Nowy Dwór Mazowiecki19
października
Nowy Dwór Mazowiecki 19-20 października XVI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Katowice26
października
Katowice 26-27 października Turniej Tysiąclecia
Stare Babice 9
listopada
Stare Babice 9-10 listopada XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Dawid Adamczyk najlepszy w Katowicach!26 - 27 października 2013 — Turniej TysiącleciaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej TysiącleciaKatowice, 26 - 27 października 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Adamczyk najlepszy w Katowicach!Kilka lat Katowice czekały na to, aby powrócić na scrabblową mapę Polski. Ostatni turniej został tam rozegrany 27 kwietnia 2008 r. 5 lat temu przez pierwsze 8 rund niepokonany był Tomasz Zwoliński, któremu nie dało to jednak ostatecznego tryumfu. Historia lubi się powtarzać — tym razem Dorota Stachowska pierwszego dnia rozgrywek zdobyła komplet zwycięstw, a drugi dzień rozpoczęła także od wygranej. Zatrzymał ją dopiero Zbyszek Wietecki w 9. rundzie, skromnie zaznaczając, że to bardziej zasługa workowego. Workowy nie był przychylny Dorocie też w dwóch kolejnych rundach, ale udało jej się jednak wygrać w ostatniej rundzie i w rezultacie ukończyła turniej na trzecim miejscu. Przed ostatnią rundą szansę na podium miało jeszcze pięciu graczy, więc walka na pierwszych stołach była bardzo zacięta. Swoją szansę przy drugim stole wykorzystał Kamil Górka, zajmując drugie miejsce w całym turnieju. Na pierwszym stole do samego końca bój był zażarty. Ostatecznie wygrał Dawid Adamczyk, który oprócz pierwszego miejsca zdobył również tytuł najlepszego Ślązaka. W turnieju wzięło udział 52 zawodników, w tym troje debiutantów, a najlepszym z nich okazał się Mateusz Machowski z Rzeszowa. Za pierwsze 3 miejsca zawodnicy otrzymali nagrody finansowe, a za kolejne — nagrody rzeczowe, niektórzy nawet po kilka. Do Katowic dotarła spora grupa graczy z Krakowa, wypadli oni bardzo dobrze, a w pierwszej dziesiątce znalazło się ich aż czterech. Brawo. To dobrze wróży przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.

Na koniec relacji jak zwykle podziękowania dla organizatorów i sponsorów, bez których turniej by się nie odbył. Podziękowania zatem dla Górnośląskiego Klubu Scrabble za sprawną organizację mimo niespodziewanych zdarzeń, poczęstunek, nagrody i przemiłą atmosferę; Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” za udostępnienie sali konferencyjnej; Andrzejowi „Mordzie” Rechowiczowi za bony na myjnię.

Do zobaczenia w coraz to ładniejszych, choć rozkopanych Katowicach za rok.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala Konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast" w Katowicach, ul. Zawiszy Czarnego 8 (Osiedle Tysiąclecia)
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 26 października (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju 12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 października (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd5 km od centrum — dojazd autobusami 7, 23, 673, 674 z przystanku Katowice sokolska do przystanku Tysiąclecie Zawiszy Czarnego (obok Tesco).
Samochodem z centrum w kierunku Chorzowa ulicą Chorzowską do skrzyżowania Żyrafa za Wesołym Miasteczkiem, na skrzyżowaniu w lewo. Na rondzie w prawo (pytać o "kukurydze" i Zarząd Spółdzielni "Piast" ul. Z. Czarnego 8)
Wyżywienieobiad do wykupienia na miejscu (dwa zestawy do wyboru):
1. Filet z kurczaka, ziemniaki, sałatka
2. Kotlet schabowy, ziemniaki sałatka
Cena zestawu 15 zł. Zapisy na obiad do piątku (25.10) do godz. 16:00, wybór zestawu w formularzu PFS
Podczas turnieju zapewniamy kawę, herbatę, wodę mineralną.
NoclegiSchronisko Młodzieżowe "Ślązaczek" Katowice ul. Sokolska 26, tel. do rezerwacji: 32 351 19 56
Zajazd STS Katowice ul. Ceglana 67, tel. do rezerwacji: 32 251 00 93
AWF Katowice pokoje gościnne, Katowice ul. Mikołowska 72A, tel. do rezerwacji: 32 207 54 00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację noclegów.
NagrodyI miejsce nagroda pieniężna 350 zł + nagroda rzeczowa
II miejsce nagroda pieniężna 250 zł + nagroda rzeczowa
III miejsce nagroda pieniężna 150 zł + nagroda rzeczowa
Nagrody rzeczowe dla pozostałych graczy wg kolejności zdobytych miejsc.
OrganizatorzyFundacja Forma-T Katowice
Spółdzielczy Ośrodek Kultury S.M. "Piast" Katowice
Kontakt telefoniczny z przedstawicielem organizatora: Zygmunt Skwarek, tel. 504 864 567
SponsorzySpółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" Katowice
Fundacja Forma-T Katowice
Usługi Ochrony Mienia Bytom
P.W. Zbigniew Staniszewski
Górnośląski Klub Scrabble


Wyniki turnieju Turniej Tysiąclecia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       145.12     10.0     5176     1936      992
  2 Kamil           Górka                Kraków                 147.69      9.0     4950     1893      388
  3 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.38      9.0     4602     1858      384
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.03      8.0     5113     1774      514
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.40      8.0     4908     1687      418
  6 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                119.96      8.0     4792     1715      621
  7 Przemysław      Herdzina             Kraków                 148.68      8.0     4733     1691      438
  8 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.10      8.0     4700     1684      411
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.99      8.0     4685     1673      509
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.16      8.0     4498     1742      229
 11 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.81      7.0     4732     1637      374
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.41      7.0     4723     1624      285
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.20      7.0     4675     1613      455
 14 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 131.18      7.0     4664     1529      429
 15 Artur           Irzyk                Kraków                 139.53      7.0     4558     1569      193
 16 Kacper          Zegadło              Warszawa               132.04      7.0     4493     1662       34
 17 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.29      7.0     4455     1624      215
 18 Urszula         Solarska             Łódź                   109.21      7.0     4371     1607      -67
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.65      7.0     4365     1669       63
 20 Michał          Jakubiec             Siemianowice Śląskie   108.39      6.5     4018     1359     -347
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.38      6.0     4635     1436      140
 22 Leszek          Stecuła              Bytom                  119.43      6.0     4593     1505      -21
 23 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                134.27      6.0     4582     1547      -66
 24 Ewa             Szałas               Katowice               116.31      6.0     4437     1514      -50
 25 Irena           Sołdan               Sopot                  140.40      6.0     4411     1515     -182
 26 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.41      6.0     4261     1345      158
 27 Natalia         Ogierman             Katowice               125.81      6.0     4254     1441      -22
 28 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.60      6.0     4186     1397        8
 29 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.41      5.5     4748     1389      -47
 30 Marta           Bajorek              Warszawa               119.36      5.5     4308     1464       51
 31 Barbara         Obremska             Wrocław                128.66      5.0     4591     1418      180
 32 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.22      5.0     4373     1430     -112
 33 Jerzy           Luter                Bytom                  117.21      5.0     4331     1369     -161
 34 Marcin          Ceglarek             Kraków                 115.89      5.0     4302     1317     -215
 35 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    101.96      5.0     4262     1319      369
 36 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.73      5.0     4175     1272     -357
 37 Mateusz         Machowski            Rzeszów                100.00      5.0     4081     1295     -112
 38 Jadwiga         Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      5.0     3901     1276     -449
 39 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.72      5.0     3526     1295     -236
 40 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.5     4113     1102      158
 41 Joanna          Brychcy              Katowice               113.95      4.0     4197     1091      -65
 42 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.27      4.0     4190     1211     -257
 43 Janusz          Krupiński            Bytom                  131.56      4.0     3844     1087       97
 44 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               104.29      4.0     3687     1157     -407
 45 Leszek          Kacprzyk             Katowice               133.13      4.0     2063      789      483
 46 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3675      945     -319
 47 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3668      972     -275
 48 Kinga           Stecuła              Bytom                  106.89      3.0     3778     1109     -789
 49 Piotr           Kabot                Katowice               100.00      3.0     2646      789       -8
 50 Jacek           Pietruszka           Kraków                 127.29      3.0     2562      761       16
 51 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      0.5     2777      651    -1710
 52 Magdalena       Nocoń                Katowice               100.00      0.0     1138      276     -838
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Tysiąclecia



	Bartosz Morawski 152.40 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                119.72 -  370: 405   70
    2    15 Marcin         Stachowski            100.27 +  429: 337  150
    3    10 Marcin         Radwański             109.73 -  352: 412   60
    4    15 Marta          Świątkowska           116.29 -  389: 463   66
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              125.20 +  435: 369  175
    6    14 Marcin         Ceglarek              115.89 +  410: 335  166
    7    15 Józef          Wietecki              101.96 +  373: 316  152
    8    11 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  349: 337  175
    9    10 Irena          Sołdan                140.40 +  480: 360  190
   10     4 Krzysztof      Obremski              142.41 +  443: 280  192
   11     2 Jan            Mrozowski             141.03 +  466: 447  191
   12     2 Kamil          Górka                 147.69 -  412: 429   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Przemysław Herdzina 148.68 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Leszek         Stecuła               119.43 -  338: 367   69
    2    21 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  376: 332  150
    3    11 Janusz         Krupiński             131.56 +  425: 332  182
    4     6 Maciej         Sancewicz             132.41 +  496: 355  182
    5     4 Dawid          Buzowicz              134.27 -  366: 427   84
    6    10 Irena          Sołdan                140.40 -  385: 394   90
    7    14 Jerzy          Luter                 117.21 +  393: 379  167
    8     9 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  388: 337  174
    9     8 Kacper         Zegadło               132.04 +  453: 363  182
   10     5 Jerzy          Matyasik              120.10 -  364: 421   70
   11     6 Marta          Świątkowska           116.29 +  385: 269  166
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              125.20 +  364: 319  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Kamil Górka 147.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  285: 455   69
    2    18 Krzysztof      Obremski              142.41 +  464: 391  192
    3    20 Marcin         Kurowski              100.00 +  574: 140  150
    4     4 Ireneusz       Kurzok                119.96 +  415: 414  170
    5     1 Jan            Mrozowski             141.03 +  464: 405  191
    6     2 Barbara        Obremska              128.66 +  368: 364  179
    7     3 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  341: 439   74
    8     3 Dawid          Buzowicz              134.27 +  405: 392  184
    9     3 Dawid          Adamczyk              145.12 -  301: 567   95
   10     6 Paweł          Jackowski             147.16 +  497: 279  197
   11     4 Artur          Irzyk                 139.53 +  407: 304  190
   12     2 Bartosz        Morawski              152.40 +  429: 412  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Paweł Jackowski 147.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               119.36 +  398: 238  169
    2     5 Marcin         Ceglarek              115.89 +  355: 317  166
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              125.20 +  350: 310  175
    4     3 Barbara        Obremska              128.66 -  349: 350   79
    5     7 Dawid          Adamczyk              145.12 -  317: 465   95
    6    12 Jerzy          Matyasik              120.10 +  424: 336  170
    7     8 Krzysztof      Gibas                 124.81 +  378: 318  175
    8     5 Ewa            Szałas                116.31 +  449: 314  166
    9     4 Leszek         Kacprzyk              133.13 -  343: 416   83
   10     6 Kamil          Górka                 147.69 -  279: 497   98
   11     8 Krzysztof      Obremski              142.41 +  428: 383  192
   12     7 Zbigniew       Wietecki              123.65 +  428: 325  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Dawid Adamczyk 145.12 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Zalewska              118.41 +  467: 345  168
    2     2 Łukasz         Sornek                119.72 +  374: 347  170
    3     5 Kacper         Zegadło               132.04 -  347: 375   82
    4    10 Józef          Wietecki              101.96 +  422: 354  152
    5     7 Paweł          Jackowski             147.16 +  465: 317  197
    6     4 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  348: 320  175
    7     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  358: 424   69
    8     4 Irena          Sołdan                140.40 +  547: 270  190
    9     3 Kamil          Górka                 147.69 +  567: 301  198
   10     2 Zbigniew       Wietecki              123.65 +  392: 322  174
   11     1 Ireneusz       Kurzok                119.96 +  411: 351  170
   12     1 Jan            Mrozowski             141.03 +  478: 458  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Krzysztof Obremski 142.41 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 117.21 -  349: 385   67
    2    18 Kamil          Górka                 147.69 -  391: 464   98
    3    19 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  351: 401   75
    4    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  375: 374  150
    5    20 Michał         Jakubiec              108.39 +  496: 334  158
    6    15 Teresa         Zalewska              118.41 +  438: 323  168
    7    12 Natalia        Ogierman              125.81 +  391: 322  176
    8     8 Barbara        Obremska              128.66 +  401: 393  179
    9     6 Rafał          Wesołowski            134.99 +  470: 273  185
   10     4 Bartosz        Morawski              152.40 -  280: 443  102
   11     8 Paweł          Jackowski             147.16 -  383: 428   97
   12     8 Leszek         Stecuła               119.43 +  398: 298  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Jan Mrozowski 141.03 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  415: 333  167
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  416: 302  175
    3     7 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  514: 310  174
    4     1 Zbigniew       Wietecki              123.65 +  420: 398  174
    5     1 Kamil          Górka                 147.69 -  405: 464   98
    6     3 Kacper         Zegadło               132.04 +  448: 382  182
    7     2 Rafał          Wesołowski            134.99 +  403: 289  185
    8     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  335: 432   69
    9     2 Ireneusz       Kurzok                119.96 +  448: 419  170
   10     3 Leszek         Kacprzyk              133.13 +  404: 326  183
   11     2 Bartosz        Morawski              152.40 -  447: 466  102
   12     1 Dawid          Adamczyk              145.12 -  458: 478   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Irena Sołdan 140.40 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewa            Szałas                116.31 +  382: 316  166
    2     8 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  370: 372   74
    3    17 Marta          Bajorek               119.36 -  347: 410   69
    4    18 Mateusz        Machowski             100.00 +  403: 333  150
    5    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  358: 316  150
    6    10 Przemysław     Herdzina              148.68 +  394: 385  199
    7     9 Barbara        Obremska              128.66 +  357: 354  179
    8     4 Dawid          Adamczyk              145.12 -  270: 547   95
    9    10 Bartosz        Morawski              152.40 -  360: 480  102
   10    10 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  472: 310  174
   11     7 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  359: 410   75
   12    10 Kacper         Zegadło               132.04 -  339: 360   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Artur Irzyk 139.53 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           116.29 +  401: 366  166
    2     4 Dorota         Stachowska            119.38 -  353: 428   69
    3    16 Arkadiusz      Łydka                 125.22 -  310: 403   75
    4    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  545: 280  150
    5    10 Józef          Wietecki              101.96 +  388: 313  152
    6    11 Natalia        Ogierman              125.81 +  403: 338  176
    7     6 Łukasz         Sornek                119.72 -  331: 359   70
    8    14 Marta          Bajorek               119.36 +  360: 355  169
    9     5 Dawid          Buzowicz              134.27 +  365: 347  184
   10     7 Krzysztof      Gibas                 124.81 +  408: 374  175
   11     4 Kamil          Górka                 147.69 -  304: 407   98
   12     6 Rafał          Wesołowski            134.99 -  390: 395   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Rafał Wesołowski 134.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Ceglarek              115.89 -  410: 445   66
    2    14 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  442: 240  154
    3     8 Piotr          Kabot                 100.00 +  377: 264  150
    4     7 Łukasz         Sornek                119.72 -  300: 377   70
    5    14 Urszula        Solarska              109.21 +  499: 264  159
    6     8 Marta          Świątkowska           116.29 +  407: 341  166
    7     2 Jan            Mrozowski             141.03 -  289: 403   91
    8     7 Leszek         Stecuła               119.43 +  354: 301  169
    9     6 Krzysztof      Obremski              142.41 -  273: 470   92
   10     8 Dawid          Buzowicz              134.27 +  450: 294  184
   11    10 Maciej         Sancewicz             132.41 +  489: 387  182
   12     6 Artur          Irzyk                 139.53 +  395: 390  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Dawid Buzowicz 134.27 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               113.95 +  414: 362  164
    2    12 Jacek          Pietruszka            127.29 +  447: 418  177
    3     2 Barbara        Obremska              128.66 -  327: 436   79
    4    11 Urszula        Solarska              109.21 +  392: 325  159
    5     4 Przemysław     Herdzina              148.68 +  427: 366  199
    6     5 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  374: 416   74
    7     7 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  432: 387  175
    8     3 Kamil          Górka                 147.69 -  392: 405   98
    9     5 Artur          Irzyk                 139.53 -  347: 365   90
   10     8 Rafał          Wesołowski            134.99 -  294: 450   85
   11    12 Ewa            Szałas                116.31 +  413: 324  166
   12     9 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  323: 394   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Leszek Kacprzyk 133.13 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Łukasz         Sornek                119.72 +  481: 266  170
    9     4 Paweł          Jackowski             147.16 +  416: 343  197
   10     3 Jan            Mrozowski             141.03 -  326: 404   91
   11     5 Zbigniew       Wietecki              123.65 +  411: 263  174
   12    23 Kinga          Stecuła               106.89 +  429: 304  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  5 157.80




	Maciej Sancewicz 132.41 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Radwański             109.73 -  296: 402   60
    2    16 Marta          Świątkowska           116.29 +  474: 318  166
    3    13 Kinga          Stecuła               106.89 +  462: 380  157
    4     6 Przemysław     Herdzina              148.68 -  355: 496   99
    5    13 Jerzy          Luter                 117.21 -  345: 487   67
    6    16 Mateusz        Machowski             100.00 +  467: 278  150
    7    13 Marta          Bajorek               119.36 =  391: 391  119
    8    13 Jerzy          Matyasik              120.10 -  358: 405   70
    9    16 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  472: 279  175
   10    12 Kacper         Zegadło               132.04 +  428: 370  182
   11    10 Rafał          Wesołowski            134.99 -  387: 489   85
   12    12 Urszula        Solarska              109.21 -  313: 500   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Kacper Zegadło 132.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              109.21 +  381: 290  159
    2     9 Janusz         Krupiński             131.56 +  386: 371  182
    3     5 Dawid          Adamczyk              145.12 +  375: 347  195
    4     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  369: 386   69
    5     6 Krzysztof      Gibas                 124.81 +  424: 273  175
    6     3 Jan            Mrozowski             141.03 -  382: 448   91
    7     5 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  310: 484   70
    8    12 Grzegorz       Kwiecień              131.18 +  416: 314  181
    9     8 Przemysław     Herdzina              148.68 -  363: 453   99
   10    12 Maciej         Sancewicz             132.41 -  370: 428   82
   11    15 Marta          Bajorek               119.36 +  357: 326  169
   12    10 Irena          Sołdan                140.40 +  360: 339  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Janusz Krupiński 131.56 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Jakubiec              108.39 +  425: 212  158
    2     9 Kacper         Zegadło               132.04 -  371: 386   82
    3    11 Przemysław     Herdzina              148.68 -  332: 425   99
    4    17 Marcin         Ceglarek              115.89 -  374: 424   66
    5    19 Marcin         Stachowski            100.27 +  417: 352  150
    6    17 Kinga          Stecuła               106.89 +  482: 295  157
    7    11 Marta          Świątkowska           116.29 +  376: 320  166
    8    10 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  404: 490   75
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  305: 475   75
   10    15 Urszula        Solarska              109.21 -  358: 368   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 10 108.70




	Grzegorz Kwiecień 131.18 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kinga          Stecuła               106.89 +  418: 336  157
    2    10 Leszek         Stecuła               119.43 -  374: 450   69
    3    12 Urszula        Solarska              109.21 -  340: 375   59
    4    16 Marcin         Stachowski            100.27 +  475: 252  150
    5    11 Jacek          Pietruszka            127.29 +  422: 388  177
    6     7 Jerzy          Luter                 117.21 +  380: 283  167
    7     4 Ewa            Szałas                116.31 -  346: 367   66
    8    12 Kacper         Zegadło               132.04 -  314: 416   82
    9    14 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  398: 302  167
   10     9 Natalia        Ogierman              125.81 -  375: 392   76
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  428: 351  175
   12     9 Dawid          Buzowicz              134.27 +  394: 323  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Barbara Obremska 128.66 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  412: 308  154
    2     1 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  395: 347  174
    3     2 Dawid          Buzowicz              134.27 +  436: 327  184
    4     3 Paweł          Jackowski             147.16 +  350: 349  197
    5     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  393: 401   69
    6     2 Kamil          Górka                 147.69 -  364: 368   98
    7     9 Irena          Sołdan                140.40 -  354: 357   90
    8     8 Krzysztof      Obremski              142.41 -  393: 401   92
    9    13 Natalia        Ogierman              125.81 -  319: 413   76
   10    16 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  396: 303  167
   11    14 Urszula        Solarska              109.21 -  383: 392   59
   12    13 Michał         Jakubiec              108.39 -  396: 445   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Jacek Pietruszka 127.29 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józef          Wietecki              101.96 +  351: 316  152
    2    12 Dawid          Buzowicz              134.27 -  418: 447   84
    3    14 Mateusz        Machowski             100.00 +  358: 303  150
    4     9 Jerzy          Matyasik              120.10 -  336: 386   70
    5    11 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  388: 422   81
    6    19 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  355: 394   67
    7    19 Kinga          Stecuła               106.89 +  356: 278  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71




	Natalia Ogierman 125.81 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Stachowski            100.27 +  413: 297  150
    2    13 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  439: 273  150
    3     3 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  357: 389   74
    4     8 Marcin         Radwański             109.73 +  385: 329  160
    5     8 Łukasz         Sornek                119.72 -  258: 470   70
    6    11 Artur          Irzyk                 139.53 -  338: 403   90
    7    12 Krzysztof      Obremski              142.41 -  322: 391   92
    8    18 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  325: 231  154
    9    13 Barbara        Obremska              128.66 +  413: 319  179
   10     9 Grzegorz       Kwiecień              131.18 +  392: 375  181
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  312: 414   75
   12    11 Marta          Świątkowska           116.29 -  300: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Arkadiusz Łydka 125.22 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  357: 255  150
    2    11 Jan            Mrozowski             141.03 -  302: 416   91
    3    16 Artur          Irzyk                 139.53 +  403: 310  190
    4    12 Leszek         Stecuła               119.43 +  494: 410  169
    5     5 Ireneusz       Kurzok                119.96 +  388: 323  170
    6     4 Dawid          Adamczyk              145.12 -  320: 348   95
    7     7 Dawid          Buzowicz              134.27 -  387: 432   84
    8    11 Bartosz        Morawski              152.40 -  337: 349  102
    9    16 Maciej         Sancewicz             132.41 -  279: 472   82
   10    17 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  401: 339  150
   11    13 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  351: 428   81
   12    15 Ewa            Szałas                116.31 -  354: 403   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Krzysztof Sporczyk 125.20 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Kabot                 100.00 +  396: 342  150
    2     6 Krzysztof      Gibas                 124.81 +  436: 306  175
    3     6 Paweł          Jackowski             147.16 -  310: 350   97
    4     5 Ewa            Szałas                116.31 -  349: 412   66
    5    18 Bartosz        Morawski              152.40 -  369: 435  102
    6    18 Urszula        Solarska              109.21 +  396: 320  159
    7    10 Leszek         Stecuła               119.43 -  344: 431   69
    8    15 Teresa         Zalewska              118.41 +  364: 357  168
    9    12 Janusz         Krupiński             131.56 +  475: 305  182
   10    11 Łukasz         Sornek                119.72 +  503: 286  170
   11     9 Natalia        Ogierman              125.81 +  414: 312  176
   12     5 Przemysław     Herdzina              148.68 -  319: 364   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Krzysztof Gibas 124.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  444: 258  150
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  306: 436   75
    3    19 Krzysztof      Obremski              142.41 +  401: 351  192
    4    13 Marta          Bajorek               119.36 +  463: 342  169
    5     6 Kacper         Zegadło               132.04 -  273: 424   82
    6     9 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  484: 263  174
    7     8 Paweł          Jackowski             147.16 -  318: 378   97
    8    10 Janusz         Krupiński             131.56 +  490: 404  182
    9     7 Ewa            Szałas                116.31 +  415: 356  166
   10     7 Artur          Irzyk                 139.53 -  374: 408   90
   11     7 Irena          Sołdan                140.40 +  410: 359  190
   12     4 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  354: 379   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Andrzej Rechowicz 124.38 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  511: 188  150
    2     1 Barbara        Obremska              128.66 -  347: 395   79
    3     7 Jan            Mrozowski             141.03 -  310: 514   91
    4    14 Kinga          Stecuła               106.89 +  463: 257  157
    5     9 Jerzy          Matyasik              120.10 +  396: 393  170
    6     9 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  263: 484   75
    7    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  405: 306  150
    8     9 Przemysław     Herdzina              148.68 -  337: 388   99
    9    15 Marcin         Stachowski            100.27 +  415: 384  150
   10    10 Irena          Sołdan                140.40 -  310: 472   90
   11    16 Michał         Jakubiec              108.39 -  398: 417   58
   12    14 Jerzy          Luter                 117.21 +  480: 297  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Zbigniew Wietecki 123.65 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Machowski             100.00 +  429: 282  150
    2     8 Irena          Sołdan                140.40 +  372: 370  190
    3     3 Natalia        Ogierman              125.81 +  389: 357  176
    4     1 Jan            Mrozowski             141.03 -  398: 420   91
    5     3 Ewa            Szałas                116.31 +  342: 276  166
    6     5 Dawid          Buzowicz              134.27 +  416: 374  184
    7     3 Kamil          Górka                 147.69 +  439: 341  198
    8     2 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  279: 386   70
    9     1 Dorota         Stachowska            119.38 +  391: 265  169
   10     2 Dawid          Adamczyk              145.12 -  322: 392   95
   11     5 Leszek         Kacprzyk              133.13 -  263: 411   83
   12     7 Paweł          Jackowski             147.16 -  325: 428   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Jerzy Matyasik 120.10 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  456: 253  150
    2     3 Marcin         Radwański             109.73 +  388: 318  160
    3     4 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  364: 417   70
    4     9 Jacek          Pietruszka            127.29 +  386: 336  177
    5     9 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  393: 396   74
    6    12 Paweł          Jackowski             147.16 -  336: 424   97
    7    16 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  409: 281  167
    8    13 Maciej         Sancewicz             132.41 +  405: 358  182
    9     9 Łukasz         Sornek                119.72 +  447: 337  170
   10     5 Przemysław     Herdzina              148.68 +  421: 364  199
   11     3 Dorota         Stachowska            119.38 +  382: 334  169
   12     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  313: 471   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Ireneusz Kurzok 119.96 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Magdalena      Nocoń                 100.00 +  430: 211  150
    2     7 Jerzy          Luter                 117.21 +  358: 342  167
    3     4 Jerzy          Matyasik              120.10 +  417: 364  170
    4     4 Kamil          Górka                 147.69 -  414: 415   98
    5     5 Arkadiusz      Łydka                 125.22 -  323: 388   75
    6     6 Leszek         Stecuła               119.43 +  459: 370  169
    7     5 Kacper         Zegadło               132.04 +  484: 310  182
    8     2 Zbigniew       Wietecki              123.65 +  386: 279  174
    9     2 Jan            Mrozowski             141.03 -  419: 448   91
   10     1 Dorota         Stachowska            119.38 +  372: 279  169
   11     1 Dawid          Adamczyk              145.12 -  351: 411   95
   12     4 Krzysztof      Gibas                 124.81 +  379: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Łukasz Sornek 119.72 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              152.40 +  405: 370  202
    2     2 Dawid          Adamczyk              145.12 -  347: 374   95
    3    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  381: 378  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            134.99 +  377: 300  185
    5     8 Natalia        Ogierman              125.81 +  470: 258  176
    6     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  298: 320   69
    7     6 Artur          Irzyk                 139.53 +  359: 331  190
    8     6 Leszek         Kacprzyk              133.13 -  266: 481   83
    9     9 Jerzy          Matyasik              120.10 -  337: 447   70
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  286: 503   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 10 129.50




	Leszek Stecuła 119.43 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Przemysław     Herdzina              148.68 +  367: 338  199
    2    10 Grzegorz       Kwiecień              131.18 +  450: 374  181
    3     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  369: 407   69
    4    12 Arkadiusz      Łydka                 125.22 -  410: 494   75
    5    12 Marcin         Radwański             109.73 +  528: 334  160
    6     6 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  370: 459   70
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              125.20 +  431: 344  175
    8     7 Rafał          Wesołowski            134.99 -  301: 354   85
    9    11 Marta          Świątkowska           116.29 -  276: 457   66
   10    14 Ewa            Szałas                116.31 +  412: 330  166
   11    11 Jerzy          Luter                 117.21 +  381: 325  167
   12     8 Krzysztof      Obremski              142.41 -  298: 398   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Dorota Stachowska 119.38 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 147.69 +  455: 285  198
    2     4 Artur          Irzyk                 139.53 +  428: 353  190
    3     1 Leszek         Stecuła               119.43 +  407: 369  169
    4     2 Kacper         Zegadło               132.04 +  386: 369  182
    5     2 Barbara        Obremska              128.66 +  401: 393  179
    6     1 Łukasz         Sornek                119.72 +  320: 298  170
    7     1 Dawid          Adamczyk              145.12 +  424: 358  195
    8     1 Jan            Mrozowski             141.03 +  432: 335  191
    9     1 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  265: 391   74
   10     1 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  279: 372   70
   11     3 Jerzy          Matyasik              120.10 -  334: 382   70
   12     3 Jerzy          Matyasik              120.10 +  471: 313  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Marta Bajorek 119.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             147.16 -  238: 398   97
    2    23 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  355: 316  167
    3    17 Irena          Sołdan                140.40 +  410: 347  190
    4    13 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  342: 463   75
    5    16 Teresa         Zalewska              118.41 +  424: 267  168
    6    13 Ewa            Szałas                116.31 -  368: 391   66
    7    13 Maciej         Sancewicz             132.41 =  391: 391  132
    8    14 Artur          Irzyk                 139.53 -  355: 360   90
    9    17 Jerzy          Luter                 117.21 +  384: 280  167
   10    13 Marta          Świątkowska           116.29 -  276: 407   66
   11    15 Kacper         Zegadło               132.04 -  326: 357   82
   12    18 Joanna         Brychcy               113.95 +  439: 280  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Teresa Zalewska 118.41 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Adamczyk              145.12 -  345: 467   95
    2    19 Mateusz        Machowski             100.00 -  373: 395   50
    3    21 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  341: 323  150
    4    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  445: 188  150
    5    16 Marta          Bajorek               119.36 -  267: 424   69
    6    15 Krzysztof      Obremski              142.41 -  323: 438   92
    7    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  325: 298  150
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  357: 364   75
    9    20 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  451: 258  154
   10    19 Michał         Jakubiec              108.39 -  277: 305   58
   11    20 Marcin         Stachowski            100.27 +  400: 346  150
   12    16 Józef          Wietecki              101.96 +  357: 297  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Jerzy Luter 117.21 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              142.41 +  385: 349  192
    2     7 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  342: 358   70
    3     9 Ewa            Szałas                116.31 -  346: 453   66
    4    19 Michał         Jakubiec              108.39 +  367: 361  158
    5    13 Maciej         Sancewicz             132.41 +  487: 345  182
    6     7 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  283: 380   81
    7    14 Przemysław     Herdzina              148.68 -  379: 393   99
    8    16 Urszula        Solarska              109.21 +  387: 305  159
    9    17 Marta          Bajorek               119.36 -  280: 384   69
   10    18 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  453: 303  150
   11    11 Leszek         Stecuła               119.43 -  325: 381   69
   12    14 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  297: 480   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Zbigniew Rybak 116.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Mrozowski             141.03 -  333: 415   91
    2    23 Marta          Bajorek               119.36 -  316: 355   69
    3    24 Michał         Jakubiec              108.39 -  374: 390   58
    4    24 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  320: 315  154
    5    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  308: 252  150
    6    19 Jacek          Pietruszka            127.29 +  394: 355  177
    7    16 Jerzy          Matyasik              120.10 -  281: 409   70
    8    19 Józef          Wietecki              101.96 +  371: 306  152
    9    14 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  302: 398   81
   10    16 Barbara        Obremska              128.66 -  303: 396   79
   11    17 Marcin         Ceglarek              115.89 +  451: 283  166
   12    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  433: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Ewa Szałas 116.31 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                140.40 -  316: 382   90
    2    24 Michał         Jakubiec              108.39 +  495: 311  158
    3     9 Jerzy          Luter                 117.21 +  453: 346  167
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              125.20 +  412: 349  175
    5     3 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  276: 342   74
    6    13 Marta          Bajorek               119.36 +  391: 368  169
    7     4 Grzegorz       Kwiecień              131.18 +  367: 346  181
    8     5 Paweł          Jackowski             147.16 -  314: 449   97
    9     7 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  356: 415   75
   10    14 Leszek         Stecuła               119.43 -  330: 412   69
   11    12 Dawid          Buzowicz              134.27 -  324: 413   84
   12    15 Arkadiusz      Łydka                 125.22 +  403: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Marta Świątkowska 116.29 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Irzyk                 139.53 -  366: 401   90
    2    16 Maciej         Sancewicz             132.41 -  318: 474   82
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  369: 286  154
    4    15 Bartosz        Morawski              152.40 +  463: 389  202
    5    15 Marcin         Ceglarek              115.89 +  372: 348  166
    6     8 Rafał          Wesołowski            134.99 -  341: 407   85
    7    11 Janusz         Krupiński             131.56 -  320: 376   82
    8    17 Mateusz        Machowski             100.00 +  388: 322  150
    9    11 Leszek         Stecuła               119.43 +  457: 276  169
   10    13 Marta          Bajorek               119.36 +  407: 276  169
   11     6 Przemysław     Herdzina              148.68 -  269: 385   99
   12    11 Natalia        Ogierman              125.81 +  385: 300  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Marcin Ceglarek 115.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Wesołowski            134.99 +  445: 410  185
    2     5 Paweł          Jackowski             147.16 -  317: 355   97
    3    15 Józef          Wietecki              101.96 -  249: 458   52
    4    17 Janusz         Krupiński             131.56 +  424: 374  182
    5    15 Marta          Świątkowska           116.29 -  348: 372   66
    6    14 Bartosz        Morawski              152.40 -  335: 410  102
    7    21 Mateusz        Machowski             100.00 -  315: 406   50
    8    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  406: 310  150
    9    19 Urszula        Solarska              109.21 -  375: 414   59
   10    21 Kinga          Stecuła               106.89 +  417: 228  157
   11    17 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  283: 451   67
   12    19 Marcin         Stachowski            100.27 +  388: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Joanna Brychcy 113.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Buzowicz              134.27 -  362: 414   84
    2    17 Urszula        Solarska              109.21 -  334: 410   59
    3    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  367: 297  150
    4    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  388: 400   50
    5    21 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  346: 372   50
    6    22 Michał         Jakubiec              108.39 +  484: 263  158
    7    18 Aneta          Szczyrzyca            104.29 -  294: 312   54
    8    21 Kinga          Stecuła               106.89 +  382: 304  157
    9    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  294: 366   50
   10    20 Marcin         Stachowski            100.27 +  371: 324  150
   11    18 Marcin         Radwański             109.73 -  295: 361   60
   12    18 Marta          Bajorek               119.36 -  280: 439   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Marcin Radwański 109.73 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Sancewicz             132.41 +  402: 296  182
    2     3 Jerzy          Matyasik              120.10 -  318: 388   70
    3    10 Bartosz        Morawski              152.40 +  412: 352  202
    4     8 Natalia        Ogierman              125.81 -  329: 385   76
    5    12 Leszek         Stecuła               119.43 -  334: 528   69
    6    20 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  383: 399   50
    7    20 Urszula        Solarska              109.21 -  280: 408   59
    8    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  317: 528   50
    9    23 Paulina        Naplocha              100.00 -  291: 343   50
   10    24 Mateusz        Machowski             100.00 +  368: 278  150
   11    18 Joanna         Brychcy               113.95 +  361: 295  164
   12    20 Piotr          Kabot                 100.00 +  380: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Urszula Solarska 109.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Zegadło               132.04 -  290: 381   82
    2    17 Joanna         Brychcy               113.95 +  410: 334  164
    3    12 Grzegorz       Kwiecień              131.18 +  375: 340  181
    4    11 Dawid          Buzowicz              134.27 -  325: 392   84
    5    14 Rafał          Wesołowski            134.99 -  264: 499   85
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  320: 396   75
    7    20 Marcin         Radwański             109.73 +  408: 280  160
    8    16 Jerzy          Luter                 117.21 -  305: 387   67
    9    19 Marcin         Ceglarek              115.89 +  414: 375  166
   10    15 Janusz         Krupiński             131.56 +  368: 358  182
   11    14 Barbara        Obremska              128.66 +  392: 383  179
   12    12 Maciej         Sancewicz             132.41 +  500: 313  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Michał Jakubiec 108.39 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janusz         Krupiński             131.56 -  212: 425   82
    2    24 Ewa            Szałas                116.31 -  311: 495   66
    3    24 Zbigniew       Rybak                 116.60 +  390: 374  167
    4    19 Jerzy          Luter                 117.21 -  361: 367   67
    5    20 Krzysztof      Obremski              142.41 -  334: 496   92
    6    22 Joanna         Brychcy               113.95 -  263: 484   64
    7    25 PAUZA
    8    24 Piotr          Kabot                 100.00 +  355: 331  150
    9    22 Mateusz        Machowski             100.00 +  325: 322  150
   10    19 Teresa         Zalewska              118.41 +  305: 277  168
   11    16 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  417: 398  174
   12    13 Barbara        Obremska              128.66 +  445: 396  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 11 123.55




	Kinga Stecuła 106.89 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  336: 418   81
    2    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  342: 320  150
    3    13 Maciej         Sancewicz             132.41 -  380: 462   82
    4    14 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  257: 463   74
    5    23 Marcin         Kurowski              100.00 +  384: 178  150
    6    17 Janusz         Krupiński             131.56 -  295: 482   82
    7    19 Jacek          Pietruszka            127.29 -  278: 356   77
    8    21 Joanna         Brychcy               113.95 -  304: 382   64
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  353: 316  150
   10    21 Marcin         Ceglarek              115.89 -  228: 417   66
   11    22 Piotr          Kabot                 100.00 -  317: 344   50
   12    23 Leszek         Kacprzyk              133.13 -  304: 429   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Aneta Szczyrzyca 104.29 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Obremska              128.66 -  308: 412   79
    2    14 Rafał          Wesołowski            134.99 -  240: 442   85
    3    23 Marta          Świątkowska           116.29 -  286: 369   66
    4    24 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  315: 320   67
    5    25 Magdalena      Nocoń                 100.00 +  491: 187  150
    6    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  391: 270  150
    7    18 Joanna         Brychcy               113.95 +  312: 294  164
    8    18 Natalia        Ogierman              125.81 -  231: 325   76
    9    20 Teresa         Zalewska              118.41 -  258: 451   68
   10    22 Piotr          Kabot                 100.00 +  379: 229  150
   11    19 Józef          Wietecki              101.96 -  226: 420   52
   12    21 Mateusz        Machowski             100.00 -  250: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Józef Wietecki 101.96 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Pietruszka            127.29 -  316: 351   77
    2    25 Magdalena      Nocoń                 100.00 +  348: 306  150
    3    15 Marcin         Ceglarek              115.89 +  458: 249  166
    4    10 Dawid          Adamczyk              145.12 -  354: 422   95
    5    10 Artur          Irzyk                 139.53 -  313: 388   90
    6    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  342: 203  150
    7    15 Bartosz        Morawski              152.40 -  316: 373  102
    8    19 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  306: 371   67
    9    21 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  331: 341   50
   10    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  461: 306  150
   11    19 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  420: 226  154
   12    16 Teresa         Zalewska              118.41 -  297: 357   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Marcin Stachowski 100.27 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Ogierman              125.81 -  297: 413   76
    2    15 Bartosz        Morawski              152.40 -  337: 429  102
    3    25 Magdalena      Nocoń                 100.00 +  412: 216  150
    4    16 Grzegorz       Kwiecień              131.18 -  252: 475   81
    5    19 Janusz         Krupiński             131.56 -  352: 417   82
    6    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  390: 327  150
    7    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  385: 276  150
    8    20 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  382: 320  150
    9    15 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  384: 415   74
   10    20 Joanna         Brychcy               113.95 -  324: 371   64
   11    20 Teresa         Zalewska              118.41 -  346: 400   68
   12    19 Marcin         Ceglarek              115.89 -  329: 388   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Jadwiga Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Arkadiusz      Łydka                 125.22 -  255: 357   75
    2    21 Przemysław     Herdzina              148.68 -  332: 376   99
    3    21 Teresa         Zalewska              118.41 -  323: 341   68
    4    25 Magdalena      Nocoń                 100.00 +  295: 218  150
    5    21 Joanna         Brychcy               113.95 +  372: 346  164
    6    20 Marcin         Radwański             109.73 +  399: 383  160
    7    17 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  306: 405   74
    8    20 Marcin         Stachowski            100.27 -  320: 382   50
    9    21 Józef          Wietecki              101.96 +  341: 331  152
   10    18 Jerzy          Luter                 117.21 -  303: 453   67
   11    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  351: 325  150
   12    17 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  304: 433   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Piotr Kabot 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              125.20 -  342: 396   75
    2    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 257  150
    3     8 Rafał          Wesołowski            134.99 -  264: 377   85
    8    24 Michał         Jakubiec              108.39 -  331: 355   58
    9    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  403: 193  150
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            104.29 -  229: 379   54
   11    22 Kinga          Stecuła               106.89 +  344: 317  157
   12    20 Marcin         Radwański             109.73 -  332: 380   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  8  98.62




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Gibas                 124.81 -  258: 444   75
    2    20 Piotr          Kabot                 100.00 -  257: 401   50
    3    26 PAUZA
    4    21 Joanna         Brychcy               113.95 +  400: 388  164
    5    17 Irena          Sołdan                140.40 -  316: 358   90
    6    21 Józef          Wietecki              101.96 -  203: 342   52
    7    22 Teresa         Zalewska              118.41 -  298: 325   68
    8    23 Marcin         Ceglarek              115.89 -  310: 406   66
    9    25 Kinga          Stecuła               106.89 -  316: 353   57
   10    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  378: 246  150
   11    24 Paulina        Naplocha              100.00 -  305: 368   50
   12    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  327: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 11  88.36




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  188: 511   74
    2    26 PAUZA
    3    20 Kamil          Górka                 147.69 -  140: 574   98
    4    22 Teresa         Zalewska              118.41 -  188: 445   68
    5    23 Kinga          Stecuła               106.89 -  178: 384   57
    6    24 Aneta          Szczyrzyca            104.29 -  270: 391   54
    7    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  263: 385   50
    8    25 Paulina        Naplocha              100.00 -  268: 286   50
    9    24 Piotr          Kabot                 100.00 -  193: 403   50
   10    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  246: 378   50
   11    23 Mateusz        Machowski             100.00 -  231: 403   50
   12    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  312: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  / 11  59.18




	Mateusz Machowski 100.00 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              123.65 -  282: 429   74
    2    19 Teresa         Zalewska              118.41 +  395: 373  168
    3    14 Jacek          Pietruszka            127.29 -  303: 358   77
    4    18 Irena          Sołdan                140.40 -  333: 403   90
    5    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  384: 286  150
    6    16 Maciej         Sancewicz             132.41 -  278: 467   82
    7    21 Marcin         Ceglarek              115.89 +  406: 315  166
    8    17 Marta          Świątkowska           116.29 -  322: 388   66
    9    22 Michał         Jakubiec              108.39 -  322: 325   58
   10    24 Marcin         Radwański             109.73 -  278: 368   60
   11    23 Marcin         Kurowski              100.00 +  403: 231  150
   12    21 Aneta          Szczyrzyca            104.29 +  375: 250  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              120.10 -  253: 456   70
    2    22 Kinga          Stecuła               106.89 -  320: 342   57
    3    22 Joanna         Brychcy               113.95 -  297: 367   64
    4    23 Krzysztof      Obremski              142.41 -  374: 375   92
    5    24 Mateusz        Machowski             100.00 -  286: 384   50
    6    25 PAUZA
    7    23 Marcin         Stachowski            100.27 -  276: 385   50
    8    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  286: 268  150
    9    23 Marcin         Radwański             109.73 +  343: 291  160
   10    23 Józef          Wietecki              101.96 -  306: 461   52
   11    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  368: 305  150
   12    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  266: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Magdalena Nocoń 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ireneusz       Kurzok                119.96 -  211: 430   70
    2    25 Józef          Wietecki              101.96 -  306: 348   52
    3    25 Marcin         Stachowski            100.27 -  216: 412   50
    4    25 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  218: 295   50
    5    25 Aneta          Szczyrzyca            104.29 -  187: 491   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  5  55.20




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Natalia        Ogierman              125.81 -  273: 439   76
    3    18 Łukasz         Sornek                119.72 -  378: 381   70
    4    20 Artur          Irzyk                 139.53 -  280: 545   90
    5    22 Zbigniew       Rybak                 116.60 -  252: 308   67
    6    23 Marcin         Stachowski            100.27 -  327: 390   50
    7    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  385: 263  150
    8    22 Marcin         Radwański             109.73 +  528: 317  160
    9    18 Joanna         Brychcy               113.95 +  366: 294  164
   10    17 Arkadiusz      Łydka                 125.22 -  339: 401   75
   11    21 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  325: 351   50
   12    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  360: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 11 100.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Tysiąclecia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                370: 405
   2 Leszek         Stecuła              - Przemysław     Herdzina              367: 338
   3 Kamil          Górka                - Dorota         Stachowska            285: 455
   4 Marta          Bajorek              - Paweł          Jackowski             238: 398
   5 Dawid          Adamczyk             - Teresa         Zalewska              467: 345
   6 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              385: 349
   7 Jan            Mrozowski            - Zbigniew       Rybak                 415: 333
   8 Ewa            Szałas               - Irena          Sołdan                316: 382
   9 Artur          Irzyk                - Marta          Świątkowska           401: 366
  10 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Wesołowski            445: 410
  11 Dawid          Buzowicz             - Joanna         Brychcy               414: 362
  12 Marcin         Radwański            - Maciej         Sancewicz             402: 296
  13 Kacper         Zegadło              - Urszula        Solarska              381: 290
  14 Michał         Jakubiec             - Janusz         Krupiński             212: 425
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Kinga          Stecuła               418: 336
  16 Aneta          Szczyrzyca           - Barbara        Obremska              308: 412
  17 Jacek          Pietruszka           - Józef          Wietecki              351: 316
  18 Marcin         Stachowski           - Natalia        Ogierman              297: 413
  19 Arkadiusz      Łydka                - Jadwiga        Jakubiec              357: 255
  20 Piotr          Kabot                - Krzysztof      Sporczyk              342: 396
  21 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Klich                 444: 258
  22 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             188: 511
  23 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Machowski             429: 282
  24 Paulina        Naplocha             - Jerzy          Matyasik              253: 456
  25 Ireneusz       Kurzok               - Magdalena      Nocoń                 430: 211
  26 Dawid          Rykaczewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Barbara        Obremska              347: 395
   2 Łukasz         Sornek               - Dawid          Adamczyk              347: 374
   3 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Radwański             388: 318
   4 Dorota         Stachowska           - Artur          Irzyk                 428: 353
   5 Paweł          Jackowski            - Marcin         Ceglarek              355: 317
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 436: 306
   7 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Luter                 358: 342
   8 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              370: 372
   9 Janusz         Krupiński            - Kacper         Zegadło               371: 386
  10 Leszek         Stecuła              - Grzegorz       Kwiecień              450: 374
  11 Arkadiusz      Łydka                - Jan            Mrozowski             302: 416
  12 Jacek          Pietruszka           - Dawid          Buzowicz              418: 447
  13 Natalia        Ogierman             - Dawid          Rykaczewski           439: 273
  14 Rafał          Wesołowski           - Aneta          Szczyrzyca            442: 240
  15 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            429: 337
  16 Maciej         Sancewicz            - Marta          Świątkowska           474: 318
  17 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               410: 334
  18 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 391: 464
  19 Mateusz        Machowski            - Teresa         Zalewska              395: 373
  20 Andrzej        Klich                - Piotr          Kabot                 257: 401
  21 Jadwiga        Jakubiec             - Przemysław     Herdzina              332: 376
  22 Kinga          Stecuła              - Paulina        Naplocha              342: 320
  23 Zbigniew       Rybak                - Marta          Bajorek               316: 355
  24 Michał         Jakubiec             - Ewa            Szałas                311: 495
  25 Józef          Wietecki             - Magdalena      Nocoń                 348: 306
  26 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Leszek         Stecuła               407: 369
   2 Barbara        Obremska             - Dawid          Buzowicz              436: 327
   3 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Wietecki              357: 389
   4 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                364: 417
   5 Kacper         Zegadło              - Dawid          Adamczyk              375: 347
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             310: 350
   7 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             310: 514
   8 Piotr          Kabot                - Rafał          Wesołowski            264: 377
   9 Jerzy          Luter                - Ewa            Szałas                346: 453
  10 Marcin         Radwański            - Bartosz        Morawski              412: 352
  11 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Krupiński             425: 332
  12 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kwiecień              375: 340
  13 Maciej         Sancewicz            - Kinga          Stecuła               462: 380
  14 Mateusz        Machowski            - Jacek          Pietruszka            303: 358
  15 Józef          Wietecki             - Marcin         Ceglarek              458: 249
  16 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 310: 403
  17 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                410: 347
  18 Dawid          Rykaczewski          - Łukasz         Sornek                378: 381
  19 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Obremski              401: 351
  20 Kamil          Górka                - Marcin         Kurowski              574: 140
  21 Teresa         Zalewska             - Jadwiga        Jakubiec              341: 323
  22 Joanna         Brychcy              - Paulina        Naplocha              367: 297
  23 Marta          Świątkowska          - Aneta          Szczyrzyca            369: 286
  24 Zbigniew       Rybak                - Michał         Jakubiec              374: 390
  25 Magdalena      Nocoń                - Marcin         Stachowski            216: 412
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Mrozowski             398: 420
   2 Dorota         Stachowska           - Kacper         Zegadło               386: 369
   3 Barbara        Obremska             - Paweł          Jackowski             350: 349
   4 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Górka                 414: 415
   5 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Sporczyk              412: 349
   6 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Sancewicz             496: 355
   7 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                300: 377
   8 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              329: 385
   9 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            386: 336
  10 Dawid          Adamczyk             - Józef          Wietecki              422: 354
  11 Dawid          Buzowicz             - Urszula        Solarska              392: 325
  12 Leszek         Stecuła              - Arkadiusz      Łydka                 410: 494
  13 Krzysztof      Gibas                - Marta          Bajorek               463: 342
  14 Kinga          Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             257: 463
  15 Marta          Świątkowska          - Bartosz        Morawski              463: 389
  16 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Kwiecień              252: 475
  17 Marcin         Ceglarek             - Janusz         Krupiński             424: 374
  18 Irena          Sołdan               - Mateusz        Machowski             403: 333
  19 Jerzy          Luter                - Michał         Jakubiec              367: 361
  20 Artur          Irzyk                - Dawid          Rykaczewski           545: 280
  21 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Klich                 388: 400
  22 Teresa         Zalewska             - Marcin         Kurowski              445: 188
  23 Krzysztof      Obremski             - Paulina        Naplocha              375: 374
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Zbigniew       Rybak                 315: 320
  25 Magdalena      Nocoń                - Jadwiga        Jakubiec              218: 295


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 405: 464
   2 Barbara        Obremska             - Dorota         Stachowska            393: 401
   3 Zbigniew       Wietecki             - Ewa            Szałas                342: 276
   4 Dawid          Buzowicz             - Przemysław     Herdzina              427: 366
   5 Arkadiusz      Łydka                - Ireneusz       Kurzok                388: 323
   6 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Gibas                 424: 273
   7 Paweł          Jackowski            - Dawid          Adamczyk              317: 465
   8 Łukasz         Sornek               - Natalia        Ogierman              470: 258
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              396: 393
  10 Józef          Wietecki             - Artur          Irzyk                 313: 388
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Jacek          Pietruszka            422: 388
  12 Leszek         Stecuła              - Marcin         Radwański             528: 334
  13 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Luter                 345: 487
  14 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              499: 264
  15 Marcin         Ceglarek             - Marta          Świątkowska           348: 372
  16 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              424: 267
  17 Andrzej        Klich                - Irena          Sołdan                316: 358
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              369: 435
  19 Janusz         Krupiński            - Marcin         Stachowski            417: 352
  20 Michał         Jakubiec             - Krzysztof      Obremski              334: 496
  21 Jadwiga        Jakubiec             - Joanna         Brychcy               372: 346
  22 Dawid          Rykaczewski          - Zbigniew       Rybak                 252: 308
  23 Kinga          Stecuła              - Marcin         Kurowski              384: 178
  24 Paulina        Naplocha             - Mateusz        Machowski             286: 384
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Magdalena      Nocoń                 491: 187


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Dorota         Stachowska            298: 320
   2 Kamil          Górka                - Barbara        Obremska              368: 364
   3 Jan            Mrozowski            - Kacper         Zegadło               448: 382
   4 Dawid          Adamczyk             - Arkadiusz      Łydka                 348: 320
   5 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Buzowicz              416: 374
   6 Ireneusz       Kurzok               - Leszek         Stecuła               459: 370
   7 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 380: 283
   8 Marta          Świątkowska          - Rafał          Wesołowski            341: 407
   9 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Gibas                 263: 484
  10 Przemysław     Herdzina             - Irena          Sołdan                385: 394
  11 Natalia        Ogierman             - Artur          Irzyk                 338: 403
  12 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              424: 336
  13 Ewa            Szałas               - Marta          Bajorek               391: 368
  14 Bartosz        Morawski             - Marcin         Ceglarek              410: 335
  15 Krzysztof      Obremski             - Teresa         Zalewska              438: 323
  16 Mateusz        Machowski            - Maciej         Sancewicz             278: 467
  17 Janusz         Krupiński            - Kinga          Stecuła               482: 295
  18 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              320: 396
  19 Jacek          Pietruszka           - Zbigniew       Rybak                 355: 394
  20 Jadwiga        Jakubiec             - Marcin         Radwański             399: 383
  21 Andrzej        Klich                - Józef          Wietecki              203: 342
  22 Joanna         Brychcy              - Michał         Jakubiec              484: 263
  23 Marcin         Stachowski           - Dawid          Rykaczewski           390: 327
  24 Marcin         Kurowski             - Aneta          Szczyrzyca            270: 391
  25 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Dawid          Adamczyk              424: 358
   2 Jan            Mrozowski            - Rafał          Wesołowski            403: 289
   3 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              341: 439
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Ewa            Szałas                346: 367
   5 Kacper         Zegadło              - Ireneusz       Kurzok                310: 484
   6 Łukasz         Sornek               - Artur          Irzyk                 359: 331
   7 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Buzowicz              387: 432
   8 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Jackowski             318: 378
   9 Irena          Sołdan               - Barbara        Obremska              357: 354
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Stecuła               344: 431
  11 Janusz         Krupiński            - Marta          Świątkowska           376: 320
  12 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Ogierman              391: 322
  13 Marta          Bajorek              - Maciej         Sancewicz             391: 391
  14 Jerzy          Luter                - Przemysław     Herdzina              379: 393
  15 Józef          Wietecki             - Bartosz        Morawski              316: 373
  16 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Matyasik              281: 409
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Andrzej        Rechowicz             306: 405
  18 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            294: 312
  19 Jacek          Pietruszka           - Kinga          Stecuła               356: 278
  20 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             408: 280
  21 Mateusz        Machowski            - Marcin         Ceglarek              406: 315
  22 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Klich                 325: 298
  23 Paulina        Naplocha             - Marcin         Stachowski            276: 385
  24 Dawid          Rykaczewski          - Marcin         Kurowski              385: 263
  25 Michał         Jakubiec             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Jan            Mrozowski             432: 335
   2 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Kurzok                279: 386
   3 Dawid          Buzowicz             - Kamil          Górka                 392: 405
   4 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                547: 270
   5 Paweł          Jackowski            - Ewa            Szałas                449: 314
   6 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Sornek                481: 266
   7 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Stecuła               354: 301
   8 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Obremski              393: 401
   9 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             388: 337
  10 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             490: 404
  11 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 349: 337
  12 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kwiecień              416: 314
  13 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Sancewicz             405: 358
  14 Artur          Irzyk                - Marta          Bajorek               360: 355
  15 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              357: 364
  16 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              387: 305
  17 Marta          Świątkowska          - Mateusz        Machowski             388: 322
  18 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              231: 325
  19 Zbigniew       Rybak                - Józef          Wietecki              371: 306
  20 Marcin         Stachowski           - Jadwiga        Jakubiec              382: 320
  21 Kinga          Stecuła              - Joanna         Brychcy               304: 382
  22 Marcin         Radwański            - Dawid          Rykaczewski           317: 528
  23 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Klich                 406: 310
  24 Michał         Jakubiec             - Piotr          Kabot                 355: 331
  25 Marcin         Kurowski             - Paulina        Naplocha              268: 286


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            391: 265
   2 Ireneusz       Kurzok               - Jan            Mrozowski             419: 448
   3 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              301: 567
   4 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kacprzyk              343: 416
   5 Dawid          Buzowicz             - Artur          Irzyk                 347: 365
   6 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            470: 273
   7 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Gibas                 356: 415
   8 Przemysław     Herdzina             - Kacper         Zegadło               453: 363
   9 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              337: 447
  10 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              360: 480
  11 Leszek         Stecuła              - Marta          Świątkowska           276: 457
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             475: 305
  13 Natalia        Ogierman             - Barbara        Obremska              413: 319
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Zbigniew       Rybak                 398: 302
  15 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            415: 384
  16 Maciej         Sancewicz            - Arkadiusz      Łydka                 472: 279
  17 Marta          Bajorek              - Jerzy          Luter                 384: 280
  18 Dawid          Rykaczewski          - Joanna         Brychcy               366: 294
  19 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              414: 375
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Teresa         Zalewska              258: 451
  21 Józef          Wietecki             - Jadwiga        Jakubiec              331: 341
  22 Mateusz        Machowski            - Michał         Jakubiec              322: 325
  23 Paulina        Naplocha             - Marcin         Radwański             343: 291
  24 Marcin         Kurowski             - Piotr          Kabot                 193: 403
  25 Andrzej        Klich                - Kinga          Stecuła               316: 353


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Kurzok                279: 372
   2 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Wietecki              392: 322
   3 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kacprzyk              404: 326
   4 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              443: 280
   5 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              421: 364
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             497: 279
   7 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Gibas                 408: 374
   8 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Buzowicz              450: 294
   9 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Kwiecień              392: 375
  10 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             472: 310
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                503: 286
  12 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               428: 370
  13 Marta          Świątkowska          - Marta          Bajorek               407: 276
  14 Ewa            Szałas               - Leszek         Stecuła               330: 412
  15 Janusz         Krupiński            - Urszula        Solarska              358: 368
  16 Zbigniew       Rybak                - Barbara        Obremska              303: 396
  17 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Rykaczewski           401: 339
  18 Jadwiga        Jakubiec             - Jerzy          Luter                 303: 453
  19 Teresa         Zalewska             - Michał         Jakubiec              277: 305
  20 Joanna         Brychcy              - Marcin         Stachowski            371: 324
  21 Marcin         Ceglarek             - Kinga          Stecuła               417: 228
  22 Piotr          Kabot                - Aneta          Szczyrzyca            229: 379
  23 Paulina        Naplocha             - Józef          Wietecki              306: 461
  24 Marcin         Radwański            - Mateusz        Machowski             368: 278
  25 Andrzej        Klich                - Marcin         Kurowski              378: 246


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Adamczyk              351: 411
   2 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              447: 466
   3 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Stachowska            382: 334
   4 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 304: 407
   5 Leszek         Kacprzyk             - Zbigniew       Wietecki              411: 263
   6 Przemysław     Herdzina             - Marta          Świątkowska           385: 269
   7 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                410: 359
   8 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              428: 383
   9 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Sporczyk              312: 414
  10 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             489: 387
  11 Jerzy          Luter                - Leszek         Stecuła               325: 381
  12 Dawid          Buzowicz             - Ewa            Szałas                413: 324
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Arkadiusz      Łydka                 428: 351
  14 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              383: 392
  15 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               357: 326
  16 Michał         Jakubiec             - Andrzej        Rechowicz             417: 398
  17 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 283: 451
  18 Marcin         Radwański            - Joanna         Brychcy               361: 295
  19 Józef          Wietecki             - Aneta          Szczyrzyca            420: 226
  20 Marcin         Stachowski           - Teresa         Zalewska              346: 400
  21 Dawid          Rykaczewski          - Jadwiga        Jakubiec              325: 351
  22 Kinga          Stecuła              - Piotr          Kabot                 317: 344
  23 Marcin         Kurowski             - Mateusz        Machowski             231: 403
  24 Andrzej        Klich                - Paulina        Naplocha              305: 368


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Jan            Mrozowski             478: 458
   2 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 412: 429
   3 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Matyasik              471: 313
   4 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Gibas                 379: 354
   5 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Sporczyk              364: 319
   6 Rafał          Wesołowski           - Artur          Irzyk                 395: 390
   7 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              428: 325
   8 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Obremski              298: 398
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Buzowicz              394: 323
  10 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               339: 360
  11 Marta          Świątkowska          - Natalia        Ogierman              385: 300
  12 Urszula        Solarska             - Maciej         Sancewicz             500: 313
  13 Barbara        Obremska             - Michał         Jakubiec              396: 445
  14 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 480: 297
  15 Ewa            Szałas               - Arkadiusz      Łydka                 403: 354
  16 Teresa         Zalewska             - Józef          Wietecki              357: 297
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Zbigniew       Rybak                 304: 433
  18 Joanna         Brychcy              - Marta          Bajorek               280: 439
  19 Marcin         Stachowski           - Marcin         Ceglarek              329: 388
  20 Piotr          Kabot                - Marcin         Radwański             332: 380
  21 Mateusz        Machowski            - Aneta          Szczyrzyca            375: 250
  22 Dawid          Rykaczewski          - Paulina        Naplocha              360: 266
  23 Leszek         Kacprzyk             - Kinga          Stecuła               429: 304
  24 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 312: 327
Lista rankingowa na dzień 28-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.96  30023  195
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.56  28796  190
   3 Dawid Pikul                    Poznań               151.18  28573  189
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.98  29895  198
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.92  28523  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.32  29565  198
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             148.76  28561  192
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.01  28862  195
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.57  28333  192
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             147.03  29112  198
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.92  19541  133
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28984  198
  14 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.17  27042  185
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.93   8902   61
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.18  28745  198
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.84  27955  193
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.61  17932  124
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.51  18497  128
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.03  28518  198
  22 Marek Reda                     Piaseczno            143.64  28728  200
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.89  27863  195
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.80  20421  143
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.43  27631  194
  26 Justyna Górka                  Kraków               142.40  28053  197
  27 Kamil Kister                   Puławy               142.21  26736  188
  28 Krzysztof Obremski             Legnica              141.91  26962  190
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  30 Przemysław Rybicki             Otwock               141.29  10173   72
  31 Irena Sołdan                   Sopot                140.52  24450  174
  32 Jan Mrozowski                  Kraków               140.44  16431  117
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.13  15554  111
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.88  24026  173
  40 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.63  26756  193
  41 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.34  13597   99
  46 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  48 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  49 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  50 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.10  26948  198
  51 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  52 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.01  25246  187
  54 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  56 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  25894  193
  57 Bogusław Szyszka               Oława                134.16  24685  184
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  59 Robert Kamiński                Warszawa             134.12  25214  188
  60 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  61 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  62 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  63 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  65 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  66 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  67 Piotr Broda                    Sandomierz           133.43  24417  183
  68 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.96   6515   49
  69 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.95   7578   57
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Radosław Jachna                Łódź                 132.57  23862  180
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.48  26232  198
  73 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  74 Kacper Zegadło                 Warszawa             132.43  26486  200
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  77 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  78 Patrycja Śliwińska             Szczecin             131.82  12918   98
  79 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.65   7241   55
  80 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  81 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.48  11044   84
  82 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.36  24958  190
  83 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  85 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.95  18595  142
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  87 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Dominik Piasecki               Słupsk               130.43   5739   44
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  91 Dorota Maciejuk                Warszawa             130.25   5731   44
  92 Janusz Krupiński               Bytom                129.94  18322  141
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  94 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  95 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  96 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  97 Joanna Jewtuch                 Warszawa             129.23  11631   90
  98 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.21  25455  197
  99 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.04  10710   83
 100 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.92  25139  195
 101 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 105 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 106 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 108 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 109 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 111 Katarzyna Małek                Mielec               127.08   6481   51
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.01  18544  146
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.01  23878  188
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.94  16375  129
 115 Natalia Ogierman               Katowice             126.79  20159  159
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            126.29  20711  164
 117 Jarosław Olek                  Warszawa             125.97   4535   36
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 119 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.77  13835  110
 120 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 121 Artur Koszel                   Warszawa             125.27  16661  133
 122 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.85  23722  190
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 125 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       124.65  15207  122
 126 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.44  24142  194
 127 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.44  24515  197
 128 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.43   9581   77
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 130 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.34  24371  196
 131 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 132 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.19  23283  189
 134 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             122.54  23282  190
 139 Maciej Perzyński               Piła                 122.42  13834  113
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.19  13319  109
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.16  23210  190
 142 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 143 Leszek Stecuła                 Bytom                121.99   9393   77
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.81  23265  191
 146 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 147 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 148 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.64  23963  197
 149 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.55  24066  198
 150 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 151 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 152 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.95  23828  197
 153 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 154 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 155 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 156 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.32  23463  195
 157 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.18  19349  161
 158 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.15  16460  137
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.14  14897  124
 160 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 162 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 163 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 165 Marta Bajorek                  Warszawa             119.46  23175  194
 166 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 167 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 168 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 169 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 170 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 171 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 172 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 174 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 175 Michał Szymkowski              Wrocław              118.72   4274   36
 176 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 178 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 179 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 180 Marta Świątkowska              Wrocław              118.17  22807  193
 181 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 182 Paweł Morga                    Warszawa             117.93  15802  134
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 184 Radosław Więch                 Warszawa             117.76  13896  118
 185 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 186 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 187 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 188 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.33  20767  177
 189 Bogusław Książek               Szczecin             117.27   7505   64
 190 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13718  117
 191 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 192 Stanisław Gasik                Warszawa             117.07   8429   72
 193 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 194 Jerzy Luter                    Bytom                116.98  19419  166
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 196 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.59  23085  198
 198 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.17  15450  133
 200 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 201 Szymon Dąbrowski               Warszawa             115.65  22667  196
 202 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 203 Sławomir Wolski                Wrocław              115.60  22080  191
 204 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 206 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 207 Beata Piotrowska               Łódź                 115.23   5531   48
 208 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 209 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 210 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 211 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 212 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 213 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 215 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.05  21898  192
 216 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 217 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 218 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 219 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 220 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 221 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.69  21524  191
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 224 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.28  13698  122
 225 Paulina Mech                   Kraków               112.22   4152   37
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.07  19949  178
 227 Ziemowit Pazda                 Wrocław              112.07  14121  126
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 234 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 236 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 238 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Urszula Solarska               Łódź                 110.19  21598  196
 241 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 242 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.56  18515  169
 243 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 244 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 245 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.17  21069  193
 247 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.54  10311   95
 248 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 250 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 251 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.65  11626  108
 253 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 254 Maria Pokorska                 Warszawa             107.45   6662   62
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 256 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 257 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 258 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 259 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.67  20800  195
 260 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 261 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 263 Józef Burzyński                Ełk                  105.78  13646  129
 264 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.74  20830  197
 265 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.65  17538  166
 267 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 268 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 269 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 270 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 271 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.43  18588  178
 273 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 275 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 276 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 277 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 278 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 279 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.19   6914   67
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.11  20622  200
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.59  15696  153
 283 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Aleksandra Brzeska             Piastów              102.12  10008   98
 286 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 287 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.05  17179  170
 289 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 290 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.36  12445  124
 293 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 294 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.33  14347  143
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 297 Kinga Stecuła                  Bytom                 99.39   3578   36
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 300 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 301 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 302 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 303 Michał Landowski               Police                95.76   8427   88
 304 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.17   8565   90
 307 Sylwia Buks                    Warszawa              94.89  15467  163
 308 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 309 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             93.28   4384   47
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 312 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 314 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              89.45  11897  133
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 320 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 321 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.60  14804  169
 323 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 326 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 327 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 328 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 329 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 330 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 331 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 28-10-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   7 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   8 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   9 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  20 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  21 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  22 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  24 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  25 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  26 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  27 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  28 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  29 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  30 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  31 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  33 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  34 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  37 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  38 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  39 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  40 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  41 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  42 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  43 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  44 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  45 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  46 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  47 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  48 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  49 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  50 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  51 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  52 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  53 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  54 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  55 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  56 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  57 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  58 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  60 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  61 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  62 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  63 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  64 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  66 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  67 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  69 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  70 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  71 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  73 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  74 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  75 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  76 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  77 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  82 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  83 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  84 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  85 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  86 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  87 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  88 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  89 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  90 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  91 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  92 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  93 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  94 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  95 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
  97 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  98 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  99 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
 100 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 101 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
 102 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 103 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 104 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 105 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 106 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 107 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 108 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 110 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 111 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 112 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 113 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             166.50   1998   12
 114 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 115 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 116 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 118 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 119 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 120 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 121 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 122 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 123 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 124 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 125 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 126 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 127 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 128 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 129 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 130 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 131 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 132 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 133 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 134 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 135 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 136 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 137 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 138 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 139 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 140 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 141 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 142 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 143 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 144 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 145 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 146 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 147 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 148 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 149 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 150 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 151 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 152 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 153 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 154 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 156 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 157 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 158 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 159 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 160 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 161 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 162 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 163 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 164 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 165 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 166 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 167 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 168 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 169 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 170 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 171 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 172 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 173 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 174 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 175 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 176 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 177 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 178 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 179 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 180 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 181 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 182 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 183 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 184 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 185 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 186 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 187 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 188 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 189 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 190 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 191 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 192 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 193 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 194 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 195 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 196 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 197 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 198 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 199 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 200 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 201 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 202 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 203 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 204 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 205 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 206 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 207 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 208 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 209 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 210 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 211 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 212 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 213 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 214 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 215 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 216 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 217 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 218 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 219 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 220 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 221 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 222 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 223 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 224 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 225 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 226 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 227 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 228 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 229 Adam Kędzior                   Lublin                87.36    961   11
 230 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 231 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 232 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 233 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 234 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 235 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 236 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 237 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 238 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 239 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 240 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 241 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 242 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 243 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 244 Radosław Słowicki              Warszawa              78.64    865   11
 245 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 246 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 247 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 248 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 249 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 250 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 251 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 252 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 253 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 254 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 255 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 256 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 257 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 258 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 259 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 260 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 261 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 262 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 263 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 264 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 265 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 266 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 267 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 268 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 269 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 270 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 271 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 272 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 273 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 274 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 275 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 276 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 277 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 278 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 279 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 280 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 281 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 282 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 283 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 284 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 285 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 286 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 287 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 288 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 289 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 290 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 291 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 292 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 293 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 294 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 295 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 296 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 297 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 298 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 299 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 300 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 301 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 302 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 303 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 304 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 305 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 306 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 307 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 308 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 309 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 310 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 311 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 312 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 313 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 314 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 315 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 316 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 318 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 319 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 320 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 321 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 322 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 323 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 324 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 325 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 326 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 327 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 328 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 329 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 330 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 331 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 332 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 333 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 334 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 335 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 336 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 337 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 338 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 339 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 340 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 341 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 342 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 343 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 344 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 345 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 346 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 347 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 348 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 349 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 350 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 351 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 352 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 353 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 354 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 355 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 356 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 357 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 358 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 359 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 360 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 361 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 362 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 363 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 364 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 365 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 366 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 367 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie