Ełk23
czerwca
Ełk 23-24 czerwca III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2012
Krzyże30
czerwca
Krzyże 30 czerwca II Mistrzostwa Puszczy Piskiej
Ostróda 7
lipca
Ostróda 7- 8 lipca XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"Grand Prix 2012
Taki turniej jakie wczasy30 czerwca 2012 — II Mistrzostwa Puszczy Piskiej InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Puszczy Piskiej Krzyże, 30 czerwca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Taki turniej jakie wczasyCo można napisać o II Mistrzostwach Puszczy Piskiej? Chyba tylko to, że się odbyły. Wygrał bez straty punktu Tomek Zwoliński i było to jego 65 zwycięstwo w turniejach. Drugie miejsce zajął Krzysztof Jaworski, a trzeci był Andrzej Rechowicz. Brało udział 12 osób, a nagrody wręczał Sponsor Turnieju wiceburmistrz miasta Ruciane Nida, Zdzisław Stecka.

A wczasy? Grających było 9 osób, Królem wczasowym został Grzegorz Kurowski, a Królową Leokadia Litwinowicz.

Tabela wyników rozgrywek i zdjęcia do obejrzenia.
Aha, pogoda kiepska poza dwoma ostatnimi dniami.

Wczasy — klasyfikacja
relacja: Andrzej Lożyński


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekKrzyże - Ośrodek wypoczynkowy Mazury
http://www.mazury.nat.pl/
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 30 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
NagrodyNagrody rzeczowe i upominki
Puchary dla najlepszych
OrganizatorzyAndrzej Lożyński — 602 278 365
SponsorzyHonorowy patronat — Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane-Nida — Pan Zbigniew Janusz Opalach


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Puszczy Piskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.19      7.0     3012     1202      815
  2 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               126.20      5.0     2592     1000      222
  3 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.42      4.0     2997      927      400
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               135.52      4.0     2735      881      161
  5 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.02      4.0     2726      881       80
  6 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                120.42      4.0     2466      856       92
  7 Urszula         Solarska             Łódź                   107.65      3.0     2598      830     -131
  8 Józef           Burzyński            Ełk                    109.77      3.0     2535      751      127
  9 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.44      3.0     2334      791     -329
 10 Renata          Andracka             Zwola                  111.51      3.0     2303      802     -210
 11 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      1.0     1972      541     -557
 12 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      1.0     1930      527     -670
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Puszczy Piskiej



	Tomasz Zwoliński 145.19 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           113.44 +  455: 260  163
    2     2 Renata         Andracka              111.51 +  395: 274  162
    3     1 Krzysztof      Jaworski              126.20 +  407: 342  176
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  512: 318  180
    5     1 Urszula        Solarska              107.65 +  395: 305  158
    6     1 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  396: 353  186
    7     1 Andrzej        Rechowicz             127.42 +  452: 345  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  /  7 171.71




	Grzegorz Kurowski 135.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              111.51 -  350: 353   62
    2     4 Julia          Solarska              100.00 +  355: 313  150
    3     4 Dariusz        Jarosławski           113.44 +  478: 272  163
    4     3 Urszula        Solarska              107.65 +  414: 405  158
    5     2 Andrzej        Rechowicz             127.42 +  444: 421  177
    6     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  353: 396   95
    7     2 Krzysztof      Jaworski              126.20 -  341: 414   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Waldemar Czerwoniec 130.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Józef          Burzyński             109.77 +  402: 349  160
    2     3 Leokadia       Litwinowicz           120.42 +  394: 347  170
    3     2 Andrzej        Rechowicz             127.42 -  350: 437   77
    4     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  318: 512   95
    5     3 Dariusz        Jarosławski           113.44 +  511: 263  163
    6     3 Urszula        Solarska              107.65 -  334: 406   58
    7     3 Urszula        Solarska              107.65 +  417: 332  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Andrzej Rechowicz 127.42 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Urszula        Solarska              107.65 +  606: 332  158
    2     1 Krzysztof      Jaworski              126.20 -  388: 391   76
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  437: 350  180
    4     2 Leokadia       Litwinowicz           120.42 +  339: 334  170
    5     2 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  421: 444   86
    6     2 Renata         Andracka              111.51 +  461: 294  162
    7     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  345: 452   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  7 132.43




	Krzysztof Jaworski 126.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Horyń                 100.00 +  356: 220  150
    2     1 Andrzej        Rechowicz             127.42 +  391: 388  177
    3     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  342: 407   95
    4     4 Renata         Andracka              111.51 -  317: 340   62
    5     5 Józef          Burzyński             109.77 +  317: 293  160
    6     4 Leokadia       Litwinowicz           120.42 +  455: 381  170
    7     2 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  414: 341  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  /  7 142.86




	Leokadia Litwinowicz 120.42 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Julia          Solarska              100.00 +  340: 293  150
    2     3 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  347: 394   80
    3     5 Józef          Burzyński             109.77 +  386: 320  160
    4     2 Andrzej        Rechowicz             127.42 -  334: 339   77
    5     4 Marek          Horyń                 100.00 +  316: 258  150
    6     4 Krzysztof      Jaworski              126.20 -  381: 455   76
    7     4 Dariusz        Jarosławski           113.44 +  362: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  7 122.29




	Dariusz  Jarosławski 113.44 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  260: 455   95
    2     5 Józef          Burzyński             109.77 +  332: 328  160
    3     4 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  272: 478   86
    4     5 Julia          Solarska              100.00 +  397: 263  150
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  263: 511   80
    6     5 Marek          Horyń                 100.00 +  495: 266  150
    7     4 Leokadia       Litwinowicz           120.42 -  315: 362   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  7 113.00




	Renata Andracka 111.51 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  353: 350  186
    2     2 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  274: 395   95
    3     3 Urszula        Solarska              107.65 -  361: 380   58
    4     4 Krzysztof      Jaworski              126.20 +  340: 317  176
    5     6 Julia          Solarska              100.00 +  352: 257  150
    6     2 Andrzej        Rechowicz             127.42 -  294: 461   77
    7     5 Józef          Burzyński             109.77 -  329: 353   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  7 114.57




	Józef Burzyński 109.77 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  349: 402   80
    2     5 Dariusz        Jarosławski           113.44 -  328: 332   63
    3     5 Leokadia       Litwinowicz           120.42 -  320: 386   70
    4     6 Marek          Horyń                 100.00 +  403: 388  150
    5     5 Krzysztof      Jaworski              126.20 -  293: 317   76
    6     6 Julia          Solarska              100.00 +  489: 254  150
    7     5 Renata         Andracka              111.51 +  353: 329  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  7 107.29




	Urszula Solarska 107.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rechowicz             127.42 -  332: 606   77
    2     6 Marek          Horyń                 100.00 +  438: 202  150
    3     3 Renata         Andracka              111.51 +  380: 361  162
    4     3 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  405: 414   86
    5     1 Tomasz         Zwoliński             145.19 -  305: 395   95
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            130.02 +  406: 334  180
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            130.02 -  332: 417   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  /  7 118.57




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Jaworski              126.20 -  220: 356   76
    2     6 Urszula        Solarska              107.65 -  202: 438   58
    3     6 Julia          Solarska              100.00 -  274: 363   50
    4     6 Józef          Burzyński             109.77 -  388: 403   60
    5     4 Leokadia       Litwinowicz           120.42 -  258: 316   70
    6     5 Dariusz        Jarosławski           113.44 -  266: 495   63
    7     6 Julia          Solarska              100.00 +  322: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  7  75.29




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leokadia       Litwinowicz           120.42 -  293: 340   70
    2     4 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  313: 355   86
    3     6 Marek          Horyń                 100.00 +  363: 274  150
    4     5 Dariusz        Jarosławski           113.44 -  263: 397   63
    5     6 Renata         Andracka              111.51 -  257: 352   62
    6     6 Józef          Burzyński             109.77 -  254: 489   60
    7     6 Marek          Horyń                 100.00 -  229: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  7  77.29


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Puszczy Piskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           455: 260
   2 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              353: 350
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Józef          Burzyński             402: 349
   4 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             332: 606
   5 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Horyń                 356: 220
   6 Julia          Solarska             - Leokadia       Litwinowicz           293: 340


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Jaworski              388: 391
   2 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              395: 274
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Waldemar       Czerwoniec            347: 394
   4 Grzegorz       Kurowski             - Julia          Solarska              355: 313
   5 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           328: 332
   6 Marek          Horyń                - Urszula        Solarska              202: 438


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Zwoliński             342: 407
   2 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Czerwoniec            437: 350
   3 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              380: 361
   4 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Kurowski              272: 478
   5 Leokadia       Litwinowicz          - Józef          Burzyński             386: 320
   6 Julia          Solarska             - Marek          Horyń                 363: 274


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             318: 512
   2 Andrzej        Rechowicz            - Leokadia       Litwinowicz           339: 334
   3 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              414: 405
   4 Renata         Andracka             - Krzysztof      Jaworski              340: 317
   5 Dariusz        Jarosławski          - Julia          Solarska              397: 263
   6 Marek          Horyń                - Józef          Burzyński             388: 403


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              395: 305
   2 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             444: 421
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Jarosławski           511: 263
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Horyń                 316: 258
   5 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Jaworski              293: 317
   6 Julia          Solarska             - Renata         Andracka              257: 352


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             353: 396
   2 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             294: 461
   3 Urszula        Solarska             - Waldemar       Czerwoniec            406: 334
   4 Krzysztof      Jaworski             - Leokadia       Litwinowicz           455: 381
   5 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Horyń                 495: 266
   6 Józef          Burzyński            - Julia          Solarska              489: 254


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             452: 345
   2 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kurowski              414: 341
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Urszula        Solarska              417: 332
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Jarosławski           362: 315
   5 Józef          Burzyński            - Renata         Andracka              353: 329
   6 Marek          Horyń                - Julia          Solarska              322: 229
Lista rankingowa na dzień 07-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.30  28480  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  25923  173
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29521  199
   6 Kamil Górka                    Kraków               148.17  28152  190
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.62  29323  200
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.14  28352  194
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  11 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.13  26124  180
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  13481   93
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              144.85  28246  195
  16 Justyna Górka                  Kraków               144.21  28121  195
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.59  27570  192
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.09  28474  199
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27121  192
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  27 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  28 Dominik Urbacki                Pruszków             140.51  27820  198
  29 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.48  10255   73
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  26700  191
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  42 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.10  26131  192
  43 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             135.65   5019   37
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  46 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.17  26494  196
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.77  25068  186
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.40  16682  126
  56 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  58 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  59 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  61 Irena Sołdan                   Sopot                131.48  25771  196
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  72 Janusz Krupiński               Bytom                129.48  12042   93
  73 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  74 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  75 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  76 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  78 Grzegorz Łukasik               Konojady             128.48  25054  195
  79 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           127.97  24827  194
  81 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.76  21081  165
  83 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.53  12498   98
  85 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.30  25079  197
  86 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  87 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  89 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               126.91  10407   82
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  93 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.37  21735  172
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.32  24885  197
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 100 Patrycja Śliwińska             Szczecin             125.74  14209  113
 101 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 103 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 104 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 106 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.96  23867  191
 107 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 108 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 109 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 110 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.48  24274  195
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.43  23518  189
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                124.11  10301   83
 113 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 114 Anita Bruska                   Gdynia               123.76  14851  120
 115 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 116 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.58  23728  192
 117 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 118 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 119 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.30  10727   87
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.11  17481  142
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Magdalena Kublik               Warszawa             122.15  23941  196
 127 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 128 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 129 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.08  16237  133
 130 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            121.54   8994   74
 132 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 133 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 134 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 135 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 136 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 138 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 139 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.59  11215   93
 140 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.59   9406   78
 141 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 142 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.94  23628  197
 144 Stanisław Gasik                Warszawa             119.91   6835   57
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 147 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 148 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 156 Bogusław Książek               Szczecin             118.77  15321  129
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.60   7472   63
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 165 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.87  14380  122
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.62  15291  130
 167 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 168 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 169 Natalia Ogierman               Katowice             117.16  16403  140
 170 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 171 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 172 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.93  20112  172
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 174 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.62  12012  103
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 177 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 178 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 180 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 181 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.71  13885  120
 182 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 183 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 186 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.36  22496  195
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.36  22380  194
 188 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 192 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.43  22886  200
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.39   9380   82
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             113.95   4216   37
 198 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  113.75  21613  190
 199 Marianna Kozłowska             Białystok            113.60   7157   63
 200 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 202 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 203 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 206 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 207 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 208 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 210 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 211 Renata Andracka                Zwola                111.61  21988  197
 212 Marta Bajorek                  Warszawa             111.34  17035  153
 213 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 214 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.95   9542   86
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 216 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 217 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.18   6721   61
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 220 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.90  21321  194
 222 Józef Burzyński                Ełk                  109.52   7776   71
 223 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 224 Marta Ćwiek                    Radomsko             109.41  17068  156
 225 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.39   7220   66
 227 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 228 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 232 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 233 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              108.48  21696  200
 235 Urszula Solarska               Łódź                 108.33  21016  194
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.14   9192   85
 239 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 240 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.90  13379  124
 241 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 242 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 243 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.60  20228  188
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 247 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 249 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 250 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 251 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 252 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 253 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 254 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 255 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 256 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 258 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 259 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.89  18880  180
 260 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.62  15065  144
 261 Dorota Ostrowska               Białystok            104.32   5529   53
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 263 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.37  10440  101
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             103.26   4853   47
 265 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 266 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 267 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.75  16954  165
 269 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 270 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 271 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 272 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.68  20132  198
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 275 Sylwia Łada                    Inowrocław           101.27  16609  164
 276 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 277 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 278 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.50   3618   36
 279 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 280 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               100.42  12653  126
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 282 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 284 Lidia Żywna                    Gdynia                97.57  11904  122
 285 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              96.89   4554   47
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 288 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.78   9003   94
 290 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 291 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 294 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 295 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 296 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 297 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 298 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 299 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 300 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             90.83   8992   99
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 303 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 304 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 308 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.34   5667   68
 311 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 314 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 315 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.94   7514   94
 316 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 317 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 318 Mirosław Dejna                 Sampława              61.79  11802  191
 319 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33




Poczekalnia na dzień 07-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   2 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   3 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   4 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  10 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  11 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  12 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  13 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  15 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  16 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  19 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  20 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  22 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  27 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  28 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.04   2713   24
  29 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  30 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.46   2627   24
  32 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  33 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  34 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  35 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  36 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  37 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  38 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  39 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  40 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  41 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  42 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  43 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  44 Dariusz Zębek                  Olsztyn               93.38   2241   24
  45 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  46 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  47 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  48 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  50 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  51 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  52 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  53 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  54 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  55 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  56 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  57 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  58 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  59 Paulina Ostrowska              Białystok             87.43   2011   23
  60 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  61 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  62 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  64 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  65 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  66 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  67 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  68 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  69 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  70 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  71 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  72 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  73 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  74 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.14   1323   22
  75 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  77 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  78 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  82 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  83 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  84 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  85 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  87 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  88 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  89 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  90 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  91 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  92 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  93 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  94 Julia Solarska                 Łódź                  82.56   1486   18
  95 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  96 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  97 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  99 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
 100 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
 101 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 102 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 103 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 105 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 106 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 107 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 108 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 109 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 110 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 111 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 112 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 113 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 114 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 115 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 116 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 117 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 118 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 120 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 121 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 122 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 123 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 124 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 125 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 126 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 128 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 129 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 130 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 131 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 132 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 133 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 134 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 135 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 136 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 137 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 138 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 139 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 140 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 141 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 142 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 143 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 144 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 145 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 147 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 148 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 149 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 150 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 151 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 152 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 153 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 154 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 156 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 157 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 162 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 163 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 164 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 165 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 167 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 168 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 169 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 170 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 171 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 172 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 173 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 174 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 175 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 176 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 177 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 178 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 179 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 180 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 181 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 182 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 183 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 184 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 185 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 186 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 187 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 188 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 189 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 190 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 191 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 192 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 193 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 194 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 195 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 196 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 197 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 198 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 199 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 200 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 201 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 202 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 203 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 204 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 205 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 206 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 207 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 208 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 209 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 210 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 211 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 212 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 213 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.67   1064   12
 214 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 215 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 216 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 217 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 218 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 219 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 220 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 221 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 222 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 223 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 224 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 227 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 228 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 229 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 230 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 231 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 232 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 236 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 237 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 238 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 240 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 242 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 243 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 244 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 245 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 248 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 249 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 250 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 251 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 254 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 255 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 256 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 257 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 258 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 259 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 260 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 261 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 262 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 263 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 264 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 265 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 268 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 269 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 270 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 271 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 272 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 277 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 278 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 279 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 280 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 281 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 282 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 283 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 284 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 285 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 286 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 287 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 288 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 289 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 290 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 291 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 292 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 293 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 294 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 295 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 296 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 297 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 298 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 299 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 300 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 301 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 302 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 303 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 304 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 305 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 306 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 307 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 308 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 309 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 310 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 311 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 312 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 313 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 314 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 315 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 316 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 317 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 318 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 319 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 320 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 321 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 322 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 323 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 324 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 325 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 326 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 327 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 328 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 329 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 330 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 331 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 332 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 333 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 334 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 335 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 336 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 337 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 338 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 339 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 340 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 341 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 342 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 343 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 344 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 345 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 346 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 347 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 348 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 349 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 350 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 351 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 352 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 353 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 354 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 355 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 356 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 357 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 358 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 359 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 360 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 361 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 362 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 363 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 364 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 365 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 366 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 367 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 368 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 369 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 370 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 371 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 373 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 377 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 378 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 379 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 380 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 381 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 382 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 383 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 384 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 385 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 386 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 387 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 388 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 389 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie