Częstochowa 4
marca
Częstochowa 4- 5 marca IV Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2000
Karpacz19
marca
Karpacz 19 marca III Mistrzostwa Karpacza
Kraków 1
kwietnia
Kraków 1- 2 kwietnia IV Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2000
III Mistrzostwa Karpacza19 marca 2000 — III Mistrzostwa KarpaczaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Mistrzostwa KarpaczaKarpacz, 19 marca 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Stanosz (Warszawa) 6.0 2300
 2. Stanisław Rydzik (Warszawa) 5.0 2253
 3. Waldemar Czerwoniec (Warszawa) 4.0 2260
 4. Marcin Mroziuk (Strzegom) 4.0 2252
 5. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wlkp.) 4.0 2161
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4.0 2150
 7. Leszek Stecuła (Bytom) 4.0 2143
 8. Grażyna Furman (Sosnowiec) 4.0 2032
 9. Ryszard Żydaczewski (Lubin) 3.0 2233
 10. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 3.0 2218

 28 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Karpacza
I Otwarte Mistrzostwa Karpacza




Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Karpacza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.37      6.0     2300     1016      474
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               122.68      5.0     2253      883      446
  3 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.64      4.0     2260      821      172
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.17      4.0     2252      795      344
  5 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.25      4.0     2161      816       51
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.21      4.0     2150      775      147
  7 Leszek          Stecuła              Bytom                  118.88      4.0     2143      756      118
  8 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      4.0     2032      775      192
  9 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  102.87      3.0     2233      677      106
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.72      3.0     2218      631      134
 11 Marek           Swoboda              Wałbrzych              100.00      3.0     2148      685      180
 12 Anna            Swoboda              Wałbrzych              100.00      3.0     2088      649     -137
 13 Aurelia         Żmuda                Lubin                  100.00      3.0     2051      641       25
 14 Krzysztof       Nowak                Lublin                 100.00      3.0     1971      615      -31
 15 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.98      3.0     1966      620     -117
 16 Irena           Bura                 Lubin                  100.00      3.0     1910      639      -73
 17 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                100.00      3.0     1836      652     -115
 18 Ewa             Brzeska              Konotopa               100.00      3.0     1740      623     -233
 19 Anna            Mikuć                Wrocław                100.00      2.0     2017      580     -347
 20 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.71      2.0     1992      591     -276
 21 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00      2.0     1950      510      -54
 22 Ewelina         Zięba                Wrocław                100.00      2.0     1725      524     -308
 23 Leszek          Nowak                Myślibórz              120.17      2.0      782      300      163
 24 Romuald         Owczarek             Wałbrzych              100.00      2.0      744      305      225
 25 Dariusz         Berthold             Karpacz                100.00      1.0     1958      421      -75
 26 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                104.77      1.0     1818      407     -243
 27 Mira            Berthold             Karpacz                100.00      1.0     1614      412     -352
 28 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      0.0     1782      301     -416
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Karpacza



	Tomasz Zwoliński 144.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grażyna        Furman                100.00 +  353: 289  150
    2     4 Marcin         Mroziuk               132.17 +  384: 324  182
    3     3 Zbigniew       Wietecki              115.25 -  349: 387   65
    4     4 Katarzyna      Żuławska              100.71 +  420: 269  151
    5     2 Waldemar       Czerwoniec            126.64 -  255: 390   77
    6     4 Marek          Swoboda               100.00 +  389: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Paweł Stanosz 133.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  422: 255  150
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            126.64 +  380: 308  177
    3     2 Leszek         Stecuła               118.88 +  407: 299  169
    4     1 Stanisław      Rydzik                122.68 +  361: 318  173
    5     1 Marcin         Mroziuk               132.17 +  367: 297  182
    6     1 Zbigniew       Wietecki              115.25 +  363: 349  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  /  6 169.33




	Marcin Mroziuk 132.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  364: 229  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  324: 384   94
    3     6 Anna           Mikuć                 100.00 +  492: 256  150
    4     2 Zbigniew       Wietecki              115.25 +  421: 350  165
    5     1 Paweł          Stanosz               133.37 -  297: 367   83
    6     3 Ryszard        Żydaczewski           102.87 +  354: 322  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  6 132.50




	Waldemar Czerwoniec 126.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Mikuć                 100.00 +  443: 418  150
    2     2 Paweł          Stanosz               133.37 -  308: 380   83
    3     5 Anna           Swoboda               100.00 +  401: 311  150
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 +  380: 349  171
    5     2 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  390: 255  194
    6     2 Stanisław      Rydzik                122.68 -  338: 375   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  6 136.83




	Stanisław Rydzik 122.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Brzeska               100.00 +  449: 233  150
    2     1 Ryszard        Żydaczewski           102.87 +  367: 316  153
    3     1 Katarzyna      Żuławska              100.71 +  340: 278  151
    4     1 Paweł          Stanosz               133.37 -  318: 361   83
    5     3 Leszek         Stecuła               118.88 +  404: 281  169
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            126.64 +  375: 338  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  6 147.17




	Andrzej Kwiatkowski 120.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Berthold              100.00 +  386: 297  150
    2     3 Katarzyna      Żuławska              100.71 -  407: 411   51
    3     4 Ryszard        Żydaczewski           102.87 +  363: 322  153
    4     3 Waldemar       Czerwoniec            126.64 -  349: 380   77
    5     5 Marek          Swoboda               100.00 -  275: 380   50
    6     8 Anna           Mikuć                 100.00 +  438: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Leszek Nowak 120.17 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    10 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  403: 300  150
    6     7 Irena          Bura                  100.00 +  379: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Leszek Stecuła 118.88 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Bura                  100.00 +  317: 298  150
    2     6 Ewelina        Zięba                 100.00 +  434: 302  150
    3     2 Paweł          Stanosz               133.37 -  299: 407   83
    4     5 Grażyna        Furman                100.00 +  399: 281  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                122.68 -  281: 404   73
    6     5 Anna           Swoboda               100.00 +  413: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Zbigniew Wietecki 115.25 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Swoboda               100.00 +  343: 301  150
    2     5 Andrzej        Lożyński              106.98 +  367: 316  157
    3     3 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  387: 349  194
    4     2 Marcin         Mroziuk               132.17 -  350: 421   82
    5     4 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  365: 360  150
    6     1 Paweł          Stanosz               133.37 -  349: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  /  6 136.00




	Andrzej Lożyński 106.98 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mira           Berthold              100.00 +  323: 255  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              115.25 -  316: 367   65
    3     8 Grażyna        Furman                100.00 -  304: 364   50
    4    10 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  301: 435   50
    5    12 Eligiusz       Jankowski             104.77 +  385: 333  155
    6    10 Grażyna        Żol                   100.00 +  337: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Eligiusz Jankowski 104.77 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewelina        Zięba                 100.00 -  296: 297   50
    2    10 Grażyna        Furman                100.00 -  283: 337   50
    3    11 Marek          Swoboda               100.00 -  275: 414   50
    4    13 Mira           Berthold              100.00 +  353: 273  150
    5    12 Andrzej        Lożyński              106.98 -  333: 385   57
    6    13 Romuald        Owczarek              100.00 -  278: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  6  67.83




	Ryszard Żydaczewski 102.87 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Swoboda               100.00 +  452: 349  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                122.68 -  316: 367   73
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 -  322: 363   71
    4     7 Grażyna        Żol                   100.00 +  384: 372  150
    5     6 Katarzyna      Żuławska              100.71 +  437: 322  151
    6     3 Marcin         Mroziuk               132.17 -  322: 354   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Katarzyna Żuławska 100.71 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Zięba                 100.00 +  421: 274  150
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 +  411: 407  171
    3     1 Stanisław      Rydzik                122.68 -  278: 340   73
    4     4 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  269: 420   94
    5     6 Ryszard        Żydaczewski           102.87 -  322: 437   53
    6     9 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  291: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  6  98.50




	Dariusz Berthold 100.00 Karpacz                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 -  297: 386   71
    2     9 Irena          Bura                  100.00 +  383: 251  150
    3     7 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  313: 340   50
    4     9 Anna           Swoboda               100.00 -  339: 366   50
    5    11 Anna           Mikuć                 100.00 -  335: 396   50
    6    12 Ewa            Brzeska               100.00 -  291: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  6  70.17




	Mira Berthold 100.00 Karpacz                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Lożyński              106.98 -  255: 323   57
    2    12 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  252: 319   50
    3    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  276: 297   50
    4    13 Eligiusz       Jankowski             104.77 -  273: 353   55
    5    14 Romuald        Owczarek              100.00 -  241: 389   50
    6    14 Maciej         Zięba                 100.00 +  317: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     412  /  6  68.67




	Ewa Brzeska 100.00 Konotopa             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                122.68 -  233: 449   73
    2    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  384: 263  150
    3     9 Ewelina        Zięba                 100.00 +  297: 286  150
    4     6 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  304: 357   50
    5     9 Grażyna        Furman                100.00 -  228: 327   50
    6    12 Dariusz        Berthold              100.00 +  294: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  6 103.83




	Irena Bura 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Stecuła               118.88 -  298: 317   69
    2     9 Dariusz        Berthold              100.00 -  251: 383   50
    3    12 Maciej         Zięba                 100.00 +  361: 355  150
    4    11 Ewelina        Zięba                 100.00 +  365: 256  150
    5     8 Grażyna        Żol                   100.00 +  316: 293  150
    6     7 Leszek         Nowak                 120.17 -  319: 379   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  6 106.50




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  289: 353   94
    2    10 Eligiusz       Jankowski             104.77 +  337: 283  155
    3     8 Andrzej        Lożyński              106.98 +  364: 304  157
    4     5 Leszek         Stecuła               118.88 -  281: 399   69
    5     9 Ewa            Brzeska               100.00 +  327: 228  150
    6     6 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  434: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Elżbieta Jankowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               132.17 -  229: 364   82
    2    13 Ewa            Brzeska               100.00 -  263: 384   50
    3    13 Mira           Berthold              100.00 +  297: 276  150
    4    12 Maciej         Zięba                 100.00 +  398: 283  150
    5    10 Leszek         Nowak                 120.17 -  300: 403   70
    6    11 Ewelina        Zięba                 100.00 +  349: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Anna Mikuć 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Waldemar       Czerwoniec            126.64 -  418: 443   77
    2     7 Grażyna        Żol                   100.00 +  325: 274  150
    3     6 Marcin         Mroziuk               132.17 -  256: 492   82
    4     8 Marek          Swoboda               100.00 -  328: 382   50
    5    11 Dariusz        Berthold              100.00 +  396: 335  150
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 -  294: 438   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Krzysztof Nowak 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grażyna        Żol                   100.00 -  283: 293   50
    2    11 Maciej         Zięba                 100.00 +  358: 293  150
    3     7 Dariusz        Berthold              100.00 +  340: 313  150
    4     6 Ewa            Brzeska               100.00 +  357: 304  150
    5     4 Zbigniew       Wietecki              115.25 -  360: 365   65
    6     6 Grażyna        Furman                100.00 -  273: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  6 102.50




	Romuald Owczarek 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    14 Mira           Berthold              100.00 +  389: 241  150
    6    13 Eligiusz       Jankowski             104.77 +  355: 278  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     305  /  2 152.50




	Anna Swoboda 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Żydaczewski           102.87 -  349: 452   53
    2     8 Marek          Swoboda               100.00 +  358: 327  150
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            126.64 -  311: 401   77
    4     9 Dariusz        Berthold              100.00 +  366: 339  150
    5     7 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  371: 293  150
    6     5 Leszek         Stecuła               118.88 -  333: 413   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Marek Swoboda 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Wietecki              115.25 -  301: 343   65
    2     8 Anna           Swoboda               100.00 -  327: 358   50
    3    11 Eligiusz       Jankowski             104.77 +  414: 275  155
    4     8 Anna           Mikuć                 100.00 +  382: 328  150
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           120.72 +  380: 275  171
    6     4 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  344: 389   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  6 114.17




	Ewelina Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Eligiusz       Jankowski             104.77 +  297: 296  155
    2     6 Leszek         Stecuła               118.88 -  302: 434   69
    3     9 Ewa            Brzeska               100.00 -  286: 297   50
    4    11 Irena          Bura                  100.00 -  256: 365   50
    5    13 Maciej         Zięba                 100.00 +  343: 292  150
    6    11 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  241: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  6  87.33




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Żuławska              100.71 -  274: 421   51
    2    11 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  293: 358   50
    3    12 Irena          Bura                  100.00 -  355: 361   50
    4    12 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  283: 398   50
    5    13 Ewelina        Zięba                 100.00 -  292: 343   50
    6    14 Mira           Berthold              100.00 -  285: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     301  /  6  50.17




	Aurelia Żmuda 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               133.37 -  255: 422   83
    2    12 Mira           Berthold              100.00 +  319: 252  150
    3    10 Grażyna        Żol                   100.00 -  359: 389   50
    4    10 Andrzej        Lożyński              106.98 +  435: 301  157
    5     7 Anna           Swoboda               100.00 -  293: 371   50
    6     9 Katarzyna      Żuławska              100.71 +  390: 291  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  6 106.83




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  293: 283  150
    2     7 Anna           Mikuć                 100.00 -  274: 325   50
    3    10 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  389: 359  150
    4     7 Ryszard        Żydaczewski           102.87 -  372: 384   53
    5     8 Irena          Bura                  100.00 -  293: 316   50
    6    10 Andrzej        Lożyński              106.98 -  329: 337   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie