Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2008

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kazimierz Merklejn450
2Stanisław Rydzik362
3Karol Wyrębkiewicz311
4Mariusz Skrobosz211
5Justyna Górka201
 Kamil Górka201
7Dawid Pikul121
 Tomasz Zwoliński121
9Mateusz Żbikowski111
10Miłosz Wrzałek110
 Paweł Jackowski110
12Marek Reda101
 Andrzej Oleksiak101
 Piotr Pietuchowski101
15Michał Ozimiński100
 Anita Bruska100
 Patryk Gadus100
 Filip Warzecha100
 Andrzej Rechowicz100
 Marek Dudkiewicz100
21Michał Alabrudziński011
 Michał Makowski011
 Krzysztof Langiewicz011
 Rafał Lenartowski011
25Krzysztof Mówka010
 Dariusz Dzierża010
 Bartosz Morawski010
 Arkadiusz Łydka010
 Łukasz Tuszyński010
 Przemysław Rybicki010
31Tomasz Ciejka002
 Irena Sołdan002
33Robert Kuszpit001
 Dariusz Putoń001
 Andrzej Kwiatkowski001
 Jakub Zaryński001
 Dariusz Kosz001
 Krzysztof Obremski001
 Rafał Wesołowski001
 Robert Duczemiński001
 Radosław Jachna001
 Wojciech Sołdan001
 Łukasz Bobowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2008)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński604336139
2Mariusz Skrobosz28152568
3Dariusz Banaszek27162063
4Stanisław Rydzik19162055
5Kazimierz Merklejn1822848
6Paweł Stanosz1716841
7Mateusz Żbikowski17111644
8Wojciech Usakiewicz10151035
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk1091029
11Kamil Górka107825
12Karol Wyrębkiewicz106622
13Szymon Fidziński73111
14Justyna Górka72312
15Krzysztof Mówka611724
16Dawid Pikul69823
17Radosław Konca54211
18Marek Syczuk54110
19Mariusz Wrześniewski48517
20Robert Duczemiński44513
21Michał Derlacki44311
22Miłosz Wrzałek43310
 Andrzej Oleksiak43310
24Maciej Czupryniak38718
25Zdzisław Szota35513
26Szymon Zaleski3306
27Jarosław Borowski3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Jackowski2439
33Paweł Stefaniak23611
34Marcin Skrzyniarz2349
35Waldemar Czerwoniec2259
36Robert Kaciński2204
37Robert Kamiński2103
 Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
40Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
42Małgorzata Deszczyńska141015
43Andrzej Rechowicz14611
44Krzysztof Usakiewicz1326
45Dariusz Putoń12811
46Jacek Pietruszka1225
47Grzegorz Święcki1146
48Dariusz Kosz1124
 Łukasz Tuszyński1124
 Dariusz Dzierża1124
51Marek Reda1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Marek Dudkiewicz1113
55Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
58Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
60Filip Warzecha1023
 Piotr Pietuchowski1023
62Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Krzysztof Obremski1012
 Wojciech Sołdan1012
68Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Patryk Gadus1001
 Jacek Gigoła1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
79Andrzej Kwiatkowski0448
80Andrzej Kowalski0325
81Wiktor Stępień0303
82Robert Kuszpit0224
 Rafał Lenartowski0224
84Mariusz Sylwestrzuk0213
 Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Michał Alabrudziński0213
88Leszek Stecuła0202
 Przemysław Herdzina0202
90Marek Roszak0145
91Michał Makowski0123
 Katarzyna Stępień0123
 Irena Sołdan0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Jakub Zaryński0123
 Artur Koszel0123
97Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Bartosz Morawski0112
102Dawid Adamczyk0101
 Kuba Koisar0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Przemysław Rybicki0101
 Marek Swoboda0101
 Beata Wiączkowska0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
121Mariola Osajda-Matczak0033
122Tomasz Ciejka0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Szymański0022
126Bartosz Orłowski0011
 Łukasz Bryła0011
 Radosław Jachna0011
 Jan Kozłowski0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Maciej Michalak0011
 Joanna Ostrowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Rafał Wesołowski0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Łukasz Bobowski0011
 Rafał Dąbrowski0011
 Artur Irzyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011

Medale wszystkie - Stanisław Rydzik

1TurniejData
1Turniej Milenijny2001-01-21
2II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
3VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
6II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
7III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
8V Mistrzostwa Podhala2005-02-20
9I Mistrzostwa Iławy2005-05-22
10III Mistrzostwa Bałtyku2005-09-17
11III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
12Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
13XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
14Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
15X Mistrzostwa Podbeskidzia, Bielsko-Biała2007-10-28
16XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
17IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki2008-01-26
18VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
19VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
20Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
21IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
22Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
23IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
24Wielka Łódka 2009 - Lato2009-07-19
25V Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2010-03-28
26Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
27VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
28XI Mistrzostwa Podhala2011-02-26
29Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
30II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
31VI Mistrzostwa Jaworzna, XVI Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2011-09-18
32VIII Mistrzostwa Doliny Karpia2013-03-24
33II Turniej Książąt Świdnickich2013-08-31
34II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko2014-03-23
35ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku2014-06-22
36I Mistrzostwa Ciechanowca2014-07-13
37XX Mistrzostwa Łodzi2014-10-26
38Turniej Towarzyszący MP 20162016-11-13
39Szóste scrabble nad jeziorem2018-06-10
40V Mistrzostwa Ciechanowca2018-07-15
2TurniejData
1III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
2IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
3II Turniej 'Blanki w szranki'2002-05-26
4VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
5Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
6VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
9IX Mistrzostwa Podbeskidzia2006-09-24
10II Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2007-09-30
11III Mistrzostwa Doliny Karpia2008-03-16
12XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2008-03-30
13XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2008-07-27
14Wielka Łódka 2008 - Lato '10 Lat Minęło'2008-08-03
15XI Mistrzostwa Warmii i Mazur2008-10-05
16XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
17IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
18XIII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2009-07-26
19Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
20XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
21VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
22XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2011-07-31
23Turniej Mistrzów 'Primus Inter Pares 2011'2011-08-12
24XIX Mistrzostwa Polski2011-11-20
25III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2012-06-24
26IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
27VII Mistrzostwa Jaworzna, XVII Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2012-09-16
28III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
29XVIII Mistrzostwa Łodzi2012-10-28
30IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
31Drugi Turniej Scrabble nad Jeziorem2014-06-08
32XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
33IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
34IX Mistrzostwa Jaworzna, XIX Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2014-09-14
35Urodziny Alfreda2016-04-10
36XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"2016-04-17
37XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
38II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
39I Plenerowy Turniej Scrabble w Powsinie2018-08-05
3TurniejData
1Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
2I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2000-09-17
3VII Puchar Polski2001-06-17
4IX Puchar Polski2003-06-15
5II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
6IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
7VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
8X Mistrzostwa Łodzi2004-11-14
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
11IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
12XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
13X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2006-04-23
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
16XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
17VII Mistrzostwa Podhala2007-02-03
18XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
19XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
20V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
21V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2009-08-16
22XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
23VIII Mistrzostwa Bałtyku2011-09-04
24XVII Puchar Polski2011-09-11
25XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2012-10-21
26Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble2012-12-09
27XII Mistrzostwa Wybrzeża2013-05-19
28I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
29I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2014-04-06
30X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
31Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
32XIV Turniej 24h Non Stop Le Mans2014-11-30
33XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09
34Turniej Towarzyszący MP 20172017-11-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie