Warszawa 2
marca
Warszawa 2 marca III Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Wrocław12
marca
Wrocław 12 marca Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej Wyspie
Szczecin16
marca
Szczecin 16-17 marca XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
Wrocławscy uczniowie harcowali na planszy12 marca 2013 — Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej WyspieInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej WyspieWrocław, 12 marca 2013
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Wrocławscy uczniowie harcowali na planszyPonad 40 uczniów z wrocławskich liceów i gimnazjów rywalizowało w  Marcowych Harcach na planszy — pierwszym szkolnym turnieju scrabbli we Wrocławiu. Gospodarzem rozgrywek był Zespół Szkół nr 19. W czterorundowym turnieju najlepszy okazał się Łukasz Goriaczko z LO XI. Wygrał on wszystkie cztery rundy osiągając w  nich ponad 250 małych punktów na partię. Niepokonani byli również pozostali zawodnicy na podium. Drugie miejsce wywalczył sobie gimnazjalista Maciej Zięba z Gimnazjum XII, a na najniższym stopniu podium stanęła najlepsza tego dnia, a był to Dzień Kobiet, uczennica Monika Słupska, która podobnie jak zwycięzca uczęszcza do LO XI. Zwycięzca turnieju otrzymał okazały puchar. Ponad połowa uczestników rozgrywek otrzymała pamiątkowe nagrody.

Organizatorami turnieju były scrabblistki-nauczycielki Czesława PawłowskaAnna Domaradzka-Żyła. Patronat nad rozgrywkami objął Wrocławski Klub Scrabble Siódemka. Nad prawidłowym przebiegiem gier czuwał sędzia Grzegorz Wiączkowski.
relacja: Krzysztof Obremski


Rodzaj turniejuUczniowski


Wyniki turnieju Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej Wyspie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Goriaczko            Wrocław LO XI - 2C     100.00      4.0     1024      600      259
  2 Maciej          Zięba                Wrocław Gm. XIII - 2B   100.00      4.0      972      600      254
  3 Monika          Słupska              Wrocław LO XI - 2C     100.00      4.0      930      600      281
  4 Anna            Domaradzka-Żyła      Wrocław                100.00      3.0     1241      450      731
  5 Anita           Jagucka              Wrocław                100.00      3.0     1020      500      384
  6 Karolina        Gołębiewska          Wrocław Gm. XIX - 3D   100.00      3.0      935      500      204
  7 Kamila          Motylska             Wrocław LO XI - 3B     100.00      3.0      919      500      231
  8 Aleksandra      Piasecka             Wrocław LO XI - 2C     100.00      3.0      851      500       34
  9 Dawid           Fleischer            Wrocław Gm. XIII - 2D   100.00      3.0      791      500       40
 10 Maciej          Skorupa              Wrocław Gm. XIII - 2B   100.00      3.0      753      500       87
 11 Jan             Zamirowski           Wrocław Gm. XX - 3B    100.00      3.0      727      500      -41
 12 Jakub           Olejnik              Wrocław Gm. XIII - 2D   100.00      3.0      675      500       81
 13 Wojciech        Urban                Wrocław Gm. XIII - 2B   100.00      3.0      656      500      -84
 14 Damian          Burtowski            Wrocław Gm. XIII - 2G   100.00      3.0      655      500      -49
 15 Mateusz         Morąg                Wrocław LO XI - 2B     100.00      2.0     1016      400      284
 16 Patrycja        Głazik               Wrocław Gm. XX - 3A    100.00      2.0      830      400      101
 17 Grzegorz        Benc                 Wrocław LO XI - 2C     100.00      2.0      807      400     -134
 18 Joachim         Iwaszczyszyn         Wrocław LO Prof. I - 3LP   100.00      2.0      785      400     -141
 19 Eliana          Maciejewska          Wrocław LO XI - 1B     100.00      2.0      783      400       75
 20 Piotr           Ostój                Wrocław LO XI - 3A     100.00      2.0      755      400       -1
 21 Łukasz          Chołodecki           Wrocław Gm. XIII - 2B   100.00      2.0      732      400      -23
 22 Weronika        Cichocka             Wrocław LO XI - 1B     100.00      2.0      728      400      -16
 23 Mateusz         Piasecki             Wrocław LO XI - 3B     100.00      2.0      726      400      -44
 24 Nicole          Zacharska            Wrocław Gm. XIX - 1C   100.00      2.0      691      400      122
 25 Bartosz         Kienig               Wrocław LO XI - 2C     100.00      2.0      678      400      -33
 26 Artur           Jagiełło             Wrocław LO XI - 2C     100.00      2.0      513      400      -70
 27 Zofia           Strzelec             Wrocław LO XI - 3B     100.00      2.0      507      350      -14
 28 Jacek           Czerwonka            Wrocław Gm. XIII - 2B   100.00      1.0      921      300       66
 29 Mateusz         Bączek               Wrocław Gm. XIII - 2D   100.00      1.0      783      300      -59
 30 Dominik         Ondycz               Wrocław LO XI - 1B     100.00      1.0      779      300     -174
 31 Katarzyna       Stachurka            Wrocław LO XI - 3B     100.00      1.0      779      300     -283
 32 Maciej          Fischer              Wrocław Gm. XX - 3B    100.00      1.0      759      300       54
 33 Jakub           Figiel               Wrocław Gm. XX - 3B    100.00      1.0      737      300     -267
 34 Karolina        Sławińska            Wrocław Gm. XIX - 3D   100.00      1.0      685      300      -90
 35 Magdalena       Kwiecińska           Wrocław LO XI - 2C     100.00      1.0      655      300     -256
 36 Maja            Usyk                 Wrocław LO XI - 3D     100.00      1.0      623      300      -70
 37 Tomasz          Skorupa              Wrocław Gm. XX - 3A    100.00      1.0      621      300     -470
 38 Mariusz         Budzyński            Wrocław Gm. XIII - 2D   100.00      1.0      554      300     -102
 39 Julia           Siepsiak             Wrocław Gm. XIX - 1C   100.00      1.0      511      300     -267
 40 Aleksander      Tarnowski            Wrocław Gm. XX - 3B    100.00      0.0      754      200     -249
 41 Tomasz          Troczyk              Wrocław Gm. XX - 3A    100.00      0.0      624      200     -102
 42 Aleksander      Nikolajder-Skrzypczak Wrocław Gm. XX - 3A    100.00      0.0      451      200     -249
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej Wyspie



	Grzegorz Benc 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamila         Motylska              100.00 +  221: 173  150
    2     6 Nicole         Zacharska             100.00 +  195:  91  150
    3     1 Anna           Domaradzka-Żyła       100.00 -  188: 470   50
    4     8 Jakub          Olejnik               100.00 -  203: 207   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Mariusz Budzyński 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  100.00 +  144: 106  150
    2     8 Jan            Zamirowski            100.00 -  175: 199   50
    3     7 Joachim        Iwaszczyszyn          100.00 -  131: 149   50
    4    12 Patrycja       Głazik                100.00 -  104: 202   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Damian Burtowski 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2G

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Olejnik               100.00 -  107: 185   50
    2    15 Piotr          Ostój                 100.00 +  181: 164  150
    3    11 Patrycja       Głazik                100.00 +  236: 227  150
    4    10 Jacek          Czerwonka             100.00 +  131: 128  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Mateusz Bączek 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Ondycz                100.00 -  157: 159   50
    2    17 Jakub          Figiel                100.00 +  247: 182  150
    3    10 Weronika       Cichocka              100.00 -  208: 212   50
    4    13 Łukasz         Chołodecki            100.00 -  171: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Łukasz Chołodecki 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Ostój                 100.00 +  198: 165  150
    2     9 Bartosz        Kienig                100.00 -  116: 189   50
    3     9 Kamila         Motylska              100.00 -  129: 230   50
    4    13 Mateusz        Bączek                100.00 +  289: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Weronika Cichocka 100.00 Wrocław LO XI - 1B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Aleksandra     Piasecka              100.00 -  159: 174   50
    2    16 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  100.00 +  141: 124  150
    3    10 Mateusz        Bączek                100.00 +  212: 208  150
    4     4 Karolina       Gołębiewska           100.00 -  216: 238   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Jacek Czerwonka 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Piasecki              100.00 +  307: 152  150
    2     3 Aleksandra     Piasecka              100.00 -  259: 260   50
    3     6 Łukasz         Goriaczko             100.00 -  227: 312   50
    4    10 Damian         Burtowski             100.00 -  128: 131   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Anna Domaradzka-Żyła 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Julia          Siepsiak              100.00 +  330: 148  150
    2     1 Katarzyna      Stachurka             100.00 +  441: 174  150
    3     1 Grzegorz       Benc                  100.00 +  470: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Jakub Figiel 100.00 Wrocław Gm. XX - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Skorupa               100.00 -   87: 177   50
    2    17 Mateusz        Bączek                100.00 -  182: 247   50
    3    18 Mateusz        Morąg                 100.00 -  205: 320   50
    4    19 Tomasz         Troczyk               100.00 +  263: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Maciej Fischer 100.00 Wrocław Gm. XX - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Skorupa               100.00 -  115: 146   50
    2    13 Eliana         Maciejewska           100.00 -  144: 151   50
    3    19 Magdalena      Kwiecińska            100.00 -  200: 208   50
    4    20 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  100.00 +  300: 200  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Dawid Fleischer 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Stachurka             100.00 +  176: 113  150
    2    14 Kamila         Motylska              100.00 -  158: 275   50
    3    21 Tomasz         Troczyk               100.00 +  166: 139  150
    4    14 Dominik        Ondycz                100.00 +  291: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Łukasz Goriaczko 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zofia          Strzelec              100.00 +  171:  83  150
    2     4 Karolina       Gołębiewska           100.00 +  251: 235  150
    3     6 Jacek          Czerwonka             100.00 +  312: 227  150
    4     2 Aleksandra     Piasecka              100.00 +  290: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Karolina Gołębiewska 100.00 Wrocław Gm. XIX - 3D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Sławińska             100.00 +  223: 151  150
    2     4 Łukasz         Goriaczko             100.00 -  235: 251   50
    3     8 Maja           Usyk                  100.00 +  239: 113  150
    4     4 Weronika       Cichocka              100.00 +  238: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Patrycja Głazik 100.00 Wrocław Gm. XX - 3A

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Słupska               100.00 -  217: 223   50
    2    12 Magdalena      Kwiecińska            100.00 +  184: 166  150
    3    11 Damian         Burtowski             100.00 -  227: 236   50
    4    12 Mariusz        Budzyński             100.00 +  202: 104  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Joachim Iwaszczyszyn 100.00 Wrocław LO Prof. I - 3LP

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksander     Tarnowski             100.00 +  308: 252  150
    2     2 Maciej         Zięba                 100.00 -  157: 262   50
    3     7 Mariusz        Budzyński             100.00 +  149: 131  150
    4     7 Maciej         Skorupa               100.00 -  171: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Artur Jagiełło 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Troczyk               100.00 +   95:  84  150
    2    10 Jakub          Olejnik               100.00 +  165: 145  150
    3     5 Aleksandra     Piasecka              100.00 -  109: 197   50
    4     9 Jan            Zamirowski            100.00 -  144: 157   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Anita Jagucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Urban                 100.00 +  220:  80  150
    2     7 Tomasz         Skorupa               100.00 +  288: 122  150
    3     2 Jan            Zamirowski            100.00 +  276: 171  150
    4     1 Maciej         Zięba                 100.00 -  236: 263   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Bartosz Kienig 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maja           Usyk                  100.00 +  120:  83  150
    2     9 Łukasz         Chołodecki            100.00 +  189: 116  150
    3     4 Maciej         Zięba                 100.00 -  189: 271   50
    4     5 Kamila         Motylska              100.00 -  180: 241   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Magdalena Kwiecińska 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Nicole         Zacharska             100.00 -  123: 151   50
    2    12 Patrycja       Głazik                100.00 -  166: 184   50
    3    19 Maciej         Fischer               100.00 +  208: 200  150
    4    11 Mateusz        Morąg                 100.00 -  158: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Eliana Maciejewska 100.00 Wrocław LO XI - 1B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jan            Zamirowski            100.00 -  173: 200   50
    2    13 Maciej         Fischer               100.00 +  151: 144  150
    3    16 Aleksander     Tarnowski             100.00 +  303: 182  150
    4     6 Wojciech       Urban                 100.00 -  156: 182   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Mateusz Morąg 100.00 Wrocław LO XI - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Zięba                 100.00 -  136: 176   50
    2    21 Wojciech       Urban                 100.00 -  184: 193   50
    3    18 Jakub          Figiel                100.00 +  320: 205  150
    4    11 Magdalena      Kwiecińska            100.00 +  376: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Kamila Motylska 100.00 Wrocław LO XI - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Benc                  100.00 -  173: 221   50
    2    14 Dawid          Fleischer             100.00 +  275: 158  150
    3     9 Łukasz         Chołodecki            100.00 +  230: 129  150
    4     5 Bartosz        Kienig                100.00 +  241: 180  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Aleksander Nikolajder-Skrzypczak 100.00 Wrocław Gm. XX - 3A

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Budzyński             100.00 -  106: 144   50
    2    16 Weronika       Cichocka              100.00 -  124: 141   50
    3    20 Julia          Siepsiak              100.00 -   21: 115   50
    4    20 Maciej         Fischer               100.00 -  200: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Jakub Olejnik 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Damian         Burtowski             100.00 +  185: 107  150
    2    10 Artur          Jagiełło              100.00 -  145: 165   50
    3    14 Nicole         Zacharska             100.00 +  138: 119  150
    4     8 Grzegorz       Benc                  100.00 +  207: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Dominik Ondycz 100.00 Wrocław LO XI - 1B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Bączek                100.00 +  159: 157  150
    2     5 Monika         Słupska               100.00 -  166: 221   50
    3    15 Zofia          Strzelec              100.00 -  230: 284   50
    4    14 Dawid          Fleischer             100.00 -  224: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Piotr Ostój 100.00 Wrocław LO XI - 3A

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Chołodecki            100.00 -  165: 198   50
    2    15 Damian         Burtowski             100.00 -  164: 181   50
    3    17 Karolina       Sławińska             100.00 +  219: 185  150
    4    15 Maja           Usyk                  100.00 +  207: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Aleksandra Piasecka 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Cichocka              100.00 +  174: 159  150
    2     3 Jacek          Czerwonka             100.00 +  260: 259  150
    3     5 Artur          Jagiełło              100.00 +  197: 109  150
    4     2 Łukasz         Goriaczko             100.00 -  220: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Mateusz Piasecki 100.00 Wrocław LO XI - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Czerwonka             100.00 -  152: 307   50
    2    18 Tomasz         Troczyk               100.00 +  202: 141  150
    3    12 Wojciech       Urban                 100.00 -  180: 201   50
    4    16 Julia          Siepsiak              100.00 +  192: 121  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Julia Siepsiak 100.00 Wrocław Gm. XIX - 1C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Domaradzka-Żyła       100.00 -  148: 330   50
    2    20 Maja           Usyk                  100.00 -  127: 235   50
    3    20 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  100.00 +  115:  21  150
    4    16 Mateusz        Piasecki              100.00 -  121: 192   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Maciej Skorupa 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Figiel                100.00 +  177:  87  150
    2    11 Aleksander     Tarnowski             100.00 +  163: 127  150
    3     3 Monika         Słupska               100.00 -  132: 281   50
    4     7 Joachim        Iwaszczyszyn          100.00 +  281: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Tomasz Skorupa 100.00 Wrocław Gm. XX - 3A

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Fischer               100.00 +  146: 115  150
    2     7 Anita          Jagucka               100.00 -  122: 288   50
    3    13 Katarzyna      Stachurka             100.00 -  240: 358   50
    4    17 Nicole         Zacharska             100.00 -  113: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Katarzyna Stachurka 100.00 Wrocław LO XI - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Fleischer             100.00 -  113: 176   50
    2     1 Anna           Domaradzka-Żyła       100.00 -  174: 441   50
    3    13 Tomasz         Skorupa               100.00 +  358: 240  150
    4     3 Monika         Słupska               100.00 -  134: 205   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Zofia Strzelec 100.00 Wrocław LO XI - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Goriaczko             100.00 -   83: 171   50
    2    19 Karolina       Sławińska             100.00 +  140: 120  150
    3    15 Dominik        Ondycz                100.00 +  284: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Karolina Sławińska 100.00 Wrocław Gm. XIX - 3D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Gołębiewska           100.00 -  151: 223   50
    2    19 Zofia          Strzelec              100.00 -  120: 140   50
    3    17 Piotr          Ostój                 100.00 -  185: 219   50
    4    18 Aleksander     Tarnowski             100.00 +  229: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Monika Słupska 100.00 Wrocław LO XI - 2C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Głazik                100.00 +  223: 217  150
    2     5 Dominik        Ondycz                100.00 +  221: 166  150
    3     3 Maciej         Skorupa               100.00 +  281: 132  150
    4     3 Katarzyna      Stachurka             100.00 +  205: 134  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Aleksander Tarnowski 100.00 Wrocław Gm. XX - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joachim        Iwaszczyszyn          100.00 -  252: 308   50
    2    11 Maciej         Skorupa               100.00 -  127: 163   50
    3    16 Eliana         Maciejewska           100.00 -  182: 303   50
    4    18 Karolina       Sławińska             100.00 -  193: 229   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Tomasz Troczyk 100.00 Wrocław Gm. XX - 3A

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Jagiełło              100.00 -   84:  95   50
    2    18 Mateusz        Piasecki              100.00 -  141: 202   50
    3    21 Dawid          Fleischer             100.00 -  139: 166   50
    4    19 Jakub          Figiel                100.00 -  260: 263   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Wojciech Urban 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anita          Jagucka               100.00 -   80: 220   50
    2    21 Mateusz        Morąg                 100.00 +  193: 184  150
    3    12 Mateusz        Piasecki              100.00 +  201: 180  150
    4     6 Eliana         Maciejewska           100.00 +  182: 156  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Maja Usyk 100.00 Wrocław LO XI - 3D

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Kienig                100.00 -   83: 120   50
    2    20 Julia          Siepsiak              100.00 +  235: 127  150
    3     8 Karolina       Gołębiewska           100.00 -  113: 239   50
    4    15 Piotr          Ostój                 100.00 -  192: 207   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Nicole Zacharska 100.00 Wrocław Gm. XIX - 1C

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Kwiecińska            100.00 +  151: 123  150
    2     6 Grzegorz       Benc                  100.00 -   91: 195   50
    3    14 Jakub          Olejnik               100.00 -  119: 138   50
    4    17 Tomasz         Skorupa               100.00 +  330: 113  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Jan Zamirowski 100.00 Wrocław Gm. XX - 3B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Eliana         Maciejewska           100.00 +  200: 173  150
    2     8 Mariusz        Budzyński             100.00 +  199: 175  150
    3     2 Anita          Jagucka               100.00 -  171: 276   50
    4     9 Artur          Jagiełło              100.00 +  157: 144  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław Gm. XIII - 2B

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mateusz        Morąg                 100.00 +  176: 136  150
    2     2 Joachim        Iwaszczyszyn          100.00 +  262: 157  150
    3     4 Bartosz        Kienig                100.00 +  271: 189  150
    4     1 Anita          Jagucka               100.00 +  263: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej Wyspie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Benc                 - Kamila         Motylska              221: 173
   2 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak - Mariusz        Budzyński             106: 144
   3 Damian         Burtowski            - Jakub          Olejnik               107: 185
   4 Dominik        Ondycz               - Mateusz        Bączek                159: 157
   5 Łukasz         Chołodecki           - Piotr          Ostój                 198: 165
   6 Aleksandra     Piasecka             - Weronika       Cichocka              174: 159
   7 Jacek          Czerwonka            - Mateusz        Piasecki              307: 152
   8 Julia          Siepsiak             - Anna           Domaradzka-Żyła       148: 330
   9 Jakub          Figiel               - Maciej         Skorupa                87: 177
  10 Tomasz         Skorupa              - Maciej         Fischer               146: 115
  11 Dawid          Fleischer            - Katarzyna      Stachurka             176: 113
  12 Zofia          Strzelec             - Łukasz         Goriaczko              83: 171
  13 Karolina       Gołębiewska          - Karolina       Sławińska             223: 151
  14 Monika         Słupska              - Patrycja       Głazik                223: 217
  15 Joachim        Iwaszczyszyn         - Aleksander     Tarnowski             308: 252
  16 Tomasz         Troczyk              - Artur          Jagiełło               84:  95
  17 Anita          Jagucka              - Wojciech       Urban                 220:  80
  18 Maja           Usyk                 - Bartosz        Kienig                 83: 120
  19 Magdalena      Kwiecińska           - Nicole         Zacharska             123: 151
  20 Jan            Zamirowski           - Eliana         Maciejewska           200: 173
  21 Mateusz        Morąg                - Maciej         Zięba                 136: 176


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Stachurka            - Anna           Domaradzka-Żyła       174: 441
   2 Maciej         Zięba                - Joachim        Iwaszczyszyn          262: 157
   3 Jacek          Czerwonka            - Aleksandra     Piasecka              259: 260
   4 Łukasz         Goriaczko            - Karolina       Gołębiewska           251: 235
   5 Monika         Słupska              - Dominik        Ondycz                221: 166
   6 Nicole         Zacharska            - Grzegorz       Benc                   91: 195
   7 Anita          Jagucka              - Tomasz         Skorupa               288: 122
   8 Mariusz        Budzyński            - Jan            Zamirowski            175: 199
   9 Bartosz        Kienig               - Łukasz         Chołodecki            189: 116
  10 Artur          Jagiełło             - Jakub          Olejnik               165: 145
  11 Aleksander     Tarnowski            - Maciej         Skorupa               127: 163
  12 Patrycja       Głazik               - Magdalena      Kwiecińska            184: 166
  13 Maciej         Fischer              - Eliana         Maciejewska           144: 151
  14 Kamila         Motylska             - Dawid          Fleischer             275: 158
  15 Piotr          Ostój                - Damian         Burtowski             164: 181
  16 Weronika       Cichocka             - Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  141: 124
  17 Mateusz        Bączek               - Jakub          Figiel                247: 182
  18 Mateusz        Piasecki             - Tomasz         Troczyk               202: 141
  19 Karolina       Sławińska            - Zofia          Strzelec              120: 140
  20 Julia          Siepsiak             - Maja           Usyk                  127: 235
  21 Wojciech       Urban                - Mateusz        Morąg                 193: 184


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Domaradzka-Żyła      - Grzegorz       Benc                  470: 188
   2 Jan            Zamirowski           - Anita          Jagucka               171: 276
   3 Maciej         Skorupa              - Monika         Słupska               132: 281
   4 Bartosz        Kienig               - Maciej         Zięba                 189: 271
   5 Aleksandra     Piasecka             - Artur          Jagiełło              197: 109
   6 Łukasz         Goriaczko            - Jacek          Czerwonka             312: 227
   7 Joachim        Iwaszczyszyn         - Mariusz        Budzyński             149: 131
   8 Karolina       Gołębiewska          - Maja           Usyk                  239: 113
   9 Kamila         Motylska             - Łukasz         Chołodecki            230: 129
  10 Weronika       Cichocka             - Mateusz        Bączek                212: 208
  11 Patrycja       Głazik               - Damian         Burtowski             227: 236
  12 Mateusz        Piasecki             - Wojciech       Urban                 180: 201
  13 Katarzyna      Stachurka            - Tomasz         Skorupa               358: 240
  14 Jakub          Olejnik              - Nicole         Zacharska             138: 119
  15 Zofia          Strzelec             - Dominik        Ondycz                284: 230
  16 Eliana         Maciejewska          - Aleksander     Tarnowski             303: 182
  17 Karolina       Sławińska            - Piotr          Ostój                 185: 219
  18 Mateusz        Morąg                - Jakub          Figiel                320: 205
  19 Magdalena      Kwiecińska           - Maciej         Fischer               208: 200
  20 Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak - Julia          Siepsiak               21: 115
  21 Dawid          Fleischer            - Tomasz         Troczyk               166: 139


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Zięba                - Anita          Jagucka               263: 236
   2 Aleksandra     Piasecka             - Łukasz         Goriaczko             220: 290
   3 Katarzyna      Stachurka            - Monika         Słupska               134: 205
   4 Weronika       Cichocka             - Karolina       Gołębiewska           216: 238
   5 Kamila         Motylska             - Bartosz        Kienig                241: 180
   6 Eliana         Maciejewska          - Wojciech       Urban                 156: 182
   7 Maciej         Skorupa              - Joachim        Iwaszczyszyn          281: 171
   8 Jakub          Olejnik              - Grzegorz       Benc                  207: 203
   9 Artur          Jagiełło             - Jan            Zamirowski            144: 157
  10 Damian         Burtowski            - Jacek          Czerwonka             131: 128
  11 Magdalena      Kwiecińska           - Mateusz        Morąg                 158: 376
  12 Mariusz        Budzyński            - Patrycja       Głazik                104: 202
  13 Łukasz         Chołodecki           - Mateusz        Bączek                289: 171
  14 Dominik        Ondycz               - Dawid          Fleischer             224: 291
  15 Piotr          Ostój                - Maja           Usyk                  207: 192
  16 Julia          Siepsiak             - Mateusz        Piasecki              121: 192
  17 Nicole         Zacharska            - Tomasz         Skorupa               330: 113
  18 Aleksander     Tarnowski            - Karolina       Sławińska             193: 229
  19 Jakub          Figiel               - Tomasz         Troczyk               263: 260
  20 Maciej         Fischer              - Aleksander     Nikolajder-Skrzypczak  300: 200
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie