Ciechanowiec11
lipca
Ciechanowiec 11-12 lipca II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
Zabrze18
lipca
Zabrze 18-19 lipca XX Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2015
Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2015
Mariusz Skrobosz mistrzem Górnego Śląska i Zagłębia!18 - 19 lipca 2015 — XX Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaZabrze, 18 - 19 lipca 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem Górnego Śląska i Zagłębia!XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia przebiegały w atmosferze wysoce słonecznej, przechodzące przez Zabrze szybkie ulewne deszcze już po godzinie były tylko wspomnieniem. Spowodowało to, że na sali atmosfera była dosyć gęsta, krople potu staczały się na rozłożone płytki, zaś woda mineralna znikała w niesamowitym tempie. W niesamowitym tempie znikały również kanapki, przygotowywane przez uczniów-wolontariuszy, Paulinę i Artura – bardzo dziękujemy za ten wysiłek.

W zawodach wystartowały 52 osoby, w tym jeden debiutant. W pierwszym dniu nikomu nie udało się oderwać od stawki, każdy zaliczył minimum jedną przegraną. Natomiast drugi dzień należał już do Mariusza Skrobosza, warszawskiego multimedalisty. Już po jedenastej rundzie cieszył się on ze zwycięstwa, mając dwa duże punkty przewagi nad goniącym peletonem. W 12 rundzie przyszedł czas na praktyczne rozstrzygnięcie toczonego ostatnio w środowisku sporu, czy można kończyć turnieje innym systemem niż „duńczyk”. Inne systemy odbierać mają turniejowi dramaturgii, mogą stać się pokusą dla niemoralnych zachowań – takie padały (i nie lekceważę ich) głosy w dyskusji. W sytuacji naszego turnieju zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okazał się system rozstawień Dubova, dzięki któremu mający tytuł w kieszeni Mariusz nie musiał spotykać się z osobami walczącymi za jego plecami o drugie miejsce. Zagrał partię z Bartkiem Morawskim (który miał się o co starać – 3 miejsce w teoretycznym zasięgu). Jednakże i w tej partii Mariusz przypieczętował zwycięstwem swój triumf. Korespondencyjnie, na równoległych stołach, stoczyli natomiast zaciekłą walkę o drugie miejsce na podium kolejni zawodnicy. W jej wyniku na „pudle” znaleźli się kolejno Łukasz Bobowski (wielki faworyt mojej sześcioletniej córki) oraz Bogusław Szyszka, który z przewagą 102 małych punktów zepchnął na 4 miejsce Dariusza Putonia.

Organizator turnieju, Uczniowski Klub Sportowy „Anagram” oraz wspierające go pamiątkowymi gadżetami władze samorządowe Gliwic i Zabrza, zadbały, by każda uczestnicząca w mistrzostwach osoba wyjechała do domu zaopatrzona w choć skromny podarunek.

Wracając do gorącej atmosfery, sędzia, prosząc o wyrozumiałość osoby znające się na dobrej poezji, odsłoni jeszcze, czym zajmuje się w trakcie toczonych gier. Poniżej kilka linijek, powstałych w trakcie 10 rundy, impresji na temat nasłonecznionej sali.

Siedzą na sali mokrzy scrabbliści,
Co drugi stojak zaciekle czyści,
Anagramiści.

Siedzą i patrzą, w worze mieszają,
Blanki do premii, nie, nie dostają.
Uch, jak gorąco,
Puff, jak gorąco,
Uff, jak gorąco,
Każdy przejęty, już ledwo zipie,
A partner cyk, siódemkę sypie.

Stoły na sali poustawiali,
Blaty drewniane, nogi ze stali,
I pełno płytek na każdym stole,
Na pierwszym kity, no wstyd, nie pozwolę,
Na drugim zestaw wybrakowany
Dlatego na trzecim są cztery blany,
Na piątym prężą się same premie,
Na siódmym mówią coś o Kobremie,
Na ósmym pusto, słowo sprawdzają,
Zaś na dziewiątym, tak, na czas grają.
A tych stolików jest pod trzydzieści,
Siedzą nad nimi mokrzy scrabbliści...

Relacja: sędzia-organizator Maciej Śliwa


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaPierwsza runda – system połówkowy
Rundy 2-12 – System Dubova
Miejsce rozgrywekZespół Szkół ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu
ul. Gen. Wł. Andersa 64
41-808 Zabrze
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 18 lipca (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce znajduje się ok. 1,5 km. od zjazdu z autostrady A1 (węzeł Zabrze Północ). Z centrum Zabrza dojazd autobusami 14, 83 (najbliżej, przystanek Zabrze-Pomorska), 81 (przystanek Rokitnica Pętla), 617 (przystanek Rokitnica Grzybowska)
WyżywienieNa miejscu poczęstunek kanapkowy w trakcie całego turnieju, kawa, herbata, napoje
NoclegiInformacje o noclegach: noclegi_zabrze.pdf

NagrodyNagrody pieniężne dla pierwszych 3 graczy, upominki, w miarę możliwości, dla wszystkich uczestników turnieju.
Dodatkowe atrakcjeCzynimy starania, aby każda osoba uczestnicząca dostała pamiątkową koszulkę
OrganizatorzyUczniowski Klub Sportowy „Anagram”
Maciej Śliwa, tel. 601916600, maciej@sliwa.zabrze.pl


Wyniki turnieju XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.86     11.0     5252     2112     1095
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             144.78      9.0     5079     1968      526
  3 Bogusław        Szyszka              Oława                  136.61      9.0     4575     1925      225
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            145.65      9.0     4473     1937        6
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.03      8.0     5032     1778      662
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.53      8.0     5013     1769      745
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.99      8.0     4754     1787      605
  8 Piotr           Broda                Sandomierz             128.58      8.0     4510     1762      223
  9 Adam            Janicki              Wrocław                120.40      8.0     4393     1780        0
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.59      7.0     5166     1618      969
 11 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.55      7.0     4927     1676      442
 12 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.38      7.0     4812     1597      404
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.55      7.0     4625     1639      281
 14 Justyna         Górka                Kraków                 144.40      7.0     4549     1634      329
 15 Artur           Irzyk                Kraków                 132.65      7.0     4519     1661      224
 16 Konrad          Sowula               Kraków                 122.98      7.0     4450     1629      197
 17 Adam            Jurkowski            Gliwice                137.72      7.0     4411     1652      125
 18 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.39      7.0     4409     1578      -32
 19 Leszek          Kacprzyk             Katowice               130.23      7.0     4355     1654      263
 20 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.64      7.0     4259     1595     -121
 21 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           118.80      6.0     4540     1475      169
 22 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.54      6.0     4505     1519       20
 23 Joanna          Brychcy              Katowice               108.72      6.0     4480     1481       74
 24 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                124.94      6.0     4474     1408      545
 25 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.15      6.0     4462     1480      296
 26 Jan             Mrozowski            Kraków                 144.60      6.0     4454     1533       87
 27 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      125.22      6.0     4284     1482      234
 28 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.97      6.0     4226     1481       32
 29 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.30      6.0     4225     1435      132
 30 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.27      6.0     4003     1428     -230
 31 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      6.0     3964     1402     -326
 32 Ewa             Szałas               Katowice               120.10      5.5     4195     1434     -117
 33 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.43      5.5     4160     1361      141
 34 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.18      5.0     4437     1309      301
 35 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              132.32      5.0     4399     1337       50
 36 Zofia           Górka                Łęczna                 118.05      5.0     4246     1266       18
 37 Bożena          Guział               Racibórz               118.25      5.0     4191     1334      125
 38 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.10      5.0     4117     1315      -52
 39 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     4049     1296     -151
 40 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     3991     1254      -25
 41 Iwona           Duźniak              Dębica                 100.00      5.0     3922     1378     -320
 42 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.05      4.5     4059     1298     -215
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   115.25      4.0     4111     1147       55
 44 Janusz          Krupiński            Bytom                  126.62      4.0     2711      920      197
 45 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.01      3.5     3813     1122     -524
 46 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      3.5     3334      957     -526
 47 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3783     1041     -701
 48 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      2.5     3299      894     -818
 49 Aleksandra      Celuch               Będzin                 100.00      2.5     3180      866    -1288
 50 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      2.5     2921      878    -1215
 51 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      2.5     2648      866    -1475
 52 Krzysztof       Lelonek              Zabrze                 100.00      0.0      556      145     -161
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



	Dariusz Kosz 160.03 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Janicki               120.40 +  449: 366  170
    2     7 Konrad         Sowula                122.98 +  409: 358  173
    3     4 Artur          Irzyk                 132.65 -  321: 327   83
    4    11 Ryszard        Korpalski             116.30 +  366: 361  166
    5     7 Bartosz        Morawski              153.59 +  484: 404  204
    6     3 Justyna        Górka                 144.40 -  333: 428   94
    7     7 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  343: 466   80
    8     8 Ewa            Szałas                120.10 +  457: 259  170
    9     6 Joanna         Ostrowska             117.97 +  519: 283  168
   10     4 Piotr          Broda                 128.58 +  482: 306  179
   11     2 Łukasz         Bobowski              144.78 +  490: 403  195
   12     3 Dariusz        Puton                 145.65 -  379: 409   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Bartosz Morawski 153.59 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewa            Szałas                120.10 -  329: 342   70
    2    20 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  400: 348  175
    3    16 Adam           Jurkowski             137.72 -  342: 418   88
    4    17 Alicja         Puchowska             100.00 +  553: 213  150
    5     7 Dariusz        Kosz                  160.03 -  404: 484  110
    6    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  525: 216  150
    7    10 Katarzyna      Kowalska              116.10 -  303: 354   66
    8    12 Michał         Puchowski             125.22 +  573: 349  175
    9    10 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  413: 359  175
   10     8 Joanna         Brychcy               108.72 +  441: 370  159
   11     6 Grzegorz       Łukasik               139.38 +  468: 314  189
   12     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  415: 430  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Mariusz Skrobosz 152.86 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zofia          Gajewska              118.80 +  435: 259  169
    2     1 Andrzej        Rechowicz             124.53 +  487: 386  175
    3     2 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  481: 275  150
    4     1 Dariusz        Puton                 145.65 -  246: 342   96
    5     3 Piotr          Broda                 128.58 +  405: 347  179
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          144.55 +  432: 430  195
    7     2 Justyna        Górka                 144.40 +  394: 266  194
    8     2 Bogusław       Szyszka               136.61 +  470: 328  187
    9     1 Łukasz         Bobowski              144.78 +  469: 433  195
   10     1 Adam           Janicki               120.40 +  574: 302  170
   11     1 Łukasz         Tuszyński             144.99 +  429: 374  195
   12     1 Bartosz        Morawski              153.59 +  430: 415  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2109  / 12 175.75




	Dariusz Puton 145.65 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              118.27 +  316: 296  168
    2     6 Michał         Puchowski             125.22 +  395: 378  175
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              130.55 +  404: 336  181
    4     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 +  342: 246  203
    5     2 Andrzej        Rechowicz             124.53 +  436: 396  175
    6     1 Łukasz         Bobowski              144.78 +  486: 377  195
    7     1 Bogusław       Szyszka               136.61 -  326: 433   87
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  287: 515   95
    9     3 Artur          Irzyk                 132.65 +  377: 347  183
   10     3 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  344: 479   95
   11     4 Adam           Janicki               120.40 +  351: 285  170
   12     3 Dariusz        Kosz                  160.03 +  409: 379  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Łukasz Tuszyński 144.99 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bożena         Guział                118.25 +  420: 255  168
    2     9 Janusz         Krupiński             126.62 +  393: 303  177
    3     7 Leszek         Kacprzyk              130.23 +  404: 299  180
    4     2 Łukasz         Bobowski              144.78 -  373: 384   95
    5     6 Iwona          Duźniak               100.00 +  404: 338  150
    6     4 Bogusław       Szyszka               136.61 -  356: 370   87
    7     8 Konrad         Sowula                122.98 +  389: 314  173
    8     4 Adam           Jurkowski             137.72 +  408: 380  188
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          144.55 +  387: 343  195
   10     3 Dariusz        Puton                 145.65 +  479: 344  196
   11     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  374: 429  103
   12     4 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  367: 390   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Łukasz Bobowski 144.78 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Świątkowska           118.18 +  404: 292  168
    2    12 Łukasz         Sornek                125.39 +  462: 339  175
    3     1 Jan            Mrozowski             144.60 +  394: 321  195
    4     2 Łukasz         Tuszyński             144.99 +  384: 373  195
    5     1 Bogusław       Szyszka               136.61 +  446: 345  187
    6     1 Dariusz        Puton                 145.65 -  377: 486   96
    7     3 Adam           Jurkowski             137.72 +  425: 278  188
    8     1 Andrzej        Rechowicz             124.53 +  453: 414  175
    9     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  433: 469  103
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          144.55 +  491: 344  195
   11     2 Dariusz        Kosz                  160.03 -  403: 490  110
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              130.55 +  407: 402  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Jan Mrozowski 144.60 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zofia          Górka                 118.05 +  500: 266  168
    2     2 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  428: 283  180
    3     1 Łukasz         Bobowski              144.78 -  321: 394   95
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  343: 389   95
    5    10 Piotr          Potoczek              109.43 +  424: 367  159
    6     7 Konrad         Sowula                122.98 -  351: 377   73
    7    12 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  368: 334  150
    8     7 Kacper         Zegadło               138.64 +  343: 332  189
    9     7 Adam           Jurkowski             137.72 +  389: 350  188
   10     5 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  311: 339   80
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  314: 524   81
   12    12 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  362: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Mariusz Wrześniewski 144.55 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             117.97 +  485: 418  168
    2     5 Piotr          Broda                 128.58 -  350: 413   79
    3    10 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  382: 317  150
    4     7 Jan            Mrozowski             144.60 +  389: 343  195
    5     5 Zofia          Gajewska              118.80 +  475: 332  169
    6     2 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  430: 432  103
    7     5 Iwona          Duźniak               100.00 +  449: 393  150
    8     3 Dariusz        Puton                 145.65 +  515: 287  196
    9     2 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  343: 387   95
   10     2 Łukasz         Bobowski              144.78 -  344: 491   95
   11     7 Kacper         Zegadło               138.64 +  491: 250  189
   12     5 Bogusław       Szyszka               136.61 -  274: 422   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Justyna Górka 144.40 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             116.30 +  411: 308  166
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  446: 332  175
    3     5 Bogusław       Szyszka               136.61 -  323: 414   87
    4    10 Łukasz         Sornek                125.39 +  437: 331  175
    5     4 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  345: 313  150
    6     3 Dariusz        Kosz                  160.03 +  428: 333  210
    7     2 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  266: 394  103
    8     6 Adam           Janicki               120.40 -  321: 432   70
    9     9 Piotr          Broda                 128.58 -  393: 426   79
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  279: 368   81
   11    15 Teresa         Zalewska              118.27 +  451: 313  168
   12    11 Ewa            Szałas                120.10 +  449: 256  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Grzegorz Łukasik 139.38 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  387: 341  166
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  376: 425   81
    3     8 Joanna         Brychcy               108.72 -  368: 385   59
    4    15 Zofia          Górka                 118.05 +  451: 394  168
    5    12 Michał         Puchowski             125.22 +  416: 349  175
    6     9 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  340: 419   80
    7    13 Kacper         Zegadło               138.64 -  392: 453   89
    8    14 Marcin         Kurowski              100.00 +  486: 225  150
    9    11 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  444: 323  175
   10     9 Łukasz         Sornek                125.39 +  401: 284  175
   11     6 Bartosz        Morawski              153.59 -  314: 468  104
   12     8 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  437: 342  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Kacper Zegadło 138.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              115.25 +  388: 366  165
    2    13 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  339: 423   80
    3    13 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  366: 349  182
    4    12 Zofia          Gajewska              118.80 -  299: 355   69
    5    13 Joanna         Brychcy               108.72 -  339: 471   59
    6    19 Zofia          Górka                 118.05 +  383: 350  168
    7    13 Grzegorz       Łukasik               139.38 +  453: 392  189
    8     7 Jan            Mrozowski             144.60 -  332: 343   95
    9    16 Bożena         Guział                118.25 +  325: 276  168
   10    13 Iwona          Duźniak               100.00 +  396: 268  150
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  250: 491   95
   12    14 Michał         Puchowski             125.22 +  389: 296  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Adam Jurkowski 137.72 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Potoczek              109.43 -  302: 420   59
    2    18 Adam           Janicki               120.40 +  435: 293  170
    3    16 Bartosz        Morawski              153.59 +  418: 342  204
    4    13 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  357: 314  180
    5     9 Joanna         Ostrowska             117.97 +  373: 286  168
    6     5 Artur          Irzyk                 132.65 +  405: 333  183
    7     3 Łukasz         Bobowski              144.78 -  278: 425   95
    8     4 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  380: 408   95
    9     7 Jan            Mrozowski             144.60 -  350: 389   95
   10    12 Zofia          Gajewska              118.80 +  447: 426  169
   11     5 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  286: 313   75
   12    10 Joanna         Brychcy               108.72 +  380: 337  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Bogusław Szyszka 136.61 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Brychcy               108.72 +  411: 377  159
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  333: 331  182
    3     5 Justyna        Górka                 144.40 +  414: 323  194
    4     3 Artur          Irzyk                 132.65 +  378: 336  183
    5     1 Łukasz         Bobowski              144.78 -  345: 446   95
    6     4 Łukasz         Tuszyński             144.99 +  370: 356  195
    7     1 Dariusz        Puton                 145.65 +  433: 326  196
    8     2 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  328: 470  103
    9     4 Adam           Janicki               120.40 -  325: 426   70
   10     6 Konrad         Sowula                122.98 +  503: 387  173
   11     3 Leszek         Kacprzyk              130.23 +  313: 298  180
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          144.55 +  422: 274  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Artur Irzyk 132.65 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                105.01 +  495: 332  155
    2     3 Ewa            Szałas                120.10 +  359: 338  170
    3     4 Dariusz        Kosz                  160.03 +  327: 321  210
    4     3 Bogusław       Szyszka               136.61 -  336: 378   87
    5     8 Leszek         Kacprzyk              130.23 +  385: 361  180
    6     5 Adam           Jurkowski             137.72 -  333: 405   88
    7     6 Janusz         Krupiński             126.62 +  393: 341  177
    8     5 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  398: 368  180
    9     3 Dariusz        Puton                 145.65 -  347: 377   96
   10     7 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  332: 434   75
   11     8 Konrad         Sowula                122.98 +  504: 254  173
   12     6 Adam           Janicki               120.40 -  310: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Małgorzata Szczygieł 132.32 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  444: 393  150
    2     8 Bogusław       Szyszka               136.61 -  331: 333   87
    3    13 Kacper         Zegadło               138.64 -  349: 366   89
    4    16 Leszek         Kilian                105.01 -  304: 433   55
    5    20 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  366: 347  175
    6    20 Teresa         Zalewska              118.27 +  369: 275  168
    7    17 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  330: 388   80
    8    19 Piotr          Potoczek              109.43 +  442: 352  159
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  372: 378   81
   10    14 Marta          Świątkowska           118.18 +  392: 320  168
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  339: 394   75
   12    15 Marcin         Kurowski              100.00 -  361: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Krzysztof Sporczyk 130.55 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksandra     Celuch                100.00 +  491: 263  150
    2     4 Grzegorz       Łukasik               139.38 +  425: 376  189
    3     3 Dariusz        Puton                 145.65 -  336: 404   96
    4     6 Joanna         Ostrowska             117.97 -  332: 416   68
    5    11 Janusz         Krupiński             126.62 -  346: 475   77
    6    15 Marcin         Kurowski              100.00 +  391: 331  150
    7    14 Michał         Puchowski             125.22 -  276: 380   75
    8    16 Marta          Świątkowska           118.18 +  356: 327  168
    9    14 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  378: 372  182
   10    11 Justyna        Górka                 144.40 +  368: 279  194
   11     9 Jan            Mrozowski             144.60 +  524: 314  195
   12     2 Łukasz         Bobowski              144.78 -  402: 407   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Leszek Kacprzyk 130.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Iwona          Duźniak               100.00 +  339: 305  150
    2    13 Kacper         Zegadło               138.64 +  423: 339  189
    3     7 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  299: 404   95
    4     8 Konrad         Sowula                122.98 +  448: 304  173
    5     8 Artur          Irzyk                 132.65 -  361: 385   83
    6     8 Janusz         Krupiński             126.62 -  312: 365   77
    7    17 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  388: 330  182
    8    10 Zofia          Gajewska              118.80 +  413: 326  169
    9     5 Andrzej        Rechowicz             124.53 +  432: 334  175
   10     5 Jan            Mrozowski             144.60 +  339: 311  195
   11     3 Bogusław       Szyszka               136.61 -  298: 313   87
   12     7 Piotr          Broda                 128.58 -  303: 376   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Krzysztof Kałuża 129.54 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  423: 416  150
    2     2 Jan            Mrozowski             144.60 -  283: 428   95
    3    19 Piotr          Potoczek              109.43 +  386: 307  159
    4    13 Adam           Jurkowski             137.72 -  314: 357   88
    5    18 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  404: 379  150
    6     9 Grzegorz       Łukasik               139.38 +  419: 340  189
    7     7 Dariusz        Kosz                  160.03 +  466: 343  210
    8     5 Artur          Irzyk                 132.65 -  368: 398   83
    9     8 Konrad         Sowula                122.98 -  327: 417   73
   10    10 Joanna         Ostrowska             117.97 +  328: 299  168
   11    10 Piotr          Broda                 128.58 -  360: 367   79
   12    13 Łukasz         Sornek                125.39 -  427: 434   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Piotr Broda 128.58 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kurowski              100.00 +  407: 257  150
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          144.55 +  413: 350  195
    3     6 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  311: 391   75
    4    14 Bożena         Guział                118.25 +  383: 322  168
    5     3 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  347: 405  103
    6    11 Łukasz         Sornek                125.39 -  400: 419   75
    7    16 Ryszard        Korpalski             116.30 +  423: 305  166
    8     9 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  351: 300  166
    9     9 Justyna        Górka                 144.40 +  426: 393  194
   10     4 Dariusz        Kosz                  160.03 -  306: 482  110
   11    10 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  367: 360  180
   12     7 Leszek         Kacprzyk              130.23 +  376: 303  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Janusz Krupiński 126.62 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  383: 247  150
    2     9 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  303: 393   95
    3    14 Katarzyna      Kowalska              116.10 -  371: 492   66
    4    19 Urszula        Solarska              115.25 +  473: 331  165
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              130.55 +  475: 346  181
    6     8 Leszek         Kacprzyk              130.23 +  365: 312  180
    7     6 Artur          Irzyk                 132.65 -  341: 393   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  7 131.43




	Łukasz Sornek 125.39 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alicja         Puchowska             100.00 +  388: 284  150
    2    12 Łukasz         Bobowski              144.78 -  339: 462   95
    3    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  434: 286  150
    4    10 Justyna        Górka                 144.40 -  331: 437   94
    5    16 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  351: 328  175
    6    11 Piotr          Broda                 128.58 +  419: 400  179
    7     4 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  324: 451   75
    8    11 Konrad         Sowula                122.98 -  327: 381   73
    9    15 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  310: 293  150
   10     9 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  284: 401   89
   11    17 Marta          Świątkowska           118.18 +  468: 291  168
   12    13 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  434: 427  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Michał Puchowski 125.22 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  473: 137  150
    2     6 Dariusz        Puton                 145.65 -  378: 395   96
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  335: 334  175
    4     9 Iwona          Duźniak               100.00 -  338: 340   50
    5    12 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  349: 416   89
    6    17 Bożena         Guział                118.25 +  307: 304  168
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              130.55 +  380: 276  181
    8    12 Bartosz        Morawski              153.59 -  349: 573  104
    9    12 Joanna         Brychcy               108.72 -  303: 306   59
   10    17 Leszek         Kilian                105.01 +  442: 250  155
   11    14 Ryszard        Korpalski             116.30 +  334: 330  166
   12    14 Kacper         Zegadło               138.64 -  296: 389   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Arkadiusz Łydka 125.15 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  376: 288  150
    2    11 Justyna        Górka                 144.40 -  332: 446   94
    3     9 Michał         Puchowski             125.22 -  334: 335   75
    4    20 Marta          Świątkowska           118.18 +  352: 328  168
    5    16 Łukasz         Sornek                125.39 -  328: 351   75
    6    18 Ryszard        Korpalski             116.30 -  355: 370   66
    7    20 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  448: 189  150
    8    17 Teresa         Zalewska              118.27 +  444: 342  168
    9    10 Bartosz        Morawski              153.59 -  359: 413  104
   10    15 Piotr          Potoczek              109.43 +  398: 328  159
   11    13 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  394: 339  182
   12     8 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  342: 437   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Leokadia Litwinowicz 124.94 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  313: 327   50
    2    20 Bartosz        Morawski              153.59 -  348: 400  104
    3    22 Leszek         Kilian                105.01 -  312: 323   55
    4    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  345: 210  150
    5    20 Małgorzata     Szczygieł             132.32 -  347: 366   82
    6    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  411: 275  150
    7    21 Teresa         Zalewska              118.27 -  340: 356   68
    8    22 Aleksandra     Celuch                100.00 +  576: 194  150
    9    11 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  323: 444   89
   10    20 Urszula        Solarska              115.25 +  344: 327  165
   11    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  403: 345  150
   12    12 Jan            Mrozowski             144.60 +  412: 362  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Andrzej Rechowicz 124.53 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  508: 244  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  386: 487  103
    3     6 Piotr          Broda                 128.58 +  391: 311  179
    4     4 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  474: 251  166
    5     2 Dariusz        Puton                 145.65 -  396: 436   96
    6     6 Joanna         Brychcy               108.72 +  522: 345  159
    7     4 Łukasz         Sornek                125.39 +  451: 324  175
    8     1 Łukasz         Bobowski              144.78 -  414: 453   95
    9     5 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  334: 432   80
   10     7 Artur          Irzyk                 132.65 +  434: 332  183
   11     5 Adam           Jurkowski             137.72 +  313: 286  188
   12     4 Łukasz         Tuszyński             144.99 +  390: 367  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Konrad Sowula 122.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  462: 155  150
    2     7 Dariusz        Kosz                  160.03 -  358: 409  110
    3    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  427: 264  150
    4     8 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  304: 448   80
    5    14 Leszek         Kilian                105.01 +  386: 234  155
    6     7 Jan            Mrozowski             144.60 +  377: 351  195
    7     8 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  314: 389   95
    8    11 Łukasz         Sornek                125.39 +  381: 327  175
    9     8 Krzysztof      Kałuża                129.54 +  417: 327  180
   10     6 Bogusław       Szyszka               136.61 -  387: 503   87
   11     8 Artur          Irzyk                 132.65 -  254: 504   83
   12     9 Zofia          Gajewska              118.80 +  383: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Adam Janicki 120.40 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.03 -  366: 449  110
    2    18 Adam           Jurkowski             137.72 -  293: 435   88
    3    23 Urszula        Solarska              115.25 +  368: 343  165
    4    21 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  419: 239  150
    5    15 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  423: 379  166
    6    10 Ewa            Szałas                120.10 +  382: 360  170
    7     9 Joanna         Ostrowska             117.97 +  311: 307  168
    8     6 Justyna        Górka                 144.40 +  432: 321  194
    9     4 Bogusław       Szyszka               136.61 +  426: 325  187
   10     1 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  302: 574  103
   11     4 Dariusz        Puton                 145.65 -  285: 351   96
   12     6 Artur          Irzyk                 132.65 +  386: 310  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Ewa Szałas 120.10 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              153.59 +  342: 329  204
    2     3 Artur          Irzyk                 132.65 -  338: 359   83
    3    20 Iwona          Duźniak               100.00 -  312: 335   50
    4    23 Teresa         Zalewska              118.27 +  496: 308  168
    5    17 Bożena         Guział                118.25 +  443: 343  168
    6    10 Adam           Janicki               120.40 -  360: 382   70
    7    15 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  372: 311  150
    8     8 Dariusz        Kosz                  160.03 -  259: 457  110
    9    13 Zofia          Gajewska              118.80 -  310: 374   69
   10    16 Monika         Szczyrzyca            100.05 =  311: 311  100
   11    16 Joanna         Ostrowska             117.97 +  396: 354  168
   12    11 Justyna        Górka                 144.40 -  256: 449   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Zofia Gajewska 118.80 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  259: 435  103
    2    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  461: 260  150
    3    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  453: 275  150
    4    12 Kacper         Zegadło               138.64 +  355: 299  189
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  332: 475   95
    6    12 Joanna         Ostrowska             117.97 -  330: 440   68
    7    11 Joanna         Brychcy               108.72 +  470: 317  159
    8    10 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  326: 413   80
    9    13 Ewa            Szałas                120.10 +  374: 310  170
   10    12 Adam           Jurkowski             137.72 -  426: 447   88
   11    12 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  412: 317  150
   12     9 Konrad         Sowula                122.98 -  342: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Teresa Zalewska 118.27 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 145.65 -  296: 316   96
    2    22 Alicja         Puchowska             100.00 +  310: 247  150
    3    15 Joanna         Ostrowska             117.97 -  258: 340   68
    4    23 Ewa            Szałas                120.10 -  308: 496   70
    5    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  388: 282  150
    6    20 Małgorzata     Szczygieł             132.32 -  275: 369   82
    7    21 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  356: 340  175
    8    17 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  342: 444   75
    9    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  338: 326  150
   10    19 Bożena         Guział                118.25 +  480: 323  168
   11    15 Justyna        Górka                 144.40 -  313: 451   94
   12    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  339: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Bożena Guział 118.25 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  255: 420   95
    2    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  395: 230  150
    3    12 Marta          Świątkowska           118.18 +  419: 247  168
    4    14 Piotr          Broda                 128.58 -  322: 383   79
    5    17 Ewa            Szałas                120.10 -  343: 443   70
    6    17 Michał         Puchowski             125.22 -  304: 307   75
    7    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 313  150
    8    18 Ryszard        Korpalski             116.30 +  434: 315  166
    9    16 Kacper         Zegadło               138.64 -  276: 325   89
   10    19 Teresa         Zalewska              118.27 -  323: 480   68
   11    20 Urszula        Solarska              115.25 +  418: 265  165
   12    17 Piotr          Potoczek              109.43 -  324: 338   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Marta Świątkowska 118.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              144.78 -  292: 404   95
    2    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  487: 190  150
    3    12 Bożena         Guział                118.25 -  247: 419   68
    4    20 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  328: 352   75
    5    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  328: 399   50
    6    22 Urszula        Solarska              115.25 +  392: 265  165
    7    18 Zofia          Górka                 118.05 +  496: 404  168
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  327: 356   81
    9    19 Alicja         Puchowska             100.00 +  542: 237  150
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             132.32 -  320: 392   82
   11    17 Łukasz         Sornek                125.39 -  291: 468   75
   12    20 Aleksandra     Celuch                100.00 +  387: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Zofia Górka 118.05 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Mrozowski             144.60 -  266: 500   95
    2    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  323: 349   50
    3    24 Aleksandra     Celuch                100.00 +  396: 248  150
    4    15 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  394: 451   89
    5    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  432: 156  150
    6    19 Kacper         Zegadło               138.64 -  350: 383   89
    7    18 Marta          Świątkowska           118.18 -  404: 496   68
    8    21 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  386: 306  150
    9    18 Ryszard        Korpalski             116.30 -  310: 322   66
   10    21 Alicja         Puchowska             100.00 +  407: 343  150
   11    18 Piotr          Potoczek              109.43 -  236: 356   59
   12    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  342: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Joanna Ostrowska 117.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  418: 485   95
    2    14 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  334: 309  150
    3    15 Teresa         Zalewska              118.27 +  340: 258  168
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              130.55 +  416: 332  181
    5     9 Adam           Jurkowski             137.72 -  286: 373   88
    6    12 Zofia          Gajewska              118.80 +  440: 330  169
    7     9 Adam           Janicki               120.40 -  307: 311   70
    8    13 Iwona          Duźniak               100.00 +  396: 245  150
    9     6 Dariusz        Kosz                  160.03 -  283: 519  110
   10    10 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  299: 328   80
   11    16 Ewa            Szałas                120.10 -  354: 396   70
   12    16 Monika         Szczyrzyca            100.05 +  353: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Ryszard Korpalski 116.30 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 144.40 -  308: 411   94
    2    21 Marcin         Kurowski              100.00 -  375: 387   50
    3    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  459: 184  150
    4    11 Dariusz        Kosz                  160.03 -  361: 366  110
    5    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  335: 295  150
    6    18 Arkadiusz      Łydka                 125.15 +  370: 355  175
    7    16 Piotr          Broda                 128.58 -  305: 423   79
    8    18 Bożena         Guział                118.25 -  315: 434   68
    9    18 Zofia          Górka                 118.05 +  322: 310  168
   10    18 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  383: 261  166
   11    14 Michał         Puchowski             125.22 -  330: 334   75
   12    18 Iwona          Duźniak               100.00 +  362: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Katarzyna Kowalska 116.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  341: 387   89
    2    15 Andrzej        Klich                 100.00 +  425: 282  150
    3    14 Janusz         Krupiński             126.62 +  492: 371  177
    4     4 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  251: 474   75
    5    15 Adam           Janicki               120.40 -  379: 423   70
    6    16 Leszek         Kilian                105.01 +  326: 279  155
    7    10 Bartosz        Morawski              153.59 +  354: 303  204
    8     9 Piotr          Broda                 128.58 -  300: 351   79
    9    17 Iwona          Duźniak               100.00 -  286: 390   50
   10    18 Ryszard        Korpalski             116.30 -  261: 383   66
   11    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  299: 370   50
   12    22 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  403: 156  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Urszula Solarska 115.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               138.64 -  366: 388   89
    2    19 Iwona          Duźniak               100.00 -  284: 288   50
    3    23 Adam           Janicki               120.40 -  343: 368   70
    4    19 Janusz         Krupiński             126.62 -  331: 473   77
    5    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  428: 289  150
    6    22 Marta          Świątkowska           118.18 -  265: 392   68
    7    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  345: 363   50
    8    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  392: 251  150
    9    23 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  444: 247  150
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  327: 344   75
   11    20 Bożena         Guział                118.25 -  265: 418   68
   12    25 Alicja         Puchowska             100.00 +  321: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Piotr Potoczek 109.43 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Jurkowski             137.72 +  420: 302  188
    2    10 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  286: 361   50
    3    19 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  307: 386   80
    4    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  394: 254  150
    5    10 Jan            Mrozowski             144.60 -  367: 424   95
    6    21 Monika         Szczyrzyca            100.05 -  314: 337   50
    7    19 Leszek         Kilian                105.01 =  291: 291  105
    8    19 Małgorzata     Szczygieł             132.32 -  352: 442   82
    9    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  407: 264  150
   10    15 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  328: 398   75
   11    18 Zofia          Górka                 118.05 +  356: 236  168
   12    17 Bożena         Guział                118.25 +  338: 324  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Joanna Brychcy 108.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogusław       Szyszka               136.61 -  377: 411   87
    2    17 Aleksandra     Celuch                100.00 +  493: 178  150
    3     8 Grzegorz       Łukasik               139.38 +  385: 368  189
    4     5 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  327: 357   50
    5    13 Kacper         Zegadło               138.64 +  471: 339  189
    6     6 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  345: 522   75
    7    11 Zofia          Gajewska              118.80 -  317: 470   69
    8    15 Leszek         Kilian                105.01 +  412: 319  155
    9    12 Michał         Puchowski             125.22 +  306: 303  175
   10     8 Bartosz        Morawski              153.59 -  370: 441  104
   11    11 Iwona          Duźniak               100.00 +  340: 318  150
   12    10 Adam           Jurkowski             137.72 -  337: 380   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Leszek Kilian 105.01 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Irzyk                 132.65 -  332: 495   83
    2    16 Monika         Szczyrzyca            100.05 -  339: 352   50
    3    22 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  323: 312  175
    4    16 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  433: 304  182
    5    14 Konrad         Sowula                122.98 -  234: 386   73
    6    16 Katarzyna      Kowalska              116.10 -  279: 326   66
    7    19 Piotr          Potoczek              109.43 =  291: 291  109
    8    15 Joanna         Brychcy               108.72 -  319: 412   59
    9    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  481: 314  150
   10    17 Michał         Puchowski             125.22 -  250: 442   75
   11    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  283: 367   50
   12    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  249: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 12  93.50




	Monika Szczyrzyca 100.05 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szczygieł             132.32 -  393: 444   82
    2    16 Leszek         Kilian                105.01 +  352: 339  155
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  317: 382   95
    4    18 Marcin         Kurowski              100.00 +  333: 271  150
    5    18 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  379: 404   80
    6    21 Piotr          Potoczek              109.43 +  337: 314  159
    7    12 Jan            Mrozowski             144.60 -  334: 368   95
    8    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  385: 366  150
    9    15 Łukasz         Sornek                125.39 -  293: 310   75
   10    16 Ewa            Szałas                120.10 =  311: 311  120
   11    12 Zofia          Gajewska              118.80 -  317: 412   69
   12    16 Joanna         Ostrowska             117.97 -  308: 353   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Aleksandra Celuch 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  263: 491   81
    2    17 Joanna         Brychcy               108.72 -  178: 493   59
    3    24 Zofia          Górka                 118.05 -  248: 396   68
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  309: 320   50
    5    25 Urszula        Solarska              115.25 -  289: 428   65
    6    26 PAUZA
    7    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  255: 331   50
    8    22 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  194: 576   75
    9    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  285: 250  150
   10    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  259: 489   50
   11    23 Alicja         Puchowska             100.00 +  350: 307  150
   12    20 Marta          Świątkowska           118.18 -  250: 387   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 11  78.73




	Iwona Duźniak 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kacprzyk              130.23 -  305: 339   80
    2    19 Urszula        Solarska              115.25 +  288: 284  165
    3    20 Ewa            Szałas                120.10 +  335: 312  170
    4     9 Michał         Puchowski             125.22 +  340: 338  175
    5     6 Łukasz         Tuszyński             144.99 -  338: 404   95
    6    13 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  369: 336  150
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          144.55 -  393: 449   95
    8    13 Joanna         Ostrowska             117.97 -  245: 396   68
    9    17 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  390: 286  166
   10    13 Kacper         Zegadło               138.64 -  268: 396   89
   11    11 Joanna         Brychcy               108.72 -  318: 340   59
   12    18 Ryszard        Korpalski             116.30 -  333: 362   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kałuża                129.54 -  416: 423   80
    2    15 Katarzyna      Kowalska              116.10 -  282: 425   66
    3    18 Zofia          Gajewska              118.80 -  275: 453   69
    4    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  320: 309  150
    5    23 Teresa         Zalewska              118.27 -  282: 388   68
    6    23 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  275: 411   75
    7    24 Urszula        Solarska              115.25 +  363: 345  165
    8    23 Alicja         Puchowska             100.00 -  307: 355   50
    9    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  261: 302   50
   10    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  319: 448   50
   11    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  365: 283  150
   12    21 Zofia          Górka                 118.05 -  318: 342   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 128.58 -  257: 407   79
    2    21 Ryszard        Korpalski             116.30 +  387: 375  166
    3    11 Konrad         Sowula                122.98 -  264: 427   73
    4    18 Monika         Szczyrzyca            100.05 -  271: 333   50
    5    22 Marta          Świątkowska           118.18 +  399: 328  168
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              130.55 -  331: 391   81
    7    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  340: 233  150
    8    14 Grzegorz       Łukasik               139.38 -  225: 486   89
    9    22 Piotr          Potoczek              109.43 -  264: 407   59
   10    24 Aleksandra     Celuch                100.00 +  489: 259  150
   11    22 Leszek         Kilian                105.01 +  367: 283  155
   12    15 Małgorzata     Szczygieł             132.32 +  370: 361  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Krzysztof Lelonek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janusz         Krupiński             126.62 -  247: 383   77
    2    14 Joanna         Ostrowska             117.97 -  309: 334   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     145  /  2  72.50




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Sornek                125.39 -  284: 388   75
    2    22 Teresa         Zalewska              118.27 -  247: 310   68
    3    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  331: 268  150
    4    17 Bartosz        Morawski              153.59 -  213: 553  104
    5    24 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  250: 292   50
    6    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  197: 379   50
    7    26 PAUZA
    8    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  355: 307  150
    9    19 Marta          Świątkowska           118.18 -  237: 542   68
   10    21 Zofia          Górka                 118.05 -  343: 407   68
   11    23 Aleksandra     Celuch                100.00 -  307: 350   50
   12    25 Urszula        Solarska              115.25 -  235: 321   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Puchowski             125.22 -  137: 473   75
    2    23 Marta          Świątkowska           118.18 -  190: 487   68
    3    26 PAUZA
    4    21 Adam           Janicki               120.40 -  239: 419   70
    5    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  292: 250  150
    6    14 Bartosz        Morawski              153.59 -  216: 525  104
    7    23 Marcin         Kurowski              100.00 -  233: 340   50
    8    25 Urszula        Solarska              115.25 -  251: 392   65
    9    25 Aleksandra     Celuch                100.00 -  250: 285   50
   10    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  242: 341   50
   11    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  280: 271  150
   12    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  291: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  / 11  80.18




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  288: 376   75
    2    24 Zofia          Górka                 118.05 +  349: 323  168
    3    17 Łukasz         Sornek                125.39 -  286: 434   75
    4    22 Piotr          Potoczek              109.43 -  254: 394   59
    5    19 Ryszard        Korpalski             116.30 -  295: 335   66
    6    24 Alicja         Puchowska             100.00 +  379: 197  150
    7    22 Bożena         Guział                118.25 -  313: 378   68
    8    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  355: 228  150
    9    21 Teresa         Zalewska              118.27 -  326: 338   68
   10    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 319  150
   11    19 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  345: 403   75
   12    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  353: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leokadia       Litwinowicz           124.94 +  327: 313  175
    2    10 Piotr          Potoczek              109.43 +  361: 286  159
    3     2 Mariusz        Skrobosz              152.86 -  275: 481  103
    4     5 Joanna         Brychcy               108.72 +  357: 327  159
    5     4 Justyna        Górka                 144.40 -  313: 345   94
    6    13 Iwona          Duźniak               100.00 -  336: 369   50
    7    15 Ewa            Szałas                120.10 -  311: 372   70
    8    20 Monika         Szczyrzyca            100.05 -  366: 385   50
    9    20 Leszek         Kilian                105.01 -  314: 481   55
   10    22 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  420: 203  150
   11    21 Katarzyna      Kowalska              116.10 +  370: 299  166
   12    19 Teresa         Zalewska              118.27 -  299: 339   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             124.53 -  244: 508   75
    2    25 Zofia          Gajewska              118.80 -  260: 461   69
    3    25 Alicja         Puchowska             100.00 -  268: 331   50
    4    24 Leokadia       Litwinowicz           124.94 -  210: 345   75
    5    26 PAUZA
    6    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  208: 274   50
    7    25 Aleksandra     Celuch                100.00 +  331: 255  150
    8    21 Zofia          Górka                 118.05 -  306: 386   68
    9    23 Urszula        Solarska              115.25 -  247: 444   65
   10    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  341: 242  150
   11    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 365   50
   12    24 Leszek         Kilian                105.01 +  336: 249  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 11  87.00




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Konrad         Sowula                122.98 -  155: 462   73
    2    26 Bożena         Guział                118.25 -  230: 395   68
    3    21 Ryszard        Korpalski             116.30 -  184: 459   66
    4    26 PAUZA
    5    21 Zofia          Górka                 118.05 -  156: 432   68
    6    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  274: 208  150
    7    20 Arkadiusz      Łydka                 125.15 -  189: 448   75
    8    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  228: 355   50
    9    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  302: 261  150
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  203: 420   50
   11    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  271: 280   50
   12    22 Katarzyna      Kowalska              116.10 -  156: 403   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 11  78.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Adam           Janicki               449: 366
   2 Ewa            Szałas               - Bartosz        Morawski              342: 329
   3 Mariusz        Skrobosz             - Zofia          Gajewska              435: 259
   4 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Puton                 296: 316
   5 Łukasz         Tuszyński            - Bożena         Guział                420: 255
   6 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Bobowski              292: 404
   7 Jan            Mrozowski            - Zofia          Górka                 500: 266
   8 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Wrześniewski          418: 485
   9 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             411: 308
  10 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Łukasik               341: 387
  11 Kacper         Zegadło              - Urszula        Solarska              388: 366
  12 Piotr          Potoczek             - Adam           Jurkowski             420: 302
  13 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Brychcy               411: 377
  14 Leszek         Kilian               - Artur          Irzyk                 332: 495
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Szczyrzyca            444: 393
  16 Aleksandra     Celuch               - Krzysztof      Sporczyk              263: 491
  17 Leszek         Kacprzyk             - Iwona          Duźniak               339: 305
  18 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Kałuża                416: 423
  19 Piotr          Broda                - Marcin         Kurowski              407: 257
  20 Krzysztof      Lelonek              - Janusz         Krupiński             247: 383
  21 Łukasz         Sornek               - Alicja         Puchowska             388: 284
  22 Iwona          Skubis-Galus         - Michał         Puchowski             137: 473
  23 Arkadiusz      Łydka                - Zygmunt        Skwarek               376: 288
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Leokadia       Litwinowicz           327: 313
  25 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              508: 244
  26 Dawid          Węgrzyński           - Konrad         Sowula                155: 462


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              386: 487
   2 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             283: 428
   3 Artur          Irzyk                - Ewa            Szałas                359: 338
   4 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              376: 425
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 350: 413
   6 Michał         Puchowski            - Dariusz        Puton                 378: 395
   7 Konrad         Sowula               - Dariusz        Kosz                  358: 409
   8 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             333: 331
   9 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Tuszyński             303: 393
  10 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              361: 286
  11 Justyna        Górka                - Arkadiusz      Łydka                 446: 332
  12 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                462: 339
  13 Leszek         Kacprzyk             - Kacper         Zegadło               423: 339
  14 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Lelonek               334: 309
  15 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Kowalska              282: 425
  16 Monika         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                352: 339
  17 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Celuch                493: 178
  18 Adam           Janicki              - Adam           Jurkowski             293: 435
  19 Iwona          Duźniak              - Urszula        Solarska              288: 284
  20 Bartosz        Morawski             - Leokadia       Litwinowicz           400: 348
  21 Marcin         Kurowski             - Ryszard        Korpalski             387: 375
  22 Alicja         Puchowska            - Teresa         Zalewska              247: 310
  23 Marta          Świątkowska          - Iwona          Skubis-Galus          487: 190
  24 Zygmunt        Skwarek              - Zofia          Górka                 349: 323
  25 Zofia          Gajewska             - Dominik        Ulejczyk              461: 260
  26 Bożena         Guział               - Dawid          Węgrzyński            395: 230


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              321: 394
   2 Mariusz        Skrobosz             - Aneta          Szczyrzyca            481: 275
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 336: 404
   4 Dariusz        Kosz                 - Artur          Irzyk                 321: 327
   5 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               323: 414
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             311: 391
   7 Łukasz         Tuszyński            - Leszek         Kacprzyk              404: 299
   8 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Łukasik               385: 368
   9 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Puchowski             334: 335
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Monika         Szczyrzyca            382: 317
  11 Marcin         Kurowski             - Konrad         Sowula                264: 427
  12 Bożena         Guział               - Marta          Świątkowska           419: 247
  13 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Szczygieł             366: 349
  14 Katarzyna      Kowalska             - Janusz         Krupiński             492: 371
  15 Teresa         Zalewska             - Joanna         Ostrowska             258: 340
  16 Adam           Jurkowski            - Bartosz        Morawski              418: 342
  17 Łukasz         Sornek               - Zygmunt        Skwarek               434: 286
  18 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Klich                 453: 275
  19 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Kałuża                307: 386
  20 Ewa            Szałas               - Iwona          Duźniak               312: 335
  21 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Węgrzyński            459: 184
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Kilian                312: 323
  23 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               343: 368
  24 Zofia          Górka                - Aleksandra     Celuch                396: 248
  25 Dominik        Ulejczyk             - Alicja         Puchowska             268: 331
  26 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Mariusz        Skrobosz              342: 246
   2 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Tuszyński             384: 373
   3 Artur          Irzyk                - Bogusław       Szyszka               336: 378
   4 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              474: 251
   5 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Brychcy               357: 327
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             332: 416
   7 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          343: 389
   8 Konrad         Sowula               - Leszek         Kacprzyk              304: 448
   9 Iwona          Duźniak              - Michał         Puchowski             340: 338
  10 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 331: 437
  11 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Kosz                  361: 366
  12 Kacper         Zegadło              - Zofia          Gajewska              299: 355
  13 Krzysztof      Kałuża               - Adam           Jurkowski             314: 357
  14 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                383: 322
  15 Grzegorz       Łukasik              - Zofia          Górka                 451: 394
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Kilian                304: 433
  17 Alicja         Puchowska            - Bartosz        Morawski              213: 553
  18 Monika         Szczyrzyca           - Marcin         Kurowski              333: 271
  19 Janusz         Krupiński            - Urszula        Solarska              473: 331
  20 Marta          Świątkowska          - Arkadiusz      Łydka                 328: 352
  21 Adam           Janicki              - Iwona          Skubis-Galus          419: 239
  22 Zygmunt        Skwarek              - Piotr          Potoczek              254: 394
  23 Ewa            Szałas               - Teresa         Zalewska              496: 308
  24 Dominik        Ulejczyk             - Leokadia       Litwinowicz           210: 345
  25 Aleksandra     Celuch               - Andrzej        Klich                 309: 320
  26 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              345: 446
   2 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             436: 396
   3 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 405: 347
   4 Justyna        Górka                - Aneta          Szczyrzyca            345: 313
   5 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Wrześniewski          332: 475
   6 Łukasz         Tuszyński            - Iwona          Duźniak               404: 338
   7 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  404: 484
   8 Leszek         Kacprzyk             - Artur          Irzyk                 361: 385
   9 Adam           Jurkowski            - Joanna         Ostrowska             373: 286
  10 Piotr          Potoczek             - Jan            Mrozowski             367: 424
  11 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              475: 346
  12 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Łukasik               349: 416
  13 Joanna         Brychcy              - Kacper         Zegadło               471: 339
  14 Leszek         Kilian               - Konrad         Sowula                234: 386
  15 Katarzyna      Kowalska             - Adam           Janicki               379: 423
  16 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                328: 351
  17 Bożena         Guział               - Ewa            Szałas                343: 443
  18 Krzysztof      Kałuża               - Monika         Szczyrzyca            404: 379
  19 Zygmunt        Skwarek              - Ryszard        Korpalski             295: 335
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szczygieł             347: 366
  21 Zofia          Górka                - Dawid          Węgrzyński            432: 156
  22 Marcin         Kurowski             - Marta          Świątkowska           399: 328
  23 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              282: 388
  24 Iwona          Skubis-Galus         - Alicja         Puchowska             292: 250
  25 Urszula        Solarska             - Aleksandra     Celuch                428: 289
  26 Dominik        Ulejczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 377: 486
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              430: 432
   3 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 333: 428
   4 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Szyszka               356: 370
   5 Artur          Irzyk                - Adam           Jurkowski             333: 405
   6 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               522: 345
   7 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             377: 351
   8 Leszek         Kacprzyk             - Janusz         Krupiński             312: 365
   9 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Kałuża                340: 419
  10 Adam           Janicki              - Ewa            Szałas                382: 360
  11 Piotr          Broda                - Łukasz         Sornek                400: 419
  12 Joanna         Ostrowska            - Zofia          Gajewska              440: 330
  13 Iwona          Duźniak              - Aneta          Szczyrzyca            369: 336
  14 Bartosz        Morawski             - Iwona          Skubis-Galus          525: 216
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Kurowski              391: 331
  16 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              279: 326
  17 Michał         Puchowski            - Bożena         Guział                307: 304
  18 Ryszard        Korpalski            - Arkadiusz      Łydka                 370: 355
  19 Zofia          Górka                - Kacper         Zegadło               350: 383
  20 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szczygieł             275: 369
  21 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              337: 314
  22 Urszula        Solarska             - Marta          Świątkowska           265: 392
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Klich                 411: 275
  24 Alicja         Puchowska            - Zygmunt        Skwarek               197: 379
  25 Dawid          Węgrzyński           - Dominik        Ulejczyk              274: 208
  26 Aleksandra     Celuch               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Bogusław       Szyszka               326: 433
   2 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 394: 266
   3 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Bobowski              278: 425
   4 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             324: 451
   5 Iwona          Duźniak              - Mariusz        Wrześniewski          393: 449
   6 Janusz         Krupiński            - Artur          Irzyk                 341: 393
   7 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Kosz                  466: 343
   8 Konrad         Sowula               - Łukasz         Tuszyński             314: 389
   9 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               307: 311
  10 Katarzyna      Kowalska             - Bartosz        Morawski              354: 303
  11 Joanna         Brychcy              - Zofia          Gajewska              317: 470
  12 Jan            Mrozowski            - Monika         Szczyrzyca            368: 334
  13 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Łukasik               453: 392
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Puchowski             276: 380
  15 Ewa            Szałas               - Aneta          Szczyrzyca            372: 311
  16 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 305: 423
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Kacprzyk              330: 388
  18 Marta          Świątkowska          - Zofia          Górka                 496: 404
  19 Piotr          Potoczek             - Leszek         Kilian                291: 291
  20 Dawid          Węgrzyński           - Arkadiusz      Łydka                 189: 448
  21 Teresa         Zalewska             - Leokadia       Litwinowicz           356: 340
  22 Zygmunt        Skwarek              - Bożena         Guział                313: 378
  23 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Kurowski              233: 340
  24 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              363: 345
  25 Aleksandra     Celuch               - Dominik        Ulejczyk              255: 331
  26 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             453: 414
   2 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Skrobosz              328: 470
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 515: 287
   4 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Tuszyński             380: 408
   5 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Kałuża                398: 368
   6 Adam           Janicki              - Justyna        Górka                 432: 321
   7 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             332: 343
   8 Dariusz        Kosz                 - Ewa            Szałas                457: 259
   9 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kowalska              351: 300
  10 Zofia          Gajewska             - Leszek         Kacprzyk              326: 413
  11 Łukasz         Sornek               - Konrad         Sowula                327: 381
  12 Bartosz        Morawski             - Michał         Puchowski             573: 349
  13 Joanna         Ostrowska            - Iwona          Duźniak               396: 245
  14 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Łukasik               225: 486
  15 Leszek         Kilian               - Joanna         Brychcy               319: 412
  16 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Sporczyk              327: 356
  17 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              444: 342
  18 Bożena         Guział               - Ryszard        Korpalski             434: 315
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Potoczek              442: 352
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Monika         Szczyrzyca            366: 385
  21 Dominik        Ulejczyk             - Zofia          Górka                 306: 386
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Aleksandra     Celuch                576: 194
  23 Alicja         Puchowska            - Andrzej        Klich                 355: 307
  24 Dawid          Węgrzyński           - Zygmunt        Skwarek               228: 355
  25 Urszula        Solarska             - Iwona          Skubis-Galus          392: 251


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              469: 433
   2 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Wrześniewski          387: 343
   3 Dariusz        Puton                - Artur          Irzyk                 377: 347
   4 Adam           Janicki              - Bogusław       Szyszka               426: 325
   5 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kacprzyk              334: 432
   6 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Ostrowska             519: 283
   7 Jan            Mrozowski            - Adam           Jurkowski             389: 350
   8 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Kałuża                417: 327
   9 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 393: 426
  10 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 413: 359
  11 Grzegorz       Łukasik              - Leokadia       Litwinowicz           444: 323
  12 Michał         Puchowski            - Joanna         Brychcy               303: 306
  13 Ewa            Szałas               - Zofia          Gajewska              310: 374
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             378: 372
  15 Monika         Szczyrzyca           - Łukasz         Sornek                293: 310
  16 Bożena         Guział               - Kacper         Zegadło               276: 325
  17 Iwona          Duźniak              - Katarzyna      Kowalska              390: 286
  18 Zofia          Górka                - Ryszard        Korpalski             310: 322
  19 Alicja         Puchowska            - Marta          Świątkowska           237: 542
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                314: 481
  21 Zygmunt        Skwarek              - Teresa         Zalewska              326: 338
  22 Piotr          Potoczek             - Marcin         Kurowski              407: 264
  23 Dominik        Ulejczyk             - Urszula        Solarska              247: 444
  24 Andrzej        Klich                - Dawid          Węgrzyński            261: 302
  25 Iwona          Skubis-Galus         - Aleksandra     Celuch                250: 285


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Janicki               574: 302
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              344: 491
   3 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński             344: 479
   4 Piotr          Broda                - Dariusz        Kosz                  306: 482
   5 Leszek         Kacprzyk             - Jan            Mrozowski             339: 311
   6 Bogusław       Szyszka              - Konrad         Sowula                503: 387
   7 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             332: 434
   8 Joanna         Brychcy              - Bartosz        Morawski              370: 441
   9 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Sornek                401: 284
  10 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Ostrowska             328: 299
  11 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              279: 368
  12 Zofia          Gajewska             - Adam           Jurkowski             426: 447
  13 Kacper         Zegadło              - Iwona          Duźniak               396: 268
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Świątkowska           392: 320
  15 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Potoczek              398: 328
  16 Monika         Szczyrzyca           - Ewa            Szałas                311: 311
  17 Leszek         Kilian               - Michał         Puchowski             250: 442
  18 Katarzyna      Kowalska             - Ryszard        Korpalski             261: 383
  19 Teresa         Zalewska             - Bożena         Guział                480: 323
  20 Urszula        Solarska             - Leokadia       Litwinowicz           327: 344
  21 Zofia          Górka                - Alicja         Puchowska             407: 343
  22 Dawid          Węgrzyński           - Aneta          Szczyrzyca            203: 420
  23 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Klich                 448: 319
  24 Aleksandra     Celuch               - Marcin         Kurowski              259: 489
  25 Iwona          Skubis-Galus         - Dominik        Ulejczyk              242: 341


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              374: 429
   2 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Kosz                  403: 490
   3 Leszek         Kacprzyk             - Bogusław       Szyszka               298: 313
   4 Adam           Janicki              - Dariusz        Puton                 285: 351
   5 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Rechowicz             286: 313
   6 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Łukasik               468: 314
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Kacper         Zegadło               491: 250
   8 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 254: 504
   9 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              314: 524
  10 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 360: 367
  11 Iwona          Duźniak              - Joanna         Brychcy               318: 340
  12 Zofia          Gajewska             - Monika         Szczyrzyca            412: 317
  13 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             394: 339
  14 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             330: 334
  15 Teresa         Zalewska             - Justyna        Górka                 313: 451
  16 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Szałas                354: 396
  17 Łukasz         Sornek               - Marta          Świątkowska           468: 291
  18 Piotr          Potoczek             - Zofia          Górka                 356: 236
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Zygmunt        Skwarek               403: 345
  20 Bożena         Guział               - Urszula        Solarska              418: 265
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Katarzyna      Kowalska              370: 299
  22 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                367: 283
  23 Aleksandra     Celuch               - Alicja         Puchowska             350: 307
  24 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Klich                 283: 365
  25 Dawid          Węgrzyński           - Iwona          Skubis-Galus          271: 280


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              430: 415
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              402: 407
   3 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Puton                 379: 409
   4 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             390: 367
   5 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          422: 274
   6 Artur          Irzyk                - Adam           Janicki               310: 386
   7 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              376: 303
   8 Grzegorz       Łukasik              - Arkadiusz      Łydka                 437: 342
   9 Konrad         Sowula               - Zofia          Gajewska              383: 342
  10 Joanna         Brychcy              - Adam           Jurkowski             337: 380
  11 Ewa            Szałas               - Justyna        Górka                 256: 449
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Jan            Mrozowski             412: 362
  13 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Kałuża                434: 427
  14 Michał         Puchowski            - Kacper         Zegadło               296: 389
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Kurowski              361: 370
  16 Monika         Szczyrzyca           - Joanna         Ostrowska             308: 353
  17 Piotr          Potoczek             - Bożena         Guział                338: 324
  18 Ryszard        Korpalski            - Iwona          Duźniak               362: 333
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Teresa         Zalewska              299: 339
  20 Marta          Świątkowska          - Aleksandra     Celuch                387: 250
  21 Andrzej        Klich                - Zofia          Górka                 318: 342
  22 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Węgrzyński            403: 156
  23 Iwona          Skubis-Galus         - Zygmunt        Skwarek               291: 353
  24 Leszek         Kilian               - Dominik        Ulejczyk              249: 336
  25 Urszula        Solarska             - Alicja         Puchowska             321: 235
Lista rankingowa na dzień 20-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.65  30973  194
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.42  31087  195
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.99  19865  129
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.90  26605  174
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  30480  200
   8 Marek Reda                     Dębówka              152.08  28286  186
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.85  29763  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             151.02  28844  191
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.92  26863  178
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.87  25799  171
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.22  28650  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.61  29574  199
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.05  28233  192
  18 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.01  20434  139
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.25  28226  193
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.32  26158  180
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.24  20189  139
  24 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.65  27338  189
  26 Dawid Pikul                    Poznań               144.32  27277  189
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.24  26972  187
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  29 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.41  28252  197
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.40  27532  192
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               143.35  27666  193
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.18  20607  147
  38 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  39 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.82  27126  194
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             139.40  27323  196
  43 Bogusław Szyszka               Oława                138.99  26964  194
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.60  27165  196
  49 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  50 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  52 Irena Sołdan                   Sopot                138.11  26794  194
  53 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  54 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             137.01  26306  192
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             136.70  27203  199
  59 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  60 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  61 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  63 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  65 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  69 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.26  26315  196
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.04  26272  196
  71 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Artur Irzyk                    Kraków               133.24  15855  119
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  77 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.72  25158  191
  78 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.33  20094  153
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.05  14284  109
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.96  26061  199
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               130.93  24484  187
  84 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.90  23038  176
  85 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.73  23532  180
  87 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  89 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  92 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  93 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  94 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.38  23289  180
  95 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.37  14360  111
  96 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
  97 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.10  10328   80
  99 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.10  25432  197
 100 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.00  14835  115
 101 Piotr Broda                    Sandomierz           128.41  25169  196
 102 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 103 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 104 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 105 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 106 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 107 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 108 Czesław Grajewski              Białystok            127.95  22135  173
 109 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 110 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 112 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 113 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 114 Janusz Krupiński               Bytom                126.83  20673  163
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 116 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.73  21670  171
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 118 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 119 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 120 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 121 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 122 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.93  17001  135
 124 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.91  10325   82
 125 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 126 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.39  25077  200
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 129 Marta Bajorek                  Warszawa             125.22  23041  184
 130 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.19  24537  196
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 132 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.02  24629  197
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.99  16873  135
 134 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 135 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 136 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 137 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.64  24928  200
 138 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 139 Anita Bruska                   Gdynia               124.58  16320  131
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.55  23540  189
 141 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 142 Konrad Sowula                  Kraków               124.41  13312  107
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 144 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 145 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 146 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.01  10913   88
 148 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 151 Krzysztof Gibas                Kraków               123.55  24339  197
 152 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 153 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 154 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 155 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 157 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 158 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 160 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 161 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.07  17700  145
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 165 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.81  14495  119
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.11  23617  195
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 171 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 174 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            120.19   4327   36
 175 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 178 Ewa Szałas                     Katowice             120.00   8880   74
 179 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  23031  193
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 182 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.80  23285  196
 184 Agnieszka Walas                Kraków               118.75   8550   72
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.33  18341  155
 187 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 188 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 189 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            117.77  22258  189
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 192 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 193 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 194 Marta Świątkowska              Wrocław              117.59  21990  187
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 196 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 197 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Zofia Górka                    Łęczna               116.59  12009  103
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.56  17135  147
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 206 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 207 Marianna Kozłowska             Białystok            116.37  13033  112
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 211 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 213 Ewelina Gruda                  Białystok            115.38   7269   63
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 215 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.01   8281   72
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 218 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.67  16283  142
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.53  21760  190
 221 Urszula Solarska               Łódź                 114.45  21975  192
 222 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 223 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 224 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 227 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 228 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 229 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 230 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 231 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 232 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.26   5323   47
 233 Maria Pokorska                 Warszawa             113.22  22645  200
 234 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 235 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 236 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 237 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.26  22115  197
 238 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 239 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 240 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 241 Diana Pietrzykowska            Szczecin             111.44  10030   90
 242 Joanna Brychcy                 Katowice             111.43   7243   65
 243 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.33  21042  189
 244 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 246 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 248 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 249 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 250 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 251 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.76  15915  145
 252 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.46  14120  129
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.35  21237  196
 257 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 258 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 259 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 260 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 264 Dariusz Zębek                  Olsztyn              107.14   3857   36
 265 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 266 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.00  20116  188
 267 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.80   3204   30
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 270 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.36  14572  137
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.84  20004  189
 273 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 274 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 275 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 276 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.84  20339  194
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               104.35  13252  127
 280 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.06  12904  124
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.99  14038  135
 282 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 283 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 284 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 285 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 286 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 287 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 288 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 289 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.06  10920  107
 290 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 291 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 292 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.42   7201   71
 293 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 294 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 296 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 297 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 298 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 299 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.18   7167   73
 301 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 302 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.05  18139  185
 303 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 304 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 309 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.64  10425  109
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 311 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 312 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 313 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.24   6340   68
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.52  17487  189
 316 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 318 Artur Kwiatkowski              Radomsko              90.20   5051   56
 319 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.62  13406  153
 321 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 323 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 324 Marcin Kurowski                Racibórz              86.34  10361  120
 325 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 326 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 327 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               84.88   2886   34
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 332 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 333 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 334 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 336 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 341 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 20-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   3 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  12 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  13 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  16 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  17 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  18 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.42   3058   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  21 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  22 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  23 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  25 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  26 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  35 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  36 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  37 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  41 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  42 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  46 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  47 Iwona Duźniak                  Dębica               113.26   2605   23
  48 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  49 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  54 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  55 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  56 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  57 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  58 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      86.45   1902   22
  59 Dominik Ulejczyk               Będzin                85.45   1880   22
  60 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  61 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  62 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  63 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  64 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  67 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  68 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  69 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  70 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  71 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  72 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  73 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  74 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  76 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  77 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  78 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  79 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  80 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  81 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  82 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  83 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  85 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  86 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  87 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  88 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  89 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  98 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 106 Kuba Koisar                    Warszawa             142.92   1715   12
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 108 Bogusław Puchalski             Włocławek            139.42   1673   12
 109 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 111 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 112 Krzysztof Nowak                Lublin               132.42   1589   12
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 114 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 115 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 116 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.92   1475   12
 118 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 120 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 121 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 122 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 123 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 124 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 125 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 127 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 128 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 129 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 130 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 131 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 132 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 133 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 134 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 135 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 136 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 137 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 138 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 139 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 140 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 141 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 142 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 143 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 144 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 145 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 146 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 147 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 148 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 149 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 151 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 152 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 153 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 154 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 155 Adam Sternik                   Elbląg                96.92   1163   12
 156 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 157 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 158 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 160 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 161 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 162 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 167 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 168 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 169 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 170 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 171 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 172 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 173 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 174 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 175 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 176 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 177 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 178 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 179 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 183 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 184 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 185 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 186 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 187 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 188 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 189 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 190 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 191 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 192 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 193 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 194 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 195 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 196 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 197 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 198 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 199 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 200 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 201 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 202 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 203 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 204 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 205 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 206 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 207 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 208 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 209 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 210 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 211 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 212 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 213 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 214 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 215 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 216 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 217 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 218 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 219 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 220 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 221 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 222 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 223 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 224 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 225 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 226 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 227 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 228 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 229 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 230 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 231 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 232 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 233 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 234 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 235 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 236 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 237 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 238 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 239 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 240 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 241 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 242 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 243 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 244 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 245 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 246 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 247 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 248 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 249 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 250 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 251 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 252 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 253 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 254 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 255 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 256 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 257 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 258 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 259 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 260 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 261 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 262 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 263 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 264 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 265 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 266 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 267 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 268 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 269 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 270 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 271 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 272 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 273 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 274 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 275 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 276 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 277 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 278 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 279 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 280 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 281 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 282 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 283 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 284 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 285 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 286 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 287 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 288 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 289 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 290 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 291 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 292 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 293 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 294 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 295 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 296 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 297 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 298 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 299 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 300 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 301 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 302 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 303 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 304 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 305 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 306 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 307 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 308 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 309 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 310 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 311 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 312 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 313 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 314 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 315 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 316 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie