Rzeszów14
września
Rzeszów 14 września I Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa
Łódź28
września
Łódź 28 września III Otwarte Mistrzostwa Łodzi
Wrocław12
października
Wrocław 12 października I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska
III Otwarte Mistrzostwa Łodzi28 września 1997 — III Otwarte Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Otwarte Mistrzostwa ŁodziŁódź, 28 września 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Zdzisław Szota (Warszawa)
 4. Maciek Czupryniak (Milanówek)
 5. Małgorzata Kania (Milanówek)
 6. Waldemar Czerwoniec (Warszawa)
 7. Mariusz Wójcik (Warszawa)
 8. Ryszard Dębski (Biała Podlaska)
 9. Paweł Stefaniak (Biała Podlaska)
 10. Paweł Dawidson (Częstochowa) 

69 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej




Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.00      6.0     2409      971      614
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.00      5.0     2489      927      596
  3 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      5.0     2443      935      566
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              117.00      5.0     2325      901      597
  5 Małgorzata      Kania                Milanówek              115.00      5.0     2317      869      508
  6 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.00      5.0     2261      866      224
  7 Mariusz         Wójcik               Warszawa               105.00      5.0     1984      795       62
  8 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.00      4.5     2292      825      373
  9 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         138.00      4.0     2269      804      471
 10 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.00      4.0     2265      798      240
 11 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         117.00      4.0     2238      785       64
 12 Jarosław        Michalak             Łódź                   111.00      4.0     2216      780      242
 13 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.00      4.0     2207      696      397
 14 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             108.00      4.0     2128      774      289
 15 Marcin          Horodyski            Kielce                 114.00      4.0     2123      750       84
 16 Wiesław         Olewiński            Warszawa               108.00      4.0     2097      748      134
 17 Krystyna        Augustyniak          Łódź                    84.00      4.0     2072      705      118
 18 Jacek           Nowakowski           Bydgoszcz              100.00      4.0     1912      768      127
 19 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.00      4.0     1889      683       94
 20 Paweł           Graczykowski         Łódź                   104.00      4.0     1884      743     -137
 21 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               103.00      4.0     1851      731      -42
 22 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      4.0     1754      717      -73
 23 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 119.00      3.5     2112      760       40
 24 Michał          Derlacki             Warszawa               136.00      3.0     2240      672      179
 25 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.00      3.0     2236      731      184
 26 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               118.00      3.0     2213      719       61
 27 Konrad          Kaliszewski          Piotrków Trybunalski   102.00      3.0     2202      662      276
 28 Stanisław       Gasik                Warszawa               110.00      3.0     2185      626      268
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               104.00      3.0     2127      647      169
 30 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               111.00      3.0     2082      629      121
 31 Bogusław        Wróbel               Łódź                    90.00      3.0     2054      683       60
 32 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   108.00      3.0     2018      590      -43
 33 Gabriela        Hofman               Łódź                    94.00      3.0     2002      624       24
 34 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.00      3.0     1978      672     -208
 35 Joanna          Stępień              Katowice               105.00      3.0     1959      631      -72
 36 Witold          Kurowski             Łódź                    99.00      3.0     1894      601       30
 37 Katarzyna       Stępień              Katowice                96.00      3.0     1885      614     -182
 38 Marcin          Kamiński             Warszawa               111.00      3.0     1865      617       27
 39 Sławomir        Nowak                Łódź                   100.00      3.0     1756      664     -242
 40 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      3.0     1741      620     -169
 41 Tatiana         Łubniewicz           Łódź                    88.00      3.0     1728      586       35
 42 Barbara         Graczykowska         Łódź                    84.00      3.0     1724      611     -228
 43 Marek           Dubek                Warszawa                97.00      3.0     1688      618     -206
 44 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               105.00      3.0     1595      597      136
 45 Jacek           Paczkowski           Sieradz                100.00      3.0     1479      620     -341
 46 Maciej          Michalak             Łódź                   100.00      2.5     1721      559       20
 47 Paweł           Stanosz              Warszawa               137.00      2.0     2546      620      235
 48 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.00      2.0     2084      602       19
 49 Wiktor          Stępień              Katowice               109.00      2.0     2003      533     -135
 50 Stefan          Dawidson             Częstochowa            115.00      2.0     1974      525     -201
 51 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój             91.00      2.0     1973      552     -152
 52 Renata          Kowalska             Bielsko Biała           86.00      2.0     1969      477      204
 53 Krzysztof       Kurowski             Łódź                    97.00      2.0     1941      540       -7
 54 Janusz          Grodzki              Łódź                   102.00      2.0     1847      547     -296
 55 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa                92.00      2.0     1808      510     -178
 56 Józef           Burzyński            Ełk                    114.00      2.0     1756      517     -497
 57 Joanna          Przepiórkowska       Inowrocław             100.00      2.0     1645      457     -155
 58 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      2.0     1634      491     -162
 59 Małgorzata      Orłow                Łódź                   100.00      2.0     1566      510     -161
 60 Mateusz         Dubek                Warszawa                76.00      2.0     1497      496     -271
 61 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      1.5     1550      402     -216
 62 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała           92.00      1.0     1811      388     -363
 63 Krzysztof       Marynowski           Łódź                   100.00      1.0     1618      409     -209
 64 Małgorzata      Betańska             Wyrzysk                100.00      1.0     1467      403     -581
 65 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      1.0     1274      345     -353
 66 Mariusz         Dobrowolski          Łódź                   100.00      1.0     1128      385     -435
 67 Leszek          Brzozowski           Łódź                   100.00      1.0      868      369     -774
 68 Jerzy           Augustyniak          Łódź                    82.00      0.0     1228      220     -330
 69 Danuta          Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      0.0     1066      255     -469
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Łodzi



	Dariusz Banaszek 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Graczykowski          104.00 +  416: 213  154
    2     5 Andrzej        Rechowicz             104.00 +  385: 341  154
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  396: 312  171
    4     2 Mariusz        Kubicki               108.00 +  337: 311  158
    5     2 Edward         Stefaniak             117.00 +  481: 334  167
    6     1 Maciej         Czupryniak            117.00 +  394: 284  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  /  6 161.83




	Paweł Stefaniak 138.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Chmielewski           103.00 +  436: 253  153
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  459: 323  168
    3     2 Małgorzata     Kania                 115.00 -  298: 357   65
    4     6 Marek          Charytoniuk           121.00 +  387: 296  171
    5     3 Zdzisław       Szota                 128.00 -  276: 309   78
    6     8 Jolanta        Hoffmann              119.00 +  413: 260  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  6 134.00




	Paweł Dawidson 137.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Konrad         Kaliszewski           102.00 +  410: 336  152
    2     6 Marek          Charytoniuk           121.00 -  378: 407   71
    3    10 Leszek         Stecuła               114.00 +  351: 316  164
    4     7 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  366: 349  168
    5     5 Wiesław        Olewiński             108.00 +  398: 254  158
    6     2 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  362: 363   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  6 133.00




	Paweł Stanosz 137.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Janusz         Grodzki               102.00 +  535: 270  152
    2     1 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  413: 476   85
    3     9 Sławomir       Nowak                 100.00 +  522: 278  150
    4     5 Zdzisław       Szota                 128.00 -  311: 514   78
    5    11 Jolanta        Hoffmann              119.00 -  390: 394   69
    6    18 Michał         Derlacki              136.00 -  375: 379   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Michał Derlacki 136.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              102.00 -  369: 387   52
    2    18 Grzegorz       Kulawiak              105.00 +  357: 259  155
    3    13 Bogusław       Wróbel                 90.00 -  347: 357   40
    4    19 Mariusz        Skrobosz              111.00 +  430: 229  161
    5    12 Ryszard        Dębski                127.00 -  358: 454   77
    6    18 Paweł          Stanosz               137.00 +  379: 375  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Tomasz Zwoliński 135.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Dobrowolski           100.00 +  533: 171  150
    2     1 Paweł          Stanosz               137.00 +  476: 413  187
    3     1 Zdzisław       Szota                 128.00 +  424: 378  178
    4     1 Maciej         Czupryniak            117.00 -  347: 360   67
    5     4 Mariusz        Kubicki               108.00 +  346: 209  158
    6     2 Paweł          Dawidson              137.00 +  363: 362  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  6 154.50




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Paczkowski            100.00 +  463: 225  150
    2     2 Leszek         Stecuła               114.00 +  436: 314  164
    3     1 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  378: 424   85
    4     5 Paweł          Stanosz               137.00 +  514: 311  187
    5     3 Paweł          Stefaniak             138.00 +  309: 276  188
    6     3 Jarosław       Michalak              111.00 +  343: 327  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  6 155.83




	Ryszard Dębski 127.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jacek          Nowakowski            100.00 -  240: 290   50
    2    30 Barbara        Graczykowska           84.00 +  484: 299  134
    3    14 Stefan         Dawidson              115.00 +  347: 271  165
    4    10 Jolanta        Hoffmann              119.00 =  386: 386  119
    5    12 Michał         Derlacki              136.00 +  454: 358  186
    6     7 Marek          Charytoniuk           121.00 +  381: 315  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  6 137.50




	Marek Charytoniuk 121.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Orłow                 100.00 +  412: 238  150
    2     6 Paweł          Dawidson              137.00 +  407: 378  187
    3     3 Jarosław       Michalak              111.00 -  364: 374   61
    4     6 Paweł          Stefaniak             138.00 -  296: 387   88
    5    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  442: 294  168
    6     7 Ryszard        Dębski                127.00 -  315: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  /  6 121.83




	Waldemar Czerwoniec 121.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  384: 276  150
    2     9 Bogusław       Wróbel                 90.00 +  381: 349  140
    3     4 Dariusz        Banaszek              141.00 -  312: 396   91
    4     9 Marcin         Horodyski             114.00 +  402: 337  164
    5     6 Andrzej        Rechowicz             104.00 +  373: 308  154
    6     4 Edward         Stefaniak             117.00 +  409: 371  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  6 144.33




	Jolanta Hoffmann 119.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  329: 189  150
    2    15 Bogusław       Koszarski              91.00 +  413: 271  141
    3     6 Edward         Stefaniak             117.00 -  330: 423   67
    4    10 Ryszard        Dębski                127.00 =  386: 386  127
    5    11 Paweł          Stanosz               137.00 +  394: 390  187
    6     8 Paweł          Stefaniak             138.00 -  260: 413   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  6 126.67




	Wojciech Usakiewicz 118.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  448: 270  150
    2     3 Paweł          Stefaniak             138.00 -  323: 459   88
    3    11 Wiktor         Stępień               109.00 +  382: 272  159
    4     7 Paweł          Dawidson              137.00 -  349: 366   87
    5    13 Marek          Charytoniuk           121.00 -  294: 442   71
    6    19 Leszek         Stecuła               114.00 +  417: 343  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  6 119.83




	Grzegorz Wiączkowski 118.00 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Nowak                 100.00 -  279: 314   50
    2    24 Marek          Dubek                  97.00 +  407: 239  147
    3    17 Bogusław       Koszarski              91.00 +  344: 321  141
    4    12 Zbigniew       Wietecki              102.00 -  332: 356   52
    5    17 Katarzyna      Stępień                96.00 +  472: 234  146
    6     9 Stanisław      Gasik                 110.00 +  373: 346  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  6 116.00




	Maciej Czupryniak 117.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Brzozowski            100.00 +  419:  87  150
    2     4 Wiktor         Stępień               109.00 +  341: 338  159
    3     5 Joanna         Stępień               105.00 +  489: 242  155
    4     1 Tomasz         Zwoliński             135.00 +  360: 347  185
    5     1 Jarosław       Michalak              111.00 +  432: 320  161
    6     1 Dariusz        Banaszek              141.00 -  284: 394   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  6 150.17




	Edward Stefaniak 117.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  351: 293  150
    2    13 Katarzyna      Stępień                96.00 +  379: 284  146
    3     6 Jolanta        Hoffmann              119.00 +  423: 330  169
    4     4 Wiesław        Olewiński             108.00 +  380: 377  158
    5     2 Dariusz        Banaszek              141.00 -  334: 481   91
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  371: 409   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  6 130.83




	Stefan Dawidson 115.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  356: 292  150
    2    12 Joanna         Stępień               105.00 -  361: 388   55
    3    14 Ryszard        Dębski                127.00 -  271: 347   77
    4    22 Konrad         Kaliszewski           102.00 -  282: 494   52
    5    27 Krzysztof      Kurowski               97.00 +  380: 318  147
    6    22 Gabriela       Hofman                 94.00 -  324: 336   44
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  6  87.50




	Małgorzata Kania 115.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Michalak              100.00 +  374: 256  150
    2    10 Marcin         Horodyski             114.00 +  448: 325  164
    3     2 Paweł          Stefaniak             138.00 +  357: 298  188
    4     3 Jarosław       Michalak              111.00 -  281: 385   61
    5     7 Zbigniew       Wietecki              102.00 +  380: 329  152
    6     5 Paweł          Graczykowski          104.00 +  477: 216  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  6 144.83




	Józef Burzyński 114.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Witold         Kurowski               99.00 +  410: 311  149
    2     7 Gabriela       Hofman                 94.00 +  305: 304  144
    3     7 Mariusz        Kubicki               108.00 -  197: 473   58
    4    15 Mariusz        Wójcik                105.00 -  292: 418   55
    5    21 Jacek          Nowakowski            100.00 -  264: 405   50
    6    24 Marcin         Kamiński              111.00 -  288: 342   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     517  /  6  86.17




	Marcin Horodyski 114.00 Kielce                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  378: 247  150
    2    10 Małgorzata     Kania                 115.00 -  325: 448   65
    3    15 Stanisław      Gasik                 110.00 +  377: 352  160
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  337: 402   71
    5    15 Leszek         Stecuła               114.00 +  377: 314  164
    6    10 Bogusław       Wróbel                 90.00 +  329: 276  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Leszek Stecuła 114.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Betańska              100.00 +  473: 169  150
    2     2 Zdzisław       Szota                 128.00 -  314: 436   78
    3    10 Paweł          Dawidson              137.00 -  316: 351   87
    4    18 Grzegorz       Kulawiak              105.00 +  324: 315  155
    5    15 Marcin         Horodyski             114.00 -  314: 377   64
    6    19 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  343: 417   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Marcin Kamiński 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kurowski               97.00 -  310: 335   47
    2    21 Witold         Kurowski               99.00 +  283: 216  149
    3    21 Jacek          Nowakowski            100.00 -  290: 334   50
    4    26 Janusz         Grodzki               102.00 +  376: 287  152
    5    19 Joanna         Stępień               105.00 -  264: 378   55
    6    24 Józef          Burzyński             114.00 +  342: 288  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  6 102.83




	Jarosław Michalak 111.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dubek                  97.00 +  385: 285  147
    2     8 Zbigniew       Wietecki              102.00 +  425: 269  152
    3     3 Marek          Charytoniuk           121.00 +  374: 364  171
    4     3 Małgorzata     Kania                 115.00 +  385: 281  165
    5     1 Maciej         Czupryniak            117.00 -  320: 432   67
    6     3 Zdzisław       Szota                 128.00 -  327: 343   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Mariusz Skrobosz 111.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Stępień                96.00 -  332: 352   46
    2    19 Konrad         Kaliszewski           102.00 +  434: 297  152
    3    12 Andrzej        Rechowicz             104.00 -  323: 363   54
    4    19 Michał         Derlacki              136.00 -  229: 430   86
    5    25 Jacek          Paczkowski            100.00 +  382: 242  150
    6    21 Bogusław       Koszarski              91.00 +  382: 277  141
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  6 104.83




	Stanisław Gasik 110.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Gabriela       Hofman                 94.00 -  328: 404   44
    2    33 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  383: 184  150
    3    15 Marcin         Horodyski             114.00 -  352: 377   64
    4    21 Bogusław       Koszarski              91.00 +  339: 245  141
    5    16 Wiktor         Stępień               109.00 +  437: 334  159
    6     9 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 -  346: 373   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  6 104.33




	Wiktor Stępień 109.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 +  434: 264  142
    2     4 Maciej         Czupryniak            117.00 -  338: 341   67
    3    11 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  272: 382   68
    4    20 Gabriela       Hofman                 94.00 +  357: 247  144
    5    16 Stanisław      Gasik                 110.00 -  334: 437   60
    6    20 Konrad         Kaliszewski           102.00 -  268: 467   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  6  88.83




	Marek Antosik 108.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bogusław       Koszarski              91.00 -  249: 401   41
    2    29 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  409: 276  150
    3    18 Zbigniew       Wietecki              102.00 -  280: 351   52
    4    24 Krzysztof      Kurowski               97.00 +  386: 352  147
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 +  384: 275  142
    6    12 Mariusz        Kubicki               108.00 -  310: 406   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  6  98.33




	Mariusz Kubicki 108.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 +  363: 321  142
    2    11 Krystyna       Augustyniak            84.00 +  366: 328  134
    3     7 Józef          Burzyński             114.00 +  473: 197  164
    4     2 Dariusz        Banaszek              141.00 -  311: 337   91
    5     4 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  209: 346   85
    6    12 Marek          Antosik               108.00 +  406: 310  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Wiesław Olewiński 108.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tatiana        Łubniewicz             88.00 +  343: 251  138
    2    14 Krzysztof      Kurowski               97.00 +  331: 313  147
    3     8 Mariusz        Wójcik                105.00 +  433: 268  155
    4     4 Edward         Stefaniak             117.00 -  377: 380   67
    5     5 Paweł          Dawidson              137.00 -  254: 398   87
    6    11 Andrzej        Rechowicz             104.00 +  359: 353  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  6 124.67




	Andrzej Lożyński 106.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogusław       Wróbel                 90.00 -  316: 384   40
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 +  334: 276  142
    3    19 Krzysztof      Kurowski               97.00 +  297: 261  147
    4    14 Jacek          Nowakowski            100.00 +  336: 241  150
    5     9 Paweł          Graczykowski          104.00 -  280: 379   54
    6    15 Sławomir       Nowak                 100.00 +  326: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Grzegorz Kulawiak 105.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Michał         Derlacki              136.00 -  259: 357   86
    3    26 Jacek          Paczkowski            100.00 +  310: 241  150
    4    18 Leszek         Stecuła               114.00 -  315: 324   64
    5    24 Małgorzata     Orłow                 100.00 +  301: 267  150
    6    17 Marek          Dubek                  97.00 +  410: 270  147
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  5 119.40




	Joanna Stępień 105.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Graczykowska           84.00 +  359: 244  134
    2    12 Stefan         Dawidson              115.00 +  388: 361  165
    3     5 Maciej         Czupryniak            117.00 -  242: 489   67
    4    13 Paweł          Graczykowski          104.00 -  286: 338   54
    5    19 Marcin         Kamiński              111.00 +  378: 264  161
    6    14 Jacek          Nowakowski            100.00 -  306: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Mariusz Wójcik 105.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Kowalska               86.00 +  291: 270  136
    2    17 Jacek          Nowakowski            100.00 +  349: 307  150
    3     8 Wiesław        Olewiński             108.00 -  268: 433   58
    4    15 Józef          Burzyński             114.00 +  418: 292  164
    5     8 Krystyna       Augustyniak            84.00 +  339: 313  134
    6     6 Andrzej        Chmielewski           103.00 +  319: 307  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  6 132.50




	Paweł Graczykowski 104.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Banaszek              141.00 -  213: 416   91
    2    32 Mateusz        Dubek                  76.00 +  327: 288  126
    3    25 Małgorzata     Betańska              100.00 +  411: 274  150
    4    13 Joanna         Stępień               105.00 +  338: 286  155
    5     9 Andrzej        Lożyński              106.00 +  379: 280  156
    6     5 Małgorzata     Kania                 115.00 -  216: 477   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Andrzej Rechowicz 104.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Dubek                  76.00 +  413: 179  126
    2     5 Dariusz        Banaszek              141.00 -  341: 385   91
    3    12 Mariusz        Skrobosz              111.00 +  363: 323  161
    4     8 Bogusław       Wróbel                 90.00 +  349: 339  140
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  308: 373   71
    6    11 Wiesław        Olewiński             108.00 -  353: 359   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  6 107.83




	Andrzej Chmielewski 103.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Stefaniak             138.00 -  253: 436   88
    2    28 Tatiana        Łubniewicz             88.00 +  292: 270  138
    3    24 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  324: 290  150
    4    17 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  363: 304  150
    5    10 Sławomir       Nowak                 100.00 +  312: 274  150
    6     6 Mariusz        Wójcik                105.00 -  307: 319   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  /  6 121.83




	Janusz Grodzki 102.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Stanosz               137.00 -  270: 535   87
    2    26 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  273: 319   50
    3    29 Maciej         Michalak              100.00 +  339: 236  150
    4    26 Marcin         Kamiński              111.00 -  287: 376   61
    5    29 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  316: 249  150
    6    25 Witold         Kurowski               99.00 -  362: 428   49
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  6  91.17




	Konrad Kaliszewski 102.00 Piotrków Trybunalski     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Dawidson              137.00 -  336: 410   87
    2    19 Mariusz        Skrobosz              111.00 -  297: 434   61
    3    27 Leszek         Brzozowski            100.00 +  336: 183  150
    4    22 Stefan         Dawidson              115.00 +  494: 282  165
    5    14 Bogusław       Wróbel                 90.00 -  272: 349   40
    6    20 Wiktor         Stępień               109.00 +  467: 268  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  6 110.33




	Zbigniew Wietecki 102.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Derlacki              136.00 +  387: 369  186
    2     8 Jarosław       Michalak              111.00 -  269: 425   61
    3    18 Marek          Antosik               108.00 +  351: 280  158
    4    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 +  356: 332  168
    5     7 Małgorzata     Kania                 115.00 -  329: 380   65
    6    13 Krystyna       Augustyniak            84.00 -  286: 400   34
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Małgorzata Betańska 100.00 Wyrzysk                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Leszek         Stecuła               114.00 -  169: 473   64
    2    34 Mariusz        Dobrowolski           100.00 +  301: 235  150
    3    25 Paweł          Graczykowski          104.00 -  274: 411   54
    4    29 Marek          Dubek                  97.00 -  263: 274   47
    5    31 Tatiana        Łubniewicz             88.00 -  180: 352   38
    6    33 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  280: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  6  67.17




	Leszek Brzozowski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Czupryniak            117.00 -   87: 419   67
    3    27 Konrad         Kaliszewski           102.00 -  183: 336   52
    4    31 Małgorzata     Orłow                 100.00 -  214: 370   50
    5    33 Mariusz        Dobrowolski           100.00 +  241: 192  150
    6    29 Maciej         Michalak              100.00 -  143: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     369  /  5  73.80




	Mariusz Dobrowolski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  171: 533   85
    2    34 Małgorzata     Betańska              100.00 -  235: 301   50
    3    34 Małgorzata     Orłow                 100.00 -  216: 273   50
    5    33 Leszek         Brzozowski            100.00 -  192: 241   50
    6    34 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  314: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  5  77.00




	Krzysztof Marynowski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  276: 384   71
    2    25 Renata         Kowalska               86.00 +  311: 262  136
    3    23 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  295: 300   50
    4    27 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  270: 285   50
    5    29 Janusz         Grodzki               102.00 -  249: 316   52
    6    32 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  217: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  6  68.17




	Maciej Michalak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Kania                 115.00 -  256: 374   65
    2    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 -  289: 338   42
    3    29 Janusz         Grodzki               102.00 -  236: 339   52
    4    33 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  367: 259  150
    5    30 Andrzej        Serafinowicz          100.00 =  248: 248  100
    6    29 Leszek         Brzozowski            100.00 +  325: 143  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Sławomir Nowak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 +  314: 279  168
    2    16 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  303: 291  150
    3     9 Paweł          Stanosz               137.00 -  278: 522   87
    4    16 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  333: 268  150
    5    10 Andrzej        Chmielewski           103.00 -  274: 312   53
    6    15 Andrzej        Lożyński              106.00 -  254: 326   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  6 110.67




	Jacek Nowakowski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ryszard        Dębski                127.00 +  290: 240  177
    2    17 Mariusz        Wójcik                105.00 -  307: 349   55
    3    21 Marcin         Kamiński              111.00 +  334: 290  161
    4    14 Andrzej        Lożyński              106.00 -  241: 336   56
    5    21 Józef          Burzyński             114.00 +  405: 264  164
    6    14 Joanna         Stępień               105.00 +  335: 306  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  6 128.00




	Małgorzata Orłow 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           121.00 -  238: 412   71
    2    31 Jacek          Paczkowski            100.00 -  169: 227   50
    3    34 Mariusz        Dobrowolski           100.00 +  273: 216  150
    4    31 Leszek         Brzozowski            100.00 +  370: 214  150
    5    24 Grzegorz       Kulawiak              105.00 -  267: 301   55
    6    27 Barbara        Graczykowska           84.00 -  249: 357   34
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00




	Jacek Paczkowski 100.00 Sieradz                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Szota                 128.00 -  225: 463   78
    2    31 Małgorzata     Orłow                 100.00 +  227: 169  150
    3    26 Grzegorz       Kulawiak              105.00 -  241: 310   55
    4    30 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  275: 264  150
    5    25 Mariusz        Skrobosz              111.00 -  242: 382   61
    6    28 Mateusz        Dubek                  76.00 +  269: 232  126
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Edward         Stefaniak             117.00 -  293: 351   67
    2    23 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  272: 293   50
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 -  253: 346   42
    4    33 Maciej         Michalak              100.00 -  259: 367   50
    5    34 Jerzy          Augustyniak            82.00 +  277: 222  132
    6    32 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  280: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  6  81.83




	Joanna Przepiórkowska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krystyna       Augustyniak            84.00 -  305: 365   34
    2    22 Jerzy          Augustyniak            82.00 +  269: 235  132
    3    24 Andrzej        Chmielewski           103.00 -  290: 324   53
    4    27 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  285: 270  150
    5    22 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  249: 288   50
    6    26 Tatiana        Łubniewicz             88.00 -  247: 318   38
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  6  76.17




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stefan         Dawidson              115.00 -  292: 356   65
    2    23 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  293: 272  150
    3    23 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  300: 295  150
    4    17 Andrzej        Chmielewski           103.00 -  304: 363   53
    5    20 Witold         Kurowski               99.00 +  258: 250  149
    6    16 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  307: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  6 119.50




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Augustyniak            82.00 +  300: 299  132
    2    16 Sławomir       Nowak                 100.00 -  291: 303   50
    3    22 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  300: 305   50
    4    25 Barbara        Graczykowska           84.00 -  205: 235   34
    5    30 Maciej         Michalak              100.00 =  248: 248  100
    6    30 Renata         Kowalska               86.00 -  206: 376   36
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     402  /  6  67.00




	Danuta Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Hoffmann              119.00 -  189: 329   69
    2    33 Stanisław      Gasik                 110.00 -  184: 383   60
    4    30 Jacek          Paczkowski            100.00 -  264: 275   50
    5    32 Mateusz        Dubek                  76.00 -  214: 234   26
    6    34 Mariusz        Dobrowolski           100.00 -  215: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     255  /  5  51.00




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  270: 448   68
    2    26 Janusz         Grodzki               102.00 +  319: 273  152
    3    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  305: 300  150
    4    16 Sławomir       Nowak                 100.00 -  268: 333   50
    5    22 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  288: 249  150
    6    16 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  291: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Horodyski             114.00 -  247: 378   64
    2    29 Marek          Antosik               108.00 -  276: 409   58
    3    32 Marek          Dubek                  97.00 -  201: 263   47
    4    34 Mateusz        Dubek                  76.00 -  247: 297   26
    6    33 Małgorzata     Betańska              100.00 +  303: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     345  /  5  69.00




	Witold Kurowski  99.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józef          Burzyński             114.00 -  311: 410   64
    2    21 Marcin         Kamiński              111.00 -  216: 283   61
    3    31 Renata         Kowalska               86.00 +  325: 312  136
    4    28 Tatiana        Łubniewicz             88.00 +  364: 239  138
    5    20 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  250: 258   50
    6    25 Janusz         Grodzki               102.00 +  428: 362  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  6 100.17




	Marek Dubek  97.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Michalak              111.00 -  285: 385   61
    2    24 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 -  239: 407   68
    3    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  263: 201  150
    4    29 Małgorzata     Betańska              100.00 +  274: 263  150
    5    23 Barbara        Graczykowska           84.00 +  357: 228  134
    6    17 Grzegorz       Kulawiak              105.00 -  270: 410   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  6 103.00




	Krzysztof Kurowski  97.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kamiński              111.00 +  335: 310  161
    2    14 Wiesław        Olewiński             108.00 -  313: 331   58
    3    19 Andrzej        Lożyński              106.00 -  261: 297   56
    4    24 Marek          Antosik               108.00 -  352: 386   58
    5    27 Stefan         Dawidson              115.00 -  318: 380   65
    6    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 +  362: 244  142
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  6  90.00




	Katarzyna Stępień  96.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Skrobosz              111.00 +  352: 332  161
    2    13 Edward         Stefaniak             117.00 -  284: 379   67
    3    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 +  401: 338  142
    4    11 Krystyna       Augustyniak            84.00 -  295: 296   34
    5    17 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 -  234: 472   68
    6    23 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 +  319: 250  142
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33




	Gabriela Hofman  94.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stanisław      Gasik                 110.00 +  404: 328  160
    2     7 Józef          Burzyński             114.00 -  304: 305   64
    3    16 Krystyna       Augustyniak            84.00 -  363: 370   34
    4    20 Wiktor         Stępień               109.00 -  247: 357   59
    5    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 +  348: 294  142
    6    22 Stefan         Dawidson              115.00 +  336: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  6 104.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn  92.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wiktor         Stępień               109.00 -  264: 434   59
    2    27 Maciej         Michalak              100.00 +  338: 289  150
    3    20 Katarzyna      Stępień                96.00 -  338: 401   46
    4    23 Andrzej        Kwiatkowski            92.00 -  333: 340   42
    5    26 Gabriela       Hofman                 94.00 -  294: 348   44
    6    31 Krzysztof      Kurowski               97.00 -  244: 362   47
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  6  64.67




	Andrzej Kwiatkowski  92.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Kubicki               108.00 -  321: 363   58
    2    20 Andrzej        Lożyński              106.00 -  276: 334   56
    3    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  346: 253  150
    4    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn    92.00 +  340: 333  142
    5    18 Marek          Antosik               108.00 -  275: 384   58
    6    23 Katarzyna      Stępień                96.00 -  250: 319   46
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00




	Bogusław Koszarski  91.00 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Antosik               108.00 +  401: 249  158
    2    15 Jolanta        Hoffmann              119.00 -  271: 413   69
    3    17 Grzegorz       Wiączkowski           118.00 -  321: 344   68
    4    21 Stanisław      Gasik                 110.00 -  245: 339   60
    5    28 Renata         Kowalska               86.00 +  458: 398  136
    6    21 Mariusz        Skrobosz              111.00 -  277: 382   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00




	Bogusław Wróbel  90.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Lożyński              106.00 +  384: 316  156
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  349: 381   71
    3    13 Michał         Derlacki              136.00 +  357: 347  186
    4     8 Andrzej        Rechowicz             104.00 -  339: 349   54
    5    14 Konrad         Kaliszewski           102.00 +  349: 272  152
    6    10 Marcin         Horodyski             114.00 -  276: 329   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Tatiana Łubniewicz  88.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wiesław        Olewiński             108.00 -  251: 343   58
    2    28 Andrzej        Chmielewski           103.00 -  270: 292   53
    3    33 Mateusz        Dubek                  76.00 +  298: 267  126
    4    28 Witold         Kurowski               99.00 -  239: 364   49
    5    31 Małgorzata     Betańska              100.00 +  352: 180  150
    6    26 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  318: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Renata Kowalska  86.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wójcik                105.00 -  270: 291   55
    2    25 Krzysztof      Marynowski            100.00 -  262: 311   50
    3    31 Witold         Kurowski               99.00 -  312: 325   49
    4    32 Jerzy          Augustyniak            82.00 +  351: 174  132
    5    28 Bogusław       Koszarski              91.00 -  398: 458   41
    6    30 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  376: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  6  79.50




	Krystyna Augustyniak  84.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  365: 305  150
    2    11 Mariusz        Kubicki               108.00 -  328: 366   58
    3    16 Gabriela       Hofman                 94.00 +  370: 363  144
    4    11 Katarzyna      Stępień                96.00 +  296: 295  146
    5     8 Mariusz        Wójcik                105.00 -  313: 339   55
    6    13 Zbigniew       Wietecki              102.00 +  400: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  6 117.50




	Barbara Graczykowska  84.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Stępień               105.00 -  244: 359   55
    2    30 Ryszard        Dębski                127.00 -  299: 484   77
    3    30 Jerzy          Augustyniak            82.00 +  361: 298  132
    4    25 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  235: 205  150
    5    23 Marek          Dubek                  97.00 -  228: 357   47
    6    27 Małgorzata     Orłow                 100.00 +  357: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  6 101.83




	Jerzy Augustyniak  82.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  299: 300   50
    2    22 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  235: 269   50
    3    30 Barbara        Graczykowska           84.00 -  298: 361   34
    4    32 Renata         Kowalska               86.00 -  174: 351   36
    5    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  222: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     220  /  5  44.00




	Mateusz Dubek  76.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             104.00 -  179: 413   54
    2    32 Paweł          Graczykowski          104.00 -  288: 327   54
    3    33 Tatiana        Łubniewicz             88.00 -  267: 298   38
    4    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  297: 247  150
    5    32 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  234: 214  150
    6    28 Jacek          Paczkowski            100.00 -  232: 269   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  6  82.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie