Ostróda 7
lipca
Ostróda 7- 8 lipca XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"Grand Prix 2012
Szczepocice14
lipca
Szczepocice 14-15 lipca Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej
Warszawa14
lipca
Warszawa 14-15 lipca I Mistrzostwa Polski w Scrabble po Hiszpańsku,
eliminacje do Mistrzostw Świata w Scrabble po Hiszpańsku
Doświadczenie górą. Tomek Zwoliński tryumfuje nad Wartą.14 - 15 lipca 2012 — Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej Szczepocice, 14 - 15 lipca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Doświadczenie górą. Tomek Zwoliński tryumfuje nad Wartą.Drugi raz w tym roku Artur Kwiatkowski zaprosił scrabblistów z całej Polski na turniej do Szczepocic. Tym razem z zaproszenia skorzystało 26 zawodników, w tym jedna debiutantka, Agnieszka Dawid z Krakowa. Mała frekwencja spowodowana była zapewne sezonem urlopowym, bo turniej w Szczepocicach miał do zaproponowania uczestnikom kilka ciekawych atrakcji. Przed turniejem, w sobotni poranek, chętne osoby mogły skorzystać ze spływu kajakowego po nurtach Warty, postrzelać z wiatrówki lub niczym Robin Hood z łuku.

W samo południe rozpoczęły się rozgrywki. Po pierwszej rundzie na prowadzenie wysunęła się Urszula Solarska z Łodzi. Jednak już po rundzie drugiej na fotelu lidera zasiadł Tomasz "Magik" Zwoliński i już tego miejsca nie oddał do końca rozgrywek. Od połowy turnieju, po piętach deptał Tomkowi Andrzej Kroc z Łodzi, jednak dwie porażki z żywą legendą polskiego Scrabble'a zapewniły mu tylko drugie miejsce w "Scrabblach nad Wartą". Na najniższym stopniu podium stanął Adam Janicki z Łodzi. Jedynym zawodnikiem, który pokonał tryumfatora turnieju, był Dariusz Puton z Rudy Śląskiej. Pierwsza trójka otrzymała puchary ufundowane przez Gazetę Radomszczańską i nagrody pieniężne. Przyznano również nadrody dla:
— najlepszej zawodniczki: Marta Świątkowska z Wrocławia
— najlepszego zawodnika z powiatu radomszczańskiego Marta Ćwiek z Radomska
— najmłodszego zawodnika: Julia Solarska z Łodzi .

3250 zwyciężonych partii w 455 turniejach przez prawie 19 lat oraz 154 miejsca na podium to dorobek Tomka Zwolińskiego. Takiego wyniku chyba nikt długo nie uzyska, a przecież Magik nie złożył jeszcze scrabblownicy do szafy i zapewne swoje osiągnięcia mocno wyśrubuje do wyniku wręcz niemożliwego do pobicia.

Podziękowania dla organizatora turnieju — Artura Kwiatkowskiego, pań z obsługi oraz dla sponsora — Gazety Radomszczańskiej.
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy >Dolina Warty< w Szczepocicach k/Radomska
Strona www turniejuwww.dolinawarty.szczepocice.pl
HarmonogramSobota 14.07.2012
12:00 – rozpoczęcie rozgrywek
14:00 – przerwa obiadowa
15:00 – wznowienie rozgrywek

Niedziela 15.07.2012
09:00 — rozpoczęcie rozgrywek
14:00 – uroczystość wręczenia nagród
14:30 – zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł ( 19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS ) za dzień
Członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami 12,5 zł za dzień
Młodzież szkolna do Liceum włącznie – 7,5 zł za dzień
Debiutanci bez opłat
DojazdPKP, PKS lub własnym transportem do Radomska. Z Radomska ulicami Krakowską, Targową i Piłsudskiego do Szczepocic. Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym odbieramy uczestników z dworca PKP i PKS (koszt 10 zł/osoba)
WyżywienieŚniadanie 10 zł, obiad 20 zł, kolacja 10 zł, biesiada 25 zł
NoclegiOśrodek Dolina Warty dysponuje 60 miejscami w cenie 40 zł/osoba – pokoje 1,2,3 – osobowe z łazienkami i TV oraz wifi – konieczna rezerwacja mailowa: dolinawarty@gmail.com
NagrodyPieniężne, puchary, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeW sobotę 14.07. godz.9:00 rusza spływ kajakowy (trasa 2-godzinna rekreacyjna) — opieka ratowników, koszt 20 zł od osoby – konieczna rezerwacja na maila dolinawarty@gmail.com; W sobotę od 10:00 na terenie ośrodka treningi łucznicze i turniej strzelecki (wpisowe 5 zł)
OrganizatorzyArtur Kwiatkowski tel.784089751 e-mail: dolinawarty@gmail.com


Wyniki turnieju Scrabble nad Wartą - Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.85     11.0     5211     1941     1143
  2 Andrzej         Kroc                 Łódź                   125.63      9.0     4628     1773      366
  3 Adam            Janicki              Łódź                   113.54      9.0     4517     1786      208
  4 Marta           Świątkowska          Wrocław                107.82      8.0     4570     1654      360
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  133.53      7.0     4708     1453      532
  6 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.76      7.0     4634     1540      189
  7 Jerzy           Luter                Bytom                  109.16      7.0     4545     1504      243
  8 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.48      7.0     4428     1541      105
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.60      7.0     4398     1507      -89
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.37      7.0     4374     1530      188
 11 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   116.69      7.0     4234     1467      -45
 12 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              118.50      7.0     4214     1459      -92
 13 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.39      6.0     4507     1474       42
 14 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                119.78      6.0     4365     1385      173
 15 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.94      6.0     4328     1389     -183
 16 Marta           Ćwiek                Radomsko               109.41      6.0     4292     1418       76
 17 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.18      5.0     4568     1273      138
 18 Ewa             Radzikowska          Gliwice                114.00      5.0     4406     1351      -38
 19 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.80      5.0     4223     1243       71
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   108.33      5.0     4115     1301     -309
 21 Paweł           Brylski              Kraków                 100.00      5.0     3967     1261     -192
 22 Renata          Andracka             Zwola                  111.61      5.0     3892     1243     -328
 23 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.40      4.0     4021     1176      -15
 24 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.0     3667     1065     -565
 25 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      1.0     3518      834     -762
 26 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      1.0     3163      840    -1216
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Scrabble nad Wartą - Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej



	Tomasz Zwoliński 146.85 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Piotrowska            114.39 +  462: 263  164
    2     2 Grażyna        Wesołowska            116.69 +  463: 320  167
    3     1 Andrzej        Kroc                  125.63 +  425: 349  176
    4     1 Adam           Janicki               113.54 +  402: 389  164
    5     1 Janusz         Krupiński             129.48 +  472: 322  179
    6     1 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  400: 363  169
    7     1 Marta          Ćwiek                 109.41 +  480: 335  159
    8     1 Marta          Świątkowska           107.82 +  414: 347  158
    9     1 Ewa            Radzikowska           114.00 +  429: 304  164
   10     1 Andrzej        Rechowicz             126.37 +  469: 312  176
   11     1 Dariusz        Puton                 138.60 -  357: 392   89
   12     1 Andrzej        Kroc                  125.63 +  438: 372  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 12 161.75




	Dariusz Puton 138.60 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewa            Radzikowska           114.00 +  392: 390  164
    2     1 Urszula        Solarska              108.33 +  410: 313  158
    3     2 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  254: 489   69
    4     4 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  439: 324  170
    5     2 Adam           Janicki               113.54 -  344: 351   64
    6     5 Jerzy          Luter                 109.16 +  431: 331  159
    7     2 Andrzej        Kroc                  125.63 -  347: 398   76
    8     5 Beata          Piotrowska            114.39 -  303: 412   64
    9     8 Marcin         Radwański             109.40 +  378: 321  159
   10     6 Jarosław       Karp                  118.50 +  411: 332  169
   11     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 +  392: 357  197
   12     3 Marta          Świątkowska           107.82 -  297: 469   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Irena Sołdan 133.53 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               113.54 -  374: 376   64
    2     8 Julia          Solarska              100.00 +  396: 263  150
    3     7 Renata         Andracka              111.61 -  359: 370   62
    4     7 Grażyna        Wesołowska            116.69 +  419: 314  167
    5     5 Jerzy          Matyasik              119.94 -  300: 366   70
    6     9 Jarosław       Karp                  118.50 -  347: 390   69
    7    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  455: 236  150
    8     8 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  446: 356  170
    9     5 Marta          Świątkowska           107.82 -  365: 411   58
   10     8 Marcin         Radwański             109.40 +  356: 344  159
   11     5 Urszula        Solarska              108.33 +  447: 372  158
   12     4 Andrzej        Rechowicz             126.37 +  444: 378  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Janusz Krupiński 129.48 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              111.61 +  395: 257  162
    2     7 Ewa            Radzikowska           114.00 +  385: 376  164
    3     4 Andrzej        Rechowicz             126.37 +  358: 330  176
    4     2 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  425: 322  169
    5     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  322: 472   97
    6     3 Beata          Piotrowska            114.39 -  385: 441   64
    7     4 Marta          Świątkowska           107.82 -  347: 370   58
    8     4 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  362: 304  170
    9     2 Andrzej        Kroc                  125.63 -  359: 365   76
   10     4 Adam           Janicki               113.54 -  352: 408   64
   11     8 Łukasz         Sornek                120.80 +  357: 354  171
   12     6 Jerzy          Matyasik              119.94 +  381: 324  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Andrzej Rechowicz 126.37 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Ćwiek                 109.41 +  437: 222  159
    2     3 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  354: 365   69
    3     4 Janusz         Krupiński             129.48 -  330: 358   79
    4     8 Jerzy          Luter                 109.16 -  391: 400   59
    5    10 Paweł          Brylski               100.00 +  361: 305  150
    6     8 Marcin         Radwański             109.40 +  393: 355  159
    7     5 Adam           Janicki               113.54 +  355: 295  164
    8     6 Jerzy          Matyasik              119.94 +  331: 307  170
    9     4 Beata          Piotrowska            114.39 +  334: 328  164
   10     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  312: 469   97
   11     2 Andrzej        Kroc                  125.63 +  398: 338  176
   12     4 Irena          Sołdan                133.53 -  378: 444   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Kroc 125.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Radwański             109.40 +  375: 317  159
    2     5 Paweł          Brylski               100.00 +  374: 315  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  349: 425   97
    4     3 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  368: 342  170
    5     4 Marta          Ćwiek                 109.41 +  349: 337  159
    6     2 Adam           Janicki               113.54 +  429: 302  164
    7     2 Dariusz        Puton                 138.60 +  398: 347  189
    8     2 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  493: 331  169
    9     2 Janusz         Krupiński             129.48 +  365: 359  179
   10     2 Beata          Piotrowska            114.39 +  418: 351  164
   11     2 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  338: 398   76
   12     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  372: 438   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Łukasz Sornek 120.80 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Luter                 109.16 +  354: 335  159
    2     6 Jerzy          Matyasik              119.94 -  275: 390   70
    3     8 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  295: 423   70
    4    11 Beata          Piotrowska            114.39 -  337: 393   64
    5    11 Ewa            Radzikowska           114.00 -  339: 379   64
    6    12 Julia          Solarska              100.00 +  402: 213  150
    7    12 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  443: 265  150
    8    11 Paweł          Brylski               100.00 +  402: 265  150
    9     7 Marta          Ćwiek                 109.41 -  336: 391   59
   10    11 Katarzyna      Kowalska              120.18 -  328: 390   70
   11     8 Janusz         Krupiński             129.48 -  354: 357   79
   12    10 Urszula        Solarska              108.33 +  358: 351  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Katarzyna Kowalska 120.18 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              108.33 -  333: 465   58
    2    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  441: 314  150
    3     6 Beata          Piotrowska            114.39 +  395: 363  164
    4     3 Andrzej        Kroc                  125.63 -  342: 368   76
    5     6 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  322: 376   67
    6    11 Paweł          Brylski               100.00 -  366: 411   50
    7     7 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  410: 440   70
    8     8 Irena          Sołdan                133.53 -  356: 446   84
    9    12 Julia          Solarska              100.00 +  349: 214  150
   10    11 Łukasz         Sornek                120.80 +  390: 328  171
   11     7 Ewa            Radzikowska           114.00 +  495: 329  164
   12     8 Jarosław       Karp                  118.50 -  369: 376   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Jerzy Matyasik 119.94 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           107.82 +  399: 344  158
    2     6 Łukasz         Sornek                120.80 +  390: 275  171
    3     3 Adam           Janicki               113.54 -  335: 436   64
    4     5 Marta          Ćwiek                 109.41 -  312: 491   59
    5     5 Irena          Sołdan                133.53 +  366: 300  184
    6     6 Ewa            Radzikowska           114.00 -  322: 387   64
    7     8 Grażyna        Wesołowska            116.69 +  450: 352  167
    8     6 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  307: 331   76
    9     9 Urszula        Solarska              108.33 +  380: 330  158
   10     7 Jerzy          Luter                 109.16 -  328: 544   59
   11    11 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  415: 340  150
   12     6 Janusz         Krupiński             129.48 -  324: 381   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Ireneusz Kurzok 119.78 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  423: 282  150
    2     4 Adam           Janicki               113.54 -  321: 356   64
    3     8 Łukasz         Sornek                120.80 +  423: 295  171
    4     4 Dariusz        Puton                 138.60 -  324: 439   89
    5     7 Urszula        Solarska              108.33 -  351: 383   58
    6    10 Renata         Andracka              111.61 +  377: 308  162
    7     7 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  440: 410  170
    8     4 Janusz         Krupiński             129.48 -  304: 362   79
    9     6 Jarosław       Karp                  118.50 -  306: 315   69
   10     9 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  390: 338  150
   11     9 Marcin         Radwański             109.40 -  332: 349   59
   12     9 Ewa            Radzikowska           114.00 +  374: 355  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Grzegorz Pukniel 118.76 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  380: 259  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             126.37 +  365: 354  176
    3     2 Dariusz        Puton                 138.60 +  489: 254  189
    4     2 Janusz         Krupiński             129.48 -  322: 425   79
    5     3 Marta          Świątkowska           107.82 +  433: 315  158
    6     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  363: 400   97
    7     3 Beata          Piotrowska            114.39 +  475: 353  164
    8     2 Andrzej        Kroc                  125.63 -  331: 493   76
    9     3 Adam           Janicki               113.54 -  361: 365   64
   10     5 Ewa            Radzikowska           114.00 +  427: 388  164
   11     4 Jerzy          Luter                 109.16 -  275: 523   59
   12     5 Beata          Piotrowska            114.39 +  413: 316  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Jarosław Karp 118.50 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Brylski               100.00 -  315: 415   50
    2    13 Marta          Ćwiek                 109.41 -  350: 402   59
    3    13 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  365: 267  150
    4     9 Marcin         Radwański             109.40 +  373: 343  159
    5     8 Beata          Piotrowska            114.39 -  309: 411   64
    6     9 Irena          Sołdan                133.53 +  390: 347  184
    7     6 Ewa            Radzikowska           114.00 -  301: 395   64
    8    12 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  387: 343  150
    9     6 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  315: 306  170
   10     6 Dariusz        Puton                 138.60 -  332: 411   89
   11    13 Julia          Solarska              100.00 +  401: 297  150
   12     8 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  376: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Grażyna Wesołowska 116.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Julia          Solarska              100.00 +  386: 303  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  320: 463   97
    3     5 Urszula        Solarska              108.33 +  395: 279  158
    4     7 Irena          Sołdan                133.53 -  314: 419   84
    5     6 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  376: 322  170
    6     7 Marta          Świątkowska           107.82 -  371: 374   58
    7     8 Jerzy          Matyasik              119.94 -  352: 450   70
    8     9 Renata         Andracka              111.61 +  357: 340  162
    9    10 Jerzy          Luter                 109.16 -  349: 379   59
   10    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  348: 322  150
   11    12 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  328: 313  150
   12     7 Marta          Ćwiek                 109.41 +  338: 315  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Beata Piotrowska 114.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  263: 462   97
    2    10 Jerzy          Luter                 109.16 +  431: 371  159
    3     6 Katarzyna      Kowalska              120.18 -  363: 395   70
    4    11 Łukasz         Sornek                120.80 +  393: 337  171
    5     8 Jarosław       Karp                  118.50 +  411: 309  169
    6     3 Janusz         Krupiński             129.48 +  441: 385  179
    7     3 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  353: 475   69
    8     5 Dariusz        Puton                 138.60 +  412: 303  189
    9     4 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  328: 334   76
   10     2 Andrzej        Kroc                  125.63 -  351: 418   76
   11     6 Paweł          Brylski               100.00 +  445: 263  150
   12     5 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  316: 413   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Ewa Radzikowska 114.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Puton                 138.60 -  390: 392   89
    2     7 Janusz         Krupiński             129.48 -  376: 385   79
    3    10 Marta          Świątkowska           107.82 -  358: 394   58
    4    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  375: 333  150
    5    11 Łukasz         Sornek                120.80 +  379: 339  171
    6     6 Jerzy          Matyasik              119.94 +  387: 322  170
    7     6 Jarosław       Karp                  118.50 +  395: 301  169
    8     3 Jerzy          Luter                 109.16 +  370: 253  159
    9     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  304: 429   97
   10     5 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  388: 427   69
   11     7 Katarzyna      Kowalska              120.18 -  329: 495   70
   12     9 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  355: 374   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Adam Janicki 113.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Sołdan                133.53 +  376: 374  184
    2     4 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  356: 321  170
    3     3 Jerzy          Matyasik              119.94 +  436: 335  170
    4     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  389: 402   97
    5     2 Dariusz        Puton                 138.60 +  351: 344  189
    6     2 Andrzej        Kroc                  125.63 -  302: 429   76
    7     5 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  295: 355   76
    8     7 Marta          Ćwiek                 109.41 +  425: 309  159
    9     3 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  365: 361  169
   10     4 Janusz         Krupiński             129.48 +  408: 352  179
   11     3 Marta          Świątkowska           107.82 +  437: 401  158
   12     2 Jerzy          Luter                 109.16 +  377: 326  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Renata Andracka 111.61 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janusz         Krupiński             129.48 -  257: 395   79
    2    12 Marcin         Radwański             109.40 +  379: 371  159
    3     7 Irena          Sołdan                133.53 +  370: 359  184
    4     6 Marta          Świątkowska           107.82 -  227: 378   58
    5     9 Jerzy          Luter                 109.16 -  331: 358   59
    6    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  308: 377   70
    7    13 Julia          Solarska              100.00 +  390: 266  150
    8     9 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  340: 357   67
    9    11 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  311: 309  150
   10    12 Urszula        Solarska              108.33 -  316: 345   58
   11    10 Marta          Ćwiek                 109.41 -  267: 377   59
   12    12 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  396: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Marta Ćwiek 109.41 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  222: 437   76
    2    13 Jarosław       Karp                  118.50 +  402: 350  169
    3     9 Paweł          Brylski               100.00 +  403: 286  150
    4     5 Jerzy          Matyasik              119.94 +  491: 312  170
    5     4 Andrzej        Kroc                  125.63 -  337: 349   76
    6     4 Urszula        Solarska              108.33 +  431: 237  158
    7     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  335: 480   97
    8     7 Adam           Janicki               113.54 -  309: 425   64
    9     7 Łukasz         Sornek                120.80 +  391: 336  171
   10     3 Marta          Świątkowska           107.82 -  279: 399   58
   11    10 Renata         Andracka              111.61 +  377: 267  162
   12     7 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  315: 338   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Marcin Radwański 109.40 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kroc                  125.63 -  317: 375   76
    2    12 Renata         Andracka              111.61 -  371: 379   62
    3    12 Julia          Solarska              100.00 +  389: 243  150
    4     9 Jarosław       Karp                  118.50 -  343: 373   69
    5    12 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  345: 315  150
    6     8 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  355: 393   76
    7    11 Paweł          Brylski               100.00 +  342: 297  150
    8    10 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  259: 279   50
    9     8 Dariusz        Puton                 138.60 -  321: 378   89
   10     8 Irena          Sołdan                133.53 -  344: 356   84
   11     9 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  349: 332  170
   12    11 Paweł          Brylski               100.00 -  286: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Jerzy Luter 109.16 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Sornek                120.80 -  335: 354   71
    2    10 Beata          Piotrowska            114.39 -  371: 431   64
    3    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  332: 314  150
    4     8 Andrzej        Rechowicz             126.37 +  400: 391  176
    5     9 Renata         Andracka              111.61 +  358: 331  162
    6     5 Dariusz        Puton                 138.60 -  331: 431   89
    7     9 Urszula        Solarska              108.33 +  393: 351  158
    8     3 Ewa            Radzikowska           114.00 -  253: 370   64
    9    10 Grażyna        Wesołowska            116.69 +  379: 349  167
   10     7 Jerzy          Matyasik              119.94 +  544: 328  170
   11     4 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  523: 275  169
   12     2 Adam           Janicki               113.54 -  326: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Urszula Solarska 108.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  465: 333  170
    2     1 Dariusz        Puton                 138.60 -  313: 410   89
    3     5 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  279: 395   67
    4    10 Paweł          Brylski               100.00 +  357: 309  150
    5     7 Ireneusz       Kurzok                119.78 +  383: 351  170
    6     4 Marta          Ćwiek                 109.41 -  237: 431   59
    7     9 Jerzy          Luter                 109.16 -  351: 393   59
    8    13 Julia          Solarska              100.00 +  332: 301  150
    9     9 Jerzy          Matyasik              119.94 -  330: 380   70
   10    12 Renata         Andracka              111.61 +  345: 316  162
   11     5 Irena          Sołdan                133.53 -  372: 447   84
   12    10 Łukasz         Sornek                120.80 -  351: 358   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Marta Świątkowska 107.82 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              119.94 -  344: 399   70
    2     9 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  368: 283  150
    3    10 Ewa            Radzikowska           114.00 +  394: 358  164
    4     6 Renata         Andracka              111.61 +  378: 227  162
    5     3 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  315: 433   69
    6     7 Grażyna        Wesołowska            116.69 +  374: 371  167
    7     4 Janusz         Krupiński             129.48 +  370: 347  179
    8     1 Tomasz         Zwoliński             146.85 -  347: 414   97
    9     5 Irena          Sołdan                133.53 +  411: 365  184
   10     3 Marta          Ćwiek                 109.41 +  399: 279  159
   11     3 Adam           Janicki               113.54 -  401: 437   64
   12     3 Dariusz        Puton                 138.60 +  469: 297  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Paweł Brylski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Karp                  118.50 +  415: 315  169
    2     5 Andrzej        Kroc                  125.63 -  315: 374   76
    3     9 Marta          Ćwiek                 109.41 -  286: 403   59
    4    10 Urszula        Solarska              108.33 -  309: 357   58
    5    10 Andrzej        Rechowicz             126.37 -  305: 361   76
    6    11 Katarzyna      Kowalska              120.18 +  411: 366  170
    7    11 Marcin         Radwański             109.40 -  297: 342   59
    8    11 Łukasz         Sornek                120.80 -  265: 402   71
    9    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  355: 241  150
   10    13 Julia          Solarska              100.00 +  430: 267  150
   11     6 Beata          Piotrowska            114.39 -  263: 445   64
   12    11 Marcin         Radwański             109.40 +  316: 286  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  259: 380   69
    2    11 Katarzyna      Kowalska              120.18 -  314: 441   70
    3    11 Jerzy          Luter                 109.16 -  314: 332   59
    4    13 Julia          Solarska              100.00 +  308: 277  150
    5    12 Marcin         Radwański             109.40 -  315: 345   59
    6    13 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  268: 332   50
    7    12 Łukasz         Sornek                120.80 -  265: 443   71
    8    12 Jarosław       Karp                  118.50 -  343: 387   69
    9    13 Paweł          Brylski               100.00 -  241: 355   50
   10     9 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  338: 390   70
   11    12 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  313: 328   67
   12    13 Julia          Solarska              100.00 -  240: 270   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  / 12  69.50




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ireneusz       Kurzok                119.78 -  282: 423   70
    2     9 Marta          Świątkowska           107.82 -  283: 368   58
    3    13 Jarosław       Karp                  118.50 -  267: 365   69
    4    12 Ewa            Radzikowska           114.00 -  333: 375   64
    5    13 Julia          Solarska              100.00 +  356: 249  150
    6    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  332: 268  150
    7    10 Irena          Sołdan                133.53 -  236: 455   84
    8    10 Marcin         Radwański             109.40 +  279: 259  159
    9    11 Renata         Andracka              111.61 -  309: 311   62
   10    10 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  322: 348   67
   11    11 Jerzy          Matyasik              119.94 -  340: 415   70
   12    12 Renata         Andracka              111.61 -  328: 396   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grażyna        Wesołowska            116.69 -  303: 386   67
    2     8 Irena          Sołdan                133.53 -  263: 396   84
    3    12 Marcin         Radwański             109.40 -  243: 389   59
    4    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  277: 308   50
    5    13 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  249: 356   50
    6    12 Łukasz         Sornek                120.80 -  213: 402   71
    7    13 Renata         Andracka              111.61 -  266: 390   62
    8    13 Urszula        Solarska              108.33 -  301: 332   58
    9    12 Katarzyna      Kowalska              120.18 -  214: 349   70
   10    13 Paweł          Brylski               100.00 -  267: 430   50
   11    13 Jarosław       Karp                  118.50 -  297: 401   69
   12    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  270: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 12  70.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Scrabble nad Wartą - Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            462: 263
   2 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Puton                 390: 392
   3 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               374: 376
   4 Renata         Andracka             - Janusz         Krupiński             257: 395
   5 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Ćwiek                 437: 222
   6 Marcin         Radwański            - Andrzej        Kroc                  317: 375
   7 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 354: 335
   8 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Kowalska              465: 333
   9 Jerzy          Matyasik             - Marta          Świątkowska           399: 344
  10 Artur          Kwiatkowski          - Ireneusz       Kurzok                282: 423
  11 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Dawid                 380: 259
  12 Paweł          Brylski              - Jarosław       Karp                  415: 315
  13 Grażyna        Wesołowska           - Julia          Solarska              386: 303


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Urszula        Solarska              410: 313
   2 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Zwoliński             320: 463
   3 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               354: 365
   4 Ireneusz       Kurzok               - Adam           Janicki               321: 356
   5 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Brylski               374: 315
   6 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Sornek                390: 275
   7 Janusz         Krupiński            - Ewa            Radzikowska           385: 376
   8 Julia          Solarska             - Irena          Sołdan                263: 396
   9 Marta          Świątkowska          - Artur          Kwiatkowski           368: 283
  10 Jerzy          Luter                - Beata          Piotrowska            371: 431
  11 Agnieszka      Dawid                - Katarzyna      Kowalska              314: 441
  12 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              371: 379
  13 Jarosław       Karp                 - Marta          Ćwiek                 350: 402


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             349: 425
   2 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Pukniel               254: 489
   3 Adam           Janicki              - Jerzy          Matyasik              436: 335
   4 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             358: 330
   5 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            279: 395
   6 Katarzyna      Kowalska             - Beata          Piotrowska            395: 363
   7 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              359: 370
   8 Ireneusz       Kurzok               - Łukasz         Sornek                423: 295
   9 Marta          Ćwiek                - Paweł          Brylski               403: 286
  10 Ewa            Radzikowska          - Marta          Świątkowska           358: 394
  11 Agnieszka      Dawid                - Jerzy          Luter                 314: 332
  12 Julia          Solarska             - Marcin         Radwański             243: 389
  13 Artur          Kwiatkowski          - Jarosław       Karp                  267: 365


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               402: 389
   2 Grzegorz       Pukniel              - Janusz         Krupiński             322: 425
   3 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Kroc                  342: 368
   4 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Puton                 324: 439
   5 Marta          Ćwiek                - Jerzy          Matyasik              491: 312
   6 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           227: 378
   7 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            419: 314
   8 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             400: 391
   9 Jarosław       Karp                 - Marcin         Radwański             373: 343
  10 Paweł          Brylski              - Urszula        Solarska              309: 357
  11 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Sornek                393: 337
  12 Ewa            Radzikowska          - Artur          Kwiatkowski           375: 333
  13 Julia          Solarska             - Agnieszka      Dawid                 277: 308


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Zwoliński             322: 472
   2 Adam           Janicki              - Dariusz        Puton                 351: 344
   3 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Pukniel               315: 433
   4 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Kroc                  337: 349
   5 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                366: 300
   6 Katarzyna      Kowalska             - Grażyna        Wesołowska            322: 376
   7 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Kurzok                383: 351
   8 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Karp                  411: 309
   9 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 331: 358
  10 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Brylski               361: 305
  11 Łukasz         Sornek               - Ewa            Radzikowska           339: 379
  12 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Radwański             315: 345
  13 Artur          Kwiatkowski          - Julia          Solarska              356: 249


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             363: 400
   2 Andrzej        Kroc                 - Adam           Janicki               429: 302
   3 Beata          Piotrowska           - Janusz         Krupiński             441: 385
   4 Urszula        Solarska             - Marta          Ćwiek                 237: 431
   5 Dariusz        Puton                - Jerzy          Luter                 431: 331
   6 Ewa            Radzikowska          - Jerzy          Matyasik              387: 322
   7 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Świątkowska           371: 374
   8 Marcin         Radwański            - Andrzej        Rechowicz             355: 393
   9 Jarosław       Karp                 - Irena          Sołdan                390: 347
  10 Renata         Andracka             - Ireneusz       Kurzok                308: 377
  11 Paweł          Brylski              - Katarzyna      Kowalska              411: 366
  12 Łukasz         Sornek               - Julia          Solarska              402: 213
  13 Artur          Kwiatkowski          - Agnieszka      Dawid                 332: 268


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Ćwiek                 480: 335
   2 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Puton                 398: 347
   3 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            475: 353
   4 Marta          Świątkowska          - Janusz         Krupiński             370: 347
   5 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             295: 355
   6 Jarosław       Karp                 - Ewa            Radzikowska           301: 395
   7 Ireneusz       Kurzok               - Katarzyna      Kowalska              440: 410
   8 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Wesołowska            450: 352
   9 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              393: 351
  10 Irena          Sołdan               - Artur          Kwiatkowski           455: 236
  11 Paweł          Brylski              - Marcin         Radwański             297: 342
  12 Agnieszka      Dawid                - Łukasz         Sornek                265: 443
  13 Julia          Solarska             - Renata         Andracka              266: 390


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Świątkowska           414: 347
   2 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  331: 493
   3 Jerzy          Luter                - Ewa            Radzikowska           253: 370
   4 Janusz         Krupiński            - Ireneusz       Kurzok                362: 304
   5 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Puton                 412: 303
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              331: 307
   7 Marta          Ćwiek                - Adam           Janicki               309: 425
   8 Katarzyna      Kowalska             - Irena          Sołdan                356: 446
   9 Grażyna        Wesołowska           - Renata         Andracka              357: 340
  10 Marcin         Radwański            - Artur          Kwiatkowski           259: 279
  11 Łukasz         Sornek               - Paweł          Brylski               402: 265
  12 Agnieszka      Dawid                - Jarosław       Karp                  343: 387
  13 Urszula        Solarska             - Julia          Solarska              332: 301


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Zwoliński             304: 429
   2 Andrzej        Kroc                 - Janusz         Krupiński             365: 359
   3 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               365: 361
   4 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             328: 334
   5 Marta          Świątkowska          - Irena          Sołdan                411: 365
   6 Jarosław       Karp                 - Ireneusz       Kurzok                315: 306
   7 Marta          Ćwiek                - Łukasz         Sornek                391: 336
   8 Dariusz        Puton                - Marcin         Radwański             378: 321
   9 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              380: 330
  10 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Luter                 349: 379
  11 Artur          Kwiatkowski          - Renata         Andracka              309: 311
  12 Julia          Solarska             - Katarzyna      Kowalska              214: 349
  13 Paweł          Brylski              - Agnieszka      Dawid                 355: 241


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             469: 312
   2 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            418: 351
   3 Marta          Świątkowska          - Marta          Ćwiek                 399: 279
   4 Janusz         Krupiński            - Adam           Janicki               352: 408
   5 Grzegorz       Pukniel              - Ewa            Radzikowska           427: 388
   6 Dariusz        Puton                - Jarosław       Karp                  411: 332
   7 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              544: 328
   8 Irena          Sołdan               - Marcin         Radwański             356: 344
   9 Ireneusz       Kurzok               - Agnieszka      Dawid                 390: 338
  10 Artur          Kwiatkowski          - Grażyna        Wesołowska            322: 348
  11 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Sornek                390: 328
  12 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              316: 345
  13 Paweł          Brylski              - Julia          Solarska              430: 267


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 357: 392
   2 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  398: 338
   3 Adam           Janicki              - Marta          Świątkowska           437: 401
   4 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               523: 275
   5 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                372: 447
   6 Beata          Piotrowska           - Paweł          Brylski               445: 263
   7 Ewa            Radzikowska          - Katarzyna      Kowalska              329: 495
   8 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             354: 357
   9 Marcin         Radwański            - Ireneusz       Kurzok                349: 332
  10 Marta          Ćwiek                - Renata         Andracka              377: 267
  11 Jerzy          Matyasik             - Artur          Kwiatkowski           415: 340
  12 Agnieszka      Dawid                - Grażyna        Wesołowska            313: 328
  13 Jarosław       Karp                 - Julia          Solarska              401: 297


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             372: 438
   2 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 377: 326
   3 Dariusz        Puton                - Marta          Świątkowska           297: 469
   4 Andrzej        Rechowicz            - Irena          Sołdan                378: 444
   5 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            413: 316
   6 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Matyasik              381: 324
   7 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Ćwiek                 338: 315
   8 Katarzyna      Kowalska             - Jarosław       Karp                  369: 376
   9 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Radzikowska           374: 355
  10 Łukasz         Sornek               - Urszula        Solarska              358: 351
  11 Marcin         Radwański            - Paweł          Brylski               286: 316
  12 Renata         Andracka             - Artur          Kwiatkowski           396: 328
  13 Julia          Solarska             - Agnieszka      Dawid                 270: 240
Lista rankingowa na dzień 28-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.09  30266  199
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.10  26744  177
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.95  24303  161
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29521  199
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.77  28667  194
   7 Kamil Górka                    Kraków               147.57  28039  190
   8 Tomasz Ciejka                  Kraków               147.04  11910   81
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.72  28611  195
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.06  27459  188
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  13 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.94   8986   62
  15 Justyna Górka                  Kraków               144.78  28232  195
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              144.42  28161  195
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.08  20892  145
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.88  27624  192
  19 Dawid Pikul                    Poznań               143.46  28262  197
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  21 Dominik Urbacki                Pruszków             142.52  28218  198
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.49  28356  199
  23 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  24 Kamil Kister                   Puławy               141.67  28051  198
  25 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             141.25  26979  191
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  29 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.48  10255   73
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Jan Mrozowski                  Kraków               139.46  17990  129
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  34 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  35 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.82  25358  184
  38 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  39 Wojciech Sołdan                Gdynia               137.23  10018   73
  40 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.19  26066  190
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.59  26772  196
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  43 Mariusz Grodek                 Kraków               136.27   6132   45
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  45 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.04  25927  192
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             134.77  25068  186
  48 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               134.00  17688  132
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.40  16682  126
  56 Irena Sołdan                   Sopot                132.03  25482  193
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  61 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.50   4734   36
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  66 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  67 Janusz Krupiński               Bytom                130.20  12109   93
  68 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  70 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.79  25310  195
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  76 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  77 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  78 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  79 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  80 Agnieszka Krupka               Krosno               128.73   9011   70
  81 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.17  23712  185
  82 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           127.89  24555  192
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.76  21081  165
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.53  12498   98
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.47  25111  197
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.33  24830  195
  90 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.00  25019  197
  92 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  93 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.44  23265  184
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 100 Patrycja Śliwińska             Szczecin             125.74  14209  113
 101 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 103 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 104 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.13  24275  194
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 106 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 107 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 108 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.43  23518  189
 110 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            124.05   4714   38
 111 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 112 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 113 Leszek Stecuła                 Bytom                123.46   8766   71
 114 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.42  23574  191
 115 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 117 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.33   9003   73
 118 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.18  12934  105
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.11  17481  142
 120 Krzysztof Gibas                Kraków               122.99  16603  135
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  21645  176
 122 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.80  12157   99
 123 Magdalena Kublik               Warszawa             122.73  23196  189
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.65   8831   72
 125 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 126 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 127 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.32  23241  190
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 129 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 130 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.08  16237  133
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.97   8050   66
 134 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 135 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 136 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 137 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              121.33  23053  190
 138 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 139 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 141 Tomasz Górka                   Łęczna               120.64   5670   47
 142 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.59  11215   93
 143 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.22  23803  198
 144 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.97  23515  196
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 147 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 148 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 149 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 150 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 151 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 152 Bogusław Książek               Szczecin             118.77  15321  129
 153 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.72  18995  160
 154 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 155 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.58  13993  118
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 157 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 158 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.31  23189  196
 159 Tomasz Lempart                 Kraków               117.97   8730   74
 160 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 161 Natalia Ogierman               Katowice             117.91  15093  128
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.84  12962  110
 164 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 165 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 167 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13953  119
 168 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 169 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.13  22723  194
 170 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 171 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.53  10604   91
 172 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.25   9765   84
 174 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       116.16  13591  117
 175 Adam Janicki                   Łódź                 115.99  22387  193
 176 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 177 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 178 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 179 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.71  13885  120
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.70  22330  193
 181 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 182 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 185 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 186 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.22  23045  200
 187 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 188 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.99   8509   74
 189 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 190 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35   9377   82
 192 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 193 Joanna Suchanek                Wrocław              114.16  18722  164
 194 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 195 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 196 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              113.54   7153   63
 198 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 199 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 200 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 201 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 202 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 203 Marcin Ceglarek                Kraków               112.53  20818  185
 204 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.47   4274   38
 205 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 206 Renata Andracka                Zwola                111.72  22009  197
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 208 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 209 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 210 Jerzy Luter                    Bytom                110.90  21515  194
 211 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 213 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34   8165   74
 214 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.18   6721   61
 215 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.09  21467  195
 216 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 217 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.04  18486  168
 218 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 219 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 220 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.25  21740  199
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.13  20953  192
 225 Urszula Solarska               Łódź                 109.00  19184  176
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 228 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 230 Józef Burzyński                Ełk                  108.61   9015   83
 231 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 232 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 233 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.91   9928   92
 234 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 235 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 236 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 237 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.69  18953  176
 238 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 239 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 240 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 241 Marta Sztajnert                Wisła                106.97   7809   73
 242 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 243 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.90  14004  131
 244 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 248 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 250 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 251 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 253 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 254 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.30  20217  192
 255 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.76  16343  156
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.39   3722   36
 258 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.34  18187  176
 259 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.17   3714   36
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.14  11655  113
 262 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.75  16954  165
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.22  20035  196
 266 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 267 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 269 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 270 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 271 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 272 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 273 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               100.42  12653  126
 274 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 276 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 277 Lidia Żywna                    Gdynia                99.19  13291  134
 278 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 279 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 280 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 282 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 283 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 284 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.33   4004   42
 285 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.10   9985  105
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 287 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 289 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 290 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 291 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 292 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 293 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 294 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52  10159  111
 296 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 297 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 298 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 299 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 301 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 303 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 304 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 306 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.38   2668   32
 307 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.34   5667   68
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 309 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.00   2788   34
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              81.51   6765   83
 311 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             81.35   8623  106
 312 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              80.75   4845   60
 313 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 314 Julia Solarska                 Łódź                  77.53   2326   30
 315 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 316 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 317 Mirosław Dejna                 Sampława              61.56  12005  195
 318 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33




Poczekalnia na dzień 28-07-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   2 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   3 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   4 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   5 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   6 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   7 Konrad Sowula                  Kraków               123.23   3204   26
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  10 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  11 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  12 Joanna Brychcy                 Katowice             116.28   2907   25
  13 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  14 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  15 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  16 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  17 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  18 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  19 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  20 Piotr Adamczyk                 Tarnów               126.08   3026   24
  21 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  25 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  26 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  27 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  28 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  29 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  30 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  31 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  32 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  33 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  34 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  36 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  37 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  38 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  39 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  40 Zofia Górka                    Łęczna               105.21   2525   24
  41 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  42 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  43 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  44 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  46 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  47 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  48 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  49 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  50 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  52 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  53 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  54 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  55 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  56 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  57 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  58 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  59 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  60 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  61 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  62 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  64 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  65 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  66 Artur Irzyk                    Kraków               137.00   3014   22
  67 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  68 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  69 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  70 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  71 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  72 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  74 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  75 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  76 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  77 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  78 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  79 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  80 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  81 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  82 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  83 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  84 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  85 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  86 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  87 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  88 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  89 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  90 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  91 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  92 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  93 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  94 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  95 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
  96 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  97 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  98 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  99 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 100 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 103 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 104 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 105 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 106 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 107 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 108 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 109 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 110 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 111 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 112 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 114 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 115 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 116 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 117 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 120 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 121 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 136 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 137 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 138 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 139 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 140 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 141 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 142 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 143 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 144 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 145 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 146 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 147 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 148 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 149 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 150 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 151 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 152 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 153 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 154 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 155 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 156 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 157 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 158 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 159 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 160 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 161 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 163 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 164 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 165 Paweł Brylski                  Kraków               105.08   1261   12
 166 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.92   1259   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 169 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 170 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 171 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 172 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 173 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 174 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 175 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 176 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 177 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 178 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 179 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 180 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 181 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 182 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 183 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 184 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 185 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 186 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 187 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 188 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 189 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 190 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 191 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 192 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 193 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 194 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 195 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 196 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 197 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 198 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 199 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 200 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 201 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 202 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 203 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 204 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 205 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 206 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 207 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 208 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 209 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.67   1064   12
 210 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 211 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 212 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 213 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 214 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 215 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 216 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 217 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 218 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 219 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 220 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 221 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 222 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 223 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 224 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 225 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 226 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 227 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 228 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 229 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 230 Agnieszka Dawid                Kraków                69.50    834   12
 231 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 232 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 233 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 234 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 235 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 236 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 237 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 238 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 239 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 240 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 243 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 244 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 245 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 246 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 247 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 248 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 249 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 250 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 251 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 252 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 253 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 254 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 255 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 256 Monika Kowalik                 Kraków                77.82    856   11
 257 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 258 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 259 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 260 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 263 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 264 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 265 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 266 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 267 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 277 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 278 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 279 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 280 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 281 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 282 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 283 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 284 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 285 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 286 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 287 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 288 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 289 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 290 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 299 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 300 Andrzej Stańczyk               Tarnów               105.29    737    7
 301 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 302 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 303 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 304 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 305 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 306 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 307 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 308 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 309 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 310 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 311 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 312 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 313 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 314 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 315 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 316 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 317 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 318 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 319 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 320 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 321 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 323 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 324 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 325 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 326 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 327 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 328 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 329 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 330 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 331 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 332 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 333 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 334 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 335 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 336 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 337 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 338 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 339 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 340 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 341 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 342 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 343 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 344 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 345 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 346 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 347 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 348 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 349 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 350 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 351 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 352 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 353 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 354 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 355 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 356 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 357 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 358 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 359 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 360 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 361 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 362 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 363 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 364 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 365 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 366 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 367 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 368 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 369 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 370 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 371 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 372 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 373 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 374 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 375 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 376 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 377 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 378 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 379 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 380 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 381 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie