Kraków28
lipca
Kraków 28-29 lipca XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2018
Warszawa 4
sierpnia
Warszawa 4- 5 sierpnia I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie
Rumia10
sierpnia
Rumia 10 sierpnia XIV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Słoneczne scrabble’owanie04 - 05 sierpnia 2018 — I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieWarszawa, 04 - 05 sierpnia 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Słoneczne scrabble’owaniePo raz pierwszy w historii i jestem przekonany, że nie po raz ostatni, odbył się rankingowy turniej na świeżym powietrzu. Umiejscowienie tej nietypowej „sali do gry” spełniało wszystkie kryteria: przykryci cieniem i bez kropli deszczu, gracze mogli w spokoju napawać się odgłosem scrabble’owych woreczków. Do walki stanęło 48 graczy, w tym jeden debiutant – Maciej Kurcewicz z Białegostoku. Pierwszego dnia jak burza szedł Piotr Pietuchowski, który z wysoką średnią małych punktów i kompletem zwycięstw miał spore szanse na końcowy triumf. Piotrek zdecydował się jednak dać szanse innym i nie stawił się drugiego dnia rozgrywek. Dzięki temu też po 11 rundzie szanse na znalezienie się na podium miało kilku graczy, a o zwycięstwo korespondencyjnie walczyli Łukasz TuszyńskiStanisław Rydzik. Obaj gracze wygrali swoje pojedynki i taki układ dał wygraną Łukaszowi. Skład podium uzupełnił (po raz pierwszy w karierze w TOP 3) – Marcin Rogala.

Dodatkowymi atrakcjami turnieju, oczywiście oprócz świetnej pogody, były konkursy dodatkowe – najdroższe słowo na daną literę – rozstrzygany co rundę, najdroższe słowo z literami POWSIN – tutaj wygrała Natalia Woźniak za słowo "nieopisywań" oraz najwięcej ruchów za równo 70 punktów (z racji 70-lecia Parku Kultury w Powsinie) – tutaj triumfował Marek Reda z 5 takimi ruchami. Podczas turnieju staż odbywał Juliusz Czupryniak, miejmy nadzieję, że niebawem zasili sędziowskie szeregi :).

Serdecznie podziękowania dla niestrudzonego Rafała Wesołowskiego za pomysł i organizację turnieju, a także dla dyrektora (Grzegorza Górskiego) i pracowników Parku Kultury w Powsinie za pomoc i sponsorowanie rozgrywek (dzięki czemu zawody odbyły się bez wpisowego).
relacja: Miłosz Wrzałek
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (9) - Szymon Płachta : Stanisław Rydzik
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (10) - Mirosław Uglik : Stanisław Rydzik
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (11) - Grzegorz Pukniel : Stanisław Rydzik
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (12) - Grzegorz Pukniel : Łukasz Tuszyński


Rodzaj turniejuotwarty (liczba uczestników ograniczona do 60 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1), Dubov (rundy 2-11), szwajcar (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekamfiteatr w Parku Kultury w Powsinie
Maślaków 1, 02-973 Warszawa
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych rozgrywki zostaną przeniesione do zadaszonego miejsca )
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 4 sierpnia (7 rund)
11:00-11:50 — zapisy uczestników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 sierpnia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweudział w turnieju jest darmowy
Dojazdsamochodem:
dojazd ulicami: Przyczółkowa, Przekorna, Opieńki — mapa
Przy ulicy Opieńki znajduje się darmowy parking (w przypadku braku wolnych miejsc odradzam parkowanie wzdłuż ulic Opieńki i Gąsek — przy skrzyżowaniu Przyczółkowej / Przekornej w odległości ok. 1 km od Parku znajduje się duży parking przy Biedronce)

komunikacją miejską:
autobusem 519 do przystanku Powsin — Park Kultury — rozkład i wyszukiwarka połączeń
metrem do stacji Kabaty i dalej pieszo (ok. 25 min) lub rowerem Veturilo (ok. 10 min)
Wyżywieniew czasie turnieju ciastka, kawa, herbata, woda

obiad:
bar "Pod sosnami" — 200 m od miejsca gry — na terenie Parku
restauracja Powsin — 500 m od miejsca gry — na terenie Parku
Cuda Wianki — 800 m od miejsca gry
restauracja w CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry
możliwość zamówienie pizzy / chińczyka z dowozem
Noclegina terenie parku domki z łazienką, czajnikiem, lodówką i TV (standard o niebo lepszy niż w Sulejowie :) ) — możliwość noclegu od piątku — dla uczestników turnieju promocyjne ceny noclegów
domek 3-osobowy — 90 zł doba
domek 4-osobowy — 120 zł doba
rezerwacja za pośrednictwem organizatora (604 684 084 — rwesolowski@gmail.com) do 20.07. do godz. 12:00

CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry — rezerwacja we własnym zakresie
Noclegi w Warszawie
Nagrodypuchary i nagrody finansowe za miejsca 1-3
nagrody rzeczowe i pamiątkowe gadżety Parku Kultury w Powsinie dla wszystkich uczestników
nagrody specjalne w dodatkowych konkursach
Dodatkowe atrakcjeatrakcje Parku Kultury w Powsinie — basen, park linowy, tenis stołowy, piłkarzyki, wypożyczalnia sprzętu sportowego i inne
możliwość spaceru do Ogrodu botanicznego PAN w Powsinie (ok. 600 m od miejsca gry)
być może wieczorna impreza przy grillu
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Rafał Wesołowski Warszawa
2 Marek Reda Dębówka
3 Łukasz Tuszyński Chłopowo
4 Adam Sternik Kętrzyn
5 Bartosz Bartczak Poznań
6 Dawid Adamczyk Inowrocław
7 Maciek Czupryniak Milanówek zgłoszenie przemyślane
8 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa
9 Robert Kamiński Warszawa
10 Grzegorz Pukniel Łódź
11 Wojtek Wojtysiak Legionowo
12 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle
13 Rafał Matczak Milanówek
14 Katarzyna Ślusarska Milanówek
15 Irena Sołdan Warszawa
16 Krzysztof Sporczyk Piaseczno
17 Piotr Domański Lublin
18 Szymon Płachta Warszawa
19 Tomek Praga Białystok możliwe wycofanie
20 Tomasz Nasiłowski Siedlce
21 Czesław Grajewski Białystok
22 Franek Łysek Warszawa
23 Natalia Woźniak Dziwnówek
24 Joanna Ostrowska Warszawa
25 Zdzisław Szota Legionowo
26 Stanisław Rydzik warszawa na noc do pracy, w dzień na turniej. może nie zasnę
27 Marek Charytoniuk Biała Podlaska
28 Paweł Pogorzelski Olsztyn
29 Adrian Ziemniewicz Białystok
30 Agnieszka Matus Milanówek
31 Grzegorz Kurowski Warszawa
32 Zbigniew Rybak Warszawa
33 Marek Rogalski Warszawa
34 Mikołaj Przybyłowicz Warszawa
35 Michał Alabrudziński Włocławek Pełna asekuracja
36 Mirosław Uglik Warszawa
37 Kamil Kister Warszawa
38 Juliusz Czupryniak Warszawa
39 Kazimierz Merklejn Warszawa
40 Marcin Rogala Warszawa
41 Kasia Polak Warszawa
42 Maciej Dąbrowski Warszawa
43 Wojciech Łysek Warszawa
44 Paweł Jackowski Warszawa
45 Marianna Kozłowska Białystok
46 Bogdan Kozłowski Białystok
47 Anna Arana Kołobrzeg z Qlką
48 Renata Andracka Zwola
49 Maciej Kurcewicz Białystok mój pierwszy turniej :)
50 Tomasz Sehnal Praga Północ ;)
51 Piotr Pietuchowski Białystok
52 Marzena Zawierska Warszawa Eksperymentalnie znienacka ;)
53 Tomasz Łapka Warszawa
OrganizatorzyPark Kultury w Powsinie
Rafał Wesołowski — 604 684 084 — rwesolowski@gmail.com
SponsorzyPark Kultury w Powsinie


Wyniki turnieju I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.69     10.0     5190     2035      790
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.18      9.0     5487     1957     1139
  3 Marcin          Rogala               Warszawa               133.07      8.5     4725     1905      414
  4 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               159.31      8.0     4787     1808      312
  5 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   128.24      8.0     4782     1839      395
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.80      8.0     4706     1861      209
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.36      8.0     4703     1874      317
  8 Szymon          Płachta              Warszawa               141.91      8.0     4604     1836       16
  9 Czesław         Grajewski            Białystok              127.23      7.5     4439     1759     -142
 10 Marek           Reda                 Dębówka                151.86      7.0     4917     1718      435
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.76      7.0     4835     1715      431
 12 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             153.02      7.0     4790     1695      459
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               154.19      7.0     4679     1693       32
 14 Renata          Andracka             Zwola                  119.93      7.0     4566     1647      250
 15 Piotr           Pietuchowski         Białystok              153.25      7.0     3196     1300      762
 16 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.41      6.5     4775     1703      133
 17 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              126.97      6.5     4702     1635      335
 18 Irena           Sołdan               Warszawa               137.40      6.5     4477     1714     -113
 19 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               135.26      6.0     4827     1611      219
 20 Tomasz          Łapka                Opole                  125.81      6.0     4680     1555      417
 21 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.97      6.0     4662     1541      273
 22 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.25      6.0     4595     1638      231
 23 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                128.53      6.0     4533     1565     -250
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.34      6.0     4532     1538      351
 25 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              122.02      6.0     4503     1534     -127
 26 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.25      6.0     4482     1553     -185
 27 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               123.69      6.0     4376     1584     -297
 28 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         132.49      6.0     4353     1506       66
 29 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.97      6.0     4066     1549     -310
 30 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.95      5.5     4368     1508      -85
 31 Rafał           Matczak              Milanówek              137.05      5.0     4621     1460       79
 32 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.50      5.0     4553     1432       18
 33 Robert          Kamiński             Warszawa               132.10      5.0     4527     1420     -519
 34 Tomasz A.       Praga                Białystok              122.64      5.0     4204     1341       -1
 35 Marzena         Zawierska            Warszawa               111.38      5.0     4188     1347     -110
 36 Zdzisław        Szota                Warszawa               125.12      5.0     4188     1423     -262
 37 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.57      5.0     4168     1359     -165
 38 Marianna        Kozłowska            Białystok              115.03      5.0     3997     1310     -155
 39 Franciszek      Łysek                Warszawa               107.43      4.5     3858     1130     -322
 40 Tomasz          Sehnal               Warszawa               124.94      4.0     4410     1267       58
 41 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.13      4.0     4204     1254     -274
 42 Adam            Sternik              Kętrzyn                113.53      4.0     4155     1336     -323
 43 Bartosz         Bartczak             Poznań                 109.30      3.5     4235     1075      188
 44 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.5     3546     1042     -440
 45 Piotr           Domański             Lublin                 135.47      3.0     2714      870      227
 46 Marek           Rogalski             Warszawa               129.93      3.0     2524      824      -42
 47 Wojciech        Łysek                Warszawa               102.56      2.5     3382      935    -1090
 48 Maciej          Kurcewicz            Białystok              100.00      0.5     2800      734    -1844
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



	Kazimierz Merklejn 159.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               128.24 +  449: 350  178
    2     7 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  399: 412   79
    3    10 Rafał          Matczak               137.05 +  410: 312  187
    4     5 Piotr          Domański              135.47 -  286: 421   85
    5    12 Bartosz        Bartczak              109.30 +  483: 316  159
    6     8 Marek          Reda                  151.86 +  423: 401  202
    7     7 Agnieszka      Matus                 120.25 -  279: 410   70
    8     9 Tomasz         Łapka                 125.81 -  371: 445   76
    9    11 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  378: 353  169
   10    10 Paweł          Jackowski             154.19 +  430: 367  204
   11     7 Dawid          Adamczyk              153.02 +  459: 404  203
   12     3 Mirosław       Uglik                 146.36 +  420: 284  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Paweł Jackowski 154.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Czesław        Grajewski             127.23 -  414: 441   77
    2    13 Marek          Rogalski              129.93 +  443: 301  180
    3     8 Irena          Sołdan                137.40 -  392: 395   87
    4    13 Marek          Charytoniuk           132.49 +  380: 347  182
    5     4 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  291: 544  101
    6    15 Robert         Kamiński              132.10 +  495: 358  182
    7    11 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  381: 310  170
    8     7 Renata         Andracka              119.93 +  335: 331  170
    9     9 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  358: 453   78
   10    10 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  367: 430  109
   11    11 Rafał          Matczak               137.05 +  395: 379  187
   12     9 Agnieszka      Matus                 120.25 +  428: 358  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Piotr Pietuchowski 153.25 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adrian         Ziemniewicz           126.97 +  558: 346  177
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  418: 322  179
    3     2 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  450: 312  170
    4     1 Stanisław      Rydzik                150.18 +  412: 391  200
    5     1 Maciej         Czupryniak            149.41 +  454: 350  199
    6     1 Szymon         Płachta               141.91 +  469: 339  192
    7     1 Marcin         Rogala                133.07 +  435: 374  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  /  7 185.71




	Dawid Adamczyk 153.02 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  372: 386   76
    2    14 Marek          Charytoniuk           132.49 +  477: 327  182
    3     9 Zdzisław       Szota                 125.12 +  396: 285  175
    4     6 Marek          Reda                  151.86 -  341: 422  102
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  357: 458   72
    6    14 Marek          Rogalski              129.93 +  353: 347  180
    7    15 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  486: 235  179
    8     8 Adrian         Ziemniewicz           126.97 +  396: 374  177
    9     7 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  350: 441   74
   10     9 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  443: 268  170
   11     7 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  404: 459  109
   12     7 Maciej         Czupryniak            149.41 +  415: 329  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Marek Reda 151.86 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Łapka                 125.81 +  389: 354  176
    2     4 Rafał          Wesołowski            130.76 -  325: 464   81
    3    16 Marzena        Zawierska             111.38 +  507: 239  161
    4     6 Dawid          Adamczyk              153.02 +  422: 341  203
    5     5 Irena          Sołdan                137.40 -  377: 438   87
    6     8 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  401: 423  109
    7    10 Zdzisław       Szota                 125.12 +  379: 329  175
    8     5 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  441: 413  185
    9     6 Czesław        Grajewski             127.23 -  348: 411   77
   10     8 Katarzyna      Polak                 136.95 +  398: 343  187
   11     6 Adrian         Ziemniewicz           126.97 +  536: 285  177
   12     2 Stanisław      Rydzik                150.18 -  394: 442  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Łukasz Tuszyński 150.69 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 125.12 +  517: 249  175
    2     2 Marcin         Rogala                133.07 -  323: 477   83
    3    11 Adrian         Ziemniewicz           126.97 +  429: 321  177
    4     4 Agnieszka      Matus                 120.25 +  426: 353  170
    5     4 Paweł          Jackowski             154.19 +  544: 291  204
    6     2 Stanisław      Rydzik                150.18 -  344: 506  100
    7     3 Mirosław       Uglik                 146.36 +  406: 379  196
    8     3 Rafał          Wesołowski            130.76 +  459: 424  181
    9     2 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  439: 435  185
   10     2 Irena          Sołdan                137.40 +  440: 369  187
   11     2 Grzegorz       Kurowski              148.80 +  494: 292  199
   12     1 Grzegorz       Pukniel               128.24 +  369: 304  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Stanisław Rydzik 150.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Sehnal                124.94 +  458: 291  175
    2     5 Robert         Kamiński              132.10 +  530: 308  182
    3     1 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  530: 339  176
    4     1 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  391: 412  103
    5     2 Marcin         Rogala                133.07 +  496: 324  183
    6     2 Łukasz         Tuszyński             150.69 +  506: 344  201
    7     2 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  363: 392   99
    8     2 Agnieszka      Matus                 120.25 +  442: 315  170
    9     1 Szymon         Płachta               141.91 +  499: 418  192
   10     1 Mirosław       Uglik                 146.36 +  448: 355  196
   11     1 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  382: 456   78
   12     2 Marek          Reda                  151.86 +  442: 394  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Maciej Czupryniak 149.41 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  398: 370  174
    2     3 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  436: 336  185
    3     5 Szymon         Płachta               141.91 +  501: 287  192
    4     2 Rafał          Wesołowski            130.76 +  409: 325  181
    5     1 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  350: 454  103
    6     4 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  382: 424   99
    7     5 Piotr          Domański              135.47 +  505: 287  185
    8     4 Irena          Sołdan                137.40 =  399: 399  137
    9     4 Mirosław       Uglik                 146.36 -  367: 474   96
   10     5 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  287: 504   78
   11     8 Agnieszka      Matus                 120.25 +  412: 367  170
   12     7 Dawid          Adamczyk              153.02 -  329: 415  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Grzegorz Kurowski 148.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  426: 299  173
    2     9 Piotr          Domański              135.47 +  407: 378  185
    3     6 Mirosław       Uglik                 146.36 +  388: 252  196
    4     3 Marcin         Rogala                133.07 -  396: 411   83
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  377: 326  179
    6     4 Maciej         Czupryniak            149.41 +  424: 382  199
    7     2 Stanisław      Rydzik                150.18 +  392: 363  200
    8     1 Szymon         Płachta               141.91 -  321: 357   92
    9     3 Irena          Sołdan                137.40 -  427: 511   87
   10     3 Rafał          Wesołowski            130.76 +  442: 329  181
   11     2 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  292: 494  101
   12     5 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  414: 395  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Mirosław Uglik 146.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  451: 338  172
    2     6 Natalia        Woźniak               135.97 +  380: 364  186
    3     6 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  252: 388   99
    4     9 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  430: 417  185
    5     8 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  474: 298  176
    6     5 Irena          Sołdan                137.40 +  365: 312  187
    7     3 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  379: 406  101
    8     6 Marcin         Rogala                133.07 +  378: 333  183
    9     4 Maciej         Czupryniak            149.41 +  474: 367  199
   10     1 Stanisław      Rydzik                150.18 -  355: 448  100
   11     4 Czesław        Grajewski             127.23 +  481: 295  177
   12     3 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  284: 420  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Szymon Płachta 141.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 120.25 +  372: 326  170
    2    10 Katarzyna      Polak                 136.95 +  431: 357  187
    3     5 Maciej         Czupryniak            149.41 -  287: 501   99
    4     8 Tomasz         Łapka                 125.81 +  386: 344  176
    5     7 Czesław        Grajewski             127.23 +  475: 322  177
    6     1 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  339: 469  103
    7     8 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  395: 306  174
    8     1 Grzegorz       Kurowski              148.80 +  357: 321  199
    9     1 Stanisław      Rydzik                150.18 -  418: 499  100
   10     4 Marcin         Rogala                133.07 -  313: 444   83
   11     5 Rafał          Wesołowski            130.76 +  377: 363  181
   12     6 Irena          Sołdan                137.40 +  454: 336  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Irena Sołdan 137.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  304: 381   70
    2    17 Grzegorz       Pukniel               128.24 +  318: 300  178
    3     8 Paweł          Jackowski             154.19 +  395: 392  204
    4     7 Adam           Sternik               113.53 +  364: 303  164
    5     5 Marek          Reda                  151.86 +  438: 377  202
    6     5 Mirosław       Uglik                 146.36 -  312: 365   96
    7     9 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  393: 345  176
    8     4 Maciej         Czupryniak            149.41 =  399: 399  149
    9     3 Grzegorz       Kurowski              148.80 +  511: 427  199
   10     2 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  369: 440  101
   11     3 Marcin         Rogala                133.07 -  338: 407   83
   12     6 Szymon         Płachta               141.91 -  336: 454   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Rafał Matczak 137.05 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              119.93 +  421: 327  170
    2     8 Czesław        Grajewski             127.23 -  356: 362   77
    3    10 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  312: 410  109
    4    17 Marek          Rogalski              129.93 +  427: 332  180
    5    13 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  391: 444   74
    6    16 Anna           Arana                 113.57 +  394: 359  164
    7    14 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  378: 456   77
    8    15 Bogdan         Kozłowski             118.50 -  352: 444   69
    9    16 Tomasz         Sehnal                124.94 +  403: 294  175
   10    15 Marek          Charytoniuk           132.49 +  446: 294  182
   11    11 Paweł          Jackowski             154.19 -  379: 395  104
   12    13 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  362: 425   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Katarzyna Polak 136.95 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  415: 304  169
    2    10 Szymon         Płachta               141.91 -  357: 431   92
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  356: 361   79
    4    14 Tomasz         Sehnal                124.94 +  376: 318  175
    5    11 Natalia        Woźniak               135.97 -  264: 488   86
    6    17 Adrian         Ziemniewicz           126.97 =  353: 353  127
    7    16 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  354: 423   72
    8    16 Marek          Charytoniuk           132.49 +  345: 323  182
    9    10 Robert         Kamiński              132.10 +  492: 335  182
   10     8 Marek          Reda                  151.86 -  343: 398  102
   11    13 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  303: 426   76
   12    17 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  410: 293  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Natalia Woźniak 135.97 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  428: 232  166
    2     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  364: 380   96
    3    14 Renata         Andracka              119.93 -  271: 426   70
    4    19 Robert         Kamiński              132.10 +  483: 433  182
    5    11 Katarzyna      Polak                 136.95 +  488: 264  187
    6     6 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  331: 406   85
    7    12 Czesław        Grajewski             127.23 -  380: 393   77
    8    13 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  335: 354   70
    9    14 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  454: 371  179
   10    12 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  430: 356  169
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  373: 335  179
   12     8 Rafał          Wesołowski            130.76 -  325: 439   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Piotr Domański 135.47 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marianna       Kozłowska             115.03 +  364: 247  165
    2     9 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  378: 407   99
    3    17 Wojciech       Łysek                 102.56 +  518: 256  153
    4     5 Kazimierz      Merklejn              159.31 +  421: 286  209
    5     3 Rafał          Wesołowski            130.76 -  363: 394   81
    6     7 Adam           Sternik               113.53 -  383: 392   64
    7     5 Maciej         Czupryniak            149.41 -  287: 505   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  7 124.29




	Paweł Pogorzelski 135.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Arana                 113.57 +  489: 234  164
    2     3 Maciej         Czupryniak            149.41 -  336: 436   99
    3    12 Bartosz        Bartczak              109.30 +  352: 342  159
    4     9 Mirosław       Uglik                 146.36 -  417: 430   96
    5     9 Tomasz         Łapka                 125.81 +  465: 440  176
    6     6 Natalia        Woźniak               135.97 +  406: 331  186
    7     6 Grzegorz       Pukniel               128.24 +  425: 330  178
    8     5 Marek          Reda                  151.86 -  413: 441  102
    9     2 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  435: 439  101
   10     7 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  265: 442   77
   11     9 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  429: 329  174
   12     5 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  395: 414   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Marcin Rogala 133.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Sternik               113.53 +  441: 298  164
    2     2 Łukasz         Tuszyński             150.69 +  477: 323  201
    3     4 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  410: 318  179
    4     3 Grzegorz       Kurowski              148.80 +  411: 396  199
    5     2 Stanisław      Rydzik                150.18 -  324: 496  100
    6     3 Rafał          Wesołowski            130.76 +  389: 383  181
    7     1 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  374: 435  103
    8     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  333: 378   96
    9     8 Tomasz         Łapka                 125.81 +  383: 301  176
   10     4 Szymon         Płachta               141.91 +  444: 313  192
   11     3 Irena          Sołdan                137.40 +  407: 338  187
   12     4 Czesław        Grajewski             127.23 =  332: 332  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Marek Charytoniuk 132.49 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marzena        Zawierska             111.38 -  350: 405   61
    2    14 Dawid          Adamczyk              153.02 -  327: 477  103
    3    19 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  460: 241  150
    4    13 Paweł          Jackowski             154.19 -  347: 380  104
    5    16 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  319: 456   78
    6    20 Franciszek     Łysek                 107.43 +  457: 320  157
    7    19 Tomasz         Sehnal                124.94 +  365: 328  175
    8    16 Katarzyna      Polak                 136.95 -  323: 345   87
    9    18 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  345: 344  166
   10    15 Rafał          Matczak               137.05 -  294: 446   87
   11    18 Marianna       Kozłowska             115.03 +  437: 242  165
   12    15 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  329: 303  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Robert Kamiński 132.10 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartosz        Bartczak              109.30 +  388: 316  159
    2     5 Stanisław      Rydzik                150.18 -  308: 530  100
    3    15 Adam           Sternik               113.53 -  342: 438   64
    4    19 Natalia        Woźniak               135.97 -  433: 483   86
    5    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  455: 256  150
    6    15 Paweł          Jackowski             154.19 -  358: 495  104
    7    18 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  397: 349  173
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  421: 420  179
    9    10 Katarzyna      Polak                 136.95 -  335: 492   87
   10    14 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  391: 415   79
   11    16 Anna           Arana                 113.57 -  282: 472   64
   12    18 Tomasz         Sehnal                124.94 +  417: 380  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Rafał Wesołowski 130.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Franciszek     Łysek                 107.43 +  463: 318  157
    2     4 Marek          Reda                  151.86 +  464: 325  202
    3     3 Czesław        Grajewski             127.23 +  456: 253  177
    4     2 Maciej         Czupryniak            149.41 -  325: 409   99
    5     3 Piotr          Domański              135.47 +  394: 363  185
    6     3 Marcin         Rogala                133.07 -  383: 389   83
    7     4 Adam           Sternik               113.53 +  373: 358  164
    8     3 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  424: 459  101
    9     5 Agnieszka      Matus                 120.25 +  422: 386  170
   10     3 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  329: 442   99
   11     5 Szymon         Płachta               141.91 -  363: 377   92
   12     8 Natalia        Woźniak               135.97 +  439: 325  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Marek Rogalski 129.93 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Łysek                 102.56 -  317: 381   53
    2    13 Paweł          Jackowski             154.19 -  301: 443  104
    3    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  376: 260  150
    4    17 Rafał          Matczak               137.05 -  332: 427   87
    5    22 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  448: 363  166
    6    14 Dawid          Adamczyk              153.02 -  347: 353  103
    7    21 Marzena        Zawierska             111.38 +  403: 339  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Krzysztof Sporczyk 129.34 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  481: 138  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  322: 418  103
    3    13 Katarzyna      Polak                 136.95 +  361: 356  187
    4    10 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  417: 358  179
    5     6 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  326: 377   99
    6    10 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  356: 371   74
    7    13 Renata         Andracka              119.93 -  299: 393   70
    8    14 Robert         Kamiński              132.10 -  420: 421   82
    9    17 Anna           Arana                 113.57 +  375: 311  164
   10    17 Zdzisław       Szota                 125.12 +  384: 351  175
   11    10 Natalia        Woźniak               135.97 -  335: 373   86
   12    14 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  456: 314  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Tomasz Nasiłowski 128.53 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  418: 266  150
    2     7 Kazimierz      Merklejn              159.31 +  412: 399  209
    3     4 Marcin         Rogala                133.07 -  318: 410   83
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  358: 417   79
    5    15 Renata         Andracka              119.93 -  351: 458   70
    6    18 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  384: 376  169
    7    15 Dawid          Adamczyk              153.02 -  235: 486  103
    8    17 Zdzisław       Szota                 125.12 +  454: 368  175
    9    14 Natalia        Woźniak               135.97 -  371: 454   86
   10    14 Robert         Kamiński              132.10 +  415: 391  182
   11    12 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  392: 396   72
   12    13 Rafał          Matczak               137.05 +  425: 362  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Grzegorz Pukniel 128.24 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  350: 449  109
    2    17 Irena          Sołdan                137.40 -  300: 318   87
    3    20 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  466: 376  166
    4    15 Anna           Arana                 113.57 +  336: 317  164
    5    16 Marek          Charytoniuk           132.49 +  456: 319  182
    6     9 Renata         Andracka              119.93 +  385: 375  170
    7     6 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  330: 425   85
    8    11 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  442: 412  172
    9     9 Paweł          Jackowski             154.19 +  453: 358  204
   10     5 Maciej         Czupryniak            149.41 +  504: 287  199
   11     1 Stanisław      Rydzik                150.18 +  456: 382  200
   12     1 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  304: 369  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Czesław Grajewski 127.23 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Jackowski             154.19 +  441: 414  204
    2     8 Rafał          Matczak               137.05 +  362: 356  187
    3     3 Rafał          Wesołowski            130.76 -  253: 456   81
    4    11 Renata         Andracka              119.93 +  514: 314  170
    5     7 Szymon         Płachta               141.91 -  322: 475   92
    6    11 Agnieszka      Matus                 120.25 -  367: 429   70
    7    12 Natalia        Woźniak               135.97 +  393: 380  186
    8    10 Adam           Sternik               113.53 +  382: 266  164
    9     6 Marek          Reda                  151.86 +  411: 348  202
   10     6 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  367: 330  174
   11     4 Mirosław       Uglik                 146.36 -  295: 481   96
   12     4 Marcin         Rogala                133.07 =  332: 332  133
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Adrian Ziemniewicz 126.97 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  346: 558  103
    2    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  440: 181  150
    3    11 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  321: 429  101
    4    16 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  354: 407   74
    5    19 Wojciech       Łysek                 102.56 +  428: 272  153
    6    17 Katarzyna      Polak                 136.95 =  353: 353  137
    7    14 Rafał          Matczak               137.05 +  456: 378  187
    8     8 Dawid          Adamczyk              153.02 -  374: 396  103
    9    15 Adam           Sternik               113.53 +  420: 306  164
   10     7 Paweł          Pogorzelski           135.26 +  442: 265  185
   11     6 Marek          Reda                  151.86 -  285: 536  102
   12    10 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  483: 286  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Paweł Maciejczuk 126.25 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              153.02 +  386: 372  203
    2    12 Wojciech       Łysek                 102.56 +  405: 324  153
    3     1 Stanisław      Rydzik                150.18 -  339: 530  100
    4    12 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  383: 297  170
    5     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -  298: 474   96
    6    12 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  446: 371  172
    7     9 Irena          Sołdan                137.40 -  345: 393   87
    8    12 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  365: 378   74
    9    13 Renata         Andracka              119.93 -  393: 425   70
   10    16 Adam           Sternik               113.53 +  410: 317  164
   11    13 Katarzyna      Polak                 136.95 +  426: 303  187
   12    10 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  286: 483   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Tomasz Łapka 125.81 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  151.86 -  354: 389  102
    2    16 Franciszek     Łysek                 107.43 +  529: 276  157
    3     7 Marianna       Kozłowska             115.03 +  323: 254  165
    4     8 Szymon         Płachta               141.91 -  344: 386   92
    5     9 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  440: 465   85
    6    13 Zdzisław       Szota                 125.12 -  347: 389   75
    7    17 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  449: 382  166
    8     9 Kazimierz      Merklejn              159.31 +  445: 371  209
    9     8 Marcin         Rogala                133.07 -  301: 383   83
   10    13 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  331: 349   72
   11    15 Tomasz         Sehnal                124.94 +  401: 307  175
   12    12 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  416: 312  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Zdzisław Szota 125.12 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  249: 517  101
    2    24 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  542: 174  150
    3     9 Dawid          Adamczyk              153.02 -  285: 396  103
    4    18 Marianna       Kozłowska             115.03 +  352: 311  165
    5    17 Agnieszka      Matus                 120.25 -  336: 444   70
    6    13 Tomasz         Łapka                 125.81 +  389: 347  176
    7    10 Marek          Reda                  151.86 -  329: 379  102
    8    17 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  368: 454   79
    9    19 Marzena        Zawierska             111.38 +  349: 278  161
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  351: 384   79
   11    19 Tomasz A.      Praga                 122.64 -  274: 411   73
   12    19 Adam           Sternik               113.53 +  364: 355  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Tomasz Sehnal 124.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                150.18 -  291: 458  100
    2    22 Bartosz        Bartczak              109.30 -  355: 390   59
    3    21 Franciszek     Łysek                 107.43 +  373: 238  157
    4    14 Katarzyna      Polak                 136.95 -  318: 376   87
    5    21 Tomasz A.      Praga                 122.64 -  349: 364   73
    6    21 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  453: 282  150
    7    19 Marek          Charytoniuk           132.49 -  328: 365   82
    8    19 Wojciech       Łysek                 102.56 +  500: 268  153
    9    16 Rafał          Matczak               137.05 -  294: 403   87
   10    18 Marzena        Zawierska             111.38 +  462: 390  161
   11    15 Tomasz         Łapka                 125.81 -  307: 401   76
   12    18 Robert         Kamiński              132.10 -  380: 417   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Mikołaj Przybyłowicz 123.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            149.41 -  370: 398   99
    2    15 Adam           Sternik               113.53 -  265: 472   64
    3    23 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  423: 380  169
    4    16 Adrian         Ziemniewicz           126.97 +  407: 354  177
    5    13 Rafał          Matczak               137.05 +  444: 391  187
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  371: 356  179
    7     8 Szymon         Płachta               141.91 -  306: 395   92
    8    12 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  378: 365  176
    9     7 Dawid          Adamczyk              153.02 +  441: 350  203
   10     6 Czesław        Grajewski             127.23 -  330: 367   77
   11     9 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  329: 429   85
   12    12 Tomasz         Łapka                 125.81 -  312: 416   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Tomasz A. Praga 122.64 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              148.80 -  299: 426   99
    2    23 Anna           Arana                 113.57 -  312: 320   64
    3    22 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  310: 410   72
    4    22 Bogdan         Kozłowski             118.50 -  322: 406   69
    5    21 Tomasz         Sehnal                124.94 +  364: 349  175
    6    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  392: 298  150
    7    18 Robert         Kamiński              132.10 -  349: 397   82
    8    20 Franciszek     Łysek                 107.43 -  376: 415   57
    9    21 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  391: 244  150
   10    19 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  375: 337  166
   11    19 Zdzisław       Szota                 125.12 +  411: 274  175
   12    15 Marek          Charytoniuk           132.49 -  303: 329   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Katarzyna Ślusarska 122.02 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 146.36 -  338: 451   96
    2    19 Marianna       Kozłowska             115.03 -  301: 418   65
    3    22 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  410: 310  173
    4    20 Marzena        Zawierska             111.38 +  346: 289  161
    5    10 Dawid          Adamczyk              153.02 +  458: 357  203
    6    12 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  371: 446   76
    7    16 Katarzyna      Polak                 136.95 +  423: 354  187
    8    11 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  412: 442   78
    9    12 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  366: 381   70
   10    13 Tomasz         Łapka                 125.81 +  349: 331  176
   11    12 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  396: 392  179
   12    11 Renata         Andracka              119.93 -  333: 459   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Agnieszka Matus 120.25 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               141.91 -  326: 372   92
    2    21 Maciej         Dąbrowski             116.13 +  406: 280  166
    3    18 Anna           Arana                 113.57 +  366: 334  164
    4     4 Łukasz         Tuszyński             150.69 -  353: 426  101
    5    17 Zdzisław       Szota                 125.12 +  444: 336  175
    6    11 Czesław        Grajewski             127.23 +  429: 367  177
    7     7 Kazimierz      Merklejn              159.31 +  410: 279  209
    8     2 Stanisław      Rydzik                150.18 -  315: 442  100
    9     5 Rafał          Wesołowski            130.76 -  386: 422   81
   10    11 Renata         Andracka              119.93 +  435: 266  170
   11     8 Maciej         Czupryniak            149.41 -  367: 412   99
   12     9 Paweł          Jackowski             154.19 -  358: 428  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Zbigniew Rybak 119.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                137.40 +  381: 304  187
    2    11 Marzena        Zawierska             111.38 +  360: 354  161
    3     2 Piotr          Pietuchowski          153.25 -  312: 450  103
    4    12 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  297: 383   76
    5    14 Adam           Sternik               113.53 -  273: 336   64
    6    19 Bartosz        Bartczak              109.30 +  365: 362  159
    7    11 Paweł          Jackowski             154.19 -  310: 381  104
    8    13 Natalia        Woźniak               135.97 +  354: 335  186
    9    12 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  381: 366  172
   10     9 Dawid          Adamczyk              153.02 -  268: 443  103
   11    14 Renata         Andracka              119.93 -  287: 382   70
   12    16 Anna           Arana                 113.57 +  478: 280  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Renata Andracka 119.93 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Matczak               137.05 -  327: 421   87
    2    20 Bogdan         Kozłowski             118.50 +  410: 292  169
    3    14 Natalia        Woźniak               135.97 +  426: 271  186
    4    11 Czesław        Grajewski             127.23 -  314: 514   77
    5    15 Tomasz         Nasiłowski            128.53 +  458: 351  179
    6     9 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  375: 385   78
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              129.34 +  393: 299  179
    8     7 Paweł          Jackowski             154.19 -  331: 335  104
    9    13 Paweł          Maciejczuk            126.25 +  425: 393  176
   10    11 Agnieszka      Matus                 120.25 -  266: 435   70
   11    14 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  382: 287  170
   12    11 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  459: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Bogdan Kozłowski 118.50 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Polak                 136.95 -  304: 415   87
    2    20 Renata         Andracka              119.93 -  292: 410   70
    3    23 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 -  380: 423   74
    4    22 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  406: 322  173
    5    20 Marianna       Kozłowska             115.03 +  459: 294  165
    6    18 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  376: 384   79
    7    20 Bartosz        Bartczak              109.30 +  408: 357  159
    8    15 Rafał          Matczak               137.05 +  444: 352  187
    9    11 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  353: 378  109
   10    12 Natalia        Woźniak               135.97 -  356: 430   86
   11    17 Adam           Sternik               113.53 +  461: 314  164
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  314: 456   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Maciej Dąbrowski 116.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Woźniak               135.97 -  232: 428   86
    2    21 Agnieszka      Matus                 120.25 -  280: 406   70
    3    20 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  376: 466   78
    4    23 Franciszek     Łysek                 107.43 +  320: 297  157
    5    22 Marek          Rogalski              129.93 -  363: 448   80
    6    24 Marianna       Kozłowska             115.03 +  383: 369  165
    7    17 Tomasz         Łapka                 125.81 -  382: 449   76
    8    21 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  356: 302  150
    9    18 Marek          Charytoniuk           132.49 -  344: 345   82
   10    19 Tomasz A.      Praga                 122.64 -  337: 375   73
   11    21 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  538: 183  150
   12    17 Katarzyna      Polak                 136.95 -  293: 410   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Marianna Kozłowska 115.03 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Domański              135.47 -  247: 364   85
    2    19 Katarzyna      Ślusarska             122.02 +  418: 301  172
    3     7 Tomasz         Łapka                 125.81 -  254: 323   76
    4    18 Zdzisław       Szota                 125.12 -  311: 352   75
    5    20 Bogdan         Kozłowski             118.50 -  294: 459   69
    6    24 Maciej         Dąbrowski             116.13 -  369: 383   66
    7    22 Anna           Arana                 113.57 +  379: 367  164
    8    22 Marzena        Zawierska             111.38 -  275: 384   61
    9    22 Wojciech       Łysek                 102.56 +  438: 248  153
   10    21 Franciszek     Łysek                 107.43 +  381: 309  157
   11    18 Marek          Charytoniuk           132.49 -  242: 437   82
   12    21 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  389: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Anna Arana 113.57 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  234: 489   85
    2    23 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  320: 312  173
    3    18 Agnieszka      Matus                 120.25 -  334: 366   70
    4    15 Grzegorz       Pukniel               128.24 -  317: 336   78
    5    23 Marzena        Zawierska             111.38 +  430: 306  161
    6    16 Rafał          Matczak               137.05 -  359: 394   87
    7    22 Marianna       Kozłowska             115.03 -  367: 379   65
    8    18 Bartosz        Bartczak              109.30 +  398: 357  159
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  311: 375   79
   10    20 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  346: 259  150
   11    16 Robert         Kamiński              132.10 +  472: 282  182
   12    16 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  280: 478   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Adam Sternik 113.53 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Rogala                133.07 -  298: 441   83
    2    15 Mikołaj        Przybyłowicz          123.69 +  472: 265  174
    3    15 Robert         Kamiński              132.10 +  438: 342  182
    4     7 Irena          Sołdan                137.40 -  303: 364   87
    5    14 Zbigniew       Rybak                 119.97 +  336: 273  170
    6     7 Piotr          Domański              135.47 +  392: 383  185
    7     4 Rafał          Wesołowski            130.76 -  358: 373   81
    8    10 Czesław        Grajewski             127.23 -  266: 382   77
    9    15 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  306: 420   77
   10    16 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  317: 410   76
   11    17 Bogdan         Kozłowski             118.50 -  314: 461   69
   12    19 Zdzisław       Szota                 125.12 -  355: 364   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Marzena Zawierska 111.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Charytoniuk           132.49 +  405: 350  182
    2    11 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  354: 360   70
    3    16 Marek          Reda                  151.86 -  239: 507  102
    4    20 Katarzyna      Ślusarska             122.02 -  289: 346   72
    5    23 Anna           Arana                 113.57 -  306: 430   64
    6    23 Wojciech       Łysek                 102.56 +  369: 249  153
    7    21 Marek          Rogalski              129.93 -  339: 403   80
    8    22 Marianna       Kozłowska             115.03 +  384: 275  165
    9    19 Zdzisław       Szota                 125.12 -  278: 349   75
   10    18 Tomasz         Sehnal                124.94 -  390: 462   75
   11    20 Bartosz        Bartczak              109.30 +  447: 319  159
   12    20 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  388: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Bartosz Bartczak 109.30 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              132.10 -  316: 388   82
    2    22 Tomasz         Sehnal                124.94 +  390: 355  175
    3    12 Paweł          Pogorzelski           135.26 -  342: 352   85
    4    21 Wojciech       Łysek                 102.56 +  416: 245  153
    5    12 Kazimierz      Merklejn              159.31 -  316: 483  109
    6    19 Zbigniew       Rybak                 119.97 -  362: 365   70
    7    20 Bogdan         Kozłowski             118.50 -  357: 408   69
    8    18 Anna           Arana                 113.57 -  357: 398   64
    9    20 Franciszek     Łysek                 107.43 -  324: 352   57
   10    22 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  436: 254  150
   11    20 Marzena        Zawierska             111.38 -  319: 447   61
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 11  97.73




	Franciszek Łysek 107.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            130.76 -  318: 463   81
    2    16 Tomasz         Łapka                 125.81 -  276: 529   76
    3    21 Tomasz         Sehnal                124.94 -  238: 373   75
    4    23 Maciej         Dąbrowski             116.13 -  297: 320   66
    5    24 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  299: 268  150
    6    20 Marek          Charytoniuk           132.49 -  320: 457   82
    7    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  338: 420   50
    8    20 Tomasz A.      Praga                 122.64 +  415: 376  173
    9    20 Bartosz        Bartczak              109.30 +  352: 324  159
   10    21 Marianna       Kozłowska             115.03 -  309: 381   65
   11    23 PAUZA
   12    22 Wojciech       Łysek                 102.56 +  396: 269  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 11 102.73




	Wojciech Łysek 102.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Rogalski              129.93 +  381: 317  180
    2    12 Paweł          Maciejczuk            126.25 -  324: 405   76
    3    17 Piotr          Domański              135.47 -  256: 518   85
    4    21 Bartosz        Bartczak              109.30 -  245: 416   59
    5    19 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  272: 428   77
    6    23 Marzena        Zawierska             111.38 -  249: 369   61
    7    24 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  335: 249  150
    8    19 Tomasz         Sehnal                124.94 -  268: 500   75
    9    22 Marianna       Kozłowska             115.03 -  248: 438   65
   10    23 PAUZA
   11    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  235: 436   50
   12    22 Franciszek     Łysek                 107.43 -  269: 396   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Maciej Kurcewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              129.34 -  138: 481   79
    2    24 Zdzisław       Szota                 125.12 -  174: 542   75
    3    19 Marek          Charytoniuk           132.49 -  241: 460   82
    4    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  242: 320   50
    5    24 Franciszek     Łysek                 107.43 -  268: 299   57
    6    21 Tomasz         Sehnal                124.94 -  282: 453   75
    7    24 Wojciech       Łysek                 102.56 -  249: 335   53
    8    23 PAUZA
    9    21 Tomasz A.      Praga                 122.64 -  244: 391   73
   10    22 Bartosz        Bartczak              109.30 -  254: 436   59
   11    21 Maciej         Dąbrowski             116.13 -  183: 538   66
   12    21 Marianna       Kozłowska             115.03 -  225: 389   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  / 11  66.73




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Nasiłowski            128.53 -  266: 418   79
    2    18 Adrian         Ziemniewicz           126.97 -  181: 440   77
    3    24 Marek          Rogalski              129.93 -  260: 376   80
    4    24 Maciej         Kurcewicz             100.00 +  320: 242  150
    5    18 Robert         Kamiński              132.10 -  256: 455   82
    6    22 Tomasz A.      Praga                 122.64 -  298: 392   73
    7    23 Franciszek     Łysek                 107.43 +  420: 338  157
    8    21 Maciej         Dąbrowski             116.13 -  302: 356   66
    9    23 PAUZA
   10    20 Anna           Arana                 113.57 -  259: 346   64
   11    22 Wojciech       Łysek                 102.56 +  436: 235  153
   12    20 Marzena        Zawierska             111.38 -  248: 388   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               449: 350
   2 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             441: 414
   3 Piotr          Pietuchowski         - Adrian         Ziemniewicz           558: 346
   4 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Adamczyk              386: 372
   5 Marek          Reda                 - Tomasz         Łapka                 389: 354
   6 Zdzisław       Szota                - Łukasz         Tuszyński             249: 517
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Sehnal                458: 291
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Czupryniak            370: 398
   9 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz A.      Praga                 426: 299
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 338: 451
  11 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Matus                 372: 326
  12 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                381: 304
  13 Rafał          Matczak              - Renata         Andracka              421: 327
  14 Bogdan         Kozłowski            - Katarzyna      Polak                 304: 415
  15 Natalia        Woźniak              - Maciej         Dąbrowski             428: 232
  16 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Domański              247: 364
  17 Paweł          Pogorzelski          - Anna           Arana                 489: 234
  18 Adam           Sternik              - Marcin         Rogala                298: 441
  19 Marek          Charytoniuk          - Marzena        Zawierska             350: 405
  20 Bartosz        Bartczak             - Robert         Kamiński              316: 388
  21 Rafał          Wesołowski           - Franciszek     Łysek                 463: 318
  22 Wojciech       Łysek                - Marek          Rogalski              381: 317
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kurcewicz             481: 138
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Tomasz         Nasiłowski            266: 418


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          322: 418
   2 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Rogala                323: 477
   3 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           436: 336
   4 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  464: 325
   5 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                308: 530
   6 Mirosław       Uglik                - Natalia        Woźniak               380: 364
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Kazimierz      Merklejn              412: 399
   8 Czesław        Grajewski            - Rafał          Matczak               362: 356
   9 Piotr          Domański             - Grzegorz       Kurowski              378: 407
  10 Katarzyna      Polak                - Szymon         Płachta               357: 431
  11 Marzena        Zawierska            - Zbigniew       Rybak                 354: 360
  12 Wojciech       Łysek                - Paweł          Maciejczuk            324: 405
  13 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              443: 301
  14 Dawid          Adamczyk             - Marek          Charytoniuk           477: 327
  15 Adam           Sternik              - Mikołaj        Przybyłowicz          472: 265
  16 Tomasz         Łapka                - Franciszek     Łysek                 529: 276
  17 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               318: 300
  18 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Wojtysiak             440: 181
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Marianna       Kozłowska             301: 418
  20 Renata         Andracka             - Bogdan         Kozłowski             410: 292
  21 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 280: 406
  22 Tomasz         Sehnal               - Bartosz        Bartczak              355: 390
  23 Tomasz A.      Praga                - Anna           Arana                 312: 320
  24 Maciej         Kurcewicz            - Zdzisław       Szota                 174: 542


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Rydzik                339: 530
   2 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 450: 312
   3 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             456: 253
   4 Marcin         Rogala               - Tomasz         Nasiłowski            410: 318
   5 Szymon         Płachta              - Maciej         Czupryniak            287: 501
   6 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 388: 252
   7 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Łapka                 254: 323
   8 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                392: 395
   9 Zdzisław       Szota                - Dawid          Adamczyk              285: 396
  10 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              312: 410
  11 Łukasz         Tuszyński            - Adrian         Ziemniewicz           429: 321
  12 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Pogorzelski           342: 352
  13 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Sporczyk              356: 361
  14 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              271: 426
  15 Robert         Kamiński             - Adam           Sternik               342: 438
  16 Marek          Reda                 - Marzena        Zawierska             507: 239
  17 Piotr          Domański             - Wojciech       Łysek                 518: 256
  18 Agnieszka      Matus                - Anna           Arana                 366: 334
  19 Marek          Charytoniuk          - Maciej         Kurcewicz             460: 241
  20 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Dąbrowski             466: 376
  21 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Sehnal                238: 373
  22 Tomasz A.      Praga                - Katarzyna      Ślusarska             310: 410
  23 Bogdan         Kozłowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          380: 423
  24 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wojtysiak             376: 260


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          391: 412
   2 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            409: 325
   3 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Kurowski              411: 396
   4 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Tuszyński             353: 426
   5 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Domański              286: 421
   6 Dawid          Adamczyk             - Marek          Reda                  341: 422
   7 Irena          Sołdan               - Adam           Sternik               364: 303
   8 Tomasz         Łapka                - Szymon         Płachta               344: 386
   9 Paweł          Pogorzelski          - Mirosław       Uglik                 417: 430
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Krzysztof      Sporczyk              358: 417
  11 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             314: 514
  12 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Maciejczuk            297: 383
  13 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Jackowski             347: 380
  14 Tomasz         Sehnal               - Katarzyna      Polak                 318: 376
  15 Anna           Arana                - Grzegorz       Pukniel               317: 336
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Adrian         Ziemniewicz           407: 354
  17 Marek          Rogalski             - Rafał          Matczak               332: 427
  18 Marianna       Kozłowska            - Zdzisław       Szota                 311: 352
  19 Natalia        Woźniak              - Robert         Kamiński              483: 433
  20 Marzena        Zawierska            - Katarzyna      Ślusarska             289: 346
  21 Wojciech       Łysek                - Bartosz        Bartczak              245: 416
  22 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz A.      Praga                 406: 322
  23 Maciej         Dąbrowski            - Franciszek     Łysek                 320: 297
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Kurcewicz             320: 242


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Czupryniak            454: 350
   2 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Rogala                496: 324
   3 Piotr          Domański             - Rafał          Wesołowski            363: 394
   4 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             544: 291
   5 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                377: 438
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              326: 377
   7 Czesław        Grajewski            - Szymon         Płachta               322: 475
   8 Mirosław       Uglik                - Paweł          Maciejczuk            474: 298
   9 Paweł          Pogorzelski          - Tomasz         Łapka                 465: 440
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Dawid          Adamczyk              458: 357
  11 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               264: 488
  12 Bartosz        Bartczak             - Kazimierz      Merklejn              316: 483
  13 Rafał          Matczak              - Mikołaj        Przybyłowicz          391: 444
  14 Adam           Sternik              - Zbigniew       Rybak                 336: 273
  15 Renata         Andracka             - Tomasz         Nasiłowski            458: 351
  16 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Charytoniuk           456: 319
  17 Zdzisław       Szota                - Agnieszka      Matus                 336: 444
  18 Robert         Kamiński             - Wojciech       Wojtysiak             455: 256
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Łysek                 428: 272
  20 Marianna       Kozłowska            - Bogdan         Kozłowski             294: 459
  21 Tomasz A.      Praga                - Tomasz         Sehnal                364: 349
  22 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              363: 448
  23 Anna           Arana                - Marzena        Zawierska             430: 306
  24 Maciej         Kurcewicz            - Franciszek     Łysek                 268: 299


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          339: 469
   2 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                344: 506
   3 Marcin         Rogala               - Rafał          Wesołowski            389: 383
   4 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            424: 382
   5 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 312: 365
   6 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           331: 406
   7 Adam           Sternik              - Piotr          Domański              392: 383
   8 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Reda                  423: 401
   9 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              385: 375
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              371: 356
  11 Agnieszka      Matus                - Czesław        Grajewski             429: 367
  12 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Ślusarska             446: 371
  13 Tomasz         Łapka                - Zdzisław       Szota                 347: 389
  14 Dawid          Adamczyk             - Marek          Rogalski              353: 347
  15 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              495: 358
  16 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               359: 394
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Polak                 353: 353
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Bogdan         Kozłowski             384: 376
  19 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Bartczak              365: 362
  20 Franciszek     Łysek                - Marek          Charytoniuk           320: 457
  21 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Kurcewicz             453: 282
  22 Wojciech       Wojtysiak            - Tomasz A.      Praga                 298: 392
  23 Marzena        Zawierska            - Wojciech       Łysek                 369: 249
  24 Maciej         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             383: 369


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Rogala                435: 374
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              363: 392
   3 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             379: 406
   4 Rafał          Wesołowski           - Adam           Sternik               373: 358
   5 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Domański              505: 287
   6 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Pukniel               425: 330
   7 Agnieszka      Matus                - Kazimierz      Merklejn              410: 279
   8 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Przybyłowicz          395: 306
   9 Paweł          Maciejczuk           - Irena          Sołdan                345: 393
  10 Marek          Reda                 - Zdzisław       Szota                 379: 329
  11 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Jackowski             310: 381
  12 Czesław        Grajewski            - Natalia        Woźniak               393: 380
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              299: 393
  14 Rafał          Matczak              - Adrian         Ziemniewicz           378: 456
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Dawid          Adamczyk              235: 486
  16 Katarzyna      Polak                - Katarzyna      Ślusarska             354: 423
  17 Tomasz         Łapka                - Maciej         Dąbrowski             449: 382
  18 Tomasz A.      Praga                - Robert         Kamiński              349: 397
  19 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Sehnal                365: 328
  20 Bogdan         Kozłowski            - Bartosz        Bartczak              408: 357
  21 Marek          Rogalski             - Marzena        Zawierska             403: 339
  22 Anna           Arana                - Marianna       Kozłowska             367: 379
  23 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Wojtysiak             338: 420
  24 Maciej         Kurcewicz            - Wojciech       Łysek                 249: 335


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               321: 357
   2 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Matus                 442: 315
   3 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            459: 424
   4 Irena          Sołdan               - Maciej         Czupryniak            399: 399
   5 Paweł          Pogorzelski          - Marek          Reda                  413: 441
   6 Marcin         Rogala               - Mirosław       Uglik                 333: 378
   7 Renata         Andracka             - Paweł          Jackowski             331: 335
   8 Dawid          Adamczyk             - Adrian         Ziemniewicz           396: 374
   9 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Łapka                 371: 445
  10 Adam           Sternik              - Czesław        Grajewski             266: 382
  11 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Pukniel               412: 442
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Maciejczuk            378: 365
  13 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Rybak                 335: 354
  14 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              421: 420
  15 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Matczak               444: 352
  16 Katarzyna      Polak                - Marek          Charytoniuk           345: 323
  17 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Nasiłowski            368: 454
  18 Bartosz        Bartczak             - Anna           Arana                 357: 398
  19 Wojciech       Łysek                - Tomasz         Sehnal                268: 500
  20 Franciszek     Łysek                - Tomasz A.      Praga                 415: 376
  21 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Dąbrowski             302: 356
  22 Marzena        Zawierska            - Marianna       Kozłowska             384: 275
  23 Maciej         Kurcewicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                418: 499
   2 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           439: 435
   3 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              511: 427
   4 Maciej         Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 367: 474
   5 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 422: 386
   6 Marek          Reda                 - Czesław        Grajewski             348: 411
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dawid          Adamczyk              441: 350
   8 Tomasz         Łapka                - Marcin         Rogala                301: 383
   9 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               358: 453
  10 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Polak                 335: 492
  11 Kazimierz      Merklejn             - Bogdan         Kozłowski             378: 353
  12 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Ślusarska             381: 366
  13 Paweł          Maciejczuk           - Renata         Andracka              393: 425
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Natalia        Woźniak               371: 454
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Adam           Sternik               420: 306
  16 Tomasz         Sehnal               - Rafał          Matczak               294: 403
  17 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              311: 375
  18 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Charytoniuk           344: 345
  19 Zdzisław       Szota                - Marzena        Zawierska             349: 278
  20 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 324: 352
  21 Maciej         Kurcewicz            - Tomasz A.      Praga                 244: 391
  22 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Łysek                 438: 248
  23 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                355: 448
   2 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             369: 440
   3 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            442: 329
   4 Marcin         Rogala               - Szymon         Płachta               444: 313
   5 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Czupryniak            504: 287
   6 Czesław        Grajewski            - Mikołaj        Przybyłowicz          367: 330
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Pogorzelski           442: 265
   8 Katarzyna      Polak                - Marek          Reda                  343: 398
   9 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Rybak                 443: 268
  10 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              367: 430
  11 Agnieszka      Matus                - Renata         Andracka              435: 266
  12 Bogdan         Kozłowski            - Natalia        Woźniak               356: 430
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Łapka                 349: 331
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Robert         Kamiński              415: 391
  15 Rafał          Matczak              - Marek          Charytoniuk           446: 294
  16 Adam           Sternik              - Paweł          Maciejczuk            317: 410
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Szota                 384: 351
  18 Marzena        Zawierska            - Tomasz         Sehnal                390: 462
  19 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Dąbrowski             375: 337
  20 Wojciech       Wojtysiak            - Anna           Arana                 259: 346
  21 Franciszek     Łysek                - Marianna       Kozłowska             309: 381
  22 Maciej         Kurcewicz            - Bartosz        Bartczak              254: 436
  23 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                456: 382
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             292: 494
   3 Marcin         Rogala               - Irena          Sołdan                407: 338
   4 Mirosław       Uglik                - Czesław        Grajewski             481: 295
   5 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               363: 377
   6 Marek          Reda                 - Adrian         Ziemniewicz           536: 285
   7 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              459: 404
   8 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 412: 367
   9 Paweł          Pogorzelski          - Mikołaj        Przybyłowicz          429: 329
  10 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              373: 335
  11 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             379: 395
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Nasiłowski            396: 392
  13 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Polak                 426: 303
  14 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 382: 287
  15 Tomasz         Sehnal               - Tomasz         Łapka                 307: 401
  16 Robert         Kamiński             - Anna           Arana                 282: 472
  17 Bogdan         Kozłowski            - Adam           Sternik               461: 314
  18 Marek          Charytoniuk          - Marianna       Kozłowska             437: 242
  19 Zdzisław       Szota                - Tomasz A.      Praga                 274: 411
  20 Bartosz        Bartczak             - Marzena        Zawierska             319: 447
  21 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Kurcewicz             538: 183
  22 Wojciech       Łysek                - Wojciech       Wojtysiak             235: 436
  23 Franciszek     Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             304: 369
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  442: 394
   3 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              284: 420
   4 Czesław        Grajewski            - Marcin         Rogala                332: 332
   5 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              395: 414
   6 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                454: 336
   7 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Czupryniak            415: 329
   8 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Woźniak               439: 325
   9 Agnieszka      Matus                - Paweł          Jackowski             358: 428
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Maciejczuk            483: 286
  11 Renata         Andracka             - Katarzyna      Ślusarska             459: 333
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Łapka                 312: 416
  13 Rafał          Matczak              - Tomasz         Nasiłowski            362: 425
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Bogdan         Kozłowski             456: 314
  15 Tomasz A.      Praga                - Marek          Charytoniuk           303: 329
  16 Zbigniew       Rybak                - Anna           Arana                 478: 280
  17 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 293: 410
  18 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              380: 417
  19 Adam           Sternik              - Zdzisław       Szota                 355: 364
  20 Marzena        Zawierska            - Wojciech       Wojtysiak             388: 248
  21 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Kurcewicz             389: 225
  22 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 396: 269
  23 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2018-08-06

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.77  32427  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.35  31910  199
   3 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.25  30895  194
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              155.51  30013  193
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.77  23061  149
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.72  29707  192
   8 Kamil Górka                    Kraków               154.12  29282  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.85  29077  189
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.21  29570  193
  11 Dawid Pikul                    Poznań               152.67  30228  198
  12 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.21  29377  193
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.87  28856  190
  15 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  18 Marek Reda                     Dębówka              150.77  14474   96
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.18  28685  191
  20 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.16  29882  199
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.09  29117  194
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.94  27289  182
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.44  28992  194
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.85  28430  191
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.82  18182  123
  28 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.53  26923  185
  34 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  35 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  36 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.92  27489  191
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               143.85  22441  156
  43 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.95  27161  190
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.32  27326  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       141.64  27904  197
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             141.63  27618  195
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Radosław Jachna                Łódź                 140.24  26506  189
  52 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  53 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07  25913  185
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.87  26995  193
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  26874  193
  61 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.60  17879  129
  62 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.35  26287  190
  63 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  66 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  67 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             136.58  27043  198
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             136.54  27172  199
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  74 Janusz Krupiński               Bytom                136.18  26419  194
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.34  26120  193
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             135.17  26358  195
  80 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.17  18383  136
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.97  25915  192
  83 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               134.63  17367  129
  85 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.46  19765  147
  86 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  87 Konrad Sowula                  Kraków               133.38  18406  138
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  89 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.52  24913  188
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  25883  196
  94 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.55  24206  184
  95 Robert Kamiński                Warszawa             131.25  25462  194
  96 Agnieszka Walas                Kraków               131.13  17440  133
  97 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  98 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.93  25270  193
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
 100 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.53  17099  131
 104 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.28  24884  191
 105 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.17  23951  184
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.05  25750  198
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.44  25630  198
 110 Czesław Grajewski              Białystok            129.36  14100  109
 111 Maciej Nawrocki                Babimost             129.29  18747  145
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 118 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 119 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 122 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 126 Adam Grzelec                   Poznań               127.71  25414  199
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             127.42  22680  178
 128 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 129 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 130 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.44  24656  195
 132 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 134 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 135 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.88  24798  197
 137 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 139 Szymon Stępień                 Bytom                125.80  23902  190
 140 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.43  10787   86
 141 Rafał Stachowski               Police               125.29  14283  114
 142 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 143 Dariusz Sowula                 Kraków               125.12  18018  144
 144 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.07  24263  194
 146 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 147 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 148 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 149 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 150 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 151 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.27  24233  195
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 157 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.44  12221   99
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 159 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 160 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.30  23920  194
 161 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 162 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.07  21907  178
 163 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 167 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 168 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 169 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.65  22992  189
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 171 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 172 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 173 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 174 Agnieszka Matus                Milanówek            121.26  23040  190
 175 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 176 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 179 Renata Andracka                Zwola                120.89  23937  198
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.85  21511  178
 181 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 182 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 183 Sławomir Wolski                Wrocław              120.72  21368  177
 184 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 185 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.48  23976  199
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.81  23003  192
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 189 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.44  19350  162
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 191 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 195 Maria Skutela                  Warszawa             118.19  23639  200
 196 Anita Bruska                   Gdynia               117.88  14735  125
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                117.82  22504  191
 198 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 199 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 200 Bożena Guział                  Racibórz             117.50  22678  193
 201 Urszula Solarska               Katowice             117.28  22518  192
 202 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              116.93  22334  191
 204 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             116.80  23127  198
 206 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 207 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 208 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.31  14539  125
 209 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 210 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 211 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 212 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 213 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.59   9478   82
 214 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  15415  134
 215 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 217 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 218 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 219 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 221 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 224 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.24  22276  195
 225 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.22  22845  200
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 227 Dorota Ostrowska               Białystok            113.78  13654  120
 228 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             113.59  22490  198
 230 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 231 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 232 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 234 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.71  21754  193
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 236 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 237 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.90   3438   31
 239 Patrycja Skibska               Warszawa             110.53  14148  128
 240 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 242 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21845  198
 244 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              109.23  21191  194
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 248 Bartosz Bartczak               Poznań               108.80  20781  191
 249 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 251 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 253 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 254 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.91   7163   67
 255 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 258 Franciszek Łysek               Warszawa             106.30   4890   46
 259 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 260 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 261 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 262 Zofia Górka                    Łęczna               105.60   5069   48
 263 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.33  20012  190
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 266 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 267 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 268 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 269 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 271 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               103.31   7335   71
 273 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.97   7826   76
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  20483  199
 276 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 277 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 280 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 281 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 283 Karolina Mak                   Wrocław               98.80   8497   86
 284 Wojciech Łysek                 Warszawa              98.27   4422   45
 285 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.03  18430  188
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.24  14003  144
 288 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  11146  115
 289 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.92   7386   77
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 291 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 292 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 293 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 294 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 295 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18729  198
 296 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 300 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 301 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             92.83   3342   36
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 304 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.53   5135   58
 306 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.89   4043   46
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 309 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 313 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.13   3766   47
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 315 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 320 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 321 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 322 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 323 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 2018-08-06

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   5 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   6 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   7 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   8 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
   9 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  10 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  11 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  12 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  13 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  14 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  15 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  18 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  19 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  20 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  21 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  22 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  24 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  26 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  30 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  33 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  34 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  35 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  36 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.04   2089   24
  39 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  43 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  45 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  46 Maria Kistowska                Poznań                88.96   2046   23
  47 Magdalena Maternicka           Gdynia                88.83   2043   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  50 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  51 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  54 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  55 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  56 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  57 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  58 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  59 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  60 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  61 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  63 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  64 Mateusz Stańczyk               Tarnów               113.58   2158   19
  65 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  68 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  71 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  72 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  76 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  77 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  82 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  83 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  84 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  88 Karol Waniek                   Wrocław              140.92   1691   12
  89 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  95 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  97 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  98 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              119.00   1428   12
  99 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 100 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 101 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 102 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 103 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 104 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 107 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 108 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 113 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 114 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 115 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 116 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 117 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 118 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 119 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 120 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 121 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 122 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 123 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 124 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 128 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 129 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 133 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 134 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 135 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 136 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 137 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 139 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 140 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 141 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 142 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             74.50    894   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 152 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 153 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 154 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 155 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 156 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 157 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 158 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 159 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 160 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 161 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 162 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 168 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 173 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 174 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 175 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 176 Elżbieta Salamon               Wrocław               77.91    857   11
 177 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 178 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 179 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 180 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 181 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                74.45    819   11
 182 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 190 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 193 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 194 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 195 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 198 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 199 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                55.55    611   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 205 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 206 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 207 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 208 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 218 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 219 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 223 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 224 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 225 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 226 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 227 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 229 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 230 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 231 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 232 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 235 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 237 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 240 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 244 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 245 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 261 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 262 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 263 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 264 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 265 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 266 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 267 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 268 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 269 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 270 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 271 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 272 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 273 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 274 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie