Szczecin23
kwietnia
Szczecin 23-24 kwietnia Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)
Warszawa30
kwietnia
Warszawa 30- 2 maja Turniej „Bomba w górę... Masters-Maraton Edbud”
Piastów 1
maja
Piastów 1 maja IX Mistrzostwa Piastowa
Kazik Merklejn tryumfatorem Bomby30 - 02 maja 2005 — Turniej „Bomba w górę... Masters-Maraton Edbud”InformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

Turniej „Bomba w górę... Masters-Maraton Edbud”Warszawa, 30 - 02 maja 2005
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Kazik Merklejn tryumfatorem BombyW 24-rundowym turnieju Bomba w górę Masters-Maraton Edbud pierwsza trójka wygrała po 17 partii. Decydowały małe punkty — najwięcej miał Kazimierz Merklejn jr, drugi był Karol Wyrębkiewicz, trzeci Mateusz Żbikowski.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”




Wyniki turnieju II Bomba w górę Master Maraton Edbud

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.00     17.0    10485     3482     1279
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   151.27     17.0    10154     3335     1263
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               150.45     17.0     9504     3355      816
  4 Michał          Trumpus              Wrocław                100.00     16.0     9695     3380      876
  5 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.94     16.0     9684     3199      569
  6 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               140.32     15.0     9430     3174      217
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   100.00     14.5     9673     3201      705
  8 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               128.13     14.0     9890     3072      684
  9 Maciej          Czupryniak           Milanówek              139.50     14.0     9563     3136      394
 10 Paweł           Frynia               Konstantynów_Łódzki    111.92     14.0     9297     2977      561
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               126.55     13.5     9237     3004      -44
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 100.00     13.0     9587     2980      153
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                100.00     13.0     9230     3084      144
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              100.00     13.0     9166     3053     -319
 15 Robert          Soszka               Warszawa               125.15     13.0     8982     2811     -316
 16 Joanna          Ostrowska            Warszawa               112.63     12.5     8626     2656     -178
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.16     12.0    10017     2867      698
 18 Radosław        Konca                Warszawa               132.34     12.0     9423     2728      705
 19 Mariusz         Margalski            Warszawa               121.54     12.0     9257     2775       46
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.93     12.0     8470     2717     -286
 21 Michał          Szorc                Białystok              100.00     11.5     8885     2649      363
 22 Artur           Koszel               Inowrocław             110.83     11.5     8760     2633      283
 23 Ireneusz        Kurzok               Warszawa               119.78     11.5     8677     2515      184
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.61     11.5     8319     2563     -277
 25 Jarosław        Puchalski            Łódź                   100.00     11.0     9257     2616      -14
 26 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.07     10.5     8779     2514      255
 27 Kuba            Koisar               Warszawa               114.97     10.5     8530     2392      229
 28 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00     10.5     7583     2260        3
 29 Zdzisław        Szota                Warszawa               100.00      9.5     8835     2340      542
 30 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.66      9.5     8468     2290     -622
 31 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.27      8.5     8219     2169     -490
 32 Zbigniew        Jabłoński            Warszawa               100.00      7.5     8056     2080     -207
 33 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      6.5     7774     2043    -1048
 34 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      5.5     7360     1848    -1066
 35 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      4.5     7306     1751    -1402
 36 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               131.88      2.0     2574      654     -200
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Bomba w górę Master Maraton Edbud



	Karol Wyrębkiewicz 151.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Frynia                111.92 +  553: 284  162
    2     1 Maciej         Czupryniak            139.50 -  339: 433   90
    3     5 Rafał          Wesołowski            122.61 +  399: 323  173
    4     4 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  310: 460   90
    5     7 Artur          Koszel                110.83 +  438: 327  161
    6     6 Tomasz         Suchanek              100.00 -  421: 423   50
    7     8 Joanna         Ostrowska             112.63 +  458: 339  163
    8     8 Radosław       Konca                 132.34 +  441: 354  182
    9     1 Wojciech       Zemło                 100.00 +  415: 314  150
   10     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  336: 530   50
   11     5 Mariusz        Margalski             121.54 +  461: 311  172
   12     4 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  577: 369  190
   13     3 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  387: 358  192
   14     1 Michał         Trumpus               100.00 +  430: 339  150
   15     1 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  439: 441  100
   16     3 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  478: 351  177
   17     2 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  471: 285  178
   18     2 Dawid          Pikul                 100.00 +  389: 356  150
   19     1 Stanisław      Rydzik                149.16 +  401: 344  199
   20     1 Jarosław       Puchalski             100.00 -  362: 411   50
   21     2 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  494: 359  150
   22     1 Michał         Trumpus               100.00 +  445: 373  150
   23     1 Michał         Trumpus               100.00 +  366: 363  150
   24     1 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  344: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3329  / 24 138.71




	Mateusz Żbikowski 150.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  391: 294  161
    2     7 Jarosław       Puchalski             100.00 +  404: 348  150
    3     4 Maciej         Czupryniak            139.50 -  342: 376   90
    4     7 Michał         Trumpus               100.00 -  314: 353   50
    5    10 Rafał          Wesołowski            122.61 -  327: 355   73
    6    10 Dawid          Pikul                 100.00 +  470: 303  150
    7    11 Paweł          Frynia                111.92 +  385: 364  162
    8     7 Stanisław      Rydzik                149.16 +  421: 374  199
    9     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  408: 298  192
   10     6 Artur          Koszel                110.83 +  475: 398  161
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  475: 340  178
   12     2 Maciej         Czupryniak            139.50 +  430: 331  190
   13     1 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  413: 398  150
   14     2 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  340: 507   77
   15     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  441: 439  201
   16     1 Mariusz        Margalski             121.54 +  416: 319  172
   17     1 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  354: 349  190
   18     1 Tomasz         Suchanek              100.00 -  338: 445   50
   19     3 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  420: 331  150
   20     3 Wojciech       Zemło                 100.00 -  332: 436   50
   21     3 Radosław       Sowiński              119.07 +  412: 265  169
   22     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  385: 469   50
   23     3 Maciej         Czupryniak            139.50 +  408: 284  190
   24     2 Michał         Trumpus               100.00 +  403: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3355  / 24 139.79




	Stanisław Rydzik 149.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Koszel                110.83 +  452: 371  161
    2     6 Radosław       Sowiński              119.07 -  392: 419   69
    3     7 Michał         Szorc                 100.00 +  422: 420  150
    4     5 Rafał          Wesołowski            122.61 +  528: 390  173
    5     3 Tomasz         Suchanek              100.00 +  490: 377  150
    6     2 Maciej         Czupryniak            139.50 -  368: 435   90
    7     4 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  359: 380   50
    8     7 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  374: 421  100
    9     6 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  318: 461   77
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  508: 206  161
   11     7 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  419: 441   92
   12     9 Robert         Soszka                125.15 +  425: 395  175
   13     8 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  378: 472   78
   14    10 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  580: 260  170
   15     8 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  525: 298  170
   16     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  469: 311  150
   17     4 Michał         Trumpus               100.00 -  376: 483   50
   18     7 Wojciech       Zemło                 100.00 +  422: 399  150
   19     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  344: 401  101
   20     7 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  320: 470   90
   21    12 Halina         Mrozek                100.00 +  443: 338  150
   22     6 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  336: 413   77
   23     8 Joanna         Ostrowska             112.63 -  349: 389   63
   24    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  420: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2867  / 24 119.46




	Krzysztof Mówka 141.94 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Monika         Rubinstein            100.27 +  448: 316  150
    2     8 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  441: 318  150
    3     2 Radosław       Sowiński              119.07 +  441: 410  169
    4     1 Wojciech       Zemło                 100.00 -  309: 477   50
    5     5 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  293: 485   77
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  524: 322  170
    7     6 Tomasz         Suchanek              100.00 +  444: 317  150
    8     2 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  346: 323  190
    9     5 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  298: 408  100
   10     5 Mariusz        Margalski             121.54 -  316: 427   72
   11     7 Stanisław      Rydzik                149.16 +  441: 419  199
   12     5 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  558: 300  150
   13     3 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  358: 387  101
   14     3 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  493: 418  150
   15     2 Michał         Trumpus               100.00 +  476: 354  150
   16     4 Maciej         Czupryniak            139.50 +  464: 391  190
   17     3 Dawid          Pikul                 100.00 -  350: 468   50
   18     5 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  363: 374   78
   19     6 Joanna         Ostrowska             112.63 +  416: 341  163
   20     5 Paweł          Frynia                111.92 +  376: 367  162
   21     5 Michał         Szorc                 100.00 +  337: 331  150
   22     3 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  416: 413  178
   23     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  389: 392   50
   24     3 Wojciech       Zemło                 100.00 +  387: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3199  / 24 133.29




	Sławomir Kordjalik 140.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zdzisław       Szota                 100.00 +  347: 287  150
    2     9 Wojciech       Zemło                 100.00 -  335: 385   50
    3    11 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  465: 321  150
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  460: 310  201
    5     6 Dawid          Pikul                 100.00 +  401: 391  150
    6     4 Michał         Trumpus               100.00 -  395: 402   50
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  396: 389  177
    8     2 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  323: 346   92
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  301: 445   78
   10     8 Radosław       Sowiński              119.07 +  466: 332  169
   11     6 Radosław       Konca                 132.34 +  451: 434  182
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  369: 577  101
   13     6 Tomasz         Suchanek              100.00 +  358: 335  150
   14     6 Michał         Szorc                 100.00 +  443: 334  150
   15     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  395: 494   50
   16     7 Artur          Koszel                110.83 +  382: 328  161
   17     1 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  349: 354  100
   18     6 Maciej         Czupryniak            139.50 +  396: 365  190
   19     7 Mariusz        Margalski             121.54 +  448: 338  172
   20     7 Stanisław      Rydzik                149.16 +  470: 320  199
   21     7 Paweł          Frynia                111.92 -  288: 481   62
   22     5 Wojciech       Zemło                 100.00 -  384: 514   50
   23     5 Tomasz         Suchanek              100.00 +  383: 332  150
   24     4 Maciej         Czupryniak            139.50 +  425: 399  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3174  / 24 132.25




	Maciej Czupryniak 139.50 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Halina         Mrozek                100.00 +  433: 291  150
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  433: 339  201
    3     4 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  376: 342  200
    4     2 Tomasz         Suchanek              100.00 +  402: 335  150
    5     1 Wojciech       Zemło                 100.00 -  399: 481   50
    6     2 Stanisław      Rydzik                149.16 +  435: 368  199
    7     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  396: 479   50
    8     3 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  477: 397  150
    9     3 Radosław       Sowiński              119.07 +  414: 400  169
   10     2 Michał         Trumpus               100.00 -  286: 409   50
   11     3 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  502: 220  150
   12     2 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  331: 430  100
   13     4 Radosław       Konca                 132.34 -  350: 352   82
   14     4 Mariusz        Margalski             121.54 +  380: 363  172
   15     3 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  437: 379  177
   16     4 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  391: 464   92
   17     6 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  423: 340  161
   18     6 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  365: 396   90
   19     5 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  403: 338  178
   20     6 Robert         Soszka                125.15 +  419: 412  175
   21     6 Dawid          Pikul                 100.00 -  381: 456   50
   22     4 Tomasz         Suchanek              100.00 +  447: 345  150
   23     3 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  284: 408  100
   24     4 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  399: 425   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3136  / 24 130.67




	Radosław Konca 132.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Kubińska              100.00 +  473: 323  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            122.61 -  384: 432   73
    3     6 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  318: 340   77
    4    11 Halina         Mrozek                100.00 +  391: 245  150
    5     9 Paweł          Frynia                111.92 +  471: 241  162
    6     7 Kuba           Koisar                114.97 +  441: 358  165
    7     5 Radosław       Sowiński              119.07 -  278: 350   69
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  354: 441  101
    9     9 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  422: 313  170
   10     7 Tomasz         Suchanek              100.00 +  442: 339  150
   11     6 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  434: 451   90
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  393: 386  178
   13     4 Maciej         Czupryniak            139.50 +  352: 350  190
   14     5 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  353: 384   50
   15     7 Wojciech       Zemło                 100.00 -  339: 469   50
   16     9 Dawid          Pikul                 100.00 -  401: 404   50
   17    10 Artur          Koszel                110.83 +  378: 315  161
   18     3 Michał         Trumpus               100.00 -  369: 419   50
   19    10 Michał         Szorc                 100.00 -  417: 420   50
   20    14 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  318: 335   50
   21    16 Małgorzata     Sikora                100.00 +  478: 331  150
   22    11 Mariusz        Margalski             121.54 -  387: 390   72
   23    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  430: 324  170
   24    11 Jarosław       Puchalski             100.00 +  400: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2728  / 24 113.67




	Mariusz Skrobosz 131.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  425: 263  150
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  309: 517   78
    3    14 Artur          Koszel                110.83 -  310: 404   61
    4    12 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  374: 388   70
    5    16 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  384: 359  170
    6    14 Robert         Soszka                125.15 -  394: 458   75
    7    16 Michał         Szorc                 100.00 -  378: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  7  93.43




	Mariusz Wrześniewski 128.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Szorc                 100.00 +  489: 327  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              131.88 +  517: 309  182
    3     1 Wojciech       Zemło                 100.00 -  368: 398   50
    4     3 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  487: 376  150
    5     2 Michał         Trumpus               100.00 -  372: 479   50
    6     3 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  352: 436   50
    7     7 Kuba           Koisar                114.97 +  484: 322  165
    8     6 Tomasz         Suchanek              100.00 +  447: 393  150
    9     7 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  445: 301  190
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  347: 417   77
   11     4 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  340: 475  100
   12     6 Radosław       Konca                 132.34 -  386: 393   82
   13     8 Stanisław      Rydzik                149.16 +  472: 378  199
   14     8 Jarosław       Puchalski             100.00 +  485: 392  150
   15     6 Dawid          Pikul                 100.00 +  520: 349  150
   16     6 Radosław       Sowiński              119.07 +  397: 326  169
   17     2 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  285: 471  101
   18     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  374: 363  192
   19     5 Maciej         Czupryniak            139.50 -  338: 403   90
   20     9 Artur          Koszel                110.83 +  412: 319  161
   21     9 Mariusz        Margalski             121.54 +  352: 351  172
   22     3 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  413: 416   92
   23     4 Wojciech       Zemło                 100.00 -  334: 370   50
   24     5 Dawid          Pikul                 100.00 +  474: 442  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3072  / 24 128.00




	Wojciech Usakiewicz 126.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  382: 391   50
    2    10 Monika         Rubinstein            100.27 +  344: 327  150
    3     6 Radosław       Konca                 132.34 +  340: 318  182
    4     9 Mariusz        Margalski             121.54 +  383: 349  172
    5     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  485: 293  192
    6     1 Wojciech       Zemło                 100.00 =  376: 376  100
    7     3 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  389: 396   90
    8     5 Artur          Koszel                110.83 +  389: 324  161
    9     6 Stanisław      Rydzik                149.16 +  461: 318  199
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  417: 347  178
   11     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  381: 482   50
   12     3 Wojciech       Zemło                 100.00 +  405: 356  150
   13     2 Michał         Trumpus               100.00 -  313: 429   50
   14     2 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  507: 340  200
   15     3 Maciej         Czupryniak            139.50 -  379: 437   90
   16     3 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  351: 478  101
   17     7 Tomasz         Suchanek              100.00 -  341: 506   50
   18     8 Paweł          Frynia                111.92 +  408: 396  162
   19     8 Jarosław       Puchalski             100.00 -  302: 421   50
   20    10 Kuba           Koisar                114.97 -  290: 373   65
   21    11 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  475: 451  150
   22     6 Stanisław      Rydzik                149.16 +  413: 336  199
   23     6 Dawid          Pikul                 100.00 -  286: 439   50
   24     7 Joanna         Ostrowska             112.63 +  420: 398  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3004  / 24 125.17




	Robert Soszka 125.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 100.00 -  235: 468   50
    2    18 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  344: 423   50
    3    17 Joanna         Ostrowska             112.63 -  374: 393   63
    4    18 Małgorzata     Sikora                100.00 +  391: 239  150
    5    15 Zdzisław       Szota                 100.00 +  345: 342  150
    6    14 Mariusz        Skrobosz              131.88 +  458: 394  182
    7    10 Artur          Koszel                110.83 -  334: 412   61
    8    12 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  314: 367   70
    9    17 Halina         Mrozek                100.00 +  479: 349  150
   10    13 Rafał          Wesołowski            122.61 +  375: 356  173
   11    11 Joanna         Ostrowska             112.63 +  397: 380  163
   12     9 Stanisław      Rydzik                149.16 -  395: 425   99
   13    11 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  335: 375   70
   14    13 Kuba           Koisar                114.97 +  402: 389  165
   15    10 Radosław       Sowiński              119.07 -  282: 507   69
   16    14 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  344: 284  150
   17    12 Monika         Rubinstein            100.27 +  399: 389  150
   18     9 Mariusz        Margalski             121.54 -  410: 518   72
   19    13 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  404: 332  150
   20     6 Maciej         Czupryniak            139.50 -  412: 419   90
   21     8 Tomasz         Suchanek              100.00 +  401: 351  150
   22     9 Artur          Koszel                110.83 +  431: 374  161
   23     7 Paweł          Frynia                111.92 -  340: 441   62
   24     9 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  381: 371  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2811  / 24 117.12




	Rafał Wesołowski 122.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sikora                100.00 +  420: 279  150
    2     3 Radosław       Konca                 132.34 +  432: 384  182
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  323: 399  101
    4     5 Stanisław      Rydzik                149.16 -  390: 528   99
    5    10 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  355: 327  200
    6     8 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  321: 467   50
    7    12 Joanna         Kubińska              100.00 +  350: 296  150
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  262: 415   61
    9    11 Tomasz         Suchanek              100.00 -  360: 382   50
   10    13 Robert         Soszka                125.15 -  356: 375   75
   11    15 Joanna         Kubińska              100.00 +  364: 349  150
   12    13 Joanna         Ostrowska             112.63 -  346: 364   63
   13    14 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  405: 385  150
   14    14 Monika         Rubinstein            100.27 -  346: 433   50
   15    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  369: 347  150
   16    15 Halina         Mrozek                100.00 +  342: 316  150
   17    11 Paweł          Frynia                111.92 -  312: 390   62
   18    15 Zdzisław       Szota                 100.00 -  267: 352   50
   19    16 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  308: 345   70
   20    18 PAUZA
   21    14 Kuba           Koisar                114.97 +  346: 321  165
   22    13 Kuba           Koisar                114.97 +  349: 300  165
   23    12 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  263: 445   70
   24    13 Zdzisław       Szota                 100.00 +  433: 397  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2563  / 23 111.43




	Mariusz Margalski 121.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Trumpus               100.00 -  329: 411   50
    2    14 Zdzisław       Szota                 100.00 +  382: 311  150
    3     8 Dawid          Pikul                 100.00 +  487: 393  150
    4     9 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  349: 383   77
    5    12 Joanna         Kubińska              100.00 -  364: 389   50
    6    12 Joanna         Ostrowska             112.63 -  390: 445   63
    7    15 Halina         Mrozek                100.00 +  426: 370  150
    8    11 Kuba           Koisar                114.97 +  379: 364  165
    9    10 Paweł          Frynia                111.92 +  465: 289  162
   10     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  427: 316  192
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  311: 461  101
   12     7 Dawid          Pikul                 100.00 +  486: 309  150
   13     5 Wojciech       Zemło                 100.00 +  418: 330  150
   14     4 Maciej         Czupryniak            139.50 -  363: 380   90
   15     5 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  362: 358  150
   16     1 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  319: 416  100
   17     5 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  344: 428   50
   18     9 Robert         Soszka                125.15 +  518: 410  175
   19     7 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  338: 448   90
   20     8 Tomasz         Suchanek              100.00 -  352: 443   50
   21     9 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  351: 352   78
   22    11 Radosław       Konca                 132.34 +  390: 387  182
   23     9 Jarosław       Puchalski             100.00 +  369: 360  150
   24     8 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  338: 458   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2775  / 24 115.62




	Ireneusz Kurzok 119.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Suchanek              100.00 -  311: 404   50
    2    11 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  347: 384   50
    3    15 Zdzisław       Szota                 100.00 +  400: 391  150
    4    10 Dawid          Pikul                 100.00 -  267: 466   50
    5    16 Mariusz        Skrobosz              131.88 -  359: 384   82
    6    17 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  464: 311  150
    7    14 Jarosław       Puchalski             100.00 +  513: 336  150
    8    12 Robert         Soszka                125.15 +  367: 314  175
    9     9 Radosław       Konca                 132.34 -  313: 422   82
   10    12 Paweł          Frynia                111.92 +  473: 352  162
   11     9 Radosław       Sowiński              119.07 -  262: 423   69
   12    11 Zdzisław       Szota                 100.00 +  381: 320  150
   13    10 Michał         Szorc                 100.00 -  327: 489   50
   14    12 Małgorzata     Sikora                100.00 +  388: 289  150
   15     8 Stanisław      Rydzik                149.16 -  298: 525   99
   16    10 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  342: 351   61
   17    18 PAUZA
   18    11 Joanna         Ostrowska             112.63 -  287: 326   63
   19    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  434: 333  150
   20    16 Halina         Mrozek                100.00 -  241: 418   50
   21    17 Joanna         Kubińska              100.00 +  407: 245  150
   22    12 Michał         Szorc                 100.00 +  382: 327  150
   23    12 Rafał          Wesołowski            122.61 +  445: 263  173
   24    10 Stanisław      Rydzik                149.16 -  369: 420   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2515  / 23 109.35




	Mariusz Sylwestrzuk 119.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  468: 319  150
    2     4 Michał         Trumpus               100.00 -  333: 463   50
    3     9 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  347: 477   50
    4    12 Mariusz        Skrobosz              131.88 +  388: 374  182
    5    13 Michał         Szorc                 100.00 +  508: 303  150
    6     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  322: 524   92
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  287: 333   61
    8    13 Jarosław       Puchalski             100.00 -  296: 444   50
    9    14 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  346: 329  150
   10    11 Zdzisław       Szota                 100.00 -  374: 376   50
   11    13 Michał         Szorc                 100.00 -  400: 426   50
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  394: 316  161
   13    11 Robert         Soszka                125.15 +  375: 335  175
   14    10 Stanisław      Rydzik                149.16 -  260: 580   99
   15    14 Małgorzata     Sikora                100.00 +  416: 415  150
   16    13 Monika         Rubinstein            100.27 -  325: 354   50
   17    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  363: 424   50
   18    17 Halina         Mrozek                100.00 -  291: 480   50
   19    16 Rafał          Wesołowski            122.61 +  345: 308  173
   20    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  316: 323   50
   21    18 PAUZA
   22    14 Zdzisław       Szota                 100.00 +  401: 307  150
   23    13 Radosław       Konca                 132.34 -  324: 430   82
   24    14 Kuba           Koisar                114.97 -  289: 450   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2290  / 23  99.57




	Radosław Sowiński 119.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  400: 382  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                149.16 +  419: 392  199
    3     2 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  410: 441   92
    4     8 Kuba           Koisar                114.97 -  284: 377   65
    5     8 Jarosław       Puchalski             100.00 +  423: 347  150
    6     9 Joanna         Kubińska              100.00 +  460: 296  150
    7     5 Radosław       Konca                 132.34 +  350: 278  182
    8     4 Michał         Trumpus               100.00 -  379: 456   50
    9     3 Maciej         Czupryniak            139.50 -  400: 414   90
   10     8 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  332: 466   90
   11     9 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  423: 262  170
   12     8 Tomasz         Suchanek              100.00 -  307: 426   50
   13     9 Dawid          Pikul                 100.00 -  302: 412   50
   14    11 Paweł          Frynia                111.92 +  402: 295  162
   15    10 Robert         Soszka                125.15 +  507: 282  175
   16     6 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  326: 397   78
   17     8 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  382: 329  150
   18     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  314: 581   50
   19     9 Wojciech       Zemło                 100.00 -  334: 361   50
   20    15 Małgorzata     Sikora                100.00 +  433: 266  150
   21     3 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  265: 412  100
   22    18 PAUZA
   23    11 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  297: 308   61
   24    12 Michał         Szorc                 100.00 -  330: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2514  / 23 109.30




	Kuba Koisar 114.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Zemło                 100.00 -  324: 439   50
    2    16 Małgorzata     Sikora                100.00 +  358: 297  150
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  403: 385  161
    4     8 Radosław       Sowiński              119.07 +  377: 284  169
    5     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  345: 478   50
    6     7 Radosław       Konca                 132.34 -  358: 441   82
    7     7 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  322: 484   78
    8    11 Mariusz        Margalski             121.54 -  364: 379   72
    9    15 Michał         Szorc                 100.00 -  352: 380   50
   10    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  375: 332  150
   11    14 Paweł          Frynia                111.92 +  444: 330  162
   12    12 Michał         Szorc                 100.00 -  230: 419   50
   13    15 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  345: 216  150
   14    13 Robert         Soszka                125.15 -  389: 402   75
   15    18 PAUZA
   16    16 Joanna         Kubińska              100.00 -  329: 347   50
   17    17 Halina         Mrozek                100.00 +  407: 323  150
   18    16 Monika         Rubinstein            100.27 -  330: 343   50
   19    17 Zdzisław       Szota                 100.00 +  389: 372  150
   20    10 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  373: 290  177
   21    14 Rafał          Wesołowski            122.61 -  321: 346   73
   22    13 Rafał          Wesołowski            122.61 -  300: 349   73
   23    14 Zdzisław       Szota                 100.00 -  345: 376   50
   24    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  450: 289  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2392  / 23 104.00




	Joanna Ostrowska 112.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Puchalski             100.00 -  330: 451   50
    2    13 Halina         Mrozek                100.00 -  288: 417   50
    3    17 Robert         Soszka                125.15 +  393: 374  175
    4    13 Michał         Szorc                 100.00 +  399: 382  150
    5    11 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  297: 418   50
    6    12 Mariusz        Margalski             121.54 +  445: 390  172
    7     8 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  339: 458  101
    8    10 Dawid          Pikul                 100.00 -  354: 533   50
    9    16 Małgorzata     Sikora                100.00 +  347: 336  150
   10    14 Monika         Rubinstein            100.27 +  415: 405  150
   11    11 Robert         Soszka                125.15 -  380: 397   75
   12    13 Rafał          Wesołowski            122.61 +  364: 346  173
   13    12 Artur          Koszel                110.83 -  332: 366   61
   14    15 Joanna         Kubińska              100.00 +  344: 314  150
   15    11 Tomasz         Suchanek              100.00 -  332: 369   50
   16    18 PAUZA
   17    13 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  348: 325  150
   18    11 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  326: 287  170
   19     6 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  341: 416   92
   20    13 Zdzisław       Szota                 100.00 -  305: 437   50
   21    15 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  446: 270  150
   22    10 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  414: 344  161
   23     8 Stanisław      Rydzik                149.16 +  389: 349  199
   24     7 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  398: 420   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2656  / 23 115.48




	Paweł Frynia 111.92 Konstantynów_Łódzki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  284: 553  101
    2    15 Michał         Szorc                 100.00 -  321: 396   50
    3    18 Małgorzata     Sikora                100.00 +  439: 273  150
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  431: 366  161
    5     9 Radosław       Konca                 132.34 -  241: 471   82
    6    11 Jarosław       Puchalski             100.00 +  415: 376  150
    7    11 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  364: 385  100
    8    14 Joanna         Kubińska              100.00 +  476: 298  150
    9    10 Mariusz        Margalski             121.54 -  289: 465   72
   10    12 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  352: 473   70
   11    14 Kuba           Koisar                114.97 -  330: 444   65
   12    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  399: 342  150
   13    13 Zdzisław       Szota                 100.00 +  448: 371  150
   14    11 Radosław       Sowiński              119.07 -  295: 402   69
   15    15 Halina         Mrozek                100.00 +  498: 197  150
   16    12 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  399: 338  150
   17    11 Rafał          Wesołowski            122.61 +  390: 312  173
   18     8 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  396: 408   77
   19    11 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  427: 246  150
   20     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  367: 376   92
   21     7 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  481: 288  190
   22     8 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  476: 309  150
   23     7 Robert         Soszka                125.15 +  441: 340  175
   24     6 Tomasz         Suchanek              100.00 +  338: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2977  / 24 124.04




	Krzysztof Sporczyk 110.93 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  294: 391  100
    2    12 Artur          Koszel                110.83 +  455: 332  161
    3    12 Kuba           Koisar                114.97 -  385: 403   65
    4    14 Paweł          Frynia                111.92 -  366: 431   62
    5    14 Monika         Rubinstein            100.27 +  294: 270  150
    6    15 Michał         Szorc                 100.00 +  357: 333  150
    7     9 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  333: 287  170
    8     9 Rafał          Wesołowski            122.61 +  415: 262  173
    9     4 Michał         Trumpus               100.00 -  378: 445   50
   10     9 Stanisław      Rydzik                149.16 -  206: 508   99
   11    12 Jarosław       Puchalski             100.00 -  260: 483   50
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  316: 394   70
   13    16 Małgorzata     Sikora                100.00 +  387: 300  150
   14    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  455: 251  150
   15    12 Zdzisław       Szota                 100.00 +  397: 350  150
   16    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  351: 342  170
   17     6 Maciej         Czupryniak            139.50 -  340: 423   90
   18    10 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  310: 399   50
   19    14 Halina         Mrozek                100.00 +  401: 309  150
   20    12 Joanna         Kubińska              100.00 +  337: 333  150
   21     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  410: 418   50
   22    10 Joanna         Ostrowska             112.63 -  344: 414   63
   23    11 Radosław       Sowiński              119.07 +  308: 297  169
   24     9 Robert         Soszka                125.15 -  371: 381   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2717  / 24 113.21




	Artur Koszel 110.83 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                149.16 -  371: 452   99
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  332: 455   61
    3    14 Mariusz        Skrobosz              131.88 +  404: 310  182
    4    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  413: 365  150
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  327: 438  101
    6    13 Halina         Mrozek                100.00 +  466: 269  150
    7    10 Robert         Soszka                125.15 +  412: 334  175
    8     5 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  324: 389   77
    9     8 Dawid          Pikul                 100.00 +  493: 279  150
   10     6 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  398: 475  100
   11     8 Dawid          Pikul                 100.00 -  317: 376   50
   12    10 Jarosław       Puchalski             100.00 -  346: 454   50
   13    12 Joanna         Ostrowska             112.63 +  366: 332  163
   14     9 Tomasz         Suchanek              100.00 +  363: 300  150
   15     9 Michał         Szorc                 100.00 +  323: 272  150
   16     7 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  328: 382   90
   17    10 Radosław       Konca                 132.34 -  315: 378   82
   18    14 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  359: 335  150
   19    12 Małgorzata     Sikora                100.00 +  331: 288  150
   20     9 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  319: 412   78
   21    13 Zdzisław       Szota                 100.00 +  392: 353  150
   22     9 Robert         Soszka                125.15 -  374: 431   75
   23    10 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  387: 398   50
   24    18 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2633  / 23 114.48




	Monika Rubinstein 100.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  316: 448   92
    2    10 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  327: 344   77
    3    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  364: 345  150
    4    15 Artur          Koszel                110.83 -  365: 413   61
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  270: 294   61
    6    16 Zdzisław       Szota                 100.00 -  351: 367   50
    7    17 Małgorzata     Sikora                100.00 +  377: 303  150
    8    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  409: 315  150
    9    12 Jarosław       Puchalski             100.00 -  317: 514   50
   10    14 Joanna         Ostrowska             112.63 -  405: 415   63
   11    16 Halina         Mrozek                100.00 +  396: 288  150
   12    15 Paweł          Frynia                111.92 -  342: 399   62
   13    18 PAUZA
   14    14 Rafał          Wesołowski            122.61 +  433: 346  173
   15    17 Joanna         Kubińska              100.00 +  355: 351  150
   16    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  354: 325  170
   17    12 Robert         Soszka                125.15 -  389: 399   75
   18    16 Kuba           Koisar                114.97 +  343: 330  165
   19    15 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  333: 434   70
   20    11 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  287: 412   50
   21    10 Wojciech       Zemło                 100.00 -  296: 438   50
   22    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  319: 414   50
   23    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  296: 420   50
   24    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  275: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 23  94.30




	Zbigniew Jabłoński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              131.88 -  263: 425   82
    2    17 Joanna         Kubińska              100.00 -  321: 340   50
    3    16 Monika         Rubinstein            100.27 -  345: 364   50
    4    17 Zdzisław       Szota                 100.00 -  305: 457   50
    5    18 Małgorzata     Sikora                100.00 +  348: 344  150
    6    17 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  311: 464   70
    7    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  314: 285  150
    8    15 Michał         Szorc                 100.00 +  350: 318  150
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  329: 346   70
   10    16 Kuba           Koisar                114.97 -  332: 375   65
   11    18 PAUZA
   12    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  368: 254  150
   13    14 Rafał          Wesołowski            122.61 -  385: 405   73
   14    17 Halina         Mrozek                100.00 +  394: 273  150
   15    13 Jarosław       Puchalski             100.00 -  324: 328   50
   16    12 Paweł          Frynia                111.92 -  338: 399   62
   17    13 Joanna         Ostrowska             112.63 -  325: 348   63
   18    14 Artur          Koszel                110.83 -  335: 359   61
   19    13 Robert         Soszka                125.15 -  332: 404   75
   20    14 Radosław       Konca                 132.34 +  335: 318  182
   21    11 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  451: 475   77
   22    16 Halina         Mrozek                100.00 -  281: 352   50
   23    16 Halina         Mrozek                100.00 -  341: 370   50
   24    16 Halina         Mrozek                100.00 +  329: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 23  90.43




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Sowiński              119.07 -  382: 400   69
    2    11 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  384: 347  170
    3    11 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  321: 465   90
    4    16 Joanna         Kubińska              100.00 -  287: 314   50
    5    17 Halina         Mrozek                100.00 -  300: 409   50
    6    18 Małgorzata     Sikora                100.00 -  297: 331   50
    7    18 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  285: 314   50
    8    17 Monika         Rubinstein            100.27 -  315: 409   50
    9    18 PAUZA
   10    15 Michał         Szorc                 100.00 -  363: 387   50
   11    17 Małgorzata     Sikora                100.00 +  372: 303  150
   12    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  254: 368   50
   13    15 Kuba           Koisar                114.97 -  216: 345   65
   14    16 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  251: 455   61
   15    16 Rafał          Wesołowski            122.61 -  347: 369   73
   16    14 Robert         Soszka                125.15 -  284: 344   75
   17    16 Zdzisław       Szota                 100.00 +  417: 271  150
   18    12 Jarosław       Puchalski             100.00 -  311: 403   50
   19    11 Paweł          Frynia                111.92 -  246: 427   62
   20    17 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  323: 316  170
   21    15 Joanna         Ostrowska             112.63 -  270: 446   63
   22    17 Małgorzata     Sikora                100.00 -  223: 394   50
   23    17 Małgorzata     Sikora                100.00 -  309: 323   50
   24    17 Małgorzata     Sikora                100.00 +  303: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 23  80.35




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Konca                 132.34 -  323: 473   82
    2    17 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  340: 321  150
    3    13 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  297: 387   50
    4    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  314: 287  150
    5    12 Mariusz        Margalski             121.54 +  389: 364  172
    6     9 Radosław       Sowiński              119.07 -  296: 460   69
    7    12 Rafał          Wesołowski            122.61 -  296: 350   73
    8    14 Paweł          Frynia                111.92 -  298: 476   62
    9    13 Zdzisław       Szota                 100.00 -  294: 411   50
   10    17 Małgorzata     Sikora                100.00 +  432: 352  150
   11    15 Rafał          Wesołowski            122.61 -  349: 364   73
   12    18 PAUZA
   13    17 Halina         Mrozek                100.00 +  412: 310  150
   14    15 Joanna         Ostrowska             112.63 -  314: 344   63
   15    17 Monika         Rubinstein            100.27 -  351: 355   50
   16    16 Kuba           Koisar                114.97 +  347: 329  165
   17    15 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  424: 363  170
   20    12 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  333: 337   61
   21    17 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  245: 407   70
   22    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  414: 319  150
   23    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  420: 296  150
   24    15 Monika         Rubinstein            100.27 +  395: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2260  / 21 107.62




	Kazimierz Merklejn 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  319: 468   70
    2    18 Robert         Soszka                125.15 +  423: 344  175
    3    13 Joanna         Kubińska              100.00 +  387: 297  150
    4     6 Jarosław       Puchalski             100.00 +  524: 337  150
    5     4 Kuba           Koisar                114.97 +  478: 345  165
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  436: 352  178
    7     2 Maciej         Czupryniak            139.50 +  479: 396  190
    8     1 Wojciech       Zemło                 100.00 -  385: 393   50
    9     2 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  397: 407   50
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  530: 336  201
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  482: 381  177
   12     1 Michał         Trumpus               100.00 +  413: 381  150
   13     1 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  398: 413  100
   14     3 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  418: 493   92
   15     4 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  494: 395  190
   16     2 Stanisław      Rydzik                149.16 -  311: 469   99
   17     5 Mariusz        Margalski             121.54 +  428: 344  172
   18     4 Radosław       Sowiński              119.07 +  581: 314  169
   19     4 Tomasz         Suchanek              100.00 -  331: 379   50
   20     4 Dawid          Pikul                 100.00 +  548: 434  150
   21     4 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  418: 410  161
   22     2 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  469: 385  200
   23     2 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  392: 389  192
   24     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  444: 344  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3482  / 24 145.08




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            139.50 -  291: 433   90
    2    13 Joanna         Ostrowska             112.63 +  417: 288  163
    3    10 Jarosław       Puchalski             100.00 -  341: 448   50
    4    11 Radosław       Konca                 132.34 -  245: 391   82
    5    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  409: 300  150
    6    13 Artur          Koszel                110.83 -  269: 466   61
    7    15 Mariusz        Margalski             121.54 -  370: 426   72
    8    16 Zdzisław       Szota                 100.00 -  257: 490   50
    9    17 Robert         Soszka                125.15 -  349: 479   75
   10    18 PAUZA
   11    16 Monika         Rubinstein            100.27 -  288: 396   50
   12    17 Małgorzata     Sikora                100.00 -  292: 325   50
   13    17 Joanna         Kubińska              100.00 -  310: 412   50
   14    17 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  273: 394   50
   15    15 Paweł          Frynia                111.92 -  197: 498   62
   16    15 Rafał          Wesołowski            122.61 -  316: 342   73
   17    17 Kuba           Koisar                114.97 -  323: 407   65
   18    17 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  480: 291  170
   19    14 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  309: 401   61
   20    16 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  418: 241  170
   21    12 Stanisław      Rydzik                149.16 -  338: 443   99
   22    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  352: 281  150
   23    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  370: 341  150
   24    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  260: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2043  / 23  88.83




	Piotr Pietuchowski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  391: 382  177
    2     8 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  318: 441   92
    3     9 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  477: 347  170
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  376: 487   78
    5    11 Joanna         Ostrowska             112.63 +  418: 297  163
    6     8 Rafał          Wesołowski            122.61 +  467: 321  173
    7     4 Stanisław      Rydzik                149.16 +  380: 359  199
    8     3 Maciej         Czupryniak            139.50 -  397: 477   90
    9     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  407: 397  150
   10     1 Wojciech       Zemło                 100.00 +  424: 388  150
   11     3 Maciej         Czupryniak            139.50 -  220: 502   90
   12     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  300: 558   92
   13     7 Jarosław       Puchalski             100.00 +  503: 274  150
   14     5 Radosław       Konca                 132.34 +  384: 353  182
   15     5 Mariusz        Margalski             121.54 -  358: 362   72
   16     5 Michał         Trumpus               100.00 -  351: 446   50
   17     8 Radosław       Sowiński              119.07 -  329: 382   69
   18    10 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  399: 310  161
   19     3 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  331: 420  100
   20    11 Monika         Rubinstein            100.27 +  412: 287  150
   21     2 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  359: 494  101
   22     8 Paweł          Frynia                111.92 -  309: 476   62
   23    10 Artur          Koszel                110.83 +  398: 387  161
   24     8 Mariusz        Margalski             121.54 +  458: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3054  / 24 127.25




	Dawid Pikul 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Soszka                125.15 +  468: 235  175
    2     5 Tomasz         Suchanek              100.00 -  366: 402   50
    3     8 Mariusz        Margalski             121.54 -  393: 487   72
    4    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  466: 267  170
    5     6 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  391: 401   90
    6    10 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  303: 470  100
    7    13 Zdzisław       Szota                 100.00 +  380: 362  150
    8    10 Joanna         Ostrowska             112.63 +  533: 354  163
    9     8 Artur          Koszel                110.83 -  279: 493   61
   10    10 Jarosław       Puchalski             100.00 +  427: 313  150
   11     8 Artur          Koszel                110.83 +  376: 317  161
   12     7 Mariusz        Margalski             121.54 -  309: 486   72
   13     9 Radosław       Sowiński              119.07 +  412: 302  169
   14     7 Wojciech       Zemło                 100.00 +  396: 388  150
   15     6 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  349: 520   78
   16     9 Radosław       Konca                 132.34 +  404: 401  182
   17     3 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  468: 350  192
   18     2 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  356: 389  101
   19     2 Michał         Trumpus               100.00 -  307: 395   50
   20     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  434: 548   50
   21     6 Maciej         Czupryniak            139.50 +  456: 381  190
   22     7 Jarosław       Puchalski             100.00 +  433: 413  150
   23     6 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  439: 286  177
   24     5 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  442: 474   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2981  / 24 124.21




	Jarosław Puchalski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Ostrowska             112.63 +  451: 330  163
    2     7 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  348: 404  100
    3    10 Halina         Mrozek                100.00 +  448: 341  150
    4     6 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  337: 524   50
    5     8 Radosław       Sowiński              119.07 -  347: 423   69
    6    11 Paweł          Frynia                111.92 -  376: 415   62
    7    14 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  336: 513   70
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  444: 296  170
    9    12 Monika         Rubinstein            100.27 +  514: 317  150
   10    10 Dawid          Pikul                 100.00 -  313: 427   50
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  483: 260  161
   12    10 Artur          Koszel                110.83 +  454: 346  161
   13     7 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  274: 503   50
   14     8 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  392: 485   78
   15    13 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  328: 324  150
   16    11 Michał         Szorc                 100.00 -  283: 414   50
   17    14 Małgorzata     Sikora                100.00 +  429: 239  150
   18    12 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  403: 311  150
   19     8 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  421: 302  177
   20     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  411: 362  201
   21     1 Michał         Trumpus               100.00 -  334: 533   50
   22     7 Dawid          Pikul                 100.00 -  413: 433   50
   23     9 Mariusz        Margalski             121.54 -  360: 369   72
   24    11 Radosław       Konca                 132.34 -  358: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2616  / 24 109.00




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            122.61 -  279: 420   73
    2    16 Kuba           Koisar                114.97 -  297: 358   65
    3    18 Paweł          Frynia                111.92 -  273: 439   62
    4    18 Robert         Soszka                125.15 -  239: 391   75
    5    18 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  344: 348   50
    6    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  331: 297  150
    7    17 Monika         Rubinstein            100.27 -  303: 377   50
    8    18 PAUZA
    9    16 Joanna         Ostrowska             112.63 -  336: 347   63
   10    17 Joanna         Kubińska              100.00 -  352: 432   50
   11    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  303: 372   50
   12    17 Halina         Mrozek                100.00 +  325: 292  150
   13    16 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  300: 387   61
   14    12 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  289: 388   70
   15    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  415: 416   70
   16    17 Zdzisław       Szota                 100.00 -  235: 496   50
   17    14 Jarosław       Puchalski             100.00 -  239: 429   50
   18    13 Michał         Szorc                 100.00 -  258: 442   50
   19    12 Artur          Koszel                110.83 -  288: 331   61
   20    15 Radosław       Sowiński              119.07 -  266: 433   69
   21    16 Radosław       Konca                 132.34 -  331: 478   82
   22    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  394: 223  150
   23    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  323: 309  150
   24    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  286: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 23  76.13




	Tomasz Suchanek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  404: 311  170
    2     5 Dawid          Pikul                 100.00 +  402: 366  150
    3     3 Michał         Trumpus               100.00 +  403: 368  150
    4     2 Maciej         Czupryniak            139.50 -  335: 402   90
    5     3 Stanisław      Rydzik                149.16 -  377: 490   99
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 +  423: 421  201
    7     6 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  317: 444   92
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  393: 447   78
    9    11 Rafał          Wesołowski            122.61 +  382: 360  173
   10     7 Radosław       Konca                 132.34 -  339: 442   82
   11    10 Zdzisław       Szota                 100.00 +  448: 339  150
   12     8 Radosław       Sowiński              119.07 +  426: 307  169
   13     6 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  335: 358   90
   14     9 Artur          Koszel                110.83 -  300: 363   61
   15    11 Joanna         Ostrowska             112.63 +  369: 332  163
   16     8 Wojciech       Zemło                 100.00 +  469: 405  150
   17     7 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  506: 341  177
   18     1 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  445: 338  200
   19     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  379: 331  150
   20     8 Mariusz        Margalski             121.54 +  443: 352  172
   21     8 Robert         Soszka                125.15 -  351: 401   75
   22     4 Maciej         Czupryniak            139.50 -  345: 447   90
   23     5 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  332: 383   90
   24     6 Paweł          Frynia                111.92 -  307: 338   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3084  / 24 128.50




	Michał Szorc 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          128.13 -  327: 489   78
    2    15 Paweł          Frynia                111.92 +  396: 321  162
    3     7 Stanisław      Rydzik                149.16 -  420: 422   99
    4    13 Joanna         Ostrowska             112.63 -  382: 399   63
    5    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  303: 508   70
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  333: 357   61
    7    16 Mariusz        Skrobosz              131.88 +  385: 378  182
    8    15 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  318: 350   50
    9    15 Kuba           Koisar                114.97 +  380: 352  165
   10    15 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  387: 363  150
   11    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  426: 400  170
   12    12 Kuba           Koisar                114.97 +  419: 230  165
   13    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  489: 327  170
   14     6 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  334: 443   90
   15     9 Artur          Koszel                110.83 -  272: 323   61
   16    11 Jarosław       Puchalski             100.00 +  414: 283  150
   17     9 Wojciech       Zemło                 100.00 -  420: 468   50
   18    13 Małgorzata     Sikora                100.00 +  442: 258  150
   19    10 Radosław       Konca                 132.34 +  420: 417  182
   20     2 Michał         Trumpus               100.00 -  316: 385   50
   21     5 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  331: 337   92
   22    12 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  327: 382   70
   23    18 PAUZA
   24    12 Radosław       Sowiński              119.07 +  344: 330  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2649  / 23 115.17




	Zdzisław Szota 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Kordjalik             140.32 -  287: 347   90
    2    14 Mariusz        Margalski             121.54 -  311: 382   72
    3    15 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  391: 400   70
    4    17 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  457: 305  150
    5    15 Robert         Soszka                125.15 -  342: 345   75
    6    16 Monika         Rubinstein            100.27 +  367: 351  150
    7    13 Dawid          Pikul                 100.00 -  362: 380   50
    8    16 Halina         Mrozek                100.00 +  490: 257  150
    9    13 Joanna         Kubińska              100.00 +  411: 294  150
   10    11 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  376: 374  170
   11    10 Tomasz         Suchanek              100.00 -  339: 448   50
   12    11 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  320: 381   70
   13    13 Paweł          Frynia                111.92 -  371: 448   62
   14    18 PAUZA
   15    12 Krzysztof      Sporczyk              110.93 -  350: 397   61
   16    17 Małgorzata     Sikora                100.00 +  496: 235  150
   17    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  271: 417   50
   18    15 Rafał          Wesołowski            122.61 +  352: 267  173
   19    17 Kuba           Koisar                114.97 -  372: 389   65
   20    13 Joanna         Ostrowska             112.63 +  437: 305  163
   21    13 Artur          Koszel                110.83 -  353: 392   61
   22    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 -  307: 401   70
   23    14 Kuba           Koisar                114.97 +  376: 345  165
   24    13 Rafał          Wesołowski            122.61 -  397: 433   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2340  / 23 101.74




	Michał Trumpus 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Margalski             121.54 +  411: 329  172
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           119.66 +  463: 333  170
    3     3 Tomasz         Suchanek              100.00 -  368: 403   50
    4     7 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  353: 314  200
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  479: 372  178
    6     4 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  402: 395  190
    7     1 Wojciech       Zemło                 100.00 -  386: 426   50
    8     4 Radosław       Sowiński              119.07 +  456: 379  169
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              110.93 +  445: 378  161
   10     2 Maciej         Czupryniak            139.50 +  409: 286  190
   11     1 Wojciech       Zemło                 100.00 +  311: 305  150
   12     1 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  381: 413   50
   13     2 Wojciech       Usakiewicz            126.55 +  429: 313  177
   14     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  339: 430  101
   15     2 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  354: 476   92
   16     5 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  446: 351  150
   17     4 Stanisław      Rydzik                149.16 +  483: 376  199
   18     3 Radosław       Konca                 132.34 +  419: 369  182
   19     2 Dawid          Pikul                 100.00 +  395: 307  150
   20     2 Michał         Szorc                 100.00 +  385: 316  150
   21     1 Jarosław       Puchalski             100.00 +  533: 334  150
   22     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  373: 445  101
   23     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  363: 366  101
   24     2 Mateusz        Żbikowski             150.45 -  312: 403  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3383  / 24 140.96




	Wojciech Zemło 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kuba           Koisar                114.97 +  439: 324  165
    2     9 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  385: 335  190
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  398: 368  178
    4     1 Krzysztof      Mówka                 141.94 +  477: 309  192
    5     1 Maciej         Czupryniak            139.50 +  481: 399  190
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            126.55 =  376: 376  127
    7     1 Michał         Trumpus               100.00 +  426: 386  150
    8     1 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  393: 385  150
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          151.27 -  314: 415  101
   10     1 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  388: 424   50
   11     1 Michał         Trumpus               100.00 -  305: 311   50
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            126.55 -  356: 405   77
   13     5 Mariusz        Margalski             121.54 -  330: 418   72
   14     7 Dawid          Pikul                 100.00 -  388: 396   50
   15     7 Radosław       Konca                 132.34 +  469: 339  182
   16     8 Tomasz         Suchanek              100.00 -  405: 469   50
   17     9 Michał         Szorc                 100.00 +  468: 420  150
   18     7 Stanisław      Rydzik                149.16 -  399: 422   99
   19     9 Radosław       Sowiński              119.07 +  361: 334  169
   20     3 Mateusz        Żbikowski             150.45 +  436: 332  200
   21    10 Monika         Rubinstein            100.27 +  438: 296  150
   22     5 Sławomir       Kordjalik             140.32 +  514: 384  190
   23     4 Mariusz        Wrześniewski          128.13 +  370: 334  178
   24     3 Krzysztof      Mówka                 141.94 -  357: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3202  / 24 133.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Bomba w górę Master Maraton Edbud



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Frynia                553: 284
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Żbikowski             294: 391
   3 Stanisław      Rydzik               - Artur          Koszel                452: 371
   4 Monika         Rubinstein           - Krzysztof      Mówka                 316: 448
   5 Sławomir       Kordjalik            - Zdzisław       Szota                 347: 287
   6 Halina         Mrozek               - Maciej         Czupryniak            291: 433
   7 Radosław       Konca                - Joanna         Kubińska              473: 323
   8 Zbigniew       Jabłoński            - Mariusz        Skrobosz              263: 425
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Szorc                 489: 327
  10 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Usakiewicz            391: 382
  11 Robert         Soszka               - Dawid          Pikul                 235: 468
  12 Małgorzata     Sikora               - Rafał          Wesołowski            279: 420
  13 Mariusz        Margalski            - Michał         Trumpus               329: 411
  14 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Kurzok                404: 311
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz      Merklejn              468: 319
  16 Krzysztof      Kruk                 - Radosław       Sowiński              382: 400
  17 Kuba           Koisar               - Wojciech       Zemło                 324: 439
  18 Jarosław       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             451: 330


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Karol          Wyrębkiewicz          433: 339
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrze¶niewski          309: 517
   3 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Konca                 432: 384
   4 Michał         Trumpus              - Mariusz        Sylwestrzuk           463: 333
   5 Dawid          Pikul                - Tomasz         Suchanek              366: 402
   6 Radosław       Sowiński             - Stanisław      Rydzik                419: 392
   7 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Puchalski             404: 348
   8 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          441: 318
   9 Wojciech       Zemło                - Sławomir       Kordjalik             385: 335
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Monika         Rubinstein            344: 327
  11 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Kruk                  347: 384
  12 Artur          Koszel               - Krzysztof      Sporczyk              332: 455
  13 Joanna         Ostrowska            - Halina         Mrozek                288: 417
  14 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Margalski             311: 382
  15 Michał         Szorc                - Paweł          Frynia                396: 321
  16 Małgorzata     Sikora               - Kuba           Koisar                297: 358
  17 Joanna         Kubińska             - Zbigniew       Jabłoński             340: 321
  18 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Soszka                423: 344


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrze¶niewski          398: 368
   2 Radosław       Sowiński             - Krzysztof      Mówka                 410: 441
   3 Michał         Trumpus              - Tomasz         Suchanek              368: 403
   4 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Czupryniak            342: 376
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            399: 323
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Radosław       Konca                 340: 318
   7 Michał         Szorc                - Stanisław      Rydzik                420: 422
   8 Mariusz        Margalski            - Dawid          Pikul                 487: 393
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Pietuchowski          347: 477
  10 Jarosław       Puchalski            - Halina         Mrozek                448: 341
  11 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Kruk                  465: 321
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Kuba           Koisar                385: 403
  13 Joanna         Kubińska             - Kazimierz      Merklejn              297: 387
  14 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              404: 310
  15 Zdzisław       Szota                - Ireneusz       Kurzok                391: 400
  16 Zbigniew       Jabłoński            - Monika         Rubinstein            345: 364
  17 Joanna         Ostrowska            - Robert         Soszka                393: 374
  18 Paweł          Frynia               - Małgorzata     Sikora                439: 273


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 309: 477
   2 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Czupryniak            335: 402
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Wrze¶niewski          376: 487
   4 Sławomir       Kordjalik            - Karol          Wyrębkiewicz          460: 310
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            528: 390
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jarosław       Puchalski             524: 337
   7 Michał         Trumpus              - Mateusz        Żbikowski             353: 314
   8 Kuba           Koisar               - Radosław       Sowiński              377: 284
   9 Mariusz        Margalski            - Wojciech       Usakiewicz            349: 383
  10 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Pikul                 267: 466
  11 Radosław       Konca                - Halina         Mrozek                391: 245
  12 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 388
  13 Michał         Szorc                - Joanna         Ostrowska             382: 399
  14 Paweł          Frynia               - Krzysztof      Sporczyk              431: 366
  15 Monika         Rubinstein           - Artur          Koszel                365: 413
  16 Krzysztof      Kruk                 - Joanna         Kubińska              287: 314
  17 Zbigniew       Jabłoński            - Zdzisław       Szota                 305: 457
  18 Robert         Soszka               - Małgorzata     Sikora                391: 239


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 399: 481
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Trumpus               372: 479
   3 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                377: 490
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kuba           Koisar                478: 345
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Krzysztof      Mówka                 485: 293
   6 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kordjalik             391: 401
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                438: 327
   8 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Sowiński              347: 423
   9 Paweł          Frynia               - Radosław       Konca                 241: 471
  10 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             355: 327
  11 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Pietuchowski          297: 418
  12 Joanna         Kubińska             - Mariusz        Margalski             389: 364
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Szorc                 508: 303
  14 Monika         Rubinstein           - Krzysztof      Sporczyk              270: 294
  15 Robert         Soszka               - Zdzisław       Szota                 345: 342
  16 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Kurzok                384: 359
  17 Halina         Mrozek               - Krzysztof      Kruk                  409: 300
  18 Małgorzata     Sikora               - Zbigniew       Jabłoński             344: 348


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Usakiewicz            376: 376
   2 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            368: 435
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kazimierz      Merklejn              352: 436
   4 Michał         Trumpus              - Sławomir       Kordjalik             402: 395
   5 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Sylwestrzuk           524: 322
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Suchanek              421: 423
   7 Kuba           Koisar               - Radosław       Konca                 358: 441
   8 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          321: 467
   9 Radosław       Sowiński             - Joanna         Kubińska              460: 296
  10 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             303: 470
  11 Paweł          Frynia               - Jarosław       Puchalski             415: 376
  12 Mariusz        Margalski            - Joanna         Ostrowska             390: 445
  13 Artur          Koszel               - Halina         Mrozek                466: 269
  14 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Soszka                394: 458
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Szorc                 357: 333
  16 Zdzisław       Szota                - Monika         Rubinstein            367: 351
  17 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Jabłoński             464: 311
  18 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Sikora                297: 331


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Michał         Trumpus               426: 386
   2 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              396: 479
   3 Wojciech       Usakiewicz           - Sławomir       Kordjalik             389: 396
   4 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                380: 359
   5 Radosław       Konca                - Radosław       Sowiński              278: 350
   6 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Suchanek              444: 317
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kuba           Koisar                484: 322
   8 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          339: 458
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              287: 333
  10 Artur          Koszel               - Robert         Soszka                412: 334
  11 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Frynia                385: 364
  12 Joanna         Kubińska             - Rafał          Wesołowski            296: 350
  13 Dawid          Pikul                - Zdzisław       Szota                 380: 362
  14 Jarosław       Puchalski            - Ireneusz       Kurzok                336: 513
  15 Halina         Mrozek               - Mariusz        Margalski             370: 426
  16 Michał         Szorc                - Mariusz        Skrobosz              385: 378
  17 Małgorzata     Sikora               - Monika         Rubinstein            303: 377
  18 Krzysztof      Kruk                 - Zbigniew       Jabłoński             285: 314


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 385: 393
   2 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Mówka                 323: 346
   3 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Czupryniak            397: 477
   4 Radosław       Sowiński             - Michał         Trumpus               379: 456
   5 Artur          Koszel               - Wojciech       Usakiewicz            324: 389
   6 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Wrze¶niewski          393: 447
   7 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             374: 421
   8 Radosław       Konca                - Karol          Wyrębkiewicz          354: 441
   9 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              262: 415
  10 Dawid          Pikul                - Joanna         Ostrowska             533: 354
  11 Kuba           Koisar               - Mariusz        Margalski             364: 379
  12 Robert         Soszka               - Ireneusz       Kurzok                314: 367
  13 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           444: 296
  14 Joanna         Kubińska             - Paweł          Frynia                298: 476
  15 Zbigniew       Jabłoński            - Michał         Szorc                 350: 318
  16 Zdzisław       Szota                - Halina         Mrozek                490: 257
  17 Monika         Rubinstein           - Krzysztof      Kruk                  409: 315
  18 Małgorzata     Sikora               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Zemło                 415: 314
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              407: 397
   3 Maciej         Czupryniak           - Radosław       Sowiński              414: 400
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Trumpus               378: 445
   5 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 408: 298
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                461: 318
   7 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Wrze¶niewski          301: 445
   8 Artur          Koszel               - Dawid          Pikul                 493: 279
   9 Ireneusz       Kurzok               - Radosław       Konca                 313: 422
  10 Paweł          Frynia               - Mariusz        Margalski             289: 465
  11 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              360: 382
  12 Monika         Rubinstein           - Jarosław       Puchalski             317: 514
  13 Zdzisław       Szota                - Joanna         Kubińska              411: 294
  14 Zbigniew       Jabłoński            - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 346
  15 Kuba           Koisar               - Michał         Szorc                 352: 380
  16 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sikora                347: 336
  17 Halina         Mrozek               - Robert         Soszka                349: 479
  18 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          388: 424
   2 Michał         Trumpus              - Maciej         Czupryniak            409: 286
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Wojciech       Usakiewicz            347: 417
   4 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          530: 336
   5 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Mówka                 427: 316
   6 Mateusz        Żbikowski            - Artur          Koszel                475: 398
   7 Radosław       Konca                - Tomasz         Suchanek              442: 339
   8 Radosław       Sowiński             - Sławomir       Kordjalik             332: 466
   9 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              508: 206
  10 Jarosław       Puchalski            - Dawid          Pikul                 313: 427
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 374: 376
  12 Ireneusz       Kurzok               - Paweł          Frynia                473: 352
  13 Robert         Soszka               - Rafał          Wesołowski            375: 356
  14 Joanna         Ostrowska            - Monika         Rubinstein            415: 405
  15 Michał         Szorc                - Krzysztof      Kruk                  387: 363
  16 Kuba           Koisar               - Zbigniew       Jabłoński             375: 332
  17 Joanna         Kubińska             - Małgorzata     Sikora                432: 352
  18 Halina         Mrozek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Wojciech       Zemło                 311: 305
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Kazimierz      Merklejn              381: 482
   3 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          502: 220
   4 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          475: 340
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Margalski             461: 311
   6 Sławomir       Kordjalik            - Radosław       Konca                 451: 434
   7 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                441: 419
   8 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                376: 317
   9 Radosław       Sowiński             - Ireneusz       Kurzok                423: 262
  10 Tomasz         Suchanek             - Zdzisław       Szota                 448: 339
  11 Robert         Soszka               - Joanna         Ostrowska             397: 380
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             260: 483
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Szorc                 400: 426
  14 Paweł          Frynia               - Kuba           Koisar                330: 444
  15 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Kubińska              364: 349
  16 Halina         Mrozek               - Monika         Rubinstein            288: 396
  17 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Sikora                372: 303
  18 Zbigniew       Jabłoński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Trumpus               413: 381
   2 Maciej         Czupryniak           - Mateusz        Żbikowski             331: 430
   3 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Usakiewicz            356: 405
   4 Sławomir       Kordjalik            - Karol          Wyrębkiewicz          369: 577
   5 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          558: 300
   6 Mariusz        Wrze¶niewski         - Radosław       Konca                 386: 393
   7 Mariusz        Margalski            - Dawid          Pikul                 486: 309
   8 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Sowiński              426: 307
   9 Stanisław      Rydzik               - Robert         Soszka                425: 395
  10 Jarosław       Puchalski            - Artur          Koszel                454: 346
  11 Ireneusz       Kurzok               - Zdzisław       Szota                 381: 320
  12 Michał         Szorc                - Kuba           Koisar                419: 230
  13 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            364: 346
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           316: 394
  15 Monika         Rubinstein           - Paweł          Frynia                342: 399
  16 Krzysztof      Kruk                 - Zbigniew       Jabłoński             254: 368
  17 Małgorzata     Sikora               - Halina         Mrozek                325: 292
  18 Joanna         Kubińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz      Merklejn              413: 398
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Michał         Trumpus               313: 429
   3 Krzysztof      Mówka                - Karol          Wyrębkiewicz          358: 387
   4 Radosław       Konca                - Maciej         Czupryniak            352: 350
   5 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Margalski             330: 418
   6 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Kordjalik             335: 358
   7 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Puchalski             503: 274
   8 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrze¶niewski          378: 472
   9 Dawid          Pikul                - Radosław       Sowiński              412: 302
  10 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Szorc                 327: 489
  11 Robert         Soszka               - Mariusz        Sylwestrzuk           335: 375
  12 Artur          Koszel               - Joanna         Ostrowska             366: 332
  13 Zdzisław       Szota                - Paweł          Frynia                371: 448
  14 Zbigniew       Jabłoński            - Rafał          Wesołowski            385: 405
  15 Kuba           Koisar               - Krzysztof      Kruk                  345: 216
  16 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Sporczyk              300: 387
  17 Halina         Mrozek               - Joanna         Kubińska              310: 412
  18 Monika         Rubinstein           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Karol          Wyrębkiewicz          339: 430
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Mateusz        Żbikowski             507: 340
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 418: 493
   4 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Margalski             380: 363
   5 Radosław       Konca                - Piotr          Pietuchowski          353: 384
   6 Michał         Szorc                - Sławomir       Kordjalik             334: 443
   7 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 396: 388
   8 Mariusz        Wrze¶niewski         - Jarosław       Puchalski             485: 392
   9 Tomasz         Suchanek             - Artur          Koszel                300: 363
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                260: 580
  11 Radosław       Sowiński             - Paweł          Frynia                402: 295
  12 Małgorzata     Sikora               - Ireneusz       Kurzok                289: 388
  13 Robert         Soszka               - Kuba           Koisar                402: 389
  14 Rafał          Wesołowski           - Monika         Rubinstein            346: 433
  15 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Kubińska              344: 314
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kruk                  455: 251
  17 Zbigniew       Jabłoński            - Halina         Mrozek                394: 273
  18 Zdzisław       Szota                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             439: 441
   2 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Mówka                 354: 476
   3 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Usakiewicz            437: 379
   4 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz      Merklejn              395: 494
   5 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Margalski             358: 362
   6 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dawid          Pikul                 520: 349
   7 Wojciech       Zemło                - Radosław       Konca                 469: 339
   8 Ireneusz       Kurzok               - Stanisław      Rydzik                298: 525
   9 Artur          Koszel               - Michał         Szorc                 323: 272
  10 Radosław       Sowiński             - Robert         Soszka                507: 282
  11 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Ostrowska             369: 332
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Szota                 397: 350
  13 Jarosław       Puchalski            - Zbigniew       Jabłoński             328: 324
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Sikora                416: 415
  15 Paweł          Frynia               - Halina         Mrozek                498: 197
  16 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kruk                  369: 347
  17 Monika         Rubinstein           - Joanna         Kubińska              355: 351
  18 Kuba           Koisar               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Mateusz        Żbikowski             319: 416
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              469: 311
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Usakiewicz            478: 351
   4 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Czupryniak            464: 391
   5 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Trumpus               351: 446
   6 Radosław       Sowiński             - Mariusz        Wrze¶niewski          326: 397
   7 Artur          Koszel               - Sławomir       Kordjalik             328: 382
   8 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              405: 469
   9 Radosław       Konca                - Dawid          Pikul                 401: 404
  10 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Sporczyk              342: 351
  11 Michał         Szorc                - Jarosław       Puchalski             414: 283
  12 Paweł          Frynia               - Zbigniew       Jabłoński             399: 338
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Rubinstein            325: 354
  14 Krzysztof      Kruk                 - Robert         Soszka                284: 344
  15 Halina         Mrozek               - Rafał          Wesołowski            316: 342
  16 Joanna         Kubińska             - Kuba           Koisar                347: 329
  17 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Sikora                496: 235
  18 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Sławomir       Kordjalik             354: 349
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrze¶niewski          471: 285
   3 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 350: 468
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Trumpus               376: 483
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Margalski             428: 344
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            340: 423
   7 Wojciech       Usakiewicz           - Tomasz         Suchanek              341: 506
   8 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Sowiński              329: 382
   9 Michał         Szorc                - Wojciech       Zemło                 420: 468
  10 Radosław       Konca                - Artur          Koszel                378: 315
  11 Paweł          Frynia               - Rafał          Wesołowski            390: 312
  12 Monika         Rubinstein           - Robert         Soszka                389: 399
  13 Zbigniew       Jabłoński            - Joanna         Ostrowska             325: 348
  14 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Sikora                429: 239
  15 Joanna         Kubińska             - Mariusz        Sylwestrzuk           424: 363
  16 Krzysztof      Kruk                 - Zdzisław       Szota                 417: 271
  17 Kuba           Koisar               - Halina         Mrozek                407: 323
  18 Ireneusz       Kurzok               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Suchanek              338: 445
   2 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          356: 389
   3 Michał         Trumpus              - Radosław       Konca                 419: 369
   4 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Sowiński              581: 314
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Mówka                 374: 363
   6 Maciej         Czupryniak           - Sławomir       Kordjalik             365: 396
   7 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 422: 399
   8 Paweł          Frynia               - Wojciech       Usakiewicz            396: 408
   9 Mariusz        Margalski            - Robert         Soszka                518: 410
  10 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              399: 310
  11 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Kurzok                326: 287
  12 Jarosław       Puchalski            - Krzysztof      Kruk                  403: 311
  13 Małgorzata     Sikora               - Michał         Szorc                 258: 442
  14 Artur          Koszel               - Zbigniew       Jabłoński             359: 335
  15 Zdzisław       Szota                - Rafał          Wesołowski            352: 267
  16 Kuba           Koisar               - Monika         Rubinstein            330: 343
  17 Halina         Mrozek               - Mariusz        Sylwestrzuk           480: 291


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                401: 344
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Trumpus               307: 395
   3 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          420: 331
   4 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              331: 379
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Maciej         Czupryniak            338: 403
   6 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             416: 341
   7 Mariusz        Margalski            - Sławomir       Kordjalik             338: 448
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Jarosław       Puchalski             302: 421
   9 Radosław       Sowiński             - Wojciech       Zemło                 334: 361
  10 Michał         Szorc                - Radosław       Konca                 420: 417
  11 Krzysztof      Kruk                 - Paweł          Frynia                246: 427
  12 Małgorzata     Sikora               - Artur          Koszel                288: 331
  13 Robert         Soszka               - Zbigniew       Jabłoński             404: 332
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Halina         Mrozek                401: 309
  15 Monika         Rubinstein           - Ireneusz       Kurzok                333: 434
  16 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           308: 345
  17 Zdzisław       Szota                - Kuba           Koisar                372: 389


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Karol          Wyrębkiewicz          411: 362
   2 Michał         Trumpus              - Michał         Szorc                 385: 316
   3 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Żbikowski             436: 332
   4 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              434: 548
   5 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Frynia                376: 367
   6 Maciej         Czupryniak           - Robert         Soszka                419: 412
   7 Sławomir       Kordjalik            - Stanisław      Rydzik                470: 320
   8 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Suchanek              352: 443
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Artur          Koszel                412: 319
  10 Kuba           Koisar               - Wojciech       Usakiewicz            373: 290
  11 Monika         Rubinstein           - Piotr          Pietuchowski          287: 412
  12 Joanna         Kubińska             - Krzysztof      Sporczyk              333: 337
  13 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ostrowska             437: 305
  14 Zbigniew       Jabłoński            - Radosław       Konca                 335: 318
  15 Radosław       Sowiński             - Małgorzata     Sikora                433: 266
  16 Halina         Mrozek               - Ireneusz       Kurzok                418: 241
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Kruk                  316: 323
  18 Rafał          Wesołowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Jarosław       Puchalski             533: 334
   2 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Wyrębkiewicz          359: 494
   3 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Sowiński              412: 265
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              410: 418
   5 Michał         Szorc                - Krzysztof      Mówka                 331: 337
   6 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 381: 456
   7 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Frynia                288: 481
   8 Robert         Soszka               - Tomasz         Suchanek              401: 351
   9 Mariusz        Margalski            - Mariusz        Wrze¶niewski          351: 352
  10 Wojciech       Zemło                - Monika         Rubinstein            438: 296
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Zbigniew       Jabłoński             475: 451
  12 Stanisław      Rydzik               - Halina         Mrozek                443: 338
  13 Artur          Koszel               - Zdzisław       Szota                 392: 353
  14 Rafał          Wesołowski           - Kuba           Koisar                346: 321
  15 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kruk                  446: 270
  16 Radosław       Konca                - Małgorzata     Sikora                478: 331
  17 Joanna         Kubińska             - Ireneusz       Kurzok                245: 407
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Trumpus               445: 373
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             469: 385
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Mówka                 413: 416
   4 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Czupryniak            345: 447
   5 Sławomir       Kordjalik            - Wojciech       Zemło                 384: 514
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                413: 336
   7 Dawid          Pikul                - Jarosław       Puchalski             433: 413
   8 Paweł          Frynia               - Piotr          Pietuchowski          476: 309
   9 Robert         Soszka               - Artur          Koszel                431: 374
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             344: 414
  11 Radosław       Konca                - Mariusz        Margalski             387: 390
  12 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Szorc                 382: 327
  13 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            300: 349
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 401: 307
  15 Monika         Rubinstein           - Joanna         Kubińska              319: 414
  16 Zbigniew       Jabłoński            - Halina         Mrozek                281: 352
  17 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Sikora                223: 394
  18 Radosław       Sowiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Karol          Wyrębkiewicz          363: 366
   2 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              389: 392
   3 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Czupryniak            408: 284
   4 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrze¶niewski          370: 334
   5 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Kordjalik             332: 383
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Dawid          Pikul                 286: 439
   7 Paweł          Frynia               - Robert         Soszka                441: 340
   8 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             349: 389
   9 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Margalski             360: 369
  10 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          387: 398
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Sowiński              308: 297
  12 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            445: 263
  13 Radosław       Konca                - Mariusz        Sylwestrzuk           430: 324
  14 Zdzisław       Szota                - Kuba           Koisar                376: 345
  15 Joanna         Kubińska             - Monika         Rubinstein            420: 296
  16 Halina         Mrozek               - Zbigniew       Jabłoński             370: 341
  17 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Kruk                  323: 309
  18 Michał         Szorc                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          444: 344
   2 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Trumpus               403: 312
   3 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 357: 387
   4 Maciej         Czupryniak           - Sławomir       Kordjalik             399: 425
   5 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrze¶niewski          442: 474
   6 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Frynia                307: 338
   7 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Usakiewicz            398: 420
   8 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Margalski             458: 338
   9 Robert         Soszka               - Krzysztof      Sporczyk              381: 371
  10 Ireneusz       Kurzok               - Stanisław      Rydzik                369: 420
  11 Radosław       Konca                - Jarosław       Puchalski             400: 358
  12 Radosław       Sowiński             - Michał         Szorc                 330: 344
  13 Rafał          Wesołowski           - Zdzisław       Szota                 433: 397
  14 Kuba           Koisar               - Mariusz        Sylwestrzuk           450: 289
  15 Monika         Rubinstein           - Joanna         Kubińska              275: 395
  16 Zbigniew       Jabłoński            - Halina         Mrozek                329: 260
  17 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Kruk                  286: 303
  18 Artur          Koszel               - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie