Konojady 8
września
Konojady 8- 9 września VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Mistrzostwa Regionów 2018
Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble
Kołobrzeg29
września
Kołobrzeg 29-30 września IV Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2018
Jakub Zaryński najlepszy w memoriale Grzegorza Miecugowa22 - 23 września 2018 — Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w ScrabbleWrocław, 22 - 23 września 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub Zaryński najlepszy w memoriale Grzegorza MiecugowaMemoriał Grzegorza Miecugowa to idea na pewno zacna i oryginalna, jeśli spojrzeć na kalendarz imprez scrabblowych. Zaczynał skromnie rok temu, jako impreza towarzyska, przeprowadzona na dystansie 5 rund. W tym roku awansował do rangi turnieju rankingowego. Rafał Świątek, który był głównym animatorem obu edycji, załatwił tym razem, aby rozgrywki odbyły się w Centrum Historii Zajezdnia. Gwarantowało ono ogromną — jak na nasze potrzeby — nową salę, która mogła pomieścić pewnie kilka razy więcej graczy, niż ostatecznie grało. Na miejscu znajdowało się także bistro, gdzie można było zjeść smaczny obiad w przystępnej cenie i na bieżąco sobie zamawiać picie oraz przekąski.

Przechodząc do samej rywalizacji, to jeśliby ktoś śledził rozgrywki na bieżąco, to mógł się poczuć nieco zawiedziony, jeśli chodzi o dramaturgię. Aczkolwiek — jak w najlepszych widowiskach sportowych — sama końcówka mogła to wynagrodzić. Jedyną niezadowoloną z takiego nagłego obrotu losu mogła się czuć Irena Sołdan, która prowadziła od 5 rundy cały czas, od 8. rundy osiągając nawet 2 duże punkty przewagi. Jednak za jej plecami cały czas czaił się Jakub Zaryński, by przed ostatnią rundą zbliżyć się na dystans 1 pkt. A że miał więcej małych punktów, wystarczyło mu w duńczyku wygrać z dotychczasową liderką. W tym roku szczęśliwe okazały się dla Niego turnieje na Górnym Śląsku, tym razem triumfował także na Dolnym, gdyż w drugim pojedynku z Sirką to właśnie on okazał się zwycięzcą. Choć w sumie interpretacja "geograficzna" chyba musi ustąpić przed "personalistyczną": Kuba zdradził na koniec, że zwycięstwa turniejowe zaczęły przychodzić, odkąd na turnieje z nim jeździ razem w aucie Joasia Ostrowska. Dodajmy jeszcze, że podium uzupełnił — także z 9 punktami — Mikołaj Cieplik, potwierdzając wysoką ostatnio formę. Relację z turnieju można było zobaczyć w sobotnim "Szkle kontakowym" na TVN24, a jako twarze naszych rogrywek realizatorzy programu wybrali Zosię GajewskąRenatę Andracką.

Podsumowując: mimo pewnych drobnych — jak to w debiucie — mankamentów, turniej ma na pewno potencjał na to, by na stałe wejść do kalendarza scrabblowych imprez. A jeśli jakimś cudem udałoby się połączyć siły z organizatorami corocznych Mistrzostw Wrocławia, to... Aż strach pomyśleć! ;) Co powiedziawszy, pozostaje już tylko wymienić listę sponsorów, dzięki którym na wszystkich graczy czekało moc większych i mniejszych nagród: BP, Gmina Wrocław, Helios, KochAM.camera, Lary Odszkodowania, Ośrodek Pamięć i Przyszłość, Rada Osiedla Grabiszyn, RoboLand, Sushi Family, Techland, TVN24, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz wydawnictwa: d2d.pl, Ossolineum, Iskry oraz Logi.
relacja: Bronisław Parada
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Gumowiec. Turniej Scrabble pamięci Grzegorza Miecugowa.


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywaniaturniej główny, rankingowy
12 rund, system połówkowy (rundy 1–11), duńczyk (runda 12),
20 minut dla gracza na partię

Gumowiec Junior (młodzież – rocznik 2004 i młodsi, w niedzielę)
4 rundy, system połówkowy/duńczyk
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCentrum Historii Zajezdnia
Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław
Obrońca tytułuLeszek Dobrowolski
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejugumowiec.org
Harmonogramsobota, 22 września
11.00 – rejestracja
11.40 – oficjalne otwarcie
12.00 – start rozgrywek
14.00 – przerwa obiadowa
20.00 – koniec pierwszego dnia

niedziela, 23 września
9.00 – wznowienie rozgrywek, rejestracja do turnieju młodzieżowego
10.00 – otwarcie turnieju Gumowiec Junior
14.00 – przerwa obiadowa
15.00 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
Wpisowewszyscy zwolnieni
Dojazdtramwaje od dworca głównego: 4, 5, 11
WyżywienieNa miejscu: Bistro Zajezdnia
Obiad w sobotę i w niedzielę. Rezerwacja przez formularz.
Do wyboru:
zupa:
- pomidorowa [5 zł]
- flaki [8 zł]
danie główne:
- pierogi ruskie, kompot [15 zł]
- schabowy, ziemniaki, surówka, kompot [17 zł]
- rolada drobiowa w s. koperkowym, ziemniaki, surówka, kompot [17 zł]

inne:
http://www.ilove-sushi.pl
http://www.hotelvega.pl/restauracja
http://www.yankes.com.pl
http://www.samos.com.pl
Noclegiwe własnym zakresie
Nagrodypieniężne i rzeczowe,
drobne upominki dla wszystkich uczestników
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Bartosz Bartczak PoznańTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie,
niedziela pomidorowa,
niedziela ruskie
2 Robert Wagner WrocławTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy,
niedziela pomidorowa,
niedziela rolada
3 Jakub Zaryński ŚwinoujścieTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie,
niedziela pomidorowa,
niedziela schabowy
4 Maciej Pietrasik NowogardTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie,
niedziela pomidorowa,
niedziela schabowy
5 Mikołaj Cieplik OstrzeszówTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy
6 Bronisław Parada Polanica ZdrójTurniej główny,
sobota ruskie,
niedziela flaki
7 Dawid Mierzchała Ostrów WlkpTurniej główny,
sobota schabowy
8 Przemysław Pawlic WrocławTurniej główny
9 Mariusz Wrzesniewski KrakówTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota rolada,
niedziela flaki
10 Jakub Hassa Lutol SuchyTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie
11 Ireneusz Moralewicz GoleniówTurniej główny,
sobota flaki,
sobota schabowy,
niedziela flaki
12 Zofia Gajewska Jelenia GóraTurniej główny,
sobota flaki,
niedziela pomidorowa
13 Michał Kosmecki LegnicaTurniej główny,
sobota pomidorowa,
niedziela pomidorowa
14 Łukasz Tuszyński ChłopowoTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy,
niedziela flaki,
niedziela ruskie
15 Marcin Kurowski RacibórzTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota rolada,
niedziela pomidorowa,
niedziela ruskie
16 Marek Minor WałbrzychTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy,
niedziela flaki,
niedziela ruskie
17 Małgorzata Szczygieł RadwaniceTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie
18 Wojciech Gonet WrocławTurniej główny,
sobota ruskie,
niedziela schabowy
19 Marta Ćwiek KrzykówTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota rolada,
niedziela flaki
20 Zdzisław figurski gryfów śl.Turniej główny,
sobota rolada
21 Dariusz Ulatowski TucholaTurniej główny
22 Dorota Stachowska Wydartowo ITurniej główny,
sobota schabowy
23 Bartłomiej Pawlak Stary SzwarocinTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie,
niedziela flaki
24 Ziemowit Pazda WrocławTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota ruskie,
niedziela pomidorowa,
niedziela ruskie
25 Teresa Zalewska RacibórzTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota rolada,
niedziela flaki
26 Andrzej Rechowicz KatowiceTurniej główny,
sobota ruskie,
niedziela flaki
27 Renata Andracka ZwolaTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy,
niedziela pomidorowa,
niedziela schabowy
28 Joanna Ostrowska WarszawaTurniej główny,
sobota rolada,
niedziela ruskie
29 Maciej Nawrocki BabimostTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy
30 Sławomir Wolski WrocławTurniej główny,
sobota pomidorowa,
sobota schabowy
31 Irena Sołdan WarszawaTurniej główny,
sobota ruskie,
niedziela pomidorowa
32 Anna Piasek RadomTurniej główny,
sobota schabowy,
niedziela rolada
33 Paweł Pogorzelski OlsztynTurniej główny
34 Natalia Woźniak DziwnówekTurniej główny
35 Victoras Chantsoulis WrocławGumowiec Junior
36 Athanasios Chantsoulis WrocławTurniej główny
37 Nicolas Chantsoulis WrocławTurniej główny
OrganizatorzyRafał Świątek — tel. 666 17 85 17
Polska Federacja Scrabble
Robert Wagner
Jakub Zaryński


Wyniki turnieju Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.25      9.0     5162     1931      923
  2 Irena           Sołdan               Warszawa               138.42      9.0     4936     1958      549
  3 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             142.22      9.0     4881     1930      554
  4 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.04      8.0     5021     1829      325
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.28      8.0     4850     1723      286
  6 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         135.66      8.0     4656     1755      476
  7 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.26      7.5     4718     1706      283
  8 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                150.90      7.5     4587     1708       37
  9 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 148.88      7.0     4786     1638      378
 10 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               137.16      7.0     4710     1725      170
 11 Marta           Ćwiek                Krzyków                124.44      7.0     4582     1688     -126
 12 Joanna          Ostrowska            Warszawa               123.29      7.0     4570     1582      366
 13 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                111.42      7.0     4491     1526     -226
 14 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              129.64      7.0     4429     1607      236
 15 Ziemowit        Pazda                Wrocław                122.41      6.0     4611     1513      153
 16 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               139.41      6.0     4593     1601      -70
 17 Sławomir        Wolski               Wrocław                120.59      6.0     4495     1504       56
 18 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          118.31      6.0     4441     1561      -33
 19 Renata          Andracka             Zwola                  123.21      6.0     4391     1503     -149
 20 Marcin          Kurowski             Racibórz               112.03      6.0     4070     1487     -262
 21 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           124.08      5.0     4869     1488      216
 22 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.57      5.0     4528     1374       11
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.35      4.5     4676     1366      -57
 24 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            133.53      4.5     4649     1391     -163
 25 Maciej          Pietrasik            Nowogard               106.00      4.5     4184     1120      112
 26 Bartosz         Bartczak             Poznań                 113.15      4.5     4100     1086      211
 27 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.01      4.0     4211     1205       44
 28 Przemysław      Pawlic               Wrocław                107.83      4.0     4202     1188      -98
 29 Karol           Waniek               Wrocław                144.03      4.0     2657      916      185
 30 Anna            Piasek               Radom                  100.00      3.5     3905     1075        6
 31 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    125.07      3.0     2489      814       35
 32 Marek           Minor                Wałbrzych              100.00      2.5     3257      963     -589
 33 Michał          Kosmecki             Legnica                100.00      0.5     1743      435    -1081
 34 Zdzisław        Czypionka            Wrocław                100.00      0.5      459       86      -75
 35 Rafał           Świątek              Wrocław                104.48      0.0      542      160     -257
 36 Elżbieta        Jacheć               Wrocław                100.00      0.0      284      142     -626
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble



	Łukasz Tuszyński 152.28 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zofia          Gajewska              124.08 -  377: 453   74
    2    12 Rafał          Świątek               104.48 +  409: 293  154
    3     9 Marcin         Kurowski              112.03 -  361: 372   62
    4    10 Przemysław     Pawlic                107.83 +  401: 353  158
    5    11 Renata         Andracka              123.21 +  399: 286  173
    6     8 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  372: 555   83
    7     9 Maciej         Nawrocki              129.26 +  437: 406  179
    8     8 Jakub          Hassa                 133.53 +  389: 369  184
    9     5 Paweł          Pogorzelski           137.16 +  400: 333  187
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  454: 303  189
   11     1 Irena          Sołdan                138.42 +  487: 418  188
   12     2 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  364: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Dariusz Ulatowski 150.90 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             123.29 +  439: 297  173
    2     8 Dawid          Mierzchała            125.07 +  371: 331  175
    3     2 Bronisław      Parada                135.66 +  318: 308  186
    4     1 Jakub          Zaryński              147.25 +  363: 346  197
    5     1 Irena          Sołdan                138.42 -  322: 482   88
    6     4 Natalia        Woźniak               140.04 -  395: 436   90
    7     4 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  337: 473   87
    8     6 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  383: 387   92
    9    11 Anna           Piasek                100.00 +  417: 396  150
   10     9 Maciej         Nawrocki              129.26 =  406: 406  129
   11     7 Zdzisław       Figurski              118.31 +  374: 354  168
   12     6 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  462: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Mariusz Wrześniewski 148.88 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  345: 368   72
    2    17 Anna           Piasek                100.00 +  410: 367  150
    3    13 Marek          Minor                 100.00 +  353: 196  150
    4     7 Małgorzata     Szczygieł             129.64 +  406: 325  180
    5     3 Zofia          Gajewska              124.08 -  376: 396   74
    6     6 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  362: 295  189
    7     6 Jakub          Hassa                 133.53 +  523: 399  184
    8     2 Natalia        Woźniak               140.04 +  420: 365  190
    9     1 Irena          Sołdan                138.42 -  394: 432   88
   10     3 Marta          Ćwiek                 124.44 +  417: 389  174
   11     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  373: 386   97
   12     3 Natalia        Woźniak               140.04 -  407: 490   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Jakub Zaryński 147.25 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              123.21 +  478: 353  173
    2     2 Maciej         Nawrocki              129.26 +  508: 384  179
    3     1 Zofia          Gajewska              124.08 +  477: 310  174
    4     1 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  346: 363  101
    5     2 Paweł          Pogorzelski           137.16 +  538: 420  187
    6     2 Mikołaj        Cieplik               142.22 +  357: 335  192
    7     2 Bronisław      Parada                135.66 +  436: 300  186
    8     1 Irena          Sołdan                138.42 -  325: 370   88
    9     2 Marta          Ćwiek                 124.44 +  511: 274  174
   10     2 Natalia        Woźniak               140.04 -  370: 429   90
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          148.88 +  386: 373  199
   12     1 Irena          Sołdan                138.42 +  430: 328  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Karol Waniek 144.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            121.57 +  390: 331  172
    2     6 Zofia          Gajewska              124.08 -  319: 387   74
    3     8 Zdzisław       Figurski              118.31 -  398: 426   68
    4    11 Dawid          Mierzchała            125.07 +  409: 318  175
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             129.64 +  347: 260  180
    6     7 Marta          Ćwiek                 124.44 -  391: 429   74
    7    11 Renata         Andracka              123.21 +  403: 321  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  7 130.86




	Mikołaj Cieplik 142.22 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Wolski                120.59 +  412: 391  171
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  358: 477   89
    3    12 Teresa         Zalewska              117.01 +  487: 323  167
    4     6 Natalia        Woźniak               140.04 -  425: 432   90
    5     6 Maciej         Nawrocki              129.26 +  480: 296  179
    6     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  335: 357   97
    7     7 Joanna         Ostrowska             123.29 +  384: 332  173
    8     6 Dariusz        Ulatowski             150.90 +  387: 383  201
    9     4 Bronisław      Parada                135.66 +  499: 336  186
   10     1 Irena          Sołdan                138.42 +  354: 314  188
   11     4 Paweł          Pogorzelski           137.16 +  337: 322  187
   12     2 Łukasz         Tuszyński             152.28 +  423: 364  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 12 160.83




	Natalia Woźniak 140.04 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              117.01 +  391: 331  167
    2     5 Marta          Ćwiek                 124.44 -  392: 414   74
    3    10 Dawid          Mierzchała            125.07 +  416: 387  175
    4     6 Mikołaj        Cieplik               142.22 +  432: 425  192
    5     5 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  485: 381  183
    6     4 Dariusz        Ulatowski             150.90 +  436: 395  201
    7     1 Irena          Sołdan                138.42 -  359: 413   88
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  365: 420   99
    9     3 Zdzisław       Figurski              118.31 +  483: 359  168
   10     2 Jakub          Zaryński              147.25 +  429: 370  197
   11     3 Bronisław      Parada                135.66 -  343: 394   86
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          148.88 +  490: 407  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Ireneusz Moralewicz 139.41 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Figurski              118.31 +  474: 335  168
    2     3 Mikołaj        Cieplik               142.22 +  477: 358  192
    3     3 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  342: 406   87
    4     2 Irena          Sołdan                138.42 -  275: 418   88
    5     8 Joanna         Ostrowska             123.29 +  385: 351  173
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  295: 362   99
    7    12 Dorota         Stachowska            121.57 +  516: 285  172
    8     7 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  441: 438  183
    9     6 Sławomir       Wolski                120.59 +  342: 322  171
   10     4 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  303: 454  102
   11     6 Maciej         Nawrocki              129.26 -  382: 448   79
   12     7 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  361: 486   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Irena Sołdan 138.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Kurowski              112.03 +  449: 296  162
    2     7 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  441: 376  172
    3     4 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  441: 341  183
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  418: 275  189
    5     1 Dariusz        Ulatowski             150.90 +  482: 322  201
    6     1 Zofia          Gajewska              124.08 +  430: 428  174
    7     1 Natalia        Woźniak               140.04 +  413: 359  190
    8     1 Jakub          Zaryński              147.25 +  370: 325  197
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          148.88 +  432: 394  199
   10     1 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  314: 354   92
   11     1 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  418: 487  102
   12     1 Jakub          Zaryński              147.25 -  328: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Paweł Pogorzelski 137.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Bartczak              113.15 +  414: 371  163
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             129.64 +  372: 347  180
    3     3 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  406: 342  189
    4     3 Jakub          Hassa                 133.53 +  413: 352  184
    5     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  420: 538   97
    6     3 Bronisław      Parada                135.66 -  366: 412   86
    7     4 Dariusz        Ulatowski             150.90 +  473: 337  201
    8     3 Marta          Ćwiek                 124.44 -  345: 414   74
    9     5 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  333: 400  102
   10     5 Zdzisław       Figurski              118.31 +  360: 329  168
   11     4 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  322: 337   92
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  486: 361  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Bronisław Parada 135.66 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Dobrowolski           111.42 +  433: 361  161
    2     9 Zdzisław       Czypionka             100.00 +  534: 159  150
    3     2 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  308: 318  101
    4     4 Sławomir       Wolski                120.59 +  418: 283  171
    5     4 Jakub          Hassa                 133.53 +  444: 340  184
    6     3 Paweł          Pogorzelski           137.16 +  412: 366  187
    7     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  300: 436   97
    8     4 Zdzisław       Figurski              118.31 -  323: 421   68
    9     4 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  336: 499   92
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             129.64 +  360: 343  180
   11     3 Natalia        Woźniak               140.04 +  394: 343  190
   12     4 Marta          Ćwiek                 124.44 +  394: 311  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Jakub Hassa 133.53 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Przemysław     Pawlic                107.83 +  403: 380  158
    2     4 Andrzej        Rechowicz             133.35 =  387: 387  133
    3     5 Marta          Ćwiek                 124.44 +  499: 397  174
    4     3 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  352: 413   87
    5     4 Bronisław      Parada                135.66 -  340: 444   86
    6     9 Maciej         Nawrocki              129.26 +  403: 328  179
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  399: 523   99
    8     8 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  369: 389  102
    9    12 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  392: 449   61
   10    11 Renata         Andracka              123.21 -  311: 422   73
   11    13 Teresa         Zalewska              117.01 +  432: 315  167
   12    12 Dorota         Stachowska            121.57 -  362: 365   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Andrzej Rechowicz 133.35 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Pietrasik             106.00 +  459: 371  156
    2     4 Jakub          Hassa                 133.53 =  387: 387  134
    3     4 Irena          Sołdan                138.42 -  341: 441   88
    4     9 Zdzisław       Figurski              118.31 +  427: 316  168
    5     5 Natalia        Woźniak               140.04 -  381: 485   90
    6     8 Łukasz         Tuszyński             152.28 +  555: 372  202
    7     5 Marta          Ćwiek                 124.44 -  349: 397   74
    8     7 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  438: 441   89
    9    10 Maciej         Nawrocki              129.26 -  340: 409   79
   10    10 Zofia          Gajewska              124.08 -  301: 479   74
   11    12 Anna           Piasek                100.00 +  414: 326  150
   12    11 Marcin         Kurowski              112.03 -  284: 309   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Małgorzata Szczygieł 129.64 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Piasek                100.00 +  504: 239  150
    2     1 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  347: 372   87
    3     6 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  396: 362  172
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  325: 406   99
    5     7 Karol          Waniek                144.03 -  260: 347   94
    6    10 Dorota         Stachowska            121.57 +  407: 394  172
    7     8 Sławomir       Wolski                120.59 -  298: 368   71
    8    12 Teresa         Zalewska              117.01 +  374: 294  167
    9     7 Zofia          Gajewska              124.08 +  407: 387  174
   10     7 Bronisław      Parada                135.66 -  343: 360   86
   11    11 Marcin         Kurowski              112.03 +  403: 314  162
   12     9 Renata         Andracka              123.21 +  365: 350  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Maciej Nawrocki 129.26 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Minor                 100.00 +  412: 277  150
    2     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  384: 508   97
    3     7 Bartosz        Bartczak              113.15 +  428: 288  163
    4     8 Marcin         Kurowski              112.03 +  371: 319  162
    5     6 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  296: 480   92
    6     9 Jakub          Hassa                 133.53 -  328: 403   84
    7     9 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  406: 437  102
    8     9 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  363: 356  172
    9    10 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  409: 340  183
   10     9 Dariusz        Ulatowski             150.90 =  406: 406  151
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            139.41 +  448: 382  189
   12     5 Leszek         Dobrowolski           111.42 +  467: 239  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Dawid Mierzchała 125.07 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Kosmecki              100.00 +  345: 298  150
    2     8 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  331: 371  101
    3    10 Natalia        Woźniak               140.04 -  387: 416   90
    4    11 Karol          Waniek                144.03 -  318: 409   94
    5    16 Marek          Minor                 100.00 +  358: 268  150
    6    12 Joanna         Ostrowska             123.29 -  359: 388   73
    7    15 Maciej         Pietrasik             106.00 +  391: 304  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Marta Ćwiek 124.44 Krzyków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Elżbieta       Jacheć                100.00 +  456: 142  150
    2     5 Natalia        Woźniak               140.04 +  414: 392  190
    3     5 Jakub          Hassa                 133.53 -  397: 499   84
    4     5 Zofia          Gajewska              124.08 -  301: 554   74
    5     9 Sławomir       Wolski                120.59 +  380: 378  171
    6     7 Karol          Waniek                144.03 +  429: 391  194
    7     5 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  397: 349  183
    8     3 Paweł          Pogorzelski           137.16 +  414: 345  187
    9     2 Jakub          Zaryński              147.25 -  274: 511   97
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  389: 417   99
   11     5 Joanna         Ostrowska             123.29 +  420: 336  173
   12     4 Bronisław      Parada                135.66 -  311: 394   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Zofia Gajewska 124.08 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             152.28 +  453: 377  202
    2     6 Karol          Waniek                144.03 +  387: 319  194
    3     1 Jakub          Zaryński              147.25 -  310: 477   97
    4     5 Marta          Ćwiek                 124.44 +  554: 301  174
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          148.88 +  396: 376  199
    6     1 Irena          Sołdan                138.42 -  428: 430   88
    7     3 Zdzisław       Figurski              118.31 -  362: 473   68
    8     5 Sławomir       Wolski                120.59 -  363: 402   71
    9     7 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  387: 407   80
   10    10 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  479: 301  183
   11     8 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  430: 461   61
   12    10 Sławomir       Wolski                120.59 -  320: 329   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Joanna Ostrowska 123.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  297: 439  101
    2    14 Maciej         Pietrasik             106.00 +  379: 331  156
    3    11 Sławomir       Wolski                120.59 -  405: 432   71
    4    15 Marek          Minor                 100.00 +  425: 204  150
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  351: 385   89
    6    12 Dawid          Mierzchała            125.07 +  388: 359  175
    7     7 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  332: 384   92
    8    10 Dorota         Stachowska            121.57 +  445: 342  172
    9     9 Marcin         Kurowski              112.03 +  339: 284  162
   10     6 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  391: 348  172
   11     5 Marta          Ćwiek                 124.44 -  336: 420   74
   12     8 Zdzisław       Figurski              118.31 +  482: 276  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Renata Andracka 123.21 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              147.25 -  353: 478   97
    2    16 Marek          Minor                 100.00 -  261: 334   50
    3    14 Leszek         Dobrowolski           111.42 +  408: 381  161
    4    13 Dorota         Stachowska            121.57 +  400: 352  172
    5    11 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  286: 399  102
    6    14 Marcin         Kurowski              112.03 +  440: 312  162
    7    11 Karol          Waniek                144.03 -  321: 403   94
    8    13 Przemysław     Pawlic                107.83 +  438: 362  158
    9     8 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  332: 467   72
   10    11 Jakub          Hassa                 133.53 +  422: 311  184
   11    10 Sławomir       Wolski                120.59 +  380: 376  171
   12     9 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  350: 365   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Ziemowit Pazda 122.41 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          148.88 +  368: 345  199
    2     7 Irena          Sołdan                138.42 -  376: 441   88
    3     6 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  362: 396   80
    4    12 Bartosz        Bartczak              113.15 +  452: 291  163
    5    10 Maciej         Pietrasik             106.00 +  412: 354  156
    6     5 Zdzisław       Figurski              118.31 -  317: 363   68
    7    10 Leszek         Dobrowolski           111.42 +  418: 340  161
    8     9 Maciej         Nawrocki              129.26 -  356: 363   79
    9     8 Renata         Andracka              123.21 +  467: 332  173
   10     6 Joanna         Ostrowska             123.29 -  348: 391   73
   11     9 Dorota         Stachowska            121.57 +  401: 380  172
   12     6 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  334: 462  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Dorota Stachowska 121.57 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Waniek                144.03 -  331: 390   94
    2    10 Sławomir       Wolski                120.59 -  330: 384   71
    3    17 Michał         Kosmecki              100.00 +  442: 202  150
    4    13 Renata         Andracka              123.21 -  352: 400   73
    5    13 Bartosz        Bartczak              113.15 +  443: 326  163
    6    10 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  394: 407   80
    7    12 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  285: 516   89
    8    10 Joanna         Ostrowska             123.29 -  342: 445   73
    9    15 Teresa         Zalewska              117.01 +  391: 305  167
   10    13 Przemysław     Pawlic                107.83 +  473: 379  158
   11     9 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  380: 401   72
   12    12 Jakub          Hassa                 133.53 +  365: 362  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Sławomir Wolski 120.59 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  391: 412   92
    2    10 Dorota         Stachowska            121.57 +  384: 330  172
    3    11 Joanna         Ostrowska             123.29 +  432: 405  173
    4     4 Bronisław      Parada                135.66 -  283: 418   86
    5     9 Marta          Ćwiek                 124.44 -  378: 380   74
    6    11 Maciej         Pietrasik             106.00 +  462: 368  156
    7     8 Małgorzata     Szczygieł             129.64 +  368: 298  180
    8     5 Zofia          Gajewska              124.08 +  402: 363  174
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  322: 342   89
   10     8 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  368: 423   61
   11    10 Renata         Andracka              123.21 -  376: 380   73
   12    10 Zofia          Gajewska              124.08 +  329: 320  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Zdzisław Figurski 118.31 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Moralewicz            139.41 -  335: 474   89
    2    18 Elżbieta       Jacheć                100.00 +  454: 142  150
    3     8 Karol          Waniek                144.03 +  426: 398  194
    4     9 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  316: 427   83
    5    12 Marcin         Kurowski              112.03 +  335: 332  162
    6     5 Ziemowit       Pazda                 122.41 +  363: 317  172
    7     3 Zofia          Gajewska              124.08 +  473: 362  174
    8     4 Bronisław      Parada                135.66 +  421: 323  186
    9     3 Natalia        Woźniak               140.04 -  359: 483   90
   10     5 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  329: 360   87
   11     7 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  354: 374  101
   12     8 Joanna         Ostrowska             123.29 -  276: 482   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Teresa Zalewska 117.01 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Woźniak               140.04 -  331: 391   90
    2    11 Przemysław     Pawlic                107.83 +  307: 293  158
    3    12 Mikołaj        Cieplik               142.22 -  323: 487   92
    4    14 Maciej         Pietrasik             106.00 -  341: 347   56
    5    14 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  413: 417   61
    6    15 Michał         Kosmecki              100.00 +  464: 213  150
    7    13 Marcin         Kurowski              112.03 -  346: 370   62
    8    12 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  294: 374   80
    9    15 Dorota         Stachowska            121.57 -  305: 391   72
   10    15 Marek          Minor                 100.00 +  344: 211  150
   11    13 Jakub          Hassa                 133.53 -  315: 432   84
   12    15 Marek          Minor                 100.00 +  428: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Bartosz Bartczak 113.15 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Pogorzelski           137.16 -  371: 414   87
    2    13 Michał         Kosmecki              100.00 +  365: 287  150
    3     7 Maciej         Nawrocki              129.26 -  288: 428   79
    4    12 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  291: 452   72
    5    13 Dorota         Stachowska            121.57 -  326: 443   72
    6    16 Anna           Piasek                100.00 -  299: 314   50
    7    17 PAUZA
    8    14 Marcin         Kurowski              112.03 -  386: 387   62
    9    14 Marek          Minor                 100.00 +  340: 215  150
   10    14 Maciej         Pietrasik             106.00 +  415: 312  156
   11    14 Przemysław     Pawlic                107.83 -  299: 329   58
   12    14 Anna           Piasek                100.00 +  420: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Marcin Kurowski 112.03 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                138.42 -  296: 449   88
    2    15 Leszek         Dobrowolski           111.42 +  397: 341  161
    3     9 Łukasz         Tuszyński             152.28 +  372: 361  202
    4     8 Maciej         Nawrocki              129.26 -  319: 371   79
    5    12 Zdzisław       Figurski              118.31 -  332: 335   68
    6    14 Renata         Andracka              123.21 -  312: 440   73
    7    13 Teresa         Zalewska              117.01 +  370: 346  167
    8    14 Bartosz        Bartczak              113.15 +  387: 386  163
    9     9 Joanna         Ostrowska             123.29 -  284: 339   73
   10    12 Anna           Piasek                100.00 +  378: 277  150
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  314: 403   80
   12    11 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  309: 284  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Leszek Dobrowolski 111.42 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bronisław      Parada                135.66 -  361: 433   86
    2    15 Marcin         Kurowski              112.03 -  341: 397   62
    3    14 Renata         Andracka              123.21 -  381: 408   73
    4    16 Anna           Piasek                100.00 +  353: 330  150
    5    14 Teresa         Zalewska              117.01 +  417: 413  167
    6    13 Przemysław     Pawlic                107.83 +  359: 322  158
    7    10 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  340: 418   72
    8    11 Marek          Minor                 100.00 +  367: 339  150
    9    12 Jakub          Hassa                 133.53 +  449: 392  184
   10     8 Sławomir       Wolski                120.59 +  423: 368  171
   11     8 Zofia          Gajewska              124.08 +  461: 430  174
   12     5 Maciej         Nawrocki              129.26 -  239: 467   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Przemysław Pawlic 107.83 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Hassa                 133.53 -  380: 403   84
    2    11 Teresa         Zalewska              117.01 -  293: 307   67
    3    16 Rafał          Świątek               104.48 +  390: 249  154
    4    10 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  353: 401  102
    5    15 Michał         Kosmecki              100.00 +  433: 239  150
    6    13 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  322: 359   61
    7    14 Anna           Piasek                100.00 -  309: 384   50
    8    13 Renata         Andracka              123.21 -  362: 438   73
    9    13 Maciej         Pietrasik             106.00 +  373: 365  156
   10    13 Dorota         Stachowska            121.57 -  379: 473   72
   11    14 Bartosz        Bartczak              113.15 +  329: 299  163
   12    13 Maciej         Pietrasik             106.00 -  279: 383   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Maciej Pietrasik 106.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  371: 459   83
    2    14 Joanna         Ostrowska             123.29 -  331: 379   73
    3    15 Anna           Piasek                100.00 +  394: 264  150
    4    14 Teresa         Zalewska              117.01 +  347: 341  167
    5    10 Ziemowit       Pazda                 122.41 -  354: 412   72
    6    11 Sławomir       Wolski                120.59 -  368: 462   71
    7    15 Dawid          Mierzchała            125.07 -  304: 391   75
    8    16 PAUZA
    9    13 Przemysław     Pawlic                107.83 -  365: 373   58
   10    14 Bartosz        Bartczak              113.15 -  312: 415   63
   11    15 Marek          Minor                 100.00 +  355: 297  150
   12    13 Przemysław     Pawlic                107.83 +  383: 279  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Rafał Świątek 104.48 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Łukasz         Tuszyński             152.28 -  293: 409  102
    3    16 Przemysław     Pawlic                107.83 -  249: 390   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     160  /  2  80.00




	Zdzisław Czypionka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Bronisław      Parada                135.66 -  159: 534   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      86  /  1  86.00




	Elżbieta Jacheć 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Ćwiek                 124.44 -  142: 456   74
    2    18 Zdzisław       Figurski              118.31 -  142: 454   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     142  /  2  71.00




	Michał Kosmecki 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Mierzchała            125.07 -  298: 345   75
    2    13 Bartosz        Bartczak              113.15 -  287: 365   63
    3    17 Dorota         Stachowska            121.57 -  202: 442   72
    4    17 PAUZA
    5    15 Przemysław     Pawlic                107.83 -  239: 433   58
    6    15 Teresa         Zalewska              117.01 -  213: 464   67
    7    16 Marek          Minor                 100.00 -  203: 375   50
    8    15 Anna           Piasek                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     435  /  7  62.14




	Marek Minor 100.00 Wałbrzych

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Nawrocki              129.26 -  277: 412   79
    2    16 Renata         Andracka              123.21 +  334: 261  173
    3    13 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  196: 353   99
    4    15 Joanna         Ostrowska             123.29 -  204: 425   73
    5    16 Dawid          Mierzchała            125.07 -  268: 358   75
    6    17 PAUZA
    7    16 Michał         Kosmecki              100.00 +  375: 203  150
    8    11 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  339: 367   61
    9    14 Bartosz        Bartczak              113.15 -  215: 340   63
   10    15 Teresa         Zalewska              117.01 -  211: 344   67
   11    15 Maciej         Pietrasik             106.00 -  297: 355   56
   12    15 Teresa         Zalewska              117.01 -  241: 428   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 11  87.55




	Anna Piasek 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Szczygieł             129.64 -  239: 504   80
    2    17 Mariusz        Wrześniewski          148.88 -  367: 410   99
    3    15 Maciej         Pietrasik             106.00 -  264: 394   56
    4    16 Leszek         Dobrowolski           111.42 -  330: 353   61
    5    17 PAUZA
    6    16 Bartosz        Bartczak              113.15 +  314: 299  163
    7    14 Przemysław     Pawlic                107.83 +  384: 309  158
    8    15 Michał         Kosmecki              100.00 +  400:   1  150
    9    11 Dariusz        Ulatowski             150.90 -  396: 417  101
   10    12 Marcin         Kurowski              112.03 -  277: 378   62
   11    12 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  326: 414   83
   12    14 Bartosz        Bartczak              113.15 -  308: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 11  97.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Gajewska              377: 453
   2 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Ulatowski             297: 439
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Ziemowit       Pazda                 345: 368
   4 Renata         Andracka             - Jakub          Zaryński              353: 478
   5 Karol          Waniek               - Dorota         Stachowska            390: 331
   6 Sławomir       Wolski               - Mikołaj        Cieplik               391: 412
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Figurski              474: 335
   8 Teresa         Zalewska             - Natalia        Woźniak               331: 391
   9 Irena          Sołdan               - Marcin         Kurowski              449: 296
  10 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Pogorzelski           371: 414
  11 Bronisław      Parada               - Leszek         Dobrowolski           433: 361
  12 Przemysław     Pawlic               - Jakub          Hassa                 380: 403
  13 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Pietrasik             459: 371
  14 Anna           Piasek               - Małgorzata     Szczygieł             239: 504
  15 Maciej         Nawrocki             - Marek          Minor                 412: 277
  16 Michał         Kosmecki             - Dawid          Mierzchała            298: 345
  17 Marta          Ćwiek                - Elżbieta       Jacheć                456: 142
  18 Zdzisław       Czypionka            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Szczygieł             372: 347
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Nawrocki              508: 384
   3 Mikołaj        Cieplik              - Ireneusz       Moralewicz            358: 477
   4 Jakub          Hassa                - Andrzej        Rechowicz             387: 387
   5 Natalia        Woźniak              - Marta          Ćwiek                 392: 414
   6 Zofia          Gajewska             - Karol          Waniek                387: 319
   7 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                376: 441
   8 Dawid          Mierzchała           - Dariusz        Ulatowski             331: 371
   9 Bronisław      Parada               - Zdzisław       Czypionka             534: 159
  10 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Wolski                330: 384
  11 Przemysław     Pawlic               - Teresa         Zalewska              293: 307
  12 Rafał          Świątek              - Łukasz         Tuszyński             293: 409
  13 Michał         Kosmecki             - Bartosz        Bartczak              287: 365
  14 Maciej         Pietrasik            - Joanna         Ostrowska             331: 379
  15 Leszek         Dobrowolski          - Marcin         Kurowski              341: 397
  16 Marek          Minor                - Renata         Andracka              334: 261
  17 Anna           Piasek               - Mariusz        Wrześniewski          367: 410
  18 Elżbieta       Jacheć               - Zdzisław       Figurski              142: 454


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Jakub          Zaryński              310: 477
   2 Dariusz        Ulatowski            - Bronisław      Parada                318: 308
   3 Paweł          Pogorzelski          - Ireneusz       Moralewicz            406: 342
   4 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             441: 341
   5 Jakub          Hassa                - Marta          Ćwiek                 499: 397
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 396: 362
   7 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Nawrocki              288: 428
   8 Zdzisław       Figurski             - Karol          Waniek                426: 398
   9 Marcin         Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             372: 361
  10 Dawid          Mierzchała           - Natalia        Woźniak               387: 416
  11 Sławomir       Wolski               - Joanna         Ostrowska             432: 405
  12 Mikołaj        Cieplik              - Teresa         Zalewska              487: 323
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Minor                 353: 196
  14 Renata         Andracka             - Leszek         Dobrowolski           408: 381
  15 Maciej         Pietrasik            - Anna           Piasek                394: 264
  16 Rafał          Świątek              - Przemysław     Pawlic                249: 390
  17 Dorota         Stachowska           - Michał         Kosmecki              442: 202


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Ulatowski             346: 363
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Irena          Sołdan                275: 418
   3 Paweł          Pogorzelski          - Jakub          Hassa                 413: 352
   4 Sławomir       Wolski               - Bronisław      Parada                283: 418
   5 Marta          Ćwiek                - Zofia          Gajewska              301: 554
   6 Natalia        Woźniak              - Mikołaj        Cieplik               432: 425
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Wrześniewski          325: 406
   8 Marcin         Kurowski             - Maciej         Nawrocki              319: 371
   9 Zdzisław       Figurski             - Andrzej        Rechowicz             316: 427
  10 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Pawlic                401: 353
  11 Karol          Waniek               - Dawid          Mierzchała            409: 318
  12 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Bartczak              452: 291
  13 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            400: 352
  14 Teresa         Zalewska             - Maciej         Pietrasik             341: 347
  15 Joanna         Ostrowska            - Marek          Minor                 425: 204
  16 Leszek         Dobrowolski          - Anna           Piasek                353: 330
  17 Michał         Kosmecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Irena          Sołdan                322: 482
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Pogorzelski           538: 420
   3 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Wrześniewski          396: 376
   4 Jakub          Hassa                - Bronisław      Parada                340: 444
   5 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Woźniak               381: 485
   6 Maciej         Nawrocki             - Mikołaj        Cieplik               296: 480
   7 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             347: 260
   8 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Moralewicz            351: 385
   9 Marta          Ćwiek                - Sławomir       Wolski                380: 378
  10 Maciej         Pietrasik            - Ziemowit       Pazda                 354: 412
  11 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              399: 286
  12 Zdzisław       Figurski             - Marcin         Kurowski              335: 332
  13 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Bartczak              443: 326
  14 Leszek         Dobrowolski          - Teresa         Zalewska              417: 413
  15 Przemysław     Pawlic               - Michał         Kosmecki              433: 239
  16 Marek          Minor                - Dawid          Mierzchała            268: 358
  17 Anna           Piasek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Zofia          Gajewska              430: 428
   2 Mikołaj        Cieplik              - Jakub          Zaryński              335: 357
   3 Bronisław      Parada               - Paweł          Pogorzelski           412: 366
   4 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Ulatowski             436: 395
   5 Ziemowit       Pazda                - Zdzisław       Figurski              317: 363
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Moralewicz            362: 295
   7 Karol          Waniek               - Marta          Ćwiek                 391: 429
   8 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             555: 372
   9 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Hassa                 328: 403
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Stachowska            407: 394
  11 Sławomir       Wolski               - Maciej         Pietrasik             462: 368
  12 Dawid          Mierzchała           - Joanna         Ostrowska             359: 388
  13 Przemysław     Pawlic               - Leszek         Dobrowolski           322: 359
  14 Marcin         Kurowski             - Renata         Andracka              312: 440
  15 Teresa         Zalewska             - Michał         Kosmecki              464: 213
  16 Bartosz        Bartczak             - Anna           Piasek                299: 314
  17 Marek          Minor                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               413: 359
   2 Jakub          Zaryński             - Bronisław      Parada                436: 300
   3 Zofia          Gajewska             - Zdzisław       Figurski              362: 473
   4 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Pogorzelski           337: 473
   5 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             397: 349
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Hassa                 523: 399
   7 Mikołaj        Cieplik              - Joanna         Ostrowska             384: 332
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                298: 368
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Nawrocki              437: 406
  10 Ziemowit       Pazda                - Leszek         Dobrowolski           418: 340
  11 Renata         Andracka             - Karol          Waniek                321: 403
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Stachowska            516: 285
  13 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              370: 346
  14 Anna           Piasek               - Przemysław     Pawlic                384: 309
  15 Maciej         Pietrasik            - Dawid          Mierzchała            304: 391
  16 Marek          Minor                - Michał         Kosmecki              375: 203
  17 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                325: 370
   2 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Wrześniewski          365: 420
   3 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Ćwiek                 345: 414
   4 Zdzisław       Figurski             - Bronisław      Parada                421: 323
   5 Sławomir       Wolski               - Zofia          Gajewska              402: 363
   6 Dariusz        Ulatowski            - Mikołaj        Cieplik               383: 387
   7 Andrzej        Rechowicz            - Ireneusz       Moralewicz            438: 441
   8 Jakub          Hassa                - Łukasz         Tuszyński             369: 389
   9 Maciej         Nawrocki             - Ziemowit       Pazda                 363: 356
  10 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Stachowska            445: 342
  11 Leszek         Dobrowolski          - Marek          Minor                 367: 339
  12 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szczygieł             294: 374
  13 Przemysław     Pawlic               - Renata         Andracka              362: 438
  14 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Kurowski              386: 387
  15 Michał         Kosmecki             - Anna           Piasek                  1: 400
  16 Maciej         Pietrasik            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          432: 394
   2 Marta          Ćwiek                - Jakub          Zaryński              274: 511
   3 Natalia        Woźniak              - Zdzisław       Figurski              483: 359
   4 Bronisław      Parada               - Mikołaj        Cieplik               336: 499
   5 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           400: 333
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Wolski                342: 322
   7 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szczygieł             387: 407
   8 Renata         Andracka             - Ziemowit       Pazda                 332: 467
   9 Marcin         Kurowski             - Joanna         Ostrowska             284: 339
  10 Maciej         Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             409: 340
  11 Anna           Piasek               - Dariusz        Ulatowski             396: 417
  12 Jakub          Hassa                - Leszek         Dobrowolski           392: 449
  13 Maciej         Pietrasik            - Przemysław     Pawlic                365: 373
  14 Marek          Minor                - Bartosz        Bartczak              215: 340
  15 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              391: 305


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Irena          Sołdan                354: 314
   2 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               370: 429
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marta          Ćwiek                 417: 389
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             303: 454
   5 Zdzisław       Figurski             - Paweł          Pogorzelski           329: 360
   6 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Ostrowska             348: 391
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Bronisław      Parada                343: 360
   8 Leszek         Dobrowolski          - Sławomir       Wolski                423: 368
   9 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Nawrocki              406: 406
  10 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Gajewska              301: 479
  11 Renata         Andracka             - Jakub          Hassa                 422: 311
  12 Anna           Piasek               - Marcin         Kurowski              277: 378
  13 Dorota         Stachowska           - Przemysław     Pawlic                473: 379
  14 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Pietrasik             415: 312
  15 Teresa         Zalewska             - Marek          Minor                 344: 211


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             418: 487
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              373: 386
   3 Bronisław      Parada               - Natalia        Woźniak               394: 343
   4 Paweł          Pogorzelski          - Mikołaj        Cieplik               322: 337
   5 Joanna         Ostrowska            - Marta          Ćwiek                 336: 420
   6 Maciej         Nawrocki             - Ireneusz       Moralewicz            448: 382
   7 Dariusz        Ulatowski            - Zdzisław       Figurski              374: 354
   8 Zofia          Gajewska             - Leszek         Dobrowolski           430: 461
   9 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Stachowska            401: 380
  10 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              376: 380
  11 Marcin         Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             314: 403
  12 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Piasek                414: 326
  13 Jakub          Hassa                - Teresa         Zalewska              432: 315
  14 Przemysław     Pawlic               - Bartosz        Bartczak              329: 299
  15 Marek          Minor                - Maciej         Pietrasik             297: 355


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                430: 328
   2 Łukasz         Tuszyński            - Mikołaj        Cieplik               364: 423
   3 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Wrześniewski          490: 407
   4 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                311: 394
   5 Leszek         Dobrowolski          - Maciej         Nawrocki              239: 467
   6 Dariusz        Ulatowski            - Ziemowit       Pazda                 462: 334
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Pogorzelski           361: 486
   8 Joanna         Ostrowska            - Zdzisław       Figurski              482: 276
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              365: 350
  10 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                320: 329
  11 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             309: 284
  12 Dorota         Stachowska           - Jakub          Hassa                 365: 362
  13 Przemysław     Pawlic               - Maciej         Pietrasik             279: 383
  14 Anna           Piasek               - Bartosz        Bartczak              308: 420
  15 Teresa         Zalewska             - Marek          Minor                 428: 241
Lista rankingowa na dzień 24-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Kamil Górka                    Kraków               153.11  29091  190
   9 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  11 Dawid Pikul                    Poznań               152.29  29849  196
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.17  28761  189
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.17  29521  194
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.14  29820  196
  15 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.14  28415  188
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45   5717   38
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.79  29015  195
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  28355  191
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.92  25295  171
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.28  19894  136
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.42  14978  103
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.47  28461  197
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  40 Justyna Górka                  Kraków               144.32  25833  179
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.41  27485  193
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.24  27311  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  49 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.08  25716  181
  50 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.08  27989  197
  51 Bogusław Szyszka               Oława                141.40  13292   94
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  54 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.79  28157  200
  55 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.41   5195   37
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.78  19429  139
  61 Irena Sołdan                   Warszawa             139.66  27513  197
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.04  26556  191
  64 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.74  23863  172
  65 Radosław Jachna                Łódź                 138.59  26193  189
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  67 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.66  22851  166
  68 Paweł Pogorzelski              Warszawa             137.62  23671  172
  69 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  71 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.10  26460  193
  72 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           136.84  26546  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.50  17745  130
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  76 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.46  21561  158
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               136.30  21126  155
  78 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.72  13165   97
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  80 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  81 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  82 Krzysztof Gibas                Kraków               134.55  14666  109
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.30  21085  157
  84 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  86 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  87 Jacek Mańko                    Poznań               133.02  26071  196
  88 Konrad Sowula                  Kraków               132.92  20869  157
  89 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.43  25824  195
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  93 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.04  25483  193
  94 Robert Kamiński                Warszawa             131.84  25577  194
  95 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  96 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.11  24256  185
  98 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.08  25692  196
  99 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
 100 Agnieszka Walas                Kraków               130.88  15836  121
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 102 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 105 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 107 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             130.18  22000  169
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.94  25599  197
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.16  17566  136
 113 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 114 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 115 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 116 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 117 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 118 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 119 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 120 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             128.46  24536  191
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 123 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.23  23210  181
 124 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 125 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Ewa Madejczyk                  Katowice             127.52  14537  114
 130 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.15   6103   48
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.04  24138  190
 132 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 133 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  19277  152
 134 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 135 Agata Kuć                      Stargard             126.64  21402  169
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.47  20867  165
 137 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 138 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 140 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 142 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.53  23726  189
 143 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.04  24633  197
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 146 Rafał Stachowski               Police               124.87  16732  134
 147 Joanna Ostrowska               Warszawa             124.83  24217  194
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 149 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.41  14929  120
 150 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.14   8193   66
 151 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 152 Monika Siemaszko               Lipiany              124.08  11788   95
 153 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07  23946  193
 154 Maciej Kuć                     Stargard             123.75  18562  150
 155 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 156 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 157 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 159 Jerzy Luter                    Bytom                123.21  24150  196
 160 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 161 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.09  23264  189
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Renata Andracka                Zwola                122.85  24447  199
 164 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 165 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  12880  105
 166 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.66  22446  183
 167 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.24  20780  170
 169 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 170 Agnieszka Matus                Milanówek            121.96  23417  192
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.91  19749  162
 173 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.91  10362   85
 174 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 176 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 177 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.04  23239  192
 183 Sławomir Wolski                Wrocław              120.88  23693  196
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.71  10985   91
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 187 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 188 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 190 Anita Bruska                   Gdynia               119.93  16430  137
 191 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 192 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.50  23781  199
 193 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.49  23182  194
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 195 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.92  17957  151
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 198 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  23189  196
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                117.76  23317  198
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 203 Urszula Rechowicz              Katowice             117.51  22562  192
 204 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.43  11391   97
 205 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 206 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 207 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 208 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 209 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 210 Karolina Urbańska              Poznań               116.72  21127  181
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 212 Teresa Zalewska                Racibórz             116.36  22573  194
 213 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 214 Leszek Dobrowolski             Wrocław              115.75   4167   36
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.70  15273  132
 216 Robert Wagner                  Wrocław              115.53   6701   58
 217 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.52  15826  137
 218 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.50   4158   36
 219 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.01  16906  147
 221 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.88  22057  192
 223 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 224 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 225 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 226 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 227 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 229 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 230 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  12313  108
 231 Dorota Ostrowska               Białystok            113.69  13757  121
 232 Marcin Kurowski                Racibórz             113.61  21245  187
 233 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 234 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 235 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.21   4302   38
 236 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 237 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 238 Bartosz Bartczak               Poznań               112.75  21422  190
 239 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               112.14   7850   70
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.12  14688  131
 242 Joanna Brychcy                 Katowice             112.01  21057  188
 243 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 244 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 245 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 248 Krzysztof Zawadzki             Sampława             109.91  21873  199
 249 Justyna Sławińska              Gdańsk               109.65   5263   48
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 251 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 253 Tomasz Duda                    Tychy                108.58   3909   36
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 255 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               108.35   7801   72
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              108.34  20910  193
 258 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 259 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.15  12108  113
 262 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 263 Zofia Górka                    Łęczna               106.78   6407   60
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.17  19005  179
 265 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 266 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 267 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 269 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 270 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 271 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.39  19954  193
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               103.35  11162  108
 274 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          102.97   9885   96
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.86  20169  198
 277 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.40  17771  177
 279 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 280 Karolina Mak                   Wrocław              100.00   6200   62
 281 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.58   7070   71
 283 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 284 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   99.56   3584   36
 285 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             99.54  11347  114
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.10  19619  200
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.06  15395  157
 288 Teresa Balewska                Reda                  96.62  19325  200
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 290 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             96.48   5885   61
 291 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 292 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             95.83   5750   60
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.10   7727   83
 299 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.19   5808   63
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.04  17580  191
 301 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 302 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 303 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.67   8160   90
 304 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 307 Piotr Duda                     Tychy                 87.94   3078   35
 308 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.65   9012  104
 310 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.57   2567   30
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 312 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   84.47   2872   34
 313 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 314 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.68   3550   44
 316 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 319 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 321 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 322 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 323 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 324 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 325 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 24-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Barbara Obremska               Wrocław              125.34   3635   29
   2 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              105.07   3047   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   5 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   6 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   7 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  12 Adam Klimont                   Wałcz                125.44   3136   25
  13 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  14 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  15 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  16 Joanna Śledź                   Świnoujście           86.32   2158   25
  17 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  20 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  21 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  22 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  23 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  24 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  25 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  26 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  30 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  31 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  32 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  33 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  34 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  36 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  37 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  38 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  39 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  40 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  41 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  42 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  43 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  44 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  45 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  46 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  47 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  48 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  49 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  52 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  53 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  55 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  57 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   84.00   1848   22
  58 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   79.14   1741   22
  60 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  61 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  62 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  64 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Andrzej Burczyk                Gdynia                97.11   1748   18
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  68 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  76 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  77 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  84 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  85 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  89 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  90 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  91 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  92 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  94 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  95 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  96 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  97 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
  98 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  99 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 100 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 101 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 102 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 103 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 109 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 110 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 111 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 112 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 113 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 114 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 115 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 116 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 117 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 118 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 120 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 121 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 124 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 125 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 127 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Michał Dreczka                 Poznań                96.75   1161   12
 130 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 132 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 133 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 134 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 136 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 137 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 138 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 139 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 140 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 143 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 144 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 145 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 148 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 149 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 150 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 151 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 153 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 154 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 155 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 156 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 157 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 158 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 159 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 160 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 161 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 162 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 163 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 164 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 165 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 166 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 167 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 170 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 171 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 172 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 173 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 174 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 175 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 176 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 177 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 178 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 179 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 180 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 181 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 182 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 183 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 184 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 185 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 186 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 187 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 188 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 189 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 190 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 191 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 192 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 193 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 194 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 195 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 196 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 197 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 198 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 199 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 200 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 201 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 202 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 203 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 204 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 205 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 206 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 207 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 208 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 209 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 210 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 211 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 212 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 213 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 214 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 215 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 216 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 217 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 218 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 219 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 220 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 221 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 222 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 223 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 224 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 225 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 226 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 227 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 228 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 229 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 230 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 231 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 232 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 233 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 234 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 235 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 236 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 237 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 238 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 239 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 240 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 241 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 242 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 243 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 244 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 245 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 246 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 247 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 248 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 249 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 250 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 251 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 252 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 253 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 256 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 257 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 258 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 259 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 260 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 261 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 262 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 263 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 264 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 265 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 266 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 267 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 268 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 269 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 270 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 271 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 272 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie