Kęty 2
marca
Kęty 2- 3 marca II Mistrzostwa Kęt w Scrabble
Katowice 9
marca
Katowice 9 marca III Babskie granie (turniej bez jaj)
Warszawa 9
marca
Warszawa 9-10 marca Festiwal dla myślących — wiosna Mistrzostwa Regionów 2019
Justyna Górka drugi raz najlepszą "babą"09 marca 2019 — III Babskie granie (turniej bez jaj)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Babskie granie (turniej bez jaj)Katowice, 09 marca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Justyna Górka drugi raz najlepszą "babą""Baby, ach te baby,
Czym by bez nich był ten świat?
Co tu łgać, co tu kryć,
Spróbuj bez baby żyć,
Gdy ci uda się taka sztuka, toś jest chwat!"


Stare przysłowie mówi: "Z babą źle, ale bez baby jeszcze gorzej". Tym razem mogło być tylko bardzo dobrze, bo na III Babskim Graniu (turnieju bez jaj) pojawiło się 26 przedstawicielek płci pięknej. Podobnie jak rok temu panie zagrały w Domu Kultury "Południe" w Katowicach Kostuchnie. W planach było do rozegrania 7 rund z przerwą na obiad.

Po czterech rundach tylko dwie zawodniczki miały komplet zwycięstw: Justyna GórkaBarbara Obremska, więc obie spotkały się na pierwszym stole w rundzie piątej. Lepsza okazała się Basia i to ona objęła fotel liderki na kolejne dwie rundy.

Na innych stołach tez działy się ciekawe rzeczy. Padł wysoki remis — 442 pkt. nagrały Marta ŚwiątkowskaEwa Dunikowska. A w innej partii Marty z Teresą Zalewską graczki ułożyły 15-literowe słowo: NIEZAPEŁNIONYMI. W ostatniej rundzie na pierwszym stole znów spotkały się Justyna i Basia, a tym razem szczęście uśmiechnęło się do krakowianki. Dzięki większej liczbie małych punktów wyprzedziła Basię i zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Na trzecie miejsce podium wskoczyła Małgorzata Szczygieł, a na czwartym uplasowała się Agnieszka Walas.

Okazało się, że kolejność pierwszych czterech zawodniczek jest zgodna z ich numerami startowymi. Ranking ma jednak znaczenie :)

Pierwsza trójka dostała puchary, nagrody rzeczowe i pieniężne. Pozostałe uczestniczki też otrzymały drobne upominki i pamiątkowe kubki.
Najlepszą katowiczanką została Urszula Rechowicz.
Najlepszą debiutantką została Magdalena Mazuchowska-Żak.
Najdroższe "kobiece" słowo w turnieju: OBIERKĄ ułożyła Teresa Zalewska.

Na koniec tradycyjnie już podziękowania dla sponsorów i tych dzięki którym turniej był wzor(c)owo zorganizowany, na czele z niezmordowaną Joanny Brychcy.

Dziękujemy i chcemy powtórki za rok.

relacja Adam Janicki

PS Hasło turnieju: "Kobieta mnie bije!"
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Babskie granie (turniej bez jaj)
Babskie granie (turniej bez jaj)


Rodzaj turniejuZamknięty – tylko dla kobiet - liczba miejsc ograniczona do 36 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMDK „Południe”
Katowice Kostuchna
ul. Boy’a-Żeleńskiego 83
Obrońca tytułuEwa Madejczyk
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 9 marca (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca w Katowicach autobusem 689 do przystanku Kostuchna osiedle
WyżywienieKawa, herbata, woda mineralna, ciasto, cukierki
Obiad (10-16 zł) catering na miejscu — wybór w formularzu zgłoszeniowym
NagrodyPuchary dla najlepszych zawodniczek, za najdroższy ruch o tematyce kobiecej i dla najlepszej katowiczanki.
Nagrody pieniężne dla trzech najlepszych zawodniczek.
Nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Anna Olbryś Katowice Debiut2019-02-05 22:09:13
2 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFScukinia2019-02-06 00:04:00
3 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnikcukinia2019-02-06 08:43:10
4 Magdalena Mazuchowska-Żak Łask Debiutschabowy2019-02-06 11:18:39
5 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFSudko2019-02-07 09:50:56
6 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnikudko2019-02-07 13:47:45
7 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFSudko2019-02-07 18:14:16
8 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś Zwykły uczestnikudko2019-02-08 09:17:34
9 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFScukinia2019-02-13 18:18:25
10 Grażyna Smereka Racibórz Zwykły uczestnikcukinia2019-02-13 18:20:04
11 Bożena Guział Racibórz Członek PFScukinia2019-02-14 00:51:56
12 Izabela Chmielewska Zabrze Debiutpierogi2019-02-16 00:45:44
13 Karolina Szubska Jaworzno Członek PFSudko2019-02-16 18:52:04
14 Marta Sztajnert Wisła Członek PFScukinia2019-02-16 22:12:32
15 Justyna Górka  Kraków Członek PFSpierogi2019-02-18 09:47:31
16 Mara Świątkowska Wrocław Członek PFSschabowy x22019-02-18 22:03:46
17 Anna Demczyszyn Bystra Zwykły uczestnikpierogi2019-02-19 15:14:20
18 Ewa Dunikowska Kraków Zwykły uczestnikschabowy2019-02-25 18:36:58
19 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnikschabowy2019-03-01 19:49:14
20 Joanna Haśnik Katowice Debiutpierogi2019-03-02 12:14:03
21 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSudko2019-03-03 19:10:02
22 Leokadia Litwinowicz Gliwice Zwykły uczestnikudko2019-03-03 19:38:46
23 Agata Kopta Wodzisław Śląski Zwykły uczestnikudko2019-03-03 23:28:38
24 Iwona Skubis Dąbrowa Górnicza Członek PFScukinia2019-03-05 08:21:30
25 Barbara Obremska Wrocław Członek PFSschabowy2019-03-05 09:09:25
26 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnikschabowy2019-03-05 11:34:00
27 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnikcukinia2019-03-05 12:10:43
28 Urszula Rechowicz Katowice Zwykły uczestnikudko2019-03-08 10:13:41
OrganizatorzyJoanna Brychcy — 516 956 636 — kiane3@wp.pl
SponsorzyMDK”Południe”
Anna Demczyszyn — AVON
Pawilon handlowy Jarosław Kwoka Spółka Jawna
Księgarnia Eskulap
Dorota Gwiazdoń
Małgorzata Szczygieł
sponsorzy indywidualni


Wyniki turnieju III Babskie granie (turniej bez jaj)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 146.32      6.0     3118     1115      873
  2 Barbara         Obremska             Wrocław                137.29      6.0     3015     1128      593
  3 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              131.50      5.0     2893      999      550
  4 Agnieszka       Walas                Kraków                 128.40      5.0     2591      899      302
  5 Urszula         Rechowicz            Katowice               117.27      5.0     2403     1015     -109
  6 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.01      5.0     2322      951      -84
  7 Anna            Demczyszyn           Bystra                 103.27      4.0     2646      849      377
  8 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       113.53      4.0     2616      852       92
  9 Natalia         Ogierman             Katowice               122.06      4.0     2492      903      174
 10 Bożena          Guział               Racibórz               116.92      4.0     2414      871       -5
 11 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                121.93      4.0     2408      813     -197
 12 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               101.75      4.0     2362      854       56
 13 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.92      3.5     2477      820     -173
 14 Marta           Sztajnert            Wisła                  115.96      3.0     2622      773      120
 15 Marta           Majewska             Wadowice               101.62      3.0     2468      756       47
 16 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              117.58      3.0     2323      702       70
 17 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.07      3.0     2283      754     -300
 18 Grażyna         Smereka              Racibórz               105.92      3.0     2274      747     -260
 19 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      3.0     2247      689      108
 20 Magdalena       Mazuchowska-Żak      Łask                   100.00      3.0     1987      709     -272
 21 Ewa             Dunikowska           Kraków                 116.09      2.5     2575      689       75
 22 Joanna          Brychcy              Katowice               113.37      2.0     2265      628     -243
 23 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.0     2184      642     -684
 24 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               104.38      2.0     2051      608     -573
 25 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 100.00      1.0     2036      529     -186
 26 Joanna          Haśnik               Katowice               100.00      1.0     1892      502     -351
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Babskie granie (turniej bez jaj)



	Justyna Górka 146.32 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Sztajnert             115.96 +  441: 269  166
    2     3 Marta          Świątkowska           118.92 +  446: 259  169
    3     2 Teresa         Zalewska              117.01 +  532: 261  167
    4     1 Natalia        Ogierman              122.06 +  410: 323  172
    5     1 Barbara        Obremska              137.29 -  370: 439   87
    6     2 Urszula        Rechowicz             117.27 +  484: 288  167
    7     1 Barbara        Obremska              137.29 +  435: 406  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Barbara Obremska 137.29 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agata          Kopta                 113.53 +  389: 369  164
    2     5 Grażyna        Smereka               105.92 +  522: 305  156
    3     1 Urszula        Rechowicz             117.27 +  455: 305  167
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             131.50 +  412: 382  182
    5     1 Justyna        Górka                 146.32 +  439: 370  196
    6     1 Bożena         Guział                116.92 +  392: 256  167
    7     1 Justyna        Górka                 146.32 -  406: 435   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  /  7 161.14




	Małgorzata Szczygieł 131.50 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               113.37 +  487: 267  163
    2     2 Urszula        Rechowicz             117.27 -  339: 373   67
    3     5 Katarzyna      Kowalska              120.07 +  432: 330  170
    4     2 Barbara        Obremska              137.29 -  382: 412   87
    5     5 Dorota         Gwiazdoń              117.58 +  466: 341  168
    6     3 Natalia        Ogierman              122.06 +  346: 318  172
    7     2 Natalia        Ogierman              122.06 +  441: 302  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  /  7 142.71




	Agnieszka Walas 128.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Smereka               105.92 -  273: 320   56
    2    11 Marta          Majewska              101.62 +  373: 327  152
    3    10 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  384: 277  150
    4     5 Bożena         Guział                116.92 -  322: 356   67
    5     9 Bernadeta      Zapała                100.00 +  357: 346  150
    6     6 Aneta          Szczyrzyca            101.75 +  363: 337  152
    7     3 Leokadia       Litwinowicz           121.93 +  519: 326  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  7 128.43




	Natalia Ogierman 122.06 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Chłopek               104.38 +  491: 268  154
    2     1 Katarzyna      Kowalska              120.07 +  384: 276  170
    3     3 Bożena         Guział                116.92 +  353: 295  167
    4     1 Justyna        Górka                 146.32 -  323: 410   96
    5     2 Aneta          Szczyrzyca            101.75 +  321: 282  152
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             131.50 -  318: 346   82
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             131.50 -  302: 441   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Leokadia Litwinowicz 121.93 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Demczyszyn            103.27 -  239: 438   53
    2    13 Marta          Sztajnert             115.96 -  291: 334   66
    3    12 Karolina       Szubska               100.00 +  405: 317  150
    4    10 Izabela        Chmielewska           100.00 +  336: 316  150
    5     7 Marta          Majewska              101.62 +  421: 350  152
    6     5 Agata          Kopta                 113.53 +  390: 331  164
    7     3 Agnieszka      Walas                 128.40 -  326: 519   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Katarzyna Kowalska 120.07 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aneta          Szczyrzyca            101.75 +  348: 337  152
    2     1 Natalia        Ogierman              122.06 -  276: 384   72
    3     5 Małgorzata     Szczygieł             131.50 -  330: 432   82
    4     9 Marta          Świątkowska           118.92 -  297: 390   69
    5    11 Izabela        Chmielewska           100.00 +  362: 297  150
    6    11 Joanna         Brychcy               113.37 -  309: 393   63
    7     9 Ewa            Dunikowska            116.09 +  361: 350  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71




	Marta Świątkowska 118.92 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Majewska              101.62 +  336: 264  152
    2     3 Justyna        Górka                 146.32 -  259: 446   96
    3     7 Anna           Demczyszyn            103.27 -  324: 458   53
    4     9 Katarzyna      Kowalska              120.07 +  390: 297  170
    5     8 Marta          Sztajnert             115.96 +  399: 372  166
    6     7 Ewa            Dunikowska            116.09 =  442: 442  116
    7     5 Teresa         Zalewska              117.01 -  327: 371   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  7 117.14




	Dorota Gwiazdoń 117.58 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Izabela        Chmielewska           100.00 -  251: 282   50
    2    12 Joanna         Haśnik                100.00 +  327: 253  150
    3     9 Bernadeta      Zapała                100.00 +  435: 262  150
    4     3 Agata          Kopta                 113.53 -  310: 339   64
    5     5 Małgorzata     Szczygieł             131.50 -  341: 466   82
    6    10 Grażyna        Chłopek               104.38 +  347: 267  154
    7     8 Aneta          Szczyrzyca            101.75 -  312: 384   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29




	Urszula Rechowicz 117.27 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Haśnik                100.00 +  347: 272  150
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             131.50 +  373: 339  182
    3     1 Barbara        Obremska              137.29 -  305: 455   87
    4     6 Ewa            Dunikowska            116.09 +  341: 312  166
    5     4 Teresa         Zalewska              117.01 +  354: 279  167
    6     2 Justyna        Górka                 146.32 -  288: 484   96
    7     4 Bożena         Guział                116.92 +  395: 371  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  /  7 145.00




	Teresa Zalewska 117.01 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  386: 265  150
    2     6 Izabela        Chmielewska           100.00 +  323: 307  150
    3     2 Justyna        Górka                 146.32 -  261: 532   96
    4     7 Marta          Sztajnert             115.96 +  355: 336  166
    5     4 Urszula        Rechowicz             117.27 -  279: 354   67
    6     4 Anna           Demczyszyn            103.27 +  347: 285  153
    7     5 Marta          Świątkowska           118.92 +  371: 327  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  /  7 135.86




	Bożena Guział 116.92 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karolina       Szubska               100.00 +  331: 324  150
    2     4 Anna           Demczyszyn            103.27 +  358: 285  153
    3     3 Natalia        Ogierman              122.06 -  295: 353   72
    4     5 Agnieszka      Walas                 128.40 +  356: 322  178
    5     3 Agata          Kopta                 113.53 +  447: 348  164
    6     1 Barbara        Obremska              137.29 -  256: 392   87
    7     4 Urszula        Rechowicz             117.27 -  371: 395   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Ewa Dunikowska 116.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bernadeta      Zapała                100.00 -  355: 357   50
    2     8 Grażyna        Chłopek               104.38 +  427: 279  154
    3     6 Marta          Sztajnert             115.96 -  345: 414   66
    4     6 Urszula        Rechowicz             117.27 -  312: 341   67
    5    10 Joanna         Brychcy               113.37 +  344: 306  163
    6     7 Marta          Świątkowska           118.92 =  442: 442  119
    7     9 Katarzyna      Kowalska              120.07 -  350: 361   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Marta Sztajnert 115.96 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Justyna        Górka                 146.32 -  269: 441   96
    2    13 Leokadia       Litwinowicz           121.93 +  334: 291  172
    3     6 Ewa            Dunikowska            116.09 +  414: 345  166
    4     7 Teresa         Zalewska              117.01 -  336: 355   67
    5     8 Marta          Świątkowska           118.92 -  372: 399   69
    6     9 Bernadeta      Zapała                100.00 +  553: 285  150
    7     6 Anna           Demczyszyn            103.27 -  344: 386   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  7 110.43




	Agata Kopta 113.53 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Barbara        Obremska              137.29 -  369: 389   87
    2     7 Bernadeta      Zapała                100.00 +  481: 307  150
    3     4 Grażyna        Smereka               105.92 +  339: 310  156
    4     3 Dorota         Gwiazdoń              117.58 +  339: 310  168
    5     3 Bożena         Guział                116.92 -  348: 447   67
    6     5 Leokadia       Litwinowicz           121.93 -  331: 390   72
    7     7 Marta          Majewska              101.62 +  409: 371  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  7 121.71




	Joanna Brychcy 113.37 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szczygieł             131.50 -  267: 487   82
    2     9 Aneta          Szczyrzyca            101.75 -  300: 328   52
    3    13 Joanna         Haśnik                100.00 +  355: 271  150
    4     8 Marta          Majewska              101.62 -  281: 401   52
    5    10 Ewa            Dunikowska            116.09 -  306: 344   66
    6    11 Katarzyna      Kowalska              120.07 +  393: 309  170
    7    10 Grażyna        Smereka               105.92 -  363: 368   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Grażyna Smereka 105.92 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Walas                 128.40 +  320: 273  178
    2     5 Barbara        Obremska              137.29 -  305: 522   87
    3     4 Agata          Kopta                 113.53 -  310: 339   64
    4    11 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  382: 290  150
    5     6 Anna           Demczyszyn            103.27 -  282: 420   53
    6     8 Marta          Majewska              101.62 -  307: 327   52
    7    10 Joanna         Brychcy               113.37 +  368: 363  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Grażyna Chłopek 104.38 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Ogierman              122.06 -  268: 491   72
    2     8 Ewa            Dunikowska            116.09 -  279: 427   66
    3    11 Marta          Majewska              101.62 -  294: 428   52
    4    13 Joanna         Haśnik                100.00 +  374: 319  150
    5    12 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  319: 292  150
    6    10 Dorota         Gwiazdoń              117.58 -  267: 347   68
    7    12 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  250: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     608  /  7  86.86




	Anna Demczyszyn 103.27 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leokadia       Litwinowicz           121.93 +  438: 239  172
    2     4 Bożena         Guział                116.92 -  285: 358   67
    3     7 Marta          Świątkowska           118.92 +  458: 324  169
    4     4 Aneta          Szczyrzyca            101.75 -  374: 375   52
    5     6 Grażyna        Smereka               105.92 +  420: 282  156
    6     4 Teresa         Zalewska              117.01 -  285: 347   67
    7     6 Marta          Sztajnert             115.96 +  386: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  /  7 121.29




	Aneta Szczyrzyca 101.75 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kowalska              120.07 -  337: 348   70
    2     9 Joanna         Brychcy               113.37 +  328: 300  163
    3     8 Izabela        Chmielewska           100.00 +  319: 288  150
    4     4 Anna           Demczyszyn            103.27 +  375: 374  153
    5     2 Natalia        Ogierman              122.06 -  282: 321   72
    6     6 Agnieszka      Walas                 128.40 -  337: 363   78
    7     8 Dorota         Gwiazdoń              117.58 +  384: 312  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Marta Majewska 101.62 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Świątkowska           118.92 -  264: 336   69
    2    11 Agnieszka      Walas                 128.40 -  327: 373   78
    3    11 Grażyna        Chłopek               104.38 +  428: 294  154
    4     8 Joanna         Brychcy               113.37 +  401: 281  163
    5     7 Leokadia       Litwinowicz           121.93 -  350: 421   72
    6     8 Grażyna        Smereka               105.92 +  327: 307  156
    7     7 Agata          Kopta                 113.53 -  371: 409   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  7 108.00




	Izabela Chmielewska 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Gwiazdoń              117.58 +  282: 251  168
    2     6 Teresa         Zalewska              117.01 -  307: 323   67
    3     8 Aneta          Szczyrzyca            101.75 -  288: 319   52
    4    10 Leokadia       Litwinowicz           121.93 -  316: 336   72
    5    11 Katarzyna      Kowalska              120.07 -  297: 362   70
    6    12 Karolina       Szubska               100.00 -  308: 344   50
    7    13 Joanna         Haśnik                100.00 -  238: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  7  75.57




	Joanna Haśnik 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Rechowicz             117.27 -  272: 347   67
    2    12 Dorota         Gwiazdoń              117.58 -  253: 327   68
    3    13 Joanna         Brychcy               113.37 -  271: 355   63
    4    13 Grażyna        Chłopek               104.38 -  319: 374   54
    5    13 Karolina       Szubska               100.00 -  208: 319   50
    6    13 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  282: 283   50
    7    13 Izabela        Chmielewska           100.00 +  287: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  7  71.71




	Magdalena Mazuchowska-Żak 100.00 Łask

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Zalewska              117.01 -  265: 386   67
    2    10 Karolina       Szubska               100.00 +  260: 256  150
    3    10 Agnieszka      Walas                 128.40 -  277: 384   78
    4    11 Grażyna        Smereka               105.92 -  290: 382   56
    5    12 Grażyna        Chłopek               104.38 -  292: 319   54
    6    13 Joanna         Haśnik                100.00 +  283: 282  150
    7    12 Grażyna        Chłopek               104.38 +  320: 250  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  7 101.29




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bożena         Guział                116.92 -  324: 331   67
    2    10 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  256: 260   50
    3    12 Leokadia       Litwinowicz           121.93 -  317: 405   72
    4    12 Bernadeta      Zapała                100.00 -  290: 311   50
    5    13 Joanna         Haśnik                100.00 +  319: 208  150
    6    12 Izabela        Chmielewska           100.00 +  344: 308  150
    7    11 Bernadeta      Zapała                100.00 +  397: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Dunikowska            116.09 +  357: 355  166
    2     7 Agata          Kopta                 113.53 -  307: 481   64
    3     9 Dorota         Gwiazdoń              117.58 -  262: 435   68
    4    12 Karolina       Szubska               100.00 +  311: 290  150
    5     9 Agnieszka      Walas                 128.40 -  346: 357   78
    6     9 Marta          Sztajnert             115.96 -  285: 553   66
    7    11 Karolina       Szubska               100.00 -  316: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  7  91.71


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Babskie granie (turniej bez jaj)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marta          Sztajnert             441: 269
   2 Agata          Kopta                - Barbara        Obremska              369: 389
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Brychcy               487: 267
   4 Grażyna        Smereka              - Agnieszka      Walas                 320: 273
   5 Natalia        Ogierman             - Grażyna        Chłopek               491: 268
   6 Anna           Demczyszyn           - Leokadia       Litwinowicz           438: 239
   7 Katarzyna      Kowalska             - Aneta          Szczyrzyca            348: 337
   8 Marta          Majewska             - Marta          Świątkowska           264: 336
   9 Dorota         Gwiazdoń             - Izabela        Chmielewska           251: 282
  10 Joanna         Haśnik               - Urszula        Rechowicz             272: 347
  11 Teresa         Zalewska             - Magdalena      Mazuchowska-Żak       386: 265
  12 Karolina       Szubska              - Bożena         Guział                324: 331
  13 Ewa            Dunikowska           - Bernadeta      Zapała                355: 357


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Kowalska             - Natalia        Ogierman              276: 384
   2 Urszula        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             373: 339
   3 Marta          Świątkowska          - Justyna        Górka                 259: 446
   4 Bożena         Guział               - Anna           Demczyszyn            358: 285
   5 Barbara        Obremska             - Grażyna        Smereka               522: 305
   6 Izabela        Chmielewska          - Teresa         Zalewska              307: 323
   7 Bernadeta      Zapała               - Agata          Kopta                 307: 481
   8 Grażyna        Chłopek              - Ewa            Dunikowska            279: 427
   9 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Brychcy               328: 300
  10 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Karolina       Szubska               260: 256
  11 Agnieszka      Walas                - Marta          Majewska              373: 327
  12 Joanna         Haśnik               - Dorota         Gwiazdoń              253: 327
  13 Marta          Sztajnert            - Leokadia       Litwinowicz           334: 291


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Rechowicz            - Barbara        Obremska              305: 455
   2 Justyna        Górka                - Teresa         Zalewska              532: 261
   3 Natalia        Ogierman             - Bożena         Guział                353: 295
   4 Agata          Kopta                - Grażyna        Smereka               339: 310
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Kowalska              432: 330
   6 Ewa            Dunikowska           - Marta          Sztajnert             345: 414
   7 Marta          Świątkowska          - Anna           Demczyszyn            324: 458
   8 Aneta          Szczyrzyca           - Izabela        Chmielewska           319: 288
   9 Bernadeta      Zapała               - Dorota         Gwiazdoń              262: 435
  10 Agnieszka      Walas                - Magdalena      Mazuchowska-Żak       384: 277
  11 Grażyna        Chłopek              - Marta          Majewska              294: 428
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Karolina       Szubska               405: 317
  13 Joanna         Brychcy              - Joanna         Haśnik                355: 271


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Ogierman             - Justyna        Górka                 323: 410
   2 Barbara        Obremska             - Małgorzata     Szczygieł             412: 382
   3 Dorota         Gwiazdoń             - Agata          Kopta                 310: 339
   4 Anna           Demczyszyn           - Aneta          Szczyrzyca            374: 375
   5 Bożena         Guział               - Agnieszka      Walas                 356: 322
   6 Urszula        Rechowicz            - Ewa            Dunikowska            341: 312
   7 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              336: 355
   8 Marta          Majewska             - Joanna         Brychcy               401: 281
   9 Marta          Świątkowska          - Katarzyna      Kowalska              390: 297
  10 Izabela        Chmielewska          - Leokadia       Litwinowicz           316: 336
  11 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Grażyna        Smereka               290: 382
  12 Karolina       Szubska              - Bernadeta      Zapała                290: 311
  13 Grażyna        Chłopek              - Joanna         Haśnik                374: 319


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Barbara        Obremska              370: 439
   2 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              282: 321
   3 Bożena         Guział               - Agata          Kopta                 447: 348
   4 Teresa         Zalewska             - Urszula        Rechowicz             279: 354
   5 Dorota         Gwiazdoń             - Małgorzata     Szczygieł             341: 466
   6 Grażyna        Smereka              - Anna           Demczyszyn            282: 420
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Majewska              421: 350
   8 Marta          Sztajnert            - Marta          Świątkowska           372: 399
   9 Bernadeta      Zapała               - Agnieszka      Walas                 346: 357
  10 Joanna         Brychcy              - Ewa            Dunikowska            306: 344
  11 Katarzyna      Kowalska             - Izabela        Chmielewska           362: 297
  12 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Grażyna        Chłopek               292: 319
  13 Joanna         Haśnik               - Karolina       Szubska               208: 319


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Bożena         Guział                392: 256
   2 Urszula        Rechowicz            - Justyna        Górka                 288: 484
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Natalia        Ogierman              346: 318
   4 Anna           Demczyszyn           - Teresa         Zalewska              285: 347
   5 Agata          Kopta                - Leokadia       Litwinowicz           331: 390
   6 Agnieszka      Walas                - Aneta          Szczyrzyca            363: 337
   7 Ewa            Dunikowska           - Marta          Świątkowska           442: 442
   8 Grażyna        Smereka              - Marta          Majewska              307: 327
   9 Bernadeta      Zapała               - Marta          Sztajnert             285: 553
  10 Grażyna        Chłopek              - Dorota         Gwiazdoń              267: 347
  11 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Kowalska              393: 309
  12 Karolina       Szubska              - Izabela        Chmielewska           344: 308
  13 Joanna         Haśnik               - Magdalena      Mazuchowska-Żak       282: 283


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Barbara        Obremska              435: 406
   2 Natalia        Ogierman             - Małgorzata     Szczygieł             302: 441
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Agnieszka      Walas                 326: 519
   4 Bożena         Guział               - Urszula        Rechowicz             371: 395
   5 Teresa         Zalewska             - Marta          Świątkowska           371: 327
   6 Anna           Demczyszyn           - Marta          Sztajnert             386: 344
   7 Marta          Majewska             - Agata          Kopta                 371: 409
   8 Aneta          Szczyrzyca           - Dorota         Gwiazdoń              384: 312
   9 Ewa            Dunikowska           - Katarzyna      Kowalska              350: 361
  10 Grażyna        Smereka              - Joanna         Brychcy               368: 363
  11 Karolina       Szubska              - Bernadeta      Zapała                397: 316
  12 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Grażyna        Chłopek               320: 250
  13 Izabela        Chmielewska          - Joanna         Haśnik                238: 287
Lista rankingowa na dzień 12-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.86  30267  187
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.92  31427  199
   4 Kazimierz Merklejn             Warszawa             157.75  29500  187
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.65  29003  190
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.85  29004  191
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29342  194
  17 Kamil Górka                    Kraków               150.42  28579  190
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.73  29497  197
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.67  28886  193
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  24 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.91  27847  187
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.26  29653  200
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.88  28098  190
  30 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.85  29569  200
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.79  28967  196
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          147.25  28714  195
  33 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  35 Justyna Górka                  Kraków               146.68  28163  192
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.91  28745  197
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  38 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  39 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              145.46  27201  187
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.05  25239  174
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  42 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.68  28394  199
  48 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.95  21292  150
  52 Janusz Krupiński               Bytom                141.92  27249  192
  53 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  54 Szymon Dąbrowski               Warszawa             141.63  24927  176
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  56 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.41  27380  195
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  60 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.28  27717  199
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.03  26554  191
  63 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  64 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             138.02  26914  195
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            137.93  26345  191
  68 Krzysztof Gibas                Kraków               137.58  11694   85
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               137.57  10318   75
  70 Jacek Mańko                    Poznań               137.49  25435  185
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.48  22409  163
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.48  20209  147
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               136.74  14494  106
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.07  21227  156
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           136.01  26930  198
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  79 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  80 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  82 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              135.15  17840  132
  83 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  85 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  87 Marcin Rogala                  Warszawa             134.40  26342  196
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.98  26331  198
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.77  25890  195
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Katarzyna Polak                Warszawa             132.34  25674  194
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.90  26116  198
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
  99 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 100 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 103 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.77   6277   48
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.49  19052  146
 106 Adrian Ziemniewicz             Białystok            130.40  22299  171
 107 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 109 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 111 Daniel Janus                   Wąchock              129.62  10240   79
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.42  22389  173
 113 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.17  25318  196
 116 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.95  19987  155
 117 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 118 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.57  24300  189
 120 Marek Rogalski                 Warszawa             128.47  25181  196
 121 Maciej Kuć                     Stargard             128.41  23370  182
 122 Agnieszka Walas                Kraków               128.40  13354  104
 123 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 125 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.26  24755  193
 127 Dariusz Sowula                 Kraków               128.12  17040  133
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 129 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 130 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 131 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.49  22310  175
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 133 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 134 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.93   7489   59
 135 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 136 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 137 Czesław Grajewski              Białystok            126.13  21947  174
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24687  196
 139 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 140 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.88  23792  189
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.78  24275  193
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.68  17344  138
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.67  23878  190
 144 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 145 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.46  23962  191
 146 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 148 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     125.27  24052  192
 149 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 150 Jerzy Luter                    Bytom                125.11  24522  196
 151 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 152 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 153 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 154 Mariusz Makuch                 Zator                124.73   5987   48
 155 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 156 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 159 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 163 Renata Andracka                Zwola                122.83  23214  189
 164 Agnieszka Matus                Milanówek            122.78  24434  199
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             122.69  11042   90
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 167 Natalia Ogierman               Katowice             122.45  15184  124
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.23  20168  165
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 171 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              121.35  23784  196
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.34   8251   68
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 182 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 183 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 184 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 186 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 188 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.58  16024  134
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.56  20565  172
 191 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 192 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Urszula Rechowicz              Katowice             118.90  22473  189
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.86  23772  200
 198 Samir Chakrar                  Poznań               118.80   6415   54
 199 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 200 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 201 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 202 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.28  23537  199
 203 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 204 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.33  10090   86
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             117.31  22524  192
 207 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.20  22151  189
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 212 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 213 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 215 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            115.95   8580   74
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               115.94  22493  194
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.69  16428  142
 218 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.37  19728  171
 220 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 221 Bartosz Bartczak               Poznań               115.24  22010  191
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.88  17692  154
 224 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.86  22512  196
 225 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 226 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 228 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.41   8581   75
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 230 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 232 Marianna Kozłowska             Białystok            113.36  16550  146
 233 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 235 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 239 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 240 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 241 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 244 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 247 Franciszek Łysek               Warszawa             109.46  14887  136
 248 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 253 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 255 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 258 Leszek Kilian                  Jaworzno             107.09  20776  194
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Anna Demczyszyn                Bystra               106.43   4257   40
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 262 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 265 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 267 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 268 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 270 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.11  10002   97
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.53  18558  181
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 275 Marta Majewska                 Wadowice             101.96  13357  131
 276 Zofia Górka                    Łęczna               101.45   8725   86
 277 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 278 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 279 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 280 Karolina Szubska               Jaworzno              99.27  13203  133
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 284 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.17  18657  192
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.68  17402  180
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 288 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.20  18663  194
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.14  10479  109
 290 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               95.07   6655   70
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.50  18037  195
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.29   9733  109
 300 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 301 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.68  11008  127
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.38   5891   69
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 316 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.69   3406   45
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 12-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Michał Dąbrowski               Warszawa             107.96   2807   26
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia           98.32   2458   25
  14 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  15 Barbara Obremska               Wrocław              137.12   3291   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.08   2978   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  23 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  37 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  38 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  39 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  40 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  41 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  42 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  43 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  44 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  45 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  46 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  47 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  48 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  51 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  61 Jacek Gasik                    Warszawa             119.63   2273   19
  62 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.39   2041   18
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  65 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.44   1304   18
  67 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  68 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  76 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  77 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  81 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  84 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  85 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  86 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  87 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  88 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  89 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  90 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  91 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  92 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  93 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  95 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  97 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  99 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
 100 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 123.42   1481   12
 101 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 103 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 104 Przemysław Herdzina            Kraków               121.92   1463   12
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 106 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 107 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 108 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 109 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 115 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 119 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 120 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 121 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 122 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 125 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 126 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 130 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 132 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 133 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 134 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 135 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 136 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 137 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 138 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 139 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 140 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 141 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 142 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 143 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 144 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 145 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 148 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 149 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 150 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 154 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 155 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 156 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 158 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 159 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 160 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 161 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 162 Jarosław Wypart                Częstochowa           87.73    965   11
 163 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 164 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 165 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 166 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 167 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 168 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 169 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 170 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 171 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 181 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 182 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 183 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 184 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 185 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 186 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 187 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 188 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 189 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 190 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 191 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 192 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 193 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 194 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 195 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 196 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 199 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 200 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 201 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 202 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 203 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 204 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 205 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 206 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 207 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 208 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 209 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 210 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 211 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 212 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 213 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 214 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 217 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 218 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 219 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 220 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 221 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 222 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 223 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 224 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 225 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 226 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 227 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 228 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 229 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 230 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 231 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 232 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 233 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 234 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 235 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 236 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 237 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 238 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 240 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 241 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 242 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 243 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 244 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 245 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 246 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 247 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 248 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 249 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 250 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 251 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 252 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 254 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 255 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 256 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 257 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 258 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 259 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 260 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 261 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 262 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 263 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 264 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 265 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 266 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 267 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 268 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 269 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 270 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 271 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 272 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 273 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 274 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 275 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 276 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 277 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 278 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 279 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 280 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 281 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 282 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 283 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 284 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 285 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 287 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 288 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 289 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 290 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 291 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 292 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 293 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 294 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 295 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 296 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 297 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 298 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 299 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 300 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 301 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 302 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 303 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 304 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 305 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 306 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 307 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 308 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 309 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie