Poznań 1
marca
Poznań 1- 3 marca Strefa Scrabble na Poznańskich Targach Książki
Kęty 2
marca
Kęty 2- 3 marca II Mistrzostwa Kęt w Scrabble
Katowice 9
marca
Katowice 9 marca III Babskie granie (turniej bez jaj)
Scrabblowe tutti frutti na turnieju w Kętach02 - 03 marca 2019 — II Mistrzostwa Kęt w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Kęt w ScrabbleKęty, 02 - 03 marca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Scrabblowe tutti frutti na turnieju w Kętach
10. Żelazne serce prezesa vs strwożeni debiutanci.
Pięcioro debiutantów stawiło się na drugim kęckim turnieju. Z trojgiem z nich zmierzył się prezes PFS, Rafał Wesołowski. W pierwszej rundzie wprowadzał w scrabblowe reguły pana Eugeniusza, emerytowanego kęcianina, poetę-amatora. Wprowadzanie wprowadzaniem, ale nagranie 738 punktów (przy 36 partnera) — czyż to nie przesada! Zauważmy, że był to 8 wynik w dziejach scrabblowych turniejów (jeśli chodzi o zdobyte punkty przez gracza) oraz 5 wynik, jeśli chodzi o różnicę punktów, pomiędzy wygranym a przegranym. Pan Eugeniusz dzielnie zniósł porażkę, potem zdobywał już wielokrotnie wyższe wyniki i co rundę wyrażał wobec sędziego swą radość, że zdecydował się z nami zagrać. Prezes ograł jeszcze później dwójkę debiutantek, niemniej w jakiś trudny do ogarnięcia sposób roztaczał swój czar – w trakcie zawodów dwie osoby złożyły deklaracje wstąpienia do PFS.

9. Ufaj! I kontroluj…
Pusty – stwierdził gracz, komentując stan płytek (czy też ich niebytu) w woreczku. W porządku – odpowiedziała graczka. Kończą więc partie, nieznacznie wygrywa gracz. Układają kwadrat i brakuje dwóch płytek. Gdzie są??? No są, w woreczku… Co robić? Sędzia wzywając na pomoc św. Iwo z Bretanii, patrona prawników i sędzi, proponuje odtworzenie układu planszy. Uff, udaje się. Gracz dobiera, ruch dla graczki, dokończenie partii. Teraz zwycięstwo graczki. I obopólna zgoda na podpisanie protokołu. I myśl, by stosować przytoczoną na wstępie zasadę…

8. Jak zrobić sobie kuku, czyli wymyśl konkurs o szerokiej interpretacji zasad.
Dorota Gwiazdoń, nasza nieoceniona organizatorka, wśród licznych konkursów zaproponowała, by jeden z nich był rywalizacją o ułożenie najdroższego słowa związanego z Kętami… No i się zaczęło. Najpierw 2 osoby zaproponowały „śliw” (od nazwiska wiceburmistrza Kęt). Długo utrzymywał się ten stan i już zastanawiano się, jak przepołowić przygotowany na ten konkurs puchar. Ale potem się rozlało… „Potrucie” – grzmiał Ryszard Korpalski, twierdząc, że ten jego ruch (167 pkt.) wiąże się z Kętami (przecież mają tu smog – tłumaczył wątpiącym). Próbował też bronić swego „pobzykaj” – tu jakoś zrezygnował z tłumaczeń. „Niedębowy” – proponował Andrzej Rechowicz – na pewno mają tu niedębową alejkę. „Odziewki” – zgłosił Grzegorz Kurowski, wskazując, że liczne były cechy krawieckie, sukiennicze i kuśnierskie w XVI wieku. Organika! Tylko „organika”, mają tu taki sklep — zachwalał kolejny z graczy. Wszystkich pogodził skromny, najmłodszy gracz na turnieju, Marcel Smolarek, który położył za 80 punktów słowo w swej prostocie bezdyskusyjne: „kęckimi”.

7. Najdroższe słowo
Krótko i na temat: do rundy 10 cieszył się nim Ryszard Korpalski. Ale wtedy Leszek Kilian spojrzał na stojak, spojrzał na planszę, spojrzał na stojak… I położył „wskażemy” za 221 punktów. Tak się wygrywa tę kategorię!

6. Najlepszy beniaminek
Są jeszcze, czy ich nie ma? Tacy prawdziwi, prawdziwi debiutanci? Przykład Eugeniusza wskazuje, że są na pewno. Ach, nie mamy tu jasnych kryteriów, za to na pewno wiemy, że osób debiutujących było pięć. Zaś najlepszą z nich okazał się Piotr Jura z Brzezinki, odnosząc 5 zwycięstw. Gratulujemy!

5. Czas na podziękowania.
Sam należę do grona organizatorek i organizatorów turniejów. Wiem, ile trzeba włożyć pracy, której efektów uczestniczki i uczestnicy często nawet nie dostrzegą (a, psiajuchy, każdą wpadkę, to zaraz ktoś skomentuje). Gwiazdoń, Dorota Gwiazdoń – to dla niej ukłony, za to, że jej się chce. A do chcenia dokłada umiejętności. A do nich działanie. No i mamy kolejny udany turniej, z furą nagród, dobrą frekwencją i miłą atmosferą. Tę wytwarza też miejsce, hotel „Relaks” – dziękujemy pani Soni i wszystkim innym osobom z obsługi za gościnę. Ukłony dla gospodarza miasta – burmistrza Krzysztofa Jana Klęczara, który nam i otworzył i zamknął zawody. Proszę – spójrzcie też na stronę informacyjną turnieju, bo to dobra forma podziękowania sponsorom. A było ich sporo i sporo było ciekawych nagród.

4. „Cave, sum” czyli mocna seria Jakuba Zaryńskiego.
Strzeż się, jestem (przybyłem) – tak można przetłumaczyć łacińską maksymę. I tak strzec się powinni przeciwnicy Kuby w 7, 8 i 9 rundzie, gdzie nagrywał kolejno 502, 603 i 609 małe punkty. No, mnie to tylko pomarzyć… Kuba zakończył turniej z przepiękną średnią zdobywanych na partię małych punktów: 443,17.

3. Czary skuteczne na swary odwieczne.
Niesamowitym było przyglądanie się Jakubowi Zaryńskiemu, obecnie warszawiakowi, ale dumnie podkreślającemu, że  rodem jest ze Świnoujścia, który w ostatniej partii mierzył się na pierwszym stole o zwycięstwo z Dariuszem Putoniem. Darek zaczynał partię, przed jej rozpoczęciem Jakub długo, długo mieszał płytkami w woreczku, stojąc przy tym przy stole i tajemniczo szepcząc coś wargami (zaklęcia?). Przestał mieszać, położył worek na drugiej ręce, odczekał, znowu zaczął mieszać… Usiadł i podał worek rywalowi… Czy zadziałało? Dowiesz się, gdy doczytasz relację do końca.

2. Między niebem a otchłanią…
Po 10 rundach przewagę 1 dużego punktu nad Kubą Zaryński i co najmniej 2 nad resztą zawodników miał Darek Putoń z Rudy Śląskiej. Darek i Kuba spotkali się w przedostatniej rundzie. Zwycięstwo dawało Darkowi tytuł mistrza już po 11 rundzie. Przegrana groziła, że w kończącym zawody „duńczyku” wypadnie poza podium, jeśli i wtedy przegra. Stop klatka – jest runda jedenasta – Darek przegrywa.

1. We are the champions of the Kęty
No i mamy „duńczyka”, 12 runda, Darek i Kuba potykają się na pierwszym stole, o magii już było… Wszyscy wiemy, że ma w tym swój udział także niejaki „woreczkowy”, który raz obdarzy żużlem, innym razem przygotuje Ci samograja. Ale najważniejsze będą jednak umiejętności… A te pozwalają mi teraz ogłosić, że ostatecznie zwycięzcą II Mistrzostw Kęt został !!! Dariusz Putoń !!! Miejsce drugie !! Jakub Zaryński !! Zaś gratulacje dla stającego — po raz pierwszy — na podium, za zdobycie 3 miejsca, składamy na ręce ! Tomasza Sehnala !

Jeśli czujesz niedosyt z relacji – zapraszam na podstronę „przebieg” i lekturę komentarzy sędziego.
Ja tylko dodam, że wracając do domu przejechałem przez Brzeszcze, co kosztowało mnie mnóstwo stresu, czy skądeś nie wyjedzie na mnie zabłąkana kolumna… Niemniej, skoro piszę te słowa, to musiałem bezpiecznie dotrzeć do domu.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Kęt w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel RELAX w Kętach
http://relaxhotel.pl
ul. Młodzieży Polskiej 1
Obrońca tytułuKrzysztof Kałuża
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 2 marca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 marca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://relaxhotel.pl/contact
WyżywieniePozostała możliwość zamówienia II zestawu obiadowego (przez formularz zgłoszeniowy lub na miejscu na turnieju)

Zapisy na obiad (na miejscu w restauracji) do 27 lutego (środa) do godziny 24:00.

Zestawy obiadowe do wyboru w cenie 25zł
Menu I
Krem warzywny z grzankami ziołowymi
Pierś z kurczaka duszona, owinięta w bekonie podana na sosie rozmarynowym, ziemniaki pure zestaw
surówek, sok, woda

Menu II
Krem pieczarkowy z groszkiem ptysiowym
Pieczeń z karczku w sosie myśliwskim, ziemniaki pure, zestaw surówek, sok, woda

Menu III (wegetariańskie)
Krem marchewkowo-imbirowy
Szaszłyk warzywny podany na sosie paprykowym, ryż z włoszczyzną, zestaw surówek, sok, woda
NoclegiNoclegi na miejscu
rezerwacja telefoniczna na hasło: SCRABBLE
Recepcja – tel. 33 845 20 88, tel. kom. +48 730 811 358

Ceny ze śniadaniem:
Pokój 1osobowy — 110zł /os.
Pokój 2 osobowy — 80zł /os.
Pokój 3osobowy — 70zł/os.
Pokój 4 osobowy — 60zł/os.
NagrodyNagrody pieniężne i puchary + nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce
Puchar + nagroda rzeczowa za najlepszy debiut
Puchar + nagroda rzeczowa za najdroższy ruch
Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych uczestników.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 09:39:59
2 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 11:17:41
3 Mariusz Wrześniewski Kraków Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 14:03:07
4 Marcel Smolarek Nowa Wieś Młodzieżkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 16:41:25
5 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 17:46:53
6 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-06 18:04:48
7 Ewa Dunikowska Kraków Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-06 19:23:37
8 Karolina Szubska Jaworzno Członek PFSkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-06 19:33:14
9 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnikkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-06 19:45:53
10 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-07 08:49:13
11 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-07 09:37:35
12 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-07 12:46:35
13 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFSkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-07 18:10:23
14 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-02-07 18:53:25
15 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-07 20:55:30
16 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-08 10:49:43
17 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-08 20:51:40
18 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2019-02-10 16:40:17
19 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-10 21:57:06
20 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-11 11:17:22
21 Zbigniew Rybak warszawa Zwykły uczestnik2019-02-11 19:26:43
22 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-11 19:48:13
23 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-12 10:40:33
24 Krzysztof Kałuża  Sosnowiec Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-12 20:18:38
25 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-13 18:10:50
26 Ryszard Korpalski Wójtowice Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-13 21:48:46
27 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-13 22:47:32
28 Anna Seemann Świnna Debiut2019-02-13 23:25:27
29 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-14 00:52:45
30 Bożena Guział Racibórz Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-14 01:00:13
31 Szymon Stępień Bytom Młodzież2019-02-15 08:15:20
32 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-15 22:07:36
33 Marta Sztajnert Wisła Członek PFSkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-16 00:29:05
34 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-16 14:10:30
35 Justyna Górka Kraków Członek PFSkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-18 09:43:50
36 Jerzy Luter Bytom Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-19 01:30:40
37 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-20 13:07:11
38 Maciej Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-20 13:07:54
39 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-23 06:27:10
40 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-23 12:35:41
41 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-24 09:15:51
42 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-24 09:16:45
43 Aleksandra Zontek KĘTY Debiutkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-24 14:25:38
44 Mariusz Makuch Zator Członek PFSkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-24 18:12:01
45 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnikkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-25 11:59:15
46 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-25 19:13:09
47 Eugeniusz Badowski Kęty Debiutkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-26 10:26:41
48 Jarosław Wypart Częstochowa Debiutkrem pieczarkowy, pieczeń z karczku2019-02-27 11:39:26
49 Konrad Sowula Kraków Zwykły uczestnikkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-27 15:40:06
50 Piotr Jura Brzezinka Debiutkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-27 16:36:28
51 Małgorzata Pochopień Kraków Zwykły uczestnikkrem marchewkowo-imbirowy, szaszłyk warzywny2019-02-27 20:28:10
52 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-27 22:39:25
53 Małgorzata Bogacz Kęty Debiutkrem warzywny, pierś z kurczaka2019-02-28 16:12:55
54 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA Członek PFS2019-03-01 23:07:48
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Dorota Gwiazdoń /tel. 512 316 534 dorgwiazdon@gmail.com
SponsorzyHOTEL RELAX w Kętach
Patronat: Burmistrz Gminy Kęty

OBSESSIVE
SABIPOL
ROBOTECHNIK
IDEA PLAST
SALON KAWY I WINA SUŻYW
DEKOR-PAP
JUBILER KĘTY
STREFA USŁUG 3D
AKSAM
GRZEGORZ ŻAK
KATARZYNA SMOLAREK
NOVAB2 UBEZPIECZENIA


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Kęt w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.74     10.0     4681     2005      697
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.67      9.0     5318     1906     1133
  3 Tomasz          Sehnal               Warszawa               123.74      9.0     4858     1937      442
  4 Konrad          Sowula               Kraków                 133.23      9.0     4799     1919      660
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 148.33      9.0     4684     1918      271
  6 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.79      8.0     5068     1777      807
  7 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.60      8.0     5059     1816      589
  8 Justyna         Górka                Kraków                 147.29      8.0     4776     1795      559
  9 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               137.79      8.0     4701     1719     -203
 10 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             149.93      8.0     4699     1719      473
 11 Piotr           Broda                Sandomierz             135.97      8.0     4587     1819      190
 12 Maciej          Nawrocki             Babimost               132.04      8.0     4412     1735       27
 13 Janusz          Krupiński            Bytom                  140.36      7.0     4981     1712      475
 14 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              129.91      7.0     4876     1740      409
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               152.89      7.0     4729     1654      167
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.42      7.0     4597     1479      503
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.24      7.0     4596     1611      411
 18 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.25      7.0     4524     1521      367
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.79      7.0     4510     1622      147
 20 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              137.83      7.0     4474     1597      103
 21 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.78      7.0     4460     1597      274
 22 Joanna          Brychcy              Katowice               112.52      7.0     4376     1541      172
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.06      6.0     5047     1460      982
 24 Przemysław      Herdzina             Kraków                 144.86      6.0     4763     1463      528
 25 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 138.37      6.0     4762     1601      140
 26 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              109.44      6.0     4549     1402      404
 27 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               129.80      6.0     4533     1456      176
 28 Dariusz         Sowula               Kraków                 127.96      6.0     4503     1557      137
 29 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.86      6.0     4396     1469       -2
 30 Szymon          Stępień              Bytom                  128.60      6.0     4396     1412      -80
 31 Marta           Majewska             Wadowice               100.74      6.0     4393     1318       97
 32 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.16      6.0     4380     1469      166
 33 Urszula         Rechowicz            Katowice               117.29      6.0     4351     1517     -101
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  126.02      6.0     4266     1476      190
 35 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              117.07      6.0     4201     1439      222
 36 Marta           Sztajnert            Wisła                  115.64      6.0     4115     1431     -284
 37 Mariusz         Makuch               Zator                  123.69      6.0     4114     1534     -250
 38 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.25      5.0     4507     1324       56
 39 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.86      5.0     4504     1280       32
 40 Katarzyna       Kowalska             Katowice               119.70      5.0     4496     1497      119
 41 Natalia         Ogierman             Katowice               123.08      5.0     4321     1358     -325
 42 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              123.34      5.0     4287     1297       -7
 43 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               115.08      5.0     4063     1351     -169
 44 Piotr           Jura                 Brzezinka              100.00      5.0     4016     1314     -183
 45 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               101.47      4.5     4054     1165       74
 46 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.5     3899     1113     -111
 47 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.5     3703     1158     -211
 48 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3479     1101     -970
 49 Jarosław        Wypart               Częstochowa            100.00      3.5     3813      965      -55
 50 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               105.28      3.5     3676     1077     -243
 51 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.5     3510      929     -176
 52 Anna            Seemann              Świnna                 100.00      3.5     3472      999     -411
 53 Aleksandra      Zontek               Kęty                   100.00      2.5     3439      911     -354
 54 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      2.5     3434      831     -607
 55 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 110.10      2.0     2480      620     -145
 56 Eugeniusz       Badowski             Kęty                   100.00      0.5     1801      665    -3074
 57 Małgorzata      Bogacz               Kęty                   100.00      0.5     1650      394     -638
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Kęt w Scrabble



	Dariusz Kosz 157.60 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Korpalski             123.34 +  521: 388  173
    2     2 Janusz         Krupiński             140.36 +  412: 350  190
    3     1 Maciej         Nawrocki              132.04 -  345: 421   82
    4     5 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  394: 468  103
    5    10 Jakub          Zaryński              147.67 +  417: 406  198
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  362: 439   98
    7    11 Natalia        Ogierman              123.08 +  412: 325  173
    8     8 Joanna         Brychcy               112.52 +  464: 309  163
    9     5 Piotr          Broda                 135.97 +  506: 312  186
   10     3 Mikołaj        Cieplik               145.79 +  408: 376  196
   11     4 Tomasz         Sehnal                123.74 -  337: 433   74
   12     5 Małgorzata     Szczygieł             129.91 +  481: 243  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Grzegorz Kurowski 152.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Ogierman              123.08 +  455: 357  173
    2     5 Konrad         Sowula                133.23 -  297: 426   83
    3    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  429: 317  150
    4     5 Dariusz        Kosz                  157.60 +  468: 394  208
    5     5 Mariusz        Makuch                123.69 +  407: 251  174
    6     6 Tomasz         Sehnal                123.74 -  327: 412   74
    7     5 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  303: 468   88
    8    13 Urszula        Rechowicz             117.29 +  375: 339  167
    9     6 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  305: 539   80
   10    14 Rafał          Wesołowski            131.06 +  489: 381  181
   11    10 Jerzy          Luter                 126.02 +  573: 255  176
   12     6 Justyna        Górka                 147.29 -  301: 423   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Łukasz Bobowski 149.93 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Wolski                120.86 +  427: 307  171
    2    13 Leszek         Kilian                106.16 -  292: 393   56
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  357: 363   98
    4    22 Grażyna        Chłopek               105.28 +  543: 262  155
    5    12 Zbigniew       Rybak                 118.78 +  367: 355  169
    6    11 Jerzy          Matyasik              125.86 +  409: 374  176
    7    10 Urszula        Rechowicz             117.29 +  444: 289  167
    8     7 Maciej         Nawrocki              132.04 +  397: 325  182
    9     3 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  438: 344  188
   10     1 Dariusz        Putoń                 143.74 -  338: 346   94
   11     2 Małgorzata     Szczygieł             129.91 +  364: 348  180
   12     3 Konrad         Sowula                133.23 -  323: 520   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Mariusz Wrześniewski 148.33 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Kowalska              119.70 -  312: 500   70
    2    28 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  535: 198  150
    3    10 Łukasz         Bobowski              149.93 +  363: 357  200
    4    11 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  426: 397  180
    5     7 Maciej         Nawrocki              132.04 +  476: 338  182
    6     5 Dariusz        Kosz                  157.60 +  439: 362  208
    7     2 Piotr          Broda                 135.97 -  343: 450   86
    8     5 Konrad         Sowula                133.23 +  364: 355  183
    9     4 Janusz         Krupiński             140.36 -  319: 461   90
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              132.24 +  338: 327  182
   11     6 Justyna        Górka                 147.29 +  339: 327  197
   12     4 Janusz         Krupiński             140.36 +  430: 341  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Jakub Zaryński 147.67 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  342: 351   69
    2    25 Jarosław       Wypart                100.00 +  444: 337  150
    3    16 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  407: 267  165
    4    15 Rafał          Wesołowski            131.06 +  418: 364  181
    5    10 Dariusz        Kosz                  157.60 -  406: 417  108
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              132.24 +  449: 299  182
    7     7 Krzysztof      Kałuża                137.83 +  502: 349  188
    8     4 Szymon         Dąbrowski             137.79 +  603: 304  188
    9     2 Justyna        Górka                 147.29 +  609: 348  197
   10     2 Janusz         Krupiński             140.36 +  427: 409  190
   11     1 Dariusz        Putoń                 143.74 +  409: 326  194
   12     1 Dariusz        Putoń                 143.74 -  302: 414   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Justyna Górka 147.29 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Rechowicz             117.29 +  444: 304  167
    2     7 Jerzy          Luter                 126.02 +  402: 322  176
    3     6 Leszek         Kilian                106.16 +  462: 298  156
    4     2 Dariusz        Sowula                127.96 +  466: 301  178
    5     2 Tomasz         Sehnal                123.74 +  427: 298  174
    6     1 Piotr          Broda                 135.97 +  370: 307  186
    7     1 Dariusz        Putoń                 143.74 -  339: 456   94
    8     2 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  345: 374   88
    9     2 Jakub          Zaryński              147.67 -  348: 609   98
   10     6 Joanna         Ostrowska             126.79 +  423: 308  177
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  327: 339   98
   12     6 Grzegorz       Kurowski              152.89 +  423: 301  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Mikołaj Cieplik 145.79 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  382: 298  167
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  379: 402   80
    3    17 Piotr          Jura                  100.00 +  357: 280  150
    4    10 Szymon         Stępień               128.60 +  509: 283  179
    5     8 Dariusz        Sowula                127.96 +  501: 369  178
    6     3 Konrad         Sowula                133.23 +  401: 377  183
    7     3 Janusz         Krupiński             140.36 +  551: 347  190
    8     1 Piotr          Broda                 135.97 +  395: 349  186
    9     1 Dariusz        Putoń                 143.74 -  354: 412   94
   10     3 Dariusz        Kosz                  157.60 -  376: 408  108
   11     5 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  483: 333  188
   12     2 Tomasz         Sehnal                123.74 -  380: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Przemysław Herdzina 144.86 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Sztajnert             115.64 +  437: 325  166
    2    10 Tomasz         Sehnal                123.74 -  397: 432   74
    3    11 Jerzy          Matyasik              125.86 +  421: 352  176
    4     6 Urszula        Rechowicz             117.29 +  439: 271  167
    5     4 Konrad         Sowula                133.23 -  346: 421   83
    6     8 Dariusz        Sowula                127.96 -  280: 405   78
    7    15 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  444: 305  167
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  400: 423   82
    9    12 Jerzy          Luter                 126.02 -  306: 310   76
   10    16 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  346: 455   69
   11    20 Grażyna        Chłopek               105.28 +  482: 255  155
   12    16 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  465: 281  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Dariusz Putoń 143.74 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Dunikowska            115.25 +  416: 391  165
    2    15 Aleksandra     Zontek                100.00 +  379: 220  150
    3     5 Krzysztof      Kałuża                137.83 +  340: 319  188
    4     4 Piotr          Broda                 135.97 -  374: 429   86
    5     9 Joanna         Ostrowska             126.79 +  485: 264  177
    6     4 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  361: 352  170
    7     1 Justyna        Górka                 147.29 +  456: 339  197
    8     3 Małgorzata     Szczygieł             129.91 +  372: 267  180
    9     1 Mikołaj        Cieplik               145.79 +  412: 354  196
   10     1 Łukasz         Bobowski              149.93 +  346: 338  200
   11     1 Jakub          Zaryński              147.67 -  326: 409   98
   12     1 Jakub          Zaryński              147.67 +  414: 302  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 12 167.08




	Janusz Krupiński 140.36 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  404: 347  165
    2     2 Dariusz        Kosz                  157.60 -  350: 412  108
    3    18 Grażyna        Chłopek               105.28 +  451: 250  155
    4    12 Zbigniew       Rybak                 118.78 +  404: 346  169
    5     3 Szymon         Dąbrowski             137.79 +  439: 268  188
    6     2 Małgorzata     Szczygieł             129.91 +  492: 349  180
    7     3 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  347: 551   96
    8     6 Tomasz         Sehnal                123.74 +  508: 356  174
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          148.33 +  461: 319  198
   10     2 Jakub          Zaryński              147.67 -  409: 427   98
   11     3 Konrad         Sowula                133.23 -  375: 451   83
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  341: 430   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Andrzej Rakoczy 138.37 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  498: 347  164
    2     4 Piotr          Broda                 135.97 -  351: 424   86
    3     9 Mariusz        Makuch                123.69 -  303: 402   74
    4    19 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  500: 311  165
    5    11 Andrzej        Rechowicz             133.42 +  428: 351  183
    6     7 Joanna         Ostrowska             126.79 +  481: 312  177
    7     5 Grzegorz       Kurowski              152.89 +  468: 303  203
    8     2 Justyna        Górka                 147.29 +  374: 345  197
    9     3 Łukasz         Bobowski              149.93 -  344: 438  100
   10     5 Tomasz         Sehnal                123.74 -  345: 551   74
   11     5 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  333: 483   96
   12     9 Maciej         Nawrocki              132.04 -  337: 355   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Krzysztof Kałuża 137.83 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               112.52 +  405: 358  163
    2     1 Rafał          Wesołowski            131.06 +  447: 400  181
    3     5 Dariusz        Putoń                 143.74 -  319: 340   94
    4     7 Katarzyna      Kowalska              119.70 -  314: 397   70
    5    18 Karolina       Szubska               100.00 +  450: 249  150
    6    14 Jerzy          Luter                 126.02 +  442: 349  176
    7     7 Jakub          Zaryński              147.67 -  349: 502   98
    8    11 Dariusz        Sowula                127.96 -  317: 431   78
    9    18 Mariusz        Makuch                123.69 -  268: 409   74
   10    19 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  395: 316  167
   11    17 Marta          Sztajnert             115.64 +  433: 297  166
   12    10 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  335: 323  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Szymon Dąbrowski 137.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Pochopień             110.10 +  397: 375  160
    2     3 Katarzyna      Kowalska              119.70 -  304: 366   70
    3    13 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  531: 454  164
    4     8 Marta          Sztajnert             115.64 +  463: 424  166
    5     3 Janusz         Krupiński             140.36 -  268: 439   90
    6    13 Natalia        Ogierman              123.08 +  467: 359  173
    7     8 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  393: 385  180
    8     4 Jakub          Zaryński              147.67 -  304: 603   98
    9     8 Dariusz        Sowula                127.96 +  381: 338  178
   10     4 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  409: 467   80
   11     7 Joanna         Ostrowska             126.79 +  392: 342  177
   12     7 Andrzej        Rechowicz             133.42 +  392: 352  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Piotr Broda 135.97 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Moskal                109.44 +  396: 376  159
    2     4 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  424: 351  188
    3     8 Rafał          Wesołowski            131.06 +  453: 336  181
    4     4 Dariusz        Putoń                 143.74 +  429: 374  194
    5     1 Małgorzata     Szczygieł             129.91 +  389: 319  180
    6     1 Justyna        Górka                 147.29 -  307: 370   97
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          148.33 +  450: 343  198
    8     1 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  349: 395   96
    9     5 Dariusz        Kosz                  157.60 -  312: 506  108
   10     8 Konrad         Sowula                133.23 -  321: 359   83
   11    11 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  410: 381  170
   12     8 Ewa            Dunikowska            115.25 +  347: 287  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Andrzej Rechowicz 133.42 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kilian                106.16 -  347: 349   56
    2    21 Grażyna        Chłopek               105.28 -  317: 337   55
    3    26 Anna           Seemann               100.00 +  413: 248  150
    4    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  377: 356  150
    5    11 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  351: 428   88
    6    16 Maciej         Dąbrowski             114.25 -  377: 389   64
    7    23 Jarosław       Wypart                100.00 +  420: 259  150
    8    19 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  475: 311  151
    9    16 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  398: 288  167
   10    11 Dariusz        Sowula                127.96 +  430: 403  178
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              132.24 +  340: 334  182
   12     7 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  352: 392   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Konrad Sowula 133.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grażyna        Chłopek               105.28 +  392: 298  155
    2     5 Grzegorz       Kurowski              152.89 +  426: 297  203
    3     2 Szymon         Stępień               128.60 +  460: 336  179
    4     3 Tomasz         Sehnal                123.74 -  323: 442   74
    5     4 Przemysław     Herdzina              144.86 +  421: 346  195
    6     3 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  377: 401   96
    7     9 Dariusz        Sowula                127.96 +  366: 296  178
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  355: 364   98
    9     9 Ewa            Dunikowska            115.25 +  349: 340  165
   10     8 Piotr          Broda                 135.97 +  359: 321  186
   11     3 Janusz         Krupiński             140.36 +  451: 375  190
   12     3 Łukasz         Bobowski              149.93 +  520: 323  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Krzysztof Sporczyk 132.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aneta          Szczyrzyca            101.47 -  311: 373   51
    2    16 Ryszard        Korpalski             123.34 +  376: 331  173
    3    15 Joanna         Brychcy               112.52 +  410: 296  163
    4    13 Joanna         Ostrowska             126.79 -  324: 424   77
    5    14 Marta          Sztajnert             115.64 +  434: 286  166
    6    10 Jakub          Zaryński              147.67 -  299: 449   98
    7    14 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  411: 376  164
    8    10 Przemysław     Herdzina              144.86 +  423: 400  195
    9    11 Jerzy          Matyasik              125.86 +  419: 277  176
   10     7 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  327: 338   98
   11     8 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  334: 340   83
   12    12 Urszula        Rechowicz             117.29 +  528: 295  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Maciej Nawrocki 132.04 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Majewska              100.74 +  447: 340  151
    2     6 Mariusz        Makuch                123.69 +  372: 335  174
    3     1 Dariusz        Kosz                  157.60 +  421: 345  208
    4     1 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  312: 590   80
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  338: 476   98
    6    15 Piotr          Jura                  100.00 +  452: 287  150
    7     6 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  312: 308  170
    8     7 Łukasz         Bobowski              149.93 -  325: 397  100
    9    10 Joanna         Ostrowska             126.79 -  376: 389   77
   10     9 Łukasz         Moskal                109.44 +  346: 269  159
   11     9 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  356: 312  180
   12     9 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  355: 337  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Rafał Wesołowski 131.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  738:  36  150
    2     1 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  400: 447   88
    3     8 Piotr          Broda                 135.97 -  336: 453   86
    4    15 Jakub          Zaryński              147.67 -  364: 418   98
    5    20 Jerzy          Matyasik              125.86 -  358: 370   76
    6    24 Anna           Seemann               100.00 +  470: 243  150
    7    20 Szymon         Stępień               128.60 -  321: 379   79
    8    24 Aleksandra     Zontek                100.00 +  384: 315  150
    9    19 Leszek         Kilian                106.16 +  358: 314  156
   10    14 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  381: 489  103
   11    19 Karolina       Szubska               100.00 +  435: 335  150
   12    15 Mariusz        Makuch                123.69 +  502: 266  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Małgorzata Szczygieł 129.91 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  443: 227  150
    2     8 Mikołaj        Cieplik               145.79 +  402: 379  196
    3     7 Zbigniew       Rybak                 118.78 +  478: 384  169
    4     1 Maciej         Nawrocki              132.04 +  590: 312  182
    5     1 Piotr          Broda                 135.97 -  319: 389   86
    6     2 Janusz         Krupiński             140.36 -  349: 492   90
    7     4 Tomasz         Sehnal                123.74 +  431: 353  174
    8     3 Dariusz        Putoń                 143.74 -  267: 372   94
    9     6 Grzegorz       Kurowski              152.89 +  539: 305  203
   10     4 Szymon         Dąbrowski             137.79 +  467: 409  188
   11     2 Łukasz         Bobowski              149.93 -  348: 364  100
   12     5 Dariusz        Kosz                  157.60 -  243: 481  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Arkadiusz Łydka 129.80 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Jura                  100.00 +  433: 346  150
    2    12 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  318: 370   69
    3    20 Aleksandra     Zontek                100.00 +  357: 290  150
    4    11 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  397: 426   98
    5    16 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  462: 297  151
    6    12 Mariusz        Makuch                123.69 +  353: 342  174
    7     8 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  385: 393   88
    8    12 Jerzy          Matyasik              125.86 -  380: 504   76
    9    15 Urszula        Rechowicz             117.29 +  373: 361  167
   10    12 Joanna         Brychcy               112.52 +  440: 337  163
   11     9 Maciej         Nawrocki              132.04 -  312: 356   82
   12    10 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  323: 335   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Szymon Stępień 128.60 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  442: 254  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              125.86 +  434: 335  176
    3     2 Konrad         Sowula                133.23 -  336: 460   83
    4    10 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  283: 509   96
    5    17 Piotr          Jura                  100.00 -  340: 412   50
    6    20 Aneta          Szczyrzyca            101.47 -  278: 360   51
    7    20 Rafał          Wesołowski            131.06 +  379: 321  181
    8    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  381: 280  150
    9    14 Łukasz         Moskal                109.44 -  430: 458   59
   10    20 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  393: 341  165
   11    14 Dariusz        Sowula                127.96 -  263: 373   78
   12    20 Natalia        Ogierman              123.08 +  437: 373  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Dariusz Sowula 127.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Seemann               100.00 +  435: 273  150
    2    11 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  374: 326  151
    3     3 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  405: 381  170
    4     2 Justyna        Górka                 147.29 -  301: 466   97
    5     8 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  369: 501   96
    6     8 Przemysław     Herdzina              144.86 +  405: 280  195
    7     9 Konrad         Sowula                133.23 -  296: 366   83
    8    11 Krzysztof      Kałuża                137.83 +  431: 317  188
    9     8 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  338: 381   88
   10    11 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  403: 430   83
   11    14 Szymon         Stępień               128.60 +  373: 263  179
   12    11 Joanna         Ostrowska             126.79 -  373: 382   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Joanna Ostrowska 126.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  421: 265  150
    2    14 Ewa            Dunikowska            115.25 +  440: 325  165
    3     4 Tomasz         Sehnal                123.74 -  341: 399   74
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              132.24 +  424: 324  182
    5     9 Dariusz        Putoń                 143.74 -  264: 485   94
    6     7 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  312: 481   88
    7    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  452: 244  150
    8    14 Mariusz        Makuch                123.69 +  435: 276  174
    9    10 Maciej         Nawrocki              132.04 +  389: 376  182
   10     6 Justyna        Górka                 147.29 -  308: 423   97
   11     7 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  342: 392   88
   12    11 Dariusz        Sowula                127.96 +  382: 373  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Jerzy Luter 126.02 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  385: 296  150
    2     7 Justyna        Górka                 147.29 -  322: 402   97
    3    12 Marta          Sztajnert             115.64 -  319: 330   66
    4    25 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  448: 154  150
    5    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  357: 204  150
    6    14 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  349: 442   88
    7    12 Sławomir       Wolski                120.86 +  402: 333  171
    8     9 Katarzyna      Kowalska              119.70 -  367: 370   70
    9    12 Przemysław     Herdzina              144.86 +  310: 306  195
   10    13 Ryszard        Korpalski             123.34 +  385: 296  173
   11    10 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  255: 573  103
   12    14 Joanna         Brychcy               112.52 -  367: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Jerzy Matyasik 125.86 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karolina       Szubska               100.00 +  374: 299  150
    2     9 Szymon         Stępień               128.60 -  335: 434   79
    3    11 Przemysław     Herdzina              144.86 -  352: 421   95
    4    23 Aleksandra     Zontek                100.00 +  411: 227  150
    5    20 Rafał          Wesołowski            131.06 +  370: 358  181
    6    11 Łukasz         Bobowski              149.93 -  374: 409  100
    7    16 Piotr          Jura                  100.00 +  360: 335  150
    8    12 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  504: 380  180
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  277: 419   82
   10    15 Mariusz        Makuch                123.69 -  327: 367   74
   11    13 Łukasz         Moskal                109.44 +  360: 330  159
   12    13 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  352: 419   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Tomasz Sehnal 123.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Wypart                100.00 +  373: 270  150
    2    10 Przemysław     Herdzina              144.86 +  432: 397  195
    3     4 Joanna         Ostrowska             126.79 +  399: 341  177
    4     3 Konrad         Sowula                133.23 +  442: 323  183
    5     2 Justyna        Górka                 147.29 -  298: 427   97
    6     6 Grzegorz       Kurowski              152.89 +  412: 327  203
    7     4 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  353: 431   80
    8     6 Janusz         Krupiński             140.36 -  356: 508   90
    9     7 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  406: 330  170
   10     5 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  551: 345  188
   11     4 Dariusz        Kosz                  157.60 +  433: 337  208
   12     2 Mikołaj        Cieplik               145.79 +  403: 380  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Mariusz Makuch 123.69 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  390: 286  150
    2     6 Maciej         Nawrocki              132.04 -  335: 372   82
    3     9 Andrzej        Rakoczy               138.37 +  402: 303  188
    4     9 Sławomir       Wolski                120.86 +  460: 351  171
    5     5 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  251: 407  103
    6    12 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  342: 353   80
    7    13 Ryszard        Korpalski             123.34 +  344: 316  173
    8    14 Joanna         Ostrowska             126.79 -  276: 435   77
    9    18 Krzysztof      Kałuża                137.83 +  409: 268  188
   10    15 Jerzy          Matyasik              125.86 +  367: 327  176
   11    12 Ewa            Dunikowska            115.25 -  272: 444   65
   12    15 Rafał          Wesołowski            131.06 -  266: 502   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Ryszard Korpalski 123.34 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.60 -  388: 521  108
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  331: 376   82
    3    23 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  342: 376   67
    4    27 Marcel         Smolarek              100.00 +  446: 244  150
    5    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  427: 291  150
    6    17 Leszek         Kilian                106.16 +  440: 351  156
    7    13 Mariusz        Makuch                123.69 -  316: 344   74
    8    17 Piotr          Jura                  100.00 +  355: 319  150
    9    17 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  361: 313  165
   10    13 Jerzy          Luter                 126.02 -  296: 385   76
   11    18 Joanna         Brychcy               112.52 -  320: 398   63
   12    19 Leszek         Kilian                106.16 -  265: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Natalia Ogierman 123.08 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  357: 455  103
    2    20 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  455: 303  167
    3    14 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  390: 340  151
    4    14 Leszek         Kilian                106.16 +  359: 353  156
    5     6 Katarzyna      Kowalska              119.70 -  273: 480   70
    6    13 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  359: 467   88
    7    11 Dariusz        Kosz                  157.60 -  325: 412  108
    8    22 Sławomir       Wiśniowski            115.08 -  393: 419   65
    9    22 Karolina       Szubska               100.00 +  353: 292  150
   10    23 Sławomir       Wolski                120.86 -  329: 397   71
   11    23 Anna           Seemann               100.00 +  355: 291  150
   12    20 Szymon         Stępień               128.60 -  373: 437   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Sławomir Wolski 120.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              149.93 -  307: 427  100
    2    17 Łukasz         Moskal                109.44 +  420: 416  159
    3    22 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  494:  99  150
    4     9 Mariusz        Makuch                123.69 -  351: 460   74
    5    15 Leszek         Kilian                106.16 +  464: 403  156
    6     9 Urszula        Rechowicz             117.29 -  355: 397   67
    7    12 Jerzy          Luter                 126.02 -  333: 402   76
    8    15 Ewa            Dunikowska            115.25 -  390: 401   65
    9    20 Aneta          Szczyrzyca            101.47 -  287: 422   51
   10    23 Natalia        Ogierman              123.08 +  397: 329  173
   11    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  366: 315  150
   12    17 Łukasz         Moskal                109.44 -  340: 401   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Katarzyna Kowalska 119.70 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          148.33 +  500: 312  198
    2     3 Szymon         Dąbrowski             137.79 +  366: 304  188
    3     3 Dariusz        Sowula                127.96 -  381: 405   78
    4     7 Krzysztof      Kałuża                137.83 +  397: 314  188
    5     6 Natalia        Ogierman              123.08 +  480: 273  173
    6     4 Dariusz        Putoń                 143.74 -  352: 361   94
    7     6 Maciej         Nawrocki              132.04 -  308: 312   82
    8     9 Jerzy          Luter                 126.02 +  370: 367  176
    9     7 Tomasz         Sehnal                123.74 -  330: 406   74
   10    10 Ewa            Dunikowska            115.25 -  350: 448   65
   11    11 Piotr          Broda                 135.97 -  381: 410   86
   12    16 Przemysław     Herdzina              144.86 -  281: 465   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Zbigniew Rybak 118.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              147.67 +  351: 342  198
    2    12 Arkadiusz      Łydka                 129.80 +  370: 318  180
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  384: 478   80
    4    12 Janusz         Krupiński             140.36 -  346: 404   90
    5    12 Łukasz         Bobowski              149.93 -  355: 367  100
    6    22 Joanna         Brychcy               112.52 -  310: 390   63
    7    26 Anna           Seemann               100.00 +  369: 224  150
    8    16 Maciej         Dąbrowski             114.25 -  292: 387   64
    9    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  399: 299  150
   10    16 Przemysław     Herdzina              144.86 +  455: 346  195
   11    16 Marta          Majewska              100.74 +  410: 279  151
   12    13 Jerzy          Matyasik              125.86 +  419: 352  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Urszula Rechowicz 117.29 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 147.29 -  304: 444   97
    2    18 Małgorzata     Pochopień             110.10 +  438: 325  160
    3    21 Łukasz         Moskal                109.44 +  431: 324  159
    4     6 Przemysław     Herdzina              144.86 -  271: 439   95
    5    13 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  441: 332  164
    6     9 Sławomir       Wolski                120.86 +  397: 355  171
    7    10 Łukasz         Bobowski              149.93 -  289: 444  100
    8    13 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  339: 375  103
    9    15 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  361: 373   80
   10    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  398: 255  150
   11    15 Leszek         Kilian                106.16 +  387: 258  156
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  295: 528   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Dorota Gwiazdoń 117.07 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  298: 382   96
    2    20 Natalia        Ogierman              123.08 -  303: 455   73
    3    23 Ryszard        Korpalski             123.34 +  376: 342  173
    4    16 Maciej         Dąbrowski             114.25 -  334: 338   64
    5    27 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  448: 128  150
    6    19 Marta          Sztajnert             115.64 +  337: 228  166
    7    15 Przemysław     Herdzina              144.86 -  305: 444   95
    8    18 Marta          Majewska              100.74 +  424: 314  151
    9    16 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  288: 398   83
   10    19 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  316: 395   88
   11    24 Aleksandra     Zontek                100.00 +  353: 273  150
   12    22 Piotr          Jura                  100.00 +  419: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Marta Sztajnert 115.64 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Przemysław     Herdzina              144.86 -  325: 437   95
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  505: 275  150
    3    12 Jerzy          Luter                 126.02 +  330: 319  176
    4     8 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  424: 463   88
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  286: 434   82
    6    19 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  228: 337   67
    7    21 Marta          Majewska              100.74 -  362: 458   51
    8    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  370: 345  150
    9    23 Grażyna        Chłopek               105.28 +  347: 324  155
   10    18 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  343: 311  164
   11    17 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  297: 433   88
   12    21 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  298: 263  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Ewa Dunikowska 115.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Putoń                 143.74 -  391: 416   94
    2    14 Joanna         Ostrowska             126.79 -  325: 440   77
    3    24 Karolina       Szubska               100.00 -  324: 366   50
    4    28 Anna           Seemann               100.00 +  352: 317  150
    5    26 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  400: 248  150
    6    18 Marta          Majewska              100.74 +  423: 341  151
    7    18 Sławomir       Wiśniowski            115.08 +  389: 321  165
    8    15 Sławomir       Wolski                120.86 +  401: 390  171
    9     9 Konrad         Sowula                133.23 -  340: 349   83
   10    10 Katarzyna      Kowalska              119.70 +  448: 350  170
   11    12 Mariusz        Makuch                123.69 +  444: 272  174
   12     8 Piotr          Broda                 135.97 -  287: 347   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Sławomir Wiśniowski 115.08 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Krupiński             140.36 -  347: 404   90
    2    22 Marcel         Smolarek              100.00 +  330: 262  150
    3    16 Jakub          Zaryński              147.67 -  267: 407   98
    4    19 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  311: 500   88
    5    21 Łukasz         Moskal                109.44 +  337: 332  159
    6    21 Małgorzata     Pochopień             110.10 +  372: 321  160
    7    18 Ewa            Dunikowska            115.25 -  321: 389   65
    8    22 Natalia        Ogierman              123.08 +  419: 393  173
    9    17 Ryszard        Korpalski             123.34 -  313: 361   73
   10    20 Szymon         Stępień               128.60 -  341: 393   79
   11    27 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  442: 172  150
   12    21 Marta          Sztajnert             115.64 -  263: 298   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Maciej Dąbrowski 114.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rakoczy               138.37 -  347: 498   88
    2    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  470: 245  150
    3    13 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  454: 531   88
    4    16 Dorota         Gwiazdoń              117.07 +  338: 334  167
    5    13 Urszula        Rechowicz             117.29 -  332: 441   67
    6    16 Andrzej        Rechowicz             133.42 +  389: 377  183
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  376: 411   82
    8    16 Zbigniew       Rybak                 118.78 +  387: 292  169
    9    13 Joanna         Brychcy               112.52 -  236: 370   63
   10    18 Marta          Sztajnert             115.64 -  311: 343   66
   11    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  502: 239  150
   12    18 Marta          Majewska              100.74 -  365: 370   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Joanna Brychcy 112.52 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  358: 405   88
    2    19 Karolina       Szubska               100.00 +  441: 301  150
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              132.24 -  296: 410   82
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  344: 350   50
    5    25 Aleksandra     Zontek                100.00 +  387: 288  150
    6    22 Zbigniew       Rybak                 118.78 +  390: 310  169
    7    17 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  376: 313  151
    8     8 Dariusz        Kosz                  157.60 -  309: 464  108
    9    13 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  370: 236  164
   10    12 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  337: 440   80
   11    18 Ryszard        Korpalski             123.34 +  398: 320  173
   12    14 Jerzy          Luter                 126.02 +  370: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Małgorzata Pochopień 110.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             137.79 -  375: 397   88
    2    18 Urszula        Rechowicz             117.29 -  325: 438   67
    3    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  453: 331  150
    4    18 Piotr          Jura                  100.00 -  311: 415   50
    5    24 Bernadeta      Zapała                100.00 +  368: 245  150
    6    21 Sławomir       Wiśniowski            115.08 -  321: 372   65
    7    24 Karolina       Szubska               100.00 -  327: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  7  88.57




	Łukasz Moskal 109.44 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Broda                 135.97 -  376: 396   86
    2    17 Sławomir       Wolski                120.86 -  416: 420   71
    3    21 Urszula        Rechowicz             117.29 -  324: 431   67
    4    26 Jarosław       Wypart                100.00 +  405: 259  150
    5    21 Sławomir       Wiśniowski            115.08 -  332: 337   65
    6    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  332: 279  150
    7    22 Grażyna        Chłopek               105.28 +  369: 264  155
    8    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  537: 283  150
    9    14 Szymon         Stępień               128.60 +  458: 430  179
   10     9 Maciej         Nawrocki              132.04 -  269: 346   82
   11    13 Jerzy          Matyasik              125.86 -  330: 360   76
   12    17 Sławomir       Wolski                120.86 +  401: 340  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Leszek Kilian 106.16 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             133.42 +  349: 347  183
    2    13 Łukasz         Bobowski              149.93 +  393: 292  200
    3     6 Justyna        Górka                 147.29 -  298: 462   97
    4    14 Natalia        Ogierman              123.08 -  353: 359   73
    5    15 Sławomir       Wolski                120.86 -  403: 464   71
    6    17 Ryszard        Korpalski             123.34 -  351: 440   73
    7    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  436: 195  150
    8    20 Karolina       Szubska               100.00 +  405: 295  150
    9    19 Rafał          Wesołowski            131.06 -  314: 358   81
   10    21 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  444: 350  151
   11    15 Urszula        Rechowicz             117.29 -  258: 387   67
   12    19 Ryszard        Korpalski             123.34 +  376: 265  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Grażyna Chłopek 105.28 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Konrad         Sowula                133.23 -  298: 392   83
    2    21 Andrzej        Rechowicz             133.42 +  337: 317  183
    3    18 Janusz         Krupiński             140.36 -  250: 451   90
    4    22 Łukasz         Bobowski              149.93 -  262: 543  100
    5    23 Marta          Majewska              100.74 -  341: 407   51
    6    28 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  425:  66  150
    7    22 Łukasz         Moskal                109.44 -  264: 369   59
    8    28 PAUZA
    9    23 Marta          Sztajnert             115.64 -  324: 347   66
   10    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  308: 231  150
   11    20 Przemysław     Herdzina              144.86 -  255: 482   95
   12    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  312: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Aneta Szczyrzyca 101.47 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              132.24 +  373: 311  182
    2    11 Dariusz        Sowula                127.96 -  326: 374   78
    3    14 Natalia        Ogierman              123.08 -  340: 390   73
    4    24 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  324: 237  150
    5    16 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  297: 462   80
    6    20 Szymon         Stępień               128.60 +  360: 278  179
    7    17 Joanna         Brychcy               112.52 -  313: 376   63
    8    19 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  311: 475   83
    9    20 Sławomir       Wolski                120.86 +  422: 287  171
   10    21 Leszek         Kilian                106.16 -  350: 444   56
   11    25 Marcel         Smolarek              100.00 -  338: 346   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 11 105.91




	Marta Majewska 100.74 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Nawrocki              132.04 -  340: 447   82
    2    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  291: 311   50
    3    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  523: 253  150
    4    17 Karolina       Szubska               100.00 -  323: 338   50
    5    23 Grażyna        Chłopek               105.28 +  407: 341  155
    6    18 Ewa            Dunikowska            115.25 -  341: 423   65
    7    21 Marta          Sztajnert             115.64 +  458: 362  166
    8    18 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  314: 424   67
    9    21 Jarosław       Wypart                100.00 +  366: 335  150
   10    17 Piotr          Jura                  100.00 +  381: 287  150
   11    16 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  279: 410   69
   12    18 Maciej         Dąbrowski             114.25 +  370: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Eugeniusz Badowski 100.00 Kęty

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            131.06 -   36: 738   81
    2    29 PAUZA
    3    22 Sławomir       Wolski                120.86 -   99: 494   71
    4    25 Jerzy          Luter                 126.02 -  154: 448   76
    5    27 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  128: 448   67
    6    28 Grażyna        Chłopek               105.28 -   66: 425   55
    7    28 Aleksandra     Zontek                100.00 -  148: 351   50
    8    27 Marcel         Smolarek              100.00 -  176: 410   50
    9    26 Bernadeta      Zapała                100.00 -  163: 366   50
   10    27 Anna           Seemann               100.00 -  191: 318   50
   11    27 Sławomir       Wiśniowski            115.08 -  172: 442   65
   12    27 Bernadeta      Zapała                100.00 -  168: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  / 11  60.45




	Małgorzata Bogacz 100.00 Kęty

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Szczygieł             129.91 -  227: 443   80
    2    28 Mariusz        Wrześniewski          148.33 -  198: 535   98
    3    29 PAUZA
    4    24 Aneta          Szczyrzyca            101.47 -  237: 324   51
    5    26 Ewa            Dunikowska            115.25 -  248: 400   65
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  188: 320   50
    7    27 Bernadeta      Zapała                100.00 -  252: 266   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  6  65.67




	Piotr Jura 100.00 Brzezinka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  346: 433   80
    2    24 Anna           Seemann               100.00 +  330: 279  150
    3    17 Mikołaj        Cieplik               145.79 -  280: 357   96
    4    18 Małgorzata     Pochopień             110.10 +  415: 311  160
    5    17 Szymon         Stępień               128.60 +  412: 340  179
    6    15 Maciej         Nawrocki              132.04 -  287: 452   82
    7    16 Jerzy          Matyasik              125.86 -  335: 360   76
    8    17 Ryszard        Korpalski             123.34 -  319: 355   73
    9    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  381: 253  150
   10    17 Marta          Majewska              100.74 -  287: 381   51
   11    26 Bernadeta      Zapała                100.00 +  342: 259  150
   12    22 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  282: 419   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Stępień               128.60 -  254: 442   79
    2    27 Marta          Sztajnert             115.64 -  275: 505   66
    3    28 Jarosław       Wypart                100.00 +  388: 290  150
    4    20 Joanna         Brychcy               112.52 +  350: 344  163
    5    19 Jerzy          Luter                 126.02 -  204: 357   76
    6    23 Karolina       Szubska               100.00 +  336: 334  150
    7    19 Joanna         Ostrowska             126.79 -  244: 452   77
    8    21 Łukasz         Moskal                109.44 -  283: 537   59
    9    28 PAUZA
   10    22 Urszula        Rechowicz             117.29 -  255: 398   67
   11    22 Maciej         Dąbrowski             114.25 -  239: 502   64
   12    25 Marcel         Smolarek              100.00 +  351: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 11 100.09




	Anna Seemann 100.00 Świnna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Sowula                127.96 -  273: 435   78
    2    24 Piotr          Jura                  100.00 -  279: 330   50
    3    26 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  248: 413   83
    4    28 Ewa            Dunikowska            115.25 -  317: 352   65
    5    29 PAUZA
    6    24 Rafał          Wesołowski            131.06 -  243: 470   81
    7    26 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  224: 369   69
    8    26 Jarosław       Wypart                100.00 -  304: 354   50
    9    27 Aleksandra     Zontek                100.00 +  343: 287  150
   10    27 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  318: 191  150
   11    23 Natalia        Ogierman              123.08 -  291: 355   73
   12    26 Aleksandra     Zontek                100.00 +  332: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Ostrowska             126.79 -  265: 421   77
    2    26 Marta          Majewska              100.74 +  311: 291  151
    3    19 Grzegorz       Kurowski              152.89 -  317: 429  103
    4    21 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  356: 377   83
    5    22 Ryszard        Korpalski             123.34 -  291: 427   73
    6    27 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  320: 188  150
    7    29 PAUZA
    8    23 Szymon         Stępień               128.60 -  280: 381   79
    9    24 Zbigniew       Rybak                 118.78 -  299: 399   69
   10    24 Jarosław       Wypart                100.00 +  335: 323  150
   11    21 Sławomir       Wolski                120.86 -  315: 366   71
   12    24 Grażyna        Chłopek               105.28 +  314: 312  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 11 105.55




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Luter                 126.02 -  296: 385   76
    2    22 Sławomir       Wiśniowski            115.08 -  262: 330   65
    3    25 Małgorzata     Pochopień             110.10 -  331: 453   60
    4    27 Ryszard        Korpalski             123.34 -  244: 446   73
    5    28 Jarosław       Wypart                100.00 -  248: 406   50
    6    29 PAUZA
    7    25 Leszek         Kilian                106.16 -  195: 436   56
    8    27 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  410: 176  150
    9    25 Piotr          Jura                  100.00 -  253: 381   50
   10    26 Aleksandra     Zontek                100.00 -  261: 339   50
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            101.47 +  346: 338  151
   12    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  288: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  / 11  75.55




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Matyasik              125.86 -  299: 374   76
    2    19 Joanna         Brychcy               112.52 -  301: 441   63
    3    24 Ewa            Dunikowska            115.25 +  366: 324  165
    4    17 Marta          Majewska              100.74 +  338: 323  151
    5    18 Krzysztof      Kałuża                137.83 -  249: 450   88
    6    23 Andrzej        Klich                 100.00 -  334: 336   50
    7    24 Małgorzata     Pochopień             110.10 +  427: 327  160
    8    20 Leszek         Kilian                106.16 -  295: 405   56
    9    22 Natalia        Ogierman              123.08 -  292: 353   73
   10    28 PAUZA
   11    19 Rafał          Wesołowski            131.06 -  335: 435   81
   12    23 Jarosław       Wypart                100.00 +  363: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 11 101.18




	Jarosław Wypart 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Sehnal                123.74 -  270: 373   74
    2    25 Jakub          Zaryński              147.67 -  337: 444   98
    3    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  290: 388   50
    4    26 Łukasz         Moskal                109.44 -  259: 405   59
    5    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  406: 248  150
    6    26 Aleksandra     Zontek                100.00 +  438: 222  150
    7    23 Andrzej        Rechowicz             133.42 -  259: 420   83
    8    26 Anna           Seemann               100.00 +  354: 304  150
    9    21 Marta          Majewska              100.74 -  335: 366   51
   10    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  323: 335   50
   11    28 PAUZA
   12    23 Karolina       Szubska               100.00 -  242: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 11  87.73




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Makuch                123.69 -  286: 390   74
    2    23 Maciej         Dąbrowski             114.25 -  245: 470   64
    3    27 Marta          Majewska              100.74 -  253: 523   51
    4    29 PAUZA
    5    24 Małgorzata     Pochopień             110.10 -  245: 368   60
    6    25 Łukasz         Moskal                109.44 -  279: 332   59
    7    27 Małgorzata     Bogacz                100.00 +  266: 252  150
    8    25 Marta          Sztajnert             115.64 -  345: 370   66
    9    26 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  366: 163  150
   10    25 Grażyna        Chłopek               105.28 -  231: 308   55
   11    26 Piotr          Jura                  100.00 -  259: 342   50
   12    27 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  435: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 11  84.45




	Aleksandra Zontek 100.00 Kęty

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    15 Dariusz        Putoń                 143.74 -  220: 379   94
    3    20 Arkadiusz      Łydka                 129.80 -  290: 357   80
    4    23 Jerzy          Matyasik              125.86 -  227: 411   76
    5    25 Joanna         Brychcy               112.52 -  288: 387   63
    6    26 Jarosław       Wypart                100.00 -  222: 438   50
    7    28 Eugeniusz      Badowski              100.00 +  351: 148  150
    8    24 Rafał          Wesołowski            131.06 -  315: 384   81
    9    27 Anna           Seemann               100.00 -  287: 343   50
   10    26 Marcel         Smolarek              100.00 +  339: 261  150
   11    24 Dorota         Gwiazdoń              117.07 -  273: 353   67
   12    26 Anna           Seemann               100.00 -  327: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Kęt w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Ryszard        Korpalski             521: 388
   2 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Kurowski              357: 455
   3 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Wolski                427: 307
   4 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Wrześniewski          500: 312
   5 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Rybak                 342: 351
   6 Urszula        Rechowicz            - Justyna        Górka                 304: 444
   7 Mikołaj        Cieplik              - Dorota         Gwiazdoń              382: 298
   8 Marta          Sztajnert            - Przemysław     Herdzina              325: 437
   9 Dariusz        Putoń                - Ewa            Dunikowska            416: 391
  10 Sławomir       Wiśniowski           - Janusz         Krupiński             347: 404
  11 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Dąbrowski             498: 347
  12 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kałuża                358: 405
  13 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Pochopień             397: 375
  14 Łukasz         Moskal               - Piotr          Broda                 376: 396
  15 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kilian                347: 349
  16 Grażyna        Chłopek              - Konrad         Sowula                298: 392
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Aneta          Szczyrzyca            311: 373
  18 Marta          Majewska             - Maciej         Nawrocki              340: 447
  19 Rafał          Wesołowski           - Eugeniusz      Badowski              738:  36
  20 Małgorzata     Bogacz               - Małgorzata     Szczygieł             227: 443
  21 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Jura                  433: 346
  22 Andrzej        Klich                - Szymon         Stępień               254: 442
  23 Dariusz        Sowula               - Anna           Seemann               435: 273
  24 Zygmunt        Skwarek              - Joanna         Ostrowska             265: 421
  25 Jerzy          Luter                - Marcel         Smolarek              385: 296
  26 Karolina       Szubska              - Jerzy          Matyasik              299: 374
  27 Tomasz         Sehnal               - Jarosław       Wypart                373: 270
  28 Bernadeta      Zapała               - Mariusz        Makuch                286: 390
  29 Aleksandra     Zontek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Rafał          Wesołowski            447: 400
   2 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kosz                  350: 412
   3 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Kowalska              304: 366
   4 Piotr          Broda                - Andrzej        Rakoczy               424: 351
   5 Konrad         Sowula               - Grzegorz       Kurowski              426: 297
   6 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Makuch                372: 335
   7 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 402: 322
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Mikołaj        Cieplik               402: 379
   9 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stępień               335: 434
  10 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Sehnal                397: 432
  11 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                326: 374
  12 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Łydka                 370: 318
  13 Leszek         Kilian               - Łukasz         Bobowski              393: 292
  14 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Ostrowska             325: 440
  15 Aleksandra     Zontek               - Dariusz        Putoń                 220: 379
  16 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              331: 376
  17 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Moskal                420: 416
  18 Małgorzata     Pochopień            - Urszula        Rechowicz             325: 438
  19 Karolina       Szubska              - Joanna         Brychcy               301: 441
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Natalia        Ogierman              303: 455
  21 Grażyna        Chłopek              - Andrzej        Rechowicz             337: 317
  22 Marcel         Smolarek             - Sławomir       Wiśniowski            262: 330
  23 Maciej         Dąbrowski            - Bernadeta      Zapała                470: 245
  24 Piotr          Jura                 - Anna           Seemann               330: 279
  25 Jarosław       Wypart               - Jakub          Zaryński              337: 444
  26 Marta          Majewska             - Zygmunt        Skwarek               291: 311
  27 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             275: 505
  28 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Bogacz                535: 198
  29 Eugeniusz      Badowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Nawrocki             - Dariusz        Kosz                  421: 345
   2 Szymon         Stępień              - Konrad         Sowula                336: 460
   3 Katarzyna      Kowalska             - Dariusz        Sowula                381: 405
   4 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Sehnal                341: 399
   5 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Putoń                 319: 340
   6 Justyna        Górka                - Leszek         Kilian                462: 298
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Zbigniew       Rybak                 478: 384
   8 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 336: 453
   9 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rakoczy               402: 303
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              363: 357
  11 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Matyasik              421: 352
  12 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Luter                 330: 319
  13 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             454: 531
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              340: 390
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               410: 296
  16 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Wiśniowski            407: 267
  17 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Jura                  357: 280
  18 Janusz         Krupiński            - Grażyna        Chłopek               451: 250
  19 Grzegorz       Kurowski             - Zygmunt        Skwarek               429: 317
  20 Arkadiusz      Łydka                - Aleksandra     Zontek                357: 290
  21 Urszula        Rechowicz            - Łukasz         Moskal                431: 324
  22 Eugeniusz      Badowski             - Sławomir       Wolski                 99: 494
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Ryszard        Korpalski             376: 342
  24 Ewa            Dunikowska           - Karolina       Szubska               324: 366
  25 Marcel         Smolarek             - Małgorzata     Pochopień             331: 453
  26 Anna           Seemann              - Andrzej        Rechowicz             248: 413
  27 Bernadeta      Zapała               - Marta          Majewska              253: 523
  28 Jarosław       Wypart               - Andrzej        Klich                 290: 388
  29 Małgorzata     Bogacz               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Nawrocki              590: 312
   2 Dariusz        Sowula               - Justyna        Górka                 301: 466
   3 Konrad         Sowula               - Tomasz         Sehnal                323: 442
   4 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 374: 429
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  468: 394
   6 Urszula        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              271: 439
   7 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Kałuża                397: 314
   8 Marta          Sztajnert            - Szymon         Dąbrowski             424: 463
   9 Mariusz        Makuch               - Sławomir       Wolski                460: 351
  10 Szymon         Stępień              - Mikołaj        Cieplik               283: 509
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Łydka                 426: 397
  12 Zbigniew       Rybak                - Janusz         Krupiński             346: 404
  13 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              424: 324
  14 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                359: 353
  15 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              364: 418
  16 Dorota         Gwiazdoń             - Maciej         Dąbrowski             334: 338
  17 Karolina       Szubska              - Marta          Majewska              338: 323
  18 Małgorzata     Pochopień            - Piotr          Jura                  311: 415
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Rakoczy               311: 500
  20 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Klich                 344: 350
  21 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Rechowicz             356: 377
  22 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Chłopek               543: 262
  23 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Zontek                411: 227
  24 Małgorzata     Bogacz               - Aneta          Szczyrzyca            237: 324
  25 Jerzy          Luter                - Eugeniusz      Badowski              448: 154
  26 Łukasz         Moskal               - Jarosław       Wypart                405: 259
  27 Ryszard        Korpalski            - Marcel         Smolarek              446: 244
  28 Anna           Seemann              - Ewa            Dunikowska            317: 352
  29 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szczygieł             389: 319
   2 Tomasz         Sehnal               - Justyna        Górka                 298: 427
   3 Janusz         Krupiński            - Szymon         Dąbrowski             439: 268
   4 Przemysław     Herdzina             - Konrad         Sowula                346: 421
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Makuch                407: 251
   6 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Kowalska              273: 480
   7 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Wrześniewski          338: 476
   8 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Sowula                501: 369
   9 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Putoń                 264: 485
  10 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Zaryński              417: 406
  11 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               351: 428
  12 Łukasz         Bobowski             - Zbigniew       Rybak                 367: 355
  13 Maciej         Dąbrowski            - Urszula        Rechowicz             332: 441
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Sztajnert             434: 286
  15 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kilian                464: 403
  16 Arkadiusz      Łydka                - Aneta          Szczyrzyca            462: 297
  17 Piotr          Jura                 - Szymon         Stępień               412: 340
  18 Krzysztof      Kałuża               - Karolina       Szubska               450: 249
  19 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 204: 357
  20 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Wesołowski            370: 358
  21 Sławomir       Wiśniowski           - Łukasz         Moskal                337: 332
  22 Ryszard        Korpalski            - Zygmunt        Skwarek               427: 291
  23 Marta          Majewska             - Grażyna        Chłopek               407: 341
  24 Małgorzata     Pochopień            - Bernadeta      Zapała                368: 245
  25 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Zontek                387: 288
  26 Ewa            Dunikowska           - Małgorzata     Bogacz                400: 248
  27 Eugeniusz      Badowski             - Dorota         Gwiazdoń              128: 448
  28 Marcel         Smolarek             - Jarosław       Wypart                248: 406
  29 Anna           Seemann              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 307: 370
   2 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Szczygieł             492: 349
   3 Konrad         Sowula               - Mikołaj        Cieplik               377: 401
   4 Dariusz        Putoń                - Katarzyna      Kowalska              361: 352
   5 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          362: 439
   6 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Kurowski              412: 327
   7 Andrzej        Rakoczy              - Joanna         Ostrowska             481: 312
   8 Dariusz        Sowula               - Przemysław     Herdzina              405: 280
   9 Sławomir       Wolski               - Urszula        Rechowicz             355: 397
  10 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              449: 299
  11 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              409: 374
  12 Mariusz        Makuch               - Arkadiusz      Łydka                 342: 353
  13 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Ogierman              467: 359
  14 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Kałuża                349: 442
  15 Piotr          Jura                 - Maciej         Nawrocki              287: 452
  16 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             377: 389
  17 Leszek         Kilian               - Ryszard        Korpalski             351: 440
  18 Marta          Majewska             - Ewa            Dunikowska            341: 423
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Sztajnert             337: 228
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Szymon         Stępień               360: 278
  21 Sławomir       Wiśniowski           - Małgorzata     Pochopień             372: 321
  22 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Brychcy               310: 390
  23 Karolina       Szubska              - Andrzej        Klich                 334: 336
  24 Anna           Seemann              - Rafał          Wesołowski            243: 470
  25 Łukasz         Moskal               - Bernadeta      Zapała                332: 279
  26 Aleksandra     Zontek               - Jarosław       Wypart                222: 438
  27 Zygmunt        Skwarek              - Małgorzata     Bogacz                320: 188
  28 Grażyna        Chłopek              - Eugeniusz      Badowski              425:  66
  29 Marcel         Smolarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dariusz        Putoń                 339: 456
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 343: 450
   3 Mikołaj        Cieplik              - Janusz         Krupiński             551: 347
   4 Tomasz         Sehnal               - Małgorzata     Szczygieł             353: 431
   5 Andrzej        Rakoczy              - Grzegorz       Kurowski              468: 303
   6 Maciej         Nawrocki             - Katarzyna      Kowalska              312: 308
   7 Krzysztof      Kałuża               - Jakub          Zaryński              349: 502
   8 Arkadiusz      Łydka                - Szymon         Dąbrowski             385: 393
   9 Konrad         Sowula               - Dariusz        Sowula                366: 296
  10 Urszula        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              289: 444
  11 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Kosz                  325: 412
  12 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wolski                402: 333
  13 Mariusz        Makuch               - Ryszard        Korpalski             344: 316
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             411: 376
  15 Przemysław     Herdzina             - Dorota         Gwiazdoń              444: 305
  16 Piotr          Jura                 - Jerzy          Matyasik              335: 360
  17 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            376: 313
  18 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Wiśniowski            389: 321
  19 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Klich                 452: 244
  20 Szymon         Stępień              - Rafał          Wesołowski            379: 321
  21 Marta          Sztajnert            - Marta          Majewska              362: 458
  22 Grażyna        Chłopek              - Łukasz         Moskal                264: 369
  23 Jarosław       Wypart               - Andrzej        Rechowicz             259: 420
  24 Małgorzata     Pochopień            - Karolina       Szubska               327: 427
  25 Leszek         Kilian               - Marcel         Smolarek              436: 195
  26 Zbigniew       Rybak                - Anna           Seemann               369: 224
  27 Bernadeta      Zapała               - Małgorzata     Bogacz                266: 252
  28 Eugeniusz      Badowski             - Aleksandra     Zontek                148: 351
  29 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               349: 395
   2 Justyna        Górka                - Andrzej        Rakoczy               345: 374
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Putoń                 267: 372
   4 Jakub          Zaryński             - Szymon         Dąbrowski             603: 304
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                364: 355
   6 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Sehnal                508: 356
   7 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Nawrocki              397: 325
   8 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Brychcy               464: 309
   9 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Luter                 370: 367
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Herdzina              423: 400
  11 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Kałuża                431: 317
  12 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 504: 380
  13 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Rechowicz             375: 339
  14 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Makuch                435: 276
  15 Sławomir       Wolski               - Ewa            Dunikowska            390: 401
  16 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 387: 292
  17 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Jura                  355: 319
  18 Marta          Majewska             - Dorota         Gwiazdoń              314: 424
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             311: 475
  20 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               405: 295
  21 Andrzej        Klich                - Łukasz         Moskal                283: 537
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Natalia        Ogierman              419: 393
  23 Szymon         Stępień              - Zygmunt        Skwarek               381: 280
  24 Aleksandra     Zontek               - Rafał          Wesołowski            315: 384
  25 Bernadeta      Zapała               - Marta          Sztajnert             345: 370
  26 Jarosław       Wypart               - Anna           Seemann               354: 304
  27 Marcel         Smolarek             - Eugeniusz      Badowski              410: 176
  28 Grażyna        Chłopek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Mikołaj        Cieplik               412: 354
   2 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 609: 348
   3 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bobowski              344: 438
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             319: 461
   5 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Broda                 506: 312
   6 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             305: 539
   7 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Sehnal                330: 406
   8 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                381: 338
   9 Konrad         Sowula               - Ewa            Dunikowska            349: 340
  10 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             376: 389
  11 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              277: 419
  12 Jerzy          Luter                - Przemysław     Herdzina              310: 306
  13 Joanna         Brychcy              - Maciej         Dąbrowski             370: 236
  14 Łukasz         Moskal               - Szymon         Stępień               458: 430
  15 Urszula        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 361: 373
  16 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Gwiazdoń              398: 288
  17 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wiśniowski            361: 313
  18 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Makuch                268: 409
  19 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kilian                358: 314
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wolski                422: 287
  21 Jarosław       Wypart               - Marta          Majewska              335: 366
  22 Karolina       Szubska              - Natalia        Ogierman              292: 353
  23 Marta          Sztajnert            - Grażyna        Chłopek               347: 324
  24 Zbigniew       Rybak                - Zygmunt        Skwarek               399: 299
  25 Piotr          Jura                 - Marcel         Smolarek              381: 253
  26 Eugeniusz      Badowski             - Bernadeta      Zapała                163: 366
  27 Aleksandra     Zontek               - Anna           Seemann               287: 343
  28 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Łukasz         Bobowski              346: 338
   2 Janusz         Krupiński            - Jakub          Zaryński              409: 427
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Kosz                  376: 408
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Dąbrowski             467: 409
   5 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Rakoczy               551: 345
   6 Justyna        Górka                - Joanna         Ostrowska             423: 308
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          327: 338
   8 Piotr          Broda                - Konrad         Sowula                321: 359
   9 Łukasz         Moskal               - Maciej         Nawrocki              269: 346
  10 Ewa            Dunikowska           - Katarzyna      Kowalska              448: 350
  11 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Rechowicz             403: 430
  12 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Brychcy               440: 337
  13 Jerzy          Luter                - Ryszard        Korpalski             385: 296
  14 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              381: 489
  15 Mariusz        Makuch               - Jerzy          Matyasik              367: 327
  16 Przemysław     Herdzina             - Zbigniew       Rybak                 346: 455
  17 Marta          Majewska             - Piotr          Jura                  381: 287
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Sztajnert             311: 343
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Krzysztof      Kałuża                316: 395
  20 Szymon         Stępień              - Sławomir       Wiśniowski            393: 341
  21 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            444: 350
  22 Andrzej        Klich                - Urszula        Rechowicz             255: 398
  23 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Wolski                329: 397
  24 Zygmunt        Skwarek              - Jarosław       Wypart                335: 323
  25 Grażyna        Chłopek              - Bernadeta      Zapała                308: 231
  26 Marcel         Smolarek             - Aleksandra     Zontek                261: 339
  27 Anna           Seemann              - Eugeniusz      Badowski              318: 191
  28 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Putoń                 409: 326
   2 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             364: 348
   3 Konrad         Sowula               - Janusz         Krupiński             451: 375
   4 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Sehnal                337: 433
   5 Andrzej        Rakoczy              - Mikołaj        Cieplik               333: 483
   6 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          327: 339
   7 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             392: 342
   8 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              340: 334
   9 Maciej         Nawrocki             - Arkadiusz      Łydka                 356: 312
  10 Grzegorz       Kurowski             - Jerzy          Luter                 573: 255
  11 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Broda                 381: 410
  12 Ewa            Dunikowska           - Mariusz        Makuch                444: 272
  13 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Moskal                360: 330
  14 Szymon         Stępień              - Dariusz        Sowula                263: 373
  15 Urszula        Rechowicz            - Leszek         Kilian                387: 258
  16 Zbigniew       Rybak                - Marta          Majewska              410: 279
  17 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Sztajnert             433: 297
  18 Joanna         Brychcy              - Ryszard        Korpalski             398: 320
  19 Rafał          Wesołowski           - Karolina       Szubska               435: 335
  20 Przemysław     Herdzina             - Grażyna        Chłopek               482: 255
  21 Sławomir       Wolski               - Zygmunt        Skwarek               366: 315
  22 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 502: 239
  23 Anna           Seemann              - Natalia        Ogierman              291: 355
  24 Aleksandra     Zontek               - Dorota         Gwiazdoń              273: 353
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Marcel         Smolarek              338: 346
  26 Bernadeta      Zapała               - Piotr          Jura                  259: 342
  27 Eugeniusz      Badowski             - Sławomir       Wiśniowski            172: 442
  28 Jarosław       Wypart               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Jakub          Zaryński              414: 302
   2 Tomasz         Sehnal               - Mikołaj        Cieplik               403: 380
   3 Łukasz         Bobowski             - Konrad         Sowula                323: 520
   4 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Wrześniewski          341: 430
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  243: 481
   6 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 301: 423
   7 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             392: 352
   8 Piotr          Broda                - Ewa            Dunikowska            347: 287
   9 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Nawrocki              337: 355
  10 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                323: 335
  11 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Sowula                382: 373
  12 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              295: 528
  13 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Matyasik              419: 352
  14 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               367: 370
  15 Mariusz        Makuch               - Rafał          Wesołowski            266: 502
  16 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Kowalska              465: 281
  17 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Moskal                340: 401
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Majewska              365: 370
  19 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Kilian                265: 376
  20 Natalia        Ogierman             - Szymon         Stępień               373: 437
  21 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Sztajnert             263: 298
  22 Piotr          Jura                 - Dorota         Gwiazdoń              282: 419
  23 Jarosław       Wypart               - Karolina       Szubska               242: 363
  24 Zygmunt        Skwarek              - Grażyna        Chłopek               314: 312
  25 Marcel         Smolarek             - Andrzej        Klich                 288: 351
  26 Anna           Seemann              - Aleksandra     Zontek                332: 327
  27 Bernadeta      Zapała               - Eugeniusz      Badowski              435: 168
  28 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.30  31191  191
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.92  31427  199
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   5 Kazimierz Merklejn             Warszawa             157.39  29904  190
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  13 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             152.18   9131   60
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.85  29004  191
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.28  29651  196
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.17  28723  190
  18 Kamil Górka                    Kraków               150.42  28579  190
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.20  30039  200
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.62  28578  191
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  23 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.42  29136  195
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  27 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.86  27985  188
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.88  28098  190
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.79  28967  196
  31 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  25858  175
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          147.25  28714  195
  33 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  35 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.59  25653  175
  36 Justyna Górka                  Kraków               146.32  28825  197
  37 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.91  28745  197
  38 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  39 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.16  26999  186
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.23  23203  162
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.86  26714  187
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  51 Janusz Krupiński               Bytom                141.92  27249  192
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  53 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.62  19119  135
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  55 Natalia Woźniak                Dziwnówek            141.15  27524  195
  56 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  59 Szymon Dąbrowski               Warszawa             139.70  26404  189
  60 Rafał Matczak                  Milanówek            139.64  26671  191
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.55  26375  189
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.03  26554  191
  63 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.78  27617  199
  64 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Robert Kamiński                Warszawa             137.71  26441  192
  67 Krzysztof Gibas                Kraków               137.58  11694   85
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               137.57  10318   75
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.48  22409  163
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             137.41  26795  195
  71 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  72 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  73 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  74 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.66  21729  159
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           136.01  26930  198
  76 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  77 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  78 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.36  22741  168
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  82 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  83 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.39  18814  140
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  86 Marcin Rogala                  Warszawa             134.36  26603  198
  87 Jacek Mańko                    Poznań               134.03  26404  197
  88 Katarzyna Polak                Warszawa             133.74  26214  196
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  90 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              133.45  16014  120
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.98  26331  198
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.77  25890  195
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.50  25117  191
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
  99 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 100 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.71  25619  196
 104 Daniel Janus                   Wąchock              130.69   8756   67
 105 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 106 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.53   7832   60
 107 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.49  19052  146
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.81  25443  196
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 110 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.64  18539  143
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.42  24848  192
 113 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 115 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.27  25207  195
 116 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.17  25318  196
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.98   6836   53
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 119 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   9386   73
 120 Agnieszka Walas                Kraków               128.40  12455   97
 121 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 122 Dariusz Sowula                 Kraków               128.12  17040  133
 123 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.91  20338  159
 124 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 125 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 129 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.15  24032  189
 130 Maciej Kuć                     Stargard             127.08  24653  194
 131 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 132 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 133 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 134 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.51  17965  142
 135 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 136 Dominika Worona                Police               126.02  10586   84
 137 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24687  196
 138 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 139 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.78  24275  193
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.68  17344  138
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.67  23878  190
 142 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.46  23962  191
 143 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 144 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 145 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.13  24400  195
 146 Jerzy Luter                    Bytom                125.11  24522  196
 147 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 148 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 149 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 150 Mariusz Makuch                 Zator                124.73   5987   48
 151 Rafał Stachowski               Police               124.56  18186  146
 152 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 153 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 155 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 156 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 157 Agnieszka Matus                Milanówek            123.88  24652  199
 158 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     123.75  23760  192
 159 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 163 Renata Andracka                Zwola                122.83  23214  189
 164 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 165 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 166 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.23  20168  165
 167 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 168 Natalia Ogierman               Katowice             122.06  14281  117
 169 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 172 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Sławomir Wolski                Wrocław              121.35  23784  196
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 180 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.94  11852   98
 181 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 182 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 183 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 185 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 186 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.07  19811  165
 189 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 190 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 191 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 193 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 194 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 195 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  22952  193
 196 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 198 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 199 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 200 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.28  23537  199
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 202 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 203 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.58   7878   67
 204 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 205 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 206 Urszula Rechowicz              Katowice             117.27  22750  194
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  23050  197
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.92  21280  182
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 212 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 213 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  11439   98
 214 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.09  19039  164
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.96  15655  135
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               115.94  22493  194
 219 Bartosz Bartczak               Poznań               115.69  22096  191
 220 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 222 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.88  17692  154
 223 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 227 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.11  22480  197
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  18014  158
 229 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.00   7182   63
 230 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 233 Joanna Brychcy                 Katowice             113.37  22447  198
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 235 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 239 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 240 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 241 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 242 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 243 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 244 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 245 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 248 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 249 Franciszek Łysek               Warszawa             109.05  13522  124
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             108.58   7926   73
 252 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 254 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 255 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 256 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 257 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 258 Leszek Kilian                  Jaworzno             107.09  20776  194
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 261 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 262 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.54  15409  146
 264 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.93  10178   97
 266 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 267 Grażyna Chłopek                Jaworzno             104.38   9394   90
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 272 Anna Demczyszyn                Bystra               103.27   3408   33
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.75  17704  174
 276 Marta Majewska                 Wadowice             101.62  12601  124
 277 Zofia Górka                    Łęczna               101.45   8725   86
 278 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 279 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 280 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 281 Karolina Szubska               Jaworzno              99.32  12514  126
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 284 Teresa Balewska                Reda                  97.26  18673  192
 285 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.33  18495  192
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.09  18642  194
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.88  11505  120
 289 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 291 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               94.88   5693   60
 293 Natalia Mówka                  Warszawa              94.11   3576   38
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.50  18037  195
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              89.48   5190   58
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.32   8932  100
 301 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 302 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 303 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.37  10019  116
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 308 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.66   5249   62
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.90  12753  152
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 313 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 314 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 317 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 318 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 319 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.69   3406   45
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 321 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 04-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.77   3140   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Anna Kowalik                   Szczecin             117.12   3045   26
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  12 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  13 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  14 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  15 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  22 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  23 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  24 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  26 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  28 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  30 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  31 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  35 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  36 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  39 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  42 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  43 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  44 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  45 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  46 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  47 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  49 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  50 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.59   2983   22
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  54 Marta Popławska                Warszawa              92.81   1949   21
  55 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  56 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  58 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  59 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  60 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  61 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  62 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  63 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  64 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  65 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  66 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  68 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  69 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  70 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  71 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  72 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  73 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  74 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  75 Michał Dąbrowski               Warszawa             100.29   1404   14
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  78 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia           95.21   1333   14
  79 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  80 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  81 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  83 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  84 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  87 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  88 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  89 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  93 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  98 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  99 Przemysław Herdzina            Kraków               121.92   1463   12
 100 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 101 Sławomir Rosochacz             Lublin               117.67   1412   12
 102 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 103 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 104 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 105 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 106 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 107 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 108 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 109 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 110 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 111 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 112 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 113 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 114 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 115 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 116 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 117 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 119 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 120 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 121 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 122 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 123 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 125 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 126 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 127 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 128 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 131 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 132 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 133 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 134 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 135 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 136 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 137 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 138 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 139 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 140 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 141 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 142 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 143 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 144 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 145 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 146 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 148 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 149 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 150 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 151 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 152 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 153 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 154 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 155 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 156 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 157 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 158 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 159 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 160 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 161 Jarosław Wypart                Częstochowa           87.73    965   11
 162 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 163 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 164 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 165 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 166 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 167 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 168 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 169 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 170 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 173 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 176 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 181 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 182 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 183 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 184 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 185 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 186 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 187 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 188 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 189 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 190 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 191 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 192 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 193 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 194 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 197 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 198 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 199 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 200 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 201 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 202 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 203 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 207 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 208 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 209 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 210 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 217 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 218 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 219 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 220 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 221 Jerzy Kędra                    Warszawa             128.14    897    7
 222 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 223 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 224 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 225 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 226 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 227 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 228 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 229 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 230 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 231 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 232 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 233 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 234 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 235 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 236 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 237 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 238 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 239 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 240 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 241 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 242 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 243 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 244 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 245 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 246 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 247 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 248 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 249 Anna Prażuch                   Warszawa              84.43    591    7
 250 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 251 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 252 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 253 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 254 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 255 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 256 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 257 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 258 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 259 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 260 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 261 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 262 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 263 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 264 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 265 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 266 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 267 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 268 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 269 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 270 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 271 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 272 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 273 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 274 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 275 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 276 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 277 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 278 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 279 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 280 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 281 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 282 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 283 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 284 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 285 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 286 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 287 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 288 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 289 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 290 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 291 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 292 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 293 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 294 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 295 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 296 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 297 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 298 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 299 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 300 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 301 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 302 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 303 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 304 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 305 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 306 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 307 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 308 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 309 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 310 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 311 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie