Piotra Błońskiego z zaprzyjaźnionej firmy CORUNDUM) i wodę Staropolanka mogliśmy oddać się uzdrowiskowemu słów gięciu-cięciu. Po pierwszych rundach na czoło stawki wysunął się Jakub Zaryński ze Świnoujścia, ale nie mógł uzyskać znacznej przewagi nad pozostałymi graczami. Na plecach czuł oddech ścigających go Bogusia Szyszki z Wrocławia i Pawła Mazurka z Polanicy.

Dla grających były przygotowane ciepłe napoje i przekąski. Co rundę sędziowska maszyna losująca wskazywała szczęśliwców obdarowywanych uzdrowiskowymi gadżetami. To nie był jednak koniec atrakcji przygotowanych na sobotę. Po zapadnięciu zmroku udaliśmy się na pokaz kolorowej fontanny (ze specjalną dedykacją dla scrabblistów odwiedzających Polanicę i dla kuracjuszki Pani Ani ). Po pokazie udaliśmy się na biesiadę do Willi Alexandra, gdzie gry, tańce i śpiewy trwały prawie do świtu. Drugi dzień rozpoczął się o 10, ale dla niektórych to i tak było zbyt wcześnie . Jakub nadal prowadził, ale przewaga była z rundy na rundę coraz mniejsza. Po 11. rundzie na pierwsze miejsce wysunął się Paweł Mazurek. Żeby osiągnąć końcowy tryumf, musiał jednak wygrać w ostatniej rundzie z Adamem Szukalskim. Po zaciętej walce dokonał tego i stał się tym samym jednym z najmłodszych zwycięzców turniejów ogólnopolskich. Wielkie brawa! Jakub Zaryński zadowolić się musiał drugim miejscem, a Bogusław Szyszka trzecim. Cała trójka otrzymała nagrody pieniężne, puchary i vouchery na pobyt w polanickich pensjonatach. Vouchery zostały rozlosowane także wśród obecnych na zakończeniu uczestników. Najgorszym macakiem blanków okazał się Maciej Pietrasik. Specjalne nagrody otrzymały także dwie debiutantki. Najlepszym zawodnikiem Ziemi Kłodzkiej został Bronek Parada.

Na scrabblowej mapie Polski przybywa nowych turniejowych miejsc. Kolejnym godnym polecenia jest Polanica-Zdrój. Parafrazując pewnego śpiewającego „o Słowie” poetę – „powracajmy do wód”!!!

Turniej nie odbyłby się gdyby nie grono mocno zaangażowanych osób i sponsorów. Oto oni:
Magdalena i Piotr Mazurkowie, Wrocławski Klub Scrabblowy „ Siódemka” na czele z Tomkiem Suchankiem, Ryszardem Korpalskim i Bogusiem Szyszką, Bronek Parada, Weronika Kendra (Scrabble w szkole – Mattel), Urząd Miasta Polanica-Zdrój, Uzdrowiska Kłodzkie S.A. — Grupa PGU, Staropolanka, Biuro Podróży Pol-Kart Sp. z o.o. Polanica-Zdrój, Starostwo Kłodzkie, Cukiernia Od Pokoleń — Kawiarnia Wiedeńska — Mariusz Budzicz Polanica-Zdrój, Restauracja Karamba Polanica-Zdrój, Restauracja La Nonna Polanica-Zdrój, Restauracja Europa Polanica-Zdrój, Pensjonat U Sowy Polanica-Zdrój, Pensjonat Beata Polanica-Zdrój, Pensjonat Kapitan Polanica-Zdrój, Stroński Park Aktywności — Jaskinia Niedźwiedzia Sp. z o.o., Firma CORUNDUM Sp. z o.o. — SPARK Crystal Jewellery, Mattel Polska, M.W Zaczyk Usługi Turystyczne AWF Zieleniec, Kwiaciarnia Galeria Polanica-Zdrój.
relacja: Adam Janicki


Turniej pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Polanicy-Zdroju – Jerzego Terleckiego oraz Prezesa Stowarzyszenia Unia Uzdrowisk Polskich – Jerzego Szymańczyka

Patronat medialny

Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekDom Zdrojowy Polanica-Zdrój
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttp://manzi.vot.pl
HarmonogramSobota, 8 czerwca (7 rund)

9:30 — darmowy przejazd kolejką turystyczną, odjazd z przystanku przy Informacji Turystycznej (wejście do Parku szachowego)
10:00 — tor saneczkowy

12:00-12:45 — zapisy i rejestracja zawodników
13:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier

22:00 — pokaz kolorowej fontanny (Park Zdrojowy naprzeciwko obiektu Wielka Pieniawa)
Ok. 22:45 — rozpoczęcie imprezy biesiadnej w Villi Alexandra (ul.Piastowska 3)

Niedziela, 9 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
10:30 — rozpoczęcie turnieju towarzyszącego 15:00 — rozdanie nagród i uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdPKS z całej Polski – bezpośrednio do Polanicy-Zdroju lub do Kłodzka;
PKP do Kłodzka, od Kłodzka tylko komunikacja PKS
Dla zmotoryzowanych:
- od strony Wrocławia dojazd drogą krajową nr 8 (kierunek Kudowa-Zdrój, Praga)
- od strony Katowic dojazd autostradą nr 4, zjazd na Nysę, Niemodlin i drogą nr 46 w kierunku na Nysę, Kłodzko; w Kłodzku wjazd na drogę krajową nr 8, kierunek Kudowa-Zdrój
Parking najbliższy miejsca rozgrywek – na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Zdrojowej, nieco dalej – ul. Lipowa, obok „Biedronki”. Oba płatne.
Darmowy parking – pod marketem Intermarche.
Wyżywienieobiad 20 zł lub 25 zł — info na stronie turnieju
Noclegi1. Nocleg z soboty na niedzielę:
Villa Alexandra (http://www.villa-alexandra.pl) ul. Piastowska 3; obiekt na 45 osób, cały do dyspozycji uczestników, proszę zapoznać się z rozkładem i dostępnością pokoi — info na stronie turnieju
darmowy parking na terenie obiektu
Cena: 55 os/ze śniadaniem
Rezerwacja pokoi tylko za pośrednictwem: Magdalena Mazurek 663582348.
Proszę do czwartku (6 czerwca) godz. 16:00 deklarować noclegi w Villi Alexandra (niewykorzystane pokoje zostaną przekazane właścicielowi obiektu — potem kontakt bezpośrednio z  obiektem).

2. Pensjonat „Beata” (http://pensjonat-beata.pl) ul. Rybna 9 Pokoje 2-3 os., cena: 75 zł/os ze śniadaniem;
monitorowany, bezpłatny parking
rezerwacja bezpośrednio w obiekcie

3. Dom Gościnny U Sowyhttp://www.usowy.pl — cena: 40 zł/os bez śniadania, rozkład pokoi — info na stronie turnieju; informacje i rezerwacja — do 5 czerwca włącznie — Magdalena Mazurek 663582348, później — bezpośrednio w obiekcie UWAGA! Powyżej jednego noclegu — obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 3,50 zł od osoby za dobę

4. http://polanica.pl/strona-53-Turystyka_Noclegi_czyli_spimy_w_Polanicy.html
NagrodyI miejsce – nagroda pieniężna i puchar
II miejsce – nagroda pieniężna i puchar
III miejsce – nagroda pieniężna i puchar

Najlepszy zawodnik Ziemi Kłodzkiej
Najlepszy debiutant
Najdroższe słowo związane z uzdrowiskiem
Nagroda dla najgorszego „macaka” blanków
i inne niespodzianki.

Nagrody rzeczowe (m.in.):

a.. Pensjonat "Beata" Polanica-Zdrój — voucher pobytowy dla 2 osób
b.. Pensjonat "Kapitan" Polanica-Zdrój — voucher pobytowy dla 2 osób
c.. Pensjonat "Sowa" Polanica-Zdrój — voucher pobytowy (tygodniowy) dla 2 osób
d.. Restauracja "La Nonna" Polanica-Zdrój — zaproszenia
e.. Restauracja "Europa" Polanica-Zdrój — zaproszenia
f.. Restauracja "Karamba" Polanica-Zdrój — zaproszenie dla 2 osób
g.. Kawiarnia "Wiedeńska" Cukiernia od Pokoleń — zaproszenie dla 2 osób
h.. Stroński Park Aktywności "Jaskinia Niedźwiedzia" Kletno — wejściówki do jaskini
i.. M.W Zaczyk Usługi Turystyczne AWF Zieleniec — karnety na letni tor saneczkowy
j.. Magdalena Korpalska — biżuteria Spark made with Swarovski Elements
Dodatkowe atrakcjeDla przyjeżdżających w piątek lub w sobotę z samego rana – darmowy przejazd kolejką turystyczną (http://www.pol-kart.pl/kolejka-turystyczna), odjazd 9:30 z przystanku przy Informacji Turystycznej (wejście do Parku szachowego), meta przy letnim torze saneczkowym (http://www.torpolanica.pl/tor-saneczkowy/galeria); osoby chętne proszone są o wcześniejsze zgłoszenie do organizatora.

Pokaz kolorowej fontanny w Parku Zdrojowym – sobota po zakończeniu rozgrywek.

Impreza biesiadna z grillem i DJ-em (dla zainteresowanych) w Villa Alexandra (http://www.villa-alexandra.pl) – sobota, po pokazie kolorowej fontanny; cena udziału w imprezie – 30 zł (alkohol we własnym zakresie — istnieje możliwość uzupełnienie zapasów u właściciela obiektu).

Menu grillowe 30 zł:

a.. Dwa typy mięsa z grilla (szaszłyki, karkówka)
b.. Sałatki: grecka, pomidorowa
c... Pieczywo, masło, keczup, musztarda, napoje zimne (soki, cola, woda), napoje ciepłe (kawa, herbata)
d.. Alkohol — do kupienia na miejscu lub we własnym zakresie
e.. DJ-a nie będzie, jest ładnie brzmiący zestaw stereo, kolega Jakub Zaryński przygotuje muzę ... :)

Proszę do środy (5 czerwca) godz. 16:00 deklarować udział w biesiadzie (info szacunkowe o liczbie uczestników potrzebne organizatorowi do przygotowania imprezy).
Organizatorzy


MbM ArtPress Magdalena Mazurek 663 582 348 (w sprawie noclegów – proszę o kontakt od 17 maja) mbmartpress@wp.eu
Miejskie Centrum Kultury i Promocji Polanicy-Zdroju

Klub scrabblowy SIÓDEMKA
Dom Zdrojowy Polanica-Zdrój — Sala Koncertowa przy Pijalni Wód Mineralnych, ul. Zdrojowa 39; wejście przez Pijalnię, od ul. Zdrojowej i od strony Parku Zdrojowego
Sponsorzy



Miasto Polanica-Zdrój,
Stowarzyszenie Unia Uzdrowisk Polskich,
Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU,
Staropolanka,
Biuro Turystyczne „POL-KART”,
Restauracje: Europa, La Nonna, Karamba,
Kawiarnia Wiedeńska – Cukiernia Od Pokoleń,
Stroński Park Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia” Sp. z o.o.
Pensjonat Sowa
Pensjonat Kapitan
Magdalena Korpalska — Spark made with Swarovski Elements
M.W Zaczyk Usługi Turystyczne AWF Zieleniec — letni tor saneczkowy
Miejska Biblioteka Publiczna Polanica-Zdrój



Wyniki turnieju Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie

  1 Paweł           Mazurek              Polanica Zdrój         127.67     10.0     4736     1953      661
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            136.66      9.0     5096     1841      767
  3 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.01      8.0     5250     1702      709
  4 Adam            Szukalski            Coventry               139.92      8.0     5124     1699      730
  5 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.24      8.0     4639     1699      311
  6 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              113.79      8.0     4554     1580      290
  7 Justyna         Górka                Kraków                 141.57      8.0     4485     1708      123
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.19      7.0     4589     1539      381
  9 Tomasz          Suchanek             Wrocław                135.41      7.0     4534     1565      258
 10 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.39      7.0     4466     1562      482
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.68      7.0     4408     1546      197
 12 Bronisław       Parada               Polanica Zdrój         121.65      7.0     4342     1575      257
 13 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.50      6.5     4649     1483      266
 14 Radosław        Jachna               Łódź                   138.39      6.5     4492     1446      339
 15 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           100.00      6.0     4654     1504      152
 16 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.30      6.0     4564     1396      530
 17 Karol           Waniek               Wrocław                136.07      6.0     4481     1482       28
 18 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            101.44      6.0     4449     1501      -42
 19 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              112.60      6.0     4439     1489        0
 20 Renata          Andracka             Zwola                  111.96      6.0     4268     1461       98
 21 Przemysław      Pawlic               Wrocław                124.83      6.0     4118     1493     -286
 22 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.09      5.5     4392     1367       84
 23 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.87      5.0     4586     1322        8
 24 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              119.78      5.0     4516     1306      -27
 25 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            104.70      5.0     4349     1276      -95
 26 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      5.0     4270     1298       76
 27 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                127.48      5.0     3776     1303     -527
 28 Laura           Pisula               Wrocław                103.26      4.5     4088     1162       48
 29 Urszula         Solarska             Łódź                   108.73      4.0     4332     1187      -41
 30 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      4.0     3735     1148     -435
 31 Brygida         Pindelska            Świnoujście            100.00      3.5     2977     1040     -999
 32 Kacper          Szuba                Duszniki Zdrój         100.00      1.0     1534      518    -1268
 33 Chrystian       Janik                Wrocław                100.00      1.0     1443      507    -1251
 34 Jadwiga         Kapłan-Majtka        Kłodzko                100.00      0.5     2642      722    -1824
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie



	Justyna Górka 141.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  406: 299  170
    2     2 Bronisław      Parada                121.65 -  278: 432   72
    3     6 Natalia        Woźniak               130.87 -  366: 370   81
    4    14 Marcin         Radwański             111.09 +  362: 336  161
    5     9 Ryszard        Korpalski             112.60 +  440: 385  163
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            133.50 +  419: 337  184
    7     7 Radosław       Jachna                138.39 +  396: 343  188
    8     2 Adam           Szukalski             139.92 -  291: 416   90
    9     5 Karol          Waniek                136.07 +  370: 336  186
   10     5 Tomasz         Suchanek              135.41 +  472: 300  185
   11     2 Paweł          Mazurek               127.67 -  317: 459   78
   12     5 Daniel         Mundyk                100.00 +  368: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Krzysztof Obremski 140.68 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wolski                117.30 +  411: 341  167
    2     1 Barbara        Łukaszewicz           127.48 -  324: 365   77
    3    11 Marcin         Radwański             111.09 +  367: 336  161
    4     4 Bronisław      Parada                121.65 -  298: 458   72
    5    10 Tomasz         Suchanek              135.41 +  446: 386  185
    6     9 Natalia        Woźniak               130.87 +  515: 387  181
    7     4 Zbigniew       Wietecki              123.39 +  344: 312  173
    8     4 Przemysław     Pawlic                124.83 +  423: 310  175
    9     3 Paweł          Mazurek               127.67 -  435: 480   78
   10     1 Jakub          Zaryński              136.66 +  497: 386  187
   11     3 Adam           Szukalski             139.92 -  348: 450   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 11 140.55




	Adam Szukalski 139.92 Coventry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Korpalski             112.60 -  395: 426   63
    2    10 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  473: 350  170
    3     5 Paweł          Mazurek               127.67 +  465: 298  178
    4     3 Daniel         Mundyk                100.00 -  350: 383   50
    5     6 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  487: 297  177
    6     4 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  467: 447  151
    7     1 Jakub          Zaryński              136.66 +  484: 353  187
    8     2 Justyna        Górka                 141.57 +  416: 291  192
    9     2 Bogusław       Szyszka               138.01 -  425: 473   88
   10     3 Andrzej        Rechowicz             124.19 +  386: 338  174
   11     3 Krzysztof      Obremski              140.68 +  450: 348  191
   12     1 Paweł          Mazurek               127.67 -  326: 390   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Radosław Jachna 138.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              111.96 -  272: 462   62
    2    11 Marcin         Radwański             111.09 =  374: 374  111
    3    12 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  446: 251  150
    4     9 Paweł          Mazurek               127.67 -  363: 388   78
    5    12 Urszula        Solarska              108.73 +  461: 255  159
    6    10 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  392: 289  177
    7     7 Justyna        Górka                 141.57 -  343: 396   92
    8     8 Daniel         Mundyk                100.00 -  363: 459   50
    9    10 Bronisław      Parada                121.65 -  287: 292   72
   10    10 Ryszard        Korpalski             112.60 +  378: 277  163
   11    10 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  426: 376  151
   12     9 Natalia        Woźniak               130.87 +  387: 334  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Bogusław Szyszka 138.01 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Radwański             111.09 +  430: 362  161
    2     7 Przemysław     Pawlic                124.83 +  507: 245  175
    3     2 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  449: 275  151
    4     1 Zbigniew       Wietecki              123.39 +  413: 347  173
    5     1 Jakub          Zaryński              136.66 -  345: 504   87
    6     2 Paweł          Mazurek               127.67 -  315: 366   78
    7     3 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  475: 476   74
    8     5 Bartłomiej     Pawlak                113.79 +  480: 377  164
    9     2 Adam           Szukalski             139.92 +  473: 425  190
   10     4 Rafał          Wesołowski            128.24 -  422: 486   78
   11     4 Karol          Waniek                136.07 +  437: 361  186
   12     3 Tomasz         Suchanek              135.41 +  504: 317  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Jakub Zaryński 136.66 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              108.73 +  482: 329  159
    2     3 Karol          Waniek                136.07 +  470: 350  186
    3     1 Tomasz         Suchanek              135.41 +  400: 343  185
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            133.50 +  444: 290  184
    5     1 Bogusław       Szyszka               138.01 +  504: 345  188
    6     1 Daniel         Mundyk                100.00 +  480: 306  150
    7     1 Adam           Szukalski             139.92 -  353: 484   90
    8     1 Paweł          Mazurek               127.67 +  404: 396  178
    9     1 Andrzej        Rechowicz             124.19 +  375: 318  174
   10     1 Krzysztof      Obremski              140.68 -  386: 497   91
   11     1 Rafał          Wesołowski            128.24 -  323: 366   78
   12     2 Rafał          Wesołowski            128.24 +  475: 305  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Karol Waniek 136.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartłomiej     Pawlak                113.79 +  401: 342  164
    2     3 Jakub          Zaryński              136.66 -  350: 470   87
    3    10 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  440: 258  155
    4     6 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  385: 327  151
    5     3 Zbigniew       Wietecki              123.39 +  416: 276  173
    6     3 Rafał          Wesołowski            128.24 -  356: 482   78
    7     5 Przemysław     Pawlic                124.83 -  312: 471   75
    8     9 Małgorzata     Sulejewska            133.50 +  384: 290  184
    9     5 Justyna        Górka                 141.57 -  336: 370   92
   10     8 Renata         Andracka              111.96 +  356: 337  162
   11     4 Bogusław       Szyszka               138.01 -  361: 437   88
   12     6 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  384: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Tomasz Suchanek 135.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  467: 244  155
    2     4 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  373: 316  150
    3     1 Jakub          Zaryński              136.66 -  343: 400   87
    4     7 Rafał          Wesołowski            128.24 -  311: 409   78
    5    10 Krzysztof      Obremski              140.68 -  386: 446   91
    6    13 Maciej         Pietrasik             100.00 +  364: 303  150
    7    10 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  442: 265  177
    8     7 Renata         Andracka              111.96 +  332: 300  162
    9     7 Ryszard        Korpalski             112.60 +  396: 286  163
   10     5 Justyna        Górka                 141.57 -  300: 472   92
   11     7 Bronisław      Parada                121.65 +  503: 331  172
   12     3 Bogusław       Szyszka               138.01 -  317: 504   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Małgorzata Sulejewska 133.50 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Laura          Pisula                103.26 =  376: 376  103
    2     8 Ryszard        Korpalski             112.60 +  395: 354  163
    3     4 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  508: 226  177
    4     2 Jakub          Zaryński              136.66 -  290: 444   87
    5     5 Daniel         Mundyk                100.00 -  436: 449   50
    6     8 Justyna        Górka                 141.57 -  337: 419   92
    7    11 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  460: 280  151
    8     9 Karol          Waniek                136.07 -  290: 384   86
    9    12 Renata         Andracka              111.96 -  290: 408   62
   10    12 Sławomir       Wolski                117.30 +  460: 357  167
   11     9 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  388: 345  170
   12     8 Przemysław     Pawlic                124.83 +  419: 341  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Natalia Woźniak 130.87 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  356: 385   51
    2    12 Maciej         Pietrasik             100.00 +  488: 229  150
    3     6 Justyna        Górka                 141.57 +  370: 366  192
    4     5 Barbara        Łukaszewicz           127.48 -  377: 399   77
    5     7 Renata         Andracka              111.96 -  346: 489   62
    6     9 Krzysztof      Obremski              140.68 -  387: 515   91
    7    12 Sławomir       Wolski                117.30 +  411: 369  167
    8    10 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  396: 228  150
    9     9 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  424: 398  155
   10     6 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  344: 421   64
   11     8 Przemysław     Pawlic                124.83 -  353: 392   75
   12     9 Radosław       Jachna                138.39 -  334: 387   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Rafał Wesołowski 128.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  311: 391   50
    2    16 Brygida        Pindelska             100.00 +  369: 251  150
    3     7 Sławomir       Wolski                117.30 +  369: 338  167
    4     7 Tomasz         Suchanek              135.41 +  409: 311  185
    5     2 Bronisław      Parada                121.65 +  351: 279  172
    6     3 Karol          Waniek                136.07 +  482: 356  186
    7     2 Paweł          Mazurek               127.67 -  346: 354   78
    8     3 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  387: 492   74
    9     6 Przemysław     Pawlic                124.83 +  458: 336  175
   10     4 Bogusław       Szyszka               138.01 +  486: 422  188
   11     1 Jakub          Zaryński              136.66 +  366: 323  187
   12     2 Jakub          Zaryński              136.66 -  305: 475   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Paweł Mazurek 127.67 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Chrystian      Janik                 100.00 +  450: 231  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             124.19 +  398: 268  174
    3     5 Adam           Szukalski             139.92 -  298: 465   90
    4     9 Radosław       Jachna                138.39 +  388: 363  188
    5     4 Przemysław     Pawlic                124.83 +  398: 260  175
    6     2 Bogusław       Szyszka               138.01 +  366: 315  188
    7     2 Rafał          Wesołowski            128.24 +  354: 346  178
    8     1 Jakub          Zaryński              136.66 -  396: 404   87
    9     3 Krzysztof      Obremski              140.68 +  480: 435  191
   10     2 Daniel         Mundyk                100.00 +  359: 345  150
   11     2 Justyna        Górka                 141.57 +  459: 317  192
   12     1 Adam           Szukalski             139.92 +  390: 326  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Barbara Łukaszewicz 127.48 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  511: 162  150
    2     1 Krzysztof      Obremski              140.68 +  365: 324  191
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  226: 508   84
    4     5 Natalia        Woźniak               130.87 +  399: 377  181
    5     6 Adam           Szukalski             139.92 -  297: 487   90
    6    10 Radosław       Jachna                138.39 -  289: 392   88
    7    10 Tomasz         Suchanek              135.41 -  265: 442   85
    8    11 Ryszard        Korpalski             112.60 -  297: 538   63
    9    14 Marcin         Radwański             111.09 +  384: 344  161
   10    11 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  327: 397   51
   11    15 Urszula        Solarska              108.73 +  416: 332  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 11 118.45




	Przemysław Pawlic 124.83 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Daniel         Mundyk                100.00 +  349: 301  150
    2     7 Bogusław       Szyszka               138.01 -  245: 507   88
    3     9 Ryszard        Korpalski             112.60 +  375: 330  163
    4     8 Urszula        Solarska              108.73 +  325: 291  159
    5     4 Paweł          Mazurek               127.67 -  260: 398   78
    6     7 Renata         Andracka              111.96 +  442: 228  162
    7     5 Karol          Waniek                136.07 +  471: 312  186
    8     4 Krzysztof      Obremski              140.68 -  310: 423   91
    9     6 Rafał          Wesołowski            128.24 -  336: 458   78
   10     9 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  272: 384   73
   11     8 Natalia        Woźniak               130.87 +  392: 353  181
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  341: 419   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Andrzej Rechowicz 124.19 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Pietrasik             100.00 +  381: 270  150
    2     6 Paweł          Mazurek               127.67 -  268: 398   78
    3     8 Urszula        Solarska              108.73 -  342: 378   59
    4    16 Kacper         Szuba                 100.00 +  428: 169  150
    5    13 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  365: 345  150
    6     5 Bronisław      Parada                121.65 +  473: 321  172
    7     3 Bogusław       Szyszka               138.01 +  476: 475  188
    8     3 Rafał          Wesołowski            128.24 +  492: 387  178
    9     1 Jakub          Zaryński              136.66 -  318: 375   87
   10     3 Adam           Szukalski             139.92 -  338: 386   90
   11     6 Zbigniew       Wietecki              123.39 +  334: 327  173
   12     4 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  374: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Zbigniew Wietecki 123.39 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Brygida        Pindelska             100.00 +  421: 200  150
    2     9 Laura          Pisula                103.26 +  310: 240  153
    3     3 Bronisław      Parada                121.65 +  345: 291  172
    4     1 Bogusław       Szyszka               138.01 -  347: 413   88
    5     3 Karol          Waniek                136.07 -  276: 416   86
    6     6 Sławomir       Wolski                117.30 +  523: 291  167
    7     4 Krzysztof      Obremski              140.68 -  312: 344   91
    8     6 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  425: 377  170
    9     4 Daniel         Mundyk                100.00 -  403: 422   50
   10     9 Przemysław     Pawlic                124.83 +  384: 272  175
   11     6 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  327: 334   74
   12     6 Karol          Waniek                136.07 +  393: 384  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Bronisław Parada 121.65 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kacper         Szuba                 100.00 +  494: 233  150
    2     2 Justyna        Górka                 141.57 +  432: 278  192
    3     3 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  291: 345   73
    4     4 Krzysztof      Obremski              140.68 +  458: 298  191
    5     2 Rafał          Wesołowski            128.24 -  279: 351   78
    6     5 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  321: 473   74
    7     9 Renata         Andracka              111.96 -  334: 347   62
    8    12 Maciej         Pietrasik             100.00 +  354: 304  150
    9    10 Radosław       Jachna                138.39 +  292: 287  188
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  413: 331  170
   11     7 Tomasz         Suchanek              135.41 -  331: 503   85
   12     7 Renata         Andracka              111.96 +  343: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Małgorzata Szczygieł 119.78 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Justyna        Górka                 141.57 -  299: 406   92
    2    10 Adam           Szukalski             139.92 -  350: 473   90
    3    15 Chrystian      Janik                 100.00 +  446: 190  150
    4    12 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  471: 348  155
    5     8 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  366: 386   51
    6    11 Urszula        Solarska              108.73 +  434: 404  159
    7     6 Daniel         Mundyk                100.00 +  407: 405  150
    8     6 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  377: 425   73
    9     8 Sławomir       Wolski                117.30 +  351: 350  167
   10     7 Bronisław      Parada                121.65 -  331: 413   72
   11     9 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  345: 388   84
   12    10 Ryszard        Korpalski             112.60 -  339: 355   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Sławomir Wolski 117.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              140.68 -  341: 411   91
    2    14 Kacper         Szuba                 100.00 +  488: 173  150
    3     7 Rafał          Wesołowski            128.24 -  338: 369   78
    4    10 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  312: 311  150
    5    11 Bartłomiej     Pawlak                113.79 +  423: 345  164
    6     6 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  291: 523   73
    7    12 Natalia        Woźniak               130.87 -  369: 411   81
    8    13 Brygida        Pindelska             100.00 +  342: 168  150
    9     8 Małgorzata     Szczygieł             119.78 -  350: 351   70
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  357: 460   84
   11    13 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  469: 234  150
   12    11 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  484: 278  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Bartłomiej Pawlak 113.79 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Waniek                136.07 -  342: 401   86
    2    13 Paweł          Wdziękoński           104.70 -  323: 329   55
    3    14 Renata         Andracka              111.96 +  392: 323  162
    4    13 Brygida        Pindelska             100.00 +  338: 271  150
    5    11 Sławomir       Wolski                117.30 -  345: 423   67
    6    14 Laura          Pisula                103.26 +  430: 261  153
    7     8 Ryszard        Korpalski             112.60 +  400: 311  163
    8     5 Bogusław       Szyszka               138.01 -  377: 480   88
    9    11 Łukasz         Przyszlak             101.44 +  356: 345  151
   10     6 Natalia        Woźniak               130.87 +  421: 344  181
   11     5 Daniel         Mundyk                100.00 +  453: 402  150
   12     4 Andrzej        Rechowicz             124.19 +  377: 374  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Ryszard Korpalski 112.60 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Szukalski             139.92 +  426: 395  190
    2     8 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  354: 395   84
    3     9 Przemysław     Pawlic                124.83 -  330: 375   75
    4    11 Maciej         Pietrasik             100.00 +  430: 402  150
    5     9 Justyna        Górka                 141.57 -  385: 440   92
    6    12 Marcin         Radwański             111.09 +  427: 326  161
    7     8 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  311: 400   64
    8    11 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  538: 297  177
    9     7 Tomasz         Suchanek              135.41 -  286: 396   85
   10    10 Radosław       Jachna                138.39 -  277: 378   88
   11    12 Laura          Pisula                103.26 +  320: 296  153
   12    10 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  355: 339  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Renata Andracka 111.96 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Jachna                138.39 +  462: 272  188
    2     5 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  235: 421   51
    3    14 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  323: 392   64
    4    15 Laura          Pisula                103.26 +  384: 241  153
    5     7 Natalia        Woźniak               130.87 +  489: 346  181
    6     7 Przemysław     Pawlic                124.83 -  228: 442   75
    7     9 Bronisław      Parada                121.65 +  347: 334  172
    8     7 Tomasz         Suchanek              135.41 -  300: 332   85
    9    12 Małgorzata     Sulejewska            133.50 +  408: 290  184
   10     8 Karol          Waniek                136.07 -  337: 356   86
   11    11 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  420: 401  150
   12     7 Bronisław      Parada                121.65 -  335: 343   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Marcin Radwański 111.09 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Szyszka               138.01 -  362: 430   88
    2    11 Radosław       Jachna                138.39 =  374: 374  138
    3    11 Krzysztof      Obremski              140.68 -  336: 367   91
    4    14 Justyna        Górka                 141.57 -  336: 362   92
    5    15 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  391: 356  155
    6    12 Ryszard        Korpalski             112.60 -  326: 427   63
    7    13 Urszula        Solarska              108.73 +  365: 361  159
    8    14 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  283: 398   51
    9    14 Barbara        Łukaszewicz           127.48 -  344: 384   77
   10    16 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  422: 241  150
   11    16 Maciej         Pietrasik             100.00 +  373: 349  150
   12    13 Laura          Pisula                103.26 +  480: 259  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Urszula Solarska 108.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              136.66 -  329: 482   87
    2    15 Chrystian      Janik                 100.00 +  457: 210  150
    3     8 Andrzej        Rechowicz             124.19 +  378: 342  174
    4     8 Przemysław     Pawlic                124.83 -  291: 325   75
    5    12 Radosław       Jachna                138.39 -  255: 461   88
    6    11 Małgorzata     Szczygieł             119.78 -  404: 434   70
    7    13 Marcin         Radwański             111.09 -  361: 365   61
    8    15 Paweł          Wdziękoński           104.70 -  345: 368   55
    9    16 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  405: 211  150
   10    14 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  401: 436   50
   11    15 Barbara        Łukaszewicz           127.48 -  332: 416   77
   12    14 Maciej         Pietrasik             100.00 +  374: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Paweł Wdziękoński 104.70 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Suchanek              135.41 -  244: 467   85
    2    13 Bartłomiej     Pawlak                113.79 +  329: 323  164
    3    10 Karol          Waniek                136.07 -  258: 440   86
    4    12 Małgorzata     Szczygieł             119.78 -  348: 471   70
    5    15 Marcin         Radwański             111.09 -  356: 391   61
    6    16 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  415: 232  150
    7    15 Kacper         Szuba                 100.00 +  505: 195  150
    8    15 Urszula        Solarska              108.73 +  368: 345  159
    9     9 Natalia        Woźniak               130.87 -  398: 424   81
   10    13 Laura          Pisula                103.26 -  347: 448   53
   11    14 Brygida        Pindelska             100.00 +  503: 224  150
   12    11 Sławomir       Wolski                117.30 -  278: 484   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Laura Pisula 103.26 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sulejewska            133.50 =  376: 376  134
    2     9 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  240: 310   73
    3    13 Daniel         Mundyk                100.00 -  303: 430   50
    4    15 Renata         Andracka              111.96 -  241: 384   62
    5    16 Brygida        Pindelska             100.00 +  402: 189  150
    6    14 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  261: 430   64
    7    14 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  350: 371   50
    8    16 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  452: 175  150
    9    15 Maciej         Pietrasik             100.00 +  460: 228  150
   10    13 Paweł          Wdziękoński           104.70 +  448: 347  155
   11    12 Ryszard        Korpalski             112.60 -  296: 320   63
   12    13 Marcin         Radwański             111.09 -  259: 480   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Łukasz Przyszlak 101.44 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Woźniak               130.87 +  385: 356  181
    2     5 Renata         Andracka              111.96 +  421: 235  162
    3     2 Bogusław       Szyszka               138.01 -  275: 449   88
    4     6 Karol          Waniek                136.07 -  327: 385   86
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             119.78 +  386: 366  170
    6     4 Adam           Szukalski             139.92 -  447: 467   90
    7    11 Małgorzata     Sulejewska            133.50 -  280: 460   84
    8    14 Marcin         Radwański             111.09 +  398: 283  161
    9    11 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  345: 356   64
   10    11 Barbara        Łukaszewicz           127.48 +  397: 327  177
   11    10 Radosław       Jachna                138.39 -  376: 426   88
   12    12 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  412: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            128.24 +  391: 311  178
    2     4 Tomasz         Suchanek              135.41 -  316: 373   85
    3    12 Radosław       Jachna                138.39 -  251: 446   88
    4    10 Sławomir       Wolski                117.30 -  311: 312   67
    5    13 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  345: 365   74
    6    15 Chrystian      Janik                 100.00 +  443: 173  150
    7    14 Laura          Pisula                103.26 +  371: 350  153
    8    10 Natalia        Woźniak               130.87 -  228: 396   81
    9    13 Brygida        Pindelska             100.00 +  396: 235  150
   10    14 Urszula        Solarska              108.73 +  436: 401  159
   11    11 Renata         Andracka              111.96 -  401: 420   62
   12    12 Łukasz         Przyszlak             101.44 -  381: 412   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Chrystian Janik 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Mazurek               127.67 -  231: 450   78
    2    15 Urszula        Solarska              108.73 -  210: 457   59
    3    15 Małgorzata     Szczygieł             119.78 -  190: 446   70
    4    17 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  271: 217  150
    5    14 Maciej         Pietrasik             100.00 -  222: 314   50
    6    15 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  173: 443   50
    7    17 Brygida        Pindelska             100.00 -  146: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  7  72.43




	Jadwiga Kapłan-Majtka 100.00 Kłodzko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Barbara        Łukaszewicz           127.48 -  162: 511   77
    2    17 Daniel         Mundyk                100.00 -  231: 403   50
    3    17 Brygida        Pindelska             100.00 -  220: 288   50
    4    17 Chrystian      Janik                 100.00 -  217: 271   50
    5    17 Kacper         Szuba                 100.00 -  249: 269   50
    6    16 Paweł          Wdziękoński           104.70 -  232: 415   55
    7    16 Maciej         Pietrasik             100.00 -  235: 326   50
    8    16 Laura          Pisula                103.26 -  175: 452   53
    9    16 Urszula        Solarska              108.73 -  211: 405   59
   10    16 Marcin         Radwański             111.09 -  241: 422   61
   11    13 Sławomir       Wolski                117.30 -  234: 469   67
   12    15 Brygida        Pindelska             100.00 =  235: 235  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  / 12  60.17




	Daniel Mundyk 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Pawlic                124.83 -  301: 349   75
    2    17 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  403: 231  150
    3    13 Laura          Pisula                103.26 +  430: 303  153
    4     3 Adam           Szukalski             139.92 +  383: 350  190
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            133.50 +  449: 436  184
    6     1 Jakub          Zaryński              136.66 -  306: 480   87
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             119.78 -  405: 407   70
    8     8 Radosław       Jachna                138.39 +  459: 363  188
    9     4 Zbigniew       Wietecki              123.39 +  422: 403  173
   10     2 Paweł          Mazurek               127.67 -  345: 359   78
   11     5 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  402: 453   64
   12     5 Justyna        Górka                 141.57 -  349: 368   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  270: 381   74
    2    12 Natalia        Woźniak               130.87 -  229: 488   81
    3    16 Kacper         Szuba                 100.00 +  349: 229  150
    4    11 Ryszard        Korpalski             112.60 -  402: 430   63
    5    14 Chrystian      Janik                 100.00 +  314: 222  150
    6    13 Tomasz         Suchanek              135.41 -  303: 364   85
    7    16 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  326: 235  150
    8    12 Bronisław      Parada                121.65 -  304: 354   72
    9    15 Laura          Pisula                103.26 -  228: 460   53
   10    15 Brygida        Pindelska             100.00 +  338: 260  150
   11    16 Marcin         Radwański             111.09 -  349: 373   61
   12    14 Urszula        Solarska              108.73 -  323: 374   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Brygida Pindelska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              123.39 -  200: 421   73
    2    16 Rafał          Wesołowski            128.24 -  251: 369   78
    3    17 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  288: 220  150
    4    13 Bartłomiej     Pawlak                113.79 -  271: 338   64
    5    16 Laura          Pisula                103.26 -  189: 402   53
    6    17 Kacper         Szuba                 100.00 +  289: 266  150
    7    17 Chrystian      Janik                 100.00 +  367: 146  150
    8    13 Sławomir       Wolski                117.30 -  168: 342   67
    9    13 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  235: 396   50
   10    15 Maciej         Pietrasik             100.00 -  260: 338   50
   11    14 Paweł          Wdziękoński           104.70 -  224: 503   55
   12    15 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 =  235: 235  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Kacper Szuba 100.00 Duszniki Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bronisław      Parada                121.65 -  233: 494   72
    2    14 Sławomir       Wolski                117.30 -  173: 488   67
    3    16 Maciej         Pietrasik             100.00 -  229: 349   50
    4    16 Andrzej        Rechowicz             124.19 -  169: 428   74
    5    17 Jadwiga        Kapłan-Majtka         100.00 +  269: 249  150
    6    17 Brygida        Pindelska             100.00 -  266: 289   50
    7    15 Paweł          Wdziękoński           104.70 -  195: 505   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  7  74.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             406: 299
   2 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              341: 411
   3 Adam           Szukalski            - Ryszard        Korpalski             395: 426
   4 Renata         Andracka             - Radosław       Jachna                462: 272
   5 Bogusław       Szyszka              - Marcin         Radwański             430: 362
   6 Urszula        Solarska             - Jakub          Zaryński              329: 482
   7 Karol          Waniek               - Bartłomiej     Pawlak                401: 342
   8 Paweł          Wdziękoński          - Tomasz         Suchanek              244: 467
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Laura          Pisula                376: 376
  10 Łukasz         Przyszlak            - Natalia        Woźniak               385: 356
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Borodziuk             311: 391
  12 Chrystian      Janik                - Paweł          Mazurek               231: 450
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Jadwiga        Kapłan-Majtka         511: 162
  14 Daniel         Mundyk               - Przemysław     Pawlic                301: 349
  15 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Pietrasik             381: 270
  16 Brygida        Pindelska            - Zbigniew       Wietecki              200: 421
  17 Bronisław      Parada               - Kacper         Szuba                 494: 233


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           324: 365
   2 Bronisław      Parada               - Justyna        Górka                 432: 278
   3 Jakub          Zaryński             - Karol          Waniek                470: 350
   4 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Borodziuk             373: 316
   5 Łukasz         Przyszlak            - Renata         Andracka              421: 235
   6 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             398: 268
   7 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Szyszka               245: 507
   8 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Sulejewska            354: 395
   9 Laura          Pisula               - Zbigniew       Wietecki              240: 310
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Szukalski             350: 473
  11 Radosław       Jachna               - Marcin         Radwański             374: 374
  12 Natalia        Woźniak              - Maciej         Pietrasik             488: 229
  13 Bartłomiej     Pawlak               - Paweł          Wdziękoński           323: 329
  14 Kacper         Szuba                - Sławomir       Wolski                173: 488
  15 Chrystian      Janik                - Urszula        Solarska              210: 457
  16 Brygida        Pindelska            - Rafał          Wesołowski            251: 369
  17 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Daniel         Mundyk                231: 403


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Suchanek              400: 343
   2 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Przyszlak             449: 275
   3 Zbigniew       Wietecki             - Bronisław      Parada                345: 291
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Małgorzata     Sulejewska            226: 508
   5 Adam           Szukalski            - Paweł          Mazurek               465: 298
   6 Justyna        Górka                - Natalia        Woźniak               366: 370
   7 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Wolski                369: 338
   8 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             378: 342
   9 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             375: 330
  10 Paweł          Wdziękoński          - Karol          Waniek                258: 440
  11 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Obremski              336: 367
  12 Krzysztof      Borodziuk            - Radosław       Jachna                251: 446
  13 Laura          Pisula               - Daniel         Mundyk                303: 430
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Renata         Andracka              392: 323
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Chrystian      Janik                 446: 190
  16 Maciej         Pietrasik            - Kacper         Szuba                 349: 229
  17 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Brygida        Pindelska             220: 288


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Szyszka               347: 413
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Zaryński              290: 444
   3 Daniel         Mundyk               - Adam           Szukalski             383: 350
   4 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                298: 458
   5 Natalia        Woźniak              - Barbara        Łukaszewicz           377: 399
   6 Karol          Waniek               - Łukasz         Przyszlak             385: 327
   7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            311: 409
   8 Przemysław     Pawlic               - Urszula        Solarska              325: 291
   9 Paweł          Mazurek              - Radosław       Jachna                388: 363
  10 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Borodziuk             312: 311
  11 Maciej         Pietrasik            - Ryszard        Korpalski             402: 430
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Wdziękoński           471: 348
  13 Brygida        Pindelska            - Bartłomiej     Pawlak                271: 338
  14 Marcin         Radwański            - Justyna        Górka                 336: 362
  15 Renata         Andracka             - Laura          Pisula                384: 241
  16 Kacper         Szuba                - Andrzej        Rechowicz             169: 428
  17 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Chrystian      Janik                 217: 271


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Bogusław       Szyszka               504: 345
   2 Bronisław      Parada               - Rafał          Wesołowski            279: 351
   3 Karol          Waniek               - Zbigniew       Wietecki              416: 276
   4 Paweł          Mazurek              - Przemysław     Pawlic                398: 260
   5 Daniel         Mundyk               - Małgorzata     Sulejewska            449: 436
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Adam           Szukalski             297: 487
   7 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               489: 346
   8 Łukasz         Przyszlak            - Małgorzata     Szczygieł             386: 366
   9 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 385: 440
  10 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              386: 446
  11 Sławomir       Wolski               - Bartłomiej     Pawlak                423: 345
  12 Radosław       Jachna               - Urszula        Solarska              461: 255
  13 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Borodziuk             365: 345
  14 Chrystian      Janik                - Maciej         Pietrasik             222: 314
  15 Marcin         Radwański            - Paweł          Wdziękoński           391: 356
  16 Laura          Pisula               - Brygida        Pindelska             402: 189
  17 Kacper         Szuba                - Jadwiga        Kapłan-Majtka         269: 249


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Daniel         Mundyk                480: 306
   2 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Mazurek               315: 366
   3 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                482: 356
   4 Adam           Szukalski            - Łukasz         Przyszlak             467: 447
   5 Andrzej        Rechowicz            - Bronisław      Parada                473: 321
   6 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Wolski                523: 291
   7 Renata         Andracka             - Przemysław     Pawlic                228: 442
   8 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            419: 337
   9 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Obremski              387: 515
  10 Radosław       Jachna               - Barbara        Łukaszewicz           392: 289
  11 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Szczygieł             404: 434
  12 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             427: 326
  13 Maciej         Pietrasik            - Tomasz         Suchanek              303: 364
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Laura          Pisula                430: 261
  15 Krzysztof      Borodziuk            - Chrystian      Janik                 443: 173
  16 Paweł          Wdziękoński          - Jadwiga        Kapłan-Majtka         415: 232
  17 Kacper         Szuba                - Brygida        Pindelska             266: 289


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Jakub          Zaryński              484: 353
   2 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            354: 346
   3 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             475: 476
   4 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              344: 312
   5 Przemysław     Pawlic               - Karol          Waniek                471: 312
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Daniel         Mundyk                407: 405
   7 Justyna        Górka                - Radosław       Jachna                396: 343
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Ryszard        Korpalski             400: 311
   9 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              334: 347
  10 Tomasz         Suchanek             - Barbara        Łukaszewicz           442: 265
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Przyszlak             460: 280
  12 Sławomir       Wolski               - Natalia        Woźniak               369: 411
  13 Marcin         Radwański            - Urszula        Solarska              365: 361
  14 Krzysztof      Borodziuk            - Laura          Pisula                371: 350
  15 Paweł          Wdziękoński          - Kacper         Szuba                 505: 195
  16 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Maciej         Pietrasik             235: 326
  17 Brygida        Pindelska            - Chrystian      Janik                 367: 146


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Jakub          Zaryński              396: 404
   2 Adam           Szukalski            - Justyna        Górka                 416: 291
   3 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            492: 387
   4 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Pawlic                423: 310
   5 Bogusław       Szyszka              - Bartłomiej     Pawlak                480: 377
   6 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szczygieł             425: 377
   7 Tomasz         Suchanek             - Renata         Andracka              332: 300
   8 Radosław       Jachna               - Daniel         Mundyk                363: 459
   9 Karol          Waniek               - Małgorzata     Sulejewska            384: 290
  10 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Borodziuk             396: 228
  11 Ryszard        Korpalski            - Barbara        Łukaszewicz           538: 297
  12 Maciej         Pietrasik            - Bronisław      Parada                304: 354
  13 Brygida        Pindelska            - Sławomir       Wolski                168: 342
  14 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Radwański             398: 283
  15 Urszula        Solarska             - Paweł          Wdziękoński           345: 368
  16 Laura          Pisula               - Jadwiga        Kapłan-Majtka         452: 175


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              318: 375
   2 Adam           Szukalski            - Bogusław       Szyszka               425: 473
   3 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Mazurek               435: 480
   4 Daniel         Mundyk               - Zbigniew       Wietecki              422: 403
   5 Karol          Waniek               - Justyna        Górka                 336: 370
   6 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Pawlic                458: 336
   7 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Suchanek              286: 396
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                351: 350
   9 Paweł          Wdziękoński          - Natalia        Woźniak               398: 424
  10 Radosław       Jachna               - Bronisław      Parada                287: 292
  11 Łukasz         Przyszlak            - Bartłomiej     Pawlak                345: 356
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Renata         Andracka              290: 408
  13 Krzysztof      Borodziuk            - Brygida        Pindelska             396: 235
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             384: 344
  15 Maciej         Pietrasik            - Laura          Pisula                228: 460
  16 Urszula        Solarska             - Jadwiga        Kapłan-Majtka         405: 211


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              386: 497
   2 Daniel         Mundyk               - Paweł          Mazurek               345: 359
   3 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Szukalski             338: 386
   4 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               486: 422
   5 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              472: 300
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Natalia        Woźniak               421: 344
   7 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Szczygieł             413: 331
   8 Renata         Andracka             - Karol          Waniek                337: 356
   9 Przemysław     Pawlic               - Zbigniew       Wietecki              272: 384
  10 Ryszard        Korpalski            - Radosław       Jachna                277: 378
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Przyszlak             327: 397
  12 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sulejewska            357: 460
  13 Laura          Pisula               - Paweł          Wdziękoński           448: 347
  14 Krzysztof      Borodziuk            - Urszula        Solarska              436: 401
  15 Brygida        Pindelska            - Maciej         Pietrasik             260: 338
  16 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Marcin         Radwański             241: 422


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            323: 366
   2 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 459: 317
   3 Krzysztof      Obremski             - Adam           Szukalski             348: 450
   4 Bogusław       Szyszka              - Karol          Waniek                437: 361
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Daniel         Mundyk                453: 402
   6 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             327: 334
   7 Tomasz         Suchanek             - Bronisław      Parada                503: 331
   8 Natalia        Woźniak              - Przemysław     Pawlic                353: 392
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             388: 345
  10 Łukasz         Przyszlak            - Radosław       Jachna                376: 426
  11 Renata         Andracka             - Krzysztof      Borodziuk             420: 401
  12 Laura          Pisula               - Ryszard        Korpalski             296: 320
  13 Jadwiga        Kapłan-Majtka        - Sławomir       Wolski                234: 469
  14 Paweł          Wdziękoński          - Brygida        Pindelska             503: 224
  15 Urszula        Solarska             - Barbara        Łukaszewicz           332: 416
  16 Marcin         Radwański            - Maciej         Pietrasik             373: 349


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Paweł          Mazurek               326: 390
   2 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              305: 475
   3 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Suchanek              504: 317
   4 Andrzej        Rechowicz            - Bartłomiej     Pawlak                374: 377
   5 Justyna        Górka                - Daniel         Mundyk                368: 349
   6 Karol          Waniek               - Zbigniew       Wietecki              384: 393
   7 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              343: 335
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Przemysław     Pawlic                419: 341
   9 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               387: 334
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             339: 355
  11 Sławomir       Wolski               - Paweł          Wdziękoński           484: 278
  12 Krzysztof      Borodziuk            - Łukasz         Przyszlak             381: 412
  13 Marcin         Radwański            - Laura          Pisula                480: 259
  14 Maciej         Pietrasik            - Urszula        Solarska              323: 374
  15 Brygida        Pindelska            - Jadwiga        Kapłan-Majtka         235: 235
Lista rankingowa na dzień 10-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.36  31514  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.42  27793  186
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.71  28106  189
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.95  17458  118
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.07  28531  194
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.57  28435  194
  11 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.37  28834  197
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.27  27207  186
  14 Dawid Pikul                    Poznań               146.24  28663  196
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.70  27828  191
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.58   8298   57
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  18 Kamil Górka                    Kraków               144.99  28273  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             144.95  27976  193
  20 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.72  27117  190
  23 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.61  14727  104
  28 Kamil Kister                   Puławy               141.49  27449  194
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.13  20182  143
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.64  22643  161
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.47  27110  193
  33 Justyna Górka                  Kraków               140.34  27367  195
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.46  26723  193
  38 Bogusław Szyszka               Oława                138.27  23783  172
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  41 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  43 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  44 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  45 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             136.58   4917   36
  46 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  47 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  48 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.12  15109  111
  49 Irena Sołdan                   Sopot                135.78  27021  199
  50 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  52 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.31  26057  194
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.72  24471  183
  56 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.39  25345  190
  57 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  59 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  60 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  62 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  63 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.65  25145  191
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  67 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.25  13781  105
  68 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             130.90  25918  198
  70 Wojciech Urbański              Warszawa             130.79   5493   42
  71 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  72 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.31  20720  159
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Mikołaj Fidziński              Dębica               130.20  10286   79
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  77 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.72  11545   89
  78 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  79 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.65  14261  110
  80 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  81 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  84 Piotr Broda                    Sandomierz           129.31  24956  193
  85 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  86 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.26  25853  200
  87 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  88 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  89 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.82   4895   38
  90 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  92 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  94 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  19593  153
  95 Michał Garnowski               Pasłęk               128.03   4609   36
  96 Katarzyna Małek                Mielec               128.01  17281  135
  97 Kacper Zegadło                 Warszawa             127.87  11125   87
  98 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  99 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            127.67   6128   48
 100 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.47  24985  196
 102 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.37  21908  172
 103 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.27   6109   48
 104 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 105 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.76  17620  139
 106 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 107 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 108 Artur Koszel                   Warszawa             126.61  12534   99
 109 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 110 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 112 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 113 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 114 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.47  24844  198
 117 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 118 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              124.87  17731  142
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.78  24831  199
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.65  24556  197
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 123 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.15  23465  189
 124 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.76  21410  173
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.55  24463  198
 126 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.33  23556  191
 127 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.91  11185   91
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 129 Rafał Matczak                  Milanówek            122.85  23464  191
 130 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 131 Anita Bruska                   Gdynia               122.47  17636  144
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.46  13715  112
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 134 Monika Sadurska                Warszawa             122.00   5002   41
 135 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.14  23017  190
 140 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 141 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Grzegorz Pukniel               Łódź                 120.97  23711  196
 144 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 147 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 151 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 152 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.79  23959  200
 153 Maciej Perzyński               Piła                 119.77  13414  112
 154 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 155 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34   9070   76
 157 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 158 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 159 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.08  22030  185
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 162 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.90   5707   48
 163 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 164 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 165 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 166 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 167 Marta Bajorek                  Warszawa             118.49  22039  186
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.22  16314  138
 169 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 170 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.84  23214  197
 172 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 174 Paulina Mech                   Kraków               117.37  14906  127
 175 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.29   5630   48
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             117.05   9832   84
 177 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 178 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 179 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 180 Radosław Więch                 Warszawa             116.43  13157  113
 181 Anna Biegańska                 Białystok            116.42  11642  100
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 183 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 185 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 186 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.86  19001  164
 188 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.66  15383  133
 190 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              115.51  22062  191
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 193 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 194 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.36  22150  192
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             115.02   7476   65
 196 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 197 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 198 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 199 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 200 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 202 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 203 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 204 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 205 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 207 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 208 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.90  21451  190
 211 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 212 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.70  22315  198
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 215 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 216 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 217 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.31  17142  154
 219 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 221 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17301  156
 222 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.55  21005  190
 224 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 225 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 227 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 229 Urszula Solarska               Łódź                 109.57  20818  190
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 231 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 232 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.46   7772   71
 233 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 234 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.28  13660  125
 235 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.25  21522  197
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 237 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 238 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.61  11621  107
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.46  15727  145
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.46  21150  195
 242 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 243 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.18   6058   56
 245 Józef Burzyński                Ełk                  108.12  11461  106
 246 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.56  20222  188
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 249 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 250 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 251 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 252 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.78   5446   51
 253 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 254 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.94  20659  195
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.79  20205  191
 256 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              105.45  20773  197
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.16   3365   32
 261 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 262 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 263 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  14676  141
 265 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 266 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.89  19739  190
 268 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 271 Anna Arana                     Warszawa             102.80  13364  130
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 273 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 274 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 275 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 276 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.86  10286  103
 277 Marek Szczepanik               Reda                  99.65   6178   62
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.87  19181  194
 279 Lidia Żywna                    Gdynia                98.83  15615  158
 280 Halina Mrozek                  Warszawa              98.64   9371   95
 281 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 282 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.27  11891  121
 283 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 284 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.97  15127  156
 285 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 286 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 288 Marek Horyń                    Ełk                   95.77   2873   30
 289 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.65  10043  105
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 293 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 296 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 297 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 298 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 301 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 302 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 303 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 305 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              87.16  14382  165
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 311 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 313 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.57   8880  105
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 315 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            79.33   2618   33
 323 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              61.21  12119  198
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 10-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   3 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   4 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   5 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   6 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   7 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   8 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
   9 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  13 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  14 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.27   3517   26
  15 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  16 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  17 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  18 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  19 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  21 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  22 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  23 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  24 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  25 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  26 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  27 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  28 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  29 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  30 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  31 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  32 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  33 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  34 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  35 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  37 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  38 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  39 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  40 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  41 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  42 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  43 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  44 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  45 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  46 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  47 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  48 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  49 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  50 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  51 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  52 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  53 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  54 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  55 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  56 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  57 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  60 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  61 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  62 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  64 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  65 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  66 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  67 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  68 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  69 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  70 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  71 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  72 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  73 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  74 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  75 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  76 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  77 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  78 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  79 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  80 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  83 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  84 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  85 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  91 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.68   2122   19
  92 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  93 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  94 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  95 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  96 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            100.94   1817   18
  99 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 103 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 104 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 105 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 106 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 107 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 108 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 109 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 110 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 111 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 112 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 113 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 114 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 115 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 116 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 117 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 118 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 119 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 120 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 121 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 122 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 123 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 124 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 125 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 132 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 133 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 134 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 135 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 136 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 137 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 138 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 141 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 142 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 143 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 144 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 145 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 146 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 147 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 148 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 149 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 150 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 151 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 152 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 153 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 154 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 156 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 158 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 159 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 160 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            111.33   1336   12
 161 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 162 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 163 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 164 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 165 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 166 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 167 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 168 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 170 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 171 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 174 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 175 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 179 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 180 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 181 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 182 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 185 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 186 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 187 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 188 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 189 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 193 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 194 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 195 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 196 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 197 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 198 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 199 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 200 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.67   1148   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 205 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 206 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 207 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 208 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 211 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 212 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 213 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 214 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 215 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 216 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 217 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 218 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 219 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 220 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 223 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 224 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 225 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 226 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 227 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 228 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 229 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 230 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 231 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 232 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 233 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 234 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 235 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 236 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 237 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 238 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 239 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 240 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 241 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 242 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 243 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 244 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 245 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 246 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 247 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 248 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 249 Dorota Buśko                   Naterki               90.64    997   11
 250 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 251 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 252 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 253 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 254 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 255 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 256 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 257 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 258 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 261 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 262 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 263 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 264 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 265 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 266 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 267 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 268 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 269 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 270 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 271 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 272 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 273 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 274 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 275 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 276 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 277 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 278 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 279 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 280 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 281 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 282 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 283 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 284 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 285 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 286 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 287 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 288 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 289 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 290 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 291 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 292 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 293 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 294 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 295 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 296 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 297 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 298 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 299 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 300 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 301 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 302 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 303 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 304 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 305 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 306 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 307 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 308 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 309 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 310 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 311 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 312 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 313 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 314 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 315 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            130.14    911    7
 316 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 317 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 318 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 319 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 320 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 321 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 322 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 323 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 324 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 325 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 326 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 327 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 328 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 329 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 330 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 331 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 332 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 333 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 334 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 335 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 336 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 337 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 338 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 339 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 340 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 341 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 342 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 343 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 344 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 345 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 346 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 347 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 348 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 349 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 350 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 351 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 352 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 353 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 355 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 356 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 357 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 358 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 359 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 360 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 361 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 362 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 363 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 364 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 365 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 366 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 367 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 368 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 369 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 370 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 371 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 372 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 373 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 375 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 376 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 377 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 378 Jarek Paprocki                 Łukajno               75.00     75    1
 379 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 380 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 381 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 382 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 383 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 384 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 385 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 386 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie