Częstochowa 6
marca
Częstochowa 6- 7 marca III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
Karpacz21
marca
Karpacz 21 marca II Otwarte Mistrzostwa Karpacza
Inowrocław10
kwietnia
Inowrocław 10-11 kwietnia III Otwarte Mistrzostwa Kujaw
II Otwarte Mistrzostwa Karpacza21 marca 1999 — II Otwarte Mistrzostwa KarpaczaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa KarpaczaKarpacz, 21 marca 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Waldemar Czerwoniec (Pruszków)
 2. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 4. Leszek Nowak (Myślibórz)
 5. Marcin Mroziuk (Strzegom)
 6. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa)
 7. Leszek Stecuła (Bytom)
 8. Katarzyna Żuławska (Katowice)
 9. Grzegorz Wiączkowski (Wrocław)
 10. Stanisław Rydzik (Warszawa) 

29 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Karpacza




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Karpacza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               120.66      6.0     2262     1014      390
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.00      5.0     2409      899      566
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.00      4.0     2689      800      855
  4 Leszek          Nowak                Myślibórz              120.00      4.0     2310      824      381
  5 Marcin          Mroziuk              Warszawa               113.00      4.0     2210      750      336
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               109.00      4.0     2150      775       39
  7 Leszek          Stecuła              Bytom                  118.00      4.0     2116      740      320
  8 Katarzyna       Żuławska             Katowice                94.00      4.0     2027      732       81
  9 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                119.00      4.0     2004      759     -112
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               110.10      4.0     1993      753       50
 11 Paweł           Stanosz              Warszawa               140.10      3.0     2182      720      -73
 12 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  112.00      3.0     2078      597      184
 13 Aurelia         Żmuda                Lubin                  100.00      3.0     2034      686      -88
 14 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                 98.00      3.0     1955      624      -68
 15 Andrzej         Lożyński             Piastów                103.00      3.0     1920      596     -116
 16 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00      3.0     1893      625     -174
 17 Dorota          Szreter              Wrocław                100.00      3.0     1887      616      -41
 18 Ziemowit        Pazda                Wrocław                 84.00      3.0     1802      601     -288
 19 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      3.0     1658      634     -232
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    110.00      2.0     2094      610     -160
 21 Jerzy           Luter                Bytom                   90.00      2.0     1952      543      -47
 22 Anna            Mikuć                Wrocław                100.00      2.0     1865      515     -176
 23 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                100.00      2.0     1814      520     -234
 24 Elżbieta        Jaskuła              Zielona Góra           100.00      2.0     1802      540     -250
 25 Stenia          Zwolińska            Warszawa               101.00      2.0     1699      501     -312
 26 Jacek           Lewiński             Wrocław                100.00      1.0     1850      421     -267
 27 Mirosława       Czerwoniec           Warszawa               100.00      1.0      308      150       14
 28 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      0.0     1921      302     -276
 29 Dariusz         Berthold             Karpacz                100.00      0.0     1346      291     -302
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Karpacza



	Dariusz Banaszek 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Berthold              100.00 +  361: 253  150
    2     5 Leszek         Stecuła               118.00 +  372: 338  168
    3     3 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  362: 399   71
    4     4 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  511: 227  150
    5     2 Paweł          Stanosz               140.10 +  394: 284  190
    6     2 Leszek         Nowak                 120.00 +  409: 342  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  6 149.83




	Paweł Stanosz 140.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Lewiński              100.00 +  390: 303  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  464: 443  190
    3     1 Leszek         Nowak                 120.00 -  271: 353   70
    4     3 Zbigniew       Wietecki              110.00 +  453: 369  160
    5     2 Dariusz        Banaszek              141.00 -  284: 394   91
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 -  320: 393   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  6 120.00




	Tomasz Zwoliński 140.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  389: 253  150
    2     4 Paweł          Stanosz               140.10 -  443: 464   90
    3     4 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 +  517: 283  169
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  340: 342   71
    5     5 Zbigniew       Wietecki              110.00 +  558: 273  160
    6     3 Stanisław      Rydzik                110.10 +  442: 219  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  6 133.33




	Waldemar Czerwoniec 120.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Szreter               100.00 +  354: 281  150
    2     6 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  432: 312  150
    3     3 Dariusz        Banaszek              141.00 +  399: 362  191
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  342: 340  190
    5     1 Leszek         Nowak                 120.00 +  387: 286  170
    6     1 Marcin         Mroziuk               113.00 +  348: 291  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  /  6 169.00




	Leszek Nowak 120.00 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Furman                100.00 +  443: 291  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 +  484: 307  159
    3     1 Paweł          Stanosz               140.10 +  353: 271  190
    4     1 Marcin         Mroziuk               113.00 +  402: 264  163
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  286: 387   71
    6     2 Dariusz        Banaszek              141.00 -  342: 409   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  6 137.33




	Grzegorz Wiączkowski 119.00 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  306: 257  150
    2     7 Stenia         Zwolińska             101.00 +  349: 250  151
    3     4 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  283: 517   90
    4     7 Eligiusz       Jankowski              98.00 +  400: 310  148
    5     4 Stanisław      Rydzik                110.10 -  324: 454   60
    6     7 Zbigniew       Wietecki              110.00 +  342: 328  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  6 126.50




	Leszek Stecuła 118.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  371: 233  150
    2     5 Dariusz        Banaszek              141.00 -  338: 372   91
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 -  318: 333   59
    4     8 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  406: 240  150
    5     6 Jerzy          Luter                  90.00 +  320: 300  140
    6     5 Aurelia        Żmuda                 100.00 +  363: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Marcin Mroziuk 113.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Mikuć                 100.00 +  404: 218  150
    2     2 Jerzy          Luter                  90.00 +  426: 280  140
    3     2 Zbigniew       Wietecki              110.00 +  436: 281  160
    4     1 Leszek         Nowak                 120.00 -  264: 402   70
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 +  389: 345  159
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  291: 348   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Ryszard Żydaczewski 112.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Żol                   100.00 -  327: 393   50
    2     8 Andrzej        Lożyński              103.00 +  326: 294  153
    3     7 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  295: 321   44
    4     9 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  404: 242  150
    5     7 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  331: 387   50
    6     8 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  395: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  6  99.50




	Stanisław Rydzik 110.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  266: 339   50
    2    11 Dorota         Szreter               100.00 +  337: 245  150
    3     9 Grażyna        Żol                   100.00 +  380: 293  150
    4     6 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  337: 300  144
    5     4 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 +  454: 324  169
    6     3 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  219: 442   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Zbigniew Wietecki 110.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Eligiusz       Jankowski              98.00 +  395: 221  148
    2     3 Grażyna        Żol                   100.00 +  448: 244  150
    3     2 Marcin         Mroziuk               113.00 -  281: 436   63
    4     3 Paweł          Stanosz               140.10 -  369: 453   90
    5     5 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  273: 558   90
    6     7 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 -  328: 342   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Andrzej Kwiatkowski 109.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  421: 327  144
    2     1 Leszek         Nowak                 120.00 -  307: 484   70
    3     5 Leszek         Stecuła               118.00 +  333: 318  168
    4     5 Jerzy          Luter                  90.00 +  351: 273  140
    5     3 Marcin         Mroziuk               113.00 -  345: 389   63
    6     4 Paweł          Stanosz               140.10 +  393: 320  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Andrzej Lożyński 103.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                  90.00 -  335: 421   40
    2     8 Ryszard        Żydaczewski           112.00 -  294: 326   62
    3    12 Jacek          Lewiński              100.00 +  289: 275  150
    4    10 Grażyna        Żol                   100.00 +  367: 334  150
    5     8 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  310: 365   44
    6    10 Anna           Mikuć                 100.00 +  325: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Stenia Zwolińska 101.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  338: 290  134
    2     7 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 -  250: 349   69
    3    10 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  247: 269   50
    4    12 Anna           Mikuć                 100.00 +  366: 318  150
    5     9 Eligiusz       Jankowski              98.00 -  236: 442   48
    6    11 Dorota         Szreter               100.00 -  262: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     501  /  6  83.50




	Dariusz Berthold 100.00 Karpacz                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              141.00 -  253: 361   91
    2    12 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  299: 304   50
    3    13 Anna           Mikuć                 100.00 -  284: 298   50
    5    14 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  234: 333   50
    6    14 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  276: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     291  /  5  58.20




	Mirosława Czerwoniec 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  308: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Nowak                 120.00 -  291: 443   70
    2    10 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  340: 352   34
    3    11 Eligiusz       Jankowski              98.00 -  318: 360   48
    4    13 Jacek          Lewiński              100.00 -  308: 315   50
    5    13 Dorota         Szreter               100.00 -  335: 392   50
    6    13 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  329: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     302  /  6  50.33




	Elżbieta Jankowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Stecuła               118.00 -  233: 371   68
    2    13 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  462: 277  150
    3     6 Jerzy          Luter                  90.00 -  268: 390   40
    4     9 Ryszard        Żydaczewski           112.00 -  242: 404   62
    5    11 Grażyna        Żol                   100.00 -  257: 330   50
    6    14 Dariusz        Berthold              100.00 +  352: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  6  86.67




	Elżbieta Jaskuła 100.00 Zielona Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  253: 389   90
    2    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  277: 462   50
    3    14 Dorota         Szreter               100.00 -  310: 330   50
    4    14 Mirosława      Czerwoniec            100.00 -  294: 308   50
    5    14 Dariusz        Berthold              100.00 +  333: 234  150
    6    13 Grażyna        Furman                100.00 +  335: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  6  90.00




	Jacek Lewiński 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               140.10 -  303: 390   90
    2     9 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  298: 359   44
    3    12 Andrzej        Lożyński              103.00 -  275: 289   53
    4    13 Grażyna        Furman                100.00 +  315: 308  150
    5    12 Anna           Mikuć                 100.00 -  325: 397   50
    6    12 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  334: 374   34
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  6  70.17




	Anna Mikuć 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               113.00 -  218: 404   63
    2    14 Eligiusz       Jankowski              98.00 -  319: 337   48
    3    13 Dariusz        Berthold              100.00 +  298: 284  150
    4    12 Stenia         Zwolińska             101.00 -  318: 366   51
    5    12 Jacek          Lewiński              100.00 +  397: 325  150
    6    10 Andrzej        Lożyński              103.00 -  315: 325   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  6  85.83




	Dorota Szreter 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  281: 354   71
    2    11 Stanisław      Rydzik                110.10 -  245: 337   60
    3    14 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  330: 310  150
    4    11 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  296: 330   34
    5    13 Grażyna        Furman                100.00 +  392: 335  150
    6    11 Stenia         Zwolińska             101.00 +  343: 262  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  6 102.67




	Aurelia Żmuda 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                110.10 +  339: 266  160
    2     6 Waldemar       Czerwoniec            120.66 -  312: 432   71
    3     8 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  451: 219  134
    4     4 Dariusz        Banaszek              141.00 -  227: 511   91
    5     7 Ryszard        Żydaczewski           112.00 +  387: 331  162
    6     5 Leszek         Stecuła               118.00 -  318: 363   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  6 114.33




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Żydaczewski           112.00 +  393: 327  162
    2     3 Zbigniew       Wietecki              110.00 -  244: 448   60
    3     9 Stanisław      Rydzik                110.10 -  293: 380   60
    4    10 Andrzej        Lożyński              103.00 -  334: 367   53
    5    11 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  330: 257  150
    6     9 Jerzy          Luter                  90.00 +  299: 288  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  6 104.17




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 -  257: 306   69
    2    12 Dariusz        Berthold              100.00 +  304: 299  150
    3    10 Stenia         Zwolińska             101.00 +  269: 247  151
    4     8 Leszek         Stecuła               118.00 -  240: 406   68
    5    10 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  331: 237  134
    6     8 Ryszard        Żydaczewski           112.00 -  257: 395   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  6 105.67




	Eligiusz Jankowski  98.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Wietecki              110.00 -  221: 395   60
    2    14 Anna           Mikuć                 100.00 +  337: 319  150
    3    11 Grażyna        Furman                100.00 +  360: 318  150
    4     7 Grzegorz       Wiączkowski           119.00 -  310: 400   69
    5     9 Stenia         Zwolińska             101.00 +  442: 236  151
    6     6 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  285: 355   44
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  6 104.00




	Katarzyna Żuławska  94.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 -  327: 421   59
    2     9 Jacek          Lewiński              100.00 +  359: 298  150
    3     7 Ryszard        Żydaczewski           112.00 +  321: 295  162
    4     6 Stanisław      Rydzik                110.10 -  300: 337   60
    5     8 Andrzej        Lożyński              103.00 +  365: 310  153
    6     6 Eligiusz       Jankowski              98.00 +  355: 285  148
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  6 122.00




	Jerzy Luter  90.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Lożyński              103.00 +  421: 335  153
    2     2 Marcin         Mroziuk               113.00 -  280: 426   63
    3     6 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  390: 268  150
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           109.00 -  273: 351   59
    5     6 Leszek         Stecuła               118.00 -  300: 320   68
    6     9 Grażyna        Żol                   100.00 -  288: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     543  /  6  90.50




	Ziemowit Pazda  84.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stenia         Zwolińska             101.00 -  290: 338   51
    2    10 Grażyna        Furman                100.00 +  352: 340  150
    3     8 Aurelia        Żmuda                 100.00 -  219: 451   50
    4    11 Dorota         Szreter               100.00 +  330: 296  150
    5    10 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  237: 331   50
    6    12 Jacek          Lewiński              100.00 +  374: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  6 100.17


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie