I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka Ostrów Wielkopolski, 13 - 14 kwietnia 2013

Mistrz z kędzierzawą blond czupryną13 - 14 kwietnia 2013 — I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława UrbaniakaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria
Mistrz z kędzierzawą blond czuprynąPo znakomitym debiucie Świnoujścia, na scrabblowej mapie Polski pojawiło się kolejne miejsce, do którego zawodnicy będą przyjeżdżać bardzo chętnie. Turniej w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowany był przez Danutę Połomską perfekcyjnie, a wysoka frekwencja, mimo rozgrywanego w tym samym czasie turnieju w stolicy, dopełniła tylko świetności rozgrywek. Gospodarzem był dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim Eugeniusz Namysł, a honorowy patronat nad turniejem objął prezydent miasta Jarosław Urbaniak.

Po pierwszym dniu rywalizacji nie mieliśmy już ani jednego niepokonanego zawodnika. Na czele znajdowało się sześciu scrabblistów z sześcioma dużymi punktami. Można więc było podejrzewać, że niedziela będzie dniem obfitującym w ciekawe pojedynki i emocjonujące rozstrzygnięcia. Z dużym ściskiem w czołówce najlepiej poradził sobie aktualny Mistrz Polski. Michał Alabrudziński wygrał wszystkie niedzielne gry, w finale pokonując Kazika Merklejna, który pechowo dobrał ostatnie literki z  woreczka pozbawiając się szans nie tylko na wygraną, ale też na podium. Na drugie miejsce po znakomitej pogoni w niedzielę wskoczył Dariusz Kosz. Najniższy stopień podium zajął Łukasz Tuszyński. Wszyscy gracze otrzymali cenne nagrody. Dwie z nich — tablet i smartfon — zostały rozlosowane spośród uczestników turnieju. Szczęśliwcami okazali się Grzegorz Kurowski i Marta Świątkowska.

Organizatorzy oprócz znakomitego przygotowania warunków do gry zapewnili też szereg atrakcji uczestnikom. Przez cały weekend scrabbliści mogli korzystać ze szkolnego basenu. Sobotni wieczór spędzili natomiast na bankiecie w hotelu Polonia. Podczas imprezy rozegrano na wielkiej planszy specjalną partię, od której wyniku zależało przeznaczenie datków pieniężnych zbieranych podczas turniejowych zmagań. Drużyna pań walczyła w imieniu świetlicy dla dzieci, a drużyna panów w imieniu schroniska dla zwierząt. Wszystkie słowa związane z dziećmi bądź zwierzętami były dodatkowo punktowane. Ostatecznie, szczęście uśmiechnęło się do panów, toteż scrabbliści wspomogli finansowo właśnie schronisko. W trakcie bankietu odbyła się także premiera piosenki o tematyce scrabblowej, i jak to się mówi w kuluarach,1 mln odsłon na youtube gwarantowane :)
relacja: Krzysztof Obremski


Organizatorzy

   

Patronat honorowy



Patronat medialny

     

Sponsorzy

         
     
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekAula Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Poznańska 43
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 13 kwietnia (7 rund)
do 11:50 — rejestracja zawodników 12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna, debiutanci i mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego są zwolnieni z wpisowego
DojazdMiejsce rozgrywek mieści się przy drodze krajowej nr 11, przy wjeździe od strony Poznania. Parking na terenie szkoły od ulicy Poznańskiej lub od ulicy Batorego.
WyżywienieW sobotę obiad na miejscu bez opłat, w trakcie turnieju kawa, herbata, ciasto.
NoclegiHotel Polonia — http://www.poloniahotel.pl
cena bardzo promocyjna — 65 zł za nocleg i śniadanie (50 miejsc), rezerwacja poprzez formularz na stronie. W przypadku rezygnacji bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem (dpolomska@wp.pl)! Na maila organizatora prosimy też przesyłać preferencje kto z kim chciałby nocować w Polonii.

Uwaga! Koniec miejsc w Hotelu Polonia (zawodnicy do nr startowego 68).

Możliwość rezerwacji noclegu w Hotelu & Restauracji Bankietowej — http://www.bankietowa.com/. Ceny promocyjne (70 zł od os. ze śniadaniem) na hasło: Scrabble, rezerwacja we własnym zakresie (tel. 62 735 66 51).

Inne propozycje:
Hotel Villa Royal — www.villaroyal.pl
Hotel Granada — www.hotelgranada.pl
Hotel Malwa — www.hotelmalwa.pl
NagrodyI miejsce – 700 zł i statuetka
II miejsce – 500 zł i statuetka
III miejsce – 300 zł i statuetka
NAJLEPSZY OSTROWIANIN
NAJLEPSZY DEBIUTANT
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA
i inne niespodzianki.
Nagrody losowane w trakcie turnieju.
Dodatkowe atrakcje- możliwość skorzystania z basenu sportowego (w miejscu rozgrywek) od 12 do 14 kwietnia 2013 r. w godzinach od 8:00 do 22:00
- impreza dla uczestników i sponsorów w hotelu Polonia (w sobotę od godziny 21:21)
- inne atrakcje niespodzianki…
Zgłoszenia uczestnikówformularz zgłoszeniowy

pokaż listę uczestników

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2013, 0:00

Imię i nazwisko Miasto Status uczestnika Impreza Basen Nocleg w Polonii
1 Mariola Osajda-Matczak Milanówek PFS TAK TAK 2
2 Stanisław Rydzik Warszawa PFS TAK TAK 1
3 Albert Połomski Ostrów Wielkopolski młodzież TAK TAK -
4 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
5 Jakub Zaryński Świnoujście - TAK - 2
6 Piotr Broda Sandomierz PFS TAK TAK 1
7 Natalia Połomska Ostrów Wielkopolski młodzież TAK - -
8 Maciej Rosiński Ostrów Wielkopolski młodzież TAK TAK -
9 Bartosz Morawski Gliwice PFS TAK - -
10 Dorota Kuć Stargard Szczeciński PFS TAK TAK 1
11 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński PFS TAK TAK 1
12 Adam Motyl Jaskółki młodzież TAK - -
13 Rafał Wesołowski Warszawa PFS TAK - 1
14 Agata Kuć Stargard Szczeciński - TAK TAK 1
15 Danuta Połomska Ostrów Wielkopolski PFS TAK - -
16 Dorota Stachowska Wydartowo I - TAK - 1
17 Marcin Stachowski Wydartowo I młodzież - - 1
18 Renata Andracka Zwola PFS TAK - 1
19 Marta Ćwiek Radomsko - TAK TAK 1
20 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska - TAK TAK 1
21 Andrzej Rechowicz Katowice PFS TAK - 1
22 Urszula Solarska Katowice PFS TAK - 1
23 Grzegorz Kurowski Warszawa PFS TAK TAK 1
24 Justyna Górka Kraków PFS TAK - -
25 Kamil Górka Kraków PFS TAK - -
26 Łukasz Tuszyński Chłopowo - TAK TAK 1
27 Przemysław Pawlic Wrocław - TAK TAK 1
28 Magdalena Kublik Warszawa PFS TAK - 2
29 Dawid Pikul Poznań PFS TAK - 1x2os.
29 Karolina Kurkowska Opole debiutant - TAK -
31 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS TAK - 1
32 Małgorzata Sroka Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
33 Olga Sroka Ostrów Wielkopolski młodzież - - -
34 Gabriela Sroka Ostrów Wielkopolski debiutant - - -
36 Łukasz Niemiec Kalisz debiutant - - -
37 Beata Bilska Ostrów Wielkopolski debiutant - - -
38 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski debiutant - - -
39 Katarzyna Koralewska Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
40 Agnieszka Koralewska Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
41 Bogusław Szyszka Oława - TAK - 1
42 Ewa Sikorska Ostrów Wielkopolski - TAK - -
43 Irena Sołdan Sopot PFS TAK TAK 1
44 Małgorzata Sulejewska Kraków - TAK - 1
45 Ewa Radzikowska Gliwice - TAK - 1
46 Beata Piotrowska Łódź - TAK TAK 1
47 Grzegorz Pukniel Łódź - TAK TAK 1
48 Marta Świątkowska Wrocław - TAK - 1
49 Adam Janicki Wrocław PFS TAK - 1
50 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
51 Sławomir Wolski Wrocław PFS TAK - 1
52 Ryszard Korpalski Wójtowice - TAK TAK 1
53 Krzysztof Mówka Warszawa PFS TAK - 1
54 Kasia Bogusławska Piastów PFS TAK - 2
55 Paweł Morga Warszawa - TAK - 1
56 Dominika Worona Police - TAK - 2
57 Michał Landowski Police - TAK TAK 2
58 Natalia Woźniak Dziwnówek - TAK - 2x2os.
59 Michał Zimniak Ostrów Wielkopolski - - - -
60 Rafał Stachowski Police PFS TAK - 1
61 Katarzyna Małek Mielec - TAK - 1
62 Jerzy Luter Bytom - TAK TAK 2
63 Maciej Pietrasik Nowogard młodzież TAK TAK 2
64 Halina Roszak Poznań PFS TAK - 1
65 Marek Roszak Poznań PFS TAK - 1
66 Grzegorz Koczkodon Wałcz PFS TAK TAK 2
67 Małgorzata Szczygieł Radwanice - TAK - 1
68 Laura Pisula Wrocław - TAK - 1
69 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie - TAK - -
70 Michał Puchowski Strzelce Opolskie - TAK - -
71 Zbigniew Rybak Warszawa PFS TAK - -
72 Agnieszka Krupka Krosno - TAK - -
73 Karol Wyrębkiewicz Łódź PFS TAK TAK -
74 Krystyna Drynkowska Świnoujście - TAK - -
75 Andrzej Kraska Wrocław - TAK TAK -
76 Paula Szałata Ostrów Wielkopolski debiutant TAK TAK -
77 Jerzy Matyasik Kraków PFS - - -
78 Grażyna Wesołowska Łódź PFS TAK - -
79 Krystyna Michałowska Odolanów debiutant TAK - -
80 Justyna Czupryńska Świnoujście - TAK TAK -
81 Sylwia Buks Warszawa PFS TAK - -
82 Kazimierz Merklejn Szczecin PFS TAK TAK -
83 Krzysztof Obremski Legnica PFS TAK TAK -
84 Anna Brodala Ostrów Wielkopolski - TAK TAK -
85 Sylwia Łada Inowrocław PFS TAK - -
86 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski PFS - - -
87 Paweł Jackowski Warszawa PFS - TAK -
88 Marzena Psik Murowana Goślina debiutant TAK -
89 Zuzanna Kulesza Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
90 Tomasz Banasiak Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
91 Grzegorz Sęk Oleśnica - TAK - -
92 Marek Kujawa Ostrów Wielkopolski debiutant TAK - -
93 Julia Kujawa Ostrów Wielkopolski debiutant - TAK -
94 Ireneusz Moralewicz Goleniów PFS TAK - -
OrganizatorzyOstrowski Klub Scrabble,
Ewka Sikorska,
Gosia Sroka,
Danusia Połomska: 606941748, dpolomska@wp.pl


poprzedni   następny
Wyniki turnieju I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.61     11.0     4821     2135      393
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   150.95      9.0     5010     1800      809
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               148.55      9.0     4978     1850      869
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.41      9.0     4832     1909      377
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.59      9.0     4819     1785      625
  6 Justyna         Górka                Kraków                 137.80      9.0     4641     1792      604
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.10      8.0     4959     1834      440
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.47      8.0     4947     1789      615
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.50      8.0     4943     1875      490
 10 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.72      8.0     4889     1679      596
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               145.28      8.0     4789     1810      248
 12 Kamil           Górka                Kraków                 142.02      8.0     4734     1711      385
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  139.03      8.0     4678     1860      503
 14 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   148.29      7.5     4441     1686       95
 15 Agnieszka       Krupka               Krosno                 129.60      7.0     4946     1558      504
 16 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.75      7.0     4935     1739      509
 17 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.60      7.0     4886     1518      511
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             125.93      7.0     4867     1548      862
 19 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  138.34      7.0     4746     1486      494
 20 Przemysław      Pawlic               Wrocław                121.50      7.0     4706     1598      495
 21 Dawid           Pikul                Poznań                 145.71      7.0     4690     1641      343
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.69      7.0     4660     1457      574
 23 Renata          Andracka             Zwola                  112.06      7.0     4624     1591      390
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            137.39      7.0     4606     1644      417
 25 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.16      7.0     4593     1687       75
 26 Marta           Ćwiek                Radomsko               116.18      7.0     4353     1636       68
 27 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.29      7.0     4352     1569     -310
 28 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.95      7.0     4323     1626       90
 29 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.29      6.5     4642     1537      321
 30 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              100.00      6.5     4218     1507       50
 31 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.88      6.0     4767     1459      200
 32 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.70      6.0     4762     1453      747
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.66      6.0     4666     1512      152
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.24      6.0     4617     1449      224
 35 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.94      6.0     4580     1368      450
 36 Irena           Sołdan               Sopot                  131.84      6.0     4527     1511     -191
 37 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            103.31      6.0     4466     1368      178
 38 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.27      6.0     4405     1389      342
 39 Michał          Szymkowski           Wrocław                118.34      6.0     4402     1531     -263
 40 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.29      6.0     4334     1437      -19
 41 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.47      6.0     4328     1366      241
 42 Paweł           Morga                Warszawa               117.89      6.0     4316     1571     -146
 43 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.61      6.0     4293     1374      225
 44 Dominika        Worona               Police                 100.00      6.0     4246     1320      172
 45 Rafał           Stachowski           Police                 115.97      6.0     4195     1383       82
 46 Sylwia          Łada                 Inowrocław             107.90      6.0     4187     1432       51
 47 Agnieszka       Koralewska           Ostrów Wielkopolski    100.00      6.0     3957     1371      -12
 48 Marta           Świątkowska          Wrocław                113.18      5.5     4327     1519     -133
 49 Ewa             Radzikowska          Gliwice                115.68      5.0     4572     1375      -46
 50 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   119.10      5.0     4486     1301      211
 51 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   116.74      5.0     4388     1408       60
 52 Jerzy           Luter                Bytom                  110.79      5.0     4319     1299      -20
 53 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      5.0     4306     1209      -11
 54 Urszula         Solarska             Łódź                   109.67      5.0     4153     1225      383
 55 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.87      5.0     4106     1444     -458
 56 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.54      5.0     3937     1318       52
 57 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    100.00      5.0     3932     1254     -434
 58 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     3875     1241     -430
 59 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      5.0     3760     1214     -399
 60 Zuzanna         Kulesza              Ostrów Wielkopolski    100.00      5.0     3469     1154     -387
 61 Adam            Janicki              Łódź                   117.26      4.5     4499     1222       54
 62 Paula           Szałata              Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     4035     1074       96
 63 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      4.0     3833     1169     -540
 64 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.0     3804     1138     -355
 65 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     3591     1050     -222
 66 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     3585     1103     -295
 67 Tomasz          Banasiak             Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     3204     1077     -881
 68 Justyna         Czupryńska           Świnoujście            100.00      4.0     3096     1042     -555
 69 Hanna           Góźdź                Ostrów Wielkopolski    100.00      4.0     2698      938    -1130
 70 Karolina        Kurkowska            Opole                  100.00      3.5     3006      908     -509
 71 Maciej          Rosiński             Ostrów Wielkopolski    100.00      3.0     2996      867     -756
 72 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.12      3.0     2342      730      422
 73 Krystyna        Michałowska          Odolanów               100.00      2.5     2808      809    -1235
 74 Marzena         Psik                 Murowana Goślina       100.00      2.0     1964      641     -840
 75 Julia           Kujawa               Ostrów Wielkopolski    100.00      0.5     2015      596    -2622
 76 Martyna         Pawlak               Ostrów Wielkopolski    100.00      0.5     1386      322     -940
 77 Marek           Kujawa               Ostrów Wielkopolski    100.00      0.5      486      126     -555
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka



	Michał Alabrudziński 157.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Kuć                   116.74 +  365: 311  167
    2    16 Łukasz         Sornek                120.12 +  372: 290  170
    3     8 Paweł          Jackowski             144.50 +  503: 448  194
    4     3 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  479: 322  176
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 +  421: 368  198
    6     2 Dariusz        Kuć                   125.16 +  365: 348  175
    7     1 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  260: 534  101
    8     2 Grzegorz       Kurowski              145.28 +  425: 395  195
    9     2 Łukasz         Tuszyński             148.55 +  413: 340  199
   10     2 Krzysztof      Obremski              140.75 +  428: 338  191
   11     1 Zbigniew       Wietecki              123.10 +  387: 342  173
   12     1 Kazimierz      Merklejn              146.41 +  403: 392  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 12 177.92




	Bartosz Morawski 157.59 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Ćwiek                 116.18 +  364: 358  166
    2    17 Jakub          Zaryński              137.39 -  301: 463   87
    3    24 Renata         Andracka              112.06 +  463: 273  162
    4    11 Paweł          Jackowski             144.50 -  400: 404   94
    5    19 Sylwia         Łada                  107.90 +  539: 346  158
    6    15 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  384: 252  168
    7    12 Natalia        Woźniak               100.00 -  313: 410   50
    8    19 Grzegorz       Pukniel               123.29 +  402: 235  173
    9    11 Dorota         Kuć                   116.74 +  431: 323  167
   10     6 Paweł          Morga                 117.89 +  394: 331  168
   11     3 Krzysztof      Obremski              140.75 +  424: 423  191
   12     4 Krzysztof      Mówka                 151.47 +  404: 376  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Krzysztof Mówka 151.47 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Stachowski            115.97 +  388: 325  166
    2    11 Krzysztof      Obremski              140.75 -  381: 422   91
    3    25 Michał         Landowski             100.00 +  409: 309  150
    4     9 Dawid          Pikul                 145.71 +  347: 333  196
    5    10 Ewa            Radzikowska           115.68 +  487: 241  166
    6     7 Natalia        Woźniak               100.00 +  465: 459  150
    7     1 Michał         Alabrudziński         157.61 +  534: 260  208
    8     3 Zbigniew       Wietecki              123.10 +  463: 407  173
    9     1 Paweł          Jackowski             144.50 -  290: 464   94
   10     4 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  310: 388   96
   11     6 Bogusław       Szyszka               139.03 +  497: 320  189
   12     4 Bartosz        Morawski              157.59 -  376: 404  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Dariusz Kosz 150.95 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Matyasik              115.95 +  381: 340  166
    2    12 Paweł          Jackowski             144.50 -  349: 420   94
    3    17 Ewa            Radzikowska           115.68 -  359: 383   66
    4    29 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  384: 281  150
    5    27 Adam           Janicki               117.26 +  383: 304  167
    6    13 Małgorzata     Sulejewska            131.72 +  445: 387  182
    7    10 Kamil          Górka                 142.02 -  283: 376   92
    8    14 Stanisław      Rydzik                148.88 +  497: 332  199
    9     8 Przemysław     Pawlic                121.50 +  561: 338  172
   10     5 Jakub          Zaryński              137.39 +  365: 363  187
   11     7 Natalia        Woźniak               100.00 +  484: 326  150
   12     3 Zbigniew       Wietecki              123.10 +  519: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Stanisław Rydzik 148.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Radzikowska           115.68 +  486: 414  166
    2     9 Justyna        Górka                 137.80 +  414: 350  188
    3     6 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  514: 338  171
    4     1 Dariusz        Kuć                   125.16 -  402: 426   75
    5     4 Paweł          Morga                 117.89 -  321: 379   68
    6    11 Bogusław       Szyszka               139.03 -  303: 387   89
    7    17 Dominika       Worona                100.00 +  448: 229  150
    8    14 Dariusz        Kosz                  150.95 -  332: 497  101
    9    19 Sylwia         Łada                  107.90 -  309: 421   58
   10    23 Dawid          Mierzchała            100.00 +  440: 286  150
   11    17 Sławomir       Wolski                117.27 +  428: 406  167
   12    12 Piotr          Broda                 125.93 -  370: 434   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Łukasz Tuszyński 148.55 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agata          Kuć                   114.94 +  489: 308  165
    2     8 Zbigniew       Rybak                 117.87 -  399: 400   68
    3    16 Łukasz         Sornek                120.12 +  439: 305  170
    4    12 Jerzy          Matyasik              115.95 +  466: 307  166
    5     5 Bogusław       Szyszka               139.03 +  342: 314  189
    6     3 Paweł          Morga                 117.89 +  478: 272  168
    7     3 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  336: 458   73
    8     5 Renata         Andracka              112.06 +  474: 383  162
    9     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  340: 413  108
   10     3 Grzegorz       Kurowski              145.28 +  384: 342  195
   11     4 Kamil          Górka                 142.02 +  452: 312  192
   12     2 Paweł          Jackowski             144.50 +  379: 295  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Karol Wyrębkiewicz 148.29 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Świątkowska           113.18 =  408: 408  113
    2    19 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  383: 354  169
    3    10 Natalia        Woźniak               100.00 +  382: 290  150
    4     5 Michał         Szymkowski            118.34 +  316: 290  168
    5     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  368: 421  108
    6     6 Jakub          Zaryński              137.39 +  378: 347  187
    7     5 Krzysztof      Obremski              140.75 -  284: 382   91
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  393: 351  176
    9     6 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  374: 506   73
   10     9 Bogusław       Szyszka               139.03 -  356: 366   89
   11    12 Dawid          Pikul                 145.71 +  401: 279  196
   12    10 Marta          Ćwiek                 116.18 +  398: 352  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Kazimierz Merklejn 146.41 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              112.06 +  511: 328  162
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            131.72 +  399: 317  182
    3     4 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  429: 546   95
    4    10 Irena          Sołdan                131.84 +  428: 339  182
    5     7 Krzysztof      Obremski              140.75 -  333: 428   91
    6    14 Jerzy          Luter                 110.79 +  483: 414  161
    7     7 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  392: 343  176
    8     4 Bogusław       Szyszka               139.03 +  346: 339  189
    9     4 Paweł          Morga                 117.89 +  395: 362  168
   10     4 Krzysztof      Mówka                 151.47 +  388: 310  201
   11     2 Paweł          Jackowski             144.50 +  336: 326  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  392: 403  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Dawid Pikul 145.71 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             111.47 +  498: 321  161
    2     7 Irena          Sołdan                131.84 +  481: 336  182
    3     2 Michał         Szymkowski            118.34 -  384: 393   68
    4     9 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  333: 347  101
    5    15 Jerzy          Matyasik              115.95 +  439: 334  166
    6    12 Justyna        Górka                 137.80 +  378: 354  188
    7     9 Bogusław       Szyszka               139.03 -  284: 389   89
    8    16 Marta          Ćwiek                 116.18 -  359: 369   66
    9    20 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  434: 334  171
   10    14 Dariusz        Kuć                   125.16 +  417: 376  175
   11    12 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  279: 401   98
   12    13 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  404: 393  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Grzegorz Kurowski 145.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 110.79 +  420: 358  161
    2     5 Ireneusz       Moralewicz            129.60 +  409: 383  180
    3     4 Kazimierz      Merklejn              146.41 +  546: 429  196
    4     2 Bogusław       Szyszka               139.03 +  460: 353  189
    5     1 Zbigniew       Wietecki              123.10 +  438: 380  173
    6     1 Paweł          Jackowski             144.50 -  325: 394   94
    7     4 Marta          Świątkowska           113.18 +  419: 389  163
    8     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  395: 425  108
    9     3 Jakub          Zaryński              137.39 +  385: 329  187
   10     3 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  342: 384   99
   11     5 Justyna        Górka                 137.80 -  274: 393   88
   12     7 Przemysław     Pawlic                121.50 +  376: 324  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Paweł Jackowski 144.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Radwański             110.29 +  461: 284  160
    2    12 Dariusz        Kosz                  150.95 +  420: 349  201
    3     8 Michał         Alabrudziński         157.61 -  448: 503  108
    4    11 Bartosz        Morawski              157.59 +  404: 400  208
    5     8 Michał         Szymkowski            118.34 +  535: 407  168
    6     1 Grzegorz       Kurowski              145.28 +  394: 325  195
    7     2 Dariusz        Kuć                   125.16 +  445: 355  175
    8     1 Krzysztof      Obremski              140.75 +  453: 359  191
    9     1 Krzysztof      Mówka                 151.47 +  464: 290  201
   10     1 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  298: 466   73
   11     2 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  326: 336   96
   12     2 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  295: 379   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Kamil Górka 142.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              109.67 +  453: 237  160
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  461: 291  176
    3     3 Bogusław       Szyszka               139.03 -  353: 409   89
    4    15 Marta          Ćwiek                 116.18 +  431: 309  166
    5    11 Marta          Świątkowska           113.18 -  339: 490   63
    6    17 Marcin         Radwański             110.29 +  435: 416  160
    7    10 Dariusz        Kosz                  150.95 +  376: 283  201
    8     6 Paweł          Morga                 117.89 -  372: 399   68
    9     9 Dariusz        Kuć                   125.16 +  374: 316  175
   10     7 Jerzy          Matyasik              115.95 +  392: 373  166
   11     4 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  312: 452   99
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             138.34 +  436: 374  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Krzysztof Obremski 140.75 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Łada                  107.90 +  462: 291  158
    2    11 Krzysztof      Mówka                 151.47 +  422: 381  201
    3     7 Dariusz        Kuć                   125.16 -  323: 504   75
    4     6 Dorota         Stachowska            125.70 +  346: 310  176
    5     7 Kazimierz      Merklejn              146.41 +  428: 333  196
    6     4 Ireneusz       Moralewicz            129.60 +  582: 327  180
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 +  382: 284  198
    8     1 Paweł          Jackowski             144.50 -  359: 453   94
    9     5 Marta          Świątkowska           113.18 +  516: 280  163
   10     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  338: 428  108
   11     3 Bartosz        Morawski              157.59 -  423: 424  108
   12     6 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  354: 411   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Bogusław Szyszka 139.03 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  436: 264  156
    2     1 Przemysław     Pawlic                121.50 +  408: 283  172
    3     3 Kamil          Górka                 142.02 +  409: 353  192
    4     2 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  353: 460   95
    5     5 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  314: 342   99
    6    11 Stanisław      Rydzik                148.88 +  387: 303  199
    7     9 Dawid          Pikul                 145.71 +  389: 284  196
    8     4 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  339: 346   96
    9    10 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  485: 299  169
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 +  366: 356  198
   11     6 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  320: 497  101
   12     9 Jakub          Zaryński              137.39 +  472: 388  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Grzegorz Koczkodon 138.34 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Szymkowski            118.34 -  376: 379   68
    2    24 Kinga          Bilska                100.00 +  458: 255  150
    3    19 Marta          Ćwiek                 116.18 -  367: 369   66
    4    22 Urszula        Solarska              109.67 +  412: 355  160
    5    18 Maciej         Pietrasik             100.00 +  409: 248  150
    6    18 Grzegorz       Pukniel               123.29 +  405: 404  173
    7    13 Renata         Andracka              112.06 -  262: 465   62
    8    10 Dorota         Stachowska            125.70 +  442: 277  176
    9    12 Jerzy          Matyasik              115.95 -  379: 435   66
   10    17 Marcin         Radwański             110.29 +  513: 332  160
   11    11 Marta          Świątkowska           113.18 +  349: 297  163
   12     8 Kamil          Górka                 142.02 -  374: 436   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Justyna Górka 137.80 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Połomska              103.31 +  399: 339  153
    2     9 Stanisław      Rydzik                148.88 -  350: 414   99
    3    28 Wojciech       Gołęcki               105.54 -  344: 419   56
    4    28 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  413: 281  176
    5    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  378: 282  150
    6    12 Dawid          Pikul                 145.71 -  354: 378   96
    7    23 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  374: 324  168
    8    15 Ireneusz       Moralewicz            129.60 +  490: 426  180
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  453: 323  176
   10     8 Marta          Świątkowska           113.18 +  327: 276  163
   11     5 Grzegorz       Kurowski              145.28 +  393: 274  195
   12     5 Agnieszka      Krupka                129.60 +  366: 301  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Jakub Zaryński 137.39 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Banasiak              100.00 +  441: 289  150
    2    17 Bartosz        Morawski              157.59 +  463: 301  208
    3     5 Zbigniew       Rybak                 117.87 -  373: 409   68
    4    14 Dorota         Kuć                   116.74 +  347: 327  167
    5    13 Dorota         Stachowska            125.70 +  399: 379  176
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  347: 378   98
    7     6 Piotr          Broda                 125.93 +  385: 383  176
    8     8 Natalia        Woźniak               100.00 +  411: 219  150
    9     3 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  329: 385   95
   10     5 Dariusz        Kosz                  150.95 -  363: 365  101
   11    15 Jerzy          Matyasik              115.95 +  360: 282  166
   12     9 Bogusław       Szyszka               139.03 -  388: 472   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Irena Sołdan 131.84 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kinga          Bilska                100.00 +  407: 282  150
    2     7 Dawid          Pikul                 145.71 -  336: 481   96
    3    12 Przemysław     Pawlic                121.50 +  396: 343  172
    4    10 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  339: 428   96
    5    26 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  366: 567   73
    6    25 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  358: 340  176
    7    14 Agnieszka      Krupka                129.60 +  372: 311  180
    8    17 Grażyna        Wesołowska            119.10 -  312: 409   69
    9    17 Dorota         Stachowska            125.70 +  419: 302  176
   10    15 Ewa            Radzikowska           115.68 +  395: 360  166
   11    10 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  395: 450   82
   12    15 Dariusz        Kuć                   125.16 -  432: 445   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Małgorzata Sulejewska 131.72 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  418: 242  150
    2     6 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  317: 399   96
    3    15 Paula          Szałata               100.00 +  453: 291  150
    4     7 Agnieszka      Krupka                129.60 -  460: 528   80
    5    17 Dorota         Kuć                   116.74 +  461: 362  167
    6    13 Dariusz        Kosz                  150.95 -  387: 445  101
    7    16 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  509: 327  171
    8    11 Jerzy          Luter                 110.79 +  357: 268  161
    9     7 Renata         Andracka              112.06 -  342: 402   62
   10    12 Michał         Szymkowski            118.34 +  324: 280  168
   11    10 Irena          Sołdan                131.84 +  450: 395  182
   12     6 Krzysztof      Obremski              140.75 +  411: 354  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Rafał Wesołowski 131.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Justyna        Czupryńska            100.00 +  439: 289  150
    2    18 Dariusz        Kuć                   125.16 -  376: 397   75
    3    20 Ryszard        Korpalski             111.47 +  370: 290  161
    4     8 Piotr          Broda                 125.93 -  294: 406   76
    5    25 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  420: 313  156
    6    10 Przemysław     Pawlic                121.50 -  322: 417   72
    7    25 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  367: 368   73
    8    22 Zbigniew       Rybak                 117.87 -  315: 420   68
    9    26 Maciej         Pietrasik             100.00 +  430: 301  150
   10    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  418: 278  150
   11    21 Sylwia         Łada                  107.90 +  387: 317  158
   12    16 Paweł          Morga                 117.89 +  522: 290  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Ireneusz Moralewicz 129.60 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  533: 182  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  383: 409   95
    3    14 Natalia        Połomska              103.31 +  402: 366  153
    4    13 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  413: 355  171
    5     9 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  400: 271  168
    6     4 Krzysztof      Obremski              140.75 -  327: 582   91
    7    11 Paweł          Morga                 117.89 -  340: 379   68
    8    15 Justyna        Górka                 137.80 -  426: 490   88
    9    18 Marcin         Radwański             110.29 -  350: 437   60
   10    22 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  424: 296  156
   11    16 Michał         Szymkowski            118.34 +  458: 307  168
   12    11 Natalia        Woźniak               100.00 +  430: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Agnieszka Krupka 129.60 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Hanna          Góźdź                 100.00 +  555: 168  150
    2     4 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  440: 443   76
    3    11 Adam           Janicki               117.26 +  419: 322  167
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            131.72 +  528: 460  182
    5     3 Dariusz        Kuć                   125.16 -  345: 409   75
    6     8 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  397: 423   73
    7    14 Irena          Sołdan                131.84 -  311: 372   82
    8    20 Ewa            Radzikowska           115.68 +  398: 339  166
    9    15 Jerzy          Luter                 110.79 +  463: 371  161
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  416: 409  176
   11     8 Renata         Andracka              112.06 +  373: 360  162
   12     5 Justyna        Górka                 137.80 -  301: 366   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Krzysztof Sporczyk 126.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  430: 271  150
    2     3 Dorota         Stachowska            125.70 -  347: 423   76
    3    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  438: 282  176
    4    18 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  422: 279  156
    5    12 Natalia        Woźniak               100.00 -  351: 370   50
    6    19 Marta          Ćwiek                 116.18 +  369: 329  166
    7     8 Przemysław     Pawlic                121.50 +  392: 369  172
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  351: 393   98
    9    13 Justyna        Górka                 137.80 -  323: 453   88
   10    11 Agnieszka      Krupka                129.60 -  409: 416   80
   11    19 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  390: 441   71
   12    21 Ewa            Radzikowska           115.68 +  395: 367  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Piotr Broda 125.93 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Julia          Kujawa                100.00 +  617: 101  150
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  340: 346   71
    3    13 Dawid          Mierzchała            100.00 +  427: 289  150
    4     8 Rafał          Wesołowski            131.69 +  406: 294  182
    5     6 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  385: 468   76
    6     9 Ewa            Radzikowska           115.68 +  421: 305  166
    7     6 Jakub          Zaryński              137.39 -  383: 385   87
    8    12 Dorota         Kuć                   116.74 -  345: 405   67
    9    16 Sławomir       Wolski                117.27 -  270: 396   67
   10    21 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  459: 305  168
   11    14 Agata          Kuć                   114.94 +  380: 341  165
   12    12 Stanisław      Rydzik                148.88 +  434: 370  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Dorota Stachowska 125.70 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Kujawa                100.00 +  611:  92  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  423: 347  176
    3     1 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  389: 403   76
    4     6 Krzysztof      Obremski              140.75 -  310: 346   91
    5    13 Jakub          Zaryński              137.39 -  379: 399   87
    6    20 Michał         Szymkowski            118.34 +  503: 314  168
    7    15 Marcin         Stachowski            100.00 +  421: 307  150
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  277: 442   88
    9    17 Irena          Sołdan                131.84 -  302: 419   82
   10    20 Rafał          Stachowski            115.97 -  296: 347   66
   11    25 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  412: 235  156
   12    20 Marta          Świątkowska           113.18 +  439: 364  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Andrzej Rechowicz 125.66 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  424: 242  150
    2     4 Agnieszka      Krupka                129.60 +  443: 440  180
    3     1 Dorota         Stachowska            125.70 +  403: 389  176
    4     3 Michał         Alabrudziński         157.61 -  322: 479  108
    5     6 Piotr          Broda                 125.93 +  468: 385  176
    6     5 Marta          Świątkowska           113.18 -  362: 374   63
    7     7 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  343: 392   96
    8    18 Jerzy          Matyasik              115.95 -  346: 381   66
    9    21 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  428: 318  168
   10    16 Sławomir       Wolski                117.27 +  392: 359  167
   11    13 Marta          Ćwiek                 116.18 -  342: 351   66
   12    13 Dawid          Pikul                 145.71 -  393: 404   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Mariola Osajda-Matczak 125.61 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karolina       Kurkowska             100.00 +  376: 179  150
    2    14 Kamil          Górka                 142.02 -  291: 461   92
    3    23 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  282: 438   76
    4    28 Justyna        Górka                 137.80 -  281: 413   88
    5    35 Krystyna       Michałowska           100.00 +  432: 193  150
    6    25 Irena          Sołdan                131.84 -  340: 358   82
    7    28 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  481: 305  150
    8    25 Maciej         Pietrasik             100.00 +  484: 244  150
    9    25 Natalia        Połomska              103.31 -  304: 406   53
   10    27 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  317: 459   73
   11    28 Michał         Landowski             100.00 +  376: 300  150
   12    26 Urszula        Solarska              109.67 +  329: 312  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Dariusz Kuć 125.16 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Landowski             100.00 +  355: 321  150
    2    18 Rafał          Wesołowski            131.69 +  397: 376  182
    3     7 Krzysztof      Obremski              140.75 +  504: 323  191
    4     1 Stanisław      Rydzik                148.88 +  426: 402  199
    5     3 Agnieszka      Krupka                129.60 +  409: 345  180
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.61 -  348: 365  108
    7     2 Paweł          Jackowski             144.50 -  355: 445   94
    8     7 Marta          Świątkowska           113.18 -  249: 387   63
    9     9 Kamil          Górka                 142.02 -  316: 374   92
   10    14 Dawid          Pikul                 145.71 -  376: 417   96
   11    22 Dominika       Worona                100.00 +  413: 331  150
   12    15 Irena          Sołdan                131.84 +  445: 432  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Grzegorz Pukniel 123.29 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krystyna       Michałowska           100.00 +  486: 201  150
    2    10 Adam           Janicki               117.26 =  365: 365  117
    3     9 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  302: 390   73
    4    19 Marta          Świątkowska           113.18 -  369: 412   63
    5    26 Irena          Sołdan                131.84 +  567: 366  182
    6    18 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  404: 405   88
    7    25 Rafał          Wesołowski            131.69 +  368: 367  182
    8    19 Bartosz        Morawski              157.59 -  235: 402  108
    9    23 Agata          Kuć                   114.94 -  319: 402   65
   10    27 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  459: 317  176
   11    23 Dorota         Kuć                   116.74 +  377: 363  167
   12    19 Rafał          Stachowski            115.97 +  391: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Zbigniew Wietecki 123.10 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dawid          Mierzchała            100.00 +  446: 317  150
    2    15 Sławomir       Wolski                117.27 +  430: 375  167
    3     9 Grzegorz       Pukniel               123.29 +  390: 302  173
    4     4 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  360: 313  168
    5     1 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  380: 438   95
    6     8 Agnieszka      Krupka                129.60 +  423: 397  180
    7     3 Łukasz         Tuszyński             148.55 +  458: 336  199
    8     3 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  407: 463  101
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 +  506: 374  198
   10     1 Paweł          Jackowski             144.50 +  466: 298  194
   11     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  342: 387  108
   12     3 Dariusz        Kosz                  150.95 -  351: 519  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Przemysław Pawlic 121.50 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Martyna        Pawlak                100.00 +  697: 171  150
    2     1 Bogusław       Szyszka               139.03 -  283: 408   89
    3    12 Irena          Sołdan                131.84 -  343: 396   82
    4    21 Dawid          Mierzchała            100.00 +  396: 376  150
    5    14 Małgorzata     Szczygieł             121.29 +  422: 288  171
    6    10 Rafał          Wesołowski            131.69 +  417: 322  182
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  369: 392   76
    8    13 Sławomir       Wolski                117.27 +  416: 290  167
    9     8 Dariusz        Kosz                  150.95 -  338: 561  101
   10    13 Dorota         Kuć                   116.74 +  359: 341  167
   11     9 Paweł          Morga                 117.89 +  342: 290  168
   12     7 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  324: 376   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Małgorzata Szczygieł 121.29 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Pietrasik             100.00 +  431: 303  150
    2     2 Piotr          Broda                 125.93 +  346: 340  176
    3     6 Stanisław      Rydzik                148.88 -  338: 514   99
    4    13 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  355: 413   80
    5    14 Przemysław     Pawlic                121.50 -  288: 422   72
    6    31 Adam           Janicki               117.26 +  383: 348  167
    7    16 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  327: 509   82
    8    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  394: 312  150
    9    20 Dawid          Pikul                 145.71 -  334: 434   96
   10    28 Ryszard        Korpalski             111.47 +  351: 349  161
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  441: 390  176
   12    17 Marcin         Radwański             110.29 +  364: 328  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Łukasz Sornek 120.12 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Albert         Połomski              100.00 +  444: 221  150
    2    16 Michał         Alabrudziński         157.61 -  290: 372  108
    3    16 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  305: 439   99
    4    34 Julia          Kujawa                100.00 +  632: 146  150
    5    16 Ryszard        Korpalski             111.47 +  379: 281  161
    6    16 Renata         Andracka              112.06 -  292: 461   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Grażyna Wesołowska 119.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marzena        Psik                  100.00 +  439: 250  150
    2    19 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  354: 383   98
    3    21 Dorota         Kuć                   116.74 -  397: 416   67
    4    24 Jerzy          Luter                 110.79 -  267: 346   61
    5    29 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  543: 243  150
    6    21 Ryszard        Korpalski             111.47 +  406: 289  161
    7    19 Sylwia         Łada                  107.90 +  377: 357  158
    8    17 Irena          Sołdan                131.84 +  409: 312  182
    9    10 Bogusław       Szyszka               139.03 -  299: 485   89
   10    18 Marta          Ćwiek                 116.18 -  308: 437   66
   11    20 Rafał          Stachowski            115.97 -  307: 370   66
   12    22 Natalia        Połomska              103.31 -  380: 387   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Michał Szymkowski 118.34 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             138.34 +  379: 376  188
    2    13 Paweł          Morga                 117.89 +  488: 269  168
    3     2 Dawid          Pikul                 145.71 +  393: 384  196
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  290: 316   98
    5     8 Paweł          Jackowski             144.50 -  407: 535   94
    6    20 Dorota         Stachowska            125.70 -  314: 503   76
    7    20 Marta          Ćwiek                 116.18 -  272: 414   66
    8    23 Rafał          Stachowski            115.97 +  428: 359  166
    9    24 Adam           Janicki               117.26 +  416: 402  167
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  280: 324   82
   11    16 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  307: 458   80
   12    25 Marcin         Stachowski            100.00 +  428: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Paweł Morga 117.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Rosiński              100.00 +  454: 229  150
    2    13 Michał         Szymkowski            118.34 -  269: 488   68
    3    18 Agata          Kuć                   114.94 +  514: 285  165
    4    17 Marcin         Radwański             110.29 +  377: 296  160
    5     4 Stanisław      Rydzik                148.88 +  379: 321  199
    6     3 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  272: 478   99
    7    11 Ireneusz       Moralewicz            129.60 +  379: 340  180
    8     6 Kamil          Górka                 142.02 +  399: 372  192
    9     4 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  362: 395   96
   10     6 Bartosz        Morawski              157.59 -  331: 394  108
   11     9 Przemysław     Pawlic                121.50 -  290: 342   72
   12    16 Rafał          Wesołowski            131.69 -  290: 522   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Zbigniew Rybak 117.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marcin         Stachowski            100.00 +  405: 399  150
    2     8 Łukasz         Tuszyński             148.55 +  400: 399  199
    3     5 Jakub          Zaryński              137.39 +  409: 373  187
    4     4 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  313: 360   73
    5     9 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  271: 400   80
    6    15 Bartosz        Morawski              157.59 -  252: 384  108
    7    23 Justyna        Górka                 137.80 -  324: 374   88
    8    22 Rafał          Wesołowski            131.69 +  420: 315  182
    9    21 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  318: 428   76
   10    21 Piotr          Broda                 125.93 -  305: 459   76
   11    32 Adam           Janicki               117.26 +  356: 325  167
   12    27 Sylwia         Łada                  107.90 -  333: 348   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Sławomir Wolski 117.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paula          Szałata               100.00 +  372: 291  150
    2    15 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  375: 430   73
    3    29 Marta          Świątkowska           113.18 -  321: 330   63
    4    31 Kinga          Bilska                100.00 +  413: 234  150
    5    24 Marcin         Radwański             110.29 -  313: 333   60
    6    26 Maciej         Pietrasik             100.00 +  417: 304  150
    7    26 Natalia        Połomska              103.31 +  407: 314  153
    8    13 Przemysław     Pawlic                121.50 -  290: 416   72
    9    16 Piotr          Broda                 125.93 +  396: 270  176
   10    16 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  359: 392   76
   11    17 Stanisław      Rydzik                148.88 -  406: 428   99
   12    23 Dorota         Kuć                   116.74 +  336: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Adam Janicki 117.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dominika       Worona                100.00 +  393: 377  150
    2    10 Grzegorz       Pukniel               123.29 =  365: 365  123
    3    11 Agnieszka      Krupka                129.60 -  322: 419   80
    4    20 Natalia        Woźniak               100.00 -  320: 361   50
    5    27 Dariusz        Kosz                  150.95 -  304: 383  101
    6    31 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  348: 383   71
    7    34 Albert         Połomski              100.00 +  479: 257  150
    8    29 Ryszard        Korpalski             111.47 +  464: 364  161
    9    24 Michał         Szymkowski            118.34 -  402: 416   68
   10    29 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  377: 460   50
   11    32 Zbigniew       Rybak                 117.87 -  325: 356   68
   12    34 Karolina       Kurkowska             100.00 +  400: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Dorota Kuć 116.74 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.61 -  311: 365  108
    2    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  373: 321  150
    3    21 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  416: 397  169
    4    14 Jakub          Zaryński              137.39 -  327: 347   87
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  362: 461   82
    6    27 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  449: 262  150
    7    24 Rafał          Stachowski            115.97 +  397: 327  166
    8    12 Piotr          Broda                 125.93 +  405: 345  176
    9    11 Bartosz        Morawski              157.59 -  323: 431  108
   10    13 Przemysław     Pawlic                121.50 -  341: 359   72
   11    23 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  363: 377   73
   12    23 Sławomir       Wolski                117.27 -  321: 336   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Marta Ćwiek 116.18 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              157.59 -  358: 364  108
    2    25 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  363: 266  150
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             138.34 +  369: 367  188
    4    15 Kamil          Górka                 142.02 -  309: 431   92
    5    20 Agata          Kuć                   114.94 +  364: 349  165
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  329: 369   76
    7    20 Michał         Szymkowski            118.34 +  414: 272  168
    8    16 Dawid          Pikul                 145.71 +  369: 359  196
    9    14 Natalia        Woźniak               100.00 -  338: 460   50
   10    18 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  437: 308  169
   11    13 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  351: 342  176
   12    10 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  352: 398   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Rafał Stachowski 115.97 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  325: 388  101
    2    30 Urszula        Solarska              109.67 +  325: 315  160
    3    26 Jerzy          Matyasik              115.95 -  237: 360   66
    4    30 Marcin         Stachowski            100.00 -  345: 413   50
    5    34 Maciej         Rosiński              100.00 +  451: 221  150
    6    22 Natalia        Połomska              103.31 +  363: 318  153
    7    24 Dorota         Kuć                   116.74 -  327: 397   67
    8    23 Michał         Szymkowski            118.34 -  359: 428   68
    9    30 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  415: 279  150
   10    20 Dorota         Stachowska            125.70 +  347: 296  176
   11    20 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  370: 307  169
   12    19 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  331: 391   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Jerzy Matyasik 115.95 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  150.95 -  340: 381  101
    2    27 Marzena        Psik                  100.00 +  428: 272  150
    3    26 Rafał          Stachowski            115.97 +  360: 237  166
    4    12 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  307: 466   99
    5    15 Dawid          Pikul                 145.71 -  334: 439   96
    6    28 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  352: 350  156
    7    18 Agata          Kuć                   114.94 +  361: 308  165
    8    18 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  381: 346  176
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             138.34 +  435: 379  188
   10     7 Kamil          Górka                 142.02 -  373: 392   92
   11    15 Jakub          Zaryński              137.39 -  282: 360   87
   12    18 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  370: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Ewa Radzikowska 115.68 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                148.88 -  414: 486   99
    2    21 Tomasz         Banasiak              100.00 +  453: 260  150
    3    17 Dariusz        Kosz                  150.95 +  383: 359  201
    4    16 Maciej         Pietrasik             100.00 +  457: 361  150
    5    10 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  241: 487  101
    6     9 Piotr          Broda                 125.93 -  305: 421   76
    7    22 Dawid          Mierzchała            100.00 +  504: 323  150
    8    20 Agnieszka      Krupka                129.60 -  339: 398   80
    9    22 Dominika       Worona                100.00 +  474: 348  150
   10    15 Irena          Sołdan                131.84 -  360: 395   82
   11    18 Marcin         Radwański             110.29 -  275: 385   60
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  367: 395   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Agata Kuć 114.94 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  308: 489   99
    2    35 Karolina       Kurkowska             100.00 +  531: 183  150
    3    18 Paweł          Morga                 117.89 -  285: 514   68
    4    26 Michał         Landowski             100.00 +  395: 279  150
    5    20 Marta          Ćwiek                 116.18 -  349: 364   66
    6    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  542: 221  150
    7    18 Jerzy          Matyasik              115.95 -  308: 361   66
    8    21 Dawid          Mierzchała            100.00 +  365: 318  150
    9    23 Grzegorz       Pukniel               123.29 +  402: 319  173
   10    19 Sylwia         Łada                  107.90 +  438: 294  158
   11    14 Piotr          Broda                 125.93 -  341: 380   76
   12    14 Renata         Andracka              112.06 -  316: 408   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Marta Świątkowska 113.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 =  408: 408  148
    2    20 Natalia        Woźniak               100.00 -  320: 362   50
    3    29 Sławomir       Wolski                117.27 +  330: 321  167
    4    19 Grzegorz       Pukniel               123.29 +  412: 369  173
    5    11 Kamil          Górka                 142.02 +  490: 339  192
    6     5 Andrzej        Rechowicz             125.66 +  374: 362  176
    7     4 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  389: 419   95
    8     7 Dariusz        Kuć                   125.16 +  387: 249  175
    9     5 Krzysztof      Obremski              140.75 -  280: 516   91
   10     8 Justyna        Górka                 137.80 -  276: 327   88
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  297: 349   88
   12    20 Dorota         Stachowska            125.70 -  364: 439   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Renata Andracka 112.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  328: 511   96
    2    29 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  447: 243  150
    3    24 Bartosz        Morawski              157.59 -  273: 463  108
    4    33 Maciej         Rosiński              100.00 +  329: 209  150
    5    21 Natalia        Połomska              103.31 +  414: 389  153
    6    16 Łukasz         Sornek                120.12 +  461: 292  170
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             138.34 +  465: 262  188
    8     5 Łukasz         Tuszyński             148.55 -  383: 474   99
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            131.72 +  402: 342  182
   10    10 Natalia        Woźniak               100.00 -  354: 360   50
   11     8 Agnieszka      Krupka                129.60 -  360: 373   80
   12    14 Agata          Kuć                   114.94 +  408: 316  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Ryszard Korpalski 111.47 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 145.71 -  321: 498   96
    2    31 Maciej         Rosiński              100.00 +  385: 215  150
    3    20 Rafał          Wesołowski            131.69 -  290: 370   82
    4    23 Paula          Szałata               100.00 +  456: 288  150
    5    16 Łukasz         Sornek                120.12 -  281: 379   70
    6    21 Grażyna        Wesołowska            119.10 -  289: 406   69
    7    27 Michał         Landowski             100.00 +  391: 269  150
    8    29 Adam           Janicki               117.26 -  364: 464   67
    9    29 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  449: 226  150
   10    28 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  349: 351   71
   11    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  400: 315  150
   12    24 Jerzy          Luter                 110.79 +  353: 306  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Jerzy Luter 110.79 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              145.28 -  358: 420   95
    2    26 Wojciech       Gołęcki               105.54 -  283: 350   56
    3    32 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  344: 281  150
    4    24 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  346: 267  169
    5    23 Marcin         Stachowski            100.00 +  509: 359  150
    6    14 Kazimierz      Merklejn              146.41 -  414: 483   96
    7    21 Marcin         Radwański             110.29 +  402: 368  160
    8    11 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  268: 357   82
    9    15 Agnieszka      Krupka                129.60 -  371: 463   80
   10    26 Michał         Landowski             100.00 +  395: 298  150
   11    24 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  323: 340   50
   12    24 Ryszard        Korpalski             111.47 -  306: 353   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Marcin Radwański 110.29 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             144.50 -  284: 461   94
    2    23 Dominika       Worona                100.00 +  358: 320  150
    3    27 Marcin         Stachowski            100.00 +  394: 315  150
    4    17 Paweł          Morga                 117.89 -  296: 377   68
    5    24 Sławomir       Wolski                117.27 +  333: 313  167
    6    17 Kamil          Górka                 142.02 -  416: 435   92
    7    21 Jerzy          Luter                 110.79 -  368: 402   61
    8    28 Kinga          Bilska                100.00 +  403: 228  150
    9    18 Ireneusz       Moralewicz            129.60 +  437: 350  180
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  332: 513   88
   11    18 Ewa            Radzikowska           115.68 +  385: 275  166
   12    17 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  328: 364   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Urszula Solarska 109.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Górka                 142.02 -  237: 453   92
    2    30 Rafał          Stachowski            115.97 -  315: 325   66
    3    35 Krystyna       Michałowska           100.00 +  465: 200  150
    4    22 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  355: 412   88
    5    32 Tomasz         Banasiak              100.00 +  304: 250  150
    6    24 Marcin         Stachowski            100.00 -  286: 342   50
    7    31 Justyna        Czupryńska            100.00 +  446: 204  150
    8    30 Natalia        Połomska              103.31 -  402: 411   53
    9    28 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  307: 336   50
   10    32 Maciej         Rosiński              100.00 +  357: 243  150
   11    31 Albert         Połomski              100.00 +  367: 265  150
   12    26 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  312: 329   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Sylwia Łada 107.90 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Obremski              140.75 -  291: 462   91
    2    37 Hanna          Góźdź                 100.00 +  493: 127  150
    3    22 Maciej         Pietrasik             100.00 -  277: 368   50
    4    32 Tomasz         Banasiak              100.00 +  343: 244  150
    5    19 Bartosz        Morawski              157.59 -  346: 539  108
    6    32 Paula          Szałata               100.00 +  353: 286  150
    7    19 Grażyna        Wesołowska            119.10 -  357: 377   69
    8    27 Agnieszka      Koralewska            100.00 +  347: 266  150
    9    19 Stanisław      Rydzik                148.88 +  421: 309  199
   10    19 Agata          Kuć                   114.94 -  294: 438   65
   11    21 Rafał          Wesołowski            131.69 -  317: 387   82
   12    27 Zbigniew       Rybak                 117.87 +  348: 333  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Wojciech Gołęcki 105.54 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogusław       Szyszka               139.03 -  264: 436   89
    2    26 Jerzy          Luter                 110.79 +  350: 283  161
    3    28 Justyna        Górka                 137.80 +  419: 344  188
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  279: 422   76
    5    25 Rafał          Wesołowski            131.69 -  313: 420   82
    6    28 Jerzy          Matyasik              115.95 -  350: 352   66
    7    29 Kinga          Bilska                100.00 -  314: 318   50
    8    31 Marzena        Psik                  100.00 +  400:   1  150
    9    32 Tomasz         Banasiak              100.00 +  396: 257  150
   10    22 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  296: 424   80
   11    25 Dorota         Stachowska            125.70 -  235: 412   76
   12    29 Paula          Szałata               100.00 +  321: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Natalia Połomska 103.31 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 137.80 -  339: 399   88
    2    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  398: 367  150
    3    14 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  366: 402   80
    4    27 Albert         Połomski              100.00 +  407: 250  150
    5    21 Renata         Andracka              112.06 -  389: 414   62
    6    22 Rafał          Stachowski            115.97 -  318: 363   66
    7    26 Sławomir       Wolski                117.27 -  314: 407   67
    8    30 Urszula        Solarska              109.67 +  411: 402  160
    9    25 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 +  406: 304  176
   10    24 Dominika       Worona                100.00 -  300: 336   50
   11    26 Dawid          Mierzchała            100.00 +  431: 264  150
   12    22 Grażyna        Wesołowska            119.10 +  387: 380  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Tomasz Banasiak 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Zaryński              137.39 -  289: 441   87
    2    21 Ewa            Radzikowska           115.68 -  260: 453   66
    3    36 Karolina       Kurkowska             100.00 +  297: 242  150
    4    32 Sylwia         Łada                  107.90 -  244: 343   58
    5    32 Urszula        Solarska              109.67 -  250: 304   60
    6    33 Marzena        Psik                  100.00 +  292: 275  150
    7    32 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  257: 342   50
    8    32 Albert         Połomski              100.00 +  244: 239  150
    9    32 Wojciech       Gołęcki               105.54 -  257: 396   56
   10    33 Maciej         Pietrasik             100.00 -  238: 416   50
   11    35 Maciej         Rosiński              100.00 +  319: 283  150
   12    33 Justyna        Czupryńska            100.00 -  257: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Kinga Bilska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                131.84 -  282: 407   82
    2    24 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  255: 458   88
    3    37 Martyna        Pawlak                100.00 +  340: 155  150
    4    31 Sławomir       Wolski                117.27 -  234: 413   67
    5    30 Dominika       Worona                100.00 -  264: 353   50
    6    36 Krystyna       Michałowska           100.00 +  337: 256  150
    7    29 Wojciech       Gołęcki               105.54 +  318: 314  156
    8    28 Marcin         Radwański             110.29 -  228: 403   60
    9    31 Dawid          Mierzchała            100.00 -  300: 318   50
   10    31 Marcin         Stachowski            100.00 -  248: 394   50
   11    34 Karolina       Kurkowska             100.00 -  284: 286   50
   12    35 Julia          Kujawa                100.00 +  495: 123  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  242: 418   82
    2    28 Natalia        Połomska              103.31 -  367: 398   53
    3    33 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  376: 223  150
    4    25 Dominika       Worona                100.00 +  411: 275  150
    5    22 Justyna        Górka                 137.80 -  282: 378   88
    6    23 Agata          Kuć                   114.94 -  221: 542   65
    7    33 Paula          Szałata               100.00 +  379: 323  150
    8    26 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  312: 394   71
    9    33 Maciej         Rosiński              100.00 +  391: 235  150
   10    25 Rafał          Wesołowski            131.69 -  278: 418   82
   11    27 Marcin         Stachowski            100.00 -  275: 382   50
   12    31 Michał         Landowski             100.00 +  341: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Justyna Czupryńska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            131.69 -  289: 439   82
    2    22 Marcin         Stachowski            100.00 -  281: 369   50
    3    34 Maciej         Rosiński              100.00 -  239: 257   50
    4    36 Krystyna       Michałowska           100.00 -  177: 215   50
    5    37 Hanna          Góźdź                 100.00 +  392: 195  150
    6    35 Karolina       Kurkowska             100.00 +  248: 227  150
    7    31 Urszula        Solarska              109.67 -  204: 446   60
    8    33 Michał         Landowski             100.00 -  182: 417   50
    9    36 Julia          Kujawa                100.00 +  322: 157  150
   10    34 Albert         Połomski              100.00 -  271: 298   50
   11    33 Zuzanna        Kulesza               100.00 -  140: 374   50
   12    33 Tomasz         Banasiak              100.00 +  351: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  182: 533   80
    2    34 Dorota         Kuć                   116.74 -  321: 373   67
    3    32 Jerzy          Luter                 110.79 -  281: 344   61
    4    37 Karolina       Kurkowska             100.00 +  363: 205  150
    5    29 Grażyna        Wesołowska            119.10 -  243: 543   69
    6    34 Maciej         Rosiński              100.00 +  380: 223  150
    7    28 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  305: 481   76
    8    34 Hanna          Góźdź                 100.00 +  380: 214  150
    9    29 Ryszard        Korpalski             111.47 -  226: 449   61
   10    35 Krystyna       Michałowska           100.00 +  390: 220  150
   11    30 Paula          Szałata               100.00 -  308: 330   50
   12    32 Albert         Połomski              100.00 +  381: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Hanna Góźdź 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Krupka                129.60 -  168: 555   80
    2    37 Sylwia         Łada                  107.90 -  127: 493   58
    3    38 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  200: 396   50
    4    35 Zuzanna        Kulesza               100.00 -  227: 347   50
    5    37 Justyna        Czupryńska            100.00 -  195: 392   50
    6    38 Martyna        Pawlak                100.00 +  271: 210  150
    7    36 Maciej         Rosiński              100.00 =  259: 259  100
    8    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  214: 380   50
    9    35 Albert         Połomski              100.00 -  173: 391   50
   10    37 PAUZA
   11    36 Julia          Kujawa                100.00 +  259: 125  150
   12    36 Krystyna       Michałowska           100.00 +  305: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 11  85.27




	Agnieszka Koralewska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  271: 430   76
    2    25 Marta          Ćwiek                 116.18 -  266: 363   66
    3    38 Hanna          Góźdź                 100.00 +  396: 200  150
    4    29 Dariusz        Kosz                  150.95 -  281: 384  101
    5    36 Julia          Kujawa                100.00 +  434: 162  150
    6    27 Dorota         Kuć                   116.74 -  262: 449   67
    7    32 Tomasz         Banasiak              100.00 +  342: 257  150
    8    27 Sylwia         Łada                  107.90 -  266: 347   58
    9    28 Urszula        Solarska              109.67 +  336: 307  160
   10    29 Adam           Janicki               117.26 +  460: 377  167
   11    24 Jerzy          Luter                 110.79 +  340: 323  161
   12    18 Jerzy          Matyasik              115.95 -  303: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Julia Kujawa 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Broda                 125.93 -  101: 617   76
    2    38 Paula          Szałata               100.00 -  101: 609   50
    3    39 PAUZA
    4    34 Łukasz         Sornek                120.12 -  146: 632   70
    5    36 Agnieszka      Koralewska            100.00 -  162: 434   50
    6    37 Zuzanna        Kulesza               100.00 -  178: 329   50
    7    37 Krystyna       Michałowska           100.00 -  238: 313   50
    8    37 Maciej         Rosiński              100.00 -  188: 322   50
    9    36 Justyna        Czupryńska            100.00 -  157: 322   50
   10    36 Karolina       Kurkowska             100.00 -  196: 305   50
   11    36 Hanna          Góźdź                 100.00 -  125: 259   50
   12    35 Kinga          Bilska                100.00 -  123: 495   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  / 11  54.18




	Marek Kujawa 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Stachowska            125.70 -   92: 611   76
    2    39 PAUZA
    3    30 Albert         Połomski              100.00 -   94: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     126  /  2  63.00




	Zuzanna Kulesza 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             125.66 -  242: 424   76
    2    29 Renata         Andracka              112.06 -  243: 447   62
    3    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  223: 376   50
    4    35 Hanna          Góźdź                 100.00 +  347: 227  150
    5    33 Michał         Landowski             100.00 -  305: 340   50
    6    37 Julia          Kujawa                100.00 +  329: 178  150
    7    30 Maciej         Pietrasik             100.00 -  289: 325   50
    8    35 Krystyna       Michałowska           100.00 +  313: 194  150
    9    30 Rafał          Stachowski            115.97 -  279: 415   66
   10    30 Paula          Szałata               100.00 +  329: 277  150
   11    33 Justyna        Czupryńska            100.00 +  374: 140  150
   12    28 Dominika       Worona                100.00 -  196: 513   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Karolina Kurkowska 100.00 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  179: 376   76
    2    35 Agata          Kuć                   114.94 -  183: 531   65
    3    36 Tomasz         Banasiak              100.00 -  242: 297   50
    4    37 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  205: 363   50
    5    38 Martyna        Pawlak                100.00 +  240: 192  150
    6    35 Justyna        Czupryńska            100.00 -  227: 248   50
    7    35 Marzena        Psik                  100.00 -  281: 291   50
    8    36 Paula          Szałata               100.00 -  254: 337   50
    9    37 PAUZA
   10    36 Julia          Kujawa                100.00 +  305: 196  150
   11    34 Kinga          Bilska                100.00 +  286: 284  150
   12    34 Adam           Janicki               117.26 -  304: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Kuć                   125.16 -  321: 355   75
    2    32 Albert         Połomski              100.00 +  336: 310  150
    3    25 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  309: 409  101
    4    26 Agata          Kuć                   114.94 -  279: 395   65
    5    33 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  340: 305  150
    6    30 Dominika       Worona                100.00 -  256: 363   50
    7    27 Ryszard        Korpalski             111.47 -  269: 391   61
    8    33 Justyna        Czupryńska            100.00 +  417: 182  150
    9    27 Marcin         Stachowski            100.00 +  360: 337  150
   10    26 Jerzy          Luter                 110.79 -  298: 395   61
   11    28 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  300: 376   76
   12    31 Sylwia         Buks                  100.00 -  319: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Krystyna Michałowska 100.00 Odolanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Pukniel               123.29 -  201: 486   73
    2    33 Dawid          Mierzchała            100.00 -  216: 423   50
    3    35 Urszula        Solarska              109.67 -  200: 465   60
    4    36 Justyna        Czupryńska            100.00 +  215: 177  150
    5    35 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  193: 432   76
    6    36 Kinga          Bilska                100.00 -  256: 337   50
    7    37 Julia          Kujawa                100.00 +  313: 238  150
    8    35 Zuzanna        Kulesza               100.00 -  194: 313   50
    9    34 Paula          Szałata               100.00 -  220: 477   50
   10    35 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  220: 390   50
   11    37 PAUZA
   12    36 Hanna          Góźdź                 100.00 -  280: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  / 11  73.55




	Dawid Mierzchała 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              123.10 -  317: 446   73
    2    33 Krystyna       Michałowska           100.00 +  423: 216  150
    3    13 Piotr          Broda                 125.93 -  289: 427   76
    4    21 Przemysław     Pawlic                121.50 -  376: 396   72
    5    31 Marzena        Psik                  100.00 +  358: 280  150
    6    29 Albert         Połomski              100.00 +  307: 293  150
    7    22 Ewa            Radzikowska           115.68 -  323: 504   66
    8    21 Agata          Kuć                   114.94 -  318: 365   65
    9    31 Kinga          Bilska                100.00 +  318: 300  150
   10    23 Stanisław      Rydzik                148.88 -  286: 440   99
   11    26 Natalia        Połomska              103.31 -  264: 431   53
   12    30 Maciej         Pietrasik             100.00 +  353: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Martyna Pawlak 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Przemysław     Pawlic                121.50 -  171: 697   72
    2    36 Maciej         Pietrasik             100.00 -  188: 380   50
    3    37 Kinga          Bilska                100.00 -  155: 340   50
    4    38 Marzena        Psik                  100.00 -  170: 398   50
    5    38 Karolina       Kurkowska             100.00 -  192: 240   50
    6    38 Hanna          Góźdź                 100.00 -  210: 271   50
    7    38 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  6  53.67




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szczygieł             121.29 -  303: 431   71
    2    36 Martyna        Pawlak                100.00 +  380: 188  150
    3    22 Sylwia         Łada                  107.90 +  368: 277  158
    4    16 Ewa            Radzikowska           115.68 -  361: 457   66
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             138.34 -  248: 409   88
    6    26 Sławomir       Wolski                117.27 -  304: 417   67
    7    30 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  325: 289  150
    8    25 Mariola        Osajda-Matczak        125.61 -  244: 484   76
    9    26 Rafał          Wesołowski            131.69 -  301: 430   82
   10    33 Tomasz         Banasiak              100.00 +  416: 238  150
   11    29 Ryszard        Korpalski             111.47 -  315: 400   61
   12    30 Dawid          Mierzchała            100.00 -  268: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Albert Połomski 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Łukasz         Sornek                120.12 -  221: 444   70
    2    32 Michał         Landowski             100.00 -  310: 336   50
    3    30 Marek          Kujawa                100.00 +  430:  94  150
    4    27 Natalia        Połomska              103.31 -  250: 407   53
    5    28 Paula          Szałata               100.00 +  393: 310  150
    6    29 Dawid          Mierzchała            100.00 -  293: 307   50
    7    34 Adam           Janicki               117.26 -  257: 479   67
    8    32 Tomasz         Banasiak              100.00 -  239: 244   50
    9    35 Hanna          Góźdź                 100.00 +  391: 173  150
   10    34 Justyna        Czupryńska            100.00 +  298: 271  150
   11    31 Urszula        Solarska              109.67 -  265: 367   60
   12    32 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  244: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Marzena Psik 100.00 Murowana Goślina

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grażyna        Wesołowska            119.10 -  250: 439   69
    2    27 Jerzy          Matyasik              115.95 -  272: 428   66
    3    31 Dominika       Worona                100.00 -  197: 436   50
    4    38 Martyna        Pawlak                100.00 +  398: 170  150
    5    31 Dawid          Mierzchała            100.00 -  280: 358   50
    6    33 Tomasz         Banasiak              100.00 -  275: 292   50
    7    35 Karolina       Kurkowska             100.00 +  291: 281  150
    8    31 Wojciech       Gołęcki               105.54 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  8  80.12




	Maciej Rosiński 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Morga                 117.89 -  229: 454   68
    2    31 Ryszard        Korpalski             111.47 -  215: 385   61
    3    34 Justyna        Czupryńska            100.00 +  257: 239  150
    4    33 Renata         Andracka              112.06 -  209: 329   62
    5    34 Rafał          Stachowski            115.97 -  221: 451   66
    6    34 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  223: 380   50
    7    36 Hanna          Góźdź                 100.00 =  259: 259  100
    8    37 Julia          Kujawa                100.00 +  322: 188  150
    9    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  235: 391   50
   10    32 Urszula        Solarska              109.67 -  243: 357   60
   11    35 Tomasz         Banasiak              100.00 -  283: 319   50
   12    37 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zbigniew       Rybak                 117.87 -  399: 405   68
    2    22 Justyna        Czupryńska            100.00 +  369: 281  150
    3    27 Marcin         Radwański             110.29 -  315: 394   60
    4    30 Rafał          Stachowski            115.97 +  413: 345  166
    5    23 Jerzy          Luter                 110.79 -  359: 509   61
    6    24 Urszula        Solarska              109.67 +  342: 286  160
    7    15 Dorota         Stachowska            125.70 -  307: 421   76
    8    24 Dominika       Worona                100.00 -  364: 365   50
    9    27 Michał         Landowski             100.00 -  337: 360   50
   10    31 Kinga          Bilska                100.00 +  394: 248  150
   11    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  382: 275  150
   12    25 Michał         Szymkowski            118.34 -  325: 428   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Paula Szałata 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sławomir       Wolski                117.27 -  291: 372   67
    2    38 Julia          Kujawa                100.00 +  609: 101  150
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            131.72 -  291: 453   82
    4    23 Ryszard        Korpalski             111.47 -  288: 456   61
    5    28 Albert         Połomski              100.00 -  310: 393   50
    6    32 Sylwia         Łada                  107.90 -  286: 353   58
    7    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  323: 379   50
    8    36 Karolina       Kurkowska             100.00 +  337: 254  150
    9    34 Krystyna       Michałowska           100.00 +  477: 220  150
   10    30 Zuzanna        Kulesza               100.00 -  277: 329   50
   11    30 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  330: 308  150
   12    29 Wojciech       Gołęcki               105.54 -  216: 321   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Dominika Worona 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Janicki               117.26 -  377: 393   67
    2    23 Marcin         Radwański             110.29 -  320: 358   60
    3    31 Marzena        Psik                  100.00 +  436: 197  150
    4    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  275: 411   50
    5    30 Kinga          Bilska                100.00 +  353: 264  150
    6    30 Michał         Landowski             100.00 +  363: 256  150
    7    17 Stanisław      Rydzik                148.88 -  229: 448   99
    8    24 Marcin         Stachowski            100.00 +  365: 364  150
    9    22 Ewa            Radzikowska           115.68 -  348: 474   66
   10    24 Natalia        Połomska              103.31 +  336: 300  153
   11    22 Dariusz        Kuć                   125.16 -  331: 413   75
   12    28 Zuzanna        Kulesza               100.00 +  513: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Natalia Woźniak 100.00 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 PAUZA
    2    20 Marta          Świątkowska           113.18 +  362: 320  163
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          148.29 -  290: 382   98
    4    20 Adam           Janicki               117.26 +  361: 320  167
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  370: 351  176
    6     7 Krzysztof      Mówka                 151.47 -  459: 465  101
    7    12 Bartosz        Morawski              157.59 +  410: 313  208
    8     8 Jakub          Zaryński              137.39 -  219: 411   87
    9    14 Marta          Ćwiek                 116.18 +  460: 338  166
   10    10 Renata         Andracka              112.06 +  360: 354  162
   11     7 Dariusz        Kosz                  150.95 -  326: 484  101
   12    11 Ireneusz       Moralewicz            129.60 -  301: 430   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 11 137.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o puchar Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Kuć                   365: 311
   2 Marta          Ćwiek                - Bartosz        Morawski              358: 364
   3 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Stachowski            388: 325
   4 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  340: 381
   5 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Radzikowska           486: 414
   6 Agata          Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             308: 489
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Marta          Świątkowska           408: 408
   8 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              328: 511
   9 Dawid          Pikul                - Ryszard        Korpalski             498: 321
  10 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kurowski              358: 420
  11 Paweł          Jackowski            - Marcin         Radwański             461: 284
  12 Urszula        Solarska             - Kamil          Górka                 237: 453
  13 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Łada                  462: 291
  14 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Szyszka               264: 436
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Szymkowski            376: 379
  16 Natalia        Połomska             - Justyna        Górka                 339: 399
  17 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Banasiak              441: 289
  18 Kinga          Bilska               - Irena          Sołdan                282: 407
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Sylwia         Buks                  418: 242
  20 Justyna        Czupryńska           - Rafał          Wesołowski            289: 439
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Krystyna       Drynkowska            533: 182
  22 Hanna          Góźdź                - Agnieszka      Krupka                168: 555
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Koralewska            430: 271
  24 Julia          Kujawa               - Piotr          Broda                 101: 617
  25 Dorota         Stachowska           - Marek          Kujawa                611:  92
  26 Zuzanna        Kulesza              - Andrzej        Rechowicz             242: 424
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Karolina       Kurkowska             376: 179
  28 Michał         Landowski            - Dariusz        Kuć                   321: 355
  29 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Michałowska           486: 201
  30 Dawid          Mierzchała           - Zbigniew       Wietecki              317: 446
  31 Przemysław     Pawlic               - Martyna        Pawlak                697: 171
  32 Maciej         Pietrasik            - Małgorzata     Szczygieł             303: 431
  33 Łukasz         Sornek               - Albert         Połomski              444: 221
  34 Marzena        Psik                 - Grażyna        Wesołowska            250: 439
  35 Paweł          Morga                - Maciej         Rosiński              454: 229
  36 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 399: 405
  37 Sławomir       Wolski               - Paula          Szałata               372: 291
  38 Dominika       Worona               - Adam           Janicki               377: 393
  39 Natalia        Woźniak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Przemysław     Pawlic                408: 283
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 346: 340
   3 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              423: 347
   4 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Krupka                443: 440
   5 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Moralewicz            409: 383
   6 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            399: 317
   7 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 336: 481
   8 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Tuszyński             400: 399
   9 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                350: 414
  10 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               365: 365
  11 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              381: 422
  12 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             349: 420
  13 Michał         Szymkowski           - Paweł          Morga                 488: 269
  14 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        461: 291
  15 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Wolski                430: 375
  16 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                372: 290
  17 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              301: 463
  18 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   376: 397
  19 Grażyna        Wesołowska           - Karol          Wyrębkiewicz          354: 383
  20 Marta          Świątkowska          - Natalia        Woźniak               320: 362
  21 Tomasz         Banasiak             - Ewa            Radzikowska           260: 453
  22 Justyna        Czupryńska           - Marcin         Stachowski            281: 369
  23 Marcin         Radwański            - Dominika       Worona                358: 320
  24 Kinga          Bilska               - Grzegorz       Koczkodon             255: 458
  25 Agnieszka      Koralewska           - Marta          Ćwiek                 266: 363
  26 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gołęcki               283: 350
  27 Jerzy          Matyasik             - Marzena        Psik                  428: 272
  28 Sylwia         Buks                 - Natalia        Połomska              367: 398
  29 Renata         Andracka             - Zuzanna        Kulesza               447: 243
  30 Rafał          Stachowski           - Urszula        Solarska              325: 315
  31 Maciej         Rosiński             - Ryszard        Korpalski             215: 385
  32 Albert         Połomski             - Michał         Landowski             310: 336
  33 Krystyna       Michałowska          - Dawid          Mierzchała            216: 423
  34 Dorota         Kuć                  - Krystyna       Drynkowska            373: 321
  35 Karolina       Kurkowska            - Agata          Kuć                   183: 531
  36 Martyna        Pawlak               - Maciej         Pietrasik             188: 380
  37 Sylwia         Łada                 - Hanna          Góźdź                 493: 127
  38 Paula          Szałata              - Julia          Kujawa                609: 101
  39 Marek          Kujawa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Stachowska            403: 389
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Szymkowski            384: 393
   3 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 409: 353
   4 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              546: 429
   5 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Rybak                 373: 409
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                338: 514
   7 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              504: 323
   8 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         448: 503
   9 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               390: 302
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Natalia        Woźniak               382: 290
  11 Agnieszka      Krupka               - Adam           Janicki               419: 322
  12 Irena          Sołdan               - Przemysław     Pawlic                396: 343
  13 Piotr          Broda                - Dawid          Mierzchała            427: 289
  14 Natalia        Połomska             - Ireneusz       Moralewicz            366: 402
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Paula          Szałata               453: 291
  16 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Sornek                439: 305
  17 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Kosz                  383: 359
  18 Paweł          Morga                - Agata          Kuć                   514: 285
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Ćwiek                 367: 369
  20 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            290: 370
  21 Grażyna        Wesołowska           - Dorota         Kuć                   397: 416
  22 Sylwia         Łada                 - Maciej         Pietrasik             277: 368
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        438: 282
  24 Bartosz        Morawski             - Renata         Andracka              463: 273
  25 Michał         Landowski            - Krzysztof      Mówka                 309: 409
  26 Rafał          Stachowski           - Jerzy          Matyasik              237: 360
  27 Marcin         Radwański            - Marcin         Stachowski            394: 315
  28 Wojciech       Gołęcki              - Justyna        Górka                 419: 344
  29 Sławomir       Wolski               - Marta          Świątkowska           321: 330
  30 Albert         Połomski             - Marek          Kujawa                430:  94
  31 Dominika       Worona               - Marzena        Psik                  436: 197
  32 Krystyna       Drynkowska           - Jerzy          Luter                 281: 344
  33 Sylwia         Buks                 - Zuzanna        Kulesza               376: 223
  34 Maciej         Rosiński             - Justyna        Czupryńska            257: 239
  35 Urszula        Solarska             - Krystyna       Michałowska           465: 200
  36 Tomasz         Banasiak             - Karolina       Kurkowska             297: 242
  37 Martyna        Pawlak               - Kinga          Bilska                155: 340
  38 Agnieszka      Koralewska           - Hanna          Góźdź                 396: 200
  39 Julia          Kujawa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                426: 402
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Szyszka               460: 353
   3 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Alabrudziński         322: 479
   4 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              313: 360
   5 Michał         Szymkowski           - Karol          Wyrębkiewicz          290: 316
   6 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Stachowska            346: 310
   7 Agnieszka      Krupka               - Małgorzata     Sulejewska            528: 460
   8 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            406: 294
   9 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 333: 347
  10 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                428: 339
  11 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             400: 404
  12 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              466: 307
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szczygieł             413: 355
  14 Dorota         Kuć                  - Jakub          Zaryński              327: 347
  15 Kamil          Górka                - Marta          Ćwiek                 431: 309
  16 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Pietrasik             457: 361
  17 Paweł          Morga                - Marcin         Radwański             377: 296
  18 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              279: 422
  19 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Pukniel               412: 369
  20 Adam           Janicki              - Natalia        Woźniak               320: 361
  21 Przemysław     Pawlic               - Dawid          Mierzchała            396: 376
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Urszula        Solarska              412: 355
  23 Ryszard        Korpalski            - Paula          Szałata               456: 288
  24 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            346: 267
  25 Sylwia         Buks                 - Dominika       Worona                411: 275
  26 Agata          Kuć                  - Michał         Landowski             395: 279
  27 Natalia        Połomska             - Albert         Połomski              407: 250
  28 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        413: 281
  29 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Koralewska            384: 281
  30 Marcin         Stachowski           - Rafał          Stachowski            413: 345
  31 Kinga          Bilska               - Sławomir       Wolski                234: 413
  32 Tomasz         Banasiak             - Sylwia         Łada                  244: 343
  33 Maciej         Rosiński             - Renata         Andracka              209: 329
  34 Łukasz         Sornek               - Julia          Kujawa                632: 146
  35 Hanna          Góźdź                - Zuzanna        Kulesza               227: 347
  36 Krystyna       Michałowska          - Justyna        Czupryńska            215: 177
  37 Karolina       Kurkowska            - Krystyna       Drynkowska            205: 363
  38 Marzena        Psik                 - Martyna        Pawlak                398: 170


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              380: 438
   2 Michał         Alabrudziński        - Karol          Wyrębkiewicz          421: 368
   3 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Krupka                409: 345
   4 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Morga                 321: 379
   5 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             314: 342
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             385: 468
   7 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              428: 333
   8 Paweł          Jackowski            - Michał         Szymkowski            535: 407
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Rybak                 400: 271
  10 Krzysztof      Mówka                - Ewa            Radzikowska           487: 241
  11 Marta          Świątkowska          - Kamil          Górka                 490: 339
  12 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              370: 351
  13 Dorota         Stachowska           - Jakub          Zaryński              379: 399
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Pawlic                288: 422
  15 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Pikul                 334: 439
  16 Łukasz         Sornek               - Ryszard        Korpalski             379: 281
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Kuć                   461: 362
  18 Maciej         Pietrasik            - Grzegorz       Koczkodon             248: 409
  19 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Morawski              346: 539
  20 Marta          Ćwiek                - Agata          Kuć                   364: 349
  21 Renata         Andracka             - Natalia        Połomska              414: 389
  22 Justyna        Górka                - Sylwia         Buks                  378: 282
  23 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Luter                 359: 509
  24 Sławomir       Wolski               - Marcin         Radwański             313: 333
  25 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               420: 313
  26 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                567: 366
  27 Adam           Janicki              - Dariusz        Kosz                  304: 383
  28 Paula          Szałata              - Albert         Połomski              310: 393
  29 Krystyna       Drynkowska           - Grażyna        Wesołowska            243: 543
  30 Dominika       Worona               - Kinga          Bilska                353: 264
  31 Dawid          Mierzchała           - Marzena        Psik                  358: 280
  32 Urszula        Solarska             - Tomasz         Banasiak              304: 250
  33 Zuzanna        Kulesza              - Michał         Landowski             305: 340
  34 Rafał          Stachowski           - Maciej         Rosiński              451: 221
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Michałowska           432: 193
  36 Julia          Kujawa               - Agnieszka      Koralewska            162: 434
  37 Justyna        Czupryńska           - Hanna          Góźdź                 392: 195
  38 Martyna        Pawlak               - Karolina       Kurkowska             192: 240


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             325: 394
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   365: 348
   3 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Morga                 478: 272
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Obremski              327: 582
   5 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Świątkowska           362: 374
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Zaryński              378: 347
   7 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Mówka                 459: 465
   8 Agnieszka      Krupka               - Zbigniew       Wietecki              397: 423
   9 Ewa            Radzikowska          - Piotr          Broda                 305: 421
  10 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Wesołowski            417: 322
  11 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               303: 387
  12 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 378: 354
  13 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            445: 387
  14 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 483: 414
  15 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Morawski              252: 384
  16 Renata         Andracka             - Łukasz         Sornek                461: 292
  17 Marcin         Radwański            - Kamil          Górka                 416: 435
  18 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Koczkodon             404: 405
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Ćwiek                 369: 329
  20 Michał         Szymkowski           - Dorota         Stachowska            314: 503
  21 Grażyna        Wesołowska           - Ryszard        Korpalski             406: 289
  22 Natalia        Połomska             - Rafał          Stachowski            318: 363
  23 Agata          Kuć                  - Sylwia         Buks                  542: 221
  24 Urszula        Solarska             - Marcin         Stachowski            286: 342
  25 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        358: 340
  26 Maciej         Pietrasik            - Sławomir       Wolski                304: 417
  27 Agnieszka      Koralewska           - Dorota         Kuć                   262: 449
  28 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Matyasik              350: 352
  29 Albert         Połomski             - Dawid          Mierzchała            293: 307
  30 Michał         Landowski            - Dominika       Worona                256: 363
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               383: 348
  32 Paula          Szałata              - Sylwia         Łada                  286: 353
  33 Marzena        Psik                 - Tomasz         Banasiak              275: 292
  34 Krystyna       Drynkowska           - Maciej         Rosiński              380: 223
  35 Karolina       Kurkowska            - Justyna        Czupryńska            227: 248
  36 Krystyna       Michałowska          - Kinga          Bilska                256: 337
  37 Zuzanna        Kulesza              - Julia          Kujawa                329: 178
  38 Hanna          Góźdź                - Martyna        Pawlak                271: 210


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         534: 260
   2 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kuć                   445: 355
   3 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             458: 336
   4 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Kurowski              389: 419
   5 Krzysztof      Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          382: 284
   6 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 385: 383
   7 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             392: 343
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Pawlic                392: 369
   9 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 389: 284
  10 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  376: 283
  11 Paweł          Morga                - Ireneusz       Moralewicz            379: 340
  12 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Morawski              410: 313
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              262: 465
  14 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                311: 372
  15 Marcin         Stachowski           - Dorota         Stachowska            307: 421
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             509: 327
  17 Dominika       Worona               - Stanisław      Rydzik                229: 448
  18 Jerzy          Matyasik             - Agata          Kuć                   361: 308
  19 Sylwia         Łada                 - Grażyna        Wesołowska            357: 377
  20 Marta          Ćwiek                - Michał         Szymkowski            414: 272
  21 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             402: 368
  22 Dawid          Mierzchała           - Ewa            Radzikowska           323: 504
  23 Justyna        Górka                - Zbigniew       Rybak                 374: 324
  24 Dorota         Kuć                  - Rafał          Stachowski            397: 327
  25 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               367: 368
  26 Sławomir       Wolski               - Natalia        Połomska              407: 314
  27 Ryszard        Korpalski            - Michał         Landowski             391: 269
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Drynkowska            481: 305
  29 Kinga          Bilska               - Wojciech       Gołęcki               318: 314
  30 Maciej         Pietrasik            - Zuzanna        Kulesza               325: 289
  31 Justyna        Czupryńska           - Urszula        Solarska              204: 446
  32 Tomasz         Banasiak             - Agnieszka      Koralewska            257: 342
  33 Sylwia         Buks                 - Paula          Szałata               379: 323
  34 Adam           Janicki              - Albert         Połomski              479: 257
  35 Karolina       Kurkowska            - Marzena        Psik                  281: 291
  36 Maciej         Rosiński             - Hanna          Góźdź                 259: 259
  37 Julia          Kujawa               - Krystyna       Michałowska           238: 313
  38 Martyna        Pawlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              453: 359
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              425: 395
   3 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              463: 407
   4 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              339: 346
   5 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              474: 383
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Morga                 372: 399
   7 Dariusz        Kuć                  - Marta          Świątkowska           249: 387
   8 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               411: 219
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              393: 351
  10 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Koczkodon             277: 442
  11 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            268: 357
  12 Piotr          Broda                - Dorota         Kuć                   345: 405
  13 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Wolski                416: 290
  14 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  332: 497
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Górka                 426: 490
  16 Marta          Ćwiek                - Dawid          Pikul                 369: 359
  17 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            312: 409
  18 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              346: 381
  19 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               402: 235
  20 Ewa            Radzikowska          - Agnieszka      Krupka                339: 398
  21 Agata          Kuć                  - Dawid          Mierzchała            365: 318
  22 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            420: 315
  23 Rafał          Stachowski           - Michał         Szymkowski            359: 428
  24 Marcin         Stachowski           - Dominika       Worona                364: 365
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Pietrasik             484: 244
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Sylwia         Buks                  394: 312
  27 Agnieszka      Koralewska           - Sylwia         Łada                  266: 347
  28 Marcin         Radwański            - Kinga          Bilska                403: 228
  29 Ryszard        Korpalski            - Adam           Janicki               364: 464
  30 Natalia        Połomska             - Urszula        Solarska              411: 402
  31 Marzena        Psik                 - Wojciech       Gołęcki                 1: 400
  32 Albert         Połomski             - Tomasz         Banasiak              239: 244
  33 Michał         Landowski            - Justyna        Czupryńska            417: 182
  34 Krystyna       Drynkowska           - Hanna          Góźdź                 380: 214
  35 Krystyna       Michałowska          - Zuzanna        Kulesza               194: 313
  36 Paula          Szałata              - Karolina       Kurkowska             337: 254
  37 Julia          Kujawa               - Maciej         Rosiński              188: 322


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 464: 290
   2 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         340: 413
   3 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              385: 329
   4 Paweł          Morga                - Kazimierz      Merklejn              362: 395
   5 Krzysztof      Obremski             - Marta          Świątkowska           516: 280
   6 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          506: 374
   7 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sulejewska            402: 342
   8 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Pawlic                561: 338
   9 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Górka                 316: 374
  10 Grażyna        Wesołowska           - Bogusław       Szyszka               299: 485
  11 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Morawski              323: 431
  12 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Koczkodon             435: 379
  13 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              453: 323
  14 Natalia        Woźniak              - Marta          Ćwiek                 460: 338
  15 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Luter                 463: 371
  16 Sławomir       Wolski               - Piotr          Broda                 396: 270
  17 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            419: 302
  18 Marcin         Radwański            - Ireneusz       Moralewicz            437: 350
  19 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Rydzik                421: 309
  20 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             434: 334
  21 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             318: 428
  22 Dominika       Worona               - Ewa            Radzikowska           348: 474
  23 Grzegorz       Pukniel              - Agata          Kuć                   319: 402
  24 Michał         Szymkowski           - Adam           Janicki               416: 402
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Natalia        Połomska              304: 406
  26 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Pietrasik             430: 301
  27 Michał         Landowski            - Marcin         Stachowski            360: 337
  28 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Koralewska            307: 336
  29 Krystyna       Drynkowska           - Ryszard        Korpalski             226: 449
  30 Zuzanna        Kulesza              - Rafał          Stachowski            279: 415
  31 Dawid          Mierzchała           - Kinga          Bilska                318: 300
  32 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Banasiak              396: 257
  33 Sylwia         Buks                 - Maciej         Rosiński              391: 235
  34 Krystyna       Michałowska          - Paula          Szałata               220: 477
  35 Hanna          Góźdź                - Albert         Połomski              173: 391
  36 Justyna        Czupryńska           - Julia          Kujawa                322: 157
  37 Karolina       Kurkowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             466: 298
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              428: 338
   3 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             342: 384
   4 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 388: 310
   5 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  363: 365
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Morga                 394: 331
   7 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              392: 373
   8 Marta          Świątkowska          - Justyna        Górka                 276: 327
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Bogusław       Szyszka               356: 366
  10 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              360: 354
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                409: 416
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Szymkowski            324: 280
  13 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Kuć                   359: 341
  14 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   417: 376
  15 Ewa            Radzikowska          - Irena          Sołdan                360: 395
  16 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                392: 359
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Radwański             513: 332
  18 Marta          Ćwiek                - Grażyna        Wesołowska            437: 308
  19 Agata          Kuć                  - Sylwia         Łada                  438: 294
  20 Dorota         Stachowska           - Rafał          Stachowski            296: 347
  21 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 459: 305
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               424: 296
  23 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Mierzchała            440: 286
  24 Natalia        Połomska             - Dominika       Worona                300: 336
  25 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Buks                  418: 278
  26 Jerzy          Luter                - Michał         Landowski             395: 298
  27 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        459: 317
  28 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Szczygieł             349: 351
  29 Adam           Janicki              - Agnieszka      Koralewska            377: 460
  30 Paula          Szałata              - Zuzanna        Kulesza               277: 329
  31 Kinga          Bilska               - Marcin         Stachowski            248: 394
  32 Maciej         Rosiński             - Urszula        Solarska              243: 357
  33 Tomasz         Banasiak             - Maciej         Pietrasik             238: 416
  34 Albert         Połomski             - Justyna        Czupryńska            298: 271
  35 Krystyna       Drynkowska           - Krystyna       Michałowska           390: 220
  36 Julia          Kujawa               - Karolina       Kurkowska             196: 305
  37 Hanna          Góźdź                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              387: 342
   2 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             336: 326
   3 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              423: 424
   4 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 452: 312
   5 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              393: 274
   6 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Szyszka               497: 320
   7 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               484: 326
   8 Renata         Andracka             - Agnieszka      Krupka                360: 373
   9 Paweł          Morga                - Przemysław     Pawlic                290: 342
  10 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            395: 450
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Świątkowska           349: 297
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 401: 279
  13 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             351: 342
  14 Piotr          Broda                - Agata          Kuć                   380: 341
  15 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Zaryński              282: 360
  16 Michał         Szymkowski           - Ireneusz       Moralewicz            307: 458
  17 Sławomir       Wolski               - Stanisław      Rydzik                406: 428
  18 Marcin         Radwański            - Ewa            Radzikowska           385: 275
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              441: 390
  20 Rafał          Stachowski           - Grażyna        Wesołowska            370: 307
  21 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            317: 387
  22 Dariusz        Kuć                  - Dominika       Worona                413: 331
  23 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Pukniel               363: 377
  24 Agnieszka      Koralewska           - Jerzy          Luter                 340: 323
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            235: 412
  26 Dawid          Mierzchała           - Natalia        Połomska              264: 431
  27 Marcin         Stachowski           - Sylwia         Buks                  382: 275
  28 Michał         Landowski            - Mariola        Osajda-Matczak        300: 376
  29 Maciej         Pietrasik            - Ryszard        Korpalski             315: 400
  30 Paula          Szałata              - Krystyna       Drynkowska            330: 308
  31 Urszula        Solarska             - Albert         Połomski              367: 265
  32 Zbigniew       Rybak                - Adam           Janicki               356: 325
  33 Zuzanna        Kulesza              - Justyna        Czupryńska            374: 140
  34 Karolina       Kurkowska            - Kinga          Bilska                286: 284
  35 Tomasz         Banasiak             - Maciej         Rosiński              319: 283
  36 Hanna          Góźdź                - Julia          Kujawa                259: 125
  37 Krystyna       Michałowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         392: 403
   2 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             379: 295
   3 Dariusz        Kosz                 - Zbigniew       Wietecki              519: 351
   4 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 404: 376
   5 Agnieszka      Krupka               - Justyna        Górka                 301: 366
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              411: 354
   7 Przemysław     Pawlic               - Grzegorz       Kurowski              324: 376
   8 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             436: 374
   9 Jakub          Zaryński             - Bogusław       Szyszka               388: 472
  10 Marta          Ćwiek                - Karol          Wyrębkiewicz          352: 398
  11 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            301: 430
  12 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 370: 434
  13 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             404: 393
  14 Agata          Kuć                  - Renata         Andracka              316: 408
  15 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   432: 445
  16 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Morga                 522: 290
  17 Marcin         Radwański            - Małgorzata     Szczygieł             328: 364
  18 Agnieszka      Koralewska           - Jerzy          Matyasik              303: 370
  19 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               331: 391
  20 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            364: 439
  21 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Sporczyk              367: 395
  22 Grażyna        Wesołowska           - Natalia        Połomska              380: 387
  23 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Wolski                321: 336
  24 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Luter                 353: 306
  25 Michał         Szymkowski           - Marcin         Stachowski            428: 325
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              329: 312
  27 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  333: 348
  28 Dominika       Worona               - Zuzanna        Kulesza               513: 196
  29 Paula          Szałata              - Wojciech       Gołęcki               216: 321
  30 Dawid          Mierzchała           - Maciej         Pietrasik             353: 268
  31 Sylwia         Buks                 - Michał         Landowski             341: 319
  32 Albert         Połomski             - Krystyna       Drynkowska            244: 381
  33 Justyna        Czupryńska           - Tomasz         Banasiak              351: 257
  34 Adam           Janicki              - Karolina       Kurkowska             400: 304
  35 Kinga          Bilska               - Julia          Kujawa                495: 123
  36 Krystyna       Michałowska          - Hanna          Góźdź                 280: 305
  37 Maciej         Rosiński             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.22  31486  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.05  31411  200
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.27  21631  143
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.43  29936  199
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.22  28992  193
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.78  29608  199
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             147.93  27959  189
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.91  28501  194
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.78  28916  197
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.42   7321   50
  12 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.10  28052  192
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             144.82  26502  183
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.49  26153  181
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.39  27145  188
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               144.24  20049  139
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.03  21604  150
  20 Dawid Pikul                    Poznań               143.99  28222  196
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.80  27898  194
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.33   7740   54
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  25 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            142.50   6270   44
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.45  26876  190
  28 Kamil Górka                    Kraków               141.04  27079  192
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              141.01  26651  189
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Bogusław Szyszka               Oława                140.08  25495  182
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Justyna Górka                  Kraków               139.75  25155  180
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               139.22  13504   97
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.36  25275  184
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.03  19321  141
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                136.27  26573  195
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.06  23810  175
  47 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.90  13726  101
  48 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  50 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  51 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.54  26294  194
  52 Karol Waniek                   Wrocław              135.12  12701   94
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.88  25572  191
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  55 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  57 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  59 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  60 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.05  25617  194
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.00  25476  193
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.77  26223  199
  65 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  66 Irena Sołdan                   Sopot                130.90  25787  197
  67 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.88  25652  196
  68 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  69 Janusz Krupiński               Bytom                130.76  14514  111
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.66   8885   68
  71 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.83   4544   35
  78 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  79 Tomasz Łapka                   Opole                129.54   9068   70
  80 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            129.53   4663   36
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  83 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  84 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             129.19   7493   58
  85 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  22150  172
  88 Piotr Domański                 Lublin               128.57   5143   40
  89 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  92 Katarzyna Małek                Mielec               127.84  21222  166
  93 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.61  24246  190
  95 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  97 Dorota Stachowska              Wydartowo I          127.46  24473  192
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           127.15  24539  193
  99 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 100 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
 101 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.65  24823  196
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.12  24467  194
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  25217  200
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 108 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 109 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 110 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24840  198
 112 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.35  23817  190
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 114 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 115 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 117 Krzysztof Gibas                Kraków               124.69  22194  178
 118 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.56   8470   68
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.54  24659  198
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 121 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.26  22989  185
 122 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 123 Robert Głowacki                Łódź                 124.02  10542   85
 124 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.91  23790  192
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 127 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            123.30  23550  191
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.27  22065  179
 130 Artur Koszel                   Warszawa             123.22  10843   88
 131 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 133 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 134 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 135 Leszek Stecuła                 Bytom                121.62   7662   63
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               121.55  11912   98
 137 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 139 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.37  20755  171
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 141 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 143 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.10  24219  200
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.84  23926  198
 146 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 147 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 149 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 150 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.17  23433  195
 151 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 152 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 153 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 154 Paweł Morga                    Warszawa             119.33  13246  111
 155 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 156 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 157 Stanisław Gasik                Warszawa             119.10  10004   84
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             119.02  10474   88
 159 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 161 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 163 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.40  15510  131
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.23  23291  197
 166 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 167 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.10  19604  166
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.08  14878  126
 169 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 172 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.57   5996   51
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 174 Paulina Mech                   Kraków               117.53  19158  163
 175 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 176 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 177 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 178 Kacper Zegadło                 Warszawa             117.17   4218   36
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.14  22139  189
 180 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 181 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.82  19159  164
 182 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.78  22421  192
 183 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 184 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 186 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 187 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 188 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.59  18495  160
 190 Radosław Więch                 Warszawa             115.55  15252  132
 191 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 192 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 193 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 194 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.04   9433   82
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 196 Bogusław Książek               Szczecin             114.71   8718   76
 197 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 198 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 201 Marcin Ceglarek                Kraków               114.24  10510   92
 202 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 204 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 205 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 206 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             113.69  12506  110
 208 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 211 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 212 Renata Andracka                Zwola                113.29  21864  193
 213 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 214 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 215 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.65  21967  195
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.01  22177  198
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 220 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.50   4014   36
 221 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 224 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.71   5314   48
 225 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 226 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 228 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 229 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 230 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 232 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 234 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 235 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 236 Urszula Solarska               Łódź                 109.36  21434  196
 237 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.76  20773  191
 240 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 241 Józef Burzyński                Ełk                  108.48  10197   94
 242 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.11  16865  156
 244 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.90   5287   49
 245 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 246 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 248 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.39  12135  113
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 250 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 251 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 252 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 253 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 254 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.08  19596  183
 255 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 256 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 257 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 258 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.95  20660  195
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.94  13666  129
 261 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 262 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 263 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 264 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 265 Juliusz Czupryniak             Warszawa             104.98   6509   62
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 267 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 268 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 269 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 271 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 272 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 274 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.19  11970  116
 276 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 279 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 281 Anna Arana                     Warszawa             100.65  13890  138
 282 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.88  18689  189
 284 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 285 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.68  10354  106
 288 Dominika Worona                Police                97.33   3504   36
 289 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.46  10514  109
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 293 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 294 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           95.69   3445   36
 295 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 299 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 303 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.41   8134   92
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              87.08  15500  178
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 313 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.89   8913  105
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 317 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 318 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 323 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             75.18   2481   33
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 15-04-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            132.66   3847   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   4 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   7 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  14 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  15 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  19 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  20 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  21 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  22 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  23 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  24 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  37 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  40 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  41 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  42 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  45 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  46 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  47 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  48 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  49 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  50 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  51 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  52 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  53 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  54 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  55 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  56 Jan Lisiewski                  Piasutno              98.71   2369   24
  57 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  58 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  65 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  69 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Justyna Czupryńska             Świnoujście           71.65   1648   23
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  74 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  75 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  76 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  79 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  80 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  85 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  86 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  90 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  91 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  92 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  93 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  94 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  95 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  96 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  99 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 103 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 104 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 105 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 106 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.50   1816   16
 107 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 108 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 109 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 110 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 111 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 112 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 114 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 115 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 116 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 117 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 118 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 119 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 120 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.85   1662   13
 121 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 122 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 123 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 124 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 125 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 126 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 128 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 135 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 136 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             140.00   1680   12
 137 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 138 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.00   1560   12
 143 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 144 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 145 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 147 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 148 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 149 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 150 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 151 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 152 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 156 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 157 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 171 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Jan Pawłowski                  Warszawa             104.17   1250   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz A.                      Białystok            103.58   1243   12
 179 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 180 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 181 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 182 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 185 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 186 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 187 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 188 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 189 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 193 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 194 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 195 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.      96.58   1159   12
 196 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 197 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 198 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 199 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 215 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 216 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 217 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 218 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 219 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 220 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 226 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 227 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 232 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 233 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 234 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 235 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 236 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 237 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 238 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 239 Adam Kędzior                   Lublin                70.83    850   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 245 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 247 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 248 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 249 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 250 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 251 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 252 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 253 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 254 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 255 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 256 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 257 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 261 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 262 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 263 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 264 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 265 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 266 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 267 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 268 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 269 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 270 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 271 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 272 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 273 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 274 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 275 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 276 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 277 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 278 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 279 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 280 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 281 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 282 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 283 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 284 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 285 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 286 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 287 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 288 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 289 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 290 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 291 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 292 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 293 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 294 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 295 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 296 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 297 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 298 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 299 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 300 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 301 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 302 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 303 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 304 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 305 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 306 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 307 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 308 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 309 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 310 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 311 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 312 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 313 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 314 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 315 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 316 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 317 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 318 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 319 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 320 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 321 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 322 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 323 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 324 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 325 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 326 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 327 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 328 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 329 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 330 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 331 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 332 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 333 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 334 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 335 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 336 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 337 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 338 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 339 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 340 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 341 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 342 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 343 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 344 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 345 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 346 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 347 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 348 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 349 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 350 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 351 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 352 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 353 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 355 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 356 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 357 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 358 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 359 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 360 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 361 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 362 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 363 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 364 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 365 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 366 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 367 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 368 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 369 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 370 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 371 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 372 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 373 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 375 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 376 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 377 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 378 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 379 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 380 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 381 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 382 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 383 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 384 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 385 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie