Huta Szklana 9
lutego
Huta Szklana 9 lutego I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O miotłę czarownicy”
pod patronatem Pani Wojewody Województwa Świętokrzyskiego
Biała Podlaska16
lutego
Biała Podlaska 16-17 lutego III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2013
Świnoujście23
lutego
Świnoujście 23-24 lutego I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Grand Prix 2013
Biało w Białej16 - 17 lutego 2013 — III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta MiastaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska, 16 - 17 lutego 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Biało w BiałejMiałem zaszczyt zdawać egzamin właśnie na tym turnieju. Nie staram się tutaj jednak w żaden sposób kokietować czy przypodobać, ale turniej był znakomity. Świetne warunki do gry (każdy gracz miał dużo miejsca przy stole; nowe, wyraźne zestawy), doskonała dyscyplina graczy (nie przypominam sobie turnieju, podczas którego nikt się nie dopisywał ani nie wypisywał, nie licząc jednego zawodnika wszyscy dzielnie walczyli przez wszystkie rundy; bardzo sprawna gra i brak sytuacji spornych :P), dobre warunki noclegowe (wszyscy lubimy turnieje, kiedy nocujemy w jednym miejscu;)). Duże brawa dla organizatorów! Mam nadzieję, że Biała Podlaska na stałe zagości w kalendarzu turniejów PFS.

Przechodząc do meritum: Turniej od samego początku przebiegał pod dyktando Grzesia Kurowskiego, który przegrał tylko jedną grę i praktycznie przez całe rozgrywki utrzymywał przewagę nad innymi graczami. Drugie miejsce zajął aktualny Mistrz Polski — Michał Alabrudziński, który tradycyjnie zadziwiał nas wymyślnymi siódemkami, a na trzecim stopniu podium stanął Paweł Jackowski. Na szczególną uwagę zasługuje wynik Piotra Domańskiego, który pomimo długiej przerwy od zawodów zajął wysokie 4 miejsce. Uwagę należy zwrócić też na nowy, rosnący w siłę ośrodek scrabblowy w Białymstoku, a szczególne słowa uznania należą się Michałowi Waszkiewiczowi (nie mylić z Czuchrajem ;)) oraz Wojciechowi Chodakiewiczowi, którzy zajęli wysokie lokaty.

Wyjątkowym zainteresowaniem cieszył się konkurs wymyślony przez organizatora, Roberta Kuszpita, polegający na ułożeniu w ciągu turnieju jak największej liczby siódemek bez blanków. Niektórzy byli tak zaaferowani notowaniem premii, że zapominali wpisywać właściwego wyniku na protokołach ;). W konkursie tym padł remis, wynik 15 punktów osiągnęli zwycięzca turnieju oraz Piotr Domański. Jako że nagroda była niepodzielna (zestaw do gry w Scrabble Deluxe), w wyniku losowania w kategorii tej zwyciężył Piotr.

Podczas wieczornych, nieoficjalnych rozgrywek odbył się turniej w "Postaw na Milion", w którym zwyciężyła, rzutem na taśmę, drużyna złożona z Maćka Sancewicza i mojej skromnej osoby, zdobywając 425 000 zł, wyprzedzając małżeństwo Górków (400 000 zł). Niestety, ku niezadowoleniu graczy, nagrody wypłacane były w falsyfikatach. Podczas turnieju doszło też do nietypowego wyznania. Stanisław Rydzik, być może pod wpływem dyskursu zapoczątkowanego pojawieniem się w ławach sejmowych Pani Anny Grodzkiej, wyznał, że zamierza zmienić płeć. Być może jego wypowiedź spowodowana była zazdrością wobec osiągnięć koleżanki Ireny Sołdan, która nie po raz pierwszy "zgarnęła" tytuł najlepszej kobiety turnieju, za co jej serdecznie gratuluję (aby uniknąć niesnasek proponowałbym ustosunkować się do tej informacji z przymrużeniem oka ;)). Podsumowując, turniej zasłużył na solidną 6 (tak też turniej oceniła sędzia główny zawodów — Sylwia Buks) i miejmy nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku!
relacja: Miłosz Wrzałek
zdjęcia: Robert Sozoniuk


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekBialskie Centrum Kultury
ul. Warszawska 11
Obrońca tytułuZdzisław Szota
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 16 lutego (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 17 lutego (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdspod dworca PKP autobus linii A oraz H, należy wysiąść na przystanku „Warszawska 1 (os. Piast)"
Wyżywieniesobota – możliwość wykupienia obiadu w cenie 15 zł, zapisy do 13 lutego w formularzu zgłoszeniowym

Obiad 1 — jarzynowa, ziemniaki + kotlet z piersi kurczaka + surówka, kompot
Obiad 2 — jarzynowa, pierogi ruskie, kompot

niedziela – kanapki w trakcie rozgrywek

poza tym kawa, herbata, ciastka, zimne napoje będą dostępne przez cały czas trwania turnieju w ramach poczęstunku
NoclegiHotel Delfin — http://www.hoteldelfin.pl SUPER PROMOCJA — nocleg ze śniadaniem 50 zł na hasło SCRABBLE
Hotel Capitol (2 min. od miejsca gry) — http://www.hotelcapitol.com.pl
Hotel Rota — http://hotelrota.pl/
Hotel Dukat — http://www.petrodom.pl/hotel_dukat.html
Hotel Złota Rybka — http://www.petrodom.pl/hotel_zlota_rybka.html
Tanie noclegi w bursie — 35 zł ze śniadaniem, zgłoszenia u organizatora, ok. 30 miejsc, pokoje 2- lub 3-osobowe
NagrodyI miejsce: 400 zł + puchar + tablet o wartości 900 zł
II miejsce 300 zł + puchar + aparat fotograficzny
III miejsce 200 zł + puchar + mini wieża

Dla najlepszego debiutanta — puchar + nagroda rzeczowa o wartości 100 zł
Dla najlepszej kobiety — nagroda rzeczowa o wartości 500 zł
Dla najlepszego zawodnika z Białej Podlaskiej — nagroda rzeczowa o wartości 100 zł
Dla zwycięzcy pierwszego dnia rozgrywek — nagroda rzeczowa o wartości 100 zł
Dla zwycięzcy konkursu "Bezblankowy Mistrz" — nagroda rzeczowa o wartości 200 zł
Za pozostałe miejsca nagrody rzeczowe
(wartość nagród może wzrosnąć w zależności od pozyskanych środków)
Dodatkowe atrakcje- KONKURS: "BEZBLANKOWY MISTRZ"
Po zakończeniu każdej rundy turniejowej można będzie zgłaszać do sędziego ilość położonych przez siebie w danej partii siódemek, utworzonych bez użycia blanków. Zwycięży osoba, która w ciągu dwóch dni turnieju ułoży najwięcej bezblankowych scrabbli.
- rozlosowanie nagród rzeczowych o wartości 300 zł
OrganizatorzyRobert Kuszpit tel. 508 332 797, mail: mundi2@poczta.fm
SponsorzyBialskie Centrum Kultury
Salon KOMPUTRONIK Biała Podlaska — http://www.komputronik.pl/kontakty/biala_podlaska/ — nagroda rzeczowa za I miejsce
PHU HELIOS — http://www.helios-bp.pl — nagrody rzeczowe za II i III miejsce
Centrum Handlowe SAS Jaworscy — http://www.centrumsas.pl
BIALCON — http://odziez.bialcon.pl/ — nagroda dla najlepszej kobiety
Agencja Celna EURO&MGS — http://euro_mgs_agencjacelna.firmacja.pl
Restauracja SIELSKA — http://sielska.eu
BUDMAR — http://www.pb-budmar.pl
BUDOMEX — http://www.budomex.eu/pl/home
Hotel DELFIN — http://www.hoteldelfin.pl
UNIDOM — http://www.unidom.pl
Cukiernia Kryształka — http://www.akademiamistrza.pl/page.php?page_id=61
Szkoła Językowa Leader School — http://www.bialapodlaska.leaderschool.com.pl/


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               140.93     11.0     5268     2115     1234
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.84      9.0     4979     1869      759
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.98      9.0     4915     1867      697
  4 Piotr           Domański             Ostrołęka              122.09      8.0     4914     1767      588
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.10      8.0     4757     1730       33
  6 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         132.85      8.0     4714     1669      564
  7 Irena           Sołdan               Sopot                  131.16      8.0     4700     1601      330
  8 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              100.00      8.0     4465     1667      -57
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 145.79      7.0     4884     1658      719
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.63      7.0     4771     1649      371
 11 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.57      7.0     4678     1526      416
 12 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         132.27      7.0     4630     1677      317
 13 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              125.00      7.0     4493     1652      163
 14 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    132.95      7.0     4430     1506      -50
 15 Czesław         Grajewski            Choroszcz              121.61      7.0     4424     1599      120
 16 Anna            Krynicka             Warszawa               109.79      7.0     4382     1583       76
 17 Dorota          Ostrowska            Białystok              106.25      7.0     4212     1658     -406
 18 Kamil           Górka                Kraków                 144.12      6.0     4777     1455      553
 19 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.22      6.0     4694     1440      338
 20 Szymon          Płachta              Warszawa               133.53      6.0     4677     1398      396
 21 Ewa             Radzikowska          Gliwice                115.43      6.0     4424     1421     -203
 22 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         116.15      6.0     4403     1520      -67
 23 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         121.49      6.0     4393     1469      -45
 24 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.64      6.0     4346     1489     -231
 25 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               122.58      6.0     4311     1390     -136
 26 Krzysztof       Bonda                Białystok              119.91      6.0     4273     1509     -354
 27 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.44      6.0     4263     1435     -261
 28 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         113.56      6.0     4081     1364      -64
 29 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               129.58      5.5     4142     1209      295
 30 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      5.5     3917     1286      -37
 31 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.00      5.0     4396     1311       -1
 32 Justyna         Górka                Kraków                 141.19      5.0     4313     1478      -96
 33 Bogdan          Kozłowski            Białystok              116.15      5.0     4284     1413     -346
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.11      5.0     4236     1368     -212
 35 Piotr           Broda                Sandomierz             128.35      5.0     4220     1279     -135
 36 Radosław        Więch                Warszawa               117.22      5.0     4158     1344     -248
 37 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               112.40      4.5     4251     1163      211
 38 Paweł           Maciejczuk           Białystok              107.86      4.5     4245     1150      191
 39 Agnieszka       Biegańska            Białystok              106.00      4.5     3942     1142       36
 40 Zofia           Górka                Łęczna                 109.83      3.5     4110     1011      127
 41 Anna            Biegańska            Białystok              117.94      3.5     3976     1080     -239
 42 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3845     1040     -105
 43 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.00      3.5     3591     1034     -465
 44 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.24      2.5     3646      966     -419
 45 Iwona           Mackiewicz           Kodeń                  100.00      0.5     3213      709    -1057


	Michał Alabrudziński 158.84 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Czesław         Grajewski            121.61 +  390: 331  172
    2    10 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  511: 226  150
    3     3 Robert          Kuszpit              132.27 -  354: 490   82
    4     4 Dorota          Ostrowska            106.25 +  439: 258  156
    5     3 Edward          Stefaniak            116.15 +  413: 301  166
    6     3 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 +  359: 336  175
    7     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  393: 426   91
    8     4 Justyna         Górka                141.19 +  423: 362  191
    9     3 Tomasz          Zwoliński            136.63 +  475: 352  187
   10     2 Paweł           Jackowski            143.98 +  412: 383  194
   11     2 Dawid           Pikul                145.79 -  323: 471   96
   12     2 Stanisław       Rydzik               147.10 +  487: 284  197
                                                           --------------------------
                                                                    1857 / 12  154.75


	Stanisław Rydzik 147.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  386: 319  171
    2     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  246: 573   91
    3    13 Piotr           Domański             122.09 -  431: 495   72
    4    19 Tomasz.A        Praga                100.00 +  484: 275  150
    5    10 Dorota          Ostrowska            106.25 +  409: 335  156
    6     8 Justyna         Górka                141.19 -  322: 370   91
    7    12 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  428: 400  176
    8     7 Krzysztof       Bonda                119.91 +  486: 362  170
    9     5 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 +  468: 348  175
   10     3 Tomasz          Zwoliński            136.63 +  408: 398  187
   11     4 Robert          Kuszpit              132.27 +  405: 362  182
   12     2 Michał          Alabrudziński        158.84 -  284: 487  109
                                                           --------------------------
                                                                    1730 / 12  144.17


	Dawid Pikul 145.79 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof       Bonda                119.91 -  363: 386   70
    2    17 Czesław         Grajewski            121.61 +  419: 327  172
    3     7 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  427: 334  158
    4     8 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  482: 293  166
    5     4 Justyna         Górka                141.19 +  488: 286  191
    6     2 Robert          Kuszpit              132.27 +  474: 359  182
    7     2 Piotr           Domański             122.09 -  360: 367   72
    8     2 Paweł           Jackowski            143.98 -  333: 441   94
    9     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  325: 364   91
   10     4 Irena           Sołdan               131.16 +  424: 323  181
   11     2 Michał          Alabrudziński        158.84 +  471: 323  209
   12     3 Piotr           Domański             122.09 -  318: 362   72
                                                           --------------------------
                                                                    1658 / 12  138.17


	Kamil Górka 144.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew        Rybak                118.00 +  416: 347  168
    2     7 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  285: 351   75
    3    17 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  380: 452   77
    4    16 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  423: 220  150
    5    14 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  351: 429   76
    6    13 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  471: 441  173
    7     9 Krzysztof       Bonda                119.91 -  332: 357   70
    8    14 Piotr           Broda                128.35 -  370: 373   78
    9    16 Anna            Biegańska            117.94 +  467: 229  168
   10    14 Radosław        Więch                117.22 +  503: 299  167
   11     8 Edward          Stefaniak            116.15 +  386: 302  166
   12     7 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  393: 424   87
                                                           --------------------------
                                                                    1455 / 12  121.25


	Paweł Jackowski 143.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna            Biegańska            117.94 +  378: 347  168
    2     4 Piotr           Domański             122.09 +  429: 316  172
    3     5 Marianna        Kozłowska            113.44 +  414: 323  163
    4     3 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 +  370: 307  175
    5     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  339: 392   91
    6     4 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 +  497: 378  150
    7     3 Tomasz          Zwoliński            136.63 +  431: 318  187
    8     2 Dawid           Pikul                145.79 +  441: 333  196
    9     2 Robert          Kuszpit              132.27 +  421: 373  182
   10     2 Michał          Alabrudziński        158.84 -  383: 412  109
   11     3 Ryszard         Dębski               132.85 +  502: 281  183
   12     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  310: 438   91
                                                           --------------------------
                                                                    1867 / 12  155.58


	Justyna Górka 141.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław        Więch                117.22 +  350: 305  167
    2     6 Dorota          Ostrowska            106.25 +  422: 279  156
    3     6 Maciej          Sancewicz            132.95 +  400: 304  183
    4     2 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  356: 417   87
    5     4 Dawid           Pikul                145.79 -  286: 488   96
    6     8 Stanisław       Rydzik               147.10 +  370: 322  197
    7     7 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  393: 258  175
    8     4 Michał          Alabrudziński        158.84 -  362: 423  109
    9     6 Ryszard         Dębski               132.85 -  328: 436   83
   10     7 Piotr           Domański             122.09 -  396: 403   72
   11    10 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  313: 397   77
   12    15 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  337: 377   76
                                                           --------------------------
                                                                    1478 / 12  123.17


	Grzegorz Kurowski 140.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Edward          Stefaniak            116.15 +  478: 372  166
    2     1 Stanisław       Rydzik               147.10 +  573: 246  197
    3     1 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  470: 367  175
    4     1 Robert          Kuszpit              132.27 +  410: 303  182
    5     1 Paweł           Jackowski            143.98 +  392: 339  194
    6     1 Tomasz          Zwoliński            136.63 +  439: 334  187
    7     1 Michał          Alabrudziński        158.84 +  426: 393  209
    8     1 Piotr           Domański             122.09 +  479: 343  172
    9     1 Dawid           Pikul                145.79 +  364: 325  196
   10     1 Ryszard         Dębski               132.85 -  371: 402   83
   11     1 Anna            Krynicka             109.79 +  428: 300  160
   12     1 Paweł           Jackowski            143.98 +  438: 310  194
                                                           --------------------------
                                                                    2115 / 12  176.25


	Tomasz Zwoliński 136.63 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  389: 286  166
    2    11 Tomasz.A        Praga                100.00 +  527: 240  150
    3     2 Anna            Krynicka             109.79 +  462: 264  160
    4     2 Justyna         Górka                141.19 +  417: 356  191
    5     2 Piotr           Domański             122.09 +  449: 390  172
    6     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  334: 439   91
    7     3 Paweł           Jackowski            143.98 -  318: 431   94
    8     3 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 +  349: 315  175
    9     3 Michał          Alabrudziński        158.84 -  352: 475  119
   10     3 Stanisław       Rydzik               147.10 -  398: 408   97
   11     6 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  352: 403   50
   12     7 Kamil           Górka                144.12 +  424: 393  194
                                                           --------------------------
                                                                    1649 / 12  137.42


	Szymon Płachta 133.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa             Radzikowska          115.43 -  368: 461   65
    2    16 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  369: 323  162
    3    14 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  347: 350   50
    4    15 Radosław        Więch                117.22 +  476: 278  167
    5     9 Anna            Biegańska            117.94 +  424: 281  168
    6     6 Edward          Stefaniak            116.15 -  331: 418   66
    7    10 Dorota          Ostrowska            106.25 -  332: 404   56
    8    15 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  439: 377  166
    9    10 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  429: 284  176
   10     8 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  255: 379   71
   11    12 Maciej          Sancewicz            132.95 -  422: 438   83
   12    13 Zbigniew        Rybak                118.00 +  485: 288  168
                                                           --------------------------
                                                                    1398 / 12  116.50


	Maciej Sancewicz 132.95 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek           Charytoniuk          113.56 +  437: 389  164
    2     3 Krzysztof       Sporczyk             125.11 -  361: 385   75
    3     6 Justyna         Górka                141.19 -  304: 400   91
    4    14 Czesław         Grajewski            121.61 -  394: 462   72
    5    17 Sylwia          Kozłowska            100.00 -  334: 363   50
    6    20 Zofia           Górka                109.83 +  406: 390  160
    7    17 Radosław        Więch                117.22 -  278: 414   67
    8    20 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  323: 289  150
    9    19 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  354: 265  150
   10    13 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  429: 356  177
   11    12 Szymon          Płachta              133.53 +  438: 422  184
   12     9 Edward          Stefaniak            116.15 +  372: 345  166
                                                           --------------------------
                                                                    1506 / 12  125.50


	Ryszard Dębski 132.85 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marianna        Kozłowska            113.44 -  284: 339   63
    2    21 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  419: 314  156
    3    16 Tomasz.A        Praga                100.00 +  370: 305  150
    4     7 Ewa             Radzikowska          115.43 +  565: 251  165
    5     5 Robert          Kuszpit              132.27 -  297: 355   82
    6    10 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  510: 268  176
    7     4 Anna            Krynicka             109.79 -  310: 333   60
    8     5 Edward          Stefaniak            116.15 +  397: 394  166
    9     6 Justyna         Górka                141.19 +  436: 328  191
   10     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 +  402: 371  191
   11     3 Paweł           Jackowski            143.98 -  281: 502   94
   12     5 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 +  443: 390  175
                                                           --------------------------
                                                                    1669 / 12  139.08


	Robert Kuszpit 132.27 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  346: 334  162
    2     8 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 +  381: 362  177
    3     3 Michał          Alabrudziński        158.84 +  490: 354  209
    4     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  303: 410   91
    5     5 Ryszard         Dębski               132.85 +  355: 297  183
    6     2 Dawid           Pikul                145.79 -  359: 474   96
    7     5 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  377: 332  171
    8     6 Anna            Krynicka             109.79 +  387: 309  160
    9     2 Paweł           Jackowski            143.98 -  373: 421   94
   10     5 Dorota          Ostrowska            106.25 +  560: 205  156
   11     4 Stanisław       Rydzik               147.10 -  362: 405   97
   12     4 Irena           Sołdan               131.16 -  337: 410   81
                                                           --------------------------
                                                                    1677 / 12  139.75


	Irena Sołdan 131.16 Sopot

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zofia           Górka                109.83 +  423: 343  160
    2     5 Anna            Krynicka             109.79 -  340: 381   60
    3     8 Dorota          Ostrowska            106.25 -  353: 432   56
    4    13 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  431: 248  158
    5    11 Marianna        Kozłowska            113.44 -  302: 378   63
    6    14 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  400: 344  166
    7    14 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  392: 344  162
    8     9 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 +  477: 417  150
    9     7 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 +  406: 337  177
   10     4 Dawid           Pikul                145.79 -  323: 424   96
   11     7 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  443: 385  171
   12     4 Robert          Kuszpit              132.27 +  410: 337  182
                                                           --------------------------
                                                                    1601 / 12  133.42


	Patrycja Śliwińska 129.58 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna            Krynicka             109.79 -  345: 365   60
    2    20 Bogdan          Kozłowski            116.15 -  325: 361   66
    3    22 Agnieszka       Biegańska            106.00 -  295: 420   56
    4    22 Piotr           Broda                128.35 -  332: 338   78
    5    23 PAUZA
    6    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  433: 258  150
    7    19 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  333: 312  173
    8    18 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  414: 346  158
    9    15 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  350: 292  175
   10    10 Edward          Stefaniak            116.15 -  328: 392   66
   11    14 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  370: 324  150
   12    12 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  317: 439   77
                                                           --------------------------
                                                                    1209 / 11  109.91


	Piotr Broda 128.35 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł           Maciejczuk           107.86 -  379: 389   58
    2    13 Maciej          Dąbrowski            100.00 -  298: 348   50
    3    21 Czesław         Grajewski            121.61 -  323: 337   72
    4    22 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  338: 332  180
    5    19 Zofia           Górka                109.83 +  405: 265  160
    6    16 Sylwia          Kozłowska            100.00 -  297: 404   50
    7    20 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  363: 297  150
    8    14 Kamil           Górka                144.12 +  373: 370  194
    9    12 Ewa             Radzikowska          115.43 -  305: 428   65
   10    17 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  385: 372  166
   11    11 Marek           Charytoniuk          113.56 -  396: 405   64
   12    17 Krzysztof       Bonda                119.91 -  358: 408   70
                                                           --------------------------
                                                                    1279 / 12  106.58


	Mariusz Sylwestrzuk 127.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota          Ostrowska            106.25 -  376: 418   56
    2    14 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  359: 363   76
    3    17 Kamil           Górka                144.12 +  452: 380  194
    4    12 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  436: 320  150
    5     8 Czesław         Grajewski            121.61 -  291: 383   72
    6    12 Krzysztof       Sporczyk             125.11 -  380: 392   75
    7    15 Bogdan          Kozłowski            116.15 -  396: 410   66
    8    19 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  396: 288  156
    9    14 Krzysztof       Bonda                119.91 +  433: 338  170
   10    13 Maciej          Sancewicz            132.95 -  356: 429   83
   11    15 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  380: 318  162
   12    12 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  439: 317  180
                                                           --------------------------
                                                                    1440 / 12  120.00


	Mariola Osajda-Matczak 126.57 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  393: 344  156
    2     8 Robert          Kuszpit              132.27 -  362: 381   82
    3    10 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  394: 304  150
    4    10 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  391: 397   50
    5    13 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  433: 306  173
    6     7 Czesław         Grajewski            121.61 -  321: 452   72
    7    11 Marianna        Kozłowska            113.44 -  365: 386   63
    8    12 Anna            Biegańska            117.94 +  493: 340  168
    9     7 Irena           Sołdan               131.16 -  337: 406   81
   10    15 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  413: 367  176
   11    10 Justyna         Górka                141.19 +  397: 313  191
   12     8 Marek           Charytoniuk          113.56 +  379: 266  164
                                                           --------------------------
                                                                    1526 / 12  127.17


	Marek Dudkiewicz 125.64 Milanówek 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 -  336: 393   50
    2    14 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  363: 359  177
    3    18 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  377: 251  150
    4     6 Piotr           Domański             122.09 -  266: 498   72
    5    14 Kamil           Górka                144.12 +  429: 351  194
    6    10 Ryszard         Dębski               132.85 -  268: 510   83
    7    12 Stanisław       Rydzik               147.10 -  400: 428   97
    8    13 Marek           Charytoniuk          113.56 +  374: 361  164
    9    10 Szymon          Płachta              133.53 -  284: 429   84
   10    15 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  367: 413   77
   11    21 Tomasz.A        Praga                100.00 +  505: 247  150
   12    15 Justyna         Górka                141.19 +  377: 337  191
                                                           --------------------------
                                                                    1489 / 12  124.08


	Krzysztof Sporczyk 125.11 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 +  379: 264  150
    2     3 Maciej          Sancewicz            132.95 +  385: 361  183
    3     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  367: 470   91
    4    11 Marianna        Kozłowska            113.44 +  453: 403  163
    5     6 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  314: 447   75
    6    12 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  392: 380  177
    7     7 Justyna         Górka                141.19 -  258: 393   91
    8    10 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  296: 377   71
    9    15 Patrycja        Śliwińska            129.58 -  292: 350   80
   10    12 Marek           Charytoniuk          113.56 -  331: 338   64
   11    20 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  421: 280  150
   12    16 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  348: 385   73
                                                           --------------------------
                                                                    1368 / 12  114.00


	Michał.Piotr Waszkiewicz 125.00 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  349: 343  150
    2     7 Kamil           Górka                144.12 +  351: 285  194
    3     4 Krzysztof       Bonda                119.91 +  398: 390  170
    4     3 Paweł           Jackowski            143.98 -  307: 370   94
    5     6 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  447: 314  175
    6     3 Michał          Alabrudziński        158.84 -  336: 359  109
    7     6 Czesław         Grajewski            121.61 +  392: 364  172
    8     3 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  315: 349   87
    9     5 Stanisław       Rydzik               147.10 -  348: 468   97
   10     9 Ewa             Radzikowska          115.43 +  462: 367  165
   11     9 Dorota          Ostrowska            106.25 +  398: 278  156
   12     5 Ryszard         Dębski               132.85 -  390: 443   83
                                                           --------------------------
                                                                    1652 / 12  137.67


	Monika Gawron-Cieślik 122.58 Szczecin 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia          Kozłowska            100.00 -  336: 337   50
    2    15 Edward          Stefaniak            116.15 -  334: 358   66
    3    19 Zbigniew        Rybak                118.00 +  373: 306  168
    4    21 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  316: 257  150
    5    13 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  306: 433   77
    6    13 Kamil           Górka                144.12 -  441: 471   94
    7    19 Patrycja        Śliwińska            129.58 -  312: 333   80
    8    21 Tomasz.A        Praga                100.00 +  367: 364  150
    9    17 Marek           Charytoniuk          113.56 -  348: 525   64
   10    20 Zofia           Górka                109.83 +  406: 382  160
   11    18 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  387: 333  156
   12    16 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  385: 348  175
                                                           --------------------------
                                                                    1390 / 12  115.83


	Piotr Domański 122.09 Ostrołęka 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  424: 228  150
    2     4 Paweł           Jackowski            143.98 -  316: 429   94
    3    13 Stanisław       Rydzik               147.10 +  495: 431  197
    4     6 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  498: 266  176
    5     2 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  390: 449   87
    6     5 Krzysztof       Bonda                119.91 +  420: 301  170
    7     2 Dawid           Pikul                145.79 +  367: 360  196
    8     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  343: 479   91
    9     4 Dorota          Ostrowska            106.25 -  341: 343   56
   10     7 Justyna         Górka                141.19 +  403: 396  191
   11     5 Marianna        Kozłowska            113.44 +  555: 326  163
   12     3 Dawid           Pikul                145.79 +  362: 318  196
                                                           --------------------------
                                                                    1767 / 12  147.25


	Czesław Grajewski 121.61 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał          Alabrudziński        158.84 -  331: 390  109
    2    17 Dawid           Pikul                145.79 -  327: 419   96
    3    21 Piotr           Broda                128.35 +  337: 323  178
    4    14 Maciej          Sancewicz            132.95 +  462: 394  183
    5     8 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  383: 291  177
    6     7 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 +  452: 321  177
    7     6 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  364: 392   75
    8     8 Dorota          Ostrowska            106.25 -  315: 398   56
    9    11 Sylwia          Kozłowska            100.00 -  298: 360   50
   10    16 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  396: 341  162
   11    13 Ewa             Radzikowska          115.43 +  363: 311  165
   12    10 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  396: 364  171
                                                           --------------------------
                                                                    1599 / 12  133.25


	Grzegorz Kulgawczuk 121.49 Biała Podlaska 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław       Rydzik               147.10 -  319: 386   97
    2    11 Zbigniew        Rybak                118.00 +  434: 365  168
    3    11 Radosław        Więch                117.22 +  355: 337  167
    4     5 Krzysztof       Bonda                119.91 +  467: 292  170
    5     7 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  347: 418   50
    6    11 Marianna        Kozłowska            113.44 +  373: 353  163
    7     5 Robert          Kuszpit              132.27 -  332: 377   82
    8    10 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  377: 296  175
    9     9 Anna            Krynicka             109.79 -  261: 520   60
   10     8 Szymon          Płachta              133.53 +  379: 255  184
   11     7 Irena           Sołdan               131.16 -  385: 443   81
   12    10 Czesław         Grajewski            121.61 -  364: 396   72
                                                           --------------------------
                                                                    1469 / 12  122.42


	Krzysztof Bonda 119.91 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid           Pikul                145.79 +  386: 363  196
    2     2 Ewa             Radzikowska          115.43 +  475: 296  165
    3     4 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  390: 398   75
    4     5 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  292: 467   71
    5    12 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  309: 284  156
    6     5 Piotr           Domański             122.09 -  301: 420   72
    7     9 Kamil           Górka                144.12 +  357: 332  194
    8     7 Stanisław       Rydzik               147.10 -  362: 486   97
    9    14 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  338: 433   77
   10    18 Zbigniew        Rybak                118.00 -  291: 451   68
   11    19 Zofia           Górka                109.83 +  364: 339  160
   12    17 Piotr           Broda                128.35 +  408: 358  178
                                                           --------------------------
                                                                    1509 / 12  125.75


	Zbigniew Rybak 118.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil           Górka                144.12 -  347: 416   94
    2    18 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  365: 434   71
    3    19 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  306: 373   73
    4    20 Anna            Biegańska            117.94 -  360: 389   68
    5    22 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  458: 287  150
    6    19 Radosław        Więch                117.22 +  421: 292  167
    7    16 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  390: 298  156
    8    16 Szymon          Dąbrowski            112.40 -  337: 338   62
    9    18 Bogdan          Kozłowski            116.15 -  316: 490   66
   10    18 Krzysztof       Bonda                119.91 +  451: 291  170
   11    16 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  357: 304  150
   12    13 Szymon          Płachta              133.53 -  288: 485   84
                                                           --------------------------
                                                                    1311 / 12  109.25


	Anna Biegańska 117.94 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł           Jackowski            143.98 -  347: 378   94
    2    19 Radosław        Więch                117.22 -  337: 343   67
    3    20 Zofia           Górka                109.83 +  365: 286  160
    4    20 Zbigniew        Rybak                118.00 +  389: 360  168
    5     9 Szymon          Płachta              133.53 -  281: 424   84
    6    18 Szymon          Dąbrowski            112.40 -  388: 421   62
    7    18 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  343: 304  150
    8    12 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  340: 493   77
    9    16 Kamil           Górka                144.12 -  229: 467   94
   10    23 PAUZA
   11    17 Bogdan          Kozłowski            116.15 -  341: 342   66
   12    19 Paweł           Maciejczuk           107.86 -  316: 397   58
                                                           --------------------------
                                                                    1080 / 11  98.18


	Radosław Więch 117.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna         Górka                141.19 -  305: 350   91
    2    19 Anna            Biegańska            117.94 +  343: 337  168
    3    11 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  337: 355   71
    4    15 Szymon          Płachta              133.53 -  278: 476   84
    5    21 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  404: 271  150
    6    19 Zbigniew        Rybak                118.00 -  292: 421   68
    7    17 Maciej          Sancewicz            132.95 +  414: 278  183
    8    17 Ewa             Radzikowska          115.43 -  364: 365   65
    9    20 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  397: 371  158
   10    14 Kamil           Górka                144.12 -  299: 503   94
   11    22 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  381: 297  150
   12    18 Szymon          Dąbrowski            112.40 -  344: 382   62
                                                           --------------------------
                                                                    1344 / 12  112.00


	Bogdan Kozłowski 116.15 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  286: 389   87
    2    20 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  361: 325  180
    3    12 Marek           Charytoniuk          113.56 +  379: 319  164
    4     8 Dawid           Pikul                145.79 -  293: 482   96
    5    16 Ewa             Radzikowska          115.43 -  327: 477   65
    6    14 Irena           Sołdan               131.16 -  344: 400   81
    7    15 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  410: 396  177
    8    15 Szymon          Płachta              133.53 -  377: 439   84
    9    18 Zbigniew        Rybak                118.00 +  490: 316  168
   10    17 Piotr           Broda                128.35 -  372: 385   78
   11    17 Anna            Biegańska            117.94 +  342: 341  168
   12    14 Ewa             Radzikowska          115.43 -  303: 361   65
                                                           --------------------------
                                                                    1413 / 12  117.75


	Edward Stefaniak 116.15 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  372: 478   91
    2    15 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  358: 334  173
    3    15 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  464: 352  150
    4     9 Anna            Krynicka             109.79 +  346: 330  160
    5     3 Michał          Alabrudziński        158.84 -  301: 413  109
    6     6 Szymon          Płachta              133.53 +  418: 331  184
    7     8 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 +  371: 322  150
    8     5 Ryszard         Dębski               132.85 -  394: 397   83
    9     8 Marianna        Kozłowska            113.44 -  340: 427   63
   10    10 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  392: 328  180
   11     8 Kamil           Górka                144.12 -  302: 386   94
   12     9 Maciej          Sancewicz            132.95 -  345: 372   83
                                                           --------------------------
                                                                    1520 / 12  126.67


	Ewa Radzikowska 115.43 Gliwice 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon          Płachta              133.53 +  461: 368  184
    2     2 Krzysztof       Bonda                119.91 -  296: 475   70
    3     9 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  469: 351  150
    4     7 Ryszard         Dębski               132.85 -  251: 565   83
    5    16 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  477: 327  166
    6     9 Anna            Krynicka             109.79 -  297: 391   60
    7    13 Sylwia          Kozłowska            100.00 -  341: 353   50
    8    17 Radosław        Więch                117.22 +  365: 364  167
    9    12 Piotr           Broda                128.35 +  428: 305  178
   10     9 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  367: 462   75
   11    13 Czesław         Grajewski            121.61 -  311: 363   72
   12    14 Bogdan          Kozłowski            116.15 +  361: 303  166
                                                           --------------------------
                                                                    1421 / 12  118.42


	Maaek Charytoniuk 113.56 Biała Podlaska 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej          Sancewicz            132.95 -  389: 437   83
    2    12 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  356: 310  158
    3    12 Bogdan          Kozłowski            116.15 -  319: 379   66
    4    18 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  417: 400  162
    5    15 Anna            Krynicka             109.79 -  316: 467   60
    6    15 Agnieszka       Biegańska            106.00 +  389: 324  156
    8    13 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  361: 374   76
    9    17 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  525: 348  173
   10    12 Krzysztof       Sporczyk             125.11 +  338: 331  175
   11    11 Piotr           Broda                128.35 +  405: 396  178
   12     8 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  266: 379   77
                                                           --------------------------
                                                                    1364 / 11  124.00


	Marianna Kozłowska 113.44 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard         Dębski               132.85 +  339: 284  183
    2     9 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  319: 272  150
    3     5 Paweł           Jackowski            143.98 -  323: 414   94
    4    11 Krzysztof       Sporczyk             125.11 -  403: 453   75
    5    11 Irena           Sołdan               131.16 +  378: 302  181
    6    11 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 -  353: 373   71
    7    11 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 +  386: 365  177
    8    11 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  350: 311  150
    9     8 Edward          Stefaniak            116.15 +  427: 340  166
   10     6 Anna            Krynicka             109.79 -  398: 412   60
   11     5 Piotr           Domański             122.09 -  326: 555   72
   12    11 Dorota          Ostrowska            106.25 -  261: 443   56
                                                           --------------------------
                                                                    1435 / 12  119.58


	Szymon Dąbrowski 112.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert          Kuszpit              132.27 -  334: 346   82
    2    16 Szymon          Płachta              133.53 -  323: 369   84
    3    23 PAUZA
    4    18 Marek           Charytoniuk          113.56 -  400: 417   64
    5    18 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  353: 272  150
    6    18 Anna            Biegańska            117.94 +  421: 388  168
    7    14 Irena           Sołdan               131.16 -  344: 392   81
    8    16 Zbigniew        Rybak                118.00 +  338: 337  168
    9    13 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  397: 399   50
   10    16 Czesław         Grajewski            121.61 -  341: 396   72
   11    15 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  318: 380   77
   12    18 Radosław        Więch                117.22 +  382: 344  167
                                                           --------------------------
                                                                    1163 / 11  105.73


	Zofia Górka 109.83 Łęczna 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena           Sołdan               131.16 -  343: 423   81
    2    22 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  321: 332   50
    3    20 Anna            Biegańska            117.94 -  286: 365   68
    4    23 PAUZA
    5    19 Piotr           Broda                128.35 -  265: 405   78
    6    20 Maciej          Sancewicz            132.95 -  390: 406   83
    7    21 Paweł           Maciejczuk           107.86 -  254: 471   58
    8    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  454: 255  150
    9    21 Tomasz.A        Praga                100.00 +  383: 252  150
   10    20 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  382: 406   73
   11    19 Krzysztof       Bonda                119.91 -  339: 364   70
   12    21 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  393: 304  150
                                                           --------------------------
                                                                    1011 / 11  91.91


	Anna Krynicka 109.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  365: 345  180
    2     5 Irena           Sołdan               131.16 +  381: 340  181
    3     2 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  264: 462   87
    4     9 Edward          Stefaniak            116.15 -  330: 346   66
    5    15 Marek           Charytoniuk          113.56 +  467: 316  164
    6     9 Ewa             Radzikowska          115.43 +  391: 297  165
    7     4 Ryszard         Dębski               132.85 +  333: 310  183
    8     6 Robert          Kuszpit              132.27 -  309: 387   82
    9     9 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  520: 261  171
   10     6 Marianna        Kozłowska            113.44 +  412: 398  163
   11     1 Grzegorz        Kurowski             140.93 -  300: 428   91
   12     6 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  310: 416   50
                                                           --------------------------
                                                                    1583 / 12  131.92


	Paweł Maciejczuk 107.86 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr           Broda                128.35 +  389: 379  178
    2    12 Marek           Charytoniuk          113.56 -  310: 356   64
    3     7 Dawid           Pikul                145.79 -  334: 427   96
    4    13 Irena           Sołdan               131.16 -  248: 431   81
    5    20 Tomasz.A        Praga                100.00 +  308: 279  150
    6    17 Dorota          Ostrowska            106.25 -  412: 419   56
    7    21 Zofia           Górka                109.83 +  471: 254  160
    8    18 Patrycja        Śliwińska            129.58 -  346: 414   80
    9    20 Radosław        Więch                117.22 -  371: 397   67
   10    19 Maciej          Dąbrowski            100.00 -  359: 382   50
   11    23 PAUZA
   12    19 Anna            Biegańska            117.94 +  397: 316  168
                                                           --------------------------
                                                                    1150 / 11  104.55


	Dorota Ostrowska 106.25 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 +  418: 376  177
    2     6 Justyna         Górka                141.19 -  279: 422   91
    3     8 Irena           Sołdan               131.16 +  432: 353  181
    4     4 Michał          Alabrudziński        158.84 -  258: 439  109
    5    10 Stanisław       Rydzik               147.10 -  335: 409   97
    6    17 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  419: 412  158
    7    10 Szymon          Płachta              133.53 +  404: 332  184
    8     8 Czesław         Grajewski            121.61 +  398: 315  172
    9     4 Piotr           Domański             122.09 +  343: 341  172
   10     5 Robert          Kuszpit              132.27 -  205: 560   82
   11     9 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  278: 398   75
   12    11 Marianna        Kozłowska            113.44 +  443: 261  163
                                                           --------------------------
                                                                    1661 / 12  138.42


	Agnieszka Biegańska 106.00 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  344: 393   77
    2    21 Ryszard         Dębski               132.85 -  314: 419   83
    3    22 Patrycja        Śliwińska            129.58 +  420: 295  180
    4    17 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  284: 254  150
    5    12 Krzysztof       Bonda                119.91 -  284: 309   70
    6    15 Marek           Charytoniuk          113.56 -  324: 389   64
    7    16 Zbigniew        Rybak                118.00 -  298: 390   68
    8    19 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  288: 396   77
    9    23 PAUZA
   10    21 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  337: 329  150
   11    18 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  333: 387   73
   12    20 Maciej          Dąbrowski            100.00 +  416: 345  150
                                                           --------------------------
                                                                    1142 / 11  103.82


	Maciej Sylwestrzuk 100.24 Gródek 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek           Dudkiewicz           125.64 +  393: 336  176
    2     9 Marianna        Kozłowska            113.44 -  272: 319   63
    3    10 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 -  304: 394   77
    4    16 Kamil           Górka                144.12 -  220: 423   94
    5    22 Zbigniew        Rybak                118.00 -  287: 458   68
    6    23 PAUZA
    7    20 Piotr           Broda                128.35 -  297: 363   78
    8    20 Maciej          Sancewicz            132.95 -  289: 323   83
    9    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  390: 276  150
   10    22 Tomasz.A        Praga                100.00 -  293: 399   50
   11    22 Radosław        Więch                117.22 -  297: 381   67
   12    21 Zofia           Górka                109.83 -  304: 393   60
                                                           --------------------------
                                                                     966 / 11  87.82


	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 +  337: 336  173
    2    10 Michał          Alabrudziński        158.84 -  226: 511  109
    3    15 Edward          Stefaniak            116.15 -  352: 464   66
    4    17 Agnieszka       Biegańska            106.00 -  254: 284   56
    5    17 Maciej          Sancewicz            132.95 +  363: 334  183
    6    16 Piotr           Broda                128.35 +  404: 297  178
    7    13 Ewa             Radzikowska          115.43 +  353: 341  165
    8    11 Marianna        Kozłowska            113.44 -  311: 350   63
    9    11 Czesław         Grajewski            121.61 +  360: 298  172
   10    11 Wojciech        Chodakiewicz         100.00 -  333: 369   50
   11    14 Patrycja        Śliwińska            129.58 -  324: 370   80
   12    23 PAUZA
                                                           --------------------------
                                                                    1295 / 11  117.73


	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał.Piotr    Waszkiewicz          125.00 -  343: 349   75
    2    13 Piotr           Broda                128.35 +  348: 298  178
    3     9 Ewa             Radzikowska          115.43 -  351: 469   65
    4    12 Mariusz         Sylwestrzuk          127.22 -  320: 436   77
    5    18 Szymon          Dąbrowski            112.40 -  272: 353   62
    6    21 Tomasz.A        Praga                100.00 +  311: 216  150
    7    18 Anna            Biegańska            117.94 -  304: 343   68
    8    23 PAUZA
    9    19 Maciej          Sancewicz            132.95 -  265: 354   83
   10    19 Paweł           Maciejczuk           107.86 +  382: 359  158
   11    16 Zbigniew        Rybak                118.00 -  304: 357   68
   12    20 Agnieszka       Biegańska            106.00 -  345: 416   56
                                                           --------------------------
                                                                    1040 / 11  94.55


	Iwona Mackiewicz 100.00 Kodeń 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr           Domański             122.09 -  228: 424   72
    2    23 PAUZA
    3    18 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  251: 377   76
    4    21 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  257: 316   73
    5    21 Radosław        Więch                117.22 -  271: 404   67
    6    22 Patrycja        Śliwińska            129.58 -  258: 433   80
    7    22 Tomasz.A        Praga                100.00 -  248: 330   50
    8    22 Zofia           Górka                109.83 -  255: 454   60
    9    22 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 -  276: 390   50
   10    21 Agnieszka       Biegańska            106.00 -  329: 337   56
   11    20 Krzysztof       Sporczyk             125.11 -  280: 421   75
   12    22 Tomasz.A        Praga                100.00 -  260: 384   50
                                                           --------------------------
                                                                     709 / 11  64.45


	Wojciech Chodakiewicz 100.00 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof       Sporczyk             125.11 -  264: 379   75
    2    22 Zofia           Górka                109.83 +  332: 321  160
    3    14 Szymon          Płachta              133.53 +  350: 347  184
    4    10 Mariola         Osajda-Matczak       126.57 +  397: 391  177
    5     7 Grzegorz        Kulgawczuk           121.49 +  418: 347  171
    6     4 Paweł           Jackowski            143.98 -  378: 497   94
    7     8 Edward          Stefaniak            116.15 -  322: 371   66
    8     9 Irena           Sołdan               131.16 -  417: 477   81
    9    13 Szymon          Dąbrowski            112.40 +  399: 397  162
   10    11 Sylwia          Kozłowska            100.00 +  369: 333  150
   11     6 Tomasz          Zwoliński            136.63 +  403: 352  187
   12     6 Anna            Krynicka             109.79 +  416: 310  160
                                                           --------------------------
                                                                    1667 / 12  138.92


	Tomasz.A Praga 100.00 Białystok 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Tomasz          Zwoliński            136.63 -  240: 527   87
    3    16 Ryszard         Dębski               132.85 -  305: 370   83
    4    19 Stanisław       Rydzik               147.10 -  275: 484   97
    5    20 Paweł           Maciejczuk           107.86 -  279: 308   58
    6    21 Maciej          Dąbrowski            100.00 -  216: 311   50
    7    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  330: 248  150
    8    21 Monika          Gawron-Cieślik       122.58 -  364: 367   73
    9    21 Zofia           Górka                109.83 -  252: 383   60
   10    22 Maciej          Sylwestrzuk          100.24 +  399: 293  150
   11    21 Marek           Dudkiewicz           125.64 -  247: 505   76
   12    22 Iwona           Mackiewicz           100.00 +  384: 260  150
                                                           --------------------------
                                                                    1034 / 11  94.00 
Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             390: 331
   2 Grzegorz       Kulgawczuk           - Stanisław      Rydzik                319: 386
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Bonda                 363: 386
   4 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Górka                 347: 416
   5 Paweł          Jackowski            - Anna           Biegańska             378: 347
   6 Radosław       Więch                - Justyna        Górka                 305: 350
   7 Grzegorz       Kurowski             - Edward         Stefaniak             478: 372
   8 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Zwoliński             286: 389
   9 Szymon         Płachta              - Ewa            Radzikowska           368: 461
  10 Marek          Charytoniuk          - Maciej         Sancewicz             389: 437
  11 Ryszard        Dębski               - Marianna       Kozłowska             284: 339
  12 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Kuszpit               334: 346
  13 Irena          Sołdan               - Zofia          Górka                 423: 343
  14 Anna           Krynicka             - Patrycja       Śliwińska             365: 345
  15 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            379: 389
  16 Dorota         Ostrowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 376
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Biegańska             393: 344
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            393: 336
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Chodakiewicz          379: 264
  20 Maciej         Dąbrowski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           343: 349
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Sylwia         Kozłowska             336: 337
  22 Iwona          Mackiewicz           - Piotr          Domański              228: 424
  23 Tomasz A.      Praga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              246: 573
   2 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Bonda                 296: 475
   3 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              361: 385
   4 Piotr          Domański             - Paweł          Jackowski             316: 429
   5 Anna           Krynicka             - Irena          Sołdan                381: 340
   6 Justyna        Górka                - Dorota         Ostrowska             422: 279
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Kamil          Górka                 351: 285
   8 Robert         Kuszpit              - Mariola        Osajda-Matczak        381: 362
   9 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           319: 272
  10 Sylwia         Kozłowska            - Michał         Alabrudziński         226: 511
  11 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz A.      Praga                 527: 240
  12 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Charytoniuk           310: 356
  13 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             298: 348
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            359: 363
  15 Edward         Stefaniak            - Monika         Gawron-Cieślik        358: 334
  16 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               323: 369
  17 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 327: 419
  18 Grzegorz       Kulgawczuk           - Zbigniew       Rybak                 434: 365
  19 Anna           Biegańska            - Radosław       Więch                 337: 343
  20 Patrycja       Śliwińska            - Bogdan         Kozłowski             325: 361
  21 Agnieszka      Biegańska            - Ryszard        Dębski                314: 419
  22 Wojciech       Chodakiewicz         - Zofia          Górka                 332: 321
  23 Iwona          Mackiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              470: 367
   2 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Krynicka              462: 264
   3 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         490: 354
   4 Krzysztof      Bonda                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           390: 398
   5 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Jackowski             323: 414
   6 Maciej         Sancewicz            - Justyna        Górka                 304: 400
   7 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Pikul                 334: 427
   8 Dorota         Ostrowska            - Irena          Sołdan                432: 353
   9 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Dąbrowski             469: 351
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           394: 304
  11 Radosław       Więch                - Grzegorz       Kulgawczuk            337: 355
  12 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Charytoniuk           379: 319
  13 Piotr          Domański             - Stanisław      Rydzik                495: 431
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Szymon         Płachta               350: 347
  15 Sylwia         Kozłowska            - Edward         Stefaniak             352: 464
  16 Tomasz A.      Praga                - Ryszard        Dębski                305: 370
  17 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           380: 452
  18 Marek          Dudkiewicz           - Iwona          Mackiewicz            377: 251
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Zbigniew       Rybak                 373: 306
  20 Zofia          Górka                - Anna           Biegańska             286: 365
  21 Czesław        Grajewski            - Piotr          Broda                 337: 323
  22 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Biegańska             295: 420
  23 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Kurowski              303: 410
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             356: 417
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paweł          Jackowski             307: 370
   4 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Ostrowska             439: 258
   5 Krzysztof      Bonda                - Grzegorz       Kulgawczuk            292: 467
   6 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Domański              266: 498
   7 Ryszard        Dębski               - Ewa            Radzikowska           565: 251
   8 Dawid          Pikul                - Bogdan         Kozłowski             482: 293
   9 Edward         Stefaniak            - Anna           Krynicka              346: 330
  10 Wojciech       Chodakiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        397: 391
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             453: 403
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             436: 320
  13 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk            431: 248
  14 Maciej         Sancewicz            - Czesław        Grajewski             394: 462
  15 Szymon         Płachta              - Radosław       Więch                 476: 278
  16 Kamil          Górka                - Maciej         Sylwestrzuk           423: 220
  17 Agnieszka      Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             284: 254
  18 Marek          Charytoniuk          - Szymon         Dąbrowski             417: 400
  19 Stanisław      Rydzik               - Tomasz A.      Praga                 484: 275
  20 Zbigniew       Rybak                - Anna           Biegańska             360: 389
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Iwona          Mackiewicz            316: 257
  22 Piotr          Broda                - Patrycja       Śliwińska             338: 332
  23 Zofia          Górka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              339: 392
   2 Piotr          Domański             - Tomasz         Zwoliński             390: 449
   3 Edward         Stefaniak            - Michał         Alabrudziński         301: 413
   4 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 488: 286
   5 Ryszard        Dębski               - Robert         Kuszpit               297: 355
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              447: 314
   7 Grzegorz       Kulgawczuk           - Wojciech       Chodakiewicz          347: 418
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             291: 383
   9 Anna           Biegańska            - Szymon         Płachta               281: 424
  10 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Ostrowska             409: 335
  11 Marianna       Kozłowska            - Irena          Sołdan                378: 302
  12 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Bonda                 284: 309
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Monika         Gawron-Cieślik        433: 306
  14 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 429: 351
  15 Anna           Krynicka             - Marek          Charytoniuk           467: 316
  16 Ewa            Radzikowska          - Bogdan         Kozłowski             477: 327
  17 Sylwia         Kozłowska            - Maciej         Sancewicz             363: 334
  18 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             272: 353
  19 Zofia          Górka                - Piotr          Broda                 265: 405
  20 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 308: 279
  21 Radosław       Więch                - Iwona          Mackiewicz            404: 271
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 287: 458
  23 Patrycja       Śliwińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             439: 334
   2 Robert         Kuszpit              - Dawid          Pikul                 359: 474
   3 Michał         Alabrudziński        - Michał, Piotr  Waszkiewicz           359: 336
   4 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Chodakiewicz          497: 378
   5 Krzysztof      Bonda                - Piotr          Domański              301: 420
   6 Szymon         Płachta              - Edward         Stefaniak             331: 418
   7 Czesław        Grajewski            - Mariola        Osajda-Matczak        452: 321
   8 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                370: 322
   9 Anna           Krynicka             - Ewa            Radzikowska           391: 297
  10 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            510: 268
  11 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Kulgawczuk            353: 373
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 380
  13 Kamil          Górka                - Monika         Gawron-Cieślik        471: 441
  14 Irena          Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             400: 344
  15 Marek          Charytoniuk          - Agnieszka      Biegańska             389: 324
  16 Piotr          Broda                - Sylwia         Kozłowska             297: 404
  17 Dorota         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            419: 412
  18 Anna           Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             388: 421
  19 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Więch                 421: 292
  20 Maciej         Sancewicz            - Zofia          Górka                 406: 390
  21 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz A.      Praga                 311: 216
  22 Iwona          Mackiewicz           - Patrycja       Śliwińska             258: 433
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         426: 393
   2 Dawid          Pikul                - Piotr          Domański              360: 367
   3 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             318: 431
   4 Ryszard        Dębski               - Anna           Krynicka              310: 333
   5 Grzegorz       Kulgawczuk           - Robert         Kuszpit               332: 377
   6 Czesław        Grajewski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           364: 392
   7 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              393: 258
   8 Edward         Stefaniak            - Wojciech       Chodakiewicz          371: 322
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Bonda                 332: 357
  10 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Płachta               404: 332
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Marianna       Kozłowska             365: 386
  12 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            428: 400
  13 Sylwia         Kozłowska            - Ewa            Radzikowska           353: 341
  14 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             392: 344
  15 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 396
  16 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Biegańska             390: 298
  17 Radosław       Więch                - Maciej         Sancewicz             414: 278
  18 Anna           Biegańska            - Maciej         Dąbrowski             343: 304
  19 Patrycja       Śliwińska            - Monika         Gawron-Cieślik        333: 312
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 297: 363
  21 Paweł          Maciejczuk           - Zofia          Górka                 471: 254
  22 Tomasz A.      Praga                - Iwona          Mackiewicz            330: 248


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Grzegorz       Kurowski              343: 479
   2 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 441: 333
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             315: 349
   4 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 423: 362
   5 Edward         Stefaniak            - Ryszard        Dębski                394: 397
   6 Robert         Kuszpit              - Anna           Krynicka              387: 309
   7 Krzysztof      Bonda                - Stanisław      Rydzik                362: 486
   8 Dorota         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             398: 315
   9 Wojciech       Chodakiewicz         - Irena          Sołdan                417: 477
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kulgawczuk            296: 377
  11 Marianna       Kozłowska            - Sylwia         Kozłowska             350: 311
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Biegańska             493: 340
  13 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Charytoniuk           374: 361
  14 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 373: 370
  15 Szymon         Płachta              - Bogdan         Kozłowski             439: 377
  16 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 338: 337
  17 Ewa            Radzikowska          - Radosław       Więch                 365: 364
  18 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Maciejczuk            414: 346
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             396: 288
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             289: 323
  21 Tomasz A.      Praga                - Monika         Gawron-Cieślik        364: 367
  22 Zofia          Górka                - Iwona          Mackiewicz            454: 255
  23 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 364: 325
   2 Paweł          Jackowski            - Robert         Kuszpit               421: 373
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         352: 475
   4 Piotr          Domański             - Dorota         Ostrowska             341: 343
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           468: 348
   6 Justyna        Górka                - Ryszard        Dębski                328: 436
   7 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        406: 337
   8 Marianna       Kozłowska            - Edward         Stefaniak             427: 340
   9 Anna           Krynicka             - Grzegorz       Kulgawczuk            520: 261
  10 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               284: 429
  11 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Kozłowska             298: 360
  12 Ewa            Radzikowska          - Piotr          Broda                 428: 305
  13 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Chodakiewicz          397: 399
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 433: 338
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Śliwińska             292: 350
  16 Kamil          Górka                - Anna           Biegańska             467: 229
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Charytoniuk           348: 525
  18 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 490: 316
  19 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             265: 354
  20 Radosław       Więch                - Paweł          Maciejczuk            397: 371
  21 Zofia          Górka                - Tomasz A.      Praga                 383: 252
  22 Iwona          Mackiewicz           - Maciej         Sylwestrzuk           276: 390
  23 Agnieszka      Biegańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Dębski               - Grzegorz       Kurowski              402: 371
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             412: 383
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                398: 408
   4 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                424: 323
   5 Robert         Kuszpit              - Dorota         Ostrowska             560: 205
   6 Anna           Krynicka             - Marianna       Kozłowska             412: 398
   7 Justyna        Górka                - Piotr          Domański              396: 403
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Szymon         Płachta               379: 255
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Ewa            Radzikowska           462: 367
  10 Patrycja       Śliwińska            - Edward         Stefaniak             328: 392
  11 Sylwia         Kozłowska            - Wojciech       Chodakiewicz          333: 369
  12 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              338: 331
  13 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           429: 356
  14 Radosław       Więch                - Kamil          Górka                 299: 503
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            413: 367
  16 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             341: 396
  17 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Broda                 372: 385
  18 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Bonda                 451: 291
  19 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Dąbrowski             359: 382
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Zofia          Górka                 406: 382
  21 Agnieszka      Biegańska            - Iwona          Mackiewicz            337: 329
  22 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Sylwestrzuk           399: 293
  23 Anna           Biegańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Krynicka              428: 300
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 323: 471
   3 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                502: 281
   4 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               405: 362
   5 Piotr          Domański             - Marianna       Kozłowska             555: 326
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Tomasz         Zwoliński             403: 352
   7 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kulgawczuk            443: 385
   8 Edward         Stefaniak            - Kamil          Górka                 302: 386
   9 Dorota         Ostrowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           278: 398
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 397: 313
  11 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Broda                 405: 396
  12 Szymon         Płachta              - Maciej         Sancewicz             422: 438
  13 Czesław        Grajewski            - Ewa            Radzikowska           363: 311
  14 Sylwia         Kozłowska            - Patrycja       Śliwińska             324: 370
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             380: 318
  16 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 304: 357
  17 Anna           Biegańska            - Bogdan         Kozłowski             341: 342
  18 Agnieszka      Biegańska            - Monika         Gawron-Cieślik        333: 387
  19 Krzysztof      Bonda                - Zofia          Górka                 364: 339
  20 Iwona          Mackiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              280: 421
  21 Tomasz A.      Praga                - Marek          Dudkiewicz            247: 505
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Radosław       Więch                 297: 381
  23 Paweł          Maciejczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             438: 310
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                487: 284
   3 Dawid          Pikul                - Piotr          Domański              318: 362
   4 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               410: 337
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Ryszard        Dębski                390: 443
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Anna           Krynicka              416: 310
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 424: 393
   8 Marek          Charytoniuk          - Mariola        Osajda-Matczak        266: 379
   9 Maciej         Sancewicz            - Edward         Stefaniak             372: 345
  10 Grzegorz       Kulgawczuk           - Czesław        Grajewski             364: 396
  11 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             443: 261
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Patrycja       Śliwińska             439: 317
  13 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Rybak                 485: 288
  14 Ewa            Radzikowska          - Bogdan         Kozłowski             361: 303
  15 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 377: 337
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Sporczyk              385: 348
  17 Krzysztof      Bonda                - Piotr          Broda                 408: 358
  18 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 382: 344
  19 Anna           Biegańska            - Paweł          Maciejczuk            316: 397
  20 Agnieszka      Biegańska            - Maciej         Dąbrowski             416: 345
  21 Zofia          Górka                - Maciej         Sylwestrzuk           393: 304
  22 Iwona          Mackiewicz           - Tomasz A.      Praga                 260: 384
  23 Sylwia         Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.65  31572  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.58  29641  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.47  19842  131
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.85  29970  200
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   8 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.29   5635   38
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  28672  195
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.82  28873  198
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  15 Dawid Pikul                    Poznań               145.32  28629  197
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             144.50  28177  195
  20 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  21 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.13  27768  194
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.02  27460  192
  25 Kamil Górka                    Kraków               142.62  25672  180
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  31 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.16  21988  158
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.83  26377  190
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  35 Justyna Górka                  Kraków               138.57  27436  198
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.10  23891  173
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.29  21005  153
  42 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.03  26172  191
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  47 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.21  12034   89
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  134.74  22097  164
  51 Karol Waniek                   Wrocław              134.33  14239  106
  52 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.31   6850   51
  53 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  54 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  55 Szymon Płachta                 Warszawa             133.29  25724  193
  56 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.12  24361  183
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.99  16491  124
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.89  26047  196
  60 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  61 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  62 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26018  197
  63 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.06  20734  157
  64 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.59  25397  193
  66 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  67 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  69 Agnieszka Krupka               Krosno               130.77  15431  118
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  71 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.26  25661  197
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  75 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  76 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.68  23990  185
  77 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  78 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  79 Piotr Domański                 Ostrołęka            129.06   4517   35
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  81 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.99  23090  179
  82 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  128.97  20119  156
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  84 Tomasz Łapka                   Opole                128.79  11462   89
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  87 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  88 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.82  15722  123
  89 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.43  13380  105
  92 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  93 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.01  17909  141
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.79  25104  198
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.77  24721  195
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           126.74  24588  194
  99 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 101 Robert Głowacki                Łódź                 126.53  12273   97
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 104 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 105 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.62  24495  195
 107 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.56  23479  187
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 109 Michał Kolaj                   Ostróda              125.27  23926  191
 110 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 111 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 112 Krzysztof Gibas                Kraków               125.06  22261  178
 113 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.96  24242  194
 114 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 115 Tomasz Górka                   Łęczna               124.73   6860   55
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 117 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.12  23583  190
 120 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 123 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 124 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.08  21169  172
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.91  21263  173
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 127 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 128 Czesław Grajewski              Choroszcz            122.28  24455  200
 129 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 130 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 131 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             121.82  13035  107
 132 Rafał Stachowski               Police               121.66   7786   64
 133 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 134 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 135 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.54   8265   68
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 137 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             121.54  16043  132
 138 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 139 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  18368  152
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 149 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 150 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.88  19061  159
 151 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 157 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6050   51
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.59   4625   39
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 118.29   6151   52
 161 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 162 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 168 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 169 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 170 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 171 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.01  23051  197
 174 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.85  19163  164
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.84  17409  149
 177 Radosław Więch                 Warszawa             116.74  15410  132
 178 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.71  23343  200
 180 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.34  11518   99
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.05  10909   94
 183 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 184 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.68  17120  148
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.50  19982  173
 186 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       115.38   7269   63
 189 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 190 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 192 Anna Niedzielko                Szczecin             114.54   9621   84
 193 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 194 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 196 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 197 Marianna Kozłowska             Białystok            114.18  11304   99
 198 Maurycy Machnio                Lipiany              113.88  12755  112
 199 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 200 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 201 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 202 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 203 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             112.93  14568  129
 206 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              112.68  16338  145
 209 Renata Andracka                Zwola                112.57  22515  200
 210 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 211 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 212 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.24  22111  197
 213 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13  10316   92
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21766  195
 215 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 216 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 217 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            110.55   9839   89
 220 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 224 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 225 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 226 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 228 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 229 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 232 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 233 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Bożena Guział                  Racibórz             108.78   5439   50
 237 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.54  12475  116
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 242 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.10  20456  191
 246 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 248 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 251 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 253 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.76  10682  101
 254 Zofia Górka                    Łęczna               105.64   4965   47
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 257 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.75  10997  106
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 262 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 263 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.02  13059  128
 266 Anna Arana                     Warszawa             102.00  12546  123
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 269 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 271 Sylwia Kozłowska               Białystok             99.52   9454   95
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 273 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 274 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 275 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 276 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.32  18978  195
 278 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 279 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 283 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 284 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              93.84  18768  200
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 287 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 288 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 289 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 290 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 291 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 292 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 294 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 295 Paulina Naplocha               Racibórz              87.10  16201  186
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.62   9008  104
 297 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 298 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 299 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 300 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 301 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 302 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 303 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 306 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 307 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 308 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 309 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 310 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 23-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Agnieszka Dawid                Kraków                86.42   2247   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  20 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  21 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  22 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  23 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  24 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  27 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  28 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            131.42   3154   24
  29 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  30 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  31 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  36 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  38 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  39 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  40 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  41 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  42 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  43 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  44 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  45 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  46 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  47 Adriana Gąbka                  Krasowiec            111.67   2680   24
  48 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  49 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  50 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  51 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  52 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  53 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  54 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  55 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  56 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  57 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  60 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  61 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  62 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  63 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  65 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  66 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  67 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  68 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  69 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  70 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  71 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  72 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  73 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  74 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  75 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  76 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  77 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  78 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  79 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  80 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  81 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  82 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  83 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  84 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  85 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  86 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  87 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  88 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  89 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  90 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  91 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  92 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  93 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  94 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  95 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  96 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  97 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  98 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  99 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
 100 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
 101 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
 102 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 103 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 104 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 105 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 106 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 107 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 108 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 109 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 110 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 111 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 112 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 113 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 114 Przemysław Pawlic              Wrocław              130.62   2090   16
 115 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 116 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 117 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 118 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 119 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 120 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 121 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 122 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 123 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 124 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 125 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 126 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 127 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 128 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 129 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 130 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 131 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 132 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 133 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 134 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 135 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 136 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 137 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 139 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 140 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 141 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 142 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 143 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 144 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 145 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 146 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 147 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 148 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 149 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 150 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 151 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 152 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 153 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 154 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 156 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 157 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 158 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 159 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 160 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 161 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 162 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 163 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 164 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 165 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 166 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 167 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 168 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 169 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 170 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 171 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 172 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 173 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 174 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 175 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 176 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 177 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 178 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 179 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 180 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 181 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 182 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 183 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 184 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 185 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 186 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 187 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 188 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 189 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 190 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 191 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 192 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 193 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 194 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 195 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 196 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 197 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 198 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 199 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 200 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 201 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 202 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 203 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 204 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 205 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 206 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 207 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 209 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 210 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 211 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 238 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 243 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 244 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 247 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 250 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 251 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 252 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 253 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 254 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 255 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 256 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 257 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 258 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 259 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 260 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 261 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 262 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 263 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 264 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 265 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 266 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 267 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 272 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 273 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 274 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 275 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 276 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 277 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 278 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 279 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 280 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 281 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 282 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 283 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 284 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 300 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 301 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 302 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 303 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 304 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 305 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 306 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 307 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 308 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 309 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 310 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 317 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 318 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 319 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 320 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 321 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 322 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 323 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 324 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 325 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 326 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 327 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 328 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 329 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 330 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 331 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 332 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 333 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 334 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 335 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 336 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 337 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 338 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 339 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 340 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 341 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 342 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 343 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 344 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 345 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 346 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 347 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 348 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 349 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 350 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 351 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 352 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 353 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 354 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 355 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 356 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 357 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 358 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 359 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 360 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 361 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 362 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 363 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 364 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 365 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 366 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 367 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie