Szczecin25
kwietnia
Szczecin 25-26 kwietnia II Otwarte Mistrzostwa Ziemi SzczecińskiejGrand Prix 1998
Piastów 1
maja
Piastów 1- 2 maja II Otwarte Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 1998
Chorzów16
maja
Chorzów 16-17 maja Turniej Frustratów IV Pucharu Polski
II Otwarte Mistrzostwa Piastowa01 - 02 maja 1998 — II Otwarte Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Piastowa Piastów, 01 - 02 maja 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 4. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 5. Paweł Stefaniak (Biała Podlaska)
 6. Sławomir Nosek (Mielec)
 7. Michał Derlacki (Warszawa)
 8. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 9. Jolanta Hoffmann (Warszawa)
 10. Paweł Stanosz (Warszawa) 

53 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               116.00     10.0     4582     1886      586
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.00      9.0     4674     1799      564
  3 Dariusz         Banaszek             Warszawa               140.00      9.0     4505     1764      381
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               114.00      9.0     4403     1786      431
  5 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         139.00      8.0     4427     1654      221
  6 Sławomir        Nosek                Mielec                 120.00      8.0     4409     1566      528
  7 Michał          Derlacki             Warszawa               138.00      8.0     4371     1640       33
  8 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   120.00      7.5     4506     1644      590
  9 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 123.00      7.0     4509     1508      576
 10 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.00      7.0     4430     1567      288
 11 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         123.00      7.0     4428     1442      554
 12 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      7.0     4372     1554       46
 13 Stefan          Dawidson             Częstochowa            120.00      7.0     4322     1512      203
 14 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               100.00      7.0     4247     1476      216
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.00      7.0     4240     1516      193
 16 Grzegorz        Święcki              Białystok              135.00      7.0     4235     1468     -110
 17 Rafał           Matczak              Milanówek               79.00      7.0     3815     1328     -121
 18 Małgorzata      Kania                Milanówek              126.00      6.5     4399     1522      426
 19 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.00      6.0     4347     1370      431
 20 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               102.00      6.0     4306     1303       49
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               111.00      6.0     4305     1456      -46
 22 Maciej          Czupryniak           Milanówek              124.00      6.0     4263     1317      287
 23 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    121.00      6.0     4233     1306      184
 24 Mariusz         Gancarczyk           Mielec                 112.00      6.0     4148     1225       73
 25 Wiesław         Olewiński            Warszawa               108.00      6.0     4117     1314      -57
 26 Marcin          Skrzyniarz           Warszawa               123.00      6.0     4009     1333       94
 27 Stanisław       Ochot                Katowice               100.00      6.0     3910     1199      138
 28 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa                90.00      6.0     3886     1187       47
 29 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               106.00      6.0     3856     1254     -374
 30 Mateusz         Żbikowski            Warszawa                98.00      6.0     3772     1270     -171
 31 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  117.00      5.0     4133     1227       22
 32 Marcin          Mroziuk              Warszawa               104.00      5.0     4113     1308      203
 33 Józef           Burzyński            Ełk                    111.00      5.0     4107     1194      -13
 34 Stanisław       Gasik                Warszawa               110.00      5.0     4023     1217      246
 35 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.00      5.0     4009     1279     -230
 36 Krzysztof       Bukowski             Milanówek               99.00      5.0     3963     1171     -329
 37 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.00      5.0     3873     1134      -42
 38 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek               83.00      5.0     3854     1221     -213
 39 Bogdan          Pokojski             Piastów                100.00      5.0     3594     1178     -297
 40 Irena           Ficak                Mielec                  90.00      4.0     3797     1129     -439
 41 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      3.5     3318      949     -421
 42 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               104.00      3.5     3082      911     -524
 43 Ziemowit        Pazda                Wrocław                 84.00      3.0     2875      820     -507
 44 Marcin          Kamiński             Warszawa               110.00      3.0     2005      632      110
 45 Maria           Glegoła-Szczap       Warszawa               100.00      3.0     1793      600     -109
 46 Jerzy           Ługowski             Piastów                100.00      2.0     2519      751    -1177
 47 Marek           Dubek                Warszawa                96.00      2.0     1767      539      -76
 48 Paweł           Tomaszewski          Pruszków               100.00      1.0     2591      649    -1075
 49 Mateusz         Dubek                Warszawa                78.00      1.0     1370      346     -184
 50 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                112.00      1.0     1028      258      -64
 51 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      1.0      776      250     -137
 52 Michał          Siedlecki            Piastów                100.00      0.0      308      140     -720
 53 Małgorzata      Jakubowska           Piastów                100.00      0.0       22       50     -284
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Piastowa



	Dariusz Banaszek 140.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  296: 532   61
    2    20 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  485: 265  149
    3    10 Paweł          Stanosz               138.00 +  446: 319  188
    4     5 Leszek         Stecuła               114.00 +  357: 305  164
    5     4 Paweł          Stefaniak             139.00 +  422: 319  189
    6     2 Małgorzata     Kania                 126.00 +  331: 326  176
    7     2 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  406: 346  166
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  357: 317  188
    9     1 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  367: 423   70
   10     3 Zdzisław       Szota                 128.00 +  326: 284  178
   11     2 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  368: 283  171
   12     2 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  344: 405   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Paweł Stefaniak 139.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Kamiński              110.00 +  341: 271  160
    2    12 Bogdan         Pokojski              100.00 +  430: 237  150
    3     4 Mariusz        Skrobosz              114.00 +  384: 266  164
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  373: 383   66
    5     4 Dariusz        Banaszek              140.00 -  319: 422   90
    6     8 Stanisław      Gasik                 110.00 +  366: 327  160
    7     5 Zdzisław       Szota                 128.00 +  412: 348  178
    8     4 Stefan         Dawidson              120.00 +  369: 362  170
    9     3 Michał         Derlacki              138.00 +  422: 366  188
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  341: 439   88
   11     4 Mariusz        Orzeł                 120.00 +  352: 333  170
   12     4 Sławomir       Nosek                 120.00 -  318: 452   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Michał Derlacki 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Gasik                 110.00 +  345: 291  160
    2    10 Marcin         Mroziuk               104.00 +  376: 340  154
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  384: 359  171
    4     3 Sławomir       Nosek                 120.00 +  374: 299  170
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  276: 386   88
    6     5 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  383: 364  173
    7     4 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  344: 398   67
    8     6 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  459: 362  161
    9     3 Paweł          Stefaniak             139.00 -  366: 422   89
   10     5 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  284: 423   64
   11     7 Marcin         Skrzyniarz            123.00 +  382: 348  173
   12     5 Mariusz        Orzeł                 120.00 +  398: 346  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Paweł Stanosz 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiesław        Olewiński             108.00 +  475: 272  158
    2     2 Józef          Burzyński             111.00 -  307: 352   61
    3    10 Dariusz        Banaszek              140.00 -  319: 446   90
    4    15 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  345: 338  167
    5    12 Tomasz         Szymański             121.00 +  431: 279  171
    6     6 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  327: 323  161
    7     6 Grzegorz       Święcki               135.00 +  507: 273  185
    8     2 Małgorzata     Kania                 126.00 +  353: 327  176
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  311: 438   88
   10     4 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  370: 396   66
   11     5 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  345: 359   73
   12     6 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  340: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Tomasz Zwoliński 138.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  451: 317  156
    2     4 Małgorzata     Kania                 126.00 +  390: 379  176
    3     2 Leszek         Stecuła               114.00 +  455: 355  164
    4     1 Stefan         Dawidson              120.00 -  389: 401   70
    5     2 Michał         Derlacki              138.00 +  386: 276  188
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  373: 371  166
    7     1 Mariusz        Orzeł                 120.00 +  342: 326  170
    8     1 Dariusz        Banaszek              140.00 -  317: 357   90
    9     2 Paweł          Stanosz               138.00 +  438: 311  188
   10     1 Paweł          Stefaniak             139.00 +  439: 341  189
   11     1 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  297: 311   64
   12     3 Zdzisław       Szota                 128.00 +  397: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Grzegorz Święcki 135.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               104.00 -  311: 353   54
    2    17 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  346: 311  156
    3    14 Maciej         Czupryniak            124.00 +  355: 339  174
    4    10 Zdzisław       Szota                 128.00 +  470: 393  178
    5     5 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  338: 446   70
    6    10 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  378: 269  150
    7     6 Paweł          Stanosz               138.00 -  273: 507   88
    8     9 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  336: 370   73
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  326: 271  133
   10    10 Sławomir       Nosek                 120.00 -  331: 415   70
   11    12 Leszek         Stecuła               114.00 +  363: 315  164
   12    11 Wiesław        Olewiński             108.00 +  408: 356  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  371: 319  154
    2     8 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  299: 401   64
    3    13 Irena          Ficak                  90.00 +  368: 322  140
    4    10 Grzegorz       Święcki               135.00 -  393: 470   85
    5    13 Marcin         Mroziuk               104.00 +  391: 300  154
    6     9 Marcin         Skrzyniarz            123.00 +  429: 364  173
    7     5 Paweł          Stefaniak             139.00 -  348: 412   89
    8     8 Edward         Stefaniak             123.00 +  374: 358  173
    9     6 Stefan         Dawidson              120.00 +  426: 343  170
   10     3 Dariusz        Banaszek              140.00 -  284: 326   90
   11     6 Maciej         Czupryniak            124.00 +  324: 314  174
   12     3 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  365: 397   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Małgorzata Kania 126.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  443: 350  152
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  379: 390   88
    3     8 Marcin         Skrzyniarz            123.00 +  427: 232  173
    4     4 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  396: 334  173
    5     3 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  369: 283  161
    6     2 Dariusz        Banaszek              140.00 -  326: 331   90
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  361: 297  171
    8     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  327: 353   88
    9     5 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  411: 263  167
   10     2 Mariusz        Orzeł                 120.00 =  342: 342  120
   11     3 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  275: 446   66
   12     7 Edward         Stefaniak             123.00 -  343: 352   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Maciej Czupryniak 124.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogdan         Pokojski              100.00 -  311: 329   50
    2    18 Marek          Dubek                  96.00 +  348: 232  146
    3    14 Grzegorz       Święcki               135.00 -  339: 355   85
    4    18 Marcin         Mroziuk               104.00 -  272: 406   54
    5    21 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  342: 373   50
    6    22 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  398: 290  152
    7    18 Irena          Ficak                  90.00 +  459: 313  140
    8    14 Leszek         Stecuła               114.00 +  378: 295  164
    9    11 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  425: 311  161
   10     9 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  378: 356  167
   11     6 Zdzisław       Szota                 128.00 -  314: 324   78
   12     9 Stefan         Dawidson              120.00 -  299: 392   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Jolanta Hoffmann 123.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Siedlecki             100.00 +  544: 140  150
    2     1 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  427: 306  161
    3     1 Stefan         Dawidson              120.00 -  328: 336   70
    4     4 Małgorzata     Kania                 126.00 -  334: 396   76
    5     8 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  339: 244  148
    6     5 Michał         Derlacki              138.00 -  364: 383   88
    7    10 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  364: 304  167
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  371: 406   71
    9    10 Edward         Stefaniak             123.00 +  398: 378  173
   10     7 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  371: 348  150
   11     5 Paweł          Stanosz               138.00 +  359: 345  188
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  310: 347   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Marcin Skrzyniarz 123.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  298: 343   50
    2    19 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  531: 185  134
    3     8 Małgorzata     Kania                 126.00 -  232: 427   76
    5    11 Józef          Burzyński             111.00 +  341: 330  161
    6     9 Zdzisław       Szota                 128.00 -  364: 429   78
    7    11 Stanisław      Gasik                 110.00 +  381: 359  160
    8     9 Grzegorz       Święcki               135.00 +  370: 336  185
    9     7 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  358: 428   64
   10     8 Stefan         Dawidson              120.00 +  354: 326  170
   11     7 Michał         Derlacki              138.00 -  348: 382   88
   12     8 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  432: 370  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 11 121.18




	Edward Stefaniak 123.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  388: 200  150
    2     7 Sławomir       Nosek                 120.00 -  293: 317   70
    3    12 Marcin         Mroziuk               104.00 +  383: 284  154
    4     8 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  316: 393   70
    5    14 Irena          Ficak                  90.00 +  360: 297  140
    6    11 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  361: 402   62
    7    12 Wiesław        Olewiński             108.00 +  426: 252  158
    8     8 Zdzisław       Szota                 128.00 -  358: 374   78
    9    10 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  378: 398   73
   10    13 Andrzej        Rechowicz             111.00 +  466: 285  161
   11     9 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  347: 329  150
   12     7 Małgorzata     Kania                 126.00 +  352: 343  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Waldemar Czerwoniec 121.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Ochot                 100.00 +  365: 287  150
    2     9 Tomasz         Szymański             121.00 +  388: 295  171
    3     5 Michał         Derlacki              138.00 -  359: 384   88
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  365: 329  133
    5     6 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  373: 319  150
    6     4 Mariusz        Skrobosz              114.00 +  310: 307  164
    7     3 Małgorzata     Kania                 126.00 -  297: 361   76
    8     7 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  406: 371  173
    9     4 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  326: 415   66
   10     6 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  429: 271  167
   11     2 Dariusz        Banaszek              140.00 -  283: 368   90
   12     6 Paweł          Stanosz               138.00 -  339: 340   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Tomasz Szymański 121.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 +  356: 271  150
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  295: 388   71
    3    15 Zygmunt        Sołtysiak             112.00 +  413: 379  162
    4     9 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  370: 371   64
    5    12 Paweł          Stanosz               138.00 -  279: 431   88
    6    16 Marcin         Mroziuk               104.00 -  309: 326   54
    7    17 Józef          Burzyński             111.00 -  293: 328   61
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  452: 313  152
    9    18 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  298: 349   40
   10    19 Irena          Ficak                  90.00 +  404: 288  140
   11    16 Stanisław      Gasik                 110.00 +  379: 313  160
   12    14 Leszek         Stecuła               114.00 +  385: 292  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Stefan Dawidson 120.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Magdalena      Ochot                 100.00 +  404: 225  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  494: 403  133
    3     1 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  336: 328  173
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  401: 389  188
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  285: 367   66
    6     3 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  262: 400   70
    7     7 Sławomir       Nosek                 120.00 +  395: 299  170
    8     4 Paweł          Stefaniak             139.00 -  362: 369   89
    9     6 Zdzisław       Szota                 128.00 -  343: 426   78
   10     8 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  326: 354   73
   11    10 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  322: 260  148
   12     9 Maciej         Czupryniak            124.00 +  392: 299  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Sławomir Nosek 120.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Ługowski              100.00 +  387: 177  150
    2     7 Edward         Stefaniak             123.00 +  317: 293  173
    3     6 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  372: 305  148
    4     3 Michał         Derlacki              138.00 -  299: 374   88
    5     7 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  315: 364   64
    6    12 Rafał          Matczak                79.00 +  452: 235  129
    7     7 Stefan         Dawidson              120.00 -  299: 395   70
    8    10 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  267: 389   50
    9    13 Wiesław        Olewiński             108.00 +  394: 346  158
   10    10 Grzegorz       Święcki               135.00 +  415: 331  185
   11     8 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  440: 354  162
   12     4 Paweł          Stefaniak             139.00 +  452: 318  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Mariusz Orzeł 120.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  417: 226  150
    2     5 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  306: 379   66
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  386: 275  152
    4     8 Edward         Stefaniak             123.00 +  393: 316  173
    5     5 Grzegorz       Święcki               135.00 +  446: 338  185
    6     3 Stefan         Dawidson              120.00 +  400: 262  170
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  326: 342   88
    8     3 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  388: 319  167
    9     1 Dariusz        Banaszek              140.00 +  423: 367  190
   10     2 Małgorzata     Kania                 126.00 =  342: 342  126
   11     4 Paweł          Stefaniak             139.00 -  333: 352   89
   12     5 Michał         Derlacki              138.00 -  346: 398   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Grzegorz Wiączkowski 117.00 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  338: 345   48
    2    15 Irena          Ficak                  90.00 -  341: 360   40
    3    20 Michał         Siedlecki             100.00 +  484: 168  150
    4    13 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  373: 344  162
    5     9 Leszek         Stecuła               114.00 +  337: 248  164
    6     7 Wiesław        Olewiński             108.00 +  411: 248  158
    7     4 Michał         Derlacki              138.00 +  398: 344  188
    8     3 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  319: 388   70
    9     5 Małgorzata     Kania                 126.00 -  263: 411   76
   10     9 Maciej         Czupryniak            124.00 -  356: 378   74
   11    11 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  357: 250  167
   12     8 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  370: 432   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Ryszard Żydaczewski 117.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  468: 292  149
    2     3 Leszek         Stecuła               114.00 -  348: 392   64
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 -  291: 344   33
    4    15 Paweł          Stanosz               138.00 -  338: 345   88
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  452: 311  152
    6    14 Józef          Burzyński             111.00 +  336: 268  161
    7    10 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  304: 364   73
    8    13 Stanisław      Gasik                 110.00 +  409: 341  160
    9     9 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  415: 286  148
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  271: 429   71
   11    11 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  250: 357   67
   12    13 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  251: 382   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Wojciech Usakiewicz 116.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dubek                  96.00 +  411: 301  146
    2     5 Mariusz        Orzeł                 120.00 +  379: 306  170
    3     3 Józef          Burzyński             111.00 +  364: 325  161
    4     2 Paweł          Stefaniak             139.00 +  383: 373  189
    5     1 Stefan         Dawidson              120.00 +  367: 285  170
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  371: 373   88
    7     2 Dariusz        Banaszek              140.00 -  346: 406   90
    8     5 Mariusz        Skrobosz              114.00 +  357: 346  164
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  415: 326  171
   10     4 Paweł          Stanosz               138.00 +  396: 370  188
   11     3 Małgorzata     Kania                 126.00 +  446: 275  176
   12     1 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  347: 310  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Mariusz Skrobosz 114.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  385: 374  140
    2     8 Zdzisław       Szota                 128.00 +  401: 299  178
    3     4 Paweł          Stefaniak             139.00 -  266: 384   89
    4     9 Tomasz         Szymański             121.00 +  371: 370  171
    5     7 Sławomir       Nosek                 120.00 +  364: 315  170
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  307: 310   71
    7     8 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  396: 280  162
    8     5 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  346: 357   66
    9     7 Marcin         Skrzyniarz            123.00 +  428: 358  173
   10     5 Michał         Derlacki              138.00 +  423: 284  188
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  311: 297  188
   12     2 Dariusz        Banaszek              140.00 +  405: 344  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Leszek Stecuła 114.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Ficak                  90.00 +  461: 321  140
    2     3 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  392: 348  167
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  355: 455   88
    4     5 Dariusz        Banaszek              140.00 -  305: 357   90
    5     9 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  248: 337   67
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  333: 321  133
    7    13 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  413: 427   50
    8    14 Maciej         Czupryniak            124.00 -  295: 378   74
    9    16 Stanisław      Gasik                 110.00 +  274: 252  160
   10    14 Marcin         Mroziuk               104.00 +  326: 295  154
   11    12 Grzegorz       Święcki               135.00 -  315: 363   85
   12    14 Tomasz         Szymański             121.00 -  292: 385   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Mariusz Gancarczyk 112.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  310: 300  134
    2    13 Mateusz        Dubek                  78.00 +  324: 261  128
    3     7 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  320: 376   61
    4    13 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  344: 373   67
    5    16 Stanisław      Ochot                 100.00 +  391: 240  150
    6    11 Edward         Stefaniak             123.00 +  402: 361  173
    7     8 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  280: 396   64
    8    11 Krzysztof      Bukowski               99.00 -  304: 364   49
    9    14 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  397: 295  150
   10    11 Rafał          Matczak                79.00 +  384: 265  129
   11     8 Sławomir       Nosek                 120.00 -  354: 440   70
   12    10 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  338: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Zygmunt Sołtysiak 112.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 -  317: 390   33
    2    16 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  332: 289  154
    3    15 Tomasz         Szymański             121.00 -  379: 413   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     258  /  3  86.00




	Józef Burzyński 111.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak                79.00 +  469: 199  129
    2     2 Paweł          Stanosz               138.00 +  352: 307  188
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  325: 364   66
    4     6 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  319: 438   61
    5    11 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  330: 341   73
    6    14 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  268: 336   67
    7    17 Tomasz         Szymański             121.00 +  328: 293  171
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 -  389: 407   33
    9    17 Marcin         Mroziuk               104.00 -  192: 442   54
   10    21 Magdalena      Ochot                 100.00 +  372: 253  150
   11    18 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  439: 270  150
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  324: 470   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Andrzej Rechowicz 111.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              140.00 +  532: 296  190
    2     1 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  306: 427   73
    3     7 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  376: 320  162
    4     6 Józef          Burzyński             111.00 +  438: 319  161
    5     3 Małgorzata     Kania                 126.00 -  283: 369   76
    6     6 Paweł          Stanosz               138.00 -  323: 327   88
    7     9 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  357: 344  148
    8     6 Michał         Derlacki              138.00 -  362: 459   88
    9    11 Maciej         Czupryniak            124.00 -  311: 425   74
   10    13 Edward         Stefaniak             123.00 -  285: 466   73
   11    15 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  350: 348  156
   12    13 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  382: 251  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Stanisław Gasik 110.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Derlacki              138.00 -  291: 345   88
    2    21 Stanisław      Ochot                 100.00 -  290: 322   50
    3    22 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  578: 198  154
    4    14 Mateusz        Dubek                  78.00 +  354: 315  128
    5    10 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  317: 279  133
    6     8 Paweł          Stefaniak             139.00 -  327: 366   89
    7    11 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  359: 381   73
    8    13 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  341: 409   67
    9    16 Leszek         Stecuła               114.00 -  252: 274   64
   10    18 Bogdan         Pokojski              100.00 +  303: 249  150
   11    16 Tomasz         Szymański             121.00 -  313: 379   71
   12    20 Magdalena      Ochot                 100.00 +  298: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Marcin Kamiński 110.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stefaniak             139.00 -  271: 341   89
    2    22 Wiesław        Olewiński             108.00 -  284: 357   58
    3    23 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  421: 240  149
    4    19 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  331: 336   56
    5    20 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  344: 329  140
    6    17 Irena          Ficak                  90.00 +  354: 292  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  6 105.33




	Wiesław Olewiński 108.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stanosz               138.00 -  272: 475   88
    2    22 Marcin         Kamiński              110.00 +  357: 284  160
    3    16 Rafał          Matczak                79.00 +  370: 294  129
    4    11 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  366: 457   50
    5    15 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  483: 161  156
    6     7 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  248: 411   67
    7    12 Edward         Stefaniak             123.00 -  252: 426   73
    8    16 Marcin         Mroziuk               104.00 +  347: 308  154
    9    13 Sławomir       Nosek                 120.00 -  346: 394   70
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  337: 206  133
   11    13 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  383: 350  149
   12    11 Grzegorz       Święcki               135.00 -  356: 408   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Grzegorz Kulawiak 106.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  317: 451   88
    2    17 Grzegorz       Święcki               135.00 -  311: 346   85
    3    21 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  347: 308  140
    4    19 Marcin         Kamiński              110.00 +  336: 331  160
    5    15 Wiesław        Olewiński             108.00 -  161: 483   58
    6    19 Krzysztof      Bukowski               99.00 -  287: 491   49
    7    20 Jerzy          Ługowski              100.00 +  409: 195  150
    8    17 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  344: 216  134
    9    15 Rafał          Matczak                79.00 -  321: 413   29
   10    17 Stanisław      Ochot                 100.00 +  364: 351  150
   11    15 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  348: 350   61
   12    18 Bogdan         Pokojski              100.00 +  311: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Ewa Czerwoniec 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 128.00 -  319: 371   78
    2    16 Zygmunt        Sołtysiak             112.00 -  289: 332   62
    3    22 Stanisław      Gasik                 110.00 -  198: 578   60
    4    24 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  261: 366   40
    5    26 PAUZA
    6    24 Magdalena      Ochot                 100.00 =  294: 294  100
    7    22 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  269: 211  150
    8    22 Jerzy          Ługowski              100.00 +  319: 224  150
    9    20 Bogdan         Pokojski              100.00 -  314: 316   50
   10    22 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  272: 262  134
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 -  285: 306   33
   12    19 Marcin         Mroziuk               104.00 -  262: 346   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Marcin Mroziuk 104.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Święcki               135.00 +  353: 311  185
    2    10 Michał         Derlacki              138.00 -  340: 376   88
    3    12 Edward         Stefaniak             123.00 -  284: 383   73
    4    18 Maciej         Czupryniak            124.00 +  406: 272  174
    5    13 Zdzisław       Szota                 128.00 -  300: 391   78
    6    16 Tomasz         Szymański             121.00 +  326: 309  171
    7    14 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  346: 369   50
    8    16 Wiesław        Olewiński             108.00 -  308: 347   58
    9    17 Józef          Burzyński             111.00 +  442: 192  161
   10    14 Leszek         Stecuła               114.00 -  295: 326   64
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  367: 372   52
   12    19 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  346: 262  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Andrzej Kwiatkowski 102.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Kania                 126.00 -  350: 443   76
    2    14 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  398: 288  140
    3    11 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  275: 386   70
    4    17 Irena          Ficak                  90.00 -  320: 378   40
    5    19 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  311: 452   67
    6    22 Maciej         Czupryniak            124.00 -  290: 398   74
    7    21 Magdalena      Ochot                 100.00 +  392: 267  150
    8    19 Tomasz         Szymański             121.00 -  313: 452   71
    9    21 Jerzy          Ługowski              100.00 +  409: 235  150
   10    20 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  406: 267  150
   11    17 Marcin         Mroziuk               104.00 +  372: 367  154
   12    15 Józef          Burzyński             111.00 +  470: 324  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Andrzej Chmielewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Skrzyniarz            123.00 +  343: 298  173
    2    11 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  248: 344   48
    3    18 Bogdan         Pokojski              100.00 +  406: 241  150
    4    11 Wiesław        Olewiński             108.00 +  457: 366  158
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  319: 373   71
    6    10 Grzegorz       Święcki               135.00 -  269: 378   85
    7    13 Leszek         Stecuła               114.00 +  427: 413  164
    8    10 Sławomir       Nosek                 120.00 +  389: 267  170
    9     8 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  308: 295  149
   10     7 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  348: 371   73
   11     9 Edward         Stefaniak             123.00 -  329: 347   73
   12    10 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  404: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Maria Glegoła-Szczap 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Szymański             121.00 -  271: 356   71
    2    23 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  324: 298  150
    3    17 Stanisław      Ochot                 100.00 -  258: 380   50
    4    21 Bogdan         Pokojski              100.00 +  314: 294  150
    5    17 Rafał          Matczak                79.00 -  253: 293   29
    6    20 Jerzy          Ługowski              100.00 +  373: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00




	Małgorzata Jakubowska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    26 Jerzy          Ługowski              100.00 -   22: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stefan         Dawidson              120.00 -  225: 404   70
    2    24 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  302: 237  150
    3    19 Mateusz        Dubek                  78.00 -  260: 287   28
    4    22 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  276: 323   34
    5    23 Jerzy          Ługowski              100.00 -  275: 282   50
    6    24 Ewa            Czerwoniec            104.00 =  294: 294  104
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  267: 392   52
    8    21 Bogdan         Pokojski              100.00 -  217: 372   50
    9    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  356: 211  150
   10    21 Józef          Burzyński             111.00 -  253: 372   61
   11    22 Irena          Ficak                  90.00 +  333: 267  140
   12    20 Stanisław      Gasik                 110.00 -  260: 298   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 12  79.08




	Stanisław Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  287: 365   71
    2    21 Stanisław      Gasik                 110.00 +  322: 290  160
    3    17 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 +  380: 258  150
    4    12 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  289: 319   48
    5    16 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  240: 391   62
    6    18 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  252: 403   50
    7    19 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  334: 266  140
    8    18 Rafał          Matczak                79.00 -  329: 412   29
    9    19 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  367: 230  134
   10    17 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  351: 364   56
   11    20 Jerzy          Ługowski              100.00 +  442: 167  150
   12    16 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  317: 307  149
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Bogdan Pokojski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            124.00 +  329: 311  174
    2    12 Paweł          Stefaniak             139.00 -  237: 430   89
    3    18 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  241: 406   50
    4    21 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  294: 314   50
    5    22 Krzysztof      Bukowski               99.00 -  305: 352   49
    6    23 Marek          Dubek                  96.00 -  225: 386   46
    7    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  349: 290  150
    8    21 Magdalena      Ochot                 100.00 +  372: 217  150
    9    20 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  316: 314  154
   10    18 Stanisław      Gasik                 110.00 -  249: 303   60
   11    21 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  382: 257  150
   12    18 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  295: 311   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Michał Siedlecki 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  140: 544   73
    3    20 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 -  168: 484   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     140  /  2  70.00




	Paweł Tomaszewski 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Edward         Stefaniak             123.00 -  200: 388   73
    2    24 Magdalena      Ochot                 100.00 -  237: 302   50
    3    25 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  236: 347   34
    4    26 Jerzy          Ługowski              100.00 +  306: 270  150
    5    24 Marek          Dubek                  96.00 -  198: 289   46
    7    22 Ewa            Czerwoniec            104.00 -  211: 269   54
    8    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  208: 275   50
    9    22 Irena          Ficak                  90.00 -  281: 325   40
   10    20 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  267: 406   52
   11    21 Bogdan         Pokojski              100.00 -  257: 382   50
   12    21 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  190: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  / 11  59.00




	Jerzy Ługowski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Nosek                 120.00 -  177: 387   70
    2    25 Rafał          Matczak                79.00 -  181: 437   29
    3    26 Małgorzata     Jakubowska            100.00 +  306:  22  150
    4    26 Paweł          Tomaszewski           100.00 -  270: 306   50
    5    23 Magdalena      Ochot                 100.00 +  282: 275  150
    6    20 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  281: 373   50
    7    20 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  195: 409   56
    8    22 Ewa            Czerwoniec            104.00 -  224: 319   54
    9    21 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  235: 409   52
   11    20 Stanisław      Ochot                 100.00 -  167: 442   50
   12    22 Irena          Ficak                  90.00 -  201: 317   40
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  / 11  68.27




	Katarzyna Żuławska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  226: 417   70
    2    23 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  298: 324   50
    3    24 Marek          Dubek                  96.00 +  358: 258  146
    4    20 Rafał          Matczak                79.00 -  287: 294   29
    5    21 Maciej         Czupryniak            124.00 +  373: 342  174
    6    18 Stanisław      Ochot                 100.00 +  403: 252  150
    7    14 Marcin         Mroziuk               104.00 +  369: 346  154
    8    12 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  262: 297   48
    9    14 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  295: 397   62
   10    16 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  319: 359   40
   11    18 Józef          Burzyński             111.00 -  270: 439   61
   12    21 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  413: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    23 Bogdan         Pokojski              100.00 -  290: 349   50
    8    23 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  275: 208  150
    9    23 Magdalena      Ochot                 100.00 -  211: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Krzysztof Bukowski  99.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  292: 468   67
    2    20 Dariusz        Banaszek              140.00 -  265: 485   90
    3    23 Marcin         Kamiński              110.00 -  240: 421   60
    4    25 Marek          Dubek                  96.00 +  303: 301  146
    5    22 Bogdan         Pokojski              100.00 +  352: 305  150
    6    19 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  491: 287  156
    7    15 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  386: 360  134
    8    11 Mariusz        Gancarczyk            112.00 +  364: 304  162
    9     8 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  295: 308   50
   10    12 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  318: 353   48
   11    13 Wiesław        Olewiński             108.00 -  350: 383   58
   12    16 Stanisław      Ochot                 100.00 -  307: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Mateusz Żbikowski  98.00 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  345: 338  167
    2    11 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  344: 248  150
    3     6 Sławomir       Nosek                 120.00 -  305: 372   70
    4    12 Stanisław      Ochot                 100.00 +  319: 289  150
    5     8 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  244: 339   73
    6    13 Ziemowit       Pazda                  84.00 +  377: 315  134
    7     9 Andrzej        Rechowicz             111.00 -  344: 357   61
    8    12 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  297: 262  150
    9     9 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  286: 415   67
   10    12 Krzysztof      Bukowski               99.00 +  353: 318  149
   11    10 Stefan         Dawidson              120.00 -  260: 322   70
   12    12 Rafał          Matczak                79.00 -  298: 368   29
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Marek Dubek  96.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  301: 411   66
    2    18 Maciej         Czupryniak            124.00 -  232: 348   74
    3    24 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  258: 358   50
    4    25 Krzysztof      Bukowski               99.00 -  301: 303   49
    5    24 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  289: 198  150
    6    23 Bogdan         Pokojski              100.00 +  386: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  6  89.83




	Irena Ficak  90.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Stecuła               114.00 -  321: 461   64
    2    15 Grzegorz       Wiączkowski           117.00 +  360: 341  167
    3    13 Zdzisław       Szota                 128.00 -  322: 368   78
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 +  378: 320  152
    5    14 Edward         Stefaniak             123.00 -  297: 360   73
    6    17 Marcin         Kamiński              110.00 -  292: 354   60
    7    18 Maciej         Czupryniak            124.00 -  313: 459   74
    8    20 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  317: 354   40
    9    22 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  325: 281  150
   10    19 Tomasz         Szymański             121.00 -  288: 404   71
   11    22 Magdalena      Ochot                 100.00 -  267: 333   50
   12    22 Jerzy          Ługowski              100.00 +  317: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Krzysztof Usakiewicz  90.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Skrobosz              114.00 -  374: 385   64
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           102.00 -  288: 398   52
    3    21 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  308: 347   56
    4    24 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  366: 261  154
    5    20 Marcin         Kamiński              110.00 -  329: 344   60
    6    21 Mateusz        Dubek                  78.00 +  279: 224  128
    7    19 Stanisław      Ochot                 100.00 -  266: 334   50
    8    20 Irena          Ficak                  90.00 +  354: 317  140
    9    18 Tomasz         Szymański             121.00 +  349: 298  171
   10    16 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  359: 319  150
   11    14 Rafał          Matczak                79.00 -  296: 310   29
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 +  318: 302  133
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Ziemowit Pazda  84.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  300: 310   62
    2    19 Marcin         Skrzyniarz            123.00 -  185: 531   73
    3    25 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  347: 236  150
    4    22 Magdalena      Ochot                 100.00 +  323: 276  150
    5    18 Mateusz        Dubek                  78.00 +  337: 283  128
    6    13 Mateusz        Żbikowski              98.00 -  315: 377   48
    7    15 Krzysztof      Bukowski               99.00 -  360: 386   49
    8    17 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  216: 344   56
    9    19 Stanisław      Ochot                 100.00 -  230: 367   50
   10    22 Ewa            Czerwoniec            104.00 -  262: 272   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  / 10  82.00




	Mariola Osajda-Matczak  83.00 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zygmunt        Sołtysiak             112.00 +  390: 317  162
    2     6 Stefan         Dawidson              120.00 -  403: 494   70
    3     9 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  344: 291  167
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  329: 365   71
    5    10 Stanisław      Gasik                 110.00 -  279: 317   60
    6    15 Leszek         Stecuła               114.00 -  321: 333   64
    7    16 Rafał          Matczak                79.00 +  296: 295  129
    8    15 Józef          Burzyński             111.00 +  407: 389  161
    9    12 Grzegorz       Święcki               135.00 -  271: 326   85
   10    15 Wiesław        Olewiński             108.00 -  206: 337   58
   11    19 Ewa            Czerwoniec            104.00 +  306: 285  154
   12    17 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  302: 318   40
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Rafał Matczak  79.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Józef          Burzyński             111.00 -  199: 469   61
    2    25 Jerzy          Ługowski              100.00 +  437: 181  150
    3    16 Wiesław        Olewiński             108.00 -  294: 370   58
    4    20 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  294: 287  150
    5    17 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 +  293: 253  150
    6    12 Sławomir       Nosek                 120.00 -  235: 452   70
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak         83.00 -  295: 296   33
    8    18 Stanisław      Ochot                 100.00 +  412: 329  150
    9    15 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  413: 321  156
   10    11 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  265: 384   62
   11    14 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 +  310: 296  140
   12    12 Mateusz        Żbikowski              98.00 +  368: 298  148
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Mateusz Dubek  78.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Mariusz        Gancarczyk            112.00 -  261: 324   62
    3    19 Magdalena      Ochot                 100.00 +  287: 260  150
    4    14 Stanisław      Gasik                 110.00 -  315: 354   60
    5    18 Ziemowit       Pazda                  84.00 -  283: 337   34
    6    21 Krzysztof      Usakiewicz             90.00 -  224: 279   40
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     346  /  5  69.20


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie