Warszawa12
grudnia
Warszawa 12 grudnia VIII Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2015
Wadowice Jaroszowice23
stycznia
Wadowice Jaroszowice 23-24 stycznia I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza WadowicMistrzostwa Regionów 2016
Wilga30
stycznia
Wilga 30-31 stycznia I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta Gminy Wilga
Dariusz Kosz jako pierwszy tryumfuje w nowym sezonie!23 - 24 stycznia 2016 — I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza WadowicInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza WadowicWadowice Jaroszowice, 23 - 24 stycznia 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz jako pierwszy tryumfuje w nowym sezonie!Relację sponsoruje litera „P” jak podziękowania.
Imponująca liczba 60 osób zagrała w I Młyńskim Turnieju Scrabblowym o Puchar Burmistrza Wadowic. Trudna, zimowa aura i turniej debiutancki, a tyle grających osób – bezcenne.

Wysiłki Natalii Ogierman i całej społeczności Hotelu „Młyn Jacka” spowodowały, że wszyscy czuliśmy się znakomicie. Warunki gry, jakość posiłków i przekąsek, dostęp do strefy Spa&Wellness (wellness dopuszczalne w OSPS – nie wiedziałem), szaleństwa przy piłkarzykach (o, a to słowo niedopuszczalne) – za te wszystkie przeżycia składamy na ręce organizatorów wielkie podziękowania. Podziękowania sędzia składa ponadto wszystkim osobom grającym za cierpliwość – niezdiagnozowane przez zgromadzone w Wadowicach konsylium sędziowskie figle programu zaowocowały dwugodzinnym poślizgiem. Trzecie podziękowania dla Zuzy Szawuły, która wspomogła mnie w procesie ręcznego odtworzenia 10 rund i umożliwiła dokończenie turnieju.

Turniej w pierwszej fazie toczył się w nieprzewidywalnym kierunku – do 6 rundy coraz to nowe osoby otwierały wyniki klasyfikacji. Dopiero pod koniec dnia minimalną przewagę zdobył Darek Kosz z Nysy. Dzień drugi powoli utrwalał jego dominację i doprowadził do ostatecznego triumfu, na drugim miejscu zameldował się Bartek Morawski z Gliwic, zaś krakowianin Artur Irzyk zamknął listę osób na podium.

Ciekawie rozwijała się rywalizacja w konkurencji na najdroższe słowo zawierające człon „SPA”. Ostatecznie dwie osoby, Dorota RudzińskaWaldemar Wypchał, odebrały nagrody za ruch za 86 punktów (kolejno „spalanie” i „spalenie”). Najlepszą debiutantką, z grona czterech osób, została Marta Majewska z Wadowic. Drugim wadowickim debiutantem był burmistrz miasta, pan Mateusz Klinowski, któremu obowiązki pozwoliły rozegrać jedynie pierwszą rundę (zapraszamy do pełniejszego startu w przyszłym roku). Wywołanie władz samorządowych skłania mnie do czwartych podziękowań, które składam na ręce wszystkich osób i firm sponsorujących turniej, dzięki którym wszyscy wyjeżdżali obdarowani, zwycięzca między innymi z ufundowanym zapewnieniem dwuosobowego pobytu w hotelu, miejscu rozgrywek.

Jeśli jest w Was ciekawość zapoznania się z kilkoma ciekawostkami o Wadowicach lub chcecie poczuć ducha turnieju (w tym poznać przyczynę, dla której rundę 10 i 11 sponsorowała literka „F” jak frustracja) – zapraszam do zakładki „przebieg” i lektury komentarzy.

Na koniec pozwólcie, że się powtórzę – jeszcze raz dziękujemy Natalii i wszystkim pracownikom goszczącego nas hotelu.
relacja: Maciej Śliwa


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 70 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMłyn Jacka Hotel & Spa****
Jaroszowice 234
34-100 Wadowice
www.hotelmj.pl
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota (23.01.2016)
11:00 – 11:45 zapisy do turnieju
12:00 rozpoczęcie turnieju
15:00 – 16:00 przerwa obiadowa
20:00 zakończenie gier

Niedziela (24.01.2016)
9:00 rozpoczęcie drugiego dnia turnieju
14:00 zakończenie turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMłyn Jacka Hotel & Spa**** zlokalizowany jest tuż obok drogi krajowej nr 28 na trasie Wadowice – Sucha Beskidzka.
Odległość od miast:

Wadowice: 4 km
Kraków: 52 km
Katowice: 71 km

Najlepszy dojazd z Wrocławia:
Zjazd z A4 na wysokości Chrzanowa, a następnie kierunek Zator
WyżywienieKawa, herbata, woda, soki, bufet słodkości, owoce
Sok jabłkowy świeżo tłoczony „Tłocznia Chocznia”

Obiad na miejscu, w restauracji
Cena 15 zł/os.

Zupy:
Krem z pomidorów (wegetariańska)
Regionalna zupa Biełucha (zupa na kefirze z lokalnej mleczarni z dodatkiem boczku i ziemniaków)

Drugie dania:
Makaron z brokułami w sosie śmietanowym (wegetariański)
Kotlet schabowy, ziemniaki zapiekane, surówka z marchwi
Kurczak nadziewany serem camembert, ziemniaki zapiekane, surówka z marchwi

Opcjonalnie:
ok. 800 m od Hotelu znajduje się Pizzeria-Restauracja „Czartak”
NoclegiNa miejscu dostępne 5 pokojów 2-osobowych z dwoma łóżkami w preferencyjnej cenie za pokój 262 zł (zamiast 430 zł) na hasło TURNIEJ SCRABBLOWY.
Po wyczerpaniu się puli pokojów w cenie 262 zł hotel udostępnia kolejne pokoje do "wyczerpania zapasów" w cenie 344 zł / pokój 2-osobowy (na hasło TURNIEJ SCRABBLOWY)

Cena pokoju zawiera śniadanie w formie bufetowej oraz dostęp do strefy wellnes z saunami i basenem.

W celu rezerwacji noclegu proszę się kontaktować z recepcją Hotelu Młyn Jacka pod numerem 33 873 40 80 lub recepcja@hotelmj.pl

Preferencyjna cena obejmuje jedynie nocleg z dnia 23/24 stycznia.

pokój:
http://www.hotelmj.pl/ceny_i_rezerwacja

strefa wellness:
http://www.hotelmj.pl/basen

Noclegi alternatywne:

Agroturystyka „Przy Skawie”, 1,5 km od miejsca rozgrywek
http://www.przyskawie.pl/kontakt.php

Domki całoroczne „Ponikiew”, 2,8 km od miejsca rozgrywek
http://calorocznedomki.pl/kontakt/
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne i rzeczowe
Nagroda dla najlepszego debiutanta
Nagrody w kategoriach dodatkowych

Po pierwszym dniu zostanie wylosowana nagroda specjalna w postaci vouchera do restauracji hotelowej "Spichlerz Smaków"

Dla zwycięzcy turnieju Młyn Jacka Hotel & Spa**** ufundował pobyt dla dwóch osób o wartości 600 złotych
Dodatkowe atrakcjeW ramach atrakcji dodatkowej LAST MINUTE proponujmy po pierwszym dniu wstęp na basen i strefę wellness w cenie 10 złotych (dla nocujących w Młynie oczywiście gratis). Basen czynny do 22:00, sauny do 21:30.

Płatne w recepcji M-SPA (piętro niżej od sali rozgrywek) na hasło "Scrabble".

Należy zabrać swój ręcznik i pływacki przyodziewek :)

Uwaga!!!
W Wadowicach tez jest „Escape Room”, atrakcja dość popularna wśród Scrabblistów :)
http://www.sherlock-wadowice.pl/
OrganizatorzyNatalia Ogierman,
natalia.ogierman@hotelmj.pl
SponsorzyMłyn Jacka Hotel & Spa****
CM Systems
Best-Pest
Klapp
Atlantic
Maspex Wadowice
Tom-Gast


Wyniki turnieju I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza Wadowic

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.23     11.0     4943     2166      720
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.19      9.0     5039     1910      633
  3 Artur           Irzyk                Kraków                 138.65      9.0     4817     1931      577
  4 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.76      9.0     4767     1886      266
  5 Przemysław      Herdzina             Kraków                 147.69      8.5     4610     1874      171
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.44      8.0     5094     1686      787
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.30      8.0     5056     1840      630
  8 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            146.81      8.0     4737     1788      712
  9 Tomasz          Lempart              Kraków                 127.93      8.0     4726     1768      417
 10 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              133.25      8.0     4626     1802       75
 11 Dariusz         Sowula               Kraków                 114.99      8.0     4178     1755      -57
 12 Justyna         Górka                Kraków                 144.14      7.5     4781     1694      494
 13 Tomasz          Ciejka               Kraków                 141.15      7.0     4794     1670      226
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.88      7.0     4734     1522      617
 15 Barbara         Obremska             Wrocław                131.46      7.0     4721     1529      448
 16 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.96      7.0     4695     1717      234
 17 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.18      7.0     4675     1577      296
 18 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           124.07      7.0     4551     1660      221
 19 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.16      7.0     4496     1554      320
 20 Krzysztof       Gibas                Kraków                 128.76      7.0     4450     1559      315
 21 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.89      7.0     4363     1629       21
 22 Ewa             Szałas               Katowice               126.56      7.0     4358     1574      342
 23 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.91      7.0     4167     1568     -194
 24 Marta           Bajorek              Warszawa               123.42      6.0     4645     1555      261
 25 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.96      6.0     4599     1588      -50
 26 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.74      6.0     4571     1484      443
 27 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.61      6.0     4561     1478       75
 28 Agnieszka       Walas                Kraków                 118.35      6.0     4520     1542     -305
 29 Urszula         Solarska             Łódź                   115.13      6.0     4415     1471      -63
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  116.38      6.0     4409     1417      201
 31 Katarzyna       Kowalska             Katowice               113.97      6.0     4365     1484      278
 32 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.45      6.0     4279     1445       -9
 33 Renata          Andracka             Zwola                  116.78      6.0     4254     1529     -196
 34 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               117.36      5.0     4596     1314      397
 35 Maria           Pokorska             Warszawa               114.41      5.0     4591     1336      364
 36 Natalia         Ogierman             Katowice               125.93      5.0     4541     1307      527
 37 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.97      5.0     4489     1335      454
 38 Tomasz          Górka                Kraków                 124.09      5.0     4488     1382       29
 39 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.85      5.0     4381     1414      166
 40 Łukasz          Sornek               Mikołów                127.25      5.0     4364     1302       68
 41 Adam            Janicki              Wrocław                120.59      5.0     4360     1341     -163
 42 Marta           Sztajnert            Wisła                  108.09      5.0     4280     1323     -354
 43 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 136.38      5.0     4278     1313     -335
 44 Joanna          Brychcy              Katowice               119.26      5.0     4098     1294     -380
 45 Sylwia          Łada                 Inowrocław             114.07      5.0     4077     1320      213
 46 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     3838     1368     -867
 47 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.48      4.0     4314     1152       79
 48 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.94      4.0     4293     1247     -372
 49 Waldemar        Wypchał              Kraków                 104.88      4.0     4075     1277     -343
 50 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     4030     1129     -281
 51 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3839     1172     -808
 52 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     3291     1176     -888
 53 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      3.5     3618      999     -308
 54 Martyna         Śmiechura            Nowa Wieś              100.00      3.0     2946      795     -457
 55 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              109.03      3.0     2164      793     -480
 56 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          116.65      3.0     1439      592       42
 57 Aneta           Młodzianowska        Warszawa               100.00      2.5     3116      836     -971
 58 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.0     2036      633     -760
 59 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2438      644    -1716
 60 Mateusz         Klinowski            wadowice               100.00      0.0      179       77     -262
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza Wadowic



	Dariusz Kosz 157.23 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               123.42 +  336: 331  173
    2    12 Krzysztof      Gibas                 128.76 +  364: 335  179
    3     7 Bartosz        Morawski              152.19 +  475: 329  202
    4     2 Krzysztof      Obremski              149.30 +  450: 345  199
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 +  369: 366  179
    6     1 Małgorzata     Szczygieł             133.25 +  527: 331  183
    7     1 Artur          Irzyk                 138.65 +  420: 418  189
    8     1 Przemysław     Herdzina              147.69 -  391: 395   98
    9     2 Tomasz         Lempart               127.93 +  448: 354  178
   10     1 Dariusz        Putoń                 146.81 +  364: 354  197
   11     1 Janusz         Krupiński             136.76 +  361: 336  187
   12     1 Bartosz        Morawski              152.19 +  438: 329  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2166  / 12 180.50




	Bartosz Morawski 152.19 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             122.16 +  407: 358  172
    2     1 Jerzy          Matyasik              127.61 +  437: 313  178
    3     7 Dariusz        Kosz                  157.23 -  329: 475  107
    4    12 Renata         Andracka              116.78 +  479: 256  167
    5     6 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  461: 360  159
    6     2 Zofia          Gajewska              124.07 +  376: 363  174
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             133.25 +  547: 310  183
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 +  406: 371  179
    9     1 Przemysław     Herdzina              147.69 +  415: 340  198
   10     2 Janusz         Krupiński             136.76 -  412: 481   87
   11     2 Krzysztof      Obremski              149.30 +  441: 341  199
   12     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  329: 438  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 12 159.17




	Krzysztof Obremski 149.30 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               120.59 +  539: 336  171
    2     2 Artur          Irzyk                 138.65 +  472: 383  189
    3     1 Natalia        Ogierman              125.93 +  395: 353  176
    4     2 Dariusz        Kosz                  157.23 -  345: 450  107
    5     4 Przemysław     Herdzina              147.69 -  400: 416   98
    6     5 Justyna        Górka                 144.14 +  387: 364  194
    7     5 Dariusz        Putoń                 146.81 -  315: 430   97
    8     9 Arkadiusz      Biegun                124.89 +  452: 271  175
    9     5 Zofia          Gajewska              124.07 +  461: 371  174
   10     5 Tomasz         Lempart               127.93 +  461: 308  178
   11     2 Bartosz        Morawski              152.19 -  341: 441  102
   12     5 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 +  488: 303  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Przemysław Herdzina 147.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Brychcy               119.26 +  402: 306  169
    2     3 Zofia          Gajewska              124.07 -  355: 465   74
    3    18 Waldemar       Wypchał               104.88 +  356: 316  155
    4     9 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  438: 289  186
    5     4 Krzysztof      Obremski              149.30 +  416: 400  199
    6     4 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 +  430: 418  179
    7     3 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  380: 370  183
    8     1 Dariusz        Kosz                  157.23 +  395: 391  207
    9     1 Bartosz        Morawski              152.19 -  340: 415  102
   10     3 Joanna         Juszczak              136.97 +  366: 336  187
   11     3 Justyna        Górka                 144.14 =  378: 378  144
   12     2 Artur          Irzyk                 138.65 -  354: 355   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Dariusz Putoń 146.81 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Walas                 118.35 -  374: 392   68
    2    17 Arkadiusz      Biegun                124.89 +  412: 297  175
    3    14 Arkadiusz      Łydka                 127.18 +  426: 257  177
    4     8 Dariusz        Sowula                114.99 +  369: 318  165
    5     3 Tomasz         Ciejka                141.15 +  400: 271  191
    6     3 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  373: 396   83
    7     5 Krzysztof      Obremski              149.30 +  430: 315  199
    8     7 Ewa            Szałas                126.56 +  424: 282  177
    9     3 Małgorzata     Szczygieł             133.25 +  405: 338  183
   10     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  354: 364  107
   11     4 Artur          Irzyk                 138.65 -  377: 460   89
   12     7 Zofia          Gajewska              124.07 +  393: 335  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Stanisław Rydzik 146.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             117.85 +  393: 341  168
    2     5 Tomasz         Ciejka                141.15 -  423: 430   91
    3    12 Agnieszka      Walas                 118.35 -  382: 439   68
    4    16 Sylwia         Łada                  114.07 +  384: 276  164
    5    11 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  264: 394   75
    6    21 Waldemar       Wypchał               104.88 +  422: 343  155
    7    13 Urszula        Solarska              115.13 +  544: 351  165
    8    11 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  371: 392   79
    9    13 Łukasz         Sornek                127.25 +  457: 354  177
   10    12 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  383: 321  167
   11     7 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  550: 326  183
   12     4 Justyna        Górka                 144.14 +  521: 340  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Justyna Górka 144.14 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  339: 319  167
    2    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  324: 462   79
    3    17 Piotr          Potoczek              109.48 +  400: 320  159
    4    13 Agnieszka      Walas                 118.35 +  519: 298  168
    5     8 Janusz         Krupiński             136.76 +  466: 345  187
    6     5 Krzysztof      Obremski              149.30 -  364: 387   99
    7     8 Ewa            Szałas                126.56 -  316: 354   77
    8    13 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  360: 313  164
    9     7 Marta          Bajorek               123.42 +  470: 216  173
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 127.18 +  505: 374  177
   11     3 Przemysław     Herdzina              147.69 =  378: 378  148
   12     4 Stanisław      Rydzik                146.44 -  340: 521   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Jan Mrozowski 142.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              116.78 -  285: 324   67
    2    22 Adam           Janicki               120.59 +  437: 288  171
    3    13 Artur          Irzyk                 138.65 -  316: 350   89
    4    17 Marta          Świątkowska           115.45 +  393: 298  165
    5    15 Dorota         Rudzińska             122.16 +  423: 328  172
    6    15 Jerzy          Matyasik              127.61 +  369: 349  178
    7     9 Tomasz         Lempart               127.93 -  352: 438   78
    8    10 Joanna         Juszczak              136.97 -  332: 363   87
    9    15 Tomasz         Górka                 124.09 -  336: 421   74
   10    17 Zofia          Gajewska              124.07 -  364: 407   74
   11    21 Marta          Sztajnert             108.09 +  484: 275  158
   12    17 Adam           Janicki               120.59 +  480: 287  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Tomasz Ciejka 141.15 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 116.38 +  473: 371  166
    2     5 Stanisław      Rydzik                146.44 +  430: 423  196
    3     4 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  506: 364  179
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  344: 408   79
    5     3 Dariusz        Putoń                 146.81 -  271: 400   97
    6     8 Ryszard        Korpalski             117.85 +  331: 316  168
    7     4 Marta          Bajorek               123.42 +  363: 338  173
    8     4 Artur          Irzyk                 138.65 +  433: 409  189
    9     4 Janusz         Krupiński             136.76 -  425: 440   87
   10     8 Dorota         Rudzińska             122.16 -  348: 380   72
   11     9 Barbara        Obremska              131.46 -  392: 433   81
   12    10 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  478: 286  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Artur Irzyk 138.65 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Świątkowska           115.45 +  405: 315  165
    2     2 Krzysztof      Obremski              149.30 -  383: 472   99
    3    13 Jan            Mrozowski             142.74 +  350: 316  193
    4     6 Jerzy          Matyasik              127.61 +  441: 314  178
    5     5 Tomasz         Lempart               127.93 +  436: 313  178
    6     6 Ewa            Szałas                126.56 +  406: 311  177
    7     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  418: 420  107
    8     4 Tomasz         Ciejka                141.15 -  409: 433   91
    9     8 Dariusz        Sowula                114.99 +  387: 250  165
   10     4 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  367: 365  183
   11     4 Dariusz        Putoń                 146.81 +  460: 377  197
   12     2 Przemysław     Herdzina              147.69 +  355: 354  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Joanna Juszczak 136.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              115.13 -  288: 450   65
    2    21 Ryszard        Korpalski             117.85 -  341: 403   68
    3    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  528: 169  150
    4    19 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  272: 461   75
    5    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  374: 235  150
    6    18 Marta          Świątkowska           115.45 +  570: 224  165
    7    12 Andrzej        Klich                 100.00 +  464: 249  150
    8    10 Jan            Mrozowski             142.74 +  363: 332  193
    9     9 Ewa            Szałas                126.56 -  359: 389   77
   10     3 Przemysław     Herdzina              147.69 -  336: 366   98
   11    12 Dariusz        Sowula                114.99 -  269: 423   65
   12    15 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  325: 334   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Janusz Krupiński 136.76 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Sowula                114.99 +  416: 365  165
    2    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  460: 322  150
    3     6 Ewa            Szałas                126.56 -  365: 408   77
    4     7 Tomasz         Górka                 124.09 +  389: 366  174
    5     8 Justyna        Górka                 144.14 -  345: 466   94
    6    10 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  395: 348  179
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 +  367: 347  181
    8     3 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  363: 347  183
    9     4 Tomasz         Ciejka                141.15 +  440: 425  191
   10     2 Bartosz        Morawski              152.19 +  481: 412  202
   11     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  336: 361  107
   12     3 Małgorzata     Szczygieł             133.25 +  410: 334  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Andrzej Rakoczy 136.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria          Pokorska              114.41 -  442: 458   64
    2    16 Marta          Świątkowska           115.45 +  383: 345  165
    3    11 Sylwia         Łada                  114.07 +  383: 319  164
    4     9 Przemysław     Herdzina              147.69 -  289: 438   98
    5    16 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  403: 459   77
    6    17 Natalia        Ogierman              125.93 +  356: 309  176
    7    14 Ryszard        Korpalski             117.85 -  300: 447   68
    8    22 Marta          Majewska              100.00 +  433: 270  150
    9    19 Anna           Demczyszyn            116.65 -  343: 402   67
   10    19 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  239: 495   64
   11    23 Urszula        Solarska              115.13 -  322: 379   65
   12    24 Waldemar       Wypchał               104.88 +  385: 292  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Małgorzata Szczygieł 133.25 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  114.07 +  353: 318  164
    2     8 Barbara        Obremska              131.46 +  391: 318  181
    3     3 Tomasz         Lempart               127.93 +  362: 354  178
    4     4 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  519: 305  183
    5     2 Zofia          Gajewska              124.07 +  435: 323  174
    6     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  331: 527  107
    7     2 Bartosz        Morawski              152.19 -  310: 547  102
    8     5 Arkadiusz      Łydka                 127.18 +  422: 360  177
    9     3 Dariusz        Putoń                 146.81 -  338: 405   97
   10     7 Marta          Bajorek               123.42 +  393: 349  173
   11     5 Krzysztof      Gibas                 128.76 +  438: 335  179
   12     3 Janusz         Krupiński             136.76 -  334: 410   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Andrzej Rechowicz 132.96 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  380: 308  164
    2     7 Maria          Pokorska              114.41 +  454: 325  164
    3     8 Marta          Bajorek               123.42 +  494: 327  173
    4     4 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  305: 519   83
    5     7 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  444: 385  179
    6     3 Dariusz        Putoń                 146.81 +  396: 373  197
    7     3 Przemysław     Herdzina              147.69 -  370: 380   98
    8     3 Janusz         Krupiński             136.76 -  347: 363   87
    9    10 Renata         Andracka              116.78 +  432: 274  167
   10     4 Artur          Irzyk                 138.65 -  365: 367   89
   11     7 Stanisław      Rydzik                146.44 -  326: 550   96
   12    10 Tomasz         Ciejka                141.15 -  286: 478   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Barbara Obremska 131.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Potoczek              109.48 +  456: 316  159
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  318: 391   83
    3    16 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  382: 270  164
    4    15 Marta          Bajorek               123.42 -  361: 455   73
    5    14 Ryszard        Korpalski             117.85 -  336: 408   68
    6    20 Sylwia         Łada                  114.07 +  394: 272  164
    7    15 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  383: 467   75
    8    20 Urszula        Solarska              115.13 +  401: 373  165
    9    16 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  500: 214  150
   10    14 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  399: 353  159
   11     9 Tomasz         Ciejka                141.15 +  433: 392  191
   12     6 Tomasz         Lempart               127.93 -  358: 362   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Andrzej Kwiatkowski 130.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  491: 264  159
    2     4 Natalia        Ogierman              125.93 -  359: 427   76
    3    10 Dariusz        Sowula                114.99 -  311: 394   65
    4    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  421: 383  150
    5    12 Urszula        Solarska              115.13 -  348: 367   65
    6    16 Agnieszka      Walas                 118.35 +  445: 307  168
    7    11 Janusz         Krupiński             136.76 -  347: 367   87
    8    16 Marta          Sztajnert             108.09 +  506: 349  158
    9    12 Ryszard        Korpalski             117.85 +  413: 350  168
   10    13 Tomasz         Górka                 124.09 +  392: 276  174
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  290: 317   79
   12     9 Marta          Bajorek               123.42 +  411: 316  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Mariusz Sylwestrzuk 128.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Sztajnert             108.09 +  431: 336  158
    2    11 Justyna        Górka                 144.14 +  462: 324  194
    3     5 Renata         Andracka              116.78 +  397: 349  167
    4     1 Tomasz         Ciejka                141.15 +  408: 344  191
    5     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  366: 369  107
    6     4 Przemysław     Herdzina              147.69 -  418: 430   98
    7     6 Tomasz         Górka                 124.09 +  436: 403  174
    8     2 Bartosz        Morawski              152.19 -  371: 406  102
    9     6 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  402: 469   79
   10    11 Anna           Demczyszyn            116.65 +  384: 253  167
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 +  317: 290  181
   12     5 Krzysztof      Obremski              149.30 -  303: 488   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Szymon Dąbrowski 128.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Wypchał               104.88 +  351: 293  155
    2     9 Urszula        Solarska              115.13 +  393: 307  165
    3     4 Tomasz         Ciejka                141.15 -  364: 506   91
    4    10 Łukasz         Sornek                127.25 +  341: 302  177
    5     7 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  385: 444   83
    6    10 Janusz         Krupiński             136.76 -  348: 395   87
    7    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  339: 399   50
    8    17 Maria          Pokorska              114.41 +  372: 348  164
    9    14 Jerzy          Matyasik              127.61 +  379: 338  178
   10    18 Jerzy          Luter                 116.38 -  223: 396   66
   11    17 Marta          Świątkowska           115.45 +  338: 308  165
   12    15 Joanna         Juszczak              136.97 +  334: 325  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Krzysztof Gibas 128.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  420: 205  150
    2    12 Dariusz        Kosz                  157.23 -  335: 364  107
    3    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  402: 266  150
    4    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  323: 342   50
    5    19 Renata         Andracka              116.78 +  361: 344  167
    6     9 Tomasz         Lempart               127.93 -  369: 392   78
    7    17 Dorota         Gwiazdoń              109.03 +  330: 320  159
    8    11 Stanisław      Rydzik                146.44 +  392: 371  196
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 +  469: 402  179
   10     9 Arkadiusz      Biegun                124.89 +  416: 366  175
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  335: 438   83
   12     8 Dariusz        Sowula                114.99 -  298: 325   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Tomasz Lempart 127.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Gwiazdoń              109.03 +  473: 259  159
    2     6 Agnieszka      Walas                 118.35 +  480: 332  168
    3     3 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  354: 362   83
    4     5 Ryszard        Korpalski             117.85 +  366: 291  168
    5     5 Artur          Irzyk                 138.65 -  313: 436   89
    6     9 Krzysztof      Gibas                 128.76 +  392: 369  179
    7     9 Jan            Mrozowski             142.74 +  438: 352  193
    8     6 Dariusz        Sowula                114.99 +  476: 282  165
    9     2 Dariusz        Kosz                  157.23 -  354: 448  107
   10     5 Krzysztof      Obremski              149.30 -  308: 461   99
   11     8 Arkadiusz      Łydka                 127.18 +  410: 359  177
   12     6 Barbara        Obremska              131.46 +  362: 358  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Jerzy Matyasik 127.61 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  540: 334  150
    2     1 Bartosz        Morawski              152.19 -  313: 437  102
    3     9 Marta          Sztajnert             108.09 +  398: 384  158
    4     6 Artur          Irzyk                 138.65 -  314: 441   89
    5    13 Dariusz        Sowula                114.99 -  367: 371   65
    6    15 Jan            Mrozowski             142.74 -  349: 369   93
    7    21 Marta          Świątkowska           115.45 +  350: 312  165
    8    19 Agnieszka      Walas                 118.35 +  475: 399  168
    9    14 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  338: 379   79
   10    21 Piotr          Potoczek              109.48 -  358: 375   59
   11    19 Natalia        Ogierman              125.93 +  344: 338  176
   12    16 Tomasz         Górka                 124.09 +  415: 347  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Łukasz Sornek 127.25 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Klinowski             100.00 +  441: 179  150
    2    10 Tomasz         Górka                 124.09 -  307: 444   74
    3    21 Dorota         Gwiazdoń              109.03 +  440: 266  159
    4    10 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  302: 341   79
    5    17 Waldemar       Wypchał               104.88 +  426: 338  155
    6    11 Urszula        Solarska              115.13 +  406: 315  165
    7     7 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  321: 412   77
    8    15 Krzysztof      Zawadzki              117.36 -  274: 428   67
    9    13 Stanisław      Rydzik                146.44 -  354: 457   96
   10    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  394: 393  150
   11    15 Jerzy          Luter                 116.38 -  351: 368   66
   12    19 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  348: 355   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Arkadiusz Łydka 127.18 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Majewska              100.00 +  420: 327  150
    2    13 Renata         Andracka              116.78 -  302: 413   67
    3    14 Dariusz        Putoń                 146.81 -  257: 426   97
    4    20 Maria          Pokorska              114.41 +  436: 319  164
    5    16 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  459: 403  186
    6    13 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  543: 205  150
    7     7 Łukasz         Sornek                127.25 +  412: 321  177
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  360: 422   83
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  375: 308  167
   10     6 Justyna        Górka                 144.14 -  374: 505   94
   11     8 Tomasz         Lempart               127.93 -  359: 410   78
   12    11 Maria          Pokorska              114.41 +  378: 320  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Ewa Szałas 126.56 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  413: 203  150
    2    15 Martyna        Śmiechura             100.00 +  304: 219  150
    3     6 Janusz         Krupiński             136.76 +  408: 365  187
    4     3 Zofia          Gajewska              124.07 -  313: 319   74
    5     9 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  524: 281  150
    6     6 Artur          Irzyk                 138.65 -  311: 406   89
    7     8 Justyna        Górka                 144.14 +  354: 316  194
    8     7 Dariusz        Putoń                 146.81 -  282: 424   97
    9     9 Joanna         Juszczak              136.97 +  389: 359  187
   10    10 Dariusz        Sowula                114.99 -  319: 328   65
   11    11 Maria          Pokorska              114.41 -  354: 413   64
   12    14 Renata         Andracka              116.78 +  387: 383  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Natalia Ogierman 125.93 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  401: 231  150
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 +  427: 359  181
    3     1 Krzysztof      Obremski              149.30 -  353: 395   99
    4    11 Maciej         Dąbrowski             108.94 -  284: 436   59
    5    20 Dorota         Gwiazdoń              109.03 -  346: 351   59
    6    17 Andrzej        Rakoczy               136.38 -  309: 356   86
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              117.36 -  341: 424   67
    8    25 Joanna         Brychcy               119.26 -  359: 387   69
    9    27 Martyna        Śmiechura             100.00 +  573: 176  150
   10    26 Marta          Majewska              100.00 +  322: 293  150
   11    19 Jerzy          Matyasik              127.61 -  338: 344   78
   12    22 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  488: 262  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Arkadiusz Biegun 124.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  309: 317   50
    2    17 Dariusz        Putoń                 146.81 -  297: 412   97
    3    24 Jerzy          Luter                 116.38 +  393: 348  166
    4    19 Joanna         Juszczak              136.97 +  461: 272  187
    5    11 Stanisław      Rydzik                146.44 +  394: 264  196
    6     7 Marta          Bajorek               123.42 -  274: 469   73
    7    15 Barbara        Obremska              131.46 +  467: 383  181
    8     9 Krzysztof      Obremski              149.30 -  271: 452   99
    9    17 Adam           Janicki               120.59 +  420: 314  171
   10     9 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  366: 416   79
   11    16 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  364: 352  164
   12    13 Jerzy          Luter                 116.38 +  347: 343  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Tomasz Górka 124.09 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  345: 276  150
    2    10 Łukasz         Sornek                127.25 +  444: 307  177
    3     2 Zofia          Gajewska              124.07 -  327: 393   74
    4     7 Janusz         Krupiński             136.76 -  366: 389   87
    5    18 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  376: 337  164
    6    14 Dorota         Gwiazdoń              109.03 +  475: 305  159
    7     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  403: 436   79
    8    12 Renata         Andracka              116.78 -  344: 397   67
    9    15 Jan            Mrozowski             142.74 +  421: 336  193
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  276: 392   81
   11    13 Marta          Bajorek               123.42 -  364: 476   73
   12    16 Jerzy          Matyasik              127.61 -  347: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Zofia Gajewska 124.07 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  515: 263  150
    2     3 Przemysław     Herdzina              147.69 +  465: 355  198
    3     2 Tomasz         Górka                 124.09 +  393: 327  174
    4     3 Ewa            Szałas                126.56 +  319: 313  177
    5     2 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  323: 435   83
    6     2 Bartosz        Morawski              152.19 -  363: 376  102
    7    10 Dariusz        Sowula                114.99 -  344: 384   65
    8    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  359: 348  150
    9     5 Krzysztof      Obremski              149.30 -  371: 461   99
   10    17 Jan            Mrozowski             142.74 +  407: 364  193
   11    10 Dorota         Rudzińska             122.16 +  357: 311  172
   12     7 Dariusz        Putoń                 146.81 -  335: 393   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Marta Bajorek 123.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.23 -  331: 336  107
    2    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  597: 236  150
    3     8 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  327: 494   83
    4    15 Barbara        Obremska              131.46 +  455: 361  181
    5    10 Agnieszka      Walas                 118.35 +  406: 344  168
    6     7 Arkadiusz      Biegun                124.89 +  469: 274  175
    7     4 Tomasz         Ciejka                141.15 -  338: 363   91
    8     8 Ryszard        Korpalski             117.85 +  365: 338  168
    9     7 Justyna        Górka                 144.14 -  216: 470   94
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  349: 393   83
   11    13 Tomasz         Górka                 124.09 +  476: 364  174
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  316: 411   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Dorota Rudzińska 122.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              152.19 -  358: 407  102
    2    20 Waldemar       Wypchał               104.88 -  337: 348   55
    3    23 Adam           Janicki               120.59 +  398: 375  171
    4    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  407: 244  150
    5    15 Jan            Mrozowski             142.74 -  328: 423   93
    6    24 Joanna         Brychcy               119.26 +  377: 304  169
    7    18 Renata         Andracka              116.78 -  364: 407   67
    8    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  423: 241  150
    9    18 Katarzyna      Kowalska              113.97 +  398: 369  164
   10     8 Tomasz         Ciejka                141.15 +  380: 348  191
   11    10 Zofia          Gajewska              124.07 -  311: 357   74
   12    12 Agnieszka      Walas                 118.35 +  415: 353  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Adam Janicki 120.59 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              149.30 -  336: 539   99
    2    22 Jan            Mrozowski             142.74 -  288: 437   93
    3    23 Dorota         Rudzińska             122.16 -  375: 398   72
    4    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  454: 281  150
    5    24 Joanna         Brychcy               119.26 -  334: 352   69
    6    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  425: 245  150
    7    23 Waldemar       Wypchał               104.88 +  438: 269  155
    8    18 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  367: 364  159
    9    17 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  314: 420   75
   10    15 Marta          Sztajnert             108.09 +  426: 364  158
   11    14 Agnieszka      Walas                 118.35 -  316: 374   68
   12    17 Jan            Mrozowski             142.74 -  287: 480   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Joanna Brychcy 119.26 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Przemysław     Herdzina              147.69 -  306: 402   98
    2    19 Dariusz        Sowula                114.99 -  356: 371   65
    3    26 Marta          Majewska              100.00 +  393: 313  150
    4    26 Jerzy          Luter                 116.38 -  258: 398   66
    5    24 Adam           Janicki               120.59 +  352: 334  171
    6    24 Dorota         Rudzińska             122.16 -  304: 377   72
    7    24 Maria          Pokorska              114.41 -  197: 510   64
    8    25 Natalia        Ogierman              125.93 +  387: 359  176
    9    24 Agnieszka      Walas                 118.35 -  322: 500   68
   10    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  438: 260  150
   11    24 Sylwia         Łada                  114.07 -  299: 357   64
   12    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  486: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Agnieszka Walas 118.35 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Putoń                 146.81 +  392: 374  197
    2     6 Tomasz         Lempart               127.93 -  332: 480   78
    3    12 Stanisław      Rydzik                146.44 +  439: 382  196
    4    13 Justyna        Górka                 144.14 -  298: 519   94
    5    10 Marta          Bajorek               123.42 -  344: 406   73
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  307: 445   81
    7    22 Jerzy          Luter                 116.38 +  387: 359  166
    8    19 Jerzy          Matyasik              127.61 -  399: 475   78
    9    24 Joanna         Brychcy               119.26 +  500: 322  169
   10    20 Renata         Andracka              116.78 +  395: 332  167
   11    14 Adam           Janicki               120.59 +  374: 316  171
   12    12 Dorota         Rudzińska             122.16 -  353: 415   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Ryszard Korpalski 117.85 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                146.44 -  341: 393   96
    2    21 Joanna         Juszczak              136.97 +  403: 341  187
    3    22 Martyna        Śmiechura             100.00 +  401: 212  150
    4     5 Tomasz         Lempart               127.93 -  291: 366   78
    5    14 Barbara        Obremska              131.46 +  408: 336  181
    6     8 Tomasz         Ciejka                141.15 -  316: 331   91
    7    14 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  447: 300  186
    8     8 Marta          Bajorek               123.42 -  338: 365   73
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  350: 413   81
   10    16 Marta          Świątkowska           115.45 -  292: 309   65
   11    22 Piotr          Potoczek              109.48 +  462: 429  159
   12    18 Anna           Demczyszyn            116.65 -  332: 420   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Krzysztof Zawadzki 117.36 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 144.14 -  319: 339   94
    2    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  333: 361   50
    3    28 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  484: 230  150
    4    21 Waldemar       Wypchał               104.88 -  402: 404   55
    5    21 Marta          Sztajnert             108.09 -  394: 427   58
    6    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  465: 366  150
    7    20 Natalia        Ogierman              125.93 +  424: 341  176
    8    15 Łukasz         Sornek                127.25 +  428: 274  177
    9    11 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  308: 375   77
   10    12 Stanisław      Rydzik                146.44 -  321: 383   96
   11    18 Renata         Andracka              116.78 -  339: 389   67
   12    21 Sylwia         Łada                  114.07 +  379: 310  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Renata Andracka 116.78 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Mrozowski             142.74 +  324: 285  193
    2    13 Arkadiusz      Łydka                 127.18 +  413: 302  177
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  349: 397   79
    4    12 Bartosz        Morawski              152.19 -  256: 479  102
    5    19 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  344: 361   79
    6    23 Marta          Sztajnert             108.09 +  386: 365  158
    7    18 Dorota         Rudzińska             122.16 +  407: 364  172
    8    12 Tomasz         Górka                 124.09 +  397: 344  174
    9    10 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  274: 432   83
   10    20 Agnieszka      Walas                 118.35 -  332: 395   68
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  389: 339  167
   12    14 Ewa            Szałas                126.56 -  383: 387   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Anna Demczyszyn 116.65 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    19 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  402: 343  186
   10    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  253: 384   79
   11    20 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  364: 338  159
   12    18 Ryszard        Korpalski             117.85 +  420: 332  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  4 148.00




	Jerzy Luter 116.38 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Ciejka                141.15 -  371: 473   91
    2    18 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  319: 368   64
    3    24 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  348: 393   75
    4    26 Joanna         Brychcy               119.26 +  398: 258  169
    5    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  453: 323  150
    6    19 Andrzej        Klich                 100.00 -  360: 440   50
    7    22 Agnieszka      Walas                 118.35 -  359: 387   68
    8    23 Sylwia         Łada                  114.07 +  342: 337  164
    9    21 Waldemar       Wypchał               104.88 +  352: 308  155
   10    18 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  396: 223  179
   11    15 Łukasz         Sornek                127.25 +  368: 351  177
   12    13 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  343: 347   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Marta Świątkowska 115.45 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 138.65 -  315: 405   89
    2    16 Andrzej        Rakoczy               136.38 -  345: 383   86
    3    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  507: 347  150
    4    17 Jan            Mrozowski             142.74 -  298: 393   93
    5    23 Marta          Majewska              100.00 +  425: 253  150
    6    18 Joanna         Juszczak              136.97 -  224: 570   87
    7    21 Jerzy          Matyasik              127.61 -  312: 350   78
    8    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  479: 270  150
    9    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  371: 303  150
   10    16 Ryszard        Korpalski             117.85 +  309: 292  168
   11    17 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  308: 338   79
   12    20 Urszula        Solarska              115.13 +  386: 384  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Urszula Solarska 115.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Juszczak              136.97 +  450: 288  187
    2     9 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  307: 393   79
    3    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  324: 371   50
    4    25 Martyna        Śmiechura             100.00 +  376: 246  150
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 +  367: 348  181
    6    11 Łukasz         Sornek                127.25 -  315: 406   77
    7    13 Stanisław      Rydzik                146.44 -  351: 544   96
    8    20 Barbara        Obremska              131.46 -  373: 401   81
    9    20 Maria          Pokorska              114.41 +  384: 371  164
   10    23 Waldemar       Wypchał               104.88 +  405: 402  155
   11    23 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  379: 322  186
   12    20 Marta          Świątkowska           115.45 -  384: 386   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Dariusz Sowula 114.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janusz         Krupiński             136.76 -  365: 416   87
    2    19 Joanna         Brychcy               119.26 +  371: 356  169
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 +  394: 311  181
    4     8 Dariusz        Putoń                 146.81 -  318: 369   97
    5    13 Jerzy          Matyasik              127.61 +  371: 367  178
    6    12 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  367: 323  159
    7    10 Zofia          Gajewska              124.07 +  384: 344  174
    8     6 Tomasz         Lempart               127.93 -  282: 476   78
    9     8 Artur          Irzyk                 138.65 -  250: 387   89
   10    10 Ewa            Szałas                126.56 +  328: 319  177
   11    12 Joanna         Juszczak              136.97 +  423: 269  187
   12     8 Krzysztof      Gibas                 128.76 +  325: 298  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Maria Pokorska 114.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  458: 442  186
    2     7 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  325: 454   83
    3    15 Maciej         Dąbrowski             108.94 -  371: 379   59
    4    20 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  319: 436   77
    5    22 Sylwia         Łada                  114.07 -  301: 381   64
    6    27 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  420: 248  150
    7    24 Joanna         Brychcy               119.26 +  510: 197  169
    8    17 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  348: 372   79
    9    20 Urszula        Solarska              115.13 -  371: 384   65
   10    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  435: 202  150
   11    11 Ewa            Szałas                126.56 +  413: 354  177
   12    11 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  320: 378   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Sylwia Łada 114.07 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Szczygieł             133.25 -  318: 353   83
    2    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 169  150
    3    11 Andrzej        Rakoczy               136.38 -  319: 383   86
    4    16 Stanisław      Rydzik                146.44 -  276: 384   96
    5    22 Maria          Pokorska              114.41 +  381: 301  164
    6    20 Barbara        Obremska              131.46 -  272: 394   81
    7    25 Marta          Sztajnert             108.09 -  314: 349   58
    8    23 Jerzy          Luter                 116.38 -  337: 342   66
    9    28 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  391: 238  150
   10    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  386: 273  150
   11    24 Joanna         Brychcy               119.26 +  357: 299  169
   12    21 Krzysztof      Zawadzki              117.36 -  310: 379   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Katarzyna Kowalska 113.97 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  308: 380   83
    2    18 Jerzy          Luter                 116.38 +  368: 319  166
    3    16 Barbara        Obremska              131.46 -  270: 382   81
    4    22 Marta          Sztajnert             108.09 +  413: 276  158
    5    18 Tomasz         Górka                 124.09 -  337: 376   74
    6    22 Piotr          Potoczek              109.48 +  396: 309  159
    7    16 Maciej         Dąbrowski             108.94 +  389: 336  159
    8    13 Justyna        Górka                 144.14 -  313: 360   94
    9    18 Dorota         Rudzińska             122.16 -  369: 398   72
   10    19 Andrzej        Rakoczy               136.38 +  495: 239  186
   11    16 Arkadiusz      Biegun                124.89 -  352: 364   75
   12    19 Łukasz         Sornek                127.25 +  355: 348  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Piotr Potoczek 109.48 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Obremska              131.46 -  316: 456   81
    2    29 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  454: 258  150
    3    17 Justyna        Górka                 144.14 -  320: 400   94
    4    24 Dorota         Gwiazdoń              109.03 -  326: 333   59
    5    27 Martyna        Śmiechura             100.00 +  421: 216  150
    6    22 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  309: 396   64
    7    26 Marta          Majewska              100.00 -  386: 388   50
    8    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  292: 410   50
    9    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  370: 234  150
   10    21 Jerzy          Matyasik              127.61 +  375: 358  178
   11    22 Ryszard        Korpalski             117.85 -  429: 462   68
   12    23 Marta          Sztajnert             108.09 -  316: 324   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Dorota Gwiazdoń 109.03 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Lempart               127.93 -  259: 473   78
    2    26 Marta          Majewska              100.00 +  330: 254  150
    3    21 Łukasz         Sornek                127.25 -  266: 440   77
    4    24 Piotr          Potoczek              109.48 +  333: 326  159
    5    20 Natalia        Ogierman              125.93 +  351: 346  176
    6    14 Tomasz         Górka                 124.09 -  305: 475   74
    7    17 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  320: 330   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  7 113.29




	Maciej Dąbrowski 108.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  264: 491   81
    2    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  452: 343  150
    3    15 Maria          Pokorska              114.41 +  379: 371  164
    4    11 Natalia        Ogierman              125.93 +  436: 284  176
    5     6 Bartosz        Morawski              152.19 -  360: 461  102
    6    12 Dariusz        Sowula                114.99 -  323: 367   65
    7    16 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  336: 389   64
    8    18 Adam           Janicki               120.59 -  364: 367   71
    9    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  426: 341  150
   10    14 Barbara        Obremska              131.46 -  353: 399   81
   11    20 Anna           Demczyszyn            116.65 -  338: 364   67
   12    22 Natalia        Ogierman              125.93 -  262: 488   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Marta Sztajnert 108.09 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           128.96 -  336: 431   79
    2    23 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  406: 320  150
    3     9 Jerzy          Matyasik              127.61 -  384: 398   78
    4    22 Katarzyna      Kowalska              113.97 -  276: 413   64
    5    21 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  427: 394  167
    6    23 Renata         Andracka              116.78 -  365: 386   67
    7    25 Sylwia         Łada                  114.07 +  349: 314  164
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  349: 506   81
    9    25 Marta          Majewska              100.00 +  425: 246  150
   10    15 Adam           Janicki               120.59 -  364: 426   71
   11    21 Jan            Mrozowski             142.74 -  275: 484   93
   12    23 Piotr          Potoczek              109.48 +  324: 316  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Waldemar Wypchał 104.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Dąbrowski             128.91 -  293: 351   79
    2    20 Dorota         Rudzińska             122.16 +  348: 337  172
    3    18 Przemysław     Herdzina              147.69 -  316: 356   98
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  404: 402  167
    5    17 Łukasz         Sornek                127.25 -  338: 426   77
    6    21 Stanisław      Rydzik                146.44 -  343: 422   96
    7    23 Adam           Janicki               120.59 -  269: 438   71
    8    27 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  414: 244  150
    9    21 Jerzy          Luter                 116.38 -  308: 352   66
   10    23 Urszula        Solarska              115.13 -  402: 405   65
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  348: 300  150
   12    24 Andrzej        Rakoczy               136.38 -  292: 385   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  205: 420   79
    2    28 Sylwia         Łada                  114.07 -  169: 416   64
    3    29 Joanna         Juszczak              136.97 -  169: 528   87
    4    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  207: 343   50
    5    29 Aneta          Młodzianowska         100.00 -  214: 322   50
    6    29 Bernadeta      Zapała                100.00 -  187: 332   50
    7    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  207: 368   50
    8    28 Martyna        Śmiechura             100.00 -  220: 266   50
    9    29 PAUZA
   10    27 Maria          Pokorska              114.41 -  202: 435   64
   11    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  172: 376   50
   12    28 Aneta          Młodzianowska         100.00 -  186: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  / 11  58.55




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              127.61 -  334: 540   78
    2    24 Maciej         Dąbrowski             108.94 -  343: 452   59
    3    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  345: 296  150
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           130.88 -  383: 421   81
    5    28 Bernadeta      Zapała                100.00 +  314: 283  150
    6    19 Jerzy          Luter                 116.38 +  440: 360  166
    7    12 Joanna         Juszczak              136.97 -  249: 464   87
    8    21 Dorota         Rudzińska             122.16 -  241: 423   72
    9    23 Marta          Świątkowska           115.45 -  303: 371   65
   10    24 Sylwia         Łada                  114.07 -  273: 386   64
   11    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  376: 172  150
   12    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  238: 479   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Mateusz Klinowski 100.00 wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Sornek                127.25 -  179: 441   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  327: 420   77
    2    26 Dorota         Gwiazdoń              109.03 -  254: 330   59
    3    26 Joanna         Brychcy               119.26 -  313: 393   69
    4    28 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  429: 210  150
    5    23 Marta          Świątkowska           115.45 -  253: 425   65
    6    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  292: 284  150
    7    26 Piotr          Potoczek              109.48 +  388: 386  159
    8    22 Andrzej        Rakoczy               136.38 -  270: 433   86
    9    25 Marta          Sztajnert             108.09 -  246: 425   58
   10    26 Natalia        Ogierman              125.93 -  293: 322   76
   11    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  253: 298   50
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Aneta Młodzianowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Szałas                126.56 -  203: 413   77
    2    29 Piotr          Potoczek              109.48 -  258: 454   59
    3    28 Krzysztof      Zawadzki              117.36 -  230: 484   67
    4    28 Marta          Majewska              100.00 -  210: 429   50
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  322: 214  150
    6    27 Maria          Pokorska              114.41 -  248: 420   64
    7    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  239: 367   50
    8    27 Waldemar       Wypchał               104.88 -  244: 414   55
    9    28 Sylwia         Łada                  114.07 -  238: 391   64
   10    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  276: 315   50
   11    29 PAUZA
   12    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  348: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  / 11  76.00




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Natalia        Ogierman              125.93 -  231: 401   76
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              117.36 +  361: 333  167
    3    20 Krzysztof      Gibas                 128.76 -  266: 402   79
    4    23 Dorota         Rudzińska             122.16 -  244: 407   72
    5    26 Joanna         Juszczak              136.97 -  235: 374   87
    6    26 Adam           Janicki               120.59 -  245: 425   71
    7    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  368: 207  150
    8    26 Marta          Świątkowska           115.45 -  270: 479   65
    9    26 Piotr          Potoczek              109.48 -  234: 370   59
   10    28 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  315: 276  150
   11    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  307: 254  150
   12    27 Martyna        Śmiechura             100.00 -  215: 251   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Biegun                124.89 +  317: 309  175
    2    14 Janusz         Krupiński             136.76 -  322: 460   87
    3    19 Urszula        Solarska              115.13 +  371: 324  165
    4    14 Krzysztof      Gibas                 128.76 +  342: 323  179
    5     9 Ewa            Szałas                126.56 -  281: 524   77
    6    13 Arkadiusz      Łydka                 127.18 -  205: 543   77
    7    19 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  399: 339  179
    8    14 Zofia          Gajewska              124.07 -  348: 359   74
    9    16 Barbara        Obremska              131.46 -  214: 500   81
   10    25 Joanna         Brychcy               119.26 -  260: 438   69
   11    25 Waldemar       Wypchał               104.88 -  300: 348   55
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Górka                 124.09 -  276: 345   74
    2    23 Marta          Sztajnert             108.09 -  320: 406   58
    3    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  296: 345   50
    4    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  343: 207  150
    5    25 Jerzy          Luter                 116.38 -  323: 453   66
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              117.36 -  366: 465   67
    7    27 Aneta          Młodzianowska         100.00 +  367: 239  150
    8    24 Piotr          Potoczek              109.48 +  410: 292  159
    9    22 Maciej         Dąbrowski             108.94 -  341: 426   59
   10    22 Łukasz         Sornek                127.25 -  393: 394   77
   11    26 Marta          Majewska              100.00 +  298: 253  150
   12    25 Joanna         Brychcy               119.26 -  297: 486   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Gajewska              124.07 -  263: 515   74
    2    25 Marta          Bajorek               123.42 -  236: 597   73
    3    27 Marta          Świątkowska           115.45 -  347: 507   65
    4    27 Adam           Janicki               120.59 -  281: 454   71
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 314   50
    6    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  332: 187  150
    7    28 Martyna        Śmiechura             100.00 +  294: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  7  90.43




	Martyna Śmiechura 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Ewa            Szałas                126.56 -  219: 304   77
    3    22 Ryszard        Korpalski             117.85 -  212: 401   68
    4    25 Urszula        Solarska              115.13 -  246: 376   65
    5    27 Piotr          Potoczek              109.48 -  216: 421   59
    6    28 Marta          Majewska              100.00 -  284: 292   50
    7    28 Bernadeta      Zapała                100.00 -  222: 294   50
    8    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  266: 220  150
    9    27 Natalia        Ogierman              125.93 -  176: 573   76
   10    29 PAUZA
   11    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  254: 307   50
   12    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  251: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  / 10  79.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza Wadowic



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marta          Bajorek               336: 331
   2 Dorota         Rudzińska            - Bartosz        Morawski              358: 407
   3 Krzysztof      Obremski             - Adam           Janicki               539: 336
   4 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Herdzina              306: 402
   5 Dariusz        Putoń                - Agnieszka      Walas                 374: 392
   6 Ryszard        Korpalski            - Stanisław      Rydzik                341: 393
   7 Justyna        Górka                - Krzysztof      Zawadzki              339: 319
   8 Renata         Andracka             - Jan            Mrozowski             324: 285
   9 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Luter                 473: 371
  10 Marta          Świątkowska          - Artur          Irzyk                 315: 405
  11 Joanna         Juszczak             - Urszula        Solarska              288: 450
  12 Dariusz        Sowula               - Janusz         Krupiński             365: 416
  13 Andrzej        Rakoczy              - Maria          Pokorska              442: 458
  14 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Szczygieł             318: 353
  15 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              380: 308
  16 Piotr          Potoczek             - Barbara        Obremska              316: 456
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             491: 264
  18 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Sylwestrzuk           336: 431
  19 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Wypchał               351: 293
  20 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Gibas                 205: 420
  21 Tomasz         Lempart              - Dorota         Gwiazdoń              473: 259
  22 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              334: 540
  23 Łukasz         Sornek               - Mateusz        Klinowski             441: 179
  24 Marta          Majewska             - Arkadiusz      Łydka                 327: 420
  25 Ewa            Szałas               - Aneta          Młodzianowska         413: 203
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Natalia        Ogierman              231: 401
  27 Arkadiusz      Biegun               - Aneta          Szczyrzyca            309: 317
  28 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz         Górka                 276: 345
  29 Zofia          Gajewska             - Bernadeta      Zapała                515: 263
  30 Martyna        Śmiechura            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Morawski              313: 437
   2 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              383: 472
   3 Przemysław     Herdzina             - Zofia          Gajewska              355: 465
   4 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Kwiatkowski           427: 359
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                423: 430
   6 Agnieszka      Walas                - Tomasz         Lempart               332: 480
   7 Maria          Pokorska             - Andrzej        Rechowicz             325: 454
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Barbara        Obremska              391: 318
   9 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             307: 393
  10 Tomasz         Górka                - Łukasz         Sornek                444: 307
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 462: 324
  12 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Kosz                  335: 364
  13 Arkadiusz      Łydka                - Renata         Andracka              302: 413
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Janusz         Krupiński             322: 460
  15 Martyna        Śmiechura            - Ewa            Szałas                219: 304
  16 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Rakoczy               345: 383
  17 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Biegun                412: 297
  18 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Kowalska              319: 368
  19 Dariusz        Sowula               - Joanna         Brychcy               371: 356
  20 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Rudzińska             348: 337
  21 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Juszczak              403: 341
  22 Jan            Mrozowski            - Adam           Janicki               437: 288
  23 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Sztajnert             320: 406
  24 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 452: 343
  25 Marta          Bajorek              - Bernadeta      Zapała                597: 236
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Majewska              330: 254
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Iwona          Skubis-Galus          333: 361
  28 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  169: 416
  29 Aneta          Młodzianowska        - Piotr          Potoczek              258: 454


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Ogierman              395: 353
   2 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Górka                 393: 327
   3 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Szczygieł             354: 362
   4 Tomasz         Ciejka               - Szymon         Dąbrowski             506: 364
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              397: 349
   6 Janusz         Krupiński            - Ewa            Szałas                365: 408
   7 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  329: 475
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Bajorek               494: 327
   9 Jerzy          Matyasik             - Marta          Sztajnert             398: 384
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Sowula                311: 394
  11 Andrzej        Rakoczy              - Sylwia         Łada                  383: 319
  12 Agnieszka      Walas                - Stanisław      Rydzik                439: 382
  13 Artur          Irzyk                - Jan            Mrozowski             350: 316
  14 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Putoń                 257: 426
  15 Maria          Pokorska             - Maciej         Dąbrowski             371: 379
  16 Katarzyna      Kowalska             - Barbara        Obremska              270: 382
  17 Piotr          Potoczek             - Justyna        Górka                 320: 400
  18 Waldemar       Wypchał              - Przemysław     Herdzina              316: 356
  19 Urszula        Solarska             - Aneta          Szczyrzyca            324: 371
  20 Krzysztof      Gibas                - Iwona          Skubis-Galus          402: 266
  21 Łukasz         Sornek               - Dorota         Gwiazdoń              440: 266
  22 Martyna        Śmiechura            - Ryszard        Korpalski             212: 401
  23 Adam           Janicki              - Dorota         Rudzińska             375: 398
  24 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Biegun                348: 393
  25 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              345: 296
  26 Marta          Majewska             - Joanna         Brychcy               313: 393
  27 Bernadeta      Zapała               - Marta          Świątkowska           347: 507
  28 Aneta          Młodzianowska        - Krzysztof      Zawadzki              230: 484
  29 Joanna         Juszczak             - Mirosław       Dejna                 528: 169


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Ciejka                408: 344
   2 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              450: 345
   3 Ewa            Szałas               - Zofia          Gajewska              313: 319
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rechowicz             519: 305
   5 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Lempart               291: 366
   6 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 314: 441
   7 Tomasz         Górka                - Janusz         Krupiński             366: 389
   8 Dariusz        Sowula               - Dariusz        Putoń                 318: 369
   9 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rakoczy               438: 289
  10 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Sornek                341: 302
  11 Natalia        Ogierman             - Maciej         Dąbrowski             284: 436
  12 Bartosz        Morawski             - Renata         Andracka              479: 256
  13 Justyna        Górka                - Agnieszka      Walas                 519: 298
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Gibas                 342: 323
  15 Barbara        Obremska             - Marta          Bajorek               361: 455
  16 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Rydzik                276: 384
  17 Jan            Mrozowski            - Marta          Świątkowska           393: 298
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Klich                 421: 383
  19 Arkadiusz      Biegun               - Joanna         Juszczak              461: 272
  20 Arkadiusz      Łydka                - Maria          Pokorska              436: 319
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Wypchał               402: 404
  22 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Sztajnert             413: 276
  23 Dorota         Rudzińska            - Iwona          Skubis-Galus          407: 244
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Piotr          Potoczek              333: 326
  25 Urszula        Solarska             - Martyna        Śmiechura             376: 246
  26 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Luter                 258: 398
  27 Adam           Janicki              - Bernadeta      Zapała                454: 281
  28 Marta          Majewska             - Aneta          Młodzianowska         429: 210
  29 Dominik        Ulejczyk             - Mirosław       Dejna                 343: 207


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           369: 366
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              435: 323
   3 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Ciejka                400: 271
   4 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Obremski              416: 400
   5 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               436: 313
   6 Maciej         Dąbrowski            - Bartosz        Morawski              360: 461
   7 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             385: 444
   8 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 345: 466
   9 Aneta          Szczyrzyca           - Ewa            Szałas                281: 524
  10 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Walas                 406: 344
  11 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                264: 394
  12 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kwiatkowski           367: 348
  13 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Sowula                367: 371
  14 Barbara        Obremska             - Ryszard        Korpalski             336: 408
  15 Dorota         Rudzińska            - Jan            Mrozowski             328: 423
  16 Andrzej        Rakoczy              - Arkadiusz      Łydka                 403: 459
  17 Łukasz         Sornek               - Waldemar       Wypchał               426: 338
  18 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Górka                 337: 376
  19 Renata         Andracka             - Krzysztof      Gibas                 344: 361
  20 Natalia        Ogierman             - Dorota         Gwiazdoń              346: 351
  21 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Zawadzki              427: 394
  22 Sylwia         Łada                 - Maria          Pokorska              381: 301
  23 Marta          Świątkowska          - Marta          Majewska              425: 253
  24 Joanna         Brychcy              - Adam           Janicki               352: 334
  25 Jerzy          Luter                - Dominik        Ulejczyk              453: 323
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Joanna         Juszczak              235: 374
  27 Piotr          Potoczek             - Martyna        Śmiechura             421: 216
  28 Bernadeta      Zapała               - Andrzej        Klich                 283: 314
  29 Aneta          Młodzianowska        - Mirosław       Dejna                 322: 214


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             527: 331
   2 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              376: 363
   3 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Putoń                 396: 373
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Herdzina              418: 430
   5 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 387: 364
   6 Ewa            Szałas               - Artur          Irzyk                 311: 406
   7 Marta          Bajorek              - Arkadiusz      Biegun                469: 274
   8 Tomasz         Ciejka               - Ryszard        Korpalski             331: 316
   9 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Gibas                 392: 369
  10 Janusz         Krupiński            - Szymon         Dąbrowski             395: 348
  11 Łukasz         Sornek               - Urszula        Solarska              406: 315
  12 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                323: 367
  13 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 205: 543
  14 Tomasz         Górka                - Dorota         Gwiazdoń              475: 305
  15 Jan            Mrozowski            - Jerzy          Matyasik              369: 349
  16 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Kwiatkowski           307: 445
  17 Andrzej        Rakoczy              - Natalia        Ogierman              356: 309
  18 Joanna         Juszczak             - Marta          Świątkowska           570: 224
  19 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 440: 360
  20 Barbara        Obremska             - Sylwia         Łada                  394: 272
  21 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Wypchał               422: 343
  22 Piotr          Potoczek             - Katarzyna      Kowalska              309: 396
  23 Renata         Andracka             - Marta          Sztajnert             386: 365
  24 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Brychcy               377: 304
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Dominik        Ulejczyk              465: 366
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Adam           Janicki               245: 425
  27 Maria          Pokorska             - Aneta          Młodzianowska         420: 248
  28 Martyna        Śmiechura            - Marta          Majewska              284: 292
  29 Bernadeta      Zapała               - Mirosław       Dejna                 332: 187


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kosz                  418: 420
   2 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szczygieł             547: 310
   3 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              370: 380
   4 Marta          Bajorek              - Tomasz         Ciejka                338: 363
   5 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Putoń                 315: 430
   6 Tomasz         Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           403: 436
   7 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                412: 321
   8 Justyna        Górka                - Ewa            Szałas                316: 354
   9 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               352: 438
  10 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Sowula                344: 384
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             347: 367
  12 Andrzej        Klich                - Joanna         Juszczak              249: 464
  13 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              544: 351
  14 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rakoczy               447: 300
  15 Arkadiusz      Biegun               - Barbara        Obremska              467: 383
  16 Katarzyna      Kowalska             - Maciej         Dąbrowski             389: 336
  17 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Gwiazdoń              330: 320
  18 Renata         Andracka             - Dorota         Rudzińska             407: 364
  19 Szymon         Dąbrowski            - Aneta          Szczyrzyca            339: 399
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Natalia        Ogierman              424: 341
  21 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Matyasik              312: 350
  22 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Walas                 359: 387
  23 Waldemar       Wypchał              - Adam           Janicki               269: 438
  24 Maria          Pokorska             - Joanna         Brychcy               510: 197
  25 Marta          Sztajnert            - Sylwia         Łada                  349: 314
  26 Marta          Majewska             - Piotr          Potoczek              388: 386
  27 Aneta          Młodzianowska        - Dominik        Ulejczyk              239: 367
  28 Bernadeta      Zapała               - Martyna        Śmiechura             294: 222
  29 Mirosław       Dejna                - Iwona          Skubis-Galus          207: 368


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Kosz                  395: 391
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           406: 371
   3 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             363: 347
   4 Tomasz         Ciejka               - Artur          Irzyk                 433: 409
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Arkadiusz      Łydka                 422: 360
   6 Dariusz        Sowula               - Tomasz         Lempart               282: 476
   7 Dariusz        Putoń                - Ewa            Szałas                424: 282
   8 Ryszard        Korpalski            - Marta          Bajorek               338: 365
   9 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Obremski              271: 452
  10 Joanna         Juszczak             - Jan            Mrozowski             363: 332
  11 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                392: 371
  12 Tomasz         Górka                - Renata         Andracka              344: 397
  13 Justyna        Górka                - Katarzyna      Kowalska              360: 313
  14 Zofia          Gajewska             - Aneta          Szczyrzyca            359: 348
  15 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Zawadzki              274: 428
  16 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Kwiatkowski           349: 506
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              372: 348
  18 Adam           Janicki              - Maciej         Dąbrowski             367: 364
  19 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              399: 475
  20 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              401: 373
  21 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Klich                 423: 241
  22 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Majewska              433: 270
  23 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Luter                 337: 342
  24 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Potoczek              410: 292
  25 Joanna         Brychcy              - Natalia        Ogierman              387: 359
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Marta          Świątkowska           270: 479
  27 Waldemar       Wypchał              - Aneta          Młodzianowska         414: 244
  28 Mirosław       Dejna                - Martyna        Śmiechura             220: 266


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Bartosz        Morawski              340: 415
   2 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Kosz                  354: 448
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Putoń                 338: 405
   4 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Ciejka                440: 425
   5 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Gajewska              461: 371
   6 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Sylwestrzuk           469: 402
   7 Justyna        Górka                - Marta          Bajorek               470: 216
   8 Dariusz        Sowula               - Artur          Irzyk                 250: 387
   9 Ewa            Szałas               - Joanna         Juszczak              389: 359
  10 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             274: 432
  11 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Zawadzki              375: 308
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Ryszard        Korpalski             413: 350
  13 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Sornek                457: 354
  14 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Dąbrowski             338: 379
  15 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Górka                 336: 421
  16 Barbara        Obremska             - Aneta          Szczyrzyca            500: 214
  17 Adam           Janicki              - Arkadiusz      Biegun                314: 420
  18 Katarzyna      Kowalska             - Dorota         Rudzińska             369: 398
  19 Anna           Demczyszyn           - Andrzej        Rakoczy               402: 343
  20 Maria          Pokorska             - Urszula        Solarska              371: 384
  21 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Luter                 308: 352
  22 Maciej         Dąbrowski            - Dominik        Ulejczyk              426: 341
  23 Andrzej        Klich                - Marta          Świątkowska           303: 371
  24 Agnieszka      Walas                - Joanna         Brychcy               500: 322
  25 Marta          Sztajnert            - Marta          Majewska              425: 246
  26 Piotr          Potoczek             - Iwona          Skubis-Galus          370: 234
  27 Natalia        Ogierman             - Martyna        Śmiechura             573: 176
  28 Sylwia         Łada                 - Aneta          Młodzianowska         391: 238
  29 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Dariusz        Kosz                  354: 364
   2 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             412: 481
   3 Joanna         Juszczak             - Przemysław     Herdzina              336: 366
   4 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 365: 367
   5 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Lempart               461: 308
   6 Arkadiusz      Łydka                - Justyna        Górka                 374: 505
   7 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Szczygieł             349: 393
   8 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Ciejka                380: 348
   9 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Gibas                 366: 416
  10 Ewa            Szałas               - Dariusz        Sowula                319: 328
  11 Anna           Demczyszyn           - Mariusz        Sylwestrzuk           253: 384
  12 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Zawadzki              383: 321
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Górka                 392: 276
  14 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Obremska              353: 399
  15 Marta          Sztajnert            - Adam           Janicki               364: 426
  16 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Korpalski             309: 292
  17 Zofia          Gajewska             - Jan            Mrozowski             407: 364
  18 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 223: 396
  19 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Rakoczy               495: 239
  20 Renata         Andracka             - Agnieszka      Walas                 332: 395
  21 Piotr          Potoczek             - Jerzy          Matyasik              375: 358
  22 Łukasz         Sornek               - Dominik        Ulejczyk              394: 393
  23 Urszula        Solarska             - Waldemar       Wypchał               405: 402
  24 Andrzej        Klich                - Sylwia         Łada                  273: 386
  25 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            438: 260
  26 Marta          Majewska             - Natalia        Ogierman              293: 322
  27 Maria          Pokorska             - Mirosław       Dejna                 435: 202
  28 Iwona          Skubis-Galus         - Aneta          Młodzianowska         315: 276
  29 Martyna        Śmiechura            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             361: 336
   2 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              341: 441
   3 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 378: 378
   4 Artur          Irzyk                - Dariusz        Putoń                 460: 377
   5 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             335: 438
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           317: 290
   7 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                326: 550
   8 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 410: 359
   9 Tomasz         Ciejka               - Barbara        Obremska              392: 433
  10 Zofia          Gajewska             - Dorota         Rudzińska             357: 311
  11 Ewa            Szałas               - Maria          Pokorska              354: 413
  12 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Sowula                269: 423
  13 Marta          Bajorek              - Tomasz         Górka                 476: 364
  14 Adam           Janicki              - Agnieszka      Walas                 316: 374
  15 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                368: 351
  16 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Kowalska              364: 352
  17 Marta          Świątkowska          - Szymon         Dąbrowski             308: 338
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              339: 389
  19 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Matyasik              338: 344
  20 Anna           Demczyszyn           - Maciej         Dąbrowski             364: 338
  21 Jan            Mrozowski            - Marta          Sztajnert             484: 275
  22 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Potoczek              462: 429
  23 Andrzej        Rakoczy              - Urszula        Solarska              322: 379
  24 Sylwia         Łada                 - Joanna         Brychcy               357: 299
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               300: 348
  26 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Majewska              298: 253
  27 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Klich                 172: 376
  28 Iwona          Skubis-Galus         - Martyna        Śmiechura             307: 254
  29 Aneta          Młodzianowska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              438: 329
   2 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              355: 354
   3 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Szczygieł             410: 334
   4 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                340: 521
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Obremski              303: 488
   6 Tomasz         Lempart              - Barbara        Obremska              362: 358
   7 Dariusz        Putoń                - Zofia          Gajewska              393: 335
   8 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 325: 298
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               411: 316
  10 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             478: 286
  11 Maria          Pokorska             - Arkadiusz      Łydka                 320: 378
  12 Agnieszka      Walas                - Dorota         Rudzińska             353: 415
  13 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Biegun                343: 347
  14 Ewa            Szałas               - Renata         Andracka              387: 383
  15 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              334: 325
  16 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Górka                 415: 347
  17 Adam           Janicki              - Jan            Mrozowski             287: 480
  18 Anna           Demczyszyn           - Ryszard        Korpalski             420: 332
  19 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Sornek                355: 348
  20 Urszula        Solarska             - Marta          Świątkowska           384: 386
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  379: 310
  22 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Ogierman              262: 488
  23 Piotr          Potoczek             - Marta          Sztajnert             316: 324
  24 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Rakoczy               292: 385
  25 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               297: 486
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 479: 238
  27 Martyna        Śmiechura            - Iwona          Skubis-Galus          251: 215
  28 Aneta          Młodzianowska        - Mirosław       Dejna                 348: 186
  29 Marta          Majewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 25-01-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.41  31049  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.36  29899  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.16  22331  143
   5 Kamil Górka                    Kraków               152.10  30267  199
   6 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.90  25216  166
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              151.87  29463  194
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88  30026  199
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.28  29155  194
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   8963   60
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.55  27928  188
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.30  28028  189
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.98  28413  192
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.68  28354  192
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  19 Marek Reda                     Dębówka              146.82  29071  198
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.05  28041  192
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  27701  190
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.48  18330  126
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.33  28920  199
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  25 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.96  28793  200
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  30 Kamil Kister                   Puławy               143.35  27380  191
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.77  22129  155
  33 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.33  26900  189
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  36 Irena Sołdan                   Sopot                141.09  26808  190
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.85  10986   78
  38 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               140.53  27825  198
  40 Artur Irzyk                    Kraków               140.28  23006  164
  41 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  42 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  43 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  44 Robert Kamiński                Warszawa             139.46  11715   84
  45 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.87  26801  193
  46 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.67  27456  198
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.52  26181  189
  49 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  50 Janusz Krupiński               Bytom                138.23  22947  166
  51 Rafał Matczak                  Milanówek            138.16  15336  111
  52 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  53 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  54 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            137.47   4949   36
  55 Marcin Rogala                  Warszawa             137.23   8234   60
  56 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.62  26777  196
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.58  26769  196
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  60 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.64  25500  188
  61 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  62 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  63 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  25321  188
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.41  11425   85
  67 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  68 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            134.28  26454  197
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  70 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  71 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  72 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.83  15276  115
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.78  25095  189
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.05  24958  189
  77 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.97   4883   37
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           131.92  25064  190
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.82  25046  190
  81 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.80  17661  134
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.64  15677  120
  84 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  85 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  88 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  89 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.04  25748  198
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  94 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.92   9744   75
  95 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.86  24414  188
  96 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.70  10895   84
  98 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.70  25940  200
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 100 Tomasz Lempart                 Kraków               129.18  24156  187
 101 Krzysztof Gibas                Kraków               129.10  24917  193
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 103 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 104 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 105 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 106 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 107 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 108 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.06  24203  189
 109 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
 110 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 111 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.45  23833  187
 114 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 115 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 116 Ewa Szałas                     Katowice             127.12  12585   99
 117 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.02  12321   97
 118 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.82   4946   39
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 121 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 122 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.32  17306  137
 124 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
 125 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 126 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.17  12869  102
 127 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 128 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 129 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 130 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 125.90  24677  196
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 132 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 133 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.82  19753  157
 134 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.38   7648   61
 135 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 136 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 137 Natalia Ogierman               Katowice             124.77  22085  177
 138 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.73  24572  197
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 140 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 141 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 143 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 144 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 145 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 146 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 147 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 148 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.22  23289  189
 149 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 151 Marta Bajorek                  Warszawa             122.67  24412  199
 152 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 153 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 154 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.22  23832  195
 155 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.92   8900   73
 157 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 158 Michał Szorc                   Białystok            121.56   8752   72
 159 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 160 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 161 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 162 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.05  23363  193
 164 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.79  14374  119
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.68  17137  142
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 167 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 169 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 170 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 171 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.96  13436  112
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 173 Anna Krynicka                  Warszawa             119.59  15547  130
 174 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.53  23189  194
 175 Agnieszka Matus                Milanówek            119.36  21724  182
 176 Bożena Guział                  Racibórz             119.19  17997  151
 177 Agnieszka Walas                Kraków               119.18  17638  148
 178 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 180 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.92   8443   71
 181 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 182 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 183 Monika Siemaszko               Lipiany              118.66  23257  196
 184 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 185 Marcin Stachowski              Wydartowo I          118.51  23109  195
 186 Dariusz Sowula                 Kraków               118.28  13484  114
 187 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.22   6502   55
 188 Renata Andracka                Zwola                118.22  23052  195
 189 Joanna Brychcy                 Katowice             118.17  14890  126
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Teresa Zalewska                Racibórz             117.74  22017  187
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.10  16628  142
 196 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 197 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       116.94   9589   82
 198 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 199 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 200 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 201 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.52  16196  139
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 203 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 204 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 205 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 206 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              115.79  22116  191
 208 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 209 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               115.52  16750  145
 210 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  11079   96
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              115.29  20061  174
 213 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.28  12220  106
 214 Urszula Solarska               Łódź                 115.28  22479  195
 215 Jerzy Luter                    Bytom                115.17  22113  192
 216 Maria Pokorska                 Warszawa             115.14  22797  198
 217 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 218 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 219 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 220 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.81  22043  192
 221 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 222 Michał Landowski               Police               114.29   7086   62
 223 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.20  14389  126
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 225 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            113.55  11014   97
 227 Robert Wagner                  Wrocław              113.39  15081  133
 228 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 229 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 230 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 231 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.89  21930  196
 233 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.76  22129  198
 234 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.62  15738  141
 235 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            111.15  16006  144
 238 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 239 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 240 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 241 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 242 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 243 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 244 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 245 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 247 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.74   4609   42
 248 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 249 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 250 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.16  21723  199
 251 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 252 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            108.79  21322  196
 253 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 255 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.55  21058  194
 256 Marta Sztajnert                Wisła                108.33  11808  109
 257 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 259 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 262 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  15183  141
 263 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.53   6452   60
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             107.29   5257   49
 266 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 267 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 270 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 273 Konrad Pajączek                Milanówek            105.47   6117   58
 274 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 275 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.31  10320   98
 276 Waldemar Wypchał               Kraków               105.12   8199   78
 277 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            104.66  12769  122
 278 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 279 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 280 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 281 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 282 Agnieszka Dawid                Kraków               104.04   9676   93
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.93   7483   72
 284 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 285 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 286 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 287 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 288 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 289 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 290 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.42  16490  161
 292 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 295 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 296 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 297 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 299 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 300 Szymon Stępień                 Bytom                 99.49   3880   39
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 303 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 307 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  11640  120
 308 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 309 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 310 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.30   8667   90
 311 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 312 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.18   3141   33
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 314 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 316 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 318 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.76  11251  120
 320 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 321 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 322 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.57  16123  180
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 326 Michał Głąb                    Zabrze                87.40   2622   30
 327 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 329 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      85.87   7299   85
 330 Teresa Balewska                Reda                  84.34  14422  171
 331 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 332 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 333 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 334 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 335 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 336 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 337 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 338 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 339 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 340 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 341 Dawid Węgrzyński               Zabrze                74.87   3893   52
 342 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 343 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 344 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 345 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 346 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 347 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 348 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 25-01-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   5 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
   6 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   7 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
   8 Piotr Domański                 Lublin               139.92   3498   25
   9 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  10 Przemysław Rybicki             Otwock               126.68   3167   25
  11 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  12 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  13 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  14 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  15 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  16 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  17 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          155.54   3733   24
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  20 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  23 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  24 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  27 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  28 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  30 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  31 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  32 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  33 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  34 Dominika Worona                Police               116.75   2802   24
  35 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  36 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  37 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  38 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  39 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  40 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  41 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  42 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  43 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  45 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  48 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  49 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  50 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  51 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  53 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  54 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  55 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  57 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  59 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  60 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  61 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  63 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  64 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  66 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  67 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  68 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  69 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  70 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        126.55   2531   20
  71 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  72 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  74 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  75 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  76 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  77 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  78 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  79 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  80 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  82 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  83 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  84 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  85 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  86 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      123.40   1851   15
  87 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
  88 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  89 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  90 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  91 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  92 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  93 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  94 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  96 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  97 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  98 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 102 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 103 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 104 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 105 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 106 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 107 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 112 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 113 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 119 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 120 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 121 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 122 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 123 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 124 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 125 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 126 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 128 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 129 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 130 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 140 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 143 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 144 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 145 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 146 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 147 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 148 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 149 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 150 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 151 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 152 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 153 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 154 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 155 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 156 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 157 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 158 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 159 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 160 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 161 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 162 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 163 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 164 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 165 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 166 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 167 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 168 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 169 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 170 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 171 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 172 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 173 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 174 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 175 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 176 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 177 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 178 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 179 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 180 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 181 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 182 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 183 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 184 Marta Majewska                 Wadowice              90.82    999   11
 185 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 186 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 187 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 188 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 189 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 190 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 191 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 192 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 193 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 194 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 195 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 196 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 197 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 198 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 199 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 200 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 201 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 202 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 203 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 204 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 205 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 206 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 207 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 208 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 209 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 210 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 211 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 212 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 213 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 214 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 215 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 216 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 217 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 218 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 219 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 220 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 221 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 222 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 223 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 224 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 225 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 226 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 228 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 229 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 230 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 231 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 232 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 233 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 234 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 235 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 236 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 237 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 238 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 239 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 240 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 241 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 242 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 243 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 244 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 245 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 246 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 247 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 248 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 249 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 250 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 251 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 252 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 253 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 254 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 255 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 256 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 257 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.43    633    7
 258 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 259 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 260 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 261 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 262 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 263 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 264 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 265 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 266 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 267 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 268 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 269 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 270 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 271 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 272 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 273 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 274 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 275 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 276 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 278 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 279 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 280 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 281 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 282 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 283 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 284 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 285 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 286 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 287 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 288 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 289 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 290 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 291 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 292 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 293 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 294 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 295 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 296 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 297 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 298 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 299 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 300 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 301 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 302 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 303 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 304 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie