Wałcz13
listopada
Wałcz 13-14 listopada XVIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Wałcz13
listopada
Wałcz 13-14 listopada Towarzysze 2010 (turniej towarzyszący XVIII MP)
Warszawa11
grudnia
Warszawa 11 grudnia III Turniej Mikołajkowy
„Przodownik” — Dawid Pikul z Poznania13 - 14 listopada 2010 — Towarzysze 2010 (turniej towarzyszący XVIII MP)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

Towarzysze 2010 (turniej towarzyszący XVIII MP)Wałcz, 13 - 14 listopada 2010

Konkurs Relacja z turnieju


„Przodownik” — Dawid Pikul z PoznaniaPrzy okazji rozgrywania finału XVIII Mistrzostw Polski w Scrabble, osoby którym nie udało się zakwalifikować do ścisłej dwunastki, wzięły udział w turnieju towarzyszącym "Towarzysze 2010". Do rywalizacji stanęło 104 graczy, a w niedzielę dołączyła jeszcze szóstka zawodników, którzy odpadli z rywalizacji finalistów. Podczas dwóch dni zmagań nie było zdecydowanego faworyta, a dodatkową atrakcją były konkursy na ułożenie najdroższych słów związanych z Wałczem lub słowem "JOLKA". Klasyfikację tą wygrali Justyna Górka z Krakowa i Rafał Polak z Wałcza. Justyna położyła "WAŁECKU" za 75 pkt a Rafał "JOLKAMI" za 66 pkt.

Turniej "Towarzysze 2010" wygrał Dawid Pikul z Poznania, pokonując w ostatniej rundzie Miłosza Wrzałka z Redy. Pomiędzy wyżej wymienionymi zawodnikami na podium znalazł się Mateusz Żbikowski z Warszawy.

Wśród uczestników znalazła się dwójka debiutantów. Tomasz Kozak z Poznania wygrał 5 partii, a Arletta Reksulak z Łodzi wygrała 2 i jedną zremisowała.

Organizatorzy w perfekcyjny sposób zorganizowali całe mistrzostwa. W kuluarach słychać było głosy, że Wałcz jest stolicą scrabbli. Inni organizatorzy turniejów scrabblowych w Polsce martwią się, że ciężko będzie osiągnąć podobny poziom turnieju ;-)).

Wśród wymienionych osób nagrodzono jeszcze Waldemara Czerwońca z Warszawy za najlepszy debiut na wałeckiej ziemii.

Dla wszystkich uczestników przygotowano upominki. Nikt nie wyjechał z pustymi rękami no i z pustym brzuszkiem. Co do brzuszków to jedzenie i przekąski między rundami było tak wyśmienite, że tylko palce lizać.

Wielkie podziękowanie dla Joli Chłopińskiej, Sławka Zabawy i ich wszystkich współpracowników. Podziękowania również dla szerokiego grona sponsorów, dzięki którym mieliśmy tak dużo atrakcji.

Wszystkich, którzy jeszcze nie byli nigdy w Wałczu gorąco zachęcam by przy najbliższej okazji odwiedzili to piękne miasto i uczestniczyli we wspaniałych turniejach scrabblowych tu organizowanych.
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12-13)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
ul. M.Konopnickiej 2
HarmonogramSobota, 13 listopada (8 rund)
9:30 — rozpoczęcie zapisów, potwierdzania uczestnictwa
10:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier, kolacja

Niedziela, 14 listopada (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
- obiad
- rozdanie nagród i zakończenie turnieju (godzina uzależniona od zakończenia finałów Mistrzostw Polski)
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo — sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 (blisko centrum Wałcza)
mapa

Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
Wyżywieniena miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (śniadanie i kolacja po 7 zł, obiad 14 zł)
napoje i przekąski non stop podczas turnieju gratis!
NoclegiNoclegi w Wałczu
Nagrodypuchar za I miejsce
nagrody pieniężne za I, II i III miejsce
nagrody rzeczowe i upominki dla uczestników
nagrody niespodzianki
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu
Urząd Miasta w Wałczu
SponsorzyUrząd Miasta w Wałczu
Gimnazjum nr 2 w Wałczu


Wyniki turnieju "Towarzysze 2010" - Turniej towarzyszący XVIII MP w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 142.24     11.0     5390     2084      785
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.86     10.0     5429     1964      789
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.79     10.0     5373     2078      382
  4 Paweł           Janaś                Głogów                 131.56     10.0     5303     1955      859
  5 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.24     10.0     5189     2012      300
  6 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.66      9.5     5494     1989      887
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              142.97      9.0     5387     1922      758
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                137.99      9.0     5339     1855      439
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               138.16      9.0     5298     1899      624
 10 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.60      9.0     5274     1886      583
 11 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.77      9.0     5200     1954      717
 12 Adam            Klimont              Wałcz                  123.98      9.0     5164     1908      523
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.72      9.0     4950     1940      274
 14 Marcin          Mroziuk              Warszawa               147.72      9.0     4821     1788      256
 15 Irena           Sołdan               Rumia                  130.96      8.0     5369     1698      453
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.82      8.0     5361     1697      236
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.25      8.0     5298     1699      460
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.07      8.0     5212     1753      480
 19 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                124.83      8.0     5096     1725      490
 20 Czesław         Grajewski            Choroszcz              116.80      8.0     5071     1755      174
 21 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.24      8.0     5070     1761      478
 22 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 115.84      8.0     5055     1791      286
 23 Michał          Kolaj                Ostróda                121.72      8.0     5042     1821       72
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            136.65      8.0     5021     1759      308
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              128.56      8.0     5005     1752      125
 26 Szymon          Płachta              Warszawa               127.09      8.0     5003     1706      202
 27 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.77      8.0     4962     1828      264
 28 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 130.90      8.0     4709     1849      144
 29 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    121.49      7.5     5170     1815      215
 30 Marek           Roszak               Poznań                 128.88      7.0     5218     1620      683
 31 Maciej          Grąbczewski          Piła                   119.82      7.0     5211     1566      683
 32 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                122.88      7.0     5135     1538      414
 33 Marek           Reda                 Wołomin                134.13      7.0     5132     1633      414
 34 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.38      7.0     5024     1607      382
 35 Robert          Kamiński             Warszawa               131.78      7.0     5022     1543      226
 36 Tomasz          Suchanek             Wrocław                127.47      7.0     5018     1600      -97
 37 Przemysław      Herdzina             Kraków                 137.81      7.0     4986     1527      604
 38 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.07      7.0     4980     1642      173
 39 Dorota          Rudzińska            Warszawa               110.77      7.0     4968     1570      401
 40 Dorota          Maciejuk             Warszawa               123.51      7.0     4962     1702      140
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.13      7.0     4903     1646      131
 42 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            108.16      7.0     4883     1654      201
 43 Jarosław        Puchalski            Łódź                   119.56      7.0     4809     1692      -15
 44 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.39      7.0     4779     1615       19
 45 Joanna          Żłobicka             Wrocław                115.23      7.0     4716     1634     -104
 46 Bogusław        Książek              Szczecin               122.90      7.0     4696     1666     -444
 47 Maciej          Bukowski             Szczecin               109.85      7.0     4687     1624     -233
 48 Piotr           Broda                Sandomierz             113.95      7.0     4684     1624     -235
 49 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.40      7.0     4622     1613      -51
 50 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.59      6.0     5251     1651      344
 51 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.87      6.0     5082     1531       94
 52 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.05      6.0     5069     1540      287
 53 Justyna         Górka                Kraków                 143.48      6.0     5009     1504      302
 54 Adriana         Gąbka                Krasowiec              100.00      6.0     5002     1401       89
 55 Tomasz          Górka                Łęczna                 121.59      6.0     4975     1524       -9
 56 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.09      6.0     4937     1422      319
 57 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.98      6.0     4926     1527      208
 58 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               133.92      6.0     4881     1476      169
 59 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  122.29      6.0     4798     1465      164
 60 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.57      6.0     4792     1568     -174
 61 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.87      6.0     4694     1559     -279
 62 Walenty         Siemaszko            Lipiany                123.36      6.0     4679     1435      334
 63 Renata          Andracka             Zwola                  105.57      6.0     4655     1597     -379
 64 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              119.61      6.0     4646     1519       46
 65 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.58      6.0     4630     1528     -616
 66 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.06      6.0     4614     1632     -112
 67 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               116.95      6.0     4561     1544     -241
 68 Maurycy         Machnio              Lipiany                101.49      6.0     4538     1442       -9
 69 Radosław        Więch                Warszawa               101.23      6.0     4505     1489     -589
 70 Danuta          Langiewicz           Ostróda                112.87      6.0     4464     1434       57
 71 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.00      6.0     4360     1560     -465
 72 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      6.0     4258     1430     -737
 73 Weronika        Rudnicka             Ustka                  126.63      6.0     3881     1280       89
 74 Adam            Szukalski            Coventry               138.81      5.0     4936     1377     -316
 75 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         125.32      5.0     4818     1493      -80
 76 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       128.01      5.0     4770     1497     -401
 77 Jerzy           Luter                Bytom                  112.33      5.0     4696     1378     -180
 78 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.41      5.0     4674     1288     -403
 79 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               111.38      5.0     4669     1384     -228
 80 Marcin          Ceglarek             Kraków                 111.13      5.0     4601     1351     -321
 81 Dorota          Zielińska            Piaseczno              114.03      5.0     4568     1367     -109
 82 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.65      5.0     4508     1287     -158
 83 Rafał           Polak                Wałcz                  100.00      5.0     4491     1262     -215
 84 Tomasz          Kozak                Poznań                 100.00      5.0     4447     1437     -245
 85 Anna            Arana                Warszawa               108.23      5.0     4374     1429     -395
 86 Monika          Siemaszko            Lipiany                102.17      5.0     4342     1279     -505
 87 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      5.0     4334     1354     -359
 88 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.79      5.0     3264     1047      191
 89 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                110.31      4.5     4251     1276     -374
 90 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.83      4.0     4744     1203      -53
 91 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    111.19      4.0     4565     1295     -119
 92 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.35      4.0     4424     1208     -155
 93 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4319     1219     -650
 94 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     4241     1230     -598
 95 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.0     4068     1188    -1046
 96 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   116.25      4.0     3027      944       47
 97 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      3.5     4015     1062     -479
 98 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     4062     1063     -699
 99 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.86      3.0     3037      784      -14
100 Zbigniew        Rybak                Warszawa               113.11      3.0     2730      840     -277
101 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   112.42      3.0     2629      833     -436
102 Krzysztof       Mówka                Warszawa               144.39      3.0     1230      552      121
103 Arletta         Reksulak             Łódź                   100.00      2.5     3679      994    -1019
104 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      1.5     3378      715     -889
105 Kamil           Górka                Kraków                 145.90      1.0     1225      376      -48
106 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 141.79      1.0     1179      370       18
107 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               143.63      1.0     1130      365      -91
108 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2439      678    -2845
109 Robert          Głowacki             Łódź                   122.49      0.0      917      190     -351
110 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            140.45      0.0      359       91     -166
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju "Towarzysze 2010" - Turniej towarzyszący XVIII MP w Scrabble



	Marcin Mroziuk 147.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Kolaj                 121.72 +  411: 316  172
    2    25 Bogusław       Książek               122.90 -  337: 369   73
    3    32 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  380: 414   75
    4    41 Julita         Dygnas                100.00 -  367: 381   50
    5    40 Zbigniew       Rybak                 113.11 +  469: 245  163
    6    30 Renata         Andracka              105.57 +  354: 317  156
    7    25 Joanna         Żłobicka              115.23 +  362: 333  165
    8    14 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  385: 355  174
    9    18 Marek          Charytoniuk           123.06 +  394: 362  173
   10     8 Jakub          Szymczak              132.60 -  294: 451   83
   11    16 Czesław        Grajewski             116.80 +  314: 310  167
   12    12 Grzegorz       Pukniel               115.84 +  370: 360  166
   13    12 Maciej         Sancewicz             121.49 +  384: 352  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 13 137.54




	Kamil Górka 145.90 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     2 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  446: 451   88
   12     4 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  405: 382  194
   13     6 Krzysztof      Mówka                 144.39 -  374: 440   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     376  /  3 125.33




	Tomasz Zwoliński 145.82 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Górka                 121.59 +  375: 367  172
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  462: 490   77
    3    20 Ryszard        Korpalski             111.57 +  438: 374  162
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  441: 421  182
    5     6 Dorota         Maciejuk              123.51 -  351: 403   74
    6    14 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  338: 455   73
    7    21 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  375: 450   52
    8    27 Renata         Andracka              105.57 +  365: 324  156
    9    23 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  450: 283  175
   10    17 Dorota         Stachowska            108.16 +  456: 334  158
   11    14 Michał         Kolaj                 121.72 +  432: 384  172
   12    11 Jarosław       Puchalski             119.56 +  533: 318  170
   13     5 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  345: 522   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 13 130.54




	Krzysztof Mówka 144.39 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  386: 361  174
   12     2 Paweł          Janaś                 131.56 +  404: 374  182
   13     6 Kamil          Górka                 145.90 +  440: 374  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  3 184.00




	Łukasz Tuszyński 143.63 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     5 Rafał          Lenartowski           141.79 -  361: 439   92
   12     4 Kamil          Górka                 145.90 -  382: 405   96
   13     8 Rafał          Wesołowski            127.25 +  387: 377  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  3 121.67




	Justyna Górka 143.48 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Sancewicz             121.49 -  371: 401   71
    2    31 Marek          Roszak                128.88 +  369: 357  179
    3    36 Danuta         Langiewicz            112.87 +  484: 314  163
    4    11 Tomasz         Kozak                 100.00 +  451: 335  150
    5     8 Janusz         Kaczor                128.01 -  318: 409   78
    6    19 Wojciech       Zemło                 141.24 -  388: 432   91
    7    22 Robert         Kamiński              131.78 -  319: 440   82
    8    30 Kazimierz      Merklejn              111.38 -  380: 386   61
    9    34 Renata         Andracka              105.57 -  362: 376   56
   10    38 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  398: 307  161
   11    35 Dorota         Zielińska             114.03 +  342: 319  164
   12    30 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  319: 345   70
   13    36 Janusz         Kaczor                128.01 +  508: 286  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 13 115.69




	Michał Alabrudziński 142.97 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  499: 411  170
    2     5 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  492: 274  161
    3     1 Wojciech       Sołdan                130.90 +  312: 307  181
    4     5 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  398: 442   88
    5     7 Bogusław       Książek               122.90 +  530: 272  173
    6     2 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  437: 223  175
    7     2 Marek          Charytoniuk           123.06 +  315: 284  173
    8     1 Mirosław       Uglik                 141.72 +  466: 376  192
    9     1 Robert         Duczemiński           134.77 -  321: 385   85
   10     4 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  328: 503   74
   11    11 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  413: 369  177
   12     8 Irena          Sołdan                130.96 +  524: 381  181
   13     2 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  352: 402   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 13 147.85




	Dawid Pikul 142.24 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  435: 314  170
    2    16 Anna           Arana                 108.23 +  412: 380  158
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  504: 354  176
    4     4 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  430: 392  174
    5     2 Sławomir       Piotrowski            125.32 -  337: 394   75
    6     5 Dorota         Maciejuk              123.51 +  403: 367  174
    7     4 Wojciech       Sołdan                130.90 -  279: 322   81
    8    11 Marek          Charytoniuk           123.06 +  496: 272  173
    9     6 Maciej         Sancewicz             121.49 +  465: 419  171
   10     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  374: 292  177
   11     1 Paweł          Janaś                 131.56 +  381: 353  182
   12     3 Robert         Duczemiński           134.77 +  392: 377  185
   13     1 Miłosz         Wrzałek               137.79 +  482: 369  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 13 160.31




	Mateusz Żbikowski 141.86 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Puchalski             119.56 -  346: 447   70
    2    42 Joanna         Żłobicka              115.23 -  448: 482   65
    3    40 Józef          Wietecki              102.65 +  511: 268  153
    4    27 Ryszard        Korpalski             111.57 +  443: 343  162
    5    17 Dorota         Stachowska            108.16 +  416: 386  158
    6    10 Krzysztof      Langiewicz            124.83 +  411: 352  175
    7     8 Marek          Dudkiewicz            128.56 +  400: 329  179
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  378: 279  176
    9     4 Mirosław       Uglik                 141.72 +  385: 278  192
   10     2 Adam           Klimont               123.98 +  459: 331  174
   11     3 Robert         Duczemiński           134.77 -  367: 434   85
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  463: 359  182
   13     2 Michał         Alabrudziński         142.97 +  402: 352  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 13 151.08




	Rafał Lenartowski 141.79 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     5 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  439: 361  194
   12     1 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  378: 430   88
   13     7 Krzysztof      Obremski              137.99 -  362: 370   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     370  /  3 123.33




	Mirosław Uglik 141.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 118.38 +  369: 343  168
    2    13 Krzysztof      Obremski              137.99 +  400: 391  188
    3    10 Ireneusz       Moralewicz            125.86 +  466: 349  176
    4     3 Sławomir       Piotrowski            125.32 -  351: 384   75
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  346: 343  177
    6     7 Jerzy          Matyasik              117.77 +  460: 286  168
    7     1 Robert         Duczemiński           134.77 +  421: 281  185
    8     1 Michał         Alabrudziński         142.97 -  376: 466   93
    9     4 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  278: 385   92
   10     7 Irena          Sołdan                130.96 +  397: 377  181
   11    10 Marek          Syczuk                138.16 -  347: 390   88
   12    16 Wojciech       Sołdan                130.90 +  347: 344  181
   13    11 Jerzy          Matyasik              117.77 +  392: 337  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 13 149.23




	Wojciech Zemło 141.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Matyasik              117.77 -  272: 470   68
    2    45 Przemysław     Pawlic                100.41 +  399: 398  150
    3    28 Dorota         Zielińska             114.03 +  380: 291  164
    4    23 Marek          Herzig                136.87 +  401: 344  187
    5    14 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  391: 475   79
    6    19 Justyna        Górka                 143.48 +  432: 388  193
    7    15 Jakub          Szymczak              132.60 +  426: 399  183
    8     6 Marek          Syczuk                138.16 -  317: 386   88
    9    12 Tomasz         Górka                 121.59 +  465: 271  172
   10    14 Marek          Roszak                128.88 +  421: 398  179
   11     8 Dariusz        Puton                 140.45 +  525: 359  190
   12     9 Adam           Klimont               123.98 +  346: 322  174
   13     4 Robert         Duczemiński           134.77 +  414: 388  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 13 154.77




	Dariusz Puton 140.45 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     8 Wojciech       Zemło                 141.24 -  359: 525   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      91  /  1  91.00




	Adam Szukalski 138.81 Coventry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  367: 425   67
    2    35 Michał         Kolaj                 121.72 +  483: 422  172
    3    15 Adriana        Gąbka                 100.00 +  508: 375  150
    4     8 Dorota         Stachowska            108.16 -  314: 475   58
    5    18 Marek          Herzig                136.87 -  361: 391   87
    6    26 Jakub          Szymczak              132.60 -  361: 471   83
    7    35 Renata         Andracka              105.57 -  413: 445   56
    8    41 Tomasz         Kozak                 100.00 +  350: 308  150
    9    33 Joanna         Pawlińska             100.35 +  367: 289  150
   10    27 Janusz         Kaczor                128.01 +  394: 358  178
   11    25 Dorota         Maciejuk              123.51 -  327: 480   74
   12    29 Joanna         Żłobicka              115.23 -  287: 332   65
   13    34 Marek          Herzig                136.87 -  404: 481   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 13 105.92




	Marek Syczuk 138.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             116.80 -  325: 419   67
    2    32 Agata          Kuć                   116.25 +  428: 260  166
    3    29 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  435: 328  161
    4    16 Marek          Reda                  134.13 -  337: 387   84
    5    32 Radosław       Więch                 101.23 +  459: 317  151
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  473: 371  176
    7    14 Michał         Kolaj                 121.72 +  498: 322  172
    8     6 Wojciech       Zemło                 141.24 +  386: 317  191
    9     5 Wojciech       Sołdan                130.90 +  437: 399  181
   10     3 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  327: 389   88
   11    10 Mirosław       Uglik                 141.72 +  390: 347  192
   12     5 Krzysztof      Obremski              137.99 +  461: 367  188
   13     3 Paweł          Janaś                 131.56 -  342: 451   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 13 146.08




	Krzysztof Obremski 137.99 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agata          Kuć                   116.25 +  447: 369  166
    2    13 Mirosław       Uglik                 141.72 -  391: 400   92
    3    19 Kazimierz      Merklejn              111.38 -  319: 395   61
    4    39 Sylwia         Buks                  100.00 +  482: 332  150
    5    23 Tomasz         Kozak                 100.00 +  399: 266  150
    6    17 Marek          Herzig                136.87 +  511: 441  187
    7    10 Adam           Klimont               123.98 -  407: 481   74
    8    13 Jerzy          Matyasik              117.77 +  452: 320  168
    9     9 Dorota         Maciejuk              123.51 +  393: 318  174
   10     6 Grzegorz       Pukniel               115.84 +  415: 414  166
   11     6 Jakub          Zaryński              136.65 +  386: 341  187
   12     5 Marek          Syczuk                138.16 -  367: 461   88
   13     7 Rafał          Lenartowski           141.79 +  370: 362  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 13 142.69




	Przemysław Herdzina 137.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  333: 368   66
    2    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  516: 271  150
    3    16 Tomasz         Kozak                 100.00 -  338: 384   50
    4    34 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  328: 475   84
    5    38 Maciej         Bukowski              109.85 -  325: 364   60
    6    44 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  482: 194  150
    7    36 Jerzy          Luter                 112.33 +  384: 314  162
    8    29 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  412: 290  172
    9    24 Ryszard        Korpalski             111.57 -  317: 380   62
   10    29 Rafał          Polak                 100.00 +  426: 271  150
   11    27 Marek          Charytoniuk           123.06 +  354: 308  173
   12    26 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  362: 348  161
   13    18 Jakub          Zaryński              136.65 -  409: 415   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Miłosz Wrzałek 137.79 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Żłobicka              115.23 +  495: 284  165
    2     6 Weronika       Rudnicka              126.63 +  395: 384  177
    3     8 Krzysztof      Langiewicz            124.83 +  338: 327  175
    4     5 Michał         Alabrudziński         142.97 +  442: 398  193
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  427: 314  182
    6     1 Robert         Duczemiński           134.77 -  327: 453   85
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  493: 297  174
    8     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  455: 449  177
    9     2 Paweł          Janaś                 131.56 -  362: 452   82
   10     3 Marek          Syczuk                138.16 +  389: 327  188
   11     2 Kamil          Górka                 145.90 +  451: 446  196
   12     1 Rafał          Lenartowski           141.79 +  430: 378  192
   13     1 Dawid          Pikul                 142.24 -  369: 482   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 13 159.85




	Marek Herzig 136.87 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Zielińska             114.03 -  322: 377   64
    2    34 Marcin         Ceglarek              111.13 +  393: 333  161
    3    18 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  427: 344  159
    4    23 Wojciech       Zemło                 141.24 -  344: 401   91
    5    18 Adam           Szukalski             138.81 +  391: 361  189
    6    17 Krzysztof      Obremski              137.99 -  441: 511   88
    7    26 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  361: 511   82
    8    31 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  365: 371   76
    9    36 Piotr          Broda                 113.95 -  316: 326   64
   10    39 Tomasz         Kozak                 100.00 +  424: 304  150
   11    36 Renata         Andracka              105.57 -  366: 370   56
   12    39 Jerzy          Luter                 112.33 +  451: 375  162
   13    34 Adam           Szukalski             138.81 +  481: 404  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 13 117.77




	Jakub Zaryński 136.65 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 113.95 +  422: 250  164
    2    21 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  415: 301  175
    3     3 Sławomir       Piotrowski            125.32 -  358: 391   75
    4    14 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  406: 347  161
    5    16 Marek          Charytoniuk           123.06 -  371: 448   73
    6    23 Grzegorz       Pukniel               115.84 +  428: 326  166
    7    18 Bogusław       Książek               122.90 -  407: 423   73
    8    20 Zdzisław       Szota                 118.38 +  398: 385  168
    9    13 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  359: 309  176
   10    11 Wojciech       Sołdan                130.90 +  387: 372  181
   11     6 Krzysztof      Obremski              137.99 -  341: 386   88
   12    14 Maciej         Sancewicz             121.49 -  314: 366   71
   13    18 Przemysław     Herdzina              137.81 +  415: 409  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 13 135.31




	Robert Duczemiński 134.77 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 113.11 +  506: 311  163
    2     3 Maciej         Sancewicz             121.49 +  462: 328  171
    3     2 Czesław        Grajewski             116.80 +  436: 332  167
    4     2 Jerzy          Matyasik              117.77 +  349: 344  168
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  471: 309  174
    6     1 Miłosz         Wrzałek               137.79 +  453: 327  188
    7     1 Mirosław       Uglik                 141.72 -  281: 421   92
    8     2 Wojciech       Sołdan                130.90 +  373: 258  181
    9     1 Michał         Alabrudziński         142.97 +  385: 321  193
   10     1 Paweł          Janaś                 131.56 -  285: 359   82
   11     3 Mateusz        Żbikowski             141.86 +  434: 367  192
   12     3 Dawid          Pikul                 142.24 -  377: 392   92
   13     4 Wojciech       Zemło                 141.24 -  388: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 13 150.31




	Marek Reda 134.13 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Danuta         Langiewicz            112.87 +  418: 308  163
    2    23 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  281: 455   75
    3    21 Adam           Klimont               123.98 +  384: 353  174
    4    16 Marek          Syczuk                138.16 +  387: 337  188
    5    13 Jerzy          Matyasik              117.77 -  430: 481   68
    6    16 Tomasz         Suchanek              127.47 +  505: 291  177
    7    17 Łukasz         Baranowski            125.40 -  343: 368   75
    8    22 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  322: 338   59
    9    26 Janusz         Kaczor                128.01 +  466: 315  178
   10    18 Michał         Kolaj                 121.72 -  375: 451   72
   11    26 Dorota         Stachowska            108.16 +  425: 263  158
   12    20 Dorota         Maciejuk              123.51 -  348: 402   74
   13    23 Tomasz         Górka                 121.59 +  448: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 13 125.62




	Dariusz Maciejuk 133.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   112.42 -  360: 373   62
    2    36 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  262: 435   70
    3    46 Marcin         Ceglarek              111.13 +  415: 387  161
    4    34 Przemysław     Herdzina              137.81 +  475: 328  188
    5    33 Julita         Dygnas                100.00 +  414: 310  150
    6    13 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  373: 435   77
    7    31 Anna           Arana                 108.23 +  425: 249  158
    8    25 Radosław       Więch                 101.23 +  376: 332  151
    9    16 Łukasz         Baranowski            125.40 +  410: 268  175
   10    13 Maciej         Sancewicz             121.49 -  330: 346   71
   11    22 Marek          Roszak                128.88 -  344: 418   79
   12    19 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  309: 394   73
   13    25 Dorota         Rudzińska             110.77 -  388: 437   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 13 113.54




	Jakub Szymczak 132.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                 112.33 +  481: 311  162
    2     7 Dorota         Zielińska             114.03 +  397: 377  164
    3     9 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  415: 263  167
    4     7 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  336: 398   77
    5    10 Wojciech       Sołdan                130.90 -  328: 331   81
    6    26 Adam           Szukalski             138.81 +  471: 361  189
    7    15 Wojciech       Zemło                 141.24 -  399: 426   91
    8    16 Dorota         Rudzińska             110.77 +  428: 379  161
    9    11 Michał         Kolaj                 121.72 +  401: 368  172
   10     8 Marcin         Mroziuk               147.72 +  451: 294  198
   11     9 Szymon         Płachta               127.09 +  456: 303  177
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  268: 504   74
   13     9 Zbigniew       Wietecki              123.07 +  443: 376  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 13 145.08




	Grzegorz Koczkodon 132.24 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ryszard        Korpalski             111.57 +  403: 328  162
    2    26 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  495: 271  160
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  402: 303  182
    4     6 Jarosław       Puchalski             119.56 +  453: 302  170
    5     3 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  314: 427   88
    6     9 Marek          Charytoniuk           123.06 -  340: 414   73
    7    16 Janusz         Kaczor                128.01 +  469: 316  178
    8     7 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  394: 295  175
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  321: 477   77
   10     9 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  432: 287  159
   11    12 Maciej         Sancewicz             121.49 +  409: 369  171
   12     6 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  359: 463   92
   13    10 Adam           Klimont               123.98 -  279: 340   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Waldemar Czerwoniec 132.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  363: 348  161
    2    17 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  442: 417  159
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  303: 402   82
    4     9 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  421: 441   96
    5    31 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  331: 348   67
    6    36 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  308: 297  161
    7    26 Marek          Herzig                136.87 +  511: 361  187
    8    17 Irena          Sołdan                130.96 -  318: 349   81
    9    21 Rafał          Wesołowski            127.25 -  425: 437   77
   10    30 Maurycy        Machnio               101.49 +  388: 347  151
   11    28 Jerzy          Luter                 112.33 +  402: 341  162
   12    17 Marek          Roszak                128.88 +  405: 322  179
   13    17 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  363: 397   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 13 126.31




	Robert Kamiński 131.78 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Jarosławski           111.19 -  359: 369   61
    2    38 Zbigniew       Rybak                 113.11 +  427: 319  163
    3    22 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  388: 341  172
    4    17 Anna           Arana                 108.23 -  270: 356   58
    5    22 Tomasz         Górka                 121.59 -  392: 483   72
    6    38 Tomasz         Kozak                 100.00 +  374: 283  150
    7    22 Justyna        Górka                 143.48 +  440: 319  193
    8    19 Dariusz        Kuć                   126.79 -  426: 449   77
    9    25 Maciej         Bukowski              109.85 +  391: 306  160
   10    21 Ryszard        Korpalski             111.57 -  295: 438   62
   11    33 Łukasz         Baranowski            125.40 -  356: 396   75
   12    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  479: 338  150
   13    24 Adriana        Gąbka                 100.00 +  425: 399  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Paweł Janaś 131.56 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Ceglarek              111.13 +  423: 367  161
    2    20 Julita         Dygnas                100.00 +  505: 294  150
    3     6 Jarosław       Puchalski             119.56 -  267: 367   70
    4    15 Radosław       Więch                 101.23 +  455: 288  151
    5     9 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  449: 343  152
    6     6 Janusz         Kaczor                128.01 +  484: 317  178
    7     3 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  341: 333  175
    8     3 Maciej         Sancewicz             121.49 +  390: 361  171
    9     2 Miłosz         Wrzałek               137.79 +  452: 362  188
   10     1 Robert         Duczemiński           134.77 +  359: 285  185
   11     1 Dawid          Pikul                 142.24 -  353: 381   92
   12     2 Krzysztof      Mówka                 144.39 -  374: 404   94
   13     3 Marek          Syczuk                138.16 +  451: 342  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 13 150.38




	Irena Sołdan 130.96 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  337: 393   61
    2    48 Sylwia         Buks                  100.00 +  407: 383  150
    3    34 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  280: 450   52
    4    37 Adam           Klimont               123.98 -  425: 454   74
    5    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  488: 280  150
    6    31 Maciej         Bukowski              109.85 +  470: 305  160
    7    20 Ryszard        Korpalski             111.57 +  419: 394  162
    8    17 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  349: 318  182
    9    14 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  577: 374  175
   10     7 Mirosław       Uglik                 141.72 -  377: 397   92
   11    13 Tomasz         Suchanek              127.47 +  443: 344  177
   12     8 Michał         Alabrudziński         142.97 -  381: 524   93
   13    13 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  416: 300  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Wojciech Sołdan 130.90 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Rudzińska             110.77 +  424: 408  161
    2    19 Janusz         Kaczor                128.01 +  418: 329  178
    3     1 Michał         Alabrudziński         142.97 -  307: 312   93
    4    20 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  337: 336  167
    5    10 Jakub          Szymczak              132.60 +  331: 328  183
    6     8 Marek          Dudkiewicz            128.56 +  420: 288  179
    7     4 Dawid          Pikul                 142.24 +  322: 279  192
    8     2 Robert         Duczemiński           134.77 -  258: 373   85
    9     5 Marek          Syczuk                138.16 -  399: 437   88
   10    11 Jakub          Zaryński              136.65 -  372: 387   87
   11    21 Zdzisław       Szota                 118.38 +  390: 371  168
   12    16 Mirosław       Uglik                 141.72 -  344: 347   92
   13    21 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  387: 370  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 13 142.23




	Marek Roszak 128.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Olsztyn               110.31 -  325: 334   60
    2    31 Justyna        Górka                 143.48 -  357: 369   93
    3    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  551: 292  150
    4    29 Renata         Andracka              105.57 +  434: 289  156
    5    20 Joanna         Pawlińska             100.35 +  337: 300  150
    6    18 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  505: 347  152
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  371: 386   76
    8    15 Marek          Dudkiewicz            128.56 +  469: 328  179
    9    10 Jarosław       Puchalski             119.56 -  354: 385   70
   10    14 Wojciech       Zemło                 141.24 -  398: 421   91
   11    22 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  418: 344  184
   12    17 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  322: 405   82
   13    22 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  377: 335  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 13 124.62




	Marek Dudkiewicz 128.56 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Bukowski              109.85 +  448: 405  160
    2    11 Marek          Charytoniuk           123.06 +  374: 362  173
    3     5 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  314: 500   74
    4    25 Dorota         Kuć                   112.42 +  481: 297  162
    5    14 Wojciech       Zemło                 141.24 +  475: 391  191
    6     8 Wojciech       Sołdan                130.90 -  288: 420   81
    7     8 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  329: 400   92
    8    15 Marek          Roszak                128.88 -  328: 469   79
    9    29 Anna           Arana                 108.23 +  354: 323  158
   10    16 Rafał          Wesołowski            127.25 -  387: 389   77
   11    30 Piotr          Broda                 113.95 +  480: 277  164
   12    23 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  350: 284  159
   13    17 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  397: 363  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 13 134.77




	Janusz Kaczor 128.01 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Długosz               109.83 +  360: 275  160
    2    19 Wojciech       Sołdan                130.90 -  329: 418   81
    3    24 Rafał          Wesołowski            127.25 +  455: 436  177
    4    22 Grzegorz       Pukniel               115.84 +  390: 354  166
    5     8 Justyna        Górka                 143.48 +  409: 318  193
    6     6 Paweł          Janaś                 131.56 -  317: 484   82
    7    16 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  316: 469   82
    8    23 Czesław        Grajewski             116.80 -  349: 367   67
    9    26 Marek          Reda                  134.13 -  315: 466   84
   10    27 Adam           Szukalski             138.81 -  358: 394   89
   11    41 Walenty        Siemaszko             123.36 -  333: 421   73
   12    43 Sylwia         Buks                  100.00 +  553: 261  150
   13    36 Justyna        Górka                 143.48 -  286: 508   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 13 115.15




	Tomasz Suchanek 127.47 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  406: 427   59
    2    29 Maurycy        Machnio               101.49 +  456: 326  151
    3    14 Maciej         Sancewicz             121.49 -  392: 528   71
    4    28 Piotr          Broda                 113.95 +  403: 346  164
    5    21 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  386: 362  170
    6    16 Marek          Reda                  134.13 -  291: 505   84
    7    23 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  406: 337  161
    8    24 Jarosław       Puchalski             119.56 -  312: 497   70
    9    28 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  390: 373  176
   10    23 Łukasz         Baranowski            125.40 +  391: 265  175
   11    13 Irena          Sołdan                130.96 -  344: 443   81
   12    21 Tomasz         Górka                 121.59 +  514: 335  172
   13    15 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  327: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 13 123.08




	Rafał Wesołowski 127.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Arana                 108.23 -  339: 365   58
    2    47 Piotr          Broda                 113.95 +  426: 390  164
    3    24 Janusz         Kaczor                128.01 -  436: 455   78
    4    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  467: 266  150
    5    19 Joanna         Żłobicka              115.23 +  452: 380  165
    6    12 Michał         Kolaj                 121.72 -  331: 355   72
    7    19 Jerzy          Matyasik              117.77 -  314: 370   68
    8    28 Adriana        Gąbka                 100.00 +  419: 402  150
    9    21 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  437: 425  182
   10    16 Marek          Dudkiewicz            128.56 +  389: 387  179
   11    15 Ryszard        Korpalski             111.57 +  487: 315  162
   12    10 Szymon         Płachta               127.09 +  424: 341  177
   13     8 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  377: 387   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 13 130.69




	Szymon Płachta 127.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Stachowska            108.16 -  330: 361   58
    2    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  410: 280  150
    3    35 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  413: 344  150
    4    19 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  465: 338  175
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  383: 345  176
    6     4 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  481: 436  174
    7     5 Maciej         Sancewicz             121.49 -  351: 364   71
    8     9 Łukasz         Baranowski            125.40 +  407: 378  175
    9     3 Adam           Klimont               123.98 -  294: 389   74
   10    12 Bogusław       Książek               122.90 +  365: 340  173
   11     9 Jakub          Szymczak              132.60 -  303: 456   83
   12    10 Rafał          Wesołowski            127.25 -  341: 424   77
   13    20 Jarosław       Puchalski             119.56 +  460: 346  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 13 131.23




	Dariusz Kuć 126.79 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Renata         Andracka              105.57 +  517: 327  156
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  328: 423   74
    3    17 Dariusz        Jarosławski           111.19 -  338: 371   61
    4    35 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  445: 375  172
    5    26 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  427: 413  161
    6    15 Czesław        Grajewski             116.80 +  430: 393  167
    7    13 Dorota         Maciejuk              123.51 -  330: 345   74
    8    19 Robert         Kamiński              131.78 +  449: 426  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  8 130.88




	Weronika Rudnicka 126.63 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Józef          Wietecki              102.65 +  380: 360  153
    2     6 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  384: 395   88
    3    25 Radosław       Więch                 101.23 -  287: 402   51
    4    31 Zdzisław       Szota                 118.38 -  391: 407   68
    5    45 Sławomir       Długosz               109.83 +  489: 390  160
    6    32 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  402: 375  175
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  384: 341  176
    8    26 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  315: 442   66
    9    30 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  405: 313  170
   10    24 Marek          Charytoniuk           123.06 +  444: 367  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 10 128.00




	Mariusz Sylwestrzuk 126.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Siemaszko             102.17 +  473: 330  152
    2     8 Tomasz         Zwoliński             145.82 +  490: 462  196
    3     4 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  403: 408   74
    4     7 Jakub          Szymczak              132.60 +  398: 336  183
    5     4 Mirosław       Uglik                 141.72 -  343: 346   92
    6    13 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  435: 373  184
    7    11 Zdzisław       Szota                 118.38 +  437: 300  168
    8     4 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  449: 455   88
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  477: 321  182
   10     5 Dawid          Pikul                 142.24 -  292: 374   92
   11    11 Michał         Alabrudziński         142.97 -  369: 413   93
   12    15 Jerzy          Matyasik              117.77 -  350: 412   68
   13    22 Marek          Roszak                128.88 -  335: 377   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 13 127.00




	Andrzej Kwiatkowski 126.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  329: 350   52
    2    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  426: 181  150
    3    27 Joanna         Pawlińska             100.35 +  467: 357  150
    4    12 Bogusław       Książek               122.90 -  361: 441   73
    5    28 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  370: 352  175
    6    27 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  367: 347  167
    7    12 Marek          Roszak                128.88 +  386: 371  179
    8     5 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  279: 378   92
    9    13 Jakub          Zaryński              136.65 -  309: 359   87
   10    22 Dorota         Rudzińska             110.77 +  356: 323  161
   11    19 Krzysztof      Langiewicz            124.83 +  410: 395  175
   12    13 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  349: 519   73
   13    21 Wojciech       Sołdan                130.90 -  370: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Krzysztof Sporczyk 126.13 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maurycy        Machnio               101.49 +  344: 327  151
    2    24 Łukasz         Baranowski            125.40 +  362: 321  175
    3    13 Dawid          Pikul                 142.24 -  354: 504   92
    4    21 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  414: 306  170
    5    12 Szymon         Płachta               127.09 -  345: 383   77
    6    21 Marek          Syczuk                138.16 -  371: 473   88
    7    24 Weronika       Rudnicka              126.63 -  341: 384   77
    8    31 Marek          Herzig                136.87 +  371: 365  187
    9    28 Tomasz         Suchanek              127.47 -  373: 390   77
   10    35 Radosław       Więch                 101.23 +  481: 302  151
   11    23 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  299: 443   70
   12    38 Anna           Arana                 108.23 +  386: 304  158
   13    27 Marek          Charytoniuk           123.06 +  462: 270  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Zofia Gajewska 126.09 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Radosław       Więch                 101.23 -  354: 402   51
    2    39 Danuta         Langiewicz            112.87 -  264: 318   63
    3    47 Maciej         Bukowski              109.85 +  487: 280  160
    4    44 Sławomir       Długosz               109.83 +  403: 367  160
    5    34 Dorota         Kuć                   112.42 +  451: 324  162
    6    25 Łukasz         Baranowski            125.40 -  333: 451   75
    7    33 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  334: 375   59
    8    34 Maurycy        Machnio               101.49 +  388: 364  151
    9    32 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  338: 354   61
   10    31 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  419: 259  167
   11    32 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  354: 370   74
   12    35 Piotr          Broda                 113.95 -  376: 464   64
   13    35 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  436: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Ireneusz Moralewicz 125.86 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Przemysław     Pawlic                100.41 +  442: 342  150
    2    14 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  422: 347  161
    3    10 Mirosław       Uglik                 141.72 -  349: 466   92
    4    13 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  409: 433   52
    5    27 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  356: 401   66
    6    28 Maurycy        Machnio               101.49 -  305: 340   51
    7    38 Maciej         Bukowski              109.85 -  375: 381   60
    8    43 Monika         Siemaszko             102.17 +  379: 341  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  8  98.00




	Łukasz Baranowski 125.40 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Pawlińska             100.35 +  418: 328  150
    2    24 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  321: 362   76
    3    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  400: 396  150
    4    24 Marek          Charytoniuk           123.06 -  261: 352   73
    5    30 Dorota         Rudzińska             110.77 +  361: 358  161
    6    25 Zofia          Gajewska              126.09 +  451: 333  176
    7    17 Marek          Reda                  134.13 +  368: 343  184
    8     9 Szymon         Płachta               127.09 -  378: 407   77
    9    16 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  268: 410   84
   10    23 Tomasz         Suchanek              127.47 -  265: 391   77
   11    33 Robert         Kamiński              131.78 +  396: 356  182
   12    27 Michał         Kolaj                 121.72 -  321: 332   72
   13    32 Maurycy        Machnio               101.49 +  414: 305  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 13 124.08




	Sławomir Piotrowski 125.32 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  545: 157  150
    2     1 Radosław       Więch                 101.23 +  418: 282  151
    3     3 Jakub          Zaryński              136.65 +  391: 358  187
    4     3 Mirosław       Uglik                 141.72 +  384: 351  192
    5     2 Dawid          Pikul                 142.24 +  394: 337  192
    6     2 Michał         Alabrudziński         142.97 -  223: 437   93
    7     3 Paweł          Janaś                 131.56 -  333: 341   82
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  295: 394   82
    9    14 Irena          Sołdan                130.96 -  374: 577   81
   10    20 Czesław        Grajewski             116.80 -  392: 430   67
   11    24 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  387: 393   73
   12    34 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  392: 405   67
   13    35 Zofia          Gajewska              126.09 -  290: 436   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 13 114.85




	Arkadiusz Biegun 124.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  355: 302  150
    2    21 Jakub          Zaryński              136.65 -  301: 415   87
    3    32 Marcin         Mroziuk               147.72 +  414: 380  198
    4    19 Szymon         Płachta               127.09 -  338: 465   77
    5    28 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  352: 370   76
    6    32 Weronika       Rudnicka              126.63 -  375: 402   77
    7    45 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  424: 285  160
    8    38 Dorota         Kuć                   112.42 +  417: 270  162
    9    23 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  283: 450   96
   10    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  529: 250  150
   11    29 Maciej         Bukowski              109.85 -  351: 385   60
   12    33 Marek          Charytoniuk           123.06 -  334: 493   73
   13    37 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  453: 251  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Krzysztof Langiewicz 124.83 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Polak                 100.00 +  349: 301  150
    2    23 Marek          Reda                  134.13 +  455: 281  184
    3     8 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  327: 338   88
    4    26 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  475: 331  160
    5    15 Anna           Arana                 108.23 +  412: 369  158
    6    10 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  352: 411   92
    7     7 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  384: 311  174
    8    12 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  307: 428   74
    9    19 Bogusław       Książek               122.90 -  366: 441   73
   10    25 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  442: 286  161
   11    19 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  395: 410   76
   12    22 Ryszard        Korpalski             111.57 +  428: 362  162
   13    14 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  404: 337  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 13 132.69




	Małgorzata Sulejewska 124.05 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  502: 222  150
    2     4 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  443: 297  172
    3     5 Marek          Dudkiewicz            128.56 +  500: 314  179
    4     1 Zbigniew       Wietecki              123.07 +  401: 301  173
    5     1 Robert         Duczemiński           134.77 -  309: 471   85
    6     4 Szymon         Płachta               127.09 -  436: 481   77
    7     7 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  311: 384   75
    8    14 Marcin         Mroziuk               147.72 -  355: 385   98
    9    20 Zdzisław       Szota                 118.38 -  383: 386   68
   10    26 Jerzy          Matyasik              117.77 -  264: 466   68
   11    32 Zofia          Gajewska              126.09 +  370: 354  176
   12    28 Dorota         Stachowska            108.16 -  416: 467   58
   13    33 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  379: 254  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 13 118.46




	Adam Klimont 123.98 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Michał         Dąbrowski             100.00 +  471: 354  150
    2     9 Dorota         Maciejuk              123.51 -  352: 356   74
    3    21 Marek          Reda                  134.13 -  353: 384   84
    4    37 Irena          Sołdan                130.96 +  454: 425  181
    5    25 Walenty        Siemaszko             123.36 +  357: 320  173
    6    20 Jarosław       Puchalski             119.56 +  353: 319  170
    7    10 Krzysztof      Obremski              137.99 +  481: 407  188
    8    10 Bogusław       Książek               122.90 +  573: 324  173
    9     3 Szymon         Płachta               127.09 +  389: 294  177
   10     2 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  331: 459   92
   11     7 Zbigniew       Wietecki              123.07 +  388: 374  173
   12     9 Wojciech       Zemło                 141.24 -  322: 346   91
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  340: 279  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Małgorzata Szczygieł 123.66 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  401: 248  150
    2     2 Dariusz        Kuć                   126.79 +  423: 328  177
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  408: 403  177
    4     4 Dawid          Pikul                 142.24 -  392: 430   92
    5    11 Jarosław       Puchalski             119.56 +  379: 333  170
    6     3 Maciej         Sancewicz             121.49 =  437: 437  121
    7     6 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  297: 493   88
    8    12 Krzysztof      Langiewicz            124.83 +  428: 307  175
    9     7 Zbigniew       Wietecki              123.07 +  439: 301  173
   10     4 Michał         Alabrudziński         142.97 +  503: 328  193
   11     4 Krzysztof      Mówka                 144.39 -  361: 386   94
   12     7 Jakub          Szymczak              132.60 +  504: 268  183
   13     5 Tomasz         Zwoliński             145.82 +  522: 345  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 13 153.00




	Dorota Maciejuk 123.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 249  150
    2     9 Adam           Klimont               123.98 +  356: 352  174
    3    11 Jerzy          Matyasik              117.77 -  341: 412   68
    4    18 Czesław        Grajewski             116.80 +  471: 328  167
    5     6 Tomasz         Zwoliński             145.82 +  403: 351  196
    6     5 Dawid          Pikul                 142.24 -  367: 403   92
    7    13 Dariusz        Kuć                   126.79 +  345: 330  177
    8     8 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  397: 430   73
    9     9 Krzysztof      Obremski              137.99 -  318: 393   88
   10    19 Tomasz         Górka                 121.59 -  318: 404   72
   11    25 Adam           Szukalski             138.81 +  480: 327  189
   12    20 Marek          Reda                  134.13 +  402: 348  184
   13    19 Michał         Kolaj                 121.72 -  391: 495   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Walenty Siemaszko 123.36 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Julita         Dygnas                100.00 -  344: 357   50
    2    43 Sławomir       Długosz               109.83 -  321: 345   60
    3    51 Arletta        Reksulak              100.00 +  438: 293  150
    4    45 Danuta         Langiewicz            112.87 +  317: 286  163
    5    25 Adam           Klimont               123.98 -  320: 357   74
    6    37 Joanna         Żłobicka              115.23 -  311: 341   65
    7    39 Agata          Kuć                   116.25 -  237: 409   66
    8    42 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  303: 384   70
    9    48 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  356: 258  150
   10    42 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  442: 363  172
   11    41 Janusz         Kaczor                128.01 +  421: 333  178
   12    36 Robert         Głowacki              122.49 +  510: 219  172
   13    29 Joanna         Żłobicka              115.23 -  359: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Zbigniew Wietecki 123.07 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  439: 260  150
    2    15 Grzegorz       Pukniel               115.84 +  408: 324  166
    3    12 Bogusław       Książek               122.90 +  431: 388  173
    4     1 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  301: 401   74
    5     5 Maciej         Sancewicz             121.49 -  340: 419   71
    6    14 Tomasz         Zwoliński             145.82 +  455: 338  196
    7     9 Tomasz         Górka                 121.59 +  484: 266  172
    8     8 Dorota         Maciejuk              123.51 +  430: 397  174
    9     7 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  301: 439   74
   10    10 Jarosław       Puchalski             119.56 +  354: 320  170
   11     7 Adam           Klimont               123.98 -  374: 388   74
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  519: 349  176
   13     9 Jakub          Szymczak              132.60 -  376: 443   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 13 134.85




	Marek Charytoniuk 123.06 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  372: 272  150
    2    11 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  362: 374   79
    3    38 Sławomir       Długosz               109.83 +  310: 309  160
    4    24 Łukasz         Baranowski            125.40 +  352: 261  175
    5    16 Jakub          Zaryński              136.65 +  448: 371  187
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  414: 340  182
    7     2 Michał         Alabrudziński         142.97 -  284: 315   93
    8    11 Dawid          Pikul                 142.24 -  272: 496   92
    9    18 Marcin         Mroziuk               147.72 -  362: 394   98
   10    24 Weronika       Rudnicka              126.63 -  367: 444   77
   11    27 Przemysław     Herdzina              137.81 -  308: 354   88
   12    33 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  493: 334  175
   13    27 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  270: 462   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Bogusław Książek 122.90 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Tomasz         Kozak                 100.00 +  343: 324  150
    2    25 Marcin         Mroziuk               147.72 +  369: 337  198
    3    12 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  388: 431   73
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  441: 361  176
    5     7 Michał         Alabrudziński         142.97 -  272: 530   93
    6    22 Dorota         Stachowska            108.16 +  331: 328  158
    7    18 Jakub          Zaryński              136.65 +  423: 407  187
    8    10 Adam           Klimont               123.98 -  324: 573   74
    9    19 Krzysztof      Langiewicz            124.83 +  441: 366  175
   10    12 Szymon         Płachta               127.09 -  340: 365   77
   11    20 Jerzy          Matyasik              117.77 -  332: 346   68
   12    25 Czesław        Grajewski             116.80 -  293: 406   67
   13    30 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  399: 366  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Barbara Łukaszewicz 122.88 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Adriana        Gąbka                 100.00 -  340: 369   50
    2    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  350: 365   50
    3    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  537: 286  150
    4    30 Jerzy          Luter                 112.33 -  314: 349   62
    5    37 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  381: 352  172
    6    33 Marcin         Ceglarek              111.13 +  376: 375  161
    7    32 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  475: 362  167
    8    21 Michał         Kolaj                 121.72 -  382: 397   72
    9    22 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  506: 301  152
   10    15 Zdzisław       Szota                 118.38 -  350: 465   68
   11    24 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  393: 387  175
   12    19 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  394: 309  184
   13    14 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  337: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 13 118.31




	Robert Głowacki 122.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    34 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  368: 396   61
   12    36 Walenty        Siemaszko             123.36 -  219: 510   73
   13    39 Renata         Andracka              105.57 -  330: 362   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     190  /  3  63.33




	Jolanta Chłopińska 122.29 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Arletta        Reksulak              100.00 +  396: 174  150
    2     4 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  297: 443   74
    3    22 Robert         Kamiński              131.78 -  341: 388   82
    4    35 Dariusz        Kuć                   126.79 -  375: 445   77
    5    37 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  352: 381   73
    6    47 Danuta         Langiewicz            112.87 +  422: 300  163
    7    41 Julita         Dygnas                100.00 +  358: 228  150
    8    29 Przemysław     Herdzina              137.81 -  290: 412   88
    9    35 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  402: 448   70
   10    42 Walenty        Siemaszko             123.36 -  363: 442   73
   11    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  408: 293  150
   12    40 Józef          Wietecki              102.65 +  393: 372  153
   13    38 Jerzy          Luter                 112.33 +  401: 308  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 13 112.69




	Michał Kolaj 121.72 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               147.72 -  316: 411   98
    2    35 Adam           Szukalski             138.81 -  422: 483   89
    3    44 Zbigniew       Rybak                 113.11 +  391: 336  163
    4    40 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  372: 308  161
    5    35 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  437: 301  160
    6    12 Rafał          Wesołowski            127.25 +  355: 331  177
    7    14 Marek          Syczuk                138.16 -  322: 498   88
    8    21 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  397: 382  173
    9    11 Jakub          Szymczak              132.60 -  368: 401   83
   10    18 Marek          Reda                  134.13 +  451: 375  184
   11    14 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  384: 432   96
   12    27 Łukasz         Baranowski            125.40 +  332: 321  175
   13    19 Dorota         Maciejuk              123.51 +  495: 391  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 13 140.08




	Tomasz Górka 121.59 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  367: 375   96
    2    33 Tomasz         Kozak                 100.00 -  366: 392   50
    3    45 Agata          Kuć                   116.25 +  395: 365  166
    4    42 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  518: 222  150
    5    22 Robert         Kamiński              131.78 +  483: 392  182
    6    11 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  426: 294  159
    7     9 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  266: 484   73
    8    18 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  418: 316  152
    9    12 Wojciech       Zemło                 141.24 -  271: 465   91
   10    19 Dorota         Maciejuk              123.51 +  404: 318  174
   11    17 Jarosław       Puchalski             119.56 -  370: 399   70
   12    21 Tomasz         Suchanek              127.47 -  335: 514   77
   13    23 Marek          Reda                  134.13 -  356: 448   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 13 117.23




	Maciej Sancewicz 121.49 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 143.48 +  401: 371  193
    2     3 Robert         Duczemiński           134.77 -  328: 462   85
    3    14 Tomasz         Suchanek              127.47 +  528: 392  177
    4    10 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  480: 310  161
    5     5 Zbigniew       Wietecki              123.07 +  419: 340  173
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             123.66 =  437: 437  124
    7     5 Szymon         Płachta               127.09 +  364: 351  177
    8     3 Paweł          Janaś                 131.56 -  361: 390   82
    9     6 Dawid          Pikul                 142.24 -  419: 465   92
   10    13 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  346: 330  184
   11    12 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  369: 409   82
   12    14 Jakub          Zaryński              136.65 +  366: 314  187
   13    12 Marcin         Mroziuk               147.72 -  352: 384   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 13 139.62




	Maciej Grąbczewski 119.82 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         142.97 -  411: 499   93
    2    27 Ryszard        Korpalski             111.57 -  357: 377   62
    3    41 Piotr          Broda                 113.95 -  299: 438   64
    4    48 Michał         Dąbrowski             100.00 +  515: 209  150
    5    36 Czesław        Grajewski             116.80 -  380: 420   67
    6    43 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  318: 322   61
    7    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 264  150
    8    42 Walenty        Siemaszko             123.36 +  384: 303  173
    9    35 Jolanta        Chłopińska            122.29 +  448: 402  172
   10    28 Renata         Andracka              105.57 +  506: 254  156
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  443: 299  176
   12    18 Dorota         Rudzińska             110.77 +  447: 325  161
   13    13 Irena          Sołdan                130.96 -  300: 416   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 13 120.46




	Mariola Osajda-Matczak 119.61 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 142.24 -  314: 435   92
    2    36 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  435: 262  184
    3    31 Monika         Siemaszko             102.17 +  395: 297  152
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  306: 414   76
    5    21 Tomasz         Suchanek              127.47 -  362: 386   77
    6    42 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  346: 327  160
    7    27 Dorota         Rudzińska             110.77 -  270: 367   61
    8    37 Dorota         Zielińska             114.03 +  375: 315  164
    9    30 Weronika       Rudnicka              126.63 -  313: 405   77
   10    36 Maciej         Bukowski              109.85 -  340: 400   60
   11    38 Przemysław     Pawlic                100.41 +  479: 274  150
   12    30 Justyna        Górka                 143.48 +  345: 319  193
   13    30 Bogusław       Książek               122.90 -  366: 399   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 13 116.85




	Jarosław Puchalski 119.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             141.86 +  447: 346  192
    2    12 Adriana        Gąbka                 100.00 +  370: 353  150
    3     6 Paweł          Janaś                 131.56 +  367: 267  182
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  302: 453   82
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  333: 379   74
    6    20 Adam           Klimont               123.98 -  319: 353   74
    7    29 Piotr          Broda                 113.95 +  406: 290  164
    8    24 Tomasz         Suchanek              127.47 +  497: 312  177
    9    10 Marek          Roszak                128.88 +  385: 354  179
   10    10 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  320: 354   73
   11    17 Tomasz         Górka                 121.59 +  399: 370  172
   12    11 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  318: 533   96
   13    20 Szymon         Płachta               127.09 -  346: 460   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 13 130.15




	Zdzisław Szota 118.38 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 141.72 -  343: 369   92
    2    44 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  355: 362   50
    3    48 Michał         Dąbrowski             100.00 +  526: 244  150
    4    31 Weronika       Rudnicka              126.63 +  407: 391  177
    5    24 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  339: 315  161
    6    24 Anna           Arana                 108.23 +  358: 289  158
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  300: 437   77
    8    20 Jakub          Zaryński              136.65 -  385: 398   87
    9    20 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  386: 383  174
   10    15 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  465: 350  173
   11    21 Wojciech       Sołdan                130.90 -  371: 390   81
   12    24 Maciej         Bukowski              109.85 +  389: 281  160
   13    16 Czesław        Grajewski             116.80 -  400: 433   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 13 123.62




	Jerzy Matyasik 117.77 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 141.24 +  470: 272  191
    2    10 Dorota         Kuć                   112.42 +  391: 292  162
    3    11 Dorota         Maciejuk              123.51 +  412: 341  174
    4     2 Robert         Duczemiński           134.77 -  344: 349   85
    5    13 Marek          Reda                  134.13 +  481: 430  184
    6     7 Mirosław       Uglik                 141.72 -  286: 460   92
    7    19 Rafał          Wesołowski            127.25 +  370: 314  177
    8    13 Krzysztof      Obremski              137.99 -  320: 452   88
    9    17 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  327: 450   59
   10    26 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  466: 264  174
   11    20 Bogusław       Książek               122.90 +  346: 332  173
   12    15 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 +  412: 350  177
   13    11 Mirosław       Uglik                 141.72 -  337: 392   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 13 140.62




	Aleksandra Kaczanowska 116.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Szukalski             138.81 +  425: 367  189
    2    18 Dorota         Stachowska            108.16 +  375: 320  158
    3     9 Jakub          Szymczak              132.60 -  263: 415   83
    4    20 Wojciech       Sołdan                130.90 -  336: 337   81
    5    31 Waldemar       Czerwoniec            132.07 +  348: 331  182
    6    27 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  347: 367   76
    7    32 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  362: 475   73
    8    35 Ryszard        Korpalski             111.57 -  291: 351   62
    9    39 Dorota         Zielińska             114.03 +  446: 317  164
   10    31 Zofia          Gajewska              126.09 -  259: 419   76
   11    39 Marcin         Ceglarek              111.13 +  392: 305  161
   12    34 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  405: 392  175
   13    31 Piotr          Broda                 113.95 -  312: 406   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 13 118.77




	Czesław Grajewski 116.80 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                138.16 +  419: 325  188
    2    22 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  420: 289  152
    3     2 Robert         Duczemiński           134.77 -  332: 436   85
    4    18 Dorota         Maciejuk              123.51 -  328: 471   74
    5    36 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  420: 380  170
    6    15 Dariusz        Kuć                   126.79 -  393: 430   77
    7    28 Maurycy        Machnio               101.49 +  432: 320  151
    8    23 Janusz         Kaczor                128.01 +  367: 349  178
    9    15 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  381: 498   66
   10    20 Sławomir       Piotrowski            125.32 +  430: 392  175
   11    16 Marcin         Mroziuk               147.72 -  310: 314   98
   12    25 Bogusław       Książek               122.90 +  406: 293  173
   13    16 Zdzisław       Szota                 118.38 +  433: 400  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 13 135.00




	Agata Kuć 116.25 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Obremski              137.99 -  369: 447   88
    2    32 Marek          Syczuk                138.16 -  260: 428   88
    3    45 Tomasz         Górka                 121.59 -  365: 395   72
    4    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  486: 308  150
    5    42 Renata         Andracka              105.57 -  294: 439   56
    6    45 Monika         Siemaszko             102.17 +  456: 350  152
    7    39 Walenty        Siemaszko             123.36 +  409: 237  173
    8    32 Joanna         Żłobicka              115.23 +  388: 376  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  8 118.00




	Grzegorz Pukniel 115.84 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Przemysław     Herdzina              137.81 +  368: 333  188
    2    15 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  324: 408   73
    3    23 Joanna         Żłobicka              115.23 +  365: 356  165
    4    22 Janusz         Kaczor                128.01 -  354: 390   78
    5    27 Ireneusz       Moralewicz            125.86 +  401: 356  176
    6    23 Jakub          Zaryński              136.65 -  326: 428   87
    7    30 Dorota         Stachowska            108.16 +  388: 321  158
    8    26 Weronika       Rudnicka              126.63 +  442: 315  177
    9    15 Czesław        Grajewski             116.80 +  498: 381  167
   10     6 Krzysztof      Obremski              137.99 -  414: 415   88
   11    18 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  444: 369  159
   12    12 Marcin         Mroziuk               147.72 -  360: 370   98
   13    15 Tomasz         Suchanek              127.47 +  371: 327  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 13 137.77




	Joanna Żłobicka 115.23 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Miłosz         Wrzałek               137.79 -  284: 495   88
    2    42 Mateusz        Żbikowski             141.86 +  482: 448  192
    3    23 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  356: 365   66
    4    43 Monika         Siemaszko             102.17 +  338: 322  152
    5    19 Rafał          Wesołowski            127.25 -  380: 452   77
    6    37 Walenty        Siemaszko             123.36 +  341: 311  173
    7    25 Marcin         Mroziuk               147.72 -  333: 362   98
    8    32 Agata          Kuć                   116.25 -  376: 388   66
    9    41 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  313: 369   50
   10    44 Julita         Dygnas                100.00 +  364: 355  150
   11    44 Sławomir       Długosz               109.83 +  417: 307  160
   12    29 Adam           Szukalski             138.81 +  332: 287  189
   13    29 Walenty        Siemaszko             123.36 +  400: 359  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Dorota Zielińska 114.03 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Herzig                136.87 +  377: 322  187
    2     7 Jakub          Szymczak              132.60 -  377: 397   83
    3    28 Wojciech       Zemło                 141.24 -  291: 380   91
    4    33 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  360: 376   59
    5    39 Przemysław     Pawlic                100.41 -  342: 471   50
    6    48 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  411: 250  150
    7    43 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  430: 268  150
    8    37 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  315: 375   70
    9    39 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  317: 446   67
   10    43 Danuta         Langiewicz            112.87 +  319: 317  163
   11    35 Justyna        Górka                 143.48 -  319: 342   93
   12    45 Monika         Siemaszko             102.17 +  371: 366  152
   13    40 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  339: 367   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 13 105.15




	Piotr Broda 113.95 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Zaryński              136.65 -  250: 422   87
    2    47 Rafał          Wesołowski            127.25 -  390: 426   77
    3    41 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  438: 299  170
    4    28 Tomasz         Suchanek              127.47 -  346: 403   77
    5    48 Danuta         Langiewicz            112.87 +  440: 339  163
    6    35 Joanna         Pawlińska             100.35 +  447: 328  150
    7    29 Jarosław       Puchalski             119.56 -  290: 406   70
    8    36 Maciej         Bukowski              109.85 -  237: 505   60
    9    36 Marek          Herzig                136.87 +  326: 316  187
   10    32 Marcin         Ceglarek              111.13 +  373: 307  161
   11    30 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  277: 480   79
   12    35 Zofia          Gajewska              126.09 +  464: 376  176
   13    31 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  406: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Zbigniew Rybak 113.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Duczemiński           134.77 -  311: 506   85
    2    38 Robert         Kamiński              131.78 -  319: 427   82
    3    44 Michał         Kolaj                 121.72 -  336: 391   72
    4    51 Arletta        Reksulak              100.00 +  407: 222  150
    5    40 Marcin         Mroziuk               147.72 -  245: 469   98
    6    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  369: 379   50
    7    48 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  401: 311  150
    8    48 Józef          Wietecki              102.65 +  342: 302  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  8 105.00




	Danuta Langiewicz 112.87 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  134.13 -  308: 418   84
    2    39 Zofia          Gajewska              126.09 +  318: 264  176
    3    36 Justyna        Górka                 143.48 -  314: 484   93
    4    45 Walenty        Siemaszko             123.36 -  286: 317   73
    5    48 Piotr          Broda                 113.95 -  339: 440   64
    6    47 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  300: 422   72
    7    50 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  351: 309  150
    8    46 Rafał          Polak                 100.00 -  347: 368   50
    9    44 Sylwia         Buks                  100.00 +  386: 278  150
   10    43 Dorota         Zielińska             114.03 -  317: 319   64
   11    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  335: 207  150
   12    47 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  500: 286  150
   13    42 Anna           Arana                 108.23 +  363: 295  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 13 110.31




	Dorota Kuć 112.42 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  373: 360  184
    2    10 Jerzy          Matyasik              117.77 -  292: 391   68
    3    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  362: 294  150
    4    25 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  297: 481   79
    5    34 Zofia          Gajewska              126.09 -  324: 451   76
    6    41 Sylwia         Buks                  100.00 +  402: 293  150
    7    34 Radosław       Więch                 101.23 -  309: 378   51
    8    38 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  270: 417   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  8 104.12




	Jerzy Luter 112.33 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Szymczak              132.60 -  311: 481   83
    2    37 Józef          Wietecki              102.65 +  447: 292  153
    3    26 Dorota         Stachowska            108.16 -  298: 435   58
    4    30 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  349: 314  173
    5    29 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 -  349: 380   59
    6    34 Dorota         Rudzińska             110.77 -  328: 403   61
    7    36 Przemysław     Herdzina              137.81 -  314: 384   88
    8    47 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  370: 290  160
    9    38 Przemysław     Pawlic                100.41 +  395: 341  150
   10    34 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  511: 302  152
   11    28 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  341: 402   82
   12    39 Marek          Herzig                136.87 -  375: 451   87
   13    38 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  308: 401   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 13 106.00




	Ryszard Korpalski 111.57 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  328: 403   82
    2    27 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  377: 357  170
    3    20 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  374: 438   96
    4    27 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  343: 443   92
    5    49 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  372: 334  150
    6    29 Przemysław     Pawlic                100.41 +  419: 324  150
    7    20 Irena          Sołdan                130.96 -  394: 419   81
    8    35 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 +  351: 291  167
    9    24 Przemysław     Herdzina              137.81 +  380: 317  188
   10    21 Robert         Kamiński              131.78 +  438: 295  182
   11    15 Rafał          Wesołowski            127.25 -  315: 487   77
   12    22 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  362: 428   75
   13    26 Dorota         Stachowska            108.16 -  339: 430   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 13 120.62




	Kazimierz Merklejn 111.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  348: 363   82
    2    41 Rafał          Polak                 100.00 +  364: 335  150
    3    19 Krzysztof      Obremski              137.99 +  395: 319  188
    4    10 Maciej         Sancewicz             121.49 -  310: 480   71
    5    26 Dariusz        Kuć                   126.79 -  413: 427   77
    6    40 Julita         Dygnas                100.00 +  370: 348  150
    7    23 Tomasz         Suchanek              127.47 -  337: 406   77
    8    30 Justyna        Górka                 143.48 +  386: 380  193
    9    27 Dorota         Rudzińska             110.77 -  359: 392   61
   10    33 Anna           Arana                 108.23 -  338: 347   58
   11    40 Radosław       Więch                 101.23 +  530: 306  151
   12    32 Maurycy        Machnio               101.49 -  268: 341   51
   13    37 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  251: 453   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Dariusz  Jarosławski 111.19 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kamiński              131.78 +  369: 359  182
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            125.86 -  347: 422   76
    3    17 Dariusz        Kuć                   126.79 +  371: 338  177
    4    14 Jakub          Zaryński              136.65 -  347: 406   87
    5    24 Zdzisław       Szota                 118.38 -  315: 339   68
    6    36 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  297: 308   82
    7    40 Rafał          Polak                 100.00 +  426: 307  150
    8    33 Dorota         Stachowska            108.16 -  267: 392   58
    9    40 Marcin         Ceglarek              111.13 -  379: 431   61
   10    38 Justyna        Górka                 143.48 -  307: 398   93
   11    48 Arletta        Reksulak              100.00 +  470: 228  150
   12    44 Julita         Dygnas                100.00 -  317: 361   50
   13    45 Marcin         Ceglarek              111.13 -  353: 395   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 13  99.62




	Marcin Ceglarek 111.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Janaś                 131.56 -  367: 423   82
    2    34 Marek          Herzig                136.87 -  333: 393   87
    3    46 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  387: 415   84
    4    47 Józef          Wietecki              102.65 +  360: 341  153
    5    44 Jerzy          Krzyżewski            111.00 +  308: 294  161
    6    33 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  375: 376   73
    7    46 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  418: 302  150
    8    40 Anna           Arana                 108.23 -  346: 496   58
    9    40 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  431: 379  161
   10    32 Piotr          Broda                 113.95 -  307: 373   64
   11    39 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  305: 392   67
   12    42 Tomasz         Kozak                 100.00 -  269: 385   50
   13    45 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  395: 353  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 13 103.92




	Jerzy Krzyżewski 111.00 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                130.96 +  393: 337  181
    2     5 Michał         Alabrudziński         142.97 -  274: 492   93
    3    29 Marek          Syczuk                138.16 -  328: 435   88
    4    40 Michał         Kolaj                 121.72 -  308: 372   72
    5    44 Marcin         Ceglarek              111.13 -  294: 308   61
    6    43 Maciej         Grąbczewski           119.82 +  322: 318  170
    7    44 Sławomir       Długosz               109.83 +  416: 361  160
    8    39 Joanna         Pawlińska             100.35 +  387: 313  150
    9    32 Zofia          Gajewska              126.09 +  354: 338  176
   10    25 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  286: 442   75
   11    34 Robert         Głowacki              122.49 +  396: 368  172
   12    26 Przemysław     Herdzina              137.81 -  348: 362   88
   13    33 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  254: 379   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Dorota Rudzińska 110.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Sołdan                130.90 -  408: 424   81
    2    28 Joanna         Pawlińska             100.35 -  342: 344   50
    3    42 Rafał          Polak                 100.00 +  411: 329  150
    4    38 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  390: 269  150
    5    30 Łukasz         Baranowski            125.40 -  358: 361   75
    6    34 Jerzy          Luter                 112.33 +  403: 328  162
    7    27 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  367: 270  170
    8    16 Jakub          Szymczak              132.60 -  379: 428   83
    9    27 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  392: 359  161
   10    22 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  323: 356   76
   11    31 Anna           Arana                 108.23 +  433: 264  158
   12    18 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  325: 447   70
   13    25 Dariusz        Maciejuk              133.92 +  437: 388  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 13 120.77




	Stanisław Olsztyn 110.31 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Roszak                128.88 +  334: 325  179
    2    26 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  271: 495   82
    3    39 Renata         Andracka              105.57 +  351: 322  156
    4    26 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  331: 475   75
    5    35 Michał         Kolaj                 121.72 -  301: 437   72
    6    42 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  327: 346   70
    7    45 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  285: 424   75
    8    47 Jerzy          Luter                 112.33 -  290: 370   62
    9    46 Monika         Siemaszko             102.17 -  341: 352   52
   10    49 Arletta        Reksulak              100.00 =  320: 320  100
   11    47 Józef          Wietecki              102.65 -  288: 326   53
   12    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  463: 121  150
   13    49 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  349: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 13  98.15




	Maciej Bukowski 109.85 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  405: 448   79
    2    30 Renata         Andracka              105.57 -  295: 407   56
    3    47 Zofia          Gajewska              126.09 -  280: 487   76
    4    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  426: 347  150
    5    38 Przemysław     Herdzina              137.81 +  364: 325  188
    6    31 Irena          Sołdan                130.96 -  305: 470   81
    7    38 Ireneusz       Moralewicz            125.86 +  381: 375  176
    8    36 Piotr          Broda                 113.95 +  505: 237  164
    9    25 Robert         Kamiński              131.78 -  306: 391   82
   10    36 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 +  400: 340  170
   11    29 Arkadiusz      Biegun                124.98 +  385: 351  175
   12    24 Zdzisław       Szota                 118.38 -  281: 389   68
   13    28 Monika         Gawron-Cieślik        108.87 +  354: 353  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Sławomir Długosz 109.83 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Janusz         Kaczor                128.01 -  275: 360   78
    2    43 Walenty        Siemaszko             123.36 +  345: 321  173
    3    38 Marek          Charytoniuk           123.06 -  309: 310   73
    4    44 Zofia          Gajewska              126.09 -  367: 403   76
    5    45 Weronika       Rudnicka              126.63 -  390: 489   77
    6    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  471: 275  150
    7    44 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  361: 416   61
    8    45 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  378: 384   50
    9    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  301: 395   50
   10    46 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  424: 372  150
   11    44 Joanna         Żłobicka              115.23 -  307: 417   65
   12    48 Arletta        Reksulak              100.00 +  461: 264  150
   13    44 Przemysław     Pawlic                100.41 -  355: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 13  92.54




	Monika Gawron-Cieślik 108.87 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              127.47 +  427: 406  177
    2    17 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  417: 442   82
    3    18 Marek          Herzig                136.87 -  344: 427   87
    4    33 Dorota         Zielińska             114.03 +  376: 360  164
    5    29 Jerzy          Luter                 112.33 +  380: 349  162
    6    11 Tomasz         Górka                 121.59 -  294: 426   72
    7    33 Zofia          Gajewska              126.09 +  375: 334  176
    8    22 Marek          Reda                  134.13 +  338: 322  184
    9    17 Jerzy          Matyasik              117.77 +  450: 327  168
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  287: 432   82
   11    18 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  369: 444   66
   12    23 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  284: 350   79
   13    28 Maciej         Bukowski              109.85 -  353: 354   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 13 119.92




	Anna Arana 108.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            127.25 +  365: 339  177
    2    16 Dawid          Pikul                 142.24 -  380: 412   92
    3    33 Julita         Dygnas                100.00 +  337: 333  150
    4    17 Robert         Kamiński              131.78 +  356: 270  182
    5    15 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  369: 412   75
    6    24 Zdzisław       Szota                 118.38 -  289: 358   68
    7    31 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  249: 425   84
    8    40 Marcin         Ceglarek              111.13 +  496: 346  161
    9    29 Marek          Dudkiewicz            128.56 -  323: 354   79
   10    33 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  347: 338  161
   11    31 Dorota         Rudzińska             110.77 -  264: 433   61
   12    38 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  304: 386   76
   13    42 Danuta         Langiewicz            112.87 -  295: 363   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Dorota Stachowska 108.16 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Płachta               127.09 +  361: 330  177
    2    18 Aleksandra     Kaczanowska           116.95 -  320: 375   67
    3    26 Jerzy          Luter                 112.33 +  435: 298  162
    4     8 Adam           Szukalski             138.81 +  475: 314  189
    5    17 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  386: 416   92
    6    22 Bogusław       Książek               122.90 -  328: 331   73
    7    30 Grzegorz       Pukniel               115.84 -  321: 388   66
    8    33 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  392: 267  161
    9    31 Radosław       Więch                 101.23 +  371: 327  151
   10    17 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  334: 456   96
   11    26 Marek          Reda                  134.13 -  263: 425   84
   12    28 Małgorzata     Sulejewska            124.05 +  467: 416  174
   13    26 Ryszard        Korpalski             111.57 +  430: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 13 127.23




	Renata Andracka 105.57 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Kuć                   126.79 -  327: 517   77
    2    30 Maciej         Bukowski              109.85 +  407: 295  160
    3    39 Stanisław      Olsztyn               110.31 -  322: 351   60
    4    29 Marek          Roszak                128.88 -  289: 434   79
    5    42 Agata          Kuć                   116.25 +  439: 294  166
    6    30 Marcin         Mroziuk               147.72 -  317: 354   98
    7    35 Adam           Szukalski             138.81 +  445: 413  189
    8    27 Tomasz         Zwoliński             145.82 -  324: 365   96
    9    34 Justyna        Górka                 143.48 +  376: 362  193
   10    28 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  254: 506   70
   11    36 Marek          Herzig                136.87 +  370: 366  187
   12    31 Adriana        Gąbka                 100.00 -  423: 447   50
   13    39 Robert         Głowacki              122.49 +  362: 330  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 13 122.85




	Józef Wietecki 102.65 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Weronika       Rudnicka              126.63 -  360: 380   77
    2    37 Jerzy          Luter                 112.33 -  292: 447   62
    3    40 Mateusz        Żbikowski             141.86 -  268: 511   92
    4    47 Marcin         Ceglarek              111.13 -  341: 360   61
    5    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  321: 292  150
    6    46 Adriana        Gąbka                 100.00 -  271: 399   50
    7    51 Arletta        Reksulak              100.00 +  337: 328  150
    8    48 Zbigniew       Rybak                 113.11 -  302: 342   63
    9    45 Tomasz         Kozak                 100.00 -  350: 439   50
   10    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  609: 131  150
   11    47 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  326: 288  160
   12    40 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  372: 393   72
   13    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  359: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 13  99.00




	Monika Siemaszko 102.17 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mariusz        Sylwestrzuk           126.59 -  330: 473   77
    2    51 Arletta        Reksulak              100.00 +  330: 321  150
    3    31 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  297: 395   70
    4    43 Joanna         Żłobicka              115.23 -  322: 338   65
    5    47 Maurycy        Machnio               101.49 -  311: 372   51
    6    45 Agata          Kuć                   116.25 -  350: 456   66
    7    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  317: 314  150
    8    43 Ireneusz       Moralewicz            125.86 -  341: 379   76
    9    46 Stanisław      Olsztyn               110.31 +  352: 341  160
   10    41 Przemysław     Pawlic                100.41 -  275: 421   50
   11    46 Joanna         Pawlińska             100.35 +  370: 303  150
   12    45 Dorota         Zielińska             114.03 -  366: 371   64
   13    48 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  381: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 13  98.38




	Agnieszka Kozak 101.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 +  350: 329  176
    2    22 Czesław        Grajewski             116.80 -  289: 420   67
    3    34 Irena          Sołdan                130.96 +  450: 280  181
    4    13 Ireneusz       Moralewicz            125.86 +  433: 409  176
    5     9 Paweł          Janaś                 131.56 -  343: 449   82
    6    18 Marek          Roszak                128.88 -  347: 505   79
    7    21 Tomasz         Zwoliński             145.82 +  450: 375  196
    8    18 Tomasz         Górka                 121.59 -  316: 418   72
    9    22 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  301: 506   73
   10    34 Jerzy          Luter                 112.33 -  302: 511   62
   11    42 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  268: 336   50
   12    46 Rafał          Polak                 100.00 +  414: 369  150
   13    40 Dorota         Zielińska             114.03 +  367: 339  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 13 117.54




	Maurycy Machnio 101.49 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  327: 344   76
    2    29 Tomasz         Suchanek              127.47 -  326: 456   77
    3    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  523: 168  150
    4    36 Joanna         Pawlińska             100.35 -  251: 423   50
    5    47 Monika         Siemaszko             102.17 +  372: 311  152
    6    28 Ireneusz       Moralewicz            125.86 +  340: 305  176
    7    28 Czesław        Grajewski             116.80 -  320: 432   67
    8    34 Zofia          Gajewska              126.09 -  364: 388   76
    9    37 Adriana        Gąbka                 100.00 +  400: 336  150
   10    30 Waldemar       Czerwoniec            132.07 -  347: 388   82
   11    43 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  322: 314  150
   12    32 Kazimierz      Merklejn              111.38 +  341: 268  161
   13    32 Łukasz         Baranowski            125.40 -  305: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 13 110.92




	Radosław Więch 101.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zofia          Gajewska              126.09 +  402: 354  176
    2     1 Sławomir       Piotrowski            125.32 -  282: 418   75
    3    25 Weronika       Rudnicka              126.63 +  402: 287  177
    4    15 Paweł          Janaś                 131.56 -  288: 455   82
    5    32 Marek          Syczuk                138.16 -  317: 459   88
    6    39 Rafał          Polak                 100.00 +  392: 374  150
    7    34 Dorota         Kuć                   112.42 +  378: 309  162
    8    25 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  332: 376   84
    9    31 Dorota         Stachowska            108.16 -  327: 371   58
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  302: 481   76
   11    40 Kazimierz      Merklejn              111.38 -  306: 530   61
   12    41 Przemysław     Pawlic                100.41 +  379: 340  150
   13    41 Tomasz         Kozak                 100.00 +  398: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 13 114.54




	Przemysław Pawlic 100.41 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Ireneusz       Moralewicz            125.86 -  342: 442   76
    2    45 Wojciech       Zemło                 141.24 -  398: 399   91
    3    43 Sylwia         Buks                  100.00 -  354: 382   50
    4    46 Adriana        Gąbka                 100.00 +  406: 395  150
    5    39 Dorota         Zielińska             114.03 +  471: 342  164
    6    29 Ryszard        Korpalski             111.57 -  324: 419   62
    7    37 Joanna         Pawlińska             100.35 -  261: 472   50
    8    44 Julita         Dygnas                100.00 +  351: 343  150
    9    38 Jerzy          Luter                 112.33 -  341: 395   62
   10    41 Monika         Siemaszko             102.17 +  421: 275  152
   11    38 Mariola        Osajda-Matczak        119.61 -  274: 479   70
   12    41 Radosław       Więch                 101.23 -  340: 379   51
   13    44 Sławomir       Długosz               109.83 +  391: 355  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 13  99.08




	Joanna Pawlińska 100.35 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Łukasz         Baranowski            125.40 -  328: 418   75
    2    28 Dorota         Rudzińska             110.77 +  344: 342  161
    3    27 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  357: 467   76
    4    36 Maurycy        Machnio               101.49 +  423: 251  151
    5    20 Marek          Roszak                128.88 -  300: 337   79
    6    35 Piotr          Broda                 113.95 -  328: 447   64
    7    37 Przemysław     Pawlic                100.41 +  472: 261  150
    8    39 Jerzy          Krzyżewski            111.00 -  313: 387   61
    9    33 Adam           Szukalski             138.81 -  289: 367   89
   10    45 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  314: 318   50
   11    46 Monika         Siemaszko             102.17 -  303: 370   52
   12    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  378: 276  150
   13    46 Rafał          Polak                 100.00 -  275: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 13  92.92




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Zbigniew       Wietecki              123.07 -  260: 439   73
    2    46 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  365: 350  173
    3    37 Łukasz         Baranowski            125.40 -  396: 400   75
    4    38 Dorota         Rudzińska             110.77 -  269: 390   61
    5    46 Rafał          Polak                 100.00 -  327: 394   50
    6    51 Michał         Dąbrowski             100.00 +  344: 281  150
    7    43 Dorota         Zielińska             114.03 -  268: 430   64
    8    45 Sławomir       Długosz               109.83 +  384: 378  160
    9    41 Joanna         Żłobicka              115.23 +  369: 313  165
   10    37 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  250: 529   75
   11    42 Agnieszka      Kozak                 101.58 +  336: 268  152
   12    37 Robert         Kamiński              131.78 -  338: 479   82
   13    43 Julita         Dygnas                100.00 +  352: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 13 110.00




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Marek          Charytoniuk           123.06 -  272: 372   73
    2    44 Zdzisław       Szota                 118.38 +  362: 355  168
    3    35 Szymon         Płachta               127.09 -  344: 413   77
    4    42 Tomasz         Górka                 121.59 -  222: 518   72
    5    49 Ryszard        Korpalski             111.57 -  334: 372   62
    6    48 Dorota         Zielińska             114.03 -  250: 411   64
    7    50 Danuta         Langiewicz            112.87 -  309: 351   63
    8    52 Michał         Dąbrowski             100.00 +  366: 274  150
    9    48 Walenty        Siemaszko             123.36 -  258: 356   73
   10    46 Sławomir       Długosz               109.83 -  372: 424   60
   11    49 Tomasz         Kozak                 100.00 -  253: 358   50
   12    52 PAUZA
   13    50 Arletta        Reksulak              100.00 +  373: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Dorota         Maciejuk              123.51 -  249: 373   74
    2    48 Irena          Sołdan                130.96 -  383: 407   81
    3    43 Przemysław     Pawlic                100.41 +  382: 354  150
    4    39 Krzysztof      Obremski              137.99 -  332: 482   88
    5    41 Adriana        Gąbka                 100.00 +  478: 277  150
    6    41 Dorota         Kuć                   112.42 -  293: 402   62
    7    47 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  264: 403   70
    8    49 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  333: 343   50
    9    44 Danuta         Langiewicz            112.87 -  278: 386   63
   10    47 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  346: 329  150
   11    50 Michał         Dąbrowski             100.00 +  364: 301  150
   12    43 Janusz         Kaczor                128.01 -  261: 553   78
   13    47 Józef          Wietecki              102.65 -  356: 359   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 13  93.77




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Sławomir       Piotrowski            125.32 -  157: 545   75
    2    52 Andrzej        Kwiatkowski           126.39 -  181: 426   76
    3    52 Maurycy        Machnio               101.49 -  168: 523   51
    4    52 Rafał          Polak                 100.00 -  222: 472   50
    5    52 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  175: 397   50
    6    52 Arletta        Reksulak              100.00 -  210: 350   50
    7    52 Michał         Dąbrowski             100.00 -  183: 324   50
    8    51 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  215: 489   50
    9    50 PAUZA
   10    48 Józef          Wietecki              102.65 -  131: 609   53
   11    52 Danuta         Langiewicz            112.87 -  207: 335   63
   12    51 Stanisław      Olsztyn               110.31 -  121: 463   60
   13    51 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  169: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  / 12  56.50




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Walenty        Siemaszko             123.36 +  357: 344  173
    2    20 Paweł          Janaś                 131.56 -  294: 505   82
    3    33 Anna           Arana                 108.23 -  333: 337   58
    4    41 Marcin         Mroziuk               147.72 +  381: 367  198
    5    33 Dariusz        Maciejuk              133.92 -  310: 414   84
    6    40 Kazimierz      Merklejn              111.38 -  348: 370   61
    7    41 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  228: 358   72
    8    44 Przemysław     Pawlic                100.41 -  343: 351   50
    9    47 Arletta        Reksulak              100.00 +  322: 278  150
   10    44 Joanna         Żłobicka              115.23 -  355: 364   65
   11    51 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  358: 336  150
   12    44 Dariusz        Jarosławski           111.19 +  361: 317  161
   13    43 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  344: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 13 104.15




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Małgorzata     Sulejewska            124.05 -  222: 502   74
    2    50 Szymon         Płachta               127.09 -  280: 410   77
    3    50 Marek          Roszak                128.88 -  292: 551   79
    4    50 Maciej         Bukowski              109.85 -  347: 426   60
    5    51 Arletta        Reksulak              100.00 +  337: 272  150
    6    50 Zbigniew       Rybak                 113.11 +  379: 369  163
    7    46 Marcin         Ceglarek              111.13 -  302: 418   61
    8    49 Sylwia         Buks                  100.00 +  343: 333  150
    9    42 Rafał          Polak                 100.00 -  336: 348   50
   10    45 Joanna         Pawlińska             100.35 +  318: 314  150
   11    43 Maurycy        Machnio               101.49 -  314: 322   51
   12    47 Danuta         Langiewicz            112.87 -  286: 500   63
   13    49 Stanisław      Olsztyn               110.31 -  312: 349   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 13  91.38




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Adam           Klimont               123.98 -  354: 471   74
    2    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  223: 449   50
    3    48 Zdzisław       Szota                 118.38 -  244: 526   68
    4    48 Maciej         Grąbczewski           119.82 -  209: 515   70
    5    50 Józef          Wietecki              102.65 -  292: 321   53
    6    51 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  281: 344   50
    7    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  324: 183  150
    8    52 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  274: 366   50
    9    49 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  300: 350   50
   10    50 PAUZA
   11    50 Sylwia         Buks                  100.00 -  301: 364   50
   12    49 Joanna         Pawlińska             100.35 -  276: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 11  65.00




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  248: 401   74
    2    49 Przemysław     Herdzina              137.81 -  271: 516   88
    3    49 Barbara        Łukaszewicz           122.88 -  286: 537   73
    4    49 Agata          Kuć                   116.25 -  308: 486   66
    5    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  397: 175  150
    6    49 Sławomir       Długosz               109.83 -  275: 471   60
    7    49 Monika         Siemaszko             102.17 -  314: 317   52
    8    50 Arletta        Reksulak              100.00 -  297: 339   50
    9    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  350: 300  150
   10    47 Sylwia         Buks                  100.00 -  329: 346   50
   11    51 Julita         Dygnas                100.00 -  336: 358   50
   12    50 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  300: 346   50
   13    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  351: 169  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 13  81.77




	Adriana Gąbka 100.00 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Barbara        Łukaszewicz           122.88 +  369: 340  173
    2    12 Jarosław       Puchalski             119.56 -  353: 370   70
    3    15 Adam           Szukalski             138.81 -  375: 508   89
    4    46 Przemysław     Pawlic                100.41 -  395: 406   50
    5    41 Sylwia         Buks                  100.00 -  277: 478   50
    6    46 Józef          Wietecki              102.65 +  399: 271  153
    7    42 Tomasz         Kozak                 100.00 +  377: 329  150
    8    28 Rafał          Wesołowski            127.25 -  402: 419   77
    9    37 Maurycy        Machnio               101.49 -  336: 400   51
   10    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  456: 259  150
   11    37 Rafał          Polak                 100.00 +  417: 285  150
   12    31 Renata         Andracka              105.57 +  447: 423  156
   13    24 Robert         Kamiński              131.78 -  399: 425   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 13 107.77




	Tomasz Kozak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Bogusław       Książek               122.90 -  324: 343   73
    2    33 Tomasz         Górka                 121.59 +  392: 366  172
    3    16 Przemysław     Herdzina              137.81 +  384: 338  188
    4    11 Justyna        Górka                 143.48 -  335: 451   93
    5    23 Krzysztof      Obremski              137.99 -  266: 399   88
    6    38 Robert         Kamiński              131.78 -  283: 374   82
    7    42 Adriana        Gąbka                 100.00 -  329: 377   50
    8    41 Adam           Szukalski             138.81 -  308: 350   89
    9    45 Józef          Wietecki              102.65 +  439: 350  153
   10    39 Marek          Herzig                136.87 -  304: 424   87
   11    49 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  358: 253  150
   12    42 Marcin         Ceglarek              111.13 +  385: 269  161
   13    41 Radosław       Więch                 101.23 -  340: 398   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 13 110.54




	Rafał Polak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Langiewicz            124.83 -  301: 349   75
    2    41 Kazimierz      Merklejn              111.38 -  335: 364   61
    3    42 Dorota         Rudzińska             110.77 -  329: 411   61
    4    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  472: 222  150
    5    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  394: 327  150
    6    39 Radosław       Więch                 101.23 -  374: 392   51
    7    40 Dariusz        Jarosławski           111.19 -  307: 426   61
    8    46 Danuta         Langiewicz            112.87 +  368: 347  163
    9    42 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  348: 336  150
   10    29 Przemysław     Herdzina              137.81 -  271: 426   88
   11    37 Adriana        Gąbka                 100.00 -  285: 417   50
   12    46 Agnieszka      Kozak                 101.58 -  369: 414   52
   13    46 Joanna         Pawlińska             100.35 +  338: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 13  97.08




	Arletta Reksulak 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  174: 396   72
    2    51 Monika         Siemaszko             102.17 -  321: 330   52
    3    51 Walenty        Siemaszko             123.36 -  293: 438   73
    4    51 Zbigniew       Rybak                 113.11 -  222: 407   63
    5    51 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  272: 337   50
    6    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 210  150
    7    51 Józef          Wietecki              102.65 -  328: 337   53
    8    50 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  339: 297  150
    9    47 Julita         Dygnas                100.00 -  278: 322   50
   10    49 Stanisław      Olsztyn               110.31 =  320: 320  110
   11    48 Dariusz        Jarosławski           111.19 -  228: 470   61
   12    48 Sławomir       Długosz               109.83 -  264: 461   60
   13    50 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  290: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 13  76.46




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Arkadiusz      Biegun                124.98 -  302: 355   75
    2    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  449: 223  150
    3    30 Dorota         Kuć                   112.42 -  294: 362   62
    4    32 Rafał          Wesołowski            127.25 -  266: 467   77
    5    43 Irena          Sołdan                130.96 -  280: 488   81
    6    44 Przemysław     Herdzina              137.81 -  194: 482   88
    7    48 Zbigniew       Rybak                 113.11 -  311: 401   63
    8    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  489: 215  150
    9    43 Sławomir       Długosz               109.83 +  395: 301  160
   10    40 Adriana        Gąbka                 100.00 -  259: 456   50
   11    45 Jolanta        Chłopińska            122.29 -  293: 408   72
   12    50 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  346: 300  150
   13    48 Monika         Siemaszko             102.17 -  363: 381   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 13  94.62


Wyniki poszczególnych rund turnieju "Towarzysze 2010" - Turniej towarzyszący XVIII MP w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Michał         Kolaj                 411: 316
   2 Tomasz         Górka                - Tomasz         Zwoliński             367: 375
   3 Justyna        Górka                - Maciej         Sancewicz             371: 401
   4 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Alabrudziński         411: 499
   5 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        435: 314
   6 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             447: 346
   7 Mirosław       Uglik                - Zdzisław       Szota                 369: 343
   8 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Zemło                 470: 272
   9 Adam           Szukalski            - Aleksandra     Kaczanowska           367: 425
  10 Czesław        Grajewski            - Marek          Syczuk                419: 325
  11 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kuć                   447: 369
  12 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Herdzina              368: 333
  13 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Żłobicka              495: 284
  14 Dorota         Zielińska            - Marek          Herzig                377: 322
  15 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 422: 250
  16 Zbigniew       Rybak                - Robert         Duczemiński           311: 506
  17 Marek          Reda                 - Danuta         Langiewicz            418: 308
  18 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              373: 360
  19 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Luter                 481: 311
  20 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Koczkodon             328: 403
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Kazimierz      Merklejn              363: 348
  22 Dariusz        Jarosławski          - Robert         Kamiński              369: 359
  23 Paweł          Janaś                - Marcin         Ceglarek              423: 367
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                393: 337
  25 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Rudzińska             424: 408
  26 Stanisław      Olsztyn              - Marek          Roszak                334: 325
  27 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Bukowski              448: 405
  28 Sławomir       Długosz              - Janusz         Kaczor                275: 360
  29 Tomasz         Suchanek             - Monika         Gawron-Cieślik        406: 427
  30 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            365: 339
  31 Szymon         Płachta              - Dorota         Stachowska            330: 361
  32 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   327: 517
  33 Weronika       Rudnicka             - Józef          Wietecki              380: 360
  34 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Sylwestrzuk           330: 473
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Kozak                 329: 350
  36 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Sporczyk              327: 344
  37 Zofia          Gajewska             - Radosław       Więch                 354: 402
  38 Przemysław     Pawlic               - Ireneusz       Moralewicz            342: 442
  39 Łukasz         Baranowski           - Joanna         Pawlińska             418: 328
  40 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Piotrowski            157: 545
  41 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Zawadzki              355: 302
  42 Rafał          Polak                - Krzysztof      Langiewicz            301: 349
  43 Małgorzata     Sulejewska           - Liliana        Dąbrowska             502: 222
  44 Michał         Dąbrowski            - Adam           Klimont               354: 471
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Dąbrowski             401: 248
  46 Sylwia         Buks                 - Dorota         Maciejuk              249: 373
  47 Walenty        Siemaszko            - Julita         Dygnas                344: 357
  48 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Wietecki              260: 439
  49 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Borodziuk             372: 272
  50 Tomasz         Kozak                - Bogusław       Książek               324: 343
  51 Barbara        Łukaszewicz          - Adriana        Gąbka                 340: 369
  52 Arletta        Reksulak             - Jolanta        Chłopińska            174: 396


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Więch                - Sławomir       Piotrowski            282: 418
   2 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             328: 423
   3 Robert         Duczemiński          - Maciej         Sancewicz             462: 328
   4 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Sulejewska            297: 443
   5 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Krzyżewski            492: 274
   6 Miłosz         Wrzałek              - Weronika       Rudnicka              395: 384
   7 Jakub          Szymczak             - Dorota         Zielińska             397: 377
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             490: 462
   9 Dorota         Maciejuk             - Adam           Klimont               356: 352
  10 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Kuć                   391: 292
  11 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Charytoniuk           374: 362
  12 Adriana        Gąbka                - Jarosław       Puchalski             353: 370
  13 Krzysztof      Obremski             - Mirosław       Uglik                 391: 400
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Jarosławski           422: 347
  15 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               408: 324
  16 Anna           Arana                - Dawid          Pikul                 380: 412
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Waldemar       Czerwoniec            417: 442
  18 Dorota         Stachowska           - Aleksandra     Kaczanowska           320: 375
  19 Janusz         Kaczor               - Wojciech       Sołdan                329: 418
  20 Julita         Dygnas               - Paweł          Janaś                 294: 505
  21 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Biegun                415: 301
  22 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             289: 420
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Reda                  455: 281
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            362: 321
  25 Bogusław       Książek              - Marcin         Mroziuk               369: 337
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Olsztyn               495: 271
  27 Maciej         Grąbczewski          - Ryszard        Korpalski             357: 377
  28 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Pawlińska             342: 344
  29 Maurycy        Machnio              - Tomasz         Suchanek              326: 456
  30 Maciej         Bukowski             - Renata         Andracka              295: 407
  31 Marek          Roszak               - Justyna        Górka                 357: 369
  32 Marek          Syczuk               - Agata          Kuć                   428: 260
  33 Tomasz         Kozak                - Tomasz         Górka                 392: 366
  34 Marcin         Ceglarek             - Marek          Herzig                333: 393
  35 Michał         Kolaj                - Adam           Szukalski             422: 483
  36 Dariusz        Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        262: 435
  37 Jerzy          Luter                - Józef          Wietecki              447: 292
  38 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Rybak                 427: 319
  39 Danuta         Langiewicz           - Zofia          Gajewska              318: 264
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dąbrowski             449: 223
  41 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Polak                 364: 335
  42 Joanna         Żłobicka             - Mateusz        Żbikowski             482: 448
  43 Sławomir       Długosz              - Walenty        Siemaszko             345: 321
  44 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Borodziuk             355: 362
  45 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Pawlic                399: 398
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Barbara        Łukaszewicz           365: 350
  47 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            390: 426
  48 Irena          Sołdan               - Sylwia         Buks                  407: 383
  49 Przemysław     Herdzina             - Szymon         Dąbrowski             516: 271
  50 Liliana        Dąbrowska            - Szymon         Płachta               280: 410
  51 Monika         Siemaszko            - Arletta        Reksulak              330: 321
  52 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Kwiatkowski           181: 426


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Michał         Alabrudziński         307: 312
   2 Czesław        Grajewski            - Robert         Duczemiński           332: 436
   3 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Zaryński              391: 358
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szczygieł             403: 408
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            500: 314
   6 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Janaś                 367: 267
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Koczkodon             303: 402
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               327: 338
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Jakub          Szymczak              263: 415
  10 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Moralewicz            466: 349
  11 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Matyasik              341: 412
  12 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              388: 431
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 354: 504
  14 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Suchanek              528: 392
  15 Adam           Szukalski            - Adriana        Gąbka                 508: 375
  16 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Kozak                 338: 384
  17 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Jarosławski           338: 371
  18 Marek          Herzig               - Monika         Gawron-Cieślik        427: 344
  19 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              395: 319
  20 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Korpalski             438: 374
  21 Adam           Klimont              - Marek          Reda                  353: 384
  22 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Kamiński              341: 388
  23 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Pukniel               356: 365
  24 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Kaczor                436: 455
  25 Radosław       Więch                - Weronika       Rudnicka              402: 287
  26 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 435: 298
  27 Joanna         Pawlińska            - Andrzej        Kwiatkowski           357: 467
  28 Wojciech       Zemło                - Dorota         Zielińska             380: 291
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Syczuk                328: 435
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Kuć                   294: 362
  31 Mariola        Osajda-Matczak       - Monika         Siemaszko             395: 297
  32 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Mroziuk               414: 380
  33 Julita         Dygnas               - Anna           Arana                 333: 337
  34 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                450: 280
  35 Krzysztof      Borodziuk            - Szymon         Płachta               344: 413
  36 Danuta         Langiewicz           - Justyna        Górka                 314: 484
  37 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Bogusławska           400: 396
  38 Marek          Charytoniuk          - Sławomir       Długosz               310: 309
  39 Renata         Andracka             - Stanisław      Olsztyn               322: 351
  40 Mateusz        Żbikowski            - Józef          Wietecki              511: 268
  41 Piotr          Broda                - Maciej         Grąbczewski           438: 299
  42 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Polak                 411: 329
  43 Sylwia         Buks                 - Przemysław     Pawlic                382: 354
  44 Michał         Kolaj                - Zbigniew       Rybak                 391: 336
  45 Agata          Kuć                  - Tomasz         Górka                 365: 395
  46 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Maciejuk              387: 415
  47 Zofia          Gajewska             - Maciej         Bukowski              487: 280
  48 Michał         Dąbrowski            - Zdzisław       Szota                 244: 526
  49 Szymon         Dąbrowski            - Barbara        Łukaszewicz           286: 537
  50 Marek          Roszak               - Liliana        Dąbrowska             551: 292
  51 Arletta        Reksulak             - Walenty        Siemaszko             293: 438
  52 Maurycy        Machnio              - Mirosław       Dejna                 523: 168


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            301: 401
   2 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Matyasik              349: 344
   3 Sławomir       Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 384: 351
   4 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             430: 392
   5 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               398: 442
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Puchalski             453: 302
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              398: 336
   8 Dorota         Stachowska           - Adam           Szukalski             475: 314
   9 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            441: 421
  10 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz      Merklejn              480: 310
  11 Justyna        Górka                - Tomasz         Kozak                 451: 335
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogusław       Książek               361: 441
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Agnieszka      Kozak                 409: 433
  14 Dariusz        Jarosławski          - Jakub          Zaryński              347: 406
  15 Paweł          Janaś                - Radosław       Więch                 455: 288
  16 Marek          Reda                 - Marek          Syczuk                387: 337
  17 Robert         Kamiński             - Anna           Arana                 270: 356
  18 Dorota         Maciejuk             - Czesław        Grajewski             471: 328
  19 Szymon         Płachta              - Arkadiusz      Biegun                465: 338
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Wojciech       Sołdan                336: 337
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              306: 414
  22 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Pukniel               390: 354
  23 Marek          Herzig               - Wojciech       Zemło                 344: 401
  24 Łukasz         Baranowski           - Marek          Charytoniuk           261: 352
  25 Dorota         Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            297: 481
  26 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Langiewicz            331: 475
  27 Mateusz        Żbikowski            - Ryszard        Korpalski             443: 343
  28 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Broda                 403: 346
  29 Marek          Roszak               - Renata         Andracka              434: 289
  30 Jerzy          Luter                - Barbara        Łukaszewicz           349: 314
  31 Weronika       Rudnicka             - Zdzisław       Szota                 391: 407
  32 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              467: 266
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Zielińska             376: 360
  34 Dariusz        Maciejuk             - Przemysław     Herdzina              475: 328
  35 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kuć                   375: 445
  36 Joanna         Pawlińska            - Maurycy        Machnio               423: 251
  37 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                454: 425
  38 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Bogusławska           390: 269
  39 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Buks                  482: 332
  40 Michał         Kolaj                - Jerzy          Krzyżewski            372: 308
  41 Marcin         Mroziuk              - Julita         Dygnas                367: 381
  42 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Borodziuk             518: 222
  43 Joanna         Żłobicka             - Monika         Siemaszko             338: 322
  44 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Długosz               403: 367
  45 Walenty        Siemaszko            - Danuta         Langiewicz            317: 286
  46 Adriana        Gąbka                - Przemysław     Pawlic                395: 406
  47 Józef          Wietecki             - Marcin         Ceglarek              341: 360
  48 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Grąbczewski           209: 515
  49 Agata          Kuć                  - Szymon         Dąbrowski             486: 308
  50 Maciej         Bukowski             - Liliana        Dąbrowska             426: 347
  51 Zbigniew       Rybak                - Arletta        Reksulak              407: 222
  52 Rafał          Polak                - Mirosław       Dejna                 472: 222


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Sulejewska            471: 309
   2 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            337: 394
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             427: 314
   4 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 343
   5 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              419: 340
   6 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Maciejuk              351: 403
   7 Michał         Alabrudziński        - Bogusław       Książek               530: 272
   8 Justyna        Górka                - Janusz         Kaczor                318: 409
   9 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Janaś                 343: 449
  10 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Sołdan                328: 331
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Jarosław       Puchalski             379: 333
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               345: 383
  13 Marek          Reda                 - Jerzy          Matyasik              430: 481
  14 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            391: 475
  15 Anna           Arana                - Krzysztof      Langiewicz            369: 412
  16 Jakub          Zaryński             - Marek          Charytoniuk           371: 448
  17 Mateusz        Żbikowski            - Dorota         Stachowska            416: 386
  18 Marek          Herzig               - Adam           Szukalski             391: 361
  19 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Żłobicka              452: 380
  20 Joanna         Pawlińska            - Marek          Roszak                300: 337
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Suchanek              362: 386
  22 Tomasz         Górka                - Robert         Kamiński              483: 392
  23 Tomasz         Kozak                - Krzysztof      Obremski              266: 399
  24 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Jarosławski           339: 315
  25 Adam           Klimont              - Walenty        Siemaszko             357: 320
  26 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   413: 427
  27 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Moralewicz            401: 356
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Biegun                370: 352
  29 Jerzy          Luter                - Monika         Gawron-Cieślik        349: 380
  30 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Rudzińska             361: 358
  31 Waldemar       Czerwoniec           - Aleksandra     Kaczanowska           331: 348
  32 Marek          Syczuk               - Radosław       Więch                 459: 317
  33 Dariusz        Maciejuk             - Julita         Dygnas                414: 310
  34 Dorota         Kuć                  - Zofia          Gajewska              324: 451
  35 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Kolaj                 301: 437
  36 Czesław        Grajewski            - Maciej         Grąbczewski           420: 380
  37 Barbara        Łukaszewicz          - Jolanta        Chłopińska            381: 352
  38 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Bukowski              325: 364
  39 Dorota         Zielińska            - Przemysław     Pawlic                342: 471
  40 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Mroziuk               245: 469
  41 Sylwia         Buks                 - Adriana        Gąbka                 478: 277
  42 Renata         Andracka             - Agata          Kuć                   439: 294
  43 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              488: 280
  44 Jerzy          Krzyżewski           - Marcin         Ceglarek              294: 308
  45 Sławomir       Długosz              - Weronika       Rudnicka              390: 489
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Polak                 327: 394
  47 Monika         Siemaszko            - Maurycy        Machnio               311: 372
  48 Piotr          Broda                - Danuta         Langiewicz            440: 339
  49 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Borodziuk             372: 334
  50 Józef          Wietecki             - Michał         Dąbrowski             321: 292
  51 Liliana        Dąbrowska            - Arletta        Reksulak              337: 272
  52 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 397: 175


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               453: 327
   2 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         223: 437
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Sancewicz             437: 437
   4 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Sulejewska            481: 436
   5 Dawid          Pikul                - Dorota         Maciejuk              403: 367
   6 Janusz         Kaczor               - Paweł          Janaś                 317: 484
   7 Jerzy          Matyasik             - Mirosław       Uglik                 286: 460
   8 Wojciech       Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            420: 288
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Charytoniuk           340: 414
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Mateusz        Żbikowski             352: 411
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Tomasz         Górka                 294: 426
  12 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            355: 331
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Maciejuk              435: 373
  14 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             455: 338
  15 Dariusz        Kuć                  - Czesław        Grajewski             430: 393
  16 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  291: 505
  17 Krzysztof      Obremski             - Marek          Herzig                511: 441
  18 Agnieszka      Kozak                - Marek          Roszak                347: 505
  19 Justyna        Górka                - Wojciech       Zemło                 388: 432
  20 Jarosław       Puchalski            - Adam           Klimont               319: 353
  21 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              473: 371
  22 Bogusław       Książek              - Dorota         Stachowska            331: 328
  23 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Zaryński              326: 428
  24 Zdzisław       Szota                - Anna           Arana                 358: 289
  25 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Baranowski            333: 451
  26 Adam           Szukalski            - Jakub          Szymczak              361: 471
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Andrzej        Kwiatkowski           347: 367
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Maurycy        Machnio               305: 340
  29 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             324: 419
  30 Marcin         Mroziuk              - Renata         Andracka              354: 317
  31 Irena          Sołdan               - Maciej         Bukowski              470: 305
  32 Arkadiusz      Biegun               - Weronika       Rudnicka              375: 402
  33 Barbara        Łukaszewicz          - Marcin         Ceglarek              376: 375
  34 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Luter                 403: 328
  35 Piotr          Broda                - Joanna         Pawlińska             447: 328
  36 Dariusz        Jarosławski          - Waldemar       Czerwoniec            297: 308
  37 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Żłobicka              311: 341
  38 Robert         Kamiński             - Tomasz         Kozak                 374: 283
  39 Rafał          Polak                - Radosław       Więch                 374: 392
  40 Julita         Dygnas               - Kazimierz      Merklejn              348: 370
  41 Dorota         Kuć                  - Sylwia         Buks                  402: 293
  42 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Olsztyn               346: 327
  43 Maciej         Grąbczewski          - Jerzy          Krzyżewski            318: 322
  44 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Herdzina              194: 482
  45 Agata          Kuć                  - Monika         Siemaszko             456: 350
  46 Józef          Wietecki             - Adriana        Gąbka                 271: 399
  47 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            300: 422
  48 Krzysztof      Borodziuk            - Dorota         Zielińska             250: 411
  49 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               275: 471
  50 Liliana        Dąbrowska            - Zbigniew       Rybak                 379: 369
  51 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           281: 344
  52 Arletta        Reksulak             - Mirosław       Dejna                 350: 210


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Robert         Duczemiński           421: 281
   2 Marek          Charytoniuk          - Michał         Alabrudziński         284: 315
   3 Paweł          Janaś                - Sławomir       Piotrowski            341: 333
   4 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 322: 279
   5 Szymon         Płachta              - Maciej         Sancewicz             351: 364
   6 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             493: 297
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Langiewicz            311: 384
   8 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             329: 400
   9 Tomasz         Górka                - Zbigniew       Wietecki              266: 484
  10 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              481: 407
  11 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Sylwestrzuk           300: 437
  12 Marek          Roszak               - Andrzej        Kwiatkowski           371: 386
  13 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Kuć                   345: 330
  14 Marek          Syczuk               - Michał         Kolaj                 498: 322
  15 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              426: 399
  16 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Koczkodon             316: 469
  17 Marek          Reda                 - Łukasz         Baranowski            343: 368
  18 Bogusław       Książek              - Jakub          Zaryński              423: 407
  19 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Wesołowski            370: 314
  20 Ryszard        Korpalski            - Irena          Sołdan                394: 419
  21 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Kozak                 375: 450
  22 Robert         Kamiński             - Justyna        Górka                 440: 319
  23 Tomasz         Suchanek             - Kazimierz      Merklejn              406: 337
  24 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              384: 341
  25 Marcin         Mroziuk              - Joanna         Żłobicka              362: 333
  26 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Herzig                511: 361
  27 Dorota         Rudzińska            - Mariola        Osajda-Matczak        367: 270
  28 Maurycy        Machnio              - Czesław        Grajewski             320: 432
  29 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Broda                 406: 290
  30 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Pukniel               321: 388
  31 Anna           Arana                - Dariusz        Maciejuk              249: 425
  32 Barbara        Łukaszewicz          - Aleksandra     Kaczanowska           475: 362
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - Zofia          Gajewska              375: 334
  34 Radosław       Więch                - Dorota         Kuć                   378: 309
  35 Renata         Andracka             - Adam           Szukalski             445: 413
  36 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Luter                 384: 314
  37 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Pawlińska             261: 472
  38 Maciej         Bukowski             - Ireneusz       Moralewicz            381: 375
  39 Agata          Kuć                  - Walenty        Siemaszko             409: 237
  40 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Polak                 426: 307
  41 Jolanta        Chłopińska           - Julita         Dygnas                358: 228
  42 Adriana        Gąbka                - Tomasz         Kozak                 377: 329
  43 Dorota         Zielińska            - Katarzyna      Bogusławska           430: 268
  44 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Krzyżewski            361: 416
  45 Stanisław      Olsztyn              - Arkadiusz      Biegun                285: 424
  46 Marcin         Ceglarek             - Liliana        Dąbrowska             418: 302
  47 Maciej         Grąbczewski          - Sylwia         Buks                  403: 264
  48 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Rybak                 311: 401
  49 Monika         Siemaszko            - Szymon         Dąbrowski             317: 314
  50 Krzysztof      Borodziuk            - Danuta         Langiewicz            309: 351
  51 Arletta        Reksulak             - Józef          Wietecki              328: 337
  52 Mirosław       Dejna                - Michał         Dąbrowski             183: 324


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 466: 376
   2 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Sołdan                373: 258
   3 Paweł          Janaś                - Maciej         Sancewicz             390: 361
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           455: 449
   5 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kwiatkowski           378: 279
   6 Wojciech       Zemło                - Marek          Syczuk                317: 386
   7 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             295: 394
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Maciejuk              430: 397
   9 Szymon         Płachta              - Łukasz         Baranowski            407: 378
  10 Adam           Klimont              - Bogusław       Książek               573: 324
  11 Marek          Charytoniuk          - Dawid          Pikul                 272: 496
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             307: 428
  13 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              452: 320
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Mroziuk               355: 385
  15 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Roszak                328: 469
  16 Jakub          Szymczak             - Dorota         Rudzińska             428: 379
  17 Irena          Sołdan               - Waldemar       Czerwoniec            349: 318
  18 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Górka                 316: 418
  19 Dariusz        Kuć                  - Robert         Kamiński              449: 426
  20 Jakub          Zaryński             - Zdzisław       Szota                 398: 385
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Kolaj                 382: 397
  22 Marek          Reda                 - Monika         Gawron-Cieślik        322: 338
  23 Czesław        Grajewski            - Janusz         Kaczor                367: 349
  24 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              497: 312
  25 Radosław       Więch                - Dariusz        Maciejuk              332: 376
  26 Grzegorz       Pukniel              - Weronika       Rudnicka              442: 315
  27 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              365: 324
  28 Adriana        Gąbka                - Rafał          Wesołowski            402: 419
  29 Jolanta        Chłopińska           - Przemysław     Herdzina              290: 412
  30 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 386: 380
  31 Marek          Herzig               - Krzysztof      Sporczyk              365: 371
  32 Joanna         Żłobicka             - Agata          Kuć                   376: 388
  33 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Stachowska            267: 392
  34 Zofia          Gajewska             - Maurycy        Machnio               388: 364
  35 Aleksandra     Kaczanowska          - Ryszard        Korpalski             291: 351
  36 Maciej         Bukowski             - Piotr          Broda                 505: 237
  37 Dorota         Zielińska            - Mariola        Osajda-Matczak        315: 375
  38 Arkadiusz      Biegun               - Dorota         Kuć                   417: 270
  39 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Pawlińska             387: 313
  40 Marcin         Ceglarek             - Anna           Arana                 346: 496
  41 Adam           Szukalski            - Tomasz         Kozak                 350: 308
  42 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           303: 384
  43 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Siemaszko             379: 341
  44 Julita         Dygnas               - Przemysław     Pawlic                343: 351
  45 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Długosz               384: 378
  46 Rafał          Polak                - Danuta         Langiewicz            368: 347
  47 Jerzy          Luter                - Stanisław      Olsztyn               370: 290
  48 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 302: 342
  49 Sylwia         Buks                 - Liliana        Dąbrowska             333: 343
  50 Szymon         Dąbrowski            - Arletta        Reksulak              297: 339
  51 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              215: 489
  52 Krzysztof      Borodziuk            - Michał         Dąbrowski             366: 274


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           321: 385
   2 Paweł          Janaś                - Miłosz         Wrzałek               452: 362
   3 Szymon         Płachta              - Adam           Klimont               294: 389
   4 Mateusz        Żbikowski            - Mirosław       Uglik                 385: 278
   5 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                437: 399
   6 Maciej         Sancewicz            - Dawid          Pikul                 419: 465
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Zbigniew       Wietecki              439: 301
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 477
   9 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Obremski              318: 393
  10 Marek          Roszak               - Jarosław       Puchalski             354: 385
  11 Jakub          Szymczak             - Michał         Kolaj                 401: 368
  12 Tomasz         Górka                - Wojciech       Zemło                 271: 465
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              309: 359
  14 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            577: 374
  15 Grzegorz       Pukniel              - Czesław        Grajewski             498: 381
  16 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Baranowski            410: 268
  17 Jerzy          Matyasik             - Monika         Gawron-Cieślik        327: 450
  18 Marcin         Mroziuk              - Marek          Charytoniuk           394: 362
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Bogusław       Książek               366: 441
  20 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Sulejewska            386: 383
  21 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            437: 425
  22 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Łukaszewicz           301: 506
  23 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             283: 450
  24 Ryszard        Korpalski            - Przemysław     Herdzina              380: 317
  25 Robert         Kamiński             - Maciej         Bukowski              391: 306
  26 Janusz         Kaczor               - Marek          Reda                  315: 466
  27 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Rudzińska             359: 392
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              373: 390
  29 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 354: 323
  30 Weronika       Rudnicka             - Mariola        Osajda-Matczak        405: 313
  31 Dorota         Stachowska           - Radosław       Więch                 371: 327
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Zofia          Gajewska              354: 338
  33 Joanna         Pawlińska            - Adam           Szukalski             289: 367
  34 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 376: 362
  35 Maciej         Grąbczewski          - Jolanta        Chłopińska            448: 402
  36 Piotr          Broda                - Marek          Herzig                326: 316
  37 Maurycy        Machnio              - Adriana        Gąbka                 400: 336
  38 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Luter                 341: 395
  39 Dorota         Zielińska            - Aleksandra     Kaczanowska           317: 446
  40 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Jarosławski           431: 379
  41 Joanna         Żłobicka             - Katarzyna      Bogusławska           313: 369
  42 Liliana        Dąbrowska            - Rafał          Polak                 336: 348
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               395: 301
  44 Danuta         Langiewicz           - Sylwia         Buks                  386: 278
  45 Tomasz         Kozak                - Józef          Wietecki              439: 350
  46 Stanisław      Olsztyn              - Monika         Siemaszko             341: 352
  47 Arletta        Reksulak             - Julita         Dygnas                278: 322
  48 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Borodziuk             356: 258
  49 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             300: 350
  50 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Paweł          Janaś                 285: 359
   2 Adam           Klimont              - Mateusz        Żbikowski             331: 459
   3 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               327: 389
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         503: 328
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 292: 374
   6 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Obremski              414: 415
   7 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                397: 377
   8 Marcin         Mroziuk              - Jakub          Szymczak              294: 451
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        432: 287
  10 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Puchalski             354: 320
  11 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Zaryński              372: 387
  12 Bogusław       Książek              - Szymon         Płachta               340: 365
  13 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Maciejuk              346: 330
  14 Marek          Roszak               - Wojciech       Zemło                 398: 421
  15 Zdzisław       Szota                - Barbara        Łukaszewicz           465: 350
  16 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            389: 387
  17 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Zwoliński             334: 456
  18 Michał         Kolaj                - Marek          Reda                  451: 375
  19 Tomasz         Górka                - Dorota         Maciejuk              404: 318
  20 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Piotrowski            430: 392
  21 Ryszard        Korpalski            - Robert         Kamiński              438: 295
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             356: 323
  23 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Suchanek              265: 391
  24 Weronika       Rudnicka             - Marek          Charytoniuk           444: 367
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Langiewicz            286: 442
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Matyasik              264: 466
  27 Adam           Szukalski            - Janusz         Kaczor                394: 358
  28 Renata         Andracka             - Maciej         Grąbczewski           254: 506
  29 Rafał          Polak                - Przemysław     Herdzina              271: 426
  30 Waldemar       Czerwoniec           - Maurycy        Machnio               388: 347
  31 Aleksandra     Kaczanowska          - Zofia          Gajewska              259: 419
  32 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              373: 307
  33 Anna           Arana                - Kazimierz      Merklejn              347: 338
  34 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Kozak                 511: 302
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Więch                 481: 302
  36 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Bukowski              340: 400
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Arkadiusz      Biegun                250: 529
  38 Justyna        Górka                - Dariusz        Jarosławski           398: 307
  39 Tomasz         Kozak                - Marek          Herzig                304: 424
  40 Adriana        Gąbka                - Krzysztof      Zawadzki              456: 259
  41 Monika         Siemaszko            - Przemysław     Pawlic                275: 421
  42 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             363: 442
  43 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Zielińska             317: 319
  44 Julita         Dygnas               - Joanna         Żłobicka              355: 364
  45 Joanna         Pawlińska            - Liliana        Dąbrowska             314: 318
  46 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Borodziuk             424: 372
  47 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  329: 346
  48 Józef          Wietecki             - Mirosław       Dejna                 609: 131
  49 Stanisław      Olsztyn              - Arletta        Reksulak              320: 320
  50 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Janaś                 381: 353
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 451: 446
   3 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Duczemiński           367: 434
   4 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Szczygieł             386: 361
   5 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           361: 439
   6 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              341: 386
   7 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Klimont               374: 388
   8 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Puton                 525: 359
   9 Jakub          Szymczak             - Szymon         Płachta               456: 303
  10 Mirosław       Uglik                - Marek          Syczuk                347: 390
  11 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 369
  12 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Koczkodon             369: 409
  13 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                344: 443
  14 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 432: 384
  15 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Korpalski             487: 315
  16 Czesław        Grajewski            - Marcin         Mroziuk               310: 314
  17 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Górka                 399: 370
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Pukniel               369: 444
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           395: 410
  20 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Książek               346: 332
  21 Wojciech       Sołdan               - Zdzisław       Szota                 390: 371
  22 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Roszak                344: 418
  23 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              443: 299
  24 Sławomir       Piotrowski           - Barbara        Łukaszewicz           387: 393
  25 Dorota         Maciejuk             - Adam           Szukalski             480: 327
  26 Marek          Reda                 - Dorota         Stachowska            425: 263
  27 Przemysław     Herdzina             - Marek          Charytoniuk           354: 308
  28 Jerzy          Luter                - Waldemar       Czerwoniec            341: 402
  29 Maciej         Bukowski             - Arkadiusz      Biegun                385: 351
  30 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 480: 277
  31 Dorota         Rudzińska            - Anna           Arana                 433: 264
  32 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Sulejewska            354: 370
  33 Robert         Kamiński             - Łukasz         Baranowski            356: 396
  34 Robert         Głowacki             - Jerzy          Krzyżewski            368: 396
  35 Dorota         Zielińska            - Justyna        Górka                 319: 342
  36 Marek          Herzig               - Renata         Andracka              366: 370
  37 Adriana        Gąbka                - Rafał          Polak                 417: 285
  38 Przemysław     Pawlic               - Mariola        Osajda-Matczak        274: 479
  39 Marcin         Ceglarek             - Aleksandra     Kaczanowska           305: 392
  40 Radosław       Więch                - Kazimierz      Merklejn              306: 530
  41 Walenty        Siemaszko            - Janusz         Kaczor                421: 333
  42 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kozak                 336: 268
  43 Liliana        Dąbrowska            - Maurycy        Machnio               314: 322
  44 Joanna         Żłobicka             - Sławomir       Długosz               417: 307
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Chłopińska            293: 408
  46 Monika         Siemaszko            - Joanna         Pawlińska             370: 303
  47 Józef          Wietecki             - Stanisław      Olsztyn               326: 288
  48 Dariusz        Jarosławski          - Arletta        Reksulak              470: 228
  49 Krzysztof      Borodziuk            - Tomasz         Kozak                 253: 358
  50 Sylwia         Buks                 - Michał         Dąbrowski             364: 301
  51 Julita         Dygnas               - Szymon         Dąbrowski             358: 336
  52 Mirosław       Dejna                - Danuta         Langiewicz            207: 335


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               378: 430
   2 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Mówka                 374: 404
   3 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           392: 377
   4 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             405: 382
   5 Krzysztof      Obremski             - Marek          Syczuk                367: 461
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Żbikowski             359: 463
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Jakub          Szymczak              504: 268
   8 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         381: 524
   9 Adam           Klimont              - Wojciech       Zemło                 322: 346
  10 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            341: 424
  11 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Puchalski             533: 318
  12 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Pukniel               370: 360
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Wietecki              349: 519
  14 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             314: 366
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Matyasik              350: 412
  16 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Sołdan                347: 344
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Roszak                405: 322
  18 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Grąbczewski           325: 447
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Maciejuk              394: 309
  20 Marek          Reda                 - Dorota         Maciejuk              348: 402
  21 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Górka                 514: 335
  22 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Langiewicz            362: 428
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Dudkiewicz            284: 350
  24 Maciej         Bukowski             - Zdzisław       Szota                 281: 389
  25 Bogusław       Książek              - Czesław        Grajewski             293: 406
  26 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Krzyżewski            362: 348
  27 Łukasz         Baranowski           - Michał         Kolaj                 321: 332
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Stachowska            416: 467
  29 Adam           Szukalski            - Joanna         Żłobicka              287: 332
  30 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        319: 345
  31 Renata         Andracka             - Adriana        Gąbka                 423: 447
  32 Maurycy        Machnio              - Kazimierz      Merklejn              341: 268
  33 Marek          Charytoniuk          - Arkadiusz      Biegun                493: 334
  34 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Piotrowski            405: 392
  35 Piotr          Broda                - Zofia          Gajewska              464: 376
  36 Robert         Głowacki             - Walenty        Siemaszko             219: 510
  37 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Bogusławska           479: 338
  38 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              304: 386
  39 Marek          Herzig               - Jerzy          Luter                 451: 375
  40 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              393: 372
  41 Przemysław     Pawlic               - Radosław       Więch                 340: 379
  42 Tomasz         Kozak                - Marcin         Ceglarek              385: 269
  43 Janusz         Kaczor               - Sylwia         Buks                  553: 261
  44 Dariusz        Jarosławski          - Julita         Dygnas                317: 361
  45 Dorota         Zielińska            - Monika         Siemaszko             371: 366
  46 Rafał          Polak                - Agnieszka      Kozak                 369: 414
  47 Danuta         Langiewicz           - Liliana        Dąbrowska             500: 286
  48 Arletta        Reksulak             - Sławomir       Długosz               264: 461
  49 Joanna         Pawlińska            - Michał         Dąbrowski             378: 276
  50 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              300: 346
  51 Mirosław       Dejna                - Stanisław      Olsztyn               121: 463
  52 Krzysztof      Borodziuk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 369: 482
   2 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Żbikowski             352: 402
   3 Marek          Syczuk               - Paweł          Janaś                 342: 451
   4 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Zemło                 388: 414
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Zwoliński             522: 345
   6 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 440: 374
   7 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              362: 370
   8 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            387: 377
   9 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              443: 376
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Klimont               279: 340
  11 Jerzy          Matyasik             - Mirosław       Uglik                 337: 392
  12 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Mroziuk               352: 384
  13 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           416: 300
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Langiewicz            337: 404
  15 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Suchanek              371: 327
  16 Czesław        Grajewski            - Zdzisław       Szota                 433: 400
  17 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            397: 363
  18 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Herdzina              415: 409
  19 Michał         Kolaj                - Dorota         Maciejuk              495: 391
  20 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Płachta               346: 460
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Sołdan                370: 387
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Roszak                335: 377
  23 Tomasz         Górka                - Marek          Reda                  356: 448
  24 Adriana        Gąbka                - Robert         Kamiński              399: 425
  25 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Rudzińska             388: 437
  26 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Stachowska            339: 430
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Charytoniuk           462: 270
  28 Maciej         Bukowski             - Monika         Gawron-Cieślik        354: 353
  29 Joanna         Żłobicka             - Walenty        Siemaszko             400: 359
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Bogusław       Książek               366: 399
  31 Aleksandra     Kaczanowska          - Piotr          Broda                 312: 406
  32 Łukasz         Baranowski           - Maurycy        Machnio               414: 305
  33 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Krzyżewski            379: 254
  34 Marek          Herzig               - Adam           Szukalski             481: 404
  35 Sławomir       Piotrowski           - Zofia          Gajewska              290: 436
  36 Janusz         Kaczor               - Justyna        Górka                 286: 508
  37 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Biegun                251: 453
  38 Jerzy          Luter                - Jolanta        Chłopińska            308: 401
  39 Robert         Głowacki             - Renata         Andracka              330: 362
  40 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Zielińska             367: 339
  41 Radosław       Więch                - Tomasz         Kozak                 398: 340
  42 Danuta         Langiewicz           - Anna           Arana                 363: 295
  43 Julita         Dygnas               - Katarzyna      Bogusławska           344: 352
  44 Sławomir       Długosz              - Przemysław     Pawlic                355: 391
  45 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Jarosławski           395: 353
  46 Joanna         Pawlińska            - Rafał          Polak                 275: 338
  47 Sylwia         Buks                 - Józef          Wietecki              356: 359
  48 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Zawadzki              381: 363
  49 Liliana        Dąbrowska            - Stanisław      Olsztyn               312: 349
  50 Arletta        Reksulak             - Krzysztof      Borodziuk             290: 373
  51 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 351: 169
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie