Warszawa15
marca
Warszawa 15 marca IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Radomsko22
marca
Radomsko 22-23 marca II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Graboszyce29
marca
Graboszyce 29-30 marca IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Zwycięstwo Stanisława Rydzika w Radomsku22 - 23 marca 2014 — II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta RadomskoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta RadomskoRadomsko, 22 - 23 marca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Zwycięstwo Stanisława Rydzika w RadomskuTrzydziestoosobowa grupa miłośników gry postanowiła przywitać pierwsze słoneczne dni wiosny w Szczepocicach i Radomsku na II Pojedynku Scrabblowym o Puchar Prezydenta Miasta.

Od samego początku turniej miał szybkie tempo, dzięki czemu mogliśmy pierwszego dnia rozegrać osiem partii. W sobotę szczepocickim liderem był Miłosz Wrzałek. Od 4 rundy do samego końca nie opuszczał pierwszego stołu. Niestety, ostatnia przegrana partia sprawiła, że Miłosz nie znalazł się na podium.

Niedzielne emocje podniosły temperaturę w Miejskim Domu Kultury. Dopiero ostatnia runda wyłoniła zwycięzcę. Na pierwszym miejscu stanął GOŚCIU!!! Skromny jak zawsze Stanisław Rydzik odnotował spektakularną reaktywację. Drugiego dnia walkę o pucharowe miejsce rozpoczął (po cichutku) Szymon Dąbrowski. W niedzielę wygrał wszystkie gry i ostatecznie zajął II miejsce. Wielkie brawa!!! Na trzecim stopniu podium stanął Piotr Broda. Wszyscy panowie dostali oryginalne szklane puchary.

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom ze Szczepocic, które czuwały nad naszymi głodnymi brzuchami.

Serdeczne podziękowania składam na ręce organizatorów: Artura Kwiatkowskiego i Pań z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Mamy nadzieję, że szczepocicko/radomszczański turniej na stałe zostanie w scrabblowym kalendarzu.
relacja: Sylwia Buks


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgryweksobota:
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ,,Dolina Warty'' w Szczepocicach
Szczepocice Rządowe 11
mapa

niedziela:
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Radomsko, ul.Brzeźnicka 5
mapa
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 22 marca (7 rund)
8:00-10:45 — zapisy uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 marca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdPKP i PKS do Radomska
organizator zapewni transport z dworca do OWS Dolina Warty (5 zł/osoba) po uprzednim zamówieniu telefonicznym 784 089 751
WyżywienieW przerwach między pojedynkami: herbata, kawa, ciasto
posiłki: śniadanie 10 zł, obiad 20 zł, kolacja 10 zł
NoclegiOśrodek Wypoczynkowo — Szkoleniowy,,Dolina Warty'' — 60 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych w cenie od 40 zł/osoba
NagrodyPieniężne, rzeczowe, puchary
OrganizatorzyUrząd Miasta Radomsko
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Artur Kwiatkowski — tel. 784 089 751
SponsorzyOśrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy DOLINA WARTY w Szczepocicach — www.dolina-warty.pl


Wyniki turnieju II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.32      9.0     5163     1907      629
  2 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               120.62      8.5     4664     1755      313
  3 Piotr           Broda                Sandomierz             131.77      8.0     5056     1795      390
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.97      8.0     4962     1821      270
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.88      8.0     4862     1726      599
  6 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.61      8.0     4769     1733      346
  7 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.19      8.0     4523     1757       14
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.29      7.0     5053     1647      555
  9 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.97      7.0     4929     1652      250
 10 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.02      7.0     4816     1483      230
 11 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.09      7.0     4721     1537      319
 12 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            136.43      7.0     4614     1543      326
 13 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.65      6.5     4112     1378      248
 14 Michał          Ozimiński            Łódź                   121.90      6.0     4536     1485       -8
 15 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   122.24      6.0     4532     1376      177
 16 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              111.01      6.0     4338     1475     -175
 17 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   108.04      5.5     4424     1473     -138
 18 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.85      5.5     4370     1222      504
 19 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           102.70      5.5     4110     1230      141
 20 Jerzy           Luter                Bytom                  117.71      5.0     4450     1309      283
 21 Anna            Krynicka             Warszawa               114.39      5.0     4377     1327      116
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.82      5.0     4343     1315     -166
 23 Urszula         Solarska             Łódź                   111.94      5.0     4128     1343     -453
 24 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.61      4.5     3978     1117     -125
 25 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.00      4.5     3886     1131     -407
 26 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   119.03      4.0     4460     1194     -369
 27 Marta           Bajorek              Warszawa               118.55      3.5     4128     1040       15
 28 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.5     3735     1041     -305
 29 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      1.5     3347      853     -831
 30 Marek           Salamon              Bytom                  133.54      1.0     1397      416     -348
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko



	Paweł Jackowski 150.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             120.62 +  517: 284  171
    2     2 Stanisław      Rydzik                138.32 -  326: 481   88
    3     7 Urszula        Solarska              111.94 +  408: 310  162
    4     4 Jakub          Szymczak              144.61 -  348: 380   95
    5     7 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  499: 286  150
    6     5 Janusz         Krupiński             129.19 -  337: 378   79
    7     6 Michał         Ozimiński             121.90 +  375: 374  172
    8     5 Dariusz        Puton                 136.43 +  369: 265  186
    9     5 Marcin         Radwański             108.04 +  402: 384  158
   10     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 +  437: 386  193
   11     3 Piotr          Broda                 131.77 -  389: 394   82
   12     4 Wojciech       Zemło                 138.97 +  455: 341  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Jakub Szymczak 144.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Piotrowska            119.85 +  490: 399  170
    2     3 Andrzej        Kroc                  121.09 -  277: 369   71
    3    11 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  379: 275  150
    4     4 Paweł          Jackowski             150.88 +  380: 348  201
    5     4 Jarosław       Karp                  111.01 +  395: 325  161
    6     2 Stanisław      Rydzik                138.32 -  324: 436   88
    7     5 Szymon         Dąbrowski             120.62 +  471: 368  171
    8     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 +  403: 346  193
    9     4 Piotr          Broda                 131.77 -  368: 380   82
   10     4 Piotr          Pietuchowski          139.29 +  456: 345  189
   11     4 Wojciech       Zemło                 138.97 -  464: 477   89
   12     5 Zbigniew       Rybak                 117.65 +  362: 355  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Miłosz Wrzałek 142.97 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  460: 320  169
    2     5 Janusz         Krupiński             129.19 +  438: 369  179
    3     2 Dariusz        Puton                 136.43 +  398: 388  186
    4     1 Piotr          Pietuchowski          139.29 +  424: 356  189
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.32 +  437: 435  188
    6     1 Wojciech       Zemło                 138.97 +  463: 324  189
    7     1 Piotr          Broda                 131.77 +  430: 414  182
    8     1 Jakub          Szymczak              144.61 -  346: 403   95
    9     1 Marek          Salamon               133.54 +  449: 298  184
   10     1 Paweł          Jackowski             150.88 -  386: 437  101
   11     1 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  299: 477   71
   12     1 Stanisław      Rydzik                138.32 -  432: 471   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Piotr Pietuchowski 139.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               118.55 +  452: 253  169
    2     7 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  519: 221  150
    3     1 Piotr          Broda                 131.77 +  456: 452  182
    4     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  356: 424   93
    5     3 Michał         Ozimiński             121.90 -  356: 371   72
    6     4 Anna           Krynicka              114.39 +  416: 322  164
    7     2 Stanisław      Rydzik                138.32 +  507: 334  188
    8     2 Wojciech       Zemło                 138.97 +  479: 424  189
    9     2 Janusz         Krupiński             129.19 -  293: 412   79
   10     4 Jakub          Szymczak              144.61 -  345: 456   95
   11     5 Marek          Salamon               133.54 +  504: 362  184
   12     3 Piotr          Broda                 131.77 -  370: 467   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Wojciech Zemło 138.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 117.71 +  359: 357  168
    2     6 Michał         Ozimiński             121.90 -  401: 422   72
    3     5 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  437: 298  172
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              126.02 +  398: 343  176
    5     5 Janusz         Krupiński             129.19 +  457: 294  179
    6     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  324: 463   93
    7     4 Marcin         Radwański             108.04 +  471: 352  158
    8     2 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  424: 479   89
    9     3 Stanisław      Rydzik                138.32 -  335: 374   88
   10     5 Jarosław       Karp                  111.01 +  505: 378  161
   11     4 Jakub          Szymczak              144.61 +  477: 464  195
   12     4 Paweł          Jackowski             150.88 -  341: 455  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Stanisław Rydzik 138.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Rybak                 117.65 +  382: 331  168
    2     2 Paweł          Jackowski             150.88 +  481: 326  201
    3     4 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  501: 258  175
    4     2 Michał         Ozimiński             121.90 +  422: 297  172
    5     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  435: 437   93
    6     2 Jakub          Szymczak              144.61 +  436: 324  195
    7     2 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  334: 507   89
    8     3 Piotr          Broda                 131.77 +  519: 421  182
    9     3 Wojciech       Zemło                 138.97 +  374: 335  189
   10     2 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  354: 449   71
   11     2 Janusz         Krupiński             129.19 +  454: 417  179
   12     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 +  471: 432  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Dariusz Puton 136.43 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Krynicka              114.39 +  376: 277  164
    2     4 Marcin         Radwański             108.04 +  391: 344  158
    3     2 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  388: 398   93
    4     3 Piotr          Broda                 131.77 -  390: 514   82
    5     8 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  457: 409  175
    6     6 Urszula        Solarska              111.94 +  462: 310  162
    7     3 Janusz         Krupiński             129.19 -  377: 383   79
    8     5 Paweł          Jackowski             150.88 -  265: 369  101
    9     7 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  309: 304  150
   10     8 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  316: 391   68
   11     8 Julita         Dygnas                102.70 +  392: 290  153
   12     8 Marcin         Radwański             108.04 +  491: 299  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Marek Salamon 133.54 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  298: 449   93
   10     6 Marcin         Radwański             108.04 +  399: 342  158
   11     5 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  362: 504   89
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  338: 450   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     416  /  4 104.00




	Piotr Broda 131.77 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              111.94 +  432: 343  162
    2     8 Beata          Piotrowska            119.85 +  408: 371  170
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  452: 456   89
    4     3 Dariusz        Puton                 136.43 +  514: 390  186
    5     2 Andrzej        Kroc                  121.09 +  374: 316  171
    6     3 Michał         Ozimiński             121.90 +  409: 308  172
    7     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  414: 430   93
    8     3 Stanisław      Rydzik                138.32 -  421: 519   88
    9     4 Jakub          Szymczak              144.61 +  380: 368  195
   10     3 Janusz         Krupiński             129.19 -  391: 406   79
   11     3 Paweł          Jackowski             150.88 +  394: 389  201
   12     3 Piotr          Pietuchowski          139.29 +  467: 370  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Janusz Krupiński 129.19 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Karp                  111.01 +  361: 306  161
    2     5 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  369: 438   93
    3     6 Jerzy          Luter                 117.71 +  333: 331  168
    4     8 Marcin         Radwański             108.04 +  405: 298  158
    5     5 Wojciech       Zemło                 138.97 -  294: 457   89
    6     5 Paweł          Jackowski             150.88 +  378: 337  201
    7     3 Dariusz        Puton                 136.43 +  383: 377  186
    8     4 Andrzej        Kroc                  121.09 +  413: 365  171
    9     2 Piotr          Pietuchowski          139.29 +  412: 293  189
   10     3 Piotr          Broda                 131.77 +  406: 391  182
   11     2 Stanisław      Rydzik                138.32 -  417: 454   88
   12     2 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  352: 462   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Krzysztof Sporczyk 126.02 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Radwański             108.04 -  354: 477   58
    2    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  479: 285  150
    3     8 Jarosław       Karp                  111.01 -  375: 492   61
    4     7 Wojciech       Zemło                 138.97 -  343: 398   89
    5    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  389: 311  153
    6    11 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  413: 369  150
    7     8 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  342: 326  175
    8     6 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  317: 461   71
    9     9 Julita         Dygnas                102.70 -  422: 491   53
   10     9 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  506: 306  169
   11     7 Beata          Piotrowska            119.85 +  426: 332  170
   12     6 Marek          Salamon               133.54 +  450: 338  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Andrzej Rechowicz 124.82 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Julita         Dygnas                102.70 +  383: 350  153
    2     1 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  353: 343  172
    3     4 Stanisław      Rydzik                138.32 -  258: 501   88
    4     6 Jarosław       Karp                  111.01 -  373: 413   61
    5     8 Dariusz        Puton                 136.43 -  409: 457   86
    6     9 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  427: 334  169
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  326: 342   76
    8    11 Urszula        Solarska              111.94 +  431: 325  162
    9    11 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  335: 362   68
   10    12 Marta          Bajorek               118.55 -  379: 449   69
   11    13 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  346: 265  150
   12    10 Jarosław       Karp                  111.01 -  323: 368   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Grzegorz Pukniel 122.24 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  561: 262  153
    2     1 Andrzej        Rechowicz             124.82 -  343: 353   75
    3     5 Wojciech       Zemło                 138.97 -  298: 437   89
    4    10 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  398: 415   50
    5    11 Marta          Bajorek               118.55 +  354: 328  169
    6    10 Julita         Dygnas                102.70 +  424: 262  153
    7     7 Anna           Krynicka              114.39 -  358: 482   64
    8     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  313: 390   50
    9    10 Michał         Ozimiński             121.90 +  351: 304  172
   10    10 Jerzy          Luter                 117.71 -  377: 417   68
   11    11 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  427: 404  169
   12     9 Anna           Krynicka              114.39 +  328: 301  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Michał Ozimiński 121.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  453: 309  150
    2     6 Wojciech       Zemło                 138.97 +  422: 401  189
    3     3 Andrzej        Kroc                  121.09 +  394: 382  171
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.32 -  297: 422   88
    5     3 Piotr          Pietuchowski          139.29 +  371: 356  189
    6     3 Piotr          Broda                 131.77 -  308: 409   82
    7     6 Paweł          Jackowski             150.88 -  374: 375  101
    8     8 Marcin         Radwański             108.04 -  371: 413   58
    9    10 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  304: 351   72
   10    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  399: 340  153
   11     9 Jarosław       Karp                  111.01 +  510: 371  161
   12     7 Andrzej        Kroc                  121.09 -  333: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Andrzej Kroc 121.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  381: 308  150
    2     3 Jakub          Szymczak              144.61 +  369: 277  195
    3     3 Michał         Ozimiński             121.90 -  382: 394   72
    4     5 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  437: 424  169
    5     2 Piotr          Broda                 131.77 -  316: 374   82
    6     8 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  362: 399   71
    7     9 Urszula        Solarska              111.94 +  473: 369  162
    8     4 Janusz         Krupiński             129.19 -  365: 413   79
    9     8 Anna           Krynicka              114.39 +  389: 347  164
   10     7 Julita         Dygnas                102.70 +  446: 369  153
   11     6 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  386: 395   68
   12     7 Michał         Ozimiński             121.90 +  415: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Szymon Dąbrowski 120.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             150.88 -  284: 517  101
    2    12 Urszula        Solarska              111.94 -  383: 387   62
    3    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  304: 277  153
    4     9 Jerzy          Luter                 117.71 +  382: 362  168
    5     9 Marcin         Radwański             108.04 =  351: 351  108
    6     8 Andrzej        Kroc                  121.09 +  399: 362  171
    7     5 Jakub          Szymczak              144.61 -  368: 471   95
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              126.02 +  461: 317  176
    9     6 Jarosław       Karp                  111.01 +  344: 302  161
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.32 +  449: 354  188
   11     1 Miłosz         Wrzałek               142.97 +  477: 299  193
   12     2 Janusz         Krupiński             129.19 +  462: 352  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Beata Piotrowska 119.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Szymczak              144.61 -  399: 490   95
    2     8 Piotr          Broda                 131.77 -  371: 408   82
    3    12 Anna           Krynicka              114.39 -  384: 421   64
    4    14 Julita         Dygnas                102.70 -  317: 331   53
    5    15 PAUZA
    6    12 Jerzy          Luter                 117.71 +  373: 338  168
    7    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  279: 308   50
    8    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  404: 290  153
    9    14 Marta          Bajorek               118.55 +  354: 274  169
   10    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  416: 211  150
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  332: 426   76
   12    11 Urszula        Solarska              111.94 +  441: 369  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 11 111.09




	Grażyna Wesołowska 119.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               142.97 -  320: 460   93
    2    14 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  490: 340  153
    3    10 Marta          Bajorek               118.55 +  404: 363  169
    4     5 Andrzej        Kroc                  121.09 -  424: 437   71
    5     6 Anna           Krynicka              114.39 -  377: 473   64
    6     9 Andrzej        Rechowicz             124.82 -  334: 427   75
    7    11 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  346: 380   50
    8    12 Julita         Dygnas                102.70 -  321: 404   53
    9    12 Jerzy          Luter                 117.71 +  363: 351  168
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  306: 506   76
   11    11 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  404: 427   72
   12    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  371: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Marta Bajorek 118.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  253: 452   89
    2    15 PAUZA
    3    10 Grażyna        Wesołowska            119.03 -  363: 404   69
    4    11 Urszula        Solarska              111.94 -  342: 354   62
    5    11 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  328: 354   72
    6    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 +  416: 331  153
    7    12 Jerzy          Luter                 117.71 -  364: 391   68
    8    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  430: 261  150
    9    14 Beata          Piotrowska            119.85 -  274: 354   70
   10    12 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  449: 379  175
   11    14 Anna           Krynicka              114.39 -  297: 450   64
   12    13 Jerzy          Luter                 117.71 -  312: 383   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 11  94.55




	Jerzy Luter 117.71 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Zemło                 138.97 -  357: 359   89
    2     9 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  518: 286  150
    3     6 Janusz         Krupiński             129.19 -  331: 333   79
    4     9 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  362: 382   71
    5    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  345: 334  150
    6    12 Beata          Piotrowska            119.85 -  338: 373   70
    7    12 Marta          Bajorek               118.55 +  391: 364  169
    8    10 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  334: 339   68
    9    12 Grażyna        Wesołowska            119.03 -  351: 363   69
   10    10 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  417: 377  172
   11    12 Maciej         Dąbrowski             102.61 -  323: 345   53
   12    13 Marta          Bajorek               118.55 +  383: 312  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Zbigniew Rybak 117.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                138.32 -  331: 382   88
    2    13 Anna           Krynicka              114.39 +  363: 335  164
    3     9 Marcin         Radwański             108.04 -  327: 371   58
    4    13 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  322: 290  150
    5    10 Urszula        Solarska              111.94 -  251: 361   62
    6    15 PAUZA
    7    10 Jarosław       Karp                  111.01 -  376: 392   61
    8    10 Jerzy          Luter                 117.71 +  339: 334  168
    9    11 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  362: 335  175
   10     8 Dariusz        Puton                 136.43 +  391: 316  186
   11     6 Andrzej        Kroc                  121.09 +  395: 386  171
   12     5 Jakub          Szymczak              144.61 -  355: 362   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 11 125.27




	Anna Krynicka 114.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 136.43 -  277: 376   86
    2    13 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  335: 363   68
    3    12 Beata          Piotrowska            119.85 +  421: 384  170
    4    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  346: 325  150
    5     6 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  473: 377  169
    6     4 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  322: 416   89
    7     7 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  482: 358  172
    8     7 Jarosław       Karp                  111.01 -  297: 319   61
    9     8 Andrzej        Kroc                  121.09 -  347: 389   71
   10    11 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  326: 329   50
   11    14 Marta          Bajorek               118.55 +  450: 297  169
   12     9 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  301: 328   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Urszula Solarska 111.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 131.77 -  343: 432   82
    2    12 Szymon         Dąbrowski             120.62 +  387: 383  171
    3     7 Paweł          Jackowski             150.88 -  310: 408  101
    4    11 Marta          Bajorek               118.55 +  354: 342  169
    5    10 Zbigniew       Rybak                 117.65 +  361: 251  168
    6     6 Dariusz        Puton                 136.43 -  310: 462   86
    7     9 Andrzej        Kroc                  121.09 -  369: 473   71
    8    11 Andrzej        Rechowicz             124.82 -  325: 431   75
    9    13 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  284: 328   50
   10    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  353: 317  150
   11    15 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  363: 313  150
   12    11 Beata          Piotrowska            119.85 -  369: 441   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Jarosław Karp 111.01 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Krupiński             129.19 -  306: 361   79
    2    11 Julita         Dygnas                102.70 +  404: 274  153
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              126.02 +  492: 375  176
    4     6 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  413: 373  175
    5     4 Jakub          Szymczak              144.61 -  325: 395   95
    6     7 Marcin         Radwański             108.04 -  268: 380   58
    7    10 Zbigniew       Rybak                 117.65 +  392: 376  168
    8     7 Anna           Krynicka              114.39 +  319: 297  164
    9     6 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  302: 344   71
   10     5 Wojciech       Zemło                 138.97 -  378: 505   89
   11     9 Michał         Ozimiński             121.90 -  371: 510   72
   12    10 Andrzej        Rechowicz             124.82 +  368: 323  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Marcin Radwański 108.04 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Sporczyk              126.02 +  477: 354  176
    2     4 Dariusz        Puton                 136.43 -  344: 391   86
    3     9 Zbigniew       Rybak                 117.65 +  371: 327  168
    4     8 Janusz         Krupiński             129.19 -  298: 405   79
    5     9 Szymon         Dąbrowski             120.62 =  351: 351  121
    6     7 Jarosław       Karp                  111.01 +  380: 268  161
    7     4 Wojciech       Zemło                 138.97 -  352: 471   89
    8     8 Michał         Ozimiński             121.90 +  413: 371  172
    9     5 Paweł          Jackowski             150.88 -  384: 402  101
   10     6 Marek          Salamon               133.54 -  342: 399   84
   11    10 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  413: 332  150
   12     8 Dariusz        Puton                 136.43 -  299: 491   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Julita Dygnas 102.70 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             124.82 -  350: 383   75
    2    11 Jarosław       Karp                  111.01 -  274: 404   61
    3    14 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  328: 362   50
    4    14 Beata          Piotrowska            119.85 +  331: 317  170
    5    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  374: 245  150
    6    10 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  262: 424   72
    7    15 PAUZA
    8    12 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  404: 321  169
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              126.02 +  491: 422  176
   10     7 Andrzej        Kroc                  121.09 -  369: 446   71
   11     8 Dariusz        Puton                 136.43 -  290: 392   86
   12    12 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  337: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 11 111.82




	Maciej Dąbrowski 102.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               122.24 -  262: 561   72
    2    14 Grażyna        Wesołowska            119.03 -  340: 490   69
    3    13 Szymon         Dąbrowski             120.62 -  277: 304   71
    4    15 PAUZA
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  311: 389   76
    6    13 Marta          Bajorek               118.55 -  331: 416   69
    7    13 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  324: 317  150
    8    13 Beata          Piotrowska            119.85 -  290: 404   70
    9    15 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  422: 298  150
   10    13 Michał         Ozimiński             121.90 -  340: 399   72
   11    12 Jerzy          Luter                 117.71 +  345: 323  168
   12    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  436: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 11 101.55




	Wojciech Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Ozimiński             121.90 -  309: 453   72
    2     9 Jerzy          Luter                 117.71 -  286: 518   68
    3    14 Julita         Dygnas                102.70 +  362: 328  153
    4    10 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  415: 398  172
    5     7 Paweł          Jackowski             150.88 -  286: 499  101
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  369: 413   76
    7    13 Maciej         Dąbrowski             102.61 -  317: 324   53
    8    15 PAUZA
    9    13 Urszula        Solarska              111.94 +  328: 284  162
   10    11 Anna           Krynicka              114.39 +  329: 326  164
   11    10 Marcin         Radwański             108.04 -  332: 413   58
   12    12 Julita         Dygnas                102.70 -  253: 337   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 11 102.91




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kroc                  121.09 -  308: 381   71
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              126.02 -  285: 479   76
    3    15 PAUZA
    4    12 Anna           Krynicka              114.39 -  325: 346   64
    5    12 Jerzy          Luter                 117.71 -  334: 345   68
    6    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  383: 306  150
    7    11 Grażyna        Wesołowska            119.03 +  380: 346  169
    8     9 Grzegorz       Pukniel               122.24 +  390: 313  172
    9     7 Dariusz        Puton                 136.43 -  304: 309   86
   10    14 Beata          Piotrowska            119.85 -  211: 416   70
   11    15 Urszula        Solarska              111.94 -  313: 363   62
   12    14 Maciej         Dąbrowski             102.61 -  202: 436   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 11  94.64




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 PAUZA
    2     7 Piotr          Pietuchowski          139.29 -  221: 519   89
    3    11 Jakub          Szymczak              144.61 -  275: 379   95
    4    13 Zbigniew       Rybak                 117.65 -  290: 322   68
    5    14 Julita         Dygnas                102.70 -  245: 374   53
    6    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  306: 383   50
    7    14 Beata          Piotrowska            119.85 +  308: 279  170
    8    14 Marta          Bajorek               118.55 -  261: 430   69
    9    15 Maciej         Dąbrowski             102.61 -  298: 422   53
   10    15 Urszula        Solarska              111.94 -  317: 353   62
   11    13 Andrzej        Rechowicz             124.82 -  265: 346   75
   12    15 Grażyna        Wesołowska            119.03 -  261: 371   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 11  77.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Szymon         Dąbrowski             517: 284
   2 Beata          Piotrowska           - Jakub          Szymczak              399: 490
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Wesołowska            460: 320
   4 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          253: 452
   5 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Luter                 359: 357
   6 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                331: 382
   7 Dariusz        Puton                - Anna           Krynicka              376: 277
   8 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 343: 432
   9 Janusz         Krupiński            - Jarosław       Karp                  361: 306
  10 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              477: 354
  11 Andrzej        Rechowicz            - Julita         Dygnas                383: 350
  12 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               262: 561
  13 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Kwaśniak              453: 309
  14 Artur          Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  308: 381
  15 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             343: 353
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             481: 326
   3 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              369: 277
   4 Dariusz        Puton                - Marcin         Radwański             391: 344
   5 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               369: 438
   6 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 422: 401
   7 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Rachaus               519: 221
   8 Piotr          Broda                - Beata          Piotrowska            408: 371
   9 Jerzy          Luter                - Wojciech       Kwaśniak              518: 286
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Kwiatkowski           479: 285
  11 Jarosław       Karp                 - Julita         Dygnas                404: 274
  12 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              383: 387
  13 Anna           Krynicka             - Zbigniew       Rybak                 335: 363
  14 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Dąbrowski             490: 340
  15 Marta          Bajorek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          452: 456
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 398: 388
   3 Andrzej        Kroc                 - Michał         Ozimiński             382: 394
   4 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                258: 501
   5 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Zemło                 298: 437
   6 Jerzy          Luter                - Janusz         Krupiński             331: 333
   7 Urszula        Solarska             - Paweł          Jackowski             310: 408
   8 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              492: 375
   9 Marcin         Radwański            - Zbigniew       Rybak                 371: 327
  10 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Bajorek               404: 363
  11 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Rachaus               379: 275
  12 Beata          Piotrowska           - Anna           Krynicka              384: 421
  13 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             277: 304
  14 Wojciech       Kwaśniak             - Julita         Dygnas                362: 328
  15 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               356: 424
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             422: 297
   3 Dariusz        Puton                - Piotr          Broda                 390: 514
   4 Paweł          Jackowski            - Jakub          Szymczak              348: 380
   5 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  424: 437
   6 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Rechowicz             413: 373
   7 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Sporczyk              398: 343
   8 Janusz         Krupiński            - Marcin         Radwański             405: 298
   9 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 382: 362
  10 Wojciech       Kwaśniak             - Grzegorz       Pukniel               415: 398
  11 Urszula        Solarska             - Marta          Bajorek               354: 342
  12 Anna           Krynicka             - Artur          Kwiatkowski           346: 325
  13 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Rachaus               322: 290
  14 Julita         Dygnas               - Beata          Piotrowska            331: 317
  15 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                437: 435
   2 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  374: 316
   3 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Ozimiński             356: 371
   4 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Karp                  395: 325
   5 Wojciech       Zemło                - Janusz         Krupiński             457: 294
   6 Anna           Krynicka             - Grażyna        Wesołowska            473: 377
   7 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Kwaśniak              499: 286
   8 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Puton                 409: 457
   9 Marcin         Radwański            - Szymon         Dąbrowski             351: 351
  10 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              251: 361
  11 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Pukniel               328: 354
  12 Jerzy          Luter                - Artur          Kwiatkowski           345: 334
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             389: 311
  14 Julita         Dygnas               - Katarzyna      Rachaus               374: 245
  15 Beata          Piotrowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               324: 463
   2 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              436: 324
   3 Michał         Ozimiński            - Piotr          Broda                 308: 409
   4 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Krynicka              416: 322
   5 Paweł          Jackowski            - Janusz         Krupiński             337: 378
   6 Dariusz        Puton                - Urszula        Solarska              462: 310
   7 Marcin         Radwański            - Jarosław       Karp                  380: 268
   8 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             362: 399
   9 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Rechowicz             334: 427
  10 Grzegorz       Pukniel              - Julita         Dygnas                424: 262
  11 Wojciech       Kwaśniak             - Krzysztof      Sporczyk              369: 413
  12 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Luter                 373: 338
  13 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             416: 331
  14 Katarzyna      Rachaus              - Artur          Kwiatkowski           306: 383
  15 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 430: 414
   2 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          334: 507
   3 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Puton                 383: 377
   4 Wojciech       Zemło                - Marcin         Radwański             471: 352
   5 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              368: 471
   6 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             374: 375
   7 Anna           Krynicka             - Grzegorz       Pukniel               482: 358
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             342: 326
   9 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kroc                  369: 473
  10 Jarosław       Karp                 - Zbigniew       Rybak                 392: 376
  11 Artur          Kwiatkowski          - Grażyna        Wesołowska            380: 346
  12 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               391: 364
  13 Wojciech       Kwaśniak             - Maciej         Dąbrowski             317: 324
  14 Katarzyna      Rachaus              - Beata          Piotrowska            308: 279
  15 Julita         Dygnas               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               403: 346
   2 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Zemło                 479: 424
   3 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                421: 519
   4 Andrzej        Kroc                 - Janusz         Krupiński             365: 413
   5 Dariusz        Puton                - Paweł          Jackowski             265: 369
   6 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              461: 317
   7 Anna           Krynicka             - Jarosław       Karp                  297: 319
   8 Marcin         Radwański            - Michał         Ozimiński             413: 371
   9 Artur          Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               390: 313
  10 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Luter                 339: 334
  11 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              431: 325
  12 Julita         Dygnas               - Grażyna        Wesołowska            404: 321
  13 Maciej         Dąbrowski            - Beata          Piotrowska            290: 404
  14 Katarzyna      Rachaus              - Marta          Bajorek               261: 430
  15 Wojciech       Kwaśniak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Salamon               449: 298
   2 Janusz         Krupiński            - Piotr          Pietuchowski          412: 293
   3 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 374: 335
   4 Jakub          Szymczak             - Piotr          Broda                 368: 380
   5 Paweł          Jackowski            - Marcin         Radwański             402: 384
   6 Jarosław       Karp                 - Szymon         Dąbrowski             302: 344
   7 Artur          Kwiatkowski          - Dariusz        Puton                 304: 309
   8 Andrzej        Kroc                 - Anna           Krynicka              389: 347
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Julita         Dygnas                422: 491
  10 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             351: 304
  11 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Rybak                 335: 362
  12 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Luter                 363: 351
  13 Urszula        Solarska             - Wojciech       Kwaśniak              284: 328
  14 Beata          Piotrowska           - Marta          Bajorek               354: 274
  15 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               422: 298


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             386: 437
   2 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                449: 354
   3 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             391: 406
   4 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          456: 345
   5 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Karp                  505: 378
   6 Marek          Salamon              - Marcin         Radwański             399: 342
   7 Julita         Dygnas               - Andrzej        Kroc                  369: 446
   8 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Puton                 391: 316
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            506: 306
  10 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               417: 377
  11 Wojciech       Kwaśniak             - Anna           Krynicka              329: 326
  12 Marta          Bajorek              - Andrzej        Rechowicz             449: 379
  13 Michał         Ozimiński            - Maciej         Dąbrowski             399: 340
  14 Beata          Piotrowska           - Artur          Kwiatkowski           416: 211
  15 Katarzyna      Rachaus              - Urszula        Solarska              317: 353


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               477: 299
   2 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                417: 454
   3 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 389: 394
   4 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Zemło                 464: 477
   5 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Salamon               504: 362
   6 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Rybak                 386: 395
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            426: 332
   8 Julita         Dygnas               - Dariusz        Puton                 290: 392
   9 Jarosław       Karp                 - Michał         Ozimiński             371: 510
  10 Marcin         Radwański            - Wojciech       Kwaśniak              413: 332
  11 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Wesołowska            427: 404
  12 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 345: 323
  13 Katarzyna      Rachaus              - Andrzej        Rechowicz             265: 346
  14 Marta          Bajorek              - Anna           Krynicka              297: 450
  15 Artur          Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              313: 363


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               471: 432
   2 Szymon         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             462: 352
   3 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          467: 370
   4 Wojciech       Zemło                - Paweł          Jackowski             341: 455
   5 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Rybak                 362: 355
   6 Marek          Salamon              - Krzysztof      Sporczyk              338: 450
   7 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  333: 415
   8 Dariusz        Puton                - Marcin         Radwański             491: 299
   9 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Krynicka              328: 301
  10 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Karp                  323: 368
  11 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            369: 441
  12 Julita         Dygnas               - Wojciech       Kwaśniak              337: 253
  13 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               383: 312
  14 Artur          Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             202: 436
  15 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Rachaus               371: 261
Lista rankingowa na dzień 24-03-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.75  27082  175
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.13  28753  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.43  28166  186
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             150.45  29789  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.45  29187  194
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.05  23708  158
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Justyna Górka                  Kraków               146.96  27335  186
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.01  23653  162
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.59  20243  140
  22 Marek Reda                     Piaseczno            144.02  27219  189
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.70  28452  198
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.09  17314  121
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  28 Kamil Kister                   Puławy               141.69  27205  192
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.82  27460  195
  31 Maciej Kuczyński               Gdynia               140.77   8024   57
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27863  198
  33 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.54  27687  197
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  36 Paweł Janaś                    Głogów               139.97  10918   78
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  38 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  39 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.35  27313  196
  40 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.86  19162  138
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.90  23718  172
  44 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.01  11646   85
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  16137  118
  47 Irena Sołdan                   Sopot                136.73  25978  190
  48 Robert Kamiński                Warszawa             136.16  25462  187
  49 Marek Syczuk                   Warszawa             136.01  19858  146
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.77  19415  143
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.41  25593  189
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  57 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  58 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  59 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  61 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.24   9128   68
  62 Kacper Zegadło                 Warszawa             134.23  25637  191
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.66   8153   61
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  70 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.30  14396  108
  71 Piotr Broda                    Sandomierz           133.03  26074  196
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  73 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.88   6777   51
  74 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25184  190
  76 Radosław Jachna                Łódź                 132.29  20770  157
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.16  26036  197
  78 Marek Salamon                  Bytom                132.12  10966   83
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  132.07  16377  124
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  84 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  24569  188
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Janusz Krupiński               Bytom                130.42  21910  168
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.30  15636  120
  91 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               130.20  18098  139
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.73  10298   80
 100 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.57  19800  154
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 102 Jacek Pietruszka               Kraków               128.54  11826   92
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 105 Krzysztof Gibas                Kraków               127.61  24118  189
 106 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 107 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.26  10690   84
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  19978  158
 111 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 115 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            125.98  20409  162
 117 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.94  23298  185
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 119 Maciej Perzyński               Piła                 124.79  12105   97
 120 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 121 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 124 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.28  24731  199
 125 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 126 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 127 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.81   4457   36
 128 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 129 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.50  12597  102
 130 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.17  22540  183
 131 Alina Białobrzewska            Gdynia               123.15   7266   59
 132 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 133 Magdalena Kublik               Warszawa             123.05  19565  159
 134 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.01  24233  197
 135 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 137 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 139 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               122.47  15064  123
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.47  23881  195
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 146 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.02   6467   53
 147 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 148 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.51  24180  199
 150 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 151 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 154 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 155 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             120.63   7479   62
 156 Krzysztof Bonda                Białystok            120.51  11569   96
 157 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 158 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 160 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 161 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.25  18638  155
 162 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 163 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 164 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 165 Marta Świątkowska              Wrocław              119.82  20969  175
 166 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 167 Radosław Więch                 Warszawa             119.80  15694  131
 168 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 169 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.39  23519  197
 170 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 171 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 172 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 174 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 175 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 176 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 177 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 178 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 179 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.58  23597  199
 181 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 182 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 183 Michał Kolaj                   Ostróda              118.42  12671  107
 184 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 185 Marta Bajorek                  Warszawa             117.93  22524  191
 186 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 187 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 188 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 189 Rafał Stachowski               Police               117.75  12128  103
 190 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 192 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.40  16906  144
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 194 Jerzy Luter                    Bytom                117.07  19083  163
 195 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.73   7704   66
 196 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 199 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 200 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.16  13591  117
 201 Paweł Morga                    Warszawa             116.14  15331  132
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.07  16482  142
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Jacek Nowak                    Szczecin             115.35   5537   48
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.34  22375  194
 206 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 209 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 210 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.53  13973  122
 213 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 214 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 216 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             113.95  11965  105
 218 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 219 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 221 Sławomir Wolski                Wrocław              113.41  22568  199
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            113.16  15164  134
 223 Anna Niedzielko                Szczecin             112.82   7672   68
 224 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 225 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.50  10800   96
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.49  14961  133
 227 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 229 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             111.76   4247   38
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 231 Urszula Solarska               Łódź                 111.59  22095  198
 232 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.32   4564   41
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 236 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 237 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            110.24  14442  131
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 240 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.98  20126  183
 241 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 243 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 244 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.54  21799  199
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 247 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 248 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 249 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 250 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 251 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 255 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 256 Dominika Worona                Police               107.65  11411  106
 257 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 259 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 260 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 261 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 262 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 263 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 264 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 265 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          106.01   7527   71
 266 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.59  10770  102
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  16777  159
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 270 Aleksandra Brzeska             Piastów              105.38  11065  105
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 273 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 274 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.22   6839   65
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 276 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.85   9035   87
 279 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 280 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard             102.73  16231  158
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 283 Anna Arana                     Warszawa             102.56  10666  104
 284 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.47  19981  195
 285 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 286 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 287 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 288 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 290 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 293 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 294 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 299 Michał Landowski               Police                96.86  12882  133
 300 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 301 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              95.63  16639  174
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 304 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 306 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              92.31  10892  118
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 312 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 318 Agnieszka Dawid                Kraków                88.11   5815   66
 319 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 320 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.38   9672  116
 321 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 322 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 323 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 324 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.09   2838   35
 325 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 326 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 329 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 24-03-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   7 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   8 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.24   3056   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  12 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  13 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  14 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.21   2981   24
  16 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  18 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  19 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  23 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  24 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  26 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  27 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  32 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  33 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  34 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  35 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  36 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  37 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  38 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  39 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  40 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  43 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  44 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  45 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  47 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  48 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  50 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  51 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  52 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  53 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  54 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  55 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.23   2491   22
  56 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  57 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  59 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  60 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  61 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  62 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  63 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  64 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  65 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  66 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  67 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  68 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              133.26   2532   19
  69 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  70 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  71 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  72 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  73 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  74 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  75 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  76 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  77 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  78 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  79 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  80 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  81 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  82 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  83 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  84 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  86 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  87 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  88 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  89 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
  90 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  91 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  92 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  93 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  94 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  95 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  96 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
  97 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  98 Marcin  Baniewski              Pełczyce             152.17   1826   12
  99 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 100 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 101 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
 102 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 104 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.08   1645   12
 105 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 106 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 107 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 108 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 109 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 110 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 111 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 112 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 113 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 115 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 116 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 117 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 118 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 120 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 122 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 123 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 124 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 125 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 126 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 127 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 128 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 130 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 131 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 132 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 133 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 135 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 136 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 137 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 138 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 139 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 140 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 141 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 142 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 143 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 144 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 146 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 147 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 148 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 149 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 150 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 151 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 152 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 153 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 154 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 155 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 156 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 157 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 158 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 159 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 160 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 161 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 162 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 163 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 164 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 165 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 166 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 167 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 168 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 169 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 170 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 171 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 172 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 173 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 174 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 175 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 176 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 177 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 178 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 179 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 180 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 181 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 182 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 183 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 184 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 185 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 186 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 187 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 188 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 189 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 190 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 191 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 192 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 193 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 194 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 195 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 196 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 197 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 198 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 199 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 200 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 201 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 202 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 203 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 204 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 205 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 206 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 207 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 208 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 209 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 210 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 211 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 212 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 213 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 214 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 215 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 216 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 217 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 218 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 219 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 220 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 221 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 222 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 223 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 224 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 225 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 226 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 227 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 228 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 233 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 234 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 235 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 236 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 237 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 238 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 239 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 240 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 241 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 242 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 243 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 244 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 245 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 246 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 247 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 248 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 249 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 250 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 251 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 252 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 253 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 254 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 255 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 256 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 257 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 258 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 259 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 260 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 261 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 262 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 263 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 264 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 265 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 266 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 267 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 268 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 269 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 270 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 271 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 272 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 273 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 274 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 276 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 277 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 278 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 279 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 280 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 281 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 282 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 283 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 284 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 285 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 286 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 287 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 288 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 289 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 290 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 291 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 292 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 293 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 294 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 295 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 296 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 297 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 298 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 299 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 300 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 301 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 302 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 303 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 304 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 305 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 306 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 307 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 308 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 309 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 310 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 311 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 312 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 313 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 317 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 320 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 321 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 322 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 323 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 324 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 325 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 326 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 327 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 328 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 329 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 330 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 331 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 332 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 333 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 334 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie