Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2015

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński341
2Kamil Górka300
 Mariusz Skrobosz300
4Łukasz Bobowski221
5Rafał Lenartowski201
6Dominik Urbacki200
7Dariusz Kosz140
8Kazimierz Merklejn121
9Dawid Adamczyk112
10Mateusz Borsuk111
 Bartosz Morawski111
 Miłosz Wrzałek111
 Artur Irzyk111
14Maciej Czupryniak110
 Tomasz Zwoliński110
16Piotr Pietuchowski102
 Marek Reda102
18Paweł Jackowski101
 Łukasz Tuszyński101
20Maciej Grąbczewski100
 Dariusz Putoń100
 Piotr Broda100
 Grzegorz Pukniel100
 Jan Mrozowski100
 Jakub Szymczak100
26Mirosław Uglik020
 Małgorzata Deszczyńska020
28Andrzej Rechowicz012
29Justyna Górka011
 Krzysztof Mówka011
31Karol Wyrębkiewicz010
 Szymon Płachta010
 Andrzej Kroc010
 Adam Szukalski010
 Ewa Czerwoniec010
 Rafał Matczak010
 Jakub Zaryński010
 Grzegorz Łukasik010
39Andrzej Kwiatkowski002
40Natalia Woźniak001
 Mikołaj Cieplik001
 Dawid Pikul001
 Małgorzata Szczygieł001
 Dariusz Kuć001
 Bronisław Parada001
 Bogusław Szyszka001
 Andrzej Oleksiak001
 Irena Sołdan001
 Krzysztof Sporczyk001
 Mariusz Sylwestrzuk001
 Alicja Grąbczewska001
 Magdalena Kupczyńska001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2015)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński715248171
2Mariusz Skrobosz41243297
3Stanisław Rydzik373432103
4Kamil Górka29171662
5Kazimierz Merklejn27331474
6Dariusz Banaszek27162063
7Michał Alabrudziński2116845
8Paweł Stanosz1716841
9Mateusz Żbikowski17121645
10Dariusz Kosz179935
11Dawid Pikul13111539
12Bartosz Morawski1212832
13Justyna Górka12101032
14Karol Wyrębkiewicz127625
15Miłosz Wrzałek1181332
16Krzysztof Mówka10151237
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Krzysztof Obremski951327
21Rafał Lenartowski88824
22Marek Syczuk710421
23Szymon Fidziński73111
24Dominik Urbacki72110
25Paweł Jackowski6101127
26Marek Reda65718
27Mariusz Wrześniewski59923
28Łukasz Tuszyński55515
29Radosław Konca54211
30Dariusz Putoń53816
31Maciej Czupryniak49821
32Mirosław Uglik46313
33Robert Duczemiński45615
34Dawid Adamczyk45312
35Michał Derlacki44311
36Mateusz Borsuk4419
37Irena Sołdan43916
38Andrzej Oleksiak43512
39Robert Kamiński4217
40Piotr Pietuchowski41611
41Zdzisław Szota35513
42Grzegorz Kurowski3339
43Szymon Zaleski3306
44Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
46Ryszard Dębski3159
47Jakub Szymczak3126
48Łukasz Bobowski26412
49Mariusz Orzeł24511
50Sławomir Kordjalik24410
51Paweł Stefaniak23611
52Marcin Skrzyniarz2349
53Krzysztof Usakiewicz2327
54Waldemar Czerwoniec22812
55Marek Dudkiewicz2259
56Robert Kaciński2204
57Grzegorz Święcki2147
58Artur Irzyk2125
59Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
 Piotr Broda2114
 Jan Mrozowski2114
63Michał Trumpus2103
64Tomasz Ciejka2024
65Jerzy Matyasik2013
 Joanna Juszczak2013
67Małgorzata Deszczyńska161017
68Andrzej Rechowicz16916
69Michał Makowski1326
 Dariusz Dzierża1326
71Grzegorz Łukasik1315
72Jacek Pietruszka1236
73Szymon Płachta1214
74Grzegorz Pukniel1203
75Filip Warzecha1124
76Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
80Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
84Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
86Natalia Woźniak1023
87Maciej Grąbczewski1012
 Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
94Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
107Andrzej Kwiatkowski06814
108Jakub Zaryński0549
109Robert Kuszpit0437
110Rafał Wesołowski0336
111Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
113Adam Szukalski0303
 Barbara Obremska0303
 Wiktor Stępień0303
116Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
118Kamil Kister0213
 Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
121Kacper Zegadło0202
 Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
 Jolanta Chłopińska0202
125Radosław Jachna0156
126Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
128Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
132Joanna Stępień0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Ewa Ciszewska0112
 Rafał Matczak0112
139Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Zofia Gajewska0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Mateusz Królikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Rzychoń0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Ryszard Korpalski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Arkadiusz Łydka0101
164Mariola Osajda-Matczak0044
165Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Tomasz Szymański0022
 Natalia Ogierman0022
 Krzysztof Sporczyk0022
172Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Bronisław Parada0011
 Marzena Zawierska0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Andrzej Słapiński0011
 Monika Siemaszko0011
 Mariusz Kubicki0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Gabriela Hofman0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Dariusz Kuć0011
 Andrzej Lożyński0011
 Dorota Stachowska0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Bogusław Koszarski0011
 Marta Bajorek0011
 Mariusz Wójcik0011
 Tomasz Lewiński0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
47XXV Mistrzostwa Łodzi2019-10-27
48XXVII Mistrzostwa Polski2019-11-11
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie