Puszczykowo22
lutego
Puszczykowo 22-23 lutego I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Kęty29
lutego
Kęty 29- 1 marca III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Katowice 7
marca
Katowice 7 marca IV Babskie granie (turniej bez jaj)
29 - 01 marca 2020 — III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleInformacje
galeria

III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleKęty, 29 - 01 marca 2020
Mistrzostwa Regionów 2020

Konkurs Relacja z turnieju



Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Kęt w Scrabble
I Mistrzostwa Kęt w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel RELAX w Kętach
http://relaxhotel.pl
ul. Młodzieży Polskiej 1
Obrońca tytułuDariusz Putoń
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 lutego (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://relaxhotel.pl/contact
WyżywienieW sobotę obiad w cenie 30 zł — zamówienia w formularzu zgłoszeniowym:
Menu I — Krem pomidorowy z grzankami, Pieczeń ze schabu w sosie kurkowym, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
Menu II — Zupa cebulowa z grzankami, Rolada drobiowa nadziewana serem i pieczarkami, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
Menu III (wegetariańskie) — Krem brokułowy z migdałami, Gołąbki wegetariańskie z kasza gryczaną, suszonym pomidorem i pieczarką,ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
NoclegiNoclegi na miejscu
rezerwacja telefoniczna na hasło: SCRABBLE
Recepcja – tel. 33 845 20 88, tel. kom. +48 730 811 358

Ceny ze śniadaniem:
Pokój 1 osobowy — 120 zł/os
Pokój 2 osobowy — 95 zł/os
Pokój 3 osobowy — 80 zł/os
Pokój 4 osobowy — 70 zł/os
NagrodyNagrody pieniężne i puchary + nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce
Puchar + nagroda rzeczowa za najlepszy debiut

Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych uczestników.
Zgłoszenia uczestnikówformularz zgłoszeniowy

pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSzestaw II2020-01-27 21:59:28
2 Radosław Chomentowski Krosno Zwykły uczestnikzestaw I2020-01-28 09:43:35
3 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFSzestaw I2020-01-28 21:17:16
4 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSzestaw III2020-01-28 23:31:41
5 Zdzisław Stańkowski Rząska Członek PFSzestaw III2020-01-29 13:10:27
6 Adam Janicki Wrocław Członek PFSzestaw III2020-01-29 19:47:22
7 Karol Wyrębkiewicz Kraków Członek PFSzestaw II2020-01-29 20:37:40
8 Karolina Sikora Jaworzno Członek PFSzestaw I2020-01-30 05:33:10
9 Marcin Kurowski Racibórz Członek PFSzestaw II2020-01-30 09:49:48
10 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSzestaw I2020-01-30 20:59:49
11 Agnieszka Dawid Kraków Zwykły uczestnikzestaw III2020-01-31 08:36:37
12 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSzestaw I2020-01-31 09:03:36
13 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFSzestaw II2020-01-31 09:17:03
14 Justyna Gorka Kraków Członek PFSzestaw III2020-01-31 10:34:57
15 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSzestaw I2020-02-01 13:52:08
16 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-01 14:02:45
17 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSzestaw I2020-02-02 10:32:41
18 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSzestaw I2020-02-02 16:06:25
19 Urszula Rechowicz Katowice Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-02 16:07:21
20 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-03 10:49:46
21 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSzestaw II2020-02-03 13:16:51
22 Artur Irzyk Kraków Członek PFSzestaw II2020-02-03 23:58:46
23 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-04 11:59:59
24 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-04 12:16:34
25 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSzestaw II2020-02-04 22:45:15
26 Marcin Stachowiak Poznań Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-05 17:42:24
27 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFS2020-02-06 09:53:13
28 Ewa Madejczyk Katowice Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-07 08:41:45
29 Dariusz Putoń  RUDA ŚLĄSKA Członek PFS2020-02-07 22:49:52
30 Ewa Dunikowska Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-08 17:39:16
31 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-11 09:43:30
32 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSzestaw I2020-02-11 14:16:03
33 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSzestaw II2020-02-12 17:07:25
34 Marcin Ceglarek Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-13 12:37:15
35 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSzestaw I2020-02-13 13:50:15
36 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnik2020-02-16 09:01:17
37 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-16 17:50:07
38 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-17 07:51:41
39 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-18 18:27:33
40 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSzestaw II2020-02-19 15:17:24
41 Jerzy Luter Bytom Członek PFSzestaw I2020-02-20 04:09:30
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Dorota Gwiazdoń — 512 316 534 — dorgwiazdon@gmail.com
SponsorzyHOTEL RELAX w Kętach
Patronat: Burmistrz Gminy Kęty

Jubiler Kęty — Władysław Kuśmierz
Obsessive, Sabipol
Restauracja Malinowy Las — Nowa Wieś
Strefa Usług 3D Nowa Wieś
Usługowe wycinanie CNC SMOLAREK
Hurtownia SAGO — STYL s.c.
ROBOTECHNIK
IDEA PLAST


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie