Chojnów11
czerwca
Chojnów 11-12 czerwca IV Mistrzostwa Dolnego Śląska
Warszawa18
czerwca
Warszawa 18 czerwca Turniej „Powitanie lata”
Warszawa19
czerwca
Warszawa 19 czerwca XI Puchar Polski
„Powitanie lata” dla mistrza sześciorundówek!18 czerwca 2005 — Turniej „Powitanie lata”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Turniej „Powitanie lata”Warszawa, 18 czerwca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


„Powitanie lata” dla mistrza sześciorundówek!W sobotę przed Pucharem Polski rozegrany został turniej "Powitanie lata". Lider rankingu i  zdobywca Pucharu sprzed roku Szymon Fidziński potwierdził, że mimo rzadszego bywania na turniejach nadal jest w świetnej formie... i że nie na darmo nazywany jest "mistrzem sześciorundówek". Wygrał wszystkie 6 rund i wyprzedził małymi punktami Marka Dudkiewicza. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Mówka.




Wyniki turnieju Powitanie lata

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Fidziński            Warszawa               145.50      6.0     2536     1057      271
  2 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.64      6.0     2470     1026      565
  3 Krzysztof       Mówka                Toruń                  142.43      5.0     2575      927      590
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 139.35      5.0     2529      905      313
  5 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.70      5.0     2434      855      526
  6 Marcin          Bożek                Będzin                 125.64      5.0     2424      902      485
  7 Paweł           Opyc                 Warszawa               118.84      5.0     2315      890      300
  8 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.02      5.0     2278      886      259
  9 Mariusz         Margalski            Warszawa               125.49      4.0     2594      825      570
 10 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                127.63      4.0     2590      781      400
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.54      4.0     2560      760      556
 12 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.20      4.0     2558      815      289
 13 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.93      4.0     2538      812      280
 14 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 127.29      4.0     2439      800      488
 15 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               140.02      4.0     2413      760      420
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.66      4.0     2386      811      133
 17 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   109.92      4.0     2369      853      -36
 18 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      4.0     2346      763      126
 19 Filip           Sosin                Warszawa               126.03      4.0     2334      785      186
 20 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.43      4.0     2319      804      185
 21 Michał          Musielak             Bydgoszcz              119.04      4.0     2301      782      223
 22 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               112.06      4.0     2263      756      163
 23 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    125.28      4.0     2261      838      -97
 24 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      4.0     2228      803      213
 25 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          117.98      4.0     2219      796      168
 26 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     2163      807      -81
 27 Joanna          Juszczak             Warszawa               124.83      4.0     2115      759      -26
 28 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         117.48      4.0     2049      866     -111
 29 Agnieszka       Krupka               Krosno                 108.99      4.0     1996      855      -36
 30 Kamil           Górka                Łęczna                 140.55      3.0     2494      665      301
 31 Piotr           Pietuchowski         Białystok              126.32      3.0     2474      718      164
 32 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.53      3.0     2388      742       61
 33 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.45      3.0     2364      688      -11
 34 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               118.67      3.0     2322      678      436
 35 Michał          Sosin                Warszawa               117.89      3.0     2310      665      -38
 36 Artur           Koszel               Inowrocław             119.69      3.0     2283      693      180
 37 Sławomir        Nosek                Mielec                 124.06      3.0     2282      692      -10
 38 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.14      3.0     2257      702      103
 39 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.96      3.0     2223      734       44
 40 Justyna         Fugiel               Sandomierz             134.57      3.0     2196      686       61
 41 Beata           Lerska               Warszawa               100.00      3.0     2191      684       62
 42 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  106.26      3.0     2184      736      -33
 43 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.28      3.0     2169      743     -141
 44 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.36      3.0     2167      708     -290
 45 Łukasz          Marks                Warszawa               100.00      3.0     2166      698      -21
 46 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      3.0     2150      678     -171
 47 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.75      3.0     2128      660      197
 48 Marek           Rogalski             Chełm                  108.44      3.0     2125      551      265
 49 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      3.0     2118      739       10
 50 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      3.0     2090      646      103
 51 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               104.54      3.0     2084      711      -49
 52 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.98      3.0     2080      720      -20
 53 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      3.0     1878      701     -692
 54 Wiesław         Olewiński            Warszawa               102.63      2.0     2309      619     -109
 55 Tomasz          Ciejka               Kraków                 106.79      2.0     2245      608       55
 56 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.21      2.0     2180      628     -120
 57 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.22      2.0     2174      586     -171
 58 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               105.87      2.0     2139      562      -64
 59 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         115.65      2.0     2121      593      -13
 60 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      2.0     2091      573      -94
 61 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.24      2.0     2073      566     -213
 62 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.76      2.0     2062      584     -342
 63 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.21      2.0     2054      576     -187
 64 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    116.91      2.0     2013      553     -314
 65 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      2.0     1995      565      -37
 66 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      2.0     1993      541       64
 67 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              100.00      2.0     1988      634     -239
 68 Krzysztof       Sojka                Łódź                   103.81      2.0     1981      553     -266
 69 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      2.0     1978      588     -387
 70 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     1833      561     -308
 71 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               117.11      2.0     1813      571     -474
 72 Daniel          Janus                Wąchock                100.00      2.0     1758      548     -463
 73 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.54      2.0     1442      440     -112
 74 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      1.5     1706      420     -313
 75 Weronika        Rudnicka             Ustka                  110.72      1.0     2088      470     -332
 76 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      1.0     2023      473     -157
 77 Rafał           Matczak              Pruszków               118.26      1.0     1965      398      144
 78 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               105.93      1.0     1927      451     -252
 79 Anna            Grabowska            Gdynia                 100.00      1.0     1800      493     -567
 80 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      1.0     1797      476     -390
 81 Marek           Syczuk               Warszawa               127.75      1.0     1474      352        1
 82 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                121.17      1.0     1400      343      -82
 83 Anna            Arana                Warszawa               100.41      1.0      434      150      150
 84 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              104.24      1.0      388      150       88
 85 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      0.5     1544      308     -481
 86 Wojciech        Pietrzak             Warszawa               100.00      0.0     1553      358     -848
 87 Maciej          Czupryniak           Milanówek              131.75      0.0        0        0        0
 88 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.41      0.0        0        0     -400
 89 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Powitanie lata



	Szymon Fidziński 145.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kuszpit               115.65 +  428: 420  166
    2    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 +  407: 362  171
    3     1 Mariusz        Margalski             125.49 +  401: 389  175
    4     1 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  449: 385  194
    5     2 Agnieszka      Krupka                108.99 +  413: 345  159
    6     1 Krzysztof      Mówka                 142.43 +  438: 364  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  6 176.17




	Mateusz Żbikowski 143.53 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Wesołowski            114.76 +  470: 352  165
    2     7 Małgorzata     Sameryt               104.54 +  485: 304  155
    3     2 Marcin         Bożek                 125.64 +  373: 355  176
    4     1 Szymon         Fidziński             145.50 -  385: 449   95
    5     3 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  345: 360   73
    6    10 Andrzej        Oleksiak              127.63 -  330: 507   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  6 123.67




	Krzysztof Mówka 142.43 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              113.36 +  476: 288  163
    2     5 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 +  399: 311  156
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            121.28 +  452: 375  171
    4     2 Robert         Kamiński              125.28 +  411: 299  175
    5     1 Paweł          Stefaniak             117.48 +  473: 274  167
    6     1 Szymon         Fidziński             145.50 -  364: 438   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  6 154.50




	Kamil Górka 140.55 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  439: 326  162
    2    13 Paweł          Stefaniak             117.48 -  346: 388   67
    3    21 Dariusz        Nawrocki              111.96 -  324: 447   62
    4    28 Marek          Charytoniuk           121.14 -  351: 427   71
    5    33 Anna           Grabowska             100.00 +  564: 224  150
    6    22 Wiesław        Olewiński             102.63 +  470: 381  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Mariusz Skrobosz 140.45 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Kosmowska             112.06 +  406: 329  162
    2    21 Rafał          Marks                 100.00 +  463: 378  150
    3     8 Paweł          Stefaniak             117.48 -  317: 337   67
    4    18 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  403: 391  150
    5    13 Paweł          Opyc                  118.84 -  375: 477   69
    6    12 Mariusz        Wrześniewski          140.02 -  400: 463   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Mariusz Wrześniewski 140.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Gostomski             111.98 -  282: 323   62
    2    36 Monika         Rubinstein            100.00 -  374: 379   50
    3    40 Joanna         Kubińska              100.00 +  420: 291  150
    4    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  457: 277  150
    5    18 Marek          Rogalski              108.44 +  417: 323  158
    6    12 Mariusz        Skrobosz              140.45 +  463: 400  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  6 126.67




	Dawid Pikul 139.35 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Nawrocki              111.96 +  423: 306  162
    2    18 Justyna        Fugiel                134.57 -  366: 503   85
    3    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 +  440: 391  171
    4    13 Łukasz         Miłosz                100.00 +  422: 285  150
    5     8 Krystyna       Augustyniak           109.92 +  465: 376  160
    6     3 Andrzej        Szepczyński           127.29 +  413: 355  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  6 150.83




	Karol Wyrębkiewicz 138.66 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Weronika       Rudnicka              110.72 +  459: 370  161
    2    10 Waldemar       Czerwoniec            121.28 -  387: 416   71
    3    15 Bartosz        Morawski              133.20 +  429: 331  183
    4     9 Beata          Lerska                100.00 +  379: 326  150
    5     7 Marcin         Bożek                 125.64 -  272: 433   76
    6    14 Artur          Koszel                119.69 +  460: 377  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  6 135.17




	Tomasz Zwoliński 136.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystyna       Augustyniak           109.92 +  496: 371  160
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             121.17 +  399: 381  171
    3     5 Robert         Kamiński              125.28 -  380: 436   75
    4    10 Dariusz        Nawrocki              111.96 +  426: 337  162
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            121.28 +  422: 297  171
    6     2 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  415: 436   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  6 135.33




	Stanisław Rydzik 136.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Krupka                108.99 -  324: 348   59
    2    40 Paweł          Frynia                116.91 +  477: 304  167
    3    19 Iza            Kraj                  100.00 +  501: 378  150
    4     8 Krystyna       Augustyniak           109.92 -  357: 406   60
    5    15 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  398: 253  150
    6    11 Sławomir       Nosek                 124.06 +  503: 315  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  6 126.67




	Justyna Fugiel 134.57 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Edward         Stefaniak             108.75 +  334: 315  159
    2    18 Dawid          Pikul                 139.35 +  503: 366  189
    3    10 Agnieszka      Krupka                108.99 -  309: 334   59
    4    11 Sławomir       Nosek                 124.06 -  311: 407   74
    5    28 Małgorzata     Sameryt               104.54 +  364: 288  155
    6    19 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  375: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  6 114.33




	Paweł Jackowski 134.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Rogalski              108.44 -    0: 400    0


	Bartosz Morawski 133.20 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Ciejka                106.79 +  401: 389  157
    2     1 Mariusz        Margalski             125.49 -  314: 471   75
    3    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 -  331: 429   89
    4    23 Rafał          Matczak               118.26 +  435: 430  168
    5    26 Jacek          Karwowski             100.00 +  621: 179  150
    6     9 Piotr          Pietuchowski          126.32 +  456: 371  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  6 135.83




	Maciej Czupryniak 131.75 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Ryszard Dębski 128.43 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 +  377: 318  156
    2     6 Marek          Syczuk                127.75 +  432: 398  178
    3     3 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  303: 372   73
    4    14 Filip          Sosin                 126.03 -  311: 383   76
    5    20 Sławomir       Zabawa                100.22 +  479: 287  150
    6    15 Marek          Charytoniuk           121.14 +  417: 376  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  6 134.00




	Marek Syczuk 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 +  471: 320  156
    2     6 Ryszard        Dębski                128.43 -  398: 432   78
    3    13 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  248: 342   50
    4    25 Renata         Kowalska              117.98 -  357: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     352  /  4  88.00




	Andrzej Oleksiak 127.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Sameryt               104.54 -  355: 375   55
    2    32 Jacek          Karwowski             100.00 +  475: 323  150
    3    16 Monika         Rubinstein            100.00 -  365: 448   50
    4    22 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 +  372: 368  169
    5    17 Krzysztof      Sporczyk              113.36 +  516: 346  163
    6    10 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  507: 330  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  /  6 130.17




	Andrzej Szepczyński 127.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sojka                 103.81 +  355: 306  154
    2    12 Filip          Sosin                 126.03 -  372: 402   76
    3    32 Paweł          Szczekutek            100.00 +  505: 218  150
    4    12 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 +  392: 308  156
    5     9 Robert         Kamiński              125.28 +  460: 304  175
    6     3 Dawid          Pikul                 139.35 -  355: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  6 133.33




	Piotr Pietuchowski 126.32 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wiesław        Olewiński             102.63 +  468: 330  153
    2     8 Robert         Kamiński              125.28 -  425: 433   75
    3    11 Michał         Sosin                 117.89 +  473: 351  168
    4     7 Artur          Koszel                119.69 +  343: 342  170
    5     4 Michał         Musielak              119.04 -  394: 398   69
    6     9 Bartosz        Morawski              133.20 -  371: 456   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  6 119.67




	Filip Sosin 126.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Zabawa                100.22 +  454: 368  150
    2    12 Andrzej        Szepczyński           127.29 +  402: 372  177
    3     9 Łukasz         Marks                 100.00 -  361: 459   50
    4    14 Ryszard        Dębski                128.43 +  383: 311  178
    5    12 Andrzej        Gostomski             111.98 +  407: 282  162
    6     4 Zdzisław       Szota                 117.70 -  327: 356   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  6 130.83




	Marcin Bożek 125.64 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Błażej         Fidziński             100.00 +  428: 383  150
    2    17 Paweł          Opyc                  118.84 +  398: 268  169
    3     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  355: 373   94
    4    19 Rafał          Marks                 100.00 +  377: 304  150
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 +  433: 272  189
    6     5 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  433: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  6 150.33




	Mariusz Margalski 125.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  519: 279  150
    2     1 Bartosz        Morawski              133.20 +  471: 314  183
    3     1 Szymon         Fidziński             145.50 -  389: 401   95
    4     6 Waldemar       Czerwoniec            121.28 -  396: 411   71
    5    14 Edward         Stefaniak             108.75 +  419: 298  159
    6     8 Paweł          Stefaniak             117.48 +  400: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  6 137.50




	Robert Kamiński 125.28 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Gasik                 100.00 +  366: 321  150
    2     8 Piotr          Pietuchowski          126.32 +  433: 425  176
    3     5 Tomasz         Zwoliński             136.93 +  436: 380  187
    4     2 Krzysztof      Mówka                 142.43 -  299: 411   92
    5     9 Andrzej        Szepczyński           127.29 -  304: 460   77
    6    18 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 +  423: 361  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  6 139.67




	Joanna Juszczak 124.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Grabowska             100.00 -  295: 390   50
    2    31 Renata         Kowalska              117.98 +  386: 321  168
    3    26 Artur          Koszel                119.69 -  292: 374   70
    4    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 +  387: 373  171
    5    27 Beata          Lerska                100.00 +  387: 318  150
    6    21 Rafał          Marks                 100.00 +  368: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  6 126.50




	Sławomir Nosek 124.06 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Daniel         Janus                 100.00 -  430: 455   50
    2    22 Jacek          Gasik                 100.00 +  449: 292  150
    3    12 Marek          Reda                  100.00 +  395: 360  150
    4    11 Justyna        Fugiel                134.57 +  407: 311  185
    5     6 Michał         Waszkiewicz           120.02 -  286: 371   70
    6    11 Stanisław      Rydzik                136.54 -  315: 503   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  6 115.33




	Marek Dudkiewicz 122.64 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jacek          Karwowski             100.00 +  420: 289  150
    2    19 Jerzy          Tatarczuk             117.11 +  531: 238  167
    3     3 Ryszard        Dębski                128.43 +  372: 303  178
    4     3 Łukasz         Marks                 100.00 +  351: 315  150
    5     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  360: 345  194
    6     2 Tomasz         Zwoliński             136.93 +  436: 415  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  6 171.00




	Waldemar Czerwoniec 121.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Kozłowski             100.00 +  362: 339  150
    2    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 +  416: 387  189
    3     7 Krzysztof      Mówka                 142.43 -  375: 452   92
    4     6 Mariusz        Margalski             125.49 +  411: 396  175
    5     5 Tomasz         Zwoliński             136.93 -  297: 422   87
    6    17 Monika         Rubinstein            100.00 -  308: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.21 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Iza            Kraj                  100.00 +  339: 324  150
    2    16 Szymon         Fidziński             145.50 -  362: 407   95
    3    20 Dawid          Pikul                 139.35 -  391: 440   89
    4    31 Joanna         Juszczak              124.83 -  373: 387   75
    5    32 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 -  385: 423   69
    6    35 Paweł          Szczekutek            100.00 +  330: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  6 104.67




	Grzegorz Koczkodon 121.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  401: 261  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             136.93 -  381: 399   87
    3    24 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 -  281: 444   56
    4    38 Jan            Kozłowski             100.00 -  337: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  4  85.75




	Marek Charytoniuk 121.14 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Kubińska              100.00 +  341: 289  150
    2    15 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 -  312: 371   69
    3    28 Krystyna       Augustyniak           109.92 -  374: 394   60
    4    28 Kamil          Górka                 140.55 +  427: 351  191
    5    29 Krzysztof      Sojka                 103.81 +  427: 332  154
    6    15 Ryszard        Dębski                128.43 -  376: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  6 117.00




	Michał Waszkiewicz 120.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Lerska                100.00 +  365: 353  150
    2     9 Michał         Sosin                 117.89 -  371: 375   68
    3    31 Jerzy          Tatarczuk             117.11 +  454: 309  167
    4    16 Marek          Rogalski              108.44 +  370: 359  158
    5     6 Sławomir       Nosek                 124.06 +  371: 286  174
    6     6 Michał         Musielak              119.04 +  347: 337  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  6 147.67




	Artur Koszel 119.69 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Marks                 100.00 -  282: 309   50
    2    37 Wiesław        Olewiński             102.63 +  495: 332  153
    3    26 Joanna         Juszczak              124.83 +  374: 292  175
    4     7 Piotr          Pietuchowski          126.32 -  342: 343   76
    5    23 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  413: 367  150
    6    14 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 -  377: 460   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Andrzej Kwiatkowski 119.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Łukasz         Marks                 100.00 -  317: 359   50
    2    25 Tomasz         Ciejka                106.79 -  307: 418   57
    3    35 Renata         Kowalska              117.98 -  295: 356   68
    4    39 Weronika       Rudnicka              110.72 +  387: 332  161
    5    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 +  423: 385  171
    6    31 Joanna         Ostrowska             108.54 -  344: 436   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Michał Musielak 119.04 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Miłosz                100.00 +  494: 284  150
    2     3 Marek          Rogalski              108.44 +  414: 305  158
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 +  362: 354  169
    4     5 Agnieszka      Krupka                108.99 -  296: 394   59
    5     4 Piotr          Pietuchowski          126.32 +  398: 394  176
    6     6 Michał         Waszkiewicz           120.02 -  337: 347   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  6 130.33




	Paweł Opyc 118.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  337: 307  150
    2    17 Marcin         Bożek                 125.64 -  268: 398   76
    3    30 Rafał          Wesołowski            114.76 +  449: 326  165
    4    20 Sławomir       Zabawa                100.22 +  384: 342  150
    5    13 Mariusz        Skrobosz              140.45 +  477: 375  190
    6     7 Agnieszka      Krupka                108.99 +  400: 267  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  6 148.33




	Mariusz Sylwestrzuk 118.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  434: 403  150
    2    15 Marek          Charytoniuk           121.14 +  371: 312  171
    3     4 Michał         Musielak              119.04 -  354: 362   69
    4    22 Andrzej        Oleksiak              127.63 -  368: 372   78
    5    19 Daniel         Janus                 100.00 +  400:   1  150
    6    13 Krystyna       Augustyniak           109.92 -  395: 436   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Rafał Matczak 118.26 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 -  379: 385   56
    2    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  485: 236  150
    3    14 Łukasz         Miłosz                100.00 -  318: 399   50
    4    23 Bartosz        Morawski              133.20 -  430: 435   83
    5    30 Joanna         Ostrowska             108.54 -  353: 366   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  5  79.60




	Renata Kowalska 117.98 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marek          Reda                  100.00 -  360: 435   50
    2    31 Joanna         Juszczak              124.83 -  321: 386   75
    3    35 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 +  356: 295  169
    4    25 Marek          Syczuk                127.75 +  379: 357  178
    5    21 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  384: 261  162
    6    20 Andrzej        Gostomski             111.98 +  419: 317  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Michał Sosin 117.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  461: 334  150
    2     9 Michał         Waszkiewicz           120.02 +  375: 371  170
    3    11 Piotr          Pietuchowski          126.32 -  351: 473   76
    4    17 Andrzej        Gostomski             111.98 -  305: 408   62
    5    24 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  400: 427   50
    6    23 Tomasz         Ciejka                106.79 +  418: 335  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Zdzisław Szota 117.70 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Paweł          Szczekutek            100.00 +  479: 236  150
    2     4 Anna           Grabowska             100.00 +  414: 310  150
    3     6 Andrzej        Gostomski             111.98 +  380: 279  162
    4     4 Paweł          Stefaniak             117.48 -  345: 375   67
    5    11 Łukasz         Marks                 100.00 +  460: 381  150
    6     4 Filip          Sosin                 126.03 +  356: 327  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  6 142.50




	Paweł Stefaniak 117.48 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  354: 279  150
    2    13 Kamil          Górka                 140.55 +  388: 346  191
    3     8 Mariusz        Skrobosz              140.45 +  337: 317  190
    4     4 Zdzisław       Szota                 117.70 +  375: 345  168
    5     1 Krzysztof      Mówka                 142.43 -  274: 473   92
    6     8 Mariusz        Margalski             125.49 -  321: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  6 144.33




	Jerzy Tatarczuk 117.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  327: 308  150
    2    19 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  238: 531   73
    3    31 Michał         Waszkiewicz           120.02 -  309: 454   70
    4    36 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 -  313: 430   62
    5    36 Robert         Kuszpit               115.65 -  232: 350   66
    6    40 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  394: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Paweł Frynia 116.91 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  273: 411   50
    2    40 Stanisław      Rydzik                136.54 -  304: 477   87
    3    39 Wiesław        Olewiński             102.63 -  282: 447   53
    4    42 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  456: 326  150
    5    31 Tomasz         Ciejka                106.79 -  295: 370   57
    6    37 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 +  403: 296  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  6  92.17




	Robert Kuszpit 115.65 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Fidziński             145.50 -  420: 428   95
    2    23 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 +  359: 323  156
    3    25 Rafał          Marks                 100.00 -  256: 383   50
    4    26 Jolanta        Kosmowska             112.06 -  383: 385   62
    5    36 Jerzy          Tatarczuk             117.11 +  350: 232  167
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              113.36 -  353: 383   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  6  98.83




	Rafał Wesołowski 114.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  352: 470   94
    2    34 Krzysztof      Sporczyk              113.36 +  402: 387  163
    3    30 Paweł          Opyc                  118.84 -  326: 449   69
    4    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  296: 419   50
    5    37 Joanna         Kubińska              100.00 +  375: 310  150
    6    28 Marek          Rogalski              108.44 -  311: 369   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  6  97.33




	Krzysztof Sporczyk 113.36 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.43 -  288: 476   92
    2    34 Rafał          Wesołowski            114.76 -  387: 402   65
    3    36 Jacek          Gasik                 100.00 +  363: 325  150
    4    24 Tomasz         Ciejka                106.79 +  400: 385  157
    5    17 Andrzej        Oleksiak              127.63 -  346: 516   78
    6    26 Robert         Kuszpit               115.65 +  383: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  6 118.00




	Mariola Osajda-Matczak 112.21 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 140.55 -  326: 439   91
    2    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  379: 327  150
    3    17 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  363: 389   50
    4    36 Jerzy          Tatarczuk             117.11 +  430: 313  167
    5    21 Renata         Kowalska              117.98 -  261: 384   68
    6    27 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  295: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  6  96.00




	Jolanta Kosmowska 112.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              140.45 -  329: 406   90
    2    38 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  365: 366   50
    3    34 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  419: 312  150
    4    26 Robert         Kuszpit               115.65 +  385: 383  166
    5    22 Łukasz         Miłosz                100.00 +  377: 331  150
    6    16 Łukasz         Marks                 100.00 +  388: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Andrzej Gostomski 111.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          140.02 +  323: 282  190
    2    20 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  471: 307  150
    3     6 Zdzisław       Szota                 117.70 -  279: 380   68
    4    17 Michał         Sosin                 117.89 +  408: 305  168
    5    12 Filip          Sosin                 126.03 -  282: 407   76
    6    20 Renata         Kowalska              117.98 -  317: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  6 120.00




	Dariusz Nawrocki 111.96 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 139.35 -  306: 423   89
    2    29 Weronika       Rudnicka              110.72 +  395: 304  161
    3    21 Kamil          Górka                 140.55 +  447: 324  191
    4    10 Tomasz         Zwoliński             136.93 -  337: 426   87
    5    25 Rafał          Marks                 100.00 -  362: 379   50
    6    24 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 +  376: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  6 122.33




	Weronika Rudnicka 110.72 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 -  370: 459   89
    2    29 Dariusz        Nawrocki              111.96 -  304: 395   62
    3    37 Jacek          Karwowski             100.00 -  378: 391   50
    4    39 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 -  332: 387   69
    5    40 Jacek          Gasik                 100.00 +  396: 382  150
    6    36 Iza            Kraj                  100.00 -  308: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     470  /  6  78.33




	Krystyna Augustyniak 109.92 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             136.93 -  371: 496   87
    2    28 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  386: 318  150
    3    28 Marek          Charytoniuk           121.14 +  394: 374  171
    4     8 Stanisław      Rydzik                136.54 +  406: 357  187
    5     8 Dawid          Pikul                 139.35 -  376: 465   89
    6    13 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 +  436: 395  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  6 142.17




	Agnieszka Krupka 108.99 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                136.54 +  348: 324  187
    2    14 Marek          Reda                  100.00 +  308: 290  150
    3    10 Justyna        Fugiel                134.57 +  334: 309  185
    4     5 Michał         Musielak              119.04 +  394: 296  169
    5     2 Szymon         Fidziński             145.50 -  345: 413   95
    6     7 Paweł          Opyc                  118.84 -  267: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  6 142.50




	Edward Stefaniak 108.75 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Fugiel                134.57 -  315: 334   85
    2    26 Błażej         Fidziński             100.00 +  442: 263  150
    3    29 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  356: 400   50
    4    27 Anna           Grabowska             100.00 +  340: 263  150
    5    14 Mariusz        Margalski             125.49 -  298: 419   75
    6    29 Marek          Reda                  100.00 +  377: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  6 110.00




	Joanna Ostrowska 108.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Sławomir       Zabawa                100.22 -  312: 381   50
    4    29 Wiesław        Olewiński             102.63 -  328: 476   53
    5    30 Rafał          Matczak               118.26 +  366: 353  168
    6    31 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 +  436: 344  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  4 110.00




	Marek Rogalski 108.44 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             134.41 +  400:   0    0
    2     3 Michał         Musielak              119.04 -  305: 414   69
    3    18 Tomasz         Ciejka                106.79 +  369: 348  157
    4    16 Michał         Waszkiewicz           120.02 -  359: 370   70
    5    18 Mariusz        Wrześniewski          140.02 -  323: 417   90
    6    28 Rafał          Wesołowski            114.76 +  369: 311  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Tomasz Ciejka 106.79 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Morawski              133.20 -  389: 401   83
    2    25 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 +  418: 307  169
    3    18 Marek          Rogalski              108.44 -  348: 369   58
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              113.36 -  385: 400   63
    5    31 Paweł          Frynia                116.91 +  370: 295  167
    6    23 Michał         Sosin                 117.89 -  335: 418   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     608  /  6 101.33




	Małgorzata Jóźwiak 106.26 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Rafał          Matczak               118.26 +  385: 379  168
    2     5 Krzysztof      Mówka                 142.43 -  311: 399   92
    3    24 Grzegorz       Koczkodon             121.17 +  444: 281  171
    4    12 Andrzej        Szepczyński           127.29 -  308: 392   77
    5    16 Wiesław        Olewiński             102.63 +  375: 343  153
    6    18 Robert         Kamiński              125.28 -  361: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  6 122.67




	Marta Szeliga-Frynia 105.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Dębski                128.43 -  318: 377   78
    2    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  350: 414   50
    3    38 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  211: 351   50
    4    40 Błażej         Fidziński             100.00 +  395: 260  150
    5    34 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 -  357: 374   56
    6    37 Paweł          Frynia                116.91 -  296: 403   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     451  /  6  75.17




	Andrzej Przybyłowicz 105.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Syczuk                127.75 -  320: 471   78
    2    23 Robert         Kuszpit               115.65 -  323: 359   66
    3    42 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  451: 282  150
    4    30 Jacek          Karwowski             100.00 -  348: 358   50
    5    34 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 +  374: 357  156
    6    24 Dariusz        Nawrocki              111.96 -  323: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     562  /  6  93.67




	Małgorzata Sameryt 104.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Oleksiak              127.63 +  375: 355  178
    2     7 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  304: 485   94
    3    27 Daniel         Janus                 100.00 -  289: 339   50
    4    32 Marek          Reda                  100.00 +  388: 290  150
    5    28 Justyna        Fugiel                134.57 -  288: 364   85
    6    33 Krzysztof      Sojka                 103.81 +  440: 300  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  6 118.50




	Jerzy Krzyżewski 104.24 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    37 Paweł          Szczekutek            100.00 +  388: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Krzysztof Sojka 103.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Szepczyński           127.29 -  306: 355   77
    2    30 Sławomir       Zabawa                100.22 -  320: 417   50
    3    33 Jan            Kozłowski             100.00 +  323: 320  150
    4    34 Iza            Kraj                  100.00 +  400: 288  150
    5    29 Marek          Charytoniuk           121.14 -  332: 427   71
    6    33 Małgorzata     Sameryt               104.54 -  300: 440   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  6  92.17




	Wiesław Olewiński 102.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Pietuchowski          126.32 -  330: 468   76
    2    37 Artur          Koszel                119.69 -  332: 495   70
    3    39 Paweł          Frynia                116.91 +  447: 282  167
    4    29 Joanna         Ostrowska             108.54 +  476: 328  159
    5    16 Małgorzata     Jóźwiak               106.26 -  343: 375   56
    6    22 Kamil          Górka                 140.55 -  381: 470   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  6 103.17




	Anna Arana 100.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    32 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  434: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Sławomir Zabawa 100.22 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Filip          Sosin                 126.03 -  368: 454   76
    2    30 Krzysztof      Sojka                 103.81 +  417: 320  154
    3    22 Joanna         Ostrowska             108.54 +  381: 312  159
    4    20 Paweł          Opyc                  118.84 -  342: 384   69
    5    20 Ryszard        Dębski                128.43 -  287: 479   78
    6    25 Beata          Lerska                100.00 -  379: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Bożek                 125.64 -  383: 428   76
    2    26 Edward         Stefaniak             108.75 -  263: 442   59
    3    41 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  301: 384   50
    4    40 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 -  260: 395   56
    5    41 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  400:   1  150
    6    38 Anna           Grabowska             100.00 +  386: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  6  90.17




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Margalski             125.49 -  279: 519   75
    2    38 Jolanta        Kosmowska             112.06 +  366: 365  162
    3    29 Edward         Stefaniak             108.75 +  400: 356  159
    4    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  349: 373   50
    5    23 Artur          Koszel                119.69 -  367: 413   70
    6    27 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  389: 295  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Kamiński              125.28 -  321: 366   75
    2    22 Sławomir       Nosek                 124.06 -  292: 449   74
    3    36 Krzysztof      Sporczyk              113.36 -  325: 363   63
    4    41 Joanna         Kubińska              100.00 -  300: 317   50
    5    40 Weronika       Rudnicka              110.72 -  382: 396   61
    6    41 Wojciech       Pietrzak              100.00 +  403: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  6  78.83




	Anna Grabowska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Juszczak              124.83 +  390: 295  175
    2     4 Zdzisław       Szota                 117.70 -  310: 414   68
    3    23 Beata          Lerska                100.00 -  334: 368   50
    4    27 Edward         Stefaniak             108.75 -  263: 340   59
    5    33 Kamil          Górka                 140.55 -  224: 564   91
    6    38 Błażej         Fidziński             100.00 -  279: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     493  /  6  82.17




	Daniel Janus 100.00 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Nosek                 124.06 +  455: 430  174
    2    11 Łukasz         Marks                 100.00 -  310: 350   50
    3    27 Małgorzata     Sameryt               104.54 +  339: 289  155
    4    15 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  325: 414   50
    5    19 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 -    1: 400   69
    6    34 Jacek          Karwowski             100.00 -  328: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  289: 420   73
    2    32 Andrzej        Oleksiak              127.63 -  323: 475   78
    3    37 Weronika       Rudnicka              110.72 +  391: 378  161
    4    30 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 +  358: 348  156
    5    26 Bartosz        Morawski              133.20 -  179: 621   83
    6    34 Daniel         Janus                 100.00 +  338: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     701  /  6 116.83




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Czerwoniec            121.28 -  339: 362   71
    2    35 Łukasz         Miłosz                100.00 -  404: 432   50
    3    33 Krzysztof      Sojka                 103.81 -  320: 323   54
    4    38 Grzegorz       Koczkodon             121.17 +  378: 337  171
    5    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  299: 286  150
    6    30 Łukasz         Miłosz                100.00 +  350: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  6 107.67




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 -  324: 339   71
    2    41 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  378: 304  150
    3    19 Stanisław      Rydzik                136.54 -  378: 501   87
    4    34 Krzysztof      Sojka                 103.81 -  288: 400   54
    5    39 Paweł          Szczekutek            100.00 -  317: 333   50
    6    36 Weronika       Rudnicka              110.72 +  406: 308  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  6  95.50




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Koczkodon             121.17 -  261: 401   71
    2    41 Iza            Kraj                  100.00 -  304: 378   50
    3    41 Błażej         Fidziński             100.00 +  384: 301  150
    4    35 Mariusz        Wrześniewski          140.02 -  277: 457   90
    5    35 Jan            Kozłowski             100.00 -  286: 299   50
    6    39 Joanna         Kubińska              100.00 +  321: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Charytoniuk           121.14 -  289: 341   71
    2    33 Beata          Lerska                100.00 -  285: 430   50
    3    40 Mariusz        Wrześniewski          140.02 -  291: 420   90
    4    41 Jacek          Gasik                 100.00 +  317: 300  150
    5    37 Rafał          Wesołowski            114.76 -  310: 375   65
    6    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  305: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  6  79.33




	Beata Lerska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Waszkiewicz           120.02 -  353: 365   70
    2    33 Joanna         Kubińska              100.00 +  430: 285  150
    3    23 Anna           Grabowska             100.00 +  368: 334  150
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.66 -  326: 379   89
    5    27 Joanna         Juszczak              124.83 -  318: 387   75
    6    25 Sławomir       Zabawa                100.22 +  396: 379  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  6 114.00




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Artur          Koszel                119.69 +  309: 282  170
    2    21 Mariusz        Skrobosz              140.45 -  378: 463   90
    3    25 Robert         Kuszpit               115.65 +  383: 256  166
    4    19 Marcin         Bożek                 125.64 -  304: 377   76
    5    25 Dariusz        Nawrocki              111.96 +  379: 362  162
    6    21 Joanna         Juszczak              124.83 -  365: 368   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  6 123.17




	Łukasz Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Kwiatkowski           119.24 +  359: 317  169
    2    11 Daniel         Janus                 100.00 +  350: 310  150
    3     9 Filip          Sosin                 126.03 +  459: 361  176
    4     3 Marek          Dudkiewicz            122.64 -  315: 351   73
    5    11 Zdzisław       Szota                 117.70 -  381: 460   68
    6    16 Jolanta        Kosmowska             112.06 -  302: 388   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Musielak              119.04 -  284: 494   69
    2    35 Jan            Kozłowski             100.00 +  432: 404  150
    3    14 Rafał          Matczak               118.26 +  399: 318  168
    4    13 Dawid          Pikul                 139.35 -  285: 422   89
    5    22 Jolanta        Kosmowska             112.06 -  331: 377   62
    6    30 Jan            Kozłowski             100.00 -  247: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  6  98.00




	Wojciech  Pietrzak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Opyc                  118.84 -  307: 337   69
    2    28 Krystyna       Augustyniak           109.92 -  318: 386   60
    3    34 Jolanta        Kosmowska             112.06 -  312: 419   62
    4    42 Paweł          Frynia                116.91 -  326: 456   67
    5    41 Błażej         Fidziński             100.00 -    1: 400   50
    6    41 Jacek          Gasik                 100.00 -  289: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     358  /  6  59.67




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Sylwestrzuk           118.67 -  403: 434   69
    2    24 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 +  414: 350  156
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  389: 363  162
    4    15 Daniel         Janus                 100.00 +  414: 325  150
    5    10 Monika         Rubinstein            100.00 +  387: 315  150
    6     5 Marcin         Bożek                 125.64 -  339: 433   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  6 127.17




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Renata         Kowalska              117.98 +  435: 360  168
    2    14 Agnieszka      Krupka                108.99 -  290: 308   59
    3    12 Sławomir       Nosek                 124.06 -  360: 395   74
    4    32 Małgorzata     Sameryt               104.54 -  290: 388   55
    5    38 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  368: 204  150
    6    29 Edward         Stefaniak             108.75 -  252: 377   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  6  94.17




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Michał         Sosin                 117.89 -  334: 461   68
    2    36 Mariusz        Wrześniewski          140.02 +  379: 374  190
    3    16 Andrzej        Oleksiak              127.63 +  448: 365  178
    4    21 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  373: 349  150
    5    10 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  315: 387   50
    6    17 Waldemar       Czerwoniec            121.28 +  314: 308  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Zdzisław       Szota                 117.70 -  236: 479   68
    2    42 PAUZA
    3    32 Andrzej        Szepczyński           127.29 -  218: 505   77
    4    37 Jerzy          Krzyżewski            104.24 -  300: 388   54
    5    39 Iza            Kraj                  100.00 +  333: 317  150
    6    35 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.21 -  319: 330   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     420  /  5  84.00




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Paweł          Stefaniak             117.48 -  279: 354   67
    2    39 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 -  327: 379   62
    3    38 Marta          Szeliga-Frynia        105.93 +  351: 211  156
    4    33 Rafał          Wesołowski            114.76 +  419: 296  165
    5    24 Michał         Sosin                 117.89 +  427: 400  168
    6    19 Justyna        Fugiel                134.57 +  425: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  6 133.83




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jerzy          Tatarczuk             117.11 -  308: 327   67
    2    27 Rafał          Matczak               118.26 -  236: 485   68
    3    42 Andrzej        Przybyłowicz          105.87 -  282: 451   56
    4    43 PAUZA
    5    38 Marek          Reda                  100.00 -  204: 368   50
    6    40 Jerzy          Tatarczuk             117.11 -  214: 394   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  5  61.60




	Mariusz Łasiewicki 100.00 Choszczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Paweł          Frynia                116.91 +  411: 273  167
    2    20 Andrzej        Gostomski             111.98 -  307: 471   62
    3    13 Marek          Syczuk                127.75 +  342: 248  178
    4    18 Mariusz        Skrobosz              140.45 -  391: 403   90
    5    15 Stanisław      Rydzik                136.54 -  253: 398   87
    6    32 Anna           Arana                 100.41 -  284: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  6 105.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju Powitanie lata



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Robert         Kuszpit               428: 420
   2 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             352: 470
   3 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              476: 288
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 326: 439
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Kosmowska             406: 329
   6 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Wrze¶niewski          323: 282
   7 Dawid          Pikul                - Dariusz        Nawrocki              423: 306
   8 Weronika       Rudnicka             - Karol          Wyrębkiewicz          370: 459
   9 Tomasz         Zwoliński            - Krystyna       Augustyniak           496: 371
  10 Agnieszka      Krupka               - Stanisław      Rydzik                348: 324
  11 Justyna        Fugiel               - Edward         Stefaniak             334: 315
  12 Marek          Rogalski             - Paweł          Jackowski             400:   0
  13 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Ciejka                401: 389
  15 Ryszard        Dębski               - Marta          Szeliga-Frynia        377: 318
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Syczuk                320: 471
  17 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Sameryt               355: 375
  18 Krzysztof      Sojka                - Andrzej        Szepczyński           306: 355
  19 Piotr          Pietuchowski         - Wiesław        Olewiński             468: 330
  20 Sławomir       Zabawa               - Filip          Sosin                 368: 454
  21 Marcin         Bożek                - Błażej         Fidziński             428: 383
  22 Mikołaj        Fidziński            - Mariusz        Margalski             279: 519
  23 Robert         Kamiński             - Jacek          Gasik                 366: 321
  24 Anna           Grabowska            - Joanna         Juszczak              390: 295
  25 Sławomir       Nosek                - Daniel         Janus                 430: 455
  26 Jacek          Karwowski            - Marek          Dudkiewicz            289: 420
  27 Waldemar       Czerwoniec           - Jan            Kozłowski             362: 339
  28 Iza            Kraj                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   324: 339
  29 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Kruk                  401: 261
  30 Joanna         Kubińska             - Marek          Charytoniuk           289: 341
  31 Michał         Waszkiewicz          - Beata          Lerska                365: 353
  32 Rafał          Marks                - Artur          Koszel                309: 282
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Marks                 317: 359
  34 Łukasz         Miłosz               - Michał         Musielak              284: 494
  35 Paweł          Opyc                 - Wojciech       Pietrzak              337: 307
  36 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           403: 434
  37 Rafał          Matczak              - Małgorzata     JóĽwiak               379: 385
  38 Marek          Reda                 - Renata         Kowalska              435: 360
  39 Michał         Sosin                - Monika         Rubinstein            461: 334
  40 Paweł          Szczekutek           - Zdzisław       Szota                 236: 479
  41 Paweł          Stefaniak            - Grażyna        Wesołowska            354: 279
  42 Magdalena      Łasiewicka           - Jerzy          Tatarczuk             308: 327
  43 Paweł          Frynia               - Mariusz        Łasiewicki            273: 411


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Bartosz        Morawski              471: 314
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             381: 399
   3 Michał         Musielak             - Marek          Rogalski              414: 305
   4 Zdzisław       Szota                - Anna           Grabowska             414: 310
   5 Małgorzata     JóĽwiak              - Krzysztof      Mówka                 311: 399
   6 Marek          Syczuk               - Ryszard        Dębski                398: 432
   7 Mateusz        Żbikowski            - Małgorzata     Sameryt               485: 304
   8 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              425: 433
   9 Michał         Sosin                - Michał         Waszkiewicz           375: 371
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Waldemar       Czerwoniec            387: 416
  11 Daniel         Janus                - Łukasz         Marks                 310: 350
  12 Andrzej        Szepczyński          - Filip          Sosin                 372: 402
  13 Kamil          Górka                - Paweł          Stefaniak             346: 388
  14 Marek          Reda                 - Agnieszka      Krupka                290: 308
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           371: 312
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Szymon         Fidziński             362: 407
  17 Marcin         Bożek                - Paweł          Opyc                  398: 268
  18 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 503: 366
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Dudkiewicz            238: 531
  20 Mariusz        Łasiewicki           - Andrzej        Gostomski             307: 471
  21 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Marks                 463: 378
  22 Jacek          Gasik                - Sławomir       Nosek                 292: 449
  23 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Przybyłowicz          359: 323
  24 Marta          Szeliga-Frynia       - Mikołaj        Przybyłowicz          350: 414
  25 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kwiatkowski           418: 307
  26 Błażej         Fidziński            - Edward         Stefaniak             263: 442
  27 Rafał          Matczak              - Magdalena      Łasiewicka            485: 236
  28 Wojciech       Pietrzak             - Krystyna       Augustyniak           318: 386
  29 Dariusz        Nawrocki             - Weronika       Rudnicka              395: 304
  30 Krzysztof      Sojka                - Sławomir       Zabawa                320: 417
  31 Joanna         Juszczak             - Renata         Kowalska              386: 321
  32 Andrzej        Oleksiak             - Jacek          Karwowski             475: 323
  33 Beata          Lerska               - Joanna         Kubińska              430: 285
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            387: 402
  35 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Miłosz                404: 432
  36 Monika         Rubinstein           - Mariusz        Wrze¶niewski          379: 374
  37 Artur          Koszel               - Wiesław        Olewiński             495: 332
  38 Jolanta        Kosmowska            - Mikołaj        Fidziński             365: 366
  39 Grażyna        Wesołowska           - Mariola        Osajda-Matczak        327: 379
  40 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Frynia                477: 304
  41 Krzysztof      Kruk                 - Iza            Kraj                  304: 378
  42 Paweł          Szczekutek           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Mariusz        Margalski             401: 389
   2 Mateusz        Żbikowski            - Marcin         Bożek                 373: 355
   3 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Dębski                372: 303
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Musielak              354: 362
   5 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              380: 436
   6 Andrzej        Gostomski            - Zdzisław       Szota                 279: 380
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 375: 452
   8 Paweł          Stefaniak            - Mariusz        Skrobosz              337: 317
   9 Filip          Sosin                - Łukasz         Marks                 361: 459
  10 Agnieszka      Krupka               - Justyna        Fugiel                334: 309
  11 Michał         Sosin                - Piotr          Pietuchowski          351: 473
  12 Sławomir       Nosek                - Marek          Reda                  395: 360
  13 Mariusz        Łasiewicki           - Marek          Syczuk                342: 248
  14 Łukasz         Miłosz               - Rafał          Matczak               399: 318
  15 Bartosz        Morawski             - Karol          Wyrębkiewicz          331: 429
  16 Monika         Rubinstein           - Andrzej        Oleksiak              448: 365
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Mikołaj        Przybyłowicz          363: 389
  18 Tomasz         Ciejka               - Marek          Rogalski              348: 369
  19 Iza            Kraj                 - Stanisław      Rydzik                378: 501
  20 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dawid          Pikul                 391: 440
  21 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Górka                 447: 324
  22 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Zabawa                312: 381
  23 Anna           Grabowska            - Beata          Lerska                334: 368
  24 Małgorzata     JóĽwiak              - Grzegorz       Koczkodon             444: 281
  25 Rafał          Marks                - Robert         Kuszpit               383: 256
  26 Artur          Koszel               - Joanna         Juszczak              374: 292
  27 Małgorzata     Sameryt              - Daniel         Janus                 289: 339
  28 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Charytoniuk           394: 374
  29 Edward         Stefaniak            - Mikołaj        Fidziński             356: 400
  30 Paweł          Opyc                 - Rafał          Wesołowski            449: 326
  31 Michał         Waszkiewicz          - Jerzy          Tatarczuk             454: 309
  32 Andrzej        Szepczyński          - Paweł          Szczekutek            505: 218
  33 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Sojka                 320: 323
  34 Wojciech       Pietrzak             - Jolanta        Kosmowska             312: 419
  35 Renata         Kowalska             - Andrzej        Kwiatkowski           356: 295
  36 Jacek          Gasik                - Krzysztof      Sporczyk              325: 363
  37 Jacek          Karwowski            - Weronika       Rudnicka              391: 378
  38 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Szeliga-Frynia        351: 211
  39 Wiesław        Olewiński            - Paweł          Frynia                447: 282
  40 Mariusz        Wrze¶niewski         - Joanna         Kubińska              420: 291
  41 Błażej         Fidziński            - Krzysztof      Kruk                  301: 384
  42 Magdalena      Łasiewicka           - Andrzej        Przybyłowicz          282: 451


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Mateusz        Żbikowski             449: 385
   2 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Mówka                 299: 411
   3 Łukasz         Marks                - Marek          Dudkiewicz            315: 351
   4 Zdzisław       Szota                - Paweł          Stefaniak             345: 375
   5 Michał         Musielak             - Agnieszka      Krupka                296: 394
   6 Mariusz        Margalski            - Waldemar       Czerwoniec            396: 411
   7 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Koszel                343: 342
   8 Stanisław      Rydzik               - Krystyna       Augustyniak           357: 406
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Beata          Lerska                379: 326
  10 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             337: 426
  11 Sławomir       Nosek                - Justyna        Fugiel                407: 311
  12 Andrzej        Szepczyński          - Małgorzata     JóĽwiak               392: 308
  13 Dawid          Pikul                - Łukasz         Miłosz                422: 285
  14 Ryszard        Dębski               - Filip          Sosin                 311: 383
  15 Daniel         Janus                - Mikołaj        Przybyłowicz          325: 414
  16 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           359: 370
  17 Andrzej        Gostomski            - Michał         Sosin                 408: 305
  18 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Łasiewicki            403: 391
  19 Rafał          Marks                - Marcin         Bożek                 304: 377
  20 Sławomir       Zabawa               - Paweł          Opyc                  342: 384
  21 Mikołaj        Fidziński            - Monika         Rubinstein            349: 373
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              368: 372
  23 Rafał          Matczak              - Bartosz        Morawski              430: 435
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Ciejka                400: 385
  25 Renata         Kowalska             - Marek          Syczuk                379: 357
  26 Robert         Kuszpit              - Jolanta        Kosmowska             383: 385
  27 Edward         Stefaniak            - Anna           Grabowska             340: 263
  28 Marek          Charytoniuk          - Kamil          Górka                 427: 351
  29 Joanna         Ostrowska            - Wiesław        Olewiński             328: 476
  30 Andrzej        Przybyłowicz         - Jacek          Karwowski             348: 358
  31 Joanna         Juszczak             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   387: 373
  32 Małgorzata     Sameryt              - Marek          Reda                  388: 290
  33 Rafał          Wesołowski           - Grażyna        Wesołowska            296: 419
  34 Krzysztof      Sojka                - Iza            Kraj                  400: 288
  35 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Kruk                  457: 277
  36 Jerzy          Tatarczuk            - Mariola        Osajda-Matczak        313: 430
  37 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Szczekutek            388: 300
  38 Grzegorz       Koczkodon            - Jan            Kozłowski             337: 378
  39 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kwiatkowski           332: 387
  40 Marta          Szeliga-Frynia       - Błażej         Fidziński             395: 260
  41 Joanna         Kubińska             - Jacek          Gasik                 317: 300
  42 Paweł          Frynia               - Wojciech       Pietrzak              456: 326
  43 Magdalena      Łasiewicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Stefaniak             473: 274
   2 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Fidziński             345: 413
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             360: 345
   4 Michał         Musielak             - Piotr          Pietuchowski          398: 394
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             297: 422
   6 Michał         Waszkiewicz          - Sławomir       Nosek                 371: 286
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcin         Bożek                 272: 433
   8 Krystyna       Augustyniak          - Dawid          Pikul                 376: 465
   9 Robert         Kamiński             - Andrzej        Szepczyński           304: 460
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Monika         Rubinstein            387: 315
  11 Łukasz         Marks                - Zdzisław       Szota                 381: 460
  12 Filip          Sosin                - Andrzej        Gostomski             407: 282
  13 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Skrobosz              477: 375
  14 Mariusz        Margalski            - Edward         Stefaniak             419: 298
  15 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Łasiewicki            398: 253
  16 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     JóĽwiak               343: 375
  17 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Sporczyk              516: 346
  18 Marek          Rogalski             - Mariusz        Wrze¶niewski          323: 417
  19 Daniel         Janus                - Mariusz        Sylwestrzuk             1: 400
  20 Sławomir       Zabawa               - Ryszard        Dębski                287: 479
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Kowalska              261: 384
  22 Jolanta        Kosmowska            - Łukasz         Miłosz                377: 331
  23 Artur          Koszel               - Mikołaj        Fidziński             413: 367
  24 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Sosin                 427: 400
  25 Rafał          Marks                - Dariusz        Nawrocki              379: 362
  26 Jacek          Karwowski            - Bartosz        Morawski              179: 621
  27 Beata          Lerska               - Joanna         Juszczak              318: 387
  28 Justyna        Fugiel               - Małgorzata     Sameryt               364: 288
  29 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sojka                 427: 332
  30 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Matczak               366: 353
  31 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Frynia                370: 295
  32 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Kowalska-Demczyszyn   423: 385
  33 Kamil          Górka                - Anna           Grabowska             564: 224
  34 Andrzej        Przybyłowicz         - Marta          Szeliga-Frynia        374: 357
  35 Krzysztof      Kruk                 - Jan            Kozłowski             286: 299
  36 Jerzy          Tatarczuk            - Robert         Kuszpit               232: 350
  37 Joanna         Kubińska             - Rafał          Wesołowski            310: 375
  38 Marek          Reda                 - Magdalena      Łasiewicka            368: 204
  39 Paweł          Szczekutek           - Iza            Kraj                  333: 317
  40 Weronika       Rudnicka             - Jacek          Gasik                 396: 382
  41 Wojciech       Pietrzak             - Błażej         Fidziński               1: 400


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Fidziński             364: 438
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            415: 436
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Szepczyński           413: 355
   4 Zdzisław       Szota                - Filip          Sosin                 356: 327
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marcin         Bożek                 339: 433
   6 Michał         Musielak             - Michał         Waszkiewicz           337: 347
   7 Paweł          Opyc                 - Agnieszka      Krupka                400: 267
   8 Paweł          Stefaniak            - Mariusz        Margalski             321: 400
   9 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          456: 371
  10 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Oleksiak              330: 507
  11 Sławomir       Nosek                - Stanisław      Rydzik                315: 503
  12 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mariusz        Skrobosz              463: 400
  13 Krystyna       Augustyniak          - Mariusz        Sylwestrzuk           436: 395
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                460: 377
  15 Ryszard        Dębski               - Marek          Charytoniuk           417: 376
  16 Jolanta        Kosmowska            - Łukasz         Marks                 388: 302
  17 Monika         Rubinstein           - Waldemar       Czerwoniec            314: 308
  18 Małgorzata     JóĽwiak              - Robert         Kamiński              361: 423
  19 Grażyna        Wesołowska           - Justyna        Fugiel                425: 375
  20 Renata         Kowalska             - Andrzej        Gostomski             419: 317
  21 Joanna         Juszczak             - Rafał          Marks                 368: 365
  22 Wiesław        Olewiński            - Kamil          Górka                 381: 470
  23 Tomasz         Ciejka               - Michał         Sosin                 335: 418
  24 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Przybyłowicz          376: 323
  25 Beata          Lerska               - Sławomir       Zabawa                396: 379
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               383: 353
  27 Mikołaj        Fidziński            - Mariola        Osajda-Matczak        389: 295
  28 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              311: 369
  29 Edward         Stefaniak            - Marek          Reda                  377: 252
  30 Łukasz         Miłosz               - Jan            Kozłowski             247: 350
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             344: 436
  32 Anna           Arana                - Mariusz        Łasiewicki            434: 284
  33 Małgorzata     Sameryt              - Krzysztof      Sojka                 440: 300
  34 Daniel         Janus                - Jacek          Karwowski             328: 338
  35 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Szczekutek            330: 319
  36 Iza            Kraj                 - Weronika       Rudnicka              406: 308
  37 Paweł          Frynia               - Marta          Szeliga-Frynia        403: 296
  38 Błażej         Fidziński            - Anna           Grabowska             386: 279
  39 Krzysztof      Kruk                 - Joanna         Kubińska              321: 305
  40 Jerzy          Tatarczuk            - Magdalena      Łasiewicka            394: 214
  41 Jacek          Gasik                - Wojciech       Pietrzak              403: 289
Lista rankingowa na dzień 19-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             146.97  18371  125
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.16   6442   45
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.93  28300  198
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.81  27847  195
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.46  27301  193
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27541  195
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Dawid Pikul                    Poznań               139.70  27661  198
  10 Kamil Górka                    Łęczna               139.64  27369  196
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             139.62  27784  199
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.38  26343  189
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.82  27487  198
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.88  27376  200
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.74  16272  119
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.33  24130  177
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.90  26500  195
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.41  25538  190
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Szymon Zaleski                 Poznań               134.29   4566   34
  22 Radosław Konca                 Warszawa             133.59  26718  200
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  12137   91
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.52  22450  172
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.80  17133  132
  31 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.76  24206  188
  33 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.65  19298  150
  34 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  35 Marcin Bożek                   Będzin               127.52  10074   79
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.47  25366  199
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  39 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  41 Marek Syczuk                   Warszawa             126.94  25008  197
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.18  24605  195
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.12  24971  198
  44 Mariusz Margalski              Warszawa             125.94  20402  162
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.40  24704  197
  46 Joanna Juszczak                Warszawa             124.88  24227  194
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.70  13468  108
  49 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.46  23523  189
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.18  24588  198
  51 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.87  15112  122
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.67  23373  189
  54 Sławomir Nosek                 Mielec               123.63  15083  122
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             123.49   4816   39
  56 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  58 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               122.32  11743   96
  60 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  62 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.84  23393  192
  63 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  64 Artur Irzyk                    Strzyżów             121.41  12384  102
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.38  18571  153
  67 Irena Sołdan                   Rumia                121.37  24032  198
  68 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  69 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.01  23234  192
  70 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.87  23448  194
  72 Miłosz Wrzałek                 Reda                 120.86  23567  195
  73 Marek Roszak                   Poznań               120.82  23681  196
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.61  24001  199
  75 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  76 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              120.26  22729  189
  77 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.03  23166  193
  78 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.00   8640   72
  79 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       120.00   7680   64
  80 Robert Soszka                  Warszawa             119.93  22786  190
  81 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.80  10662   89
  83 Paweł Opyc                     Warszawa             119.76  23113  193
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.66  22616  189
  85 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.61  21411  179
  86 Artur Koszel                   Inowrocław           119.55  21160  177
  87 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  88 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  89 Stanisław Gasik                Warszawa             119.01  17732  149
  90 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  91 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  92 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.69  17922  151
  94 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.48  23103  195
  96 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.44  22858  193
  97 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22718  192
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  99 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 100 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.83  21917  186
 101 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.56  22453  191
 102 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 103 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 104 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.29   7741   66
 106 Michał Sosin                   Warszawa             117.18   7031   60
 107 Rafał Matczak                  Pruszków             117.13  20029  171
 108 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 109 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 110 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.28  22209  191
 112 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 113 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 114 Halina Roszak                  Poznań               116.15  22534  194
 115 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 116 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 117 Krzysztof Obremski             Legnica              115.88   6953   60
 118 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             115.83  11931  103
 119 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 120 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.55  11208   97
 121 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.53  20217  175
 122 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 123 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             115.05  22434  195
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.02  19324  168
 125 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 126 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 127 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 128 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.23  22274  195
 132 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.16   7763   68
 133 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.06  12318  108
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.49  21450  189
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 138 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.24   8833   78
 139 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 141 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 142 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 143 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 144 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.55  21497  191
 145 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.55  19358  172
 146 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 147 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 148 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 150 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 151 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.34   8987   80
 152 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 153 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.28  22119  197
 154 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.23  21997  196
 156 Beata Madej                    Lublin               112.18   4936   44
 157 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 158 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.72  22345  200
 159 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 160 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 161 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.36  22160  199
 163 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.21   9119   82
 165 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     111.20  11787  106
 167 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 169 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 170 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 171 Agnieszka Krupka               Krosno               110.54  14370  130
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 173 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 174 Leszek Stecuła                 Bytom                110.27  10365   94
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 176 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.77  11636  106
 179 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 180 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 181 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.33   7216   66
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.80  15015  138
 184 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.58  20955  193
 186 Marek Rogalski                 Chełm                108.55   8684   80
 187 Weronika Rudnicka              Ustka                108.05   7888   73
 188 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 190 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.74   7757   72
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            107.45   9348   87
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 107.44  21488  200
 193 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 194 Jacek Gasik                    Warszawa             107.35   3650   34
 195 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.33   5152   48
 196 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.75  21137  198
 198 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 199 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 200 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.27   6695   63
 201 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                106.20  20071  189
 203 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 204 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 205 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.02  20143  190
 206 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 207 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.85  17466  165
 208 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.80   3174   30
 209 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.78  16924  160
 210 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 211 Małgorzata Sameryt             Warszawa             105.62   8238   78
 212 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.45  12654  120
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.14  10514  100
 214 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 215 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             104.97  20260  193
 216 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 217 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.72  19583  187
 218 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 219 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.56  15056  144
 220 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 221 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 222 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 223 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 224 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 225 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 226 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 227 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 228 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 229 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 230 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.19  11661  113
 231 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 232 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 233 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 234 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.65  15090  147
 235 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 236 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 237 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.15   6742   66
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.12  19811  194
 240 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.04   9694   95
 241 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 242 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 243 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.78   6005   59
 244 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 245 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 246 Joanna Brychcy                 Katowice             101.48  19382  191
 247 Łukasz Święcki                 Białystok            101.21   5668   56
 248 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 249 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 250 Anna Arana                     Warszawa             100.72  16216  161
 251 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.69   7451   74
 252 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 253 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 254 Monika Rubinstein              Warszawa             100.48  19192  191
 255 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 256 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 257 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 258 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 260 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 261 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 262 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.79  18861  189
 263 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 264 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 265 Elżbieta Święcka               Białystok             99.14   5056   51
 266 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 267 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.17   4712   48
 268 Daniel Janus                   Wąchock               98.08   4708   48
 269 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 270 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 271 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 272 Beata Lerska                   Warszawa              97.97   2939   30
 273 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 274 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 275 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 276 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 277 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 278 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.32   7494   77
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.20  15260  157
 280 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.08   8155   84
 281 Iza Kraj                       Warszawa              96.95  12410  128
 282 Jan Kozłowski                  Kraków                96.83   4551   47
 283 Teresa Zalewska                Racibórz              96.47   7332   76
 284 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 285 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 286 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 287 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 288 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 289 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 290 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.58   8124   85
 291 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 292 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 293 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 294 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 295 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 296 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 297 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.28   4337   46
 298 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.17   3861   41
 299 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 300 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 301 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 302 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 303 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 304 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 305 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 306 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 307 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 308 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 309 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 312 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 313 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 314 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 315 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.66  11477  128
 316 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 317 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 318 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 319 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 320 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 321 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.88  13814  159
 322 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 323 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 324 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 325 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.15   4428   52
 327 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 328 Piotr Madej                    Lublin                84.87   4498   53
 329 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 330 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 331 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 332 Marek Reda                     Wołomin               82.98   3900   47
 333 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 334 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 335 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.42   6675   83
 336 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 337 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 338 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 339 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 340 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.70   3255   43
 341 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 342 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 343 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 19-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Paweł Szczekutek               Warszawa              95.38   2766   29
   5 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   6 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              89.17   2586   29
   7 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   8 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
   9 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  10 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  11 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  12 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  16 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  17 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  21 Michał Wolański                Białystok            113.75   2730   24
  22 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  23 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  24 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  27 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  32 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  33 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  34 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.71   2321   24
  35 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  36 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.38   2313   24
  37 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  39 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.46   2171   24
  40 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  41 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  42 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  43 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  44 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  45 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  46 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  48 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  49 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  50 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  51 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  52 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  53 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  54 Filip Dalecki                  Rumia                 90.35   2078   23
  55 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  56 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  57 Radosław Pastusiak             Sulęcin               78.22   1799   23
  58 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  59 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  60 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  61 Michał Ozimiński               Łódź                 109.36   2406   22
  62 Magdalena Podlaska             Warszawa             101.14   2225   22
  63 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  64 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  65 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  66 Urszula Solarska               Łódź                  55.48   1165   21
  67 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  69 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  70 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  71 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  72 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  73 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  74 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  75 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  76 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  77 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  78 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  79 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  80 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  81 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  82 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  83 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  85 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  86 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  87 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  88 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  89 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  90 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  91 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  92 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  93 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  97 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
  98 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 100 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 101 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 102 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 103 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 106 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 107 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 108 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 109 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 110 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 111 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 113 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 114 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 115 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 116 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 117 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 118 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 122 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 125 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 126 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 127 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 128 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 129 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 130 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 131 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 132 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 133 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 134 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 135 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 136 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 137 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 138 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 139 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 140 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 141 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 144 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 145 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 146 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 149 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 152 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 153 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 154 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 155 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 156 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 157 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 158 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 159 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 160 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 161 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 162 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 163 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 164 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 166 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 167 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 168 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 169 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 170 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 173 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 174 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 175 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 185 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 186 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 192 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 193 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 194 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 195 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 196 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 197 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 198 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 199 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 200 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 201 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 202 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 203 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 204 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 205 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 206 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 207 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 208 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 209 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 214 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 215 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 218 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 219 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 220 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 221 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 222 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 223 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 226 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 227 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 228 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 229 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 230 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 231 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 232 Anna Stefańska                 Łódź                  90.55    996   11
 233 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 234 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 235 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 236 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 237 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 238 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 239 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 240 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 241 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 242 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 243 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 245 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 246 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 248 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 249 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 250 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 251 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 252 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 253 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 254 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 255 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 256 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 257 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 258 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 259 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 260 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 261 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 262 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 263 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 264 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 265 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 266 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 267 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 268 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 269 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 270 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 271 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 272 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 273 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 274 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 275 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 276 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 277 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 278 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 279 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 280 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 281 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 282 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 283 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 285 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 286 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 287 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 288 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 289 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 290 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 291 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 292 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 293 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 294 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 295 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 296 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 299 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 300 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 301 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 303 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 304 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 305 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 306 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 307 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 308 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 309 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 310 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 315 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 316 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 320 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 321 Jacek Karwowski                Płock                116.83    701    6
 322 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 323 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 324 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 325 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 326 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 327 Błażej Fidziński               Dębica                90.17    541    6
 328 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Anna Grabowska                 Gdynia                82.17    493    6
 331 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 332 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 333 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 334 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 335 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              59.67    358    6
 336 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 337 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 338 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 339 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 340 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 344 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 345 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 346 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 347 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 348 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 349 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 350 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 351 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 352 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 353 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 354 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 355 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 356 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 357 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 358 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 359 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 360 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 361 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 362 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 363 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 364 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 365 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 366 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 367 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 368 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 369 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 370 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 371 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 372 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 373 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 374 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 375 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 376 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 377 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 378 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 379 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 380 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 381 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 382 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 383 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 384 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 385 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 386 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 387 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 390 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 391 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 392 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 393 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 394 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 395 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 396 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 397 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 398 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 399 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 401 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 403 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 404 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 405 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 406 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 407 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 408 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 409 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 410 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie