Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2009

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik521
2Dariusz Kosz501
3Krzysztof Obremski432
4Mariusz Skrobosz332
5Miłosz Wrzałek301
6Kamil Górka232
7Kazimierz Merklejn132
8Tomasz Zwoliński113
9Krzysztof Mówka110
10Rafał Lenartowski101
 Marek Dudkiewicz101
 Michał Alabrudziński101
13Piotr Broda100
 Jakub Szymczak100
 Karol Waniek100
 Mateusz Borsuk100
 Dawid Pikul100
 Karol Wyrębkiewicz100
19Bartosz Morawski021
20Rafał Dąbrowski020
 Adam Szukalski020
22Paweł Jackowski011
 Łukasz Tuszyński011
24Wojciech Zemło010
 Justyna Górka010
 Michał Makowski010
 Kamil Kister010
 Piotr Jakubiak010
 Robert Kuszpit010
 Jolanta Chłopińska010
 Filip Warzecha010
 Robert Duczemiński010
 Radosław Jachna010
34Irena Sołdan002
35Agnieszka Krupka001
 Robert Kamiński001
 Ireneusz Moralewicz001
 Weronika Rudnicka001
 Grzegorz Kurowski001
 Dominik Piasecki001
 Marek Reda001
 Beata Wiączkowska001
 Jan Kozłowski001
 Jakub Zaryński001
 Waldemar Czerwoniec001
 Łukasz Bobowski001
 Tomasz Suchanek001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2009)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński614439144
2Mariusz Skrobosz31182776
3Dariusz Banaszek27162063
4Stanisław Rydzik24182163
5Kazimierz Merklejn19251054
6Paweł Stanosz1716841
7Mateusz Żbikowski17111644
8Kamil Górka12101032
9Karol Wyrębkiewicz116623
10Wojciech Usakiewicz10151035
11Paweł Dawidson1012729
12Marcin Mroziuk1091029
13Krzysztof Mówka712726
14Dawid Pikul79824
15Miłosz Wrzałek73414
16Justyna Górka73313
17Szymon Fidziński73111
18Dariusz Kosz61310
19Radosław Konca54211
20Marek Syczuk54110
21Krzysztof Obremski53311
22Mariusz Wrześniewski48517
23Robert Duczemiński45514
24Michał Derlacki44311
25Andrzej Oleksiak43310
26Maciej Czupryniak38718
27Zdzisław Szota35513
28Szymon Zaleski3306
29Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
31Ryszard Dębski3159
32Paweł Jackowski25411
33Mariusz Orzeł24511
34Sławomir Kordjalik24410
35Paweł Stefaniak23611
36Marcin Skrzyniarz2349
37Waldemar Czerwoniec22610
38Robert Kaciński2204
39Marek Dudkiewicz2125
40Robert Kamiński2114
41Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
43Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
45Małgorzata Deszczyńska141015
46Andrzej Rechowicz14611
47Krzysztof Usakiewicz1326
48Dariusz Putoń12811
49Łukasz Tuszyński1236
 Rafał Lenartowski1236
51Jacek Pietruszka1225
 Michał Alabrudziński1225
53Grzegorz Święcki1146
54Dariusz Dzierża1124
 Marek Reda1124
 Filip Warzecha1124
57Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
59Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
62Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
64Piotr Pietuchowski1023
65Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Wojciech Sołdan1012
70Jakub Szymczak1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Mateusz Borsuk1001
 Piotr Broda1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Karol Waniek1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
85Andrzej Kwiatkowski0448
86Bartosz Morawski0325
 Andrzej Kowalski0325
 Robert Kuszpit0325
89Wiktor Stępień0303
90Michał Makowski0224
91Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Rafał Dąbrowski0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
95Przemysław Herdzina0202
 Adam Szukalski0202
 Leszek Stecuła0202
98Irena Sołdan0145
 Marek Roszak0145
100Jakub Zaryński0134
101Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
104Jarosław Michalak0112
 Ewa Ciszewska0112
 Radosław Jachna0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Beata Wiączkowska0112
110Piotr Jakubiak0101
 Dawid Adamczyk0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Kamil Kister0101
 Przemysław Rybicki0101
 Kuba Koisar0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
131Mariola Osajda-Matczak0033
132Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Jan Kozłowski0022
 Tomasz Ciejka0022
 Łukasz Bobowski0022
 Tomasz Szymański0022
138Weronika Rudnicka0011
 Rafał Wesołowski0011
 Bartosz Orłowski0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Krupka0011
 Tomasz Suchanek0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Grzegorz Kurowski0011
 Joanna Ostrowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Dominik Piasecki0011
 Maciej Michalak0011
 Artur Irzyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011

Medale wszystkie - Kamil Górka

1TurniejData
1X Mistrzostwa Polski2002-11-24
2III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
3VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
4IV Turniej 24h Non Stop Le Mans2004-12-12
5Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
6VI Turniej 24h Non Stop Le Mans2006-12-10
7Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
8II Mistrzostwa Doliny Karpia2007-04-01
9XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2008-05-18
10XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
11VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
12IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
13II Mistrzostwa Puław2010-02-28
14XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2010-06-13
15XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
16XVI Puchar Polski, Legnica2010-10-24
17VI Mistrzostwa Doliny Karpia2011-04-10
18XVII Puchar Polski2011-09-11
19XI Turniej 24h Non Stop Le Mans2011-11-12
20X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2012-01-08
21IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2012-08-12
22XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2013-01-13
23XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
24IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2013-08-18
25I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
26IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
27I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
28XXIII Mistrzostwa Polski2015-11-15
29XV Turniej 24h Non Stop Le Mans2015-12-06
30II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2016-04-03
31XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2016-09-18
32I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25
33III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01
34V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22
2TurniejData
1V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
4VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
5X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
6IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
7XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2007-06-03
8IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
9I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
10IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzna2009-11-29
11V Mistrzostwa Jaworzna2010-11-07
12IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2011-01-23
13IX Mistrzostwa Wrocławia2013-09-15
14Turniej Tysiąclecia2013-10-27
15XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2014-01-06
16IX Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2014-03-30
17V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2014-10-19
18XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2016-06-19
19XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10
20IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu2018-03-11
3TurniejData
1VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
2IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
3III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
4X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
5VI Mistrzostwa Wybrzeża2007-05-06
6XIII Puchar Polski2007-06-24
7VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
8XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
9XV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2009 - Jesień2009-11-08
10XVII Mistrzostwa Polski2009-12-06
11I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny2010-10-03
12X Mistrzostwa Wybrzeża2011-05-15
13VI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2011-06-05
14XII Turniej 24h Non Stop Le Mans2012-12-02
15IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2013-09-01
16X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
17I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
18XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”2016-07-03
19XVI Turniej Le Mans2016-12-04
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20
21IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST2019-05-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie