Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października XXI Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2018
Katowice13
października
Katowice 13-14 października V Turniej Tysiąclecia
Sosnowiec19
października
Sosnowiec 19 października I Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Scrabble Belgijkę
Andrzej Rakoczy zwycięża w Katowicach13 - 14 października 2018 — V Turniej TysiącleciaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Turniej TysiącleciaKatowice, 13 - 14 października 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Andrzej Rakoczy zwycięża w KatowicachOrganizatorzy turniejów prześcigają się w pomysłach jakby je uatrakcyjnić, żeby potomni długo o nich pamiętali. Nie inaczej było w tym roku w Katowicach. V Turniej Tysiąclecia miał odbyć się zupełnie inaczej niż wcześniejsze turnieje tego cyklu. Pomysły były przeróżne, ale ostatecznie wygrała opcja 15x15 tzn. 15 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Aby uniknąć powtórzeń wybrano system rozgrywek zwany potocznie „szwajcarem”. W tegorocznej edycji wzięło udział 46 uczestniczek i uczestników.

Pierwszego dnia rozegrano 8 partii, a na czele stawki znalazł się Kamil Górka z 7 wygranymi. Niestety po dobrym pierwszym dniu przyszła „czarna niedziela” i cztery porażki z rzędu, które przesunęły Kamila o sześć pozycji w dół tabeli (ostatecznie zajął 4 pozycję). Sytuację wykorzystał inny krakowianin Andrzej Rakoczy i już jej nie zmarnował. W niedzielę wygrał wszystkie partie i zapewnił sobie zwycięstwo już na kolejkę przed końcem turnieju. Był to pierwszy wygrany turniej przez Andrzeja i dopiero drugie podium. Na drugim miejscu po raz drugi (2016), w Katowicach zameldował się Dariusz Putoń. Na trzecim stopniu podium znalazł się Robert Kamiński. Cała trójka otrzymała nagrody pieniężne i nagrody rzeczowe. Za piąte miejsce specjalną „kopertę” otrzymał Piotr Broda. Nagród wystarczyło też dla wszystkich pozostałych uczestników. Wszystko to dzięki sponsorom: Fundacji Forma-T KatowiceZarządowi Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast"Leszkowi Stecule z małżonką, pozostałym anonimowym darczyńcom, oraz niezmordowanemu Zygmuntowi Skwarkowi, który przez cały turniej dbał o to abyśmy mieli co pić i jeść (pyszne ciasta przygotowały scrabblistki, a bardzo smaczny obiad restauracja Cherry Bar)

Do zobaczenia za rok.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Turniej Tysiąclecia
III Turniej Tysiąclecia
II Turniej Tysiąclecia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: szwajcar (rundy 1-15)
15 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala Konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8 (Osiedle Tysiąclecia)
Obrońca tytułuJan Mrozowski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 13 października (8 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa (po trzeciej rundzie)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 października (7 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd5 km od centrum — dojazd autobusami 7, 23, 673, 674 z przystanku Katowice sokolska do przystanku Tysiąclecie Zawiszy Czarnego (obok Tesco).
Samochodem z centrum w kierunku Chorzowa ulicą Chorzowską do skrzyżowania Żyrafa za Wesołym Miasteczkiem, na skrzyżowaniu w lewo. Na rondzie w prawo (pytać o "kukurydze" i Zarząd Spółdzielni "Piast" ul. Z. Czarnego 8)
Wyżywienieobiad zamawiany przez formularz zgłoszeniowy (cena — 15 złotych)
Do wyboru: kotlet schabowy+ziemniaki+surówka; panierowana pierś kurczaka+ziemniaki+surówka
Podczas trwania turnieju napoje i coś „na ząb”.
NoclegiSchronisko Młodzieżowe "Ślązaczek" Katowice ul. Sokolska 26, tel. do rezerwacji: 32 351 19 56
AWF Katowice pokoje gościnne, Katowice ul. Mikołowska 72A, tel. do rezerwacji: 32 207 54 00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Bartosz Bartczak PoznańPFS
2 Ewa Madejczyk Katowicezwykły
3 Arkadiusz Łydka JaworznoPFS,
schabowy
4 Leszek Kilian JaworznoPFS,
schabowy
5 Andrzej Klich JAWORZNOPFS,
schabowy
6 Jolanta Zięba Zabrzezwykły,
schabowy
7 Piotr Broda SandomierzPFS
8 Dominik Ulejczyk Będzinmłodzież,
schabowy
9 Marcin Kurowski Racibórzzwykły,
pierś kurczaka
10 Szymon Stępień Bytommłodzież
11 Aneta Szczyrzyca JaworznoPFS,
pierś kurczaka
12 Ewa Dunikowska Krakówzwykły,
schabowy
13 Sławek Wiśniowski JaworznoPFS,
pierś kurczaka
14 Joanna Brychcy KatowicePFS,
schabowy
15 Marta Świątkowska WrocławPFS,
pierś kurczaka
16 Dorota Stachowska Wydartowo IPFS,
schabowy
17 Zofia Gajewska Jelenia GóraPFS,
schabowy
18 Małgorzata Sulejewska Krakówzwykły,
schabowy
19 Justyna Nieznalska Jejkowice zwykły,
pierś kurczaka
20 Kamil Górka KrakówPFS,
schabowy
21 Zofia Górka Łęcznazwykły,
schabowy
22 Renata Andracka ZwolaPFS,
schabowy
23 Bernadeta Zapała Jaworznozwykły,
pierś kurczaka
24 Jerzy Matyasik KrakówPFS,
schabowy
25 Marcin Stachowski Wydartowo Imłodzież,
schabowy
26 Agnieszka Dawid KrakówPFS
27 Teresa Zalewska RacibórzPFS,
schabowy
28 Bożena Guział RacibórzPFS,
pierś kurczaka
29 Andrzej Rechowicz KatowicePFS,
pierś kurczaka
30 Urszula Rechowicz KatowicePFS,
schabowy
31 Maciej Nawrocki Babimostzwykły
32 Robert Kamiński Warszawazwykły,
schabowy
33 Andrzej Grabiński Suchedniówzwykły,
schabowy
34 Andrzej Rakoczy Krakówzwykły,
schabowy
35 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKAPFS,
schabowy
36 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-KoźlePFS
37 Tomasz Duda TychyPFS,
schabowy
38 Piotr Duda Tychyzwykły
39 Marcin Ceglarek Kraków PFS
40 Jerzy Luter BytomPFS,
schabowy
41 Krzysztof Kałuża Sosnowieczwykły,
pierś kurczaka
42 Artur Irzyk StrzyżówPFS,
schabowy
43 Irena Sołdan WarszawaPFS,
pierś kurczaka
OrganizatorzyFundacja Forma-T Katowice
Zarząd S.M. "Piast" Katowice
Kontakt telefoniczny z przedstawicielem organizatora: Zygmunt Skwarek, tel. 504 864 567
SponsorzyAnonimowi darczyńcy


Wyniki turnieju V Turniej Tysiąclecia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 129.06     13.0     6105     2522     1050
  2 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            142.24     10.5     6060     2265      558
  3 Robert          Kamiński             Warszawa               133.93     10.0     6193     2158      936
  4 Kamil           Górka                Kraków                 153.11     10.0     6007     2211      635
  5 Piotr           Broda                Sandomierz             137.40     10.0     5751     2174      175
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               131.08     10.0     5622     2219       12
  7 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.04     10.0     5433     2134      107
  8 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 140.26      9.0     5899     2073      487
  9 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.04      9.0     5886     2107      208
 10 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            127.01      9.0     5552     2062      355
 11 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             137.26      9.0     5415     1949     -179
 12 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.55      8.5     5739     2088      164
 13 Szymon          Stępień              Bytom                  127.04      8.5     5384     2050     -293
 14 Irena           Sołdan               Warszawa               139.66      8.0     5780     1963       23
 15 Renata          Andracka             Zwola                  122.85      8.0     5598     1866      324
 16 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                122.67      8.0     5577     1957       49
 17 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       119.49      8.0     5551     1838       94
 18 Teresa          Zalewska             Racibórz               116.36      8.0     5513     1800      223
 19 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.41      8.0     5450     1883     -104
 20 Urszula         Rechowicz            Katowice               117.51      8.0     5379     1869      -99
 21 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.52      8.0     5319     1842      -34
 22 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.61      7.5     5132     1747      195
 23 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.04      7.0     5761     1866     -444
 24 Jerzy           Luter                Bytom                  124.00      7.0     5691     1708      337
 25 Ewa             Madejczyk            Katowice               127.52      7.0     5635     1804      201
 26 Marcin          Ceglarek             Kraków                 121.70      7.0     5480     1733      -67
 27 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              109.09      7.0     5398     1804      123
 28 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               115.70      7.0     5319     1709      192
 29 Joanna          Brychcy              Katowice               112.01      7.0     5310     1648      125
 30 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.92      7.0     5183     1648      108
 31 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.17      7.0     5159     1631     -211
 32 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              138.74      6.0     5725     1787      159
 33 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 119.50      6.0     5532     1626      -26
 34 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           123.40      6.0     5405     1576      -41
 35 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.46      6.0     5157     1596     -298
 36 Jolanta         Zięba                Zabrze                 107.60      6.0     4790     1550     -253
 37 Łukasz          Sornek               Mikołów                132.43      5.5     4858     1499       32
 38 Bartosz         Bartczak             Poznań                 112.55      5.0     5238     1452     -409
 39 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.82      5.0     2361      955      188
 40 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.07      4.0     4652     1339    -1228
 41 Artur           Irzyk                Strzyżów               144.47      4.0     3201     1054      303
 42 Tomasz          Duda                 Tychy                  108.58      4.0     2949      959      136
 43 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     4586     1268    -1001
 44 Zofia           Górka                Łęczna                 106.78      2.5     4715     1109     -580
 45 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.5     4296     1050     -856
 46 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      2.0     2580      731     -476
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Turniej Tysiąclecia



	Kamil Górka 153.11 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Ceglarek              121.70 +  472: 333  172
    2     2 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  503: 323  173
    3     1 Dariusz        Putoń                 142.24 -  342: 355   92
    4     4 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  445: 377  189
    5     2 Maciej         Nawrocki              129.55 +  349: 340  180
    6     1 Marcin         Stachowski            127.01 +  416: 290  177
    7     1 Piotr          Broda                 137.40 +  368: 307  187
    8     1 Szymon         Stępień               127.04 +  436: 313  177
    9     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  409: 440   79
   10     1 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  341: 401   81
   11     3 Robert         Kamiński              133.93 -  348: 365   84
   12     4 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  348: 479   82
   13     8 Irena          Sołdan                139.66 +  374: 333  190
   14     3 Jerzy          Matyasik              125.04 +  485: 347  175
   15     4 Renata         Andracka              122.85 +  371: 369  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2211  / 15 147.40




	Artur Irzyk 144.47 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Stachowska            121.04 +  509: 287  171
    2     1 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  347: 326  189
    3     2 Maciej         Nawrocki              129.55 -  465: 497   80
    4     3 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  354: 372   81
    5     7 Łukasz         Sornek                132.43 +  453: 259  182
    6     6 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  425: 334  190
    7     4 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  308: 449   79
    8     7 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  340: 374   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  /  8 131.75




	Dariusz Putoń 142.24 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  449: 264  170
    2     3 Irena          Sołdan                139.66 +  432: 368  190
    3     1 Kamil          Górka                 153.11 +  355: 342  203
    4     1 Maciej         Nawrocki              129.55 =  385: 385  130
    5     3 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  318: 363   79
    6     5 Szymon         Stępień               127.04 -  436: 450   77
    7     8 Urszula        Rechowicz             117.51 +  373: 357  168
    8     6 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  481: 337  189
    9     2 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  337: 426   81
   10     5 Jerzy          Matyasik              125.04 +  407: 340  175
   11     4 Piotr          Broda                 137.40 -  326: 368   87
   12     7 Dorota         Stachowska            121.04 +  511: 371  171
   13     6 Renata         Andracka              122.85 +  400: 397  173
   14     4 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  425: 347  182
   15     3 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  425: 387  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2265  / 15 151.00




	Małgorzata Sulejewska 140.26 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  303: 376   69
    2    17 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  391: 373  161
    3    15 Piotr          Duda                  100.00 +  389: 278  150
    4     8 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  407: 422   82
    5    10 Dorota         Stachowska            121.04 +  524: 302  171
    6     6 Artur          Irzyk                 144.47 -  334: 425   94
    7    10 Irena          Sołdan                139.66 +  450: 271  190
    8     8 Robert         Kamiński              133.93 -  328: 511   84
    9     9 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  355: 343  189
   10     7 Ewa            Madejczyk             127.52 +  387: 373  178
   11     5 Maciej         Nawrocki              129.55 +  414: 298  180
   12     3 Marcin         Stachowski            127.01 +  475: 386  177
   13     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  330: 344   79
   14     6 Szymon         Stępień               127.04 +  425: 285  177
   15     3 Dariusz        Putoń                 142.24 -  387: 425   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2073  / 15 138.20




	Irena Sołdan 139.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Świątkowska           118.46 +  468: 342  168
    2     3 Dariusz        Putoń                 142.24 -  368: 432   92
    3     7 Zofia          Gajewska              123.40 -  314: 378   73
    4    13 Jerzy          Luter                 124.00 +  400: 346  174
    5     9 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  452: 397  189
    6     7 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  325: 438   82
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  271: 450   90
    8    13 Łukasz         Sornek                132.43 +  423: 365  182
    9    10 Dorota         Stachowska            121.04 -  340: 426   71
   10    12 Ewa            Dunikowska            115.52 -  390: 403   66
   11    15 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  383: 375  170
   12    11 Piotr          Potoczek              111.41 +  427: 365  161
   13     8 Kamil          Górka                 153.11 -  333: 374  103
   14    12 Ewa            Madejczyk             127.52 +  467: 317  178
   15     9 Marcin         Kurowski              113.61 +  419: 349  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 15 130.87




	Krzysztof Kałuża 138.74 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Rechowicz             117.51 +  534: 315  168
    2     1 Artur          Irzyk                 144.47 -  326: 347   94
    3     6 Jerzy          Matyasik              125.04 +  391: 333  175
    4     4 Kamil          Górka                 153.11 -  377: 445  103
    5     9 Irena          Sołdan                139.66 -  397: 452   90
    6    13 Dorota         Stachowska            121.04 +  481: 313  171
    7     9 Łukasz         Sornek                132.43 +  424: 360  182
    8     6 Dariusz        Putoń                 142.24 -  337: 481   92
    9     9 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  343: 355   90
   10    11 Piotr          Potoczek              111.41 +  427: 341  161
   11     9 Marcin         Kurowski              113.61 +  403: 269  164
   12     8 Maciej         Nawrocki              129.55 -  351: 393   80
   13     9 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  323: 391   73
   14    10 Ewa            Dunikowska            115.52 -  328: 388   66
   15    14 Ewa            Madejczyk             127.52 -  283: 383   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 15 119.13




	Piotr Broda 137.40 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              116.36 +  398: 375  166
    2     6 Maciej         Nawrocki              129.55 -  381: 440   80
    3    10 Jerzy          Luter                 124.00 +  428: 391  174
    4     5 Dorota         Stachowska            121.04 +  393: 324  171
    5     4 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  469: 360  182
    6     2 Andrzej        Rakoczy               129.06 +  395: 355  179
    7     1 Kamil          Górka                 153.11 -  307: 368  103
    8     3 Leszek         Stecuła               125.82 -  346: 445   76
    9     5 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  412: 318  173
   10     3 Szymon         Stępień               127.04 -  372: 378   77
   11     4 Dariusz        Putoń                 142.24 +  368: 326  192
   12     5 Justyna        Nieznalska            109.09 +  340: 325  159
   13     3 Marcin         Stachowski            127.01 +  358: 319  177
   14     2 Andrzej        Rechowicz             131.08 +  477: 253  181
   15     2 Robert         Kamiński              133.93 -  307: 599   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2174  / 15 144.93




	Andrzej Grabiński 137.26 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  288: 442   66
    2    20 Zofia          Górka                 106.78 +  395: 257  157
    3    16 Renata         Andracka              122.85 +  383: 371  173
    4    10 Jerzy          Matyasik              125.04 -  300: 369   75
    5    14 Marta          Świątkowska           118.46 +  408: 338  168
    6    11 Łukasz         Sornek                132.43 -  265: 461   82
    7    14 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  397: 387  170
    8    12 Marcin         Kurowski              113.61 -  347: 441   64
    9    14 Teresa         Zalewska              116.36 +  390: 364  166
   10    10 Urszula        Rechowicz             117.51 +  428: 320  168
   11     7 Justyna        Nieznalska            109.09 +  353: 351  159
   12     9 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  445: 363  161
   13     4 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  320: 404   81
   14     5 Maciej         Nawrocki              129.55 +  389: 367  180
   15     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  307: 359   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 15 129.93




	Robert Kamiński 133.93 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Dunikowska            115.52 +  395: 302  166
    2     7 Ewa            Madejczyk             127.52 -  402: 451   78
    3     8 Dorota         Stachowska            121.04 -  321: 399   71
    4    14 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  283: 340   73
    5    18 Teresa         Zalewska              116.36 +  414: 367  166
    6    16 Marta          Świątkowska           118.46 +  375: 346  168
    7    12 Zofia          Gajewska              123.40 +  482: 357  173
    8     8 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  511: 328  190
    9     4 Szymon         Stępień               127.04 -  352: 361   77
   10     6 Marcin         Kurowski              113.61 +  413: 318  164
   11     3 Kamil          Górka                 153.11 +  365: 348  203
   12     2 Andrzej        Rechowicz             131.08 +  386: 244  181
   13     2 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  510: 371  182
   14     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  385: 418   79
   15     2 Piotr          Broda                 137.40 +  599: 307  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2158  / 15 143.87




	Łukasz Sornek 132.43 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Kurowski              113.61 +  330: 222  164
    2    11 Jerzy          Matyasik              125.04 -  379: 392   75
    3    14 Bartosz        Bartczak              112.55 +  353: 344  163
    4    11 Szymon         Stępień               127.04 =  389: 389  127
    5     7 Artur          Irzyk                 144.47 -  259: 453   94
    6    11 Andrzej        Grabiński             137.26 +  461: 265  187
    7     9 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  360: 424   89
    8    13 Irena          Sołdan                139.66 -  365: 423   90
    9    13 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  340: 411   66
   10    16 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  412: 302  150
   11    14 Jerzy          Luter                 124.00 -  392: 439   74
   12    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 365  150
   13    15 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  390: 397   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 13 115.31




	Arkadiusz Łydka 132.04 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Bartczak              112.55 +  355: 343  163
    2    10 Szymon         Stępień               127.04 -  360: 376   77
    3    13 Tomasz         Duda                  108.58 +  432: 362  159
    4     8 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  422: 407  190
    5     4 Piotr          Broda                 137.40 -  360: 469   87
    6     7 Irena          Sołdan                139.66 +  438: 325  190
    7     5 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  371: 388   81
    8     7 Artur          Irzyk                 144.47 +  374: 340  194
    9     6 Urszula        Rechowicz             117.51 +  406: 292  168
   10     4 Marcin         Stachowski            127.01 -  346: 361   77
   11     6 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  411: 394  173
   12     4 Kamil          Górka                 153.11 +  479: 348  203
   13     2 Robert         Kamiński              133.93 -  371: 510   84
   14     4 Dariusz        Putoń                 142.24 -  347: 425   92
   15     7 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  414: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 15 140.47




	Andrzej Rechowicz 131.08 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               112.01 +  445: 398  162
    2     4 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  323: 303  166
    3     5 Szymon         Stępień               127.04 +  425: 310  177
    4     3 Artur          Irzyk                 144.47 +  372: 354  194
    5     1 Marcin         Stachowski            127.01 -  334: 419   77
    6     3 Leszek         Stecuła               125.82 -  390: 456   76
    7     5 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  388: 371  182
    8     4 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  436: 405  173
    9     2 Dariusz        Putoń                 142.24 +  426: 337  192
   10     1 Kamil          Górka                 153.11 +  401: 341  203
   11     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  349: 378   79
   12     2 Robert         Kamiński              133.93 -  244: 386   84
   13     4 Andrzej        Grabiński             137.26 +  404: 320  187
   14     2 Piotr          Broda                 137.40 -  253: 477   87
   15     6 Maciej         Nawrocki              129.55 +  432: 355  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2219  / 15 147.93




	Maciej Nawrocki 129.55 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              111.41 +  406: 289  161
    2     6 Piotr          Broda                 137.40 +  440: 381  187
    3     2 Artur          Irzyk                 144.47 +  497: 465  194
    4     1 Dariusz        Putoń                 142.24 =  385: 385  142
    5     2 Kamil          Górka                 153.11 -  340: 349  103
    6     4 Urszula        Rechowicz             117.51 +  400: 277  168
    7     3 Szymon         Stępień               127.04 -  339: 383   77
    8     5 Jerzy          Matyasik              125.04 +  372: 327  175
    9     3 Marcin         Stachowski            127.01 +  383: 313  177
   10     2 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  372: 492   79
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  298: 414   90
   12     8 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  393: 351  189
   13     7 Ewa            Madejczyk             127.52 +  392: 328  178
   14     5 Andrzej        Grabiński             137.26 -  367: 389   87
   15     6 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  355: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 15 139.20




	Andrzej Rakoczy 129.06 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Nieznalska            109.09 -  332: 373   59
    2    15 Marcin         Ceglarek              121.70 +  440: 279  172
    3    11 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  434: 262  166
    4     6 Zofia          Gajewska              123.40 +  465: 258  173
    5     3 Dariusz        Putoń                 142.24 +  363: 318  192
    6     2 Piotr          Broda                 137.40 -  355: 395   87
    7     4 Artur          Irzyk                 144.47 +  449: 308  194
    8     2 Marcin         Stachowski            127.01 +  405: 318  177
    9     1 Kamil          Górka                 153.11 +  440: 409  203
   10     2 Maciej         Nawrocki              129.55 +  492: 372  180
   11     1 Andrzej        Rechowicz             131.08 +  378: 349  181
   12     1 Szymon         Stępień               127.04 +  431: 392  177
   13     1 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  344: 330  190
   14     1 Robert         Kamiński              133.93 +  418: 385  184
   15     1 Andrzej        Grabiński             137.26 +  359: 307  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2522  / 15 168.13




	Ewa Madejczyk 127.52 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Duda                  108.58 +  386: 303  159
    2     7 Robert         Kamiński              133.93 +  451: 402  184
    3     3 Justyna        Nieznalska            109.09 -  326: 395   59
    4     7 Leszek         Stecuła               125.82 -  279: 399   76
    5    13 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  448: 389  169
    6     9 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  355: 334  166
    7     6 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  351: 359   73
    8    10 Piotr          Potoczek              111.41 -  362: 363   61
    9    11 Renata         Andracka              122.85 +  505: 227  173
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  373: 387   90
   11    10 Dorota         Stachowska            121.04 -  373: 389   71
   12    12 Marcin         Kurowski              113.61 +  398: 345  164
   13     7 Maciej         Nawrocki              129.55 -  328: 392   80
   14    12 Irena          Sołdan                139.66 -  317: 467   90
   15    14 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  383: 283  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 15 120.27




	Szymon Stępień 127.04 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Zięba                 107.60 +  367: 364  158
    2    10 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  376: 360  182
    3     5 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  310: 425   81
    4    11 Łukasz         Sornek                132.43 =  389: 389  132
    5     8 Marcin         Kurowski              113.61 +  424: 272  164
    6     5 Dariusz        Putoń                 142.24 +  450: 436  192
    7     3 Maciej         Nawrocki              129.55 +  383: 339  180
    8     1 Kamil          Górka                 153.11 -  313: 436  103
    9     4 Robert         Kamiński              133.93 +  361: 352  184
   10     3 Piotr          Broda                 137.40 +  378: 372  187
   11     2 Marcin         Stachowski            127.01 -  272: 439   77
   12     1 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  392: 431   79
   13     5 Jerzy          Matyasik              125.04 -  278: 326   75
   14     6 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  285: 425   90
   15     8 Ewa            Dunikowska            115.52 +  406: 311  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2050  / 15 136.67




	Marcin Stachowski 127.01 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zofia          Górka                 106.78 +  409: 288  157
    2     5 Jerzy          Luter                 124.00 +  382: 371  174
    3     4 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  402: 283  169
    4     2 Justyna        Nieznalska            109.09 +  327: 303  159
    5     1 Andrzej        Rechowicz             131.08 +  419: 334  181
    6     1 Kamil          Górka                 153.11 -  290: 416  103
    7     2 Leszek         Stecuła               125.82 +  506: 289  176
    8     2 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  318: 405   79
    9     3 Maciej         Nawrocki              129.55 -  313: 383   80
   10     4 Arkadiusz      Łydka                 132.04 +  361: 346  182
   11     2 Szymon         Stępień               127.04 +  439: 272  177
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  386: 475   90
   13     3 Piotr          Broda                 137.40 -  319: 358   87
   14     7 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  365: 300  173
   15     5 Jerzy          Matyasik              125.04 -  316: 374   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2062  / 15 137.47




	Leszek Stecuła 125.82 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  369: 346  173
    4     7 Ewa            Madejczyk             127.52 +  399: 279  178
    5     5 Justyna        Nieznalska            109.09 +  403: 306  159
    6     3 Andrzej        Rechowicz             131.08 +  456: 390  181
    7     2 Marcin         Stachowski            127.01 -  289: 506   77
    8     3 Piotr          Broda                 137.40 +  445: 346  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  /  6 159.17




	Jerzy Matyasik 125.04 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Kilian                106.17 +  343: 312  156
    2    11 Łukasz         Sornek                132.43 +  392: 379  182
    3     6 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  333: 391   89
    4    10 Andrzej        Grabiński             137.26 +  369: 300  187
    5     6 Urszula        Rechowicz             117.51 -  327: 410   68
    6    12 Marcin         Kurowski              113.61 +  419: 304  164
    7     7 Justyna        Nieznalska            109.09 +  362: 359  159
    8     5 Maciej         Nawrocki              129.55 -  327: 372   80
    9     7 Piotr          Potoczek              111.41 +  380: 332  161
   10     5 Dariusz        Putoń                 142.24 -  340: 407   92
   11     8 Ewa            Dunikowska            115.52 +  393: 392  166
   12     6 Ireneusz       Kurzok                122.67 +  401: 289  173
   13     5 Szymon         Stępień               127.04 +  326: 278  177
   14     3 Kamil          Górka                 153.11 -  347: 485  103
   15     5 Marcin         Stachowski            127.01 +  374: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2134  / 15 142.27




	Jerzy Luter 124.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  415: 267  150
    2     5 Marcin         Stachowski            127.01 -  371: 382   77
    3    10 Piotr          Broda                 137.40 -  391: 428   87
    4    13 Irena          Sołdan                139.66 -  346: 400   90
    5    16 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  347: 470   70
    6    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  405: 289  150
    7    15 Piotr          Potoczek              111.41 -  324: 362   61
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  346: 351   61
    9    20 Jolanta        Zięba                 107.60 +  424: 323  158
   10    17 Teresa         Zalewska              116.36 +  343: 322  166
   11    14 Łukasz         Sornek                132.43 +  439: 392  182
   12    13 Marcin         Ceglarek              121.70 -  329: 476   72
   13    16 Marcin         Kurowski              113.61 -  276: 329   64
   14    18 Zofia          Górka                 106.78 +  429: 319  157
   15    16 Bartosz        Bartczak              112.55 +  506: 244  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 15 113.87




	Zofia Gajewska 123.40 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Duda                  100.00 -  343: 379   50
    2    14 Marta          Świątkowska           118.46 +  484: 337  168
    3     7 Irena          Sołdan                139.66 +  378: 314  190
    4     6 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  258: 465   79
    5    12 Tomasz         Duda                  108.58 -  364: 421   59
    6    15 Joanna         Brychcy               112.01 +  370: 345  162
    7    12 Robert         Kamiński              133.93 -  357: 482   84
    8    14 Renata         Andracka              122.85 -  324: 326   73
    9    15 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  417: 335  170
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  342: 418   61
   11    16 Marcin         Ceglarek              121.70 -  356: 395   72
   12    20 Jolanta        Zięba                 107.60 -  307: 370   58
   13    20 Bernadeta      Zapała                100.00 -  332: 362   50
   14    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  374: 257  150
   15    20 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  399: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 15 105.07




	Renata Andracka 122.85 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 223  150
    2     9 Justyna        Nieznalska            109.09 -  300: 441   59
    3    16 Andrzej        Grabiński             137.26 -  371: 383   87
    4    16 Bartosz        Bartczak              112.55 +  446: 265  163
    5    11 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  348: 373   73
    6    14 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  293: 385   69
    7    18 Marta          Świątkowska           118.46 +  401: 324  168
    8    14 Zofia          Gajewska              123.40 +  326: 324  173
    9    11 Ewa            Madejczyk             127.52 -  227: 505   78
   10    15 Leszek         Kilian                106.17 +  422: 369  156
   11    13 Urszula        Rechowicz             117.51 +  440: 307  168
   12    10 Ewa            Dunikowska            115.52 +  426: 274  166
   13     6 Dariusz        Putoń                 142.24 -  397: 400   92
   14     9 Piotr          Potoczek              111.41 +  462: 330  161
   15     4 Kamil          Górka                 153.11 -  369: 371  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 15 124.40




	Ireneusz Kurzok 122.67 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Zapała                100.00 +  471: 303  150
    2     2 Kamil          Górka                 153.11 -  323: 503  103
    3     9 Leszek         Stecuła               125.82 -  346: 369   76
    4    14 Robert         Kamiński              133.93 +  340: 283  184
    5    11 Renata         Andracka              122.85 +  373: 348  173
    6     8 Tomasz         Duda                  108.58 +  394: 346  159
    7     6 Ewa            Madejczyk             127.52 +  359: 351  178
    8     4 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  405: 436   81
    9     5 Piotr          Broda                 137.40 -  318: 412   87
   10     8 Dorota         Stachowska            121.04 +  486: 375  171
   11     6 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  394: 411   82
   12     6 Jerzy          Matyasik              125.04 -  289: 401   75
   13     9 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  391: 323  189
   14     7 Marcin         Stachowski            127.01 -  300: 365   77
   15    11 Marcin         Ceglarek              121.70 +  388: 302  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 15 130.47




	Marcin Ceglarek 121.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 153.11 -  333: 472  103
    2    15 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  279: 440   79
    3    21 Ewa            Dunikowska            115.52 +  372: 361  166
    4    18 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  286: 334   66
    5    21 Zofia          Górka                 106.78 +  374: 339  157
    6    18 Piotr          Potoczek              111.41 -  331: 390   61
    7    19 Bartosz        Bartczak              112.55 +  523: 312  163
    8    15 Dorota         Stachowska            121.04 -  369: 454   71
    9    16 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  320: 348   61
   10    19 Jolanta        Zięba                 107.60 +  412: 256  158
   11    16 Zofia          Gajewska              123.40 +  395: 356  173
   12    13 Jerzy          Luter                 124.00 +  476: 329  174
   13    11 Justyna        Nieznalska            109.09 +  401: 385  159
   14     8 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  307: 383   69
   15    11 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  302: 388   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 15 115.53




	Dorota Stachowska 121.04 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Irzyk                 144.47 -  287: 509   94
    2    21 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  539: 263  150
    3     8 Robert         Kamiński              133.93 +  399: 321  184
    4     5 Piotr          Broda                 137.40 -  324: 393   87
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  302: 524   90
    6    13 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  313: 481   89
    7    17 Joanna         Brychcy               112.01 +  362: 343  162
    8    15 Marcin         Ceglarek              121.70 +  454: 369  172
    9    10 Irena          Sołdan                139.66 +  426: 340  190
   10     8 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  375: 486   73
   11    10 Ewa            Madejczyk             127.52 +  389: 373  178
   12     7 Dariusz        Putoń                 142.24 -  371: 511   92
   13    10 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  381: 458   69
   14    13 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  425: 416  170
   15    10 Teresa         Zalewska              116.36 -  414: 418   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 15 124.40




	Dominik Ulejczyk 119.50 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Putoń                 142.24 -  264: 449   92
    2    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  363: 332  150
    3    17 Piotr          Potoczek              111.41 -  299: 358   61
    4    19 Piotr          Duda                  100.00 +  386: 333  150
    5    16 Jerzy          Luter                 124.00 +  470: 347  174
    6    10 Justyna        Nieznalska            109.09 -  327: 347   59
    7    14 Andrzej        Grabiński             137.26 -  387: 397   87
    8    16 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  396: 398   69
    9    15 Zofia          Gajewska              123.40 -  335: 417   73
   10    18 Zofia          Górka                 106.78 +  378: 303  157
   11    15 Irena          Sołdan                139.66 -  375: 383   90
   12    21 Bernadeta      Zapała                100.00 +  443: 305  150
   13    15 Łukasz         Sornek                132.43 +  397: 390  182
   14    13 Dorota         Stachowska            121.04 -  416: 425   71
   15    15 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  296: 374   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 15 108.40




	Maciej Skrzypczak 119.49 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Sulejewska            140.26 +  376: 303  190
    2     8 Piotr          Duda                  100.00 +  412: 324  150
    3     4 Marcin         Stachowski            127.01 -  283: 402   77
    4     9 Urszula        Rechowicz             117.51 -  377: 400   68
    5    13 Ewa            Madejczyk             127.52 -  389: 448   78
    6    14 Renata         Andracka              122.85 +  385: 293  173
    7    11 Tomasz         Duda                  108.58 -  274: 404   59
    8    16 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  398: 396  170
    9    12 Justyna        Nieznalska            109.09 -  363: 409   59
   10    13 Joanna         Brychcy               112.01 +  360: 262  162
   11    12 Piotr          Potoczek              111.41 -  352: 363   61
   12    14 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  403: 351  166
   13    10 Dorota         Stachowska            121.04 +  458: 381  171
   14     8 Marcin         Ceglarek              121.70 +  383: 307  172
   15     7 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  338: 414   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 15 122.53




	Marta Świątkowska 118.46 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                139.66 -  342: 468   90
    2    14 Zofia          Gajewska              123.40 -  337: 484   73
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  341: 302  161
    4    17 Leszek         Kilian                106.17 +  362: 261  156
    5    14 Andrzej        Grabiński             137.26 -  338: 408   87
    6    16 Robert         Kamiński              133.93 -  346: 375   84
    7    18 Renata         Andracka              122.85 -  324: 401   73
    8    21 Zofia          Górka                 106.78 +  393: 321  157
    9    17 Joanna         Brychcy               112.01 -  302: 450   62
   10    21 Bernadeta      Zapała                100.00 +  327: 239  150
   11    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  411: 336  150
   12    16 Bartosz        Bartczak              112.55 +  444: 278  163
   13    14 Ewa            Dunikowska            115.52 -  303: 433   66
   14    15 Teresa         Zalewska              116.36 -  291: 369   66
   15    19 Jolanta        Zięba                 107.60 -  296: 330   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 15 106.40




	Urszula Rechowicz 117.51 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  315: 534   89
    2    16 Leszek         Kilian                106.17 +  409: 301  156
    3    12 Teresa         Zalewska              116.36 +  357: 333  166
    4     9 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  400: 377  169
    5     6 Jerzy          Matyasik              125.04 +  410: 327  175
    6     4 Maciej         Nawrocki              129.55 -  277: 400   80
    7     8 Dariusz        Putoń                 142.24 -  357: 373   92
    8     9 Tomasz         Duda                  108.58 +  365: 302  159
    9     6 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  292: 406   82
   10    10 Andrzej        Grabiński             137.26 -  320: 428   87
   11    13 Renata         Andracka              122.85 -  307: 440   73
   12    15 Joanna         Brychcy               112.01 -  302: 338   62
   13    19 Zofia          Górka                 106.78 +  438: 287  157
   14    17 Bartosz        Bartczak              112.55 +  477: 315  163
   15    12 Justyna        Nieznalska            109.09 +  353: 317  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 15 124.60




	Teresa Zalewska 116.36 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 137.40 -  375: 398   87
    2    12 Joanna         Brychcy               112.01 +  368: 364  162
    3    12 Urszula        Rechowicz             117.51 -  333: 357   68
    4    15 Tomasz         Duda                  108.58 -  332: 400   59
    5    18 Robert         Kamiński              133.93 -  367: 414   84
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  471: 324  161
    7    16 Marcin         Kurowski              113.61 -  273: 448   64
    8    18 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  450: 273  150
    9    14 Andrzej        Grabiński             137.26 -  364: 390   87
   10    17 Jerzy          Luter                 124.00 -  322: 343   74
   11    20 Jolanta        Zięba                 107.60 +  363: 294  158
   12    19 Zofia          Górka                 106.78 +  331: 286  157
   13    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  377: 294  150
   14    15 Marta          Świątkowska           118.46 +  369: 291  168
   15    10 Dorota         Stachowska            121.04 +  418: 414  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 15 120.00




	Sławomir Wiśniowski 115.70 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Grabiński             137.26 +  442: 288  187
    2     4 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  303: 323   81
    3    11 Andrzej        Rakoczy               129.06 -  262: 434   79
    4    18 Marcin         Ceglarek              121.70 +  334: 286  172
    5    15 Piotr          Potoczek              111.41 +  445: 366  161
    6     9 Ewa            Madejczyk             127.52 -  334: 355   78
    7    13 Ewa            Dunikowska            115.52 -  315: 327   66
    8    17 Leszek         Kilian                106.17 +  415: 294  156
    9    13 Łukasz         Sornek                132.43 +  411: 340  182
   10     9 Justyna        Nieznalska            109.09 -  366: 368   59
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  328: 365   61
   12    14 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  351: 403   69
   13    18 Jolanta        Zięba                 107.60 -  298: 398   58
   14    19 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  374: 319  150
   15    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  341: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 15 113.93




	Ewa Dunikowska 115.52 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              133.93 -  302: 395   84
    2    19 Piotr          Potoczek              111.41 -  304: 356   61
    3    21 Marcin         Ceglarek              121.70 -  361: 372   72
    4    22 Jolanta        Zięba                 107.60 +  360: 349  158
    5    19 Piotr          Duda                  100.00 +  405: 343  150
    6    17 Leszek         Kilian                106.17 +  392: 302  156
    7    13 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  327: 315  166
    8    11 Justyna        Nieznalska            109.09 +  345: 335  159
    9     8 Marcin         Kurowski              113.61 -  322: 340   64
   10    12 Irena          Sołdan                139.66 +  403: 390  190
   11     8 Jerzy          Matyasik              125.04 -  392: 393   75
   12    10 Renata         Andracka              122.85 -  274: 426   73
   13    14 Marta          Świątkowska           118.46 +  433: 303  168
   14    10 Krzysztof      Kałuża                138.74 +  388: 328  189
   15     8 Szymon         Stępień               127.04 -  311: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 15 122.80




	Marcin Kurowski 113.61 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Sornek                132.43 -  222: 330   82
    2    23 PAUZA
    3    18 Joanna         Brychcy               112.01 +  408: 256  162
    4    12 Piotr          Potoczek              111.41 +  390: 344  161
    5     8 Szymon         Stępień               127.04 -  272: 424   77
    6    12 Jerzy          Matyasik              125.04 -  304: 419   75
    7    16 Teresa         Zalewska              116.36 +  448: 273  166
    8    12 Andrzej        Grabiński             137.26 +  441: 347  187
    9     8 Ewa            Dunikowska            115.52 +  340: 322  166
   10     6 Robert         Kamiński              133.93 -  318: 413   84
   11     9 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  269: 403   89
   12    12 Ewa            Madejczyk             127.52 -  345: 398   78
   13    16 Jerzy          Luter                 124.00 +  329: 276  174
   14    11 Leszek         Kilian                106.17 +  397: 313  156
   15     9 Irena          Sołdan                139.66 -  349: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 14 124.79




	Bartosz Bartczak 112.55 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  343: 355   82
    2    13 Jolanta        Zięba                 107.60 +  361: 279  158
    3    14 Łukasz         Sornek                132.43 -  344: 353   82
    4    16 Renata         Andracka              122.85 -  265: 446   73
    5    20 Leszek         Kilian                106.17 -  385: 413   56
    6    21 Piotr          Duda                  100.00 +  383: 309  150
    7    19 Marcin         Ceglarek              121.70 -  312: 523   72
    8    20 Joanna         Brychcy               112.01 -  347: 348   62
    9    21 Bernadeta      Zapała                100.00 +  432: 293  150
   10    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  347: 366   50
   11    21 Zofia          Górka                 106.78 +  398: 318  157
   12    16 Marta          Świątkowska           118.46 -  278: 444   68
   13    21 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  484: 217  150
   14    17 Urszula        Rechowicz             117.51 -  315: 477   68
   15    16 Jerzy          Luter                 124.00 -  244: 506   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 15  96.80




	Joanna Brychcy 112.01 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             131.08 -  398: 445   81
    2    12 Teresa         Zalewska              116.36 -  364: 368   66
    3    18 Marcin         Kurowski              113.61 -  256: 408   64
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  411: 376  161
    5    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  387: 326  150
    6    15 Zofia          Gajewska              123.40 -  345: 370   73
    7    17 Dorota         Stachowska            121.04 -  343: 362   71
    8    20 Bartosz        Bartczak              112.55 +  348: 347  163
    9    17 Marta          Świątkowska           118.46 +  450: 302  168
   10    13 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  262: 360   69
   11    17 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  375: 246  150
   12    15 Urszula        Rechowicz             117.51 +  338: 302  168
   13    13 Leszek         Kilian                106.17 -  332: 340   56
   14    16 Jolanta        Zięba                 107.60 -  318: 341   58
   15    18 Bernadeta      Zapała                100.00 +  383: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 15 109.87




	Piotr Potoczek 111.41 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Nawrocki              129.55 -  289: 406   80
    2    19 Ewa            Dunikowska            115.52 +  356: 304  166
    3    17 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  358: 299  170
    4    12 Marcin         Kurowski              113.61 -  344: 390   64
    5    15 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  366: 445   66
    6    18 Marcin         Ceglarek              121.70 +  390: 331  172
    7    15 Jerzy          Luter                 124.00 +  362: 324  174
    8    10 Ewa            Madejczyk             127.52 +  363: 362  178
    9     7 Jerzy          Matyasik              125.04 -  332: 380   75
   10    11 Krzysztof      Kałuża                138.74 -  341: 427   89
   11    12 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  363: 352  169
   12    11 Irena          Sołdan                139.66 -  365: 427   90
   13    12 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  452: 364  161
   14     9 Renata         Andracka              122.85 -  330: 462   73
   15    13 Leszek         Kilian                106.17 +  439: 281  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 15 125.53




	Krzysztof Zawadzki 110.92 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  373: 391   90
    3    19 Marta          Świątkowska           118.46 -  302: 341   68
    4    21 Joanna         Brychcy               112.01 -  376: 411   62
    5    22 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  376: 325  150
    6    20 Teresa         Zalewska              116.36 -  324: 471   66
    7    22 Bernadeta      Zapała                100.00 +  472: 223  150
    8    19 Jerzy          Luter                 124.00 +  351: 346  174
    9    16 Marcin         Ceglarek              121.70 +  348: 320  172
   10    14 Zofia          Gajewska              123.40 +  418: 342  173
   11    11 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  365: 328  166
   12     9 Andrzej        Grabiński             137.26 -  363: 445   87
   13    12 Piotr          Potoczek              111.41 -  364: 452   61
   14    14 Justyna        Nieznalska            109.09 -  377: 384   59
   15    15 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  374: 296  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 14 117.71




	Justyna Nieznalska 109.09 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rakoczy               129.06 +  373: 332  179
    2     9 Renata         Andracka              122.85 +  441: 300  173
    3     3 Ewa            Madejczyk             127.52 +  395: 326  178
    4     2 Marcin         Stachowski            127.01 -  303: 327   77
    5     5 Leszek         Stecuła               125.82 -  306: 403   76
    6    10 Dominik        Ulejczyk              119.50 +  347: 327  170
    7     7 Jerzy          Matyasik              125.04 -  359: 362   75
    8    11 Ewa            Dunikowska            115.52 -  335: 345   66
    9    12 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  409: 363  169
   10     9 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  368: 366  166
   11     7 Andrzej        Grabiński             137.26 -  351: 353   87
   12     5 Piotr          Broda                 137.40 -  325: 340   87
   13    11 Marcin         Ceglarek              121.70 -  385: 401   72
   14    14 Krzysztof      Zawadzki              110.92 +  384: 377  161
   15    12 Urszula        Rechowicz             117.51 -  317: 353   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 15 120.27




	Tomasz Duda 108.58 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Madejczyk             127.52 -  303: 386   78
    2    18 Bernadeta      Zapała                100.00 +  411: 266  150
    3    13 Arkadiusz      Łydka                 132.04 -  362: 432   82
    4    15 Teresa         Zalewska              116.36 +  400: 332  166
    5    12 Zofia          Gajewska              123.40 +  421: 364  173
    6     8 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  346: 394   73
    7    11 Maciej         Skrzypczak            119.49 +  404: 274  169
    8     9 Urszula        Rechowicz             117.51 -  302: 365   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  8 119.88




	Jolanta Zięba 107.60 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Stępień               127.04 -  364: 367   77
    2    13 Bartosz        Bartczak              112.55 -  279: 361   63
    3    20 Leszek         Kilian                106.17 -  289: 400   56
    4    22 Ewa            Dunikowska            115.52 -  349: 360   66
    5    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  259: 243  150
    6    23 Aneta          Szczyrzyca            100.07 -  295: 301   50
    7    23 Zofia          Górka                 106.78 -  253: 381   57
    8    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 212  150
    9    20 Jerzy          Luter                 124.00 -  323: 424   74
   10    19 Marcin         Ceglarek              121.70 -  256: 412   72
   11    20 Teresa         Zalewska              116.36 -  294: 363   66
   12    20 Zofia          Gajewska              123.40 +  370: 307  173
   13    18 Sławomir       Wiśniowski            115.70 +  398: 298  166
   14    16 Joanna         Brychcy               112.01 +  341: 318  162
   15    19 Marta          Świątkowska           118.46 +  330: 296  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 15 103.33




	Zofia Górka 106.78 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Stachowski            127.01 -  288: 409   77
    2    20 Andrzej        Grabiński             137.26 -  257: 395   87
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  371: 341  150
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  337: 391   50
    5    21 Marcin         Ceglarek              121.70 -  339: 374   72
    6    22 Bernadeta      Zapała                100.00 -  301: 312   50
    7    23 Jolanta        Zięba                 107.60 +  381: 253  158
    8    21 Marta          Świątkowska           118.46 -  321: 393   68
    9    18 Leszek         Kilian                106.17 -  307: 453   56
   10    18 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  303: 378   70
   11    21 Bartosz        Bartczak              112.55 -  318: 398   63
   12    19 Teresa         Zalewska              116.36 -  286: 331   66
   13    19 Urszula        Rechowicz             117.51 -  287: 438   68
   14    18 Jerzy          Luter                 124.00 -  319: 429   74
   15    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 14  79.21




	Leszek Kilian 106.17 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              125.04 -  312: 343   75
    2    16 Urszula        Rechowicz             117.51 -  301: 409   68
    3    20 Jolanta        Zięba                 107.60 +  400: 289  158
    4    17 Marta          Świątkowska           118.46 -  261: 362   68
    5    20 Bartosz        Bartczak              112.55 +  413: 385  163
    6    17 Ewa            Dunikowska            115.52 -  302: 392   66
    7    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  364: 277  150
    8    17 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  294: 415   66
    9    18 Zofia          Górka                 106.78 +  453: 307  157
   10    15 Renata         Andracka              122.85 -  369: 422   73
   11    18 Bernadeta      Zapała                100.00 +  321: 259  150
   12    17 Aneta          Szczyrzyca            100.07 +  435: 342  150
   13    13 Joanna         Brychcy               112.01 +  340: 332  162
   14    11 Marcin         Kurowski              113.61 -  313: 397   64
   15    13 Piotr          Potoczek              111.41 -  281: 439   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 15 108.73




	Aneta Szczyrzyca 100.07 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                 124.00 -  267: 415   74
    2    21 Dorota         Stachowska            121.04 -  263: 539   71
    3    23 Zofia          Górka                 106.78 -  341: 371   57
    4    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  362: 322  150
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  325: 376   61
    6    23 Jolanta        Zięba                 107.60 +  301: 295  158
    7    21 Piotr          Duda                  100.00 +  472: 291  150
    8    18 Teresa         Zalewska              116.36 -  273: 450   66
    9    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  382: 342  150
   10    16 Łukasz         Sornek                132.43 -  302: 412   82
   11    17 Joanna         Brychcy               112.01 -  246: 375   62
   12    17 Leszek         Kilian                106.17 -  342: 435   56
   13    21 Bartosz        Bartczak              112.55 -  217: 484   63
   14    19 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  319: 374   66
   15    20 Zofia          Gajewska              123.40 -  240: 399   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 15  89.27




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zofia          Gajewska              123.40 +  379: 343  173
    2     8 Maciej         Skrzypczak            119.49 -  324: 412   69
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            140.26 -  278: 389   90
    4    19 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  333: 386   70
    5    19 Ewa            Dunikowska            115.52 -  343: 405   66
    6    21 Bartosz        Bartczak              112.55 -  309: 383   63
    7    21 Aneta          Szczyrzyca            100.07 -  291: 472   50
    8    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  323: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  /  8  91.38




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Andracka              122.85 -  223: 370   73
    2    22 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  332: 363   70
    3    22 Bernadeta      Zapała                100.00 +  315: 311  150
    4    20 Zofia          Górka                 106.78 +  391: 337  157
    5    17 Joanna         Brychcy               112.01 -  326: 387   62
    6    19 Jerzy          Luter                 124.00 -  289: 405   74
    7    20 Leszek         Kilian                106.17 -  277: 364   56
    8    22 Jolanta        Zięba                 107.60 -  212: 390   58
    9    19 Aneta          Szczyrzyca            100.07 -  342: 382   50
   10    20 Bartosz        Bartczak              112.55 +  366: 347  163
   11    19 Marta          Świątkowska           118.46 -  336: 411   68
   12    18 Łukasz         Sornek                132.43 -  365: 428   82
   13    17 Teresa         Zalewska              116.36 -  294: 377   66
   14    20 Zofia          Gajewska              123.40 -  257: 374   73
   15    17 Sławomir       Wiśniowski            115.70 -  261: 341   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 15  84.53




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ireneusz       Kurzok                122.67 -  303: 471   73
    2    18 Tomasz         Duda                  108.58 -  266: 411   59
    3    22 Andrzej        Klich                 100.00 -  311: 315   50
    4    23 Aneta          Szczyrzyca            100.07 -  322: 362   50
    5    23 Jolanta        Zięba                 107.60 -  243: 259   58
    6    22 Zofia          Górka                 106.78 +  312: 301  157
    7    22 Krzysztof      Zawadzki              110.92 -  223: 472   61
    8    23 Piotr          Duda                  100.00 -  266: 323   50
    9    21 Bartosz        Bartczak              112.55 -  293: 432   63
   10    21 Marta          Świątkowska           118.46 -  239: 327   68
   11    18 Leszek         Kilian                106.17 -  259: 321   56
   12    21 Dominik        Ulejczyk              119.50 -  305: 443   70
   13    20 Zofia          Gajewska              123.40 +  362: 332  173
   14    21 PAUZA
   15    18 Joanna         Brychcy               112.01 -  292: 383   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 14  75.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Turniej Tysiąclecia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marcin         Ceglarek              472: 333
   2 Dorota         Stachowska           - Artur          Irzyk                 287: 509
   3 Dariusz        Putoń                - Dominik        Ulejczyk              449: 264
   4 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Sulejewska            376: 303
   5 Irena          Sołdan               - Marta          Świątkowska           468: 342
   6 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Kałuża                315: 534
   7 Piotr          Broda                - Teresa         Zalewska              398: 375
   8 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Grabiński             442: 288
   9 Robert         Kamiński             - Ewa            Dunikowska            395: 302
  10 Marcin         Kurowski             - Łukasz         Sornek                222: 330
  11 Arkadiusz      Łydka                - Bartosz        Bartczak              355: 343
  12 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             398: 445
  13 Maciej         Nawrocki             - Piotr          Potoczek              406: 289
  14 Justyna        Nieznalska           - Andrzej        Rakoczy               373: 332
  15 Ewa            Madejczyk            - Tomasz         Duda                  386: 303
  16 Jolanta        Zięba                - Szymon         Stępień               364: 367
  17 Marcin         Stachowski           - Zofia          Górka                 409: 288
  18 Leszek         Kilian               - Jerzy          Matyasik              312: 343
  19 Jerzy          Luter                - Aneta          Szczyrzyca            415: 267
  20 Piotr          Duda                 - Zofia          Gajewska              379: 343
  21 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 370: 223
  22 Bernadeta      Zapała               - Ireneusz       Kurzok                303: 471


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kałuża                347: 326
   2 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Górka                 323: 503
   3 Irena          Sołdan               - Dariusz        Putoń                 368: 432
   4 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wiśniowski            323: 303
   5 Jerzy          Luter                - Marcin         Stachowski            371: 382
   6 Maciej         Nawrocki             - Piotr          Broda                 440: 381
   7 Robert         Kamiński             - Ewa            Madejczyk             402: 451
   8 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Duda                  412: 324
   9 Justyna        Nieznalska           - Renata         Andracka              441: 300
  10 Szymon         Stępień              - Arkadiusz      Łydka                 376: 360
  11 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Sornek                392: 379
  12 Teresa         Zalewska             - Joanna         Brychcy               368: 364
  13 Bartosz        Bartczak             - Jolanta        Zięba                 361: 279
  14 Zofia          Gajewska             - Marta          Świątkowska           484: 337
  15 Andrzej        Rakoczy              - Marcin         Ceglarek              440: 279
  16 Leszek         Kilian               - Urszula        Rechowicz             301: 409
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Sulejewska            373: 391
  18 Tomasz         Duda                 - Bernadeta      Zapała                411: 266
  19 Ewa            Dunikowska           - Piotr          Potoczek              304: 356
  20 Zofia          Górka                - Andrzej        Grabiński             257: 395
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Dorota         Stachowska            263: 539
  22 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              332: 363
  23 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Kamil          Górka                 355: 342
   2 Artur          Irzyk                - Maciej         Nawrocki              465: 497
   3 Ewa            Madejczyk            - Justyna        Nieznalska            326: 395
   4 Marcin         Stachowski           - Maciej         Skrzypczak            402: 283
   5 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Stępień               425: 310
   6 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              391: 333
   7 Zofia          Gajewska             - Irena          Sołdan                378: 314
   8 Dorota         Stachowska           - Robert         Kamiński              399: 321
   9 Leszek         Stecuła              - Ireneusz       Kurzok                369: 346
  10 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 428: 391
  11 Andrzej        Rakoczy              - Sławomir       Wiśniowski            434: 262
  12 Teresa         Zalewska             - Urszula        Rechowicz             333: 357
  13 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Duda                  432: 362
  14 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Bartczak              353: 344
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Duda                  389: 278
  16 Andrzej        Grabiński            - Renata         Andracka              383: 371
  17 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Potoczek              299: 358
  18 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              256: 408
  19 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Zawadzki              341: 302
  20 Jolanta        Zięba                - Leszek         Kilian                289: 400
  21 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Dunikowska            372: 361
  22 Bernadeta      Zapała               - Andrzej        Klich                 311: 315
  23 Zofia          Górka                - Aneta          Szczyrzyca            371: 341


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Nawrocki             - Dariusz        Putoń                 385: 385
   2 Marcin         Stachowski           - Justyna        Nieznalska            327: 303
   3 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             354: 372
   4 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                445: 377
   5 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 324: 393
   6 Andrzej        Rakoczy              - Zofia          Gajewska              465: 258
   7 Leszek         Stecuła              - Ewa            Madejczyk             399: 279
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Łydka                 407: 422
   9 Urszula        Rechowicz            - Maciej         Skrzypczak            400: 377
  10 Andrzej        Grabiński            - Jerzy          Matyasik              300: 369
  11 Szymon         Stępień              - Łukasz         Sornek                389: 389
  12 Piotr          Potoczek             - Marcin         Kurowski              344: 390
  13 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 400: 346
  14 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Kamiński              340: 283
  15 Tomasz         Duda                 - Teresa         Zalewska              400: 332
  16 Bartosz        Bartczak             - Renata         Andracka              265: 446
  17 Marta          Świątkowska          - Leszek         Kilian                362: 261
  18 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Ceglarek              334: 286
  19 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Duda                  386: 333
  20 Andrzej        Klich                - Zofia          Górka                 391: 337
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Brychcy               376: 411
  22 Ewa            Dunikowska           - Jolanta        Zięba                 360: 349
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Bernadeta      Zapała                362: 322


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            334: 419
   2 Kamil          Górka                - Maciej         Nawrocki              349: 340
   3 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rakoczy               318: 363
   4 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Broda                 360: 469
   5 Justyna        Nieznalska           - Leszek         Stecuła               306: 403
   6 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Rechowicz             327: 410
   7 Łukasz         Sornek               - Artur          Irzyk                 259: 453
   8 Szymon         Stępień              - Marcin         Kurowski              424: 272
   9 Krzysztof      Kałuża               - Irena          Sołdan                397: 452
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Stachowska            524: 302
  11 Renata         Andracka             - Ireneusz       Kurzok                348: 373
  12 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Duda                  364: 421
  13 Ewa            Madejczyk            - Maciej         Skrzypczak            448: 389
  14 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Grabiński             338: 408
  15 Piotr          Potoczek             - Sławomir       Wiśniowski            366: 445
  16 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 470: 347
  17 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Klich                 387: 326
  18 Robert         Kamiński             - Teresa         Zalewska              414: 367
  19 Piotr          Duda                 - Ewa            Dunikowska            343: 405
  20 Leszek         Kilian               - Bartosz        Bartczak              413: 385
  21 Marcin         Ceglarek             - Zofia          Górka                 374: 339
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Zawadzki              325: 376
  23 Bernadeta      Zapała               - Jolanta        Zięba                 243: 259


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marcin         Stachowski            416: 290
   2 Piotr          Broda                - Andrzej        Rakoczy               395: 355
   3 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             456: 390
   4 Urszula        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              277: 400
   5 Szymon         Stępień              - Dariusz        Putoń                 450: 436
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 334: 425
   7 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                438: 325
   8 Tomasz         Duda                 - Ireneusz       Kurzok                346: 394
   9 Sławomir       Wiśniowski           - Ewa            Madejczyk             334: 355
  10 Justyna        Nieznalska           - Dominik        Ulejczyk              347: 327
  11 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Grabiński             461: 265
  12 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Kurowski              419: 304
  13 Krzysztof      Kałuża               - Dorota         Stachowska            481: 313
  14 Renata         Andracka             - Maciej         Skrzypczak            293: 385
  15 Joanna         Brychcy              - Zofia          Gajewska              345: 370
  16 Marta          Świątkowska          - Robert         Kamiński              346: 375
  17 Ewa            Dunikowska           - Leszek         Kilian                392: 302
  18 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Potoczek              331: 390
  19 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 289: 405
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Zalewska              324: 471
  21 Piotr          Duda                 - Bartosz        Bartczak              309: 383
  22 Zofia          Górka                - Bernadeta      Zapała                301: 312
  23 Jolanta        Zięba                - Aneta          Szczyrzyca            295: 301


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 307: 368
   2 Marcin         Stachowski           - Leszek         Stecuła               506: 289
   3 Maciej         Nawrocki             - Szymon         Stępień               339: 383
   4 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rakoczy               308: 449
   5 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 388: 371
   6 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Madejczyk             359: 351
   7 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Nieznalska            362: 359
   8 Urszula        Rechowicz            - Dariusz        Putoń                 357: 373
   9 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Kałuża                360: 424
  10 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            271: 450
  11 Maciej         Skrzypczak           - Tomasz         Duda                  274: 404
  12 Robert         Kamiński             - Zofia          Gajewska              482: 357
  13 Ewa            Dunikowska           - Sławomir       Wiśniowski            327: 315
  14 Andrzej        Grabiński            - Dominik        Ulejczyk              397: 387
  15 Piotr          Potoczek             - Jerzy          Luter                 362: 324
  16 Teresa         Zalewska             - Marcin         Kurowski              273: 448
  17 Dorota         Stachowska           - Joanna         Brychcy               362: 343
  18 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           401: 324
  19 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Ceglarek              312: 523
  20 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                277: 364
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Duda                  472: 291
  22 Bernadeta      Zapała               - Krzysztof      Zawadzki              223: 472
  23 Zofia          Górka                - Jolanta        Zięba                 381: 253


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Szymon         Stępień               436: 313
   2 Andrzej        Rakoczy              - Marcin         Stachowski            405: 318
   3 Leszek         Stecuła              - Piotr          Broda                 445: 346
   4 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Rechowicz             405: 436
   5 Maciej         Nawrocki             - Jerzy          Matyasik              372: 327
   6 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Putoń                 337: 481
   7 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 374: 340
   8 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Sulejewska            511: 328
   9 Tomasz         Duda                 - Urszula        Rechowicz             302: 365
  10 Ewa            Madejczyk            - Piotr          Potoczek              362: 363
  11 Justyna        Nieznalska           - Ewa            Dunikowska            335: 345
  12 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Grabiński             441: 347
  13 Łukasz         Sornek               - Irena          Sołdan                365: 423
  14 Zofia          Gajewska             - Renata         Andracka              324: 326
  15 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            369: 454
  16 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Skrzypczak            396: 398
  17 Leszek         Kilian               - Sławomir       Wiśniowski            294: 415
  18 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            450: 273
  19 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Zawadzki              346: 351
  20 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Brychcy               347: 348
  21 Zofia          Górka                - Marta          Świątkowska           321: 393
  22 Jolanta        Zięba                - Andrzej        Klich                 390: 212
  23 Piotr          Duda                 - Bernadeta      Zapała                323: 266


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Górka                 440: 409
   2 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             337: 426
   3 Marcin         Stachowski           - Maciej         Nawrocki              313: 383
   4 Szymon         Stępień              - Robert         Kamiński              361: 352
   5 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Broda                 318: 412
   6 Urszula        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 292: 406
   7 Piotr          Potoczek             - Jerzy          Matyasik              332: 380
   8 Marcin         Kurowski             - Ewa            Dunikowska            340: 322
   9 Krzysztof      Kałuża               - Małgorzata     Sulejewska            343: 355
  10 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            340: 426
  11 Ewa            Madejczyk            - Renata         Andracka              505: 227
  12 Maciej         Skrzypczak           - Justyna        Nieznalska            363: 409
  13 Sławomir       Wiśniowski           - Łukasz         Sornek                411: 340
  14 Andrzej        Grabiński            - Teresa         Zalewska              390: 364
  15 Dominik        Ulejczyk             - Zofia          Gajewska              335: 417
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Ceglarek              348: 320
  17 Marta          Świątkowska          - Joanna         Brychcy               302: 450
  18 Leszek         Kilian               - Zofia          Górka                 453: 307
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 382: 342
  20 Jerzy          Luter                - Jolanta        Zięba                 424: 323
  21 Bartosz        Bartczak             - Bernadeta      Zapała                432: 293


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 401: 341
   2 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Nawrocki              492: 372
   3 Piotr          Broda                - Szymon         Stępień               372: 378
   4 Marcin         Stachowski           - Arkadiusz      Łydka                 361: 346
   5 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              407: 340
   6 Marcin         Kurowski             - Robert         Kamiński              318: 413
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Ewa            Madejczyk             387: 373
   8 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Kurzok                375: 486
   9 Sławomir       Wiśniowski           - Justyna        Nieznalska            366: 368
  10 Andrzej        Grabiński            - Urszula        Rechowicz             428: 320
  11 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Kałuża                341: 427
  12 Ewa            Dunikowska           - Irena          Sołdan                403: 390
  13 Joanna         Brychcy              - Maciej         Skrzypczak            262: 360
  14 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Zawadzki              342: 418
  15 Renata         Andracka             - Leszek         Kilian                422: 369
  16 Aneta          Szczyrzyca           - Łukasz         Sornek                302: 412
  17 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 322: 343
  18 Zofia          Górka                - Dominik        Ulejczyk              303: 378
  19 Jolanta        Zięba                - Marcin         Ceglarek              256: 412
  20 Andrzej        Klich                - Bartosz        Bartczak              366: 347
  21 Bernadeta      Zapała               - Marta          Świątkowska           239: 327


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               349: 378
   2 Szymon         Stępień              - Marcin         Stachowski            272: 439
   3 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              348: 365
   4 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 326: 368
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Nawrocki              414: 298
   6 Ireneusz       Kurzok               - Arkadiusz      Łydka                 394: 411
   7 Andrzej        Grabiński            - Justyna        Nieznalska            353: 351
   8 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Dunikowska            393: 392
   9 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Kałuża                269: 403
  10 Dorota         Stachowska           - Ewa            Madejczyk             389: 373
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wiśniowski            365: 328
  12 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Potoczek              352: 363
  13 Urszula        Rechowicz            - Renata         Andracka              307: 440
  14 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                439: 392
  15 Irena          Sołdan               - Dominik        Ulejczyk              383: 375
  16 Marcin         Ceglarek             - Zofia          Gajewska              395: 356
  17 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            375: 246
  18 Leszek         Kilian               - Bernadeta      Zapała                321: 259
  19 Andrzej        Klich                - Marta          Świątkowska           336: 411
  20 Jolanta        Zięba                - Teresa         Zalewska              294: 363
  21 Bartosz        Bartczak             - Zofia          Górka                 398: 318


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Stępień              - Andrzej        Rakoczy               392: 431
   2 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rechowicz             386: 244
   3 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Sulejewska            386: 475
   4 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 479: 348
   5 Justyna        Nieznalska           - Piotr          Broda                 325: 340
   6 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                401: 289
   7 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Putoń                 371: 511
   8 Krzysztof      Kałuża               - Maciej         Nawrocki              351: 393
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Grabiński             363: 445
  10 Ewa            Dunikowska           - Renata         Andracka              274: 426
  11 Piotr          Potoczek             - Irena          Sołdan                365: 427
  12 Ewa            Madejczyk            - Marcin         Kurowski              398: 345
  13 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Luter                 476: 329
  14 Maciej         Skrzypczak           - Sławomir       Wiśniowski            403: 351
  15 Joanna         Brychcy              - Urszula        Rechowicz             338: 302
  16 Marta          Świątkowska          - Bartosz        Bartczak              444: 278
  17 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                342: 435
  18 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Klich                 428: 365
  19 Teresa         Zalewska             - Zofia          Górka                 331: 286
  20 Zofia          Gajewska             - Jolanta        Zięba                 307: 370
  21 Dominik        Ulejczyk             - Bernadeta      Zapała                443: 305


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rakoczy               330: 344
   2 Robert         Kamiński             - Arkadiusz      Łydka                 510: 371
   3 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            358: 319
   4 Andrzej        Grabiński            - Andrzej        Rechowicz             320: 404
   5 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stępień               326: 278
   6 Renata         Andracka             - Dariusz        Putoń                 397: 400
   7 Maciej         Nawrocki             - Ewa            Madejczyk             392: 328
   8 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 333: 374
   9 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                323: 391
  10 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Stachowska            458: 381
  11 Justyna        Nieznalska           - Marcin         Ceglarek              385: 401
  12 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Zawadzki              452: 364
  13 Leszek         Kilian               - Joanna         Brychcy               340: 332
  14 Ewa            Dunikowska           - Marta          Świątkowska           433: 303
  15 Łukasz         Sornek               - Dominik        Ulejczyk              390: 397
  16 Jerzy          Luter                - Marcin         Kurowski              276: 329
  17 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Klich                 377: 294
  18 Sławomir       Wiśniowski           - Jolanta        Zięba                 298: 398
  19 Urszula        Rechowicz            - Zofia          Górka                 438: 287
  20 Bernadeta      Zapała               - Zofia          Gajewska              362: 332
  21 Bartosz        Bartczak             - Aneta          Szczyrzyca            484: 217


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Robert         Kamiński              418: 385
   2 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 253: 477
   3 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              485: 347
   4 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Łydka                 425: 347
   5 Maciej         Nawrocki             - Andrzej        Grabiński             367: 389
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Stępień               425: 285
   7 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Stachowski            300: 365
   8 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Skrzypczak            307: 383
   9 Renata         Andracka             - Piotr          Potoczek              462: 330
  10 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Dunikowska            328: 388
  11 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                397: 313
  12 Ewa            Madejczyk            - Irena          Sołdan                317: 467
  13 Dominik        Ulejczyk             - Dorota         Stachowska            416: 425
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Justyna        Nieznalska            377: 384
  15 Marta          Świątkowska          - Teresa         Zalewska              291: 369
  16 Jolanta        Zięba                - Joanna         Brychcy               341: 318
  17 Bartosz        Bartczak             - Urszula        Rechowicz             315: 477
  18 Jerzy          Luter                - Zofia          Górka                 429: 319
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Aneta          Szczyrzyca            374: 319
  20 Andrzej        Klich                - Zofia          Gajewska              257: 374
  21 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Grabiński            - Andrzej        Rakoczy               307: 359
   2 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              307: 599
   3 Dariusz        Putoń                - Małgorzata     Sulejewska            425: 387
   4 Renata         Andracka             - Kamil          Górka                 369: 371
   5 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Stachowski            374: 316
   6 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              432: 355
   7 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Skrzypczak            414: 338
   8 Ewa            Dunikowska           - Szymon         Stępień               311: 406
   9 Irena          Sołdan               - Marcin         Kurowski              419: 349
  10 Teresa         Zalewska             - Dorota         Stachowska            418: 414
  11 Marcin         Ceglarek             - Ireneusz       Kurzok                302: 388
  12 Justyna        Nieznalska           - Urszula        Rechowicz             317: 353
  13 Leszek         Kilian               - Piotr          Potoczek              281: 439
  14 Ewa            Madejczyk            - Krzysztof      Kałuża                383: 283
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Dominik        Ulejczyk              374: 296
  16 Jerzy          Luter                - Bartosz        Bartczak              506: 244
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Klich                 341: 261
  18 Joanna         Brychcy              - Bernadeta      Zapała                383: 292
  19 Jolanta        Zięba                - Marta          Świątkowska           330: 296
  20 Zofia          Gajewska             - Aneta          Szczyrzyca            399: 240
  21 Zofia          Górka                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.40  29913  195
   9 Dawid Pikul                    Poznań               153.39  30065  196
  10 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.37  26969  177
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.06  29499  194
  14 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.00  28728  189
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.61  30322  200
  16 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  17 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.59  25601  170
  20 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.34  28523  191
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.01  28460  191
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.75  28857  194
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  26 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.13  23553  159
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              147.48  13421   91
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.19  20018  136
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  32 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  33 Kamil Kister                   Warszawa             145.86  27275  187
  34 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.04  24221  167
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  37 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.55  27706  193
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.20  28639  200
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  46 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.25  27454  193
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  49 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  11599   82
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  51 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  52 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.85  22114  157
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.58  27694  197
  55 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.34  27927  199
  57 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.97  26734  191
  58 Paweł Pogorzelski              Warszawa             139.72  22355  160
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.47  19387  139
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.95  21398  154
  62 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  63 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.06  26369  191
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             137.96  27592  200
  67 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           137.43  27073  197
  69 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.29  26497  193
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.17  25650  187
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  72 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.33  11588   85
  74 Krzysztof Gibas                Kraków               136.15  11573   85
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.03  25981  191
  76 Robert Kamiński                Warszawa             135.47  26688  197
  77 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               135.09  19318  143
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  81 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.87  21018  157
  83 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  84 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.60  15765  118
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  86 Jacek Mańko                    Poznań               133.21  26109  196
  87 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  90 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.34  25938  196
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  26147  198
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  94 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  95 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  96 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.74  24187  185
  98 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
  99 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 100 Marta Bajorek                  Warszawa             130.57  24938  191
 101 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 102 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 103 Maciej Nawrocki                Babimost             130.40  22428  172
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.39  25818  198
 105 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 106 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.95  25470  196
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           129.30  11637   90
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 111 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.94  25401  197
 113 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 114 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.65  24830  193
 117 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 118 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 119 Leszek Stecuła                 Bytom                128.18  10895   85
 120 Agnieszka Walas                Kraków               128.10  12426   97
 121 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.02   5377   42
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.91  14966  117
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.81   4601   36
 124 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 125 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 126 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 127 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.52  25504  200
 130 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.04  20961  165
 131 Dorota Kuć                     Stargard             127.03  19308  152
 132 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.01  13209  104
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.88  17255  136
 134 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 135 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.67  16341  129
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.39  21360  169
 137 Ewelina Kister                 Warszawa             126.36  17438  138
 138 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 139 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 142 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 143 Joanna Ostrowska               Warszawa             124.60  24172  194
 144 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 145 Renata Andracka                Zwola                124.45  21405  172
 146 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 149 Jerzy Luter                    Bytom                124.04  22948  185
 150 Maciej Kuć                     Stargard             123.93  18590  150
 151 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 152 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 153 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 154 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 156 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.38  23319  189
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 158 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 159 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.06   8860   72
 160 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 161 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 162 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.80  20999  171
 163 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 164 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 167 Agnieszka Matus                Milanówek            121.66  22993  189
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 170 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.56  24190  199
 171 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.37  18206  150
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.22  22305  184
 176 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  23553  195
 179 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 180 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 181 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.37  13000  108
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 183 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     120.33  23705  197
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.29   9503   79
 185 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.07  22862  192
 190 Artur Wawrzynowski             Żukowo               119.03  17974  151
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  23308  196
 193 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 194 Urszula Rechowicz              Katowice             118.78  23163  195
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 196 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 197 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 198 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 202 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 203 Karolina Urbańska              Poznań               117.01  22582  193
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 205 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 206 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 207 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 208 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 209 Dorota Ostrowska               Białystok            116.53  12702  109
 210 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 212 Olga Swarcewicz                Warszawa             116.33  12680  109
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 214 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  17668  152
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.52  16982  147
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.26  18326  159
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 218 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 219 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.56  21766  190
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.85  12296  108
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 229 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 230 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.20  21960  194
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.99  15141  134
 233 Adam Sternik                   Kętrzyn              112.46   7647   68
 234 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 235 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             112.12  21415  191
 237 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 238 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 239 Bartosz Bartczak               Poznań               111.31  21483  193
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.67  21028  190
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 244 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 245 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 246 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.01   8251   75
 248 Robert Wagner                  Wrocław              109.93   5057   46
 249 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.56  10518   96
 250 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 251 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 253 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 254 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 255 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.37  20636  194
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.39  10117   96
 261 Lidia Żywna                    Gdynia               105.32  11480  109
 262 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 264 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 265 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 267 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 268 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.64  20625  199
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 272 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            102.00   6732   66
 273 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 274 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 275 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 276 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.17  17851  180
 278 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             98.75   7110   72
 279 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 280 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.14  19040  194
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 282 Teresa Balewska                Reda                  97.39  18601  191
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.32  15280  157
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 285 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 286 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 287 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.47   3246   34
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 289 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 290 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.96   8926   95
 291 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.58  10554  114
 293 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 294 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            91.77   5873   64
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 296 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 297 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 298 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 299 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 300 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.24   9177  104
 302 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 303 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 305 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              82.20   3617   44
 308 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 312 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 313 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 314 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 315 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 316 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             72.38   2461   34
 317 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 318 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 14-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               156.15   4060   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            134.56   3364   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  14 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  15 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  16 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  17 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  18 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  19 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  20 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  21 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  22 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  23 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  24 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  26 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  30 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  31 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  32 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  34 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  35 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  36 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  37 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  39 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  40 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  41 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  42 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  43 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  44 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  45 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  46 Dariusz Socha                  Warszawa             111.09   2555   23
  47 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  48 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  49 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  50 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  51 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  52 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  53 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  54 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  55 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  56 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  57 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  58 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  59 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  60 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             80.86   1779   22
  61 Anna Strugała                  Świnoujście           77.05   1695   22
  62 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  63 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  64 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              107.20   2144   20
  65 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  68 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  69 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  70 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  71 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  72 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  73 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  74 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  75 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  76 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  77 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  78 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  81 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  83 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  84 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  87 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              158.33   1900   12
  89 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  90 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  91 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  93 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  98 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 103 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 104 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 107 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 108 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 109 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 110 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 113 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 114 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 115 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 116 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 117 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 118 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 120 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 121 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 122 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 123 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 124 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 125 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 126 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 128 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 129 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 130 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 131 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 133 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 134 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 135 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 136 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 137 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 138 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 139 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 140 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 141 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 144 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 145 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 148 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 149 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 150 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 151 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 152 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 153 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 154 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.45   1072   11
 155 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 156 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 157 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 158 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 159 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 160 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 161 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 162 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 163 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 164 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 165 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 166 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 167 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 168 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 169 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 170 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 173 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 176 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 181 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 182 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 183 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 184 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 185 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 186 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 187 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 188 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 189 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 190 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 191 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 192 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 193 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 194 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 195 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 196 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 197 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 198 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 199 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 200 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 201 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 202 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 203 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 207 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 208 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 209 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 215 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 224 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 229 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 230 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 231 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 232 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 235 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 241 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 242 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 246 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 247 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 250 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 251 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 252 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 253 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 254 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 255 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 256 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 257 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 258 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 259 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 260 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 261 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 267 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 268 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 269 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 272 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 273 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 274 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 275 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 276 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie