Szczecin17
marca
Szczecin 17-18 marca XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"Grand Prix 2012
Radomsko24
marca
Radomsko 24-25 marca I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Radomska
Graboszyce31
marca
Graboszyce 31- 1 kwietnia VII Mistrzostwa Doliny Karpia
Justyna Górka mistrzynią Radomska24 - 25 marca 2012 — I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta RadomskaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta RadomskaRadomsko, 24 - 25 marca 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Justyna Górka mistrzynią RadomskaW pierwszy wiosenny weekend został zorganizowany I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Radomska. Zawody były pionierskie również pod innym względem, ponieważ po raz pierwszy chyba w historii PFS, dwudniowy turniej rozegrany został w dwóch różnych miejscach.

Już od piątkowego wieczoru scrabbliści z południowej i środkowej części kraju zaczęli zjeżdżać do Ośrodka Wypoczynkowo — Szkoleniowego,,Dolina Warty” w Szczepocicach. Czekał już tam na nich jeden z organizatorów turnieju – Artur Kwiatkowski, który mimo późnej godziny z radością witał przybywających, przydzielał pokoje i częstował kolacją.

Pierwszy dzień rozgrywek toczył się dyktando Bartosza MorawskiegoWojciecha Zemło, grających cały czas na pierwszych stołach. Siedem rund zleciało szybko, a po kolacji i krótkiej przerwie wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie w „gorącej” atmosferze raczyli się kiełbaskami i napojem chmielowym. Dalsza część wieczoru upłynęła pod znakiem rozgrywek towarzysko –„ wiedzowych”. Długo spierano się m.in. o to: gdzie i ile medali zdobył Adam Małysz i układano coraz mniej składne rymowanki :). Zabawa była przednia i nikogo nie martwiła zmiana czasu na letni i wizja krótszego o godzinę i tak już krótkiego snu.

Drugi dzień rozgrywek zaczął się od śniadania, a następnie chętni i najbardziej wyspani wzięli udział w strzelaniu do celu z wiatrówek. Okazało się, że scrabbliści też mają celne oko i pewną rękę :). Do celu najczęściej trafiali m.in. panie: Stenia Zwolińska i Grażyna Wesołowska, oraz panowie: Jerzy Luter i Mariusz Wrześniewski. Później po dość sprawnym przetransportowaniu się do Radomska, drugi dzień zmagań scrabblowych był kontynuowany w tamtejszym Domu Kultury. Bartosz Morawski nadal „miał żarcie”, ale z każdą partią do czołówki zbliżała się para: Justyna Górka i Tomasz Zwoliński i to oni właśnie zagrali w ostatniej partii na stole numer 1. Zwycięsko z tej potyczki wyszła Justyna, dla której było to już drugie miejsce na podium w tym sezonie. Drugie miejsce zajął Bartosz, a trzecie Mariusz Wrześniewski. Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary ufundowane przez Urząd Miasta Radomska. Nagrody otrzymali również: Magdalena Kublik – dla najlepszej zawodniczki spoza podium, Dariusz Socha — jako najlepszy debiutant i Szymon Dąbrowski — jako najmłodszy uczestnik. Wśród obecnych na ceremonii zakończenia rozlosowano dodatkowo kilka pamiątkowych koszulek. Jedną z tych osób był Staszek Rydzik, który po tym turnieju stracił fotel lidera rankingu na korzyść Michała Alabrudzińskiego.

Turniej został przeprowadzony wzorowo, nagrody sponsorował Urząd Miasta i Dom Kultury w Radomsku, jednak największe podziękowania należą się Arturowi Kwiatkowskiemu, który włożył w organizację tego turnieju mnóstwo czasu i energii (chyba nie spał przez cały turniej). Jest szansa, że  jeszcze w tym roku scrabble zagoszczą ponownie do Radomska. Trzymajmy za to kciuki.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgryweksobota:
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ,,Dolina Warty'' w Szczepocicach
Szczepocice Rządowe 11
mapa

niedziela:
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Radomsko, ul.Brzeźnicka 5
mapa
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuwww.mdkradomsko.pl
HarmonogramSobota, 24 marca (7 rund)
8:00-10:45 — zapisy uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 marca (5 rund)
9:00 — turniej strzelecki z broni pneumatycznej
10:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdPKP i PKS do Radomska
Organizator zapewni transport z dworca do OWS Dolina Warty (5 zł/osoba) po uprzednim zamówieniu telefonicznym 784 089 751
WyżywienieW przerwach między pojedynkami bezpłatne przekąski,herbata,kawa,ciasto
posiłki: śniadanie 10 zł, obiad 20 zł, kolacja 10 zł
NoclegiOśrodek Wypoczynkowo — Szkoleniowy,,Dolina Warty'' — 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych w cenie 40 zł/osoba
NagrodyPieniężne, rzeczowe, puchary
Dodatkowe atrakcjeImpreza integracyjna w sobotę po turnieju
Turniej strzelecki z broni pneumatycznej w niedzielę rano
OrganizatorzyUrząd Miasta Radomsko
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Artur Kwiatkowski — tel. 784 089 751
SponsorzyOśrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy DOLINA WARTY w Szczepocicach — www.dolinawarty.szczepocice.pl


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 145.46     10.0     4931     1998      741
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                149.57      9.0     5229     1913     1115
  3 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.88      9.0     4947     1895      491
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.56      9.0     4938     1854      479
  5 Marek           Reda                 Wołomin                142.93      9.0     4842     1756      747
  6 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.12      8.0     5044     1778      435
  7 Kamil           Kister               Puławy                 139.14      8.0     4850     1762      357
  8 Kamil           Górka                Kraków                 152.28      8.0     4747     1677      209
  9 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                114.05      8.0     4662     1714      401
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             126.61      8.0     4647     1720      305
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.96      7.0     5037     1607      376
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             135.66      7.0     4814     1579      327
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.98      7.0     4774     1637      345
 14 Rafał           Matczak              Milanówek              129.29      7.0     4651     1647      127
 15 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.76      7.0     4648     1718      186
 16 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                118.35      7.0     4558     1557      153
 17 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.81      7.0     4553     1536      324
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              128.05      7.0     4513     1627       56
 19 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.11      7.0     4428     1595       35
 20 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              113.06      7.0     4412     1540      270
 21 Ewa             Szałas               Katowice               111.58      7.0     4300     1574      -98
 22 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.34      7.0     4264     1737     -200
 23 Stanisław       Rydzik               Warszawa               152.39      6.0     4868     1457      426
 24 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.18      6.0     4613     1436      221
 25 Radosław        Jachna               Łódź                   137.68      6.0     4571     1368      265
 26 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            140.83      6.0     4553     1458      298
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.04      6.0     4552     1499      -80
 28 Andrzej         Kroc                 Łódź                   119.97      6.0     4532     1393      261
 29 Marta           Ćwiek                Radomsko               106.84      6.0     4506     1512      147
 30 Renata          Andracka             Zwola                  115.79      6.0     4417     1472        6
 31 Jacek           Pietruszka           Kraków                 110.17      6.0     4337     1401      -13
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   105.21      6.0     4318     1442       39
 33 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              118.82      6.0     4305     1480      -47
 34 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.99      6.0     4281     1484     -403
 35 Dariusz         Socha                Warszawa               100.00      6.0     4249     1404       53
 36 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               106.41      6.0     4078     1419     -374
 37 Paulina         Mech                 Kraków                 118.80      5.5     4182     1256       65
 38 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.76      5.0     4543     1250      121
 39 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.97      5.0     4511     1396      -35
 40 Jerzy           Luter                Bytom                  108.14      5.0     4416     1271       91
 41 Paweł           Morga                Warszawa               120.79      5.0     4317     1368      -42
 42 Leszek          Stecuła              Bytom                  123.44      5.0     4262     1270     -272
 43 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.73      5.0     4195     1302     -380
 44 Ewa             Radzikowska          Gliwice                115.49      4.5     4033     1115     -220
 45 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.51      4.5     3918     1136     -326
 46 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.23      4.0     4376     1173     -153
 47 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.37      4.0     4196     1259     -370
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.30      4.0     4086     1196     -458
 49 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      4.0     3774     1181     -931
 50 Marta           Świątkowska          Wrocław                103.30      4.0     3079      980     -260
 51 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.90      3.5     4212     1172      -47
 52 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3881     1056     -219
 53 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3758     1027     -518
 54 Anna            Arana                Warszawa               104.11      3.0     3922     1095     -675
 55 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   116.17      2.5     4016     1081     -832
 56 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      1.5     3483      769     -456
 57 Ewa             Stypułkowska         Warszawa               100.00      0.0      987      202     -263
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Radomszczański Turniej o Puchar Prezydenta Radomska



	Stanisław Rydzik 152.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              118.97 -  394: 425   69
    2    18 Rafał          Wesołowski            133.76 -  395: 423   84
    3    23 Grzegorz       Pukniel               119.37 -  415: 417   69
    4    26 Andrzej        Kroc                  119.97 +  525: 304  170
    5    20 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  424: 337  165
    6    15 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  357: 319  166
    7    11 Marta          Ćwiek                 106.84 +  414: 324  157
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  356: 369   90
    9    11 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  341: 390   78
   10    15 Grażyna        Wesołowska            117.73 -  354: 362   68
   11    19 Paweł          Morga                 120.79 +  422: 380  171
   12    15 Łukasz         Sornek                119.99 +  471: 392  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Kamil Górka 152.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Karp                  118.82 +  436: 430  169
    2     7 Andrzej        Kroc                  119.97 +  412: 355  170
    3     7 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  351: 444   66
    4     8 Ewa            Szałas                111.58 +  406: 360  162
    5     9 Paweł          Morga                 120.79 +  507: 238  171
    6     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 +  408: 322  178
    7     3 Rafał          Wesołowski            133.76 -  287: 497   84
    8     4 Łukasz         Bobowski              135.66 +  418: 365  186
    9     2 Wojciech       Zemło                 141.12 -  365: 458   91
   10     5 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  364: 373   64
   11     8 Marta          Ćwiek                 106.84 +  350: 327  157
   12     5 Rafał          Matczak               129.29 +  443: 369  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Bartosz Morawski 149.57 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paulina        Mech                  118.80 +  463: 274  169
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 +  473: 290  178
    3     3 Justyna        Górka                 145.46 +  412: 374  195
    4     3 Katarzyna      Kowalska              116.34 +  434: 299  166
    5     1 Kamil          Kister                139.14 +  450: 303  189
    6     1 Wojciech       Zemło                 141.12 +  432: 330  191
    7     1 Grzegorz       Kurowski              137.96 +  480: 413  188
    8     1 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  378: 388   78
    9     1 Rafał          Wesołowski            133.76 +  480: 334  184
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  299: 348   94
   11     1 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  348: 366   90
   12     2 Wojciech       Zemło                 141.12 +  580: 395  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 12 159.42




	Justyna Górka 145.46 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Kurzok                118.35 +  390: 319  168
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          143.88 +  396: 361  194
    3     3 Bartosz        Morawski              149.57 -  374: 412  100
    4    10 Beata          Wiączkowska           125.11 +  477: 313  175
    5     6 Rafał          Wesołowski            133.76 -  335: 344   84
    6    10 Tomasz         Siwiński              113.06 +  377: 335  163
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 +  419: 407  178
    8     5 Grzegorz       Kurowski              137.96 +  438: 372  188
    9     3 Andrzej        Rechowicz             127.98 +  363: 349  178
   10     2 Wojciech       Zemło                 141.12 +  390: 334  191
   11     2 Kamil          Kister                139.14 +  484: 320  189
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  488: 324  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 12 166.50




	Mariusz Wrześniewski 143.88 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  479: 404  168
    2     2 Justyna        Górka                 145.46 -  361: 396   95
    3    10 Dariusz        Puton                 140.83 +  418: 387  191
    4     5 Magdalena      Kublik                121.81 +  417: 368  172
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  454: 499   90
    6     6 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 +  356: 337  164
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  379: 352  174
    8     3 Kamil          Kister                139.14 -  381: 390   89
    9     7 Rafał          Matczak               129.29 +  447: 358  179
   10     1 Bartosz        Morawski              149.57 +  348: 299  200
   11     4 Rafał          Wesołowski            133.76 +  430: 328  184
   12     3 Kamil          Kister                139.14 +  477: 338  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 12 157.92




	Marek Reda 142.93 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  295: 323   66
    2    23 Dariusz        Socha                 100.00 +  476: 320  150
    3    17 Renata         Andracka              115.79 -  284: 366   66
    4    16 Maciej         Sancewicz             133.18 +  441: 352  183
    5    14 Beata          Wiączkowska           125.11 +  379: 350  175
    6     8 Ireneusz       Kurzok                118.35 +  405: 313  168
    7     5 Kamil          Kister                139.14 -  375: 432   89
    8    14 Ewa            Szałas                111.58 +  489: 300  162
    9     9 Łukasz         Sornek                119.99 +  425: 362  170
   10     6 Piotr          Broda                 126.61 +  355: 293  177
   11     5 Magdalena      Kublik                121.81 +  421: 338  172
   12     4 Andrzej        Rechowicz             127.98 +  497: 346  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Wojciech Zemło 141.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  569: 342  166
    2     1 Magdalena      Kublik                121.81 +  472: 325  172
    3     1 Tomasz         Siwiński              113.06 +  431: 318  163
    4     1 Grzegorz       Kurowski              137.96 +  403: 402  188
    5     2 Andrzej        Rechowicz             127.98 +  431: 377  178
    6     1 Bartosz        Morawski              149.57 -  330: 432  100
    7     2 Katarzyna      Kowalska              116.34 +  424: 345  166
    8     2 Rafał          Wesołowski            133.76 -  387: 392   84
    9     2 Kamil          Górka                 152.28 +  458: 365  202
   10     2 Justyna        Górka                 145.46 -  334: 390   95
   11     3 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 +  410: 341  164
   12     2 Bartosz        Morawski              149.57 -  395: 580  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Dariusz Puton 140.83 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              115.79 +  369: 288  166
    2     9 Piotr          Broda                 126.61 -  356: 433   77
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  387: 418   94
    4    20 Łukasz         Sornek                119.99 -  366: 405   70
    5    24 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  522: 316  158
    6    16 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  386: 309  169
    7    12 Jacek          Pietruszka            110.17 -  314: 338   60
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  379: 348  174
    9    13 Beata          Wiączkowska           125.11 +  384: 329  175
   10    11 Tomasz         Siwiński              113.06 +  430: 333  163
   11     9 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  314: 318   66
   12     9 Łukasz         Bobowski              135.66 -  346: 420   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Tomasz Zwoliński 139.56 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Radzikowska           115.49 +  378: 354  165
    2     6 Paweł          Morga                 120.79 -  376: 395   71
    3    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  404: 259  150
    4    11 Rafał          Matczak               129.29 +  428: 405  179
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          143.88 +  499: 454  194
    6     5 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  356: 409   66
    7     8 Ewa            Szałas                111.58 +  458: 289  162
    8     6 Stanisław      Rydzik                152.39 +  369: 356  202
    9     5 Łukasz         Bobowski              135.66 +  544: 315  186
   10     3 Rafał          Wesołowski            133.76 +  436: 387  184
   11     1 Bartosz        Morawski              149.57 +  366: 348  200
   12     1 Justyna        Górka                 145.46 -  324: 488   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Kamil Kister 139.14 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  468: 410  165
    2     3 Sylwia         Buks                  100.00 +  545: 270  150
    3     2 Jerzy          Matyasik              118.97 +  415: 381  169
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  556: 307  174
    5     1 Bartosz        Morawski              149.57 -  303: 450  100
    6     2 Rafał          Wesołowski            133.76 -  264: 414   84
    7     5 Marek          Reda                  142.93 +  432: 375  193
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          143.88 +  390: 381  194
    9     4 Katarzyna      Kowalska              116.34 +  386: 269  166
   10     4 Andrzej        Rechowicz             127.98 +  433: 275  178
   11     2 Justyna        Górka                 145.46 -  320: 484   95
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  338: 477   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Grzegorz Kurowski 137.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 +  373: 368  164
    2     8 Marta          Świątkowska           103.30 +  491: 370  153
    3     4 Ryszard        Korpalski             111.90 +  381: 349  162
    4     1 Wojciech       Zemło                 141.12 -  402: 403   91
    5     5 Łukasz         Bobowski              135.66 +  483: 364  186
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  367: 362  174
    7     1 Bartosz        Morawski              149.57 -  413: 480  100
    8     5 Justyna        Górka                 145.46 -  372: 438   95
    9     6 Piotr          Broda                 126.61 -  292: 419   77
   10     9 Rafał          Matczak               129.29 -  406: 436   79
   11    11 Jacek          Pietruszka            110.17 +  537: 333  160
   12     8 Katarzyna      Kowalska              116.34 +  520: 339  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Radosław Jachna 137.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              113.06 -  344: 404   63
    2    26 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  616: 344  156
    3     8 Leszek         Stecuła               123.44 -  333: 367   73
    4    14 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  276: 502   64
    5    21 Urszula        Solarska              105.21 -  319: 333   55
    6    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  453: 331  150
    7    19 Rafał          Matczak               129.29 -  322: 361   79
    8    22 Renata         Andracka              115.79 -  353: 390   66
    9    26 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  408: 362  158
   10    23 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  463: 266  166
   11    20 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  329: 323  169
   12    16 Jerzy          Matyasik              118.97 +  355: 323  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Łukasz Bobowski 135.66 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Korpalski             111.90 -  290: 424   62
    2    24 Ewa            Radzikowska           115.49 +  504: 259  165
    3    14 Marta          Ćwiek                 106.84 +  364: 308  157
    4    12 Anna           Arana                 104.11 +  409: 321  154
    5     5 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  364: 483   88
    6    13 Renata         Andracka              115.79 +  541: 353  166
    7     7 Jarosław       Karp                  118.82 +  456: 272  169
    8     4 Kamil          Górka                 152.28 -  365: 418  102
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  315: 544   90
   10     8 Jerzy          Luter                 108.14 +  378: 342  158
   11     7 Piotr          Broda                 126.61 -  408: 417   77
   12     9 Dariusz        Puton                 140.83 +  420: 346  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Rafał Wesołowski 133.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ewa            Szałas                111.58 -  332: 358   62
    2    18 Stanisław      Rydzik                152.39 +  423: 395  202
    3    21 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  400: 272  150
    4    13 Renata         Andracka              115.79 +  375: 354  166
    5     6 Justyna        Górka                 145.46 +  344: 335  195
    6     2 Kamil          Kister                139.14 +  414: 264  189
    7     3 Kamil          Górka                 152.28 +  497: 287  202
    8     2 Wojciech       Zemło                 141.12 +  392: 387  191
    9     1 Bartosz        Morawski              149.57 -  334: 480  100
   10     3 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  387: 436   90
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  328: 430   94
   12     7 Piotr          Broda                 126.61 -  422: 464   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Maciej Sancewicz 133.18 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Radwański             110.23 +  417: 337  160
    2    12 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  354: 374   66
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  357: 446   78
    4    16 Marek          Reda                  142.93 -  352: 441   93
    5    23 Dariusz        Socha                 100.00 +  432: 395  150
    6    17 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  468: 304  165
    7    13 Beata          Wiączkowska           125.11 +  470: 291  175
    8     8 Rafał          Matczak               129.29 -  294: 395   79
    9    12 Jarosław       Karp                  118.82 -  284: 356   69
   10    16 Urszula        Solarska              105.21 +  432: 335  155
   11    12 Łukasz         Sornek                119.99 -  299: 352   70
   12    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  454: 366  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Rafał Matczak 129.29 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Pietruszka            110.17 +  402: 378  160
    2    15 Jarosław       Karp                  118.82 -  282: 418   69
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  374: 340  176
    4    11 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  405: 428   90
    5    15 Anna           Arana                 104.11 +  412: 308  154
    6     9 Jerzy          Matyasik              118.97 -  388: 400   69
    7    19 Radosław       Jachna                137.68 +  361: 322  188
    8     8 Maciej         Sancewicz             133.18 +  395: 294  183
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  358: 447   94
   10     9 Grzegorz       Kurowski              137.96 +  436: 406  188
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  469: 340  174
   12     5 Kamil          Górka                 152.28 -  369: 443  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Mariola Osajda-Matczak 128.05 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Luter                 108.14 +  382: 366  158
    2     4 Bartosz        Morawski              149.57 -  290: 473  100
    3    18 Maciej         Sancewicz             133.18 +  446: 357  183
    4     6 Paweł          Morga                 120.79 +  352: 348  171
    5     7 Piotr          Broda                 126.61 +  377: 341  177
    6     4 Kamil          Górka                 152.28 -  322: 408  102
    7    10 Justyna        Górka                 145.46 -  407: 419   95
    8    10 Magdalena      Kublik                121.81 -  311: 327   72
    9    11 Stanisław      Rydzik                152.39 +  390: 341  202
   10    12 Marta          Ćwiek                 106.84 -  356: 374   57
   11    16 Marta          Świątkowska           103.30 +  498: 330  153
   12    11 Marta          Ćwiek                 106.84 +  382: 373  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Andrzej Rechowicz 127.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  460: 266  158
    2     5 Beata          Wiączkowska           125.11 -  354: 375   75
    3    12 Łukasz         Sornek                119.99 +  450: 269  170
    4     4 Piotr          Broda                 126.61 +  469: 357  177
    5     2 Wojciech       Zemło                 141.12 -  377: 431   91
    6     7 Marta          Ćwiek                 106.84 +  455: 337  157
    7     4 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 +  444: 352  164
    8     1 Bartosz        Morawski              149.57 +  388: 378  200
    9     3 Justyna        Górka                 145.46 -  349: 363   95
   10     4 Kamil          Kister                139.14 -  275: 433   89
   11     6 Ireneusz       Kurzok                118.35 +  407: 371  168
   12     4 Marek          Reda                  142.93 -  346: 497   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Piotr Broda 126.61 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Ćwiek                 106.84 +  425: 340  157
    2     9 Dariusz        Puton                 140.83 +  433: 356  191
    3     5 Beata          Wiączkowska           125.11 +  415: 325  175
    4     4 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  357: 469   78
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  341: 377   78
    6    11 Ewa            Szałas                111.58 -  330: 335   62
    7    15 Leszek         Stecuła               123.44 +  358: 336  173
    8    13 Urszula        Solarska              105.21 +  395: 327  155
    9     6 Grzegorz       Kurowski              137.96 +  419: 292  188
   10     6 Marek          Reda                  142.93 -  293: 355   93
   11     7 Łukasz         Bobowski              135.66 +  417: 408  186
   12     7 Rafał          Wesołowski            133.76 +  464: 422  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Andrzej Kwiatkowski 125.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  414: 275  156
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  360: 420   74
    3    16 Rafał          Matczak               129.29 -  340: 374   79
    4    18 Marta          Ćwiek                 106.84 -  376: 410   57
    5    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  347: 296  150
    6    19 Ryszard        Korpalski             111.90 +  433: 302  162
    7    17 Urszula        Solarska              105.21 -  321: 347   55
    8    16 Grzegorz       Pukniel               119.37 -  350: 483   69
    9    19 Julita         Dygnas                100.00 +  444: 303  150
   10    17 Dariusz        Socha                 100.00 -  312: 451   50
   11    21 Ewa            Radzikowska           115.49 +  480: 307  165
   12    17 Maciej         Sancewicz             133.18 -  366: 454   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Beata Wiączkowska 125.11 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Solarska              105.21 +  381: 362  155
    2     5 Andrzej        Rechowicz             127.98 +  375: 354  178
    3     5 Piotr          Broda                 126.61 -  325: 415   77
    4    10 Justyna        Górka                 145.46 -  313: 477   95
    5    14 Marek          Reda                  142.93 -  350: 379   93
    6    18 Marcin         Radwański             110.23 +  472: 295  160
    7    13 Maciej         Sancewicz             133.18 -  291: 470   83
    8    21 Paulina        Mech                  118.80 +  374: 357  169
    9    13 Dariusz        Puton                 140.83 -  329: 384   91
   10    20 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  409: 301  169
   11    18 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  388: 293  156
   12    13 Jarosław       Karp                  118.82 +  421: 306  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Krzysztof Sporczyk 124.04 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Arana                 104.11 +  319: 314  154
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  420: 360  176
    3     6 Paweł          Morga                 120.79 +  404: 398  171
    4     2 Kamil          Kister                139.14 -  307: 556   89
    5     8 Jerzy          Matyasik              118.97 +  471: 372  169
    6     3 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  362: 367   88
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  352: 379   94
    8    15 Dariusz        Puton                 140.83 -  348: 379   91
    9    16 Dariusz        Socha                 100.00 +  424: 368  150
   10    13 Łukasz         Sornek                119.99 +  440: 267  170
   11    10 Rafał          Matczak               129.29 -  340: 469   79
   12    10 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  365: 403   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Leszek Stecuła 123.44 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Świątkowska           103.30 -  328: 427   53
    2    19 Jacek          Pietruszka            110.17 +  405: 326  160
    3     8 Radosław       Jachna                137.68 +  367: 333  188
    4     9 Jerzy          Matyasik              118.97 -  314: 439   69
    5    11 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  383: 410   68
    6    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  384: 289  150
    7    15 Piotr          Broda                 126.61 -  336: 358   77
    8    20 Julita         Dygnas                100.00 -  356: 411   50
    9    22 Paulina        Mech                  118.80 -  333: 362   69
   10    24 Ryszard        Korpalski             111.90 +  385: 374  162
   11    24 Anna           Arana                 104.11 +  390: 283  154
   12    19 Andrzej        Kroc                  119.97 -  281: 522   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Magdalena Kublik 121.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Socha                 100.00 +  399: 359  150
    2     1 Wojciech       Zemło                 141.12 -  325: 472   91
    3    11 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  412: 295  166
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  368: 417   94
    5    13 Renata         Andracka              115.79 -  323: 354   66
    6    21 Anna           Arana                 104.11 +  439: 313  154
    7    18 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  453: 230  156
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 +  327: 311  178
    9    10 Jerzy          Luter                 108.14 +  479: 265  158
   10     7 Katarzyna      Kowalska              116.34 +  374: 364  166
   11     5 Marek          Reda                  142.93 -  338: 421   93
   12     6 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  316: 428   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Paweł Morga 120.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  455: 234  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  395: 376  190
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  398: 404   74
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  348: 352   78
    5     9 Kamil          Górka                 152.28 -  238: 507  102
    6    20 Urszula        Solarska              105.21 -  223: 375   55
    7    25 Grażyna        Wesołowska            117.73 -  344: 363   68
    8    26 Ewa            Radzikowska           115.49 -  356: 437   65
    9    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  376: 242  150
   10    26 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  384: 301  165
   11    19 Stanisław      Rydzik                152.39 -  380: 422  102
   12    23 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  420: 346  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Łukasz Sornek 119.99 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  340: 386   50
    2    28 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  384: 324  158
    3    12 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  269: 450   78
    4    20 Dariusz        Puton                 140.83 +  405: 366  191
    5    12 Marcin         Radwański             110.23 +  374: 332  160
    6    12 Jerzy          Luter                 108.14 +  422: 389  158
    7     9 Jerzy          Matyasik              118.97 -  305: 486   69
    8    12 Ireneusz       Kurzok                118.35 +  409: 316  168
    9     9 Marek          Reda                  142.93 -  362: 425   93
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  267: 440   74
   11    12 Maciej         Sancewicz             133.18 +  352: 299  183
   12    15 Stanisław      Rydzik                152.39 -  392: 471  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Andrzej Kroc 119.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  376: 327  150
    2     7 Kamil          Górka                 152.28 -  355: 412  102
    3     9 Jarosław       Karp                  118.82 -  335: 355   69
    4    26 Stanisław      Rydzik                152.39 -  304: 525  102
    5    27 Grażyna        Wesołowska            117.73 -  339: 438   68
    6    26 Ewa            Radzikowska           115.49 +  357: 335  165
    7    23 Julita         Dygnas                100.00 -  337: 341   50
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  478: 296  158
    9    20 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  305: 365   56
   10    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  430: 314  150
   11    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  394: 282  150
   12    19 Leszek         Stecuła               123.44 +  522: 281  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Grzegorz Pukniel 119.37 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Julita         Dygnas                100.00 -  352: 354   50
    2    25 Renata         Andracka              115.79 -  314: 387   66
    3    23 Stanisław      Rydzik                152.39 +  417: 415  202
    4    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  311: 422   50
    5    26 Paulina        Mech                  118.80 +  376: 375  169
    6    16 Dariusz        Puton                 140.83 -  309: 386   91
    7    22 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  352: 325  158
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  483: 350  176
    9    18 Tomasz         Siwiński              113.06 -  312: 394   63
   10    20 Beata          Wiączkowska           125.11 -  301: 409   75
   11    20 Radosław       Jachna                137.68 -  323: 329   88
   12    23 Paweł          Morga                 120.79 -  346: 420   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Jerzy Matyasik 118.97 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                152.39 +  425: 394  202
    2    10 Ewa            Szałas                111.58 +  366: 347  162
    3     2 Kamil          Kister                139.14 -  381: 415   89
    4     9 Leszek         Stecuła               123.44 +  439: 314  173
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  372: 471   74
    6     9 Rafał          Matczak               129.29 +  400: 388  179
    7     9 Łukasz         Sornek                119.99 +  486: 305  170
    8     7 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  339: 384   66
    9     8 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  343: 404   64
   10    10 Jacek          Pietruszka            110.17 -  291: 360   60
   11    13 Jarosław       Karp                  118.82 -  346: 409   69
   12    16 Radosław       Jachna                137.68 -  323: 355   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Jarosław Karp 118.82 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 152.28 -  430: 436  102
    2    15 Rafał          Matczak               129.29 +  418: 282  179
    3     9 Andrzej        Kroc                  119.97 +  355: 335  170
    4     7 Ryszard        Korpalski             111.90 +  398: 243  162
    5    10 Katarzyna      Kowalska              116.34 -  317: 396   66
    6    14 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  340: 338  156
    7     7 Łukasz         Bobowski              135.66 -  272: 456   86
    8    11 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  356: 429   64
    9    12 Maciej         Sancewicz             133.18 +  356: 284  183
   10    14 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  348: 386   68
   11    13 Jerzy          Matyasik              118.97 +  409: 346  169
   12    13 Beata          Wiączkowska           125.11 -  306: 421   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Paulina Mech 118.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              149.57 -  274: 463  100
    2    27 Grażyna        Kaczyńska             116.17 -  286: 477   66
    3    29 PAUZA
    4    24 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  274: 489   68
    5    26 Grzegorz       Pukniel               119.37 -  375: 376   69
    6    25 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  424: 305  168
    7    24 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  402: 286  165
    8    21 Beata          Wiączkowska           125.11 -  357: 374   75
    9    22 Leszek         Stecuła               123.44 +  362: 333  173
   10    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  389: 321  150
   11    17 Ewa            Szałas                111.58 -  337: 353   62
   12    22 Marcin         Radwański             110.23 +  402: 340  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 11 114.18




	Ireneusz Kurzok 118.35 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 145.46 -  319: 390   95
    2    21 Jerzy          Luter                 108.14 -  293: 392   58
    3    27 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  473: 290  150
    4    24 Paulina        Mech                  118.80 +  489: 274  169
    5    11 Leszek         Stecuła               123.44 +  410: 383  173
    6     8 Marek          Reda                  142.93 -  313: 405   93
    7    16 Renata         Andracka              115.79 +  384: 360  166
    8    12 Łukasz         Sornek                119.99 -  316: 409   70
    9    15 Ewa            Szałas                111.58 +  401: 382  162
   10    14 Jarosław       Karp                  118.82 +  386: 348  169
   11     6 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  371: 407   78
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              124.04 +  403: 365  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Grażyna Wesołowska 117.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  404: 479   94
    2    17 Marcin         Radwański             110.23 -  328: 445   60
    3    25 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  321: 334   56
    4    27 Dariusz        Socha                 100.00 -  299: 321   50
    5    27 Andrzej        Kroc                  119.97 +  438: 339  170
    6    25 Paulina        Mech                  118.80 -  305: 424   69
    7    25 Paweł          Morga                 120.79 +  363: 344  171
    8    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  349: 346  150
    9    23 Ryszard        Korpalski             111.90 +  352: 350  162
   10    15 Stanisław      Rydzik                152.39 +  362: 354  202
   11    15 Tomasz         Siwiński              113.06 -  291: 428   63
   12    20 Urszula        Solarska              105.21 -  383: 411   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Katarzyna Kowalska 116.34 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  142.93 +  323: 295  193
    2    12 Maciej         Sancewicz             133.18 +  374: 354  183
    3     7 Kamil          Górka                 152.28 +  444: 351  202
    4     3 Bartosz        Morawski              149.57 -  299: 434  100
    5    10 Jarosław       Karp                  118.82 +  396: 317  169
    6     5 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  409: 356  190
    7     2 Wojciech       Zemło                 141.12 -  345: 424   91
    8     7 Jerzy          Matyasik              118.97 +  384: 339  169
    9     4 Kamil          Kister                139.14 -  269: 386   89
   10     7 Magdalena      Kublik                121.81 -  364: 374   72
   11     9 Dariusz        Puton                 140.83 +  318: 314  191
   12     8 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  339: 520   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Grażyna Kaczyńska 116.17 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Zemło                 141.12 -  342: 569   91
    2    27 Paulina        Mech                  118.80 +  477: 286  169
    3    11 Magdalena      Kublik                121.81 -  295: 412   72
    4    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  325: 314  150
    5    17 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  350: 369   56
    6    15 Stanisław      Rydzik                152.39 -  319: 357  102
    7    21 Anna           Arana                 104.11 -  369: 409   54
    8    23 Ryszard        Korpalski             111.90 =  362: 362  112
    9    21 Marcin         Radwański             110.23 -  302: 440   60
   10    23 Radosław       Jachna                137.68 -  266: 463   88
   11    27 Zbigniew       Rybak                 115.30 -  344: 389   65
   12    27 Ryszard        Korpalski             111.90 -  265: 478   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Renata Andracka 115.79 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Puton                 140.83 -  288: 369   91
    2    25 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  387: 314  169
    3    17 Marek          Reda                  142.93 +  366: 284  193
    4    13 Rafał          Wesołowski            133.76 -  354: 375   84
    5    13 Magdalena      Kublik                121.81 +  354: 323  172
    6    13 Łukasz         Bobowski              135.66 -  353: 541   86
    7    16 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  360: 384   68
    8    22 Radosław       Jachna                137.68 +  390: 353  188
    9    14 Marta          Ćwiek                 106.84 -  380: 412   57
   10    19 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  326: 409   56
   11    25 Julita         Dygnas                100.00 +  458: 269  150
   12    18 Jerzy          Luter                 108.14 +  401: 378  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Ewa Radzikowska 115.49 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  354: 378   90
    2    24 Łukasz         Bobowski              135.66 -  259: 504   86
    3    26 Jacek          Pietruszka            110.17 -  248: 418   60
    4    28 Urszula        Solarska              105.21 -  298: 381   55
    5    28 PAUZA
    6    26 Andrzej        Kroc                  119.97 -  335: 357   70
    7    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  383: 319  150
    8    26 Paweł          Morga                 120.79 +  437: 356  171
    9    24 Marta          Świątkowska           103.30 -  346: 370   53
   10    27 Anna           Arana                 104.11 +  412: 343  154
   11    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 -  307: 480   76
   12    24 Julita         Dygnas                100.00 +  354: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 11 101.36




	Zbigniew Rybak 115.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                139.14 -  410: 468   89
    2    16 Marta          Ćwiek                 106.84 -  342: 368   57
    3    24 Urszula        Solarska              105.21 +  334: 330  155
    4    23 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  336: 297  150
    5    20 Stanisław      Rydzik                152.39 -  337: 424  102
    6    17 Maciej         Sancewicz             133.18 -  304: 468   83
    7    24 Paulina        Mech                  118.80 -  286: 402   69
    8    28 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  369: 374   50
    9    28 Sylwia         Buks                  100.00 -  305: 375   50
   10    26 Paweł          Morga                 120.79 -  301: 384   71
   11    27 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  389: 344  166
   12    26 Anna           Arana                 104.11 +  373: 310  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Grzegorz Wiączkowski 114.05 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  368: 373   88
    2    20 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  401: 370  150
    3    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  382: 351  150
    4    14 Radosław       Jachna                137.68 +  502: 276  188
    5     4 Tomasz         Siwiński              113.06 +  345: 302  163
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          143.88 -  337: 356   94
    7     4 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  352: 444   78
    8    11 Jarosław       Karp                  118.82 +  429: 356  169
    9     8 Jerzy          Matyasik              118.97 +  404: 343  169
   10     5 Kamil          Górka                 152.28 +  373: 364  202
   11     3 Wojciech       Zemło                 141.12 -  341: 410   91
   12     6 Magdalena      Kublik                121.81 +  428: 316  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Tomasz Siwiński 113.06 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                137.68 +  404: 344  188
    2    14 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  425: 292  150
    3     1 Wojciech       Zemło                 141.12 -  318: 431   91
    4    15 Julita         Dygnas                100.00 +  421: 261  150
    5     4 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  302: 345   64
    6    10 Justyna        Górka                 145.46 -  335: 377   95
    7    14 Jerzy          Luter                 108.14 -  313: 397   58
    8    19 Szymon         Dąbrowski             106.41 +  393: 339  156
    9    18 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  394: 312  169
   10    11 Dariusz        Puton                 140.83 -  333: 430   91
   11    15 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  428: 291  168
   12    12 Jacek          Pietruszka            110.17 +  346: 323  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Ryszard Korpalski 111.90 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bobowski              135.66 +  424: 290  186
    2    11 Julita         Dygnas                100.00 +  334: 231  150
    3     4 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  349: 381   88
    4     7 Jarosław       Karp                  118.82 -  243: 398   69
    5    16 Ewa            Szałas                111.58 -  351: 405   62
    6    19 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 -  302: 433   76
    7    20 Marcin         Radwański             110.23 -  324: 395   60
    8    23 Grażyna        Kaczyńska             116.17 =  362: 362  116
    9    23 Grażyna        Wesołowska            117.73 -  350: 352   68
   10    24 Leszek         Stecuła               123.44 -  374: 385   73
   11    26 Katarzyna      Bogusławska           107.51 -  321: 362   58
   12    27 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  478: 265  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Ewa Szałas 111.58 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            133.76 +  358: 332  184
    2    10 Jerzy          Matyasik              118.97 -  347: 366   69
    3    15 Marcin         Radwański             110.23 +  398: 274  160
    4     8 Kamil          Górka                 152.28 -  360: 406  102
    5    16 Ryszard        Korpalski             111.90 +  405: 351  162
    6    11 Piotr          Broda                 126.61 +  335: 330  177
    7     8 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  289: 458   90
    8    14 Marek          Reda                  142.93 -  300: 489   93
    9    15 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  382: 401   68
   10    21 Julita         Dygnas                100.00 +  449: 356  150
   11    17 Paulina        Mech                  118.80 +  353: 337  169
   12    14 Dariusz        Socha                 100.00 +  324: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Marcin Radwański 110.23 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Sancewicz             133.18 -  337: 417   83
    2    17 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  445: 328  168
    3    15 Ewa            Szałas                111.58 -  274: 398   62
    4    17 Jacek          Pietruszka            110.17 +  461: 297  160
    5    12 Łukasz         Sornek                119.99 -  332: 374   70
    6    18 Beata          Wiączkowska           125.11 -  295: 472   75
    7    20 Ryszard        Korpalski             111.90 +  395: 324  162
    8    18 Dariusz        Socha                 100.00 -  342: 410   50
    9    21 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  440: 302  166
   10    18 Marta          Świątkowska           103.30 -  311: 371   53
   11    22 Urszula        Solarska              105.21 -  404: 434   55
   12    22 Paulina        Mech                  118.80 -  340: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Jacek Pietruszka 110.17 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               129.29 -  378: 402   79
    2    19 Leszek         Stecuła               123.44 -  326: 405   73
    3    26 Ewa            Radzikowska           115.49 +  418: 248  165
    4    17 Marcin         Radwański             110.23 -  297: 461   60
    5    25 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  401: 252  150
    6    22 Julita         Dygnas                100.00 +  399: 314  150
    7    12 Dariusz        Puton                 140.83 +  338: 314  191
    8     9 Jerzy          Luter                 108.14 -  372: 392   58
    9    17 Urszula        Solarska              105.21 +  392: 388  155
   10    10 Jerzy          Matyasik              118.97 +  360: 291  169
   11    11 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  333: 537   88
   12    12 Tomasz         Siwiński              113.06 -  323: 346   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Jerzy Luter 108.14 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  366: 382   78
    2    21 Ireneusz       Kurzok                118.35 +  392: 293  168
    3    20 Julita         Dygnas                100.00 -  340: 342   50
    4    22 Katarzyna      Bogusławska           107.51 +  330: 316  158
    5    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  523: 265  150
    6    12 Łukasz         Sornek                119.99 -  389: 422   70
    7    14 Tomasz         Siwiński              113.06 +  397: 313  163
    8     9 Jacek          Pietruszka            110.17 +  392: 372  160
    9    10 Magdalena      Kublik                121.81 -  265: 479   72
   10     8 Łukasz         Bobowski              135.66 -  342: 378   86
   11    14 Dariusz        Socha                 100.00 -  302: 362   50
   12    18 Renata         Andracka              115.79 -  378: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Katarzyna Bogusławska 107.51 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  266: 460   78
    2    28 Łukasz         Sornek                119.99 -  324: 384   70
    3    28 Dariusz        Socha                 100.00 +  319: 303  150
    4    22 Jerzy          Luter                 108.14 -  316: 330   58
    5    24 Dariusz        Puton                 140.83 -  316: 522   91
    6    28 PAUZA
    7    22 Grzegorz       Pukniel               119.37 -  325: 352   69
    8    25 Andrzej        Kroc                  119.97 -  296: 478   70
    9    26 Radosław       Jachna                137.68 -  362: 408   88
   10    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  333: 318  150
   11    26 Ryszard        Korpalski             111.90 +  362: 321  162
   12    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  399: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 11 103.27




	Marta Ćwiek 106.84 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 126.61 -  340: 425   77
    2    16 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  368: 342  165
    3    14 Łukasz         Bobowski              135.66 -  308: 364   86
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  410: 376  176
    5    19 Julita         Dygnas                100.00 +  461: 245  150
    6     7 Andrzej        Rechowicz             127.98 -  337: 455   78
    7    11 Stanisław      Rydzik                152.39 -  324: 414  102
    8    17 Anna           Arana                 104.11 +  472: 270  154
    9    14 Renata         Andracka              115.79 +  412: 380  166
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 +  374: 356  178
   11     8 Kamil          Górka                 152.28 -  327: 350  102
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  373: 382   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Szymon Dąbrowski 106.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 -  275: 414   76
    2    26 Radosław       Jachna                137.68 -  344: 616   88
    3    25 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  334: 321  168
    4    21 Marta          Świątkowska           103.30 +  391: 235  153
    5    17 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  369: 350  166
    6    14 Jarosław       Karp                  118.82 -  338: 340   69
    7    18 Magdalena      Kublik                121.81 -  230: 453   72
    8    19 Tomasz         Siwiński              113.06 -  339: 393   63
    9    20 Andrzej        Kroc                  119.97 +  365: 305  170
   10    19 Renata         Andracka              115.79 +  409: 326  166
   11    18 Beata          Wiączkowska           125.11 -  293: 388   75
   12    21 Marta          Świątkowska           103.30 +  391: 311  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Urszula Solarska 105.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Wiączkowska           125.11 -  362: 381   75
    2    22 Anna           Arana                 104.11 -  295: 397   54
    3    24 Zbigniew       Rybak                 115.30 -  330: 334   65
    4    28 Ewa            Radzikowska           115.49 +  381: 298  165
    5    21 Radosław       Jachna                137.68 +  333: 319  188
    6    20 Paweł          Morga                 120.79 +  375: 223  171
    7    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  347: 321  176
    8    13 Piotr          Broda                 126.61 -  327: 395   77
    9    17 Jacek          Pietruszka            110.17 -  388: 392   60
   10    16 Maciej         Sancewicz             133.18 -  335: 432   83
   11    22 Marcin         Radwański             110.23 +  434: 404  160
   12    20 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  411: 383  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Anna Arana 104.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  314: 319   74
    2    22 Urszula        Solarska              105.21 +  397: 295  155
    3    13 Marta          Świątkowska           103.30 +  334: 312  153
    4    12 Łukasz         Bobowski              135.66 -  321: 409   86
    5    15 Rafał          Matczak               129.29 -  308: 412   79
    6    21 Magdalena      Kublik                121.81 -  313: 439   72
    7    21 Grażyna        Kaczyńska             116.17 +  409: 369  166
    8    17 Marta          Ćwiek                 106.84 -  270: 472   57
    9    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  320: 395   50
   10    27 Ewa            Radzikowska           115.49 -  343: 412   65
   11    24 Leszek         Stecuła               123.44 -  283: 390   73
   12    26 Zbigniew       Rybak                 115.30 -  310: 373   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Marta Świątkowska 103.30 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Stecuła               123.44 +  427: 328  173
    2     8 Grzegorz       Kurowski              137.96 -  370: 491   88
    3    13 Anna           Arana                 104.11 -  312: 334   54
    4    21 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  235: 391   56
    8    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  353: 249  150
    9    24 Ewa            Radzikowska           115.49 +  370: 346  165
   10    18 Marcin         Radwański             110.23 +  371: 311  160
   11    16 Mariola        Osajda-Matczak        128.05 -  330: 498   78
   12    21 Szymon         Dąbrowski             106.41 -  311: 391   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  /  9 108.89




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Sornek                119.99 +  386: 340  170
    2     3 Kamil          Kister                139.14 -  270: 545   89
    3    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  351: 382   64
    4    19 Grażyna        Kaczyńska             116.17 -  314: 325   66
    5    22 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 -  296: 347   76
    6    24 Radosław       Jachna                137.68 -  331: 453   88
    7    28 PAUZA
    8    24 Grażyna        Wesołowska            117.73 -  346: 349   68
    9    28 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  375: 305  165
   10    25 Andrzej        Kroc                  119.97 -  314: 430   70
   11    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  290: 339   50
   12    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  308: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 11  96.00




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  354: 352  169
    2    11 Ryszard        Korpalski             111.90 -  231: 334   62
    3    20 Jerzy          Luter                 108.14 +  342: 340  158
    4    15 Tomasz         Siwiński              113.06 -  261: 421   63
    5    19 Marta          Ćwiek                 106.84 -  245: 461   57
    6    22 Jacek          Pietruszka            110.17 -  314: 399   60
    7    23 Andrzej        Kroc                  119.97 +  341: 337  170
    8    20 Leszek         Stecuła               123.44 +  411: 356  173
    9    19 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 -  303: 444   76
   10    21 Ewa            Szałas                111.58 -  356: 449   62
   11    25 Renata         Andracka              115.79 -  269: 458   66
   12    24 Ewa            Radzikowska           115.49 -  347: 354   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Morga                 120.79 -  234: 455   71
    2    29 PAUZA
    3    22 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  259: 404   90
    4    25 Grzegorz       Pukniel               119.37 +  422: 311  169
    5    18 Jerzy          Luter                 108.14 -  265: 523   58
    6    23 Leszek         Stecuła               123.44 -  289: 384   73
    7    26 Dariusz        Socha                 100.00 -  249: 328   50
    8    28 Zbigniew       Rybak                 115.30 +  374: 369  165
    9    25 Anna           Arana                 104.11 +  395: 320  154
   10    22 Paulina        Mech                  118.80 -  321: 389   69
   11    23 Andrzej        Kroc                  119.97 -  282: 394   70
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           107.51 -  368: 399   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 11  93.36




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Tomasz         Siwiński              113.06 -  292: 425   63
    3    21 Rafał          Wesołowski            133.76 -  272: 400   84
    4    23 Zbigniew       Rybak                 115.30 -  297: 336   65
    5    25 Jacek          Pietruszka            110.17 -  252: 401   60
    6    27 Dariusz        Socha                 100.00 -  318: 334   50
    7    27 Ewa            Radzikowska           115.49 -  319: 383   65
    8    27 Marta          Świątkowska           103.30 -  249: 353   53
    9    27 Paweł          Morga                 120.79 -  242: 376   71
   10    28 Katarzyna      Bogusławska           107.51 -  318: 333   58
   11    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  339: 290  150
   12    28 Sylwia         Buks                  100.00 -  285: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  / 11  69.91




	Dariusz Socha 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Kublik                121.81 -  359: 399   72
    2    23 Marek          Reda                  142.93 -  320: 476   93
    3    28 Katarzyna      Bogusławska           107.51 -  303: 319   58
    4    27 Grażyna        Wesołowska            117.73 +  321: 299  168
    5    23 Maciej         Sancewicz             133.18 -  395: 432   83
    6    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  334: 318  150
    7    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  328: 249  150
    8    18 Marcin         Radwański             110.23 +  410: 342  160
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              124.04 -  368: 424   74
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.76 +  451: 312  176
   11    14 Jerzy          Luter                 108.14 +  362: 302  158
   12    14 Ewa            Szałas                111.58 -  298: 324   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Ewa Stypułkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kroc                  119.97 -  327: 376   70
    2    20 Grzegorz       Wiączkowski           114.05 -  370: 401   64
    3    27 Ireneusz       Kurzok                118.35 -  290: 473   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     202  /  3  67.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Radomszczański Turniej o Puchar Prezydenta Radomska



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              394: 425
   2 Jarosław       Karp                 - Kamil          Górka                 430: 436
   3 Bartosz        Morawski             - Paulina        Mech                  463: 274
   4 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Górka                 319: 390
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Grażyna        Wesołowska            479: 404
   6 Katarzyna      Kowalska             - Marek          Reda                  323: 295
   7 Wojciech       Zemło                - Grażyna        Kaczyńska             569: 342
   8 Renata         Andracka             - Dariusz        Puton                 288: 369
   9 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Radzikowska           378: 354
  10 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kister                410: 468
  11 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Wiączkowski           373: 368
  12 Tomasz         Siwiński             - Radosław       Jachna                404: 344
  13 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Korpalski             290: 424
  14 Ewa            Szałas               - Rafał          Wesołowski            358: 332
  15 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Radwański             417: 337
  16 Jacek          Pietruszka           - Rafał          Matczak               378: 402
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Luter                 382: 366
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Rechowicz             266: 460
  19 Piotr          Broda                - Marta          Ćwiek                 425: 340
  20 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           275: 414
  21 Beata          Wiączkowska          - Urszula        Solarska              381: 362
  22 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              314: 319
  23 Leszek         Stecuła              - Marta          Świątkowska           328: 427
  24 Dariusz        Socha                - Magdalena      Kublik                359: 399
  25 Paweł          Morga                - Maciej         Dąbrowski             455: 234
  26 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Sornek                386: 340
  27 Andrzej        Kroc                 - Ewa            Stypułkowska          376: 327
  28 Julita         Dygnas               - Grzegorz       Pukniel               354: 352
  29 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Zemło                 325: 472
   2 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          396: 361
   3 Kamil          Kister               - Sylwia         Buks                  545: 270
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Morawski              290: 473
   5 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Wiączkowska           354: 375
   6 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Morga                 376: 395
   7 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  412: 355
   8 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Kurowski              370: 491
   9 Dariusz        Puton                - Piotr          Broda                 356: 433
  10 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Szałas                366: 347
  11 Ryszard        Korpalski            - Julita         Dygnas                334: 231
  12 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Kowalska              354: 374
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           420: 360
  14 Artur          Kwiatkowski          - Tomasz         Siwiński              292: 425
  15 Rafał          Matczak              - Jarosław       Karp                  282: 418
  16 Marta          Ćwiek                - Zbigniew       Rybak                 368: 342
  17 Marcin         Radwański            - Grażyna        Wesołowska            445: 328
  18 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                423: 395
  19 Leszek         Stecuła              - Jacek          Pietruszka            405: 326
  20 Ewa            Stypułkowska         - Grzegorz       Wiączkowski           370: 401
  21 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Kurzok                392: 293
  22 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 295: 397
  23 Marek          Reda                 - Dariusz        Socha                 476: 320
  24 Ewa            Radzikowska          - Łukasz         Bobowski              259: 504
  25 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              314: 387
  26 Radosław       Jachna               - Szymon         Dąbrowski             616: 344
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Paulina        Mech                  477: 286
  28 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Bogusławska           384: 324
  29 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Siwiński              431: 318
   2 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Kister                381: 415
   3 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 412: 374
   4 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Kurowski              349: 381
   5 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Broda                 325: 415
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Morga                 404: 398
   7 Katarzyna      Kowalska             - Kamil          Górka                 444: 351
   8 Radosław       Jachna               - Leszek         Stecuła               333: 367
   9 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Kroc                  355: 335
  10 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          387: 418
  11 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Kaczyńska             412: 295
  12 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             269: 450
  13 Marta          Świątkowska          - Anna           Arana                 312: 334
  14 Łukasz         Bobowski             - Marta          Ćwiek                 364: 308
  15 Marcin         Radwański            - Ewa            Szałas                274: 398
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               340: 374
  17 Renata         Andracka             - Marek          Reda                  366: 284
  18 Maciej         Sancewicz            - Mariola        Osajda-Matczak        357: 446
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Sylwia         Buks                  382: 351
  20 Jerzy          Luter                - Julita         Dygnas                340: 342
  21 Rafał          Wesołowski           - Artur          Kwiatkowski           400: 272
  22 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             259: 404
  23 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                417: 415
  24 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Rybak                 330: 334
  25 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             321: 334
  26 Jacek          Pietruszka           - Ewa            Radzikowska           418: 248
  27 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Stypułkowska          473: 290
  28 Dariusz        Socha                - Katarzyna      Bogusławska           303: 319
  29 Paulina        Mech                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 402: 403
   2 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              556: 307
   3 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Kowalska              434: 299
   4 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             357: 469
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Magdalena      Kublik                417: 368
   6 Paweł          Morga                - Mariola        Osajda-Matczak        348: 352
   7 Jarosław       Karp                 - Ryszard        Korpalski             398: 243
   8 Kamil          Górka                - Ewa            Szałas                406: 360
   9 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               439: 314
  10 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           477: 313
  11 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             405: 428
  12 Anna           Arana                - Łukasz         Bobowski              321: 409
  13 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka              375: 354
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Radosław       Jachna                502: 276
  15 Julita         Dygnas               - Tomasz         Siwiński              261: 421
  16 Marek          Reda                 - Maciej         Sancewicz             441: 352
  17 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Radwański             297: 461
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Ćwiek                 376: 410
  19 Sylwia         Buks                 - Grażyna        Kaczyńska             314: 325
  20 Dariusz        Puton                - Łukasz         Sornek                366: 405
  21 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Świątkowska           391: 235
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Luter                 316: 330
  23 Zbigniew       Rybak                - Artur          Kwiatkowski           336: 297
  24 Paulina        Mech                 - Ireneusz       Kurzok                274: 489
  25 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               422: 311
  26 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                304: 525
  27 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Socha                 299: 321
  28 Ewa            Radzikowska          - Urszula        Solarska              298: 381


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Bartosz        Morawski              303: 450
   2 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Zemło                 377: 431
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             454: 499
   4 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Wiączkowski           302: 345
   5 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              483: 364
   6 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            335: 344
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 377: 341
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              471: 372
   9 Kamil          Górka                - Paweł          Morga                 507: 238
  10 Katarzyna      Kowalska             - Jarosław       Karp                  396: 317
  11 Leszek         Stecuła              - Ireneusz       Kurzok                383: 410
  12 Łukasz         Sornek               - Marcin         Radwański             374: 332
  13 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                354: 323
  14 Beata          Wiączkowska          - Marek          Reda                  350: 379
  15 Rafał          Matczak              - Anna           Arana                 412: 308
  16 Ewa            Szałas               - Ryszard        Korpalski             405: 351
  17 Grażyna        Kaczyńska            - Szymon         Dąbrowski             350: 369
  18 Jerzy          Luter                - Maciej         Dąbrowski             523: 265
  19 Marta          Ćwiek                - Julita         Dygnas                461: 245
  20 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 424: 337
  21 Urszula        Solarska             - Radosław       Jachna                333: 319
  22 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Kwiatkowski           296: 347
  23 Dariusz        Socha                - Maciej         Sancewicz             395: 432
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Puton                 316: 522
  25 Artur          Kwiatkowski          - Jacek          Pietruszka            252: 401
  26 Grzegorz       Pukniel              - Paulina        Mech                  376: 375
  27 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            339: 438
  28 Ewa            Radzikowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              330: 432
   2 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                414: 264
   3 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              367: 362
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 322: 408
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Kowalska              356: 409
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Mariusz        Wrześniewski          337: 356
   7 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             337: 455
   8 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Reda                  313: 405
   9 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Matczak               400: 388
  10 Tomasz         Siwiński             - Justyna        Górka                 335: 377
  11 Piotr          Broda                - Ewa            Szałas                330: 335
  12 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                389: 422
  13 Łukasz         Bobowski             - Renata         Andracka              541: 353
  14 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Karp                  338: 340
  15 Grażyna        Kaczyńska            - Stanisław      Rydzik                319: 357
  16 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Puton                 309: 386
  17 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Sancewicz             304: 468
  18 Marcin         Radwański            - Beata          Wiączkowska           295: 472
  19 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kwiatkowski           302: 433
  20 Paweł          Morga                - Urszula        Solarska              223: 375
  21 Anna           Arana                - Magdalena      Kublik                313: 439
  22 Julita         Dygnas               - Jacek          Pietruszka            314: 399
  23 Maciej         Dąbrowski            - Leszek         Stecuła               289: 384
  24 Radosław       Jachna               - Sylwia         Buks                  453: 331
  25 Paulina        Mech                 - Grażyna        Wesołowska            424: 305
  26 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Kroc                  335: 357
  27 Dariusz        Socha                - Artur          Kwiatkowski           334: 318
  28 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              480: 413
   2 Katarzyna      Kowalska             - Wojciech       Zemło                 345: 424
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            287: 497
   4 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Wiączkowski           444: 352
   5 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                375: 432
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Sporczyk              379: 352
   7 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Karp                  456: 272
   8 Ewa            Szałas               - Tomasz         Zwoliński             289: 458
   9 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              305: 486
  10 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        419: 407
  11 Stanisław      Rydzik               - Marta          Ćwiek                 414: 324
  12 Dariusz        Puton                - Jacek          Pietruszka            314: 338
  13 Maciej         Sancewicz            - Beata          Wiączkowska           470: 291
  14 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Luter                 313: 397
  15 Leszek         Stecuła              - Piotr          Broda                 336: 358
  16 Ireneusz       Kurzok               - Renata         Andracka              384: 360
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              321: 347
  18 Magdalena      Kublik               - Szymon         Dąbrowski             453: 230
  19 Rafał          Matczak              - Radosław       Jachna                361: 322
  20 Marcin         Radwański            - Ryszard        Korpalski             395: 324
  21 Anna           Arana                - Grażyna        Kaczyńska             409: 369
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Grzegorz       Pukniel               325: 352
  23 Andrzej        Kroc                 - Julita         Dygnas                337: 341
  24 Zbigniew       Rybak                - Paulina        Mech                  286: 402
  25 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Morga                 363: 344
  26 Dariusz        Socha                - Maciej         Dąbrowski             328: 249
  27 Artur          Kwiatkowski          - Ewa            Radzikowska           319: 383
  28 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              388: 378
   2 Wojciech       Zemło                - Rafał          Wesołowski            387: 392
   3 Kamil          Kister               - Mariusz        Wrześniewski          390: 381
   4 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              418: 365
   5 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 372: 438
   6 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                369: 356
   7 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Kowalska              339: 384
   8 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Matczak               294: 395
   9 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Luter                 372: 392
  10 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        327: 311
  11 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Wiączkowski           356: 429
  12 Ireneusz       Kurzok               - Łukasz         Sornek                316: 409
  13 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              395: 327
  14 Marek          Reda                 - Ewa            Szałas                489: 300
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 348: 379
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               350: 483
  17 Marta          Ćwiek                - Anna           Arana                 472: 270
  18 Marcin         Radwański            - Dariusz        Socha                 342: 410
  19 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Siwiński              339: 393
  20 Julita         Dygnas               - Leszek         Stecuła               411: 356
  21 Paulina        Mech                 - Beata          Wiączkowska           357: 374
  22 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              353: 390
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Ryszard        Korpalski             362: 362
  24 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Buks                  349: 346
  25 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Bogusławska           478: 296
  26 Paweł          Morga                - Ewa            Radzikowska           356: 437
  27 Marta          Świątkowska          - Artur          Kwiatkowski           353: 249
  28 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Dąbrowski             369: 374


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              334: 480
   2 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 458: 365
   3 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 349: 363
   4 Kamil          Kister               - Katarzyna      Kowalska              386: 269
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              544: 315
   6 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              419: 292
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Matczak               447: 358
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Matyasik              404: 343
   9 Łukasz         Sornek               - Marek          Reda                  362: 425
  10 Jerzy          Luter                - Magdalena      Kublik                265: 479
  11 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        341: 390
  12 Jarosław       Karp                 - Maciej         Sancewicz             356: 284
  13 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Puton                 329: 384
  14 Renata         Andracka             - Marta          Ćwiek                 380: 412
  15 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Kurzok                382: 401
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Socha                 424: 368
  17 Urszula        Solarska             - Jacek          Pietruszka            388: 392
  18 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              312: 394
  19 Julita         Dygnas               - Andrzej        Kwiatkowski           303: 444
  20 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  365: 305
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Marcin         Radwański             302: 440
  22 Paulina        Mech                 - Leszek         Stecuła               362: 333
  23 Ryszard        Korpalski            - Grażyna        Wesołowska            350: 352
  24 Marta          Świątkowska          - Ewa            Radzikowska           370: 346
  25 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 395: 320
  26 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Bogusławska           408: 362
  27 Paweł          Morga                - Artur          Kwiatkowski           376: 242
  28 Sylwia         Buks                 - Zbigniew       Rybak                 375: 305


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          299: 348
   2 Justyna        Górka                - Wojciech       Zemło                 390: 334
   3 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             387: 436
   4 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             433: 275
   5 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Górka                 373: 364
   6 Marek          Reda                 - Piotr          Broda                 355: 293
   7 Katarzyna      Kowalska             - Magdalena      Kublik                364: 374
   8 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Luter                 378: 342
   9 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              436: 406
  10 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              360: 291
  11 Dariusz        Puton                - Tomasz         Siwiński              430: 333
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Ćwiek                 356: 374
  13 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              267: 440
  14 Ireneusz       Kurzok               - Jarosław       Karp                  386: 348
  15 Grażyna        Wesołowska           - Stanisław      Rydzik                362: 354
  16 Urszula        Solarska             - Maciej         Sancewicz             335: 432
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Socha                 312: 451
  18 Marcin         Radwański            - Marta          Świątkowska           311: 371
  19 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             326: 409
  20 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Pukniel               409: 301
  21 Ewa            Szałas               - Julita         Dygnas                449: 356
  22 Maciej         Dąbrowski            - Paulina        Mech                  321: 389
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Radosław       Jachna                266: 463
  24 Leszek         Stecuła              - Ryszard        Korpalski             385: 374
  25 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Kroc                  314: 430
  26 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Morga                 301: 384
  27 Ewa            Radzikowska          - Anna           Arana                 412: 343
  28 Artur          Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           318: 333


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              366: 348
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                484: 320
   3 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Wiączkowski           410: 341
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            430: 328
   5 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  338: 421
   6 Andrzej        Rechowicz            - Ireneusz       Kurzok                407: 371
   7 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              417: 408
   8 Marta          Ćwiek                - Kamil          Górka                 327: 350
   9 Dariusz        Puton                - Katarzyna      Kowalska              314: 318
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Matczak               340: 469
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Pietruszka            537: 333
  12 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Sornek                299: 352
  13 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  346: 409
  14 Dariusz        Socha                - Jerzy          Luter                 362: 302
  15 Tomasz         Siwiński             - Grażyna        Wesołowska            428: 291
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Świątkowska           498: 330
  17 Paulina        Mech                 - Ewa            Szałas                337: 353
  18 Szymon         Dąbrowski            - Beata          Wiączkowska           293: 388
  19 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Morga                 422: 380
  20 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                323: 329
  21 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Kwiatkowski           307: 480
  22 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             434: 404
  23 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Dąbrowski             394: 282
  24 Anna           Arana                - Leszek         Stecuła               283: 390
  25 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              269: 458
  26 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Bogusławska           321: 362
  27 Zbigniew       Rybak                - Grażyna        Kaczyńska             389: 344
  28 Artur          Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  339: 290


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 324: 488
   2 Bartosz        Morawski             - Wojciech       Zemło                 580: 395
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Kister                477: 338
   4 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             497: 346
   5 Rafał          Matczak              - Kamil          Górka                 369: 443
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Magdalena      Kublik                428: 316
   7 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 422: 464
   8 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Kurowski              339: 520
   9 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 420: 346
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kurzok                365: 403
  11 Marta          Ćwiek                - Mariola        Osajda-Matczak        373: 382
  12 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Siwiński              323: 346
  13 Jarosław       Karp                 - Beata          Wiączkowska           306: 421
  14 Ewa            Szałas               - Dariusz        Socha                 324: 298
  15 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Sornek                471: 392
  16 Radosław       Jachna               - Jerzy          Matyasik              355: 323
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sancewicz             366: 454
  18 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 401: 378
  19 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Kroc                  281: 522
  20 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              383: 411
  21 Marta          Świątkowska          - Szymon         Dąbrowski             311: 391
  22 Paulina        Mech                 - Marcin         Radwański             402: 340
  23 Paweł          Morga                - Grzegorz       Pukniel               420: 346
  24 Ewa            Radzikowska          - Julita         Dygnas                354: 347
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Dąbrowski             399: 368
  26 Anna           Arana                - Zbigniew       Rybak                 310: 373
  27 Ryszard        Korpalski            - Grażyna        Kaczyńska             478: 265
  28 Artur          Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  285: 308
Lista rankingowa na dzień 31-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.12  29664  195
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.89  28404  187
   3 Kamil Górka                    Kraków               151.24  30097  199
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.90  30029  199
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              149.83  28768  192
   6 Justyna Górka                  Kraków               148.47  28061  189
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     147.90  26918  182
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.75  26742  181
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.55  29017  198
  12 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.53  14213   97
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              146.06  28920  198
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.66  28404  195
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  16 Dawid Pikul                    Poznań               144.04  28808  200
  17 Marek Reda                     Wołomin              143.84  27329  190
  18 Michał Makowski                Warszawa             142.67   8132   57
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.46   8975   63
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.22  28102  199
  24 Bogusław Szyszka               Oława                140.83  21266  151
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.12  14993  107
  27 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  28 Kamil Kister                   Puławy               139.88  26996  193
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.64  12847   92
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             139.53  26789  192
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.46  26498  190
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 139.10  20169  145
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  35 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  36 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               137.28  25397  185
  38 Mateusz Borsuk                 Reda                 137.18  12758   93
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.92  23961  175
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  21197  155
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  42 Dominik Urbacki                Pruszków             136.37  19773  145
  43 Radosław Jachna                Łódź                 136.26  27252  200
  44 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.40  25590  189
  46 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.06  25874  193
  47 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  48 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.63   7884   59
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.62  16168  121
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.54  25372  190
  52 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.14  15977  120
  55 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.06  26345  198
  56 Paweł Janaś                    Głogów               132.45  13510  102
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.59  25265  192
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.48  20905  159
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  64 Irena Sołdan                   Rumia                131.34  25218  192
  65 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.09  17302  133
  69 Rafał Matczak                  Milanówek            129.90  20524  158
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.76  24913  192
  72 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.42  12036   93
  74 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.29  24694  191
  75 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           128.13  25497  199
  80 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.11   5637   44
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             128.09  11400   89
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.00  24320  190
  83 Tomasz Łapka                   Opole                127.81  14442  113
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  85 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  86 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  87 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  88 Michał Kolaj                   Ostróda              126.70  23946  189
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  90 Maciej Grąbczewski             Piła                 126.32  23495  186
  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.20  18299  145
  92 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
  95 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
  96 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.25  17285  138
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
  98 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
  99 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.00  24999  200
 100 Andrzej Rakoczy                Kraków               124.89   4496   36
 101 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.86  18604  149
 102 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.76  24703  198
 104 Agnieszka Krupka               Krosno               124.57  10215   82
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  24892  200
 106 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.27  23736  191
 107 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 108 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 109 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 110 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 111 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.09  23634  192
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.00  24477  199
 115 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 117 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 118 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.40  21543  176
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 122 Jarosław Karp                  Jędrzejów            122.19   7576   62
 123 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 124 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 126 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 127 Łukasz Baranowski              Reda                 121.88  23400  192
 128 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               121.59  12767  105
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Magdalena Kublik               Warszawa             121.40  24159  199
 133 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.32  16136  133
 134 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 135 Maciej Kuczyński               Gdynia               120.82  13653  113
 136 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 137 Maciej Perzyński               Piła                 120.67   6878   57
 138 Anita Bruska                   Gdynia               120.64  13994  116
 139 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.29  11668   97
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.26  19963  166
 141 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.19  23557  196
 142 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 144 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 146 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 147 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 148 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 149 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.69  23939  200
 150 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 151 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23800  199
 152 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 153 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.28  23378  196
 154 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.27  23734  199
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.20   6079   51
 156 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.95  15820  133
 157 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 158 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48  16587  140
 160 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 161 Natalia Ogierman               Katowice             117.86  16501  140
 162 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 163 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 164 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 165 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.19  15821  135
 166 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 167 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 169 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 171 Renata Andracka                Zwola                116.66  22749  195
 172 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 173 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 174 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.92  16576  143
 175 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.89   7301   63
 176 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 177 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 179 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 180 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 181 Adam Jurkowski                 Knurów               115.37   7730   67
 182 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 183 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 184 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 115.10  13121  114
 187 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           115.09   9322   81
 188 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.04  22433  195
 190 Ewa Szałas                     Katowice             114.76   8492   74
 191 Mariusz Makuch                 Zator                114.53   3665   32
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.26  14168  124
 193 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 194 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 195 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 196 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 197 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.58  14198  125
 199 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 200 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 201 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 202 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 203 Rafał Stachowski               Police               112.50   7425   66
 204 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         112.46  11921  106
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.44   6634   59
 207 Radosław Więch                 Warszawa             112.40  18770  167
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 209 Sławomir Wolski                Wrocław              111.81  21803  195
 210 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 212 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.61  22099  198
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.22   8008   72
 217 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 218 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 219 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 220 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 222 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 223 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 225 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 226 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.62  10102   93
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 228 Marta Sztajnert                Wisła                108.39   9213   85
 229 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.38  18425  170
 230 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 231 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 232 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 233 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.08  21184  196
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 235 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 236 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 237 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.35  20504  191
 239 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 240 Jerzy Luter                    Bytom                107.31  18994  177
 241 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.22  21016  196
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 243 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 244 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 245 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 246 Urszula Solarska               Łódź                 106.14  20591  194
 247 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 250 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 251 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 253 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 254 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 255 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 256 Marta Świątkowska              Wrocław              104.59   4079   39
 257 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 258 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.67   5909   57
 260 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 261 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 264 Anna Arana                     Warszawa             103.19  17336  168
 265 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 268 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.28  19041  188
 271 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 273 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 274 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 275 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 276 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 277 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 278 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.33  12040  120
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 280 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.71  16950  170
 282 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 283 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 284 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 285 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.87   9881  102
 287 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              96.50  18431  191
 289 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 291 Aleksandra Brzeska             Warszawa              95.30   5337   56
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 293 Błażej Fidziński               Dębica                93.37   3548   38
 294 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 295 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 296 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 299 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 300 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.94   2942   32
 301 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.15   9662  106
 302 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 304 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 305 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              84.62  16500  195
 312 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 314 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 318 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.83   2829   35
 319 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 320 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 321 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 322 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 31-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Marek Salamon                  Bytom                128.31   3336   26
  11 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  13 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  15 Robert Wagner                  Wrocław              106.72   2668   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  19 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  20 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  21 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  27 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  30 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  31 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  32 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  33 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  34 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  35 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  36 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  37 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  38 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  39 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  40 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  41 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  42 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  43 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  44 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  46 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  47 Artur Irzyk                    Kraków               134.91   2968   22
  48 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  49 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  50 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  51 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  52 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  53 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  54 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  56 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  57 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  58 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  59 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  60 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  61 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  62 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  63 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  64 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  65 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  67 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  68 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  69 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  70 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  71 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  72 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  73 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  74 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  75 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  76 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  77 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  78 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  79 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  81 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  82 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  83 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  84 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  85 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  86 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  87 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  88 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  89 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             136.92   1780   13
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  92 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  93 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  94 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  95 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  96 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
  98 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
  99 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 100 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 101 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 102 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 103 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 104 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 105 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 106 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 107 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 108 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 109 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 110 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 111 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 112 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 113 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 114 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 117 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 120 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 121 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 122 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 124 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 125 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 127 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 128 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 129 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 130 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 131 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 132 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 133 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 134 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 135 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 136 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 137 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 138 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 139 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 140 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 142 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 143 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 144 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 145 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 146 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 147 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 148 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 149 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 151 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 152 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 153 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 154 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 155 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 156 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 157 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 158 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 160 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 166 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 167 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 168 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 169 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 170 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 171 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 176 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 177 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 178 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 179 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 180 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 181 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 182 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 185 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 186 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 187 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 188 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 189 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 190 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 191 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 192 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 193 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 194 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 195 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 196 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 197 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 198 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 199 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 200 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 201 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 202 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 203 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 204 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 205 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 206 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 207 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 209 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 210 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 211 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 212 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 213 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 214 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 215 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 216 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 217 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 218 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 219 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 220 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 221 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 222 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 223 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 224 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 225 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 226 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 227 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 228 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 229 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 230 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 231 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 232 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 233 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 234 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 235 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 236 Artur Kwiatkowski              Radomsko              69.91    769   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 240 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 241 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 242 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 243 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 244 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 245 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 246 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 247 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 248 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 249 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 250 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 251 Roman Figiel                   Zawichost             83.70    837   10
 252 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 253 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 254 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 255 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 256 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 257 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 260 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 261 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 262 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 263 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 264 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 265 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 266 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 267 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 268 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 269 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 270 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 271 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 272 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 273 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 274 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 275 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 276 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 277 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 278 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 279 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 280 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 281 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 282 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 283 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 288 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 289 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 290 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 291 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 292 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 293 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 294 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 295 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 296 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 297 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 298 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 299 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 300 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 301 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 302 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 304 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 305 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 306 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 307 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 308 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 309 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 310 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 311 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 312 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 317 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 321 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 324 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 325 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 326 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 329 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 330 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 331 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 332 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 333 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 334 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 335 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 336 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 337 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 338 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 339 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 340 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 341 Ewa Stypułkowska               Warszawa              67.33    202    3
 342 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 343 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 344 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 345 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 346 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 347 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 348 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 349 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 350 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 351 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 353 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 354 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 355 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 356 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 359 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 360 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 361 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 362 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 365 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 366 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 367 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 368 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie