Przystajń14
listopada
Przystajń 14 listopada Pojedynek Scrabblowy w Przystajni (Bitwa na scrabble przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem”)
Katowice21
listopada
Katowice 21-22 listopada II Turniej Tysiąclecia
Jaworzno26
listopada
Jaworzno 26-27 listopada X Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Dawid: „Dominator” Tysiąclecia21 - 22 listopada 2015 — II Turniej TysiącleciaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Turniej TysiącleciaKatowice, 21 - 22 listopada 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid: „Dominator” TysiącleciaGrupa katowickich scrabblistek i scrabblistów, przy szczególnym zaangażowaniu Zygmunta Skwarka, po raz drugi zorganizowała Turniej Tysiąclecia. Zawody te, wiodące nazwę od jednego z bardziej charakterystycznych dla miasta osiedli (w Katowicach nazywanego „Tauzenem”), zgromadziły 53 osoby, w tym dwoje debiutantów. Gry, toczone w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast”, przerywane były spacerami na zewnątrz, gdzie w najbliższym sąsiedztwie pięły się w górę 25-piętrowe „kukurydze”. Na sali natomiast, wspomagani kawą, ciastkami (pyszna szarlotka) i owocami, toczyli gracze zaciekłe boje. Już w pierwszym dniu wyraźnie zaznaczył swą obecność Dawid Adamczyk z Wodzisławia, który jako jedyny zgromadził komplet punktów. Zaś w niedzielę, na dwie rundy przed końcem, miał 2 duże punkty przewagi nad „peletonem” i już tylko teoretycznie zagrozić jego pozycji mógł Krzysztof Obremski. Wygrana Dawida i przegrana Krzysztofa w 11 rundzie rozstrzygnęły bój o pierwsze miejsce. Dawid zaczął się zastanawiać, czy nie wycofać się z turnieju – taki dobry ranking, no i nie będę przeszkadzał reszcie zawodników w boju o kolejne miejsca… Uległ jednak namowie, by spróbować wejść do elitarnego klubu zwycięzców turniejów dwunastorundowych bez jakiejkolwiek porażki. I za swoją sportową postawę sam ufundował sobie Dawid nagrodę: miejsce na podium z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajął Artur Irzyk z Krakowa, trzecie Andrzej Rechowicz, przedstawiciel gospodarzy. Dla Krzysztofa Obremskiego, czwartego ostatecznie, satysfakcją mogło być wyróżnienie za najdroższy ruch (zakażeni – 203 pkt.). W kolejnej kategorii, na najdłuższe słowo, triumfował Dariusz Putoń i jego „odrobaczeniem”.

W komentarzach sędziego z turnieju umieszczono szereg refleksji związanych z liczba tysiąc, zawartą w nazwie zawodów – zapraszamy do lektury.

Każda osoba wyjeżdżała z Katowic obdarowana licznie przygotowanymi upominkami. Jeszcze raz składamy na ręce organizatorów podziękowania i – zgodnie z Waszymi zapowiedziami – do zobaczenia za rok.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Tysiąclecia


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala Konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8 (Osiedle Tysiąclecia)
Obrońca tytułuDawid Adamczyk
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 21 listopada (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju 12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 listopada (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd5 km od centrum — dojazd autobusami 7, 23, 673, 674 z przystanku Katowice sokolska do przystanku Tysiąclecie Zawiszy Czarnego (obok Tesco).
Samochodem z centrum w kierunku Chorzowa ulicą Chorzowską do skrzyżowania Żyrafa za Wesołym Miasteczkiem, na skrzyżowaniu w lewo. Na rondzie w prawo (pytać o "kukurydze" i Zarząd Spółdzielni "Piast" ul. Z. Czarnego 8)
Wyżywienieobiad zamawiany przez formularz zgłoszeniowy
NoclegiSchronisko Młodzieżowe "Ślązaczek" Katowice ul. Sokolska 26, tel. do rezerwacji: 32 351 19 56
Zajazd STS Katowice ul. Ceglana 67, tel. do rezerwacji: 32 251 00 93
AWF Katowice pokoje gościnne, Katowice ul. Mikołowska 72A, tel. do rezerwacji: 32 207 54 00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyFundacja Forma-T Katowice
Spółdzielczy Ośrodek Kultury S.M. "Piast" Katowice
Kontakt telefoniczny z przedstawicielem organizatora: Zygmunt Skwarek, tel. 504 864 567


Wyniki turnieju II Turniej Tysiąclecia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       160.13     12.0     5239     2146     1100
  2 Artur           Irzyk                Kraków                 136.71      9.0     4894     1936       34
  3 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.24      9.0     4541     1864      378
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.31      8.0     5020     1786      457
  5 Przemysław      Herdzina             Kraków                 150.06      8.0     4777     1687      391
  6 Krzysztof       Gibas                Kraków                 128.85      8.0     4768     1758      686
  7 Jan             Mrozowski            Kraków                 143.13      8.0     4752     1640      760
  8 Tomasz          Lempart              Kraków                 126.85      8.0     4564     1712      453
  9 Barbara         Obremska             Wrocław                131.74      8.0     4294     1745       12
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.42      7.0     4902     1681      661
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.55      7.0     4781     1599      600
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.99      7.0     4765     1600      389
 13 Jakub           Nalepa               Gliwice                120.74      7.0     4720     1769       24
 14 Natalia         Ogierman             Katowice               125.23      7.0     4700     1618      176
 15 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.01      7.0     4578     1553      465
 16 Anna            Arana                Kołobrzeg              107.82      7.0     4481     1618      154
 17 Urszula         Solarska             Łódź                   113.58      7.0     4446     1556        5
 18 Leszek          Kacprzyk             Katowice               128.95      7.0     4442     1556      336
 19 Jerzy           Luter                Bytom                  115.54      7.0     4293     1621       98
 20 Robert          Wagner               Wrocław                111.50      7.0     4141     1590      231
 21 Leszek          Stecuła              Bytom                  135.91      6.0     4628     1285      403
 22 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.93      6.0     4612     1390      567
 23 Ewa             Szałas               Katowice               128.67      6.0     4577     1361      643
 24 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            148.57      6.0     4541     1463      386
 25 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.17      6.0     4420     1344      495
 26 Adam            Jurkowski            Gliwice                130.03      6.0     4396     1552      -27
 27 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      6.0     4389     1369      607
 28 Renata          Andracka             Zwola                  115.13      6.0     4349     1484      -97
 29 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               103.43      6.0     4237     1412      193
 30 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.17      6.0     4222     1502       -7
 31 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      6.0     4075     1315      -27
 32 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      5.5     4234     1235      171
 33 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.5     4041     1369      -18
 34 Leszek          Kilian               Jaworzno               102.31      5.5     3935     1143      600
 35 Waldemar        Wypchał              Kraków                 105.85      5.0     4545     1206      828
 36 Joanna          Brychcy              Katowice               120.44      5.0     4352     1311     -111
 37 Agnieszka       Walas                Kraków                 118.55      5.0     4335     1396      -37
 38 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 102.36      5.0     4154     1237      462
 39 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.59      5.0     4106     1294     -343
 40 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      5.0     3955     1183     -213
 41 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      4.5     4061     1183     -157
 42 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3783     1111     -255
 43 Aleksandra      Celuch               Będzin                 100.00      4.5     2987     1000     -980
 44 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.52      4.0     2809      908      247
 45 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          114.24      4.0     2662      896       79
 46 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      3.5     3450      955     -808
 47 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      3.5     3193      932     -615
 48 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      3.5     3076      893     -725
 49 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     2959      908     -547
 50 Kamil           Nadolski             Zabrze                 100.00      3.5     2695      891    -1117
 51 Julia           Pustuł               Zabrze                 100.00      2.5     2713      780    -1093
 52 Aleksandra      Maliszewska          Będzin                 100.00      2.5     2447      795    -1422
 53 Karol           Puto                 Będzin                 100.00      1.5     2705      679     -892
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Turniej Tysiąclecia



	Dawid Adamczyk 160.13 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Demczyszyn            114.24 +  378: 371  164
    2     9 Renata         Andracka              115.13 +  441: 402  165
    3     7 Joanna         Brychcy               120.44 +  483: 288  170
    4     2 Jerzy          Matyasik              127.17 +  524: 297  177
    5     1 Tomasz         Zwoliński             142.42 +  391: 366  192
    6     1 Artur          Irzyk                 136.71 +  396: 313  187
    7     1 Natalia        Ogierman              125.23 +  419: 306  175
    8     1 Jakub          Nalepa                120.74 +  455: 343  171
    9     1 Krzysztof      Obremski              150.31 +  424: 420  200
   10     1 Mirosław       Uglik                 147.55 +  400: 359  198
   11     1 Anna           Arana                 107.82 +  442: 351  158
   12     1 Artur          Irzyk                 136.71 +  486: 323  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2144  / 12 178.67




	Krzysztof Obremski 150.31 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  408: 317  164
    2     3 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  276: 474   79
    3    16 Anna           Demczyszyn            114.24 +  475: 404  164
    4     6 Łukasz         Bobowski              146.99 +  444: 301  197
    5     7 Barbara        Obremska              131.74 +  437: 390  182
    6     4 Adam           Jurkowski             130.03 +  371: 344  180
    7     3 Artur          Irzyk                 136.71 +  593: 401  187
    8     2 Tomasz         Zwoliński             142.42 +  351: 322  192
    9     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  420: 424  110
   10     2 Jakub          Nalepa                120.74 +  449: 365  171
   11     2 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  437: 449   80
   12     2 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  359: 372   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Przemysław Herdzina 150.06 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Urszula        Solarska              113.58 -  418: 441   64
    2    14 Jan            Mrozowski             143.13 +  400: 283  193
    3    10 Agnieszka      Walas                 118.55 +  420: 243  169
    4     8 Jerzy          Luter                 115.54 +  425: 315  166
    5     4 Adam           Jurkowski             130.03 -  283: 387   80
    6    12 Andrzej        Rechowicz             130.24 +  390: 346  180
    7     4 Krzysztof      Gibas                 128.85 +  469: 335  179
    8     3 Arkadiusz      Łydka                 127.01 +  371: 358  177
    9     3 Jakub          Nalepa                120.74 -  416: 470   71
   10     4 Anna           Arana                 107.82 -  340: 421   58
   11     8 Leszek         Kacprzyk              128.95 +  384: 352  179
   12     5 Jakub          Nalepa                120.74 +  461: 435  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Dariusz Putoń 148.57 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Wagner                111.50 -  270: 300   61
    2    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  438: 267  150
    3    11 Piotr          Potoczek              109.59 +  489: 308  160
    4    11 Leszek         Kacprzyk              128.95 +  420: 394  179
    5     6 Andrzej        Rechowicz             130.24 +  384: 286  180
    6     5 Jerzy          Matyasik              127.17 +  432: 229  177
    7     2 Jakub          Nalepa                120.74 -  328: 352   71
    8     6 Natalia        Ogierman              125.23 +  434: 412  175
    9     2 Artur          Irzyk                 136.71 -  366: 483   87
   10     5 Barbara        Obremska              131.74 -  309: 311   82
   11     9 Jerzy          Luter                 115.54 -  312: 318   66
   12     9 Natalia        Ogierman              125.23 -  359: 495   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Mirosław Uglik 147.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Radwański             110.52 +  434: 290  161
    2    10 Jakub          Nalepa                120.74 -  340: 370   71
    3    15 Marcin         Kurowski              100.00 +  552: 307  150
    4     4 Artur          Irzyk                 136.71 -  365: 396   87
    5     9 Tomasz         Lempart               126.85 -  308: 368   77
    6    14 Renata         Andracka              115.13 +  389: 380  165
    7    10 Jerzy          Luter                 115.54 +  435: 271  166
    8     8 Agnieszka      Walas                 118.55 +  435: 377  169
    9     4 Anna           Arana                 107.82 +  411: 287  158
   10     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  359: 400  110
   11     5 Tomasz         Zwoliński             142.42 +  351: 316  192
   12     4 Jan            Mrozowski             143.13 -  402: 419   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Łukasz Bobowski 146.99 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Potoczek              109.59 +  422: 328  160
    2    13 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  485: 184  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  347: 452   92
    4     6 Krzysztof      Obremski              150.31 -  301: 444  100
    5    15 Ewa            Szałas                128.67 +  430: 322  179
    6    10 Jerzy          Luter                 115.54 +  374: 349  166
    7     9 Jerzy          Matyasik              127.17 +  418: 361  177
    8     5 Anna           Arana                 107.82 -  357: 422   58
    9     6 Tomasz         Lempart               126.85 -  403: 478   77
   10     8 Adam           Jurkowski             130.03 +  514: 337  180
   11     4 Barbara        Obremska              131.74 -  308: 326   82
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  406: 373  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Jan Mrozowski 143.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 107.82 +  415: 346  158
    2    14 Przemysław     Herdzina              150.06 -  283: 400  100
    3    14 Tomasz         Lempart               126.85 -  368: 399   77
    4    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  457: 171  150
    5    18 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  437: 285  153
    6    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  479: 318  150
    7     7 Robert         Wagner                111.50 +  342: 282  161
    8     4 Artur          Irzyk                 136.71 -  338: 370   87
    9     7 Barbara        Obremska              131.74 -  341: 355   82
   10     9 Piotr          Potoczek              109.59 +  476: 310  160
   11     7 Urszula        Solarska              113.58 +  397: 354  164
   12     4 Mirosław       Uglik                 147.55 +  419: 402  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Tomasz Zwoliński 142.42 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Wypchał               105.85 +  451: 345  156
    2     7 Agnieszka      Walas                 118.55 +  342: 317  169
    3     2 Łukasz         Bobowski              146.99 +  452: 347  197
    4     3 Barbara        Obremska              131.74 +  476: 313  182
    5     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  366: 391  110
    6     3 Jakub          Nalepa                120.74 -  368: 388   71
    7     5 Adam           Jurkowski             130.03 +  437: 299  180
    8     2 Krzysztof      Obremski              150.31 -  322: 351  100
    9     5 Renata         Andracka              115.13 +  538: 312  165
   10     3 Artur          Irzyk                 136.71 -  424: 489   87
   11     5 Mirosław       Uglik                 147.55 -  316: 351   98
   12     7 Jerzy          Luter                 115.54 +  410: 338  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Artur Irzyk 136.71 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  398: 314  153
    2     5 Joanna         Brychcy               120.44 +  426: 417  170
    3     6 Robert         Wagner                111.50 +  387: 370  161
    4     4 Mirosław       Uglik                 147.55 +  396: 365  198
    5     2 Krzysztof      Gibas                 128.85 +  387: 370  179
    6     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  313: 396  110
    7     3 Krzysztof      Obremski              150.31 -  401: 593  100
    8     4 Jan            Mrozowski             143.13 +  370: 338  193
    9     2 Dariusz        Putoń                 148.57 +  483: 366  199
   10     3 Tomasz         Zwoliński             142.42 +  489: 424  192
   11     3 Jakub          Nalepa                120.74 +  521: 421  171
   12     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  323: 486  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Leszek Stecuła 135.91 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janina         Dąbrowska             102.36 +  431: 330  152
    2    11 Barbara        Obremska              131.74 -  363: 409   82
    3    12 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  359: 356  153
    4     7 Urszula        Solarska              113.58 -  373: 406   64
    5    17 Kinga          Stecuła               100.00 -  366: 379   50
    6    16 Agnieszka      Walas                 118.55 -  354: 391   69
    7    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  401: 352  150
    8    14 Marcin         Kurowski              100.00 -  350: 368   50
    9    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  447: 252  150
   10    15 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  400: 326  150
   11    12 Renata         Andracka              115.13 -  350: 395   65
   12    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  434: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Barbara Obremska 131.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Kilian                102.31 +  337: 319  152
    2    11 Leszek         Stecuła               135.91 +  409: 363  186
    3     4 Adam           Jurkowski             130.03 +  396: 348  180
    4     3 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  313: 476   92
    5     7 Krzysztof      Obremski              150.31 -  390: 437  100
    6     6 Marcin         Radwański             110.52 -  366: 379   61
    7    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 270  150
    8    13 Waldemar       Wypchał               105.85 +  360: 352  156
    9     7 Jan            Mrozowski             143.13 +  355: 341  193
   10     5 Dariusz        Putoń                 148.57 +  311: 309  199
   11     4 Łukasz         Bobowski              146.99 +  326: 308  197
   12     3 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  331: 380   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Andrzej Rechowicz 130.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Celuch                100.00 +  457: 167  150
    2     6 Leszek         Kacprzyk              128.95 +  346: 326  179
    3     1 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  271: 423   79
    4    12 Waldemar       Wypchał               105.85 +  394: 351  156
    5     6 Dariusz        Putoń                 148.57 -  286: 384   99
    6    12 Przemysław     Herdzina              150.06 -  346: 390  100
    7    15 Joanna         Brychcy               120.44 +  357: 320  170
    8     9 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  388: 332  179
    9     9 Natalia        Ogierman              125.23 +  422: 324  175
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 127.01 +  453: 350  177
   11     2 Krzysztof      Obremski              150.31 +  449: 437  200
   12     2 Krzysztof      Obremski              150.31 +  372: 359  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Adam Jurkowski 130.03 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Głąb                  100.00 +  479: 203  150
    2     2 Tomasz         Lempart               126.85 +  390: 374  177
    3     4 Barbara        Obremska              131.74 -  348: 396   82
    4    10 Ewa            Szałas                128.67 +  334: 319  179
    5     4 Przemysław     Herdzina              150.06 +  387: 283  200
    6     4 Krzysztof      Obremski              150.31 -  344: 371  100
    7     5 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  299: 437   92
    8     7 Krzysztof      Gibas                 128.85 +  354: 300  179
    9     8 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  317: 378   77
   10     8 Łukasz         Bobowski              146.99 -  337: 514   97
   11    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  338: 408   50
   12    16 Agnieszka      Walas                 118.55 +  469: 440  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Leszek Kacprzyk 128.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Klich                 100.00 +  398: 285  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  326: 346   80
    3     8 Arkadiusz      Łydka                 127.01 +  372: 312  177
    4    11 Dariusz        Putoń                 148.57 -  394: 420   99
    5    10 Marcin         Radwański             110.52 -  380: 426   61
    6    18 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  389: 298  150
    7    17 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  433: 302  153
    8    11 Jerzy          Matyasik              127.17 +  334: 308  177
    9    10 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  294: 372   79
   10    12 Renata         Andracka              115.13 +  381: 279  165
   11     8 Przemysław     Herdzina              150.06 -  352: 384  100
   12    12 Renata         Andracka              115.13 +  389: 374  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Waldemar Czerwoniec 128.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kurowski              100.00 +  379: 270  150
    2     8 Urszula        Solarska              113.58 -  352: 460   64
    3    21 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  494: 220  150
    4     9 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  450: 307  164
    5     3 Jakub          Nalepa                120.74 -  348: 388   71
    6     7 Tomasz         Lempart               126.85 -  345: 348   77
    7    11 Kinga          Stecuła               100.00 +  449: 231  150
    8     9 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  332: 388   80
    9    11 Jerzy          Luter                 115.54 -  351: 395   66
   10    14 Janina         Dąbrowska             102.36 +  353: 319  152
   11    11 Agnieszka      Walas                 118.55 +  386: 313  169
   12     8 Łukasz         Bobowski              146.99 -  373: 406   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Krzysztof Gibas 128.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  473: 194  150
    2     3 Krzysztof      Obremski              150.31 +  474: 276  200
    3     1 Andrzej        Rechowicz             130.24 +  423: 271  180
    4     1 Jakub          Nalepa                120.74 +  415: 390  171
    5     2 Artur          Irzyk                 136.71 -  370: 387   87
    6     2 Natalia        Ogierman              125.23 -  407: 408   75
    7     4 Przemysław     Herdzina              150.06 -  335: 469  100
    8     7 Adam           Jurkowski             130.03 -  300: 354   80
    9    10 Leszek         Kacprzyk              128.95 +  372: 294  179
   10     7 Tomasz         Lempart               126.85 +  419: 374  177
   11     6 Arkadiusz      Łydka                 127.01 +  400: 334  177
   12     3 Barbara        Obremska              131.74 +  380: 331  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Ewa Szałas 128.67 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Nadolski              100.00 +  408: 206  150
    2     4 Natalia        Ogierman              125.23 -  343: 393   75
    3    17 Leszek         Kilian                102.31 +  374: 262  152
    4    10 Adam           Jurkowski             130.03 -  319: 334   80
    5    15 Łukasz         Bobowski              146.99 -  322: 430   97
    6    22 Michał         Głąb                  100.00 +  554: 223  150
    7    13 Marcin         Kurowski              100.00 +  396: 337  150
    8    10 Tomasz         Lempart               126.85 -  246: 419   77
    9    12 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  293: 353   53
   10    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  390: 315  150
   11    15 Szymon         Stępień               100.00 +  529: 244  150
   12    10 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  403: 418   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Jerzy Matyasik 127.17 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Julia          Pustuł                100.00 +  412: 177  150
    2     1 Arkadiusz      Łydka                 127.01 +  368: 341  177
    3     3 Urszula        Solarska              113.58 +  366: 352  164
    4     2 Dawid          Adamczyk              160.13 -  297: 524  110
    5     8 Renata         Andracka              115.13 +  384: 327  165
    6     5 Dariusz        Putoń                 148.57 -  229: 432   99
    7     9 Łukasz         Bobowski              146.99 -  361: 418   97
    8    11 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  308: 334   79
    9    14 Agnieszka      Walas                 118.55 +  456: 263  169
   10    13 Robert         Wagner                111.50 -  313: 393   61
   11    14 Joanna         Brychcy               120.44 +  409: 304  170
   12    13 Robert         Wagner                111.50 -  319: 364   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Arkadiusz Łydka 127.01 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karol          Puto                  100.00 +  537: 127  150
    2     1 Jerzy          Matyasik              127.17 -  341: 368   77
    3     8 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  312: 372   79
    4    15 Andrzej        Klich                 100.00 +  429: 327  150
    5    11 Janina         Dąbrowska             102.36 +  371: 298  152
    6     9 Kinga          Stecuła               100.00 +  388: 336  150
    7     8 Tomasz         Lempart               126.85 +  362: 341  177
    8     3 Przemysław     Herdzina              150.06 -  358: 371  100
    9     8 Adam           Jurkowski             130.03 +  378: 317  180
   10     6 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  350: 453   80
   11     6 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  334: 400   79
   12    10 Ewa            Szałas                128.67 +  418: 403  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Tomasz Lempart 126.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  411: 257  150
    2     2 Adam           Jurkowski             130.03 -  374: 390   80
    3    14 Jan            Mrozowski             143.13 +  399: 368  193
    4    14 Marcin         Radwański             110.52 -  315: 423   61
    5     9 Mirosław       Uglik                 147.55 +  368: 308  198
    6     7 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  348: 345  179
    7     8 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  341: 362   77
    8    10 Ewa            Szałas                128.67 +  419: 246  179
    9     6 Łukasz         Bobowski              146.99 +  478: 403  197
   10     7 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  374: 419   79
   11    10 Robert         Wagner                111.50 +  347: 255  161
   12     6 Anna           Arana                 107.82 +  390: 335  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Natalia Ogierman 125.23 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  470: 356  150
    2     4 Ewa            Szałas                128.67 +  393: 343  179
    3     5 Jakub          Nalepa                120.74 -  328: 433   71
    4    13 Robert         Wagner                111.50 +  356: 275  161
    5     5 Urszula        Solarska              113.58 +  397: 348  164
    6     2 Krzysztof      Gibas                 128.85 +  408: 407  179
    7     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  306: 419  110
    8     6 Dariusz        Putoń                 148.57 -  412: 434   99
    9     9 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  324: 422   80
   10    10 Jerzy          Luter                 115.54 -  374: 417   66
   11    13 Piotr          Potoczek              109.59 +  437: 311  160
   12     9 Dariusz        Putoń                 148.57 +  495: 359  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Jakub Nalepa 120.74 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kinga          Stecuła               100.00 +  365: 267  150
    2    10 Mirosław       Uglik                 147.55 +  370: 340  198
    3     5 Natalia        Ogierman              125.23 +  433: 328  175
    4     1 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  390: 415   79
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  388: 348  179
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.42 +  388: 368  192
    7     2 Dariusz        Putoń                 148.57 +  352: 328  199
    8     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  343: 455  110
    9     3 Przemysław     Herdzina              150.06 +  470: 416  200
   10     2 Krzysztof      Obremski              150.31 -  365: 449  100
   11     3 Artur          Irzyk                 136.71 -  421: 521   87
   12     5 Przemysław     Herdzina              150.06 -  435: 461  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Joanna Brychcy 120.44 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Stępień               100.00 +  465: 307  150
    2     5 Artur          Irzyk                 136.71 -  417: 426   87
    3     7 Dawid          Adamczyk              160.13 -  288: 483  110
    4    16 Agnieszka      Walas                 118.55 +  432: 352  169
    5    13 Anna           Arana                 107.82 -  310: 385   58
    6    15 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  376: 351  164
    7    15 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  320: 357   80
    8    16 Jerzy          Luter                 115.54 -  359: 388   66
    9    19 Kinga          Stecuła               100.00 +  346: 341  150
   10    16 Marcin         Kurowski              100.00 +  381: 287  150
   11    14 Jerzy          Matyasik              127.17 -  304: 409   77
   12    15 Kinga          Stecuła               100.00 -  354: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Agnieszka Walas 118.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  394: 318  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  317: 342   92
    3    10 Przemysław     Herdzina              150.06 -  243: 420  100
    4    16 Joanna         Brychcy               120.44 -  352: 432   70
    5    21 Maria          Tomiczek              100.00 +  453: 203  150
    6    16 Leszek         Stecuła               135.91 +  391: 354  186
    7    12 Urszula        Solarska              113.58 +  406: 284  164
    8     8 Mirosław       Uglik                 147.55 -  377: 435   98
    9    14 Jerzy          Matyasik              127.17 -  263: 456   77
   10    20 Michał         Głąb                  100.00 +  386: 273  150
   11    11 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  313: 386   79
   12    16 Adam           Jurkowski             130.03 -  440: 469   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Jerzy Luter 115.54 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maria          Tomiczek              100.00 +  424: 201  150
    2    12 Robert         Wagner                111.50 -  327: 395   61
    3    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  399: 290  150
    4     8 Przemysław     Herdzina              150.06 -  315: 425  100
    5    12 Szymon         Stępień               100.00 +  352: 269  150
    6    10 Łukasz         Bobowski              146.99 -  349: 374   97
    7    10 Mirosław       Uglik                 147.55 -  271: 435   98
    8    16 Joanna         Brychcy               120.44 +  388: 359  170
    9    11 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  395: 351  179
   10    10 Natalia        Ogierman              125.23 +  417: 374  175
   11     9 Dariusz        Putoń                 148.57 +  318: 312  199
   12     7 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  338: 410   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Renata Andracka 115.13 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  435: 358  150
    2     9 Dawid          Adamczyk              160.13 -  402: 441  110
    3     9 Andrzej        Klich                 100.00 +  330: 270  150
    4     5 Szymon         Stępień               100.00 +  418: 290  150
    5     8 Jerzy          Matyasik              127.17 -  327: 384   77
    6    14 Mirosław       Uglik                 147.55 -  380: 389   98
    7    14 Janina         Dąbrowska             102.36 +  348: 318  152
    8    12 Robert         Wagner                111.50 +  349: 338  161
    9     5 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  312: 538   92
   10    12 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  279: 381   79
   11    12 Leszek         Stecuła               135.91 +  395: 350  186
   12    12 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  374: 389   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Anna Demczyszyn 114.24 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  371: 378  110
    2    15 Marcin         Radwański             110.52 +  393: 358  161
    3    16 Krzysztof      Obremski              150.31 -  404: 475  100
    4    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  402: 354  150
    5    14 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  364: 314  164
    6    13 Robert         Wagner                111.50 -  349: 376   61
    7    16 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  379: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  7 128.00




	Katarzyna Kowalska 114.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              150.31 -  317: 408  100
    2    24 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  473: 127  150
    3    13 Janina         Dąbrowska             102.36 +  353: 334  152
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  307: 450   79
    5    14 Anna           Demczyszyn            114.24 -  314: 364   64
    6    15 Joanna         Brychcy               120.44 -  351: 376   70
    7    23 Aleksandra     Celuch                100.00 +  382: 240  150
    8    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 328  150
    9    15 Piotr          Potoczek              109.59 -  350: 369   60
   10    18 Leszek         Kilian                102.31 +  376: 253  152
   11    16 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  478: 370  153
   12    11 Urszula        Solarska              113.58 -  302: 306   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Urszula Solarska 113.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Przemysław     Herdzina              150.06 +  441: 418  200
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            128.93 +  460: 352  179
    3     3 Jerzy          Matyasik              127.17 -  352: 366   77
    4     7 Leszek         Stecuła               135.91 +  406: 373  186
    5     5 Natalia        Ogierman              125.23 -  348: 397   75
    6     8 Anna           Arana                 107.82 -  328: 423   58
    7    12 Agnieszka      Walas                 118.55 -  284: 406   69
    8    15 Janina         Dąbrowska             102.36 +  326: 322  152
    9    13 Marcin         Kurowski              100.00 +  412: 357  150
   10    11 Dawid          Rykaczewski           103.43 +  429: 328  153
   11     7 Jan            Mrozowski             143.13 -  354: 397   93
   12    11 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  306: 302  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Robert Wagner 111.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 148.57 +  300: 270  199
    2    12 Jerzy          Luter                 115.54 +  395: 327  166
    3     6 Artur          Irzyk                 136.71 -  370: 387   87
    4    13 Natalia        Ogierman              125.23 -  275: 356   75
    5    19 Piotr          Potoczek              109.59 +  384: 274  160
    6    13 Anna           Demczyszyn            114.24 +  376: 349  164
    7     7 Jan            Mrozowski             143.13 -  282: 342   93
    8    12 Renata         Andracka              115.13 -  338: 349   65
    9    16 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  409: 277  150
   10    13 Jerzy          Matyasik              127.17 +  393: 313  177
   11    10 Tomasz         Lempart               126.85 -  255: 347   77
   12    13 Jerzy          Matyasik              127.17 +  364: 319  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Marcin Radwański 110.52 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 147.55 -  290: 434   98
    2    15 Anna           Demczyszyn            114.24 -  358: 393   64
    3    23 Michał         Głąb                  100.00 +  575: 273  150
    4    14 Tomasz         Lempart               126.85 +  423: 315  177
    5    10 Leszek         Kacprzyk              128.95 +  426: 380  179
    6     6 Barbara        Obremska              131.74 +  379: 366  182
    7     6 Anna           Arana                 107.82 -  358: 401   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Piotr Potoczek 109.59 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              146.99 -  328: 422   97
    2    21 Kamil          Nadolski              100.00 +  480: 167  150
    3    11 Dariusz        Putoń                 148.57 -  308: 489   99
    4    18 Leszek         Kilian                102.31 +  385: 342  152
    5    19 Robert         Wagner                111.50 -  274: 384   61
    6    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  353: 418   50
    7    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  379: 255  150
    8    18 Kinga          Stecuła               100.00 +  349: 307  150
    9    15 Katarzyna      Kowalska              114.17 +  369: 350  164
   10     9 Jan            Mrozowski             143.13 -  310: 476   93
   11    13 Natalia        Ogierman              125.23 -  311: 437   75
   12    17 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  260: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Anna Arana 107.82 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Mrozowski             143.13 -  346: 415   93
    2    18 Marcin         Kurowski              100.00 -  329: 419   50
    3    22 Maria          Tomiczek              100.00 +  432: 261  150
    4    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  349: 296  150
    5    13 Joanna         Brychcy               120.44 +  385: 310  170
    6     8 Urszula        Solarska              113.58 +  423: 328  164
    7     6 Marcin         Radwański             110.52 +  401: 358  161
    8     5 Łukasz         Bobowski              146.99 +  422: 357  197
    9     4 Mirosław       Uglik                 147.55 -  287: 411   98
   10     4 Przemysław     Herdzina              150.06 +  421: 340  200
   11     1 Dawid          Adamczyk              160.13 -  351: 442  110
   12     6 Tomasz         Lempart               126.85 -  335: 390   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Waldemar Wypchał 105.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             142.42 -  345: 451   92
    2    19 Kinga          Stecuła               100.00 +  396: 298  150
    3    19 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  455: 191  150
    4    12 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  351: 394   80
    5    16 Marcin         Kurowski              100.00 -  280: 388   50
    6    19 Andrzej        Klich                 100.00 -  331: 351   50
    7    21 Michał         Głąb                  100.00 +  529: 212  150
    8    13 Barbara        Obremska              131.74 -  352: 360   82
    9    17 Leszek         Kilian                102.31 -  301: 314   52
   10    21 Aleksandra     Celuch                100.00 +  443: 257  150
   11    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  305: 338   50
   12    21 Michał         Głąb                  100.00 +  457: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Dawid Rykaczewski 103.43 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Irzyk                 136.71 -  314: 398   87
    2    25 Julia          Pustuł                100.00 +  392: 166  150
    3    12 Leszek         Stecuła               135.91 -  356: 359   86
    4    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  345: 269  150
    5    18 Jan            Mrozowski             143.13 -  285: 437   93
    6    17 Szymon         Stępień               100.00 +  361: 307  150
    7    17 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  302: 433   79
    8    20 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  429: 215  150
    9    12 Ewa            Szałas                128.67 +  353: 293  179
   10    11 Urszula        Solarska              113.58 -  328: 429   64
   11    16 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  370: 478   64
   12    17 Piotr          Potoczek              109.59 +  402: 260  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Janina Dąbrowska 102.36 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Stecuła               135.91 -  330: 431   86
    2    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  377: 250  150
    3    13 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  334: 353   64
    4    23 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  440: 109  150
    5    11 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  298: 371   77
    6    20 Leszek         Kilian                102.31 +  343: 267  152
    7    14 Renata         Andracka              115.13 -  318: 348   65
    8    15 Urszula        Solarska              113.58 -  322: 326   64
    9    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  366: 199  150
   10    14 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  319: 353   79
   11    20 Michał         Głąb                  100.00 +  321: 282  150
   12    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  386: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Leszek Kilian 102.31 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Barbara        Obremska              131.74 -  319: 337   82
    2    22 Michał         Głąb                  100.00 +  364: 209  150
    3    17 Ewa            Szałas                128.67 -  262: 374   79
    4    18 Piotr          Potoczek              109.59 -  342: 385   60
    5    23 Karol          Puto                  100.00 +  342: 198  150
    6    20 Janina         Dąbrowska             102.36 -  267: 343   52
    7    20 Szymon         Stępień               100.00 -  350: 351   50
    8    22 Kamil          Nadolski              100.00 +  422: 180  150
    9    17 Waldemar       Wypchał               105.85 +  314: 301  156
   10    18 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  253: 376   64
   11    26 PAUZA
   12    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 11 103.91




	Aleksandra Celuch 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             130.24 -  167: 457   80
    2    26 Szymon         Stępień               100.00 -  194: 433   50
    3    25 Kinga          Stecuła               100.00 -  164: 494   50
    4    27 PAUZA
    5    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  206: 427   50
    6    25 Maria          Tomiczek              100.00 +  287: 217  150
    7    23 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  240: 382   64
    8    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  269: 357   50
    9    24 Julia          Pustuł                100.00 +  310: 233  150
   10    21 Waldemar       Wypchał               105.85 -  257: 443   56
   11    24 Karol          Puto                  100.00 +  301: 245  150
   12    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  292: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Jurkowski             130.03 -  203: 479   80
    2    22 Leszek         Kilian                102.31 -  209: 364   52
    3    23 Marcin         Radwański             110.52 -  273: 575   61
    4    26 Kamil          Nadolski              100.00 +  514: 176  150
    5    25 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  368: 181  150
    6    22 Ewa            Szałas                128.67 -  223: 554   79
    7    21 Waldemar       Wypchał               105.85 -  212: 529   56
    8    23 Julia          Pustuł                100.00 +  430: 236  150
    9    26 PAUZA
   10    20 Agnieszka      Walas                 118.55 -  273: 386   69
   11    20 Janina         Dąbrowska             102.36 -  282: 321   52
   12    21 Waldemar       Wypchał               105.85 -  163: 457   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 11  86.82




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  285: 398   79
    2    16 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  429: 356  150
    3     9 Renata         Andracka              115.13 -  270: 330   65
    4    15 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  327: 429   77
    5    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  360: 241  150
    6    19 Waldemar       Wypchał               105.85 +  351: 331  156
    7    18 Barbara        Obremska              131.74 -  270: 400   82
    8    19 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  328: 417   64
    9    18 Leszek         Stecuła               135.91 -  252: 447   86
   10    26 PAUZA
   11    19 Marcin         Kurowski              100.00 +  330: 289  150
   12    20 Leszek         Kilian                102.31 -  281: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  270: 379   79
    2    18 Anna           Arana                 107.82 +  419: 329  158
    3    15 Mirosław       Uglik                 147.55 -  307: 552   98
    4    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  421: 330  150
    5    16 Waldemar       Wypchał               105.85 +  388: 280  156
    6    11 Jan            Mrozowski             143.13 -  318: 479   93
    7    13 Ewa            Szałas                128.67 -  337: 396   79
    8    14 Leszek         Stecuła               135.91 +  368: 350  186
    9    13 Urszula        Solarska              113.58 -  357: 412   64
   10    16 Joanna         Brychcy               120.44 -  287: 381   70
   11    19 Andrzej        Klich                 100.00 -  289: 330   50
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 11 107.55




	Aleksandra Maliszewska 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Gibas                 128.85 -  194: 473   79
    2    24 Katarzyna      Kowalska              114.17 -  127: 473   64
    3    27 PAUZA
    4    23 Janina         Dąbrowska             102.36 -  109: 440   52
    5    25 Michał         Głąb                  100.00 -  181: 368   50
    6    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  280: 264  150
    7    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  189: 395   50
    8    25 Karol          Puto                  100.00 +  217: 210  150
    9    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  200: 343   50
   10    24 Maria          Tomiczek              100.00 -  256: 332   50
   11    25 Kamil          Nadolski              100.00 -  221: 279   50
   12    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  173: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  / 11  72.27




	Kamil Nadolski 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Szałas                128.67 -  206: 408   79
    2    21 Piotr          Potoczek              109.59 -  167: 480   60
    3    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  188: 324   50
    4    26 Michał         Głąb                  100.00 -  176: 514   50
    5    27 PAUZA
    6    24 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  234: 306   50
    7    26 Julia          Pustuł                100.00 +  294: 162  150
    8    22 Leszek         Kilian                102.31 -  180: 422   52
    9    25 Karol          Puto                  100.00 +  238: 229  150
   10    22 Kinga          Stecuła               100.00 -  217: 403   50
   11    25 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  279: 221  150
   12    23 Maria          Tomiczek              100.00 -  216: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Julia Pustuł 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              127.17 -  177: 412   77
    2    25 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  166: 392   53
    3    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  255: 406   50
    4    25 Maria          Tomiczek              100.00 -  263: 279   50
    5    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  223: 522   50
    6    27 PAUZA
    7    26 Kamil          Nadolski              100.00 -  162: 294   50
    8    23 Michał         Głąb                  100.00 -  236: 430   50
    9    24 Aleksandra     Celuch                100.00 -  233: 310   50
   10    25 Karol          Puto                  100.00 -  164: 277   50
   11    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  276: 249  150
   12    25 Karol          Puto                  100.00 +  258: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  / 11  70.91




	Karol Puto 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  127: 537   77
    2    27 PAUZA
    3    20 Szymon         Stępień               100.00 -  217: 576   50
    4    22 Kinga          Stecuła               100.00 -  217: 382   50
    5    23 Leszek         Kilian                102.31 -  198: 342   52
    6    23 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  252: 302   50
    7    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  198: 280   50
    8    25 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  210: 217   50
    9    25 Kamil          Nadolski              100.00 -  229: 238   50
   10    25 Julia          Pustuł                100.00 +  277: 164  150
   11    24 Aleksandra     Celuch                100.00 -  245: 301   50
   12    25 Julia          Pustuł                100.00 -  235: 258   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  / 11  61.73




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Lempart               126.85 -  257: 411   77
    2    20 Janina         Dąbrowska             102.36 -  250: 377   52
    3    26 Julia          Pustuł                100.00 +  406: 255  150
    4    20 Jan            Mrozowski             143.13 -  171: 457   93
    5    20 Andrzej        Klich                 100.00 -  241: 360   50
    6    24 Kamil          Nadolski              100.00 +  306: 234  150
    7    22 Piotr          Potoczek              109.59 -  255: 379   60
    8    26 PAUZA
    9    20 Szymon         Stępień               100.00 -  209: 444   50
   10    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  285: 277  150
   11    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  234: 322   50
   12    22 Aleksandra     Celuch                100.00 -  279: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 11  84.73




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Ogierman              125.23 -  356: 470   75
    2    17 Dariusz        Putoń                 148.57 -  267: 438   99
    3    24 Kamil          Nadolski              100.00 +  324: 188  150
    4    17 Anna           Demczyszyn            114.24 -  354: 402   64
    5    22 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  388: 197  150
    6    18 Leszek         Kacprzyk              128.95 -  298: 389   79
    7    19 Leszek         Stecuła               135.91 -  352: 401   86
    8    21 Aleksandra     Celuch                100.00 +  357: 269  150
    9    23 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  343: 200  150
   10    17 Szymon         Stępień               100.00 =  333: 333  100
   11    17 Adam           Jurkowski             130.03 +  408: 338  180
   12    14 Leszek         Stecuła               135.91 -  261: 434   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Nalepa                120.74 -  267: 365   71
    2    19 Waldemar       Wypchał               105.85 -  298: 396   56
    3    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  494: 164  150
    4    22 Karol          Puto                  100.00 +  382: 217  150
    5    17 Leszek         Stecuła               135.91 +  379: 366  186
    6     9 Arkadiusz      Łydka                 127.01 -  336: 388   77
    7    11 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  231: 449   79
    8    18 Piotr          Potoczek              109.59 -  307: 349   60
    9    19 Joanna         Brychcy               120.44 -  341: 346   70
   10    22 Kamil          Nadolski              100.00 +  403: 217  150
   11    21 Maria          Tomiczek              100.00 +  574: 171  150
   12    15 Joanna         Brychcy               120.44 +  377: 354  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Brychcy               120.44 -  307: 465   70
    2    26 Aleksandra     Celuch                100.00 +  433: 194  150
    3    20 Karol          Puto                  100.00 +  576: 217  150
    4     5 Renata         Andracka              115.13 -  290: 418   65
    5    12 Jerzy          Luter                 115.54 -  269: 352   66
    6    17 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  307: 361   53
    7    20 Leszek         Kilian                102.31 +  351: 350  152
    8    17 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  305: 352   50
    9    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  444: 209  150
   10    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 =  333: 333  100
   11    15 Ewa            Szałas                128.67 -  244: 529   79
   12    19 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  375: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Walas                 118.55 -  318: 394   69
    2    23 Maria          Tomiczek              100.00 +  313: 227  150
    3    18 Jerzy          Luter                 115.54 -  290: 399   66
    4    19 Anna           Arana                 107.82 -  296: 349   58
    5    24 Aleksandra     Celuch                100.00 +  427: 206  150
    6    21 Piotr          Potoczek              109.59 +  418: 353  160
    7    16 Anna           Demczyszyn            114.24 -  328: 379   64
    8    17 Szymon         Stępień               100.00 +  352: 305  150
    9    16 Robert         Wagner                111.50 -  277: 409   61
   10    19 Ewa            Szałas                128.67 -  315: 390   79
   11    18 Waldemar       Wypchał               105.85 +  338: 305  156
   12    18 Janina         Dąbrowska             102.36 +  403: 386  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Luter                 115.54 -  201: 424   66
    2    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  227: 313   50
    3    22 Anna           Arana                 107.82 -  261: 432   58
    4    25 Julia          Pustuł                100.00 +  279: 263  150
    5    21 Agnieszka      Walas                 118.55 -  203: 453   69
    6    25 Aleksandra     Celuch                100.00 -  217: 287   50
    7    27 PAUZA
    8    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  255: 257   50
    9    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  287: 326   50
   10    24 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  332: 256  150
   11    21 Kinga          Stecuła               100.00 -  171: 574   50
   12    23 Kamil          Nadolski              100.00 +  343: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 11  81.18




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Renata         Andracka              115.13 -  358: 435   65
    2    16 Andrzej        Klich                 100.00 -  356: 429   50
    3    21 Waldemar       Czerwoniec            128.93 -  220: 494   79
    4    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  330: 421   50
    5    26 Julia          Pustuł                100.00 +  522: 223  150
    6    23 Karol          Puto                  100.00 +  302: 252  150
    7    24 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  395: 189  150
    8    20 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  215: 429   53
    9    22 Maria          Tomiczek              100.00 +  326: 287  150
   10    15 Leszek         Stecuła               135.91 -  326: 400   86
   11    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  322: 234  150
   12    19 Szymon         Stępień               100.00 -  283: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Łukasz         Bobowski              146.99 -  184: 485   97
    3    19 Waldemar       Wypchał               105.85 -  191: 455   56
    4    21 Dawid          Rykaczewski           103.43 -  269: 345   53
    5    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  197: 388   50
    6    26 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  264: 280   50
    7    25 Karol          Puto                  100.00 +  280: 198  150
    8    24 Maria          Tomiczek              100.00 +  257: 255  150
    9    21 Janina         Dąbrowska             102.36 -  199: 366   52
   10    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  277: 285   50
   11    23 Julia          Pustuł                100.00 -  249: 276   50
   12    24 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  292: 173  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Turniej Tysiąclecia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Anna           Demczyszyn            378: 371
   2 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Obremski              317: 408
   3 Przemysław     Herdzina             - Urszula        Solarska              418: 441
   4 Robert         Wagner               - Dariusz        Putoń                 300: 270
   5 Mirosław       Uglik                - Marcin         Radwański             434: 290
   6 Piotr          Potoczek             - Łukasz         Bobowski              328: 422
   7 Jan            Mrozowski            - Anna           Arana                 415: 346
   8 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Zwoliński             345: 451
   9 Artur          Irzyk                - Dawid          Rykaczewski           398: 314
  10 Janina         Dąbrowska            - Leszek         Stecuła               330: 431
  11 Barbara        Obremska             - Leszek         Kilian                337: 319
  12 Aleksandra     Celuch               - Andrzej        Rechowicz             167: 457
  13 Adam           Jurkowski            - Michał         Głąb                  479: 203
  14 Andrzej        Klich                - Leszek         Kacprzyk              285: 398
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Kurowski              379: 270
  16 Aleksandra     Maliszewska          - Krzysztof      Gibas                 194: 473
  17 Ewa            Szałas               - Kamil          Nadolski              408: 206
  18 Julia          Pustuł               - Jerzy          Matyasik              177: 412
  19 Arkadiusz      Łydka                - Karol          Puto                  537: 127
  20 Iwona          Skubis-Galus         - Tomasz         Lempart               257: 411
  21 Natalia        Ogierman             - Zygmunt        Skwarek               470: 356
  22 Kinga          Stecuła              - Jakub          Nalepa                267: 365
  23 Joanna         Brychcy              - Szymon         Stępień               465: 307
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Walas                 318: 394
  25 Jerzy          Luter                - Maria          Tomiczek              424: 201
  26 Dominik        Ulejczyk             - Renata         Andracka              358: 435
  27 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 368: 341
   2 Tomasz         Lempart              - Adam           Jurkowski             374: 390
   3 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Gibas                 276: 474
   4 Natalia        Ogierman             - Ewa            Szałas                393: 343
   5 Joanna         Brychcy              - Artur          Irzyk                 417: 426
   6 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kacprzyk              346: 326
   7 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Walas                 342: 317
   8 Urszula        Solarska             - Waldemar       Czerwoniec            460: 352
   9 Renata         Andracka             - Dawid          Adamczyk              402: 441
  10 Jakub          Nalepa               - Mirosław       Uglik                 370: 340
  11 Leszek         Stecuła              - Barbara        Obremska              363: 409
  12 Robert         Wagner               - Jerzy          Luter                 395: 327
  13 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Węgrzyński            485: 184
  14 Jan            Mrozowski            - Przemysław     Herdzina              283: 400
  15 Anna           Demczyszyn           - Marcin         Radwański             393: 358
  16 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Klich                 356: 429
  17 Dariusz        Putoń                - Zygmunt        Skwarek               438: 267
  18 Marcin         Kurowski             - Anna           Arana                 419: 329
  19 Waldemar       Wypchał              - Kinga          Stecuła               396: 298
  20 Janina         Dąbrowska            - Iwona          Skubis-Galus          377: 250
  21 Kamil          Nadolski             - Piotr          Potoczek              167: 480
  22 Leszek         Kilian               - Michał         Głąb                  364: 209
  23 Maria          Tomiczek             - Aneta          Szczyrzyca            227: 313
  24 Aleksandra     Maliszewska          - Katarzyna      Kowalska              127: 473
  25 Dawid          Rykaczewski          - Julia          Pustuł                392: 166
  26 Szymon         Stępień              - Aleksandra     Celuch                433: 194
  27 Karol          Puto                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rechowicz             423: 271
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              452: 347
   3 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              352: 366
   4 Adam           Jurkowski            - Barbara        Obremska              348: 396
   5 Jakub          Nalepa               - Natalia        Ogierman              433: 328
   6 Artur          Irzyk                - Robert         Wagner                387: 370
   7 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Brychcy               483: 288
   8 Leszek         Kacprzyk             - Arkadiusz      Łydka                 372: 312
   9 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 330: 270
  10 Agnieszka      Walas                - Przemysław     Herdzina              243: 420
  11 Piotr          Potoczek             - Dariusz        Putoń                 308: 489
  12 Dawid          Rykaczewski          - Leszek         Stecuła               356: 359
  13 Katarzyna      Kowalska             - Janina         Dąbrowska             353: 334
  14 Tomasz         Lempart              - Jan            Mrozowski             399: 368
  15 Mirosław       Uglik                - Marcin         Kurowski              552: 307
  16 Anna           Demczyszyn           - Krzysztof      Obremski              404: 475
  17 Ewa            Szałas               - Leszek         Kilian                374: 262
  18 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 290: 399
  19 Dawid          Węgrzyński           - Waldemar       Wypchał               191: 455
  20 Karol          Puto                 - Szymon         Stępień               217: 576
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Dominik        Ulejczyk              494: 220
  22 Anna           Arana                - Maria          Tomiczek              432: 261
  23 Marcin         Radwański            - Michał         Głąb                  575: 273
  24 Zygmunt        Skwarek              - Kamil          Nadolski              324: 188
  25 Kinga          Stecuła              - Aleksandra     Celuch                494: 164
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Julia          Pustuł                406: 255
  27 Aleksandra     Maliszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Jakub          Nalepa                415: 390
   2 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Adamczyk              297: 524
   3 Barbara        Obremska             - Tomasz         Zwoliński             313: 476
   4 Mirosław       Uglik                - Artur          Irzyk                 365: 396
   5 Szymon         Stępień              - Renata         Andracka              290: 418
   6 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              301: 444
   7 Leszek         Stecuła              - Urszula        Solarska              373: 406
   8 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Luter                 425: 315
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Kowalska              450: 307
  10 Adam           Jurkowski            - Ewa            Szałas                334: 319
  11 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Putoń                 394: 420
  12 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Wypchał               394: 351
  13 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                356: 275
  14 Marcin         Radwański            - Tomasz         Lempart               423: 315
  15 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Klich                 429: 327
  16 Agnieszka      Walas                - Joanna         Brychcy               352: 432
  17 Zygmunt        Skwarek              - Anna           Demczyszyn            354: 402
  18 Leszek         Kilian               - Piotr          Potoczek              342: 385
  19 Anna           Arana                - Aneta          Szczyrzyca            349: 296
  20 Jan            Mrozowski            - Iwona          Skubis-Galus          457: 171
  21 Dawid          Węgrzyński           - Dawid          Rykaczewski           269: 345
  22 Karol          Puto                 - Kinga          Stecuła               217: 382
  23 Janina         Dąbrowska            - Aleksandra     Maliszewska           440: 109
  24 Marcin         Kurowski             - Dominik        Ulejczyk              421: 330
  25 Maria          Tomiczek             - Julia          Pustuł                279: 263
  26 Michał         Głąb                 - Kamil          Nadolski              514: 176
  27 Aleksandra     Celuch               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             391: 366
   2 Krzysztof      Gibas                - Artur          Irzyk                 370: 387
   3 Jakub          Nalepa               - Waldemar       Czerwoniec            388: 348
   4 Przemysław     Herdzina             - Adam           Jurkowski             283: 387
   5 Urszula        Solarska             - Natalia        Ogierman              348: 397
   6 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             384: 286
   7 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              437: 390
   8 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              384: 327
   9 Tomasz         Lempart              - Mirosław       Uglik                 368: 308
  10 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Radwański             380: 426
  11 Arkadiusz      Łydka                - Janina         Dąbrowska             371: 298
  12 Jerzy          Luter                - Szymon         Stępień               352: 269
  13 Anna           Arana                - Joanna         Brychcy               385: 310
  14 Anna           Demczyszyn           - Katarzyna      Kowalska              364: 314
  15 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Szałas                430: 322
  16 Marcin         Kurowski             - Waldemar       Wypchał               388: 280
  17 Kinga          Stecuła              - Leszek         Stecuła               379: 366
  18 Dawid          Rykaczewski          - Jan            Mrozowski             285: 437
  19 Robert         Wagner               - Piotr          Potoczek              384: 274
  20 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          360: 241
  21 Agnieszka      Walas                - Maria          Tomiczek              453: 203
  22 Zygmunt        Skwarek              - Dawid          Węgrzyński            388: 197
  23 Leszek         Kilian               - Karol          Puto                  342: 198
  24 Aleksandra     Celuch               - Aneta          Szczyrzyca            206: 427
  25 Michał         Głąb                 - Aleksandra     Maliszewska           368: 181
  26 Julia          Pustuł               - Dominik        Ulejczyk              223: 522
  27 Kamil          Nadolski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              313: 396
   2 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Gibas                 408: 407
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Nalepa                368: 388
   4 Krzysztof      Obremski             - Adam           Jurkowski             371: 344
   5 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              432: 229
   6 Marcin         Radwański            - Barbara        Obremska              379: 366
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Lempart               345: 348
   8 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 328: 423
   9 Arkadiusz      Łydka                - Kinga          Stecuła               388: 336
  10 Jerzy          Luter                - Łukasz         Bobowski              349: 374
  11 Marcin         Kurowski             - Jan            Mrozowski             318: 479
  12 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              346: 390
  13 Anna           Demczyszyn           - Robert         Wagner                349: 376
  14 Renata         Andracka             - Mirosław       Uglik                 380: 389
  15 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Kowalska              376: 351
  16 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Walas                 354: 391
  17 Szymon         Stępień              - Dawid          Rykaczewski           307: 361
  18 Leszek         Kacprzyk             - Zygmunt        Skwarek               389: 298
  19 Andrzej        Klich                - Waldemar       Wypchał               351: 331
  20 Leszek         Kilian               - Janina         Dąbrowska             267: 343
  21 Piotr          Potoczek             - Aneta          Szczyrzyca            353: 418
  22 Ewa            Szałas               - Michał         Głąb                  554: 223
  23 Dominik        Ulejczyk             - Karol          Puto                  302: 252
  24 Iwona          Skubis-Galus         - Kamil          Nadolski              306: 234
  25 Maria          Tomiczek             - Aleksandra     Celuch                217: 287
  26 Aleksandra     Maliszewska          - Dawid          Węgrzyński            280: 264
  27 Julia          Pustuł               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Natalia        Ogierman              419: 306
   2 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Putoń                 352: 328
   3 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              401: 593
   4 Krzysztof      Gibas                - Przemysław     Herdzina              335: 469
   5 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Jurkowski             437: 299
   6 Anna           Arana                - Marcin         Radwański             401: 358
   7 Robert         Wagner               - Jan            Mrozowski             282: 342
   8 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 341: 362
   9 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              361: 418
  10 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Luter                 435: 271
  11 Kinga          Stecuła              - Waldemar       Czerwoniec            231: 449
  12 Agnieszka      Walas                - Urszula        Solarska              406: 284
  13 Ewa            Szałas               - Marcin         Kurowski              396: 337
  14 Janina         Dąbrowska            - Renata         Andracka              318: 348
  15 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               357: 320
  16 Aneta          Szczyrzyca           - Anna           Demczyszyn            328: 379
  17 Dawid          Rykaczewski          - Leszek         Kacprzyk              302: 433
  18 Barbara        Obremska             - Andrzej        Klich                 400: 270
  19 Leszek         Stecuła              - Zygmunt        Skwarek               401: 352
  20 Szymon         Stępień              - Leszek         Kilian                351: 350
  21 Waldemar       Wypchał              - Michał         Głąb                  529: 212
  22 Iwona          Skubis-Galus         - Piotr          Potoczek              255: 379
  23 Katarzyna      Kowalska             - Aleksandra     Celuch                382: 240
  24 Dominik        Ulejczyk             - Aleksandra     Maliszewska           395: 189
  25 Karol          Puto                 - Dawid          Węgrzyński            198: 280
  26 Kamil          Nadolski             - Julia          Pustuł                294: 162
  27 Maria          Tomiczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Nalepa                455: 343
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             351: 322
   3 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Łydka                 371: 358
   4 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 338: 370
   5 Łukasz         Bobowski             - Anna           Arana                 357: 422
   6 Dariusz        Putoń                - Natalia        Ogierman              434: 412
   7 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 354: 300
   8 Agnieszka      Walas                - Mirosław       Uglik                 377: 435
   9 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Czerwoniec            388: 332
  10 Tomasz         Lempart              - Ewa            Szałas                419: 246
  11 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              334: 308
  12 Renata         Andracka             - Robert         Wagner                349: 338
  13 Barbara        Obremska             - Waldemar       Wypchał               360: 352
  14 Marcin         Kurowski             - Leszek         Stecuła               368: 350
  15 Janina         Dąbrowska            - Urszula        Solarska              322: 326
  16 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               388: 359
  17 Aneta          Szczyrzyca           - Szymon         Stępień               352: 305
  18 Piotr          Potoczek             - Kinga          Stecuła               349: 307
  19 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Klich                 417: 328
  20 Dawid          Rykaczewski          - Dominik        Ulejczyk              429: 215
  21 Aleksandra     Celuch               - Zygmunt        Skwarek               269: 357
  22 Kamil          Nadolski             - Leszek         Kilian                180: 422
  23 Michał         Głąb                 - Julia          Pustuł                430: 236
  24 Dawid          Węgrzyński           - Maria          Tomiczek              257: 255
  25 Aleksandra     Maliszewska          - Karol          Puto                  217: 210
  26 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              420: 424
   2 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 366: 483
   3 Jakub          Nalepa               - Przemysław     Herdzina              470: 416
   4 Mirosław       Uglik                - Anna           Arana                 411: 287
   5 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             312: 538
   6 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Lempart               403: 478
   7 Jan            Mrozowski            - Barbara        Obremska              341: 355
   8 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Łydka                 317: 378
   9 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Rechowicz             324: 422
  10 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Kacprzyk              372: 294
  11 Jerzy          Luter                - Waldemar       Czerwoniec            395: 351
  12 Ewa            Szałas               - Dawid          Rykaczewski           293: 353
  13 Urszula        Solarska             - Marcin         Kurowski              412: 357
  14 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Walas                 456: 263
  15 Piotr          Potoczek             - Katarzyna      Kowalska              369: 350
  16 Robert         Wagner               - Aneta          Szczyrzyca            409: 277
  17 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kilian                301: 314
  18 Andrzej        Klich                - Leszek         Stecuła               252: 447
  19 Joanna         Brychcy              - Kinga          Stecuła               346: 341
  20 Szymon         Stępień              - Iwona          Skubis-Galus          444: 209
  21 Dawid          Węgrzyński           - Janina         Dąbrowska             199: 366
  22 Maria          Tomiczek             - Dominik        Ulejczyk              287: 326
  23 Zygmunt        Skwarek              - Aleksandra     Maliszewska           343: 200
  24 Julia          Pustuł               - Aleksandra     Celuch                233: 310
  25 Kamil          Nadolski             - Karol          Puto                  238: 229
  26 Michał         Głąb                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 400: 359
   2 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Obremski              365: 449
   3 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             489: 424
   4 Anna           Arana                - Przemysław     Herdzina              421: 340
   5 Barbara        Obremska             - Dariusz        Putoń                 311: 309
   6 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             350: 453
   7 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Gibas                 374: 419
   8 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Bobowski              337: 514
   9 Jan            Mrozowski            - Piotr          Potoczek              476: 310
  10 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 374: 417
  11 Dawid          Rykaczewski          - Urszula        Solarska              328: 429
  12 Leszek         Kacprzyk             - Renata         Andracka              381: 279
  13 Robert         Wagner               - Jerzy          Matyasik              393: 313
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Janina         Dąbrowska             353: 319
  15 Leszek         Stecuła              - Dominik        Ulejczyk              400: 326
  16 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              381: 287
  17 Zygmunt        Skwarek              - Szymon         Stępień               333: 333
  18 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              253: 376
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Ewa            Szałas                315: 390
  20 Michał         Głąb                 - Agnieszka      Walas                 273: 386
  21 Aleksandra     Celuch               - Waldemar       Wypchał               257: 443
  22 Kinga          Stecuła              - Kamil          Nadolski              403: 217
  23 Iwona          Skubis-Galus         - Dawid          Węgrzyński            285: 277
  24 Aleksandra     Maliszewska          - Maria          Tomiczek              256: 332
  25 Karol          Puto                 - Julia          Pustuł                277: 164
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Dawid          Adamczyk              351: 442
   2 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              449: 437
   3 Artur          Irzyk                - Jakub          Nalepa                521: 421
   4 Łukasz         Bobowski             - Barbara        Obremska              308: 326
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 316: 351
   6 Krzysztof      Gibas                - Arkadiusz      Łydka                 400: 334
   7 Urszula        Solarska             - Jan            Mrozowski             354: 397
   8 Przemysław     Herdzina             - Leszek         Kacprzyk              384: 352
   9 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Luter                 312: 318
  10 Tomasz         Lempart              - Robert         Wagner                347: 255
  11 Agnieszka      Walas                - Waldemar       Czerwoniec            313: 386
  12 Renata         Andracka             - Leszek         Stecuła               395: 350
  13 Piotr          Potoczek             - Natalia        Ogierman              311: 437
  14 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Brychcy               409: 304
  15 Szymon         Stępień              - Ewa            Szałas                244: 529
  16 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Rykaczewski           478: 370
  17 Zygmunt        Skwarek              - Adam           Jurkowski             408: 338
  18 Waldemar       Wypchał              - Aneta          Szczyrzyca            305: 338
  19 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              330: 289
  20 Michał         Głąb                 - Janina         Dąbrowska             282: 321
  21 Maria          Tomiczek             - Kinga          Stecuła               171: 574
  22 Dominik        Ulejczyk             - Iwona          Skubis-Galus          322: 234
  23 Julia          Pustuł               - Dawid          Węgrzyński            276: 249
  24 Aleksandra     Celuch               - Karol          Puto                  301: 245
  25 Kamil          Nadolski             - Aleksandra     Maliszewska           279: 221
  26 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              323: 486
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             359: 372
   3 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Gibas                 331: 380
   4 Mirosław       Uglik                - Jan            Mrozowski             402: 419
   5 Przemysław     Herdzina             - Jakub          Nalepa                461: 435
   6 Anna           Arana                - Tomasz         Lempart               335: 390
   7 Jerzy          Luter                - Tomasz         Zwoliński             338: 410
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              373: 406
   9 Dariusz        Putoń                - Natalia        Ogierman              359: 495
  10 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Szałas                418: 403
  11 Katarzyna      Kowalska             - Urszula        Solarska              302: 306
  12 Renata         Andracka             - Leszek         Kacprzyk              374: 389
  13 Jerzy          Matyasik             - Robert         Wagner                319: 364
  14 Leszek         Stecuła              - Zygmunt        Skwarek               434: 261
  15 Kinga          Stecuła              - Joanna         Brychcy               377: 354
  16 Adam           Jurkowski            - Agnieszka      Walas                 469: 440
  17 Dawid          Rykaczewski          - Piotr          Potoczek              402: 260
  18 Janina         Dąbrowska            - Aneta          Szczyrzyca            386: 403
  19 Dominik        Ulejczyk             - Szymon         Stępień               283: 375
  20 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 400: 281
  21 Waldemar       Wypchał              - Michał         Głąb                  457: 163
  22 Aleksandra     Celuch               - Iwona          Skubis-Galus          292: 279
  23 Maria          Tomiczek             - Kamil          Nadolski              343: 216
  24 Dawid          Węgrzyński           - Aleksandra     Maliszewska           292: 173
  25 Karol          Puto                 - Julia          Pustuł                235: 258
  26 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-11-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.24  31212  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.23  30345  193
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.22  24370  156
   5 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.08  29085  190
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              152.19  29524  194
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.44  27713  183
   9 Kamil Górka                    Kraków               150.75  30150  200
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.28  29155  194
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.26  28850  192
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.11  28972  193
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              149.30  28516  191
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               147.69   7089   48
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.68  28354  192
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.35  28291  192
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  19 Marek Reda                     Dębówka              146.82  29071  198
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.81  28335  193
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.68  28844  198
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.61  28539  196
  23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.94  20437  141
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  26 Justyna Górka                  Kraków               144.14  27099  188
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.64  25425  177
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  32 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27854  195
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               142.74  28263  198
  34 Dawid Pikul                    Poznań               142.60  25382  178
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Paweł Zaręba                   Warszawa             141.70  12470   88
  37 Robert Kamiński                Warszawa             141.40  15413  109
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               141.15   9316   66
  39 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  40 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             139.58  27776  199
  42 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  44 Irena Sołdan                   Sopot                139.08  26425  190
  45 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.87  26801  193
  46 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  47 Artur Irzyk                    Kraków               138.65  21075  152
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.58  27439  198
  49 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  50 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  51 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.87  26058  189
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Rafał Matczak                  Milanówek            137.35  16894  123
  54 Marcin Rogala                  Warszawa             137.23   8234   60
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            137.20   6723   49
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             136.97  26983  197
  58 Janusz Krupiński               Bytom                136.76  21061  154
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.62  26777  196
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.58  26769  196
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  62 Artur Koszel                   Warszawa             136.09  13609  100
  63 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.64  25500  188
  64 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.09  13239   98
  65 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  67 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  68 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  69 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.29   6531   49
  70 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.25  24652  185
  71 Jakub Błażejewski              Poznań               133.20  24109  181
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.09  17834  134
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.98  25266  190
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.96  25130  189
  75 Zdzisław Szota                 Warszawa             132.87  11294   85
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  77 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  78 Szymon Płachta                 Warszawa             131.92  25725  195
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Barbara Obremska               Wrocław              131.46  25241  192
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  82 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.88  25915  198
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           130.65  24823  190
  84 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.60  19198  147
  85 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  86 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  88 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  89 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.35  24637  189
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  94 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.92   9744   75
  95 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  96 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
  97 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.29  10731   83
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
  99 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 100 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.91  25653  199
 101 Michał Kolaj                   Ostróda              128.82   7214   56
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               128.76  24850  193
 103 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 105 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 106 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.19  10640   83
 107 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.03  24197  189
 108 Tomasz Lempart                 Kraków               127.93  22388  175
 109 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
 110 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 111 Czesław Grajewski              Białystok            127.86  20202  158
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.74  16862  132
 115 Anita Bruska                   Gdynia               127.74  18267  143
 116 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.69  17621  138
 117 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.61  24246  190
 118 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.50   7650   60
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.49  13896  109
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.25  18451  145
 121 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.18  22256  175
 122 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 123 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 124 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.12  11949   94
 125 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.11  25295  199
 126 Przemysław Rybicki             Otwock               127.05   4828   38
 127 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.71  24836  196
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.57  25187  199
 129 Ewa Szałas                     Katowice             126.56  11011   87
 130 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
 131 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 132 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 133 Natalia Ogierman               Katowice             125.93  20778  165
 134 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 135 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.25  18787  150
 138 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.10  13386  107
 139 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.89  11240   90
 140 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 141 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 143 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.62   8973   72
 144 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 146 Marek Rogalski                 Warszawa             124.20  20120  162
 147 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 148 Tomasz Górka                   Kraków               124.09  10672   86
 149 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07   7568   61
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 151 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 152 Marta Bajorek                  Warszawa             123.42  24561  199
 153 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 154 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.14  19333  157
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 156 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    122.70   9080   74
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 158 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 161 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         121.95  15975  131
 162 Adam Janicki                   Wrocław              121.76  15463  127
 163 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.68  10343   85
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 165 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 167 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.61  14956  124
 168 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       120.34   8544   71
 170 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 171 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 172 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 174 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 175 Ewelina Gruda                  Białystok            119.45   7167   60
 176 Joanna Brychcy                 Katowice             119.26  13596  114
 177 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 178 Bożena Guział                  Racibórz             119.19  17997  151
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 181 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.05   9881   83
 182 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.92   8443   71
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            118.82  23169  195
 184 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.79  15205  128
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 186 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.66  23021  194
 187 Agnieszka Walas                Kraków               118.35  16096  136
 188 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.22   6502   55
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.85  21685  184
 191 Teresa Zalewska                Racibórz             117.74  22017  187
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.17  15584  133
 196 Marcin Stachowski              Wydartowo I          117.16  22846  195
 197 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 198 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 199 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 200 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 201 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.47  13744  118
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 203 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 204 Renata Andracka                Zwola                116.40  23280  200
 205 Jerzy Luter                    Bytom                116.38  22461  193
 206 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.31  23029  198
 207 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 208 Monika Siemaszko               Lipiany              115.70  22678  196
 209 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 210 Marta Świątkowska              Wrocław              115.45  21935  190
 211 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.18  10942   95
 212 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 213 Urszula Solarska               Łódź                 115.13  22450  195
 214 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
 215 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 216 Dariusz Sowula                 Kraków               114.99  11729  102
 217 Maria Pokorska                 Warszawa             114.41  22539  197
 218 Sławomir Wolski                Wrocław              114.39  21963  192
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            114.29  12458  109
 220 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.07  21901  192
 222 Katarzyna Kowalska             Katowice             113.97  14474  127
 223 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.39  15081  133
 227 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 228 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.11  21717  192
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              112.58  10020   89
 230 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 231 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 233 Dorota Ostrowska               Białystok            111.62  16073  144
 234 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.56  21532  193
 235 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 237 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 238 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 239 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 240 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 241 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 242 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 243 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 244 Michał Landowski               Police               109.98  10118   92
 245 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 246 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.93  16820  153
 247 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 248 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 249 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 250 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 251 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 252 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.50   7446   68
 253 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.48  21458  196
 254 Józef Burzyński                Ełk                  109.45  18059  165
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.23  20426  187
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 257 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.94  21025  193
 258 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 259 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 262 Marta Sztajnert                Wisła                108.09  10485   97
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 264 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 267 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.68   7753   72
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
 269 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.55  15769  148
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 272 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 274 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 275 Konrad Pajączek                Milanówek            105.47   6117   58
 276 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 277 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.98  11548  110
 278 Waldemar Wypchał               Kraków               104.88   6922   66
 279 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 280 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 281 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 282 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 283 Agnieszka Dawid                Kraków               104.04   9676   93
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.93   7483   72
 285 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 286 Sylwia Buks                    Warszawa             103.62   6321   61
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 289 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 290 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 291 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.42  16490  161
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
 294 Michał Dreczka                 Poznań               101.68   7219   71
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 298 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 300 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 301 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 302 Szymon Stępień                 Bytom                 99.49   3880   39
 303 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.42  19586  197
 304 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 305 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.67   9078   92
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 309 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 310 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.64   7538   78
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 312 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.15  10086  106
 315 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.11  10272  108
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 317 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 318 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.14  14027  149
 321 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 323 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 324 Radosław Słowicki              Warszawa              90.39   3254   36
 325 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 326 Adam Kędzior                   Lublin                90.23   3158   35
 327 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.99  14951  168
 330 Michał Głąb                    Zabrze                87.40   2622   30
 331 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 333 Teresa Balewska                Reda                  84.13  12451  148
 334 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.88   6123   73
 335 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 336 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 337 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 338 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 339 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 340 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 341 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 342 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 343 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 344 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     78.62   4953   63
 345 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 346 Dawid Węgrzyński               Zabrze                74.87   3893   52
 347 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 348 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 349 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 350 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 351 Mirosław Dejna                 Sampława              65.89  12980  197
 352 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 353 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 23-11-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.68   3603   28
   4 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   5 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   6 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   7 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
   8 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   9 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  10 Piotr Domański                 Lublin               139.92   3498   25
  11 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.68   2942   25
  14 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  15 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  16 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  17 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  18 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  19 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  21 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  22 Radosław Więch                 Warszawa             134.00   3216   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  24 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  25 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  26 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  27 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  28 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  29 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  30 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  31 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  32 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  33 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  34 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  36 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  37 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  38 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  39 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  41 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  42 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  43 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  44 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  45 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  46 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  47 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  49 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  50 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  51 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  52 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  53 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  54 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  55 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  56 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  57 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  58 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  59 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  60 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  61 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  62 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  63 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  69 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  70 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  71 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  72 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  73 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  74 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  75 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  76 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  77 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  78 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  79 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  80 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  81 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  84 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        121.19   1939   16
  85 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  86 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  87 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  88 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
  89 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  90 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  91 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  94 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  95 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  96 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  98 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  99 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 100 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 101 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 103 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 104 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 106 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 107 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 112 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 113 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 114 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 115 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 116 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 118 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 121 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 122 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 125 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 126 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 127 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 128 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 129 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 130 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 131 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 132 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 133 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 134 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 135 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 136 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 137 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 138 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 139 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 140 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 141 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 142 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 143 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 144 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 145 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 146 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 147 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 150 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 151 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 152 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 153 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 154 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 155 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 156 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 157 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 158 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 159 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 160 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 161 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 162 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 163 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 164 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 165 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 166 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 167 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 168 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 169 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 170 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 171 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 172 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 173 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 174 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 175 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 176 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 177 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 178 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 179 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 180 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 181 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 182 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 183 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 184 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 185 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 186 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 187 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 188 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 189 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 190 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 191 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 192 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 193 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 194 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 195 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 196 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 197 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 198 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 199 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 200 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 201 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 202 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 203 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 204 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 205 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 206 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 207 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 208 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 209 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 210 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 211 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 212 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 213 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 214 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 215 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 216 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 217 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 218 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 219 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 220 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 221 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 222 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 223 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 224 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 225 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 226 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 227 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 228 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 229 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 230 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 231 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 232 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 233 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 234 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 235 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 236 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 237 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 238 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 239 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 240 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 241 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 242 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 243 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 244 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 245 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 246 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 247 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 248 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 249 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 250 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 251 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 252 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 253 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 254 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 255 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 256 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 257 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 258 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 259 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 260 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 261 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 262 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 263 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 264 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 265 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 266 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 267 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 268 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 269 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 270 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 271 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 272 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 273 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 274 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 277 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 278 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 279 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 280 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 281 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 282 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 283 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 284 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 285 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 287 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 288 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 289 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 290 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 291 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 292 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 293 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 294 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 295 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 296 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 297 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 298 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 299 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 300 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 301 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 302 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 303 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie