Kraków14
listopada
Kraków 14-15 listopada XXIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Przystajń14
listopada
Przystajń 14 listopada Pojedynek Scrabblowy w Przystajni (Bitwa na scrabble przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem”)
Katowice21
listopada
Katowice 21-22 listopada II Turniej Tysiąclecia
Pierwsza bitwa na słowa w Przystajni14 listopada 2015 — Pojedynek Scrabblowy w Przystajni (Bitwa na scrabble przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem”)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

Pojedynek Scrabblowy w Przystajni (Bitwa na scrabble przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem”)Przystajń, 14 listopada 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwsza bitwa na słowa w PrzystajniPrzystajń to niewielka miejscowość, o której do soboty 14. października wiedziało niewielu scrabblistów. Niewielka, ale gościła u siebie dzieło światowego formatu: haftowaną replikę obrazu Jana Matejki „Bitwa pod Grunwaldem”. Replika robi imponujące wrażenie, ma takie same wymiary jak oryginał — 42 m2. Do jej wykonania zużyto 150 km muliny w 220 kolorach, z której trzeba było wykonać 7 897 840 krzyżyków. Czas powstawania haftu to 1 rok i 9 miesięcy – w sumie ok. 4,5 roboczolat. Dzięki tej imponującej „robótce” powstał pomysł rozegrania scrabblowej bitwy na słowa. W szranki stanęło 43 scrabblistów i scrabblistek, w tym dwoje debiutantów. Rozgrywki trwały prawie tyle samo co prawdziwa bitwa pod Grunwaldem – prawie 7 godzin – i były równie zacięte. Z kompletem zwycięstw zakończył je jako jedyny Grzegorz Pukniel – wygrywając jednocześnie swój pierwszy turniej. Drugie miejsce zajął Andrzej Kroc, który również osiągnął swój najlepszy wynik w scrabblowej karierze. Obaj są z Łodzi i w pewien sposób odwdzięczyli się Władysławowi Jagielle tryumfatorowi spod Grunwaldu – bo on to nadał Łodzi prawa miejskie w 1423 roku. Trzecie miejsce zajął Mikołaj Cieplik.

Organizatorzy turnieju trochę się obawiali czy podołają wyzwaniu, ale były to obawy niepotrzebne. Było wszystko co scrabblistom jest potrzebne: fajne, przestronne miejsce do gry, napoje i słodkie co nieco do podjadania pomiędzy rundami, smaczny obiad i nagrody dla uczestników. Pierwsza trójka otrzymała puchary i nagrody pieniężne (całkiem niemałe jak na turniej jednodniowy), pozostali uczestnicy upominki od gminy Przystajń. Nagrodę za najdroższy ruch – 212 pkt. za słowo WYTCHNĄŁ – otrzymał Leszek Stecuła. Najlepszą zawodniczką z gminy została debiutantka Krystyna Zabawa. Wyróżnieni zostali także najmłodszy i najstarszy zawodnik: Oliwier Antos i Andrzej Kroc.

Ogromne podziękowania dla organizatorki – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji — Małgorzaty Izydorczuk i dla Wójta Gminy – Henryka Macha oraz dla wszystkich pozostałych, którzy pomogli przy organizacji turnieju. Wójt na zakończeniu turnieju serdecznie zapraszał nas do ponownej wizyty w przyjaznej Przystajni – mamy nadzieję, że będzie to już w następnym roku. Może tym razem na turniej dwudniowy? Zobaczymy, i do zobaczenia.
relacja: „też łodziak” Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa w Zespole Szkół w Przystajni ul. Szkolna 9
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 14 listopada (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier i wręczenie nagród
WpisoweBez opłat
DojazdPrzystajń w województwie śląskim, dojazd od ul. Szkolnej lub Nowej
WyżywienieObiad do wykupienia na miejscu – zapisy na obiad do piątku (13 listopada) do godz.18.00 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym. Podczas trwania turnieju zapewniamy: kawę, herbatę, ciasto.
Noclegihttp://gminaprzystajn.pl/index.php/informacje-informator/baza-noclegowa
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna 500 zł
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna 300 zł
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna 150 zł
Statuetki i specjalne nagrody rzeczowe:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszego mieszkańca z Gminy Przystajń
— dla najmłodszego uczestnika Rozgrywek
— dla najstarszego uczestnika Rozgrywek
Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
OrganizatorzyGminny Osrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni
Małgorzata Izydorczyk tel. 607 777 672, 343191022, goksir@o2.pl


Wyniki turnieju Pojedynek scrabblowy w Przystajni (bitwa scrabblowa przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem")

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   125.19      7.0     3015     1259      628
  2 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.81      6.0     2818     1079      378
  3 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.17      6.0     2749     1108      349
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.50      5.0     2966     1047      231
  5 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               135.66      5.0     2912      972      427
  6 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.62      5.0     2906     1017      276
  7 Ewa             Radzikowska          Gliwice                123.22      5.0     2870      983      455
  8 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               123.26      5.0     2804     1013      227
  9 Bożena          Guział               Racibórz               118.14      5.0     2657      985      278
 10 Maciej          Czupryniak           Milanówek              146.11      4.0     2999      985      481
 11 Leszek          Stecuła              Bytom                  132.76      4.0     2981      949      392
 12 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         127.94      4.0     2978      861      606
 13 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.02      4.0     2919      821      768
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.06      4.0     2858      871      455
 15 Marcin          Rogala               Warszawa               139.72      4.0     2798      829      602
 16 Urszula         Solarska             Łódź                   113.22      4.0     2701      862      215
 17 Ewa             Szałas               Katowice               128.97      4.0     2645      880      198
 18 Maciej          Śliwa                Zabrze                 106.80      4.0     2642      924       91
 19 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              108.49      4.0     2605      835      333
 20 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.38      4.0     2548      888      307
 21 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.59      4.0     2516      954     -153
 22 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            148.01      4.0     2492      912        9
 23 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     2289      864        2
 24 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      123.18      3.0     2572      827     -242
 25 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      3.0     2564      754       14
 26 Beata           Piotrowska           Łódź                   122.87      3.0     2547      778      139
 27 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.59      3.0     2537      754       -3
 28 Radosław        Jachna               Łódź                   139.24      3.0     2534      814      -42
 29 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      3.0     2409      771      105
 30 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      3.0     2331      739       10
 31 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      3.0     2271      762     -469
 32 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   106.77      3.0     2269      790     -151
 33 Krystyna        Zabawa               Dąbrowa                100.00      2.5     2178      605      145
 34 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      2.5     1912      544     -232
 35 Jerzy           Luter                Bytom                  116.10      2.0     2480      643     -151
 36 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                120.92      2.0     2380      698     -158
 37 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      2.0     2167      641     -180
 38 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      2.0     2059      629     -500
 39 Karol           Puto                 Będzin                 100.00      1.5     1595      440     -594
 40 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      1.5     1521      487     -890
 41 Aleksandra      Maliszewska          Będzin                 100.00      1.5     1510      428     -566
 42 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      0.5     1622      318     -542
 43 Oliwier         Antos                Racibórz               100.00      0.5     1358      386    -1148
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Pojedynek scrabblowy w Przystajni (bitwa scrabblowa przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem")



	Dariusz Putoń 148.01 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Teresa         Zalewska              117.38 +  467: 271  167
    2     4 Tomasz         Zwoliński             142.50 -  280: 407   93
    3    12 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  408: 293  150
    4     6 Bronisław      Parada                127.94 -  327: 493   78
    5     8 Maciej         Czupryniak            146.11 -  270: 477   96
    6    17 Leokadia       Litwinowicz           120.92 +  392: 263  171
    7    14 Mateusz        Gołębiewski           106.77 +  348: 279  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Maciej Czupryniak 146.11 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 116.10 +  460: 389  166
    2     9 Radosław       Jachna                139.24 +  452: 372  189
    3     3 Tomasz         Zwoliński             142.50 -  409: 426   93
    4     5 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 -  349: 427   73
    5     8 Dariusz        Putoń                 148.01 +  477: 270  198
    6     6 Ewa            Szałas                128.97 +  519: 261  179
    7     3 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  333: 373   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  7 140.71




	Miłosz Wrzałek 145.62 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Kowalska              114.59 +  465: 372  165
    2     6 Ewa            Szałas                128.97 +  401: 306  179
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  387: 365  180
    4     3 Marcin         Radwański             109.59 +  415: 334  160
    5     2 Leszek         Stecuła               132.76 +  478: 378  183
    6     1 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  392: 471   75
    7     1 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  368: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  /  7 145.29




	Tomasz Zwoliński 142.50 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Urszula        Solarska              113.22 +  389: 332  163
    2     4 Dariusz        Putoń                 148.01 +  407: 280  198
    3     3 Maciej         Czupryniak            146.11 +  426: 409  196
    4     2 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  409: 438   75
    5     6 Maciej         Śliwa                 106.80 +  443: 395  157
    6     3 Andrzej        Kroc                  124.81 -  424: 465   75
    7     4 Leszek         Stecuła               132.76 +  468: 416  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  7 149.57




	Marcin Rogala 139.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Radwański             109.59 -  303: 377   60
    2    18 Maria          Tomiczek              100.00 +  435: 232  150
    3    14 Agnieszka      Antos                 100.00 +  511: 260  150
    4     7 Maciej         Śliwa                 106.80 -  340: 389   57
    5     9 Radosław       Jachna                139.24 -  355: 395   89
    6    13 Kinga          Stecuła               100.00 +  342: 258  150
    7    10 Michał         Puchowski             123.18 +  512: 285  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  7 118.43




	Radosław Jachna 139.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Siwiński              108.49 +  362: 305  158
    2     9 Maciej         Czupryniak            146.11 -  372: 452   96
    3    17 Oliwier        Antos                 100.00 +  442: 183  150
    4     4 Leszek         Stecuła               132.76 -  313: 417   83
    5     9 Marcin         Rogala                139.72 +  395: 355  190
    6     9 Andrzej        Rechowicz             129.06 -  279: 429   79
    7    13 Tomasz         Siwiński              108.49 -  371: 435   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Mikołaj Cieplik 137.17 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Śliwa                 106.80 +  389: 321  157
    2     5 Ewa            Radzikowska           123.22 -  367: 471   73
    3    11 Szymon         Stępień               100.00 +  378: 247  150
    4     8 Michał         Puchowski             123.18 +  511: 345  173
    5     5 Beata          Piotrowska            122.87 +  323: 316  173
    6     2 Juliusz        Czupryniak            135.66 +  408: 367  186
    7     3 Maciej         Czupryniak            146.11 +  373: 333  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  /  7 158.29




	Juliusz Czupryniak 135.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Gołębiewski           106.77 +  414: 343  157
    2    11 Krystyna       Zabawa                100.00 +  468: 233  150
    3     4 Bożena         Guział                118.14 -  333: 451   68
    4     9 Leokadia       Litwinowicz           120.92 +  410: 345  171
    5     7 Marcin         Radwański             109.59 +  477: 323  160
    6     2 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  367: 408   87
    7     5 Andrzej        Rechowicz             129.06 +  443: 382  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  7 138.86




	Leszek Stecuła 132.76 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Antos                 100.00 +  482: 236  150
    2     3 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 +  512: 316  173
    3     1 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  381: 437   75
    4     4 Radosław       Jachna                139.24 +  417: 313  189
    5     2 Miłosz         Wrzałek               145.62 -  378: 478   96
    6     5 Michał         Puchowski             123.18 +  395: 341  173
    7     4 Tomasz         Zwoliński             142.50 -  416: 468   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  /  7 135.57




	Waldemar Czerwoniec 130.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Oliwier        Antos                 100.00 +  515: 161  150
    2     1 Andrzej        Kroc                  124.81 -  350: 438   75
    3     5 Miłosz         Wrzałek               145.62 -  365: 387   96
    4    12 Kinga          Stecuła               100.00 -  331: 366   50
    5    16 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  393: 316  150
    6    12 Michał         Głąb                  100.00 +  447: 233  150
    7     9 Marcin         Kurowski              100.00 +  518: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  7 117.29




	Andrzej Rechowicz 129.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Głąb                  100.00 +  463: 243  150
    2     8 Marcin         Radwański             109.59 -  309: 372   60
    3    10 Leokadia       Litwinowicz           120.92 -  364: 419   71
    4    14 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  429: 310  150
    5    11 Katarzyna      Kowalska              114.59 +  482: 337  165
    6     9 Radosław       Jachna                139.24 +  429: 279  189
    7     5 Juliusz        Czupryniak            135.66 -  382: 443   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Ewa Szałas 128.97 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kurowski              100.00 +  383: 292  150
    2     6 Miłosz         Wrzałek               145.62 -  306: 401   96
    3     9 Beata          Piotrowska            122.87 -  360: 409   73
    4    17 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  441: 225  150
    5    15 Krystyna       Zabawa                100.00 +  451: 277  150
    6     6 Maciej         Czupryniak            146.11 -  261: 519   96
    7    12 Katarzyna      Kowalska              114.59 +  443: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  7 125.71




	Bronisław Parada 127.94 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  506: 172  150
    2     2 Michał         Puchowski             123.18 -  312: 429   73
    3     7 Marcin         Kurowski              100.00 +  444: 391  150
    4     6 Dariusz        Putoń                 148.01 +  493: 327  198
    5     3 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 -  387: 392   73
    6     7 Maciej         Śliwa                 106.80 -  368: 378   57
    7     8 Marcin         Radwański             109.59 +  468: 283  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Grzegorz Pukniel 125.19 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Puto                  100.00 +  381: 186  150
    2     7 Beata          Piotrowska            122.87 +  460: 324  173
    3     1 Leszek         Stecuła               132.76 +  437: 381  183
    4     2 Tomasz         Zwoliński             142.50 +  438: 409  193
    5     1 Bożena         Guział                118.14 +  424: 327  168
    6     1 Miłosz         Wrzałek               145.62 +  471: 392  196
    7     1 Miłosz         Wrzałek               145.62 +  404: 368  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  /  7 179.86




	Andrzej Kroc 124.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  410: 254  150
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  438: 350  180
    3     6 Marcin         Radwański             109.59 -  337: 396   60
    4    11 Krystyna       Zabawa                100.00 +  353: 306  150
    5     4 Ewa            Radzikowska           123.22 +  399: 326  173
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.50 +  465: 424  193
    7     2 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 +  416: 384  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  /  7 154.14




	Grzegorz Grzeszczuk 123.26 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  393: 254  150
    2     3 Leszek         Stecuła               132.76 -  316: 512   83
    3     8 Urszula        Solarska              113.22 +  457: 342  163
    4     5 Maciej         Czupryniak            146.11 +  427: 349  196
    5     3 Bronisław      Parada                127.94 +  392: 387  178
    6     4 Bożena         Guział                118.14 +  435: 317  168
    7     2 Andrzej        Kroc                  124.81 -  384: 416   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  /  7 144.71




	Ewa Radzikowska 123.22 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kinga          Stecuła               100.00 +  467: 259  150
    2     5 Mikołaj        Cieplik               137.17 +  471: 367  187
    3     2 Michał         Puchowski             123.18 +  453: 391  173
    4     1 Bożena         Guział                118.14 -  338: 364   68
    5     4 Andrzej        Kroc                  124.81 -  326: 399   75
    6     8 Teresa         Zalewska              117.38 +  371: 335  167
    7     6 Urszula        Solarska              113.22 +  444: 300  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  7 140.43




	Michał Puchowski 123.18 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Stępień               100.00 +  406: 285  150
    2     2 Bronisław      Parada                127.94 +  429: 312  178
    3     2 Ewa            Radzikowska           123.22 -  391: 453   73
    4     8 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  345: 511   87
    5    10 Jerzy          Luter                 116.10 +  375: 346  166
    6     5 Leszek         Stecuła               132.76 -  341: 395   83
    7    10 Marcin         Rogala                139.72 -  285: 512   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Beata Piotrowska 122.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Tomiczek              100.00 +  464: 216  150
    2     7 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  324: 460   75
    3     9 Ewa            Szałas                128.97 +  409: 360  179
    4    10 Mateusz        Gołębiewski           106.77 +  339: 325  157
    5     5 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  316: 323   87
    6    10 Urszula        Solarska              113.22 -  391: 414   63
    7    11 Teresa         Zalewska              117.38 -  304: 310   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Leokadia Litwinowicz 120.92 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  336: 280  150
    2    10 Bożena         Guział                118.14 -  347: 377   68
    3    10 Andrzej        Rechowicz             129.06 +  419: 364  179
    4     9 Juliusz        Czupryniak            135.66 -  345: 410   86
    5    12 Teresa         Zalewska              117.38 -  328: 351   67
    6    17 Dariusz        Putoń                 148.01 -  263: 392   98
    7    16 Szymon         Stępień               100.00 -  342: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  7  99.71




	Bożena Guział 118.14 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  418: 167  150
    2    10 Leokadia       Litwinowicz           120.92 +  377: 347  171
    3     4 Juliusz        Czupryniak            135.66 +  451: 333  186
    4     1 Ewa            Radzikowska           123.22 +  364: 338  173
    5     1 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  327: 424   75
    6     4 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 -  317: 435   73
    7     7 Maciej         Śliwa                 106.80 +  403: 335  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  7 140.71




	Teresa Zalewska 117.38 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Putoń                 148.01 -  271: 467   98
    2    12 Jerzy          Luter                 116.10 +  470: 277  166
    3    13 Mateusz        Gołębiewski           106.77 -  275: 325   57
    4    19 Oliwier        Antos                 100.00 +  536: 169  150
    5    12 Leokadia       Litwinowicz           120.92 +  351: 328  171
    6     8 Ewa            Radzikowska           123.22 -  335: 371   73
    7    11 Beata          Piotrowska            122.87 +  310: 304  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Jerzy Luter 116.10 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Czupryniak            146.11 -  389: 460   96
    2    12 Teresa         Zalewska              117.38 -  277: 470   67
    3    18 Maria          Tomiczek              100.00 +  389: 193  150
    4    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  408: 296  150
    5    10 Michał         Puchowski             123.18 -  346: 375   73
    6    15 Mateusz        Gołębiewski           106.77 -  313: 425   57
    7    15 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  358: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  7  91.86




	Katarzyna Kowalska 114.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               145.62 -  372: 465   96
    2    13 Kinga          Stecuła               100.00 +  366: 326  150
    3    15 Krystyna       Zabawa                100.00 -  286: 421   50
    4    18 Karol          Puto                  100.00 +  421: 131  150
    5    11 Andrzej        Rechowicz             129.06 -  337: 482   79
    6    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  431: 272  150
    7    12 Ewa            Szałas                128.97 -  324: 443   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71




	Urszula Solarska 113.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.50 -  332: 389   93
    2    15 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  470: 172  150
    3     8 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 -  342: 457   73
    4    13 Michał         Głąb                  100.00 +  396: 287  150
    5    13 Kinga          Stecuła               100.00 +  447: 346  150
    6    10 Beata          Piotrowska            122.87 +  414: 391  173
    7     6 Ewa            Radzikowska           123.22 -  300: 444   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  7 123.14




	Marcin Radwański 109.59 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Rogala                139.72 +  377: 303  190
    2     8 Andrzej        Rechowicz             129.06 +  372: 309  179
    3     6 Andrzej        Kroc                  124.81 +  396: 337  175
    4     3 Miłosz         Wrzałek               145.62 -  334: 415   96
    5     7 Juliusz        Czupryniak            135.66 -  323: 477   86
    6    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  431: 360  150
    7     8 Bronisław      Parada                127.94 -  283: 468   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  /  7 136.29




	Tomasz Siwiński 108.49 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Jachna                139.24 -  305: 362   89
    2    17 Agnieszka      Antos                 100.00 -  365: 410   50
    3    16 Maciej         Śliwa                 106.80 -  259: 409   57
    4    20 Maria          Tomiczek              100.00 +  457: 173  150
    5    17 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  429: 249  150
    6    14 Szymon         Stępień               100.00 +  355: 298  150
    7    13 Radosław       Jachna                139.24 +  435: 371  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  /  7 119.29




	Maciej Śliwa 106.80 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  321: 389   87
    2    16 Michał         Głąb                  100.00 +  415: 349  150
    3    16 Tomasz         Siwiński              108.49 +  409: 259  158
    4     7 Marcin         Rogala                139.72 +  389: 340  190
    5     6 Tomasz         Zwoliński             142.50 -  395: 443   93
    6     7 Bronisław      Parada                127.94 +  378: 368  178
    7     7 Bożena         Guział                118.14 -  335: 403   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Mateusz Gołębiewski 106.77 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Juliusz        Czupryniak            135.66 -  343: 414   86
    2    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  304: 303  150
    3    13 Teresa         Zalewska              117.38 +  325: 275  167
    4    10 Beata          Piotrowska            122.87 -  325: 339   73
    5    14 Marcin         Kurowski              100.00 -  268: 428   50
    6    15 Jerzy          Luter                 116.10 +  425: 313  166
    7    14 Dariusz        Putoń                 148.01 -  279: 348   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  7 112.86




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Leszek         Stecuła               132.76 -  236: 482   83
    2    17 Tomasz         Siwiński              108.49 +  410: 365  158
    3    14 Marcin         Rogala                139.72 -  260: 511   90
    4    16 Jerzy          Luter                 116.10 -  296: 408   66
    5    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  388: 248  150
    6    16 Katarzyna      Kowalska              114.59 -  272: 431   65
    7    18 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  409: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Oliwier Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  161: 515   80
    2    22 PAUZA
    3    17 Radosław       Jachna                139.24 -  183: 442   89
    4    19 Teresa         Zalewska              117.38 -  169: 536   67
    5    19 Michał         Głąb                  100.00 -  111: 435   50
    6    21 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  206: 233   50
    7    21 Karol          Puto                  100.00 -  228: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  6  64.33




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             129.06 -  243: 463   79
    2    16 Maciej         Śliwa                 106.80 -  349: 415   57
    3    19 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  372: 273  150
    4    13 Urszula        Solarska              113.22 -  287: 396   63
    5    19 Oliwier        Antos                 100.00 +  435: 111  150
    6    12 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  233: 447   80
    7    17 Kinga          Stecuła               100.00 -  140: 454   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  7  89.86




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Szałas                128.97 -  292: 383   79
    2    19 Karol          Puto                  100.00 +  425: 182  150
    3     7 Bronisław      Parada                127.94 -  391: 444   78
    4    15 Szymon         Stępień               100.00 +  418: 324  150
    5    14 Mateusz        Gołębiewski           106.77 +  428: 268  157
    6    11 Marcin         Radwański             109.59 -  360: 431   60
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  250: 518   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71




	Aleksandra Maliszewska 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bronisław      Parada                127.94 -  172: 506   78
    2    20 Szymon         Stępień               100.00 -  211: 390   50
    3    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  205: 327   50
    4    22 PAUZA
    5    18 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  236: 289   50
    6    21 Oliwier        Antos                 100.00 +  233: 206  150
    7    19 Krystyna       Zabawa                100.00 -  153: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  6  71.33




	Karol Puto 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Pukniel               125.19 -  186: 381   75
    2    19 Marcin         Kurowski              100.00 -  182: 425   50
    3    22 PAUZA
    4    18 Katarzyna      Kowalska              114.59 -  131: 421   65
    5    20 Szymon         Stępień               100.00 -  211: 423   50
    6    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  240: 311   50
    7    21 Oliwier        Antos                 100.00 +  345: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  6  73.33




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  124.81 -  254: 410   75
    2    14 Mateusz        Gołębiewski           106.77 -  303: 304   57
    3    21 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  327: 205  150
    4    17 Ewa            Szałas                128.97 -  225: 441   79
    5    16 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  316: 393   80
    6    19 Maria          Tomiczek              100.00 +  447: 185  150
    7    18 Agnieszka      Antos                 100.00 -  295: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  7  91.57




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Grzeszczuk            123.26 -  254: 393   73
    2    15 Urszula        Solarska              113.22 -  172: 470   63
    3    19 Michał         Głąb                  100.00 -  273: 372   50
    4    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  353: 240  150
    5    17 Tomasz         Siwiński              108.49 -  249: 429   58
    6    20 Karol          Puto                  100.00 +  311: 240  150
    7    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Radzikowska           123.22 -  259: 467   73
    2    13 Katarzyna      Kowalska              114.59 -  326: 366   65
    3    20 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  400: 211  150
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  366: 331  180
    5    13 Urszula        Solarska              113.22 -  346: 447   63
    6    13 Marcin         Rogala                139.72 -  258: 342   90
    7    17 Michał         Głąb                  100.00 +  454: 140  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  7 110.14




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Puchowski             123.18 -  285: 406   73
    2    20 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  390: 211  150
    3    11 Mikołaj        Cieplik               137.17 -  247: 378   87
    4    15 Marcin         Kurowski              100.00 -  324: 418   50
    5    20 Karol          Puto                  100.00 +  423: 211  150
    6    14 Tomasz         Siwiński              108.49 -  298: 355   58
    7    16 Leokadia       Litwinowicz           120.92 +  364: 342  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  7 105.57




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Piotrowska            122.87 -  216: 464   73
    2    18 Marcin         Rogala                139.72 -  232: 435   90
    3    18 Jerzy          Luter                 116.10 -  193: 389   66
    4    20 Tomasz         Siwiński              108.49 -  173: 457   58
    5    22 PAUZA
    6    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  185: 447   50
    7    20 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  222: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  6  81.17




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leokadia       Litwinowicz           120.92 -  280: 336   71
    2    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  383: 237  150
    3    12 Dariusz        Putoń                 148.01 -  293: 408   98
    4    14 Andrzej        Rechowicz             129.06 -  310: 429   79
    5    18 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  289: 236  150
    6    18 Krystyna       Zabawa                100.00 +  322: 283  150
    7    15 Jerzy          Luter                 116.10 +  412: 358  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  /  7 123.43




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bożena         Guział                118.14 -  167: 418   68
    2    21 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  237: 383   50
    3    20 Kinga          Stecuła               100.00 -  211: 400   50
    4    21 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  240: 353   50
    5    21 Agnieszka      Antos                 100.00 -  248: 388   50
    6    22 PAUZA
    7    20 Maria          Tomiczek              100.00 -  219: 222   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  6  53.00




	Krystyna Zabawa 100.00 Dąbrowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    2    11 Juliusz        Czupryniak            135.66 -  233: 468   86
    3    15 Katarzyna      Kowalska              114.59 +  421: 286  165
    4    11 Andrzej        Kroc                  124.81 -  306: 353   75
    5    15 Ewa            Szałas                128.97 -  277: 451   79
    6    18 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  283: 322   50
    7    19 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  358: 153  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  6 100.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju Pojedynek scrabblowy w Przystajni (bitwa scrabblowa przy haftowanej replice obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem")



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Teresa         Zalewska              467: 271
   2 Jerzy          Luter                - Maciej         Czupryniak            389: 460
   3 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Kowalska              465: 372
   4 Urszula        Solarska             - Tomasz         Zwoliński             332: 389
   5 Marcin         Rogala               - Marcin         Radwański             303: 377
   6 Tomasz         Siwiński             - Radosław       Jachna                305: 362
   7 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Śliwa                 389: 321
   8 Mateusz        Gołębiewski          - Juliusz        Czupryniak            343: 414
   9 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Antos                 482: 236
  10 Oliwier        Antos                - Waldemar       Czerwoniec            161: 515
  11 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Głąb                  463: 243
  12 Marcin         Kurowski             - Ewa            Szałas                292: 383
  13 Bronisław      Parada               - Aleksandra     Maliszewska           506: 172
  14 Karol          Puto                 - Grzegorz       Pukniel               186: 381
  15 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Rachaus               410: 254
  16 Iwona          Skubis-Galus         - Grzegorz       Grzeszczuk            254: 393
  17 Ewa            Radzikowska          - Kinga          Stecuła               467: 259
  18 Szymon         Stępień              - Michał         Puchowski             285: 406
  19 Beata          Piotrowska           - Maria          Tomiczek              464: 216
  20 Dominik        Ulejczyk             - Leokadia       Litwinowicz           280: 336
  21 Bożena         Guział               - Dawid          Węgrzyński            418: 167
  22 Krystyna       Zabawa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  350: 438
   2 Michał         Puchowski            - Bronisław      Parada                429: 312
   3 Grzegorz       Grzeszczuk           - Leszek         Stecuła               316: 512
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Putoń                 407: 280
   5 Mikołaj        Cieplik              - Ewa            Radzikowska           367: 471
   6 Ewa            Szałas               - Miłosz         Wrzałek               306: 401
   7 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            460: 324
   8 Marcin         Radwański            - Andrzej        Rechowicz             372: 309
   9 Maciej         Czupryniak           - Radosław       Jachna                452: 372
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Bożena         Guział                347: 377
  11 Juliusz        Czupryniak           - Krystyna       Zabawa                468: 233
  12 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 470: 277
  13 Katarzyna      Kowalska             - Kinga          Stecuła               366: 326
  14 Katarzyna      Rachaus              - Mateusz        Gołębiewski           303: 304
  15 Urszula        Solarska             - Iwona          Skubis-Galus          470: 172
  16 Maciej         Śliwa                - Michał         Głąb                  415: 349
  17 Agnieszka      Antos                - Tomasz         Siwiński              410: 365
  18 Maria          Tomiczek             - Marcin         Rogala                232: 435
  19 Karol          Puto                 - Marcin         Kurowski              182: 425
  20 Aleksandra     Maliszewska          - Szymon         Stępień               211: 390
  21 Dawid          Węgrzyński           - Dominik        Ulejczyk              237: 383
  22 Oliwier        Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Leszek         Stecuła               437: 381
   2 Ewa            Radzikowska          - Michał         Puchowski             453: 391
   3 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             409: 426
   4 Juliusz        Czupryniak           - Bożena         Guział                333: 451
   5 Miłosz         Wrzałek              - Waldemar       Czerwoniec            387: 365
   6 Marcin         Radwański            - Andrzej        Kroc                  396: 337
   7 Bronisław      Parada               - Marcin         Kurowski              444: 391
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Urszula        Solarska              457: 342
   9 Beata          Piotrowska           - Ewa            Szałas                409: 360
  10 Andrzej        Rechowicz            - Leokadia       Litwinowicz           364: 419
  11 Szymon         Stępień              - Mikołaj        Cieplik               247: 378
  12 Dominik        Ulejczyk             - Dariusz        Putoń                 293: 408
  13 Mateusz        Gołębiewski          - Teresa         Zalewska              325: 275
  14 Marcin         Rogala               - Agnieszka      Antos                 511: 260
  15 Katarzyna      Kowalska             - Krystyna       Zabawa                286: 421
  16 Maciej         Śliwa                - Tomasz         Siwiński              409: 259
  17 Radosław       Jachna               - Oliwier        Antos                 442: 183
  18 Maria          Tomiczek             - Jerzy          Luter                 193: 389
  19 Michał         Głąb                 - Iwona          Skubis-Galus          372: 273
  20 Kinga          Stecuła              - Dawid          Węgrzyński            400: 211
  21 Aleksandra     Maliszewska          - Katarzyna      Rachaus               205: 327
  22 Karol          Puto                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bożena         Guział               - Ewa            Radzikowska           364: 338
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               409: 438
   3 Marcin         Radwański            - Miłosz         Wrzałek               334: 415
   4 Leszek         Stecuła              - Radosław       Jachna                417: 313
   5 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Grzeszczuk            349: 427
   6 Dariusz        Putoń                - Bronisław      Parada                327: 493
   7 Maciej         Śliwa                - Marcin         Rogala                389: 340
   8 Michał         Puchowski            - Mikołaj        Cieplik               345: 511
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Juliusz        Czupryniak            345: 410
  10 Mateusz        Gołębiewski          - Beata          Piotrowska            325: 339
  11 Krystyna       Zabawa               - Andrzej        Kroc                  306: 353
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Kinga          Stecuła               331: 366
  13 Michał         Głąb                 - Urszula        Solarska              287: 396
  14 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Rechowicz             310: 429
  15 Marcin         Kurowski             - Szymon         Stępień               418: 324
  16 Agnieszka      Antos                - Jerzy          Luter                 296: 408
  17 Ewa            Szałas               - Katarzyna      Rachaus               441: 225
  18 Katarzyna      Kowalska             - Karol          Puto                  421: 131
  19 Teresa         Zalewska             - Oliwier        Antos                 536: 169
  20 Tomasz         Siwiński             - Maria          Tomiczek              457: 173
  21 Iwona          Skubis-Galus         - Dawid          Węgrzyński            353: 240
  22 Aleksandra     Maliszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bożena         Guział               - Grzegorz       Pukniel               327: 424
   2 Leszek         Stecuła              - Miłosz         Wrzałek               378: 478
   3 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bronisław      Parada                392: 387
   4 Andrzej        Kroc                 - Ewa            Radzikowska           399: 326
   5 Mikołaj        Cieplik              - Beata          Piotrowska            323: 316
   6 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Śliwa                 443: 395
   7 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Radwański             477: 323
   8 Dariusz        Putoń                - Maciej         Czupryniak            270: 477
   9 Radosław       Jachna               - Marcin         Rogala                395: 355
  10 Jerzy          Luter                - Michał         Puchowski             346: 375
  11 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              482: 337
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Teresa         Zalewska              328: 351
  13 Kinga          Stecuła              - Urszula        Solarska              346: 447
  14 Marcin         Kurowski             - Mateusz        Gołębiewski           428: 268
  15 Krystyna       Zabawa               - Ewa            Szałas                277: 451
  16 Katarzyna      Rachaus              - Waldemar       Czerwoniec            316: 393
  17 Iwona          Skubis-Galus         - Tomasz         Siwiński              249: 429
  18 Aleksandra     Maliszewska          - Dominik        Ulejczyk              236: 289
  19 Oliwier        Antos                - Michał         Głąb                  111: 435
  20 Szymon         Stępień              - Karol          Puto                  423: 211
  21 Dawid          Węgrzyński           - Agnieszka      Antos                 248: 388
  22 Maria          Tomiczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               392: 471
   2 Juliusz        Czupryniak           - Mikołaj        Cieplik               367: 408
   3 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             465: 424
   4 Bożena         Guział               - Grzegorz       Grzeszczuk            317: 435
   5 Michał         Puchowski            - Leszek         Stecuła               341: 395
   6 Ewa            Szałas               - Maciej         Czupryniak            261: 519
   7 Bronisław      Parada               - Maciej         Śliwa                 368: 378
   8 Ewa            Radzikowska          - Teresa         Zalewska              371: 335
   9 Radosław       Jachna               - Andrzej        Rechowicz             279: 429
  10 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              391: 414
  11 Marcin         Radwański            - Marcin         Kurowski              431: 360
  12 Michał         Głąb                 - Waldemar       Czerwoniec            233: 447
  13 Kinga          Stecuła              - Marcin         Rogala                258: 342
  14 Tomasz         Siwiński             - Szymon         Stępień               355: 298
  15 Jerzy          Luter                - Mateusz        Gołębiewski           313: 425
  16 Agnieszka      Antos                - Katarzyna      Kowalska              272: 431
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Putoń                 263: 392
  18 Krystyna       Zabawa               - Dominik        Ulejczyk              283: 322
  19 Katarzyna      Rachaus              - Maria          Tomiczek              447: 185
  20 Karol          Puto                 - Iwona          Skubis-Galus          240: 311
  21 Oliwier        Antos                - Aleksandra     Maliszewska           206: 233
  22 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               404: 368
   2 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Grzeszczuk            416: 384
   3 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Czupryniak            373: 333
   4 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Zwoliński             416: 468
   5 Andrzej        Rechowicz            - Juliusz        Czupryniak            382: 443
   6 Urszula        Solarska             - Ewa            Radzikowska           300: 444
   7 Maciej         Śliwa                - Bożena         Guział                335: 403
   8 Bronisław      Parada               - Marcin         Radwański             468: 283
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Kurowski              518: 250
  10 Marcin         Rogala               - Michał         Puchowski             512: 285
  11 Teresa         Zalewska             - Beata          Piotrowska            310: 304
  12 Katarzyna      Kowalska             - Ewa            Szałas                324: 443
  13 Radosław       Jachna               - Tomasz         Siwiński              371: 435
  14 Dariusz        Putoń                - Mateusz        Gołębiewski           348: 279
  15 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 412: 358
  16 Szymon         Stępień              - Leokadia       Litwinowicz           364: 342
  17 Michał         Głąb                 - Kinga          Stecuła               140: 454
  18 Agnieszka      Antos                - Katarzyna      Rachaus               409: 295
  19 Krystyna       Zabawa               - Aleksandra     Maliszewska           358: 153
  20 Maria          Tomiczek             - Dawid          Węgrzyński            222: 219
  21 Karol          Puto                 - Oliwier        Antos                 345: 228
  22 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie