Stare Babice23
listopada
Stare Babice 23-24 listopada Turniej dla Ambitnych — Oczko
Rumia 7
grudnia
Rumia 7- 8 grudnia XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDK
Praga (Czechy) 7
grudnia
Praga (Czechy) 7- 8 grudnia Turniej Towarzyszący Mistrzostwom Świata w Scrabble
Rumia jest kobietą!07 - 08 grudnia 2013 — XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDKInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDKRumia, 07 - 08 grudnia 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Rumia jest kobietą!Już po raz drugi w tym roku literomaniakom przyszło mierzyć się w rumskim Dworku pod Lipami, który na czas zimy powinien zmienić nazwę na biały lub śnieżny dworek. Na zewnątrz przepiękna, śnieżna aura, przywodząca na myśl nadchodzące święta Bożego Narodzenia, wewnątrz stoły, które uginały się od nadmiaru kulinarnych specjałów – ciasta, chleb ze smalcem, ogórki, jajka, bigos to doskonałe okoliczności sprzyjające wysiłkowi intelektualnemu.

Zapowiadało się, że frekwencję znacznie obniży jeden złośliwy facet – mianowicie Ksawery, ale scrabbliści jak wiadomo są zawzięci w swym „nałogu” i niezniechęceni pogodą przybyli w liczbie 59, aby powalczyć o 14 już Puchar Dyrektora MDK w Rumi. Warto dodać, że dopiero po raz drugi turniej ten był rankingowy. Analizując przebieg tego turnieju, a także przywodząc na myśl pozostałe rumskie turnieje, nie sposób nie dojść do konstatacji, iż pomorska aura sprzyja płci pięknej. Do tej pory w tym mieście już 3 razy wygrywały kobiety: raz udało się to Joasi Jewtuch, a dwa razy Justynie Górce. W tym roku do panteonu rumskich zwyciężczyń, i to w pięknym stylu, gdyż zwycięstwo rozstrzygnęło się już w 11 rundzie, dołączyła Natalia Woźniak z Dziwnówka. Warto wspomnieć, że Natalia zadebiutowała dopiero w tym roku i zapowiada się, że nie poprzestanie na jednym turniejowym zwycięstwie. Ostatecznie Natalia zrobiła bilans 11-1, czego nie udało się osiągnąć wielu turniejowym wyjadaczom. Jako że samo zwycięstwo było wiadome już po 11 rundzie, bardzo emocjonująco wyglądała walka o pozostałe stopnie podium. W ostatniej rundzie całkowicie zawiodły Mikrusy, choć może chciały się wykazać gościnnością, w wyniku czego turniej na 2 miejscu ukończył Jakub Zaryński ze Świnoujścia, a na 3 miejscu znalazł się Mirosław Uglik z Warszawy.

Na turnieju pojawiło się kilku rzadko ostatnio widywanych zawodników, m.in. Filip Warzecha, Marcela Wołowiec czy Krzysiek Usakiewicz, może Rumia sprzyja też powrotom i będziemy widywać tych zawodników częściej na turniejach ogólnopolskich?

Podsumowując, turniej przebiegał w bardzo przyjemnej i „sycącej atmosferze”. Podziękowania należą się Lucynie Śniadach, głównej organizatorce turnieju – za przygotowanie posiłków, sali oraz nagród; dyrekcji i pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Rumi – za udostępnienie sali; członkom rumskiego klubu scrabble'owego Mikrus za pomoc w organizacji turnieju, a także innym sponsorom, czyli Urzędowi Miasta w Rumi, Księgarni „Słowo”, Zakładowi Paczkowania Jaj w Grzybnie, Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner Sp. z o.o. oraz Piekarni „Kidzińscy”. I tradycyjnie już, do zobaczenia w przyszłym roku!
relacja: Miłosz Wrzałek


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie do 70 miejsc)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) Rumia ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 7 grudnia (7 rund)
12:00 rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 przerwa obiadowa
20:00 zakończenie

Niedziela, 8 grudnia (5 rund)
9:30 rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 zakończenie turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniepoczęstunek: kawa, herbata, kanapki, ciasta; w przerwie obiadowej bigos; lub obiad u „Gruzina” (20 m od MDK), który serwuje oryginalne gruzińskie chaczapuri i pinakle w cenie 15 zł (również w wersji dla jaroszów)
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2 – osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry

Inne hotele
Nagrodypuchary, nagrody pieniężne (500 zł, 300 zł, 200 zł), nagrody rzeczowe dla wszystkich grających
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury w Rumi tel. 058 67 10 737
Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl
Sponsorzy- Urząd Miasta Rumia
- Dyrektor MDK p. Ludwik Bach
- Księgarnia „Słowo” Rumia ul. Derdowskiego 25
- Zakład Paczkowania Jaj – Grzybno (Mieczysław Pastuszak)
- Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner Sp. z.o.o. Gdynia ul. Energetyków 13A
- Piekarnia „Kidzińscy”


Wyniki turnieju XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDK

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              127.79     11.0     5114     2100      846
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            139.72      9.0     4936     1848      670
  3 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.97      9.0     4854     1826      346
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.51      8.0     5243     1769     1160
  5 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.15      8.0     4976     1750      574
  6 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.84      8.0     4940     1789      741
  7 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.46      8.0     4777     1672      683
  8 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  135.75      8.0     4772     1585      669
  9 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.76      8.0     4716     1715      227
 10 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.88      8.0     4579     1769      328
 11 Dominika        Worona               Police                 102.30      8.0     4561     1547      252
 12 Maciej          Perzyński            Piła                   120.63      8.0     4300     1665       80
 13 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               139.83      7.0     4817     1648      525
 14 Filip           Warzecha             Gdynia                 132.50      7.0     4808     1606      748
 15 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                100.00      7.0     4595     1542      277
 16 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 118.89      7.0     4498     1524      497
 17 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 118.28      7.0     4491     1530      237
 18 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.94      7.0     4440     1589     -103
 19 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   120.97      7.0     4410     1634     -135
 20 Anita           Bruska               Gdynia                 120.10      7.0     4384     1508      209
 21 Irena           Sołdan               Sopot                  137.85      7.0     4334     1597     -206
 22 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 135.79      7.0     3781     1518     -383
 23 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 130.51      6.5     4614     1449      367
 24 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 125.44      6.0     4922     1411      233
 25 Joanna          Jewtuch              Warszawa               131.35      6.0     4606     1441      322
 26 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.52      6.0     4576     1464       89
 27 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 108.14      6.0     4536     1364      174
 28 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  127.19      6.0     4456     1409      -74
 29 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.14      6.0     4447     1524       -7
 30 Jakub           Onoszko              Gdynia                 107.91      6.0     4405     1419     -115
 31 Józef           Burzyński            Ełk                    104.96      6.0     4300     1365       30
 32 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.08      6.0     4079     1309      -97
 33 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  113.53      6.0     4052     1356     -293
 34 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.58      6.0     4033     1408     -259
 35 Michał          Kolaj                Ostróda                118.61      6.0     4002     1347      -38
 36 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 100.00      5.5     4185     1353      146
 37 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              110.52      5.5     3949     1165      -68
 38 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.89      5.0     4520     1279      109
 39 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 119.04      5.0     4463     1274     -143
 40 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.22      5.0     4279     1238     -199
 41 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.20      5.0     4258     1301     -292
 42 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              115.90      5.0     4226     1286     -277
 43 Michał          Garnowski            Pasłęk                 119.06      5.0     4225     1347     -516
 44 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.94      5.0     4201     1315     -134
 45 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            105.66      5.0     4148     1223     -155
 46 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     4049     1241     -381
 47 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.15      4.5     4426     1035      436
 48 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              102.00      4.5     4147     1039      465
 49 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.5     4056     1290     -734
 50 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     3824     1077     -388
 51 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 113.30      4.0     4329     1134      217
 52 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.90      4.0     4224     1197     -219
 53 Sławomir        Długosz              Ostróda                107.40      4.0     4095     1274     -481
 54 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.13      4.0     3769     1157     -699
 55 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.81      3.5     4117      956      231
 56 Marek           Szczepanik           Reda                   108.40      3.5     3930      957      -69
 57 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3894      920       36
 58 Karol           Lenartowski          Gdynia                 100.00      2.5     3801      905      -29
 59 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2425      643    -2430
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDK



	Michał Alabrudziński 153.51 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  323: 385   66
    2    25 Michał         Landowski             100.00 +  454: 319  150
    3    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  599: 291  150
    4     4 Mateusz        Borsuk                138.76 +  474: 355  189
    5     2 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 +  527: 311  190
    6     2 Natalia        Woźniak               127.79 -  337: 422   78
    7     4 Mirosław       Uglik                 143.97 +  547: 396  194
    8     3 Maciej         Kuczyński             135.79 +  400:   1  186
    9     2 Filip          Warzecha              132.50 -  352: 405   83
   10     4 Maciej         Sancewicz             131.94 +  432: 314  182
   11     4 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  343: 478   98
   12     4 Rafał          Lenartowski           144.88 +  455: 406  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Łukasz Tuszyński 147.84 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  321: 295  165
    2    14 Rafał          Lenartowski           144.88 +  395: 346  195
    3     4 Natalia        Woźniak               127.79 +  517: 311  178
    4     1 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  328: 406   90
    5     3 Jakub          Zaryński              139.72 -  373: 409   90
    6    10 Mirosław       Uglik                 143.97 -  366: 405   94
    7    17 Michał         Garnowski             119.06 +  455: 392  169
    8    11 Józef          Burzyński             104.96 +  436: 305  155
    9     8 Irena          Sołdan                137.85 +  406: 304  188
   10     5 Mariusz        Orzeł                 120.97 +  501: 302  171
   11     4 Michał         Alabrudziński         153.51 +  478: 343  204
   12     2 Jakub          Zaryński              139.72 -  364: 381   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Rafał Lenartowski 144.88 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         Śniadach              114.94 +  410: 259  165
    2    14 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  346: 395   98
    3    17 Karol          Lenartowski           100.00 +  345: 294  150
    4     9 Alina          Białobrzewska         118.89 +  365: 271  169
    5     8 Joanna         Jewtuch               131.35 +  408: 344  181
    6     5 Filip          Warzecha              132.50 +  344: 338  183
    7     3 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 +  355: 333  190
    8     2 Mateusz        Borsuk                138.76 +  465: 326  189
    9     1 Natalia        Woźniak               127.79 -  377: 470   78
   10     3 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  271: 472   91
   11     5 Maciej         Perzyński             120.63 +  487: 294  171
   12     4 Michał         Alabrudziński         153.51 -  406: 455  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Mirosław Uglik 143.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  382: 358  164
    2     6 Joanna         Jewtuch               131.35 -  341: 457   81
    3    21 Lucyna         Śniadach              114.94 +  422: 298  165
    4    15 Katarzyna      Dębska                104.58 +  431: 310  155
    5     9 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  245: 420   71
    6    10 Łukasz         Tuszyński             147.84 +  405: 366  198
    7     4 Michał         Alabrudziński         153.51 -  396: 547  104
    8     8 Łukasz         Baranowski            125.44 +  428: 322  175
    9     7 Rafał          Wesołowski            133.46 +  361: 319  183
   10     7 Paweł          Zbrowski              100.00 +  470: 329  150
   11     3 Grzegorz       Łukasik               141.15 +  501: 455  191
   12     3 Mateusz        Borsuk                138.76 +  472: 327  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Grzegorz Łukasik 141.15 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  455: 287  163
    2     8 Łukasz         Baranowski            125.44 +  513: 409  175
    3     2 Maciej         Kuczyński             135.79 +  479: 309  186
    4     2 Irena          Sołdan                137.85 +  425: 351  188
    5     1 Paweł          Zbrowski              100.00 +  357: 295  150
    6     1 Rafał          Wesołowski            133.46 +  409: 379  183
    7     1 Mateusz        Borsuk                138.76 -  394: 446   89
    8     1 Natalia        Woźniak               127.79 -  286: 437   78
    9     4 Mariusz        Orzeł                 120.97 +  423: 291  171
   10     3 Rafał          Lenartowski           144.88 +  472: 271  195
   11     3 Mirosław       Uglik                 143.97 -  455: 501   94
   12     1 Natalia        Woźniak               127.79 -  308: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Krzysztof Usakiewicz 139.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  465: 282  163
    2     7 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  543: 349  169
    3     1 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  446: 350  166
    4     1 Łukasz         Tuszyński             147.84 +  406: 328  198
    5     2 Michał         Alabrudziński         153.51 -  311: 527  104
    6     3 Irena          Sołdan                137.85 +  428: 346  188
    7     3 Rafał          Lenartowski           144.88 -  333: 355   95
    8     5 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  388: 403   71
    9     5 Mateusz        Borsuk                138.76 -  325: 368   89
   10     8 Anita          Bruska                120.10 -  316: 329   70
   11    13 Michał         Garnowski             119.06 +  460: 343  169
   12     9 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  396: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Jakub Zaryński 139.72 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  499: 259  161
    2     3 Maciej         Kuczyński             135.79 -  385: 423   86
    3     8 Marcela        Wołowiec              130.51 +  442: 355  181
    4     5 Sławomir       Zabawa                108.20 +  382: 265  158
    5     3 Łukasz         Tuszyński             147.84 +  409: 373  198
    6     4 Mariusz        Orzeł                 120.97 +  562: 302  171
    7     2 Natalia        Woźniak               127.79 -  326: 496   78
    8     4 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  426: 377  163
    9     3 Maciej         Sancewicz             131.94 +  378: 359  182
   10     2 Filip          Warzecha              132.50 +  419: 334  183
   11     2 Mateusz        Borsuk                138.76 -  327: 359   89
   12     2 Łukasz         Tuszyński             147.84 +  381: 364  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Mateusz Borsuk 138.76 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Krzysztofek           110.52 +  431: 264  161
    2    11 Katarzyna      Dębska                104.58 +  437: 295  155
    3     6 Sławomir       Długosz               107.40 +  445: 288  157
    4     4 Michał         Alabrudziński         153.51 -  355: 474  104
    5     5 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  404: 348  150
    6     6 Paweł          Zbrowski              100.00 +  460: 433  150
    7     1 Grzegorz       Łukasik               141.15 +  446: 394  191
    8     2 Rafał          Lenartowski           144.88 -  326: 465   95
    9     5 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 +  368: 325  190
   10     1 Natalia        Woźniak               127.79 -  358: 404   78
   11     2 Jakub          Zaryński              139.72 +  359: 327  190
   12     3 Mirosław       Uglik                 143.97 -  327: 472   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Irena Sołdan 137.85 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  109.13 +  455: 305  159
    2     9 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  421: 337  177
    3     5 Mariusz        Orzeł                 120.97 +  338: 337  171
    4     2 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  351: 425   91
    5    10 Sławomir       Długosz               107.40 +  365: 329  157
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  346: 428   90
    7     9 Maciej         Perzyński             120.63 -  253: 484   71
    8    12 Marcela        Wołowiec              130.51 +  338: 328  181
    9     8 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  304: 406   98
   10    14 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  395: 381  150
   11     9 Joanna         Jewtuch               131.35 +  400: 393  181
   12     8 Maciej         Perzyński             120.63 -  368: 387   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Maciej Kuczyński 135.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Szczepanik            108.40 +  384: 360  158
    2     3 Jakub          Zaryński              139.72 +  423: 385  190
    3     2 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  309: 479   91
    4     8 Marcela        Wołowiec              130.51 +  400: 322  181
    5     6 Rafał          Wesołowski            133.46 -  352: 447   83
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  389: 375  158
    7    10 Paweł          Zbrowski              100.00 +  432: 270  150
    8     3 Michał         Alabrudziński         153.51 -    1: 400  104
   10    12 Jakub          Onoszko               107.91 +  458: 330  158
   11     7 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  246: 520   68
   12    11 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  387: 276  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 11 138.00




	Grzegorz Koczkodon 135.75 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Zabawa                108.20 +  526: 315  158
    2     1 Michał         Kolaj                 118.61 -  314: 340   69
    3    10 Jakub          Onoszko               107.91 -  371: 383   58
    4    17 Michał         Landowski             100.00 +  514: 279  150
    5    11 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  290: 406   63
    6    16 Michał         Mikołajczyk           118.28 +  399: 315  168
    7    12 Alina          Białobrzewska         118.89 -  341: 392   69
    8    15 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  382: 325  150
    9    12 Tomasz         Lewiński              115.90 +  403: 306  166
   10     9 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  343: 307  169
   11     8 Maciej         Sancewicz             131.94 +  499: 376  182
   12     5 Filip          Warzecha              132.50 +  390: 359  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Rafał Wesołowski 133.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  469: 329  158
    2     5 Michał         Garnowski             119.06 +  391: 328  169
    3     7 Paweł          Zbrowski              100.00 -  323: 350   50
    4    10 Jakub          Onoszko               107.91 +  436: 382  158
    5     6 Maciej         Kuczyński             135.79 +  447: 352  186
    6     1 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  379: 409   91
    7     5 Maciej         Sancewicz             131.94 -  368: 384   82
    8     9 Alina          Białobrzewska         118.89 +  394: 310  169
    9     7 Mirosław       Uglik                 143.97 -  319: 361   94
   10    10 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  483: 347  177
   11     6 Anita          Bruska                120.10 +  349: 267  170
   12     6 Michał         Mikołajczyk           118.28 +  419: 275  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Filip Warzecha 132.50 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Onoszko               107.91 +  432: 348  158
    2    10 Sławomir       Długosz               107.40 -  288: 324   57
    3    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  451: 227  150
    4    12 Michał         Kolaj                 118.61 +  505: 327  169
    5     4 Maciej         Sancewicz             131.94 +  416: 296  182
    6     5 Rafał          Lenartowski           144.88 -  338: 344   95
    7     6 Tomasz         Lewiński              115.90 +  404: 333  166
    8     6 Maciej         Perzyński             120.63 +  424: 246  171
    9     2 Michał         Alabrudziński         153.51 +  405: 352  204
   10     2 Jakub          Zaryński              139.72 -  334: 419   90
   11     1 Natalia        Woźniak               127.79 -  452: 454   78
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  359: 390   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Maciej Sancewicz 131.94 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Długosz               107.40 -  345: 374   57
    2    21 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  343: 329  163
    3    16 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  430: 365  157
    4     6 Anita          Bruska                120.10 +  427: 311  170
    5     4 Filip          Warzecha              132.50 -  296: 416   83
    6     7 Dorota         Rudzińska             121.89 +  383: 348  172
    7     5 Rafał          Wesołowski            133.46 +  384: 368  183
    8     7 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  381: 363  166
    9     3 Jakub          Zaryński              139.72 -  359: 378   90
   10     4 Michał         Alabrudziński         153.51 -  314: 432  104
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  376: 499   86
   12    13 Jakub          Onoszko               107.91 +  402: 360  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Joanna Jewtuch 131.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  469: 294  157
    2     6 Mirosław       Uglik                 143.97 +  457: 341  194
    3     3 Michał         Kolaj                 118.61 +  388: 350  169
    4     3 Paweł          Zbrowski              100.00 -  278: 326   50
    5     8 Rafał          Lenartowski           144.88 -  344: 408   95
    6     9 Michał         Garnowski             119.06 +  441: 288  169
    7     7 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  393: 454   71
    8    10 Tomasz         Lewiński              115.90 +  460: 328  166
    9     6 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  293: 424   63
   10    11 Alina          Białobrzewska         118.89 +  317: 293  169
   11     9 Irena          Sołdan                137.85 -  393: 400   88
   12    10 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  373: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Marcela Wołowiec 130.51 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  423: 324  157
    2    13 Maciej         Perzyński             120.63 +  432: 308  171
    3     8 Jakub          Zaryński              139.72 -  355: 442   90
    4     8 Maciej         Kuczyński             135.79 -  322: 400   86
    5    15 Józef          Burzyński             104.96 +  446: 309  155
    6     8 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  396: 397   63
    7    13 Michał         Mikołajczyk           118.28 +  373: 316  168
    8    12 Irena          Sołdan                137.85 -  328: 338   88
    9    14 Dominika       Worona                102.30 -  353: 395   52
   10    17 Michał         Landowski             100.00 =  333: 333  100
   11    17 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  440: 371  169
   12    15 Paweł          Zbrowski              100.00 +  413: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Natalia Woźniak 127.79 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  492: 280  156
    2     4 Tomasz         Lewiński              115.90 +  408: 375  166
    3     4 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  311: 517   98
    4     7 Michał         Mikołajczyk           118.28 +  407: 359  168
    5     7 Michał         Garnowski             119.06 +  387: 293  169
    6     2 Michał         Alabrudziński         153.51 +  422: 337  204
    7     2 Jakub          Zaryński              139.72 +  496: 326  190
    8     1 Grzegorz       Łukasik               141.15 +  437: 286  191
    9     1 Rafał          Lenartowski           144.88 +  470: 377  195
   10     1 Mateusz        Borsuk                138.76 +  404: 358  189
   11     1 Filip          Warzecha              132.50 +  454: 452  183
   12     1 Grzegorz       Łukasik               141.15 +  426: 308  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2100  / 12 175.00




	Jolanta Chłopińska 127.19 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  375: 287  156
    2     9 Irena          Sołdan                137.85 -  337: 421   88
    3     9 Anita          Bruska                120.10 -  343: 452   70
    4    22 Karol          Lenartowski           100.00 +  361: 291  150
    5    14 Dorota         Rudzińska             121.89 -  337: 497   72
    6    23 Katarzyna      Dębska                104.58 -  345: 407   55
    7    23 Sylwia         Łada                  109.13 +  413: 286  159
    8    18 Lucyna         Śniadach              114.94 +  366: 328  165
    9    11 Łukasz         Baranowski            125.44 +  452: 416  175
   10    10 Rafał          Wesołowski            133.46 -  347: 483   83
   11    18 Michał         Landowski             100.00 +  504: 275  150
   12    11 Maciej         Kuczyński             135.79 -  276: 387   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Łukasz Baranowski 125.44 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Burzyński             104.96 +  376: 274  155
    2     8 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  409: 513   91
    3    12 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  340: 407   68
    4    19 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  330: 455   63
    5    23 Karol          Lenartowski           100.00 +  392: 319  150
    6    20 Lucyna         Śniadach              114.94 +  516: 389  165
    7    14 Michał         Landowski             100.00 +  626: 315  150
    8     8 Mirosław       Uglik                 143.97 -  322: 428   94
    9    11 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  416: 452   77
   10    16 Sławomir       Długosz               107.40 +  400: 356  157
   11    12 Alina          Białobrzewska         118.89 -  321: 458   69
   12    16 Dorota         Rudzińska             121.89 +  474: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Dorota Rudzińska 121.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Dębska                104.58 -  309: 359   55
    2    28 Lucyna         Śniadach              114.94 +  371: 305  165
    3    26 Sylwia         Łada                  109.13 +  502: 294  159
    4    11 Michał         Garnowski             119.06 -  411: 437   69
    5    14 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  497: 337  177
    6     7 Maciej         Sancewicz             131.94 -  348: 383   82
    7    11 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  293: 403   63
    8    16 Dominika       Worona                102.30 -  358: 405   52
    9    20 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  324: 347   64
   10    22 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  422: 372  161
   11    20 Sławomir       Długosz               107.40 +  362: 295  157
   12    16 Łukasz         Baranowski            125.44 -  323: 474   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Mariusz Orzeł 120.97 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dominika       Worona                102.30 +  347: 277  152
    2    12 Alina          Białobrzewska         118.89 +  365: 331  169
    3     5 Irena          Sołdan                137.85 -  337: 338   88
    4    13 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  417: 329  166
    5     9 Mirosław       Uglik                 143.97 +  420: 245  194
    6     4 Jakub          Zaryński              139.72 -  302: 562   90
    7     7 Joanna         Jewtuch               131.35 +  454: 393  181
    8     5 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 +  403: 388  190
    9     4 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  291: 423   91
   10     5 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  302: 501   98
   11    11 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  396: 359  163
   12     7 Dominika       Worona                102.30 -  376: 399   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Maciej Perzyński 120.63 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Kudliński             102.00 +  338: 278  152
    2    13 Marcela        Wołowiec              130.51 -  308: 432   81
    3    20 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  367: 333  169
    4    14 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  288: 395   50
    5    21 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  353: 263  161
    6    15 Michał         Kolaj                 118.61 +  397: 353  169
    7     9 Irena          Sołdan                137.85 +  484: 253  188
    8     6 Filip          Warzecha              132.50 -  246: 424   83
    9     9 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  349: 311  166
   10     6 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  489: 323  163
   11     5 Rafał          Lenartowski           144.88 -  294: 487   95
   12     8 Irena          Sołdan                137.85 +  387: 368  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Anita Bruska 120.10 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  507: 146  150
    2     2 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  340: 428   66
    3     9 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  452: 343  177
    4     6 Maciej         Sancewicz             131.94 -  311: 427   82
    5    13 Michał         Kolaj                 118.61 -  360: 445   69
    6    18 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  380: 334  161
    7    15 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  380: 348  158
    8    13 Sławomir       Zabawa                108.20 +  325: 324  158
    9    10 Paweł          Zbrowski              100.00 -  332: 397   50
   10     8 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 +  329: 316  190
   11     6 Rafał          Wesołowski            133.46 -  267: 349   83
   12    14 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  401: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Michał Garnowski 119.06 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  383: 362  150
    2     5 Rafał          Wesołowski            133.46 -  328: 391   83
    3    11 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  390: 355  163
    4    11 Dorota         Rudzińska             121.89 +  437: 411  172
    5     7 Natalia        Woźniak               127.79 -  293: 387   78
    6     9 Joanna         Jewtuch               131.35 -  288: 441   81
    7    17 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  392: 455   98
    8    19 Sławomir       Długosz               107.40 -  352: 375   57
    9    22 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  360: 346  156
   10    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  382: 346  150
   11    13 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  343: 460   90
   12    18 Michał         Kolaj                 118.61 -  277: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Dariusz Białobrzewski 119.04 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Landowski             100.00 +  377: 277  150
    2     7 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  349: 543   90
    3    20 Maciej         Perzyński             120.63 -  333: 367   71
    4    21 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  471: 469  157
    5    16 Sławomir       Zabawa                108.20 -  356: 383   58
    6    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  416: 293  150
    7    16 Józef          Burzyński             104.96 -  253: 410   55
    8    17 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  420: 348  161
    9    16 Sławomir       Długosz               107.40 +  411: 328  157
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  307: 343   86
   11    17 Marcela        Wołowiec              130.51 -  371: 440   81
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  399: 405   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Alina Białobrzewska 118.89 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  425: 295  150
    2    12 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  331: 365   71
    3    18 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  431: 313  157
    4     9 Rafał          Lenartowski           144.88 -  271: 365   95
    5    20 Katarzyna      Dębska                104.58 +  408: 224  155
    6    13 Sławomir       Zabawa                108.20 -  336: 386   58
    7    12 Grzegorz       Koczkodon             135.75 +  392: 341  186
    8     9 Rafał          Wesołowski            133.46 -  310: 394   83
    9    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  441: 354  150
   10    11 Joanna         Jewtuch               131.35 -  293: 317   81
   11    12 Łukasz         Baranowski            125.44 +  458: 321  175
   12    12 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  402: 326  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Michał Kolaj 118.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karol          Lenartowski           100.00 +  397: 319  150
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             135.75 +  340: 314  186
    3     3 Joanna         Jewtuch               131.35 -  350: 388   81
    4    12 Filip          Warzecha              132.50 -  327: 505   83
    5    13 Anita          Bruska                120.10 +  445: 360  170
    6    15 Maciej         Perzyński             120.63 -  353: 397   71
    7    20 Katarzyna      Dębska                104.58 +  393: 391  155
    9    13 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  308: 337   68
   10    18 Sławomir       Zabawa                108.20 -  348: 446   58
   11    21 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  329: 306  156
   12    18 Michał         Garnowski             119.06 +  412: 277  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 11 122.45




	Michał Mikołajczyk 118.28 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  400: 374  150
    2    15 Paweł          Zbrowski              100.00 -  310: 366   50
    3    12 Łukasz         Baranowski            125.44 +  407: 340  175
    4     7 Natalia        Woźniak               127.79 -  359: 407   78
    5    19 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  378: 307  156
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  315: 399   86
    7    13 Marcela        Wołowiec              130.51 -  316: 373   81
    8    22 Marek          Szczepanik            108.40 +  386: 325  158
    9    13 Michał         Kolaj                 118.61 +  337: 308  169
   10    15 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  488: 390  158
   11     7 Maciej         Kuczyński             135.79 +  520: 246  186
   12     6 Rafał          Wesołowski            133.46 -  275: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Tomasz Lewiński 115.90 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 333  150
    2     4 Natalia        Woźniak               127.79 -  375: 408   78
    3    15 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  368: 327  161
    4    16 Sławomir       Długosz               107.40 -  294: 374   57
    5    12 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  377: 358  163
    6    11 Dariusz        Ulatowski             100.00 +  416: 342  150
    7     6 Filip          Warzecha              132.50 -  333: 404   83
    8    10 Joanna         Jewtuch               131.35 -  328: 460   81
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  306: 403   86
   10    21 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  330: 359   64
   11    25 Waldemar       Kudliński             102.00 -  360: 383   52
   12    24 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  355: 352  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Maria Krzyżanowska 115.52 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.51 +  385: 323  204
    2     2 Anita          Bruska                120.10 +  428: 340  170
    3     1 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  350: 446   90
    4    13 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  329: 417   71
    5    17 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  374: 284  164
    6    14 Sławomir       Długosz               107.40 +  450: 372  157
    7     8 Sławomir       Zabawa                108.20 +  438: 319  158
    8     7 Maciej         Sancewicz             131.94 -  363: 381   82
    9     9 Maciej         Perzyński             120.63 -  311: 349   71
   10    13 Dominika       Worona                102.30 -  432: 505   52
   11    14 Katarzyna      Dębska                104.58 +  404: 355  155
   12     9 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  312: 396   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Jerzy Krzyżewski 115.08 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  295: 321   98
    2    16 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  373: 408   50
    3    24 Michał         Landowski             100.00 -  232: 398   50
    4    29 Lucyna         Śniadach              114.94 -  342: 459   65
    5    29 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  339: 310  156
    6    27 Waldemar       Kudliński             102.00 +  355: 296  152
    7    25 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  374: 385   61
    8    25 Monika         Krzysztofek           110.52 -  290: 371   61
    9    26 Sylwia         Łada                  109.13 +  390: 299  159
   10    28 Karol          Lenartowski           100.00 +  335: 315  150
   11    22 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  370: 330  157
   12    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Lucyna Śniadach 114.94 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           144.88 -  259: 410   95
    2    28 Dorota         Rudzińska             121.89 -  305: 371   72
    3    21 Mirosław       Uglik                 143.97 -  298: 422   94
    4    29 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  459: 342  165
    5    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  361: 264  150
    6    20 Łukasz         Baranowski            125.44 -  389: 516   75
    7    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  357: 332  150
    8    18 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  328: 366   77
    9    25 Monika         Krzysztofek           110.52 -  338: 402   61
   10    25 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  383: 266  156
   11    26 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 -  289: 321   63
   12    25 Sławomir       Długosz               107.40 +  435: 323  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Bartłomiej Dalecki 113.53 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 143.97 -  358: 382   94
    2    19 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 -  253: 500   63
    3    27 Waldemar       Kudliński             102.00 +  398: 308  152
    4    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  356: 249  150
    5    17 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  284: 374   66
    6    22 Jakub          Onoszko               107.91 -  311: 461   58
    7    22 Agnieszka      Kozak                 107.22 -  308: 363   57
    8    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  405: 316  150
    9    20 Dorota         Rudzińska             121.89 +  347: 324  172
   10    21 Tomasz         Lewiński              115.90 +  359: 330  166
   11    16 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  355: 337  158
   12    14 Anita          Bruska                120.10 -  318: 401   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Agnieszka Piotrowicz 113.30 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  287: 455   91
    2    19 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  500: 253  164
    3    11 Michał         Garnowski             119.06 -  355: 390   69
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  493: 285  150
    5    12 Tomasz         Lewiński              115.90 -  358: 377   66
    6    17 Dominika       Worona                102.30 -  343: 362   52
    7    21 Łukasz         Przyszlak             105.66 -  348: 373   56
    8    24 Karol          Lenartowski           100.00 +  349: 270  150
    9    21 Katarzyna      Dębska                104.58 -  320: 326   55
   10    24 Sylwia         Łada                  109.13 -  324: 350   59
   11    26 Lucyna         Śniadach              114.94 +  321: 289  165
   12    23 Agnieszka      Kozak                 107.22 -  331: 382   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Dariusz Jarosławski 113.14 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            139.83 -  282: 465   90
    2    21 Maciej         Sancewicz             131.94 -  329: 343   82
    3    28 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  366: 331  156
    4    19 Łukasz         Baranowski            125.44 +  455: 330  175
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             135.75 +  406: 290  186
    6     8 Marcela        Wołowiec              130.51 +  397: 396  181
    7    11 Dorota         Rudzińska             121.89 +  403: 293  172
    8     4 Jakub          Zaryński              139.72 -  377: 426   90
    9     6 Joanna         Jewtuch               131.35 +  424: 293  181
   10     6 Maciej         Perzyński             120.63 -  323: 489   71
   11    11 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  359: 396   71
   12    12 Alina          Białobrzewska         118.89 -  326: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Andrzej Bednaruk 110.90 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Zaryński              139.72 -  259: 499   90
    2    29 Sylwia         Łada                  109.13 +  435: 278  159
    3    15 Tomasz         Lewiński              115.90 -  327: 368   66
    4    24 Monika         Krzysztofek           110.52 +  430: 354  161
    5    21 Maciej         Perzyński             120.63 -  263: 353   71
    6    18 Anita          Bruska                120.10 -  334: 380   70
    7    25 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  385: 374  165
    8    17 Dariusz        Białobrzewski         119.04 -  348: 420   69
    9    24 Marek          Szczepanik            108.40 +  398: 303  158
   10    22 Dorota         Rudzińska             121.89 -  372: 422   72
   11    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  321: 337   50
   12    24 Tomasz         Lewiński              115.90 -  352: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Monika Krzysztofek 110.52 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Borsuk                138.76 -  264: 431   89
    2    27 Sławomir       Zabawa                108.20 -  268: 401   58
    3    30 PAUZA
    4    24 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  354: 430   61
    5    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  343: 347   50
    6    26 Marek          Szczepanik            108.40 -  258: 357   58
    7    28 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  388: 364  156
    8    25 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  371: 290  165
    9    25 Lucyna         Śniadach              114.94 +  402: 338  165
   10    23 Józef          Burzyński             104.96 +  393: 366  155
   11    19 Jakub          Onoszko               107.91 -  273: 376   58
   12    22 Michał         Landowski             100.00 +  335: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 11 105.91




	Sylwia Łada 109.13 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                137.85 -  305: 455   88
    2    29 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  278: 435   61
    3    26 Dorota         Rudzińska             121.89 -  294: 502   72
    4    28 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  348: 333  156
    5    24 Agnieszka      Kozak                 107.22 -  328: 403   57
    6    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 180  150
    7    23 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  286: 413   77
    8    27 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  283: 273  157
    9    26 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  299: 390   65
   10    24 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  350: 324  163
   11    24 Józef          Burzyński             104.96 -  269: 347   55
   12    26 Łukasz         Przyszlak             105.66 -  314: 413   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Marek Szczepanik 108.40 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Kuczyński             135.79 -  360: 384   86
    2    18 Agnieszka      Kozak                 107.22 -  357: 362   57
    3    23 Sławomir       Zabawa                108.20 -  314: 406   58
    4    26 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  306: 343   58
    5    28 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  309: 274  150
    6    26 Monika         Krzysztofek           110.52 +  357: 258  161
    7    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  385: 293  150
    8    22 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  325: 386   68
    9    24 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  303: 398   61
   10    26 Waldemar       Kudliński             102.00 -  325: 552   52
   11    27 Wojciech       Gołęcki               105.81 -  289: 343   56
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 11  87.00




	Sławomir Zabawa 108.20 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  315: 526   86
    2    27 Monika         Krzysztofek           110.52 +  401: 268  161
    3    23 Marek          Szczepanik            108.40 +  406: 314  158
    4     5 Jakub          Zaryński              139.72 -  265: 382   90
    5    16 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  383: 356  169
    6    13 Alina          Białobrzewska         118.89 +  386: 336  169
    7     8 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  319: 438   66
    8    13 Anita          Bruska                120.10 -  324: 325   70
    9    18 Jakub          Onoszko               107.91 -  314: 409   58
   10    18 Michał         Kolaj                 118.61 +  446: 348  169
   11    15 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  311: 419   50
   12    19 Józef          Burzyński             104.96 -  388: 429   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Mieczysław Pastuszak 108.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            133.46 -  329: 469   83
    2    23 Waldemar       Kudliński             102.00 +  373: 303  152
    3    13 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  296: 365   50
    4    26 Marek          Szczepanik            108.40 +  343: 306  158
    5    18 Jakub          Onoszko               107.91 +  437: 302  158
    6    12 Maciej         Kuczyński             135.79 -  375: 389   86
    7    15 Anita          Bruska                120.10 -  348: 380   70
    8    21 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  465: 305  156
    9    17 Michał         Landowski             100.00 +  438: 301  150
   10    15 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  390: 488   68
   11    16 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  337: 355   64
   12    17 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  405: 399  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Jakub Onoszko 107.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Warzecha              132.50 -  348: 432   83
    2    20 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  364: 304  156
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             135.75 +  383: 371  186
    4    10 Rafał          Wesołowski            133.46 -  382: 436   83
    5    18 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  302: 437   58
    6    22 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  461: 311  164
    7    18 Dominika       Worona                102.30 +  423: 370  152
    8    14 Paweł          Zbrowski              100.00 -  267: 412   50
    9    18 Sławomir       Zabawa                108.20 +  409: 314  158
   10    12 Maciej         Kuczyński             135.79 -  330: 458   86
   11    19 Monika         Krzysztofek           110.52 +  376: 273  161
   12    13 Maciej         Sancewicz             131.94 -  360: 402   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Sławomir Długosz 107.40 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             131.94 +  374: 345  182
    2    10 Filip          Warzecha              132.50 +  324: 288  183
    3     6 Mateusz        Borsuk                138.76 -  288: 445   89
    4    16 Tomasz         Lewiński              115.90 +  374: 294  166
    5    10 Irena          Sołdan                137.85 -  329: 365   88
    6    14 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  372: 450   66
    7    19 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  357: 429   50
    8    19 Michał         Garnowski             119.06 +  375: 352  169
    9    16 Dariusz        Białobrzewski         119.04 -  328: 411   69
   10    16 Łukasz         Baranowski            125.44 -  356: 400   75
   11    20 Dorota         Rudzińska             121.89 -  295: 362   72
   12    25 Lucyna         Śniadach              114.94 -  323: 435   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Agnieszka Kozak 107.22 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Jewtuch               131.35 -  294: 469   81
    2    18 Marek          Szczepanik            108.40 +  362: 357  158
    3    18 Alina          Białobrzewska         118.89 -  313: 431   69
    4    21 Dariusz        Białobrzewski         119.04 -  469: 471   69
    5    24 Sylwia         Łada                  109.13 +  403: 328  159
    6    21 Józef          Burzyński             104.96 -  305: 419   55
    7    22 Bartłomiej     Dalecki               113.53 +  363: 308  164
    8    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  313: 321   50
    9    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  461: 323  150
   10    19 Katarzyna      Dębska                104.58 -  284: 350   55
   11    22 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  330: 370   65
   12    23 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  382: 331  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Krzysztof Zawadzki 107.15 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcela        Wołowiec              130.51 -  324: 423   81
    2    24 Dominika       Worona                102.30 +  435: 340  152
    3    16 Maciej         Sancewicz             131.94 -  365: 430   82
    4    20 Józef          Burzyński             104.96 -  343: 413   55
    5    22 Michał         Landowski             100.00 -  313: 473   50
    6    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  340: 350   50
    7    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  401: 407   50
    8    27 Sylwia         Łada                  109.13 -  273: 283   59
    9    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  523: 154  150
   10    30 PAUZA
   11    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  411: 325  150
   12    27 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  398: 392  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 11  94.09




	Wojciech Gołęcki 105.81 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Woźniak               127.79 -  280: 492   78
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  298: 403   50
    3    28 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  331: 366   63
    4    28 Sylwia         Łada                  109.13 -  333: 348   59
    5    29 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  310: 339   65
    6    30 PAUZA
    7    28 Monika         Krzysztofek           110.52 -  364: 388   61
    8    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  530: 195  150
    9    27 Karol          Lenartowski           100.00 +  370: 285  150
   10    25 Lucyna         Śniadach              114.94 -  266: 383   65
   11    27 Marek          Szczepanik            108.40 +  343: 289  158
   12    27 Krzysztof      Zawadzki              107.15 -  392: 398   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 11  86.91




	Łukasz Przyszlak 105.66 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  287: 375   77
    2    20 Jakub          Onoszko               107.91 -  304: 364   58
    3    25 Dominika       Worona                102.30 +  360: 345  152
    4    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  397: 324  150
    5    19 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  307: 378   68
    6    24 Michał         Landowski             100.00 -  336: 420   50
    7    21 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  373: 348  163
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  305: 465   58
    9    22 Michał         Garnowski             119.06 -  346: 360   69
   10    27 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  414: 281  150
   11    21 Michał         Kolaj                 118.61 -  306: 329   69
   12    26 Sylwia         Łada                  109.13 +  413: 314  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Józef Burzyński 104.96 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            125.44 -  274: 376   75
    2    26 Karol          Lenartowski           100.00 -  323: 356   50
    3    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  382: 274  150
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  413: 343  157
    5    15 Marcela        Wołowiec              130.51 -  309: 446   81
    6    21 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  419: 305  157
    7    16 Dariusz        Białobrzewski         119.04 +  410: 253  169
    8    11 Łukasz         Tuszyński             147.84 -  305: 436   98
    9    15 Dariusz        Ulatowski             100.00 -  323: 431   50
   10    23 Monika         Krzysztofek           110.52 -  366: 393   61
   11    24 Sylwia         Łada                  109.13 +  347: 269  159
   12    19 Sławomir       Zabawa                108.20 +  429: 388  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Katarzyna Dębska 104.58 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Rudzińska             121.89 +  359: 309  172
    2    11 Mateusz        Borsuk                138.76 -  295: 437   89
    3    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  350: 300  150
    4    15 Mirosław       Uglik                 143.97 -  310: 431   94
    5    20 Alina          Białobrzewska         118.89 -  224: 408   69
    6    23 Jolanta        Chłopińska            127.19 +  407: 345  177
    7    20 Michał         Kolaj                 118.61 -  391: 393   69
    8    23 Michał         Landowski             100.00 -  328: 349   50
    9    21 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  326: 320  163
   10    19 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  350: 284  157
   11    14 Maria          Krzyżanowska          115.52 -  355: 404   66
   12    21 Waldemar       Kudliński             102.00 +  338: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Dominika Worona 102.30 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Orzeł                 120.97 -  277: 347   71
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              107.15 -  340: 435   57
    3    25 Łukasz         Przyszlak             105.66 -  345: 360   56
    4    27 Waldemar       Kudliński             102.00 +  343: 313  152
    5    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  423: 176  150
    6    17 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 +  362: 343  163
    7    18 Jakub          Onoszko               107.91 -  370: 423   58
    8    16 Dorota         Rudzińska             121.89 +  405: 358  172
    9    14 Marcela        Wołowiec              130.51 +  395: 353  181
   10    13 Maria          Krzyżanowska          115.52 +  505: 432  166
   11    10 Paweł          Zbrowski              100.00 +  397: 393  150
   12     7 Mariusz        Orzeł                 120.97 +  399: 376  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Waldemar Kudliński 102.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Perzyński             120.63 -  278: 338   71
    2    23 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  303: 373   58
    3    27 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  308: 398   64
    4    27 Dominika       Worona                102.30 -  313: 343   52
    5    30 PAUZA
    6    27 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  296: 355   65
    7    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 176  150
    8    28 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  318: 332   50
    9    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 344  150
   10    26 Marek          Szczepanik            108.40 +  552: 325  158
   11    25 Tomasz         Lewiński              115.90 +  383: 360  166
   12    21 Katarzyna      Dębska                104.58 -  312: 338   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 11  94.45




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anita          Bruska                120.10 -  146: 507   70
    2    30 PAUZA
    3    22 Filip          Warzecha              132.50 -  227: 451   83
    4    25 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  249: 356   64
    5    27 Dominika       Worona                102.30 -  176: 423   52
    6    29 Sylwia         Łada                  109.13 -  180: 415   59
    7    29 Waldemar       Kudliński             102.00 -  176: 414   52
    8    29 Wojciech       Gołęcki               105.81 -  195: 530   56
    9    29 Krzysztof      Zawadzki              107.15 -  154: 523   57
   10    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  200: 418   50
   11    29 Karol          Lenartowski           100.00 -  215: 386   50
   12    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  207: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  / 11  58.45




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Garnowski             119.06 -  362: 383   69
    2    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  337: 247  150
    3    14 Michał         Alabrudziński         153.51 -  291: 599  104
    4    18 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 -  285: 493   63
    5    28 Marek          Szczepanik            108.40 -  274: 309   58
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  350: 340  157
    7    24 Lucyna         Śniadach              114.94 -  332: 357   65
    8    28 Waldemar       Kudliński             102.00 +  332: 318  152
    9    23 Agnieszka      Kozak                 107.22 -  323: 461   57
   10    27 Łukasz         Przyszlak             105.66 -  281: 414   56
   11    30 PAUZA
   12    28 Karol          Lenartowski           100.00 +  357: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 11  98.27




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Białobrzewski         119.04 -  277: 377   69
    2    25 Michał         Alabrudziński         153.51 -  319: 454  104
    3    24 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  398: 232  165
    4    17 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  279: 514   86
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  473: 313  157
    6    24 Łukasz         Przyszlak             105.66 +  420: 336  156
    7    14 Łukasz         Baranowski            125.44 -  315: 626   75
    8    23 Katarzyna      Dębska                104.58 +  349: 328  155
    9    17 Mieczysław     Pastuszak             108.14 -  301: 438   58
   10    17 Marcela        Wołowiec              130.51 =  333: 333  131
   11    18 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  275: 504   77
   12    22 Monika         Krzysztofek           110.52 -  317: 335   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Alina          Białobrzewska         118.89 -  295: 425   69
    2    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  247: 337   50
    3    29 Józef          Burzyński             104.96 -  274: 382   55
    4    30 PAUZA
    5    26 Lucyna         Śniadach              114.94 -  264: 361   65
    6    28 Karol          Lenartowski           100.00 +  386: 375  150
    7    26 Marek          Szczepanik            108.40 -  293: 385   58
    8    26 Bartłomiej     Dalecki               113.53 -  316: 405   64
    9    28 Waldemar       Kudliński             102.00 -  344: 370   52
   10    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  418: 200  150
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              107.15 -  325: 411   57
   12    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  432: 207  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Karol Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Kolaj                 118.61 -  319: 397   69
    2    26 Józef          Burzyński             104.96 +  356: 323  155
    3    17 Rafał          Lenartowski           144.88 -  294: 345   95
    4    22 Jolanta        Chłopińska            127.19 -  291: 361   77
    5    23 Łukasz         Baranowski            125.44 -  319: 392   75
    6    28 Anna           Lenartowska           100.00 -  375: 386   50
    7    30 PAUZA
    8    24 Agnieszka      Piotrowicz            113.30 -  270: 349   63
    9    27 Wojciech       Gołęcki               105.81 -  285: 370   56
   10    28 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  315: 335   65
   11    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 215  150
   12    28 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  291: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Dariusz Ulatowski 100.00 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Mikołajczyk           118.28 -  374: 400   68
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  408: 373  165
    3    13 Mieczysław     Pastuszak             108.14 +  365: 296  158
    4    14 Maciej         Perzyński             120.63 +  395: 288  171
    5     5 Mateusz        Borsuk                138.76 -  348: 404   89
    6    11 Tomasz         Lewiński              115.90 -  342: 416   66
    7    19 Sławomir       Długosz               107.40 +  429: 357  157
    8    15 Grzegorz       Koczkodon             135.75 -  325: 382   86
    9    15 Józef          Burzyński             104.96 +  431: 323  155
   10    14 Irena          Sołdan                137.85 -  381: 395   88
   11    15 Sławomir       Zabawa                108.20 +  419: 311  158
   12    10 Joanna         Jewtuch               131.35 +  378: 373  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Lewiński              115.90 -  333: 384   66
    2    22 Wojciech       Gołęcki               105.81 +  403: 298  156
    3    19 Katarzyna      Dębska                104.58 -  300: 350   55
    4    23 Łukasz         Przyszlak             105.66 -  324: 397   56
    5    25 Monika         Krzysztofek           110.52 +  347: 343  161
    6    19 Dariusz        Białobrzewski         119.04 -  293: 416   69
    7    27 Krzysztof      Zawadzki              107.15 +  407: 401  157
    8    20 Agnieszka      Kozak                 107.22 +  321: 313  157
    9    19 Alina          Białobrzewska         118.89 -  354: 441   69
   10    20 Michał         Garnowski             119.06 -  346: 382   69
   11    23 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  337: 321  161
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  284: 384   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Paweł Zbrowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Michał         Mikołajczyk           118.28 +  366: 310  168
    3     7 Rafał          Wesołowski            133.46 +  350: 323  183
    4     3 Joanna         Jewtuch               131.35 +  326: 278  181
    5     1 Grzegorz       Łukasik               141.15 -  295: 357   91
    6     6 Mateusz        Borsuk                138.76 -  433: 460   89
    7    10 Maciej         Kuczyński             135.79 -  270: 432   86
    8    14 Jakub          Onoszko               107.91 +  412: 267  158
    9    10 Anita          Bruska                120.10 +  397: 332  170
   10     7 Mirosław       Uglik                 143.97 -  329: 470   94
   11    10 Dominika       Worona                102.30 -  393: 397   52
   12    15 Marcela        Wołowiec              130.51 -  314: 413   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 11 123.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDK



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maria          Krzyżanowska          323: 385
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Tuszyński             295: 321
   3 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              410: 259
   4 Bartłomiej     Dalecki              - Mirosław       Uglik                 358: 382
   5 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Piotrowicz            455: 287
   6 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Usakiewicz            282: 465
   7 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Bednaruk              499: 259
   8 Monika         Krzysztofek          - Mateusz        Borsuk                264: 431
   9 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  455: 305
  10 Marek          Szczepanik           - Maciej         Kuczyński             360: 384
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Zabawa                526: 315
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Wesołowski            329: 469
  13 Filip          Warzecha             - Jakub          Onoszko               432: 348
  14 Sławomir       Długosz              - Maciej         Sancewicz             374: 345
  15 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Kozak                 469: 294
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Marcela        Wołowiec              324: 423
  17 Natalia        Woźniak              - Wojciech       Gołęcki               492: 280
  18 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Chłopińska            287: 375
  19 Łukasz         Baranowski           - Józef          Burzyński             376: 274
  20 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Rudzińska             359: 309
  21 Mariusz        Orzeł                - Dominika       Worona                347: 277
  22 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Perzyński             278: 338
  23 Anita          Bruska               - Mirosław       Dejna                 507: 146
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Michał         Garnowski             362: 383
  25 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Landowski             377: 277
  26 Anna           Lenartowska          - Alina          Białobrzewska         295: 425
  27 Michał         Kolaj                - Karol          Lenartowski           397: 319
  28 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Mikołajczyk           374: 400
  29 Tomasz         Lewiński             - Barbara        Wiśniewska            384: 333
  30 Paweł          Zbrowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             340: 314
   2 Maria          Krzyżanowska         - Anita          Bruska                428: 340
   3 Maciej         Kuczyński            - Jakub          Zaryński              423: 385
   4 Natalia        Woźniak              - Tomasz         Lewiński              408: 375
   5 Michał         Garnowski            - Rafał          Wesołowski            328: 391
   6 Mirosław       Uglik                - Joanna         Jewtuch               341: 457
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Dariusz        Białobrzewski         543: 349
   8 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               409: 513
   9 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                337: 421
  10 Sławomir       Długosz              - Filip          Warzecha              324: 288
  11 Mateusz        Borsuk               - Katarzyna      Dębska                437: 295
  12 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Orzeł                 331: 365
  13 Maciej         Perzyński            - Marcela        Wołowiec              308: 432
  14 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           395: 346
  15 Michał         Mikołajczyk          - Paweł          Zbrowski              310: 366
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Ulatowski             373: 408
  17 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Lenartowska           337: 247
  18 Agnieszka      Kozak                - Marek          Szczepanik            362: 357
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Bartłomiej     Dalecki               500: 253
  20 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Przyszlak             364: 304
  21 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Jarosławski           343: 329
  22 Barbara        Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               403: 298
  23 Waldemar       Kudliński            - Mieczysław     Pastuszak             303: 373
  24 Dominika       Worona               - Krzysztof      Zawadzki              340: 435
  25 Michał         Landowski            - Michał         Alabrudziński         319: 454
  26 Karol          Lenartowski          - Józef          Burzyński             356: 323
  27 Sławomir       Zabawa               - Monika         Krzysztofek           401: 268
  28 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Rudzińska             305: 371
  29 Andrzej        Bednaruk             - Sylwia         Łada                  435: 278
  30 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Usakiewicz            350: 446
   2 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Kuczyński             479: 309
   3 Joanna         Jewtuch              - Michał         Kolaj                 388: 350
   4 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               517: 311
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 338: 337
   6 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Długosz               445: 288
   7 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Zbrowski              323: 350
   8 Marcela        Wołowiec             - Jakub          Zaryński              355: 442
   9 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            452: 343
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Onoszko               371: 383
  11 Michał         Garnowski            - Agnieszka      Piotrowicz            390: 355
  12 Michał         Mikołajczyk          - Łukasz         Baranowski            407: 340
  13 Dariusz        Ulatowski            - Mieczysław     Pastuszak             365: 296
  14 Michał         Alabrudziński        - Bernadeta      Kudlińska             599: 291
  15 Tomasz         Lewiński             - Andrzej        Bednaruk              368: 327
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sancewicz             365: 430
  17 Karol          Lenartowski          - Rafał          Lenartowski           294: 345
  18 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         313: 431
  19 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                300: 350
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Maciej         Perzyński             333: 367
  21 Mirosław       Uglik                - Lucyna         Śniadach              422: 298
  22 Mirosław       Dejna                - Filip          Warzecha              227: 451
  23 Marek          Szczepanik           - Sławomir       Zabawa                314: 406
  24 Michał         Landowski            - Jerzy          Krzyżewski            398: 232
  25 Łukasz         Przyszlak            - Dominika       Worona                360: 345
  26 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  502: 294
  27 Bartłomiej     Dalecki              - Waldemar       Kudliński             398: 308
  28 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Jarosławski           331: 366
  29 Józef          Burzyński            - Anna           Lenartowska           382: 274
  30 Monika         Krzysztofek          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Usakiewicz           - Łukasz         Tuszyński             406: 328
   2 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                425: 351
   3 Paweł          Zbrowski             - Joanna         Jewtuch               326: 278
   4 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                474: 355
   5 Sławomir       Zabawa               - Jakub          Zaryński              265: 382
   6 Maciej         Sancewicz            - Anita          Bruska                427: 311
   7 Michał         Mikołajczyk          - Natalia        Woźniak               359: 407
   8 Marcela        Wołowiec             - Maciej         Kuczyński             322: 400
   9 Rafał          Lenartowski          - Alina          Białobrzewska         365: 271
  10 Jakub          Onoszko              - Rafał          Wesołowski            382: 436
  11 Dorota         Rudzińska            - Michał         Garnowski             411: 437
  12 Filip          Warzecha             - Michał         Kolaj                 505: 327
  13 Mariusz        Orzeł                - Maria          Krzyżanowska          417: 329
  14 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Ulatowski             288: 395
  15 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Uglik                 310: 431
  16 Tomasz         Lewiński             - Sławomir       Długosz               294: 374
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Landowski             514: 279
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Bernadeta      Kudlińska             493: 285
  19 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Baranowski            455: 330
  20 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              413: 343
  21 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Białobrzewski         469: 471
  22 Jolanta        Chłopińska           - Karol          Lenartowski           361: 291
  23 Łukasz         Przyszlak            - Barbara        Wiśniewska            397: 324
  24 Andrzej        Bednaruk             - Monika         Krzysztofek           430: 354
  25 Mirosław       Dejna                - Bartłomiej     Dalecki               249: 356
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Szczepanik            343: 306
  27 Dominika       Worona               - Waldemar       Kudliński             343: 313
  28 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               348: 333
  29 Lucyna         Śniadach             - Jerzy          Krzyżewski            459: 342
  30 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zbrowski             - Grzegorz       Łukasik               295: 357
   2 Krzysztof      Usakiewicz           - Michał         Alabrudziński         311: 527
   3 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             409: 373
   4 Filip          Warzecha             - Maciej         Sancewicz             416: 296
   5 Dariusz        Ulatowski            - Mateusz        Borsuk                348: 404
   6 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Wesołowski            352: 447
   7 Michał         Garnowski            - Natalia        Woźniak               293: 387
   8 Rafał          Lenartowski          - Joanna         Jewtuch               408: 344
   9 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Uglik                 420: 245
  10 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               365: 329
  11 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Koczkodon             406: 290
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Lewiński              358: 377
  13 Anita          Bruska               - Michał         Kolaj                 360: 445
  14 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Rudzińska             337: 497
  15 Marcela        Wołowiec             - Józef          Burzyński             446: 309
  16 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Białobrzewski         383: 356
  17 Bartłomiej     Dalecki              - Maria          Krzyżanowska          284: 374
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               437: 302
  19 Łukasz         Przyszlak            - Michał         Mikołajczyk           307: 378
  20 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Dębska                408: 224
  21 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             263: 353
  22 Michał         Landowski            - Krzysztof      Zawadzki              473: 313
  23 Karol          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            319: 392
  24 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 328: 403
  25 Monika         Krzysztofek          - Barbara        Wiśniewska            343: 347
  26 Lucyna         Śniadach             - Anna           Lenartowska           361: 264
  27 Dominika       Worona               - Mirosław       Dejna                 423: 176
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Marek          Szczepanik            274: 309
  29 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Krzyżewski            310: 339
  30 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               379: 409
   2 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         422: 337
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Irena          Sołdan                428: 346
   4 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Orzeł                 562: 302
   5 Rafał          Lenartowski          - Filip          Warzecha              344: 338
   6 Mateusz        Borsuk               - Paweł          Zbrowski              460: 433
   7 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sancewicz             348: 383
   8 Marcela        Wołowiec             - Dariusz        Jarosławski           396: 397
   9 Joanna         Jewtuch              - Michał         Garnowski             441: 288
  10 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             405: 366
  11 Tomasz         Lewiński             - Dariusz        Ulatowski             416: 342
  12 Maciej         Kuczyński            - Mieczysław     Pastuszak             389: 375
  13 Alina          Białobrzewska        - Sławomir       Zabawa                336: 386
  14 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Długosz               450: 372
  15 Maciej         Perzyński            - Michał         Kolaj                 397: 353
  16 Michał         Mikołajczyk          - Grzegorz       Koczkodon             315: 399
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Dominika       Worona                343: 362
  18 Andrzej        Bednaruk             - Anita          Bruska                334: 380
  19 Barbara        Wiśniewska           - Dariusz        Białobrzewski         293: 416
  20 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         Śniadach              516: 389
  21 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Kozak                 419: 305
  22 Jakub          Onoszko              - Bartłomiej     Dalecki               461: 311
  23 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Chłopińska            407: 345
  24 Michał         Landowski            - Łukasz         Przyszlak             420: 336
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadeta      Kudlińska             340: 350
  26 Marek          Szczepanik           - Monika         Krzysztofek           357: 258
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Kudliński             355: 296
  28 Anna           Lenartowska          - Karol          Lenartowski           386: 375
  29 Sylwia         Łada                 - Mirosław       Dejna                 415: 180
  30 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               446: 394
   2 Natalia        Woźniak              - Jakub          Zaryński              496: 326
   3 Krzysztof      Usakiewicz           - Rafał          Lenartowski           333: 355
   4 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 547: 396
   5 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             368: 384
   6 Filip          Warzecha             - Tomasz         Lewiński              404: 333
   7 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Orzeł                 393: 454
   8 Sławomir       Zabawa               - Maria          Krzyżanowska          319: 438
   9 Maciej         Perzyński            - Irena          Sołdan                484: 253
  10 Maciej         Kuczyński            - Paweł          Zbrowski              432: 270
  11 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           293: 403
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Alina          Białobrzewska         341: 392
  13 Marcela        Wołowiec             - Michał         Mikołajczyk           373: 316
  14 Łukasz         Baranowski           - Michał         Landowski             626: 315
  15 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             380: 348
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Józef          Burzyński             253: 410
  17 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Garnowski             455: 392
  18 Jakub          Onoszko              - Dominika       Worona                423: 370
  19 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Ulatowski             357: 429
  20 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Dębska                393: 391
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Przyszlak             348: 373
  22 Agnieszka      Kozak                - Bartłomiej     Dalecki               363: 308
  23 Jolanta        Chłopińska           - Sylwia         Łada                  413: 286
  24 Lucyna         Śniadach             - Bernadeta      Kudlińska             357: 332
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Bednaruk              374: 385
  26 Anna           Lenartowska          - Marek          Szczepanik            293: 385
  27 Barbara        Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              407: 401
  28 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Krzysztofek           364: 388
  29 Mirosław       Dejna                - Waldemar       Kudliński             176: 414
  30 Karol          Lenartowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Natalia        Woźniak               286: 437
   2 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                465: 326
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Kuczyński             400:   1
   4 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Jarosławski           426: 377
   5 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Usakiewicz            403: 388
   6 Filip          Warzecha             - Maciej         Perzyński             424: 246
   7 Maciej         Sancewicz            - Maria          Krzyżanowska          381: 363
   8 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Baranowski            428: 322
   9 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         394: 310
  10 Tomasz         Lewiński             - Joanna         Jewtuch               328: 460
  11 Łukasz         Tuszyński            - Józef          Burzyński             436: 305
  12 Irena          Sołdan               - Marcela        Wołowiec              338: 328
  13 Anita          Bruska               - Sławomir       Zabawa                325: 324
  14 Paweł          Zbrowski             - Jakub          Onoszko               412: 267
  15 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Koczkodon             325: 382
  16 Dominika       Worona               - Dorota         Rudzińska             405: 358
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Bednaruk              420: 348
  18 Jolanta        Chłopińska           - Lucyna         Śniadach              366: 328
  19 Sławomir       Długosz              - Michał         Garnowski             375: 352
  20 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Kozak                 321: 313
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Przyszlak             465: 305
  22 Marek          Szczepanik           - Michał         Mikołajczyk           325: 386
  23 Katarzyna      Dębska               - Michał         Landowski             328: 349
  24 Karol          Lenartowski          - Agnieszka      Piotrowicz            270: 349
  25 Monika         Krzysztofek          - Jerzy          Krzyżewski            371: 290
  26 Bartłomiej     Dalecki              - Anna           Lenartowska           405: 316
  27 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              283: 273
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             332: 318
  29 Wojciech       Gołęcki              - Mirosław       Dejna                 530: 195


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Rafał          Lenartowski           470: 377
   2 Filip          Warzecha             - Michał         Alabrudziński         405: 352
   3 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Zaryński              359: 378
   4 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Łukasik               291: 423
   5 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Usakiewicz            368: 325
   6 Dariusz        Jarosławski          - Joanna         Jewtuch               424: 293
   7 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            361: 319
   8 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                406: 304
   9 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Perzyński             311: 349
  10 Paweł          Zbrowski             - Anita          Bruska                397: 332
  11 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            416: 452
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Lewiński              403: 306
  13 Michał         Kolaj                - Michał         Mikołajczyk           308: 337
  14 Dominika       Worona               - Marcela        Wołowiec              395: 353
  15 Józef          Burzyński            - Dariusz        Ulatowski             323: 431
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Sławomir       Długosz               411: 328
  17 Michał         Landowski            - Mieczysław     Pastuszak             301: 438
  18 Sławomir       Zabawa               - Jakub          Onoszko               314: 409
  19 Alina          Białobrzewska        - Barbara        Wiśniewska            441: 354
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Dorota         Rudzińska             347: 324
  21 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            326: 320
  22 Michał         Garnowski            - Łukasz         Przyszlak             360: 346
  23 Agnieszka      Kozak                - Bernadeta      Kudlińska             461: 323
  24 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              303: 398
  25 Monika         Krzysztofek          - Lucyna         Śniadach              402: 338
  26 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Krzyżewski            299: 390
  27 Wojciech       Gołęcki              - Karol          Lenartowski           370: 285
  28 Waldemar       Kudliński            - Anna           Lenartowska           370: 344
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 523: 154


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Natalia        Woźniak               358: 404
   2 Jakub          Zaryński             - Filip          Warzecha              419: 334
   3 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           472: 271
   4 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         314: 432
   5 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Tuszyński             302: 501
   6 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Jarosławski           489: 323
   7 Mirosław       Uglik                - Paweł          Zbrowski              470: 329
   8 Anita          Bruska               - Krzysztof      Usakiewicz            329: 316
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Koczkodon             307: 343
  10 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Chłopińska            483: 347
  11 Alina          Białobrzewska        - Joanna         Jewtuch               293: 317
  12 Jakub          Onoszko              - Maciej         Kuczyński             330: 458
  13 Maria          Krzyżanowska         - Dominika       Worona                432: 505
  14 Irena          Sołdan               - Dariusz        Ulatowski             395: 381
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Mikołajczyk           390: 488
  16 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Baranowski            356: 400
  17 Marcela        Wołowiec             - Michał         Landowski             333: 333
  18 Michał         Kolaj                - Sławomir       Zabawa                348: 446
  19 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 350: 284
  20 Michał         Garnowski            - Barbara        Wiśniewska            382: 346
  21 Tomasz         Lewiński             - Bartłomiej     Dalecki               330: 359
  22 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Bednaruk              422: 372
  23 Józef          Burzyński            - Monika         Krzysztofek           366: 393
  24 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Piotrowicz            350: 324
  25 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               383: 266
  26 Waldemar       Kudliński            - Marek          Szczepanik            552: 325
  27 Bernadeta      Kudlińska            - Łukasz         Przyszlak             281: 414
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Karol          Lenartowski           335: 315
  29 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           200: 418
  30 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Filip          Warzecha              454: 452
   2 Jakub          Zaryński             - Mateusz        Borsuk                327: 359
   3 Grzegorz       Łukasik              - Mirosław       Uglik                 455: 501
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             343: 478
   5 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Perzyński             487: 294
   6 Rafał          Wesołowski           - Anita          Bruska                349: 267
   7 Michał         Mikołajczyk          - Maciej         Kuczyński             520: 246
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Sancewicz             499: 376
   9 Joanna         Jewtuch              - Irena          Sołdan                393: 400
  10 Paweł          Zbrowski             - Dominika       Worona                393: 397
  11 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Orzeł                 359: 396
  12 Łukasz         Baranowski           - Alina          Białobrzewska         321: 458
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Michał         Garnowski             460: 343
  14 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Dębska                404: 355
  15 Dariusz        Ulatowski            - Sławomir       Zabawa                419: 311
  16 Bartłomiej     Dalecki              - Mieczysław     Pastuszak             355: 337
  17 Marcela        Wołowiec             - Dariusz        Białobrzewski         440: 371
  18 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Landowski             504: 275
  19 Monika         Krzysztofek          - Jakub          Onoszko               273: 376
  20 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Długosz               362: 295
  21 Łukasz         Przyszlak            - Michał         Kolaj                 306: 329
  22 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Krzyżewski            330: 370
  23 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wiśniewska            321: 337
  24 Józef          Burzyński            - Sylwia         Łada                  347: 269
  25 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Lewiński              383: 360
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Lucyna         Śniadach              321: 289
  27 Marek          Szczepanik           - Wojciech       Gołęcki               289: 343
  28 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Zawadzki              325: 411
  29 Karol          Lenartowski          - Mirosław       Dejna                 386: 215
  30 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Natalia        Woźniak               308: 426
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              364: 381
   3 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                472: 327
   4 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         406: 455
   5 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Koczkodon             359: 390
   6 Michał         Mikołajczyk          - Rafał          Wesołowski            275: 419
   7 Dominika       Worona               - Mariusz        Orzeł                 399: 376
   8 Irena          Sołdan               - Maciej         Perzyński             368: 387
   9 Krzysztof      Usakiewicz           - Maria          Krzyżanowska          396: 312
  10 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Jewtuch               378: 373
  11 Maciej         Kuczyński            - Jolanta        Chłopińska            387: 276
  12 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Jarosławski           402: 326
  13 Jakub          Onoszko              - Maciej         Sancewicz             360: 402
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Anita          Bruska                318: 401
  15 Paweł          Zbrowski             - Marcela        Wołowiec              314: 413
  16 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Rudzińska             474: 323
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Białobrzewski         405: 399
  18 Michał         Kolaj                - Michał         Garnowski             412: 277
  19 Sławomir       Zabawa               - Józef          Burzyński             388: 429
  20 Barbara        Wiśniewska           - Jerzy          Krzyżewski            284: 384
  21 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             338: 312
  22 Michał         Landowski            - Monika         Krzysztofek           317: 335
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Kozak                 331: 382
  24 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Lewiński              352: 355
  25 Sławomir       Długosz              - Lucyna         Śniadach              323: 435
  26 Łukasz         Przyszlak            - Sylwia         Łada                  413: 314
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               398: 392
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Karol          Lenartowski           357: 291
  29 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Dejna                 432: 207
  30 Marek          Szczepanik           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2013-12-09

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.30  28973  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              153.20  29262  191
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.05  20375  134
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.02  27032  179
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.88  30177  200
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.79  29254  194
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             149.84  27870  186
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.36  21804  150
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.55  28621  198
  22 Justyna Górka                  Kraków               144.49  28032  194
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Marek Reda                     Piaseczno            142.97  27021  189
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.57  27373  192
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.77  28071  198
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          141.00  18894  134
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              140.82  27460  195
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  27667  197
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  35 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.01  27802  200
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  40 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  41 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.10  24719  179
  43 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.68  27122  197
  44 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.06  13432   98
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.92  17936  131
  48 Irena Sołdan                   Sopot                136.47  25930  190
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  50 Maciej Kuczyński               Gdynia               136.09  11159   82
  51 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  54 Robert Kamiński                Warszawa             135.19  23658  175
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  57 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  59 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  60 Bogusław Szyszka               Oława                134.16  24685  184
  61 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  62 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  63 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  64 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  65 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  66 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  69 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.45  25356  190
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  71 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.40  13473  101
  72 Kacper Zegadło                 Warszawa             133.32  25465  191
  73 Radosław Jachna                Łódź                 133.28  22524  169
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.10  25289  190
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           133.10  26353  198
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  77 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  78 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.75  25090  189
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  80 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  81 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  82 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  83 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  85 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.95  18595  142
  86 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  87 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  88 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.46   9263   71
  91 Dominik Piasecki               Słupsk               130.43   5739   44
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  93 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.31  16940  130
  94 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  95 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  96 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  99 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
 100 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
 101 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.72  18793  146
 103 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   3852   30
 105 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 106 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 107 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.44  12362   97
 108 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.13   7882   62
 111 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 115 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 116 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            125.67  18851  150
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 120 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       125.39  17053  136
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.97  23619  189
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 126 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 127 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 128 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 129 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 130 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 131 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.33  15169  123
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 134 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 135 Maciej Perzyński               Piła                 122.61  13487  110
 136 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 137 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 140 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 141 Magdalena Kublik               Warszawa             122.20  21385  175
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.19  13319  109
 143 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 144 Tomasz Lempart                 Kraków               121.96  13538  111
 145 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 146 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.84  22174  182
 147 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 148 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 150 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            120.95  10160   84
 152 Czesław Grajewski              Białystok            120.81  24042  199
 153 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 154 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.55  16515  137
 155 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  18802  156
 156 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 157 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.28  23696  197
 159 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 160 Alina Białobrzewska            Gdynia               120.05  10084   84
 161 Marta Bajorek                  Warszawa             119.86  23613  197
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 163 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 164 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 165 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 166 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 167 Szymon Dąbrowski               Warszawa             119.43  21976  184
 168 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 170 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 171 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 172 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.24   5366   45
 173 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 174 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 176 Michał Kolaj                   Ostróda              118.93  15580  131
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 180 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 181 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 182 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             118.17   8863   75
 183 Marta Świątkowska              Wrocław              118.17  22807  193
 184 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 185 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 187 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 188 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 189 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 191 Radosław Więch                 Warszawa             117.40  13971  119
 192 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 193 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 194 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 195 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 196 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               116.42   6869   59
 197 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 198 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.21  21847  188
 199 Paweł Morga                    Warszawa             116.09  13931  120
 200 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.07  16482  142
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 203 Sławomir Wolski                Wrocław              115.34  22375  194
 204 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 205 Bartłomiej Dalecki             Rumia                114.86   4020   35
 206 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.50  22213  194
 208 Tomasz Lewiński                Wejherowo            114.44   8240   72
 209 Lucyna Śniadach                Rumia                114.44  14763  129
 210 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 211 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 212 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 214 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.92  16063  141
 216 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 217 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 218 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 219 Anna Biegańska                 Białystok            113.40   9299   82
 220 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 221 Agnieszka Biegańska            Białystok            113.20  10754   95
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.89  21110  187
 224 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            112.46  13720  122
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.35  12358  110
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.02  19715  176
 228 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 238 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            110.20  13114  119
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.10  18497  168
 242 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 243 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.80   7796   71
 244 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 245 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.33  21429  196
 248 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 250 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 251 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 252 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 255 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.89  18773  174
 256 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 258 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 259 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 260 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         106.12   4457   42
 261 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.02  11768  111
 262 Dominika Worona                Police               105.93   9322   88
 263 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 264 Józef Burzyński                Ełk                  105.79  13435  127
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             105.76   7932   75
 266 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 267 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.58  17527  166
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 269 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 270 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 272 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.12   8725   83
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 274 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 275 Marek Szczepanik               Reda                 104.34   6052   58
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 277 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.07  20397  196
 279 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 286 Anna Arana                     Warszawa             101.71   8137   80
 287 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 289 Maciej Pietrasik               Nowogard             101.02  14042  139
 290 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 292 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 293 Tomasz A. Praga                Białystok            100.17   5810   58
 294 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 299 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 300 Michał Landowski               Police                96.87  11140  115
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 302 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              95.64  15494  162
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 306 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                94.06   7807   83
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             91.46   3201   35
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 315 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              89.45  11897  133
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 320 Karol Lenartowski              Gdynia                88.83   2665   30
 321 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 322 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 329 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 330 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 331 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 2013-12-09

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   4 Ewelina Gruda                  Białystok            108.26   2923   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   7 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   8 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   9 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  10 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  13 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  14 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  15 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  17 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               128.00   3072   24
  19 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  20 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  23 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  24 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  26 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  27 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  28 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  29 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  31 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  33 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  35 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  38 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  39 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  40 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  41 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  42 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  43 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  44 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  45 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  46 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  47 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  48 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  50 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  51 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  52 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  53 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  54 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  55 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  56 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  57 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  58 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  59 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  60 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  61 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  62 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  63 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  64 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  65 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  68 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  69 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  70 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  71 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  72 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  74 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  75 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  76 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  77 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  78 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  79 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  80 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  81 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  82 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  83 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  84 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  85 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  86 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  87 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.06   1889   16
  88 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  89 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  90 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  91 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  92 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  93 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  94 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  95 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  96 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
  97 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 101 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 102 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 104 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 108 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 109 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 111 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 112 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 113 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 115 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 116 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 117 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 118 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 120 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 122 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 123 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 124 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 125 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 126 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 127 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 128 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 130 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 131 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 132 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 133 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 135 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 136 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 137 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 138 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 139 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 140 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 141 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 142 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 143 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 144 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 146 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 147 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 148 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 149 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 150 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 151 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 152 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 153 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 154 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 155 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 156 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 157 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 158 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 159 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 160 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 161 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 162 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 163 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 164 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 165 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 166 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 167 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 168 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 169 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 170 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 171 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 172 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 173 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 174 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 176 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 177 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 178 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 182 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 183 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 184 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 185 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 186 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 187 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 188 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 189 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 190 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 191 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 192 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 193 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 194 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 195 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 196 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 197 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 198 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 199 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 202 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 203 Magdalena Pokorska             Warszawa              64.50    774   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 208 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 209 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 210 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 211 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 212 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 213 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 214 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 215 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 216 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 217 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 218 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 219 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 222 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 226 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 227 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 228 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 229 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 230 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 231 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 232 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 233 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 234 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 235 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 236 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 237 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 238 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 239 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 240 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 241 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 242 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 243 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 244 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 245 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 246 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 247 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 248 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 250 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 253 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 254 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 255 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 256 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 257 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 258 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 259 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 260 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 261 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 262 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 263 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 264 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 265 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 266 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 267 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 268 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 269 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 270 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 271 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 272 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 273 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 274 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 275 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 276 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 277 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 278 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 279 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 280 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 281 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 282 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 283 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 284 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 285 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 286 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 287 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 288 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 289 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 290 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 291 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 292 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 293 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 294 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 295 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 296 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 297 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 298 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 299 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 300 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 301 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 302 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 303 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 304 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 305 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 306 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 307 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 310 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 311 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 312 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 313 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 314 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 315 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 316 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 317 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 318 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 319 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 320 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 321 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 322 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 323 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 324 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 325 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 326 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 327 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 328 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 329 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 330 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 331 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie