Legnica14
maja
Legnica 14-15 maja XXII Puchar Polski
Świętochłowice14
maja
Świętochłowice 14 maja Świony Scrabble Open 16
Tychy15
maja
Tychy 15 maja II Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST
Świony Scrabble Open 1614 maja 2016 — Świony Scrabble Open 16InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

Świony Scrabble Open 16Świętochłowice, 14 maja 2016
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


W pięknej scenerii dwóch odrestaurowanych wież po kopalnianych, już po raz drugi w Świętochłowicach, odbył się turniej Scrabble z okazji Dni Funduszy Unijnych. Tym razem dodatkową atrakcją była możliwość dołączenia do GP GKS.
Mimo lokalnego zasięgu nierankingowego spotkania uzyskano rekordową frekwencję 29 graczy. Reprezentowanych było aż 16 miast w tym oczywiście Świętochłowice. Przyjęto formułę grania w żółtej koszulce lidera rundy. Byli to Ewa Szałas, Maciej Rzychoń i nieustający od 4 rundy Jan Mrozowski z Krakowa, którego nie dało się zatrzymać mimo ufundowanej koszulki „STOP” liderowi.
Ciężar rywalizacji chcąc, nie chcąc przeniósł się na nagradzane zestawami scrabble dodatkowe kategorie za high score 1 rundy – Krzysztof Kałuża 677 pkt minimalną przegraną — Szymon Stępień 1pkt 438-439, najlepszej zawodniczki Świętochłowic – Monika Laska.
Ostatecznie i zdecydowanie z przewagą dwóch pkt i rankingiem turniejowym 189 zwyciężył jedyny reprezentant Krakowa Jan Mrozowski przed jedynym reprezentantem z Warszawy w dodatku z poczekalni rankingowej Wojciechem Usakiewiczem. Honor GKS obronił Maciej Rzychoń ulegając dwukrotnie jedynie liderowi.
Zadebiutowały Małgorzata Wawro i Monika Laska. Sprawnie wspomagali sędziego Kinga, Beniamin i Monika. Nagrodę dla najlepszej bibliotekarki otrzymała Joanna Brychcy. Rozdysponowano 6 zestawów do scrabble, nagrody pieniężne i 3 promowane gry Trójkąt trzech cesarzy Józefa Pogody.
Profesjonalne oznaczenia stołów do gry wykonał Adam Jurkowski. Grających wzmacniał i żywił Jacek Chrząszcz. Nagrody wręczał Prezydent miasta Świętochłowice Stanisław Korman.
Jeżeli się podobało zapraszam 11.06.2016 na finał GP GKS do Bytomia.
relacja: Leszek Stecuła
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Świony Scrabble Open


Rodzaj turniejuOtwarty , nierankingowy, 16 minut na gracza
Sposób rozgrywania8 rund 1-6 szwajcar 7- dubov 8 -duńczyk
Miejsce rozgrywekŚwiętochłowice ul.Wojska Polskiego 16 D Ośrodek przy wieży Basztowa Świętochłowice
Obrońca tytułuAndrzej Rechowicz
SędziaLeszek Stecuła
Harmonogram11.00-20.00
Wpisowe10 złotych na cele GP GKS
DojazdZe średnicówki w kierunku Zgody
WyżywienieZestaw z kotletem, pizza, zestaw niespodzianka
Nagrody300-200-100 plus zestawy do scrabble
Dodatkowe atrakcjeSiłownia na powietrzu, Dni Funduszy Unijnych
OrganizatorzyLeszek Stecuła 605312315
SponsorzyUM Świętochłowice, GKS


  1.Jan Mrozowski           141 Kraków              3496  8.0
  2.Wojciech Usakiewicz     139 Warszawa            3280  6.0
  3.Maciej Rzychoń          144 Katowice            3207  6.0
  4.Maciej Czupryniak       149 Milanówek           3242  5.0
  5.Łukasz Sornek           142 Mikołów             3217  5.0
  6.Darek Puton             151 Ruda_Śląska         3024  5.0
  7.Maciej Śliwa            132 Zabrze              2898  5.0
  8.Leszek Kilian           103 Jaworzno            2523  5.0
  9.Krzysztof Kałuża        144 Sosnowiec           3447  4.0
 10.Adam Jurkowski          134 Knurów              3177  4.0
 11.Arkadiusz Łydka         127 Jaworzno            3083  4.0
 12.Ewa Szałas              123 Katowice            3069  4.0
 13.Leszek Kacprzyk         123 Katowice            3054  4.0
 14.Leszek Stecuła          131 Bytom               2887  4.0
 15.Jerzy Luter             125 Bytom               2800  4.0
 16.Joanna Brychcy          112 Katowice            2773  4.0
 17.Szymon Stępień          100 Bytom               3165  3.0
 18.Bożena Guział           118 Racibórz            3020  3.0
 19.Katarzyna Kowalska      122 Katowice            2942  3.0
 20.Dominik Ulejczyk        100 Będzin              2550  3.0
 21.Zugmunt Skwarek         100 Katowice            2482  3.0
 22.Andrzej Klich           100 Jaworzno            2454  3.0
 23.Irena Sołdan            140 Sopot               2313  3.0
 24.Dawid Węgrzyński        100 Zabrze              1991  3.0
 25.Kinga Stecuła           105 Bytom                806  2.0
 26.Maria Tomiczek          100 Zabrze              1918  1.0
 27.Beniamin Stecuła        100 Bytom                304  1.0
 28.Małgorzta Wawro         100 Katowice            1834  0.0
 29.Monika Laska            100 Świętochłowice       139  0.0
  1  Darek Puton             151 Ruda_Śląska       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    2  Maciej Czupryniak      149   +  445:381   199
   2    1   14  Ewa Szałas             123   +  311:293   173
   3    3   19  Leszek Kilian          103   +  390:257   153
   4    2    7  Irena Sołdan           140   +  405:341   190
   5    1    6  Jan Mrozowski          141   -  379:413    91
   6    2    4  Maciej Rzychoń         144   -  357:405    94
   7    4   10  Maciej Śliwa           132   -  338:343    82
   8    5   15  Leszek Kacprzyk        123   +  399:350   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.38


  2  Maciej Czupryniak       149 Milanówek         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Darek Puton            151   -  381:445   101
   2    9    3  Krzysztof Kałuża       144   +  441:413   194
   3    5    9  Adam Jurkowski         134   +  404:349   184
   4    3   17  Bożena Guział          118   +  407:339   168
   5    2    4  Maciej Rzychoń         144   -  367:370    94
   6    3    7  Irena Sołdan           140   +  399:343   190
   7    1    6  Jan Mrozowski          141   -  405:452    91
   8    4    9  Adam Jurkowski         134   +  438:381   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.75


  3  Krzysztof Kałuża        144 Sosnowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Maciej Rzychoń         144   -  373:388    94
   2    9    2  Maciej Czupryniak      149   -  413:441    99
   3   11   13  Jerzy Luter            125   -  392:396    75
   4   12   26  Maria Tomiczek         100   +  677:186   150
   5   10   14  Ewa Szałas             123   -  402:477    73
   6   12   23  Małgorzta Wawro        100   +  352:254   150
   7    9   21  Andrzej Klich          100   +  399:312   150
   8    7   22  Szymon Stępień         100   +  439:438   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.62


  4  Maciej Rzychoń          144 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    3  Krzysztof Kałuża       144   +  388:373   194
   2    4   16  Katarzyna Kowalska     122   +  485:280   172
   3    1    7  Irena Sołdan           140   +  467:400   190
   4    1    6  Jan Mrozowski          141   -  325:546    91
   5    2    2  Maciej Czupryniak      149   +  370:367   199
   6    2    1  Darek Puton            151   +  405:357   201
   7    2   15  Leszek Kacprzyk        123   +  410:352   173
   8    1    6  Jan Mrozowski          141   -  357:395    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.88


  5  Łukasz Sornek           142 Mikołów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jan Mrozowski          141   -  312:339    91
   2   11   10  Maciej Śliwa           132   -  310:401    82
   3   12   21  Andrzej Klich          100   +  474:260   150
   4    9   13  Jerzy Luter            125   +  414:311   175
   5    6   12  Arkadiusz Łydka        127   +  424:347   177
   6    5   11  Leszek Stecuła         131   +  491:316   181
   7    3    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  381:432    89
   8    3   14  Ewa Szałas             123   +  411:264   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.75


  6  Jan Mrozowski           141 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Łukasz Sornek          142   +  339:312   192
   2    5   11  Leszek Stecuła         131   +  494:304   181
   3    2   18  Joanna Brychcy         112   +  449:317   162
   4    1    4  Maciej Rzychoń         144   +  546:325   194
   5    1    1  Darek Puton            151   +  413:379   201
   6    1    8  Wojciech Usakiewicz    139   +  408:337   189
   7    1    2  Maciej Czupryniak      149   +  452:405   199
   8    1    4  Maciej Rzychoń         144   +  395:357   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 189.00


  7  Irena Sołdan            140 Sopot             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Wojciech Usakiewicz    139   +  440:408   189
   2    2    9  Adam Jurkowski         134   +  419:402   184
   3    1    4  Maciej Rzychoń         144   -  400:467    94
   4    2    1  Darek Puton            151   -  341:405   101
   5    4   10  Maciej Śliwa           132   +  370:343   182
   6    3    2  Maciej Czupryniak      149   -  343:399    99
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  8  Wojciech Usakiewicz     139 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Irena Sołdan           140   -  408:440    90
   2    7   24  Dawid Węgrzyński       100   +  368:272   150
   3    6   14  Ewa Szałas             123   +  424:376   173
   4    4   15  Leszek Kacprzyk        123   +  415:284   173
   5    3   11  Leszek Stecuła         131   +  490:365   181
   6    1    6  Jan Mrozowski          141   -  337:408    91
   7    3    5  Łukasz Sornek          142   +  432:381   192
   8    2   10  Maciej Śliwa           132   +  406:390   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.00


  9  Adam Jurkowski          134 Knurów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Maciej Śliwa           132   +  407:302   182
   2    2    7  Irena Sołdan           140   -  402:419    90
   3    5    2  Maciej Czupryniak      149   -  349:404    99
   4    7   24  Dawid Węgrzyński       100   +  493:187   150
   5    5   17  Bożena Guział          118   -  263:402    68
   6    8   12  Arkadiusz Łydka        127   +  391:297   177
   7    6   20  Zugmunt Skwarek        100   +  491:275   150
   8    4    2  Maciej Czupryniak      149   -  381:438    99
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.88


 10  Maciej Śliwa            132 Zabrze            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Adam Jurkowski         134   -  302:407    84
   2   11    5  Łukasz Sornek          142   +  401:310   192
   3    8   16  Katarzyna Kowalska     122   +  355:330   172
   4    5   18  Joanna Brychcy         112   +  336:257   162
   5    4    7  Irena Sołdan           140   -  343:370    90
   6    6   20  Zugmunt Skwarek        100   +  428:252   150
   7    4    1  Darek Puton            151   +  343:338   201
   8    2    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  390:406    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.50


 11  Leszek Stecuła          131 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Arkadiusz Łydka        127   +  355:331   177
   2    5    6  Jan Mrozowski          141   -  304:494    91
   3    9   25  Dominik Ulejczyk       100   +  377:300   150
   4    6   19  Leszek Kilian          103   +  484:264   153
   5    3    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  365:490    89
   6    5    5  Łukasz Sornek          142   -  316:491    92
   7    8   18  Joanna Brychcy         112   +  344:342   162
   8    6   19  Leszek Kilian          103   -  342:400    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.88


 12  Arkadiusz Łydka         127 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Leszek Stecuła         131   -  331:355    81
   2   10   21  Andrzej Klich          100   +  522:317   150
   3    4   17  Bożena Guział          118   -  286:424    68
   4    8   14  Ewa Szałas             123   +  403:391   173
   5    6    5  Łukasz Sornek          142   -  347:424    92
   6    8    9  Adam Jurkowski         134   -  297:391    84
   7   11   26  Maria Tomiczek         100   +  496:159   150
   8    8   17  Bożena Guział          118   +  401:328   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.75


 13  Jerzy Luter             125 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Ewa Szałas             123   -  397:478    73
   2    8   17  Bożena Guział          118   -  319:439    68
   3   11    3  Krzysztof Kałuża       144   +  396:392   194
   4    9    5  Łukasz Sornek          142   -  311:414    92
   5   11   22  Szymon Stępień         100   +  426:353   150
   6    9   16  Katarzyna Kowalska     122   -  285:495    72
   7   12   25  Dominik Ulejczyk       100   +  307:296   150
   8    9   16  Katarzyna Kowalska     122   +  359:348   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.38


 14  Ewa Szałas              123 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Jerzy Luter            125   +  478:397   175
   2    1    1  Darek Puton            151   -  293:311   101
   3    6    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  376:424    89
   4    8   12  Arkadiusz Łydka        127   -  391:403    77
   5   10    3  Krzysztof Kałuża       144   +  477:402   194
   6    7   19  Leszek Kilian          103   +  408:160   153
   7    5   17  Bożena Guział          118   +  382:340   168
   8    3    5  Łukasz Sornek          142   -  264:411    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.12


 15  Leszek Kacprzyk         123 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Katarzyna Kowalska     122   -  290:394    72
   2   12   20  Zugmunt Skwarek        100   +  421:241   150
   3    7   22  Szymon Stępień         100   +  506:257   150
   4    4    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  284:415    89
   5    7   18  Joanna Brychcy         112   +  457:294   162
   6    4   17  Bożena Guział          118   +  394:356   168
   7    2    4  Maciej Rzychoń         144   -  352:410    94
   8    5    1  Darek Puton            151   -  350:399   101
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.25


 16  Katarzyna Kowalska      122 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Leszek Kacprzyk        123   +  394:290   173
   2    4    4  Maciej Rzychoń         144   -  280:485    94
   3    8   10  Maciej Śliwa           132   -  330:355    82
   4   10   22  Szymon Stępień         100   +  398:335   150
   5    8   20  Zugmunt Skwarek        100   -  369:376    50
   6    9   13  Jerzy Luter            125   +  495:285   175
   7    7   19  Leszek Kilian          103   -  328:335    53
   8    9   13  Jerzy Luter            125   -  348:359    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.50


 17  Bożena Guział           118 Racibórz          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Joanna Brychcy         112   -  392:397    62
   2    8   13  Jerzy Luter            125   +  439:319   175
   3    4   12  Arkadiusz Łydka        127   +  424:286   177
   4    3    2  Maciej Czupryniak      149   -  339:407    99
   5    5    9  Adam Jurkowski         134   +  402:263   184
   6    4   15  Leszek Kacprzyk        123   -  356:394    73
   7    5   14  Ewa Szałas             123   -  340:382    73
   8    8   12  Arkadiusz Łydka        127   -  328:401    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


 18  Joanna Brychcy          112 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   17  Bożena Guział          118   +  397:392   168
   2    3   22  Szymon Stępień         100   +  387:357   150
   3    2    6  Jan Mrozowski          141   -  317:449    91
   4    5   10  Maciej Śliwa           132   -  257:336    82
   5    7   15  Leszek Kacprzyk        123   -  294:457    73
   6   10   25  Dominik Ulejczyk       100   +  417:273   150
   7    8   11  Leszek Stecuła         131   -  342:344    81
   8   10   21  Andrzej Klich          100   +  362:279   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.12


 19  Leszek Kilian           103 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   20  Zugmunt Skwarek        100   +  319:299   150
   2    6   25  Dominik Ulejczyk       100   +  379:326   150
   3    3    1  Darek Puton            151   -  257:390   101
   4    6   11  Leszek Stecuła         131   -  264:484    81
   5    9   24  Dawid Węgrzyński       100   +  409:195   150
   6    7   14  Ewa Szałas             123   -  160:408    73
   7    7   16  Katarzyna Kowalska     122   +  335:328   172
   8    6   11  Leszek Stecuła         131   +  400:342   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.25


 20  Zugmunt Skwarek         100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   19  Leszek Kilian          103   -  299:319    53
   2   12   15  Leszek Kacprzyk        123   -  241:421    73
   3   13   23  Małgorzta Wawro        100   +  391:258   150
   4   11   25  Dominik Ulejczyk       100   +  321:316   150
   5    8   16  Katarzyna Kowalska     122   +  376:369   172
   6    6   10  Maciej Śliwa           132   -  252:428    82
   7    6    9  Adam Jurkowski         134   -  275:491    84
   8   11   25  Dominik Ulejczyk       100   -  327:337    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.75


 21  Andrzej Klich           100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   22  Szymon Stępień         100   -  320:403    50
   2   10   12  Arkadiusz Łydka        127   -  317:522    77
   3   12    5  Łukasz Sornek          142   -  260:474    92
   4   13   23  Małgorzta Wawro        100   +  283:263   150
   5   13   26  Maria Tomiczek         100   +  328:254   150
   6   11   24  Dawid Węgrzyński       100   +  355:240   150
   7    9    3  Krzysztof Kałuża       144   -  312:399    94
   8   10   18  Joanna Brychcy         112   -  279:362    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.12


 22  Szymon Stępień          100 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   21  Andrzej Klich          100   +  403:320   150
   2    3   18  Joanna Brychcy         112   -  357:387    62
   3    7   15  Leszek Kacprzyk        123   -  257:506    73
   4   10   16  Katarzyna Kowalska     122   -  335:398    72
   5   11   13  Jerzy Luter            125   -  353:426    75
   6   13   26  Maria Tomiczek         100   +  605:244   150
   7   10   24  Dawid Węgrzyński       100   +  417:276   150
   8    7    3  Krzysztof Kałuża       144   -  438:439    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.25


 23  Małgorzta Wawro         100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   24  Dawid Węgrzyński       100   -  242:263    50
   2   13   26  Maria Tomiczek         100   -  192:304    50
   3   13   20  Zugmunt Skwarek        100   -  258:391    50
   4   13   21  Andrzej Klich          100   -  263:283    50
   5   12   25  Dominik Ulejczyk       100   -  220:381    50
   6   12    3  Krzysztof Kałuża       144   -  254:352    94
   7   13   29  Kinga Stecuła          105   -  210:441    55
   8   13   29  Kinga Stecuła          105   -  195:365    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.75


 24  Dawid Węgrzyński        100 Zabrze            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   23  Małgorzta Wawro        100   +  263:242   150
   2    7    8  Wojciech Usakiewicz    139   -  272:368    89
   3   10   26  Maria Tomiczek         100   +  276:268   150
   4    7    9  Adam Jurkowski         134   -  187:493    84
   5    9   19  Leszek Kilian          103   -  195:409    53
   6   11   21  Andrzej Klich          100   -  240:355    50
   7   10   22  Szymon Stępień         100   -  276:417    50
   8   12   26  Maria Tomiczek         100   +  282:259   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.00


 25  Dominik Ulejczyk        100 Będzin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   26  Maria Tomiczek         100   +  321:244   150
   2    6   19  Leszek Kilian          103   -  326:379    53
   3    9   11  Leszek Stecuła         131   -  300:377    81
   4   11   20  Zugmunt Skwarek        100   -  316:321    50
   5   12   23  Małgorzta Wawro        100   +  381:220   150
   6   10   18  Joanna Brychcy         112   -  273:417    62
   7   12   13  Jerzy Luter            125   -  296:307    75
   8   11   20  Zugmunt Skwarek        100   +  337:327   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.38


 26  Maria Tomiczek          100 Zabrze            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   25  Dominik Ulejczyk       100   -  244:321    50
   2   13   23  Małgorzta Wawro        100   +  304:192   150
   3   10   24  Dawid Węgrzyński       100   -  268:276    50
   4   12    3  Krzysztof Kałuża       144   -  186:677    94
   5   13   21  Andrzej Klich          100   -  254:328    50
   6   13   22  Szymon Stępień         100   -  244:605    50
   7   11   12  Arkadiusz Łydka        127   -  159:496    77
   8   12   24  Dawid Węgrzyński       100   -  259:282    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.38


 27  Beniamin Stecuła        100 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   14   28  Monika Laska           100   +  304:139   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 28  Monika Laska            100 Świętochłowice    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   14   27  Beniamin Stecuła       100   -  139:304    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 29  Kinga Stecuła           105 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   13   23  Małgorzta Wawro        100   +  441:210   150
   8   13   23  Małgorzta Wawro        100   +  365:195   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie