Warszawa14
marca
Warszawa 14 marca V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Radomsko21
marca
Radomsko 21-22 marca III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Graboszyce28
marca
Graboszyce 28-29 marca X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
W Radomsku najlepszy Jakub Szymczak!21 - 22 marca 2015 — III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta RadomskoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta RadomskoRadomsko, 21 - 22 marca 2015

Konkurs Relacja z turnieju


W Radomsku najlepszy Jakub Szymczak!I znów scrabbliści z całej Polski zawitali do gościnnego Ośrodka „Dolina Warty”, tym razem na rozegranie III Pojedynku Scrabblowego o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko. Niektórzy przybyli już w piątek wieczorem, aby świętować urodziny jednej ze scrabblistek i odpowiednio nastroić się przed weekendowym graniem. Turniej rozpoczął się już o godz. 11, gdyż na pierwszy dzień zaplanowano 8 rund. Do rozgrywek stanęło 35 graczy w tym jedna debiutantka, Janina Dąbrowska z Rybnika. Zaczęło się spokojnie i dość długo trzeba było czekać na pierwszy wynik powyżej 500 pkt. Sprawiła to pewnie prawdziwie wiosenna pogoda, zachęcająca do wygrzewania się w przerwach na słońcu. Dopiero po pysznym obiedzie (pomidorowa i olbrzymie cepeliny z mięsem) gra nabrała rumieńców. Od czwartej rundy na czoło stawki wysunął się Miłosz Wrzałek na koniec dnia z kompletem zwycięstw uzyskał dwupunktową przewagę nad kolejnym zawodnikiem.

Wieczorem scrabbliści oddali się jak zwykle innym rozrywkom: planszówkom, karciankom, tańcom, a nawet chóralnym śpiewom. Zakończyli je późno w nocy.

W niedzielę tradycyjne już przenieśliśmy się do Radomska, do Miejskiego Domu Kultury, by tam kontynuować rozgrywki. Miłosz do 11. rundy utrzymywał prowadzenie. Na końcowy sukces kolejkę przed końcem szansę miało teoretycznie aż pięciu graczy. Okazję tą wykorzystał Jakub Szymczak z Łodzi, wygrywając z dotychczasowym liderem i wyprzedzając go małymi punktami. Trzecie miejsce również z dziewięcioma dużymi punktami zajął Marek Reda z Dębówki. Pierwsza trójka otrzymała oryginalne statuetki i nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe.

Turniej został zorganizowany przez miasto Radomsko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury w Radomsku. Największe jednak podziękowania należą się Arturowi Kwiatkowskiemu za koordynację wszystkich działań, dzięki którym scrabblistom niczego nie brakowało, mogli przez cały turniej raczyć się kawą, napojami, słodkościami i wyjechali z nagrodami oraz nadzieją na powrót, na kolejne radomszczańskie rozgrywki w scrabble.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgryweksobota:
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ,,Dolina Warty'' w Szczepocicach
Szczepocice Rządowe 11
mapa

niedziela:
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Radomsko, ul.Brzeźnicka 5
mapa
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 21 marca (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 marca (4 rundy)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:30 — ogłoszenie wyników i ceremonia wręczenia pucharów i nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdorganizator zapewni transport z dworca do OWS Dolina Warty (5 zł/osoba) po uprzednim zamówieniu telefonicznym 784 089 751
WyżywienieŚniadanie — 15 zł; Obiad — 20 zł; Kolacja 15 zł;
Podczas turnieju organizatorzy zapewniają bezpłatną kawę z mlekiem i herbatę z cytryną oraz różne ciasta.
NoclegiOWS Dolina Warty w Szczepocicach – tel. 603 646 772 lub 784 089 751, cena: 40 zł, możliwość wykupienia noclegu już od piątku
NagrodyPuchary dla zdobywców I-III miejsca, nagrody finansowe i rzeczowe
OrganizatorzyMiasto Radomsko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku kontakt Artur Kwiatkowski tel. 784 089 751 www.rowerak7@wp.pl


Wyniki turnieju III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.01      9.0     4961     1888      870
  2 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               144.69      9.0     4837     1933      450
  3 Marek           Reda                 Dębówka                148.97      9.0     4696     1923      368
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.36      8.0     4868     1804      588
  5 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.06      8.0     4771     1793      674
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.24      8.0     4706     1737      507
  7 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            145.13      8.0     4671     1807      479
  8 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.27      8.0     4604     1695      317
  9 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.14      7.0     4635     1598      573
 10 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   114.73      7.0     4555     1600      142
 11 Irena           Sołdan               Sopot                  137.94      7.0     4420     1550      -52
 12 Piotr           Broda                Sandomierz             131.74      7.0     4238     1568      -28
 13 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.42      7.0     4218     1525     -157
 14 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.71      6.0     4577     1577      303
 15 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.48      6.0     4451     1503     -263
 16 Radosław        Jachna               Łódź                   135.05      6.0     4402     1497      423
 17 Jerzy           Luter                Bytom                  117.75      6.0     4364     1495     -240
 18 Kamil           Kister               Puławy                 135.90      6.0     4244     1560     -134
 19 Jakub           Onoszko              Gdynia                 112.77      6.0     4074     1598     -506
 20 Anna            Krynicka             Warszawa               120.54      5.5     4269     1255      523
 21 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      5.5     3863     1283       55
 22 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              114.81      5.0     4293     1372     -336
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.62      5.0     4283     1465      -49
 24 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              117.71      5.0     4120     1328      -82
 25 Renata          Andracka             Zwola                  112.84      5.0     4005     1406     -143
 26 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.42      4.5     3978     1214     -125
 27 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 100.00      4.5     3801     1110      -45
 28 Piotr           Pietuchowski         Białystok              144.81      4.0     4527     1074      491
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.52      4.0     2828     1013      -84
 30 Marta           Świątkowska          Wrocław                120.06      3.5     4126     1073      -32
 31 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.36      3.0     2983      905      -75
 32 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.00      2.5     2625      677     -431
 33 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.00      2.5     2504      687     -172
 34 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      1.5     3340      790     -737
 35 Urszula         Solarska             Łódź                   117.03      1.5     2630      555     -372
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko



	Marek Reda 148.97 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                125.36 +  476: 369  175
    2     3 Grzegorz       Pukniel               127.27 +  402: 350  177
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  360: 344  181
    4     3 Stanisław      Rydzik                148.36 -  316: 470   98
    5     6 Jarosław       Karp                  114.81 +  527: 282  165
    6     3 Dariusz        Puton                 145.13 +  413: 401  195
    7     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  272: 437   95
    8     2 Wojciech       Zemło                 138.06 +  426: 311  188
    9     2 Jakub          Szymczak              145.01 -  311: 425   95
   10     5 Janusz         Krupiński             127.71 +  469: 315  178
   11     3 Kacper         Zegadło               138.24 +  381: 324  188
   12     2 Wojciech       Zemło                 138.06 +  343: 300  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 12 160.25




	Stanisław Rydzik 148.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  121.48 -  402: 430   71
    2    12 Jerzy          Luter                 117.75 +  439: 362  168
    3     6 Renata         Andracka              112.84 +  532: 302  163
    4     3 Marek          Reda                  148.97 +  470: 316  199
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              130.62 -  329: 334   81
    6     4 Wojciech       Zemło                 138.06 +  396: 371  188
    7     2 Jakub          Szymczak              145.01 -  361: 397   95
    8     4 Dariusz        Puton                 145.13 +  393: 312  195
    9     3 Beata          Piotrowska            119.14 +  401: 306  169
   10     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  382: 467   95
   11     4 Radosław       Jachna                135.05 +  344: 334  185
   12     3 Dariusz        Puton                 145.13 +  419: 349  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Dariusz Puton 145.13 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Krynicka              120.54 +  459: 274  171
    2     4 Jakub          Onoszko               112.77 +  383: 292  163
    3     4 Kamil          Kister                135.90 +  404: 354  186
    4     1 Janusz         Krupiński             127.71 +  359: 332  178
    5     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  370: 445   95
    6     3 Marek          Reda                  148.97 -  401: 413   99
    7     4 Andrzej        Rechowicz             125.52 +  394: 274  176
    8     4 Stanisław      Rydzik                148.36 -  312: 393   98
    9     6 Andrzej        Kroc                  121.48 +  478: 355  171
   10     4 Grzegorz       Pukniel               127.27 +  384: 287  177
   11     2 Jakub          Szymczak              145.01 +  378: 354  195
   12     3 Stanisław      Rydzik                148.36 -  349: 419   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Jakub Szymczak 145.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Świątkowska           120.06 +  451: 413  170
    2     5 Kamil          Kister                135.90 -  349: 352   86
    3     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  423: 251  150
    4     5 Tomasz         Siwiński              117.71 +  396: 330  168
    5     4 Jakub          Onoszko               112.77 +  492: 246  163
    6     2 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  407: 323  181
    7     2 Stanisław      Rydzik                148.36 +  397: 361  198
    8     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  386: 402   95
    9     2 Marek          Reda                  148.97 +  425: 311  199
   10     2 Kacper         Zegadło               138.24 +  420: 376  188
   11     2 Dariusz        Puton                 145.13 -  354: 378   95
   12     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 +  461: 348  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Piotr Pietuchowski 144.81 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            119.14 +  445: 336  169
    2     7 Janusz         Krupiński             127.71 -  373: 468   78
    3     7 Jakub          Onoszko               112.77 -  370: 380   63
    4    10 Renata         Andracka              112.84 -  328: 387   63
    5    14 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  441: 321  152
    6     9 Andrzej        Rechowicz             125.52 -  318: 329   76
    7    12 Kamil          Kister                135.90 +  434: 236  186
    8    10 Irena          Sołdan                137.94 -  364: 405   88
    9    12 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  400:   0    0
   10     8 Jerzy          Luter                 117.75 -  391: 398   68
   11    12 Janina         Dąbrowska             100.00 -  333: 356   50
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              130.62 -  330: 420   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 11  97.64




	Miłosz Wrzałek 144.69 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 117.75 +  406: 313  168
    2     1 Irena          Sołdan                137.94 +  434: 316  188
    3     5 Jarosław       Karp                  114.81 +  400: 317  165
    4     2 Andrzej        Rechowicz             125.52 +  424: 355  176
    5     1 Dariusz        Puton                 145.13 +  445: 370  195
    6     1 Janusz         Krupiński             127.71 +  418: 388  178
    7     1 Marek          Reda                  148.97 +  437: 272  199
    8     1 Jakub          Szymczak              145.01 +  402: 386  195
    9     1 Kacper         Zegadło               138.24 -  334: 368   88
   10     1 Stanisław      Rydzik                148.36 +  467: 382  198
   11     1 Wojciech       Zemło                 138.06 -  322: 459   88
   12     1 Jakub          Szymczak              145.01 -  348: 461   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Kacper Zegadło 138.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Siwiński              117.71 -  319: 347   68
    2    10 Marta          Świątkowska           120.06 +  474: 352  170
    3    10 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  437: 278  152
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              130.62 -  326: 404   81
    5     9 Kamil          Kister                135.90 +  413: 337  186
    6     7 Piotr          Broda                 131.74 +  392: 323  182
    7     5 Jakub          Onoszko               112.77 +  437: 302  163
    8     3 Grzegorz       Pukniel               127.27 +  462: 349  177
    9     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 +  368: 334  195
   10     2 Jakub          Szymczak              145.01 -  376: 420   95
   11     3 Marek          Reda                  148.97 -  324: 381   99
   12     4 Beata          Piotrowska            119.14 +  378: 372  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Wojciech Zemło 138.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              117.03 +  479: 336  167
    2     2 Szymon         Dąbrowski             127.42 +  401: 223  177
    3     1 Janusz         Krupiński             127.71 -  337: 407   78
    4     6 Kamil          Kister                135.90 +  427: 362  186
    5     3 Andrzej        Rechowicz             125.52 +  423: 346  176
    6     4 Stanisław      Rydzik                148.36 -  371: 396   98
    7     3 Radosław       Jachna                135.05 +  391: 354  185
    8     2 Marek          Reda                  148.97 -  311: 426   99
    9     4 Jerzy          Luter                 117.75 +  497: 295  168
   10     3 Grażyna        Wesołowska            114.73 +  375: 287  165
   11     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 +  459: 322  195
   12     2 Marek          Reda                  148.97 -  300: 343   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Irena Sołdan 137.94 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Karp                  114.81 +  493: 411  165
    2     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  316: 434   95
    3     8 Beata          Piotrowska            119.14 +  388: 351  169
    4     7 Jakub          Onoszko               112.77 -  330: 383   63
    5    12 Piotr          Broda                 131.74 -  296: 347   82
    6    13 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  267: 386   50
    7    16 Katarzyna      Bogusławska           105.00 +  362: 315  155
    8    10 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  405: 364  195
    9     9 Radosław       Jachna                135.05 -  293: 458   85
   10    13 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  465: 345  152
   11    10 Anna           Krynicka              120.54 +  396: 329  171
   12     7 Jerzy          Luter                 117.75 +  409: 349  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Kamil Kister 135.90 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Wesołowska            114.73 +  370: 314  165
    2     5 Jakub          Szymczak              145.01 +  352: 349  195
    3     4 Dariusz        Puton                 145.13 -  354: 404   95
    4     6 Wojciech       Zemło                 138.06 -  362: 427   88
    5     9 Kacper         Zegadło               138.24 -  337: 413   88
    6    15 Katarzyna      Bogusławska           105.00 +  405: 328  155
    7    12 Piotr          Pietuchowski          144.81 -  236: 434   95
    8    12 Łukasz         Sornek                125.36 +  362: 354  175
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  488: 327  181
   10     9 Jakub          Onoszko               112.77 +  391: 308  163
   11     7 Janusz         Krupiński             127.71 -  280: 362   78
   12     8 Piotr          Broda                 131.74 -  307: 358   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Radosław Jachna 135.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              112.84 +  367: 282  163
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              130.62 -  274: 351   81
    3    11 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  409: 228  150
    4     8 Andrzej        Kroc                  121.48 +  384: 380  171
    5     5 Janusz         Krupiński             127.71 -  353: 357   78
    6     5 Grażyna        Wesołowska            114.73 +  500: 337  165
    7     3 Wojciech       Zemło                 138.06 -  354: 391   88
    8     8 Piotr          Broda                 131.74 -  312: 323   82
    9     9 Irena          Sołdan                137.94 +  458: 293  188
   10     6 Tomasz         Siwiński              117.71 +  354: 297  168
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.36 -  334: 344   98
   12     6 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  303: 396   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Piotr Broda 131.74 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Onoszko               112.77 -  351: 383   63
    2    14 Renata         Andracka              112.84 -  240: 450   63
    3    16 Łukasz         Sornek                125.36 +  461: 383  175
    4    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  344: 334  150
    5    12 Irena          Sołdan                137.94 +  347: 296  188
    6     7 Kacper         Zegadło               138.24 -  323: 392   88
    7    10 Jarosław       Karp                  114.81 +  358: 298  165
    8     8 Radosław       Jachna                135.05 +  323: 312  185
    9     5 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  354: 374   65
   10     7 Beata          Piotrowska            119.14 -  258: 464   69
   11     8 Andrzej        Kroc                  121.48 +  521: 273  171
   12     8 Kamil          Kister                135.90 +  358: 307  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Krzysztof Sporczyk 130.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Bogusławska           105.00 +  450: 216  155
    2     6 Radosław       Jachna                135.05 +  351: 274  185
    3     2 Marek          Reda                  148.97 -  344: 360   99
    4     4 Kacper         Zegadło               138.24 +  404: 326  188
    5     2 Stanisław      Rydzik                148.36 +  334: 329  198
    6     2 Jakub          Szymczak              145.01 -  323: 407   95
    7     6 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  345: 391   77
    8     5 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  351: 402   65
    9    11 Kamil          Kister                135.90 -  327: 488   86
   10    12 Marta          Świątkowska           120.06 -  275: 397   70
   11    13 Maciej         Dąbrowski             102.42 -  359: 412   52
   12    13 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  420: 330  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Janusz Krupiński 127.71 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  354: 297  152
    2     7 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  468: 373  195
    3     1 Wojciech       Zemło                 138.06 +  407: 337  188
    4     1 Dariusz        Puton                 145.13 -  332: 359   95
    5     5 Radosław       Jachna                135.05 +  357: 353  185
    6     1 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  388: 418   95
    7     7 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  331: 422   65
    8     9 Jakub          Onoszko               112.77 -  318: 347   63
    9     8 Szymon         Dąbrowski             127.42 +  631: 258  177
   10     5 Marek          Reda                  148.97 -  315: 469   99
   11     7 Kamil          Kister                135.90 +  362: 280  186
   12     5 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  314: 361   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Szymon Dąbrowski 127.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  406: 241  150
    2     2 Wojciech       Zemło                 138.06 -  223: 401   88
    3    12 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  385: 404   77
    4    11 Anna           Krynicka              120.54 +  401: 378  171
    5    11 Beata          Piotrowska            119.14 -  298: 430   69
    6    11 Andrzej        Kroc                  121.48 +  435: 338  171
    7     9 Łukasz         Sornek                125.36 +  395: 319  175
    8     7 Jerzy          Luter                 117.75 -  322: 364   68
    9     8 Janusz         Krupiński             127.71 -  258: 631   78
   10    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  339: 254  150
   11     9 Jarosław       Karp                  114.81 +  396: 311  165
   12     9 Jakub          Onoszko               112.77 +  360: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Grzegorz Pukniel 127.27 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Janina         Dąbrowska             100.00 +  394: 257  150
    2     3 Marek          Reda                  148.97 -  350: 402   99
    3    12 Szymon         Dąbrowski             127.42 +  404: 385  177
    4     9 Jarosław       Karp                  114.81 -  379: 399   65
    5     7 Andrzej        Kroc                  121.48 +  443: 343  171
    6     6 Renata         Andracka              112.84 +  362: 307  163
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  391: 345  181
    8     3 Kacper         Zegadło               138.24 -  349: 462   88
    9     7 Jakub          Onoszko               112.77 +  451: 329  163
   10     4 Dariusz        Puton                 145.13 -  287: 384   95
   11     6 Grażyna        Wesołowska            114.73 +  433: 360  165
   12     5 Janusz         Krupiński             127.71 +  361: 314  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Andrzej Rechowicz 125.52 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  411: 348  150
    2     9 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  385: 307  150
    3     3 Andrzej        Kroc                  121.48 +  394: 345  171
    4     2 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  355: 424   95
    5     3 Wojciech       Zemło                 138.06 -  346: 423   88
    6     9 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  329: 318  195
    7     4 Dariusz        Puton                 145.13 -  274: 394   95
    8     6 Beata          Piotrowska            119.14 -  334: 353   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  /  8 126.62




	Łukasz Sornek 125.36 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Reda                  148.97 -  369: 476   99
    2    13 Maciej         Dąbrowski             102.42 -  334: 356   52
    3    16 Piotr          Broda                 131.74 -  383: 461   82
    4    17 Marta          Świątkowska           120.06 +  404: 291  170
    5    15 Anna           Krynicka              120.54 +  432: 342  171
    6    10 Tomasz         Siwiński              117.71 +  388: 375  168
    7     9 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  319: 395   77
    8    12 Kamil          Kister                135.90 -  354: 362   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  8 113.12




	Andrzej Kroc 121.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                148.36 +  430: 402  198
    2     8 Tomasz         Siwiński              117.71 +  420: 386  168
    3     3 Andrzej        Rechowicz             125.52 -  345: 394   76
    4     8 Radosław       Jachna                135.05 -  380: 384   85
    5     7 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  343: 443   77
    6    11 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  338: 435   77
    7    13 Urszula        Solarska              117.03 +  424: 302  167
    8    11 Renata         Andracka              112.84 +  392: 301  163
    9     6 Dariusz        Puton                 145.13 -  355: 478   95
   10    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  371: 326  150
   11     8 Piotr          Broda                 131.74 -  273: 521   82
   12    10 Jarosław       Karp                  114.81 +  380: 342  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Anna Krynicka 120.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Puton                 145.13 -  274: 459   95
    2    15 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  306: 309   50
    3    17 Urszula        Solarska              117.03 +  535: 261  167
    4    11 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  378: 401   77
    5    15 Łukasz         Sornek                125.36 -  342: 432   75
    6    16 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  378: 287  150
    7    14 Maciej         Dąbrowski             102.42 -  313: 395   52
    8    18 PAUZA
    9    14 Marta          Świątkowska           120.06 +  417: 270  170
   10    15 Renata         Andracka              112.84 +  356: 273  163
   11    10 Irena          Sołdan                137.94 -  329: 396   88
   12    11 Tomasz         Siwiński              117.71 +  341: 263  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 11 114.09




	Marta Świątkowska 120.06 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              145.01 -  413: 451   95
    2    10 Kacper         Zegadło               138.24 -  352: 474   88
    3    15 Jerzy          Luter                 117.75 -  390: 410   68
    4    17 Łukasz         Sornek                125.36 -  291: 404   75
    5    18 PAUZA
    6    17 Urszula        Solarska              117.03 -  345: 428   67
    7    17 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  418: 280  150
    8    15 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  380: 353  152
    9    14 Anna           Krynicka              120.54 -  270: 417   71
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  397: 275  181
   11    14 Renata         Andracka              112.84 -  288: 333   63
   12    14 Renata         Andracka              112.84 -  282: 333   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Beata Piotrowska 119.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          144.81 -  336: 445   95
    2    16 Janina         Dąbrowska             100.00 +  360: 310  150
    3     8 Irena          Sołdan                137.94 -  351: 388   88
    4    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  487: 265  150
    5    11 Szymon         Dąbrowski             127.42 +  430: 298  177
    6     8 Jakub          Onoszko               112.77 -  347: 373   63
    7     8 Renata         Andracka              112.84 +  394: 338  163
    8     6 Andrzej        Rechowicz             125.52 +  353: 334  176
    9     3 Stanisław      Rydzik                148.36 -  306: 401   98
   10     7 Piotr          Broda                 131.74 +  464: 258  182
   11     5 Jerzy          Luter                 117.75 +  435: 274  168
   12     4 Kacper         Zegadło               138.24 -  372: 378   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Jerzy Luter 117.75 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  313: 406   95
    2    12 Stanisław      Rydzik                148.36 -  362: 439   98
    3    15 Marta          Świątkowska           120.06 +  410: 390  170
    4    13 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  460: 346  152
    5    10 Renata         Andracka              112.84 -  262: 366   63
    6    14 Janina         Dąbrowska             100.00 +  401: 298  150
    7    11 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  476: 305  150
    8     7 Szymon         Dąbrowski             127.42 +  364: 322  177
    9     4 Wojciech       Zemło                 138.06 -  295: 497   88
   10     8 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  398: 391  195
   11     5 Beata          Piotrowska            119.14 -  274: 435   69
   12     7 Irena          Sołdan                137.94 -  349: 409   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Tomasz Siwiński 117.71 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               138.24 +  347: 319  188
    2     8 Andrzej        Kroc                  121.48 -  386: 420   71
    3    13 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  412: 270  150
    4     5 Jakub          Szymczak              145.01 -  330: 396   95
    5     8 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  261: 403   65
    6    10 Łukasz         Sornek                125.36 -  375: 388   75
    7    15 Janina         Dąbrowska             100.00 +  401: 246  150
    8    14 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  341: 308  150
    9    10 Jarosław       Karp                  114.81 +  357: 330  165
   10     6 Radosław       Jachna                135.05 -  297: 354   85
   11    11 Jakub          Onoszko               112.77 -  350: 427   63
   12    11 Anna           Krynicka              120.54 -  263: 341   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Urszula Solarska 117.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 138.06 -  336: 479   88
    2    17 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  350: 529   50
    3    17 Anna           Krynicka              120.54 -  261: 535   71
    4    18 PAUZA
    5    16 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  332: 351   50
    6    17 Marta          Świątkowska           120.06 +  428: 345  170
    7    13 Andrzej        Kroc                  121.48 -  302: 424   71
    8    16 Katarzyna      Bogusławska           105.00 -  321: 339   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  7  79.29




	Jarosław Karp 114.81 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                137.94 -  411: 493   88
    2    11 Grażyna        Wesołowska            114.73 +  494: 363  165
    3     5 Miłosz         Wrzałek               144.69 -  317: 400   95
    4     9 Grzegorz       Pukniel               127.27 +  399: 379  177
    5     6 Marek          Reda                  148.97 -  282: 527   99
    6    12 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  368: 327  150
    7    10 Piotr          Broda                 131.74 -  298: 358   82
    8    13 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  357: 280  150
    9    10 Tomasz         Siwiński              117.71 -  330: 357   68
   10    11 Janina         Dąbrowska             100.00 +  384: 369  150
   11     9 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  311: 396   77
   12    10 Andrzej        Kroc                  121.48 -  342: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Grażyna Wesołowska 114.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                135.90 -  314: 370   86
    2    11 Jarosław       Karp                  114.81 -  363: 494   65
    3    14 Katarzyna      Bogusławska           105.00 +  423: 301  155
    4    12 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  474: 340  150
    5     8 Tomasz         Siwiński              117.71 +  403: 261  168
    6     5 Radosław       Jachna                135.05 -  337: 500   85
    7     7 Janusz         Krupiński             127.71 +  422: 331  178
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  402: 351  181
    9     5 Piotr          Broda                 131.74 +  374: 354  182
   10     3 Wojciech       Zemło                 138.06 -  287: 375   88
   11     6 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  360: 433   77
   12     6 Radosław       Jachna                135.05 +  396: 303  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Renata Andracka 112.84 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Jachna                135.05 -  282: 367   85
    2    14 Piotr          Broda                 131.74 +  450: 240  182
    3     6 Stanisław      Rydzik                148.36 -  302: 532   98
    4    10 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  387: 328  195
    5    10 Jerzy          Luter                 117.75 +  366: 262  168
    6     6 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  307: 362   77
    7     8 Beata          Piotrowska            119.14 -  338: 394   69
    8    11 Andrzej        Kroc                  121.48 -  301: 392   71
    9    13 Janina         Dąbrowska             100.00 -  333: 345   50
   10    15 Anna           Krynicka              120.54 -  273: 356   71
   11    14 Marta          Świątkowska           120.06 +  333: 288  170
   12    14 Marta          Świątkowska           120.06 +  333: 282  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Jakub Onoszko 112.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 131.74 +  383: 351  182
    2     4 Dariusz        Puton                 145.13 -  292: 383   95
    3     7 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  380: 370  195
    4     7 Irena          Sołdan                137.94 +  383: 330  188
    5     4 Jakub          Szymczak              145.01 -  246: 492   95
    6     8 Beata          Piotrowska            119.14 +  373: 347  169
    7     5 Kacper         Zegadło               138.24 -  302: 437   88
    8     9 Janusz         Krupiński             127.71 +  347: 318  178
    9     7 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  329: 451   77
   10     9 Kamil          Kister                135.90 -  308: 391   86
   11    11 Tomasz         Siwiński              117.71 +  427: 350  168
   12     9 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  304: 360   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Katarzyna Bogusławska 105.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              130.62 -  216: 450   81
    2    18 PAUZA
    3    14 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  301: 423   65
    4    16 Janina         Dąbrowska             100.00 -  327: 400   50
    5    17 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  378: 315  150
    6    15 Kamil          Kister                135.90 -  328: 405   86
    7    16 Irena          Sołdan                137.94 -  315: 362   88
    8    16 Urszula        Solarska              117.03 +  339: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  7  98.14




	Maciej Dąbrowski 102.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janusz         Krupiński             127.71 -  297: 354   78
    2    13 Łukasz         Sornek                125.36 +  356: 334  175
    3    10 Kacper         Zegadło               138.24 -  278: 437   88
    4    13 Jerzy          Luter                 117.75 -  346: 460   68
    5    14 Piotr          Pietuchowski          144.81 -  321: 441   95
    6    18 PAUZA
    7    14 Anna           Krynicka              120.54 +  395: 313  171
    8    15 Marta          Świątkowska           120.06 -  353: 380   70
    9    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  292: 320   50
   10    13 Irena          Sołdan                137.94 -  345: 465   88
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              130.62 +  412: 359  181
   12    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  283: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 11 110.36




	Janina Dąbrowska 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Pukniel               127.27 -  257: 394   77
    2    16 Beata          Piotrowska            119.14 -  310: 360   69
    3    18 PAUZA
    4    16 Katarzyna      Bogusławska           105.00 +  400: 327  155
    5    13 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  308: 352   50
    6    14 Jerzy          Luter                 117.75 -  298: 401   68
    7    15 Tomasz         Siwiński              117.71 -  246: 401   68
    8    17 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  355: 238  150
    9    13 Renata         Andracka              112.84 +  345: 333  163
   10    11 Jarosław       Karp                  114.81 -  369: 384   65
   11    12 Piotr          Pietuchowski          144.81 +  356: 333  195
   12    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  257: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 11 100.91




	Wojciech Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  241: 406   77
    2    17 Urszula        Solarska              117.03 +  529: 350  167
    3    11 Radosław       Jachna                135.05 -  228: 409   85
    4    12 Grażyna        Wesołowska            114.73 -  340: 474   65
    5    13 Janina         Dąbrowska             100.00 +  352: 308  150
    6    12 Jarosław       Karp                  114.81 -  327: 368   65
    7    18 PAUZA
    8    14 Tomasz         Siwiński              117.71 -  308: 341   68
    9    12 Piotr          Pietuchowski          144.81 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  7  96.71




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             125.52 -  348: 411   76
    2    15 Anna           Krynicka              120.54 +  309: 306  171
    3     9 Jakub          Szymczak              145.01 -  251: 423   95
    4    14 Piotr          Broda                 131.74 -  334: 344   82
    5    16 Urszula        Solarska              117.03 +  351: 332  167
    6    13 Irena          Sołdan                137.94 +  386: 267  188
    7    11 Jerzy          Luter                 117.75 -  305: 476   68
    8    13 Jarosław       Karp                  114.81 -  280: 357   65
    9    16 PAUZA
   10    10 Andrzej        Kroc                  121.48 -  326: 371   71
   11    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  350: 264  150
   12    12 Janina         Dąbrowska             100.00 +  323: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 11 116.64




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Andrzej        Rechowicz             125.52 -  307: 385   76
    3    13 Tomasz         Siwiński              117.71 -  270: 412   68
    4    15 Beata          Piotrowska            119.14 -  265: 487   69
    5    17 Katarzyna      Bogusławska           105.00 -  315: 378   55
    6    16 Anna           Krynicka              120.54 -  287: 378   71
    7    17 Marta          Świątkowska           120.06 -  280: 418   70
    8    17 Janina         Dąbrowska             100.00 -  238: 355   50
    9    15 Maciej         Dąbrowski             102.42 +  320: 292  152
   10    14 Szymon         Dąbrowski             127.42 -  254: 339   77
   11    15 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  264: 350   50
   12    15 Maciej         Dąbrowski             102.42 -  240: 283   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  / 11  71.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Łukasz         Sornek                476: 369
   2 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                430: 402
   3 Dariusz        Puton                - Anna           Krynicka              459: 274
   4 Marta          Świątkowska          - Jakub          Szymczak              413: 451
   5 Piotr          Pietuchowski         - Beata          Piotrowska            445: 336
   6 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               313: 406
   7 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Siwiński              319: 347
   8 Urszula        Solarska             - Wojciech       Zemło                 336: 479
   9 Irena          Sołdan               - Jarosław       Karp                  493: 411
  10 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Kister                314: 370
  11 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              367: 282
  12 Jakub          Onoszko              - Piotr          Broda                 383: 351
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           450: 216
  14 Maciej         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             297: 354
  15 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Kwaśniak              406: 241
  16 Janina         Dąbrowska            - Grzegorz       Pukniel               257: 394
  17 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Kwiatkowski           411: 348
  18 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                434: 316
   2 Wojciech       Zemło                - Szymon         Dąbrowski             401: 223
   3 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Reda                  350: 402
   4 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Puton                 292: 383
   5 Kamil          Kister               - Jakub          Szymczak              352: 349
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                351: 274
   7 Janusz         Krupiński            - Piotr          Pietuchowski          468: 373
   8 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Kroc                  386: 420
   9 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Rachaus               385: 307
  10 Kacper         Zegadło              - Marta          Świątkowska           474: 352
  11 Jarosław       Karp                 - Grażyna        Wesołowska            494: 363
  12 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 439: 362
  13 Łukasz         Sornek               - Maciej         Dąbrowski             334: 356
  14 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              240: 450
  15 Anna           Krynicka             - Artur          Kwiatkowski           306: 309
  16 Beata          Piotrowska           - Janina         Dąbrowska             360: 310
  17 Wojciech       Kwaśniak             - Urszula        Solarska              529: 350
  18 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Wojciech       Zemło                 407: 337
   2 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              360: 344
   3 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Rechowicz             345: 394
   4 Dariusz        Puton                - Kamil          Kister                404: 354
   5 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Karp                  400: 317
   6 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                302: 532
   7 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Onoszko               370: 380
   8 Irena          Sołdan               - Beata          Piotrowska            388: 351
   9 Jakub          Szymczak             - Artur          Kwiatkowski           423: 251
  10 Maciej         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               278: 437
  11 Radosław       Jachna               - Wojciech       Kwaśniak              409: 228
  12 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             404: 385
  13 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Rachaus               412: 270
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Grażyna        Wesołowska            301: 423
  15 Jerzy          Luter                - Marta          Świątkowska           410: 390
  16 Piotr          Broda                - Łukasz         Sornek                461: 383
  17 Urszula        Solarska             - Anna           Krynicka              261: 535
  18 Janina         Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Puton                 332: 359
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             424: 355
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  470: 316
   4 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              326: 404
   5 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Siwiński              396: 330
   6 Wojciech       Zemło                - Kamil          Kister                427: 362
   7 Irena          Sołdan               - Jakub          Onoszko               330: 383
   8 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kroc                  384: 380
   9 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Pukniel               399: 379
  10 Renata         Andracka             - Piotr          Pietuchowski          387: 328
  11 Anna           Krynicka             - Szymon         Dąbrowski             378: 401
  12 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Kwaśniak              474: 340
  13 Jerzy          Luter                - Maciej         Dąbrowski             460: 346
  14 Artur          Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 334: 344
  15 Katarzyna      Rachaus              - Beata          Piotrowska            265: 487
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Janina         Dąbrowska             327: 400
  17 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                291: 404
  18 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Miłosz         Wrzałek               370: 445
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                334: 329
   3 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             423: 346
   4 Jakub          Szymczak             - Jakub          Onoszko               492: 246
   5 Janusz         Krupiński            - Radosław       Jachna                357: 353
   6 Marek          Reda                 - Jarosław       Karp                  527: 282
   7 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  443: 343
   8 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Siwiński              403: 261
   9 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               337: 413
  10 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 366: 262
  11 Beata          Piotrowska           - Szymon         Dąbrowski             430: 298
  12 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                347: 296
  13 Wojciech       Kwaśniak             - Janina         Dąbrowska             352: 308
  14 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dąbrowski             441: 321
  15 Łukasz         Sornek               - Anna           Krynicka              432: 342
  16 Artur          Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              351: 332
  17 Katarzyna      Rachaus              - Katarzyna      Bogusławska           315: 378
  18 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Janusz         Krupiński             418: 388
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              323: 407
   3 Marek          Reda                 - Dariusz        Puton                 413: 401
   4 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 396: 371
   5 Radosław       Jachna               - Grażyna        Wesołowska            500: 337
   6 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              362: 307
   7 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 392: 323
   8 Jakub          Onoszko              - Beata          Piotrowska            373: 347
   9 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          329: 318
  10 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Sornek                375: 388
  11 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  435: 338
  12 Jarosław       Karp                 - Wojciech       Kwaśniak              368: 327
  13 Artur          Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                386: 267
  14 Janina         Dąbrowska            - Jerzy          Luter                 298: 401
  15 Kamil          Kister               - Katarzyna      Bogusławska           405: 328
  16 Anna           Krynicka             - Katarzyna      Rachaus               378: 287
  17 Urszula        Solarska             - Marta          Świątkowska           428: 345
  18 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  437: 272
   2 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                397: 361
   3 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                391: 354
   4 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             394: 274
   5 Jakub          Onoszko              - Kacper         Zegadło               302: 437
   6 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              391: 345
   7 Grażyna        Wesołowska           - Janusz         Krupiński             422: 331
   8 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              394: 338
   9 Łukasz         Sornek               - Szymon         Dąbrowski             319: 395
  10 Piotr          Broda                - Jarosław       Karp                  358: 298
  11 Jerzy          Luter                - Artur          Kwiatkowski           476: 305
  12 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                434: 236
  13 Andrzej        Kroc                 - Urszula        Solarska              424: 302
  14 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Krynicka              395: 313
  15 Janina         Dąbrowska            - Tomasz         Siwiński              246: 401
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Irena          Sołdan                315: 362
  17 Katarzyna      Rachaus              - Marta          Świątkowska           280: 418
  18 Wojciech       Kwaśniak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               386: 402
   2 Marek          Reda                 - Wojciech       Zemło                 426: 311
   3 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Pukniel               462: 349
   4 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 393: 312
   5 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              402: 351
   6 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             353: 334
   7 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 322: 364
   8 Radosław       Jachna               - Piotr          Broda                 312: 323
   9 Janusz         Krupiński            - Jakub          Onoszko               318: 347
  10 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          405: 364
  11 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  301: 392
  12 Łukasz         Sornek               - Kamil          Kister                354: 362
  13 Jarosław       Karp                 - Artur          Kwiatkowski           357: 280
  14 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Kwaśniak              341: 308
  15 Marta          Świątkowska          - Maciej         Dąbrowski             380: 353
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Urszula        Solarska              339: 321
  17 Katarzyna      Rachaus              - Janina         Dąbrowska             238: 355
  18 Anna           Krynicka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               334: 368
   2 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              311: 425
   3 Stanisław      Rydzik               - Beata          Piotrowska            401: 306
   4 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Luter                 497: 295
   5 Piotr          Broda                - Grażyna        Wesołowska            354: 374
   6 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Puton                 355: 478
   7 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Pukniel               329: 451
   8 Szymon         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             258: 631
   9 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                293: 458
  10 Tomasz         Siwiński             - Jarosław       Karp                  357: 330
  11 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              488: 327
  12 Wojciech       Kwaśniak             - Piotr          Pietuchowski            0: 400
  13 Janina         Dąbrowska            - Renata         Andracka              345: 333
  14 Anna           Krynicka             - Marta          Świątkowska           417: 270
  15 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               292: 320
  16 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               382: 467
   2 Jakub          Szymczak             - Kacper         Zegadło               420: 376
   3 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Zemło                 287: 375
   4 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Pukniel               384: 287
   5 Janusz         Krupiński            - Marek          Reda                  315: 469
   6 Radosław       Jachna               - Tomasz         Siwiński              354: 297
   7 Beata          Piotrowska           - Piotr          Broda                 464: 258
   8 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Luter                 391: 398
   9 Kamil          Kister               - Jakub          Onoszko               391: 308
  10 Artur          Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  326: 371
  11 Jarosław       Karp                 - Janina         Dąbrowska             384: 369
  12 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Sporczyk              397: 275
  13 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                345: 465
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               339: 254
  15 Renata         Andracka             - Anna           Krynicka              273: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               459: 322
   2 Dariusz        Puton                - Jakub          Szymczak              378: 354
   3 Kacper         Zegadło              - Marek          Reda                  324: 381
   4 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                334: 344
   5 Jerzy          Luter                - Beata          Piotrowska            274: 435
   6 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Wesołowska            433: 360
   7 Kamil          Kister               - Janusz         Krupiński             280: 362
   8 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 273: 521
   9 Jarosław       Karp                 - Szymon         Dąbrowski             311: 396
  10 Anna           Krynicka             - Irena          Sołdan                329: 396
  11 Tomasz         Siwiński             - Jakub          Onoszko               350: 427
  12 Janina         Dąbrowska            - Piotr          Pietuchowski          356: 333
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             359: 412
  14 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              288: 333
  15 Katarzyna      Rachaus              - Artur          Kwiatkowski           264: 350


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               461: 348
   2 Wojciech       Zemło                - Marek          Reda                  300: 343
   3 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                349: 419
   4 Beata          Piotrowska           - Kacper         Zegadło               372: 378
   5 Grzegorz       Pukniel              - Janusz         Krupiński             361: 314
   6 Grażyna        Wesołowska           - Radosław       Jachna                396: 303
   7 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                349: 409
   8 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                358: 307
   9 Jakub          Onoszko              - Szymon         Dąbrowski             304: 360
  10 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Karp                  380: 342
  11 Tomasz         Siwiński             - Anna           Krynicka              263: 341
  12 Artur          Kwiatkowski          - Janina         Dąbrowska             323: 257
  13 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              330: 420
  14 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           333: 282
  15 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               283: 240
Lista rankingowa na dzień 22-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.20  30146  193
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.83  21536  140
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.55  30511  200
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              150.25  28999  193
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.94  26689  178
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  10 Marek Reda                     Dębówka              149.68  28439  190
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.63  27682  185
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.63  11742   79
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.89  20557  139
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.47  26839  182
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.31  23422  159
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.25  29009  197
  18 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.63  28107  193
  23 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.52  28522  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.48  23243  162
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.58  27375  192
  29 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.43  27721  196
  32 Robert Kamiński                Warszawa             141.34  20918  148
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.78  27170  193
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.15  19761  141
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.90  27641  199
  43 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.47   4124   30
  49 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.38   7968   58
  50 Irena Sołdan                   Sopot                137.32  26229  191
  51 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  52 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  54 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  55 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  56 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.20  10275   76
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.19  26902  199
  58 Kamil Kister                   Puławy               134.76  26278  195
  59 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  60 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.29  21083  157
  61 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  62 Agnieszka Krupka               Krosno               133.84  10038   75
  63 Artur Irzyk                    Kraków               133.74  15915  119
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  65 Piotr Domański                 Lublin               133.40   9071   68
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  68 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  69 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.60  26520  200
  71 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  72 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           131.80  25701  195
  74 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.62  12767   97
  75 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.53  24859  189
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  78 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  79 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.26  24940  190
  80 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.07  11272   86
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.90  25525  195
  82 Maciej Perzyński               Piła                 130.89  23561  180
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.48  24921  191
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  90 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  91 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.64  25798  199
  92 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.60  14256  110
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             129.41   7506   58
  96 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  97 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
  98 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
  99 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 100 Leszek Kacprzyk                Katowice             128.81  20094  156
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.80  11978   93
 102 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 103 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75   7854   61
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 105 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 106 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 107 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.31  25020  195
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.19  23075  180
 112 Janusz Krupiński               Bytom                127.95  23415  183
 113 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       127.89  14580  114
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.88  10742   84
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 116 Marta Bajorek                  Warszawa             127.57  24494  192
 117 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.45  24088  189
 118 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  15668  123
 119 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.38  25094  197
 120 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 121 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 122 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 123 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 124 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 125 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 126 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 127 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 129 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 130 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 131 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 132 Radosław Więch                 Warszawa             125.66  11686   93
 133 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.56  24987  199
 135 Tomasz Lempart                 Kraków               125.49  20455  163
 136 Bogdan Kozłowski               Białystok            125.29  15536  124
 137 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 138 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.10   7256   58
 139 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.83  23718  190
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              124.74  19834  159
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.66  21567  173
 142 Krzysztof Gibas                Kraków               124.20  23598  190
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Marcin Ceglarek                Kraków               123.78  22157  179
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.75   7549   61
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.36  10239   83
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 152 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             123.24  17500  142
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.75  14607  119
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 158 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 160 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.98  14150  116
 161 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.92  20605  169
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 163 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.37  13963  116
 174 Tomasz Górka                   Kraków               120.36   9147   76
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               120.22   6011   50
 176 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.13  14175  118
 177 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 178 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 179 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.88  20139  168
 181 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 182 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 183 Rafał Stachowski               Police               119.06  17740  149
 184 Maciej Bukowski                Szczecin             119.03   4047   34
 185 Adam Janicki                   Wrocław              118.71  13295  112
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Marta Świątkowska              Wrocław              118.65  20171  170
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.56  11619   98
 190 Jerzy Luter                    Bytom                118.27  23299  197
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  17008  144
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.66  14354  122
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 197 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 198 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 199 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.03  18608  159
 201 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 202 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 203 Bożena Guział                  Racibórz             116.71  13888  119
 204 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.29   7675   66
 205 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.23  17318  149
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.08  19849  171
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.79   5558   48
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 213 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 214 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 215 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.87  15393  134
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Paweł Morga                    Warszawa             114.84   7694   67
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.75  11016   96
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 223 Jakub Onoszko                  Gdynia               113.89  21866  192
 224 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.69  21602  190
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 226 Marta Sztajnert                Wisła                113.67   9548   84
 227 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 228 Dominika Worona                Police               113.48  12029  106
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 230 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 232 Renata Andracka                Zwola                112.56  21049  187
 233 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            111.67  15075  135
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Lucyna Śniadach                Rumia                111.63  21433  192
 237 Dariusz Socha                  Warszawa             111.53   6134   55
 238 Tomasz A. Praga                Białystok            111.52   9256   83
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.91  12977  117
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 242 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.62  21239  192
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.59  22008  199
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 246 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 247 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 248 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.86  17138  156
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            109.59  16987  155
 251 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 252 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 253 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 254 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 255 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 256 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 261 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 262 Robert Wagner                  Wrocław              108.30   7689   71
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.05  20746  192
 264 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.76  15086  140
 266 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.60  14741  137
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.45  20094  187
 270 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.16  11252  105
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 274 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 276 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.73  11736  111
 278 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 280 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard             104.93  19307  184
 282 Jacek Nowak                    Szczecin             104.85   4928   47
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.59  12342  118
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 286 Michał Landowski               Police               104.45  17965  172
 287 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 288 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.21  19420  190
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 294 Agnieszka Dawid                Kraków               101.69   9559   94
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.57   8532   84
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 302 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.11   3532   36
 303 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 306 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 307 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             96.97   3394   35
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.77   7935   82
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6091   63
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Sylwia Kozłowska               Białystok             95.99   6815   71
 314 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.48  15850  166
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 316 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.73  17618  190
 319 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 321 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 322 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 323 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       88.42   2918   33
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              88.03   5986   68
 325 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              87.31   5937   68
 327 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.06  12275  141
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Teresa Balewska                Reda                  81.31   7237   89
 332 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 333 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 337 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 339 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 22-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  11 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  12 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  13 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  14 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  15 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  16 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  17 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  18 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  19 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  20 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  21 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  22 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  24 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  26 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  29 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  30 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  32 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  33 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  34 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  35 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  36 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  37 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  38 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  39 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  40 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  41 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.46   2339   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  43 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  44 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  45 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  46 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  47 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  48 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.43   2241   23
  49 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  56 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  59 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  61 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   76.39   1757   23
  62 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  63 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.23   3085   22
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  66 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  67 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  68 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  77 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  84 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  87 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  89 Justyna Czupryńska             Świnoujście           90.12   1442   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 103 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 112 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.50   1410   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 127 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          114.00   1368   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 131 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 132 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 133 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 144 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 145 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 167 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 168 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 169 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 170 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 171 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 172 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 173 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 174 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 175 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 176 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 177 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 178 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 179 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 180 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 182 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 185 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 192 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 194 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 196 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.91   1077   11
 197 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 198 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 202 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 203 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 204 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 205 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 206 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 207 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 208 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 209 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 210 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 211 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 212 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 213 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 214 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 215 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   78.82    867   11
 216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 218 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 219 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 220 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 221 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 222 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 223 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 224 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 225 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 226 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 227 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 228 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 229 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 230 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 231 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 232 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 233 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 234 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 235 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 236 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 237 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 238 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 239 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 240 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 241 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 242 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 243 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 244 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 245 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 246 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 247 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 248 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 249 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 250 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 251 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 252 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 253 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 254 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 256 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 257 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 258 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 259 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 260 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 261 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 262 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 263 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 264 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 265 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 266 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 267 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 268 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 269 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 270 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 271 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 272 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 273 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 274 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 275 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 276 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 277 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 278 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 279 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 280 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 281 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 282 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 283 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 284 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 285 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 286 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 287 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 288 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 289 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 290 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 291 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 292 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 293 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 294 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 295 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 296 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 297 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 298 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 299 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 300 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 301 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 302 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 303 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 304 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 305 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 306 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 307 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 308 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 309 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 310 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 311 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 312 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 313 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 314 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 315 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 316 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 317 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 318 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 319 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 320 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 321 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 322 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 323 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 324 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 325 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 326 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 327 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 328 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 329 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 330 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 331 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 332 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 333 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 334 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie