Szczepocice 8
grudnia
Szczepocice 8- 9 grudnia Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble
Szczepocice 8
grudnia
Szczepocice 8- 9 grudnia „O Puchar Św. Mikołaja” — Turniej towarzyszący
Warszawa15
grudnia
Warszawa 15 grudnia V Turniej Mikołajkowy
Janusz Krupiński zdobywa puchar Św. Mikołaja!08 - 09 grudnia 2012 — „O Puchar Św. Mikołaja” — Turniej towarzyszący InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

„O Puchar Św. Mikołaja” — Turniej towarzyszący Szczepocice, 08 - 09 grudnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Janusz Krupiński zdobywa puchar Św. Mikołaja!Ósmego grudnia w Szczepocicach przywitała nas bajkowa, mroźna zima. Kalendarz scrabblowy zamknęły dwa turnieje: „O Puchar Mikołaja” i „Masters”. Ponieważ koniec roku to zazwyczaj mnóstwo rozmaitych obowiązków, na zawody przyjechali jedynie najwytrwalsi. O miano „mistrza mistrzów” walczyło 12, a w turnieju towarzyszącym 18 zawodników.

Pierwszy dzień w turnieju Masters podsumowuje sentencja „kobieta mnie bije”, na pierwszym miejscu bowiem zameldowała się Justyna Górka. Drugi dzień zmagań zepchnął ją jednak na siódmą lokatę.

W drugim dniu turniejowi Masters towarzyszyła ostra rywalizacja i niepewność do końca. Mistrzowie nadali grze szczególne znaczenie… Znaczenie, z którego powstała prawdziwa sztuka. Ostatecznie pierwszym wśród najlepszych został Dariusz Puton, na drugiej pozycji uplasował się Jakub Szymczak, a ostatnie miejsce na podium przypadło nieśmiertelnemu Stanisławowi Rydzikowi. Gratulacje Panowie. Pamiętajcie jednak motto: „Jeżeli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach” /Antoine de Saint- Exupery/.

Pierwszy dzień „Towarzyszy” wyłonił faworyta w osobie Janusza Krupińskiego. I tak zostało do końca. W klasyfikacji łącznej zajął pierwsze miejsce. Na drugim stanął Andrzej Kwiatkowski, a trzecie zajęła najlepsza w turnieju kobieta Natalia Ogierman.

Dziękujemy organizatorowi Arturowi Kwiatkowskiemu za wkład, zaangażowanie i nienaganną oprawę turniejów.


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgryweksobota:
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Dolina Warty'' w Szczepocicach
Szczepocice Rządowe 11
mapa

niedziela:
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Radomsko, ul.Brzeźnicka 5
mapa
SędziaSylwia Buks
Harmonogram08.12.12 sobota (8 rund)
Od 09:00 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
Ok. 21:00 -zakończenie gier pierwszego dnia

09.12.12 niedziela (5 rund)
9:30 — początek gier drugiego dnia
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdPKP, PKS oraz własnym transportem do Radomska;
Do Szczepocic MPK linia nr 7 z przystanku na ulicy Reymonta
Zmotoryzowani wjazd do Radomska ul. Brzeźnicka do Szczepocic ul. Krakowska; ul. Targowa; ul. Piłsudskiego
WyżywienieNa miejscu; śniadanie 10 zł, obiad 25 zł, kolacja 10 zł
NoclegiOśrodek Dolina Warty proponuje noclegi w cenie od 40 zł, rezerwacja pod numerem tel. 784089751
NagrodyPuchary, finansowe, rzeczowe
OrganizatorzyArtur Kwiatkowski, tel. 784089751, e-mail: dolinawarty@gmail.com


Wyniki turnieju Mikołajkowy- Szczepocice

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Janusz          Krupiński            Bytom                  131.74     11.0     5424     1938     1166
  2 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.56      9.0     5355     1759      922
  3 Natalia         Ogierman             Katowice               123.30      9.0     5133     1694      555
  4 Jerzy           Matyasik             Kraków                 114.17      9.0     4857     1750      325
  5 Paweł           Zaręba               Warszawa               120.76      8.0     5321     1662      906
  6 Renata          Andracka             Zwola                  112.66      8.0     4857     1687      227
  7 Marta           Ćwiek                Radomsko               116.30      7.5     4931     1542      241
  8 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      111.35      7.0     4931     1547     -144
  9 Piotr           Broda                Sandomierz             127.32      7.0     4723     1550       42
 10 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.64      7.0     4499     1513     -225
 11 Jerzy           Luter                Bytom                  110.61      6.0     4877     1403      229
 12 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   122.18      6.0     4641     1450     -480
 13 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      6.0     4435     1399     -138
 14 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      5.0     4401     1297     -594
 15 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.65      5.0     4252     1344     -614
 16 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.5     4318     1140     -265
 17 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      2.0     4099      988     -715
 18 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      1.0     3579      896    -1438
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mikołajkowy- Szczepocice



	Janusz Krupiński 131.74 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              112.66 +  409: 272  163
    2     3 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  431: 249  150
    3     2 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  565: 354  172
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 +  403: 365  177
    5     1 Piotr          Broda                 127.32 +  447: 350  177
    6     1 Paweł          Zaręba                120.76 +  370: 296  171
    7     1 Marta          Ćwiek                 116.30 +  398: 353  166
    8     1 Marcin         Radwański             109.64 +  454: 271  160
    9     1 Michał         Puchowski             111.35 +  424: 277  161
   10     1 Jerzy          Matyasik              114.17 -  271: 371   64
   11     1 Laura          Pisula                100.00 +  461: 300  150
   12     1 Radosław       Studniarski           100.00 +  416: 369  150
   13     1 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  375: 431   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 13 149.08




	Piotr Broda 127.32 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Puchowski             111.35 +  431: 322  161
    2     1 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  319: 341   72
    3     5 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  367: 316  150
    4     5 Natalia        Ogierman              123.30 +  421: 289  173
    5     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  350: 447   82
    6     4 Marcin         Radwański             109.64 -  328: 428   60
    7     6 Marta          Świątkowska           115.65 +  339: 278  166
    8     3 Paweł          Zaręba                120.76 -  313: 473   71
    9     8 Alicja         Puchowska             100.00 +  430: 264  150
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  298: 425   77
   11     3 Jerzy          Matyasik              114.17 -  365: 374   64
   12     2 Renata         Andracka              112.66 +  374: 366  163
   13     5 Jerzy          Luter                 110.61 +  388: 358  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 13 119.23




	Andrzej Kwiatkowski 126.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Luter                 110.61 +  422: 319  161
    2     2 Marta          Świątkowska           115.65 +  447: 308  166
    3     1 Marcin         Radwański             109.64 +  401: 283  160
    4     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  365: 403   82
    5     3 Renata         Andracka              112.66 -  347: 402   63
    6     3 Jerzy          Matyasik              114.17 -  358: 363   64
    7     4 Michał         Puchowski             111.35 -  392: 424   61
    8     6 Radosław       Studniarski           100.00 +  561: 266  150
    9     3 Paweł          Zaręba                120.76 +  393: 352  171
   10     3 Piotr          Broda                 127.32 +  425: 298  177
   11     4 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  381: 319  150
   12     4 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  432: 321  172
   13     1 Janusz         Krupiński             131.74 +  431: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 13 135.31




	Natalia Ogierman 123.30 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Radwański             109.64 -  302: 408   60
    2     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  499: 233  150
    3     4 Renata         Andracka              112.66 -  390: 418   63
    4     5 Piotr          Broda                 127.32 -  289: 421   77
    5     7 Laura          Pisula                100.00 +  363: 347  150
    6     5 Marta          Świątkowska           115.65 +  443: 281  166
    7     5 Jerzy          Luter                 110.61 -  285: 451   61
    8     7 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  298: 289  150
    9     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  438: 420  172
   10     4 Paweł          Zaręba                120.76 +  491: 378  171
   11     6 Radosław       Studniarski           100.00 +  409: 375  150
   12     5 Michał         Puchowski             111.35 +  518: 281  161
   13     2 Renata         Andracka              112.66 +  408: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 13 130.31




	Grzegorz Pukniel 122.18 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  395: 293  150
    2     1 Piotr          Broda                 127.32 +  341: 319  177
    3     2 Janusz         Krupiński             131.74 -  354: 565   82
    4     4 Jerzy          Matyasik              114.17 -  326: 342   64
    5     4 Paweł          Zaręba                120.76 -  250: 559   71
    6     6 Michał         Puchowski             111.35 -  367: 525   61
    7     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  378: 341  150
    8     8 Laura          Pisula                100.00 +  465: 299  150
    9     7 Natalia        Ogierman              123.30 -  420: 438   73
   10     7 Marta          Świątkowska           115.65 +  362: 331  166
   11     2 Renata         Andracka              112.66 -  267: 380   63
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  321: 432   77
   13     7 Marta          Świątkowska           115.65 +  395: 297  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 13 111.54




	Paweł Zaręba 120.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  348: 357   50
    2     5 Marta          Ćwiek                 116.30 +  479: 311  166
    3     3 Jerzy          Luter                 110.61 +  432: 311  161
    4     2 Renata         Andracka              112.66 -  318: 356   63
    5     4 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  559: 250  172
    6     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  296: 370   82
    7     3 Jerzy          Matyasik              114.17 +  424: 366  164
    8     3 Piotr          Broda                 127.32 +  473: 313  177
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  352: 393   77
   10     4 Natalia        Ogierman              123.30 -  378: 491   73
   11     8 Marta          Świątkowska           115.65 +  467: 229  166
   12     7 Alicja         Puchowska             100.00 +  360: 311  150
   13     4 Michał         Puchowski             111.35 +  435: 357  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 13 127.85




	Marta Ćwiek 116.30 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Laura          Pisula                100.00 +  405: 287  150
    2     5 Paweł          Zaręba                120.76 -  311: 479   71
    3     6 Marta          Świątkowska           115.65 +  455: 273  166
    4     3 Marcin         Radwański             109.64 +  465: 388  160
    5     2 Jerzy          Matyasik              114.17 +  360: 273  164
    6     2 Renata         Andracka              112.66 -  259: 443   63
    7     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  353: 398   82
    8     4 Michał         Puchowski             111.35 -  391: 452   61
    9     4 Zygmunt        Skwarek               100.00 =  375: 375  100
   10     5 Radosław       Studniarski           100.00 +  389: 309  150
   11     7 Alicja         Puchowska             100.00 +  448: 250  150
   12     6 Jerzy          Luter                 110.61 +  401: 337  161
   13     3 Jerzy          Matyasik              114.17 -  319: 426   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 13 118.62




	Marta Świątkowska 115.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alicja         Puchowska             100.00 +  365: 224  150
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  308: 447   77
    3     6 Marta          Ćwiek                 116.30 -  273: 455   66
    4     7 Jerzy          Luter                 110.61 +  421: 313  161
    5     6 Michał         Puchowski             111.35 +  370: 333  161
    6     5 Natalia        Ogierman              123.30 -  281: 443   73
    7     6 Piotr          Broda                 127.32 -  278: 339   77
    8     5 Jerzy          Matyasik              114.17 -  375: 475   64
    9     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  425: 318  150
   10     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  331: 362   72
   11     8 Paweł          Zaręba                120.76 -  229: 467   71
   12     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  299: 295  150
   13     7 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  297: 395   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 13 103.38




	Jerzy Matyasik 114.17 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Studniarski           100.00 +  335: 313  150
    2     4 Marcin         Radwański             109.64 -  376: 418   60
    3     7 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  440: 300  150
    4     4 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  342: 326  172
    5     2 Marta          Ćwiek                 116.30 -  273: 360   66
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 +  363: 358  177
    7     3 Paweł          Zaręba                120.76 -  366: 424   71
    8     5 Marta          Świątkowska           115.65 +  475: 375  166
    9     2 Renata         Andracka              112.66 +  369: 333  163
   10     1 Janusz         Krupiński             131.74 +  371: 271  182
   11     3 Piotr          Broda                 127.32 +  374: 365  177
   12     3 Laura          Pisula                100.00 -  347: 370   50
   13     3 Marta          Ćwiek                 116.30 +  426: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 13 134.62




	Renata Andracka 112.66 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  272: 409   82
    2     8 Radosław       Studniarski           100.00 +  423: 336  150
    3     4 Natalia        Ogierman              123.30 +  418: 390  173
    4     2 Paweł          Zaręba                120.76 +  356: 318  171
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 +  402: 347  177
    6     2 Marta          Ćwiek                 116.30 +  443: 259  166
    7     2 Marcin         Radwański             109.64 +  420: 330  160
    8     2 Jerzy          Luter                 110.61 +  423: 397  161
    9     2 Jerzy          Matyasik              114.17 -  333: 369   64
   10     2 Michał         Puchowski             111.35 -  345: 426   61
   11     2 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  380: 267  172
   12     2 Piotr          Broda                 127.32 -  366: 374   77
   13     2 Natalia        Ogierman              123.30 -  276: 408   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 13 129.77




	Michał Puchowski 111.35 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Broda                 127.32 -  322: 431   77
    2     6 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  344: 398   50
    3     8 Laura          Pisula                100.00 +  382: 328  150
    4     6 Radosław       Studniarski           100.00 +  398: 322  150
    5     6 Marta          Świątkowska           115.65 -  333: 370   66
    6     6 Grzegorz       Pukniel               122.18 +  525: 367  172
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 +  424: 392  177
    8     4 Marta          Ćwiek                 116.30 +  452: 391  166
    9     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  277: 424   82
   10     2 Renata         Andracka              112.66 +  426: 345  163
   11     5 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  410: 354  150
   12     5 Natalia        Ogierman              123.30 -  281: 518   73
   13     4 Paweł          Zaręba                120.76 -  357: 435   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 13 119.00




	Jerzy Luter 110.61 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  319: 422   77
    2     7 Laura          Pisula                100.00 +  388: 310  150
    3     3 Paweł          Zaręba                120.76 -  311: 432   71
    4     7 Marta          Świątkowska           115.65 -  313: 421   66
    5     8 Alicja         Puchowska             100.00 +  424: 192  150
    6     7 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  376: 349  150
    7     5 Natalia        Ogierman              123.30 +  451: 285  173
    8     2 Renata         Andracka              112.66 -  397: 423   63
    9     5 Radosław       Studniarski           100.00 -  365: 404   50
   10     6 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  404: 323  150
   11     9 Marcin         Radwański             109.64 +  434: 298  160
   12     6 Marta          Ćwiek                 116.30 -  337: 401   66
   13     5 Piotr          Broda                 127.32 -  358: 388   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 13 107.92




	Marcin Radwański 109.64 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Ogierman              123.30 +  408: 302  173
    2     4 Jerzy          Matyasik              114.17 +  418: 376  164
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  283: 401   77
    4     3 Marta          Ćwiek                 116.30 -  388: 465   66
    5     5 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  352: 348  150
    6     4 Piotr          Broda                 127.32 +  428: 328  177
    7     2 Renata         Andracka              112.66 -  330: 420   63
    8     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  271: 454   82
    9     6 Laura          Pisula                100.00 -  274: 387   50
   10     8 Alicja         Puchowska             100.00 +  398: 259  150
   11     9 Jerzy          Luter                 110.61 -  298: 434   61
   12     8 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  352: 254  150
   13     6 Laura          Pisula                100.00 +  299: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 13 116.38




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Zaręba                120.76 +  357: 348  171
    2     3 Janusz         Krupiński             131.74 -  249: 431   82
    3     7 Jerzy          Matyasik              114.17 -  300: 440   64
    4     8 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  338: 342   50
    5     9 Radosław       Studniarski           100.00 -  351: 384   50
    6     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  326: 293  150
    7     7 Laura          Pisula                100.00 -  332: 350   50
    8     7 Natalia        Ogierman              123.30 -  289: 298   73
    9     9 Marta          Świątkowska           115.65 -  318: 425   66
   10     6 Jerzy          Luter                 110.61 -  323: 404   61
   11     5 Michał         Puchowski             111.35 -  354: 410   61
   12     8 Marcin         Radwański             109.64 -  254: 352   60
   13     9 Alicja         Puchowska             100.00 -  308: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 13  76.00




	Laura Pisula 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Ćwiek                 116.30 -  287: 405   66
    2     7 Jerzy          Luter                 110.61 -  310: 388   61
    3     8 Michał         Puchowski             111.35 -  328: 382   61
    4     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  367: 264  150
    5     7 Natalia        Ogierman              123.30 -  347: 363   73
    6     8 Radosław       Studniarski           100.00 +  411: 313  150
    7     7 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  350: 332  150
    8     8 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  299: 465   72
    9     6 Marcin         Radwański             109.64 +  387: 274  160
   10     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  383: 280  150
   11     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  300: 461   82
   12     3 Jerzy          Matyasik              114.17 +  370: 347  164
   13     6 Marcin         Radwański             109.64 -  296: 299   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 13 107.62




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Świątkowska           115.65 -  224: 365   66
    2     9 Natalia        Ogierman              123.30 -  233: 499   73
    3     9 Radosław       Studniarski           100.00 -  295: 353   50
    4     9 Laura          Pisula                100.00 -  264: 367   50
    5     8 Jerzy          Luter                 110.61 -  192: 424   61
    6     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  293: 326   50
    7     9 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  341: 378   72
    8     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  316: 361   50
    9     8 Piotr          Broda                 127.32 -  264: 430   77
   10     8 Marcin         Radwański             109.64 -  259: 398   60
   11     7 Marta          Ćwiek                 116.30 -  250: 448   66
   12     7 Paweł          Zaręba                120.76 -  311: 360   71
   13     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  337: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 13  68.92




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               122.18 -  293: 395   72
    2     6 Michał         Puchowski             111.35 +  398: 344  161
    3     5 Piotr          Broda                 127.32 -  316: 367   77
    4     8 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  342: 338  150
    5     5 Marcin         Radwański             109.64 -  348: 352   60
    6     7 Jerzy          Luter                 110.61 -  349: 376   61
    7     8 Radosław       Studniarski           100.00 -  288: 301   50
    8     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  361: 316  150
    9     4 Marta          Ćwiek                 116.30 =  375: 375  116
   10     9 Laura          Pisula                100.00 -  280: 383   50
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  319: 381   77
   12     9 Marta          Świątkowska           115.65 -  295: 299   66
   13     8 Radosław       Studniarski           100.00 -  354: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 13  87.69




	Radosław Studniarski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              114.17 -  313: 335   64
    2     8 Renata         Andracka              112.66 -  336: 423   63
    3     9 Alicja         Puchowska             100.00 +  353: 295  150
    4     6 Michał         Puchowski             111.35 -  322: 398   61
    5     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  384: 351  150
    6     8 Laura          Pisula                100.00 -  313: 411   50
    7     8 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  301: 288  150
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           126.56 -  266: 561   77
    9     5 Jerzy          Luter                 110.61 +  404: 365  161
   10     5 Marta          Ćwiek                 116.30 -  309: 389   66
   11     6 Natalia        Ogierman              123.30 -  375: 409   73
   12     1 Janusz         Krupiński             131.74 -  369: 416   82
   13     8 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  356: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 13  99.77


Wyniki poszczególnych rund turnieju Mikołajkowy- Szczepocice



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Renata         Andracka              409: 272
   2 Michał         Puchowski            - Piotr          Broda                 322: 431
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Luter                 422: 319
   4 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              408: 302
   5 Grzegorz       Pukniel              - Zygmunt        Skwarek               395: 293
   6 Artur          Kwiatkowski          - Paweł          Zaręba                357: 348
   7 Marta          Ćwiek                - Laura          Pisula                405: 287
   8 Alicja         Puchowska            - Marta          Świątkowska           224: 365
   9 Jerzy          Matyasik             - Radosław       Studniarski           335: 313


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               319: 341
   2 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Kwiatkowski           308: 447
   3 Janusz         Krupiński            - Artur          Kwiatkowski           431: 249
   4 Marcin         Radwański            - Jerzy          Matyasik              418: 376
   5 Paweł          Zaręba               - Marta          Ćwiek                 479: 311
   6 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Puchowski             398: 344
   7 Jerzy          Luter                - Laura          Pisula                388: 310
   8 Radosław       Studniarski          - Renata         Andracka              336: 423
   9 Natalia        Ogierman             - Alicja         Puchowska             499: 233


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Radwański             401: 283
   2 Grzegorz       Pukniel              - Janusz         Krupiński             354: 565
   3 Jerzy          Luter                - Paweł          Zaręba                311: 432
   4 Renata         Andracka             - Natalia        Ogierman              418: 390
   5 Zygmunt        Skwarek              - Piotr          Broda                 316: 367
   6 Marta          Ćwiek                - Marta          Świątkowska           455: 273
   7 Artur          Kwiatkowski          - Jerzy          Matyasik              300: 440
   8 Laura          Pisula               - Michał         Puchowski             328: 382
   9 Radosław       Studniarski          - Alicja         Puchowska             353: 295


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Kwiatkowski           403: 365
   2 Paweł          Zaręba               - Renata         Andracka              318: 356
   3 Marta          Ćwiek                - Marcin         Radwański             465: 388
   4 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Pukniel               342: 326
   5 Piotr          Broda                - Natalia        Ogierman              421: 289
   6 Michał         Puchowski            - Radosław       Studniarski           398: 322
   7 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 421: 313
   8 Zygmunt        Skwarek              - Artur          Kwiatkowski           342: 338
   9 Laura          Pisula               - Alicja         Puchowska             367: 264


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             350: 447
   2 Jerzy          Matyasik             - Marta          Ćwiek                 273: 360
   3 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           402: 347
   4 Paweł          Zaręba               - Grzegorz       Pukniel               559: 250
   5 Marcin         Radwański            - Zygmunt        Skwarek               352: 348
   6 Marta          Świątkowska          - Michał         Puchowski             370: 333
   7 Natalia        Ogierman             - Laura          Pisula                363: 347
   8 Alicja         Puchowska            - Jerzy          Luter                 192: 424
   9 Radosław       Studniarski          - Artur          Kwiatkowski           384: 351


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Paweł          Zaręba                370: 296
   2 Renata         Andracka             - Marta          Ćwiek                 443: 259
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Matyasik              358: 363
   4 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 428: 328
   5 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           443: 281
   6 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Pukniel               525: 367
   7 Jerzy          Luter                - Zygmunt        Skwarek               376: 349
   8 Laura          Pisula               - Radosław       Studniarski           411: 313
   9 Alicja         Puchowska            - Artur          Kwiatkowski           293: 326


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Ćwiek                - Janusz         Krupiński             353: 398
   2 Renata         Andracka             - Marcin         Radwański             420: 330
   3 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Zaręba                366: 424
   4 Michał         Puchowski            - Andrzej        Kwiatkowski           424: 392
   5 Jerzy          Luter                - Natalia        Ogierman              451: 285
   6 Piotr          Broda                - Marta          Świątkowska           339: 278
   7 Artur          Kwiatkowski          - Laura          Pisula                332: 350
   8 Zygmunt        Skwarek              - Radosław       Studniarski           288: 301
   9 Grzegorz       Pukniel              - Alicja         Puchowska             378: 341


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Marcin         Radwański             454: 271
   2 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              397: 423
   3 Paweł          Zaręba               - Piotr          Broda                 473: 313
   4 Marta          Ćwiek                - Michał         Puchowski             391: 452
   5 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Matyasik              375: 475
   6 Radosław       Studniarski          - Andrzej        Kwiatkowski           266: 561
   7 Natalia        Ogierman             - Artur          Kwiatkowski           298: 289
   8 Laura          Pisula               - Grzegorz       Pukniel               299: 465
   9 Alicja         Puchowska            - Zygmunt        Skwarek               316: 361


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Puchowski            - Janusz         Krupiński             277: 424
   2 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              333: 369
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Zaręba                393: 352
   4 Zygmunt        Skwarek              - Marta          Ćwiek                 375: 375
   5 Radosław       Studniarski          - Jerzy          Luter                 404: 365
   6 Marcin         Radwański            - Laura          Pisula                274: 387
   7 Grzegorz       Pukniel              - Natalia        Ogierman              420: 438
   8 Piotr          Broda                - Alicja         Puchowska             430: 264
   9 Artur          Kwiatkowski          - Marta          Świątkowska           318: 425


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             371: 271
   2 Renata         Andracka             - Michał         Puchowski             345: 426
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 425: 298
   4 Natalia        Ogierman             - Paweł          Zaręba                491: 378
   5 Marta          Ćwiek                - Radosław       Studniarski           389: 309
   6 Artur          Kwiatkowski          - Jerzy          Luter                 323: 404
   7 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Pukniel               331: 362
   8 Alicja         Puchowska            - Marcin         Radwański             259: 398
   9 Laura          Pisula               - Zygmunt        Skwarek               383: 280


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Laura          Pisula                461: 300
   2 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              267: 380
   3 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              365: 374
   4 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Kwiatkowski           319: 381
   5 Michał         Puchowski            - Artur          Kwiatkowski           410: 354
   6 Radosław       Studniarski          - Natalia        Ogierman              375: 409
   7 Alicja         Puchowska            - Marta          Ćwiek                 250: 448
   8 Paweł          Zaręba               - Marta          Świątkowska           467: 229
   9 Jerzy          Luter                - Marcin         Radwański             434: 298


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Radosław       Studniarski           416: 369
   2 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 366: 374
   3 Laura          Pisula               - Jerzy          Matyasik              370: 347
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               432: 321
   5 Natalia        Ogierman             - Michał         Puchowski             518: 281
   6 Marta          Ćwiek                - Jerzy          Luter                 401: 337
   7 Paweł          Zaręba               - Alicja         Puchowska             360: 311
   8 Marcin         Radwański            - Artur          Kwiatkowski           352: 254
   9 Marta          Świątkowska          - Zygmunt        Skwarek               299: 295


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             431: 375
   2 Natalia        Ogierman             - Renata         Andracka              408: 276
   3 Jerzy          Matyasik             - Marta          Ćwiek                 426: 319
   4 Paweł          Zaręba               - Michał         Puchowski             435: 357
   5 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 388: 358
   6 Laura          Pisula               - Marcin         Radwański             296: 299
   7 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Świątkowska           395: 297
   8 Zygmunt        Skwarek              - Radosław       Studniarski           354: 356
   9 Artur          Kwiatkowski          - Alicja         Puchowska             308: 337
Lista rankingowa na dzień 12-01-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.84  29703  187
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.58  29641  193
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 152.98   7955   52
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.37  18646  124
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.85  29970  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   9 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.20  29240  200
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.82  28873  198
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  26971  185
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  20 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  21 Kamil Górka                    Kraków               144.14  27387  190
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             143.98  28509  198
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.50  28357  199
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  27 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.93  27058  192
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  31 Justyna Górka                  Kraków               140.36  25967  185
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.75  23897  171
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.52  13254   95
  35 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.95  27235  196
  36 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.83  26377  190
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  39 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.47  25706  187
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  45 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.81  24353  178
  47 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.35  26316  193
  48 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  49 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  50 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  51 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  53 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             133.53  26439  198
  55 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.10  26220  197
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  58 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  59 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.51   8083   61
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  62 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.09  22588  171
  63 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  64 Agnieszka Krupka               Krosno               131.86  14636  111
  65 Irena Sołdan                   Sopot                131.16  25838  197
  66 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  68 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.79  26159  200
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.79  25505  195
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.79   7978   61
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  72 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  73 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  75 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  76 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.39  21996  170
  78 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  79 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.23  25716  199
  80 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  83 Tomasz Łapka                   Opole                128.79  11462   89
  84 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.70  23809  185
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  86 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  87 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  88 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  89 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  90 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             127.76  24402  191
  91 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           127.33  25211  198
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.89  21318  168
  97 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
  99 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 101 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.41  22825  182
 103 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 104 Michał Kolaj                   Ostróda              125.27  23926  191
 105 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 106 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 107 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            125.00   5875   47
 108 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.96  24242  194
 109 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 110 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 111 Robert Głowacki                Łódź                 124.79  13852  111
 112 Tomasz Górka                   Łęczna               124.73   6860   55
 113 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  22175  178
 114 Krzysztof Gibas                Kraków               124.52  21293  171
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.30  23119  186
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.94  22681  183
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 123 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.09   6524   53
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 127 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.58  11645   95
 128 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 129 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 131 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 132 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.61  24323  200
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 135 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 144 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.77  17632  146
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 148 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 150 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.63  19021  159
 151 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 157 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 158 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 159 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 160 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.00  23483  199
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 162 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.44  20905  178
 169 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Adam Janicki                   Łódź                 117.03  21768  186
 174 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 175 Radosław Więch                 Warszawa             116.79  15650  134
 176 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 177 Sławomir Wolski                Wrocław              116.68  22752  195
 178 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.50  17359  149
 179 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 180 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 182 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 183 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.92  22373  193
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.73  12499  108
 185 Przemysław Pawlic              Wrocław              115.60   4971   43
 186 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.43  15699  136
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.40  19157  166
 189 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 190 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 192 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 193 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 194 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 195 Marta Świątkowska              Wrocław              114.44  15106  132
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 197 Renata Andracka                Zwola                114.06  22013  193
 198 Maurycy Machnio                Lipiany              113.88  12755  112
 199 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 200 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.70   5685   50
 201 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 202 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 203 Anna Niedzielko                Szczecin             113.53  11126   98
 204 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 206 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 207 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             112.58  15987  142
 210 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 211 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 212 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.40  22255  198
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.39  21610  194
 214 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 215 Halina Roszak                  Poznań               110.80   4543   41
 216 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 217 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 221 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.33  14122  128
 223 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 224 Marcin Ceglarek                Kraków               109.94   9345   85
 225 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 226 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 227 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 229 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 230 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 232 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 233 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 237 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 238 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 239 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 240 Joanna Suchanek                Wrocław              107.64  17115  159
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 242 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.38  20939  195
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.37  20185  188
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 246 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.95   4064   38
 247 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 252 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 253 Ziemowit Pazda                 Wrocław              106.00  10918  103
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 255 Sylwia Łada                    Inowrocław           105.77  19991  189
 256 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.14  12497  120
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 263 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 264 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 265 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.84  14461  142
 269 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Anna Arana                     Warszawa             100.90  13722  136
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 273 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.24  10425  104
 274 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 275 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 276 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 277 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 279 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.24   8168   84
 280 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 281 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 283 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 284 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 285 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 286 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              93.84  18768  200
 288 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 289 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 290 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 291 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 292 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 294 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 296 Paulina Naplocha               Racibórz              86.86  17286  199
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 298 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 300 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 301 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 302 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 303 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 304 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 307 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 309 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 310 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 311 Mirosław Dejna                 Sampława              60.86  11564  190
 312 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 12-01-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  21 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  22 Laura Pisula                   Wrocław              103.80   2595   25
  23 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  32 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  35 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  36 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  37 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  38 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  39 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  40 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  41 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  42 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  43 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  44 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  45 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  46 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  47 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  48 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  49 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  50 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  51 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  52 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  53 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  54 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  55 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  56 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  57 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  58 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  59 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  61 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  62 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  63 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  64 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  65 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  67 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  68 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  69 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  70 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  71 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  72 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  84 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  86 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  87 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  88 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  89 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  90 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  91 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  92 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  93 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  94 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  97 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 101 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 103 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 104 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 105 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 111 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 112 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 113 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 114 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 115 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 116 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 117 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 118 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 119 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 120 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 121 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 122 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 123 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 124 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 125 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 126 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 127 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 128 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 129 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 130 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 131 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 132 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 133 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 134 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 136 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 137 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 138 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 139 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 140 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 141 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 143 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 144 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 145 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 146 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 147 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 148 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 149 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 150 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 151 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 152 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 153 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 154 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 155 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 156 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 157 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 158 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 159 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 160 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 161 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 162 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 163 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 164 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 165 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 166 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 167 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 168 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 169 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 170 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 172 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 173 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 174 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.67   1280   12
 175 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 176 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 177 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 178 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 179 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 180 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 183 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 184 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 185 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 194 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 195 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 198 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 199 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 216 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 217 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 218 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 219 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 220 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 221 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 222 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 223 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 224 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 225 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 226 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 227 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 228 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 229 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 230 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 231 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 232 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 236 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 237 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 238 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 239 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 240 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 244 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 245 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 246 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 247 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 248 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 249 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 250 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 251 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 252 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 253 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 254 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 255 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 256 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 257 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 258 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 259 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 260 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 261 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 262 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 263 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 264 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 265 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 266 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 267 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 268 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 269 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 270 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 271 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 272 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 273 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 274 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 275 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 276 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 277 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 278 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 279 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 280 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 281 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 282 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 283 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 284 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 285 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 286 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 287 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 288 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 289 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 290 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 291 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 292 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 293 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 294 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 295 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 296 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 297 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 298 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 299 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 300 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 301 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 302 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 303 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 304 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 305 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 306 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 307 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 308 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 309 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 310 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 311 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 312 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 313 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 314 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 315 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 316 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 317 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 318 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 319 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 320 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 321 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 322 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 323 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 324 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 325 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 326 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 327 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 328 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 329 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 330 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 331 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 332 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 333 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 334 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 335 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 336 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 337 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 338 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 339 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 340 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 341 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 342 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 343 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 344 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 345 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 346 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 347 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 348 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 349 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 350 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 351 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 352 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 353 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 354 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 355 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 356 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 357 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 358 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 359 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 360 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 361 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 362 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 363 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie