Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2022

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki642
2Karol Wyrębkiewicz320
3Miłosz Wrzałek220
4Kamil Górka211
5Łukasz Bobowski201
6Maciej Czupryniak122
7Michał Alabrudziński110
8Irena Sołdan101
9Konrad Sowula100
 Rafał Lenartowski100
 Kazimierz Merklejn100
 Jan Mrozowski100
 Igor Kabalewski100
 Tomasz Lempart100
 Łukasz Tuszyński100
 Dariusz Putoń100
 Jakub Zaryński100
18Mariusz Skrobosz041
19Krzysztof Mówka021
20Marek Dudkiewicz012
21Franciszek Łysek011
 Natalia Woźniak011
 Bartosz Morawski011
24Marek Reda010
 Magdalena Parowicz010
 Krzysztof Gibas010
 Michał Kolaj010
 Przemysław Herdzina010
29Dawid Adamczyk001
 Tomasz Nasiłowski001
 Justyna Górka001
 Artur Irzyk001
 Alicja Grąbczewska001
 Piotr Broda001
 Maciej Grąbczewski001
 Krzysztof Kałuża001
 Zbigniew Wietecki001
 Jakub Szymczak001
 Kacper Zegadło001
 Michał Waszkiewicz001
 Mariusz Wrześniewski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2022)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz484141130
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka38222484
5Kazimierz Merklejn36382498
6Michał Alabrudziński34271374
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23191153
9Dariusz Kosz21141247
10Dawid Pikul19172056
11Miłosz Wrzałek19151953
12Paweł Stanosz1716841
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz179733
15Dominik Urbacki157426
16Justyna Górka13111539
17Krzysztof Mówka12191647
18Krzysztof Obremski11101435
19Rafał Lenartowski118928
20Kacper Zegadło115521
21Wojciech Usakiewicz10151035
22Paweł Dawidson1012729
23Łukasz Tuszyński1011930
24Marcin Mroziuk1091130
25Dariusz Putoń105823
26Mariusz Wrześniewski9141437
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak8141436
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda761023
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62513
36Łukasz Bobowski58922
37Jakub Zaryński58720
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46414
43Jan Mrozowski44513
 Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Marek Dudkiewicz37717
50Zdzisław Szota35513
51Artur Irzyk34512
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mikołaj Cieplik3137
58Janusz Krupiński3115
59Mariusz Orzeł24511
60Sławomir Kordjalik24410
61Paweł Stefaniak23611
 Natalia Woźniak23611
63Marcin Skrzyniarz2349
64Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
66Szymon Płachta2248
 Maciej Grąbczewski2248
68Piotr Broda2237
69Robert Kaciński2204
70Grzegorz Święcki2147
71Tomasz Ciejka2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Krzysztof Kałuża2024
77Jerzy Matyasik2013
78Jakub Błażejewski2002
 Paweł Mazurek2002
80Andrzej Rechowicz16916
81Barbara Obremska1506
82Dariusz Dzierża1326
83Jacek Pietruszka1236
84Michał Waszkiewicz1225
85Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
 Szymon Dąbrowski1203
88Paweł Pogorzelski1146
89Filip Warzecha1124
90Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
97Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
104Dariusz Ulatowski1045
105Tomasz Nasiłowski1034
 Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
108Dariusz Kuć1023
109Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Konrad Sowula1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Tomasz Lempart1012
 Weronika Rudnicka1012
121Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
135Andrzej Kwiatkowski07815
136Kamil Kister0527
137Rafał Wesołowski0459
138Robert Kuszpit0437
139Przemysław Herdzina0415
140Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
142Marcin Rogala0314
143Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
146Franciszek Łysek0224
 Rafał Dąbrowski0224
 Alicja Grąbczewska0224
 Magdalena Kupczyńska0224
150Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
152Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
 Michał Kolaj0202
155Radosław Jachna0167
156Marek Roszak0156
157Bogusław Szyszka0145
158Arkadiusz Łydka0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
165Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Zbigniew Wietecki0112
172Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Krzysztof Gibas0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Magdalena Parowicz0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Mateusz Królikowski0101
201Mariola Osajda-Matczak0044
202Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
212Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Ewa Dunikowska0011
 Maurycy Machnio0011
 Agnieszka Matus0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Bartosz Bartczak0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Maciej Śliwa0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
47XXV Mistrzostwa Łodzi2019-10-27
48XXVII Mistrzostwa Polski2019-11-11
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
34III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2020-08-09
35XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza2020-08-23
36I Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble2021-10-03
37XXIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble2021-10-10
38Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora MDK w Mławie2022-04-03
39V Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2022-07-31
40XXIX Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika2022-11-13
41III Bielański Turniej Gier Stolikowych2022-11-27
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
38VII Mistrzostwa Ciechanowca2020-09-27
39VIII Mistrzostwa Ciechanowca2021-07-11
40Ósme scrabble nad jeziorem2021-09-05
41Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew2022-03-27
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie