Wałcz17
listopada
Wałcz 17-18 listopada XX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Wałcz17
listopada
Wałcz 17-18 listopada Towarzysze 2012
Stare Babice 1
grudnia
Stare Babice 1- 2 grudnia XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Bartosz Morawski zwycięzcą turnieju towarzyszącego17 - 18 listopada 2012 — Towarzysze 2012InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Towarzysze 2012Wałcz, 17 - 18 listopada 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski zwycięzcą turnieju towarzyszącegoMożna powiedzieć, że tradycyjnie w finałach nie zobaczyliśmy ani jednej zawodniczki. Finał Mistrzostw Polski przebiegł pod znakiem mocnego testosteronu. Bilans jednak doskonale wyrównał się przy okazji rozegranego w tle turnieju towarzyszącego. W Towarzyszach 2012 dominowały panie i trzeba to wyraźnie zaznaczyć — tam radziły sobie bardzo dobrze. Najlepsza z nich — Irena Sołdan — zajęła trzecie miejsce, tylko niewiele ustępując Rafałowi Wesołowskiemu (miejsce drugie) i Bartkowi Morawskiemu (triumfatorowi turnieju).

Debiutantów w tym roku nie odnotowaliśmy w turnieju towarzyszącym. O ile można to tak nazwać, pewnym rodzajem debiutu było pojawienie się specjalnie zaprojektowanych na tą imprezę czerwonych worków scrabble na wszystkich stołach turniejowych.

Tradycyjnie — oprócz nagród, pucharów dla czołówki — były też upominki dla wszystkich uczestników.

Tegorocznej imprezie towarzyszyła oczywiście bardzo dobra kuchnia i posiłki serwowane przez dwa dni mistrzostw. Jak każde wesele tak i to wałeckie — scrabblowe — kiedyś się kończy. Niedzielnym popołudniem pożegnaliśmy uczestników mistrzostw. Powitaliśmy nowego Mistrza Polski i z utęsknieniem czekamy na kolejne, XXI Mistrzostwa Polski.

Dziękujemy organizatorom za świetną imprezę scrabblową, wszystkim uczestnikom za przybycie i ciekawe pojedynki. Tryumfatorom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na zbliżających się turniejach. Swoich sił można spróbować już 1 grudnia na XII Turnieju 24 h Non Stop „Le Mans”, na który serdecznie zapraszam.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Towarzysze 2010 (turniej towarzyszący XVIII MP)


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 17 listopada (8 rund)
10:00 — 10:50 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 18 listopada (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00 – obiad
14:30 – zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2 znajduje się blisko centrum Wałcza.
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502563852.
WyżywienieNa miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za 30 zł)
Napoje i przekąski non — stop podczas turnieju gratis!
Noclegihttp://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/
lub
http://www.otouroki.pl
Nagrody- Puchar za miejsce I
- Nagrody pieniężne za I, II i III miejsce
- Nagrody niespodzianki dla uczestników
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu – Jolanta Chłopińska tel. 502563852


Wyniki turnieju Towarzysze 2012 - Turniej towarzyszący XX MP

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.05     10.0     5281     2005      588
  2 Rafał           Wesołowski           Warszawa               126.90     10.0     5095     1988      738
  3 Irena           Sołdan               Sopot                  131.35      9.0     5139     1856      158
  4 Weronika        Rudnicka             Szczecin               132.07      9.0     5109     1920      410
  5 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.70      8.0     5508     1778      708
  6 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.62      8.0     5360     1805      753
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.22      8.0     5153     1777      713
  8 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.68      8.0     5056     1800      178
  9 Marta           Świątkowska          Wrocław                113.70      8.0     4902     1710      308
 10 Dorota          Rudzińska            Warszawa               118.53      8.0     4900     1717      216
 11 Anna            Niedzielko           Szczecin               110.61      8.0     4862     1724      121
 12 Walenty         Siemaszko            Lipiany                111.20      7.5     4723     1539      353
 13 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  124.67      7.0     5361     1513      909
 14 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.20      7.0     4882     1637       40
 15 Andrzej         Kroc                 Łódź                   126.87      7.0     4867     1522      267
 16 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.33      7.0     4848     1620      151
 17 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.95      7.0     4822     1583      -87
 18 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               120.11      7.0     4774     1658     -138
 19 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               122.01      7.0     4691     1640       42
 20 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.50      7.0     4598     1598     -184
 21 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 121.57      6.0     5298     1392      489
 22 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               125.82      6.0     4926     1491      231
 23 Piotr           Broda                Sandomierz             129.73      6.0     4873     1488       35
 24 Renata          Andracka             Zwola                  112.73      6.0     4871     1469     -215
 25 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         133.47      6.0     4697     1500      -67
 26 Adam            Janicki              Łódź                   118.16      6.0     4612     1450     -493
 27 Maurycy         Machnio              Lipiany                112.79      6.0     4563     1518     -117
 28 Monika          Siemaszko            Lipiany                100.00      6.0     4531     1422     -159
 29 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.29      6.0     4487     1548     -715
 30 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.55      6.0     4463     1524     -388
 31 Joanna          Suchanek             Wrocław                107.69      5.0     4952     1392        4
 32 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.87      5.0     4912     1453       92
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.22      5.0     4760     1231      266
 34 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.91      5.0     4478     1423     -374
 35 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           102.49      4.5     4445     1137      246
 36 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      4.5     4288     1170     -368
 37 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.68      4.0     3134      997     -195
 38 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.47      3.5     4557     1058     -195
 39 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     4280     1057     -435
 40 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      3.5     4145     1144     -341
 41 Paweł           Janaś                Głogów                 128.69      3.0     1201      556      126
 42 Agata           Jagodzińska          Warszawa               100.00      0.5     1957      489    -1171
 43 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             110.58      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Towarzysze 2012 - Turniej towarzyszący XX MP



	Bartosz Morawski 155.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  359: 300  170
    2     6 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  388: 290  176
    3     2 Józef          Wietecki              102.55 +  348: 310  153
    4     2 Maciej         Grąbczewski           128.70 +  451: 412  179
    5     2 Dorota         Stachowska            124.29 +  545: 351  174
    6     1 Alicja         Grąbczewska           130.22 +  413: 341  180
    7     1 Paweł          Janaś                 128.69 -  390: 405   79
    8     2 Marek          Herzig                136.68 +  382: 376  187
    9     1 Weronika       Rudnicka              132.07 +  407: 395  182
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  420: 432   85
   11     2 Rafał          Wesołowski            126.90 -  300: 374   77
   12     2 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  432: 329  179
   13     1 Weronika       Rudnicka              132.07 +  446: 378  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 13 154.08




	Marek Herzig 136.68 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             118.53 +  367: 344  169
    2     5 Rafał          Wesołowski            126.90 +  427: 411  177
    3     4 Anna           Niedzielko            110.61 +  483: 358  161
    4     1 Irena          Sołdan                131.35 +  426: 325  181
    5     1 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  344: 480   79
    6     4 Dorota         Stachowska            124.29 -  373: 390   74
    7     5 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  429: 427  172
    8     2 Bartosz        Morawski              155.05 -  376: 382  105
    9     4 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  332: 285  172
   10     3 Lucyna         Śniadach              117.33 +  414: 372  167
   11     1 Alicja         Grąbczewska           130.22 +  376: 335  180
   12     3 Weronika       Rudnicka              132.07 -  347: 374   82
   13     3 Irena          Sołdan                131.35 -  362: 395   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 13 138.46




	Grzegorz Koczkodon 134.62 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               118.16 +  553: 244  168
    2     1 Zbigniew       Rybak                 116.87 -  280: 367   67
    3     7 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  361: 376   72
    4    11 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  533: 307  172
    5     7 Lucyna         Śniadach              117.33 +  422: 365  167
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  556: 304  174
    7     3 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  298: 468   80
    8     6 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  334: 291  183
    9     2 Maciej         Grąbczewski           128.70 +  443: 366  179
   10     1 Bartosz        Morawski              155.05 +  432: 420  205
   11     3 Weronika       Rudnicka              132.07 -  371: 453   82
   12     4 Rafał          Wesołowski            126.90 -  319: 363   77
   13     5 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  458: 283  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 13 138.85




	Sławomir Piotrowski 133.47 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              117.33 +  387: 299  167
    2    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  416: 273  150
    3     3 Zbigniew       Rybak                 116.87 -  376: 420   67
    4     6 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  302: 382   80
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  389: 301  163
    6    11 Walenty        Siemaszko             111.20 -  328: 395   61
    7    13 Adam           Janicki               118.16 +  428: 344  168
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  291: 334   85
    9    11 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  276: 466   79
   10    15 Józef          Wietecki              102.55 +  397: 361  153
   11     9 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  362: 328  176
   12     7 Andrzej        Kroc                  126.87 -  417: 421   77
   13    10 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  328: 440   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 13 115.38




	Weronika Rudnicka 132.07 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 116.87 -  265: 380   67
    2    17 Marta          Świątkowska           113.70 +  371: 318  164
    3    11 Renata         Andracka              112.73 +  411: 344  163
    4    10 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  497: 272  170
    5     5 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  228: 513   80
    6     9 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  460: 343  176
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  430: 308  176
    8     4 Irena          Sołdan                131.35 +  366: 365  181
    9     1 Bartosz        Morawski              155.05 -  395: 407  105
   10     6 Walenty        Siemaszko             111.20 +  481: 285  161
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             134.62 +  453: 371  185
   12     3 Marek          Herzig                136.68 +  374: 347  187
   13     1 Bartosz        Morawski              155.05 -  378: 446  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 13 147.69




	Irena Sołdan 131.35 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Świątkowska           113.70 +  339: 320  164
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  437: 413  176
    3     1 Joanna         Suchanek              107.69 +  378: 334  158
    4     1 Marek          Herzig                136.68 -  325: 426   87
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  353: 435   74
    6     8 Dorota         Rudzińska             118.53 +  424: 343  169
    7     8 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  478: 434  167
    8     4 Weronika       Rudnicka              132.07 -  365: 366   82
    9     5 Rafał          Wesołowski            126.90 -  427: 475   77
   10     5 Anna           Niedzielko            110.61 +  383: 361  161
   11     6 Dorota         Stachowska            124.29 +  398: 357  174
   12     1 Alicja         Grąbczewska           130.22 +  437: 355  180
   13     3 Marek          Herzig                136.68 +  395: 362  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 13 142.77




	Alicja Grąbczewska 130.22 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maurycy        Machnio               112.79 -  311: 368   63
    2    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  427: 345  150
    3    13 Marcin         Stachowski            100.00 +  349: 334  150
    4     6 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  382: 302  183
    5     5 Weronika       Rudnicka              132.07 +  513: 228  182
    6     1 Bartosz        Morawski              155.05 -  341: 413  105
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             134.62 +  468: 298  185
    8     3 Dorota         Stachowska            124.29 +  508: 259  174
    9     3 Walenty        Siemaszko             111.20 +  402: 321  161
   10     2 Maciej         Grąbczewski           128.70 +  466: 379  179
   11     1 Marek          Herzig                136.68 -  335: 376   87
   12     1 Irena          Sołdan                131.35 -  355: 437   81
   13     2 Rafał          Wesołowski            126.90 -  296: 380   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 13 136.69




	Piotr Broda 129.73 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              112.73 -  352: 373   63
    2    12 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  364: 412   70
    3    17 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  318: 308  175
    4    17 Agata          Jagodzińska           100.00 +  326: 275  150
    5    12 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  346: 453   76
    6    16 Józef          Wietecki              102.55 +  523: 265  153
    7    12 Lucyna         Śniadach              117.33 -  337: 459   67
    8    14 Maurycy        Machnio               112.79 +  366: 334  163
    9    10 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  383: 376  167
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  374: 396   79
   11    12 Andrzej        Kroc                  126.87 -  386: 438   77
   12    15 Łukasz         Baranowski            121.57 -  411: 425   72
   13    15 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  387: 324  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 13 114.46




	Ireneusz Moralewicz 129.20 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  336: 337   63
    2    15 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  393: 414   72
    3    16 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  349: 417   70
    4    19 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  485: 416  175
    5    15 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  412: 315  172
    6    13 Maurycy        Machnio               112.79 -  237: 424   63
    7    17 Julita         Dygnas                102.49 +  405: 380  152
    8    12 Józef          Wietecki              102.55 +  436: 257  153
    9    11 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  466: 276  183
   10     7 Piotr          Broda                 129.73 +  396: 374  180
   11     5 Marta          Świątkowska           113.70 +  355: 342  164
   12     2 Bartosz        Morawski              155.05 -  329: 432  105
   13     5 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  283: 458   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 13 125.92




	Maciej Grąbczewski 128.70 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Siemaszko             100.00 +  385: 315  150
    2    11 Andrzej        Kroc                  126.87 +  392: 315  177
    3     6 Rafał          Wesołowski            126.90 +  481: 313  177
    4     2 Bartosz        Morawski              155.05 -  412: 451  105
    5     1 Marek          Herzig                136.68 +  480: 344  187
    6     2 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  398: 380  167
    7     2 Dorota         Stachowska            124.29 +  424: 322  174
    8     1 Paweł          Janaś                 128.69 -  360: 393   79
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  366: 443   85
   10     2 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  379: 466   80
   11     4 Lucyna         Śniadach              117.33 -  373: 403   67
   12     6 Anna           Niedzielko            110.61 +  514: 326  161
   13     4 Dorota         Rudzińska             118.53 +  544: 329  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 13 136.77




	Paweł Janaś 128.69 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     3 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  403: 325  172
    7     1 Bartosz        Morawski              155.05 +  405: 390  205
    8     1 Maciej         Grąbczewski           128.70 +  393: 360  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  3 185.33




	Rafał Wesołowski 126.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Walenty        Siemaszko             111.20 +  443: 244  161
    2     5 Marek          Herzig                136.68 -  411: 427   87
    3     6 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  313: 481   79
    4    13 Marta          Świątkowska           113.70 -  325: 355   64
    5    17 Marcin         Stachowski            100.00 +  370: 233  150
    6    14 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  401: 297  170
    7    11 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  350: 281  176
    8     7 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  380: 351  176
    9     5 Irena          Sołdan                131.35 +  475: 427  181
   10     4 Dorota         Stachowska            124.29 +  510: 346  174
   11     2 Bartosz        Morawski              155.05 +  374: 300  205
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             134.62 +  363: 319  185
   13     2 Alicja         Grąbczewska           130.22 +  380: 296  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 13 152.92




	Andrzej Kroc 126.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Niedzielko            110.61 -  359: 375   61
    2    11 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  315: 392   79
    3    18 Marta          Świątkowska           113.70 -  344: 358   64
    4    20 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  416: 363  156
    5    19 Agata          Jagodzińska           100.00 +  332: 174  150
    6    18 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  287: 466   75
    7    20 Marcin         Stachowski            100.00 -  326: 356   50
    8    20 Julita         Dygnas                102.49 +  376: 315  152
    9    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  405: 233  150
   10    13 Joanna         Suchanek              107.69 +  489: 347  158
   11    12 Piotr          Broda                 129.73 +  438: 386  180
   12     7 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  421: 417  183
   13     7 Marta          Świątkowska           113.70 -  359: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 13 117.08




	Krzysztof Sporczyk 126.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Kodzis                110.58 +  400:   0    0
    2     8 Irena          Sołdan                131.35 -  413: 437   81
    3     8 Monika         Siemaszko             100.00 +  360: 358  150
    4     7 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  330: 406   72
    5    10 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  483: 335  170
    6     7 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  393: 290  176
    7     6 Weronika       Rudnicka              132.07 -  308: 430   82
    8    10 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  357: 395   72
    9    12 Dorota         Rudzińska             118.53 -  281: 373   69
   10    14 Maurycy        Machnio               112.79 +  464: 340  163
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  328: 400   63
   12    14 Józef          Wietecki              102.55 -  319: 343   53
   13    15 Piotr          Broda                 129.73 -  324: 387   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Aleksandra Kaczanowska 125.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Suchanek              107.69 -  303: 459   58
    2    20 Adam           Janicki               118.16 -  370: 384   68
    3    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  440: 286  156
    4    15 Marcin         Stachowski            100.00 +  362: 313  150
    5    12 Piotr          Broda                 129.73 +  453: 346  180
    6     9 Weronika       Rudnicka              132.07 -  343: 460   82
    7    10 Maurycy        Machnio               112.79 +  530: 265  163
    8     7 Rafał          Wesołowski            126.90 -  351: 380   77
    9     9 Renata         Andracka              112.73 -  320: 456   63
   10    12 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  390: 263  172
   11     9 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  328: 362   83
   12    13 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  349: 383   72
   13    14 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  387: 338  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 13 114.69




	Zbigniew Wietecki 125.68 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  429: 298  156
    2     6 Bartosz        Morawski              155.05 -  290: 388  105
    3    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  400: 339  150
    4     4 Joanna         Suchanek              107.69 +  349: 348  158
    5     6 Zbigniew       Rybak                 116.87 -  398: 406   67
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  290: 393   76
    7    11 Rafał          Wesołowski            126.90 -  281: 350   77
    8    17 Marcin         Stachowski            100.00 +  385: 370  150
   13    18 Joanna         Suchanek              107.69 -  312: 437   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  9 110.78




	Jolanta Chłopińska 124.67 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Wietecki              102.55 -  321: 398   53
    2    16 Marcin         Stachowski            100.00 -  333: 334   50
    3    17 Piotr          Broda                 129.73 -  308: 318   80
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  416: 485   79
    5    20 Monika         Siemaszko             100.00 +  415: 315  150
    6    18 Andrzej        Kroc                  126.87 +  466: 287  177
    7    16 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  363: 398   70
    8    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  406: 407   50
    9    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  490: 287  156
   10    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  574: 264  150
   11    13 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  387: 366  172
   12    11 Maurycy        Machnio               112.79 +  384: 296  163
   13     9 Renata         Andracka              112.73 +  498: 297  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 13 116.38




	Dorota Stachowska 124.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Julita         Dygnas                102.49 +  349: 347  152
    2     7 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  346: 295  172
    3     5 Maurycy        Machnio               112.79 +  376: 313  163
    4     3 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  417: 375  167
    5     2 Bartosz        Morawski              155.05 -  351: 545  105
    6     4 Marek          Herzig                136.68 +  390: 373  187
    7     2 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  322: 424   79
    8     3 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  259: 508   80
    9     8 Joanna         Suchanek              107.69 +  412: 307  158
   10     4 Rafał          Wesołowski            126.90 -  346: 510   77
   11     6 Irena          Sołdan                131.35 -  357: 398   81
   12     8 Marta          Świątkowska           113.70 -  240: 430   64
   13    12 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  322: 377   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Mariola Osajda-Matczak 123.95 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Jagodzińska           100.00 +  448: 252  150
    2     4 Maurycy        Machnio               112.79 -  333: 418   63
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  357: 340  163
    4     9 Anna           Niedzielko            110.61 +  427: 364  161
    5     4 Irena          Sołdan                131.35 +  435: 353  181
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  304: 556   85
    7     4 Joanna         Suchanek              107.69 +  378: 315  158
    8     5 Walenty        Siemaszko             111.20 -  374: 411   61
    9     6 Lucyna         Śniadach              117.33 -  270: 397   67
   10    10 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 +  370: 284  172
   11     7 Dorota         Rudzińska             118.53 -  333: 392   69
   12     9 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  353: 499   70
   13    10 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  440: 328  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 13 121.77




	Monika Gawron-Cieślik 122.01 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  419: 252  150
    2     7 Dorota         Stachowska            124.29 -  295: 346   74
    3    15 Walenty        Siemaszko             111.20 +  409: 389  161
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  307: 533   85
    5    15 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  315: 412   79
    6    12 Łukasz         Baranowski            121.57 +  384: 372  172
    7    14 Renata         Andracka              112.73 +  459: 281  163
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  395: 357  176
    9     4 Marek          Herzig                136.68 -  285: 332   87
   10    10 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  284: 370   74
   11    13 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  366: 387   75
   12    13 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  383: 349  176
   13    11 Adam           Janicki               118.16 +  390: 269  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




	Grzegorz Pukniel 121.91 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  297: 330   50
    2    15 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  414: 393  179
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             134.62 +  376: 361  185
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  406: 330  176
    5     3 Dorota         Rudzińska             118.53 +  415: 302  169
    6     3 Paweł          Janaś                 128.69 -  325: 403   79
    7     5 Marek          Herzig                136.68 -  427: 429   87
    8    11 Anna           Niedzielko            110.61 -  202: 406   61
    9    13 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  310: 463   63
   10    12 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  263: 390   76
   11    14 Łukasz         Baranowski            121.57 +  440: 308  172
   12    12 Renata         Andracka              112.73 -  272: 355   63
   13    16 Maurycy        Machnio               112.79 -  331: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 13 109.46




	Łukasz Baranowski 121.57 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Stachowski            100.00 +  501: 283  150
    2     2 Anna           Niedzielko            110.61 -  288: 323   61
    3     9 Lucyna         Śniadach              117.33 -  383: 424   67
    4    12 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  355: 371   63
    5    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  514: 296  150
    6    12 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  372: 384   72
    7    15 Monika         Siemaszko             100.00 -  342: 358   50
    8    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  350: 359   50
    9    18 Adam           Janicki               118.16 +  446: 444  168
   10    16 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  518: 404  156
   11    14 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  308: 440   72
   12    15 Piotr          Broda                 129.73 +  425: 411  180
   13    13 Józef          Wietecki              102.55 +  496: 312  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 13 107.08




	Magdalena Kupczyńska 120.11 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              155.05 -  300: 359  105
    2    12 Piotr          Broda                 129.73 +  412: 364  180
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  417: 349  179
    4    10 Weronika       Rudnicka              132.07 -  272: 497   82
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  335: 483   76
    6    14 Rafał          Wesołowski            126.90 -  297: 401   77
    7    16 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  398: 363  175
    8    13 Dorota         Rudzińska             118.53 -  325: 352   69
    9    16 Marcin         Stachowski            100.00 +  422: 283  150
   10    11 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  371: 347  167
   11    10 Renata         Andracka              112.73 +  420: 402  163
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  499: 353  174
   13     8 Walenty        Siemaszko             111.20 -  306: 359   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 13 127.54




	Dorota Rudzińska 118.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Herzig                136.68 -  344: 367   87
    2    14 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  421: 331  156
    3    12 Adam           Janicki               118.16 +  472: 346  168
    4     5 Maurycy        Machnio               112.79 +  421: 341  163
    5     3 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  302: 415   72
    6     8 Irena          Sołdan                131.35 -  343: 424   81
    7     9 Anna           Niedzielko            110.61 -  300: 397   61
    8    13 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  352: 325  170
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  373: 281  176
   10     9 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  512: 242  163
   11     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  392: 333  174
   12     5 Lucyna         Śniadach              117.33 +  339: 338  167
   13     4 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  329: 544   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 13 132.08




	Adam Janicki 118.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  244: 553   85
    2    20 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  384: 370  176
    3    12 Dorota         Rudzińska             118.53 -  346: 472   69
    4    14 Renata         Andracka              112.73 +  436: 338  163
    5     9 Józef          Wietecki              102.55 +  335: 322  153
    6    10 Marta          Świątkowska           113.70 -  299: 450   64
    7    13 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  344: 428   83
    8    16 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  317: 331   63
    9    18 Łukasz         Baranowski            121.57 -  444: 446   72
   10    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  404: 345  150
   11    17 Marcin         Stachowski            100.00 +  413: 325  150
   12    16 Monika         Siemaszko             100.00 +  377: 335  150
   13    11 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  269: 390   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 13 111.54




	Lucyna Śniadach 117.33 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  299: 387   83
    2    13 Julita         Dygnas                102.49 +  364: 313  152
    3     9 Łukasz         Baranowski            121.57 +  424: 383  172
    4     8 Józef          Wietecki              102.55 +  413: 345  153
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             134.62 -  365: 422   85
    6     6 Joanna         Suchanek              107.69 -  289: 388   58
    7    12 Piotr          Broda                 129.73 +  459: 337  180
    8     9 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  392: 374  167
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  397: 270  174
   10     3 Marek          Herzig                136.68 -  372: 414   87
   11     4 Maciej         Grąbczewski           128.70 +  403: 373  179
   12     5 Dorota         Rudzińska             118.53 -  338: 339   69
   13     6 Anna           Niedzielko            110.61 -  333: 352   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 13 124.62




	Zbigniew Rybak 116.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Weronika       Rudnicka              132.07 +  380: 265  182
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             134.62 +  367: 280  185
    3     3 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  420: 376  183
    4     3 Dorota         Stachowska            124.29 -  375: 417   74
    5     6 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  406: 398  176
    6     2 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  380: 398   79
    7     8 Irena          Sołdan                131.35 -  434: 478   81
    8     9 Lucyna         Śniadach              117.33 -  374: 392   67
    9    10 Piotr          Broda                 129.73 -  376: 383   80
   10    11 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  347: 371   70
   11    15 Monika         Siemaszko             100.00 -  314: 366   50
   12    17 Marcin         Stachowski            100.00 +  401: 309  150
   13    14 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  338: 387   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 13 111.77




	Marta Świątkowska 113.70 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                131.35 -  320: 339   81
    2    17 Weronika       Rudnicka              132.07 -  318: 371   82
    3    18 Andrzej        Kroc                  126.87 +  358: 344  177
    4    13 Rafał          Wesołowski            126.90 +  355: 325  177
    5    13 Julita         Dygnas                102.49 +  548: 269  152
    6    10 Adam           Janicki               118.16 +  450: 299  168
    7     7 Walenty        Siemaszko             111.20 -  262: 426   61
    8     8 Joanna         Suchanek              107.69 +  410: 381  158
    9     7 Anna           Niedzielko            110.61 -  263: 459   61
   10     8 Renata         Andracka              112.73 +  428: 427  163
   11     5 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  342: 355   79
   12     8 Dorota         Stachowska            124.29 +  430: 240  174
   13     7 Andrzej        Kroc                  126.87 +  418: 359  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 13 131.54




	Maurycy Machnio 112.79 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Alicja         Grąbczewska           130.22 +  368: 311  180
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  418: 333  174
    3     5 Dorota         Stachowska            124.29 -  313: 376   74
    4     5 Dorota         Rudzińska             118.53 -  341: 421   69
    5    14 Walenty        Siemaszko             111.20 -  303: 388   61
    6    13 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  424: 237  179
    7    10 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  265: 530   76
    8    14 Piotr          Broda                 129.73 -  334: 366   80
    9    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  384: 265  150
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  340: 464   76
   11    18 Julita         Dygnas                102.49 +  395: 274  152
   12    11 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  296: 384   75
   13    16 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  382: 331  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 13 116.77




	Renata Andracka 112.73 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 129.73 +  373: 352  180
    2     3 Joanna         Suchanek              107.69 -  399: 487   58
    3    11 Weronika       Rudnicka              132.07 -  344: 411   82
    4    14 Adam           Janicki               118.16 -  338: 436   68
    5    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 352  150
    6    15 Julita         Dygnas                102.49 +  362: 295  152
    7    14 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  281: 459   72
    8    15 Monika         Siemaszko             100.00 +  460: 356  150
    9     9 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  456: 320  176
   10     8 Marta          Świątkowska           113.70 -  427: 428   64
   11    10 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  402: 420   70
   12    12 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  355: 272  172
   13     9 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  297: 498   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 13 113.00




	Jerzy Krzyżewski 112.50 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Moralewicz            129.20 +  337: 336  179
    2     9 Józef          Wietecki              102.55 -  321: 451   53
    3    10 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  340: 357   74
    4    12 Łukasz         Baranowski            121.57 +  371: 355  172
    5    11 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  301: 389   83
    6    17 Anna           Niedzielko            110.61 -  393: 397   61
    7    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  401: 278  156
    8    16 Adam           Janicki               118.16 +  331: 317  168
    9    13 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  463: 310  172
   10     9 Dorota         Rudzińska             118.53 -  242: 512   69
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  400: 328  176
   12    10 Walenty        Siemaszko             111.20 -  321: 430   61
   13    12 Dorota         Stachowska            124.29 +  377: 322  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 13 122.92




	Walenty Siemaszko 111.20 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            126.90 -  244: 443   77
    2    21 PAUZA
    3    15 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  389: 409   72
    4    18 Monika         Siemaszko             100.00 +  424: 344  150
    5    14 Maurycy        Machnio               112.79 +  388: 303  163
    6    11 Sławomir       Piotrowski            133.47 +  395: 328  183
    7     7 Marta          Świątkowska           113.70 +  426: 262  164
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 +  411: 374  174
    9     3 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  321: 402   80
   10     6 Weronika       Rudnicka              132.07 -  285: 481   82
   11     8 Anna           Niedzielko            110.61 -  351: 397   61
   12    10 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  430: 321  163
   13     8 Magdalena      Kupczyńska            120.11 +  359: 306  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Anna Niedzielko 110.61 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kroc                  126.87 +  375: 359  177
    2     2 Łukasz         Baranowski            121.57 +  323: 288  172
    3     4 Marek          Herzig                136.68 -  358: 483   87
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  364: 427   74
    5     8 Joanna         Suchanek              107.69 -  347: 445   58
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  397: 393  163
    7     9 Dorota         Rudzińska             118.53 +  397: 300  169
    8    11 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  406: 202  172
    9     7 Marta          Świątkowska           113.70 +  459: 263  164
   10     5 Irena          Sołdan                131.35 -  361: 383   81
   11     8 Walenty        Siemaszko             111.20 +  397: 351  161
   12     6 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  326: 514   79
   13     6 Lucyna         Śniadach              117.33 +  352: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 13 132.62




	Krzysztof Kodzis 110.58 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -    0: 400    0


	Joanna Suchanek 107.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 +  459: 303  176
    2     3 Renata         Andracka              112.73 +  487: 399  163
    3     1 Irena          Sołdan                131.35 -  334: 378   81
    4     4 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  348: 349   76
    5     8 Anna           Niedzielko            110.61 +  445: 347  161
    6     6 Lucyna         Śniadach              117.33 +  388: 289  167
    7     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  315: 378   74
    8     8 Marta          Świątkowska           113.70 -  381: 410   64
    9     8 Dorota         Stachowska            124.29 -  307: 412   74
   10    13 Andrzej        Kroc                  126.87 -  347: 489   77
   11    16 Józef          Wietecki              102.55 -  350: 402   53
   12    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  354: 480   50
   13    18 Zbigniew       Wietecki              125.68 +  437: 312  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 13 107.08




	Agnieszka Kozak 106.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  298: 429   76
    2    14 Dorota         Rudzińska             118.53 -  331: 421   69
    3    19 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  286: 440   76
    4    20 Andrzej        Kroc                  126.87 -  363: 416   77
    5    21 PAUZA
    6    19 Monika         Siemaszko             100.00 -  338: 362   50
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            112.50 -  278: 401   63
    8    21 Agata          Jagodzińska           100.00 +  457: 262  150
    9    19 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  287: 490   75
   10    16 Łukasz         Baranowski            121.57 -  404: 518   72
   11    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  417: 329  150
   12    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  394: 395   50
   13    20 Marcin         Stachowski            100.00 +  404: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Józef Wietecki 102.55 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  398: 321  175
    2     9 Jerzy          Krzyżewski            112.50 +  451: 321  163
    3     2 Bartosz        Morawski              155.05 -  310: 348  105
    4     8 Lucyna         Śniadach              117.33 -  345: 413   67
    5     9 Adam           Janicki               118.16 -  322: 335   68
    6    16 Piotr          Broda                 129.73 -  265: 523   80
    7    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  332: 325  150
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  257: 436   79
    9    15 Monika         Siemaszko             100.00 +  365: 267  150
   10    15 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  361: 397   83
   11    16 Joanna         Suchanek              107.69 +  402: 350  158
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  343: 319  176
   13    13 Łukasz         Baranowski            121.57 -  312: 496   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 13 117.38




	Julita Dygnas 102.49 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            124.29 -  347: 349   74
    2    13 Lucyna         Śniadach              117.33 -  313: 364   67
    3    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  414: 295  150
    4    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  382: 354  150
    5    13 Marta          Świątkowska           113.70 -  269: 548   64
    6    15 Renata         Andracka              112.73 -  295: 362   63
    7    17 Ireneusz       Moralewicz            129.20 -  380: 405   79
    8    20 Andrzej        Kroc                  126.87 -  315: 376   77
    9    20 Agata          Jagodzińska           100.00 +  400:   1  150
   10    19 Monika         Siemaszko             100.00 -  376: 394   50
   11    18 Maurycy        Machnio               112.79 -  274: 395   63
   12    20 PAUZA
   13    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  380: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  330: 297  172
    2    10 Sławomir       Piotrowski            133.47 -  273: 416   83
    3    14 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  339: 400   76
    4    16 Julita         Dygnas                102.49 -  354: 382   52
    5    16 Łukasz         Baranowski            121.57 -  296: 514   72
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  357: 318  150
    7    18 Józef          Wietecki              102.55 -  325: 332   53
    8    19 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  407: 406  175
    9    14 Maurycy        Machnio               112.79 -  265: 384   63
   10    18 Adam           Janicki               118.16 -  345: 404   68
   11    20 PAUZA
   12    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  395: 394  156
   13    17 Monika         Siemaszko             100.00 -  302: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Gawron-Cieślik        122.01 -  252: 419   72
    2    19 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  345: 427   80
    3    20 Julita         Dygnas                102.49 -  295: 414   52
    4    21 PAUZA
    5    18 Renata         Andracka              112.73 -  352: 377   63
    6    20 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  318: 357   50
    7    21 Agata          Jagodzińska           100.00 +  397: 241  150
    8    18 Łukasz         Baranowski            121.57 +  359: 350  172
    9    17 Andrzej        Kroc                  126.87 -  233: 405   77
   10    17 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  264: 574   75
   11    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 -  329: 417   56
   12    18 Joanna         Suchanek              107.69 +  480: 354  158
   13    19 Julita         Dygnas                102.49 -  356: 380   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Agata Jagodzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariola        Osajda-Matczak        123.95 -  252: 448   74
    2    18 Monika         Siemaszko             100.00 -  232: 352   50
    3    21 PAUZA
    4    17 Piotr          Broda                 129.73 -  275: 326   80
    5    19 Andrzej        Kroc                  126.87 -  174: 332   77
    6    21 Marcin         Stachowski            100.00 -  220: 416   50
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  241: 397   50
    8    21 Agnieszka      Kozak                 106.47 -  262: 457   56
    9    20 Julita         Dygnas                102.49 -    1: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  8  61.12




	Monika Siemaszko 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Grąbczewski           128.70 -  315: 385   79
    2    18 Agata          Jagodzińska           100.00 +  352: 232  150
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  358: 360   76
    4    18 Walenty        Siemaszko             111.20 -  344: 424   61
    5    20 Jolanta        Chłopińska            124.67 -  315: 415   75
    6    19 Agnieszka      Kozak                 106.47 +  362: 338  156
    7    15 Łukasz         Baranowski            121.57 +  358: 342  172
    8    15 Renata         Andracka              112.73 -  356: 460   63
    9    15 Józef          Wietecki              102.55 -  267: 365   53
   10    19 Julita         Dygnas                102.49 +  394: 376  152
   11    15 Zbigniew       Rybak                 116.87 +  366: 314  167
   12    16 Adam           Janicki               118.16 -  335: 377   68
   13    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  409: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Baranowski            121.57 -  283: 501   72
    2    16 Jolanta        Chłopińska            124.67 +  334: 333  175
    3    13 Alicja         Grąbczewska           130.22 -  334: 349   80
    4    15 Aleksandra     Kaczanowska           125.82 -  313: 362   76
    5    17 Rafał          Wesołowski            126.90 -  233: 370   77
    6    21 Agata          Jagodzińska           100.00 +  416: 220  150
    7    20 Andrzej        Kroc                  126.87 +  356: 326  177
    8    17 Zbigniew       Wietecki              125.68 -  370: 385   76
    9    16 Magdalena      Kupczyńska            120.11 -  283: 422   70
   10    20 PAUZA
   11    17 Adam           Janicki               118.16 -  325: 413   68
   12    17 Zbigniew       Rybak                 116.87 -  309: 401   67
   13    20 Agnieszka      Kozak                 106.47 -  289: 404   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju Towarzysze 2012 - Turniej towarzyszący XX MP



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Magdalena      Kupczyńska            359: 300
   2 Dorota         Rudzińska            - Marek          Herzig                344: 367
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Janicki               553: 244
   4 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Piotrowski            299: 387
   5 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 265: 380
   6 Marta          Świątkowska          - Irena          Sołdan                320: 339
   7 Alicja         Grąbczewska          - Maurycy        Machnio               311: 368
   8 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 373: 352
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Krzyżewski            336: 337
  10 Monika         Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           315: 385
  11 Rafał          Wesołowski           - Walenty        Siemaszko             443: 244
  12 Anna           Niedzielko           - Andrzej        Kroc                  375: 359
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kodzis                400:   0
  14 Joanna         Suchanek             - Aleksandra     Kaczanowska           459: 303
  15 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Kozak                 429: 298
  16 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            398: 321
  17 Dorota         Stachowska           - Julita         Dygnas                349: 347
  18 Agata          Jagodzińska          - Mariola        Osajda-Matczak        252: 448
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Sylwia         Buks                  419: 252
  20 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Pukniel               330: 297
  21 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Stachowski            501: 283


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             367: 280
   2 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Baranowski            323: 288
   3 Joanna         Suchanek             - Renata         Andracka              487: 399
   4 Maurycy        Machnio              - Mariola        Osajda-Matczak        418: 333
   5 Marek          Herzig               - Rafał          Wesołowski            427: 411
   6 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Wietecki              388: 290
   7 Dorota         Stachowska           - Monika         Gawron-Cieślik        346: 295
   8 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              437: 413
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Józef          Wietecki              321: 451
  10 Sławomir       Piotrowski           - Aleksandra     Brzeska               416: 273
  11 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Grąbczewski           315: 392
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Broda                 412: 364
  13 Julita         Dygnas               - Lucyna         Śniadach              313: 364
  14 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Rudzińska             331: 421
  15 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Moralewicz            414: 393
  16 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Stachowski            333: 334
  17 Marta          Świątkowska          - Weronika       Rudnicka              318: 371
  18 Agata          Jagodzińska          - Monika         Siemaszko             232: 352
  19 Sylwia         Buks                 - Alicja         Grąbczewska           345: 427
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Adam           Janicki               370: 384
  21 Walenty        Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Joanna         Suchanek              378: 334
   2 Józef          Wietecki             - Bartosz        Morawski              310: 348
   3 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Piotrowski            420: 376
   4 Marek          Herzig               - Anna           Niedzielko            483: 358
   5 Maurycy        Machnio              - Dorota         Stachowska            313: 376
   6 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Wesołowski            481: 313
   7 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Koczkodon             376: 361
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             360: 358
   9 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         Śniadach              383: 424
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            357: 340
  11 Renata         Andracka             - Weronika       Rudnicka              344: 411
  12 Adam           Janicki              - Dorota         Rudzińska             346: 472
  13 Marcin         Stachowski           - Alicja         Grąbczewska           334: 349
  14 Aleksandra     Brzeska              - Zbigniew       Wietecki              339: 400
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Walenty        Siemaszko             409: 389
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Ireneusz       Moralewicz            417: 349
  17 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            318: 308
  18 Andrzej        Kroc                 - Marta          Świątkowska           344: 358
  19 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Kaczanowska           286: 440
  20 Sylwia         Buks                 - Julita         Dygnas                295: 414
  21 Agata          Jagodzińska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Irena          Sołdan                426: 325
   2 Maciej         Grąbczewski          - Bartosz        Morawski              412: 451
   3 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 417: 375
   4 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Suchanek              349: 348
   5 Dorota         Rudzińska            - Maurycy        Machnio               421: 341
   6 Sławomir       Piotrowski           - Alicja         Grąbczewska           302: 382
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               330: 406
   8 Lucyna         Śniadach             - Józef          Wietecki              413: 345
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Niedzielko            427: 364
  10 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kupczyńska            497: 272
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        533: 307
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Baranowski            371: 355
  13 Rafał          Wesołowski           - Marta          Świątkowska           325: 355
  14 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              436: 338
  15 Marcin         Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           313: 362
  16 Julita         Dygnas               - Aleksandra     Brzeska               382: 354
  17 Piotr          Broda                - Agata          Jagodzińska           326: 275
  18 Walenty        Siemaszko            - Monika         Siemaszko             424: 344
  19 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            416: 485
  20 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Kroc                  363: 416
  21 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Herzig                480: 344
   2 Bartosz        Morawski             - Dorota         Stachowska            545: 351
   3 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               302: 415
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                435: 353
   5 Alicja         Grąbczewska          - Weronika       Rudnicka              513: 228
   6 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              406: 398
   7 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             365: 422
   8 Anna           Niedzielko           - Joanna         Suchanek              347: 445
   9 Adam           Janicki              - Józef          Wietecki              335: 322
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Sporczyk              335: 483
  11 Sławomir       Piotrowski           - Jerzy          Krzyżewski            389: 301
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Piotr          Broda                 453: 346
  13 Marta          Świątkowska          - Julita         Dygnas                548: 269
  14 Maurycy        Machnio              - Walenty        Siemaszko             303: 388
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        412: 315
  16 Łukasz         Baranowski           - Aleksandra     Brzeska               514: 296
  17 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Stachowski            370: 233
  18 Renata         Andracka             - Sylwia         Buks                  377: 352
  19 Andrzej        Kroc                 - Agata          Jagodzińska           332: 174
  20 Monika         Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            315: 415
  21 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              341: 413
   2 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Rybak                 398: 380
   3 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Pukniel               403: 325
   4 Marek          Herzig               - Dorota         Stachowska            373: 390
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Mariola        Osajda-Matczak        556: 304
   6 Joanna         Suchanek             - Lucyna         Śniadach              388: 289
   7 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              290: 393
   8 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             424: 343
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Weronika       Rudnicka              343: 460
  10 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               450: 299
  11 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Piotrowski            395: 328
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Baranowski            384: 372
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Maurycy        Machnio               237: 424
  14 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kupczyńska            401: 297
  15 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              295: 362
  16 Piotr          Broda                - Józef          Wietecki              523: 265
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Niedzielko            393: 397
  18 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kroc                  466: 287
  19 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 362: 338
  20 Aleksandra     Brzeska              - Sylwia         Buks                  357: 318
  21 Marcin         Stachowski           - Agata          Jagodzińska           416: 220


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Bartosz        Morawski              405: 390
   2 Dorota         Stachowska           - Maciej         Grąbczewski           322: 424
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Alicja         Grąbczewska           298: 468
   4 Joanna         Suchanek             - Mariola        Osajda-Matczak        315: 378
   5 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Herzig                427: 429
   6 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              430: 308
   7 Walenty        Siemaszko            - Marta          Świątkowska           426: 262
   8 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 478: 434
   9 Dorota         Rudzińska            - Anna           Niedzielko            300: 397
  10 Maurycy        Machnio              - Aleksandra     Kaczanowska           265: 530
  11 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            281: 350
  12 Piotr          Broda                - Lucyna         Śniadach              337: 459
  13 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Janicki               428: 344
  14 Renata         Andracka             - Monika         Gawron-Cieślik        281: 459
  15 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Baranowski            358: 342
  16 Jolanta        Chłopińska           - Magdalena      Kupczyńska            363: 398
  17 Julita         Dygnas               - Ireneusz       Moralewicz            380: 405
  18 Józef          Wietecki             - Aleksandra     Brzeska               332: 325
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 401: 278
  20 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Kroc                  356: 326
  21 Agata          Jagodzińska          - Sylwia         Buks                  241: 397


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Maciej         Grąbczewski           393: 360
   2 Bartosz        Morawski             - Marek          Herzig                382: 376
   3 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Stachowska            508: 259
   4 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                366: 365
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Walenty        Siemaszko             374: 411
   6 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             291: 334
   7 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Wesołowski            351: 380
   8 Joanna         Suchanek             - Marta          Świątkowska           381: 410
   9 Lucyna         Śniadach             - Zbigniew       Rybak                 392: 374
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Sporczyk              395: 357
  11 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Niedzielko            202: 406
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Józef          Wietecki              436: 257
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Rudzińska             325: 352
  14 Maurycy        Machnio              - Piotr          Broda                 334: 366
  15 Renata         Andracka             - Monika         Siemaszko             460: 356
  16 Adam           Janicki              - Jerzy          Krzyżewski            317: 331
  17 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              370: 385
  18 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Baranowski            359: 350
  19 Aleksandra     Brzeska              - Jolanta        Chłopińska            407: 406
  20 Andrzej        Kroc                 - Julita         Dygnas                376: 315
  21 Agnieszka      Kozak                - Agata          Jagodzińska           457: 262


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Bartosz        Morawski              395: 407
   2 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             366: 443
   3 Alicja         Grąbczewska          - Walenty        Siemaszko             402: 321
   4 Marek          Herzig               - Monika         Gawron-Cieślik        332: 285
   5 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                475: 427
   6 Lucyna         Śniadach             - Mariola        Osajda-Matczak        397: 270
   7 Anna           Niedzielko           - Marta          Świątkowska           459: 263
   8 Dorota         Stachowska           - Joanna         Suchanek              412: 307
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              320: 456
  10 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 376: 383
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Piotrowski            466: 276
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             281: 373
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Pukniel               463: 310
  14 Aleksandra     Brzeska              - Maurycy        Machnio               265: 384
  15 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             365: 267
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Stachowski            422: 283
  17 Andrzej        Kroc                 - Sylwia         Buks                  405: 233
  18 Łukasz         Baranowski           - Adam           Janicki               446: 444
  19 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 490: 287
  20 Julita         Dygnas               - Agata          Jagodzińska           400:   1


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              432: 420
   2 Maciej         Grąbczewski          - Alicja         Grąbczewska           379: 466
   3 Marek          Herzig               - Lucyna         Śniadach              414: 372
   4 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            510: 346
   5 Irena          Sołdan               - Anna           Niedzielko            383: 361
   6 Walenty        Siemaszko            - Weronika       Rudnicka              285: 481
   7 Piotr          Broda                - Ireneusz       Moralewicz            374: 396
   8 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              428: 427
   9 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Krzyżewski            512: 242
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        284: 370
  11 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kupczyńska            347: 371
  12 Grzegorz       Pukniel              - Aleksandra     Kaczanowska           263: 390
  13 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kroc                  347: 489
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maurycy        Machnio               464: 340
  15 Józef          Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            361: 397
  16 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 518: 404
  17 Sylwia         Buks                 - Jolanta        Chłopińska            264: 574
  18 Adam           Janicki              - Aleksandra     Brzeska               404: 345
  19 Monika         Siemaszko            - Julita         Dygnas                394: 376
  20 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Marek          Herzig                335: 376
   2 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            300: 374
   3 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             453: 371
   4 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Grąbczewski           403: 373
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Marta          Świątkowska           355: 342
   6 Dorota         Stachowska           - Irena          Sołdan                357: 398
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Rudzińska             333: 392
   8 Anna           Niedzielko           - Walenty        Siemaszko             397: 351
   9 Sławomir       Piotrowski           - Aleksandra     Kaczanowska           362: 328
  10 Renata         Andracka             - Magdalena      Kupczyńska            402: 420
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              400: 328
  12 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 438: 386
  13 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Gawron-Cieślik        387: 366
  14 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Baranowski            440: 308
  15 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Rybak                 366: 314
  16 Józef          Wietecki             - Joanna         Suchanek              402: 350
  17 Adam           Janicki              - Marcin         Stachowski            413: 325
  18 Maurycy        Machnio              - Julita         Dygnas                395: 274
  19 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Buks                  417: 329
  20 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Alicja         Grąbczewska           437: 355
   2 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            432: 329
   3 Marek          Herzig               - Weronika       Rudnicka              347: 374
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            319: 363
   5 Dorota         Rudzińska            - Lucyna         Śniadach              339: 338
   6 Anna           Niedzielko           - Maciej         Grąbczewski           326: 514
   7 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Piotrowski            421: 417
   8 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            430: 240
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Mariola        Osajda-Matczak        499: 353
  10 Walenty        Siemaszko            - Jerzy          Krzyżewski            430: 321
  11 Maurycy        Machnio              - Jolanta        Chłopińska            296: 384
  12 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               355: 272
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Monika         Gawron-Cieślik        349: 383
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Wietecki              319: 343
  15 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            411: 425
  16 Monika         Siemaszko            - Adam           Janicki               335: 377
  17 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Stachowski            401: 309
  18 Sylwia         Buks                 - Joanna         Suchanek              480: 354
  19 Aleksandra     Brzeska              - Agnieszka      Kozak                 395: 394
  20 Julita         Dygnas               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Weronika       Rudnicka              446: 378
   2 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Wesołowski            296: 380
   3 Irena          Sołdan               - Marek          Herzig                395: 362
   4 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Rudzińska             544: 329
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            458: 283
   6 Anna           Niedzielko           - Lucyna         Śniadach              352: 333
   7 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Kroc                  418: 359
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Walenty        Siemaszko             306: 359
   9 Jolanta        Chłopińska           - Renata         Andracka              498: 297
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Piotrowski            440: 328
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Janicki               390: 269
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Stachowska            377: 322
  13 Łukasz         Baranowski           - Józef          Wietecki              496: 312
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Zbigniew       Rybak                 387: 338
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 324: 387
  16 Grzegorz       Pukniel              - Maurycy        Machnio               331: 382
  17 Aleksandra     Brzeska              - Monika         Siemaszko             302: 409
  18 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Suchanek              312: 437
  19 Sylwia         Buks                 - Julita         Dygnas                356: 380
  20 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Kozak                 289: 404
Lista rankingowa na dzień 01-12-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.66  30078  192
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.50  29818  193
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 152.98   7955   52
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             151.11  28711  190
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.37  18646  124
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.05  28660  191
   8 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.67  28099  189
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.12  29475  199
  11 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.34  29026  197
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.99  28469  195
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             144.42  28596  198
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  20 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.99  26927  187
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  23 Marek Reda                     Wołomin              142.12  27144  191
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.97  27116  191
  25 Justyna Górka                  Kraków               141.76  27076  191
  26 Kamil Górka                    Kraków               141.68  26069  184
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Kamil Kister                   Puławy               140.68  28136  200
  30 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  31 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.87  26995  193
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              139.77  26836  192
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.75  23897  171
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.52  13254   95
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  36 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.47  25706  187
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  39 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.98  27396  200
  40 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  42 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.81  24353  178
  43 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.35  26316  193
  44 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.79  11406   84
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  49 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  50 Szymon Płachta                 Warszawa             134.05  26541  198
  51 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.93   8170   61
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  53 Robert Kamiński                Warszawa             133.13  24363  183
  54 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.10  26220  197
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  56 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  57 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.51   8083   61
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  59 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  60 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.09  22588  171
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  62 Janusz Krupiński               Bytom                131.74  12911   98
  63 Agnieszka Krupka               Krosno               131.41  11433   87
  64 Irena Sołdan                   Sopot                131.20  25846  197
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  66 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.79  25505  195
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.79   7978   61
  68 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  69 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  70 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  71 Tomasz Łapka                   Opole                130.22   8464   65
  72 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  73 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.39  21996  170
  75 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  76 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.23  25716  199
  77 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  78 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  79 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.70  23809  185
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.60  25591  199
  83 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.52  14908  116
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  85 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  86 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           127.90  25196  197
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 127.47  23964  188
  90 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  91 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  93 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  94 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.89  21318  168
  95 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.56  24047  190
  97 Tomasz Górka                   Łęczna               126.29   3915   31
  98 Artur Koszel                   Warszawa             126.00   6552   52
  99 Michał Kolaj                   Ostróda              125.80  21009  167
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 102 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 103 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.41  22825  182
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 105 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 106 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.99  24248  194
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.94  24238  194
 109 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 110 Jacek Pietruszka               Kraków               124.91   9618   77
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.88  24102  193
 112 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 113 Robert Głowacki                Łódź                 124.79  13852  111
 114 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  22175  178
 115 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.39  24131  194
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 117 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 118 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.30  23119  186
 119 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 120 Krzysztof Gibas                Kraków               124.14  18249  147
 121 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 122 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 123 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 124 Leszek Kacprzyk                Katowice             123.78  10645   86
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 126 Natalia Ogierman               Katowice             123.30  18865  153
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.09   6524   53
 128 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.58  11645   95
 129 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 132 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 133 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 135 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.38  24033  198
 136 Dariusz Socha                  Warszawa             121.35   4126   34
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 139 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 143 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.77  17632  146
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 145 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 146 Marek Rogalski                 Warszawa             120.33   6257   52
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 149 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.64  18186  152
 150 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.63  19021  159
 151 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.31  22072  185
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 158 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 160 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 161 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 162 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 163 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 164 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 165 Adam Janicki                   Łódź                 117.45  22081  188
 166 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.44  20905  178
 167 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.34  22295  190
 169 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 171 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 172 Radosław Więch                 Warszawa             116.79  15650  134
 173 Sławomir Wolski                Wrocław              116.73  22995  197
 174 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 177 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 178 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.30  15817  136
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 181 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 182 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.82  20848  180
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.73  12499  108
 184 Marta Świątkowska              Wrocław              115.65  13762  119
 185 Przemysław Pawlic              Wrocław              115.60   4971   43
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 189 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 190 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 193 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.17  21921  192
 194 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 195 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.70   5685   50
 196 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 197 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 198 Anna Niedzielko                Szczecin             113.53  11126   98
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 200 Maurycy Machnio                Lipiany              113.38   9977   88
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 202 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 203 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.97  12653  112
 204 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 205 Renata Andracka                Zwola                112.74  21647  192
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 207 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 208 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             112.25  13246  118
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.39  21610  194
 211 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 212 Halina Roszak                  Poznań               110.80   4543   41
 213 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 214 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 215 Jerzy Luter                    Bytom                110.61  15707  142
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Szymon Dąbrowski               Warszawa             110.58  21894  198
 218 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 219 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 220 Marcin Ceglarek                Kraków               109.94   9345   85
 221 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 222 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 223 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 225 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 226 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 228 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.64  12609  115
 229 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 230 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 231 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 232 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.92  17971  165
 233 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 234 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 235 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 236 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 237 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 238 Joanna Suchanek                Wrocław              107.64  17115  159
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 240 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 241 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 243 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.95   4064   38
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.27  21042  198
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 251 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 252 Robert Wagner                  Wrocław              105.70   3911   37
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 254 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.48   8333   79
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 256 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.14  12497  120
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 260 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.97  18402  177
 261 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 262 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.84  14461  142
 266 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 267 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 268 Anna Arana                     Warszawa             100.90  13722  136
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 270 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.55   6033   60
 271 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.48  10349  103
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 273 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 276 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 277 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 279 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 282 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 283 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              93.85  16517  176
 285 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 286 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 287 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 288 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 289 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 290 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 291 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 294 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 295 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 297 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 298 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 299 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 300 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 301 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 304 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 306 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 307 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 308 Mirosław Dejna                 Sampława              60.38  11713  194




Poczekalnia na dzień 01-12-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  18 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  19 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  20 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  21 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.21   3317   24
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  24 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  25 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  32 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.21   2885   24
  33 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  34 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  35 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  36 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  37 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  38 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  39 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  40 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  41 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  42 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  43 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  44 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  45 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  46 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  47 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  48 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  49 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    105.33   2528   24
  50 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  51 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  52 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  53 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  54 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  55 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  56 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  57 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  59 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  60 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  61 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  62 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  63 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  65 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  68 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  69 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  70 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  71 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  72 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  73 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  74 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  75 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  76 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  77 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  78 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  79 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  80 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  81 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  85 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  86 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  89 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  90 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  91 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  92 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  93 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  94 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  95 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  97 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  98 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  99 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 100 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 101 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 102 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 103 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 104 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 105 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 106 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 107 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 108 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 109 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 110 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 111 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 112 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 113 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 114 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 115 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 116 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 117 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 118 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 119 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 120 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 121 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 122 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 123 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 124 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 125 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 126 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 127 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 128 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 129 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 130 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 131 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 132 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 133 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 134 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 135 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 136 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 137 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 138 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 139 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 140 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 141 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 142 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 143 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 144 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 145 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 146 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 147 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 149 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 151 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 152 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 153 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 154 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 155 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 156 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 157 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 166 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 167 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 168 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 170 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 171 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 172 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.67   1280   12
 173 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 174 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 175 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 176 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 177 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 178 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 179 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 180 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 181 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 182 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 183 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 184 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 185 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 186 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 187 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 188 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 194 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 195 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 198 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 199 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 210 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 211 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 212 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 213 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 214 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 218 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 223 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 224 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 228 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 229 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 230 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 231 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 232 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 233 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 234 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 235 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 236 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 239 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 240 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 242 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 243 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 244 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 247 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 250 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 251 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 252 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 253 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 254 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 255 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 256 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 257 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 258 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 259 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 260 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 261 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 262 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 263 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 264 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 265 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 268 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 277 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 278 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 279 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 280 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 281 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 283 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 284 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 285 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 286 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 287 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 288 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 289 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 290 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 291 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 292 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 293 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 294 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 295 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 296 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 297 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 298 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 299 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 300 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 301 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 302 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 303 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 304 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 305 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 306 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 307 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 308 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 309 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 310 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 312 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 313 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 314 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 315 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 316 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 317 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 318 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 319 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 320 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 321 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 322 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 323 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 324 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 325 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 326 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 327 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 328 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 329 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 330 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 331 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 332 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 333 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 334 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 335 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 336 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 337 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 338 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 339 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 340 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 341 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 342 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 343 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 344 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 345 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 346 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 347 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 348 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 349 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 350 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 351 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 353 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 354 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 355 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 356 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 359 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 360 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 361 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 362 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 363 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 364 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 365 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie