Wadowice Jaroszowice23
stycznia
Wadowice Jaroszowice 23-24 stycznia I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza WadowicMistrzostwa Regionów 2016
Wilga30
stycznia
Wilga 30-31 stycznia I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta Gminy Wilga
Warszawa 5
marca
Warszawa 5 marca VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Blitzowanie w Wildze30 - 31 stycznia 2016 — I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta Gminy WilgaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta Gminy WilgaWilga, 30 - 31 stycznia 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Blitzowanie w WildzeW ostatni styczniowy weekend, dzięki gościnności właścicieli Baru „U Aniołów” oraz organizacji Rafała Wesołowskiego mogliśmy po raz pierwszy w historii rozegrać turniej rankingowy z czasem 15 minut na gracza (od 3.08.2015 obowiązuje regulamin rankingowy oraz nowy regulamin turniejowy, regulujący te kwestie). Zgodnie z przewidywaniami turniej przebiegał w zabójczym tempie, sędzia ledwo się wyrabiał ;), a palacze musieli w przerwach wyrzucać niedopalone papierosy.

Gracze, skupieni jak zawsze nad jak najbardziej optymalnym rozegraniem partii, dumali również nad kategorią dodatkową – najciekawszy ruch związany z aniołem. Pomysłowość scrabblistów przechodziła wszelkie oczekiwania, propozycji było wiele, od daleko idących skojarzeń jak słowo ZAWIANIU czy DOLEWANY, poprzez terminy religijne jak TEOZOFIA czy ROZEZNAĆ (rozpoznać powołanie), do dosłownych jak ANIELE czy ANIELEK. Najciekawsze propozycje należały do Kasi Ślusarskiej, a zwyciężyło dość przewrotne słowo NAGRZESZ (inne propozycje były równie ciekawe – UPIORNY i AMBULANS).

Z racji dość oryginalnego systemu rozstawień (dubov w rundach 2-14, następnie dwie ostatnie rundy systemem szwajcarskim), końcowa walka o podium była niezwykle interesująca, a szanse na końcowy triumf miało 5 osób. Głównymi faworytami byli jednak Michał Alabrudziński oraz Tomasz Zwoliński, którzy musieli wygrać swoje pojedynki, jednakże Tomasz miał 13 małych punktów przewagi po 15 grach (przyznacie, że nie jest to ogromna przewaga ;). Do ostaniego ruchu Tomka to Michał był zwycięzcą. Popularny Magik położył jednak na koniec headshota TROJANY i zwyciężył z wynikiem 512 punktów. „Nędzne” 519 punktów Michała w partii z Grzegorzem Koczkodonem, okazało się być niewystarczające i ostatecznie Tomasz Zwoliński wygrał z przewagą jedynie 6 małych punktów nad Michałem. Jest to z pewnością jedna z najniższych przewag, jakie zapewniły końcowy triumf w rozgrywkach PFS. Miejsce na podium uzupełnił Kamil Górka z 11 wygranymi (Kamil miał bardzo dobry początek, jednakże 3 porażki z rzędu w końcowej fazie pozbawiły go szansy na zwycięstwo).

Pragnę podziękować gospodarzom – właścicielom i pracownikom Baru „U Aniołów” w Wildze za udostępnienie lokalu i przygotowanie obiadu, Rafałowi Wesołowskiemu za cały trud organizatorski (czekamy na kolejne turnieje ;), Krzysiowi Sporczykowi za zorganizowanie wieczornych rozgrywek w Dr.Why'a, Urzędowi Gminy Wilga, członkom klubu scrabble Macaki oraz sponsorom prywatnym za pomoc w organizacji turnieju. Ja w swoim imieniu chcę podziękować wszystkim graczom za zdyscyplinowanie oraz Madzi Kublik za pomoc w zadaniach sędziowskich.

Jako sędzia pragnę przeprosić, że nie dałem rady prowadzić relacji na biężąco. 15 minut na grę to jednak nie jest 20 i ciężko było się wyrobić. Uważam, że pomysł 15-minutowych gier zdał egzamin i można takie turnieje powielać.
relacja: Miłosz Wrzałek


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 50)
Sposób rozgrywania15 minut na partię
system:
runda 1 – połówkowy
rundy 2-14 – Dubov
rundy 15-16 - szwajcarski
Miejsce rozgrywekBar „U Aniołów”
ul. Lipowa 3
Wilga – Osiedle
www.facebook.com/uaniolow
SędziaMiłosz Wrzałek
Strona www turniejuhttp://scrabble.waw.pl/wilga/
Harmonogram30.01. (sobota)
11:30 – 12:15 – zapisy do turnieju
12:30 – 14:45 – rundy 1-3
14:45 – 15:30 – obiad
15:30 – 20:00 – rundy 4-9
20:30 — ?? — Quiz multimedialny Dr.Why

31.01. (niedziela)
9:30 – 14:45 – rundy 10-16
15:00 – zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją publiczną z Warszawy:
10:45 PKS z Dworca Wschodniego (Lubelska) do przystanku Wilga Osiedle

Samochodem:
zgodnie z mapą https://goo.gl/maps/R58hUZWnvUs

W przypadku kłopotów z dojazdem – kontakt 604 684 084
WyżywienieKawa i herbata gratis
Napoje zimne dostępne w barze
Dwudaniowy obiad na miejscu — 25 zł (zapisy przy zgłoszeniach)
NoclegiZapisy przy zgłoszeniach – nocleg ze śniadaniem 70 zł/os

Dla bardziej wymagających — http://www.las-woda.pl/
NagrodyPuchary, nagrody rzeczowe i finansowe dla najlepszych
Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników
Nagroda dla najlepszego „nieczłonka” PFS
Nagrody w kategoriach dodatkowych (najdroższy ruch, „najciekawszy” ruch związany z Wilgą, „najciekawszy” ruch związany z aniołami i inne)
Dodatkowe atrakcjew sobotę po turnieju quiz multimedialny Dr.Why

OrganizatorzyRafał Wesołowski – 604 684 084 – rwesolowski@gmail.com
SponsorzyBar "U Aniołów"
Dr.Why
Urząd Gminy Wilga
Warszawski Klub Scrabble "Macaki"
sponsorzy prywatni


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta gminy Wilga

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.33     12.0     6659     2616      780
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.41     12.0     6653     2575      935
  3 Kamil           Górka                Kraków                 152.10     11.0     6765     2465     1083
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.48     10.0     6831     2415      623
  5 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                136.53     10.0     6466     2411      400
  6 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.28     10.0     6354     2334      422
  7 Michał          Makowski             Warszawa               130.59     10.0     6332     2368      296
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.05     10.0     6260     2344      668
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.16     10.0     6249     2327      322
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.80     10.0     6156     2345      211
 11 Marek           Reda                 Dębówka                146.82     10.0     6007     2387      205
 12 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               135.64      9.0     6364     2287      342
 13 Przemysław      Rybicki              Otwock                 127.05      9.0     6230     2275      150
 14 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.98      9.0     6171     2223      309
 15 Irena           Sołdan               Sopot                  141.09      9.0     6163     2254      251
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.87      9.0     6149     2274       71
 17 Szymon          Płachta              Warszawa               134.69      9.0     6070     2319      154
 18 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.86      9.0     5980     2196      193
 19 Rafał           Matczak              Milanówek              138.16      9.0     5957     2254      120
 20 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              119.96      9.0     5883     2224       -6
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.22      8.5     5946     2023      292
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.33      8.0     6254     2178      168
 23 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.62      8.0     6183     2093       73
 24 Kuba            Koisar               Warszawa               128.97      8.0     6129     2099      -64
 25 Piotr           Domański             Lublin                 138.50      8.0     6088     2056     -224
 26 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               126.32      8.0     5672     2041      116
 27 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.41      8.0     5663     2125     -762
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              137.47      8.0     5510     2002     -337
 29 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         134.41      7.5     5563     1829      193
 30 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              118.92      7.0     6013     1925     -307
 31 Anna            Krynicka             Warszawa               119.59      7.0     5959     1975       36
 32 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 129.70      7.0     5919     1777       12
 33 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.36      7.0     5679     1826     -283
 34 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 116.52      7.0     5574     1866     -325
 35 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 111.89      6.5     5767     1744      -15
 36 Paweł           Morga                Warszawa               108.18      6.5     5601     1659      457
 37 Józef           Burzyński            Ełk                    107.68      6.5     5313     1687     -284
 38 Marcin          Rogala               Warszawa               137.23      6.5     5304     1728      -94
 39 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.22      6.0     5595     1826     -300
 40 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.90      6.0     3676     1321      481
 41 Renata          Andracka             Zwola                  118.22      5.5     5515     1574      -52
 42 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         116.94      5.5     5514     1585      -98
 43 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 117.10      5.5     5475     1558      141
 44 Konrad          Pajączek             Milanówek              105.47      5.5     5394     1560       32
 45 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.64      5.0     4449     1462       -1
 46 Dorota          Zielińska            Piaseczno              125.38      3.0     3518      965        3
 47 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      2.5     4752     1234    -1098
 48 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               101.78      2.0     2986      860     -414
 49 Łukasz          Korycki              Garwolin               100.00      0.5     2021      483    -1275
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta gminy Wilga



	Michał Alabrudziński 158.41 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Makowski              130.59 -  384: 442   81
    2    15 Rafał          Wesołowski            132.05 +  411: 313  182
    3    11 Łukasz         Korycki               100.00 +  461: 245  150
    4     6 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  511: 299  162
    5     1 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  453: 337  206
    6     2 Kamil          Górka                 152.10 +  511: 396  202
    7     1 Irena          Sołdan                141.09 +  428: 384  191
    8     1 Rafał          Matczak               138.16 +  445: 351  188
    9     1 Przemysław     Rybicki               127.05 -  317: 367   77
   10     1 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  446: 338  186
   11     2 Marek          Reda                  146.82 -  365: 403   97
   12     2 Maciej         Czupryniak            145.48 -  280: 480   95
   13     2 Tomasz         Zwoliński             142.33 +  407: 351  192
   14     3 Maciej         Sancewicz             131.80 +  379: 361  182
   15     2 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  336: 320  189
   16     2 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  519: 331  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2567  / 16 160.44




	Mariusz Skrobosz 156.16 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  418: 313  180
    2    10 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  433: 305  181
    3     4 Ala            Białobrzewska         116.52 +  469: 369  167
    4     2 Stanisław      Rydzik                145.33 +  428: 425  195
    5     1 Michał         Alabrudziński         158.41 -  337: 453  108
    6     4 Irena          Sołdan                141.09 -  307: 390   91
    7     7 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  273: 464   70
    8    11 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  448: 410  162
    9     5 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  339: 349  102
   10     9 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  409: 342  187
   11     8 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  301: 426   98
   12    10 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  451: 299  169
   13     9 Anna           Krynicka              119.59 -  342: 444   70
   14    12 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  414: 319  173
   15     9 Szymon         Płachta               134.69 +  362: 293  185
   16     7 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  518: 326  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2327  / 16 145.44




	Kamil Górka 152.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  531: 290  180
    2     2 Maciej         Sancewicz             131.80 -  305: 331   82
    3     8 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  373: 339  176
    4     9 Dorota         Rudzińska             122.22 +  465: 317  172
    5     6 Maciej         Czupryniak            145.48 +  499: 488  195
    6     2 Michał         Alabrudziński         158.41 -  396: 511  108
    7     4 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  529: 292  165
    8     2 Szymon         Płachta               134.69 +  403: 387  185
    9     2 Rafał          Matczak               138.16 +  405: 274  188
   10     2 Tomasz         Zwoliński             142.33 +  545: 290  192
   11     1 Przemysław     Rybicki               127.05 +  493: 356  177
   12     1 Marek          Reda                  146.82 -  345: 370   97
   13     1 Michał         Makowski              130.59 -  382: 386   81
   14     1 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  326: 393   87
   15     4 Rafał          Wesołowski            132.05 +  377: 360  182
   16     4 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  391: 298  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2465  / 16 154.06




	Krzysztof Mówka 151.90 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kuba           Koisar                128.97 -  436: 461   79
    2     7 Robert         Kuszpit               134.41 +  350: 304  184
    3    12 Waldemar       Czerwoniec            130.64 -  348: 415   81
    4    17 Teresa         Balewska              100.00 +  487: 302  150
    5    11 Konrad         Pajączek              105.47 +  369: 290  155
    6    10 Marek          Reda                  146.82 -  368: 440   97
    7    13 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  481: 377  200
    8     8 Ala            Białobrzewska         116.52 +  488: 267  167
    9     5 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  349: 339  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  /  9 146.56




	Łukasz Tuszyński 150.28 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Przemysław     Rybicki               127.05 +  438: 410  177
    2     8 Szymon         Płachta               134.69 -  348: 361   85
    3     9 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  398: 330  169
    4    10 Irena          Sołdan                141.09 -  386: 398   91
    5    13 Marek          Reda                  146.82 -  297: 346   97
    6    16 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  387: 345  152
    7    13 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  377: 481  102
    8    16 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  408: 365  167
    9    13 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  356: 479   98
   10    16 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  356: 444   87
   11    17 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  455: 320  180
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  365: 328  173
   13    14 Marcin         Rogala                137.23 +  433: 317  187
   14    10 Kuba           Koisar                128.97 +  521: 328  179
   15     7 Stanisław      Rydzik                145.33 +  378: 308  195
   16     3 Maciej         Czupryniak            145.48 +  451: 372  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2334  / 16 145.88




	Kazimierz Merklejn 147.98 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  396: 340  176
    2     4 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  320: 415   86
    3    18 Renata         Andracka              118.22 +  349: 321  168
    4     8 Maciej         Czupryniak            145.48 -  393: 462   95
    5    16 Patrycja       Kuszpit               116.94 -  327: 473   67
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  433: 249  173
    7    15 Dorota         Rudzińska             122.22 -  296: 394   72
    8    18 Dorota         Zielińska             125.38 +  390: 327  175
    9    13 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  479: 356  200
   10    12 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  395: 287  181
   11     8 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  426: 301  206
   12     7 Stanisław      Rydzik                145.33 -  362: 430   95
   13    10 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  510: 276  165
   14     7 Anna           Krynicka              119.59 +  404: 363  170
   15     3 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  393: 477   92
   16     4 Kamil          Górka                 152.10 -  298: 391  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2223  / 16 138.94




	Marek Reda 146.82 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Zielińska             125.38 +  407: 375  175
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  371: 377   87
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  293: 371   80
    4    20 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  368: 247  152
    5    13 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  346: 297  200
    6    10 Krzysztof      Mówka                 151.90 +  440: 368  202
    7     8 Maciej         Sancewicz             131.80 -  323: 411   82
    8    12 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  458: 289  176
    9     9 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  436: 324  189
   10     6 Rafał          Matczak               138.16 +  498: 389  188
   11     2 Michał         Alabrudziński         158.41 +  403: 365  208
   12     1 Kamil          Górka                 152.10 +  370: 345  202
   13     3 Maciej         Czupryniak            145.48 -  361: 498   95
   14     4 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  288: 533   92
   15     6 Przemysław     Rybicki               127.05 +  327: 288  177
   16     5 Rafał          Wesołowski            132.05 -  318: 325   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2387  / 16 149.19




	Maciej Czupryniak 145.48 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  431: 342  173
    2     9 Marcin         Rogala                137.23 -  330: 489   87
    3     7 Tomasz         Zwoliński             142.33 +  450: 406  192
    4     8 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  462: 393  198
    5     6 Kamil          Górka                 152.10 -  488: 499  102
    6     3 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  353: 434   86
    7     9 Rafał          Wesołowski            132.05 -  328: 338   82
    8    13 Dorota         Rudzińska             122.22 +  407: 342  172
    9    10 Piotr          Domański              138.50 +  509: 416  189
   10     7 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  456: 341  176
   11     5 Szymon         Płachta               134.69 +  454: 365  185
   12     2 Michał         Alabrudziński         158.41 +  480: 280  208
   13     3 Marek          Reda                  146.82 +  498: 361  197
   14     2 Michał         Makowski              130.59 +  478: 340  181
   15     1 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  335: 411   87
   16     3 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  372: 451  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2415  / 16 150.94




	Stanisław Rydzik 145.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Rudzińska             122.22 +  407: 330  172
    2    11 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  457: 240  187
    3     3 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  447: 377  189
    4     2 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  425: 428  106
    5     5 Szymon         Płachta               134.69 -  311: 412   85
    6     8 Maciej         Sancewicz             131.80 -  365: 486   82
    7    11 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  433: 405  187
    8     7 Rafał          Wesołowski            132.05 +  441: 350  182
    9     6 Michał         Makowski              130.59 -  356: 427   81
   10     8 Piotr          Domański              138.50 +  432: 280  189
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  338: 391   87
   12     7 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  430: 362  198
   13     4 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  431: 408  186
   14     5 Przemysław     Rybicki               127.05 -  283: 415   77
   15     7 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  308: 378  100
   16    10 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  390: 397   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2178  / 16 136.12




	Tomasz Zwoliński 142.33 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  503: 231  170
    2     3 Rafał          Matczak               138.16 -  337: 416   88
    3     7 Maciej         Czupryniak            145.48 -  406: 450   95
    4     7 Piotr          Domański              138.50 +  391: 384  189
    5     8 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  385: 314  189
    6     7 Przemysław     Rybicki               127.05 +  447: 434  177
    7     6 Michał         Makowski              130.59 +  416: 343  181
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  357: 345  187
    9     4 Szymon         Płachta               134.69 +  402: 371  185
   10     2 Kamil          Górka                 152.10 -  290: 545  102
   11     4 Rafał          Wesołowski            132.05 +  428: 326  182
   12     3 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  424: 299  186
   13     2 Michał         Alabrudziński         158.41 -  351: 407  108
   14     4 Marek          Reda                  146.82 +  533: 288  197
   15     3 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  477: 393  198
   16     1 Maciej         Sancewicz             131.80 +  512: 333  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2616  / 16 163.50




	Irena Sołdan 141.09 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Krynicka              119.59 +  395: 304  170
    2    12 Piotr          Domański              138.50 -  336: 463   89
    3    16 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  461: 275  170
    4    10 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  398: 386  200
    5     7 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  387: 329  165
    6     4 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  390: 307  206
    7     1 Michał         Alabrudziński         158.41 -  384: 428  108
    8     5 Przemysław     Rybicki               127.05 -  315: 435   77
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  392: 443   87
   10    10 Rafał          Wesołowski            132.05 -  375: 440   82
   11    13 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  371: 349  181
   12     9 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  455: 303  187
   13     8 Szymon         Płachta               134.69 -  335: 388   85
   14    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  434: 312  180
   15     8 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  388: 336  186
   16     6 Michał         Makowski              130.59 -  347: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2254  / 16 140.88




	Piotr Pietuchowski 138.87 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Matus                 119.36 +  376: 364  169
    2     6 Michał         Makowski              130.59 +  418: 357  181
    3     3 Stanisław      Rydzik                145.33 -  377: 447   95
    4    11 Maciej         Sancewicz             131.80 +  412: 338  182
    5     8 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  314: 385   92
    6    12 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  316: 327   70
    7    16 Robert         Kuszpit               134.41 +  358: 274  184
    8     9 Kuba           Koisar                128.97 +  453: 322  179
    9     9 Marek          Reda                  146.82 -  324: 436   97
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  433: 323  165
   11     9 Rafał          Matczak               138.16 +  454: 430  188
   12     6 Szymon         Płachta               134.69 +  460: 426  185
   13     5 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  396: 470   87
   14     6 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  412: 325  186
   15     2 Michał         Alabrudziński         158.41 -  320: 336  108
   16     7 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  326: 518  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2274  / 16 142.12




	Piotr Domański 138.50 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  407: 355  169
    2    12 Irena          Sołdan                141.09 +  463: 336  191
    3     2 Kuba           Koisar                128.97 -  378: 435   79
    4     7 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  384: 391   92
    5     9 Anna           Krynicka              119.59 +  402: 363  170
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  370: 420   87
    7    12 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  306: 334   76
    8    15 Konrad         Pajączek              105.47 +  412: 409  155
    9    10 Maciej         Czupryniak            145.48 -  416: 509   95
   10     8 Stanisław      Rydzik                145.33 -  280: 432   95
   11    16 Agnieszka      Matus                 119.36 -  291: 334   69
   12    15 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  458: 388  181
   13    16 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  420: 396  180
   14    14 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  361: 338  167
   15    11 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  399: 354  165
   16    11 Szymon         Płachta               134.69 -  341: 518   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2056  / 16 128.50




	Rafał Matczak 138.16 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              118.22 +  421: 296  168
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.33 +  416: 337  192
    3     5 Maciej         Sancewicz             131.80 +  365: 336  182
    4     1 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  394: 339  186
    5     2 Kuba           Koisar                128.97 +  370: 303  179
    6     1 Szymon         Płachta               134.69 -  272: 369   85
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  460: 353  180
    8     1 Michał         Alabrudziński         158.41 -  351: 445  108
    9     2 Kamil          Górka                 152.10 -  274: 405  102
   10     6 Marek          Reda                  146.82 -  389: 498   97
   11     9 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  430: 454   89
   12    12 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  280: 479   65
   13    15 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  355: 274  187
   14     9 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  412: 326  187
   15    10 Anna           Krynicka              119.59 +  413: 258  170
   16     8 Przemysław     Rybicki               127.05 -  355: 365   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2254  / 16 140.88




	Mariola Osajda-Matczak 137.47 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  348: 322  167
    2    11 Stanisław      Rydzik                145.33 -  240: 457   95
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  331: 368   65
    4    14 Przemysław     Rybicki               127.05 -  348: 424   77
    5    23 Dorota         Zielińska             125.38 +  496: 373  175
    6    17 Robert         Kuszpit               134.41 -  260: 329   84
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  349: 479   73
    8    22 Teresa         Balewska              100.00 +  340: 319  150
    9    20 Józef          Burzyński             107.68 +  395: 320  158
   10    16 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  444: 356  200
   11    12 Kuba           Koisar                128.97 -  352: 459   79
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  366: 310  176
   13    15 Rafał          Matczak               138.16 -  274: 355   88
   14    17 Marcin         Rogala                137.23 +  315: 277  187
   15    14 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  291: 434   70
   16    16 Paweł          Morga                 108.18 +  361: 265  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 16 125.12




	Marcin Rogala 137.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  308: 277  167
    2     9 Maciej         Czupryniak            145.48 +  489: 330  195
    3     6 Szymon         Płachta               134.69 -  168: 452   85
    4    12 Ala            Białobrzewska         116.52 -  280: 424   67
    5    17 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  354: 404   70
    6    13 Rafał          Wesołowski            132.05 -  220: 409   82
    7    22 Józef          Burzyński             107.68 +  403: 320  158
    8    14 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  361: 369   87
    9    21 Paweł          Morga                 108.18 +  272: 228  158
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  378: 389   73
   11    18 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  425: 377  162
   12    18 Agnieszka      Matus                 119.36 +  427: 286  169
   13    14 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  317: 433  100
   14    17 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  277: 315   87
   15    19 Renata         Andracka              118.22 -  325: 385   68
   16    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 15 115.20




	Marek Dudkiewicz 136.62 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ala            Białobrzewska         116.52 -  369: 392   67
    2    17 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  323: 421   80
    3    22 Rafał          Wesołowski            132.05 +  428: 398  182
    4    18 Robert         Kuszpit               134.41 +  415: 333  184
    5    12 Przemysław     Rybicki               127.05 -  392: 446   77
    6    15 Agnieszka      Matus                 119.36 +  424: 299  169
    7    11 Stanisław      Rydzik                145.33 -  405: 433   95
    8    14 Marcin         Rogala                137.23 +  369: 361  187
    9    11 Anna           Krynicka              119.59 +  439: 308  170
   10     9 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  342: 409  106
   11    10 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  385: 308  170
   12     9 Irena          Sołdan                141.09 -  303: 455   91
   13    12 Dorota         Rudzińska             122.22 +  422: 308  172
   14     9 Rafał          Matczak               138.16 -  326: 412   88
   15    12 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  483: 350  169
   16     9 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  358: 477   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2093  / 16 130.81




	Grzegorz Koczkodon 136.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  587: 275  165
    2     1 Marek          Reda                  146.82 +  377: 371  197
    3     1 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  348: 523   86
    4     4 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  449: 240  180
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  344: 417   80
    6     6 Piotr          Domański              138.50 +  420: 370  189
    7     5 Kuba           Koisar                128.97 +  407: 399  179
    8     3 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  345: 357   92
    9     7 Irena          Sołdan                141.09 +  443: 392  191
   10     4 Michał         Makowski              130.59 -  383: 419   81
   11     6 Stanisław      Rydzik                145.33 +  391: 338  195
   12     5 Maciej         Sancewicz             131.80 -  367: 389   82
   13     5 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  470: 396  189
   14     1 Kamil          Górka                 152.10 +  393: 326  202
   15     1 Maciej         Czupryniak            145.48 +  411: 335  195
   16     2 Michał         Alabrudziński         158.41 -  331: 519  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2411  / 16 150.69




	Juliusz Czupryniak 135.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  490: 288  162
    2     4 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  415: 320  198
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  523: 348  187
    4     1 Rafał          Matczak               138.16 -  339: 394   88
    5     3 Ala            Białobrzewska         116.52 +  361: 344  167
    6     3 Maciej         Czupryniak            145.48 +  434: 353  195
    7     2 Szymon         Płachta               134.69 -  345: 465   85
    8     4 Maciej         Sancewicz             131.80 +  403: 366  182
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  457: 355  180
   10     1 Michał         Alabrudziński         158.41 -  338: 446  108
   11     3 Michał         Makowski              130.59 +  414: 330  181
   12     3 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  299: 424   92
   13     4 Stanisław      Rydzik                145.33 -  408: 431   95
   14     6 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  325: 412   89
   15     8 Irena          Sołdan                141.09 -  336: 388   91
   16     9 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  477: 358  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2287  / 16 142.94




	Szymon Płachta 134.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Morga                 108.18 +  337: 324  158
    2     8 Łukasz         Tuszyński             150.28 +  361: 348  200
    3     6 Marcin         Rogala                137.23 +  452: 168  187
    4     3 Kuba           Koisar                128.97 -  301: 467   79
    5     5 Stanisław      Rydzik                145.33 +  412: 311  195
    6     1 Rafał          Matczak               138.16 +  369: 272  188
    7     2 Juliusz        Czupryniak            135.64 +  465: 345  186
    8     2 Kamil          Górka                 152.10 -  387: 403  102
    9     4 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  371: 402   92
   10     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  391: 357  180
   11     5 Maciej         Czupryniak            145.48 -  365: 454   95
   12     6 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  426: 460   89
   13     8 Irena          Sołdan                141.09 +  388: 335  191
   14     8 Rafał          Wesołowski            132.05 -  234: 567   82
   15     9 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  293: 362  106
   16    11 Piotr          Domański              138.50 +  518: 341  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2319  / 16 144.94




	Robert Kuszpit 134.41 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Józef          Burzyński             107.68 +  439: 342  158
    2     7 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  304: 350  102
    3    10 Michał         Makowski              130.59 -  250: 484   81
    4    18 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  333: 415   87
    5    22 Łukasz         Korycki               100.00 +  483: 198  150
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  329: 260  187
    7    16 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  274: 358   89
    8    17 Anna           Krynicka              119.59 -  365: 395   70
    9    17 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  363: 410   69
   10    21 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  255: 393   80
   11    23 PAUZA
   12    21 Renata         Andracka              118.22 +  405: 359  168
   13    18 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  424: 312  181
   14    18 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  394: 334  162
   15    15 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  302: 432   73
   16    17 Dorota         Rudzińska             122.22 +  343: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 15 121.93




	Rafał Wesołowski 132.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Konrad         Pajączek              105.47 -  331: 407   55
    2    15 Michał         Alabrudziński         158.41 -  313: 411  108
    3    22 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  398: 428   87
    4    24 Paweł          Morga                 108.18 +  445: 408  158
    5    19 Agnieszka      Matus                 119.36 +  453: 293  169
    6    13 Marcin         Rogala                137.23 +  409: 220  187
    7     9 Maciej         Czupryniak            145.48 +  338: 328  195
    8     7 Stanisław      Rydzik                145.33 -  350: 441   95
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  456: 380  173
   10    10 Irena          Sołdan                141.09 +  440: 375  191
   11     4 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  326: 428   92
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  403: 230  180
   13     7 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  346: 314  170
   14     8 Szymon         Płachta               134.69 +  567: 234  185
   15     4 Kamil          Górka                 152.10 -  360: 377  102
   16     5 Marek          Reda                  146.82 +  325: 318  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2344  / 16 146.50




	Maciej Sancewicz 131.80 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  490: 324  152
    2     2 Kamil          Górka                 152.10 +  331: 305  202
    3     5 Rafał          Matczak               138.16 -  336: 365   88
    4    11 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  338: 412   89
    5    14 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  356: 327  162
    6     8 Stanisław      Rydzik                145.33 +  486: 365  195
    7     8 Marek          Reda                  146.82 +  411: 323  197
    8     4 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  366: 403   86
    9     8 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  362: 466   70
   10    11 Kuba           Koisar                128.97 +  419: 357  179
   11     7 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 +  369: 330  180
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  389: 367  187
   13     6 Przemysław     Rybicki               127.05 +  379: 345  177
   14     3 Michał         Alabrudziński         158.41 -  361: 379  108
   15     5 Michał         Makowski              130.59 +  430: 365  181
   16     1 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  333: 512   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2345  / 16 146.56




	Waldemar Czerwoniec 130.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 230  150
    2    10 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  305: 433  106
    3    12 Krzysztof      Mówka                 151.90 +  415: 348  202
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  357: 399   65
    5    15 Dorota         Rudzińska             122.22 +  403: 266  172
   10    12 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  287: 395   98
   11    13 Irena          Sołdan                141.09 -  349: 371   91
   12    15 Piotr          Domański              138.50 -  388: 458   89
   13    18 Robert         Kuszpit               134.41 -  312: 424   84
   14    19 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  442: 473   80
   15    21 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  409: 338  167
   16    18 Józef          Burzyński             107.68 +  372: 315  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Michał Makowski 130.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.41 +  442: 384  208
    2     6 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  357: 418   89
    3    10 Robert         Kuszpit               134.41 +  484: 250  184
    4     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  340: 399   80
    5    10 Renata         Andracka              118.22 +  401: 381  168
    6     9 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  412: 334  167
    7     6 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  343: 416   92
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  433: 371  165
    9     6 Stanisław      Rydzik                145.33 +  427: 356  195
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  419: 383  187
   11     3 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  330: 414   86
   12     4 Przemysław     Rybicki               127.05 +  439: 293  177
   13     1 Kamil          Górka                 152.10 +  386: 382  202
   14     2 Maciej         Czupryniak            145.48 -  340: 478   95
   15     5 Maciej         Sancewicz             131.80 -  365: 430   82
   16     6 Irena          Sołdan                141.09 +  414: 347  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2368  / 16 148.00




	Mariusz Sylwestrzuk 129.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  313: 418  106
    2    22 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  365: 300  152
    3    13 Marek          Reda                  146.82 +  371: 293  197
    4     5 Michał         Makowski              130.59 +  399: 340  181
    5     4 Grzegorz       Koczkodon             136.53 +  417: 344  187
    6     5 Kuba           Koisar                128.97 +  399: 355  179
    7     3 Rafał          Matczak               138.16 -  353: 460   88
    8     6 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  413: 302  170
    9     3 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  355: 457   86
   10     5 Szymon         Płachta               134.69 -  357: 391   85
   11     7 Maciej         Sancewicz             131.80 -  330: 369   82
   12    11 Rafał          Wesołowski            132.05 -  230: 403   82
   13    13 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  522: 355  169
   14    11 Irena          Sołdan                141.09 -  312: 434   91
   15    13 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  325: 322  176
   16    12 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  519: 244  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2196  / 16 137.25




	Dariusz Białobrzewski 129.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 152.10 -  290: 531  102
    2    17 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  421: 323  187
    3    17 Konrad         Pajączek              105.47 +  391: 340  155
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  240: 449   87
    5    18 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  324: 394   69
    6    21 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  319: 410   76
    7    21 Dorota         Zielińska             125.38 -  384: 413   75
    8    23 Paweł          Morga                 108.18 -  363: 443   58
    9    23 Łukasz         Korycki               100.00 +  400:   0    0
   10    21 Robert         Kuszpit               134.41 +  393: 255  184
   11    17 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  320: 455  100
   12    20 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  380: 299  167
   13    16 Piotr          Domański              138.50 -  396: 420   89
   14    19 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  473: 442  181
   15    16 Kuba           Koisar                128.97 -  323: 411   79
   16    19 Renata         Andracka              118.22 +  502: 322  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 15 118.47




	Kuba Koisar 128.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 151.90 +  461: 436  202
    2     5 Konrad         Pajączek              105.47 +  372: 310  155
    3     2 Piotr          Domański              138.50 +  435: 378  189
    4     3 Szymon         Płachta               134.69 +  467: 301  185
    5     2 Rafał          Matczak               138.16 -  303: 370   88
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  355: 399   80
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  399: 407   87
    8     9 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  322: 453   89
    9    12 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  371: 334  162
   10    11 Maciej         Sancewicz             131.80 -  357: 419   82
   11    12 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  459: 352  187
   12     8 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  298: 379   70
   13    11 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  406: 529   73
   14    10 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  328: 521  100
   15    16 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  411: 323  180
   16    14 Anna           Krynicka              119.59 +  385: 282  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 16 131.19




	Przemysław Rybicki 127.05 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  410: 438  100
    2    14 Józef          Burzyński             107.68 -  368: 408   58
    3    20 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  411: 354  167
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  424: 348  187
    5    12 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  446: 392  187
    6     7 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  434: 447   92
    7    10 Anna           Krynicka              119.59 +  428: 401  170
    8     5 Irena          Sołdan                141.09 +  435: 315  191
    9     1 Michał         Alabrudziński         158.41 +  367: 317  208
   10     3 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  445: 384  170
   11     1 Kamil          Górka                 152.10 -  356: 493  102
   12     4 Michał         Makowski              130.59 -  293: 439   81
   13     6 Maciej         Sancewicz             131.80 -  345: 379   82
   14     5 Stanisław      Rydzik                145.33 +  415: 283  195
   15     6 Marek          Reda                  146.82 -  288: 327   97
   16     8 Rafał          Matczak               138.16 +  365: 355  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2275  / 16 142.19




	Monika Gawron-Cieślik 126.32 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  340: 396   98
    2    20 Paweł          Morga                 108.18 +  373: 344  158
    3     8 Kamil          Górka                 152.10 -  339: 373  102
    4    19 Anna           Krynicka              119.59 -  290: 343   70
    5    21 Józef          Burzyński             107.68 +  408: 237  158
    6    21 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  410: 319  180
    7    12 Piotr          Domański              138.50 +  334: 306  189
    8    12 Marek          Reda                  146.82 -  289: 458   97
    9    15 Ala            Białobrzewska         116.52 +  439: 281  167
   10     7 Maciej         Czupryniak            145.48 -  341: 456   95
   11    11 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  365: 420   69
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  310: 366   87
   13    20 Teresa         Balewska              100.00 +  347: 302  150
   14    16 Dorota         Rudzińska             122.22 +  361: 344  172
   15    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  322: 325   80
   16    15 Agnieszka      Matus                 119.36 +  404: 286  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 16 127.56




	Dorota Zielińska 125.38 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  146.82 -  375: 407   97
    2    16 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  392: 427   62
    3    21 Agnieszka      Matus                 119.36 -  397: 446   69
    4    23 Artur          Wawrzynowski          117.10 -  369: 427   67
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  373: 496   87
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 +  475: 269  150
    7    21 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  413: 384  180
    8    18 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  327: 390   98
    9    18 Konrad         Pajączek              105.47 +  397: 269  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  /  9 107.22




	Krzysztof Sporczyk 123.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            145.48 -  342: 431   95
    2    19 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  300: 462   65
    3    24 Anna           Krynicka              119.59 -  321: 432   70
    4    25 PAUZA
    5    20 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  382: 309  167
    6    18 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  249: 433   98
    7    20 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  479: 349  187
    8    19 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  485: 268  167
    9    14 Rafał          Wesołowski            132.05 -  380: 456   82
   10    18 Marcin         Rogala                137.23 +  389: 378  187
   11    15 Ala            Białobrzewska         116.52 +  368: 312  167
   12    13 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  328: 365  100
   13    11 Kuba           Koisar                128.97 +  529: 406  179
   14    12 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  319: 414  106
   15    15 Robert         Kuszpit               134.41 +  432: 302  184
   16    13 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  343: 337  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 15 134.87




	Dorota Rudzińska 122.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                145.33 -  330: 407   95
    2    21 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  365: 264  167
    3    14 Józef          Burzyński             107.68 +  354: 304  158
    4     9 Kamil          Górka                 152.10 -  317: 465  102
    5    15 Waldemar       Czerwoniec            130.64 -  266: 403   81
    6    20 Konrad         Pajączek              105.47 +  408: 296  155
    7    15 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  394: 296  198
    8    13 Maciej         Czupryniak            145.48 -  342: 407   95
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  351: 395   65
   10    14 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  354: 386   69
   11    19 Paweł          Morga                 108.18 +  380: 304  158
   12    16 Ala            Białobrzewska         116.52 +  426: 300  167
   13    12 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  308: 422   87
   14    16 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  344: 361   76
   15    17 Agnieszka      Matus                 119.36 -  328: 542   69
   16    17 Robert         Kuszpit               134.41 -  328: 343   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 16 114.12




	Katarzyna Ślusarska 119.96 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             142.33 -  231: 503   92
    2    23 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  364: 357  167
    3    16 Irena          Sołdan                141.09 -  275: 461   91
    4    22 Józef          Burzyński             107.68 +  475: 299  158
    5    17 Marcin         Rogala                137.23 +  404: 354  187
    6    12 Piotr          Pietuchowski          138.87 +  327: 316  189
    7     7 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  464: 273  206
    8     6 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  302: 413   80
    9     8 Maciej         Sancewicz             131.80 +  466: 362  182
   10     3 Przemysław     Rybicki               127.05 -  384: 445   77
   11    10 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  308: 385   87
   12     8 Kuba           Koisar                128.97 +  379: 298  179
   13     7 Rafał          Wesołowski            132.05 -  314: 346   82
   14    13 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  359: 396   65
   15    14 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  434: 291  187
   16    10 Stanisław      Rydzik                145.33 +  397: 390  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2224  / 16 139.00




	Anna Krynicka 119.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                141.09 -  304: 395   91
    2    24 Renata         Andracka              118.22 -  355: 356   68
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  432: 321  173
    4    19 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  343: 290  176
    5     9 Piotr          Domański              138.50 -  363: 402   89
    6    14 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  413: 359  169
    7    10 Przemysław     Rybicki               127.05 -  401: 428   77
    8    17 Robert         Kuszpit               134.41 +  395: 365  184
    9    11 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  308: 439   87
   10    17 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  484: 382  167
   11    14 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  319: 350   65
   12    14 Józef          Burzyński             107.68 +  495: 292  158
   13     9 Mariusz        Skrobosz              156.16 +  444: 342  206
   14     7 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  363: 404   98
   15    10 Rafał          Matczak               138.16 -  258: 413   88
   16    14 Kuba           Koisar                128.97 -  282: 385   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 16 123.44




	Agnieszka Matus 119.36 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  364: 376   89
    2    18 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  357: 466   69
    3    21 Dorota         Zielińska             125.38 +  446: 397  175
    4    15 Renata         Andracka              118.22 -  320: 361   68
    5    19 Rafał          Wesołowski            132.05 -  293: 453   82
    6    15 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  299: 424   87
    7    23 Paweł          Morga                 108.18 -  283: 447   58
    8    24 Łukasz         Korycki               100.00 +  414: 280  150
    9    22 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  368: 332  152
   10    19 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  370: 334  167
   11    16 Piotr          Domański              138.50 +  334: 291  189
   12    18 Marcin         Rogala                137.23 -  286: 427   87
   13    21 Konrad         Pajączek              105.47 -  311: 324   55
   14    21 Teresa         Balewska              100.00 +  406: 318  150
   15    17 Dorota         Rudzińska             122.22 +  542: 328  172
   16    15 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  286: 404   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 16 114.12




	Rafał Błaszkiewicz 118.92 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Domański              138.50 -  355: 407   89
    2    18 Agnieszka      Matus                 119.36 +  466: 357  169
    3     9 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  330: 398  100
    4    16 Patrycja       Kuszpit               116.94 -  385: 387   67
    5    18 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  394: 324  180
    6    14 Anna           Krynicka              119.59 -  359: 413   70
    7    17 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  381: 448   62
    8    20 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  404: 358  152
    9    17 Robert         Kuszpit               134.41 +  410: 363  184
   10    14 Dorota         Rudzińska             122.22 +  386: 354  172
   11    11 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 +  420: 365  176
   12    10 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  299: 451  106
   13    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  355: 522   80
   14    15 Józef          Burzyński             107.68 +  382: 347  158
   15    12 Marek          Dudkiewicz            136.62 -  350: 483   87
   16    13 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  337: 343   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 16 120.31




	Renata Andracka 118.22 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               138.16 -  296: 421   88
    2    24 Anna           Krynicka              119.59 +  356: 355  170
    3    18 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  321: 349   98
    4    15 Agnieszka      Matus                 119.36 +  361: 320  169
    5    10 Michał         Makowski              130.59 -  381: 401   81
    6    19 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  345: 441   62
    7    18 Artur          Wawrzynowski          117.10 -  321: 356   67
    8    21 Józef          Burzyński             107.68 -  318: 348   58
    9    24 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 293  150
   10    22 Paweł          Morga                 108.18 -  307: 335   58
   11    22 Konrad         Pajączek              105.47 +  390: 321  155
   12    21 Robert         Kuszpit               134.41 -  359: 405   84
   13    22 Patrycja       Kuszpit               116.94 -  326: 395   67
   14    23 PAUZA
   15    19 Marcin         Rogala                137.23 +  385: 325  187
   16    19 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  322: 502   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 15 104.93




	Artur Wawrzynowski 117.10 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  322: 348   87
    2    23 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  357: 364   70
    3    20 Przemysław     Rybicki               127.05 -  354: 411   77
    4    23 Dorota         Zielińska             125.38 +  427: 369  175
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  309: 382   73
    6    22 Paweł          Morga                 108.18 +  367: 291  158
    7    18 Renata         Andracka              118.22 +  356: 321  168
    8    16 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  365: 408  100
    9    19 Patrycja       Kuszpit               116.94 -  298: 381   67
   10    19 Agnieszka      Matus                 119.36 -  334: 370   69
   11    21 Teresa         Balewska              100.00 +  392: 301  150
   12    20 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  299: 380   80
   13    23 PAUZA
   14    20 Ala            Białobrzewska         116.52 -  299: 359   67
   15    22 Konrad         Pajączek              105.47 +  361: 301  155
   16    21 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  335: 348   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 15 103.87




	Patrycja Kuszpit 116.94 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Rogala                137.23 -  277: 308   87
    2    21 Dorota         Rudzińska             122.22 -  264: 365   72
    3    25 PAUZA
    4    16 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  387: 385  169
    5    16 Kazimierz      Merklejn              147.98 +  473: 327  198
    6     9 Michał         Makowski              130.59 -  334: 412   81
    7    14 Ala            Białobrzewska         116.52 -  304: 432   67
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  268: 485   73
    9    19 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  381: 298  167
   10    17 Anna           Krynicka              119.59 -  382: 484   70
   11    20 Józef          Burzyński             107.68 -  287: 381   58
   12    22 Teresa         Balewska              100.00 +  450: 260  150
   13    22 Renata         Andracka              118.22 +  395: 326  168
   14    14 Piotr          Domański              138.50 -  338: 361   89
   15    21 Waldemar       Czerwoniec            130.64 -  338: 409   81
   16    22 Konrad         Pajączek              105.47 -  336: 379   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 15 105.67




	Ala Białobrzewska 116.52 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            136.62 +  392: 369  187
    2    13 Łukasz         Korycki               100.00 +  387: 295  150
    3     4 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  369: 469  106
    4    12 Marcin         Rogala                137.23 +  424: 280  187
    5     3 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  344: 361   86
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  331: 350   65
    7    14 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  432: 304  167
    8     8 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  267: 488  102
    9    15 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  281: 439   76
   10    15 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  404: 309  162
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              123.22 -  312: 368   73
   12    16 Dorota         Rudzińska             122.22 -  300: 426   72
   13    19 Paweł          Morga                 108.18 -  308: 485   58
   14    20 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  359: 299  167
   15    18 Józef          Burzyński             107.68 -  319: 368   58
   16    20 Teresa         Balewska              100.00 +  345: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 16 116.62




	Jerzy Krzyżewski 115.41 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             136.53 -  275: 587   87
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              123.22 +  462: 300  173
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 +  368: 331  187
    4    13 Waldemar       Czerwoniec            130.64 +  399: 357  181
    5     7 Irena          Sołdan                141.09 -  329: 387   91
    6    11 Ala            Białobrzewska         116.52 +  350: 331  167
    7     4 Kamil          Górka                 152.10 -  292: 529  102
    8    10 Michał         Makowski              130.59 -  371: 433   81
    9    16 Dorota         Rudzińska             122.22 +  395: 351  172
   10    13 Piotr          Pietuchowski          138.87 -  323: 433   89
   11    14 Anna           Krynicka              119.59 +  350: 319  170
   12    12 Rafał          Matczak               138.16 +  479: 280  188
   13    10 Kazimierz      Merklejn              147.98 -  276: 510   98
   14    13 Katarzyna      Ślusarska             119.96 +  396: 359  170
   15    11 Piotr          Domański              138.50 -  354: 399   89
   16    12 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  244: 519   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 16 132.81




	Andrzej Bednaruk 111.89 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Juliusz        Czupryniak            135.64 -  288: 490   86
    2    16 Dorota         Zielińska             125.38 +  427: 392  175
    3    19 Teresa         Balewska              100.00 +  431: 254  150
    4     6 Michał         Alabrudziński         158.41 -  299: 511  108
    5    14 Maciej         Sancewicz             131.80 -  327: 356   82
    6    19 Renata         Andracka              118.22 +  441: 345  168
    7    17 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 +  448: 381  169
    8    11 Mariusz        Skrobosz              156.16 -  410: 448  106
    9    12 Kuba           Koisar                128.97 -  334: 371   79
   10    15 Ala            Białobrzewska         116.52 -  309: 404   67
   11    18 Marcin         Rogala                137.23 -  377: 425   87
   12    19 Paweł          Morga                 108.18 +  389: 295  158
   13    17 Józef          Burzyński             107.68 -  305: 381   58
   14    18 Robert         Kuszpit               134.41 -  334: 394   84
   15    23 PAUZA
   16    21 Artur          Wawrzynowski          117.10 +  348: 335  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 15 116.27




	Paweł Morga 108.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Płachta               134.69 -  324: 337   85
    2    20 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  344: 373   76
    3    23 Katarzyna      Szachowicz            101.78 -  301: 356   52
    4    24 Rafał          Wesołowski            132.05 -  408: 445   82
    5    25 PAUZA
    6    22 Artur          Wawrzynowski          117.10 -  291: 367   67
    7    23 Agnieszka      Matus                 119.36 +  447: 283  169
    8    23 Dariusz        Białobrzewski         129.70 +  443: 363  180
    9    21 Marcin         Rogala                137.23 -  228: 272   87
   10    22 Renata         Andracka              118.22 +  335: 307  168
   11    19 Dorota         Rudzińska             122.22 -  304: 380   72
   12    19 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  295: 389   62
   13    19 Ala            Białobrzewska         116.52 +  485: 308  167
   14    22 Konrad         Pajączek              105.47 +  382: 322  155
   15    20 Teresa         Balewska              100.00 +  449: 281  150
   16    16 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  265: 361   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 15 110.60




	Józef Burzyński 107.68 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Kuszpit               134.41 -  342: 439   84
    2    14 Przemysław     Rybicki               127.05 +  408: 368  177
    3    14 Dorota         Rudzińska             122.22 -  304: 354   72
    4    22 Katarzyna      Ślusarska             119.96 -  299: 475   70
    5    21 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  237: 408   76
    6    23 Łukasz         Korycki               100.00 +  351: 277  150
    7    22 Marcin         Rogala                137.23 -  320: 403   87
    8    21 Renata         Andracka              118.22 +  348: 318  168
    9    20 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  320: 395   87
   10    23 PAUZA
   11    20 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  381: 287  167
   12    14 Anna           Krynicka              119.59 -  292: 495   70
   13    17 Andrzej        Bednaruk              111.89 +  381: 305  162
   14    15 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  347: 382   69
   15    18 Ala            Białobrzewska         116.52 +  368: 319  167
   16    18 Waldemar       Czerwoniec            130.64 -  315: 372   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 15 112.47




	Konrad Pajączek 105.47 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            132.05 +  407: 331  182
    2     5 Kuba           Koisar                128.97 -  310: 372   79
    3    17 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -  340: 391   80
    4    21 Łukasz         Korycki               100.00 +  416: 191  150
    5    11 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  290: 369  102
    6    20 Dorota         Rudzińska             122.22 -  296: 408   72
    7    19 Katarzyna      Szachowicz            101.78 +  411: 367  152
    8    15 Piotr          Domański              138.50 -  409: 412   89
    9    18 Dorota         Zielińska             125.38 -  269: 397   75
   10    20 Teresa         Balewska              100.00 -  299: 344   50
   11    22 Renata         Andracka              118.22 -  321: 390   68
   12    23 PAUZA
   13    21 Agnieszka      Matus                 119.36 +  324: 311  169
   14    22 Paweł          Morga                 108.18 -  322: 382   58
   15    22 Artur          Wawrzynowski          117.10 -  301: 361   67
   16    22 Patrycja       Kuszpit               116.94 +  379: 336  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 15 104.00




	Katarzyna  Szachowicz 101.78 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Sancewicz             131.80 -  324: 490   82
    2    22 Mariusz        Sylwestrzuk           129.86 -  300: 365   80
    3    23 Paweł          Morga                 108.18 +  356: 301  158
    4    20 Marek          Reda                  146.82 -  247: 368   97
    5    24 Teresa         Balewska              100.00 +  357: 306  150
    6    16 Łukasz         Tuszyński             150.28 -  345: 387  100
    7    19 Konrad         Pajączek              105.47 -  367: 411   55
    8    20 Rafał          Błaszkiewicz          118.92 -  358: 404   69
    9    22 Agnieszka      Matus                 119.36 -  332: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  /  9  95.56




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Waldemar       Czerwoniec            130.64 -  230: 410   81
    2    25 PAUZA
    3    19 Andrzej        Bednaruk              111.89 -  254: 431   62
    4    17 Krzysztof      Mówka                 151.90 -  302: 487  102
    5    24 Katarzyna      Szachowicz            101.78 -  306: 357   52
    6    24 Dorota         Zielińska             125.38 -  269: 475   75
    7    24 Łukasz         Korycki               100.00 +  384: 235  150
    8    22 Mariola        Osajda-Matczak        137.47 -  319: 340   87
    9    24 Renata         Andracka              118.22 -  293: 427   68
   10    20 Konrad         Pajączek              105.47 +  344: 299  155
   11    21 Artur          Wawrzynowski          117.10 -  301: 392   67
   12    22 Patrycja       Kuszpit               116.94 -  260: 450   67
   13    20 Monika         Gawron-Cieślik        126.32 -  302: 347   76
   14    21 Agnieszka      Matus                 119.36 -  318: 406   69
   15    20 Paweł          Morga                 108.18 -  281: 449   58
   16    20 Ala            Białobrzewska         116.52 -  289: 345   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 15  82.40




	Łukasz Korycki 100.00 Garwolin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    13 Ala            Białobrzewska         116.52 -  295: 387   67
    3    11 Michał         Alabrudziński         158.41 -  245: 461  108
    4    21 Konrad         Pajączek              105.47 -  191: 416   55
    5    22 Robert         Kuszpit               134.41 -  198: 483   84
    6    23 Józef          Burzyński             107.68 -  277: 351   58
    7    24 Teresa         Balewska              100.00 -  235: 384   50
    8    24 Agnieszka      Matus                 119.36 -  280: 414   69
    9    23 Dariusz        Białobrzewski         129.70 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  7  70.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta gminy Wilga



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Michał         Makowski              384: 442
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              313: 418
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Białobrzewski         531: 290
   4 Kuba           Koisar               - Krzysztof      Mówka                 461: 436
   5 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Rybicki               438: 410
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              340: 396
   7 Marek          Reda                 - Dorota         Zielińska             407: 375
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            342: 431
   9 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             407: 330
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             231: 503
  11 Irena          Sołdan               - Anna           Krynicka              395: 304
  12 Agnieszka      Matus                - Piotr          Pietuchowski          364: 376
  13 Piotr          Domański             - Rafał          Błaszkiewicz          407: 355
  14 Renata         Andracka             - Rafał          Matczak               296: 421
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Wawrzynowski          348: 322
  16 Patrycja       Kuszpit              - Marcin         Rogala                277: 308
  17 Marek          Dudkiewicz           - Ala            Białobrzewska         369: 392
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Koczkodon             275: 587
  19 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Bednaruk              490: 288
  20 Paweł          Morga                - Szymon         Płachta               324: 337
  21 Robert         Kuszpit              - Józef          Burzyński             439: 342
  22 Konrad         Pajączek             - Rafał          Wesołowski            407: 331
  23 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Szachowicz            490: 324
  24 Teresa         Balewska             - Waldemar       Czerwoniec            230: 410
  25 Łukasz         Korycki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Reda                  377: 371
   2 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 331: 305
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Matczak               337: 416
   4 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            320: 415
   5 Konrad         Pajączek             - Kuba           Koisar                310: 372
   6 Michał         Makowski             - Piotr          Pietuchowski          357: 418
   7 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               350: 304
   8 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             361: 348
   9 Marcin         Rogala               - Maciej         Czupryniak            489: 330
  10 Mariusz        Skrobosz             - Waldemar       Czerwoniec            433: 305
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                240: 457
  12 Irena          Sołdan               - Piotr          Domański              336: 463
  13 Ala            Białobrzewska        - Łukasz         Korycki               387: 295
  14 Józef          Burzyński            - Przemysław     Rybicki               408: 368
  15 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         313: 411
  16 Dorota         Zielińska            - Andrzej        Bednaruk              392: 427
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Marek          Dudkiewicz            421: 323
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Agnieszka      Matus                 466: 357
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              462: 300
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Morga                 373: 344
  21 Dorota         Rudzińska            - Patrycja       Kuszpit               365: 264
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           300: 365
  23 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Ślusarska             357: 364
  24 Anna           Krynicka             - Renata         Andracka              355: 356
  25 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Koczkodon             523: 348
   2 Kuba           Koisar               - Piotr          Domański              435: 378
   3 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                377: 447
   4 Mariusz        Skrobosz             - Ala            Białobrzewska         469: 369
   5 Rafał          Matczak              - Maciej         Sancewicz             365: 336
   6 Szymon         Płachta              - Marcin         Rogala                452: 168
   7 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             450: 406
   8 Kamil          Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        373: 339
   9 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Błaszkiewicz          398: 330
  10 Robert         Kuszpit              - Michał         Makowski              250: 484
  11 Łukasz         Korycki              - Michał         Alabrudziński         245: 461
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 415: 348
  13 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           293: 371
  14 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             304: 354
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            331: 368
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                275: 461
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Konrad         Pajączek              391: 340
  18 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              321: 349
  19 Andrzej        Bednaruk             - Teresa         Balewska              431: 254
  20 Przemysław     Rybicki              - Artur          Wawrzynowski          411: 354
  21 Agnieszka      Matus                - Dorota         Zielińska             446: 397
  22 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            428: 398
  23 Paweł          Morga                - Katarzyna      Szachowicz            301: 356
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Krynicka              321: 432
  25 Patrycja       Kuszpit              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            394: 339
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              425: 428
   3 Kuba           Koisar               - Szymon         Płachta               467: 301
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Białobrzewski         449: 240
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Makowski              399: 340
   6 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Bednaruk              511: 299
   7 Piotr          Domański             - Tomasz         Zwoliński             384: 391
   8 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Czupryniak            393: 462
   9 Dorota         Rudzińska            - Kamil          Górka                 317: 465
  10 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             398: 386
  11 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Sancewicz             412: 338
  12 Ala            Białobrzewska        - Marcin         Rogala                424: 280
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Jerzy          Krzyżewski            357: 399
  14 Przemysław     Rybicki              - Mariola        Osajda-Matczak        424: 348
  15 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 361: 320
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Patrycja       Kuszpit               385: 387
  17 Krzysztof      Mówka                - Teresa         Balewska              487: 302
  18 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kuszpit               415: 333
  19 Anna           Krynicka             - Monika         Gawron-Cieślik        343: 290
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Marek          Reda                  247: 368
  21 Łukasz         Korycki              - Konrad         Pajączek              191: 416
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Józef          Burzyński             475: 299
  23 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Zielińska             427: 369
  24 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Morga                 445: 408
  25 Krzysztof      Sporczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         337: 453
   2 Rafał          Matczak              - Kuba           Koisar                370: 303
   3 Juliusz        Czupryniak           - Ala            Białobrzewska         361: 344
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           344: 417
   5 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                412: 311
   6 Maciej         Czupryniak           - Kamil          Górka                 488: 499
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                329: 387
   8 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          385: 314
   9 Piotr          Domański             - Anna           Krynicka              402: 363
  10 Michał         Makowski             - Renata         Andracka              401: 381
  11 Konrad         Pajączek             - Krzysztof      Mówka                 290: 369
  12 Przemysław     Rybicki              - Marek          Dudkiewicz            446: 392
  13 Marek          Reda                 - Łukasz         Tuszyński             346: 297
  14 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Sancewicz             327: 356
  15 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Czerwoniec            266: 403
  16 Patrycja       Kuszpit              - Kazimierz      Merklejn              473: 327
  17 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Ślusarska             354: 404
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Błaszkiewicz          324: 394
  19 Agnieszka      Matus                - Rafał          Wesołowski            293: 453
  20 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Sporczyk              309: 382
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Józef          Burzyński             408: 237
  22 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Korycki               483: 198
  23 Dorota         Zielińska            - Mariola        Osajda-Matczak        373: 496
  24 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Szachowicz            306: 357
  25 Paweł          Morga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Rafał          Matczak               369: 272
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         396: 511
   3 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            353: 434
   4 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              390: 307
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kuba           Koisar                399: 355
   6 Piotr          Domański             - Grzegorz       Koczkodon             370: 420
   7 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               447: 434
   8 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Rydzik                486: 365
   9 Michał         Makowski             - Patrycja       Kuszpit               412: 334
  10 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  368: 440
  11 Ala            Białobrzewska        - Jerzy          Krzyżewski            331: 350
  12 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Ślusarska             316: 327
  13 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Rogala                409: 220
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Anna           Krynicka              359: 413
  15 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Matus                 424: 299
  16 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Szachowicz            387: 345
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kuszpit               260: 329
  18 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              433: 249
  19 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              441: 345
  20 Konrad         Pajączek             - Dorota         Rudzińska             296: 408
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Białobrzewski         410: 319
  22 Paweł          Morga                - Artur          Wawrzynowski          291: 367
  23 Józef          Burzyński            - Łukasz         Korycki               351: 277
  24 Dorota         Zielińska            - Teresa         Balewska              475: 269


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                428: 384
   2 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               345: 465
   3 Rafał          Matczak              - Mariusz        Sylwestrzuk           460: 353
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Kamil          Górka                 292: 529
   5 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Koczkodon             399: 407
   6 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             343: 416
   7 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Skrobosz              464: 273
   8 Marek          Reda                 - Maciej         Sancewicz             323: 411
   9 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Czupryniak            338: 328
  10 Anna           Krynicka             - Przemysław     Rybicki               401: 428
  11 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            433: 405
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Domański              334: 306
  13 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 377: 481
  14 Patrycja       Kuszpit              - Ala            Białobrzewska         304: 432
  15 Dorota         Rudzińska            - Kazimierz      Merklejn              394: 296
  16 Robert         Kuszpit              - Piotr          Pietuchowski          274: 358
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Bednaruk              381: 448
  18 Renata         Andracka             - Artur          Wawrzynowski          321: 356
  19 Katarzyna      Szachowicz           - Konrad         Pajączek              367: 411
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        479: 349
  21 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Zielińska             384: 413
  22 Marcin         Rogala               - Józef          Burzyński             403: 320
  23 Agnieszka      Matus                - Paweł          Morga                 283: 447
  24 Łukasz         Korycki              - Teresa         Balewska              235: 384


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Matczak               445: 351
   2 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               403: 387
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             345: 357
   4 Maciej         Sancewicz            - Juliusz        Czupryniak            366: 403
   5 Przemysław     Rybicki              - Irena          Sołdan                435: 315
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Ślusarska             413: 302
   7 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            441: 350
   8 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Mówka                 267: 488
   9 Piotr          Pietuchowski         - Kuba           Koisar                453: 322
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Makowski              371: 433
  11 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Bednaruk              448: 410
  12 Marek          Reda                 - Monika         Gawron-Cieślik        458: 289
  13 Maciej         Czupryniak           - Dorota         Rudzińska             407: 342
  14 Marcin         Rogala               - Marek          Dudkiewicz            361: 369
  15 Piotr          Domański             - Konrad         Pajączek              412: 409
  16 Artur          Wawrzynowski         - Łukasz         Tuszyński             365: 408
  17 Anna           Krynicka             - Robert         Kuszpit               395: 365
  18 Dorota         Zielińska            - Kazimierz      Merklejn              327: 390
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Kuszpit               485: 268
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Błaszkiewicz          358: 404
  21 Józef          Burzyński            - Renata         Andracka              348: 318
  22 Teresa         Balewska             - Mariola        Osajda-Matczak        319: 340
  23 Paweł          Morga                - Dariusz        Białobrzewski         443: 363
  24 Łukasz         Korycki              - Agnieszka      Matus                 280: 414


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         367: 317
   2 Rafał          Matczak              - Kamil          Górka                 274: 405
   3 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Sylwestrzuk           457: 355
   4 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               402: 371
   5 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              349: 339
   6 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                427: 356
   7 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             392: 443
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sancewicz             466: 362
   9 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  324: 436
  10 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Domański              509: 416
  11 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Krynicka              439: 308
  12 Andrzej        Bednaruk             - Kuba           Koisar                334: 371
  13 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             479: 356
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              456: 380
  15 Ala            Białobrzewska        - Monika         Gawron-Cieślik        281: 439
  16 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Krzyżewski            351: 395
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Robert         Kuszpit               410: 363
  18 Konrad         Pajączek             - Dorota         Zielińska             269: 397
  19 Patrycja       Kuszpit              - Artur          Wawrzynowski          381: 298
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Józef          Burzyński             395: 320
  21 Marcin         Rogala               - Paweł          Morga                 272: 228
  22 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Szachowicz            368: 332
  23 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Korycki               400:   0
  24 Teresa         Balewska             - Renata         Andracka              293: 427


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            446: 338
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             545: 290
   3 Katarzyna      Ślusarska            - Przemysław     Rybicki               384: 445
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Makowski              383: 419
   5 Szymon         Płachta              - Mariusz        Sylwestrzuk           391: 357
   6 Marek          Reda                 - Rafał          Matczak               498: 389
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Czupryniak            341: 456
   8 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Domański              432: 280
   9 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            409: 342
  10 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                440: 375
  11 Kuba           Koisar               - Maciej         Sancewicz             357: 419
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Kazimierz      Merklejn              287: 395
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Pietuchowski          323: 433
  14 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Błaszkiewicz          354: 386
  15 Andrzej        Bednaruk             - Ala            Białobrzewska         309: 404
  16 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        356: 444
  17 Anna           Krynicka             - Patrycja       Kuszpit               484: 382
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                389: 378
  19 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Matus                 334: 370
  20 Teresa         Balewska             - Konrad         Pajączek              344: 299
  21 Robert         Kuszpit              - Dariusz        Białobrzewski         255: 393
  22 Renata         Andracka             - Paweł          Morga                 307: 335
  23 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Górka                 356: 493
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  365: 403
   3 Michał         Makowski             - Juliusz        Czupryniak            330: 414
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            428: 326
   5 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Płachta               454: 365
   6 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             338: 391
   7 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           369: 330
   8 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              426: 301
   9 Rafał          Matczak              - Piotr          Pietuchowski          430: 454
  10 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             385: 308
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Monika         Gawron-Cieślik        420: 365
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Kuba           Koisar                352: 459
  13 Irena          Sołdan               - Waldemar       Czerwoniec            371: 349
  14 Anna           Krynicka             - Jerzy          Krzyżewski            319: 350
  15 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Sporczyk              312: 368
  16 Piotr          Domański             - Agnieszka      Matus                 291: 334
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Tuszyński             320: 455
  18 Marcin         Rogala               - Andrzej        Bednaruk              425: 377
  19 Paweł          Morga                - Dorota         Rudzińska             304: 380
  20 Józef          Burzyński            - Patrycja       Kuszpit               381: 287
  21 Artur          Wawrzynowski         - Teresa         Balewska              392: 301
  22 Konrad         Pajączek             - Renata         Andracka              321: 390
  23 Robert         Kuszpit              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  345: 370
   2 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         480: 280
   3 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             299: 424
   4 Michał         Makowski             - Przemysław     Rybicki               439: 293
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Sancewicz             367: 389
   6 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               460: 426
   7 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                362: 430
   8 Kuba           Koisar               - Katarzyna      Ślusarska             298: 379
   9 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            455: 303
  10 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Błaszkiewicz          451: 299
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            230: 403
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Matczak               479: 280
  13 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              365: 328
  14 Józef          Burzyński            - Anna           Krynicka              292: 495
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Domański              388: 458
  16 Dorota         Rudzińska            - Ala            Białobrzewska         426: 300
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        310: 366
  18 Agnieszka      Matus                - Marcin         Rogala                286: 427
  19 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Morga                 389: 295
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Artur          Wawrzynowski          380: 299
  21 Renata         Andracka             - Robert         Kuszpit               359: 405
  22 Patrycja       Kuszpit              - Teresa         Balewska              450: 260
  23 Konrad         Pajączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Makowski              382: 386
   2 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         351: 407
   3 Marek          Reda                 - Maciej         Czupryniak            361: 498
   4 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            431: 408
   5 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             396: 470
   6 Maciej         Sancewicz            - Przemysław     Rybicki               379: 345
   7 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            314: 346
   8 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                388: 335
   9 Anna           Krynicka             - Mariusz        Skrobosz              444: 342
  10 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Krzyżewski            510: 276
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Kuba           Koisar                529: 406
  12 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Rudzińska             422: 308
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Błaszkiewicz          522: 355
  14 Marcin         Rogala               - Łukasz         Tuszyński             317: 433
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               274: 355
  16 Piotr          Domański             - Dariusz        Białobrzewski         420: 396
  17 Andrzej        Bednaruk             - Józef          Burzyński             305: 381
  18 Robert         Kuszpit              - Waldemar       Czerwoniec            424: 312
  19 Paweł          Morga                - Ala            Białobrzewska         485: 308
  20 Teresa         Balewska             - Monika         Gawron-Cieślik        302: 347
  21 Agnieszka      Matus                - Konrad         Pajączek              311: 324
  22 Patrycja       Kuszpit              - Renata         Andracka              395: 326
  23 Artur          Wawrzynowski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 393: 326
   2 Michał         Makowski             - Maciej         Czupryniak            340: 478
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Sancewicz             379: 361
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  533: 288
   5 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                415: 283
   6 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          325: 412
   7 Anna           Krynicka             - Kazimierz      Merklejn              363: 404
   8 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               567: 234
   9 Rafał          Matczak              - Marek          Dudkiewicz            412: 326
  10 Łukasz         Tuszyński            - Kuba           Koisar                521: 328
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                312: 434
  12 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              414: 319
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Ślusarska             396: 359
  14 Patrycja       Kuszpit              - Piotr          Domański              338: 361
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Józef          Burzyński             382: 347
  16 Dorota         Rudzińska            - Monika         Gawron-Cieślik        344: 361
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Rogala                315: 277
  18 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Bednaruk              394: 334
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Białobrzewski         442: 473
  20 Ala            Białobrzewska        - Artur          Wawrzynowski          359: 299
  21 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Matus                 318: 406
  22 Konrad         Pajączek             - Paweł          Morga                 322: 382
  23 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Czupryniak            411: 335
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         320: 336
   3 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             393: 477
   4 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            377: 360
   5 Maciej         Sancewicz            - Michał         Makowski              430: 365
   6 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               327: 288
   7 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                378: 308
   8 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            388: 336
   9 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              293: 362
  10 Rafał          Matczak              - Anna           Krynicka              413: 258
  11 Piotr          Domański             - Jerzy          Krzyżewski            399: 354
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Marek          Dudkiewicz            350: 483
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Gawron-Cieślik        325: 322
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Mariola        Osajda-Matczak        434: 291
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               432: 302
  16 Kuba           Koisar               - Dariusz        Białobrzewski         411: 323
  17 Agnieszka      Matus                - Dorota         Rudzińska             542: 328
  18 Józef          Burzyński            - Ala            Białobrzewska         368: 319
  19 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                385: 325
  20 Paweł          Morga                - Teresa         Balewska              449: 281
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Patrycja       Kuszpit               409: 338
  22 Artur          Wawrzynowski         - Konrad         Pajączek              361: 301
  23 Andrzej        Bednaruk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             512: 333
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             519: 331
   3 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Tuszyński             372: 451
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              391: 298
   5 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  325: 318
   6 Irena          Sołdan               - Michał         Makowski              347: 414
   7 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          518: 326
   8 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Matczak               365: 355
   9 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            358: 477
  10 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Ślusarska             390: 397
  11 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              518: 341
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           244: 519
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Błaszkiewicz          343: 337
  14 Kuba           Koisar               - Anna           Krynicka              385: 282
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Matus                 404: 286
  16 Paweł          Morga                - Mariola        Osajda-Matczak        265: 361
  17 Dorota         Rudzińska            - Robert         Kuszpit               328: 343
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Józef          Burzyński             372: 315
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Renata         Andracka              502: 322
  20 Ala            Białobrzewska        - Teresa         Balewska              345: 289
  21 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Bednaruk              335: 348
  22 Konrad         Pajączek             - Patrycja       Kuszpit               379: 336
  23 Marcin         Rogala               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 01-02-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.12  30074  189
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.36  29899  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.08  24658  159
   5 Kamil Górka                    Kraków               152.32  30463  200
   6 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              151.87  29463  194
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.64  26537  175
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88  30026  199
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.34  29617  197
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   8963   60
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.55  27928  188
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.30  28028  189
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.68  28354  192
  16 Marek Reda                     Dębówka              147.17  27815  189
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.32  28678  196
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.09  20745  142
  21 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.05  28041  192
  22 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  27701  190
  23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.90  27676  191
  25 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.59  27905  193
  28 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  29 Justyna Górka                  Kraków               143.96  28793  200
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Kamil Kister                   Puławy               143.35  27380  191
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.77  22129  155
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.85  10986   78
  37 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  38 Irena Sołdan                   Sopot                140.62  27139  193
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               140.53  27825  198
  40 Artur Irzyk                    Kraków               140.28  23006  164
  41 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  42 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  43 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  44 Robert Kamiński                Warszawa             139.46  11715   84
  45 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  46 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.67  27456  198
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.52  26181  189
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.50  17590  127
  50 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  51 Janusz Krupiński               Bytom                138.23  22947  166
  52 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  53 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  54 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.91  26149  191
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.58  26769  196
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  59 Michał Makowski                Warszawa             135.85   7200   53
  60 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  61 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  62 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.94  25638  190
  64 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.52  25425  189
  67 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  68 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            134.28  26454  197
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  70 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  71 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  72 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            133.67   6951   52
  73 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  74 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.37  20006  150
  75 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.83  15276  115
  77 Marcin Rogala                  Warszawa             132.83   9962   75
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.78  25095  189
  79 Przemysław Rybicki             Otwock               132.73   5442   41
  80 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  82 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.97   4883   37
  83 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  84 Piotr Broda                    Sandomierz           131.92  25064  190
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.82  25046  190
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  89 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  91 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  92 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.04  25748  198
  96 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  97 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.92   9744   75
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.84  17139  132
  99 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 100 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.70  25940  200
 101 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 102 Tomasz Lempart                 Kraków               129.18  24156  187
 103 Krzysztof Gibas                Kraków               129.10  24917  193
 104 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 105 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 107 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 108 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 109 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.06  24203  189
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 112 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 116 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.45  23833  187
 117 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 118 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 119 Ewa Szałas                     Katowice             127.12  12585   99
 120 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.02  12321   97
 121 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.82   4946   39
 122 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.45  19347  153
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 125 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 126 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 127 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
 128 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 129 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.17  12869  102
 130 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 131 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 132 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 133 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 125.90  24677  196
 134 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 135 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 136 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.82  19753  157
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.79  21762  173
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.77  22085  177
 141 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.73  24572  197
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 143 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 144 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 145 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 148 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.04   8613   70
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 154 Marta Bajorek                  Warszawa             122.67  24412  199
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 156 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.34  15660  128
 158 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.92   8900   73
 160 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 161 Michał Szorc                   Białystok            121.56   8752   72
 162 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 164 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.33  24145  199
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.05  23363  193
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.79  14374  119
 169 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.68  17137  142
 170 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 171 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 172 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 173 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 175 Anna Krynicka                  Warszawa             120.01  17522  146
 176 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 177 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.53  23189  194
 178 Bożena Guział                  Racibórz             119.19  17997  151
 179 Agnieszka Walas                Kraków               119.18  17638  148
 180 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            119.17  10368   87
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            118.94  23550  198
 184 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 186 Monika Siemaszko               Lipiany              118.66  23257  196
 187 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 188 Marcin Stachowski              Wydartowo I          118.51  23109  195
 189 Dariusz Sowula                 Kraków               118.28  13484  114
 190 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.22   6502   55
 191 Renata Andracka                Zwola                118.22  21397  181
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             118.17  14890  126
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             117.74  22017  187
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 200 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 203 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 204 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 206 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 207 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 210 Marta Świątkowska              Wrocław              115.79  22116  191
 211 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 212 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               115.52  16750  145
 213 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 214 Sławomir Wolski                Wrocław              115.29  20061  174
 215 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.28  12220  106
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.28  22479  195
 217 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 218 Jerzy Luter                    Bytom                115.17  22113  192
 219 Maria Pokorska                 Warszawa             115.14  22797  198
 220 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 222 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 223 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.81  22043  192
 224 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 225 Michał Landowski               Police               114.29   7086   62
 226 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.20  14389  126
 227 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 228 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            113.55  11014   97
 230 Robert Wagner                  Wrocław              113.39  15081  133
 231 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.93  22474  199
 233 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 234 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 236 Paweł Morga                    Warszawa             112.05   4594   41
 237 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.76  22129  198
 238 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.62  15738  141
 239 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            111.15  16006  144
 242 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 243 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 244 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 246 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 247 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 248 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 249 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 250 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.74   4609   42
 252 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.16  21723  199
 255 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 256 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            108.79  21322  196
 257 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 259 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.55  21058  194
 260 Marta Sztajnert                Wisła                108.33  11808  109
 261 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 262 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 264 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 267 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.53   6452   60
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 269 Maciej Pietrasik               Nowogard             107.29   5257   49
 270 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 271 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 274 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 275 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 276 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 277 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 278 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.31  10320   98
 279 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 280 Waldemar Wypchał               Kraków               105.12   8199   78
 281 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            104.66  12769  122
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 283 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 284 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 285 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 286 Agnieszka Dawid                Kraków               104.04   9676   93
 287 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.93   7483   72
 288 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 289 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 292 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 293 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 294 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.42  16490  161
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 298 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 301 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 303 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 304 Szymon Stępień                 Bytom                 99.49   3880   39
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 307 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 308 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 311 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  11640  120
 312 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 313 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 314 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.30   8667   90
 315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 316 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.18   3141   33
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 318 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 320 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 322 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 323 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.76  11251  120
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 325 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 326 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 327 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.57  16123  180
 329 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 330 Michał Głąb                    Zabrze                87.40   2622   30
 331 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 333 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      85.87   7299   85
 334 Teresa Balewska                Reda                  84.17  15656  186
 335 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 338 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 339 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 340 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 341 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 342 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 343 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Dawid Węgrzyński               Zabrze                74.87   3893   52
 346 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 347 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 348 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 349 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 351 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 352 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 01-02-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
   7 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
   8 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   9 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  11 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  12 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  13 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  14 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          155.54   3733   24
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  21 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  22 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  23 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  24 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  26 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  29 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  30 Dominika Worona                Police               116.75   2802   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  36 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  37 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  38 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  47 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  59 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  60 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  65 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  66 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        126.55   2531   20
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  69 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  72 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  78 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  79 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  80 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  82 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      123.40   1851   15
  83 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
  84 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  85 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  86 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  88 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  89 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  90 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  91 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  92 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  93 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  96 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  98 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 100 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 101 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 102 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 104 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 105 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 107 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 108 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 109 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 110 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 111 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 112 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 113 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 117 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 118 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 119 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 120 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 121 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 122 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 123 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 124 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 125 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 126 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 127 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 129 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 131 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 132 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 133 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 134 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 137 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 138 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 141 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 142 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 143 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 144 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 145 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 146 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 147 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 148 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 149 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 150 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 151 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 152 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 153 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 154 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 155 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 156 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 157 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 158 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 159 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 160 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 161 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 163 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 164 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 165 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 166 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 169 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 174 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 175 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 176 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 177 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 178 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 179 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 180 Marta Majewska                 Wadowice              90.82    999   11
 181 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 182 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 183 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 184 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 185 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 186 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 187 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 188 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 189 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 190 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 191 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 192 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 193 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 194 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 195 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 196 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 197 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 198 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 199 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 200 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 201 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 202 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 203 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 204 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 205 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 206 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 207 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 208 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 209 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 210 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 211 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 212 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 213 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 214 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 215 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 216 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 217 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 218 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 219 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 220 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 221 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 222 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 223 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 224 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 225 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 226 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 227 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 228 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 229 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 230 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 231 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 232 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 233 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 234 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 235 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 236 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 237 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 238 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 239 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 240 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 241 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 242 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 243 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 244 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 245 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 246 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 247 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 248 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 249 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 250 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 251 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 252 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 253 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.43    633    7
 254 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 255 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 256 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 257 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 258 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 259 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 260 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 261 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 262 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 263 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 264 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 265 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 266 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 267 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 268 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 269 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 270 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 271 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 272 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 273 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 275 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 276 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 277 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 278 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 279 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 280 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 281 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 282 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 283 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 284 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 285 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 286 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 287 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 288 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 289 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 290 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 291 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 292 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 293 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 294 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 295 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 296 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 297 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 298 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 299 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 300 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 301 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie