Rumia 5
marca
Rumia 5- 6 marca IV Mistrzostwa Wybrzeża
Warszawa12
marca
Warszawa 12-13 marca Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”
Katowice 2
kwietnia
Katowice 2- 3 kwietnia II Mistrzostwa Katowic
Bomba w górę... łupem Karola Wyrębkiewicza!12 - 13 marca 2005 — Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”InformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”Warszawa, 12 - 13 marca 2005
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Bomba w górę... łupem Karola Wyrębkiewicza!"Ruszyły! Na przedzie Corde i eLecter, zostali Hiperon, Rzbik i Skrablosz. Corde, za nim Rolo i Fidzi... Wejście w zakręt, Corde słabnie, wyprzedzają go Fidzi i  Rolo. Do przodu przesuwa się Rzbik. Połowa dystansu — Fidzi, Corde, Rolo i  Marsylius. Wyjście na prostą, prowadzi Fidzi przed Rolem, Corde i Rzbikiem. Przyblokowany przez Soniksa Rydz traci dwie długości. Fidzi, Rolo, Rzbik, Corde odpada, polem finisz rozpoczyna Konca. Rolo i Fidzi, Rolo i Fidzi. Niezagrożony Rolo galopuje po zwycięstwo, Fidziego ostro atakuje polem Konca, Rolo-Fidzi-Konca, Konca-Fidzi. Celownik: Rolo, Konca, Fidzi.
Styl: pewnie; odległości: 2-1-1/2-szyja-1/2; ćwiartki: 3:0 — 2:1 — 3:0 — 3:0."
(podane przy nazwiskach wartości rankingów to ranking klubowy Garden Clubu. Turniej nie był zaliczany do  rankingu PFS)




Wyniki turnieju Bomba w górę NONI CENTRUM

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   150.63     11.0     5175     1907     1075
  2 Radosław        Konca                Warszawa               127.75      9.0     4822     1669      824
  3 Szymon          Fidziński            Warszawa               110.70      8.0     5100     1764      427
  4 Michał          Makowski             Warszawa               132.84      8.0     4992     1590      641
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               147.02      8.0     4901     1659      300
  6 Zdzisław        Szota                Warszawa               100.00      8.0     4674     1696       80
  7 Robert          Soszka               Warszawa               119.98      8.0     4550     1661      215
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.00      7.0     5105     1506      707
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 100.00      7.0     4945     1563      220
 10 Maciej          Czupryniak           Milanówek              137.37      7.0     4685     1551      251
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               123.00      7.0     4679     1593       45
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.17      7.0     4583     1630      -43
 13 Ireneusz        Kurzok               Warszawa               117.94      7.0     4506     1590        9
 14 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.22      7.0     4416     1507     -112
 15 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               142.38      6.0     4919     1426      219
 16 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               131.03      6.0     4839     1436      221
 17 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               114.86      6.0     4653     1437     -116
 18 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.39      6.0     4538     1502      -32
 19 Filip           Sosin                Warszawa               124.15      6.0     4518     1447     -268
 20 Radosław        Sowiński             Warszawa               117.78      6.0     4424     1402       12
 21 Tomasz          Suchanek             Wrocław                100.00      6.0     4294     1430      -63
 22 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               136.35      5.0     4955     1261      275
 23 Małgorzata      Kania                Milanówek              100.00      5.0     4509     1333       26
 24 Kuba            Koisar               Warszawa               117.76      5.0     4438     1290      -74
 25 Łukasz          Miłosz               Warszawa               114.61      5.0     4325     1383      -17
 26 Artur           Koszel               Inowrocław             100.00      5.0     4317     1260      136
 27 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.53      5.0     3939     1183      -50
 28 Dominik         Piasecki             Słupsk                 100.00      4.5     4007     1071      305
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.34      4.5     3838     1055     -635
 30 Marek           Rogalski             Chełm                  114.61      4.0     4260     1143     -130
 31 Mariusz         Margalski            Warszawa               124.74      4.0     4244     1144     -517
 32 Marcin          Kamiński             Warszawa               100.00      3.5     3665      909     -251
 33 Halina          Mrozek               Warszawa               106.53      3.0     4084     1060     -673
 34 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               100.00      2.0     2543      752     -749
 35 Maciej          Grabowski            Warszawa               100.00      1.0     2429      576     -603
 36 Daniel          Janus                Wąchock                100.00      1.0     2406      597     -755
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Bomba w górę NONI CENTRUM



	Karol Wyrębkiewicz 150.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kuba           Koisar                117.76 +  443: 306  168
    2     5 Rafał          Wesołowski            120.22 +  474: 275  170
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 +  414: 373  176
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  396: 322  173
    5     1 Szymon         Fidziński             110.70 +  428: 327  161
    6     1 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  315: 326   70
    7     3 Ireneusz       Kurzok                117.94 +  454: 338  168
    8     2 Zdzisław       Szota                 100.00 +  410: 338  150
    9     2 Mateusz        Żbikowski             147.02 +  493: 325  197
   10     2 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  413: 388  150
   11     1 Szymon         Fidziński             110.70 +  490: 364  161
   12     1 Szymon         Fidziński             110.70 +  445: 418  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Stanisław Rydzik 147.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  362: 427   65
    2    13 Kuba           Koisar                117.76 +  411: 361  168
    3     9 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  475: 370  150
    4     7 Łukasz         Miłosz                114.61 +  348: 300  165
    5     3 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  391: 401   92
    6    10 Mariusz        Skrobosz              136.35 -  353: 475   86
    7    11 Robert         Soszka                119.98 -  395: 424   70
   10    11 Małgorzata     Kania                 100.00 +  420: 399  150
   11     9 Maciej         Czupryniak            137.37 -  387: 446   87
   12    11 Małgorzata     Kania                 100.00 +  397: 386  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 10 118.30




	Mateusz Żbikowski 147.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Miłosz                114.61 -  337: 426   65
    2    16 Marek          Rogalski              114.61 +  425: 368  165
    3    11 Joanna         Ostrowska             113.34 +  364: 310  163
    4     6 Michał         Makowski              132.84 -  382: 401   83
    5    12 Filip          Sosin                 124.15 +  599: 307  174
    6     6 Tomasz         Suchanek              100.00 +  440: 360  150
    7     6 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  410: 385  173
    8     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  487: 368  170
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  325: 493  101
   10     1 Szymon         Fidziński             110.70 +  436: 374  161
   11     2 Radosław       Konca                 127.75 -  299: 436   78
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 +  397: 373  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Sławomir Kordjalik 142.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              114.61 +  516: 290  165
    2     1 Ireneusz       Kurzok                117.94 +  420: 319  168
    3     1 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  432: 369  170
    4     1 Szymon         Fidziński             110.70 -  387: 492   61
    5     3 Stanisław      Rydzik                147.53 +  401: 391  198
    6     2 Zdzisław       Szota                 100.00 +  437: 360  150
    7     2 Maciej         Czupryniak            137.37 -  376: 432   87
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  376: 409   76
    9     4 Robert         Soszka                119.98 -  426: 428   70
   10     6 Dawid          Pikul                 100.00 -  361: 422   50
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  458: 408  181
   12     6 Dawid          Pikul                 100.00 -  329: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Maciej Czupryniak 137.37 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             113.34 +  457: 317  163
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  336: 393   76
    3     7 Radosław       Sowiński              117.78 +  430: 293  168
    4     8 Zdzisław       Szota                 100.00 -  389: 401   50
    5     7 Mariusz        Margalski             124.74 +  489: 368  175
    6     7 Łukasz         Miłosz                114.61 +  382: 378  165
    7     2 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  432: 376  192
    8     1 Szymon         Fidziński             110.70 -  358: 422   61
    9     7 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  258: 363   73
   10     7 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  316: 367   65
   11     9 Stanisław      Rydzik                147.53 +  446: 387  198
   12     7 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  392: 369  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Mariusz Skrobosz 136.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Fidziński             110.70 -  296: 415   61
    2    14 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  442: 374  150
    3     6 Dawid          Pikul                 100.00 -  402: 529   50
    4    12 Radosław       Sowiński              117.78 +  442: 382  168
    5     9 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  370: 396   68
    6    10 Stanisław      Rydzik                147.53 +  475: 353  198
    7     7 Tomasz         Suchanek              100.00 +  438: 266  150
    8     7 Marcin         Kamiński              100.00 +  455: 214  150
    9     6 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  428: 488   65
   10     5 Robert         Soszka                119.98 -  411: 419   70
   11     7 Zdzisław       Szota                 100.00 -  378: 399   50
   12    10 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  418: 445   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Michał Makowski 132.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Halina         Mrozek                106.53 +  435: 335  157
    2     6 Małgorzata     Kania                 100.00 +  447: 265  150
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  377: 406   73
    4     6 Mateusz        Żbikowski             147.02 +  401: 382  197
    5     5 Zdzisław       Szota                 100.00 -  356: 411   50
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  350: 405   76
    7    10 Rafał          Wesołowski            120.22 +  466: 343  170
    8     9 Tomasz         Suchanek              100.00 +  350: 282  150
    9     8 Filip          Sosin                 124.15 +  447: 370  174
   10     3 Radosław       Konca                 127.75 -  390: 414   78
   11     5 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  506: 276  165
   12     3 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  467: 462  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Mariusz Wrześniewski 131.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            100.00 -  373: 379   50
    2    11 Robert         Soszka                119.98 +  475: 280  170
    3     5 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  421: 317  165
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 +  433: 349  176
    5     4 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  370: 382   73
    6     8 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  349: 530   68
    7     8 Kuba           Koisar                117.76 +  416: 348  168
    8     8 Radosław       Sowiński              117.78 -  319: 350   68
    9     3 Dawid          Pikul                 100.00 +  469: 393  150
   10     8 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  361: 414   70
   11     8 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  408: 458   92
   12    10 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  445: 418  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Radosław Konca 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Grabowski             100.00 +  421: 326  150
    2     9 Zdzisław       Szota                 100.00 -  346: 367   50
    3    10 Rafał          Wesołowski            120.22 +  499: 232  170
    4     5 Tomasz         Suchanek              100.00 +  382: 336  150
    5     6 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  292: 394   50
    6     4 Dawid          Pikul                 100.00 -  362: 438   50
    7    12 Filip          Sosin                 124.15 +  415: 394  174
    8    10 Halina         Mrozek                106.53 +  402: 165  157
    9     9 Radosław       Sowiński              117.78 +  410: 329  168
   10     3 Michał         Makowski              132.84 +  414: 390  183
   11     2 Mateusz        Żbikowski             147.02 +  436: 299  197
   12     2 Robert         Soszka                119.98 +  443: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Andrzej Kwiatkowski 126.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Daniel         Janus                 100.00 +  413: 363  150
    2     3 Maciej         Czupryniak            137.37 +  393: 336  187
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  373: 414  101
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  349: 433   81
    5    11 Rafał          Wesołowski            120.22 +  346: 344  170
    6     9 Michał         Makowski              132.84 +  405: 350  183
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  437: 338  170
    8     3 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  409: 376  192
    9     1 Szymon         Fidziński             110.70 -  355: 497   61
   10     4 Ireneusz       Kurzok                117.94 +  391: 358  168
   11     3 Robert         Soszka                119.98 -  339: 420   70
   12     4 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  373: 397   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mariusz Margalski 124.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Kamiński              100.00 +  444: 402  150
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  295: 436   70
    3    14 Halina         Mrozek                106.53 -  342: 430   57
    4    14 Robert         Soszka                119.98 +  391: 331  170
    5     7 Maciej         Czupryniak            137.37 -  368: 489   87
    6    14 Filip          Sosin                 124.15 -  316: 439   74
    7    18 Dominik        Piasecki              100.00 +  360: 326  150
    8    11 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  302: 355   68
    9    12 Kuba           Koisar                117.76 +  392: 293  168
   10    13 Artur          Koszel                100.00 -  390: 461   50
   11    13 Małgorzata     Kania                 100.00 -  322: 355   50
   12    15 Dominik        Piasecki              100.00 -  322: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Filip Sosin 124.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Kania                 100.00 -  295: 405   50
    2    15 Artur          Koszel                100.00 +  330: 311  150
    3    13 Ireneusz       Kurzok                117.94 +  413: 282  168
    4     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  334: 415   70
    5    12 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  307: 599   97
    6    14 Mariusz        Margalski             124.74 +  439: 316  175
    7    12 Radosław       Konca                 127.75 -  394: 415   78
    8    12 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  495: 389  173
    9     8 Michał         Makowski              132.84 -  370: 447   83
   10    10 Łukasz         Miłosz                114.61 +  403: 388  165
   11    10 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  335: 499   73
   12    12 Łukasz         Miłosz                114.61 +  403: 320  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Wojciech Usakiewicz 123.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Koszel                100.00 +  363: 339  150
    2     8 Łukasz         Miłosz                114.61 +  430: 321  165
    3     3 Michał         Makowski              132.84 +  406: 377  183
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  322: 396  101
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  382: 370  181
    6     3 Szymon         Fidziński             110.70 -  346: 530   61
    7     6 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  385: 410   97
    8    12 Filip          Sosin                 124.15 -  389: 495   74
    9     7 Maciej         Czupryniak            137.37 +  363: 258  187
   10     9 Zdzisław       Szota                 100.00 -  371: 435   50
   11    10 Filip          Sosin                 124.15 +  499: 335  174
   12     8 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  423: 368  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Mariusz Sylwestrzuk 120.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  411: 351  150
    2     4 Mariusz        Margalski             124.74 +  436: 295  175
    3     1 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  369: 432   92
    4     9 Filip          Sosin                 124.15 +  415: 334  174
    5     2 Dawid          Pikul                 100.00 +  395: 386  150
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 +  326: 315  201
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  338: 437   76
    8     4 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  368: 487   97
    9    10 Łukasz         Miłosz                114.61 -  365: 401   65
   10     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  414: 361  181
   11     6 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  333: 348   68
   12     8 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  368: 423   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Rafał Wesołowski 120.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Piasecki              100.00 +  408: 282  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  275: 474  101
    3    10 Radosław       Konca                 127.75 -  232: 499   78
    4    16 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  461: 364  150
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  344: 346   76
    6    12 Marcin         Kamiński              100.00 +  412: 292  150
    7    10 Michał         Makowski              132.84 -  343: 466   83
    8    13 Łukasz         Miłosz                114.61 +  374: 322  165
    9    11 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  340: 389   68
   10    14 Kuba           Koisar                117.76 +  429: 379  168
   11    12 Artur          Koszel                100.00 +  381: 352  150
   12     9 Radosław       Sowiński              117.78 +  417: 363  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Robert Soszka 119.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Pikul                 100.00 -  318: 480   50
    2    11 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  280: 475   81
    3    18 Maciej         Grabowski             100.00 +  346: 334  150
    4    14 Mariusz        Margalski             124.74 -  331: 391   75
    5    16 Radosław       Sowiński              117.78 +  426: 314  168
    6    13 Halina         Mrozek                106.53 +  430: 326  157
    7    11 Stanisław      Rydzik                147.53 +  424: 395  198
    8    14 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  400:   1  150
    9     4 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  428: 426  192
   10     5 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  419: 411  186
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 +  420: 339  176
   12     2 Radosław       Konca                 127.75 -  328: 443   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Ireneusz Kurzok 117.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Suchanek              100.00 +  421: 253  150
    2     1 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  319: 420   92
    3    13 Filip          Sosin                 124.15 -  282: 413   74
    4    10 Marek          Rogalski              114.61 +  402: 369  165
    5     9 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  396: 370  186
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  530: 349  181
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  338: 454  101
    8    11 Mariusz        Margalski             124.74 +  355: 302  175
    9    11 Rafał          Wesołowski            120.22 +  389: 340  170
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  358: 391   76
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  348: 333  170
   12     5 Zdzisław       Szota                 100.00 -  368: 503   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Radosław Sowiński 117.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zdzisław       Szota                 100.00 -  335: 336   50
    2    17 Dominik        Piasecki              100.00 +  375: 374  150
    3     7 Maciej         Czupryniak            137.37 -  293: 430   87
    4    12 Mariusz        Skrobosz              136.35 -  382: 442   86
    5    16 Robert         Soszka                119.98 -  314: 426   70
    6    17 Daniel         Janus                 100.00 +  398: 346  150
    7    14 Marek          Rogalski              114.61 +  494: 246  165
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  350: 319  181
    9     9 Radosław       Konca                 127.75 -  329: 410   78
   10    12 Tomasz         Suchanek              100.00 +  382: 362  150
   11    11 Łukasz         Miłosz                114.61 +  409: 304  165
   12     9 Rafał          Wesołowski            120.22 -  363: 417   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Kuba Koisar 117.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  306: 443  101
    2    13 Stanisław      Rydzik                147.53 -  361: 411   98
    3    17 Artur          Koszel                100.00 -  305: 356   50
    4    17 Daniel         Janus                 100.00 +  394: 354  150
    5    14 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  508: 335  150
    6    11 Małgorzata     Kania                 100.00 +  400: 346  150
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  348: 416   81
    8     5 Dawid          Pikul                 100.00 -  369: 447   50
    9    12 Mariusz        Margalski             124.74 -  293: 392   75
   10    14 Rafał          Wesołowski            120.22 -  379: 429   70
   11    15 Dominik        Piasecki              100.00 +  357: 263  150
   12    14 Marek          Rogalski              114.61 +  418: 320  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Krzysztof Usakiewicz 114.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                147.53 +  427: 362  198
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  438: 324  150
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  317: 421   81
    4     3 Dawid          Pikul                 100.00 -  424: 460   50
    5     8 Małgorzata     Kania                 100.00 +  370: 367  150
    6     5 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  402: 420   50
    7     9 Łukasz         Miłosz                114.61 -  324: 351   65
    8    15 Artur          Koszel                100.00 +  451: 422  150
    9     6 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  488: 428  186
   10     7 Maciej         Czupryniak            137.37 +  367: 316  187
   11     5 Michał         Makowski              132.84 -  276: 506   83
   12     7 Maciej         Czupryniak            137.37 -  369: 392   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Łukasz Miłosz 114.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             147.02 +  426: 337  197
    2     8 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  321: 430   73
    3    12 Małgorzata     Kania                 100.00 +  340: 257  150
    4     7 Stanisław      Rydzik                147.53 -  300: 348   98
    5    10 Halina         Mrozek                106.53 +  474: 310  157
    6     7 Maciej         Czupryniak            137.37 -  378: 382   87
    7     9 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  351: 324  165
    8    13 Rafał          Wesołowski            120.22 -  322: 374   70
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 +  401: 365  170
   10    10 Filip          Sosin                 124.15 -  388: 403   74
   11    11 Radosław       Sowiński              117.78 -  304: 409   68
   12    12 Filip          Sosin                 124.15 -  320: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Marek Rogalski 114.61 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  290: 516   92
    2    16 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  368: 425   97
    3    15 Daniel         Janus                 100.00 +  519: 290  150
    4    10 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  369: 402   68
    5    13 Tomasz         Suchanek              100.00 -  285: 444   50
    6    15 Artur          Koszel                100.00 +  371: 307  150
    7    14 Radosław       Sowiński              117.78 -  246: 494   68
    8    16 Maciej         Grabowski             100.00 +  400:   1  150
    9    15 Dominik        Piasecki              100.00 -  315: 358   50
   10    15 Marcin         Kamiński              100.00 +  415: 349  150
   11    14 Tomasz         Suchanek              100.00 -  362: 386   50
   12    14 Kuba           Koisar                117.76 -  320: 418   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Joanna Ostrowska 113.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            137.37 -  317: 457   87
    2    12 Daniel         Janus                 100.00 +  366: 362  150
    3    11 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  310: 364   97
    4    13 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  247: 609   50
    5    17 Artur          Koszel                100.00 -  297: 447   50
    6    18 Maciej         Grabowski             100.00 -  358: 448   50
    7    17 Marcin         Kamiński              100.00 -  276: 373   50
    8    18 PAUZA
    9    16 Tomasz         Suchanek              100.00 -  282: 388   50
   10    16 Halina         Mrozek                106.53 +  330: 327  157
   11    16 Halina         Mrozek                106.53 +  409: 361  157
   12    16 Halina         Mrozek                106.53 +  346: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 11  95.91




	Szymon Fidziński 110.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  415: 296  186
    2     2 Dawid          Pikul                 100.00 +  467: 363  150
    3     4 Zdzisław       Szota                 100.00 +  393: 384  150
    4     1 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  492: 387  192
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  327: 428  101
    6     3 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  530: 346  173
    7     1 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  401: 385  150
    8     1 Maciej         Czupryniak            137.37 +  422: 358  187
    9     1 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 +  497: 355  176
   10     1 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  374: 436   97
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  364: 490  101
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  418: 445  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Halina Mrozek 106.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Makowski              132.84 -  335: 435   83
    2    18 Tomasz         Suchanek              100.00 -  402: 457   50
    3    14 Mariusz        Margalski             124.74 +  430: 342  175
    4    11 Artur          Koszel                100.00 +  377: 372  150
    5    10 Łukasz         Miłosz                114.61 -  310: 474   65
    6    13 Robert         Soszka                119.98 -  326: 430   70
    7    15 Daniel         Janus                 100.00 +  348: 334  150
    8    10 Radosław       Konca                 127.75 -  165: 402   78
    9    13 Małgorzata     Kania                 100.00 -  366: 426   50
   10    16 Joanna         Ostrowska             113.34 -  327: 330   63
   11    16 Joanna         Ostrowska             113.34 -  361: 409   63
   12    16 Joanna         Ostrowska             113.34 -  337: 346   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Waldemar Czerwoniec 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          131.03 +  379: 373  181
    2     7 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  324: 438   65
    3     9 Stanisław      Rydzik                147.53 -  370: 475   98
    4    16 Rafał          Wesołowski            120.22 -  364: 461   70
    5    14 Kuba           Koisar                117.76 -  335: 508   68
    6    16 Dominik        Piasecki              100.00 +  450: 309  150
    7    13 Artur          Koszel                100.00 -  320: 328   50
    8    14 Robert         Soszka                119.98 -    1: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  8  94.00




	Maciej Grabowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Konca                 127.75 -  326: 421   78
    2    10 Marcin         Kamiński              100.00 -  341: 387   50
    3    18 Robert         Soszka                119.98 -  334: 346   70
    4    18 Dominik        Piasecki              100.00 -  291: 317   50
    5    18 Daniel         Janus                 100.00 -  323: 356   50
    6    18 Joanna         Ostrowska             113.34 +  448: 358  163
    7    16 Małgorzata     Kania                 100.00 -  365: 447   50
    8    16 Marek          Rogalski              114.61 -    1: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  8  72.00




	Daniel Janus 100.00 Wąchock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kwiatkowski           126.17 -  363: 413   76
    2    12 Joanna         Ostrowska             113.34 -  362: 366   63
    3    15 Marek          Rogalski              114.61 -  290: 519   65
    4    17 Kuba           Koisar                117.76 -  354: 394   68
    5    18 Maciej         Grabowski             100.00 +  356: 323  150
    6    17 Radosław       Sowiński              117.78 -  346: 398   68
    7    15 Halina         Mrozek                106.53 -  334: 348   57
    8    17 Dominik        Piasecki              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  8  74.62




	Marcin Kamiński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Margalski             124.74 -  402: 444   75
    2    10 Maciej         Grabowski             100.00 +  387: 341  150
    3     8 Tomasz         Suchanek              100.00 -  290: 435   50
    4    15 Małgorzata     Kania                 100.00 -  352: 519   50
    5    15 Dominik        Piasecki              100.00 +  435: 320  150
    6    12 Rafał          Wesołowski            120.22 -  292: 412   70
    7    17 Joanna         Ostrowska             113.34 +  373: 276  163
    8     7 Mariusz        Skrobosz              136.35 -  214: 455   86
    9    14 Artur          Koszel                100.00 -  271: 299   50
   10    15 Marek          Rogalski              114.61 -  349: 415   65
   11    17 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 10  90.90




	Małgorzata Kania 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Sosin                 124.15 +  405: 295  174
    2     6 Michał         Makowski              132.84 -  265: 447   83
    3    12 Łukasz         Miłosz                114.61 -  257: 340   65
    4    15 Marcin         Kamiński              100.00 +  519: 352  150
    5     8 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  367: 370   65
    6    11 Kuba           Koisar                117.76 -  346: 400   68
    7    16 Maciej         Grabowski             100.00 +  447: 365  150
    8     6 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  337: 409   50
    9    13 Halina         Mrozek                106.53 +  426: 366  157
   10    11 Stanisław      Rydzik                147.53 -  399: 420   98
   11    13 Mariusz        Margalski             124.74 +  355: 322  175
   12    11 Stanisław      Rydzik                147.53 -  386: 397   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Artur Koszel 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  339: 363   73
    2    15 Filip          Sosin                 124.15 -  311: 330   74
    3    17 Kuba           Koisar                117.76 +  356: 305  168
    4    11 Halina         Mrozek                106.53 -  372: 377   57
    5    17 Joanna         Ostrowska             113.34 +  447: 297  163
    6    15 Marek          Rogalski              114.61 -  307: 371   65
    7    13 Waldemar       Czerwoniec            100.00 +  328: 320  150
    8    15 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 -  422: 451   65
    9    14 Marcin         Kamiński              100.00 +  299: 271  150
   10    13 Mariusz        Margalski             124.74 +  461: 390  175
   11    12 Rafał          Wesołowski            120.22 -  352: 381   70
   12    13 Tomasz         Suchanek              100.00 -  323: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Kazimierz Merklejn 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  351: 411   70
    2    14 Mariusz        Skrobosz              136.35 -  374: 442   86
    3    16 Dominik        Piasecki              100.00 +  388: 314  150
    4    13 Joanna         Ostrowska             113.34 +  609: 247  163
    5     6 Radosław       Konca                 127.75 +  394: 292  178
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  420: 402  165
    7     1 Szymon         Fidziński             110.70 -  385: 401   61
    8     6 Małgorzata     Kania                 100.00 +  409: 337  150
    9     5 Zdzisław       Szota                 100.00 +  511: 325  150
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  388: 413  101
   11     4 Dawid          Pikul                 100.00 +  414: 347  150
   12     3 Michał         Makowski              132.84 -  462: 467   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Dominik Piasecki 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            120.22 -  282: 408   70
    2    17 Radosław       Sowiński              117.78 -  374: 375   68
    3    16 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  314: 388   50
    4    18 Maciej         Grabowski             100.00 +  317: 291  150
    5    15 Marcin         Kamiński              100.00 -  320: 435   50
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            100.00 -  309: 450   50
    7    18 Mariusz        Margalski             124.74 -  326: 360   75
    8    17 Daniel         Janus                 100.00 +  400:   1  150
    9    15 Marek          Rogalski              114.61 +  358: 315  165
   10    17 PAUZA
   11    15 Kuba           Koisar                117.76 -  263: 357   68
   12    15 Mariusz        Margalski             124.74 +  444: 322  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Dawid Pikul 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Soszka                119.98 +  480: 318  170
    2     2 Szymon         Fidziński             110.70 -  363: 467   61
    3     6 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  529: 402  186
    4     3 Krzysztof      Usakiewicz            114.86 +  460: 424  165
    5     2 Mariusz        Sylwestrzuk           120.39 -  386: 395   70
    6     4 Radosław       Konca                 127.75 +  438: 362  178
    7     5 Zdzisław       Szota                 100.00 -  300: 415   50
    8     5 Kuba           Koisar                117.76 +  447: 369  168
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          131.03 -  393: 469   81
   10     6 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  422: 361  192
   11     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  347: 414   50
   12     6 Sławomir       Kordjalik             142.38 +  380: 329  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Tomasz Suchanek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ireneusz       Kurzok                117.94 -  253: 421   68
    2    18 Halina         Mrozek                106.53 +  457: 402  157
    3     8 Marcin         Kamiński              100.00 +  435: 290  150
    4     5 Radosław       Konca                 127.75 -  336: 382   78
    5    13 Marek          Rogalski              114.61 +  444: 285  165
    6     6 Mateusz        Żbikowski             147.02 -  360: 440   97
    7     7 Mariusz        Skrobosz              136.35 -  266: 438   86
    8     9 Michał         Makowski              132.84 -  282: 350   83
    9    16 Joanna         Ostrowska             113.34 +  388: 282  163
   10    12 Radosław       Sowiński              117.78 -  362: 382   68
   11    14 Marek          Rogalski              114.61 +  386: 362  165
   12    13 Artur          Koszel                100.00 +  325: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Zdzisław Szota 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Radosław       Sowiński              117.78 +  336: 335  168
    2     9 Radosław       Konca                 127.75 +  367: 346  178
    3     4 Szymon         Fidziński             110.70 -  384: 393   61
    4     8 Maciej         Czupryniak            137.37 +  401: 389  187
    5     5 Michał         Makowski              132.84 +  411: 356  183
    6     2 Sławomir       Kordjalik             142.38 -  360: 437   92
    7     5 Dawid          Pikul                 100.00 +  415: 300  150
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          150.63 -  338: 410  101
    9     5 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  325: 511   50
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  435: 371  173
   11     7 Mariusz        Skrobosz              136.35 +  399: 378  186
   12     5 Ireneusz       Kurzok                117.94 +  503: 368  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju Bomba w górę NONI CENTRUM



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kuba           Koisar                443: 306
   2 Krzysztof      Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                427: 362
   3 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Miłosz                337: 426
   4 Marek          Rogalski             - Sławomir       Kordjalik             290: 516
   5 Maciej         Czupryniak           - Joanna         Ostrowska             457: 317
   6 Szymon         Fidziński            - Mariusz        Skrobosz              415: 296
   7 Michał         Makowski             - Halina         Mrozek                435: 335
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Wrze¶niewski          379: 373
   9 Radosław       Konca                - Maciej         Grabowski             421: 326
  10 Daniel         Janus                - Andrzej        Kwiatkowski           363: 413
  11 Mariusz        Margalski            - Marcin         Kamiński              444: 402
  12 Małgorzata     Kania                - Filip          Sosin                 405: 295
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Artur          Koszel                363: 339
  14 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           351: 411
  15 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Piasecki              408: 282
  16 Dawid          Pikul                - Robert         Soszka                480: 318
  17 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Suchanek              421: 253
  18 Zdzisław       Szota                - Radosław       Sowiński              336: 335


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Ireneusz       Kurzok                420: 319
   2 Szymon         Fidziński            - Dawid          Pikul                 467: 363
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            393: 336
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Margalski             436: 295
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            474: 275
   6 Michał         Makowski             - Małgorzata     Kania                 447: 265
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            438: 324
   8 Łukasz         Miłosz               - Wojciech       Usakiewicz            321: 430
   9 Radosław       Konca                - Zdzisław       Szota                 346: 367
  10 Maciej         Grabowski            - Marcin         Kamiński              341: 387
  11 Mariusz        Wrze¶niewski         - Robert         Soszka                475: 280
  12 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Janus                 366: 362
  13 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                411: 361
  14 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              442: 374
  15 Artur          Koszel               - Filip          Sosin                 311: 330
  16 Marek          Rogalski             - Mateusz        Żbikowski             368: 425
  17 Dominik        Piasecki             - Radosław       Sowiński              374: 375
  18 Halina         Mrozek               - Tomasz         Suchanek              402: 457


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Sylwestrzuk           432: 369
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Karol          Wyrębkiewicz          373: 414
   3 Wojciech       Usakiewicz           - Michał         Makowski              406: 377
   4 Zdzisław       Szota                - Szymon         Fidziński             384: 393
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Usakiewicz            421: 317
   6 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              529: 402
   7 Radosław       Sowiński             - Maciej         Czupryniak            293: 430
   8 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Kamiński              435: 290
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Rydzik                370: 475
  10 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Konca                 232: 499
  11 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             310: 364
  12 Łukasz         Miłosz               - Małgorzata     Kania                 340: 257
  13 Filip          Sosin                - Ireneusz       Kurzok                413: 282
  14 Mariusz        Margalski            - Halina         Mrozek                342: 430
  15 Daniel         Janus                - Marek          Rogalski              290: 519
  16 Dominik        Piasecki             - Kazimierz      Merklejn              314: 388
  17 Kuba           Koisar               - Artur          Koszel                305: 356
  18 Robert         Soszka               - Maciej         Grabowski             346: 334


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Sławomir       Kordjalik             492: 387
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          322: 396
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Usakiewicz            460: 424
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Wrze¶niewski          349: 433
   5 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Konca                 336: 382
   6 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Makowski              382: 401
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Miłosz                348: 300
   8 Maciej         Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 389: 401
   9 Filip          Sosin                - Mariusz        Sylwestrzuk           334: 415
  10 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Rogalski              402: 369
  11 Halina         Mrozek               - Artur          Koszel                377: 372
  12 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Sowiński              442: 382
  13 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             609: 247
  14 Robert         Soszka               - Mariusz        Margalski             331: 391
  15 Marcin         Kamiński             - Małgorzata     Kania                 352: 519
  16 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            461: 364
  17 Kuba           Koisar               - Daniel         Janus                 394: 354
  18 Maciej         Grabowski            - Dominik        Piasecki              291: 317


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Szymon         Fidziński             428: 327
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 395: 386
   3 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             391: 401
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Wojciech       Usakiewicz            370: 382
   5 Zdzisław       Szota                - Michał         Makowski              411: 356
   6 Radosław       Konca                - Kazimierz      Merklejn              292: 394
   7 Mariusz        Margalski            - Maciej         Czupryniak            368: 489
   8 Małgorzata     Kania                - Krzysztof      Usakiewicz            367: 370
   9 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Skrobosz              396: 370
  10 Łukasz         Miłosz               - Halina         Mrozek                474: 310
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           344: 346
  12 Filip          Sosin                - Mateusz        Żbikowski             307: 599
  13 Tomasz         Suchanek             - Marek          Rogalski              444: 285
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Kuba           Koisar                335: 508
  15 Marcin         Kamiński             - Dominik        Piasecki              435: 320
  16 Radosław       Sowiński             - Robert         Soszka                314: 426
  17 Artur          Koszel               - Joanna         Ostrowska             447: 297
  18 Maciej         Grabowski            - Daniel         Janus                 323: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Wyrębkiewicz          326: 315
   2 Sławomir       Kordjalik            - Zdzisław       Szota                 437: 360
   3 Szymon         Fidziński            - Wojciech       Usakiewicz            530: 346
   4 Radosław       Konca                - Dawid          Pikul                 362: 438
   5 Krzysztof      Usakiewicz           - Kazimierz      Merklejn              402: 420
   6 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Suchanek              440: 360
   7 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Miłosz                382: 378
   8 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Wrze¶niewski          530: 349
   9 Michał         Makowski             - Andrzej        Kwiatkowski           350: 405
  10 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                475: 353
  11 Małgorzata     Kania                - Kuba           Koisar                346: 400
  12 Marcin         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            292: 412
  13 Halina         Mrozek               - Robert         Soszka                326: 430
  14 Filip          Sosin                - Mariusz        Margalski             439: 316
  15 Marek          Rogalski             - Artur          Koszel                371: 307
  16 Dominik        Piasecki             - Waldemar       Czerwoniec            309: 450
  17 Radosław       Sowiński             - Daniel         Janus                 398: 346
  18 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Grabowski             358: 448


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Fidziński             385: 401
   2 Sławomir       Kordjalik            - Maciej         Czupryniak            376: 432
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Ireneusz       Kurzok                454: 338
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           338: 437
   5 Zdzisław       Szota                - Dawid          Pikul                 415: 300
   6 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Usakiewicz            410: 385
   7 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Suchanek              438: 266
   8 Kuba           Koisar               - Mariusz        Wrze¶niewski          348: 416
   9 Łukasz         Miłosz               - Krzysztof      Usakiewicz            351: 324
  10 Michał         Makowski             - Rafał          Wesołowski            466: 343
  11 Robert         Soszka               - Stanisław      Rydzik                424: 395
  12 Radosław       Konca                - Filip          Sosin                 415: 394
  13 Artur          Koszel               - Waldemar       Czerwoniec            328: 320
  14 Radosław       Sowiński             - Marek          Rogalski              494: 246
  15 Daniel         Janus                - Halina         Mrozek                334: 348
  16 Małgorzata     Kania                - Maciej         Grabowski             447: 365
  17 Marcin         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             373: 276
  18 Mariusz        Margalski            - Dominik        Piasecki              360: 326


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Fidziński             358: 422
   2 Zdzisław       Szota                - Karol          Wyrębkiewicz          338: 410
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Kordjalik             409: 376
   4 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           487: 368
   5 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                447: 369
   6 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Kania                 409: 337
   7 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Kamiński              455: 214
   8 Mariusz        Wrze¶niewski         - Radosław       Sowiński              319: 350
   9 Tomasz         Suchanek             - Michał         Makowski              282: 350
  10 Halina         Mrozek               - Radosław       Konca                 165: 402
  11 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Margalski             355: 302
  12 Wojciech       Usakiewicz           - Filip          Sosin                 389: 495
  13 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Miłosz                374: 322
  14 Robert         Soszka               - Waldemar       Czerwoniec            400:   1
  15 Krzysztof      Usakiewicz           - Artur          Koszel                451: 422
  16 Marek          Rogalski             - Maciej         Grabowski             400:   1
  17 Dominik        Piasecki             - Daniel         Janus                 400:   1
  18 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Kwiatkowski           497: 355
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             493: 325
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dawid          Pikul                 469: 393
   4 Robert         Soszka               - Sławomir       Kordjalik             428: 426
   5 Kazimierz      Merklejn             - Zdzisław       Szota                 511: 325
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Mariusz        Skrobosz              488: 428
   7 Wojciech       Usakiewicz           - Maciej         Czupryniak            363: 258
   8 Michał         Makowski             - Filip          Sosin                 447: 370
   9 Radosław       Sowiński             - Radosław       Konca                 329: 410
  10 Łukasz         Miłosz               - Mariusz        Sylwestrzuk           401: 365
  11 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Kurzok                340: 389
  12 Kuba           Koisar               - Mariusz        Margalski             293: 392
  13 Małgorzata     Kania                - Halina         Mrozek                426: 366
  14 Artur          Koszel               - Marcin         Kamiński              299: 271
  15 Marek          Rogalski             - Dominik        Piasecki              315: 358
  16 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Suchanek              282: 388


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Szymon         Fidziński             436: 374
   2 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          388: 413
   3 Michał         Makowski             - Radosław       Konca                 390: 414
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Ireneusz       Kurzok                391: 358
   5 Robert         Soszka               - Mariusz        Skrobosz              419: 411
   6 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 361: 422
   7 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Usakiewicz            316: 367
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Wrze¶niewski          414: 361
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Zdzisław       Szota                 371: 435
  10 Filip          Sosin                - Łukasz         Miłosz                403: 388
  11 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Kania                 420: 399
  12 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Sowiński              362: 382
  13 Artur          Koszel               - Mariusz        Margalski             461: 390
  14 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            379: 429
  15 Marcin         Kamiński             - Marek          Rogalski              349: 415
  16 Halina         Mrozek               - Joanna         Ostrowska             327: 330
  17 Dominik        Piasecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Karol          Wyrębkiewicz          364: 490
   2 Radosław       Konca                - Mateusz        Żbikowski             436: 299
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Soszka                339: 420
   4 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              347: 414
   5 Krzysztof      Usakiewicz           - Michał         Makowski              276: 506
   6 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 333
   7 Mariusz        Skrobosz             - Zdzisław       Szota                 378: 399
   8 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Wrze¶niewski          458: 408
   9 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            387: 446
  10 Filip          Sosin                - Wojciech       Usakiewicz            335: 499
  11 Radosław       Sowiński             - Łukasz         Miłosz                409: 304
  12 Artur          Koszel               - Rafał          Wesołowski            352: 381
  13 Mariusz        Margalski            - Małgorzata     Kania                 322: 355
  14 Marek          Rogalski             - Tomasz         Suchanek              362: 386
  15 Kuba           Koisar               - Dominik        Piasecki              357: 263
  16 Halina         Mrozek               - Joanna         Ostrowska             361: 409
  17 Marcin         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Szymon         Fidziński             445: 418
   2 Radosław       Konca                - Robert         Soszka                443: 328
   3 Michał         Makowski             - Kazimierz      Merklejn              467: 462
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kwiatkowski           397: 373
   5 Zdzisław       Szota                - Ireneusz       Kurzok                503: 368
   6 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kordjalik             380: 329
   7 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Usakiewicz            392: 369
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Usakiewicz            368: 423
   9 Radosław       Sowiński             - Rafał          Wesołowski            363: 417
  10 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mariusz        Skrobosz              445: 418
  11 Małgorzata     Kania                - Stanisław      Rydzik                386: 397
  12 Łukasz         Miłosz               - Filip          Sosin                 320: 403
  13 Tomasz         Suchanek             - Artur          Koszel                325: 323
  14 Marek          Rogalski             - Kuba           Koisar                320: 418
  15 Dominik        Piasecki             - Mariusz        Margalski             444: 322
  16 Joanna         Ostrowska            - Halina         Mrozek                346: 337
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie