Wójtowice 4
stycznia
Wójtowice 4- 6 stycznia VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XII Urodziny Siódemki
Wysokie Mazowieckie18
stycznia
Wysokie Mazowieckie 18-19 stycznia I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
Warszawa22
stycznia
Warszawa 22 stycznia Graj z Ochotą
Udany debiut Wysokiego Mazowieckiego, Kamil Górka najlepszy!18 - 19 stycznia 2014 — I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego MazowieckiegoWysokie Mazowieckie, 18 - 19 stycznia 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Udany debiut Wysokiego Mazowieckiego, Kamil Górka najlepszy!Po rocznej przerwie turnieje scrabblowe powróciły do województwa podlaskiego. Styczniowy turniej odbył się jednak nie w Białymstoku, Łomży czy Bielsku Podlaskim, lecz — po raz pierwszy — w Wysokiem Mazowieckiem. Pomimo swej nazwy miasto to leży jak najbardziej na Podlasiu — geograficznie i administracyjnie, natomiast historycznie przez całe stulecia było częścią Mazowsza.

Pomimo niezbyt sprzyjającej aury na turniej dotarło 55 zawodników, głównie z województwa podlaskiego i mazowieckiego. Do grona faworytów należeli, ze względu na najwyższy ranking oraz wcześniejsze sukcesy, byli mistrzowie Polski — Michał Alabrudziński, Krzysztof Mówka, Kamil Górka, Paweł JackowskiStanisław Rydzik. Nie zabrakło też innych turniejowych "wyjadaczy", wśród nich walczącego na swoim terenie Roberta Kamińskiego.

Po pierwszym dniu prowadził Kamil Górka, który oddał zaledwie pół punktu, po 6 punktów zgromadzili Paweł Jackowski i Marek Reda, zaś po 5 aż dziewięcioosobowa grupa pościgowa. W grupie tej znalazł się między innymi Szymon Dąbrowski, który pokonał kilku renomowanych zawodników — Krzysztofa Mówkę, Stanisława Rydzika i Miłosza Wrzałka. Przy takiej strukturze czołówki prawie niemożliwe wydawało się, że na podium może mieć szansę ktoś spoza niej. A jednak drugiego dnia Stanisław Rydzik i Michał Szorc wygrali po cztery partie, aby zasiąść do ostatniej rundy przy czołowych stołach — ten przy trzecim, ów przy drugim. O ile jednak Stanisław zdołał pokonać Pawła Jackowskiego i zająć trzecie miejsce, o tyle Michał musiał uznać wyższość Roberta Kamińskiego — dzięki wygranej pochodzący z Wysokiego Mazowieckiego gracz był ostatecznie drugi. Przy pierwszym stole zmierzyli się Kamil Górka i Marek Reda. Dość wysokie zwycięstwo odniósł w tej partii zawodnik z Krakowa i to on został pierwszym mistrzem Wysokiego Mazowieckiego. Kamil Górka zdobył w sumie aż 10,5 punktu wyprzedzając Roberta Kamińskiego i Stanisława Rydzika, którzy musieli się zadowolić dziewięcioma.

W turnieju wzięła udział trójka debiutantów, wszyscy z powiatu wysokomazowieckiego. Ponieważ w Miejskim Ośrodku Kultury powstaje klub scrabble, za rok może być ich znacznie więcej.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Wysokie Mazowieckie Panu Jarosławowi Siekierko, bez którego przychylności turniej nie mógłby się odbyć. Nie tylko życzliwością, ale i dużym zaangażowaniem wykazała się Pani Dyrektor Małgorzata Sałęga oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Za uczynność, za uśmiech, za cierpliwość, za zorganizowanie koncertu grupy Rock Przestępny, za zapewnienie turniejowi uroczystego rozpoczęcia i zakończenia, za wszystko — bardzo, bardzo gorąco dziękujemy!
Pomysł na turniej w Wysokiem Mazowieckiem zawdzięczamy Ewie Stypułkowskiej, która wraz z Anną Araną włożyła w jego zorganizowanie najwięcej pracy. Nad sprawami technicznymi i informatycznymi czuwał Marek Śledziński.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki z herbem miasta ufundowane przez Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie. Pozostałe nagrody zawdzięczamy Bankowi Gospodarki Żywnościowej, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Fundacji Umysł oraz sponsorom indywidualnym.

Z żalem opuszczamy Wysokie Mazowieckie, ale i z nadzieją, że za rok spotkamy się w tym miejscu w jeszcze szerszym gronie. Do zobaczenia!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem ul. Ludowa 19
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://umysl.org/turniej2013.php
Harmonogram18.01.2014 r. (sobota)
10.30 – rozpoczęcie zapisów na turniej i potwierdzania obecności (dla osób zapisanych przez interenet)
11.00 – rozpoczęcie turnieju
ok. godz. 14.00 (po 3 rundach) — godzinna przerwa obiadowa
ok. godz. 19.00 — zakończenie rozgrywek pierwszego dnia (po 7 rundach)

19.01.2014 r. niedziela
09.30 — rozpoczęcie rozgrywek drugiego dnia
ok. godz. 12.00 (po 3 rundach) — występ zespołu tanecznego Miejskiego Ośrodka Kultury
ok. godz. 14.30 — uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywieniePolecamy obiady w restauracji OSTERIA położonej 5 minut od miejsca gry. Menu i ceny dostępne na stronie www.osteria.com.pl. Właściciel prosi o wcześniejsze: deklaracje chęci zjedzenia obiadu (zaznaczenie opcji przy zapisach) i decyzję co będziecie chcieli zjeść, tak aby zamawianie i obsługa w czasie przerwy obiadowej poszły sprawnie.
Jeśli zgłosi się odpowiednia liczba osób ceny mogą ulec zmniejszeniu.
NoclegiDla osób przyjezdnych wynegocjowaliśmy zniżki w obiekcie hotelowym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Wawrzyńcach (8km od miejsca gry). Gospodarze oferują pokoje w dobrym standardzie turystycznym (łazienki w korytarzu).

Ceny na hasło "SCRABBLE" kształtują się następująco:
a) w pokojach 4-osobowych bez łazienek — 23,40 zł/1 osobodzień
b) w pokojach 1- lub 2-osobowych bez łazienek — 27 zł/1 osobodzień

- wyżywienie

a) śniadanie — 10,80 zł za 1 porcję
c) kolacja — 10,80 złza 1 porcję

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 86 275 89 99.

Inne noclegi:

Dom Gościnny U.H.P. "DALMA"
ul. Sienkiewicza 11
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel/fax: 086 275 — 23 – 89
tel kom: 606 — 941- 381

Cena: 150 zł za pokój z łazienką, 3- lub 4-osobowy.
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców, drobne upominki dla innych uczestników.
Dodatkowe atrakcjeWystęp zespołu tanecznego MAZOVIA
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa, fundacja@umysl.org; 606 433 699; MOK w Wysokiem Mazowieckiem
SponsorzyBank BGŻ Oddział w Wysokiem Mazowieckiem


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 151.32     10.5     4889     2065      609
  2 Robert          Kamiński             Warszawa               135.19      9.0     5009     1804      802
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.68      9.0     4931     1872      530
  4 Marek           Reda                 Piaseczno              142.97      9.0     4907     1898      863
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.84      8.0     4906     1817      563
  6 Michał          Szorc                Białystok              117.77      8.0     4894     1735      571
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.30      8.0     4887     1771      528
  8 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.45      8.0     4715     1788      380
  9 Justyna         Górka                Kraków                 145.25      8.0     4683     1712      624
 10 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.20      8.0     4616     1746      631
 11 Radosław        Więch                Warszawa               117.40      8.0     4464     1723      256
 12 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.05      7.0     4926     1510      727
 13 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.46      7.0     4824     1575      344
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.44      7.0     4709     1557      243
 15 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.10      7.0     4656     1551      366
 16 Rafał           Matczak              Milanówek              125.67      7.0     4613     1558      186
 17 Kamil           Kister               Puławy                 142.57      7.0     4515     1598      146
 18 Paweł           Maciejczuk           Białystok              112.35      7.0     4469     1615      332
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.21      7.0     4455     1683      -44
 20 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               119.43      7.0     4359     1665     -163
 21 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.55      6.0     4861     1428      519
 22 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.75      6.0     4777     1353      373
 23 Czesław         Grajewski            Białystok              120.81      6.0     4668     1561      207
 24 Anna            Biegańska            Białystok              113.40      6.0     4558     1469      111
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.61      6.0     4511     1571      -82
 26 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.28      6.0     4505     1417      208
 27 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              117.69      6.0     4457     1520      -53
 28 Józef           Burzyński            Ełk                    105.79      6.0     4416     1511     -223
 29 Bogdan          Kozłowski            Białystok              123.33      6.0     4388     1443       64
 30 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.50      6.0     4254     1483     -202
 31 Agnieszka       Biegańska            Białystok              113.20      6.0     4244     1535     -473
 32 Anna            Krynicka             Warszawa               113.01      6.0     4241     1484     -336
 33 Joanna          Jewtuch              Warszawa               130.31      5.0     4649     1340      125
 34 Dorota          Zielińska            Piaseczno              128.24      5.0     4479     1330      172
 35 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.77      5.0     4368     1336       -4
 36 Ewelina         Gruda                Białystok              100.00      5.0     4286     1286      134
 37 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.17      5.0     4255     1326     -114
 38 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  104.04      5.0     4238     1391     -555
 39 Krzysztof       Bonda                Białystok              120.95      5.0     4219     1409     -267
 40 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.46      5.0     4176     1444     -263
 41 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.20      5.0     4164     1328     -282
 42 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           106.12      5.0     3815     1228     -458
 43 Piotr           Broda                Sandomierz             130.56      4.5     4274     1411     -407
 44 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.72      4.0     4262     1185     -306
 45 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4172     1145     -182
 46 Anna            Arana                Warszawa               101.71      4.0     4075     1082       45
 47 Waldemar        Stankiewicz          Łomża                  100.00      3.5     4216     1138     -382
 48 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.07      3.5     4092     1116     -413
 49 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.5     3599     1023       63
 50 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        109.69      2.0     2087      602      -66
 51 Grzegorz        Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      1.0     1737      490     -613
 52 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.24      1.0      751      210      -46
 53 Andrzej         Choiński             Gródek                 100.00      0.5     1794      603    -3357
 54 Joanna          Czarkowska           Szepietowo-Wawrzyńce   100.00      0.5      881      141      115
 55 Anna            Fatyga               Szepietowo-Wawrzyńce   100.00      0.0      716      188     -646
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego



	Michał Alabrudziński 153.30 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             120.28 +  368: 290  170
    2    10 Marek          Reda                  142.97 -  260: 388   93
    3    18 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  441: 355  150
    4    11 Dorota         Zielińska             128.24 +  547: 284  178
    5     6 Rafał          Wesołowski            134.61 -  326: 409   85
    6    14 Krzysztof      Mówka                 152.05 +  445: 391  202
    7     7 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  595: 316  168
    8     1 Kamil          Górka                 151.32 -  341: 457  101
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              123.20 +  452: 405  173
   10     3 Paweł          Jackowski             149.84 +  379: 313  200
   11     3 Michał         Szorc                 117.77 -  306: 407   68
   12     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 +  427: 344  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Krzysztof Mówka 152.05 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  363: 370   69
    2    15 Ewelina        Gruda                 100.00 +  456: 275  150
    3    11 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  346: 438   62
    4    17 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  405: 408   63
    5    19 Rafał          Matczak               125.67 +  384: 340  176
    6    14 Michał         Alabrudziński         153.30 -  391: 445  103
    7    16 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  331: 414   90
    8    22 Janina         Grajewska             100.00 +  395: 250  150
    9    22 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  463: 322  156
   10    17 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  556: 297  154
   11    11 Marianna       Kozłowska             112.46 +  385: 322  162
   12     9 Czesław        Grajewski             120.81 +  451: 318  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Kamil Górka 151.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Szorc                 117.77 +  547: 323  168
    2     2 Piotr          Broda                 130.56 =  364: 364  131
    3     6 Dorota         Zielińska             128.24 +  410: 300  178
    4     3 Stanisław      Rydzik                137.68 +  420: 320  188
    5     1 Czesław        Grajewski             120.81 +  342: 341  171
    6     1 Marek          Reda                  142.97 +  415: 400  193
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 +  412: 338  188
    8     1 Michał         Alabrudziński         153.30 +  457: 341  203
    9     1 Paweł          Jackowski             149.84 +  332: 321  200
   10     1 Radosław       Więch                 117.40 +  375: 371  167
   11     1 Robert         Kamiński              135.19 -  358: 510   85
   12     1 Marek          Reda                  142.97 +  457: 351  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2065  / 12 172.08




	Paweł Jackowski 149.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  480: 326  168
    2     4 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  366: 310  171
    3     7 Piotr          Broda                 130.56 +  474: 363  181
    4     2 Marek          Reda                  142.97 -  345: 365   93
    5     3 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  384: 359  192
    6     4 Stanisław      Rydzik                137.68 +  431: 389  188
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              123.20 +  474: 349  173
    8     2 Czesław        Grajewski             120.81 +  395: 370  171
    9     1 Kamil          Górka                 151.32 -  321: 332  101
   10     3 Michał         Alabrudziński         153.30 -  313: 379  103
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 +  497: 341  188
   12     3 Stanisław      Rydzik                137.68 -  426: 460   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Justyna Górka 145.25 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Więch                 117.40 +  376: 329  167
    2     7 Rafał          Wesołowski            134.61 -  334: 420   85
    3     9 Joanna         Jewtuch               130.31 +  428: 330  180
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  337: 380   88
    5    10 Maciej         Sancewicz             132.75 -  412: 442   83
    6    15 Sebastian      Orzelski              109.69 +  426: 231  160
    7    14 Marianna       Kozłowska             112.46 -  320: 362   62
    8    18 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  446: 323  173
    9    12 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  444: 249  163
   10     9 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  350: 343  168
   11     9 Kamil          Kister                142.57 +  429: 324  193
   12     5 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  381: 326  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Miłosz Wrzałek 144.55 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  315: 392   66
    2    16 Anna           Biegańska             113.40 +  498: 292  163
    3    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  419: 292  150
    4     5 Rafał          Matczak               125.67 +  423: 335  176
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  400: 444   73
    6     8 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  356: 406   69
    7    12 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  448: 314  163
    8     8 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  467: 323  154
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  349: 392   88
   10     5 Stanisław      Rydzik                137.68 -  356: 369   88
   11    12 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  474: 363  171
   12     8 Radosław       Więch                 117.40 -  356: 420   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Marek Reda 142.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  437: 291  165
    2    10 Michał         Alabrudziński         153.30 +  388: 260  203
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              123.20 +  376: 337  173
    4     2 Paweł          Jackowski             149.84 +  365: 345  200
    5     2 Zbigniew       Rybak                 116.21 +  449: 305  166
    6     1 Kamil          Górka                 151.32 -  400: 415  101
    7     2 Czesław        Grajewski             120.81 +  427: 358  171
    8     3 Robert         Kamiński              135.19 +  410: 354  185
    9     2 Rafał          Wesołowski            134.61 +  553: 223  185
   10     2 Michał         Szorc                 117.77 -  348: 367   68
   11     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 +  403: 332  180
   12     1 Kamil          Górka                 151.32 -  351: 457  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Kamil Kister 142.57 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Biegańska             113.40 +  373: 349  163
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  388: 367  179
    3     5 Grzegorz       Łukasik               141.77 -  331: 388   92
    4    10 Robert         Kamiński              135.19 -  308: 433   85
    5    17 Paweł          Maciejczuk            112.35 +  418: 316  162
    6     6 Joanna         Jewtuch               130.31 +  375: 358  180
    7     9 Radosław       Więch                 117.40 -  318: 330   67
    8    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  311: 427   80
    9    15 Józef          Burzyński             105.79 +  491: 254  156
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 +  449: 384  183
   11     9 Justyna        Górka                 145.25 -  324: 429   95
   12    12 Józef          Burzyński             105.79 +  429: 334  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Grzegorz Łukasik 141.77 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  433: 345  163
    2    12 Józef          Burzyński             105.79 +  427: 329  156
    3     5 Kamil          Kister                142.57 +  388: 331  193
    4     4 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  354: 419   66
    5     3 Paweł          Jackowski             149.84 -  359: 384  100
    6    13 Piotr          Broda                 130.56 -  300: 359   81
    7    17 Anna           Krynicka              113.01 -  355: 523   63
    8    20 Dorota         Ostrowska             110.20 -  342: 403   60
    9    23 Tomasz A.      Praga                 100.17 -  305: 367   50
   10    21 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  348: 351   73
   11    23 Janina         Grajewska             100.00 +  385: 207  150
   12    20 Piotr          Broda                 130.56 +  372: 354  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Piotr Pietuchowski 140.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Krynicka              113.01 +  453: 337  163
    2     6 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  279: 483   66
    3    21 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  413: 367  154
    4    14 Piotr          Broda                 130.56 -  340: 393   81
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  361: 364   65
    6    18 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  422: 274  154
    7    16 Krzysztof      Mówka                 152.05 +  414: 331  202
    8    13 Paweł          Maciejczuk            112.35 +  370: 362  162
    9     6 Michał         Szorc                 117.77 -  416: 457   68
   10    13 Marianna       Kozłowska             112.46 +  419: 352  162
   11     8 Rafał          Wesołowski            134.61 +  496: 365  185
   12     5 Justyna        Górka                 145.25 -  326: 381   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Karol Wyrębkiewicz 138.45 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marianna       Kozłowska             112.46 +  483: 254  162
    2     3 Stanisław      Rydzik                137.68 -  345: 411   88
    3    10 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  398: 318  171
    4     6 Justyna        Górka                 145.25 +  380: 337  195
    5     8 Anna           Krynicka              113.01 +  467: 284  163
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 +  387: 377  183
    7     1 Kamil          Górka                 151.32 -  338: 412  101
    8     4 Rafał          Wesołowski            134.61 -  313: 447   85
    9     4 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  392: 349  195
   10     7 Szymon         Dąbrowski             119.43 +  428: 333  169
   11     5 Paweł          Jackowski             149.84 -  341: 497  100
   12     6 Rafał          Matczak               125.67 +  443: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Stanisław Rydzik 137.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Maciejczuk            112.35 +  406: 341  162
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 +  411: 345  188
    3     3 Zbigniew       Rybak                 116.21 +  445: 386  166
    4     3 Kamil          Górka                 151.32 -  320: 420  101
    5     5 Robert         Kamiński              135.19 +  395: 358  185
    6     4 Paweł          Jackowski             149.84 -  389: 431  100
    7     8 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  358: 359   69
    8    11 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  478: 330  171
    9     8 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  415: 370  168
   10     5 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  369: 356  195
   11     4 Radosław       Więch                 117.40 +  485: 279  167
   12     3 Paweł          Jackowski             149.84 +  460: 426  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Robert Kamiński 135.19 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Ostrowska             110.20 +  441: 342  160
    2     9 Szymon         Dąbrowski             119.43 +  385: 354  169
    3     1 Czesław        Grajewski             120.81 -  360: 389   71
    4    10 Kamil          Kister                142.57 +  433: 308  193
    5     5 Stanisław      Rydzik                137.68 -  358: 395   88
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  377: 306  165
    7     4 Michał         Szorc                 117.77 +  474: 296  168
    8     3 Marek          Reda                  142.97 -  354: 410   93
    9     9 Marianna       Kozłowska             112.46 +  359: 358  162
   10     6 Zbigniew       Rybak                 116.21 +  466: 341  166
   11     1 Kamil          Górka                 151.32 +  510: 358  201
   12     2 Michał         Szorc                 117.77 +  492: 350  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Rafał Wesołowski 134.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  452: 252  156
    2     7 Justyna        Górka                 145.25 +  420: 334  195
    3     4 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  359: 345  173
    4     1 Czesław        Grajewski             120.81 -  329: 359   71
    5     6 Michał         Alabrudziński         153.30 +  409: 326  203
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  328: 368   73
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 +  401: 392  183
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 +  447: 313  188
    9     2 Marek          Reda                  142.97 -  223: 553   93
   10     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  433: 499   80
   11     8 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  365: 496   90
   12    11 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  345: 356   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Andrzej Kwiatkowski 133.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Józef          Burzyński             105.79 -  345: 355   56
    2    17 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  436: 248  150
    3    17 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  436: 300  165
    4     8 Szymon         Dąbrowski             119.43 +  388: 320  169
    5     9 Piotr          Broda                 130.56 +  411: 345  181
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  377: 387   88
    7     6 Rafał          Wesołowski            134.61 -  392: 401   85
    8     9 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  354: 444   68
    9    11 Anna           Biegańska             113.40 +  378: 365  163
   10    10 Kamil          Kister                142.57 -  384: 449   93
   11    13 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  409: 353  163
   12    10 Dorota         Rudzińska             120.28 +  346: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Maciej Sancewicz 132.75 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  423: 249  154
    2    14 Tomasz A.      Praga                 100.17 -  339: 380   50
    3    19 Marianna       Kozłowska             112.46 -  347: 425   62
    4    23 Ewelina        Gruda                 100.00 +  503: 270  150
    5    10 Justyna        Górka                 145.25 +  442: 412  195
    6     9 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  352: 438   68
    7    13 Krzysztof      Bonda                 120.95 -  359: 379   71
    8    17 Anna           Biegańska             113.40 -  375: 433   63
    9    21 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  433: 414  150
   10    15 Józef          Burzyński             105.79 -  325: 427   56
   11    18 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  487: 318  154
   12    14 Joanna         Jewtuch               130.31 +  392: 259  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Piotr Broda 130.56 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  414: 332  154
    2     2 Kamil          Górka                 151.32 =  364: 364  151
    3     7 Paweł          Jackowski             149.84 -  363: 474  100
    4    14 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  393: 340  190
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  345: 411   83
    6    13 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  359: 300  192
    7    10 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  307: 412   62
    8    14 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  316: 400   65
    9    18 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  387: 358  179
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  308: 436   73
   11    15 Dorota         Rudzińska             120.28 -  364: 482   70
   12    20 Grzegorz       Łukasik               141.77 -  354: 372   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.46 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 101.71 +  421: 240  152
    2     1 Czesław        Grajewski             120.81 -  385: 398   71
    3    14 Józef          Burzyński             105.79 -  328: 438   56
    4    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  453: 301  150
    5    13 Dorota         Zielińska             128.24 +  385: 364  178
    6    12 Anna           Krynicka              113.01 +  430: 391  163
    7     5 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  352: 374   66
    8    10 Kamil          Kister                142.57 +  427: 311  193
    9    10 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  468: 400  165
   10     4 Rafał          Wesołowski            134.61 +  499: 433  185
   11     2 Marek          Reda                  142.97 -  332: 403   93
   12     4 Michał         Alabrudziński         153.30 -  344: 427  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Joanna Jewtuch 130.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  460: 399  150
    2     5 Dorota         Zielińska             128.24 -  408: 466   78
    3     9 Justyna        Górka                 145.25 -  330: 428   95
    4    16 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  400: 365  154
    5    11 Anna           Biegańska             113.40 +  532: 347  163
    6     6 Kamil          Kister                142.57 -  358: 375   93
    7    11 Łukasz         Wojciechowski         104.04 -  315: 358   54
    8    16 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  359: 394   63
    9    19 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  378: 327  173
   10    16 Krzysztof      Bonda                 120.95 -  396: 416   71
   11    17 Anna           Krynicka              113.01 +  454: 257  163
   12    14 Maciej         Sancewicz             132.75 -  259: 392   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Waldemar Czerwoniec 128.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  446: 324  150
    2     8 Kamil          Kister                142.57 -  367: 388   93
    3    13 Rafał          Matczak               125.67 -  330: 453   76
    4    19 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  371: 298  171
    5    15 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  365: 369   69
    6    16 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  356: 424   62
    7    20 Dorota         Ostrowska             110.20 -  351: 359   60
    8    23 Ewelina        Gruda                 100.00 +  338: 317  150
    9    18 Piotr          Broda                 130.56 -  358: 387   81
   10    20 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  385: 336  150
   11    20 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  277: 523   73
   12    21 Ewelina        Gruda                 100.00 -  318: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Dorota Zielińska 128.24 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janina         Grajewska             100.00 +  392: 283  150
    2     5 Joanna         Jewtuch               130.31 +  466: 408  180
    3     6 Kamil          Górka                 151.32 -  300: 410  101
    4    11 Michał         Alabrudziński         153.30 -  284: 547  103
    5    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  364: 385   80
    6    17 Dorota         Ostrowska             110.20 +  440: 186  160
    7    18 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  350: 354   65
    8    21 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  437: 323  150
    9    14 Anna           Krynicka              113.01 -  350: 360   63
   10    18 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  395: 398   63
   11    19 Anna           Arana                 101.71 +  324: 274  152
   12    15 Anna           Biegańska             113.40 -  377: 379   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Rafał Matczak 125.67 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewelina        Gruda                 100.00 +  360: 318  150
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  329: 445   73
    3    13 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  453: 330  179
    4     5 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  335: 423   95
    5    19 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  340: 384  102
    6    21 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  486: 312  150
    7    15 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  390: 387  173
    8    12 Marianna       Kozłowska             112.46 -  378: 393   62
    9    13 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  424: 360  154
   10    11 Anna           Krynicka              113.01 +  359: 347  163
   11    10 Szymon         Dąbrowski             119.43 +  443: 285  169
   12     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  316: 443   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Bogdan Kozłowski 123.33 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  429: 307  150
    2    13 Joanna         Czarkowska            100.00 +  383: 284  150
    3     4 Rafał          Wesołowski            134.61 -  345: 359   85
    4    12 Marianna       Kozłowska             112.46 -  265: 397   62
    5    16 Józef          Burzyński             105.79 +  393: 328  156
    6     7 Michał         Szorc                 117.77 -  245: 532   68
    7    15 Rafał          Matczak               125.67 -  387: 390   76
    8    18 Justyna        Górka                 145.25 -  323: 446   95
    9    19 Joanna         Jewtuch               130.31 -  327: 378   80
   10    21 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  351: 348  192
   11    20 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  523: 277  179
   12    16 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  417: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Krzysztof Sporczyk 123.20 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Choiński              100.00 +  436: 115  150
    2    11 Rafał          Matczak               125.67 +  445: 329  176
    3     2 Marek          Reda                  142.97 -  337: 376   93
    4     7 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  380: 307  168
    5     4 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  444: 400  195
    6     5 Rafał          Wesołowski            134.61 +  368: 328  185
    7     3 Paweł          Jackowski             149.84 -  349: 474  100
    8     5 Radosław       Więch                 117.40 -  312: 314   67
    9     5 Michał         Alabrudziński         153.30 -  405: 452  103
   10    12 Piotr          Broda                 130.56 +  436: 308  181
   11     7 Zbigniew       Rybak                 116.21 +  322: 309  166
   12     7 Paweł          Maciejczuk            112.35 +  382: 273  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Krzysztof Bonda 120.95 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  399: 258  150
    2     4 Paweł          Jackowski             149.84 -  310: 366  100
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  318: 398   88
    4    19 Waldemar       Czerwoniec            128.72 -  298: 371   79
    5    20 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  391: 334  150
    6    22 Anna           Biegańska             113.40 +  394: 315  163
    7    13 Maciej         Sancewicz             132.75 +  379: 359  183
    8    11 Stanisław      Rydzik                137.68 -  330: 478   88
    9    16 Dorota         Rudzińska             120.28 -  311: 381   70
   10    16 Joanna         Jewtuch               130.31 +  416: 396  180
   11    12 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  363: 474   95
   12    17 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  310: 356   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Czesław Grajewski 120.81 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Fatyga                100.00 +  563: 253  150
    2     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 +  398: 385  180
    3     1 Robert         Kamiński              135.19 +  389: 360  185
    4     1 Rafał          Wesołowski            134.61 +  359: 329  185
    5     1 Kamil          Górka                 151.32 -  341: 342  101
    6     3 Radosław       Więch                 117.40 +  436: 353  167
    7     2 Marek          Reda                  142.97 -  358: 427   93
    8     2 Paweł          Jackowski             149.84 -  370: 395  100
    9     7 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  390: 420   66
   10     8 Dorota         Rudzińska             120.28 +  487: 315  170
   11     6 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  259: 431   62
   12     9 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  318: 451  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Dorota Rudzińska 120.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.30 -  290: 368  103
    2    19 Dorota         Ostrowska             110.20 +  377: 333  160
    3    15 Radosław       Więch                 117.40 -  362: 399   67
    4    18 Anna           Biegańska             113.40 -  318: 320   63
    5    25 Janina         Grajewska             100.00 +  494: 242  150
    6    19 Łukasz         Wojciechowski         104.04 -  403: 404   54
    7    19 Sebastian      Orzelski              109.69 +  381: 370  160
    8    19 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  379: 353  154
    9    16 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  381: 311  171
   10     8 Czesław        Grajewski             120.81 -  315: 487   71
   11    15 Piotr          Broda                 130.56 +  482: 364  181
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  323: 346   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Szymon Dąbrowski 119.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 152.05 +  370: 363  202
    2     9 Robert         Kamiński              135.19 -  354: 385   85
    3     8 Michał         Szorc                 117.77 +  386: 323  168
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  320: 388   83
    5    15 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  369: 365  179
    6     8 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  406: 356  195
    7     8 Stanisław      Rydzik                137.68 +  359: 358  188
    8     6 Zbigniew       Rybak                 116.21 +  449: 330  166
    9     3 Radosław       Więch                 117.40 -  300: 392   67
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  333: 428   88
   11    10 Rafał          Matczak               125.67 -  285: 443   76
   12    13 Katarzyna      Ślusarska             117.69 +  428: 391  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Krzysztof Bukowski 119.24 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Józef          Burzyński             105.79 -  341: 448   56
    9    20 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  410: 349  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     210  /  2 105.00




	Michał Szorc 117.77 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 151.32 -  323: 547  101
    2    27 Andrzej        Choiński              100.00 +  558: 176  150
    3     8 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  323: 386   69
    4    15 Dorota         Ostrowska             110.20 +  393: 343  160
    5    12 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  459: 292  163
    6     7 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  532: 245  173
    7     4 Robert         Kamiński              135.19 -  296: 474   85
    8     7 Anna           Krynicka              113.01 +  429: 298  163
    9     6 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  457: 416  190
   10     2 Marek          Reda                  142.97 +  367: 348  193
   11     3 Michał         Alabrudziński         153.30 +  407: 306  203
   12     2 Robert         Kamiński              135.19 -  350: 492   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Katarzyna Ślusarska 117.69 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             149.84 -  326: 480  100
    2    24 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  424: 266  156
    3    20 Joanna         Czarkowska            100.00 +  383: 297  150
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  307: 380   73
    5    14 Sebastian      Orzelski              109.69 +  336: 282  160
    6     9 Maciej         Sancewicz             132.75 +  438: 352  183
    7     7 Michał         Alabrudziński         153.30 -  316: 595  103
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 +  444: 354  183
    9     8 Stanisław      Rydzik                137.68 -  370: 415   88
   10     9 Justyna        Górka                 145.25 -  343: 350   95
   11    16 Dorota         Ostrowska             110.20 +  379: 311  160
   12    13 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  391: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Radosław Więch 117.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 145.25 -  329: 376   95
    2    23 Anna           Fatyga                100.00 +  464: 211  150
    3    15 Dorota         Rudzińska             120.28 +  399: 362  170
    4     9 Józef          Burzyński             105.79 +  417: 371  156
    5     7 Marianna       Kozłowska             112.46 +  396: 306  162
    6     3 Czesław        Grajewski             120.81 -  353: 436   71
    7     9 Kamil          Kister                142.57 +  330: 318  193
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              123.20 +  314: 312  173
    9     3 Szymon         Dąbrowski             119.43 +  392: 300  169
   10     1 Kamil          Górka                 151.32 -  371: 375  101
   11     4 Stanisław      Rydzik                137.68 -  279: 485   88
   12     8 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  420: 356  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Zbigniew Rybak 116.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.55 +  392: 315  195
    2     6 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  483: 279  190
    3     3 Stanisław      Rydzik                137.68 -  386: 445   88
    4     4 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  419: 354  192
    5     2 Marek          Reda                  142.97 -  305: 449   93
    6    10 Marianna       Kozłowska             112.46 +  340: 333  162
    7     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 +  374: 352  180
    8     6 Szymon         Dąbrowski             119.43 -  330: 449   69
    9     7 Czesław        Grajewski             120.81 +  420: 390  171
   10     6 Robert         Kamiński              135.19 -  341: 466   85
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  309: 322   73
   12    11 Rafał          Wesołowski            134.61 +  356: 345  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Jerzy Krzyżewski 114.50 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  142.97 -  291: 437   93
    2    18 Agnieszka      Biegańska             113.20 +  354: 342  163
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  300: 436   83
    4    22 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  387: 322  150
    5    18 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  364: 361  190
    6    11 Robert         Kamiński              135.19 -  306: 377   85
    7    18 Dorota         Zielińska             128.24 +  354: 350  178
    8    14 Piotr          Broda                 130.56 +  400: 316  181
    9    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  400: 468   80
   10    14 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  353: 377   62
   11    14 Józef          Burzyński             105.79 -  361: 368   56
   12    18 Marianna       Kozłowska             112.46 +  384: 302  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Anna Biegańska 113.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Kister                142.57 -  349: 373   93
    2    16 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  292: 498   95
    3    24 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  505: 216  156
    4    18 Dorota         Rudzińska             120.28 +  320: 318  170
    5    11 Joanna         Jewtuch               130.31 -  347: 532   80
    6    22 Krzysztof      Bonda                 120.95 -  315: 394   71
    7    22 Ewelina        Gruda                 100.00 +  399: 345  150
    8    17 Maciej         Sancewicz             132.75 +  433: 375  183
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  365: 378   83
   10    19 Dorota         Ostrowska             110.20 -  309: 402   60
   11    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  545: 239  150
   12    15 Dorota         Zielińska             128.24 +  379: 377  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Agnieszka Biegańska 113.20 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Łukasik               141.77 -  345: 433   92
    2    18 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  342: 354   65
    3    22 Janina         Grajewska             100.00 +  354: 316  150
    4    17 Krzysztof      Mówka                 152.05 +  408: 405  202
    5    12 Michał         Szorc                 117.77 -  292: 459   68
    6    20 Józef          Burzyński             105.79 +  439: 385  156
    7    12 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  314: 448   95
    8    16 Joanna         Jewtuch               130.31 +  394: 359  180
    9    12 Justyna        Górka                 145.25 -  249: 444   95
   10    18 Dorota         Zielińska             128.24 +  398: 395  178
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  353: 409   83
   12    17 Krzysztof      Bonda                 120.95 +  356: 310  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Anna Krynicka 113.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  337: 453   90
    2    21 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  323: 220  150
    3    16 Sebastian      Orzelski              109.69 +  372: 358  160
    4    13 Paweł          Maciejczuk            112.35 +  349: 344  162
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  284: 467   88
    6    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  391: 430   80
    7    17 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  523: 355  192
    8     7 Michał         Szorc                 117.77 -  298: 429   68
    9    14 Dorota         Zielińska             128.24 +  360: 350  178
   10    11 Rafał          Matczak               125.67 -  347: 359   76
   11    17 Joanna         Jewtuch               130.31 -  257: 454   80
   12    19 Dorota         Ostrowska             110.20 +  400: 358  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Marianna Kozłowska 112.46 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          138.45 -  254: 483   88
    2    22 Łukasz         Wojciechowski         104.04 +  372: 363  154
    3    19 Maciej         Sancewicz             132.75 +  425: 347  183
    4    12 Bogdan         Kozłowski             123.33 +  397: 265  173
    5     7 Radosław       Więch                 117.40 -  306: 396   67
    6    10 Zbigniew       Rybak                 116.21 -  333: 340   66
    7    14 Justyna        Górka                 145.25 +  362: 320  195
    8    12 Rafał          Matczak               125.67 +  393: 378  176
    9     9 Robert         Kamiński              135.19 -  358: 359   85
   10    13 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  352: 419   90
   11    11 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  322: 385  102
   12    18 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  302: 384   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Paweł Maciejczuk 112.35 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                137.68 -  341: 406   88
    2    20 Janina         Grajewska             100.00 +  367: 297  150
    3    11 Krzysztof      Mówka                 152.05 +  438: 346  202
    4    13 Anna           Krynicka              113.01 -  344: 349   63
    5    17 Kamil          Kister                142.57 -  316: 418   93
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  424: 356  179
    7    10 Piotr          Broda                 130.56 +  412: 307  181
    8    13 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  362: 370   90
    9    17 Dorota         Ostrowska             110.20 +  384: 294  160
   10    14 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  377: 353  165
   11     6 Czesław        Grajewski             120.81 +  431: 259  171
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  273: 382   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Dorota Ostrowska 110.20 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              135.19 -  342: 441   85
    2    19 Dorota         Rudzińska             120.28 -  333: 377   70
    3    23 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  429: 284  150
    4    15 Michał         Szorc                 117.77 -  343: 393   68
    5    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  404: 346  150
    6    17 Dorota         Zielińska             128.24 -  186: 440   78
    7    20 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  359: 351  179
    8    20 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  403: 342  192
    9    17 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  294: 384   62
   10    19 Anna           Biegańska             113.40 +  402: 309  163
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  311: 379   68
   12    19 Anna           Krynicka              113.01 -  358: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Sebastian Orzelski 109.69 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  460: 342  154
    3    16 Anna           Krynicka              113.01 -  358: 372   63
    4    20 Anna           Arana                 101.71 +  386: 296  152
    5    14 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  282: 336   68
    6    15 Justyna        Górka                 145.25 -  231: 426   95
    7    19 Dorota         Rudzińska             120.28 -  370: 381   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Maciej Sylwestrzuk 106.12 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            134.61 -  252: 452   85
    2    24 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  266: 424   68
    3    24 Anna           Biegańska             113.40 -  216: 505   63
    4    25 Janina         Grajewska             100.00 +  315: 288  150
    5    24 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  335: 362   50
    6    24 Anna           Arana                 101.71 +  348: 336  152
    7    23 Maciej         Dąbrowski             104.07 -  356: 383   54
    8    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  342: 310  150
    9    22 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  322: 463  102
   10    23 Tomasz A.      Praga                 100.17 -  266: 386   50
   11    25 Andrzej        Choiński              100.00 +  458:  75  150
   12    23 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  339: 289  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Józef Burzyński 105.79 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 +  355: 345  183
    2    12 Grzegorz       Łukasik               141.77 -  329: 427   92
    3    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 +  438: 328  180
    4     9 Radosław       Więch                 117.40 -  371: 417   67
    5    16 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  328: 393   73
    6    20 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  385: 439   63
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  379: 343  150
    8    15 Krzysztof      Bukowski              119.24 +  448: 341  169
    9    15 Kamil          Kister                142.57 -  254: 491   93
   10    15 Maciej         Sancewicz             132.75 +  427: 325  183
   11    14 Jerzy          Krzyżewski            114.50 +  368: 361  165
   12    12 Kamil          Kister                142.57 -  334: 429   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Maciej Dąbrowski 104.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Sancewicz             132.75 -  249: 423   83
    2    25 Sebastian      Orzelski              109.69 -  342: 460   60
    3    27 Andrzej        Choiński              100.00 +  451: 220  150
    4    16 Joanna         Jewtuch               130.31 -  365: 400   80
    5    22 Anna           Arana                 101.71 +  373: 356  152
    6    18 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  274: 422   90
    7    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  383: 356  156
    8    19 Dorota         Rudzińska             120.28 -  353: 379   70
    9    20 Krzysztof      Bukowski              119.24 -  349: 410   69
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 =  318: 318  100
   11    22 Tomasz A.      Praga                 100.17 -  346: 422   50
   12    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 -  289: 339   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Łukasz Wojciechowski 104.04 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 130.56 -  332: 414   81
    2    22 Marianna       Kozłowska             112.46 -  363: 372   62
    3    21 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  367: 413   90
    4    24 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  333: 285  150
    5    23 Ewelina        Gruda                 100.00 +  402: 308  150
    6    19 Dorota         Rudzińska             120.28 +  404: 403  170
    7    11 Joanna         Jewtuch               130.31 +  358: 315  180
    8     8 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  323: 467   95
    9    13 Rafał          Matczak               125.67 -  360: 424   76
   10    17 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  297: 556  102
   11    18 Maciej         Sancewicz             132.75 -  318: 487   83
   12    22 Anna           Arana                 101.71 +  381: 349  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Anna Arana 101.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  240: 421   80
    2    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  354: 367   50
    3    25 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  392: 293  150
    4    20 Sebastian      Orzelski              109.69 -  296: 386   60
    5    22 Maciej         Dąbrowski             104.07 -  356: 373   54
    6    24 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 -  336: 348   56
    7    25 Andrzej        Choiński              100.00 +  414: 187  150
    8    24 Tomasz A.      Praga                 100.17 -  307: 377   50
    9    24 Ewelina        Gruda                 100.00 +  376: 343  150
   10    24 Janina         Grajewska             100.00 +  381: 230  150
   11    19 Dorota         Zielińska             128.24 -  274: 324   78
   12    22 Łukasz         Wojciechowski         104.04 -  349: 381   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Tomasz A. Praga 100.17 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Jewtuch               130.31 -  399: 460   80
    2    14 Maciej         Sancewicz             132.75 +  380: 339  183
    3    18 Michał         Alabrudziński         153.30 -  355: 441  103
    4    22 Jerzy          Krzyżewski            114.50 -  322: 387   65
    5    20 Krzysztof      Bonda                 120.95 -  334: 391   71
    6    23 Ewelina        Gruda                 100.00 -  332: 372   50
    7    24 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  303: 338   50
    8    24 Anna           Arana                 101.71 +  377: 307  152
    9    23 Grzegorz       Łukasik               141.77 +  367: 305  192
   10    23 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  386: 266  156
   11    22 Maciej         Dąbrowski             104.07 +  422: 346  154
   12    16 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  278: 417   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Czerwoniec            128.72 -  324: 446   79
    2    26 Anna           Arana                 101.71 +  367: 354  152
    3    12 Miłosz         Wrzałek               144.55 -  292: 419   95
    4    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.46 -  301: 453   80
    5    21 Dorota         Ostrowska             110.20 -  346: 404   60
    6    25 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  367: 234  150
    7    21 Józef          Burzyński             105.79 -  343: 379   56
    8    25 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 -  310: 342   56
    9    25 Andrzej        Choiński              100.00 +  562:  57  150
   10    22 Maciej         Dąbrowski             104.07 =  318: 318  104
   11    21 Anna           Biegańska             113.40 -  239: 545   63
   12    24 Waldemar       Stankiewicz           100.00 =  403: 403  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Andrzej Choiński 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              123.20 -  115: 436   73
    2    27 Michał         Szorc                 117.77 -  176: 558   68
    3    27 Maciej         Dąbrowski             104.07 -  220: 451   54
    4    26 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  121: 535   50
    5    26 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 -  218: 257   50
    6    26 Janina         Grajewska             100.00 -  193: 402   50
    7    25 Anna           Arana                 101.71 -  187: 414   52
    8    26 PAUZA
    9    25 Sylwia         Buks                  100.00 -   57: 562   50
   10    25 Ewelina        Gruda                 100.00 -   62: 612   50
   11    25 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 -   75: 458   56
   12    25 Janina         Grajewska             100.00 -   70: 466   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  / 11  54.82




	Joanna Czarkowska 100.00 Szepietowo-Wawrzyńce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  284: 383   73
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             117.69 -  297: 383   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     141  /  2  70.50




	Anna Fatyga 100.00 Szepietowo-Wawrzyńce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Czesław        Grajewski             120.81 -  253: 563   71
    2    23 Radosław       Więch                 117.40 -  211: 464   67
    3    26 Ewelina        Gruda                 100.00 -  252: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     188  /  3  62.67




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Zielińska             128.24 -  283: 392   78
    2    20 Paweł          Maciejczuk            112.35 -  297: 367   62
    3    22 Agnieszka      Biegańska             113.20 -  316: 354   63
    4    25 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 -  288: 315   56
    5    25 Dorota         Rudzińska             120.28 -  242: 494   70
    6    26 Andrzej        Choiński              100.00 +  402: 193  150
    7    26 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  318: 190  150
    8    22 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  250: 395  102
    9    26 PAUZA
   10    24 Anna           Arana                 101.71 -  230: 381   52
   11    23 Grzegorz       Łukasik               141.77 -  207: 385   92
   12    25 Andrzej        Choiński              100.00 +  466:  70  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 11  93.18




	Ewelina Gruda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Matczak               125.67 -  318: 360   76
    2    15 Krzysztof      Mówka                 152.05 -  275: 456  102
    3    26 Anna           Fatyga                100.00 +  335: 252  150
    4    23 Maciej         Sancewicz             132.75 -  270: 503   83
    5    23 Łukasz         Wojciechowski         104.04 -  308: 402   54
    6    23 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  372: 332  150
    7    22 Anna           Biegańska             113.40 -  345: 399   63
    8    23 Waldemar       Czerwoniec            128.72 -  317: 338   79
    9    24 Anna           Arana                 101.71 -  343: 376   52
   10    25 Andrzej        Choiński              100.00 +  612:  62  150
   11    24 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  401: 354  150
   12    21 Waldemar       Czerwoniec            128.72 +  390: 318  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Waldemar Stankiewicz 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogdan         Kozłowski             123.33 -  307: 429   73
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.10 -  248: 436   83
    3    23 Dorota         Ostrowska             110.20 -  284: 429   60
    4    26 Andrzej        Choiński              100.00 +  535: 121  150
    5    24 Maciej         Sylwestrzuk           106.12 +  362: 335  156
    6    21 Rafał          Matczak               125.67 -  312: 486   76
    7    24 Tomasz A.      Praga                 100.17 +  338: 303  150
    8    21 Dorota         Zielińska             128.24 -  323: 437   78
    9    21 Maciej         Sancewicz             132.75 -  414: 433   83
   10    20 Waldemar       Czerwoniec            128.72 -  336: 385   79
   11    24 Ewelina        Gruda                 100.00 -  354: 401   50
   12    24 Sylwia         Buks                  100.00 =  403: 403  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Grzegorz Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Bonda                 120.95 -  258: 399   71
    2    21 Anna           Krynicka              113.01 -  220: 323   63
    3    25 Anna           Arana                 101.71 -  293: 392   52
    4    24 Łukasz         Wojciechowski         104.04 -  285: 333   54
    5    26 Andrzej        Choiński              100.00 +  257: 218  150
    6    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  234: 367   50
    7    26 Janina         Grajewska             100.00 -  190: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     490  /  7  70.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Rudzińska             368: 290
   2 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 370: 363
   3 Kamil          Górka                - Michał         Szorc                 547: 323
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Jackowski             326: 480
   5 Justyna        Górka                - Radosław       Więch                 376: 329
   6 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               392: 315
   7 Marek          Reda                 - Jerzy          Krzyżewski            437: 291
   8 Anna           Biegańska            - Kamil          Kister                349: 373
   9 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Biegańska             433: 345
  10 Anna           Krynicka             - Piotr          Pietuchowski          337: 453
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Marianna       Kozłowska             483: 254
  12 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Rydzik                341: 406
  13 Robert         Kamiński             - Dorota         Ostrowska             441: 342
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            252: 452
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Józef          Burzyński             345: 355
  16 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             249: 423
  17 Piotr          Broda                - Łukasz         Wojciechowski         414: 332
  18 Anna           Arana                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           240: 421
  19 Joanna         Jewtuch              - Tomasz A.      Praga                 460: 399
  20 Sylwia         Buks                 - Waldemar       Czerwoniec            324: 446
  21 Dorota         Zielińska            - Janina         Grajewska             392: 283
  22 Ewelina        Gruda                - Rafał          Matczak               318: 360
  23 Bogdan         Kozłowski            - Waldemar       Stankiewicz           429: 307
  24 Andrzej        Choiński             - Krzysztof      Sporczyk              115: 436
  25 Krzysztof      Bonda                - Grzegorz       Sylwestrzuk           399: 258
  26 Anna           Fatyga               - Czesław        Grajewski             253: 563
  27 Joanna         Czarkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           398: 385
   2 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 364: 364
   3 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          411: 345
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Bonda                 366: 310
   5 Dorota         Zielińska            - Joanna         Jewtuch               466: 408
   6 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 279: 483
   7 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 420: 334
   8 Kamil          Kister               - Waldemar       Czerwoniec            388: 367
   9 Robert         Kamiński             - Szymon         Dąbrowski             385: 354
  10 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  260: 388
  11 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              329: 445
  12 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Łukasik               329: 427
  13 Joanna         Czarkowska           - Bogdan         Kozłowski             284: 383
  14 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Sancewicz             380: 339
  15 Krzysztof      Mówka                - Ewelina        Gruda                 456: 275
  16 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Biegańska             498: 292
  17 Waldemar       Stankiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           248: 436
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Biegańska             354: 342
  19 Dorota         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             333: 377
  20 Janina         Grajewska            - Paweł          Maciejczuk            297: 367
  21 Grzegorz       Sylwestrzuk          - Anna           Krynicka              220: 323
  22 Łukasz         Wojciechowski        - Marianna       Kozłowska             363: 372
  23 Radosław       Więch                - Anna           Fatyga                464: 211
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Katarzyna      Ślusarska             266: 424
  25 Sebastian      Orzelski             - Maciej         Dąbrowski             460: 342
  26 Sylwia         Buks                 - Anna           Arana                 367: 354
  27 Michał         Szorc                - Andrzej        Choiński              558: 176


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              389: 360
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  337: 376
   3 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 445: 386
   4 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            345: 359
   5 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               331: 388
   6 Kamil          Górka                - Dorota         Zielińska             410: 300
   7 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 474: 363
   8 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Szorc                 386: 323
   9 Joanna         Jewtuch              - Justyna        Górka                 330: 428
  10 Krzysztof      Bonda                - Karol          Wyrębkiewicz          318: 398
  11 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Mówka                 438: 346
  12 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Buks                  419: 292
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Matczak               330: 453
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Józef          Burzyński             328: 438
  15 Dorota         Rudzińska            - Radosław       Więch                 362: 399
  16 Anna           Krynicka             - Sebastian      Orzelski              372: 358
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Krzyżewski            436: 300
  18 Tomasz A.      Praga                - Michał         Alabrudziński         355: 441
  19 Maciej         Sancewicz            - Marianna       Kozłowska             347: 425
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Joanna         Czarkowska            383: 297
  21 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Wojciechowski         413: 367
  22 Agnieszka      Biegańska            - Janina         Grajewska             354: 316
  23 Waldemar       Stankiewicz          - Dorota         Ostrowska             284: 429
  24 Anna           Biegańska            - Maciej         Sylwestrzuk           505: 216
  25 Anna           Arana                - Grzegorz       Sylwestrzuk           392: 293
  26 Ewelina        Gruda                - Anna           Fatyga                335: 252
  27 Andrzej        Choiński             - Maciej         Dąbrowski             220: 451


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             329: 359
   2 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             365: 345
   3 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                420: 320
   4 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Rybak                 354: 419
   5 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               335: 423
   6 Justyna        Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          337: 380
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Ślusarska             380: 307
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             388: 320
   9 Radosław       Więch                - Józef          Burzyński             417: 371
  10 Kamil          Kister               - Robert         Kamiński              308: 433
  11 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Zielińska             547: 284
  12 Marianna       Kozłowska            - Bogdan         Kozłowski             397: 265
  13 Anna           Krynicka             - Paweł          Maciejczuk            349: 344
  14 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          393: 340
  15 Michał         Szorc                - Dorota         Ostrowska             393: 343
  16 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Jewtuch               365: 400
  17 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Biegańska             405: 408
  18 Dorota         Rudzińska            - Anna           Biegańska             318: 320
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Bonda                 371: 298
  20 Sebastian      Orzelski             - Anna           Arana                 386: 296
  21 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Sylwia         Buks                  453: 301
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz A.      Praga                 387: 322
  23 Maciej         Sancewicz            - Ewelina        Gruda                 503: 270
  24 Łukasz         Wojciechowski        - Grzegorz       Sylwestrzuk           333: 285
  25 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           288: 315
  26 Waldemar       Stankiewicz          - Andrzej        Choiński              535: 121


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Kamil          Górka                 341: 342
   2 Zbigniew       Rybak                - Marek          Reda                  305: 449
   3 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             359: 384
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               444: 400
   5 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                358: 395
   6 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         409: 326
   7 Marianna       Kozłowska            - Radosław       Więch                 306: 396
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Krynicka              467: 284
   9 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           345: 411
  10 Maciej         Sancewicz            - Justyna        Górka                 442: 412
  11 Joanna         Jewtuch              - Anna           Biegańska             532: 347
  12 Agnieszka      Biegańska            - Michał         Szorc                 292: 459
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dorota         Zielińska             385: 364
  14 Sebastian      Orzelski             - Katarzyna      Ślusarska             282: 336
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Dąbrowski             365: 369
  16 Józef          Burzyński            - Bogdan         Kozłowski             328: 393
  17 Paweł          Maciejczuk           - Kamil          Kister                316: 418
  18 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Krzyżewski            361: 364
  19 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Mówka                 340: 384
  20 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Bonda                 334: 391
  21 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Buks                  404: 346
  22 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             356: 373
  23 Łukasz         Wojciechowski        - Ewelina        Gruda                 402: 308
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Waldemar       Stankiewicz           335: 362
  25 Dorota         Rudzińska            - Janina         Grajewska             494: 242
  26 Grzegorz       Sylwestrzuk          - Andrzej        Choiński              257: 218


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 400: 415
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           387: 377
   3 Radosław       Więch                - Czesław        Grajewski             353: 436
   4 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             389: 431
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            368: 328
   6 Kamil          Kister               - Joanna         Jewtuch               375: 358
   7 Michał         Szorc                - Bogdan         Kozłowski             532: 245
   8 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             356: 406
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Sancewicz             438: 352
  10 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             340: 333
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Kamiński              306: 377
  12 Anna           Krynicka             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           391: 430
  13 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Broda                 300: 359
  14 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         391: 445
  15 Justyna        Górka                - Sebastian      Orzelski              426: 231
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Maciejczuk            356: 424
  17 Dorota         Zielińska            - Dorota         Ostrowska             440: 186
  18 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          274: 422
  19 Łukasz         Wojciechowski        - Dorota         Rudzińska             404: 403
  20 Agnieszka      Biegańska            - Józef          Burzyński             439: 385
  21 Waldemar       Stankiewicz          - Rafał          Matczak               312: 486
  22 Anna           Biegańska            - Krzysztof      Bonda                 315: 394
  23 Ewelina        Gruda                - Tomasz A.      Praga                 372: 332
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Anna           Arana                 348: 336
  25 Grzegorz       Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  234: 367
  26 Janina         Grajewska            - Andrzej        Choiński              402: 193


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          412: 338
   2 Marek          Reda                 - Czesław        Grajewski             427: 358
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              474: 349
   4 Michał         Szorc                - Robert         Kamiński              296: 474
   5 Zbigniew       Rybak                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           374: 352
   6 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           401: 392
   7 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             595: 316
   8 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                359: 358
   9 Radosław       Więch                - Kamil          Kister                330: 318
  10 Paweł          Maciejczuk           - Piotr          Broda                 412: 307
  11 Joanna         Jewtuch              - Łukasz         Wojciechowski         315: 358
  12 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Biegańska             448: 314
  13 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Sancewicz             379: 359
  14 Marianna       Kozłowska            - Justyna        Górka                 362: 320
  15 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Matczak               387: 390
  16 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 414: 331
  17 Grzegorz       Łukasik              - Anna           Krynicka              355: 523
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Zielińska             354: 350
  19 Sebastian      Orzelski             - Dorota         Rudzińska             370: 381
  20 Dorota         Ostrowska            - Waldemar       Czerwoniec            359: 351
  21 Sylwia         Buks                 - Józef          Burzyński             343: 379
  22 Ewelina        Gruda                - Anna           Biegańska             345: 399
  23 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           383: 356
  24 Tomasz A.      Praga                - Waldemar       Stankiewicz           303: 338
  25 Andrzej        Choiński             - Anna           Arana                 187: 414
  26 Grzegorz       Sylwestrzuk          - Janina         Grajewska             190: 318


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         457: 341
   2 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             370: 395
   3 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  354: 410
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            313: 447
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Więch                 312: 314
   6 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 449: 330
   7 Anna           Krynicka             - Michał         Szorc                 298: 429
   8 Łukasz         Wojciechowski        - Miłosz         Wrzałek               323: 467
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Ślusarska             354: 444
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Kamil          Kister                427: 311
  11 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Bonda                 478: 330
  12 Rafał          Matczak              - Marianna       Kozłowska             378: 393
  13 Paweł          Maciejczuk           - Piotr          Pietuchowski          362: 370
  14 Piotr          Broda                - Jerzy          Krzyżewski            316: 400
  15 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Bukowski              448: 341
  16 Agnieszka      Biegańska            - Joanna         Jewtuch               394: 359
  17 Maciej         Sancewicz            - Anna           Biegańska             375: 433
  18 Justyna        Górka                - Bogdan         Kozłowski             446: 323
  19 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Dąbrowski             379: 353
  20 Dorota         Ostrowska            - Grzegorz       Łukasik               403: 342
  21 Dorota         Zielińska            - Waldemar       Stankiewicz           437: 323
  22 Krzysztof      Mówka                - Janina         Grajewska             395: 250
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Ewelina        Gruda                 338: 317
  24 Anna           Arana                - Tomasz A.      Praga                 307: 377
  25 Sylwia         Buks                 - Maciej         Sylwestrzuk           310: 342
  26 Andrzej        Choiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 321: 332
   2 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  223: 553
   3 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 300: 392
   4 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          349: 392
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              452: 405
   6 Michał         Szorc                - Piotr          Pietuchowski          457: 416
   7 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 390: 420
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Stanisław      Rydzik                370: 415
   9 Marianna       Kozłowska            - Robert         Kamiński              358: 359
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           400: 468
  11 Anna           Biegańska            - Andrzej        Kwiatkowski           365: 378
  12 Justyna        Górka                - Agnieszka      Biegańska             444: 249
  13 Rafał          Matczak              - Łukasz         Wojciechowski         424: 360
  14 Dorota         Zielińska            - Anna           Krynicka              350: 360
  15 Józef          Burzyński            - Kamil          Kister                254: 491
  16 Krzysztof      Bonda                - Dorota         Rudzińska             311: 381
  17 Dorota         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            294: 384
  18 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            387: 358
  19 Bogdan         Kozłowski            - Joanna         Jewtuch               327: 378
  20 Krzysztof      Bukowski             - Maciej         Dąbrowski             410: 349
  21 Maciej         Sancewicz            - Waldemar       Stankiewicz           433: 414
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Mówka                 322: 463
  23 Tomasz A.      Praga                - Grzegorz       Łukasik               367: 305
  24 Ewelina        Gruda                - Anna           Arana                 343: 376
  25 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Choiński              562:  57
  26 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Więch                - Kamil          Górka                 371: 375
   2 Marek          Reda                 - Michał         Szorc                 348: 367
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         313: 379
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            499: 433
   5 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               369: 356
   6 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              341: 466
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             428: 333
   8 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             315: 487
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Justyna        Górka                 343: 350
  10 Kamil          Kister               - Andrzej        Kwiatkowski           449: 384
  11 Anna           Krynicka             - Rafał          Matczak               347: 359
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 436: 308
  13 Piotr          Pietuchowski         - Marianna       Kozłowska             419: 352
  14 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Krzyżewski            377: 353
  15 Józef          Burzyński            - Maciej         Sancewicz             427: 325
  16 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Bonda                 396: 416
  17 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Wojciechowski         556: 297
  18 Agnieszka      Biegańska            - Dorota         Zielińska             398: 395
  19 Anna           Biegańska            - Dorota         Ostrowska             309: 402
  20 Waldemar       Stankiewicz          - Waldemar       Czerwoniec            336: 385
  21 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Łukasik               351: 348
  22 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  318: 318
  23 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Sylwestrzuk           386: 266
  24 Janina         Grajewska            - Anna           Arana                 230: 381
  25 Andrzej        Choiński             - Ewelina        Gruda                  62: 612


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Kamil          Górka                 510: 358
   2 Marek          Reda                 - Michał, Piotr  Waszkiewicz           403: 332
   3 Michał         Szorc                - Michał         Alabrudziński         407: 306
   4 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Więch                 485: 279
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             341: 497
   6 Czesław        Grajewski            - Paweł          Maciejczuk            259: 431
   7 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              309: 322
   8 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          365: 496
   9 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                429: 324
  10 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               285: 443
  11 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Mówka                 322: 385
  12 Krzysztof      Bonda                - Miłosz         Wrzałek               363: 474
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Biegańska             409: 353
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Józef          Burzyński             361: 368
  15 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 482: 364
  16 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             311: 379
  17 Joanna         Jewtuch              - Anna           Krynicka              454: 257
  18 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Sancewicz             318: 487
  19 Anna           Arana                - Dorota         Zielińska             274: 324
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Bogdan         Kozłowski             277: 523
  21 Sylwia         Buks                 - Anna           Biegańska             239: 545
  22 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz A.      Praga                 346: 422
  23 Janina         Grajewska            - Grzegorz       Łukasik               207: 385
  24 Ewelina        Gruda                - Waldemar       Stankiewicz           401: 354
  25 Andrzej        Choiński             - Maciej         Sylwestrzuk            75: 458


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  457: 351
   2 Robert         Kamiński             - Michał         Szorc                 492: 350
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                426: 460
   4 Michał         Alabrudziński        - Michał, Piotr  Waszkiewicz           427: 344
   5 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 326: 381
   6 Rafał          Matczak              - Karol          Wyrębkiewicz          316: 443
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Maciejczuk            382: 273
   8 Radosław       Więch                - Miłosz         Wrzałek               420: 356
   9 Krzysztof      Mówka                - Czesław        Grajewski             451: 318
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             346: 323
  11 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 345: 356
  12 Kamil          Kister               - Józef          Burzyński             429: 334
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Dąbrowski             391: 428
  14 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Jewtuch               392: 259
  15 Dorota         Zielińska            - Anna           Biegańska             377: 379
  16 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz A.      Praga                 417: 278
  17 Krzysztof      Bonda                - Agnieszka      Biegańska             310: 356
  18 Marianna       Kozłowska            - Jerzy          Krzyżewski            302: 384
  19 Anna           Krynicka             - Dorota         Ostrowska             400: 358
  20 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Broda                 372: 354
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Ewelina        Gruda                 318: 390
  22 Anna           Arana                - Łukasz         Wojciechowski         349: 381
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             339: 289
  24 Waldemar       Stankiewicz          - Sylwia         Buks                  403: 403
  25 Andrzej        Choiński             - Janina         Grajewska              70: 466
Lista rankingowa na dzień 20-01-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.89  29086  189
   2 Kamil Górka                    Kraków               153.57  30406  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  28652  188
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Dawid Pikul                    Poznań               150.79  29254  194
   8 Paweł Jackowski                Warszawa             149.93  29687  198
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.90  21885  146
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  16 Justyna Górka                  Kraków               145.87  25381  174
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.36  21804  150
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  22 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  23 Kamil Kister                   Puławy               143.03  27461  192
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.97  28308  198
  25 Marek Reda                     Piaseczno            142.96  27019  189
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.25  19061  134
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.82  27460  195
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27863  198
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.29  27301  196
  37 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  41 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.84   9719   70
  42 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.62  27308  197
  43 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.10  24719  179
  45 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.06  13432   98
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.92  17936  131
  48 Irena Sołdan                   Sopot                136.47  25930  190
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  50 Robert Kamiński                Warszawa             136.16  25462  187
  51 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  52 Marek Syczuk                   Warszawa             135.81  22544  166
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  54 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  57 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  58 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  60 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.38  26473  197
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  64 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  67 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  68 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  69 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.40  25213  189
  72 Kacper Zegadło                 Warszawa             133.32  25465  191
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25184  190
  78 Radosław Jachna                Łódź                 132.29  20770  157
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           131.23  25721  196
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  24569  188
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.30  15636  120
  92 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.73  18280  142
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   3852   30
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.84   5497   43
 106 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 107 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.44  12362   97
 108 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 111 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  19978  158
 112 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 114 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 116 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            125.98  20409  162
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 119 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 120 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.10  24520  196
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 126 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 127 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 130 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.50  12597  102
 131 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.17  22540  183
 132 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 133 Magdalena Kublik               Warszawa             123.05  19565  159
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 137 Maciej Perzyński               Piła                 122.61  13487  110
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 139 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 143 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 144 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 145 Tomasz Lempart                 Kraków               121.96  13538  111
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 147 Alina Białobrzewska            Gdynia               121.64   8758   72
 148 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 149 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.37   4976   41
 151 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 155 Marta Bajorek                  Warszawa             120.92  23217  192
 156 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 157 Szymon Dąbrowski               Warszawa             120.62  23641  196
 158 Krzysztof Bonda                Białystok            120.51  11569   96
 159 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 160 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 161 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 162 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 163 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.25  18638  155
 164 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 165 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 166 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 167 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 168 Marta Świątkowska              Wrocław              119.82  20969  175
 169 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 170 Radosław Więch                 Warszawa             119.80  15694  131
 171 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 172 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 174 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 176 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 178 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 179 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.79  21976  185
 182 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 183 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 184 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 185 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 186 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 187 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             118.17   8863   75
 188 Michał Kolaj                   Ostróda              118.16  14179  120
 189 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 190 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 191 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 193 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 194 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 195 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.65  23530  200
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 198 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 199 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 200 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 201 Paweł Morga                    Warszawa             116.09  13931  120
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.07  16482  142
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.34  22375  194
 206 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 209 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 210 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.53  13973  122
 213 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 214 Anna Krynicka                  Warszawa             114.39  10638   93
 215 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 216 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 217 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 218 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 219 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 220 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 223 Sławomir Wolski                Wrocław              113.41  22568  199
 224 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            113.16  15164  134
 226 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.38  16407  146
 228 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 238 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            110.24  14442  131
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 242 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 243 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 244 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.33  21429  196
 247 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 248 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 249 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 250 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 251 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 252 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 255 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.92  20720  192
 258 Dominika Worona                Police               107.65  11411  106
 259 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 260 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 261 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 262 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 263 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 265 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.19  15716  148
 267 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 268 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.02  11768  111
 269 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 270 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 272 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 273 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 274 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 276 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.12   8725   83
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 278 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             102.73  16231  158
 283 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 285 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.61  20112  196
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 287 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 288 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 289 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 290 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 293 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 294 Anna Arana                     Warszawa             100.21   9219   92
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 297 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 298 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 300 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 301 Michał Landowski               Police                96.86  12882  133
 302 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 303 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              95.63  16639  174
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 306 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 308 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 310 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              92.31  10892  118
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 314 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 315 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 317 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 321 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 322 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 329 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 330 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 331 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 20-01-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   7 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   8 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   9 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  11 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  12 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  13 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  14 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  17 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  26 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  28 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  29 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  30 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  31 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  33 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  34 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  35 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  36 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  37 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  38 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  39 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  40 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  41 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  42 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  43 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  44 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  45 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  46 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  48 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  49 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  50 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  51 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  52 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  53 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  54 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  57 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  58 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  59 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  60 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  61 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  62 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.23   2491   22
  63 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  64 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  66 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  67 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  68 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  69 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  70 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  71 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  72 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  73 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  74 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  75 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  76 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  77 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  78 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  79 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  80 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  81 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  82 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  83 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  84 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  87 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  88 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  89 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  91 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  92 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  93 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  94 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
  95 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  96 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  99 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 100 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 101 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 102 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 103 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
 104 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 105 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 106 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 107 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 108 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 109 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 111 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 112 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 113 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 115 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 116 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 117 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 118 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 120 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 122 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 123 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 124 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 125 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 126 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 127 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 128 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 130 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 131 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 132 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 133 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 135 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 136 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 137 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 138 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 139 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 140 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 141 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 142 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 143 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 144 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 145 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 146 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 147 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 148 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 149 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 150 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 151 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 152 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 153 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 154 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 155 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 156 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 157 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 158 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 159 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 160 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 161 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 162 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 163 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 164 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 165 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 166 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 167 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 168 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 169 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 170 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 171 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 172 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 173 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 174 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 176 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 177 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 178 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 182 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 183 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 184 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 185 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 186 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 187 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 188 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 189 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 190 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 191 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 192 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 193 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 194 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 195 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 196 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 197 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 198 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 199 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 202 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 203 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 208 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 209 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 210 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 211 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 212 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 213 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 214 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 215 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 216 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 217 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 218 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 219 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 222 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 226 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 227 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 228 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 229 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 230 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 231 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 232 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 233 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 234 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 235 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 236 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 239 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 240 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 241 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 242 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 243 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 245 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 246 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 247 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 248 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 250 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 253 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 254 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 255 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 256 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 257 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 258 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 259 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 261 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 262 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 263 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 264 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 265 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 266 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 267 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 268 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 269 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 270 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 271 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 272 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 273 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 274 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 275 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 276 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 278 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 279 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 280 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 281 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 282 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 286 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 287 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 288 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 289 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 290 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 291 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 292 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 293 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 294 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 295 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 296 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 297 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 298 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 299 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 300 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 301 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 302 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 303 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 304 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 305 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 306 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 307 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 308 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 309 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 310 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 311 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 312 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 313 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 317 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 320 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 321 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 322 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 323 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 324 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 325 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 326 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 327 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 328 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 329 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 330 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 331 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 332 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 333 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 334 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 335 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie