Wójtowice12
stycznia
Wójtowice 12-13 stycznia V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny Siódemki
Huta Szklana 9
lutego
Huta Szklana 9 lutego I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O miotłę czarownicy”
pod patronatem Pani Wojewody Województwa Świętokrzyskiego
Biała Podlaska16
lutego
Biała Podlaska 16-17 lutego III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2013
Krzysztof Mówka odleciał na miotle09 lutego 2013 — I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O miotłę czarownicy”
pod patronatem Pani Wojewody Województwa Świętokrzyskiego
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O miotłę czarownicy”
pod patronatem Pani Wojewody Województwa ŚwiętokrzyskiegoHuta Szklana, 09 lutego 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Mówka odleciał na miotleWczasy scrabblowe obfitowały tym razem w opady śniegu, które jednak nie przeszkodziły w kuligu i ognisku. I jak określiła je także jedna z uczestniczek, “były pełne atrakcji”, różnego zresztą rodzaju. Królem wczasów został Stanisław Rydzik, a królową Mariola Osajda-Matczak. Na zakończenie odbył się turniej “I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich – O miotłę czarownicy”. O to trofeum walczyły zażarcie Justyna Górka (II miejsce) i Mariola Osajda-Matczak (III miejsce). Pogodził je Krzysztof Mówka, zdobywając tytuł I Mistrza Gór Świętokrzyskich. Nagrody ufundowała Pani Wojewoda Województwa Świętokrzyskiego, Bożena Pałka-Koruba. A nagrody za najdroższy ruch oraz za wyraz związany z hutnictwem ufundował Kamil Jagliński z Ostrowca Świętokrzyskiego. W turnieju wzięło udział 28 osób.
relacja: Andrzej Lożyński


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekHuta Szklana 34, 26-004 Bieliny
tel. stacj. 41 302 50 28
fax: 41 302 61 46
tel. kom. 722 010 555 ; 660 438 417 ; 513 193 331
osrodek@jodlowydwor.com.pl
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 9 lutego (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier, rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu
NagrodyPuchar dla zwycięzcy i nagrody rzeczowe.


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O Miotłę Czarownicy"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.37      6.0     3013     1196      505
  2 Justyna         Górka                Kraków                 139.96      6.0     2848     1191      357
  3 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.41      5.0     2924     1096      532
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              142.50      5.0     2867     1036      113
  5 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.94      5.0     2737     1089      219
  6 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.31      5.0     2676     1053      276
  7 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        136.35      5.0     2650     1061      204
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.20      4.0     2847      959      126
  9 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.67      4.0     2731      907       50
 10 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.52      4.0     2718      968      137
 11 Marcin          Ceglarek             Kraków                 109.94      4.0     2652      971      -79
 12 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.92      4.0     2609      970       96
 13 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             137.42      4.0     2553      942      -34
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.95      3.0     2777      803      257
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.34      3.0     2770      843      -60
 16 Kamil           Górka                Kraków                 145.05      3.0     2746      832      -43
 17 Agnieszka       Krupka               Krosno                 131.86      3.0     2663      795      239
 18 Tomasz          Ciejka               Kraków                 137.07      3.0     2632      794      -94
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.73      3.0     2597      822        3
 20 Piotr           Broda                Sandomierz             128.00      3.0     2555      877       70
 21 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 128.40      3.0     2523      797      -10
 22 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.40      3.0     2248      825     -594
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               127.76      2.0     2684      702     -219
 24 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.37      2.0     2462      707     -183
 25 Kamil           Jagliński            Ostrowiec Świętokrzyski100.00      2.0     2396      703     -184
 26 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.58      2.0     2248      768     -435
 27 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      2.0     2227      732     -686
 28 Renata          Andracka             Zwola                  114.06      0.0     2334      502     -563
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O Miotłę Czarownicy"



	Krzysztof Mówka 150.37 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kwiecień              128.40 +  484: 315  178
    2     3 Jarosław       Borowski              136.35 -  410: 419   86
    3     4 Stanisław      Rydzik                146.20 +  415: 398  196
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 +  312: 255  175
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            129.34 +  475: 445  179
    6     2 Piotr          Pietuchowski          142.50 +  411: 406  192
    7     1 Justyna        Górka                 139.96 +  506: 270  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  /  7 170.86




	Stanisław Rydzik 146.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Broda                 128.00 +  389: 383  178
    2     5 Jerzy          Matyasik              115.92 +  457: 289  166
    3     4 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  398: 415  100
    4     3 Krzysztof      Gibas                 124.52 -  379: 390   75
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  348: 465   74
    6     8 Tomasz         Ciejka                137.07 +  406: 401  187
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            129.34 +  470: 378  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  7 137.00




	Kamil Górka 145.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 +  499: 464  178
    2     1 Marcin         Ceglarek              109.94 +  376: 343  160
    3     3 Maciej         Sancewicz             132.31 -  322: 442   82
    4     7 Łukasz         Bobowski              137.42 -  351: 441   87
    5     8 Piotr          Broda                 128.00 -  372: 390   78
    6     9 Katarzyna      Kowalska              114.58 +  419: 299  165
    7     7 Małgorzata     Sulejewska            131.67 -  407: 410   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86




	Piotr Pietuchowski 142.50 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 -  350: 470   75
    2    13 Renata         Andracka              114.06 +  489: 333  164
    3     5 Jerzy          Matyasik              115.92 +  402: 388  166
    4     4 Rafał          Wesołowski            130.73 +  391: 377  181
    5     2 Krzysztof      Gibas                 124.52 +  385: 348  175
    6     2 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  406: 411  100
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 +  444: 427  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00




	Justyna Górka 139.96 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Gibas                 124.52 +  494: 349  175
    2     2 Małgorzata     Sulejewska            131.67 +  434: 359  182
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            129.34 +  427: 387  179
    4     1 Maciej         Sancewicz             132.31 +  378: 317  182
    5     1 Łukasz         Bobowski              137.42 +  452: 337  187
    6     1 Jarosław       Borowski              136.35 +  393: 236  186
    7     1 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  270: 506  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  /  7 170.14




	Tomasz Zwoliński 138.95 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  322: 455   74
    2    12 Rafał          Wesołowski            130.73 -  358: 411   81
    3    12 Katarzyna      Kowalska              114.58 +  410: 305  165
    4    11 Maria          Krzyżanowska          115.40 +  438: 299  165
    5     9 Agnieszka      Krupka                131.86 -  367: 396   82
    6    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  565: 255  150
    7     5 Jarosław       Borowski              136.35 -  317: 399   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Łukasz Bobowski 137.42 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Matyasik              115.92 -  370: 459   66
    2    11 Katarzyna      Bogusławska           107.37 +  372: 249  157
    3     6 Agnieszka      Krupka                131.86 +  371: 346  182
    4     7 Kamil          Górka                 145.05 +  441: 351  195
    5     1 Justyna        Górka                 139.96 -  337: 452   90
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  326: 402   74
    7     9 Piotr          Broda                 128.00 +  336: 328  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  7 134.57




	Tomasz Ciejka 137.07 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Krzyżanowska          115.40 -  348: 406   65
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 +  373: 365  178
    3     9 Rafał          Wesołowski            130.73 -  352: 412   81
    4    12 Katarzyna      Bogusławska           107.37 +  364: 343  157
    5    10 Marcin         Ceglarek              109.94 -  367: 457   60
    6     8 Stanisław      Rydzik                146.20 -  401: 406   96
    7    11 Katarzyna      Bogusławska           107.37 +  427: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Jarosław Borowski 136.35 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Kowalska              114.58 +  424: 331  165
    2     3 Krzysztof      Mówka                 150.37 +  419: 410  200
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 -  273: 312   75
    4     5 Marcin         Ceglarek              109.94 +  466: 285  160
    5     5 Maciej         Sancewicz             132.31 +  433: 398  182
    6     1 Justyna        Górka                 139.96 -  236: 393   90
    7     5 Tomasz         Zwoliński             138.95 +  399: 317  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  /  7 151.57




	Maciej Sancewicz 132.31 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              114.06 +  362: 320  164
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  423: 269  174
    3     3 Kamil          Górka                 145.05 +  442: 322  195
    4     1 Justyna        Górka                 139.96 -  317: 378   90
    5     5 Jarosław       Borowski              136.35 -  398: 433   86
    6     6 Piotr          Broda                 128.00 +  380: 337  178
    7     4 Jerzy          Matyasik              115.92 +  354: 341  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  /  7 150.43




	Agnieszka Krupka 131.86 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Ceglarek              109.94 -  423: 428   60
    2     9 Kamil          Jagliński             100.00 +  391: 277  150
    3     6 Łukasz         Bobowski              137.42 -  346: 371   87
    4     8 Waldemar       Czerwoniec            129.34 -  332: 351   79
    5     9 Tomasz         Zwoliński             138.95 +  396: 367  189
    6    11 Maria          Krzyżanowska          115.40 -  334: 357   65
    7    10 Maria          Krzyżanowska          115.40 +  441: 273  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Małgorzata Sulejewska 131.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Bogusławska           107.37 +  427: 324  157
    2     2 Justyna        Górka                 139.96 -  359: 434   90
    3     7 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  416: 298  150
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              123.94 +  404: 370  174
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 -  329: 447   75
    6     7 Jerzy          Matyasik              115.92 -  386: 401   66
    7     7 Kamil          Górka                 145.05 +  410: 407  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Rafał Wesołowski 130.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  360: 447   50
    2    12 Tomasz         Zwoliński             138.95 +  411: 358  189
    3     9 Tomasz         Ciejka                137.07 +  412: 352  187
    4     4 Piotr          Pietuchowski          142.50 -  377: 391   92
    5     7 Jerzy          Matyasik              115.92 -  319: 364   66
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 +  384: 266  178
    7     8 Marcin         Ceglarek              109.94 -  334: 416   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  7 117.43




	Waldemar Czerwoniec 129.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Jagliński             100.00 +  355: 335  150
    2     7 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  453: 289  150
    3     2 Justyna        Górka                 139.96 -  387: 427   90
    4     8 Agnieszka      Krupka                131.86 +  351: 332  182
    5     3 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  445: 475  100
    6     3 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 -  401: 502   75
    7     6 Stanisław      Rydzik                146.20 -  378: 470   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Grzegorz Kwiecień 128.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  315: 484  100
    2    14 Krzysztof      Gibas                 124.52 -  363: 416   75
    3    13 Kamil          Jagliński             100.00 +  373: 324  150
    4     9 Piotr          Broda                 128.00 -  324: 342   78
    5    11 Katarzyna      Kowalska              114.58 -  296: 401   65
    6    14 Renata         Andracka              114.06 +  400: 296  164
    7    12 Katarzyna      Kowalska              114.58 +  452: 270  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  7 113.86




	Piotr Broda 128.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                146.20 -  383: 389   96
    2    10 Katarzyna      Kowalska              114.58 +  394: 294  165
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  381: 390   74
    4     9 Grzegorz       Kwiecień              128.40 +  342: 324  178
    5     8 Kamil          Górka                 145.05 +  390: 372  195
    6     6 Maciej         Sancewicz             132.31 -  337: 380   82
    7     9 Łukasz         Bobowski              137.42 -  328: 336   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Andrzej Kwiatkowski 127.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 145.05 -  464: 499   95
    2     8 Tomasz         Ciejka                137.07 -  365: 373   87
    3    11 Krzysztof      Gibas                 124.52 -  303: 425   75
    4    13 Kamil          Jagliński             100.00 -  380: 417   50
    5    14 Renata         Andracka              114.06 +  481: 470  164
    6    12 Rafał          Wesołowski            130.73 -  266: 384   81
    7    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  425: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29




	Mariola Osajda-Matczak 125.41 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          142.50 +  470: 350  192
    2     4 Maria          Krzyżanowska          115.40 +  511: 283  165
    3     1 Jarosław       Borowski              136.35 +  312: 273  186
    4     2 Krzysztof      Mówka                 150.37 -  255: 312  100
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            131.67 +  447: 329  182
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            129.34 +  502: 401  179
    7     2 Piotr          Pietuchowski          142.50 -  427: 444   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  /  7 156.57




	Krzysztof Gibas 124.52 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 139.96 -  349: 494   90
    2    14 Grzegorz       Kwiecień              128.40 +  416: 363  178
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 +  425: 303  178
    4     3 Stanisław      Rydzik                146.20 +  390: 379  196
    5     2 Piotr          Pietuchowski          142.50 -  348: 385   92
    6     4 Marcin         Ceglarek              109.94 +  476: 271  160
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              123.94 -  314: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  7 138.29




	Krzysztof Sporczyk 123.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.95 +  455: 322  189
    2     6 Maciej         Sancewicz             132.31 -  269: 423   82
    3     8 Piotr          Broda                 128.00 +  390: 381  178
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            131.67 -  370: 404   82
    5     6 Stanisław      Rydzik                146.20 +  465: 348  196
    6     5 Łukasz         Bobowski              137.42 +  402: 326  187
    7     3 Krzysztof      Gibas                 124.52 +  386: 314  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  /  7 155.57




	Jerzy Matyasik 115.92 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              137.42 +  459: 370  187
    2     5 Stanisław      Rydzik                146.20 -  289: 457   96
    3     5 Piotr          Pietuchowski          142.50 -  388: 402   92
    4    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  367: 225  150
    5     7 Rafał          Wesołowski            130.73 +  364: 319  181
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            131.67 +  401: 386  182
    7     4 Maciej         Sancewicz             132.31 -  341: 354   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Maria Krzyżanowska 115.40 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                137.07 +  406: 348  187
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        125.41 -  283: 511   75
    3    10 Marcin         Ceglarek              109.94 -  289: 452   60
    4    11 Tomasz         Zwoliński             138.95 -  299: 438   89
    5    12 Kamil          Jagliński             100.00 +  341: 318  150
    6    11 Agnieszka      Krupka                131.86 +  357: 334  182
    7    10 Agnieszka      Krupka                131.86 -  273: 441   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  7 117.86




	Katarzyna Kowalska 114.58 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Borowski              136.35 -  331: 424   86
    2    10 Piotr          Broda                 128.00 -  294: 394   78
    3    12 Tomasz         Zwoliński             138.95 -  305: 410   89
    4    14 Renata         Andracka              114.06 +  348: 288  164
    5    11 Grzegorz       Kwiecień              128.40 +  401: 296  178
    6     9 Kamil          Górka                 145.05 -  299: 419   95
    7    12 Grzegorz       Kwiecień              128.40 -  270: 452   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Renata Andracka 114.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sancewicz             132.31 -  320: 362   82
    2    13 Piotr          Pietuchowski          142.50 -  333: 489   92
    3    14 Katarzyna      Bogusławska           107.37 -  337: 432   57
    4    14 Katarzyna      Kowalska              114.58 -  288: 348   65
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 -  470: 481   78
    6    14 Grzegorz       Kwiecień              128.40 -  296: 400   78
    7    14 Kamil          Jagliński             100.00 -  290: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  7  71.71




	Marcin Ceglarek 109.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Krupka                131.86 +  428: 423  182
    2     1 Kamil          Górka                 145.05 -  343: 376   95
    3    10 Maria          Krzyżanowska          115.40 +  452: 289  165
    4     5 Jarosław       Borowski              136.35 -  285: 466   86
    5    10 Tomasz         Ciejka                137.07 +  457: 367  187
    6     4 Krzysztof      Gibas                 124.52 -  271: 476   75
    7     8 Rafał          Wesołowski            130.73 +  416: 334  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  /  7 138.71




	Katarzyna Bogusławska 107.37 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sulejewska            131.67 -  324: 427   82
    2    11 Łukasz         Bobowski              137.42 -  249: 372   87
    3    14 Renata         Andracka              114.06 +  432: 337  164
    4    12 Tomasz         Ciejka                137.07 -  343: 364   87
    5    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  327: 378   50
    6    13 Kamil          Jagliński             100.00 +  450: 340  150
    7    11 Tomasz         Ciejka                137.07 -  337: 427   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  7 101.00




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            130.73 +  447: 360  181
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            129.34 -  289: 453   79
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            131.67 -  298: 416   82
    4    10 Jerzy          Matyasik              115.92 -  225: 367   66
    5    13 Katarzyna      Bogusławska           107.37 +  378: 327  157
    6    10 Tomasz         Zwoliński             138.95 -  255: 565   89
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 -  335: 425   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  7 104.57




	Kamil Jagliński 100.00 Ostrowiec Świętokrzyski  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            129.34 -  335: 355   79
    2     9 Agnieszka      Krupka                131.86 -  277: 391   82
    3    13 Grzegorz       Kwiecień              128.40 -  324: 373   78
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           127.76 +  417: 380  178
    5    12 Maria          Krzyżanowska          115.40 -  318: 341   65
    6    13 Katarzyna      Bogusławska           107.37 -  340: 450   57
    7    14 Renata         Andracka              114.06 +  385: 290  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O Miotłę Czarownicy"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kwiecień              484: 315
   2 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                383: 389
   3 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           499: 464
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          470: 350
   5 Justyna        Górka                - Krzysztof      Gibas                 494: 349
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             455: 322
   7 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              370: 459
   8 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Ciejka                406: 348
   9 Jarosław       Borowski             - Katarzyna      Kowalska              424: 331
  10 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             320: 362
  11 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Ceglarek              423: 428
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Małgorzata     Sulejewska            324: 427
  13 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Dawid                 360: 447
  14 Kamil          Jagliński            - Waldemar       Czerwoniec            335: 355


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Ceglarek             - Kamil          Górka                 343: 376
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 359: 434
   3 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Mówka                 419: 410
   4 Maria          Krzyżanowska         - Mariola        Osajda-Matczak        283: 511
   5 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              457: 289
   6 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              423: 269
   7 Agnieszka      Dawid                - Waldemar       Czerwoniec            289: 453
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Ciejka                365: 373
   9 Kamil          Jagliński            - Agnieszka      Krupka                277: 391
  10 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Broda                 294: 394
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Łukasz         Bobowski              249: 372
  12 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            358: 411
  13 Piotr          Pietuchowski         - Renata         Andracka              489: 333
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Gibas                 363: 416


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Borowski              312: 273
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Justyna        Górka                 387: 427
   3 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 442: 322
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 398: 415
   5 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Pietuchowski          388: 402
   6 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Bobowski              346: 371
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Dawid                 416: 298
   8 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              381: 390
   9 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            352: 412
  10 Marcin         Ceglarek             - Maria          Krzyżanowska          452: 289
  11 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Kwiatkowski           425: 303
  12 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Zwoliński             305: 410
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Jagliński             373: 324
  14 Renata         Andracka             - Katarzyna      Bogusławska           337: 432


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Maciej         Sancewicz             378: 317
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        312: 255
   3 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                390: 379
   4 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            391: 377
   5 Marcin         Ceglarek             - Jarosław       Borowski              285: 466
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            370: 404
   7 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              351: 441
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Krupka                351: 332
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Broda                 324: 342
  10 Agnieszka      Dawid                - Jerzy          Matyasik              225: 367
  11 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          438: 299
  12 Tomasz         Ciejka               - Katarzyna      Bogusławska           364: 343
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Jagliński             380: 417
  14 Renata         Andracka             - Katarzyna      Kowalska              288: 348


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 337: 452
   2 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Gibas                 385: 348
   3 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            475: 445
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Sulejewska            447: 329
   5 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Borowski              398: 433
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                465: 348
   7 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              319: 364
   8 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 372: 390
   9 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             396: 367
  10 Tomasz         Ciejka               - Marcin         Ceglarek              367: 457
  11 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Kwiecień              401: 296
  12 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Jagliński             341: 318
  13 Agnieszka      Dawid                - Katarzyna      Bogusławska           378: 327
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              481: 470


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Jarosław       Borowski              393: 236
   2 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 406: 411
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Mariola        Osajda-Matczak        401: 502
   4 Krzysztof      Gibas                - Marcin         Ceglarek              476: 271
   5 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              326: 402
   6 Piotr          Broda                - Maciej         Sancewicz             337: 380
   7 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            401: 386
   8 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                406: 401
   9 Katarzyna      Kowalska             - Kamil          Górka                 299: 419
  10 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Dawid                 565: 255
  11 Agnieszka      Krupka               - Maria          Krzyżanowska          334: 357
  12 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           384: 266
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Jagliński             450: 340
  14 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kwiecień              296: 400


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Justyna        Górka                 506: 270
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          427: 444
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 386: 314
   4 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Sancewicz             341: 354
   5 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Zwoliński             399: 317
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Rydzik                378: 470
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 410: 407
   8 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Wesołowski            416: 334
   9 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 336: 328
  10 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Krupka                273: 441
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Ciejka                337: 427
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Katarzyna      Kowalska              452: 270
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Dawid                 425: 335
  14 Kamil          Jagliński            - Renata         Andracka              385: 290
Lista rankingowa na dzień 16-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.84  29703  187
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.58  29641  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.47  19842  131
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.85  29970  200
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   8 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.29   5635   38
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.10  28685  195
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.82  28873  198
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  26971  185
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  20 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  21 Kamil Górka                    Kraków               144.12  28536  198
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             143.98  28509  198
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.13  27768  194
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  26 Justyna Górka                  Kraków               141.19  27956  198
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.93  27058  192
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.16  21988  158
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.83  26377  190
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.10  23891  173
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.29  21005  153
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  44 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.63  26097  191
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  47 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.21  12034   89
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  134.74  22097  164
  51 Karol Waniek                   Wrocław              134.33  14239  106
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  53 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             133.53  26439  198
  55 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.12  24361  183
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.95  26192  197
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  62 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.06  20734  157
  63 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.59  25397  193
  65 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  66 Irena Sołdan                   Sopot                131.16  25838  197
  67 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  69 Agnieszka Krupka               Krosno               130.77  15431  118
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  71 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.26  25661  197
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  75 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  76 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.68  23990  185
  77 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  78 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  79 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  81 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.99  23090  179
  82 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  128.97  20119  156
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  84 Tomasz Łapka                   Opole                128.79  11462   89
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  87 Piotr Broda                    Sandomierz           128.35  24900  194
  88 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  89 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  90 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.43  13380  105
  91 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  93 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.01  17909  141
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.79  25104  198
  97 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.57  23921  189
 100 Robert Głowacki                Łódź                 126.53  12273   97
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
 102 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 103 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 104 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 105 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 106 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 107 Michał Kolaj                   Ostróda              125.27  23926  191
 108 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 109 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.11  23770  190
 111 Krzysztof Gibas                Kraków               125.06  22261  178
 112 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            125.00   5875   47
 113 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.96  24242  194
 114 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 115 Tomasz Górka                   Łęczna               124.73   6860   55
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 117 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 122 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 123 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.08  21169  172
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.91  21263  173
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 126 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.58  11645   95
 127 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 129 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 130 Rafał Stachowski               Police               121.66   7786   64
 131 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 132 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.61  24323  200
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 134 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.54   8265   68
 135 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 136 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             121.54  16043  132
 137 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 138 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 139 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 143 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  18368  152
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.88  19061  159
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 156 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 157 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.59   4625   39
 158 Beata Piotrowska               Łódź                 118.29   6151   52
 159 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.00  23483  199
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 162 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 168 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 169 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 170 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 171 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Radosław Więch                 Warszawa             117.22  14066  120
 174 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.85  19163  164
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.84  17409  149
 177 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 178 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.71  23343  200
 179 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 180 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.05  10909   94
 183 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.50  19982  173
 185 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.43  15699  136
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 188 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 189 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 190 Anna Niedzielko                Szczecin             114.54   9621   84
 191 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 192 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 194 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 195 Maurycy Machnio                Lipiany              113.88  12755  112
 196 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 197 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 198 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 199 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 200 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 202 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             112.93  14568  129
 204 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              112.68  16338  145
 207 Renata Andracka                Zwola                112.57  22515  200
 208 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 209 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 210 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.40  22255  198
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13  10316   92
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21766  195
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 215 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 221 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 223 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 224 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 225 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 227 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 228 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 229 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 231 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 232 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 235 Bożena Guział                  Racibórz             108.78   5439   50
 236 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 237 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 238 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 241 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 244 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.10  20456  191
 245 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 251 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 252 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 256 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.75  10997  106
 260 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 261 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 262 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.02  13059  128
 265 Anna Arana                     Warszawa             102.00  12546  123
 266 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 267 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 268 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 270 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.24  10425  104
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 272 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 273 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 276 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.24   8168   84
 277 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 278 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 279 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 282 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 283 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              93.84  18768  200
 285 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 286 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 287 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 289 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 290 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 291 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 293 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 294 Paulina Naplocha               Racibórz              87.10  16201  186
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.62   9008  104
 296 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 297 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 298 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 299 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 300 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 302 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 305 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 306 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 307 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 308 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 309 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 16-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Agnieszka Dawid                Kraków                86.42   2247   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  21 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  22 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  23 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  31 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  32 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  36 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  37 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  38 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  39 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  41 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  42 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  45 Adriana Gąbka                  Krasowiec            111.67   2680   24
  46 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  47 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  48 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  49 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  50 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  51 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  52 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  53 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  54 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  55 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  56 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  57 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  58 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  59 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  60 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  61 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  63 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  64 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  72 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  73 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  74 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  75 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  76 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  77 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  78 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  79 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  80 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  81 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  82 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  83 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  84 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  85 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  86 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  87 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  88 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  89 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  90 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  91 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  92 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  93 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  94 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  95 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  96 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  97 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  98 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  99 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
 100 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 101 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 103 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 104 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 105 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 111 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 112 Przemysław Pawlic              Wrocław              130.62   2090   16
 113 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 114 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 115 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 116 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 117 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 118 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 119 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 120 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 121 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 122 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 123 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 124 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 125 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 126 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 127 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 128 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 129 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 130 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 131 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 132 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 133 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 134 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 135 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 136 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 138 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 139 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 140 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 141 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 142 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 143 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 144 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 145 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 146 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 147 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 148 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 149 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 150 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 151 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 152 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 153 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 154 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 156 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 157 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 158 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 159 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 160 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 161 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 162 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 163 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 164 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 165 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 166 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 167 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 168 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 169 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 170 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 171 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 172 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 173 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 174 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 175 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 176 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 177 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 178 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 179 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 180 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 181 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 182 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 183 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 184 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 185 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 186 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 187 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 188 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 189 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 190 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 191 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 192 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 193 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 194 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 195 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 196 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 197 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 198 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 199 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 200 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 201 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 202 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 203 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 204 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 205 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 206 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 207 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 209 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 210 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 211 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 238 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 243 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 244 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 245 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 251 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 254 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 255 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 256 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 257 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 258 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 259 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 260 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 261 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 262 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 263 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 264 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 265 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 266 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 267 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 268 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 269 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 272 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 273 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 274 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 275 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 276 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 277 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 278 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 279 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 280 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 281 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 282 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 283 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 284 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 300 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 301 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 302 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 303 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 304 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 305 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 306 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 307 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 308 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 309 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 310 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 317 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 318 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 319 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 320 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 321 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 322 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 323 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 324 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 325 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 326 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 327 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 328 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 329 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 330 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 331 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 332 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 333 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 334 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 335 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 336 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 337 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 338 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 339 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 340 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 341 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 342 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 343 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 344 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 345 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 346 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 347 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 348 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 349 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 350 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 351 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 352 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 353 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 354 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 355 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 356 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 357 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 358 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 359 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 360 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 361 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 362 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 363 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 364 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 365 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 366 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 367 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie