Puszczykowo22
lutego
Puszczykowo 22-23 lutego I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Kęty29
lutego
Kęty 29- 1 marca III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Poznań 6
marca
Poznań 6- 8 marca Strefa Scrabble na Poznańskich Targach Książki
Jakub? Przemek? Jakub!29 - 01 marca 2020 — III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleKęty, 29 - 01 marca 2020
Mistrzostwa Regionów 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub? Przemek? Jakub!
Już dzień rozpoczęcia, 29 lutego, zapowiadał, że będzie to niecodzienny turniej. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by jakiekolwiek zawody Polskiej Federacji Scrabble przypadały w tym terminie.

Miejsce rozgrywek znaliśmy już z poprzednich edycji mistrzostw Kęt. Hotel „Relaks”, a raczej ludzie w nim pracujący, byli gościnni, troskliwi i profesjonalni. Podobnie jak witająca nas organizatorka, Dorota Gwiazdoń, która kolejny raz zadbała o nasz komfort i dobre samopoczucie.
Witając przybyłe osoby, jeszcze przed oficjalnym otwarciem zawodów, zaprosiła nas Dorota do wspólnego przeżycia chwili ciszy, zapalając świecę, która przypomniała nam, że tu w Kętach i w dziesiątkach innych miejsc spotykaliśmy się przy planszy z Renatą Andracką, którą w ostatni poniedziałek pożegnali przybyli na jej pogrzeb scrabbliści i scrabblistki.

III Mistrzostwa Kęt w Scrabble oficjalnie otworzył (a dzień później zakończył) przedstawiciel władz samorządowych, wiceburmistrz Rafał Ficoń. A chwilę potem, po raz pierwszy tego dnia, zabrzmiał miły naszym uszom dźwięk grzechoczących w woreczku płytek.

Pierwszy dzień minął błyskawicznie, rundy toczyły się co 50-55 minut. Może dlatego, że czegoś, hm, kogoś nam zabrakło. Wszystkie grające osoby miały już za sobą turniejowe doświadczenia i – mimo poszukiwań – nie znaleziono żadnych osób debiutujących.

Rywalizowaliśmy klasycznie o puchary dla trzech najlepszych graczek/graczy, nagrodę za najdroższy ruch oraz dyskusyjną, niemniej często spotykaną nagrodę dla najlepszej scrabblowej damy. Przy planszach stawili się dotychczasowi dwaj kęccy triumfatorzy: Krzysztof KałużaDariusz Putoń. Scrabblowy los nie pozwolił im jednak w tym roku skutecznie bronić wcześniejszych laurów.

Sobotę, podczas której zgromadziło się 58 grających osób, pięć z nich zakończyło z rezultatem 6 zwycięstw. Na czele klasyfikacji królowało nazwisko Jakuba Zaryńskiego, który przybył co prawda z Warszawy, ale od lat, wierny lokalnemu patriotyzmowi, reprezentuje barwy Świnoujścia.

W niedzielę Jakub kontynuował swą dobrą passę do 10 rundy, kiedy to uległ Przemysławowi Herdzinie z Krakowa. Przemek przejął liderowanie, zwyciężył w przedostatniej rundzie i… I ponownie zasiedli Jakub i Przemek naprzeciw siebie, by w 12 rundzie rozstrzygnąć, który z nich wyjedzie z najważniejszym tytułem. Zwycięstwo lub porażka (nie więcej niż 10 punktami) dawała tytuł Przemkowi, Zwycięstwo, różnicą ponad 10 małych punktów, czyniło mistrzem Kubę.

Ach, mam takie poczucie, że może to ja zapeszyłem Przemkowi? Bo już wyliczałem sobie, że będzie to pierwszy tytuł mistrzowski dla niego, po 15 latach, 6 miesiącach i 19 dniach od debiutu… Już się cieszyłem, że w relacji z turnieju przypomnę, że imię Przemysław oznacza bystry, mądry, sprytny…

Ale ostatnia partia toczyła się na pierwszym stole bezdyskusyjnie pod dyktando Kuby i to on z uśmiechem przyniósł do stolika sędziowskiego protokół, prosząc zarazem o podziękowanie w relacji z turnieju kibicującej mu rodzinie. Znamy więc mistrza i wicemistrza. A ostatni stopień na podium? Skromnie, pomiędzy scrabblowym tuzami, parł do przodu Arkadiusz Łydka z Jaworzna. I z satysfakcją odebrał na koniec, w pełni zasłużenie, puchar za zdobycie 3 miejsca.

By ujawnić wszystkie rozstrzygnięcia dodajemy, że Krzysztof Kałuża może i nie zdobył po raz drugi w Kętach tytułu, ale odebrał nagrodę za najdroższy ruch. Zaś najwyżej notowaną graczką została Irena Sołdan.

No cóż, wszyscy i wszystkie wiecie co dalej nastąpiło: nagrody wręczono, wspólne zdjęcia strzelono, pościskano się na pożegnanie (minister zdrowia nie popiera!)…

I poczekamy znów rok z nadzieją, że Dorota Gwiazdoń i współpracujące z nią osoby będą chciały ponownie przygotować nam taki fajny turniej.

A komu dłuży się czas oczekiwania – niech powspomina. Zapraszam w oknie „wyniki” do odszukania zakładki „przebieg”, a następnie przejrzenia galerii zdjęć i poszerzających wiedzę o turnieju komentarzy.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Kęt w Scrabble
I Mistrzostwa Kęt w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel RELAX w Kętach
http://relaxhotel.pl
ul. Młodzieży Polskiej 1
Obrońca tytułuDariusz Putoń
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 lutego (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://relaxhotel.pl/contact
WyżywienieW sobotę obiad w cenie 30 zł — zamówienia w formularzu zgłoszeniowym:
Menu I — Krem pomidorowy z grzankami, Pieczeń ze schabu w sosie kurkowym, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
Menu II — Zupa cebulowa z grzankami, Rolada drobiowa nadziewana serem i pieczarkami, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
Menu III (wegetariańskie) — Krem brokułowy z migdałami, Gołąbki wegetariańskie z kasza gryczaną, suszonym pomidorem i pieczarką,ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda
NoclegiNoclegi na miejscu
rezerwacja telefoniczna na hasło: SCRABBLE
Recepcja – tel. 33 845 20 88, tel. kom. +48 730 811 358

Ceny ze śniadaniem:
Pokój 1 osobowy — 120 zł/os
Pokój 2 osobowy — 95 zł/os
Pokój 3 osobowy — 80 zł/os
Pokój 4 osobowy — 70 zł/os
NagrodyNagrody pieniężne i puchary + nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce
Puchar + nagroda rzeczowa za najlepszy debiut

Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych uczestników.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSzestaw II2020-01-27 21:59:28
2 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSzestaw III2020-01-28 23:31:41
3 Zdzisław Stańkowski Rząska Członek PFSzestaw III2020-01-29 13:10:27
4 Adam Janicki Wrocław Członek PFSzestaw III2020-01-29 19:47:22
5 Karol Wyrębkiewicz Kraków Członek PFSzestaw II2020-01-29 20:37:40
6 Karolina Sikora Jaworzno Członek PFSzestaw I2020-01-30 05:33:10
7 Marcin Kurowski Racibórz Członek PFSzestaw II2020-01-30 09:49:48
8 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSzestaw I2020-01-30 20:59:49
9 Agnieszka Dawid Kraków Zwykły uczestnikzestaw III2020-01-31 08:36:37
10 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSzestaw I2020-01-31 09:03:36
11 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFSzestaw II2020-01-31 09:17:03
12 Justyna Gorka Kraków Członek PFSzestaw III2020-01-31 10:34:57
13 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSzestaw I2020-02-01 13:52:08
14 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-01 14:02:45
15 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSzestaw I2020-02-02 10:32:41
16 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSzestaw I2020-02-02 16:06:25
17 Urszula Rechowicz Katowice Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-02 16:07:21
18 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-03 10:49:46
19 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSzestaw II2020-02-03 13:16:51
20 Artur Irzyk Kraków Członek PFSzestaw II2020-02-03 23:58:46
21 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-04 11:59:59
22 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-04 12:16:34
23 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSzestaw II2020-02-04 22:45:15
24 Marcin Stachowiak Poznań Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-05 17:42:24
25 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFS2020-02-06 09:53:13
26 Ewa Madejczyk Katowice Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-07 08:41:45
27 Dariusz Putoń  RUDA ŚLĄSKA Członek PFS2020-02-07 22:49:52
28 Ewa Dunikowska Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-08 17:39:16
29 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-11 09:43:30
30 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSzestaw I2020-02-11 14:16:03
31 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSzestaw II2020-02-12 17:07:25
32 Marcin Ceglarek Kraków Członek PFSzestaw I2020-02-13 12:37:15
33 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSzestaw I2020-02-13 13:50:15
34 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnik2020-02-16 09:01:17
35 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-16 17:50:07
36 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnikzestaw III2020-02-17 07:51:41
37 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-18 18:27:33
38 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSzestaw II2020-02-19 15:17:24
39 Jerzy Luter Bytom Członek PFSzestaw I2020-02-20 04:09:30
40 Marcel Smolarek Nowa Wieś Młodzieżzestaw II2020-02-20 21:32:17
41 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSzestaw III2020-02-21 15:46:01
42 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnik2020-02-22 20:46:30
43 Martyna Śmiechura Nowa Wieś Młodzież2020-02-23 18:32:29
44 Marta Sztajnert Wisła Członek PFSzestaw II2020-02-23 20:55:47
45 Krzysztof Kałuża  Sosnowiec Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-24 15:18:01
46 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzieżzestaw I2020-02-24 22:49:01
47 Jan Mrozowski Kraków Członek PFSzestaw II2020-02-25 22:08:53
48 Andrzej Kwiatkowski Warszawa (Mokotów) Członek PFS2020-02-26 00:11:08
49 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSzestaw I2020-02-26 11:20:52
50 Izabela Chmielewska Zabrze Zwykły uczestnik2020-02-26 18:01:19
51 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-26 21:29:36
52 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnikzestaw I2020-02-27 11:14:58
53 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2020-02-28 16:25:06
54 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2020-02-28 21:14:36
55 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFS2020-02-29 09:28:13
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Dorota Gwiazdoń — 512 316 534 — dorgwiazdon@gmail.com
SponsorzyHOTEL RELAX w Kętach
Patronat: Burmistrz Gminy Kęty

Jubiler Kęty — Władysław Kuśmierz
Obsessive, Sabipol
Restauracja Malinowy Las — Nowa Wieś
Strefa Usług 3D Nowa Wieś
Usługowe wycinanie CNC SMOLAREK
Hurtownia SAGO — STYL s.c.
ROBOTECHNIK
IDEA PLAST


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Kęt w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.92     10.0     5151     2028      877
  2 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.67     10.0     5038     2023     1015
  3 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.17      9.0     4769     1876      389
  4 Artur           Irzyk                Strzyżów               146.12      9.0     4659     1896      432
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 144.98      8.0     5006     1715      620
  6 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         148.49      8.0     4876     1797      461
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.48      8.0     4810     1776      551
  8 Tomasz          Lempart              Wadowice               135.20      8.0     4688     1734      410
  9 Irena           Sołdan               Warszawa               135.43      8.0     4673     1752       82
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               136.51      8.0     4649     1881      194
 11 Jan             Mrozowski            Kraków                 147.14      7.5     4623     1705      125
 12 Janusz          Krupiński            Bytom                  143.08      7.0     4902     1637      310
 13 Agnieszka       Walas                Kraków                 133.87      7.0     4767     1600      539
 14 Justyna         Górka                Kraków                 144.31      7.0     4727     1671      353
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.10      7.0     4717     1717      299
 16 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.83      7.0     4684     1646      381
 17 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 128.55      7.0     4683     1585       99
 18 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            149.97      7.0     4658     1613      582
 19 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              116.94      7.0     4487     1613       56
 20 Zdzisław        Stańkowski           Rząska                 124.15      7.0     4420     1609      215
 21 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                127.19      7.0     4408     1615      -57
 22 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            121.58      7.0     4272     1730     -203
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               138.32      6.5     4624     1661      135
 24 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             151.90      6.0     4706     1612      153
 25 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 115.70      6.0     4658     1497      211
 26 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.29      6.0     4545     1471       45
 27 Ewa             Dunikowska           Kraków                 114.85      6.0     4500     1546       20
 28 Urszula         Rechowicz            Katowice               117.52      6.0     4410     1532        3
 29 Marcin          Kurowski             Racibórz               112.55      6.0     4403     1520      101
 30 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              135.26      6.0     4395     1572     -102
 31 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 143.13      6.0     4315     1466      143
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             133.24      6.0     4280     1479      -44
 33 Marcin          Ceglarek             Kraków                 129.96      6.0     4268     1544     -492
 34 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.12      6.0     4224     1460      209
 35 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.92      6.0     4190     1494     -256
 36 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        135.09      5.0     4533     1408       60
 37 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.75      5.0     4373     1476       12
 38 Agnieszka       Dawid                Kraków                 117.94      5.0     4259     1341     -292
 39 Adam            Janicki              Wrocław                118.50      5.0     4246     1387     -202
 40 Natalia         Ogierman             Katowice               124.93      5.0     4219     1463     -302
 41 Waldemar        Wypchał              Kraków                 113.74      5.0     4206     1305     -176
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  125.53      5.0     4204     1455     -254
 43 Dariusz         Sowula               Kraków                 127.38      5.0     4181     1344     -413
 44 Marta           Sztajnert            Wisła                  124.26      5.0     4110     1339     -359
 45 Leszek          Kilian               Jaworzno               111.73      5.0     4077     1358     -315
 46 Marta           Majewska             Wadowice               105.12      5.0     4001     1274     -187
 47 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               103.60      5.0     3963     1237      -64
 48 Joanna          Brychcy              Katowice               116.59      4.0     4233     1311     -453
 49 Józef           Burzyński            Ełk                    114.80      4.0     4163     1242     -275
 50 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              119.76      4.0     4109     1193     -124
 51 Marcin          Stachowiak           Poznań                 100.00      4.0     4058     1221     -404
 52 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               103.03      4.0     3952     1144     -456
 53 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      3.5     3641     1020     -223
 54 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.5     3635      965     -192
 55 Karolina        Sikora               Jaworzno               101.85      3.5     3622      980     -109
 56 Ewa             Madejczyk            Katowice               126.35      3.0     2452      735      -21
 57 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3926      969     -384
 58 Martyna         Śmiechura            Nowa Wieś              100.00      0.5     2957      616    -1223
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Kęt w Scrabble



	Łukasz Bobowski 151.90 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Natalia        Ogierman              124.93 +  415: 300  175
    2    15 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  417: 388  193
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 +  436: 324  195
    4     4 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 +  404: 301  172
    5     1 Jakub          Zaryński              146.92 -  338: 398   97
    6     4 Rafał          Wesołowski            136.51 -  392: 405   87
    7     7 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  389: 460   85
    8     9 Ewa            Dunikowska            114.85 +  382: 334  165
    9     8 Urszula        Rechowicz             117.52 +  420: 411  168
   10     7 Jan            Mrozowski             147.14 -  357: 413   97
   11    10 Irena          Sołdan                135.43 -  376: 389   85
   12     9 Janusz         Krupiński             143.08 -  380: 430   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Dariusz Putoń 149.97 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Sztajnert             124.26 +  368: 304  174
    2     8 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  532: 303  185
    3     3 Marcin         Ceglarek              129.96 -  344: 444   80
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  308: 445   96
    5    13 Urszula        Rechowicz             117.52 +  397: 306  168
    6    10 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  340: 341   72
    7    16 Józef          Burzyński             114.80 +  379: 362  165
    8    15 Izabela        Chmielewska           115.70 -  369: 394   66
    9    14 Jerzy          Luter                 125.53 +  415: 301  176
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  315: 391   88
   11    15 Jerzy          Matyasik              127.92 +  474: 236  178
   12    11 Ewa            Dunikowska            114.85 +  417: 249  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Paweł Mazurek 148.49 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zdzisław       Stańkowski            124.15 +  429: 382  174
    2    11 Dariusz        Sowula                127.38 +  427: 363  177
    3     5 Jerzy          Matyasik              127.92 +  409: 274  178
    4     1 Rafał          Wesołowski            136.51 -  376: 444   87
    5     7 Joanna         Brychcy               116.59 +  490: 287  167
    6     3 Arkadiusz      Łydka                 125.17 +  422: 337  175
    7     3 Artur          Irzyk                 146.12 +  455: 332  196
    8     2 Andrzej        Rechowicz             130.10 +  363: 322  180
    9     1 Jakub          Zaryński              146.92 -  449: 452   97
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  378: 478   95
   11     1 Przemysław     Herdzina              136.67 -  312: 400   87
   12     4 Agnieszka      Walas                 133.87 +  366: 344  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Jan Mrozowski 147.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  301: 313   72
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 =  396: 396  138
    3    22 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  491: 381  168
    4    13 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  443: 457   75
    5    20 Jerzy          Luter                 125.53 +  317: 305  176
    6    12 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  372: 484   79
    7    18 Zdzisław       Stańkowski            124.15 +  387: 370  174
    8    14 Ireneusz       Kurzok                127.19 +  444: 252  177
    9    11 Tomasz         Lempart               135.20 +  350: 335  185
   10     7 Łukasz         Bobowski              151.90 +  413: 357  202
   11     5 Rafał          Wesołowski            136.51 -  260: 456   87
   12     8 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 +  449: 392  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Jakub Zaryński 146.92 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  463: 305  170
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          146.48 +  406: 318  196
    3     4 Marcin         Stachowiak            100.00 +  507: 303  150
    4     3 Marcin         Ceglarek              129.96 +  518: 331  180
    5     1 Łukasz         Bobowski              151.90 +  398: 338  202
    6     1 Artur          Irzyk                 146.12 +  468: 391  196
    7     1 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  320: 404   80
    8     1 Rafał          Wesołowski            136.51 +  437: 302  187
    9     1 Paweł          Mazurek               148.49 +  452: 449  198
   10     1 Przemysław     Herdzina              136.67 -  310: 449   87
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 +  415: 351  195
   12     1 Przemysław     Herdzina              136.67 +  457: 333  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Mariusz Wrześniewski 146.48 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Teresa         Zalewska              119.12 +  375: 284  169
    2     6 Jakub          Zaryński              146.92 -  318: 406   97
    3    14 Piotr          Potoczek              116.94 +  385: 355  167
    4     8 Dariusz        Putoń                 149.97 +  445: 308  200
    5     4 Przemysław     Herdzina              136.67 -  411: 448   87
    6    11 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  359: 465   85
    7    15 Natalia        Ogierman              124.93 +  436: 314  175
    8    11 Marcin         Ceglarek              129.96 +  481: 254  180
    9     7 Justyna        Górka                 144.31 -  294: 527   94
   10    10 Urszula        Rechowicz             117.52 +  459: 327  168
   11     9 Zdzisław       Stańkowski            124.15 +  428: 253  174
   12     5 Andrzej        Rechowicz             130.10 +  419: 318  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Artur Irzyk 146.12 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               118.50 +  292: 291  169
    2    14 Piotr          Broda                 133.24 +  436: 343  183
    3     6 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  477: 314  163
    4     2 Przemysław     Herdzina              136.67 +  327: 320  187
    5     2 Rafał          Wesołowski            136.51 +  386: 287  187
    6     1 Jakub          Zaryński              146.92 -  391: 468   97
    7     3 Paweł          Mazurek               148.49 -  332: 455   98
    8     5 Justyna        Górka                 144.31 +  465: 339  194
    9     3 Andrzej        Rechowicz             130.10 +  403: 377  180
   10     3 Dominik        Ulejczyk              128.55 +  478: 333  179
   11     3 Agnieszka      Walas                 133.87 +  366: 361  184
   12     2 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  306: 339   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Karol Wyrębkiewicz 144.98 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  340: 421   68
    2    26 Bernadeta      Zapała                100.00 +  494: 209  150
    3     8 Łukasz         Bobowski              151.90 -  324: 436  102
    4    17 Izabela        Chmielewska           115.70 +  488: 409  166
    5    10 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  238: 457   80
    6    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  489: 414  150
    7    11 Adam           Janicki               118.50 +  438: 304  169
    8     8 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  530: 370  163
    9     5 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  501: 296  185
   10     2 Paweł          Mazurek               148.49 +  478: 378  198
   11     2 Jakub          Zaryński              146.92 -  351: 415   97
   12     3 Rafał          Wesołowski            136.51 +  335: 277  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Justyna Górka 144.31 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  513: 341  168
    2     2 Krzysztof      Zawadzki              112.75 -  303: 449   63
    3    11 Dariusz        Sowula                127.38 +  465: 328  177
    4     5 Irena          Sołdan                135.43 -  265: 464   85
    5    14 Natalia        Ogierman              124.93 +  359: 297  175
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 +  431: 392  188
    7     5 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  439: 298  185
    8     5 Artur          Irzyk                 146.12 -  339: 465   96
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          146.48 +  527: 294  196
   10     4 Rafał          Wesołowski            136.51 -  340: 346   87
   11     7 Tomasz         Lempart               135.20 -  337: 366   85
   12    10 Izabela        Chmielewska           115.70 +  409: 334  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Andrzej Rakoczy 143.13 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wolski                117.83 -  386: 388   68
    2    15 Łukasz         Bobowski              151.90 -  388: 417  102
    3    23 Marcel         Smolarek              100.00 +  454: 335  150
    4    15 Krzysztof      Zawadzki              112.75 -  334: 349   63
    5    21 Marcin         Kurowski              112.55 +  392: 361  163
    6    15 Piotr          Broda                 133.24 +  351: 349  183
    7    13 Jerzy          Luter                 125.53 -  329: 354   76
    8    18 Leszek         Kilian                111.73 +  324: 315  162
    9    18 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  291: 354   88
   10    20 Teresa         Zalewska              119.12 +  326: 317  169
   11    14 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  292: 386   68
   12    19 Marta          Sztajnert             124.26 +  448: 247  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Janusz Krupiński 143.08 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Rechowicz             117.52 +  423: 299  168
    2    12 Jerzy          Matyasik              127.92 -  343: 387   78
    3    16 Bartłomiej     Pawlak                135.09 -  405: 565   85
    4    16 Agnieszka      Walas                 133.87 +  446: 390  184
    5    12 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 253  150
    6     7 Ewa            Dunikowska            114.85 +  446: 284  165
    7     4 Rafał          Wesołowski            136.51 -  384: 398   87
    8     7 Tomasz         Lempart               135.20 +  431: 396  185
    9     6 Irena          Sołdan                135.43 -  390: 418   85
   10     8 Andrzej        Rechowicz             130.10 +  396: 390  180
   11     6 Sławomir       Wolski                117.83 -  378: 432   68
   12     9 Łukasz         Bobowski              151.90 +  430: 380  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Andrzej Kwiatkowski 138.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Potoczek              116.94 -  362: 492   67
    2    20 Jan            Mrozowski             147.14 =  396: 396  147
    3    21 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  354: 334  185
    4    14 Ewa            Dunikowska            114.85 +  394: 358  165
    5     9 Tomasz         Lempart               135.20 -  373: 464   85
    6    14 Justyna        Górka                 144.31 -  392: 431   94
    7    19 Piotr          Broda                 133.24 +  488: 248  183
    8    13 Irena          Sołdan                135.43 -  413: 431   85
    9    18 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  354: 291  193
   10    13 Dariusz        Putoń                 149.97 +  391: 315  200
   11    11 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  359: 398   72
   12    15 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  348: 331  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Przemysław Herdzina 136.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Brychcy               116.59 +  563: 247  167
    2     1 Marcin         Kurowski              112.55 +  414: 311  163
    3     1 Ireneusz       Kurzok                127.19 +  413: 315  177
    4     2 Artur          Irzyk                 146.12 -  320: 327   96
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          146.48 +  448: 411  196
    6     2 Irena          Sołdan                135.43 +  414: 336  185
    7     2 Tomasz         Lempart               135.20 +  372: 333  185
    8     3 Arkadiusz      Łydka                 125.17 +  495: 327  175
    9     2 Rafał          Wesołowski            136.51 +  417: 337  187
   10     1 Jakub          Zaryński              146.92 +  449: 310  197
   11     1 Paweł          Mazurek               148.49 +  400: 312  198
   12     1 Jakub          Zaryński              146.92 -  333: 457   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 12 168.58




	Rafał Wesołowski 136.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Izabela        Chmielewska           115.70 +  459: 329  166
    2     7 Jerzy          Luter                 125.53 +  460: 372  176
    3     2 Andrzej        Rechowicz             130.10 +  478: 427  180
    4     1 Paweł          Mazurek               148.49 +  444: 376  198
    5     2 Artur          Irzyk                 146.12 -  287: 386   96
    6     4 Łukasz         Bobowski              151.90 +  405: 392  202
    7     4 Janusz         Krupiński             143.08 +  398: 384  193
    8     1 Jakub          Zaryński              146.92 -  302: 437   97
    9     2 Przemysław     Herdzina              136.67 -  337: 417   87
   10     4 Justyna        Górka                 144.31 +  346: 340  194
   11     5 Jan            Mrozowski             147.14 +  456: 260  197
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  277: 335   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Irena Sołdan 135.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Dunikowska            114.85 +  438: 375  165
    2     9 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  378: 442   77
    3    12 Marcin         Kurowski              112.55 +  346: 333  163
    4     5 Justyna        Górka                 144.31 +  464: 265  194
    5     8 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 +  432: 415  172
    6     2 Przemysław     Herdzina              136.67 -  336: 414   87
    7     8 Sławomir       Wolski                117.83 -  305: 438   68
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 +  431: 413  188
    9     6 Janusz         Krupiński             143.08 +  418: 390  193
   10     5 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  387: 388   75
   11    10 Łukasz         Bobowski              151.90 +  389: 376  202
   12     6 Sławomir       Wolski                117.83 +  349: 342  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Krzysztof Kałuża 135.26 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Burzyński             114.80 +  444: 341  165
    2     8 Dariusz        Putoń                 149.97 -  303: 532  100
    3    21 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  334: 354   88
    4    25 Teresa         Zalewska              119.12 +  381: 348  169
    5    11 Piotr          Potoczek              116.94 +  400: 318  167
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          146.48 +  465: 359  196
    7     7 Łukasz         Bobowski              151.90 +  460: 389  202
    8     4 Sławomir       Wolski                117.83 -  350: 364   68
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  296: 501   95
   10    14 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  277: 356   72
   11    17 Jerzy          Luter                 125.53 +  375: 308  176
   12    13 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  310: 327   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Tomasz Lempart 135.20 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Wypchał               113.74 +  432: 308  164
    2    10 Marcin         Stachowiak            100.00 -  325: 378   50
    3    18 Teresa         Zalewska              119.12 +  437: 293  169
    4    12 Jerzy          Matyasik              127.92 +  402: 301  178
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 +  464: 373  188
    6     6 Sławomir       Wolski                117.83 +  362: 342  168
    7     2 Przemysław     Herdzina              136.67 -  333: 372   87
    8     7 Janusz         Krupiński             143.08 -  396: 431   93
    9    11 Jan            Mrozowski             147.14 -  335: 350   97
   10    12 Piotr          Potoczek              116.94 +  412: 374  167
   11     7 Justyna        Górka                 144.31 +  366: 337  194
   12     7 Dominik        Ulejczyk              128.55 +  424: 419  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Bartłomiej Pawlak 135.09 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Zawadzki              112.75 -  244: 401   63
    2    29 Karolina       Sikora                101.85 +  442: 257  152
    3    16 Janusz         Krupiński             143.08 +  565: 405  193
    4     7 Ireneusz       Kurzok                127.19 +  455: 342  177
    5     5 Marcin         Ceglarek              129.96 +  378: 349  180
    6     5 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  362: 430   80
    7     5 Justyna        Górka                 144.31 -  298: 439   94
    8    10 Urszula        Rechowicz             117.52 -  355: 395   68
    9    10 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  386: 442   75
   10    15 Natalia        Ogierman              124.93 +  429: 270  175
   11    12 Marcin         Kurowski              112.55 -  288: 395   63
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  331: 348   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Agnieszka Walas 133.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kurowski              112.55 -  376: 403   63
    2    17 Leszek         Kilian                111.73 +  381: 344  162
    3    19 Natalia        Ogierman              124.93 -  302: 371   75
    4    16 Janusz         Krupiński             143.08 -  390: 446   93
    5    25 Grażyna        Chłopek               103.03 +  434: 247  153
    6    18 Dariusz        Sowula                127.38 +  419: 318  177
    7    14 Joanna         Brychcy               116.59 +  405: 335  167
    8    12 Jerzy          Luter                 125.53 +  464: 368  176
    9     9 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 +  427: 251  172
   10     6 Sławomir       Wolski                117.83 +  464: 413  168
   11     3 Artur          Irzyk                 146.12 -  361: 366   96
   12     4 Paweł          Mazurek               148.49 -  344: 366   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Piotr Broda 133.24 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                111.73 +  419: 307  162
    2    14 Artur          Irzyk                 146.12 -  343: 436   96
    3    17 Joanna         Brychcy               116.59 -  369: 379   67
    4    19 Marcin         Kurowski              112.55 +  346: 341  163
    5    18 Marta          Majewska              105.12 +  416: 334  155
    6    15 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  349: 351   93
    7    19 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  248: 488   88
    8    22 Marta          Sztajnert             124.26 +  348: 282  174
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              112.75 -  320: 394   63
   10    18 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  397: 407   77
   11    20 Dariusz        Sowula                127.38 +  370: 334  177
   12    17 Waldemar       Wypchał               113.74 +  355: 271  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Andrzej Rechowicz 130.10 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Majewska              105.12 +  386: 357  155
    2     4 Arkadiusz      Łydka                 125.17 +  384: 335  175
    3     2 Rafał          Wesołowski            136.51 -  427: 478   87
    4    11 Natalia        Ogierman              124.93 +  387: 355  175
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 +  457: 238  195
    6     5 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  430: 362  185
    7     1 Jakub          Zaryński              146.92 +  404: 320  197
    8     2 Paweł          Mazurek               148.49 -  322: 363   98
    9     3 Artur          Irzyk                 146.12 -  377: 403   96
   10     8 Janusz         Krupiński             143.08 -  390: 396   93
   11     8 Ewa            Dunikowska            114.85 +  435: 392  165
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  318: 419   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Marcin Ceglarek 129.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  382: 341  154
    2     5 Dominik        Ulejczyk              128.55 +  363: 348  179
    3     3 Dariusz        Putoń                 149.97 +  444: 344  200
    4     3 Jakub          Zaryński              146.92 -  331: 518   97
    5     5 Bartłomiej     Pawlak                135.09 -  349: 378   85
    6     9 Zdzisław       Stańkowski            124.15 +  390: 315  174
    7     9 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  273: 437   75
    8    11 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  254: 481   96
    9    17 Ewa            Dunikowska            114.85 -  364: 529   65
   10    19 Joanna         Brychcy               116.59 +  376: 347  167
   11    18 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  344: 372   77
   12    18 Natalia        Ogierman              124.93 +  398: 350  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Dominik Ulejczyk 128.55 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grażyna        Chłopek               103.03 +  473: 363  153
    2     5 Marcin         Ceglarek              129.96 -  348: 363   80
    3    10 Waldemar       Wypchał               113.74 +  403: 348  164
    4     9 Joanna         Brychcy               116.59 -  284: 415   67
    5    17 Józef          Burzyński             114.80 +  419: 313  165
    6    12 Jan            Mrozowski             147.14 +  484: 372  197
    7     6 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  357: 335  163
    8     6 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 +  376: 337  172
    9     4 Sławomir       Wolski                117.83 +  416: 393  168
   10     3 Artur          Irzyk                 146.12 -  333: 478   96
   11     4 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  371: 443   75
   12     7 Tomasz         Lempart               135.20 -  419: 424   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Jerzy Matyasik 127.92 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Karolina       Sikora                101.85 +  346: 314  152
    2    12 Janusz         Krupiński             143.08 +  387: 343  193
    3     5 Paweł          Mazurek               148.49 -  274: 409   98
    4    12 Tomasz         Lempart               135.20 -  301: 402   85
    5    19 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  238: 444   77
    6    23 Jerzy          Luter                 125.53 -  330: 389   76
    7    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  422: 315  150
    8    21 Adam           Janicki               118.50 -  365: 418   69
    9    23 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  360: 338  170
   10    22 Leszek         Kilian                111.73 +  485: 304  162
   11    15 Dariusz        Putoń                 149.97 -  236: 474  100
   12    21 Leszek         Kilian                111.73 +  446: 296  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Dariusz Sowula 127.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  359: 337  150
    2    11 Paweł          Mazurek               148.49 -  363: 427   98
    3    11 Justyna        Górka                 144.31 -  328: 465   94
    4    18 Piotr          Potoczek              116.94 -  231: 483   67
    5    24 Izabela        Chmielewska           115.70 +  384: 320  166
    6    18 Agnieszka      Walas                 133.87 -  318: 419   84
    7    21 Marcin         Kurowski              112.55 -  372: 401   63
    8    26 Marcel         Smolarek              100.00 +  368: 346  150
    9    25 Teresa         Zalewska              119.12 -  374: 398   69
   10    25 Marcin         Stachowiak            100.00 +  367: 310  150
   11    20 Piotr          Broda                 133.24 -  334: 370   83
   12    24 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  383: 318  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Ireneusz Kurzok 127.19 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcel         Smolarek              100.00 +  368: 298  150
    2     9 Irena          Sołdan                135.43 +  442: 378  185
    3     1 Przemysław     Herdzina              136.67 -  315: 413   87
    4     7 Bartłomiej     Pawlak                135.09 -  342: 455   85
    5    19 Jerzy          Matyasik              127.92 +  444: 238  178
    6    13 Joanna         Brychcy               116.59 +  441: 354  167
    7    10 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  347: 364   72
    8    14 Jan            Mrozowski             147.14 -  252: 444   97
    9    19 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  316: 431   68
   10    18 Piotr          Broda                 133.24 +  407: 397  183
   11    18 Marcin         Ceglarek              129.96 +  372: 344  180
   12    14 Marcin         Kurowski              112.55 +  362: 349  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Ewa Madejczyk 126.35 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Stachowiak            100.00 -  362: 367   50
    2    21 Natalia        Ogierman              124.93 -  350: 354   75
    3    24 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  402: 353  170
    4    21 Józef          Burzyński             114.80 -  326: 332   65
    5    26 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  397: 279  154
    6    19 Marta          Majewska              105.12 +  355: 302  155
    7    20 Izabela        Chmielewska           115.70 -  260: 486   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  7 105.00




	Jerzy Luter 125.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  369: 282  150
    2     7 Rafał          Wesołowski            136.51 -  372: 460   87
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  303: 363   75
    4    20 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  422: 371  168
    5    20 Jan            Mrozowski             147.14 -  305: 317   97
    6    23 Jerzy          Matyasik              127.92 +  389: 330  178
    7    13 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  354: 329  193
    8    12 Agnieszka      Walas                 133.87 -  368: 464   84
    9    14 Dariusz        Putoń                 149.97 -  301: 415  100
   10    21 Adam           Janicki               118.50 +  354: 338  169
   11    17 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  308: 375   85
   12    20 Teresa         Zalewska              119.12 -  359: 414   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Arkadiusz Łydka 125.17 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Martyna        Śmiechura             100.00 +  488: 249  150
    2     4 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  335: 384   80
    3     9 Jerzy          Luter                 125.53 +  363: 303  176
    4    13 Jan            Mrozowski             147.14 +  457: 443  197
    5     6 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  413: 361  163
    6     3 Paweł          Mazurek               148.49 -  337: 422   98
    7     9 Marcin         Ceglarek              129.96 +  437: 273  180
    8     3 Przemysław     Herdzina              136.67 -  327: 495   87
    9    10 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  442: 386  185
   10     5 Irena          Sołdan                135.43 +  388: 387  185
   11     4 Dominik        Ulejczyk              128.55 +  443: 371  179
   12     2 Artur          Irzyk                 146.12 +  339: 306  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 12 156.33




	Natalia Ogierman 124.93 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Bobowski              151.90 -  300: 415  102
    2    21 Ewa            Madejczyk             126.35 +  354: 350  176
    3    19 Agnieszka      Walas                 133.87 +  371: 302  184
    4    11 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  355: 387   80
    5    14 Justyna        Górka                 144.31 -  297: 359   94
    6    20 Leszek         Kilian                111.73 +  425: 312  162
    7    15 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  314: 436   96
    8    19 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  412: 372  168
    9    16 Piotr          Potoczek              116.94 -  354: 377   67
   10    15 Bartłomiej     Pawlak                135.09 -  270: 429   85
   11    21 Adam           Janicki               118.50 +  417: 384  169
   12    18 Marcin         Ceglarek              129.96 -  350: 398   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Marta Sztajnert 124.26 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Putoń                 149.97 -  304: 368  100
    2    19 Grażyna        Chłopek               103.03 +  339: 322  153
    3    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  351: 383   50
    4    22 Adam           Janicki               118.50 +  381: 354  169
    5    15 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  320: 425   74
    6    16 Piotr          Potoczek              116.94 -  356: 417   67
    7    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  338: 323  150
    8    22 Piotr          Broda                 133.24 -  282: 348   83
    9    21 Waldemar       Wypchał               113.74 +  493: 329  164
   10    17 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  359: 418   68
   11    23 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  340: 334  168
   12    19 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  247: 448   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Zdzisław Stańkowski 124.15 Rząska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Mazurek               148.49 -  382: 429   98
    2    16 Waldemar       Wypchał               113.74 -  309: 433   64
    3    25 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  406: 259  154
    4    23 Leszek         Kilian                111.73 +  443: 361  162
    5    15 Marta          Sztajnert             124.26 +  425: 320  174
    6     9 Marcin         Ceglarek              129.96 -  315: 390   80
    7    18 Jan            Mrozowski             147.14 -  370: 387   97
    8    17 Joanna         Brychcy               116.59 +  403: 354  167
    9    13 Adam           Janicki               118.50 +  482: 291  169
   10     9 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  305: 243  163
   11     9 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  253: 428   96
   12    13 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  327: 310  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Arkadiusz Kleniewski 121.58 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Mrozowski             147.14 +  313: 301  197
    2    13 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  403: 378  168
    3     7 Sławomir       Wolski                117.83 +  401: 385  168
    4     4 Łukasz         Bobowski              151.90 -  301: 404  102
    5     8 Irena          Sołdan                135.43 -  415: 432   85
    6    10 Dariusz        Putoń                 149.97 +  341: 340  200
    7    10 Ireneusz       Kurzok                127.19 +  364: 347  177
    8     6 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  337: 376   79
    9     9 Agnieszka      Walas                 133.87 -  251: 427   84
   10    14 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  356: 277  185
   11    11 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 +  398: 359  188
   12     8 Jan            Mrozowski             147.14 -  392: 449   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Dorota Gwiazdoń 119.76 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              146.92 -  305: 463   97
    2    18 Ewa            Dunikowska            114.85 -  302: 401   65
    3    24 Ewa            Madejczyk             126.35 -  353: 402   76
    4    26 Urszula        Rechowicz             117.52 -  321: 324   68
    5    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  400: 264  150
    6    27 Marcel         Smolarek              100.00 -  318: 320   50
    7    27 Karolina       Sikora                101.85 +  371: 259  152
    8    25 Grażyna        Chłopek               103.03 +  413: 338  153
    9    23 Jerzy          Matyasik              127.92 -  338: 360   78
   10    24 Józef          Burzyński             114.80 +  418: 370  165
   11    22 Leszek         Kilian                111.73 -  252: 349   62
   12    24 Dariusz        Sowula                127.38 -  318: 383   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Teresa Zalewska 119.12 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  284: 375   96
    2    25 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  383: 266  154
    3    18 Tomasz         Lempart               135.20 -  293: 437   85
    4    25 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  348: 381   85
    5    23 Adam           Janicki               118.50 -  345: 347   69
    6    28 Karolina       Sikora                101.85 +  371: 342  152
    7    26 Agnieszka      Dawid                 117.94 -  231: 365   68
    8    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  383: 218  150
    9    25 Dariusz        Sowula                127.38 +  398: 374  177
   10    20 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  317: 326   93
   11    24 Marta          Majewska              105.12 +  457: 225  155
   12    20 Jerzy          Luter                 125.53 +  414: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Adam Janicki 118.50 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Irzyk                 146.12 -  291: 292   96
    2    24 Józef          Burzyński             114.80 +  406: 305  165
    3    13 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  411: 453   68
    4    22 Marta          Sztajnert             124.26 -  354: 381   74
    5    23 Teresa         Zalewska              119.12 +  347: 345  169
    6    21 Marcin         Stachowiak            100.00 +  381: 330  150
    7    11 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  304: 438   95
    8    21 Jerzy          Matyasik              127.92 +  418: 365  178
    9    13 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  291: 482   74
   10    21 Jerzy          Luter                 125.53 -  338: 354   76
   11    21 Natalia        Ogierman              124.93 -  384: 417   75
   12    22 Joanna         Brychcy               116.59 +  321: 286  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Katarzyna Kowalska 118.29 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 +  421: 340  195
    2    13 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  378: 403   72
    3    13 Adam           Janicki               118.50 +  453: 411  169
    4     6 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 300  150
    5     3 Sławomir       Wolski                117.83 -  292: 406   68
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              112.75 -  258: 456   63
    7    17 Urszula        Rechowicz             117.52 -  331: 438   68
    8    19 Natalia        Ogierman              124.93 -  372: 412   75
    9    19 Ireneusz       Kurzok                127.19 +  431: 316  177
   10    17 Marta          Sztajnert             124.26 +  418: 359  174
   11    14 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  386: 292  193
   12    12 Piotr          Potoczek              116.94 -  326: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Agnieszka Dawid 117.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 144.31 -  341: 513   94
    2    23 Marcel         Smolarek              100.00 +  404: 316  150
    3    22 Jan            Mrozowski             147.14 -  381: 491   97
    4    20 Jerzy          Luter                 125.53 -  371: 422   76
    5    22 Leszek         Kilian                111.73 -  289: 457   62
    6    24 Urszula        Rechowicz             117.52 -  308: 392   68
    7    26 Teresa         Zalewska              119.12 +  365: 231  169
    8    23 Marta          Majewska              105.12 +  359: 341  155
    9    20 Józef          Burzyński             114.80 +  360: 309  165
   10    16 Izabela        Chmielewska           115.70 -  338: 433   66
   11    23 Marta          Sztajnert             124.26 -  334: 340   74
   12    23 Józef          Burzyński             114.80 +  409: 306  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Sławomir Wolski 117.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  388: 386  193
    2     3 Piotr          Potoczek              116.94 +  451: 303  167
    3     7 Arkadiusz      Kleniewski            121.58 -  385: 401   72
    4    10 Marcin         Stachowiak            100.00 +  330: 297  150
    5     3 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  406: 292  168
    6     6 Tomasz         Lempart               135.20 -  342: 362   85
    7     8 Irena          Sołdan                135.43 +  438: 305  185
    8     4 Krzysztof      Kałuża                135.26 +  364: 350  185
    9     4 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  393: 416   79
   10     6 Agnieszka      Walas                 133.87 -  413: 464   84
   11     6 Janusz         Krupiński             143.08 +  432: 378  193
   12     6 Irena          Sołdan                135.43 -  342: 349   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Urszula Rechowicz 117.52 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janusz         Krupiński             143.08 -  299: 423   93
    2    22 Marta          Majewska              105.12 +  392: 301  155
    3    15 Ewa            Dunikowska            114.85 -  378: 398   65
    4    26 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  324: 321  170
    5    13 Dariusz        Putoń                 149.97 -  306: 397  100
    6    24 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  392: 308  168
    7    17 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  438: 331  168
    8    10 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  395: 355  185
    9     8 Łukasz         Bobowski              151.90 -  411: 420  102
   10    10 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  327: 459   96
   11    16 Piotr          Potoczek              116.94 -  367: 380   67
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  381: 314  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Piotr Potoczek 116.94 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 +  492: 362  188
    2     3 Sławomir       Wolski                117.83 -  303: 451   68
    3    14 Mariusz        Wrześniewski          146.48 -  355: 385   96
    4    18 Dariusz        Sowula                127.38 +  483: 231  177
    5    11 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  318: 400   85
    6    16 Marta          Sztajnert             124.26 +  417: 356  174
    7    12 Ewa            Dunikowska            114.85 -  291: 467   65
    8    16 Waldemar       Wypchał               113.74 +  330: 320  164
    9    16 Natalia        Ogierman              124.93 +  377: 354  175
   10    12 Tomasz         Lempart               135.20 -  374: 412   85
   11    16 Urszula        Rechowicz             117.52 +  380: 367  168
   12    12 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  367: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Joanna Brychcy 116.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Herdzina              136.67 -  247: 563   87
    2    28 Izabela        Chmielewska           115.70 +  423: 274  166
    3    17 Piotr          Broda                 133.24 +  379: 369  183
    4     9 Dominik        Ulejczyk              128.55 +  415: 284  179
    5     7 Paweł          Mazurek               148.49 -  287: 490   98
    6    13 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  354: 441   77
    7    14 Agnieszka      Walas                 133.87 -  335: 405   84
    8    17 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  354: 403   74
    9    22 Marcin         Stachowiak            100.00 +  463: 315  150
   10    19 Marcin         Ceglarek              129.96 -  347: 376   80
   11    19 Waldemar       Wypchał               113.74 -  343: 445   64
   12    22 Adam           Janicki               118.50 -  286: 321   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Izabela Chmielewska 115.70 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            136.51 -  329: 459   87
    2    28 Joanna         Brychcy               116.59 -  274: 423   67
    3    26 Grażyna        Chłopek               103.03 +  449: 243  153
    4    17 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  409: 488   95
    5    24 Dariusz        Sowula                127.38 -  320: 384   77
    6    25 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  394: 289  154
    7    20 Ewa            Madejczyk             126.35 +  486: 260  176
    8    15 Dariusz        Putoń                 149.97 +  394: 369  200
    9    12 Marcin         Kurowski              112.55 -  397: 398   63
   10    16 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  433: 338  168
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              112.75 +  439: 387  163
   12    10 Justyna        Górka                 144.31 -  334: 409   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Ewa Dunikowska 114.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                135.43 -  375: 438   85
    2    18 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  401: 302  170
    3    15 Urszula        Rechowicz             117.52 +  398: 378  168
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           138.32 -  358: 394   88
    5    16 Marcin         Stachowiak            100.00 +  354: 288  150
    6     7 Janusz         Krupiński             143.08 -  284: 446   93
    7    12 Piotr          Potoczek              116.94 +  467: 291  167
    8     9 Łukasz         Bobowski              151.90 -  334: 382  102
    9    17 Marcin         Ceglarek              129.96 +  529: 364  180
   10    11 Marcin         Kurowski              112.55 +  359: 345  163
   11     8 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  392: 435   80
   12    11 Dariusz        Putoń                 149.97 -  249: 417  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Józef Burzyński 114.80 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kałuża                135.26 -  341: 444   85
    2    24 Adam           Janicki               118.50 -  305: 406   69
    3    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  353: 318  150
    4    21 Ewa            Madejczyk             126.35 +  332: 326  176
    5    17 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  313: 419   79
    6    22 Waldemar       Wypchał               113.74 +  386: 329  164
    7    16 Dariusz        Putoń                 149.97 -  362: 379  100
    8    20 Marcin         Kurowski              112.55 -  315: 379   63
    9    20 Agnieszka      Dawid                 117.94 -  309: 360   68
   10    24 Dorota         Gwiazdoń              119.76 -  370: 418   70
   11    25 Martyna        Śmiechura             100.00 +  471: 251  150
   12    23 Agnieszka      Dawid                 117.94 -  306: 409   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Waldemar Wypchał 113.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Lempart               135.20 -  308: 432   85
    2    16 Zdzisław       Stańkowski            124.15 +  433: 309  174
    3    10 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  348: 403   79
    4    24 Marta          Majewska              105.12 -  335: 362   55
    5    27 Karolina       Sikora                101.85 +  376: 297  152
    6    22 Józef          Burzyński             114.80 -  329: 386   65
    7    22 Marcin         Stachowiak            100.00 +  356: 329  150
    8    16 Piotr          Potoczek              116.94 -  320: 330   67
    9    21 Marta          Sztajnert             124.26 -  329: 493   74
   10    23 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  356: 343  154
   11    19 Joanna         Brychcy               116.59 +  445: 343  167
   12    17 Piotr          Broda                 133.24 -  271: 355   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Krzysztof Zawadzki 112.75 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  401: 244  185
    2     2 Justyna        Górka                 144.31 +  449: 303  194
    3     6 Artur          Irzyk                 146.12 -  314: 477   96
    4    15 Andrzej        Rakoczy               143.13 +  349: 334  193
    5     6 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  361: 413   75
    6     8 Katarzyna      Kowalska              118.29 +  456: 258  168
    7     6 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  335: 357   79
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  370: 530   95
    9    15 Piotr          Broda                 133.24 +  394: 320  183
   10     9 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  243: 305   74
   11    13 Izabela        Chmielewska           115.70 -  387: 439   66
   12    16 Urszula        Rechowicz             117.52 -  314: 381   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Marcin Kurowski 112.55 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Walas                 133.87 +  403: 376  184
    2     1 Przemysław     Herdzina              136.67 -  311: 414   87
    3    12 Irena          Sołdan                135.43 -  333: 346   85
    4    19 Piotr          Broda                 133.24 -  341: 346   83
    5    21 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  361: 392   93
    6    26 Grażyna        Chłopek               103.03 +  387: 335  153
    7    21 Dariusz        Sowula                127.38 +  401: 372  177
    8    20 Józef          Burzyński             114.80 +  379: 315  165
    9    12 Izabela        Chmielewska           115.70 +  398: 397  166
   10    11 Ewa            Dunikowska            114.85 -  345: 359   65
   11    12 Bartłomiej     Pawlak                135.09 +  395: 288  185
   12    14 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  349: 362   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Leszek Kilian 111.73 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Broda                 133.24 -  307: 419   83
    2    17 Agnieszka      Walas                 133.87 -  344: 381   84
    3    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  341: 300  150
    4    23 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  361: 443   74
    5    22 Agnieszka      Dawid                 117.94 +  457: 289  168
    6    20 Natalia        Ogierman              124.93 -  312: 425   75
    7    23 Marta          Majewska              105.12 +  343: 314  155
    8    18 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  315: 324   93
    9    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  348: 314  150
   10    22 Jerzy          Matyasik              127.92 -  304: 485   78
   11    22 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  349: 252  170
   12    21 Jerzy          Matyasik              127.92 -  296: 446   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Marta Majewska 105.12 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rechowicz             130.10 -  357: 386   80
    2    22 Urszula        Rechowicz             117.52 -  301: 392   68
    3    27 Karolina       Sikora                101.85 +  311: 265  152
    4    24 Waldemar       Wypchał               113.74 +  362: 335  164
    5    18 Piotr          Broda                 133.24 -  334: 416   83
    6    19 Ewa            Madejczyk             126.35 -  302: 355   76
    7    23 Leszek         Kilian                111.73 -  314: 343   62
    8    23 Agnieszka      Dawid                 117.94 -  341: 359   68
    9    26 Martyna        Śmiechura             100.00 +  402: 246  150
   10    26 Marcel         Smolarek              100.00 +  392: 289  150
   11    24 Teresa         Zalewska              119.12 -  225: 457   69
   12    26 Karolina       Sikora                101.85 +  360: 345  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Aneta Szczyrzyca 103.60 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Ceglarek              129.96 -  341: 382   80
    2    25 Teresa         Zalewska              119.12 -  266: 383   69
    3    25 Zdzisław       Stańkowski            124.15 -  259: 406   74
    4    29 Martyna        Śmiechura             100.00 +  410: 223  150
    5    26 Ewa            Madejczyk             126.35 -  279: 397   76
    6    25 Izabela        Chmielewska           115.70 -  289: 394   66
    7    29 Bernadeta      Zapała                100.00 -  313: 353   50
    8    28 Karolina       Sikora                101.85 +  384: 266  152
    9    27 Grażyna        Chłopek               103.03 +  386: 320  153
   10    23 Waldemar       Wypchał               113.74 -  343: 356   64
   11    27 Marcel         Smolarek              100.00 +  382: 264  150
   12    25 Grażyna        Chłopek               103.03 +  311: 283  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Grażyna Chłopek 103.03 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominik        Ulejczyk              128.55 -  363: 473   79
    2    19 Marta          Sztajnert             124.26 -  322: 339   74
    3    26 Izabela        Chmielewska           115.70 -  243: 449   66
    4    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  354: 309  150
    5    25 Agnieszka      Walas                 133.87 -  247: 434   84
    6    26 Marcin         Kurowski              112.55 -  335: 387   63
    7    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  369: 221  150
    8    25 Dorota         Gwiazdoń              119.76 -  338: 413   70
    9    27 Aneta          Szczyrzyca            103.60 -  320: 386   54
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  409: 323  150
   11    26 Marcin         Stachowiak            100.00 +  369: 363  150
   12    25 Aneta          Szczyrzyca            103.60 -  283: 311   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Karolina Sikora 101.85 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              127.92 -  314: 346   78
    2    29 Bartłomiej     Pawlak                135.09 -  257: 442   85
    3    27 Marta          Majewska              105.12 -  265: 311   55
    4    27 Marcel         Smolarek              100.00 +  303: 242  150
    5    27 Waldemar       Wypchał               113.74 -  297: 376   64
    6    28 Teresa         Zalewska              119.12 -  342: 371   69
    7    27 Dorota         Gwiazdoń              119.76 -  259: 371   70
    8    28 Aneta          Szczyrzyca            103.60 -  266: 384   54
    9    29 PAUZA
   10    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  314: 225  150
   11    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  360: 303  150
   12    26 Marta          Majewska              105.12 -  345: 360   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 11  89.09




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Sowula                127.38 -  337: 359   77
    2    27 Martyna        Śmiechura             100.00 +  420: 252  150
    3    20 Marta          Sztajnert             124.26 +  383: 351  174
    4     6 Katarzyna      Kowalska              118.29 -  300: 479   68
    5    12 Janusz         Krupiński             143.08 -  253: 430   93
    6    17 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  414: 489   95
    7    24 Jerzy          Matyasik              127.92 -  315: 422   78
    8    24 Teresa         Zalewska              119.12 -  218: 383   69
    9    24 Leszek         Kilian                111.73 -  314: 348   62
   10    27 Grażyna        Chłopek               103.03 -  323: 409   53
   11    29 PAUZA
   12    27 Marcin         Stachowiak            100.00 -  349: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Kurzok                127.19 -  298: 368   77
    2    23 Agnieszka      Dawid                 117.94 -  316: 404   68
    3    23 Andrzej        Rakoczy               143.13 -  335: 454   93
    4    27 Karolina       Sikora                101.85 -  242: 303   52
    5    29 Martyna        Śmiechura             100.00 +  276: 228  150
    6    27 Dorota         Gwiazdoń              119.76 +  320: 318  170
    7    25 Marta          Sztajnert             124.26 -  323: 338   74
    8    26 Dariusz        Sowula                127.38 -  346: 368   77
    9    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  332: 309  150
   10    26 Marta          Majewska              105.12 -  289: 392   55
   11    27 Aneta          Szczyrzyca            103.60 -  264: 382   54
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 11  92.73




	Marcin Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Madejczyk             126.35 +  367: 362  176
    2    10 Tomasz         Lempart               135.20 +  378: 325  185
    3     4 Jakub          Zaryński              146.92 -  303: 507   97
    4    10 Sławomir       Wolski                117.83 -  297: 330   68
    5    16 Ewa            Dunikowska            114.85 -  288: 354   65
    6    21 Adam           Janicki               118.50 -  330: 381   69
    7    22 Waldemar       Wypchał               113.74 -  329: 356   64
    8    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  390: 299  150
    9    22 Joanna         Brychcy               116.59 -  315: 463   67
   10    25 Dariusz        Sowula                127.38 -  310: 367   77
   11    26 Grażyna        Chłopek               103.03 -  363: 369   53
   12    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  388: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Luter                 125.53 -  282: 369   76
    2    26 Karol          Wyrębkiewicz          144.98 -  209: 494   95
    3    29 Józef          Burzyński             114.80 -  318: 353   65
    4    28 Grażyna        Chłopek               103.03 -  309: 354   53
    5    28 Dorota         Gwiazdoń              119.76 -  264: 400   70
    6    29 Martyna        Śmiechura             100.00 +  278: 233  150
    7    29 Aneta          Szczyrzyca            103.60 +  353: 313  154
    8    27 Marcin         Stachowiak            100.00 -  299: 390   50
    9    28 Marcel         Smolarek              100.00 -  309: 332   50
   10    29 PAUZA
   11    28 Karolina       Sikora                101.85 -  303: 360   52
   12    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  411: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 11  87.73




	Martyna Śmiechura 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Arkadiusz      Łydka                 125.17 -  249: 488   75
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  252: 420   50
    3    28 Leszek         Kilian                111.73 -  300: 341   62
    4    29 Aneta          Szczyrzyca            103.60 -  223: 410   54
    5    29 Marcel         Smolarek              100.00 -  228: 276   50
    6    29 Bernadeta      Zapała                100.00 -  233: 278   50
    7    28 Grażyna        Chłopek               103.03 -  221: 369   53
    8    29 PAUZA
    9    26 Marta          Majewska              105.12 -  246: 402   55
   10    28 Karolina       Sikora                101.85 -  225: 314   52
   11    25 Józef          Burzyński             114.80 -  251: 471   65
   12    28 Bernadeta      Zapała                100.00 -  229: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  / 11  56.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Kęt w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              415: 300
   2 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Putoń                 304: 368
   3 Paweł          Mazurek              - Zdzisław       Stańkowski            429: 382
   4 Arkadiusz      Kleniewski           - Jan            Mrozowski             313: 301
   5 Jakub          Zaryński             - Dorota         Gwiazdoń              463: 305
   6 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Wrześniewski          284: 375
   7 Artur          Irzyk                - Adam           Janicki               292: 291
   8 Katarzyna      Kowalska             - Karol          Wyrębkiewicz          421: 340
   9 Justyna        Górka                - Agnieszka      Dawid                 513: 341
  10 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rakoczy               388: 386
  11 Janusz         Krupiński            - Urszula        Rechowicz             423: 299
  12 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Kwiatkowski           492: 362
  13 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Brychcy               563: 247
  14 Izabela        Chmielewska          - Rafał          Wesołowski            329: 459
  15 Irena          Sołdan               - Ewa            Dunikowska            438: 375
  16 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Kałuża                341: 444
  17 Tomasz         Lempart              - Waldemar       Wypchał               432: 308
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Bartłomiej     Pawlak                401: 244
  19 Agnieszka      Walas                - Marcin         Kurowski              376: 403
  20 Leszek         Kilian               - Piotr          Broda                 307: 419
  21 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Majewska              386: 357
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Ceglarek              341: 382
  23 Dominik        Ulejczyk             - Grażyna        Chłopek               473: 363
  24 Karolina       Sikora               - Jerzy          Matyasik              314: 346
  25 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Klich                 359: 337
  26 Marcel         Smolarek             - Ireneusz       Kurzok                298: 368
  27 Ewa            Madejczyk            - Marcin         Stachowiak            362: 367
  28 Bernadeta      Zapała               - Jerzy          Luter                 282: 369
  29 Arkadiusz      Łydka                - Martyna        Śmiechura             488: 249


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Kurowski             - Przemysław     Herdzina              311: 414
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Justyna        Górka                 449: 303
   3 Piotr          Potoczek             - Sławomir       Wolski                303: 451
   4 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             335: 384
   5 Marcin         Ceglarek             - Dominik        Ulejczyk              363: 348
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              318: 406
   7 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 460: 372
   8 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Putoń                 303: 532
   9 Ireneusz       Kurzok               - Irena          Sołdan                442: 378
  10 Marcin         Stachowiak           - Tomasz         Lempart               378: 325
  11 Dariusz        Sowula               - Paweł          Mazurek               363: 427
  12 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             387: 343
  13 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Kleniewski            378: 403
  14 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 343: 436
  15 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bobowski              388: 417
  16 Zdzisław       Stańkowski           - Waldemar       Wypchał               309: 433
  17 Agnieszka      Walas                - Leszek         Kilian                381: 344
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Ewa            Dunikowska            302: 401
  19 Grażyna        Chłopek              - Marta          Sztajnert             322: 339
  20 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kwiatkowski           396: 396
  21 Natalia        Ogierman             - Ewa            Madejczyk             354: 350
  22 Marta          Majewska             - Urszula        Rechowicz             301: 392
  23 Agnieszka      Dawid                - Marcel         Smolarek              404: 316
  24 Adam           Janicki              - Józef          Burzyński             406: 305
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Teresa         Zalewska              266: 383
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Bernadeta      Zapała                494: 209
  27 Andrzej        Klich                - Martyna        Śmiechura             420: 252
  28 Joanna         Brychcy              - Izabela        Chmielewska           423: 274
  29 Bartłomiej     Pawlak               - Karolina       Sikora                442: 257


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Przemysław     Herdzina              315: 413
   2 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            427: 478
   3 Dariusz        Putoń                - Marcin         Ceglarek              344: 444
   4 Marcin         Stachowiak           - Jakub          Zaryński              303: 507
   5 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Matyasik              409: 274
   6 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Zawadzki              477: 314
   7 Sławomir       Wolski               - Arkadiusz      Kleniewski            385: 401
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Bobowski              324: 436
   9 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Łydka                 303: 363
  10 Waldemar       Wypchał              - Dominik        Ulejczyk              348: 403
  11 Justyna        Górka                - Dariusz        Sowula                465: 328
  12 Marcin         Kurowski             - Irena          Sołdan                333: 346
  13 Adam           Janicki              - Katarzyna      Kowalska              411: 453
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Potoczek              385: 355
  15 Urszula        Rechowicz            - Ewa            Dunikowska            378: 398
  16 Janusz         Krupiński            - Bartłomiej     Pawlak                405: 565
  17 Joanna         Brychcy              - Piotr          Broda                 379: 369
  18 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lempart               293: 437
  19 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Walas                 371: 302
  20 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             383: 351
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Kałuża                354: 334
  22 Agnieszka      Dawid                - Jan            Mrozowski             381: 491
  23 Marcel         Smolarek             - Andrzej        Rakoczy               335: 454
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Ewa            Madejczyk             353: 402
  25 Zdzisław       Stańkowski           - Aneta          Szczyrzyca            406: 259
  26 Izabela        Chmielewska          - Grażyna        Chłopek               449: 243
  27 Marta          Majewska             - Karolina       Sikora                311: 265
  28 Martyna        Śmiechura            - Leszek         Kilian                300: 341
  29 Bernadeta      Zapała               - Józef          Burzyński             318: 353


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Mazurek               444: 376
   2 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 320: 327
   3 Marcin         Ceglarek             - Jakub          Zaryński              331: 518
   4 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Kleniewski            404: 301
   5 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 464: 265
   6 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Klich                 479: 300
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Ireneusz       Kurzok                455: 342
   8 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Wrześniewski          308: 445
   9 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               284: 415
  10 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowiak            330: 297
  11 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              387: 355
  12 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Lempart               301: 402
  13 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 443: 457
  14 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Kwiatkowski           358: 394
  15 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Zawadzki              334: 349
  16 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Walas                 446: 390
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Izabela        Chmielewska           488: 409
  18 Piotr          Potoczek             - Dariusz        Sowula                483: 231
  19 Piotr          Broda                - Marcin         Kurowski              346: 341
  20 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dawid                 422: 371
  21 Józef          Burzyński            - Ewa            Madejczyk             332: 326
  22 Marta          Sztajnert            - Adam           Janicki               381: 354
  23 Leszek         Kilian               - Zdzisław       Stańkowski            361: 443
  24 Waldemar       Wypchał              - Marta          Majewska              335: 362
  25 Krzysztof      Kałuża               - Teresa         Zalewska              381: 348
  26 Urszula        Rechowicz            - Dorota         Gwiazdoń              324: 321
  27 Karolina       Sikora               - Marcel         Smolarek              303: 242
  28 Grażyna        Chłopek              - Bernadeta      Zapała                354: 309
  29 Martyna        Śmiechura            - Aneta          Szczyrzyca            223: 410


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Bobowski              398: 338
   2 Artur          Irzyk                - Rafał          Wesołowski            386: 287
   3 Katarzyna      Kowalska             - Sławomir       Wolski                292: 406
   4 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrześniewski          448: 411
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Ceglarek              378: 349
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Arkadiusz      Łydka                 361: 413
   7 Joanna         Brychcy              - Paweł          Mazurek               287: 490
   8 Arkadiusz      Kleniewski           - Irena          Sołdan                415: 432
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Lempart               373: 464
  10 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Wyrębkiewicz          457: 238
  11 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Potoczek              400: 318
  12 Andrzej        Klich                - Janusz         Krupiński             253: 430
  13 Dariusz        Putoń                - Urszula        Rechowicz             397: 306
  14 Natalia        Ogierman             - Justyna        Górka                 297: 359
  15 Marta          Sztajnert            - Zdzisław       Stańkowski            320: 425
  16 Ewa            Dunikowska           - Marcin         Stachowiak            354: 288
  17 Józef          Burzyński            - Dominik        Ulejczyk              313: 419
  18 Piotr          Broda                - Marta          Majewska              416: 334
  19 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                238: 444
  20 Jan            Mrozowski            - Jerzy          Luter                 317: 305
  21 Andrzej        Rakoczy              - Marcin         Kurowski              392: 361
  22 Agnieszka      Dawid                - Leszek         Kilian                289: 457
  23 Teresa         Zalewska             - Adam           Janicki               345: 347
  24 Dariusz        Sowula               - Izabela        Chmielewska           384: 320
  25 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Walas                 247: 434
  26 Ewa            Madejczyk            - Aneta          Szczyrzyca            397: 279
  27 Waldemar       Wypchał              - Karolina       Sikora                376: 297
  28 Bernadeta      Zapała               - Dorota         Gwiazdoń              264: 400
  29 Martyna        Śmiechura            - Marcel         Smolarek              228: 276


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Artur          Irzyk                 468: 391
   2 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              336: 414
   3 Arkadiusz      Łydka                - Paweł          Mazurek               337: 422
   4 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            392: 405
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Rechowicz             362: 430
   6 Tomasz         Lempart              - Sławomir       Wolski                362: 342
   7 Ewa            Dunikowska           - Janusz         Krupiński             284: 446
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Kowalska              456: 258
   9 Marcin         Ceglarek             - Zdzisław       Stańkowski            390: 315
  10 Arkadiusz      Kleniewski           - Dariusz        Putoń                 341: 340
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Kałuża                359: 465
  12 Dominik        Ulejczyk             - Jan            Mrozowski             484: 372
  13 Ireneusz       Kurzok               - Joanna         Brychcy               441: 354
  14 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           431: 392
  15 Piotr          Broda                - Andrzej        Rakoczy               349: 351
  16 Marta          Sztajnert            - Piotr          Potoczek              356: 417
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Klich                 489: 414
  18 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Sowula                419: 318
  19 Marta          Majewska             - Ewa            Madejczyk             302: 355
  20 Leszek         Kilian               - Natalia        Ogierman              312: 425
  21 Marcin         Stachowiak           - Adam           Janicki               330: 381
  22 Józef          Burzyński            - Waldemar       Wypchał               386: 329
  23 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              389: 330
  24 Urszula        Rechowicz            - Agnieszka      Dawid                 392: 308
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Izabela        Chmielewska           289: 394
  26 Marcin         Kurowski             - Grażyna        Chłopek               387: 335
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Marcel         Smolarek              318: 320
  28 Karolina       Sikora               - Teresa         Zalewska              342: 371
  29 Martyna        Śmiechura            - Bernadeta      Zapała                233: 278


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rechowicz             320: 404
   2 Tomasz         Lempart              - Przemysław     Herdzina              333: 372
   3 Paweł          Mazurek              - Artur          Irzyk                 455: 332
   4 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             398: 384
   5 Justyna        Górka                - Bartłomiej     Pawlak                439: 298
   6 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Zawadzki              357: 335
   7 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Bobowski              460: 389
   8 Sławomir       Wolski               - Irena          Sołdan                438: 305
   9 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Ceglarek              437: 273
  10 Ireneusz       Kurzok               - Arkadiusz      Kleniewski            347: 364
  11 Adam           Janicki              - Karol          Wyrębkiewicz          304: 438
  12 Piotr          Potoczek             - Ewa            Dunikowska            291: 467
  13 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rakoczy               354: 329
  14 Agnieszka      Walas                - Joanna         Brychcy               405: 335
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Ogierman              436: 314
  16 Dariusz        Putoń                - Józef          Burzyński             379: 362
  17 Urszula        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              438: 331
  18 Zdzisław       Stańkowski           - Jan            Mrozowski             370: 387
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 488: 248
  20 Izabela        Chmielewska          - Ewa            Madejczyk             486: 260
  21 Dariusz        Sowula               - Marcin         Kurowski              372: 401
  22 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Stachowiak            356: 329
  23 Marta          Majewska             - Leszek         Kilian                314: 343
  24 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              315: 422
  25 Marcel         Smolarek             - Marta          Sztajnert             323: 338
  26 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Dawid                 231: 365
  27 Karolina       Sikora               - Dorota         Gwiazdoń              259: 371
  28 Grażyna        Chłopek              - Martyna        Śmiechura             369: 221
  29 Bernadeta      Zapała               - Aneta          Szczyrzyca            353: 313


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              302: 437
   2 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             363: 322
   3 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Łydka                 495: 327
   4 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Kałuża                364: 350
   5 Artur          Irzyk                - Justyna        Górka                 465: 339
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Dominik        Ulejczyk              337: 376
   7 Tomasz         Lempart              - Janusz         Krupiński             396: 431
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Zawadzki              530: 370
   9 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Dunikowska            382: 334
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Urszula        Rechowicz             355: 395
  11 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Wrześniewski          254: 481
  12 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Walas                 368: 464
  13 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           431: 413
  14 Jan            Mrozowski            - Ireneusz       Kurzok                444: 252
  15 Izabela        Chmielewska          - Dariusz        Putoń                 394: 369
  16 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               330: 320
  17 Zdzisław       Stańkowski           - Joanna         Brychcy               403: 354
  18 Leszek         Kilian               - Andrzej        Rakoczy               315: 324
  19 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Kowalska              412: 372
  20 Marcin         Kurowski             - Józef          Burzyński             379: 315
  21 Jerzy          Matyasik             - Adam           Janicki               365: 418
  22 Piotr          Broda                - Marta          Sztajnert             348: 282
  23 Agnieszka      Dawid                - Marta          Majewska              359: 341
  24 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              218: 383
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Grażyna        Chłopek               413: 338
  26 Marcel         Smolarek             - Dariusz        Sowula                346: 368
  27 Marcin         Stachowiak           - Bernadeta      Zapała                390: 299
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Karolina       Sikora                384: 266
  29 Martyna        Śmiechura            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Paweł          Mazurek               452: 449
   2 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Herdzina              337: 417
   3 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             403: 377
   4 Dominik        Ulejczyk             - Sławomir       Wolski                416: 393
   5 Krzysztof      Kałuża               - Karol          Wyrębkiewicz          296: 501
   6 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                390: 418
   7 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          527: 294
   8 Łukasz         Bobowski             - Urszula        Rechowicz             420: 411
   9 Agnieszka      Walas                - Arkadiusz      Kleniewski            427: 251
  10 Arkadiusz      Łydka                - Bartłomiej     Pawlak                442: 386
  11 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               350: 335
  12 Marcin         Kurowski             - Izabela        Chmielewska           398: 397
  13 Adam           Janicki              - Zdzisław       Stańkowski            291: 482
  14 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Luter                 415: 301
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 394: 320
  16 Natalia        Ogierman             - Piotr          Potoczek              354: 377
  17 Ewa            Dunikowska           - Marcin         Ceglarek              529: 364
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rakoczy               354: 291
  19 Ireneusz       Kurzok               - Katarzyna      Kowalska              316: 431
  20 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Dawid                 309: 360
  21 Marta          Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               493: 329
  22 Joanna         Brychcy              - Marcin         Stachowiak            463: 315
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Jerzy          Matyasik              338: 360
  24 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 348: 314
  25 Dariusz        Sowula               - Teresa         Zalewska              374: 398
  26 Marta          Majewska             - Martyna        Śmiechura             402: 246
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Grażyna        Chłopek               386: 320
  28 Bernadeta      Zapała               - Marcel         Smolarek              309: 332
  29 Karolina       Sikora               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Jakub          Zaryński              449: 310
   2 Paweł          Mazurek              - Karol          Wyrębkiewicz          378: 478
   3 Artur          Irzyk                - Dominik        Ulejczyk              478: 333
   4 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            340: 346
   5 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Łydka                 387: 388
   6 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Walas                 413: 464
   7 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              413: 357
   8 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             396: 390
   9 Zdzisław       Stańkowski           - Krzysztof      Zawadzki              305: 243
  10 Urszula        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          327: 459
  11 Ewa            Dunikowska           - Marcin         Kurowski              359: 345
  12 Tomasz         Lempart              - Piotr          Potoczek              412: 374
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Putoń                 391: 315
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Kałuża                356: 277
  15 Natalia        Ogierman             - Bartłomiej     Pawlak                270: 429
  16 Izabela        Chmielewska          - Agnieszka      Dawid                 433: 338
  17 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Sztajnert             418: 359
  18 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Broda                 407: 397
  19 Marcin         Ceglarek             - Joanna         Brychcy               376: 347
  20 Andrzej        Rakoczy              - Teresa         Zalewska              326: 317
  21 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 338: 354
  22 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kilian                485: 304
  23 Waldemar       Wypchał              - Aneta          Szczyrzyca            356: 343
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Józef          Burzyński             418: 370
  25 Marcin         Stachowiak           - Dariusz        Sowula                310: 367
  26 Marcel         Smolarek             - Marta          Majewska              289: 392
  27 Grażyna        Chłopek              - Andrzej        Klich                 409: 323
  28 Martyna        Śmiechura            - Karolina       Sikora                225: 314
  29 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Mazurek               400: 312
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Zaryński              351: 415
   3 Agnieszka      Walas                - Artur          Irzyk                 361: 366
   4 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Łydka                 371: 443
   5 Rafał          Wesołowski           - Jan            Mrozowski             456: 260
   6 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Wolski                378: 432
   7 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 366: 337
   8 Andrzej        Rechowicz            - Ewa            Dunikowska            435: 392
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Zdzisław       Stańkowski            428: 253
  10 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                376: 389
  11 Arkadiusz      Kleniewski           - Andrzej        Kwiatkowski           398: 359
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Kurowski              288: 395
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Izabela        Chmielewska           387: 439
  14 Andrzej        Rakoczy              - Katarzyna      Kowalska              292: 386
  15 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              474: 236
  16 Piotr          Potoczek             - Urszula        Rechowicz             380: 367
  17 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Kałuża                308: 375
  18 Marcin         Ceglarek             - Ireneusz       Kurzok                344: 372
  19 Joanna         Brychcy              - Waldemar       Wypchał               343: 445
  20 Piotr          Broda                - Dariusz        Sowula                370: 334
  21 Adam           Janicki              - Natalia        Ogierman              384: 417
  22 Leszek         Kilian               - Dorota         Gwiazdoń              349: 252
  23 Agnieszka      Dawid                - Marta          Sztajnert             334: 340
  24 Teresa         Zalewska             - Marta          Majewska              457: 225
  25 Józef          Burzyński            - Martyna        Śmiechura             471: 251
  26 Marcin         Stachowiak           - Grażyna        Chłopek               363: 369
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Marcel         Smolarek              382: 264
  28 Karolina       Sikora               - Bernadeta      Zapała                360: 303
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Herdzina              457: 333
   2 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 339: 306
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            335: 277
   4 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Walas                 366: 344
   5 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          318: 419
   6 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wolski                349: 342
   7 Tomasz         Lempart              - Dominik        Ulejczyk              424: 419
   8 Arkadiusz      Kleniewski           - Jan            Mrozowski             392: 449
   9 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              430: 380
  10 Izabela        Chmielewska          - Justyna        Górka                 334: 409
  11 Ewa            Dunikowska           - Dariusz        Putoń                 249: 417
  12 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Potoczek              326: 367
  13 Krzysztof      Kałuża               - Zdzisław       Stańkowski            310: 327
  14 Marcin         Kurowski             - Ireneusz       Kurzok                349: 362
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                348: 331
  16 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              381: 314
  17 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Broda                 271: 355
  18 Marcin         Ceglarek             - Natalia        Ogierman              398: 350
  19 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Sztajnert             448: 247
  20 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 414: 359
  21 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kilian                446: 296
  22 Joanna         Brychcy              - Adam           Janicki               286: 321
  23 Agnieszka      Dawid                - Józef          Burzyński             409: 306
  24 Dariusz        Sowula               - Dorota         Gwiazdoń              383: 318
  25 Grażyna        Chłopek              - Aneta          Szczyrzyca            283: 311
  26 Marta          Majewska             - Karolina       Sikora                360: 345
  27 Marcin         Stachowiak           - Andrzej        Klich                 388: 349
  28 Martyna        Śmiechura            - Bernadeta      Zapała                229: 411
  29 Marcel         Smolarek             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 01-03-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dominik Urbacki                Pruszków             162.23   7625   47
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30629  191
   3 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   5 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              155.98  30885  198
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             155.81  25241  162
   8 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.42  23934  154
   9 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  10 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  12 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.57  27049  175
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.95  30482  198
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.76  30598  199
  15 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.96  29674  194
  17 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.82  30563  200
  19 Przemysław Rybicki             Otwock               152.77   8555   56
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.37  29668  196
  22 Kamil Górka                    Kraków               150.91  28672  190
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.85  30170  200
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.78  27859  186
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.45  29592  198
  26 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.02  29207  196
  27 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.60  19467  131
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.72  27623  187
  30 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.64  28495  193
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               146.80  26131  178
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.69  21857  149
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.64  28449  194
  36 Andrzej Kowalski               Gdańsk               146.58  14951  102
  37 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.58  29022  198
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.19  25730  176
  39 Kamil Kister                   Warszawa             145.58  12520   86
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  145.49   9166   63
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.46  27638  190
  42 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  43 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            145.33   6976   48
  44 Marek Dudkiewicz               Milanówek            145.27  28908  199
  45 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.72  14038   97
  46 Justyna Górka                  Kraków               143.91  21874  152
  47 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               142.75   8993   63
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  51 Michał Makowski                Warszawa             142.50  14250  100
  52 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  53 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  54 Janusz Krupiński               Bytom                142.28  28314  199
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.23  27735  195
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             142.18  27726  195
  57 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.80  12337   87
  58 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.42  15273  108
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.13  17783  126
  60 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.02  26653  189
  61 Marcin Rogala                  Warszawa             140.73  28146  200
  62 Krzysztof Gibas                Kraków               140.68   8863   63
  63 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  64 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  66 Franciszek Łysek               Warszawa             139.51  24972  179
  67 Radosław Jachna                Gdańsk               139.35  18533  133
  68 Piotr Domański                 Lublin               139.01  15986  115
  69 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.61   4990   36
  71 Irena Sołdan                   Warszawa             138.21  24601  178
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.12  26657  193
  73 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  74 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.87  26195  190
  75 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.54  27508  200
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  78 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  79 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.92  24920  182
  80 Jakub Błażejewski              Poznań               136.85  26823  196
  81 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.07  27077  199
  83 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.75   9367   69
  84 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.61  23190  171
  85 Dariusz Kuć                    Stargard             135.32  22463  166
  86 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.03  26871  199
  87 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.99  25919  192
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.86  26972  200
  89 Marta Bajorek                  Warszawa             134.71  26403  196
  90 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  91 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.26  26046  194
  92 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.84  25964  194
  93 Piotr Broda                    Sandomierz           133.83  25963  194
  94 Agnieszka Walas                Kraków               133.78  10569   79
  95 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.74  21131  158
  96 Leszek Stecuła                 Bytom                133.72   6151   46
  97 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.72   7087   53
  98 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     133.59  26184  196
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.54  25773  193
 100 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
 101 Katarzyna Polak                Warszawa             133.31  25995  195
 102 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.15  16111  121
 103 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             132.84   7572   57
 104 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.56  24656  186
 105 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 106 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 107 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 108 Maciej Kuć                     Stargard             131.96  17947  136
 109 Daniel Janus                   Wąchock              131.88   9891   75
 110 Adam Grzelec                   Poznań               131.72  22655  172
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             131.61   8686   66
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.49  25114  191
 113 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   131.32  21143  161
 115 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.98   8252   63
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.92  26053  199
 117 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.69   7188   55
 118 Grażyna Wesołowska             Łódź                 130.62  22858  175
 119 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             130.56  23239  178
 120 Agata Kuć                      Stargard             130.25  23055  177
 121 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 122 Marcin Orzechowski             Poznań               130.10   6505   50
 123 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 124 Dominik Ulejczyk               Będzin               129.92  25984  200
 125 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               129.82  14800  114
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.72  25684  198
 128 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.58  24621  190
 129 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 131 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.21  25326  196
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.44  23248  181
 133 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   6163   48
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.32  25280  197
 135 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  13848  108
 136 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.10  24339  190
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 138 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.85  17387  136
 139 Marta Szcześniak               Krzyków              127.70   8556   67
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             127.54  25125  197
 141 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.32  23681  186
 142 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 143 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.93  25259  199
 144 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.56  25312  200
 145 Tomasz A. Praga                Białystok            126.49  12270   97
 146 Zdzisław Stańkowski            Rząska               126.49   6451   51
 147 Dorota Kuć                     Stargard             126.46  24153  191
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.15  24095  191
 149 Dariusz Sowula                 Kraków               126.10  18285  145
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.09  20678  164
 151 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 152 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.46  25093  200
 154 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.46  16812  134
 155 Jerzy Luter                    Bytom                125.07  24388  195
 156 Monika Siemaszko               Lipiany              125.00  16125  129
 157 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.98  22871  183
 158 Natalia Ogierman               Katowice             124.71  20328  163
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 160 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.34  10693   86
 162 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.28  11682   94
 163 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          124.12  24327  196
 164 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.08   8934   72
 165 Anna Demczyszyn                Bystra               124.04   6202   50
 166 Czesław Grajewski              Białystok            124.01  24554  198
 167 Szymon Stępień                 Bytom                123.97  24547  198
 168 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.53   6547   53
 169 Bartosz Bartczak               Poznań               123.43  23575  191
 170 Marta Sztajnert                Wisła                123.19  17493  142
 171 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            123.18  24512  199
 172 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 173 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 174 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.74  24180  197
 175 Adam Sternik                   Kętrzyn              122.59   6865   56
 176 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 177 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          122.35  14560  119
 178 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 179 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 180 Ewelina Kister                 Warszawa             121.85   7189   59
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            121.74  23130  190
 182 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 183 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 184 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 185 Karolina Urbańska              Poznań               121.29  17709  146
 186 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 187 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.06  14406  119
 188 Rafał Stachowski               Police               120.97  11008   91
 189 Anita Bruska                   Gdynia               120.61  18574  154
 190 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            120.27   7577   63
 191 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 192 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 193 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 194 Bożena Guział                  Racibórz             119.68  22979  192
 195 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             119.32   9188   77
 197 Urszula Rechowicz              Katowice             119.28  22782  191
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             119.27  23139  194
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.19  14660  123
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                119.07  15241  128
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 202 Sławomir Długosz               Ostróda              118.74  16980  143
 203 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.69  21364  180
 204 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.60  19214  162
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            118.47  23102  195
 206 Adam Janicki                   Wrocław              118.15  11815  100
 207 Sławomir Wolski                Wrocław              118.11  23386  198
 208 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 209 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 210 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 211 Marianna Kozłowska             Białystok            117.51  18802  160
 212 Agnieszka Dawid                Kraków               117.40  15966  136
 213 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.38   8569   73
 214 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.36  11267   96
 215 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.27  11492   98
 216 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 217 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 218 Izabela Chmielewska            Zabrze               116.76  12026  103
 219 Joanna Brychcy                 Katowice             116.38  22810  196
 220 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.10  22176  191
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 222 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.75  21530  186
 223 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.59  11559  100
 224 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.56  12596  109
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 226 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.95  21725  189
 228 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 229 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 230 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 231 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 232 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.06   3992   35
 234 Józef Burzyński                Ełk                  114.05  20872  183
 235 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             113.89   5353   47
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 237 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 238 Waldemar Wypchał               Kraków               113.43  22006  194
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             113.42  22116  195
 240 Maria Skutela                  Warszawa             113.22  22304  197
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.81  21660  192
 242 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 243 Katarzyna Okoniewska           Poznań               111.89   6937   62
 244 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 245 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.38  21385  192
 246 Jolanta Zięba                  Zabrze               111.38   8799   79
 247 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 248 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 250 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 251 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.45  22090  200
 252 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 254 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.42  14881  136
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 256 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 257 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 258 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 259 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 261 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     107.93   6368   59
 262 Halina Cecot                   Kołobrzeg            107.54  20002  186
 263 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 264 Justyna Sławińska              Gdańsk               107.18   9432   88
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.16   8787   82
 266 Jacek Nowak                    Szczecin             106.90   9300   87
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.78  11959  112
 268 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.60   4584   43
 269 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.29  18919  178
 271 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 272 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 273 Liliana Dąbrowska              Warszawa             105.22   4735   45
 274 Marta Majewska                 Wadowice             105.20  15675  149
 275 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.61  11193  107
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 278 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.38  19832  190
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.33  20563  199
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 281 Grażyna Chłopek                Jaworzno             102.39  14847  145
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.88   7437   73
 283 Natalia Mówka                  Warszawa             101.84   8351   82
 284 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 285 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 286 Karolina Sikora                Jaworzno             100.90  14933  148
 287 Marcin Stachowiak              Poznań                99.49   6666   67
 288 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.48   8655   87
 289 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 290 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             98.65  11838  120
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.60  18636  189
 292 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      98.56   5618   57
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.98  15775  161
 294 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 295 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 296 Alicja Tuz                     Kielce                97.22   4764   49
 297 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.56   3283   34
 298 Teresa Balewska                Reda                  96.41  18414  191
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.09  18637  196
 300 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 301 Wojciech Łysek                 Warszawa              94.97  18899  199
 302 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  94.59   5581   59
 303 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 304 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.82  12197  130
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.74  17717  189
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 307 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 308 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.88   6271   69
 310 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.10  14597  162
 312 Bernadeta Zapała               Jaworzno              89.97   9357  104
 313 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 315 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 316 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           84.75  10085  119
 318 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 319 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                83.30   5331   64
 321 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 322 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 323 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             80.18   4490   56
 324 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.47   8161  104
 327 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 328 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 329 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 330 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 01-03-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Patryk Gadus                   Pszczew              145.00   4060   28
   3 Olga Żukowicz                  Ustronie Morskie      85.61   2397   28
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   6 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   89.19   2408   27
   7 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Wojciech Wąs                   Warszawa              90.04   2251   25
  11 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.38   3225   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  17 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            121.42   2914   24
  18 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  21 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  22 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  24 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  25 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  26 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  28 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  30 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             107.30   2468   23
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  32 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  33 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  34 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  35 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  36 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.35   2078   23
  37 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  38 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  39 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  40 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  41 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  42 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  43 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.48   2362   21
  44 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.55   2371   20
  45 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  46 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  47 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  48 Radosław Chomentowski          Krosno               125.42   2383   19
  49 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  50 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  51 Paweł Morga                    Warszawa             115.47   2194   19
  52 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  53 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  54 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  55 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  56 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  57 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  58 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            89.12   1515   17
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  60 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  61 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.47   1181   17
  62 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  63 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  64 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  66 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  67 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  68 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  69 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  70 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  71 Maciej  Ciuba                  Warszawa              91.21   1277   14
  72 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  76 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  77 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  78 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  79 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              158.33   1900   12
  81 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  82 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.67   1736   12
  83 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  84 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  86 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  87 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  88 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  89 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  90 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  91 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  92 Piotr Maciejczak               Poznań               122.25   1467   12
  93 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  94 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  95 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  96 Marek Roszak                   Poznań               119.58   1435   12
  97 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  98 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 102 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 103 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 104 Halina Roszak                  Poznań               112.67   1352   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 106 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 107 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 108 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 109 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 110 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 111 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 112 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 113 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 114 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 117 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 118 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 119 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 121 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 122 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 123 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 124 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 125 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 126 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 127 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 128 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 129 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 130 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 131 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 132 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 133 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 134 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 135 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 136 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 137 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 138 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 140 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 141 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 142 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 143 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 144 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 145 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 146 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 147 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 148 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 149 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 150 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 151 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 152 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 153 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 154 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 155 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 156 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 157 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 158 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 159 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 160 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 161 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 162 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 163 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 164 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 165 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 166 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 167 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 168 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 169 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 170 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 171 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 172 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 173 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 174 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 175 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 176 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 177 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 178 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 179 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 180 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 181 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 182 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 183 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 184 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             56.00    616   11
 185 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 186 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 187 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 188 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 189 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 190 Emilia Stachowiak              Poznań                62.20    622   10
 191 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 192 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 193 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 194 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 195 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 196 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 197 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 198 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 199 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 200 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 201 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 202 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 203 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 204 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 205 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 206 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 207 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 209 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 210 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 211 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 212 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 213 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 214 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 215 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 216 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 217 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 218 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 219 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 220 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 221 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 222 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 223 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 224 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 225 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 226 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 227 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 228 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 229 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 230 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 231 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 232 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 233 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 234 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 235 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 236 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 237 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 238 Aleksandra Nowicka             Puszczykowo           64.57    452    7
 239 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 240 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 241 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 242 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 243 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 244 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 245 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 246 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 247 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 248 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 249 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 250 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 251 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 252 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 253 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 254 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 255 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 256 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 257 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 258 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 259 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 260 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 261 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 262 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 263 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 264 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 265 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 266 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 267 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 268 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 270 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 271 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 272 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 273 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 274 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 275 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 276 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 277 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 278 Joanna Neyman                  Puszczykowo           79.50    159    2
 279 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 280 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 282 Konrad Pajorski                Puszczykowo           72.00    144    2
 283 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 284 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 285 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 286 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 287 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 288 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 289 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 290 Krzysztof Lipczyński           Puszczykowo           78.00     78    1
 291 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 292 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 293 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 294 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 295 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie