Wałcz16
czerwca
Wałcz 16-18 czerwca Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa24
czerwca
Warszawa 24 czerwca Powitanie lata
Warszawa25
czerwca
Warszawa 25 czerwca XII Puchar Polski
Mariusz Skrobosz powitał lato24 czerwca 2006 — Powitanie lataInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Powitanie lataWarszawa, 24 czerwca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz powitał latoW II turnieju "Powitanie Lata", będącym pewnego rodzaju rozgrzewką przed niedzielnym, głównym daniem, Pucharem Polski wzięło udział 61 uczestników. Na rundę przed końcem tylko dwójka graczy (Mariusz SkroboszTomasz Ruta) miała komplet zwycięstw i to między nimi rozstrzygnęła się walka o końcowy triumf. Decydującą partię wygrał Mariusz 528:259 i tym samym został zwycięzcą tegorocznego "Powitania Lata".
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej „Powitanie lata”




Wyniki turnieju II Turniej Powitanie Lata

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.64      6.0     2588     1052      675
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               139.83      5.0     2669      961      608
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.01      5.0     2529      922      451
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.24      5.0     2355      858      299
  5 Marcin          Mroziuk              Warszawa               141.80      5.0     2296      923      260
  6 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.32      5.0     2219      878      251
  7 Tomasz          Ruta                 Warszawa               116.34      5.0     2212      941       -1
  8 Kuba            Koisar               Warszawa               121.67      4.0     2502      823      315
  9 Artur           Koszel               Legionowo              122.24      4.0     2354      848      -22
 10 Rafał           Matczak              Milanówek              118.17      4.0     2338      782      341
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               127.43      4.0     2327      753      353
 12 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    128.26      4.0     2317      790      299
 13 Marek           Rogalski             Chełm                  114.15      4.0     2296      810      142
 14 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.35      4.0     2291      846       72
 15 Mariusz         Margalski            Warszawa               127.71      4.0     2289      779      322
 16 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 127.01      4.0     2283      766       97
 17 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.06      4.0     2238      806       96
 18 Michał          Trumpus              Wrocław                130.29      4.0     2227      808      166
 19 Sylwester       Wójcik               Lublin                 103.35      4.0     2196      809      129
 20 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.08      4.0     2190      807       17
 21 Anna            Arana                Warszawa               100.04      4.0     2122      784      177
 22 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.76      3.0     2461      691      402
 23 Bartosz         Morawski             Gliwice                134.30      3.0     2455      716      159
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 141.08      3.0     2386      665      251
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.87      3.0     2330      717      252
 26 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.92      3.0     2259      648       82
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.40      3.0     2231      657      -38
 28 Szymon          Fidziński            Warszawa               140.43      3.0     2222      759     -110
 29 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    125.22      3.0     2200      667      -15
 30 Daniel          Janus                Wąchock                107.79      3.0     2188      668        5
 31 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         109.43      3.0     2177      679       69
 32 Wojciech        Morawski             Gliwice                123.06      3.0     2172      716       46
 33 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.19      3.0     2169      723       16
 34 Piotr           Rosół                Warszawa               117.59      3.0     2133      687     -258
 35 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.31      3.0     2083      730     -285
 36 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               108.00      3.0     2050      703      -26
 37 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      3.0     2043      697     -154
 38 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.27      2.0     2360      678      172
 39 Marek           Reda                 Wołomin                104.97      2.0     2303      554      193
 40 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 106.22      2.0     2292      593      -16
 41 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.44      2.0     2235      619      -73
 42 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         115.30      2.0     2216      623     -163
 43 Irena           Sołdan               Rumia                  125.25      2.0     2173      586      -52
 44 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               109.82      2.0     2075      580      -93
 45 Wojciech        Sołdan               Rumia                  117.36      2.0     2070      561     -226
 46 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      2.0     2015      580     -234
 47 Weronika        Rudnicka             Ustka                  103.22      2.0     2003      577     -300
 48 Magdalena       Kublik               Warszawa               100.00      2.0     1996      590     -127
 49 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      2.0     1873      564     -479
 50 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.0     1872      621     -411
 51 Maksymilian     Kardas               Warszawa               100.00      2.0     1794      589     -568
 52 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.16      2.0     1788      539     -116
 53 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          121.99      2.0     1684      528     -216
 54 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 110.40      1.0     2307      523      -29
 55 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               106.90      1.0     2039      491     -422
 56 Roman           Figiel               Zawichost              101.12      1.0     1920      506     -434
 57 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0     1870      486     -588
 58 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               104.82      1.0     1748      523     -685
 59 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               110.14      1.0     1069      268      -42
 60 Stanisław       Gasik                Warszawa               114.40      1.0     1068      340     -140
 61 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      0.0     1960      336     -394
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Turniej Powitanie Lata



	Mateusz Żbikowski 146.01 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 +  495: 322  165
    2     1 Dariusz        Maciejuk              111.27 +  430: 324  161
    3     2 Szymon         Fidziński             140.43 +  348: 339  190
    4     3 Tomasz         Ruta                  116.34 -  374: 427   66
    5     4 Zdzisław       Szota                 118.19 +  426: 344  168
    6     3 Artur          Koszel                122.24 +  456: 322  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  /  6 153.67




	Mariusz Skrobosz 144.64 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Kuszpit               115.30 +  428: 337  165
    2    11 Wojciech       Morawski              123.06 +  383: 321  173
    3     7 Bartosz        Morawski              134.30 +  416: 354  184
    4     4 Marcin         Mroziuk               141.80 +  363: 340  192
    5     1 Kuba           Koisar                121.67 +  470: 302  172
    6     1 Tomasz         Ruta                  116.34 +  528: 259  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  /  6 175.33




	Marcin Mroziuk 141.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            114.87 +  393: 343  165
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 +  381: 336  167
    3     3 Robert         Kamiński              128.26 +  367: 361  178
    4     4 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  340: 363   95
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 +  343: 310  165
    6     5 Sylwester      Wójcik                103.35 +  472: 323  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  /  6 153.83




	Dawid Pikul 141.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Gasik                 114.40 -  360: 411   64
    2    23 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 -  354: 486   90
    3    28 Adam           Kędzior               100.00 -  303: 354   50
    4    28 Magdalena      Kublik                100.00 +  404: 358  150
    5    27 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  519: 203  155
    6    17 Alina          Białobrzewska         106.22 +  446: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Szymon Fidziński 140.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              114.15 +  440: 401  164
    2     7 Zdzisław       Szota                 118.19 +  347: 342  168
    3     2 Mateusz        Żbikowski             146.01 -  339: 348   96
    4     6 Dariusz        Maciejuk              111.27 +  386: 342  161
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 -  338: 514   90
    6    12 Michał         Trumpus               130.29 -  372: 385   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  6 126.50




	Kazimierz.J Merklejn 139.83 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Maciejuk              111.27 -  319: 406   61
    2    23 Dawid          Pikul                 141.08 +  486: 354  191
    3    11 Irena          Sołdan                125.25 +  421: 333  175
    4     9 Renata         Kowalska              121.99 +  533: 267  172
    5     3 Szymon         Fidziński             140.43 +  514: 338  190
    6     2 Kuba           Koisar                121.67 +  396: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  /  6 160.17




	Bartosz Morawski 134.30 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Białobrzewski         110.40 +  454: 383  160
    2     6 Artur          Koszel                122.24 -  417: 431   72
    3     7 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  354: 416   95
    4    16 Andrzej        Kowalski              127.01 -  382: 443   77
    5    22 Roman          Figiel                101.12 +  441: 267  151
    6    16 Dariusz        Maciejuk              111.27 +  407: 356  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Michał Trumpus 130.29 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 -  322: 390   60
    2    20 Dariusz        Białobrzewski         110.40 +  312: 286  160
    3    21 Stanisław      Gasik                 114.40 +  496: 324  164
    4     5 Robert         Kuszpit               115.30 +  419: 324  165
    5     8 Grzegorz       Pukniel               119.08 -  293: 365   69
    6    12 Szymon         Fidziński             140.43 +  385: 372  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  6 134.67




	Robert Kamiński 128.26 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Edward         Stefaniak             109.43 +  472: 396  159
    2     3 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 +  412: 309  160
    3     3 Marcin         Mroziuk               141.80 -  361: 367   92
    4     8 Michał         Ozimiński             104.31 -  301: 347   54
    5    15 Katarzyna      Majewska              100.00 +  463: 298  150
    6     7 Paweł          Frynia                125.22 +  308: 301  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  6 131.67




	Ryszard Dębski 127.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             108.44 -  334: 438   58
    2    30 Małgorzata     Sameryt               108.00 -  385: 414   58
    3    27 Magdalena      Kublik                100.00 +  402: 274  150
    4    22 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 +  442: 342  157
    5    13 Katarzyna      Sołdan                117.06 -  308: 361   67
    6    19 Joanna         Ostrowska             108.44 +  388: 348  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Mariusz Margalski 127.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Sameryt               108.00 +  426: 237  158
    2    12 Tomasz         Ruta                  116.34 -  354: 390   66
    3    16 Anna           Arana                 100.04 +  321: 303  150
    4    10 Artur          Koszel                122.24 -  348: 442   72
    5    12 Robert         Kuszpit               115.30 +  425: 337  165
    6    10 Piotr          Rosół                 117.59 +  415: 258  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Łukasz Tuszyński 127.43 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Daniel         Janus                 107.79 -  334: 381   58
    2    17 Marek          Rogalski              114.15 +  441: 309  164
    3    17 Monika         Rubinstein            100.00 +  364: 329  150
    4    14 Marek          Charytoniuk           119.32 -  279: 363   69
    5    14 Joanna         Ostrowska             108.44 +  384: 328  158
    6    13 Michał         Ozimiński             104.31 +  525: 264  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Andrzej Rechowicz 127.40 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 -  362: 408   57
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 -  360: 387   65
    3    26 Beata          Piotrowska            114.87 -  280: 488   65
    4    29 Wojciech       Sołdan                117.36 +  420: 376  167
    5    26 Urszula        Solarska              100.00 +  381: 362  150
    6    22 Weronika       Rudnicka              103.22 +  428: 248  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Andrzej Kowalski 127.01 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alina          Białobrzewska         106.22 -  352: 431   56
    2    25 Katarzyna      Sołdan                117.06 -  327: 465   67
    3    30 Urszula        Solarska              100.00 +  375: 354  150
    4    16 Bartosz        Morawski              134.30 +  443: 382  184
    5    20 Adam           Kędzior               100.00 +  401: 265  150
    6     8 Edward         Stefaniak             109.43 +  385: 289  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  /  6 127.67




	Miłosz Wrzałek 126.24 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Reda                  104.97 +  416: 404  155
    2    14 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  430: 261  155
    3     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.16 -  322: 401   68
    4    11 Małgorzata     Sameryt               108.00 +  387: 270  158
    5     7 Michał         Ozimiński             104.31 +  439: 367  154
    6     4 Rafał          Matczak               118.17 +  361: 353  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  6 143.00




	Irena Sołdan 125.25 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  328: 345   55
    2    19 Roman          Figiel                101.12 +  392: 338  151
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 -  333: 421   90
    4    17 Paweł          Frynia                125.22 -  352: 354   75
    5    28 Maksymilian    Kardas                100.00 +  431: 270  150
    6    20 Beata          Piotrowska            114.87 -  337: 497   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Paweł Frynia 125.22 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Ozimiński             104.31 -  361: 456   54
    2    22 Katarzyna      Majewska              100.00 -  388: 397   50
    3    24 Dariusz        Białobrzewski         110.40 +  426: 390  160
    4    17 Irena          Sołdan                125.25 +  354: 352  175
    5    16 Monika         Rubinstein            100.00 +  370: 312  150
    6     7 Robert         Kamiński              128.26 -  301: 308   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Wojciech Morawski 123.06 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwester      Wójcik                103.35 +  356: 346  153
    2    11 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  321: 383   95
    3    18 Katarzyna      Sołdan                117.06 +  443: 281  167
    4     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 +  407: 351  167
    5    10 Marek          Charytoniuk           119.32 -  352: 354   69
    6     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 -  293: 411   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Artur Koszel 122.24 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Weronika       Rudnicka              103.22 +  374: 355  153
    2     6 Bartosz        Morawski              134.30 +  431: 417  184
    3     8 Grzegorz       Pukniel               119.08 -  369: 497   69
    4    10 Mariusz        Margalski             127.71 +  442: 348  178
    5     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.16 +  416: 303  168
    6     3 Mateusz        Żbikowski             146.01 -  322: 456   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  6 141.33




	Renata Kowalska 121.99 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Rafał          Matczak               118.17 -  350: 380   68
    3    22 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  370: 306  155
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 -  267: 533   90
    5    17 Beata          Piotrowska            114.87 +  364: 307  165
    6    15 Anna           Arana                 100.04 -  333: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  5 105.60




	Kuba Koisar 121.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Roman          Figiel                101.12 +  437: 385  151
    2     9 Monika         Rubinstein            100.00 +  516: 321  150
    3     1 Piotr          Rosół                 117.59 +  428: 352  168
    4     1 Grzegorz       Pukniel               119.08 +  456: 263  169
    5     1 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  302: 470   95
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 -  363: 396   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  6 137.17




	Marek Charytoniuk 119.32 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Arana                 100.04 -  269: 352   50
    2    27 Adam           Kędzior               100.00 +  396: 289  150
    3    19 Edward         Stefaniak             109.43 +  373: 322  159
    4    14 Łukasz         Tuszyński             127.43 +  363: 279  177
    5    10 Wojciech       Morawski              123.06 +  354: 352  173
    6     6 Grzegorz       Pukniel               119.08 +  464: 374  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  6 146.33




	Grzegorz Pukniel 119.08 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maksymilian    Kardas                100.00 +  339: 258  150
    2    15 Stanisław      Gasik                 114.40 +  352: 333  164
    3     8 Artur          Koszel                122.24 +  497: 369  172
    4     1 Kuba           Koisar                121.67 -  263: 456   72
    5     8 Michał         Trumpus               130.29 +  365: 293  180
    6     6 Marek          Charytoniuk           119.32 -  374: 464   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Zdzisław Szota 118.19 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Magdalena      Kublik                100.00 +  365: 313  150
    2     7 Szymon         Fidziński             140.43 -  342: 347   90
    3    14 Marek          Reda                  104.97 +  341: 338  155
    4    13 Piotr          Rosół                 117.59 +  461: 303  168
    5     4 Mateusz        Żbikowski             146.01 -  344: 426   96
    6    11 Marek          Rogalski              114.15 -  316: 426   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  6 120.50




	Rafał Matczak 118.17 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Kędzior               100.00 +  468: 346  150
    2     4 Renata         Kowalska              121.99 +  380: 350  172
    3     4 Anna           Pawłowska             100.00 +  442: 235  150
    4     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.16 +  350: 328  168
    5     2 Tomasz         Ruta                  116.34 -  345: 377   66
    6     4 Miłosz         Wrzałek               126.24 -  353: 361   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  6 130.33




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.16 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Alina          Białobrzewska         106.22 +  398: 370  156
    3     5 Miłosz         Wrzałek               126.24 +  401: 322  176
    4     2 Rafał          Matczak               118.17 -  328: 350   68
    5     5 Artur          Koszel                122.24 -  303: 416   72
    6    14 Katarzyna      Sołdan                117.06 -  358: 446   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  5 107.80




	Piotr Rosół 117.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Majewska              100.00 +  363: 320  150
    2     8 Joanna         Ostrowska             108.44 +  439: 355  158
    3     1 Kuba           Koisar                121.67 -  352: 428   72
    4    13 Zdzisław       Szota                 118.19 -  303: 461   68
    5    11 Dariusz        Maciejuk              111.27 +  418: 412  161
    6    10 Mariusz        Margalski             127.71 -  258: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  6 114.50




	Wojciech Sołdan 117.36 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Pawłowska             100.00 -  276: 417   50
    2    26 Sylwester      Wójcik                103.35 -  311: 437   53
    3    29 Marek          Rogalski              114.15 -  314: 354   64
    4    29 Andrzej        Rechowicz             127.40 -  376: 420   77
    5    29 Dariusz        Białobrzewski         110.40 +  452: 345  160
    6    26 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 +  341: 323  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Katarzyna Sołdan 117.06 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Rubinstein            100.00 -  309: 357   50
    2    25 Andrzej        Kowalski              127.01 +  465: 327  177
    3    18 Wojciech       Morawski              123.06 -  281: 443   73
    4    27 Dariusz        Białobrzewski         110.40 +  376: 349  160
    5    13 Ryszard        Dębski                127.92 +  361: 308  178
    6    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.16 +  446: 358  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Mariusz Sylwestrzuk 116.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Urszula        Solarska              100.00 +  476: 242  150
    2     2 Marcin         Mroziuk               141.80 -  336: 381   92
    3    10 Daniel         Janus                 107.79 +  437: 391  158
    4     7 Wojciech       Morawski              123.06 -  351: 407   73
    5     9 Sylwester      Wójcik                103.35 -  326: 342   53
    6    18 Robert         Kuszpit               115.30 +  535: 296  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  6 115.17




	Tomasz Ruta 116.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Łasowski              100.00 +  356: 331  150
    2    12 Mariusz        Margalski             127.71 +  390: 354  178
    3     6 Michał         Ozimiński             104.31 +  403: 281  154
    4     3 Mateusz        Żbikowski             146.01 +  427: 374  196
    5     2 Rafał          Matczak               118.17 +  377: 345  168
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  259: 528   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  /  6 156.83




	Mariola Osajda-Matczak 115.35 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.01 -  322: 495   96
    2    21 Andrzej        Rechowicz             127.40 +  387: 360  177
    3    13 Joanna         Ostrowska             108.44 +  430: 374  158
    4    15 Anna           Pawłowska             100.00 +  431: 354  150
    5     6 Marcin         Mroziuk               141.80 -  310: 343   92
    6     9 Wojciech       Morawski              123.06 +  411: 293  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  6 141.00




	Robert Kuszpit 115.30 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.64 -  337: 428   95
    2    29 Urszula        Solarska              100.00 +  490: 246  150
    3     9 Weronika       Rudnicka              103.22 +  432: 326  153
    4     5 Michał         Trumpus               130.29 -  324: 419   80
    5    12 Mariusz        Margalski             127.71 -  337: 425   78
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 -  296: 535   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  6 103.83




	Beata Piotrowska 114.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               141.80 -  343: 393   92
    2    28 Maksymilian    Kardas                100.00 -  307: 336   50
    3    26 Andrzej        Rechowicz             127.40 +  488: 280  177
    4    19 Roman          Figiel                101.12 +  388: 368  151
    5    17 Renata         Kowalska              121.99 -  307: 364   72
    6    20 Irena          Sołdan                125.25 +  497: 337  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  6 119.50




	Stanisław Gasik 114.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 141.08 +  411: 360  191
    2    15 Grzegorz       Pukniel               119.08 -  333: 352   69
    3    21 Michał         Trumpus               130.29 -  324: 496   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     340  /  3 113.33




	Marek Rogalski 114.15 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Fidziński             140.43 -  401: 440   90
    2    17 Łukasz         Tuszyński             127.43 -  309: 441   77
    3    29 Wojciech       Sołdan                117.36 +  354: 314  167
    4    26 Maksymilian    Kardas                100.00 +  432: 321  150
    5    21 Małgorzata     Sameryt               108.00 +  374: 322  158
    6    11 Zdzisław       Szota                 118.19 +  426: 316  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  6 135.00




	Dariusz Maciejuk 111.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz.J    Merklejn              139.83 +  406: 319  190
    2     1 Mateusz        Żbikowski             146.01 -  324: 430   96
    3    23 Maksymilian    Kardas                100.00 +  520: 228  150
    4     6 Szymon         Fidziński             140.43 -  342: 386   90
    5    11 Piotr          Rosół                 117.59 -  412: 418   68
    6    16 Bartosz        Morawski              134.30 -  356: 407   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Dariusz Białobrzewski 110.40 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Morawski              134.30 -  383: 454   84
    2    20 Michał         Trumpus               130.29 -  286: 312   80
    3    24 Paweł          Frynia                125.22 -  390: 426   75
    4    27 Katarzyna      Sołdan                117.06 -  349: 376   67
    5    29 Wojciech       Sołdan                117.36 -  345: 452   67
    6    30 Piotr          Łasowski              100.00 +  554: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Marta Szeliga-Frynia 110.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    24 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 +  406: 366  160
    5    18 Anna           Arana                 100.04 -  320: 389   50
    6    21 Daniel         Janus                 107.79 -  343: 356   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  3  89.33




	Andrzej Przybyłowicz 109.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Trumpus               130.29 +  390: 322  180
    2     3 Robert         Kamiński              128.26 -  309: 412   78
    3    15 Sylwester      Wójcik                103.35 -  269: 381   53
    4    24 Marta          Szeliga-Frynia        110.14 -  366: 406   60
    5    25 Daniel         Janus                 107.79 -  346: 392   58
    6    27 Roman          Figiel                101.12 +  395: 255  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Edward Stefaniak 109.43 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              128.26 -  396: 472   78
    2    18 Piotr          Łasowski              100.00 +  375: 320  150
    3    19 Marek          Charytoniuk           119.32 -  322: 373   69
    4    25 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  405: 300  155
    5    19 Anna           Pawłowska             100.00 +  390: 258  150
    6     8 Andrzej        Kowalski              127.01 -  289: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  6 113.17




	Joanna Ostrowska 108.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Dębski                127.92 +  438: 334  178
    2     8 Piotr          Rosół                 117.59 -  355: 439   68
    3    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 -  374: 430   65
    4    18 Weronika       Rudnicka              103.22 +  392: 333  153
    5    14 Łukasz         Tuszyński             127.43 -  328: 384   77
    6    19 Ryszard        Dębski                127.92 -  348: 388   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  6 103.17




	Małgorzata Sameryt 108.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Margalski             127.71 -  237: 426   78
    2    30 Ryszard        Dębski                127.92 +  414: 385  178
    3    20 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 +  421: 241  157
    4    11 Miłosz         Wrzałek               126.24 -  270: 387   76
    5    21 Marek          Rogalski              114.15 -  322: 374   64
    6    24 Adam           Kędzior               100.00 +  386: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  6 117.17




	Daniel Janus 107.79 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Tuszyński             127.43 +  381: 334  177
    2     5 Michał         Ozimiński             104.31 -  339: 368   54
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 -  391: 437   67
    4    23 Adam           Kędzior               100.00 -  329: 355   50
    5    25 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 +  392: 346  160
    6    21 Marta          Szeliga-Frynia        110.14 +  356: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  6 111.33




	Mikołaj Przybyłowicz 106.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             127.40 +  408: 362  177
    2    16 Marek          Reda                  104.97 -  350: 379   55
    3    20 Małgorzata     Sameryt               108.00 -  241: 421   58
    4    22 Ryszard        Dębski                127.92 -  342: 442   78
    5    24 Alina          Białobrzewska         106.22 -  375: 516   56
    6    26 Wojciech       Sołdan                117.36 -  323: 341   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  6  81.83




	Alina Białobrzewska 106.22 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kowalski              127.01 +  431: 352  177
    2    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.16 -  370: 398   68
    3    12 Katarzyna      Majewska              100.00 -  327: 354   50
    4    20 Monika         Rubinstein            100.00 -  325: 383   50
    5    24 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 +  516: 375  157
    6    17 Dawid          Pikul                 141.08 -  323: 446   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  6  98.83




	Marek Reda 104.97 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               126.24 -  404: 416   76
    2    16 Mikołaj        Przybyłowicz          106.90 +  379: 350  157
    3    14 Zdzisław       Szota                 118.19 -  338: 341   68
    4    21 Anna           Arana                 100.04 -  358: 365   50
    5    23 Weronika       Rudnicka              103.22 -  350: 373   53
    6    25 Anna           Pawłowska             100.00 +  474: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  6  92.33




	Magdalena Mroziuk 104.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                125.25 +  345: 328  175
    2    14 Miłosz         Wrzałek               126.24 -  261: 430   76
    3    22 Renata         Kowalska              121.99 -  306: 370   72
    4    25 Edward         Stefaniak             109.43 -  300: 405   59
    5    27 Dawid          Pikul                 141.08 -  203: 519   91
    6    29 Maksymilian    Kardas                100.00 -  333: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Michał Ozimiński 104.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Frynia                125.22 +  456: 361  175
    2     5 Daniel         Janus                 107.79 +  368: 339  158
    3     6 Tomasz         Ruta                  116.34 -  281: 403   66
    4     8 Robert         Kamiński              128.26 +  347: 301  178
    5     7 Miłosz         Wrzałek               126.24 -  367: 439   76
    6    13 Łukasz         Tuszyński             127.43 -  264: 525   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Sylwester Wójcik 103.35 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Morawski              123.06 -  346: 356   73
    2    26 Wojciech       Sołdan                117.36 +  437: 311  167
    3    15 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 +  381: 269  160
    4    12 Katarzyna      Majewska              100.00 +  367: 333  150
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 +  342: 326  167
    6     5 Marcin         Mroziuk               141.80 -  323: 472   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  6 134.83




	Weronika Rudnicka 103.22 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Koszel                122.24 -  355: 374   72
    2    24 Magdalena      Kublik                100.00 +  368: 327  150
    3     9 Robert         Kuszpit               115.30 -  326: 432   65
    4    18 Joanna         Ostrowska             108.44 -  333: 392   58
    5    23 Marek          Reda                  104.97 +  373: 350  155
    6    22 Andrzej        Rechowicz             127.40 -  248: 428   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Roman Figiel 101.12 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kuba           Koisar                121.67 -  385: 437   72
    2    19 Irena          Sołdan                125.25 -  338: 392   75
    3    25 Piotr          Łasowski              100.00 +  307: 301  150
    4    19 Beata          Piotrowska            114.87 -  368: 388   65
    5    22 Bartosz        Morawski              134.30 -  267: 441   84
    6    27 Andrzej        Przybyłowicz          109.82 -  255: 395   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     506  /  6  84.33




	Anna Arana 100.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Charytoniuk           119.32 +  352: 269  169
    2    13 Anna           Pawłowska             100.00 -  339: 344   50
    3    16 Mariusz        Margalski             127.71 -  303: 321   78
    4    21 Marek          Reda                  104.97 +  365: 358  155
    5    18 Marta          Szeliga-Frynia        110.14 +  389: 320  160
    6    15 Renata         Kowalska              121.99 +  374: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  6 130.67




	Maksymilian Kardas 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Pukniel               119.08 -  258: 339   69
    2    28 Beata          Piotrowska            114.87 +  336: 307  165
    3    23 Dariusz        Maciejuk              111.27 -  228: 520   61
    4    26 Marek          Rogalski              114.15 -  321: 432   64
    5    28 Irena          Sołdan                125.25 -  270: 431   75
    6    29 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  381: 333  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Magdalena Kublik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zdzisław       Szota                 118.19 -  313: 365   68
    2    24 Weronika       Rudnicka              103.22 -  327: 368   53
    3    27 Ryszard        Dębski                127.92 -  274: 402   78
    4    28 Dawid          Pikul                 141.08 -  358: 404   91
    5    30 Piotr          Łasowski              100.00 +  358: 322  150
    6    28 Urszula        Solarska              100.00 +  366: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  6  98.33




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Matczak               118.17 -  346: 468   68
    2    27 Marek          Charytoniuk           119.32 -  289: 396   69
    3    28 Dawid          Pikul                 141.08 +  354: 303  191
    4    23 Daniel         Janus                 107.79 +  355: 329  158
    5    20 Andrzej        Kowalski              127.01 -  265: 401   77
    6    24 Małgorzata     Sameryt               108.00 -  263: 386   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  6 103.50




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Rosół                 117.59 -  320: 363   68
    2    22 Paweł          Frynia                125.22 +  397: 388  175
    3    12 Alina          Białobrzewska         106.22 +  354: 327  156
    4    12 Sylwester      Wójcik                103.35 -  333: 367   53
    5    15 Robert         Kamiński              128.26 -  298: 463   78
    6    23 Monika         Rubinstein            100.00 -  313: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Sołdan                117.36 +  417: 276  167
    2    13 Anna           Arana                 100.04 +  344: 339  150
    3     4 Rafał          Matczak               118.17 -  235: 442   68
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.35 -  354: 431   65
    5    19 Edward         Stefaniak             109.43 -  258: 390   59
    6    25 Marek          Reda                  104.97 -  265: 474   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Sołdan                117.06 +  357: 309  167
    2     9 Kuba           Koisar                121.67 -  321: 516   72
    3    17 Łukasz         Tuszyński             127.43 -  329: 364   77
    4    20 Alina          Białobrzewska         106.22 +  383: 325  156
    5    16 Paweł          Frynia                125.22 -  312: 370   75
    6    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  341: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  6 116.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           116.76 -  242: 476   67
    2    29 Robert         Kuszpit               115.30 -  246: 490   65
    3    30 Andrzej        Kowalski              127.01 -  354: 375   77
    4    30 Piotr          Łasowski              100.00 +  404: 370  150
    5    26 Andrzej        Rechowicz             127.40 -  362: 381   77
    6    28 Magdalena      Kublik                100.00 -  262: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     486  /  6  81.00




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Ruta                  116.34 -  331: 356   66
    2    18 Edward         Stefaniak             109.43 -  320: 375   59
    3    25 Roman          Figiel                101.12 -  301: 307   51
    4    30 Urszula        Solarska              100.00 -  370: 404   50
    5    30 Magdalena      Kublik                100.00 -  322: 358   50
    6    30 Dariusz        Białobrzewski         110.40 -  316: 554   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     336  /  6  56.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Turniej Powitanie Lata



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        495: 322
   2 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Skrobosz              337: 428
   3 Marcin         Mroziuk              - Beata          Piotrowska            393: 343
   4 Stanisław      Gasik                - Dawid          Pikul                 411: 360
   5 Szymon         Fidziński            - Marek          Rogalski              440: 401
   6 Dariusz        Maciejuk             - Kazimierz.J    Merklejn              406: 319
   7 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Białobrzewski         454: 383
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Michał         Trumpus               390: 322
   9 Robert         Kamiński             - Edward         Stefaniak             472: 396
  10 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Dębski                438: 334
  11 Mariusz        Margalski            - Małgorzata     Sameryt               426: 237
  12 Daniel         Janus                - Łukasz         Tuszyński             381: 334
  13 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          362: 408
  14 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Kowalski              431: 352
  15 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  416: 404
  16 Magdalena      Mroziuk              - Irena          Sołdan                345: 328
  17 Paweł          Frynia               - Michał         Ozimiński             361: 456
  18 Sylwester      Wójcik               - Wojciech       Morawski              346: 356
  19 Artur          Koszel               - Weronika       Rudnicka              374: 355
  20 Roman          Figiel               - Kuba           Koisar                385: 437
  21 Marek          Charytoniuk          - Anna           Arana                 269: 352
  22 Maksymilian    Kardas               - Grzegorz       Pukniel               258: 339
  23 Zdzisław       Szota                - Magdalena      Kublik                365: 313
  24 Adam           Kędzior              - Rafał          Matczak               346: 468
  25 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Majewska              363: 320
  26 Anna           Pawłowska            - Wojciech       Sołdan                417: 276
  27 Katarzyna      Sołdan               - Monika         Rubinstein            309: 357
  28 Urszula        Solarska             - Mariusz        Sylwestrzuk           242: 476
  29 Tomasz         Ruta                 - Piotr          Łasowski              356: 331


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Maciejuk              430: 324
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marcin         Mroziuk               336: 381
   3 Robert         Kamiński             - Andrzej        Przybyłowicz          412: 309
   4 Renata         Kowalska             - Rafał          Matczak               350: 380
   5 Michał         Ozimiński            - Daniel         Janus                 368: 339
   6 Artur          Koszel               - Bartosz        Morawski              431: 417
   7 Zdzisław       Szota                - Szymon         Fidziński             342: 347
   8 Piotr          Rosół                - Joanna         Ostrowska             439: 355
   9 Kuba           Koisar               - Monika         Rubinstein            516: 321
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Alina          Białobrzewska         398: 370
  11 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Morawski              383: 321
  12 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Ruta                  354: 390
  13 Anna           Arana                - Anna           Pawłowska             339: 344
  14 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Mroziuk               430: 261
  15 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Gasik                 352: 333
  16 Marek          Reda                 - Mikołaj        Przybyłowicz          379: 350
  17 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Rogalski              441: 309
  18 Edward         Stefaniak            - Piotr          Łasowski              375: 320
  19 Irena          Sołdan               - Roman          Figiel                392: 338
  20 Michał         Trumpus              - Dariusz        Białobrzewski         312: 286
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             387: 360
  22 Katarzyna      Majewska             - Paweł          Frynia                397: 388
  23 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              354: 486
  24 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kublik                368: 327
  25 Andrzej        Kowalski             - Katarzyna      Sołdan                327: 465
  26 Wojciech       Sołdan               - Sylwester      Wójcik                311: 437
  27 Adam           Kędzior              - Marek          Charytoniuk           289: 396
  28 Beata          Piotrowska           - Maksymilian    Kardas                307: 336
  29 Robert         Kuszpit              - Urszula        Solarska              490: 246
  30 Ryszard        Dębski               - Małgorzata     Sameryt               385: 414


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Piotr          Rosół                 428: 352
   2 Szymon         Fidziński            - Mateusz        Żbikowski             339: 348
   3 Marcin         Mroziuk              - Robert         Kamiński              367: 361
   4 Rafał          Matczak              - Anna           Pawłowska             442: 235
   5 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Miłosz         Wrzałek               401: 322
   6 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Ruta                  281: 403
   7 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              416: 354
   8 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Koszel                497: 369
   9 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kuszpit               326: 432
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Daniel         Janus                 437: 391
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Irena          Sołdan                421: 333
  12 Katarzyna      Majewska             - Alina          Białobrzewska         354: 327
  13 Joanna         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        374: 430
  14 Marek          Reda                 - Zdzisław       Szota                 338: 341
  15 Sylwester      Wójcik               - Andrzej        Przybyłowicz          381: 269
  16 Anna           Arana                - Mariusz        Margalski             303: 321
  17 Monika         Rubinstein           - Łukasz         Tuszyński             329: 364
  18 Wojciech       Morawski             - Katarzyna      Sołdan                443: 281
  19 Marek          Charytoniuk          - Edward         Stefaniak             373: 322
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Małgorzata     Sameryt               241: 421
  21 Michał         Trumpus              - Stanisław      Gasik                 496: 324
  22 Renata         Kowalska             - Magdalena      Mroziuk               370: 306
  23 Dariusz        Maciejuk             - Maksymilian    Kardas                520: 228
  24 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Frynia                390: 426
  25 Piotr          Łasowski             - Roman          Figiel                301: 307
  26 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Piotrowska            280: 488
  27 Magdalena      Kublik               - Ryszard        Dębski                274: 402
  28 Dawid          Pikul                - Adam           Kędzior               303: 354
  29 Marek          Rogalski             - Wojciech       Sołdan                354: 314
  30 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kowalski              354: 375


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Pukniel               456: 263
   2 Rafał          Matczak              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   350: 328
   3 Tomasz         Ruta                 - Mateusz        Żbikowski             427: 374
   4 Marcin         Mroziuk              - Mariusz        Skrobosz              340: 363
   5 Michał         Trumpus              - Robert         Kuszpit               419: 324
   6 Szymon         Fidziński            - Dariusz        Maciejuk              386: 342
   7 Wojciech       Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           407: 351
   8 Michał         Ozimiński            - Robert         Kamiński              347: 301
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Renata         Kowalska              533: 267
  10 Artur          Koszel               - Mariusz        Margalski             442: 348
  11 Małgorzata     Sameryt              - Miłosz         Wrzałek               270: 387
  12 Katarzyna      Majewska             - Sylwester      Wójcik                333: 367
  13 Zdzisław       Szota                - Piotr          Rosół                 461: 303
  14 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Charytoniuk           279: 363
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Pawłowska             431: 354
  16 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kowalski              382: 443
  17 Irena          Sołdan               - Paweł          Frynia                352: 354
  18 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              392: 333
  19 Roman          Figiel               - Beata          Piotrowska            368: 388
  20 Monika         Rubinstein           - Alina          Białobrzewska         383: 325
  21 Marek          Reda                 - Anna           Arana                 358: 365
  22 Ryszard        Dębski               - Mikołaj        Przybyłowicz          442: 342
  23 Daniel         Janus                - Adam           Kędzior               329: 355
  24 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Przybyłowicz          406: 366
  25 Edward         Stefaniak            - Magdalena      Mroziuk               405: 300
  26 Marek          Rogalski             - Maksymilian    Kardas                432: 321
  27 Dariusz        Białobrzewski        - Katarzyna      Sołdan                349: 376
  28 Magdalena      Kublik               - Dawid          Pikul                 358: 404
  29 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             376: 420
  30 Piotr          Łasowski             - Urszula        Solarska              370: 404


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kuba           Koisar                470: 302
   2 Tomasz         Ruta                 - Rafał          Matczak               377: 345
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Szymon         Fidziński             514: 338
   4 Mateusz        Żbikowski            - Zdzisław       Szota                 426: 344
   5 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Artur          Koszel                303: 416
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Mroziuk               310: 343
   7 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Ozimiński             439: 367
   8 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Trumpus               365: 293
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwester      Wójcik                326: 342
  10 Marek          Charytoniuk          - Wojciech       Morawski              354: 352
  11 Piotr          Rosół                - Dariusz        Maciejuk              418: 412
  12 Mariusz        Margalski            - Robert         Kuszpit               425: 337
  13 Katarzyna      Sołdan               - Ryszard        Dębski                361: 308
  14 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Ostrowska             384: 328
  15 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Majewska              463: 298
  16 Paweł          Frynia               - Monika         Rubinstein            370: 312
  17 Beata          Piotrowska           - Renata         Kowalska              307: 364
  18 Marta          Szeliga-Frynia       - Anna           Arana                 320: 389
  19 Anna           Pawłowska            - Edward         Stefaniak             258: 390
  20 Andrzej        Kowalski             - Adam           Kędzior               401: 265
  21 Małgorzata     Sameryt              - Marek          Rogalski              322: 374
  22 Roman          Figiel               - Bartosz        Morawski              267: 441
  23 Weronika       Rudnicka             - Marek          Reda                  373: 350
  24 Alina          Białobrzewska        - Mikołaj        Przybyłowicz          516: 375
  25 Andrzej        Przybyłowicz         - Daniel         Janus                 346: 392
  26 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              381: 362
  27 Magdalena      Mroziuk              - Dawid          Pikul                 203: 519
  28 Maksymilian    Kardas               - Irena          Sołdan                270: 431
  29 Dariusz        Białobrzewski        - Wojciech       Sołdan                345: 452
  30 Magdalena      Kublik               - Piotr          Łasowski              358: 322


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Ruta                  528: 259
   2 Kuba           Koisar               - Kazimierz.J    Merklejn              363: 396
   3 Artur          Koszel               - Mateusz        Żbikowski             322: 456
   4 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               353: 361
   5 Sylwester      Wójcik               - Marcin         Mroziuk               323: 472
   6 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Charytoniuk           374: 464
   7 Paweł          Frynia               - Robert         Kamiński              301: 308
   8 Edward         Stefaniak            - Andrzej        Kowalski              289: 385
   9 Wojciech       Morawski             - Mariola        Osajda-Matczak        293: 411
  10 Piotr          Rosół                - Mariusz        Margalski             258: 415
  11 Marek          Rogalski             - Zdzisław       Szota                 426: 316
  12 Szymon         Fidziński            - Michał         Trumpus               372: 385
  13 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Ozimiński             525: 264
  14 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   446: 358
  15 Anna           Arana                - Renata         Kowalska              374: 333
  16 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Maciejuk              407: 356
  17 Dawid          Pikul                - Alina          Białobrzewska         446: 323
  18 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Sylwestrzuk           296: 535
  19 Ryszard        Dębski               - Joanna         Ostrowska             388: 348
  20 Irena          Sołdan               - Beata          Piotrowska            337: 497
  21 Daniel         Janus                - Marta          Szeliga-Frynia        356: 343
  22 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              428: 248
  23 Monika         Rubinstein           - Katarzyna      Majewska              341: 313
  24 Małgorzata     Sameryt              - Adam           Kędzior               386: 263
  25 Anna           Pawłowska            - Marek          Reda                  265: 474
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Wojciech       Sołdan                323: 341
  27 Andrzej        Przybyłowicz         - Roman          Figiel                395: 255
  28 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kublik                262: 366
  29 Maksymilian    Kardas               - Magdalena      Mroziuk               381: 333
  30 Piotr          Łasowski             - Dariusz        Białobrzewski         316: 554
Lista rankingowa na dzień 25-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.20  28363  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.58  28389  195
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.00   8580   60
   4 Kamil Górka                    Kraków               141.54  28024  198
   5 Marek Syczuk                   Warszawa             141.06  27083  192
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.45  27528  196
   7 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.35   9263   66
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.15  27750  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.15  27329  195
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.08  26475  189
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             139.76  17610  126
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.40  27183  195
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  14 Justyna Fugiel                 Kraków               138.39  26433  191
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  17 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  23 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  24 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.61   6192   46
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.33  17597  131
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             133.74  26346  197
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.59  12290   92
  28 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56  16161  121
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.94  26190  197
  30 Filip Sosin                    Warszawa             131.58  25263  192
  31 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  32 Maciej Perzyński               Piła                 130.74  23534  180
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.61  20114  154
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.43  24391  187
  35 Łukasz Bryła                   Mielec               130.17  16402  126
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.22  24362  190
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.10  25107  196
  44 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  45 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             127.79  20063  157
  47 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.28  24055  189
  48 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.27  24308  191
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.09  12963  102
  50 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.92  15103  119
  51 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.78  25355  200
  52 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.75  25097  198
  53 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  55 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  57 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  125.53  23725  189
  58 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               124.79  14975  120
  60 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  61 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  23671  190
  62 Irena Sołdan                   Rumia                124.41  24508  197
  63 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.06  24687  199
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  66 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.72  24745  200
  67 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.70  23627  191
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.43   8023   65
  69 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.41  24435  198
  70 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  71 Wojciech Morawski              Gliwice              122.68   7238   59
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Joanna Stępień                 Katowice             122.55  24020  196
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             122.32  17492  143
  75 Artur Koszel                   Legionowo            122.29  23235  190
  76 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.82   6091   50
  77 Renata Kowalska                Bielsko Biała        121.58  24316  200
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.33  19373  161
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  87 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.56  23314  195
  92 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.22   8703   73
  93 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.20  20622  173
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            119.15  23830  200
  95 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  96 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  97 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.93  22715  191
  98 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  99 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
 100 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 101 Rafał Matczak                  Milanówek            118.71  16026  135
 102 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 104 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 105 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             118.38  14087  119
 107 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 108 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 109 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.90  22990  195
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             117.77  22258  189
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                117.72  11301   96
 113 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.59  22931  195
 114 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 115 Wojciech Sołdan                Rumia                117.18  23084  197
 116 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 119 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 120 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.71  22758  195
 122 Paweł Janaś                    Głogów               116.65   5599   48
 123 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 124 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.59  19587  168
 125 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 126 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.30  21282  183
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.19  21263  183
 130 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 132 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 133 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 134 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 135 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 136 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 137 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 138 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 139 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 115.49   4504   39
 141 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 143 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 144 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.34  14187  123
 145 Beata Piotrowska               Łódź                 115.02  22543  196
 146 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 147 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 148 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.77  14920  130
 149 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 150 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 151 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 152 Stanisław Gasik                Warszawa             114.36   9149   80
 153 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 154 Lucyna Śniadach                Rumia                114.30  19202  168
 155 Leszek Jóźwik                  Szczecin             114.23   3427   30
 156 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 157 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 159 Krzysztof Obremski             Legnica              113.96  15955  140
 160 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 161 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 162 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  17728  156
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 165 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 166 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 167 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 168 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 169 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 170 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 171 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 173 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 174 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 176 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.78  13414  120
 177 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 178 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 179 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.51  14608  131
 180 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             111.38  15928  143
 181 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.34  18259  164
 182 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 183 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 184 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 185 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 186 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.98  16980  153
 187 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 188 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 189 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.59  21122  191
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.54  13818  125
 191 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.49   7955   72
 192 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 193 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.47  21099  191
 194 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 195 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.35  17215  156
 196 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 197 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 198 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.81  17020  155
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 200 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.66  14146  129
 201 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.62  13045  119
 202 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.60  19071  174
 203 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 204 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.39  20019  183
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               109.31   8526   78
 207 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 208 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 209 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 210 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.36  16579  153
 211 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.28  21222  196
 213 Daniel Janus                   Wąchock              107.99  11339  105
 214 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 215 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 216 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 217 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 218 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 219 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 220 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.88   8016   75
 221 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 222 Piotr Mańkowski                Warszawa             106.72   3842   36
 223 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 224 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 226 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 228 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.01  17915  169
 229 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 230 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.95  17376  164
 231 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 232 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 233 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 235 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 236 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 237 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 238 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 240 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 241 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 242 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 243 Michał Ozimiński               Łódź                 104.83  20861  199
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               104.75  14141  135
 245 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 246 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 248 Marek Reda                     Wołomin              104.40  13885  133
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                104.28  18145  174
 250 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.08  12698  122
 251 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 252 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 253 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 254 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 255 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 256 Weronika Rudnicka              Ustka                102.91  13996  136
 257 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 258 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.77  17163  167
 259 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 260 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 261 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 262 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 263 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 264 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 265 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 266 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 267 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 268 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 269 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 271 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.43  13389  132
 273 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 274 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.95  19787  196
 275 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 276 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 277 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 279 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 280 Renata Rosół                   Warszawa             100.19  17232  172
 281 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              99.90   2997   30
 282 Roman Figiel                   Zawichost             99.74   7281   73
 283 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 284 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 285 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 286 Magdalena Ochot                Katowice              98.90  10483  106
 287 Marek Sitkowski                Warszawa              98.89   3461   35
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 289 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 290 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 291 Monika Rubinstein              Warszawa              97.31  14402  148
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 293 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 294 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.09  15341  158
 296 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 297 Anna Stefańska                 Łódź                  96.76  16256  168
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 299 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   4626   48
 300 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 301 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 302 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 303 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 304 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 305 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 306 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 307 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 308 Katarzyna Majewska             Lublin                95.14   9990  105
 309 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.06   7510   79
 310 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 311 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 312 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.51  11058  117
 313 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 314 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 315 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 316 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 317 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 318 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 319 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.37   4855   52
 320 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 321 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 322 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 323 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 324 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 325 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 326 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 327 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.98   9290  101
 328 Urszula Solarska               Łódź                  91.67  17875  195
 329 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 330 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.65   4895   54
 331 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 332 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 333 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 334 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 335 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 336 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 337 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 338 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 340 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 343 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 344 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 345 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.52  15229  174
 346 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 347 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.29   5150   59
 348 Filip Dalecki                  Rumia                 86.45   4582   53
 349 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 350 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 351 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 352 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 353 Adam Kędzior                   Lublin                83.37   4335   52
 354 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 355 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 356 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 357 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 358 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 359 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 360 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 361 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 362 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 363 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.25   5871   76
 364 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 366 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 367 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 368 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 369 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 370 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 371 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 25-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.31   3199   29
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   6 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   7 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.25   2499   28
   8 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   9 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
  10 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  11 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  17 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  21 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  31 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  32 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  33 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  34 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.25   2454   24
  35 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  37 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  38 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  39 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  42 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  43 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  44 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  45 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  46 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  49 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  50 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  51 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Magdalena Mroziuk              Warszawa             101.26   2329   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  58 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  60 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  61 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  62 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  63 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  67 Paweł Golubiński               Gdynia                77.00   1771   23
  68 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  69 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  70 Magdalena Kublik               Warszawa             105.27   2316   22
  71 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  72 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  73 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  74 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  76 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  77 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  78 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  79 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  80 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  81 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  82 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  83 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  84 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  85 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  86 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  87 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  88 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  89 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  90 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  91 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  92 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  93 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  94 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  95 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  97 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  98 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  99 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 100 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 101 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 102 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 103 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 104 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 105 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 106 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.42   1517   12
 107 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 108 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 109 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 111 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 112 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 113 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 114 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 115 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 141 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 145 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 146 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 149 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 155 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 156 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 157 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 166 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 167 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 168 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 169 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 170 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 171 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 172 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 187 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 188 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 189 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 190 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 191 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 192 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 193 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 194 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 195 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 196 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 197 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 198 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 199 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 200 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 201 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 202 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 203 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 204 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 205 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 206 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 207 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 208 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 209 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 210 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 211 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 212 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 213 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 214 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 215 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 216 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 217 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 218 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 219 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 220 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 221 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 222 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 223 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 224 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 225 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 226 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 227 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 228 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 229 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 230 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 231 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 232 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 233 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 234 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 235 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 236 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 237 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 238 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 240 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 241 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 242 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 243 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 244 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 245 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 247 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 248 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 249 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 250 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 251 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 252 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 253 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 254 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 255 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 256 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 257 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 258 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 259 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 260 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 261 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 262 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 263 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 264 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 265 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 266 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 267 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 268 Anna Jagielska                 Wejherowo             73.91    813   11
 269 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 270 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 271 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 272 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 273 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 274 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 275 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 276 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 277 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 278 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 279 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 280 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 281 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 282 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 283 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 284 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 286 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 287 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 288 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 290 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 291 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 292 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 295 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 296 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 304 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 305 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 306 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 311 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 314 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 315 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 316 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 317 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 318 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 319 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 320 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 321 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 322 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 323 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 324 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 325 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 326 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 327 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 328 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 331 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 332 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 333 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 334 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 335 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 336 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 337 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 338 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 339 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 340 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 341 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 342 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 343 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 344 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 345 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 346 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 347 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 348 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 349 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 350 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 351 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 352 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 353 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 354 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 355 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 358 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 359 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 360 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 361 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 362 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 363 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 364 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 365 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 366 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 367 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 368 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 369 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 370 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 371 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 372 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 373 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 376 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 377 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 378 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 379 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 380 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 381 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 382 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 383 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 384 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 385 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 386 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 387 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 388 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 389 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 390 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 391 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 392 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 393 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 394 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 395 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 396 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 397 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 398 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 399 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 400 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 401 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 402 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 403 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 404 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 405 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 406 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 407 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 408 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 409 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie