Zabrze29
listopada
Zabrze 29-30 listopada XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Rumia 6
grudnia
Rumia 6- 7 grudnia XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"
Warszawa13
grudnia
Warszawa 13 grudnia VII Turniej Mikołajkowy
Rafał Lenartowski zwycięża w Rumi!06 - 07 grudnia 2014 — XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"Rumia, 06 - 07 grudnia 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Lenartowski zwycięża w Rumi!W grudniowy weekend Rumia serdecznie przywitała scrabblistów. Były uściski, miłe słowa… Razem z nimi do turnieju dołączyła sportowa rywalizacja i zacięta walka o każdy, nawet najmniejszy ułamek punktu w ogólnopolskim rankingu Polskiej Federacji Scrabble. Ranking jednak to był cel pośredni. Bezpośrednio chodziło o wyłonienie po raz piętnasty trójki najlepszych scrabblistów tej imprezy.

Wyniki potwiedziły tezę, że „ranking nie kłamie”.

W miarę rozwijającej się rywalizacji nikogo nie dziwiło to, że na czele stawki pojawił się Rafał Lenartowski, weteran turniejów w Rumi. Można się pokusić nawet o stwierdzenie, że turnieje w tym mieście to jego specjalność. Bardzo dobra gra Mateusza Borsuka pozwalała mu utrzymać się przez cały turniej blisko czołowego miejsca. W połowie turnieju w rejonie strefy pucharowej pojawiła się też Irena Sołdan, aby do końca turnieju bronić swojej pozycji. W miarę upływającego czasu w rejonie czołowych miejsc gościliśmy też innych zawodników, ale miało to charakter pobytu tymczasowego. Rafał pewną i ładną grą nie pozwolił już sobie odebrać prowadzenia, aż do końca turnieju. Po raz kolejny potwierdził, że w tym miejscu czuje się jak ryba w wodzie. Wygrał zmagania scrabblowe w Rumi. Drugie miejsce przypadło Mateuszowi Borsukowi, trzecia na podium stanęła Irena Sołdan. Najwyżej w klasyfikacji poza podium wśród pań nagrodzone zostały też: Anita Bruska, Jolanta ChłopińskaAla Białobrzewska.

Gościliśmy sporą grupę debiutantów. Najlepsza z nich w turnieju to Alicja Wałaszewska-Kempa. Duże brawa za bardzo udany występ – sześć wygranych partii. Wszystkim serdeczne gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje scrabble w Polsce. W sumie był to turniej do jakich powoli się przyzwyczajamy – kameralny. Udział wzięło w nim 46 osób. Smaczny poczęstunek przez cały czas trwania zmagań ze słowami; puchary, nagrody pieniężne, upominki dla uczestników – to standard rumskiej imprezy.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Zakończyliśmy też kolejną imprezę scrabblową, która wpisała się w historii scrabble w kategorii bardzo udanych.

Podziękowania i pokłony dla organizatorów na czele z Lucyną Śniadach i sponsorów – bez których takie imprezy na pewno nie odbyłyby się. Gościnna Rumia zaprasza oczywiście na kolejne turnieje. Nieważne czy jesteś debiutantem czy wyjadaczem turniejowym, tutaj w miłej atmosferze spędzisz cudowny weekend! Zapraszamy!
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie liczby miejsc do 60)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuNatalia Woźniak
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 6 grudnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 7 grudnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, ciasta, kawa, herbata — poczęstunek;
obiad — catering do wyboru:
1. kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana – 12,50 zł
2. pierś w cieście, ziemniaki, marchewka z groszkiem – 12,50 zł
3. pierogi z kapustą i grzybami (10 szt.) – 11,50 zł
4. pierogi ruskie (10 szt.) – 11,50 zł
5. zupa pomidorowa – 3,50 zł
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2-osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Inne hotele
Nagrodystatuetki za podium plus nagrody pieniężne,
statuetki dla najlepszej pani i za najlepszy debiut,
kilka nagród niespodzianek
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Rumia
Dyrektor MDK p. Ludwik Bach


Wyniki turnieju XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 150.29     11.0     5338     1977     1399
  2 Mateusz         Borsuk               Reda                   146.30      9.0     5225     1829     1210
  3 Irena           Sołdan               Sopot                  136.58      9.0     4932     1779      521
  4 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.17      8.0     4863     1547      774
  5 Filip           Warzecha             Gdynia                 126.61      8.0     4853     1605      677
  6 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               133.60      8.0     4569     1663      590
  7 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 122.88      8.0     4566     1707      414
  8 Anita           Bruska               Gdynia                 121.56      8.0     4158     1600      483
  9 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.13      7.5     4571     1529      400
 10 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   121.63      7.0     4821     1625      215
 11 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.47      7.0     4530     1566       30
 12 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 115.35      7.0     4434     1535       90
 13 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.22      7.0     4432     1502       38
 14 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  112.77      7.0     4396     1537      374
 15 Jakub           Onoszko              Gdynia                 111.40      7.0     4279     1624       28
 16 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 121.53      7.0     4258     1519       30
 17 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.47      7.0     4099     1484       31
 18 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.51      6.0     4681     1344      420
 19 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               108.53      6.0     4483     1325      456
 20 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 135.66      6.0     4367     1368      322
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 112.88      6.0     4339     1360      -72
 22 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 100.00      6.0     4268     1370      247
 23 Anna            Arana                Warszawa               105.20      6.0     4256     1394     -109
 24 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.72      6.0     4225     1404     -137
 25 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      6.0     4193     1293      349
 26 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              106.49      6.0     4091     1354      -86
 27 Izabela         Wyłoga               Elbląg                 100.00      6.0     4089     1260      398
 28 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      6.0     4088     1334      -87
 29 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.53      5.5     4310     1381      190
 30 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 109.43      5.0     4566     1196      277
 31 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  108.65      5.0     4338     1238       93
 32 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      5.0     4189     1206      -87
 33 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              107.85      5.0     4185     1276      -62
 34 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.72      5.0     4033     1355     -349
 35 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             107.80      5.0     3849     1183     -288
 36 Renata          Wyłoga               Elbląg                 100.00      4.5     3800     1032     -163
 37 Artur           Sikorski             Gdańsk                 100.00      4.5     3750     1046      -30
 38 Sławomir        Długosz              Ostróda                112.78      4.0     3116     1059     -124
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3345      922    -1065
 40 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      3.5     3316      904     -529
 41 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.99      3.0     2788      765       81
 42 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 114.71      3.0     1994      602      403
 43 Magdalena       Maternicka           Gdynia                 100.00      2.5     3113      780     -326
 44 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2546      800    -1442
 45 Aneta           Maternicka           Gdynia                 100.00      1.5     2722      704    -1535
 46 Teresa          Jaśkiewicz           Kołobrzeg              100.00      1.5     2271      693    -1649
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"



	Rafał Lenartowski 150.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              110.53 +  406: 269  161
    2    12 Tomasz         Lewiński              107.85 +  420: 296  158
    3     5 Sylwia         Łada                  110.72 +  501: 286  161
    4     1 Mateusz        Borsuk                146.30 +  405: 374  196
    5     2 Anita          Bruska                121.56 +  408: 260  172
    6     1 Sławomir       Długosz               112.78 +  532: 274  163
    7     1 Mariusz        Orzeł                 121.63 +  576: 330  172
    8     1 Irena          Sołdan                136.58 -  357: 436   87
    9     1 Dariusz        Białobrzewski         122.88 +  366: 329  173
   10     1 Filip          Warzecha              126.61 +  513: 340  177
   11     1 Jakub          Onoszko               111.40 +  452: 357  161
   12     1 Mateusz        Borsuk                146.30 +  402: 388  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 12 164.75




	Mateusz Borsuk 146.30 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  693: 255  159
    2     1 Dariusz        Białobrzewski         122.88 +  459: 281  173
    3     1 Jolanta        Chłopińska            129.47 +  477: 321  179
    4     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  374: 405  100
    5     1 Mariusz        Orzeł                 121.63 +  431: 376  172
    6     2 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 +  400: 267  163
    7     2 Irena          Sołdan                136.58 -  397: 424   87
    8     2 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  409: 381  184
    9     3 Jakub          Onoszko               111.40 +  344: 254  161
   10     2 Anita          Bruska                121.56 +  434: 298  172
   11     2 Łukasz         Baranowski            129.22 +  419: 351  179
   12     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  388: 402  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Miłosz Wrzałek 145.99 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  493: 335  159
    2     5 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 +  388: 356  163
    3     4 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 +  431: 318  172
    4     2 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  417: 529   72
    5     4 Jakub          Onoszko               111.40 -  333: 342   61
    6     6 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  358: 436   73
    7     7 Ala            Białobrzewska         115.35 -  368: 391   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Grzegorz Łukasik 141.13 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  413: 294  159
    2    10 Sylwia         Łada                  110.72 -  329: 330   61
    3    16 Lucyna         Śniadach              110.53 =  340: 340  111
    4    10 Jolanta        Chłopińska            129.47 +  394: 343  179
    5     6 Sławomir       Długosz               112.78 -  359: 362   63
    6    11 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  312: 389   84
    7    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  373: 281  150
    8    11 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  440: 418  163
    9     9 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  373: 438   56
   10    12 Tomasz         Lewiński              107.85 +  385: 329  158
   11     8 Maciej         Kuczyński             135.66 +  428: 243  186
   12     7 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  425: 404  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Irena Sołdan 136.58 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Lewiński              107.85 +  560: 371  158
    2     3 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  372: 412   79
    3     7 Anna           Arana                 105.20 +  445: 340  155
    4     4 Maciej         Kuczyński             135.66 +  405: 366  186
    5     3 Katarzyna      Dębska                104.47 +  367: 315  154
    6     4 Sylwia         Łada                  110.72 +  374: 328  161
    7     2 Mateusz        Borsuk                146.30 +  424: 397  196
    8     1 Rafał          Lenartowski           150.29 +  436: 357  200
    9     2 Anita          Bruska                121.56 -  336: 346   72
   10     3 Mariusz        Orzeł                 121.63 +  468: 398  172
   11     3 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  372: 431   73
   12     2 Dariusz        Białobrzewski         122.88 +  373: 350  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Maciej Kuczyński 135.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               107.80 -  311: 409   58
    2    21 Artur          Sikorski              100.00 +  374: 251  150
    3    12 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  424: 279  150
    4     4 Irena          Sołdan                136.58 -  366: 405   87
    5    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  437: 258  150
    6     8 Katarzyna      Dębska                104.47 +  435: 302  154
    7     3 Jakub          Onoszko               111.40 -  350: 385   61
    8     7 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 +  396: 331  163
    9     5 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  285: 311   72
   10     9 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  439: 301  167
   11     8 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  243: 428   91
   12     8 Ala            Białobrzewska         115.35 -  307: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Grzegorz Koczkodon 134.17 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Kudliński             106.49 -  291: 387   56
    2    15 Iwona          Wieluńska             100.00 +  505: 309  150
    3     9 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  440: 242  167
    4     6 Katarzyna      Dębska                104.47 -  342: 431   54
    5     8 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  333: 387   63
    6    12 Jolanta        Chłopińska            129.47 +  407: 390  179
    7     9 Anna           Lenartowska           100.00 +  454: 247  150
    8     6 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  255: 402   73
    9    10 Sławomir       Długosz               112.78 +  456: 316  163
   10     8 Anna           Arana                 105.20 +  480: 312  155
   11     6 Ala            Białobrzewska         115.35 +  459: 347  165
   12     3 Mariusz        Orzeł                 121.63 +  441: 319  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Sławomir Piotrowski 133.60 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  375: 367  156
    2     8 Filip          Warzecha              126.61 +  401: 318  177
    3     2 Anita          Bruska                121.56 -  327: 359   72
    4     5 Łukasz         Baranowski            129.22 +  415: 268  179
    5     7 Lucyna         Śniadach              110.53 -  350: 405   61
    6    11 Grzegorz       Łukasik               141.13 +  389: 312  191
    7     6 Sylwia         Łada                  110.72 +  382: 238  161
    8     2 Mateusz        Borsuk                146.30 -  381: 409   96
    9     7 Tomasz         Lewiński              107.85 +  422: 289  158
   10     5 Jakub          Onoszko               111.40 -  330: 387   61
   11     9 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 +  354: 305  172
   12     5 Łukasz         Baranowski            129.22 +  443: 322  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Jolanta Chłopińska 129.47 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 105.20 +  390: 315  155
    2     3 Irena          Sołdan                136.58 +  412: 372  187
    3     1 Mateusz        Borsuk                146.30 -  321: 477   96
    4    10 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  343: 394   91
    5    12 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  386: 317  167
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  390: 407   84
    7    10 Katarzyna      Dębska                104.47 +  379: 362  154
    8    10 Lucyna         Śniadach              110.53 +  400: 381  161
    9     6 Ala            Białobrzewska         115.35 +  449: 299  165
   10     4 Łukasz         Baranowski            129.22 -  361: 402   79
   11     7 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  437: 341  150
   12     4 Filip          Warzecha              126.61 -  262: 433   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Łukasz Baranowski 129.22 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Dębska                104.47 +  449: 325  154
    2     7 Ala            Białobrzewska         115.35 -  340: 376   65
    3    10 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  450: 296  150
    4     5 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  268: 415   84
    5     9 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  438: 323  150
    6     7 Anna           Arana                 105.20 +  372: 342  155
    7     4 Sławomir       Długosz               112.78 +  356: 303  163
    8     5 Jakub          Onoszko               111.40 -  290: 451   61
    9     8 Sylwia         Łada                  110.72 +  394: 340  161
   10     4 Jolanta        Chłopińska            129.47 +  402: 361  179
   11     2 Mateusz        Borsuk                146.30 -  351: 419   96
   12     5 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  322: 443   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Filip Warzecha 126.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Balewska              100.00 +  430: 285  150
    2     8 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  318: 401   84
    3    15 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  393: 292  158
    4     9 Sylwia         Łada                  110.72 -  334: 361   61
    5    11 Iwona          Wieluńska             100.00 -  365: 369   50
    6    14 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  382: 305  167
    7    11 Waldemar       Kudliński             106.49 +  430: 357  156
    8     8 Sławomir       Długosz               112.78 +  474: 329  163
    9     4 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 +  523: 314  172
   10     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  340: 513  100
   11     5 Agnieszka      Piotrowicz            114.71 +  431: 388  165
   12     4 Jolanta        Chłopińska            129.47 +  433: 262  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Dariusz Białobrzewski 122.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  403: 307  150
    2     1 Mateusz        Borsuk                146.30 -  281: 459   96
    3    13 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  380: 319  159
    4     7 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  379: 414   63
    5    16 Renata         Wyłoga                100.00 +  399: 288  150
    6     6 Miłosz         Wrzałek               145.99 +  436: 358  196
    7     5 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 +  381: 313  163
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  402: 255  184
    9     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  329: 366  100
   10     6 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 +  395: 328  172
   11     3 Irena          Sołdan                136.58 +  431: 372  187
   12     2 Irena          Sołdan                136.58 -  350: 373   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Mariusz Orzeł 121.63 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  533: 166  150
    2     4 Waldemar       Kudliński             106.49 +  474: 295  156
    3     3 Ala            Białobrzewska         115.35 +  388: 369  165
    4     2 Miłosz         Wrzałek               145.99 +  529: 417  196
    5     1 Mateusz        Borsuk                146.30 -  376: 431   96
    6     3 Jakub          Onoszko               111.40 +  409: 343  161
    7     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  330: 576  100
    8     3 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  330: 431   72
    9     5 Maciej         Kuczyński             135.66 +  311: 285  186
   10     3 Irena          Sołdan                136.58 -  398: 468   87
   11     4 Anita          Bruska                121.56 +  424: 384  172
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  319: 441   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Anita Bruska 121.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  616: 116  150
    2     2 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  418: 379  163
    3     2 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  359: 327  184
    4     3 Jakub          Onoszko               111.40 +  338: 318  161
    5     2 Rafał          Lenartowski           150.29 -  260: 408  100
    6     5 Lucyna         Śniadach              110.53 +  354: 352  161
    8     4 Ala            Białobrzewska         115.35 +  344: 308  165
    9     2 Irena          Sołdan                136.58 +  346: 336  187
   10     2 Mateusz        Borsuk                146.30 -  298: 434   96
   11     4 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  384: 424   72
   12     6 Jakub          Onoszko               111.40 +  441: 273  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 11 145.45




	Agnieszka Kaczkowska 121.53 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  354: 313  150
    2     9 Sławomir       Długosz               112.78 +  354: 326  163
    3     4 Miłosz         Wrzałek               145.99 -  318: 431   96
    4     8 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  297: 331   63
    5    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  394: 310  150
    6     9 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  470: 250  163
    7     8 Lucyna         Śniadach              110.53 +  323: 316  161
    8     3 Mariusz        Orzeł                 121.63 +  431: 330  172
    9     4 Filip          Warzecha              126.61 -  314: 523   77
   10     6 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  328: 395   73
   11     9 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  305: 354   84
   12    10 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  370: 349  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Maria Krzyżanowska 116.72 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  378: 308  150
    2     6 Jakub          Onoszko               111.40 -  343: 349   61
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  242: 440   84
    4    15 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  374: 302  159
    5    12 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  317: 386   79
    6    14 Filip          Warzecha              126.61 -  305: 382   77
    7    16 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  398: 373  159
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  365: 326  159
    9    13 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  465: 376  163
   10     9 Maciej         Kuczyński             135.66 -  301: 439   86
   11    15 Anna           Arana                 105.20 +  388: 311  155
   12    10 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  349: 370   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Ala Białobrzewska 115.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aneta          Maternicka            100.00 +  378: 212  150
    2     7 Łukasz         Baranowski            129.22 +  376: 340  179
    3     3 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  369: 388   72
    4    11 Lucyna         Śniadach              110.53 -  330: 429   61
    5    15 Artur          Sikorski              100.00 +  430: 381  150
    6    10 Iwona          Wieluńska             100.00 +  363: 316  150
    7     7 Miłosz         Wrzałek               145.99 +  391: 368  196
    8     4 Anita          Bruska                121.56 -  308: 344   72
    9     6 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  299: 449   79
   10     7 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  458: 351  156
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  347: 459   84
   12     8 Maciej         Kuczyński             135.66 +  385: 307  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Agnieszka Piotrowicz 114.71 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  415: 419   56
    9    14 Waldemar       Kudliński             106.49 +  449: 235  156
   10    10 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 +  394: 293  163
   11     5 Filip          Warzecha              126.61 -  388: 431   77
   12    21 Aneta          Maternicka            100.00 +  348: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  5 120.40




	Mieczysław Pastuszak 112.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Maternicka            100.00 +  400: 274  150
    2     2 Anita          Bruska                121.56 -  379: 418   72
    3    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  414: 330  150
    4     7 Dariusz        Białobrzewski         122.88 +  414: 379  173
    5     5 Sylwia         Łada                  110.72 -  288: 397   61
    6     9 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  250: 470   72
    7    14 Renata         Wyłoga                100.00 +  376: 285  150
    8    11 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  418: 440   91
    9    13 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  376: 465   67
   10    14 Lucyna         Śniadach              110.53 +  384: 298  161
   11    11 Katarzyna      Dębska                104.47 -  287: 305   54
   12    13 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  353: 350  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Sławomir Długosz 112.78 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Sikorski              100.00 +  430: 194  150
    2     9 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  326: 354   72
    3    14 Waldemar       Kudliński             106.49 +  356: 292  156
    4    12 Renata         Wyłoga                100.00 +  420: 223  150
    5     6 Grzegorz       Łukasik               141.13 +  362: 359  191
    6     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  274: 532  100
    7     4 Łukasz         Baranowski            129.22 -  303: 356   79
    8     8 Filip          Warzecha              126.61 -  329: 474   77
    9    10 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  316: 456   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  9 117.67




	Małgorzata Jóźwiak 112.77 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  382: 320  150
    2     5 Miłosz         Wrzałek               145.99 -  356: 388   96
    3    17 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  436: 154  150
    4     8 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 +  331: 297  172
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  387: 333  184
    6     2 Mateusz        Borsuk                146.30 -  267: 400   96
    7     5 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  313: 381   73
    8     7 Maciej         Kuczyński             135.66 -  331: 396   86
    9    12 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  439: 385  159
   10    10 Agnieszka      Piotrowicz            114.71 -  293: 394   65
   11    10 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  444: 328  156
   12     9 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 +  417: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Jakub Onoszko 111.40 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Iwona          Wieluńska             100.00 +  463: 327  150
    2     6 Maria          Krzyżanowska          116.72 +  349: 343  167
    3     6 Renata         Wyłoga                100.00 +  357: 294  150
    4     3 Anita          Bruska                121.56 -  318: 338   72
    5     4 Miłosz         Wrzałek               145.99 +  342: 333  196
    6     3 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  343: 409   72
    7     3 Maciej         Kuczyński             135.66 +  385: 350  186
    8     5 Łukasz         Baranowski            129.22 +  451: 290  179
    9     3 Mateusz        Borsuk                146.30 -  254: 344   96
   10     5 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  387: 330  184
   11     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  357: 452  100
   12     6 Anita          Bruska                121.56 -  273: 441   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Sylwia Łada 110.72 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Izabela        Wyłoga                100.00 +  323: 319  150
    2    10 Grzegorz       Łukasik               141.13 +  330: 329  191
    3     5 Rafał          Lenartowski           150.29 -  286: 501  100
    4     9 Filip          Warzecha              126.61 +  361: 334  177
    5     5 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  397: 288  163
    6     4 Irena          Sołdan                136.58 -  328: 374   87
    7     6 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  238: 382   84
    8     9 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  422: 310  159
    9     8 Łukasz         Baranowski            129.22 -  340: 394   79
   10    11 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  325: 380   50
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  325: 395   59
   12    16 Waldemar       Kudliński             106.49 -  358: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Lucyna Śniadach 110.53 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           150.29 -  269: 406  100
    2    18 Izabela        Wyłoga                100.00 +  369: 303  150
    3    16 Grzegorz       Łukasik               141.13 =  340: 340  141
    4    11 Ala            Białobrzewska         115.35 +  429: 330  165
    5     7 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  405: 350  184
    6     5 Anita          Bruska                121.56 -  352: 354   72
    7     8 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  316: 323   72
    8    10 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  381: 400   79
    9    15 Anna           Arana                 105.20 -  316: 382   55
   10    14 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  298: 384   63
   11    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  401: 200  150
   12    18 Artur          Sikorski              100.00 +  434: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Andrzej Bednaruk 109.43 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Borsuk                146.30 -  255: 693   96
    2    19 Anna           Arana                 105.20 -  339: 412   55
    3    22 Aneta          Maternicka            100.00 +  502: 207  150
    4    14 Waldemar       Kudliński             106.49 -  298: 349   56
    5    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  466: 205  150
    6    13 Anna           Lenartowska           100.00 -  306: 368   50
    7    16 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  373: 398   67
    8    19 Izabela        Wyłoga                100.00 +  435: 338  150
    9    16 Wojciech       Gołęcki               107.80 -  329: 356   58
   10    18 Teresa         Balewska              100.00 +  561: 200  150
   11    14 Tomasz         Lewiński              107.85 +  388: 270  158
   12    12 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  314: 493   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Bartłomiej Dalecki 108.65 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               145.99 -  335: 493   96
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  426: 374  159
    3    13 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  319: 380   73
    4    15 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  302: 374   67
    5    19 Aneta          Maternicka            100.00 +  350: 198  150
    6    17 Teresa         Balewska              100.00 +  478: 230  150
    7    12 Iwona          Wieluńska             100.00 +  426: 298  150
    8     9 Sylwia         Łada                  110.72 -  310: 422   61
    9    12 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  385: 439   63
   10    13 Waldemar       Kudliński             106.49 +  358: 317  156
   11    12 Izabela        Wyłoga                100.00 -  299: 367   50
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  350: 353   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Krzysztof Zawadzki 108.53 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  294: 413   91
    2    14 Bartłomiej     Dalecki               108.65 -  374: 426   59
    3    18 Magdalena      Maternicka            100.00 +  365: 244  150
    4    18 Artur          Sikorski              100.00 -  300: 349   50
    5    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  462: 258  150
    6    15 Waldemar       Kudliński             106.49 -  309: 317   56
    7    17 Teresa         Balewska              100.00 +  385: 252  150
    8    13 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  326: 365   67
    9    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  422: 332  150
   10    15 Renata         Wyłoga                100.00 +  447: 321  150
   11    13 Sylwia         Łada                  110.72 +  395: 325  161
   12     7 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  404: 425   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Tomasz Lewiński 107.85 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                136.58 -  371: 560   87
    2    12 Rafał          Lenartowski           150.29 -  296: 420  100
    3    19 Teresa         Balewska              100.00 -  296: 331   50
    4    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  330: 256  150
    5    22 Izabela        Wyłoga                100.00 +  388: 294  150
    6    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  471: 206  150
    7    18 Artur          Sikorski              100.00 +  359: 354  150
    8    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  489: 257  150
    9     7 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  289: 422   84
   10    12 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  329: 385   91
   11    14 Andrzej        Bednaruk              109.43 -  270: 388   59
   12    14 Anna           Arana                 105.20 -  297: 374   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Wojciech Gołęcki 107.80 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Kuczyński             135.66 +  409: 311  186
    2    11 Renata         Wyłoga                100.00 -  262: 350   50
    3    15 Filip          Warzecha              126.61 -  292: 393   77
    4    16 Anna           Arana                 105.20 -  330: 387   55
    5    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  396: 200  150
    6    19 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  338: 410   56
    7    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  294: 248  150
    8    15 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  282: 536   50
    9    16 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  356: 329  159
   10    17 Izabela        Wyłoga                100.00 -  281: 291   50
   11    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  341: 258  150
   12    17 Anna           Lenartowska           100.00 -  268: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Waldemar Kudliński 106.49 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  387: 291  184
    2     4 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  295: 474   72
    3    14 Sławomir       Długosz               112.78 -  292: 356   63
    4    14 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  349: 298  159
    5    14 Anna           Arana                 105.20 -  269: 347   55
    6    15 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  317: 309  159
    7    11 Filip          Warzecha              126.61 -  357: 430   77
    8    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  385: 321  150
    9    14 Agnieszka      Piotrowicz            114.71 -  235: 449   65
   10    13 Bartłomiej     Dalecki               108.65 -  317: 358   59
   11    20 Aneta          Maternicka            100.00 +  512: 186  150
   12    16 Sylwia         Łada                  110.72 +  376: 358  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Agnieszka Kozak 105.51 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  367: 375   84
    2    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  470: 199  150
    3     8 Katarzyna      Dębska                104.47 -  314: 345   54
    4    13 Iwona          Wieluńska             100.00 -  326: 349   50
    5    17 Teresa         Balewska              100.00 -  357: 359   50
    6    19 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  410: 338  158
    7    15 Anna           Arana                 105.20 +  408: 292  155
    8    12 Agnieszka      Piotrowicz            114.71 +  419: 415  165
    9     9 Grzegorz       Łukasik               141.13 +  438: 373  191
   10     7 Ala            Białobrzewska         115.35 -  351: 458   65
   11    10 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  328: 444   63
   12    12 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  493: 314  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Anna Arana 105.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  315: 390   79
    2    19 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  412: 339  159
    3     7 Irena          Sołdan                136.58 -  340: 445   87
    4    16 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  387: 330  158
    5    14 Waldemar       Kudliński             106.49 +  347: 269  156
    6     7 Łukasz         Baranowski            129.22 -  342: 372   79
    7    15 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  292: 408   56
    8    18 Renata         Wyłoga                100.00 +  442: 331  150
    9    15 Lucyna         Śniadach              110.53 +  382: 316  161
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  312: 480   84
   11    15 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  311: 388   67
   12    14 Tomasz         Lewiński              107.85 +  374: 297  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Katarzyna Dębska 104.47 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            129.22 -  325: 449   79
    2    16 Teresa         Balewska              100.00 +  398: 266  150
    3     8 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  345: 314  156
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  431: 342  184
    5     3 Irena          Sołdan                136.58 -  315: 367   87
    6     8 Maciej         Kuczyński             135.66 -  302: 435   86
    7    10 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  362: 379   79
    8    14 Iwona          Wieluńska             100.00 +  382: 338  150
    9    11 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  280: 315   50
   10    16 Artur          Sikorski              100.00 +  333: 264  150
   11    11 Mieczysław     Pastuszak             112.88 +  305: 287  163
   12    11 Izabela        Wyłoga                100.00 +  321: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Warzecha              126.61 -  285: 430   77
    2    16 Katarzyna      Dębska                104.47 -  266: 398   54
    3    19 Tomasz         Lewiński              107.85 +  331: 296  158
    4    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  282: 353   50
    5    17 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  359: 357  156
    6    17 Bartłomiej     Dalecki               108.65 -  230: 478   59
    7    17 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  252: 385   59
    8    23 PAUZA
    9    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  352: 290  150
   10    18 Andrzej        Bednaruk              109.43 -  200: 561   59
   11    17 Iwona          Wieluńska             100.00 -  248: 429   50
   12    19 Renata         Wyłoga                100.00 -  240: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  307: 403   73
    2    13 Agnieszka      Kozak                 105.51 -  199: 470   56
    3    20 Iwona          Wieluńska             100.00 -  291: 355   50
    4    21 Tomasz         Lewiński              107.85 -  256: 330   58
    5    18 Andrzej        Bednaruk              109.43 -  205: 466   59
    6    23 PAUZA
    7    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  259: 404   50
    8    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  318: 187  150
    9    20 Teresa         Balewska              100.00 -  290: 352   50
   10    22 Magdalena      Maternicka            100.00 +  278: 254  150
   11    19 Wojciech       Gołęcki               107.80 -  258: 341   58
   12    20 Magdalena      Maternicka            100.00 +  355: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  / 11  82.18




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Orzeł                 121.63 -  166: 533   72
    2    22 Anna           Lenartowska           100.00 -  211: 387   50
    3    23 PAUZA
    4    20 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  190: 449   50
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  258: 462   59
    6    20 Tomasz         Lewiński              107.85 -  206: 471   58
    7    21 Izabela        Wyłoga                100.00 -  191: 382   50
    8    22 Magdalena      Maternicka            100.00 +  242: 169  150
    9    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 -  163: 166   50
   10    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  191: 398   50
   11    21 Lucyna         Śniadach              110.53 -  200: 401   61
   12    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  228: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Teresa Jaśkiewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anita          Bruska                121.56 -  116: 616   72
    2    23 PAUZA
    3    17 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  154: 436   63
    4    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  200: 377   50
    5    21 Wojciech       Gołęcki               107.80 -  200: 396   58
    6    22 Magdalena      Maternicka            100.00 -  157: 239   50
    7    22 Aneta          Maternicka            100.00 -  187: 378   50
    8    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  187: 318   50
    9    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  166: 163  150
   10    20 Iwona          Wieluńska             100.00 -  180: 446   50
   11    22 Artur          Sikorski              100.00 -  254: 323   50
   12    22 Mirosław       Dejna                 100.00 -  170: 228   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  / 11  63.00




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  313: 354   72
    2    20 Aneta          Maternicka            100.00 +  463: 179  150
    3    12 Maciej         Kuczyński             135.66 -  279: 424   86
    4    17 Teresa         Balewska              100.00 +  353: 282  150
    5     9 Łukasz         Baranowski            129.22 -  323: 438   79
    6    18 Renata         Wyłoga                100.00 -  302: 305   50
    7    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 259  150
    8    17 Waldemar       Kudliński             106.49 -  321: 385   56
    9    18 Izabela        Wyłoga                100.00 -  313: 410   50
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 191  150
   11    16 Magdalena      Maternicka            100.00 +  333: 285  150
   12    15 Iwona          Wieluńska             100.00 +  391: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Krzyżanowska          116.72 -  308: 378   67
    2    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  387: 211  150
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  330: 414   63
    4    19 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  377: 200  150
    5    10 Maciej         Kuczyński             135.66 -  258: 437   86
    6    13 Andrzej        Bednaruk              109.43 +  368: 306  159
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  247: 454   84
    8    16 Tomasz         Lewiński              107.85 -  257: 489   58
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  332: 422   59
   10    21 Aneta          Maternicka            100.00 +  403: 262  150
   11    18 Renata         Wyłoga                100.00 +  397: 334  150
   12    17 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  424: 268  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Aneta Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ala            Białobrzewska         115.35 -  212: 378   65
    2    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  179: 463   50
    3    22 Andrzej        Bednaruk              109.43 -  207: 502   59
    4    23 PAUZA
    5    19 Bartłomiej     Dalecki               108.65 -  198: 350   59
    6    21 Izabela        Wyłoga                100.00 -  171: 402   50
    7    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  378: 187  150
    8    20 Artur          Sikorski              100.00 -  182: 425   50
    9    21 Magdalena      Maternicka            100.00 -  234: 287   50
   10    21 Anna           Lenartowska           100.00 -  262: 403   50
   11    20 Waldemar       Kudliński             106.49 -  186: 512   56
   12    21 Agnieszka      Piotrowicz            114.71 -  213: 348   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  / 11  64.00




	Magdalena Maternicka 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  274: 400   63
    2    17 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  279: 401   50
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  244: 365   59
    4    22 Izabela        Wyłoga                100.00 -  251: 380   50
    5    23 PAUZA
    6    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  239: 157  150
    7    20 Wojciech       Gołęcki               107.80 -  248: 294   58
    8    22 Mirosław       Dejna                 100.00 -  169: 242   50
    9    21 Aneta          Maternicka            100.00 +  287: 234  150
   10    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  254: 278   50
   11    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  285: 333   50
   12    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  283: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  / 11  70.91




	Artur Sikorski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Długosz               112.78 -  194: 430   63
    2    21 Maciej         Kuczyński             135.66 -  251: 374   86
    3    21 Izabela        Wyłoga                100.00 +  349: 291  150
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  349: 300  159
    5    15 Ala            Białobrzewska         115.35 -  381: 430   65
    6    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     100.00 -  212: 393   50
    7    18 Tomasz         Lewiński              107.85 -  354: 359   58
    8    20 Aneta          Maternicka            100.00 +  425: 182  150
    9    23 PAUZA
   10    16 Katarzyna      Dębska                104.47 -  264: 333   54
   11    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  323: 254  150
   12    18 Lucyna         Śniadach              110.53 -  348: 434   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 11  95.09




	Alicja Wałaszewska-Kempa 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  320: 382   63
    2    17 Magdalena      Maternicka            100.00 +  401: 279  150
    3    10 Łukasz         Baranowski            129.22 -  296: 450   79
    4    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  449: 190  150
    5    13 Agnieszka      Kaczkowska            121.53 -  310: 394   72
    6    16 Artur          Sikorski              100.00 +  393: 212  150
    7    13 Grzegorz       Łukasik               141.13 -  281: 373   91
    8    15 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  536: 282  158
    9    11 Katarzyna      Dębska                104.47 +  315: 280  154
   10    11 Sylwia         Łada                  110.72 +  380: 325  161
   11     7 Jolanta        Chłopińska            129.47 -  341: 437   79
   12     9 Małgorzata     Jóźwiak               112.77 -  246: 417   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Onoszko               111.40 -  327: 463   61
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  309: 505   84
    3    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  355: 291  150
    4    13 Agnieszka      Kozak                 105.51 +  349: 326  156
    5    11 Filip          Warzecha              126.61 +  369: 365  177
    6    10 Ala            Białobrzewska         115.35 -  316: 363   65
    7    12 Bartłomiej     Dalecki               108.65 -  298: 426   59
    8    14 Katarzyna      Dębska                104.47 -  338: 382   54
    9    19 Renata         Wyłoga                100.00 -  321: 336   50
   10    20 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  446: 180  150
   11    17 Teresa         Balewska              100.00 +  429: 248  150
   12    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  332: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Izabela Wyłoga 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Łada                  110.72 -  319: 323   61
    2    18 Lucyna         Śniadach              110.53 -  303: 369   61
    3    21 Artur          Sikorski              100.00 -  291: 349   50
    4    22 Magdalena      Maternicka            100.00 +  380: 251  150
    5    22 Tomasz         Lewiński              107.85 -  294: 388   58
    6    21 Aneta          Maternicka            100.00 +  402: 171  150
    7    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  382: 191  150
    8    19 Andrzej        Bednaruk              109.43 -  338: 435   59
    9    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  410: 313  150
   10    17 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  291: 281  158
   11    12 Bartłomiej     Dalecki               108.65 +  367: 299  159
   12    11 Katarzyna      Dębska                104.47 -  312: 321   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Renata Wyłoga 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Wojciech       Gołęcki               107.80 +  350: 262  158
    3     6 Jakub          Onoszko               111.40 -  294: 357   61
    4    12 Sławomir       Długosz               112.78 -  223: 420   63
    5    16 Dariusz        Białobrzewski         122.88 -  288: 399   73
    6    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  305: 302  150
    7    14 Mieczysław     Pastuszak             112.88 -  285: 376   63
    8    18 Anna           Arana                 105.20 -  331: 442   55
    9    19 Iwona          Wieluńska             100.00 +  336: 321  150
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  321: 447   59
   11    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  334: 397   50
   12    19 Teresa         Balewska              100.00 +  433: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              406: 269
   2 Andrzej        Bednaruk             - Mateusz        Borsuk                255: 693
   3 Miłosz         Wrzałek              - Bartłomiej     Dalecki               493: 335
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Łukasik               294: 413
   5 Irena          Sołdan               - Tomasz         Lewiński              560: 371
   6 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Kuczyński             409: 311
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Kudliński             291: 387
   8 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Piotrowski            367: 375
   9 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Arana                 390: 315
  10 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            325: 449
  11 Filip          Warzecha             - Teresa         Balewska              430: 285
  12 Krystyna       Czajkowska           - Dariusz        Białobrzewski         307: 403
  13 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Dejna                 533: 166
  14 Teresa         Jaśkiewicz           - Anita          Bruska                116: 616
  15 Agnieszka      Kaczkowska           - Bernadeta      Kudlińska             354: 313
  16 Anna           Lenartowska          - Maria          Krzyżanowska          308: 378
  17 Ala            Białobrzewska        - Aneta          Maternicka            378: 212
  18 Magdalena      Maternicka           - Mieczysław     Pastuszak             274: 400
  19 Sławomir       Długosz              - Artur          Sikorski              430: 194
  20 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Małgorzata     Jóźwiak               320: 382
  21 Jakub          Onoszko              - Iwona          Wieluńska             463: 327
  22 Izabela        Wyłoga               - Sylwia         Łada                  319: 323
  23 Renata         Wyłoga               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Białobrzewski         459: 281
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Anita          Bruska                379: 418
   3 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                412: 372
   4 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Orzeł                 295: 474
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Miłosz         Wrzałek               356: 388
   6 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               343: 349
   7 Łukasz         Baranowski           - Ala            Białobrzewska         340: 376
   8 Sławomir       Piotrowski           - Filip          Warzecha              401: 318
   9 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kaczkowska            326: 354
  10 Grzegorz       Łukasik              - Sylwia         Łada                  329: 330
  11 Renata         Wyłoga               - Wojciech       Gołęcki               350: 262
  12 Tomasz         Lewiński             - Rafał          Lenartowski           296: 420
  13 Krystyna       Czajkowska           - Agnieszka      Kozak                 199: 470
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Krzysztof      Zawadzki              426: 374
  15 Iwona          Wieluńska            - Grzegorz       Koczkodon             309: 505
  16 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                266: 398
  17 Magdalena      Maternicka           - Alicja         Wałaszewska-Kempa     279: 401
  18 Lucyna         Śniadach             - Izabela        Wyłoga                369: 303
  19 Anna           Arana                - Andrzej        Bednaruk              412: 339
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Aneta          Maternicka            463: 179
  21 Artur          Sikorski             - Maciej         Kuczyński             251: 374
  22 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           211: 387
  23 Teresa         Jaśkiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Jolanta        Chłopińska            477: 321
   2 Anita          Bruska               - Sławomir       Piotrowski            359: 327
   3 Ala            Białobrzewska        - Mariusz        Orzeł                 369: 388
   4 Agnieszka      Kaczkowska           - Miłosz         Wrzałek               318: 431
   5 Sylwia         Łada                 - Rafał          Lenartowski           286: 501
   6 Jakub          Onoszko              - Renata         Wyłoga                357: 294
   7 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 445: 340
   8 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 345: 314
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Krzyżanowska          440: 242
  10 Łukasz         Baranowski           - Alicja         Wałaszewska-Kempa     450: 296
  11 Anna           Lenartowska          - Mieczysław     Pastuszak             330: 414
  12 Maciej         Kuczyński            - Bernadeta      Kudlińska             424: 279
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Bartłomiej     Dalecki               380: 319
  14 Waldemar       Kudliński            - Sławomir       Długosz               292: 356
  15 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Warzecha              292: 393
  16 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Łukasik               340: 340
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Teresa         Jaśkiewicz            436: 154
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Maternicka            365: 244
  19 Teresa         Balewska             - Tomasz         Lewiński              331: 296
  20 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            355: 291
  21 Izabela        Wyłoga               - Artur          Sikorski              291: 349
  22 Aneta          Maternicka           - Andrzej        Bednaruk              207: 502
  23 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                405: 374
   2 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               529: 417
   3 Anita          Bruska               - Jakub          Onoszko               338: 318
   4 Maciej         Kuczyński            - Irena          Sołdan                366: 405
   5 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Baranowski            415: 268
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                342: 431
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Białobrzewski         414: 379
   8 Agnieszka      Kaczkowska           - Małgorzata     Jóźwiak               297: 331
   9 Sylwia         Łada                 - Filip          Warzecha              361: 334
  10 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            394: 343
  11 Ala            Białobrzewska        - Lucyna         Śniadach              330: 429
  12 Renata         Wyłoga               - Sławomir       Długosz               223: 420
  13 Agnieszka      Kozak                - Iwona          Wieluńska             326: 349
  14 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             298: 349
  15 Bartłomiej     Dalecki              - Maria          Krzyżanowska          302: 374
  16 Anna           Arana                - Wojciech       Gołęcki               387: 330
  17 Bernadeta      Kudlińska            - Teresa         Balewska              353: 282
  18 Artur          Sikorski             - Krzysztof      Zawadzki              349: 300
  19 Anna           Lenartowska          - Teresa         Jaśkiewicz            377: 200
  20 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Mirosław       Dejna                 449: 190
  21 Tomasz         Lewiński             - Krystyna       Czajkowska            330: 256
  22 Izabela        Wyłoga               - Magdalena      Maternicka            380: 251
  23 Aneta          Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Mateusz        Borsuk                376: 431
   2 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                408: 260
   3 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Dębska                367: 315
   4 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Onoszko               333: 342
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Łada                  288: 397
   6 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Łukasik               362: 359
   7 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Piotrowski            405: 350
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Koczkodon             387: 333
   9 Łukasz         Baranowski           - Bernadeta      Kudlińska             438: 323
  10 Maciej         Kuczyński            - Anna           Lenartowska           437: 258
  11 Filip          Warzecha             - Iwona          Wieluńska             365: 369
  12 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Chłopińska            317: 386
  13 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Agnieszka      Kaczkowska            310: 394
  14 Anna           Arana                - Waldemar       Kudliński             347: 269
  15 Artur          Sikorski             - Ala            Białobrzewska         381: 430
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Renata         Wyłoga                399: 288
  17 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Kozak                 359: 357
  18 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Czajkowska            466: 205
  19 Aneta          Maternicka           - Bartłomiej     Dalecki               198: 350
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 462: 258
  21 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Jaśkiewicz            396: 200
  22 Tomasz         Lewiński             - Izabela        Wyłoga                388: 294
  23 Magdalena      Maternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Długosz               532: 274
   2 Mateusz        Borsuk               - Małgorzata     Jóźwiak               400: 267
   3 Jakub          Onoszko              - Mariusz        Orzeł                 343: 409
   4 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                328: 374
   5 Anita          Bruska               - Lucyna         Śniadach              354: 352
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Miłosz         Wrzałek               436: 358
   7 Łukasz         Baranowski           - Anna           Arana                 372: 342
   8 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Kuczyński             302: 435
   9 Agnieszka      Kaczkowska           - Mieczysław     Pastuszak             470: 250
  10 Iwona          Wieluńska            - Ala            Białobrzewska         316: 363
  11 Grzegorz       Łukasik              - Sławomir       Piotrowski            312: 389
  12 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             390: 407
  13 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Bednaruk              368: 306
  14 Maria          Krzyżanowska         - Filip          Warzecha              305: 382
  15 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              317: 309
  16 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Artur          Sikorski              393: 212
  17 Bartłomiej     Dalecki              - Teresa         Balewska              478: 230
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Renata         Wyłoga                302: 305
  19 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               410: 338
  20 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Lewiński              206: 471
  21 Aneta          Maternicka           - Izabela        Wyłoga                171: 402
  22 Teresa         Jaśkiewicz           - Magdalena      Maternicka            157: 239
  23 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Lenartowski           330: 576
   2 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                424: 397
   3 Jakub          Onoszko              - Maciej         Kuczyński             385: 350
   4 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Baranowski            303: 356
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Białobrzewski         313: 381
   6 Sławomir       Piotrowski           - Sylwia         Łada                  382: 238
   7 Miłosz         Wrzałek              - Ala            Białobrzewska         368: 391
   8 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Kaczkowska            316: 323
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Lenartowska           454: 247
  10 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Chłopińska            362: 379
  11 Filip          Warzecha             - Waldemar       Kudliński             430: 357
  12 Iwona          Wieluńska            - Bartłomiej     Dalecki               298: 426
  13 Grzegorz       Łukasik              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     373: 281
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Wyłoga                376: 285
  15 Anna           Arana                - Agnieszka      Kozak                 292: 408
  16 Andrzej        Bednaruk             - Maria          Krzyżanowska          373: 398
  17 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              252: 385
  18 Tomasz         Lewiński             - Artur          Sikorski              359: 354
  19 Krystyna       Czajkowska           - Bernadeta      Kudlińska             259: 404
  20 Magdalena      Maternicka           - Wojciech       Gołęcki               248: 294
  21 Izabela        Wyłoga               - Mirosław       Dejna                 382: 191
  22 Teresa         Jaśkiewicz           - Aneta          Maternicka            187: 378


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           436: 357
   2 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Piotrowski            409: 381
   3 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Kaczkowska            330: 431
   4 Anita          Bruska               - Ala            Białobrzewska         344: 308
   5 Łukasz         Baranowski           - Jakub          Onoszko               290: 451
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Koczkodon             402: 255
   7 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Jóźwiak               396: 331
   8 Filip          Warzecha             - Sławomir       Długosz               474: 329
   9 Sylwia         Łada                 - Bartłomiej     Dalecki               422: 310
  10 Jolanta        Chłopińska           - Lucyna         Śniadach              400: 381
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Łukasik               418: 440
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Kozak                 415: 419
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          326: 365
  14 Katarzyna      Dębska               - Iwona          Wieluńska             382: 338
  15 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     282: 536
  16 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Lewiński              257: 489
  17 Waldemar       Kudliński            - Bernadeta      Kudlińska             385: 321
  18 Renata         Wyłoga               - Anna           Arana                 331: 442
  19 Izabela        Wyłoga               - Andrzej        Bednaruk              338: 435
  20 Artur          Sikorski             - Aneta          Maternicka            425: 182
  21 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Jaśkiewicz            318: 187
  22 Mirosław       Dejna                - Magdalena      Maternicka            242: 169
  23 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Białobrzewski         366: 329
   2 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                346: 336
   3 Jakub          Onoszko              - Mateusz        Borsuk                254: 344
   4 Agnieszka      Kaczkowska           - Filip          Warzecha              314: 523
   5 Maciej         Kuczyński            - Mariusz        Orzeł                 285: 311
   6 Ala            Białobrzewska        - Jolanta        Chłopińska            299: 449
   7 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Lewiński              422: 289
   8 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            340: 394
   9 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Łukasik               438: 373
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               456: 316
  11 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Katarzyna      Dębska                315: 280
  12 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Jóźwiak               385: 439
  13 Maria          Krzyżanowska         - Mieczysław     Pastuszak             465: 376
  14 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Piotrowicz            235: 449
  15 Lucyna         Śniadach             - Anna           Arana                 316: 382
  16 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Gołęcki               329: 356
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Lenartowska           422: 332
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Izabela        Wyłoga                313: 410
  19 Renata         Wyłoga               - Iwona          Wieluńska             336: 321
  20 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            352: 290
  21 Aneta          Maternicka           - Magdalena      Maternicka            234: 287
  22 Teresa         Jaśkiewicz           - Mirosław       Dejna                 166: 163
  23 Artur          Sikorski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Rafał          Lenartowski           340: 513
   2 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                434: 298
   3 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 468: 398
   4 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            361: 402
   5 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Onoszko               330: 387
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Agnieszka      Kaczkowska            395: 328
   7 Ala            Białobrzewska        - Agnieszka      Kozak                 458: 351
   8 Anna           Arana                - Grzegorz       Koczkodon             312: 480
   9 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Kuczyński             301: 439
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Piotrowicz            293: 394
  11 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Sylwia         Łada                  380: 325
  12 Tomasz         Lewiński             - Grzegorz       Łukasik               329: 385
  13 Bartłomiej     Dalecki              - Waldemar       Kudliński             358: 317
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Lucyna         Śniadach              384: 298
  15 Renata         Wyłoga               - Krzysztof      Zawadzki              321: 447
  16 Artur          Sikorski             - Katarzyna      Dębska                264: 333
  17 Wojciech       Gołęcki              - Izabela        Wyłoga                281: 291
  18 Andrzej        Bednaruk             - Teresa         Balewska              561: 200
  19 Mirosław       Dejna                - Bernadeta      Kudlińska             191: 398
  20 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Jaśkiewicz            446: 180
  21 Aneta          Maternicka           - Anna           Lenartowska           262: 403
  22 Magdalena      Maternicka           - Krystyna       Czajkowska            254: 278


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Onoszko               452: 357
   2 Łukasz         Baranowski           - Mateusz        Borsuk                351: 419
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Irena          Sołdan                431: 372
   4 Mariusz        Orzeł                - Anita          Bruska                424: 384
   5 Agnieszka      Piotrowicz           - Filip          Warzecha              388: 431
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Ala            Białobrzewska         459: 347
   7 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Wałaszewska-Kempa     437: 341
   8 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Kuczyński             428: 243
   9 Agnieszka      Kaczkowska           - Sławomir       Piotrowski            305: 354
  10 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Jóźwiak               328: 444
  11 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             305: 287
  12 Izabela        Wyłoga               - Bartłomiej     Dalecki               367: 299
  13 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              325: 395
  14 Tomasz         Lewiński             - Andrzej        Bednaruk              270: 388
  15 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          311: 388
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Magdalena      Maternicka            333: 285
  17 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Balewska              429: 248
  18 Anna           Lenartowska          - Renata         Wyłoga                397: 334
  19 Krystyna       Czajkowska           - Wojciech       Gołęcki               258: 341
  20 Waldemar       Kudliński            - Aneta          Maternicka            512: 186
  21 Mirosław       Dejna                - Lucyna         Śniadach              200: 401
  22 Teresa         Jaśkiewicz           - Artur          Sikorski              254: 323


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           388: 402
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Irena          Sołdan                350: 373
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 441: 319
   4 Filip          Warzecha             - Jolanta        Chłopińska            433: 262
   5 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Baranowski            443: 322
   6 Anita          Bruska               - Jakub          Onoszko               441: 273
   7 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Zawadzki              425: 404
   8 Ala            Białobrzewska        - Maciej         Kuczyński             385: 307
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     417: 246
  10 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kaczkowska            349: 370
  11 Izabela        Wyłoga               - Katarzyna      Dębska                312: 321
  12 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Bednaruk              493: 314
  13 Bartłomiej     Dalecki              - Mieczysław     Pastuszak             350: 353
  14 Anna           Arana                - Tomasz         Lewiński              374: 297
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Iwona          Wieluńska             391: 332
  16 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Łada                  376: 358
  17 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Lenartowska           268: 424
  18 Lucyna         Śniadach             - Artur          Sikorski              434: 348
  19 Renata         Wyłoga               - Teresa         Balewska              433: 240
  20 Magdalena      Maternicka           - Krystyna       Czajkowska            283: 355
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Aneta          Maternicka            348: 213
  22 Mirosław       Dejna                - Teresa         Jaśkiewicz            228: 170
Lista rankingowa na dzień 08-12-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.20  30146  193
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.83  21536  140
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.26  28436  188
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.73  27885  185
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              150.25  28999  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.12  29274  195
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.97  26516  178
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.69  25107  170
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.73  25091  171
  15 Kamil Górka                    Kraków               146.46  28267  193
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.24  18719  128
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.18  22219  152
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.63  28107  193
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.28  24843  171
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.72  28366  196
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.69  28504  197
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.26  21489  150
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  30 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.43  27721  196
  33 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.40  27290  193
  34 Robert Kamiński                Warszawa             141.34  20918  148
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.71  27803  199
  39 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.63   4887   35
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.89  20555  148
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.06  18224  132
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.65   7433   54
  49 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26015  190
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.86  13686  100
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.76  26122  191
  54 Karol Waniek                   Wrocław              136.40  16777  123
  55 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26636  196
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.19  26902  199
  59 Radosław Jachna                Łódź                 135.05  17556  130
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  62 Sławomir Piotrowski            Deszczno             134.46   9412   70
  63 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.41  25215  189
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  68 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  69 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.79  24965  188
  71 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  72 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.64  11407   86
  73 Artur Irzyk                    Kraków               132.60  14188  107
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.35   8735   66
  75 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            132.28  14419  109
  76 Piotr Broda                    Sandomierz           132.18  25776  195
  77 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  78 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  80 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               130.79  12294   94
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.48  24921  191
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  90 Łukasz Baranowski              Gdynia               130.26  24358  187
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.12  16005  123
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  93 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  94 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  97 Janusz Krupiński               Bytom                129.22  23776  184
  98 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
  99 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.01  25156  195
 101 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       128.98  16381  127
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.79  10818   84
 104 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75   7854   61
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 107 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 108 Juliusz Czupryniak             Warszawa             128.58  24558  191
 109 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 110 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 113 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.31  25020  195
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.21  12821  100
 115 Leszek Kacprzyk                Katowice             128.21  18462  144
 116 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 117 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.73  23503  184
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.68  24515  192
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.42  24083  189
 120 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  15668  123
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             127.36  24326  191
 122 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.27  25199  198
 123 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 124 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 125 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  17875  141
 126 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 127 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 129 Natalia Ogierman               Katowice             126.40  21994  174
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 131 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            126.25   9216   73
 132 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 133 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 134 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 135 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               125.36  18929  151
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.36  18929  151
 138 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 140 Marcin Ceglarek                Kraków               124.34  23128  186
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.24  16772  135
 142 Krzysztof Gibas                Kraków               124.20  23598  190
 143 Radosław Więch                 Warszawa             124.10  13030  105
 144 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.03  24681  199
 145 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 146 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.89   8053   65
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            123.68   8905   72
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.51  13339  108
 151 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 152 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 154 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             123.24  17500  142
 156 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 157 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.69  19262  157
 159 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 162 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.85  11454   94
 163 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 164 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 165 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 166 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 167 Anna Krynicka                  Warszawa             121.49  17494  144
 168 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
 169 Paweł Maciejczuk               Białystok            121.21  15757  130
 170 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 171 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 172 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 173 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 174 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 175 Tomasz Górka                   Kraków               120.36   9147   76
 176 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.99   8519   71
 178 Ewa Radzikowska                Gliwice              119.97  15596  130
 179 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 180 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
 182 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.80  14494  122
 184 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 185 Adam Janicki                   Wrocław              118.72  16384  138
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 188 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.44  13858  117
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.37  12784  108
 190 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.19   6855   58
 193 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.18  10873   92
 194 Maurycy Machnio                Lipiany              118.08   6140   52
 195 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 196 Weronika Rudnicka              Szczecin             118.03   4249   36
 197 Jerzy Luter                    Bytom                117.75  23196  197
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               117.73   7417   63
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             117.52  15512  132
 200 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 201 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 202 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 203 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.03  18608  159
 204 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
 205 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 206 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 207 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.59  21453  184
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              116.14  21486  185
 209 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 210 Paweł Morga                    Warszawa             116.06   9169   79
 211 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 215 Monika Siemaszko               Lipiany              115.26  22015  191
 216 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 217 Zofia Górka                    Łęczna               115.24  11754  102
 218 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 219 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.90  16776  146
 221 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 222 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 223 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
 224 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 225 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 226 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 227 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 229 Marta Sztajnert                Wisła                113.67   9548   84
 230 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 232 Renata Andracka                Zwola                112.84  21778  193
 233 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.77  21652  192
 234 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.67  21408  190
 235 Ziemowit Pazda                 Wrocław              112.54  15755  140
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            111.65  18645  167
 238 Dariusz Socha                  Warszawa             111.53   6134   55
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.20  10898   98
 240 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.06  21435  193
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 243 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 244 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 245 Lucyna Śniadach                Rumia                110.35  21077  191
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 249 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 250 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 251 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 252 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 253 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 254 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 255 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.82  17737  163
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 259 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.68  16954  156
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 261 Anna Niedzielko                Szczecin             108.55  14112  130
 262 Krzysztof Zawadzki             Sampława             108.53  21272  196
 263 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 264 Robert Wagner                  Wrocław              108.30   7689   71
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 267 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
 268 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 269 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.54  20648  192
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.93  18712  175
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.86  14854  139
 275 Anna Arana                     Warszawa             106.46  11072  104
 276 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 278 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.07   7213   68
 279 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.73  11736  111
 281 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 282 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 283 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.76  12362  118
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.42  19562  191
 293 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.57   8532   84
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.41   5983   59
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 299 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 304 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.79   8101   82
 305 Agnieszka Dawid                Kraków                98.56   8772   89
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 309 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01  14631  154
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.08  16569  178
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 321 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 322 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 323 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              88.03   5986   68
 325 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.06  12275  141
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Artur Kwiatkowski              Radomsko              80.60   5642   70
 331 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 332 Teresa Balewska                Reda                  80.06   6165   77
 333 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              78.83   6779   86
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 338 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.80  12960  200
 340 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 08-12-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  18 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.96   2975   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.38   2769   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  42 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  44 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  45 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  46 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  47 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  48 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.17   2580   23
  49 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  50 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  51 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  52 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             94.65   2177   23
  53 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  54 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  55 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  56 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  57 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  59 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  60 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  61 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  63 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  66 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  67 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  68 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  69 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  70 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  71 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  72 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  73 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  74 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  76 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  79 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  80 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  81 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  82 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  83 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  86 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  87 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  88 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  89 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  96 Joanna Suchanek                Wrocław              136.38   1773   13
  97 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  98 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  99 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 100 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
 104 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 105 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 106 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 108 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 109 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 111 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 112 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 113 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 114 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 115 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 116 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 117 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 118 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 119 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 120 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 121 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 122 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 123 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 124 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 125 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 127 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 128 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 129 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 130 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 131 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 132 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 133 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 134 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 135 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 136 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 137 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 138 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 141 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 142 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 143 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 144 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 145 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 146 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 147 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 148 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 150 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 151 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 152 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 153 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 154 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 155 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 156 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 157 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 158 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 159 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 160 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 161 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 162 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 163 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 164 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 165 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 166 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 167 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 168 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 169 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 170 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 171 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 172 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 173 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 174 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 175 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 176 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 177 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 178 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 179 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 180 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 181 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 182 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 183 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 184 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 185 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 186 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 187 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 188 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 189 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 190 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 191 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 192 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 193 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 194 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 195 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 196 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 197 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 198 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 199 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 200 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 201 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 202 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 203 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 204 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 205 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 206 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 207 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 208 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 209 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 210 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 211 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 212 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 213 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 214 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 215 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 216 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 217 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 218 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             82.18    904   11
 219 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 222 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 226 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 227 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 228 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 229 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 230 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 231 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 232 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 233 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 234 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 235 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 236 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 237 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 238 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 239 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 240 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 241 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 243 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 244 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 245 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 246 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 247 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 248 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 249 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 250 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 251 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 252 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.00    693   11
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 254 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 255 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 256 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 257 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 258 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 259 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 260 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 261 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 262 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 265 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 266 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 267 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 268 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 269 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 270 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 271 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 272 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 273 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 274 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 275 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 276 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 281 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 282 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 283 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 284 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 285 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 286 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 288 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 289 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 292 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 293 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 294 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 295 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 296 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 297 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 298 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 299 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 300 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 301 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 302 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 303 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 304 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 305 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 306 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 307 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 308 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 309 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 310 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 311 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 312 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 313 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 314 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 315 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 316 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 317 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 318 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 319 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 320 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 321 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 322 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 323 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 324 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 325 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 326 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 327 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 328 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 329 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 330 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 331 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 332 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 333 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 334 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 335 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 336 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 337 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 338 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 339 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 340 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 341 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 342 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 343 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 344 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 345 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 346 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie