Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja VII Klubowe Mistrzostwa Polski
Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja I Turniej Dzikich Drużyn (turniej towarzyszący KMP)
Łomża 5
maja
Łomża 5- 6 maja III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyGrand Prix 2012
BABKI Z RODZYNKIEM najlepszą "dziką" drużyną.28 - 01 maja 2012 — I Turniej Dzikich Drużyn (turniej towarzyszący KMP)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Turniej Dzikich Drużyn (turniej towarzyszący KMP)Wałcz, 28 - 01 maja 2012

Konkurs Relacja z turnieju


BABKI Z RODZYNKIEM najlepszą "dziką" drużyną.W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które z różnych powodów nie mogły wziąć udziału w Klubowych MP, organizatorzy zmagań z Jolantą Chłopińską z Wałcza na czele, zainicjowali cykl Mistrzostw Dzikich Drużyn.

W I Mistrzostwach udział wzięło sześć trzyosobowych drużyn. Każda drużyna rozegrała ze sobą po dwa mecze, W sumie rozegrano 30 rund, w których najlepszą okazała się drużyna BABKI z RODZYNKIEM w składzie Renata Andracka ze Zwoli, Dorota Stachowska z Wydartowa i Dawid Adamczyk z Wodzisławia Śląskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna WARCI ZACHODU, przegrywając o jeden mały punkt.Obie drużyny odniosły po osiem zwycięstw meczowych.

Składy drużyn biorących udział w I Mistrzostwach Dzikich Drużyn:
1. Babki Z Rodzynkiem
Renata Andracka
Dawid Adamczyk
Dorota Stachowska

2. Warci Zachodu
Robert Duczemiński
Alicja Kosińska
Tomasz Sienkiewicz

3. SZA-JKA
Zbigniew Wietecki
Sławomir Piotrowski
Adam Janicki

4. Desperaci
Jakub Zaryński
Halina Mrozek
Dąbrowski Maciej

5. Mazurek Dąbrowskiego
Szymon Dąbrowski
Michał Dąbrowski
Paweł Mazurek

6. Anagram II
Danuta Langiewicz
Katarzyna Dębska
Sławomir Długosz

W Mistrzostwach Dzikich Drużyn może wziąć udział każdy dlatego zbierajcie się wszyscy niezrzeszeni scrabblowicze w zespoły i trenujcie przed następnymi Mistrzostwami.
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty - drużynowy (drużyny 3 osobowe)
Sposób rozgrywaniaPołówkowy (ilość rund zależna od ilości drużyn)
Miejsce rozgrywekWałcz, Hala Widowiskowo-Sportowa Gimnazjum nr 2
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 28 kwietnia 2012
10:30 — Potwierdzanie zgłoszonych drużyn
10:45 — Otwarcie Turnieju
11:00 — Początek rozgrywek
ok. 16:00 – 16:30 Obiad
ok. 20:30 — Kolacja

Niedziela, 29 kwietnia 2012
9:00 – 21:00 — Rozgrywki
(ok. 14:30 przerwa na obiad)
21:30 — Kolacja

Poniedziałek, 30 kwietnia 2012
9:00 – 20:00 — Rozgrywki
(ok. 14:30 przerwa na obiad)
ok. 20:30 — kolacja w plenerze

Wtorek, 1 maja 2012
9:00 — Rozgrywki
(ok. 15:00 przerwa na obiad)
15:30 — Zakończenie turnieju
Wpisowe100zł od drużyny (niezależnie od statusu członkostwa, młodzieżowca, debiutanta)
DojazdNa miejscu całodzienne w cenie ok 30zł, przekąski, napoje non stop
NoclegiWe własnym zakresie
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza
http://www.otouroki.pl
NagrodyFinansowe:
- dla 5 pierwszych drużyn podział proporcjonalny z całości wpisowego
Dodatkowe atrakcjeWieczorna impreza plenerowa w trzecim dniu mistrzostw
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 Wałcz, Jolanta Chłopińska tel. 502 563 852, jolac@post.pl


Wyniki turnieju I Turniej Dzikich Drużyn

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Babki z         Rodzynkiem           Dzika                  100.00      8.0       55     1300       20
  2 Warci           Zachodu              Dzika                  100.00      8.0       54     1300       18
  3 Drużyna         SZA--JKA             Dzika                  100.00      7.0       53     1200       16
  4 Drużyna         Desperaci            Dzika                  100.00      3.0       37      800      -16
  5 Mazurek         Dąbrowskiego         Dzika                  100.00      2.0       36      700      -18
  6 OSPS            ANAGRAM II           Ostróda                100.00      2.0       35      700      -20



==========================================================================================================


Wyniki turnieju Klasyfikacja Indywidualna I Turnieju Dzikich Drużyn

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       147.90     23.0    12729     4226     2456
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            133.06     22.0    11723     4228     1481
  3 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.38     20.0    11649     3926      911
  4 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         129.76     20.0    11419     3958     1148
  5 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    131.59     19.0    12086     3842     1335
  6 Alicja          Kosińska             Szczecin               128.09     19.0    11957     3842     1733
  7 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         109.42     19.0    11805     3962     1058
  8 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.06     17.0    10849     3658      218
  9 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              115.89     16.0    11360     3542      526
 10 Adam            Janicki              Łódź                   111.81     16.0    10953     3558      537
 11 Danuta          Langiewicz           Ostróda                110.22     13.0    10417     3354     -874
 12 Renata          Andracka             Zwola                  116.91     12.0    10298     3126     -674
 13 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.40     11.0    10169     3154     -937
 14 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.09     11.0     9962     3154     -997
 15 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      9.0    10251     2928    -1553
 16 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      9.0     9147     2962    -2401
 17 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               107.22      8.0     9520     2862    -2006
 18 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     9600     2628    -1961
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej Dzikich Drużyn



	OSPS ANAGRAM II 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Warci          Zachodu               100.00 -    2:   7   50
    2     1 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    3:   6   50
    3     1 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    4:   5   50
    4     1 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    5     1 Drużyna        Desperaci             100.00 -    3:   6   50
    6     1 Warci          Zachodu               100.00 -    3:   6   50
    7     1 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    3:   6   50
    8     1 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    2:   7   50
    9     1 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    5:   4  150
   10     1 Drużyna        Desperaci             100.00 -    4:   5   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  / 10  70.00




	Drużyna Desperaci 100.00 Dzika

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 -    2:   7   50
    2     2 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    2:   7   50
    3     2 Warci          Zachodu               100.00 -    4:   5   50
    4     2 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    3:   6   50
    5     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    6:   3  150
    6     2 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    7     2 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    1:   8   50
    8     2 Warci          Zachodu               100.00 -    4:   5   50
    9     2 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    4:   5   50
   10     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    5:   4  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 10  80.00




	Mazurek Dąbrowskiego 100.00 Dzika

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    7:   2  150
    2     3 Warci          Zachodu               100.00 -    3:   6   50
    3     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 +    5:   4  150
    4     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 -    3:   6   50
    5     2 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    3:   6   50
    6     2 Drużyna        Desperaci             100.00 -    3:   6   50
    7     3 Warci          Zachodu               100.00 -    3:   6   50
    8     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    3:   6   50
    9     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 -    4:   5   50
   10     2 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    2:   7   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  / 10  70.00




	Babki z  Rodzynkiem 100.00 Dzika

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    4:   5   50
    2     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    7:   2  150
    3     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    5:   4  150
    4     3 Warci          Zachodu               100.00 +    5:   4  150
    5     2 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    6     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 -    1:   8   50
    7     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    8:   1  150
    8     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    7:   2  150
    9     3 Warci          Zachodu               100.00 +    5:   4  150
   10     2 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    7:   2  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 10 130.00




	Drużyna SZA--JKA 100.00 Dzika

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Babki z        Rodzynkiem            100.00 +    5:   4  150
    2     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    6:   3  150
    3     3 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 -    4:   5   50
    4     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    6:   3  150
    5     3 Warci          Zachodu               100.00 -    3:   6   50
    6     3 Babki z        Rodzynkiem            100.00 +    8:   1  150
    7     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    6:   3  150
    8     3 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    9     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    5:   4  150
   10     3 Warci          Zachodu               100.00 -    4:   5   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 10 120.00




	Warci Zachodu 100.00 Dzika

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    7:   2  150
    2     3 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    3     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    5:   4  150
    4     3 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    4:   5   50
    5     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 +    6:   3  150
    6     1 OSPS           ANAGRAM II            100.00 +    6:   3  150
    7     3 Mazurek        Dąbrowskiego          100.00 +    6:   3  150
    8     2 Drużyna        Desperaci             100.00 +    5:   4  150
    9     3 Babki z        Rodzynkiem            100.00 -    4:   5   50
   10     3 Drużyna        SZA--JKA              100.00 +    5:   4  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 10 130.00






==========================================================================================================


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Klasyfikacja Indywidualna I Turnieju Dzikich Drużyn



	Dawid Adamczyk 147.90 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               111.81 +  512: 324  162
    2     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  354: 351  180
    3     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  442: 353  176
    4     4 Halina         Mrozek                100.00 +  510: 282  150
    5     3 Jakub          Zaryński              133.06 +  412: 375  183
    6     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  360: 331  150
    7     3 Sławomir       Długosz               108.40 +  423: 322  158
    8     2 Danuta         Langiewicz            110.22 -  393: 417   60
    9     3 Katarzyna      Dębska                102.09 +  466: 253  152
   10     7 Robert         Duczemiński           131.59 +  462: 362  182
   11     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  357: 483   66
   12     9 Alicja         Kosińska              128.09 +  448: 418  178
   13     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  501: 228  150
   14     1 Paweł          Mazurek               109.42 -  349: 454   59
   15     2 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  377: 396   57
   16     3 Adam           Janicki               111.81 -  293: 361   62
   17     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  332: 386   80
   18     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  385: 350  176
   19     4 Halina         Mrozek                100.00 +  475: 316  150
   20     3 Jakub          Zaryński              133.06 +  515: 322  183
   21     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  537: 287  150
   22     3 Sławomir       Długosz               108.40 -  312: 385   58
   23     2 Danuta         Langiewicz            110.22 +  413: 304  160
   24     3 Katarzyna      Dębska                102.09 +  413: 357  152
   25     7 Robert         Duczemiński           131.59 +  536: 347  182
   26     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  422: 392  166
   27     9 Alicja         Kosińska              128.09 +  389: 306  178
   28     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  422: 274  150
   29     1 Paweł          Mazurek               109.42 +  475: 204  159
   30     2 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  444: 333  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4226  / 30 140.87




	Jakub Zaryński 133.06 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Mazurek               109.42 -  307: 407   59
    2     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  359: 360   50
    3     1 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  418: 358  157
    4     6 Renata         Andracka              116.91 +  367: 288  167
    5     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  375: 412   98
    6     3 Dorota         Stachowska            119.38 +  388: 321  169
    7     4 Robert         Duczemiński           131.59 +  390: 326  182
    8     6 Alicja         Kosińska              128.09 +  443: 335  178
    9     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  386: 267  166
   10     6 Adam           Janicki               111.81 -  281: 437   62
   11     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  393: 340  180
   12     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  381: 289  176
   13     2 Katarzyna      Dębska                102.09 -  312: 334   52
   14     7 Sławomir       Długosz               108.40 +  489: 342  158
   15     4 Danuta         Langiewicz            110.22 +  382: 269  160
   16     7 Paweł          Mazurek               109.42 +  402: 326  159
   17     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  433: 329  150
   18     1 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  400:   1  157
   19     6 Renata         Andracka              116.91 +  394: 346  167
   20     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  322: 515   98
   21     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  306: 395   69
   22     4 Robert         Duczemiński           131.59 +  428: 401  182
   23     6 Alicja         Kosińska              128.09 +  503: 377  178
   24     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  489: 361  166
   25     6 Adam           Janicki               111.81 +  428: 334  162
   26     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  443: 354  180
   27     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  407: 390  176
   28     2 Katarzyna      Dębska                102.09 +  394: 339  152
   29     7 Sławomir       Długosz               108.40 -  364: 389   58
   30     4 Danuta         Langiewicz            110.22 +  339: 300  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4228  / 30 140.93




	Robert Duczemiński 131.59 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Dębska                102.09 +  452: 303  152
    2     2 Danuta         Langiewicz            110.22 -  349: 399   60
    3     7 Sławomir       Długosz               108.40 +  484: 341  158
    4     8 Paweł          Mazurek               109.42 -  358: 443   59
    5     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  290: 357   50
    6     6 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  378: 311  157
    7     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  326: 390   83
    8     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  447: 300  150
    9     6 Halina         Mrozek                100.00 +  434: 336  150
   10     7 Dawid          Adamczyk              147.90 -  362: 462   98
   11     8 Dorota         Stachowska            119.38 +  391: 340  169
   12     7 Renata         Andracka              116.91 +  508: 278  167
   13     7 Adam           Janicki               111.81 +  391: 286  162
   14     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  323: 335   76
   15     7 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  344: 345   80
   16     5 Katarzyna      Dębska                102.09 +  412: 304  152
   17     2 Danuta         Langiewicz            110.22 +  369: 347  160
   18     7 Sławomir       Długosz               108.40 +  464: 331  158
   19     8 Paweł          Mazurek               109.42 +  423: 385  159
   20     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  478: 277  150
   21     6 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  342: 369   57
   22     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  401: 428   83
   23     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  431: 379  150
   24     6 Halina         Mrozek                100.00 +  485: 276  150
   25     7 Dawid          Adamczyk              147.90 -  347: 536   98
   26     8 Dorota         Stachowska            119.38 -  405: 486   69
   27     7 Renata         Andracka              116.91 +  390: 354  167
   28     7 Adam           Janicki               111.81 +  369: 356  162
   29     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  533: 305  176
   30     7 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  400: 392  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3842  / 30 128.07




	Sławomir Piotrowski 129.76 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            119.38 +  343: 332  169
    2     6 Dawid          Adamczyk              147.90 -  351: 354   98
    3     6 Renata         Andracka              116.91 +  346: 341  167
    4     2 Katarzyna      Dębska                102.09 +  352: 340  152
    5     4 Sławomir       Długosz               108.40 +  357: 271  158
    6     7 Danuta         Langiewicz            110.22 -  299: 337   60
    7     9 Paweł          Mazurek               109.42 -  362: 429   59
    8     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  434: 244  150
    9     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  336: 419   57
   10     5 Halina         Mrozek                100.00 +  467: 366  150
   11     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  340: 393   83
   12     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  413: 301  150
   13     9 Alicja         Kosińska              128.09 -  395: 406   78
   14     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  322: 409   66
   15     7 Robert         Duczemiński           131.59 +  345: 344  182
   16     1 Dorota         Stachowska            119.38 +  399: 354  169
   17     6 Dawid          Adamczyk              147.90 +  386: 332  198
   18     6 Renata         Andracka              116.91 +  398: 338  167
   19     2 Katarzyna      Dębska                102.09 +  450: 245  152
   20     4 Sławomir       Długosz               108.40 +  416: 319  158
   21     7 Danuta         Langiewicz            110.22 +  442: 264  160
   22     9 Paweł          Mazurek               109.42 +  352: 299  159
   23     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -  411: 415   50
   24     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  397: 353  157
   25     5 Halina         Mrozek                100.00 +  390: 309  150
   26     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  354: 443   83
   27     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  451: 262  150
   28     9 Alicja         Kosińska              128.09 +  339: 314  178
   29     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  380: 338  166
   30     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  392: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3958  / 30 131.93




	Alicja Kosińska 128.09 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Danuta         Langiewicz            110.22 +  341: 327  160
    2     1 Sławomir       Długosz               108.40 +  447: 318  158
    3     9 Katarzyna      Dębska                102.09 +  424: 285  152
    4     7 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  343: 277  157
    5     8 Paweł          Mazurek               109.42 -  323: 347   59
    6     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  427: 307  150
    7     6 Halina         Mrozek                100.00 +  417: 326  150
    8     6 Jakub          Zaryński              133.06 -  335: 443   83
    9     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  546: 318  150
   10     8 Dorota         Stachowska            119.38 -  374: 411   69
   11     7 Renata         Andracka              116.91 +  434: 263  167
   12     9 Dawid          Adamczyk              147.90 -  418: 448   98
   13     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  406: 395  180
   14     6 Adam           Janicki               111.81 +  412: 288  162
   15     9 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  335: 332  176
   16     4 Danuta         Langiewicz            110.22 +  596: 319  160
   17     1 Sławomir       Długosz               108.40 -  344: 368   58
   18     9 Katarzyna      Dębska                102.09 +  337: 333  152
   19     7 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  427: 305  157
   20     8 Paweł          Mazurek               109.42 +  450: 319  159
   21     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  431: 225  150
   22     6 Halina         Mrozek                100.00 +  527: 336  150
   23     6 Jakub          Zaryński              133.06 -  377: 503   83
   24     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  414: 328  150
   25     9 Dorota         Stachowska            119.38 -  364: 373   69
   26     7 Renata         Andracka              116.91 +  421: 262  167
   27     9 Dawid          Adamczyk              147.90 -  306: 389   98
   28     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  314: 339   80
   29     6 Adam           Janicki               111.81 -  348: 395   62
   30     9 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  319: 345   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3842  / 30 128.07




	Zbigniew Wietecki 126.06 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              116.91 +  451: 297  167
    2     4 Dorota         Stachowska            119.38 +  433: 341  169
    3     4 Dawid          Adamczyk              147.90 -  353: 442   98
    4     3 Sławomir       Długosz               108.40 +  394: 282  158
    5     5 Danuta         Langiewicz            110.22 +  392: 278  160
    6     8 Katarzyna      Dębska                102.09 +  374: 329  152
    7     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  257: 367   57
    8     8 Paweł          Mazurek               109.42 -  302: 471   59
    9     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  356: 297  150
   10     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  375: 313  150
   11     5 Halina         Mrozek                100.00 -  282: 336   50
   12     5 Jakub          Zaryński              133.06 -  289: 381   83
   13     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  302: 450   66
   14     5 Robert         Duczemiński           131.59 +  335: 323  182
   15     9 Alicja         Kosińska              128.09 -  332: 335   78
   16     2 Renata         Andracka              116.91 +  482: 281  167
   17     4 Dorota         Stachowska            119.38 +  434: 368  169
   18     4 Dawid          Adamczyk              147.90 -  350: 385   98
   19     3 Sławomir       Długosz               108.40 +  483: 322  158
   20     5 Danuta         Langiewicz            110.22 +  406: 388  160
   21     8 Katarzyna      Dębska                102.09 -  336: 353   52
   22     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  413: 294  157
   23     8 Paweł          Mazurek               109.42 -  287: 368   59
   24     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  314: 309  150
   25     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  354: 333  150
   26     5 Halina         Mrozek                100.00 +  405: 332  150
   27     5 Jakub          Zaryński              133.06 -  390: 407   83
   28     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  318: 397   66
   29     5 Robert         Duczemiński           131.59 -  305: 533   82
   30     9 Alicja         Kosińska              128.09 +  345: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3658  / 30 121.93




	Dorota Stachowska 119.38 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  332: 343   80
    2     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  341: 433   76
    3     5 Adam           Janicki               111.81 +  405: 370  162
    4     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  377: 376  150
    5     2 Halina         Mrozek                100.00 +  382: 369  150
    6     3 Jakub          Zaryński              133.06 -  321: 388   83
    7     1 Katarzyna      Dębska                102.09 +  352: 307  152
    8     3 Sławomir       Długosz               108.40 +  333: 325  158
    9     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  388: 414   60
   10     8 Alicja         Kosińska              128.09 +  411: 374  178
   11     8 Robert         Duczemiński           131.59 -  340: 391   82
   12     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  361: 353  166
   13     6 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  446: 310  157
   14     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  329: 277  150
   15     3 Paweł          Mazurek               109.42 -  421: 430   59
   16     1 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  354: 399   80
   17     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  368: 434   76
   18     5 Adam           Janicki               111.81 -  322: 426   62
   19     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  388: 349  150
   20     2 Halina         Mrozek                100.00 +  489: 258  150
   21     3 Jakub          Zaryński              133.06 +  395: 306  183
   22     1 Katarzyna      Dębska                102.09 +  385: 298  152
   23     3 Sławomir       Długosz               108.40 +  415: 305  158
   24     1 Danuta         Langiewicz            110.22 +  468: 323  160
   25     9 Alicja         Kosińska              128.09 +  373: 364  178
   26     8 Robert         Duczemiński           131.59 +  486: 405  182
   27     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  365: 432   66
   28     6 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  414: 283  157
   29     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  460: 343  150
   30     3 Paweł          Mazurek               109.42 +  428: 353  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3926  / 30 130.87




	Renata Andracka 116.91 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  297: 451   76
    2     5 Adam           Janicki               111.81 -  281: 387   62
    3     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  341: 346   80
    4     6 Jakub          Zaryński              133.06 -  288: 367   83
    5     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  337: 327  150
    6     2 Halina         Mrozek                100.00 +  396: 333  150
    7     2 Danuta         Langiewicz            110.22 +  322: 291  160
    8     1 Katarzyna      Dębska                102.09 -  322: 364   52
    9     2 Sławomir       Długosz               108.40 -  308: 351   58
   10     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  375: 329  166
   11     7 Alicja         Kosińska              128.09 -  263: 434   78
   12     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  278: 508   82
   13     4 Paweł          Mazurek               109.42 +  381: 335  159
   14     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  494: 243  157
   15     1 Michał         Dąbrowski             100.00 +  382: 313  150
   16     2 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  281: 482   76
   17     5 Adam           Janicki               111.81 -  321: 441   62
   18     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  338: 398   80
   19     6 Jakub          Zaryński              133.06 -  346: 394   83
   20     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  531: 256  150
   21     2 Halina         Mrozek                100.00 +  353: 325  150
   22     2 Danuta         Langiewicz            110.22 -  285: 369   60
   23     1 Katarzyna      Dębska                102.09 +  345: 293  152
   24     2 Sławomir       Długosz               108.40 +  335: 306  158
   25     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  389: 440   66
   26     7 Alicja         Kosińska              128.09 -  262: 421   78
   27     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  354: 390   82
   28     4 Paweł          Mazurek               109.42 -  345: 395   59
   29     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  395: 280  157
   30     1 Michał         Dąbrowski             100.00 -  353: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3126  / 30 104.20




	Tomasz Sienkiewicz 115.89 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               108.40 +  359: 287  158
    2     3 Katarzyna      Dębska                102.09 +  407: 326  152
    3     8 Danuta         Langiewicz            110.22 -  353: 457   60
    4     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  418: 295  150
    5     9 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  479: 298  157
    6     4 Paweł          Mazurek               109.42 +  394: 335  159
    7     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  320: 365   50
    8     5 Halina         Mrozek                100.00 +  390: 389  150
    9     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  267: 386   83
   10     9 Renata         Andracka              116.91 -  329: 375   67
   11     9 Dawid          Adamczyk              147.90 +  483: 357  198
   12     8 Dorota         Stachowska            119.38 -  353: 361   69
   13     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  450: 302  176
   14     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  409: 322  180
   15     8 Adam           Janicki               111.81 -  372: 382   62
   16     6 Sławomir       Długosz               108.40 -  349: 388   58
   17     3 Katarzyna      Dębska                102.09 -  314: 411   52
   18     8 Danuta         Langiewicz            110.22 +  430: 398  160
   19     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -  337: 362   50
   20     9 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  438: 276  157
   21     4 Paweł          Mazurek               109.42 -  296: 414   59
   22     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  333: 265  150
   23     5 Halina         Mrozek                100.00 -  319: 422   50
   24     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  361: 489   83
   25     8 Renata         Andracka              116.91 +  440: 389  167
   26     9 Dawid          Adamczyk              147.90 -  392: 422   98
   27     8 Dorota         Stachowska            119.38 +  432: 365  169
   28     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  397: 318  176
   29     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  338: 380   80
   30     8 Adam           Janicki               111.81 +  401: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3542  / 30 118.07




	Adam Janicki 111.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  324: 512   98
    2     5 Renata         Andracka              116.91 +  387: 281  167
    3     5 Dorota         Stachowska            119.38 -  370: 405   69
    4     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  326: 382   60
    5     6 Katarzyna      Dębska                102.09 +  354: 258  152
    6     9 Sławomir       Długosz               108.40 -  281: 362   58
    7     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  395: 253  150
    8     7 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  506: 247  157
    9     9 Paweł          Mazurek               109.42 -  331: 410   59
   10     6 Jakub          Zaryński              133.06 +  437: 281  183
   11     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  394: 286  150
   12     4 Halina         Mrozek                100.00 +  330: 291  150
   13     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  286: 391   82
   14     6 Alicja         Kosińska              128.09 -  288: 412   78
   15     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  382: 372  166
   16     3 Dawid          Adamczyk              147.90 +  361: 293  198
   17     5 Renata         Andracka              116.91 +  441: 321  167
   18     5 Dorota         Stachowska            119.38 +  426: 322  169
   19     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  382: 405   60
   20     6 Katarzyna      Dębska                102.09 -  270: 386   52
   21     9 Sławomir       Długosz               108.40 +  391: 303  158
   22     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  404: 259  150
   23     7 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  365: 315  157
   24     9 Paweł          Mazurek               109.42 -  329: 424   59
   25     6 Jakub          Zaryński              133.06 -  334: 428   83
   26     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  429: 273  150
   27     4 Halina         Mrozek                100.00 -  381: 426   50
   28     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  356: 369   82
   29     6 Alicja         Kosińska              128.09 +  395: 348  178
   30     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  298: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3558  / 30 118.60




	Danuta Langiewicz 110.22 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Alicja         Kosińska              128.09 -  327: 341   78
    2     2 Robert         Duczemiński           131.59 +  399: 349  182
    3     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  457: 353  166
    4     1 Adam           Janicki               111.81 +  382: 326  162
    5     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  278: 392   76
    6     7 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  337: 299  180
    7     2 Renata         Andracka              116.91 -  291: 322   67
    8     2 Dawid          Adamczyk              147.90 +  417: 393  198
    9     1 Dorota         Stachowska            119.38 +  414: 388  169
   10     1 Michał         Dąbrowski             100.00 +  308: 269  150
   11     2 Paweł          Mazurek               109.42 -  292: 414   59
   12     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  362: 337  157
   13     1 Halina         Mrozek                100.00 +  455: 295  150
   14     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  318: 337   50
   15     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  269: 382   83
   16     4 Alicja         Kosińska              128.09 -  319: 596   78
   17     2 Robert         Duczemiński           131.59 -  347: 369   82
   18     8 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  398: 430   66
   19     1 Adam           Janicki               111.81 +  405: 382  162
   20     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  388: 406   76
   21     7 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  264: 442   80
   22     2 Renata         Andracka              116.91 +  369: 285  167
   23     2 Dawid          Adamczyk              147.90 -  304: 413   98
   24     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  323: 468   69
   25     1 Michał         Dąbrowski             100.00 -  347: 353   50
   26     2 Paweł          Mazurek               109.42 -  300: 536   59
   27     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  387: 346  157
   28     1 Halina         Mrozek                100.00 +  365: 323  150
   29     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  295: 406   50
   30     4 Jakub          Zaryński              133.06 -  300: 339   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3354  / 30 111.80




	Paweł Mazurek 109.42 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Zaryński              133.06 +  407: 307  183
    2     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  416: 336  150
    3     3 Halina         Mrozek                100.00 +  537: 322  150
    4     8 Robert         Duczemiński           131.59 +  443: 358  182
    5     8 Alicja         Kosińska              128.09 +  347: 323  178
    6     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  335: 394   66
    7     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  429: 362  180
    8     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  471: 302  176
    9     9 Adam           Janicki               111.81 +  410: 331  162
   10     3 Katarzyna      Dębska                102.09 -  368: 372   52
   11     2 Danuta         Langiewicz            110.22 +  414: 292  160
   12     1 Sławomir       Długosz               108.40 -  415: 492   58
   13     4 Renata         Andracka              116.91 -  335: 381   67
   14     1 Dawid          Adamczyk              147.90 +  454: 349  198
   15     3 Dorota         Stachowska            119.38 +  430: 421  169
   16     7 Jakub          Zaryński              133.06 -  326: 402   83
   17     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  337: 347   50
   18     3 Halina         Mrozek                100.00 +  392: 323  150
   19     8 Robert         Duczemiński           131.59 -  385: 423   82
   20     8 Alicja         Kosińska              128.09 -  319: 450   78
   21     4 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  414: 296  166
   22     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  299: 352   80
   23     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  368: 287  176
   24     9 Adam           Janicki               111.81 +  424: 329  162
   25     3 Katarzyna      Dębska                102.09 +  400: 310  152
   26     2 Danuta         Langiewicz            110.22 +  536: 300  160
   27     1 Sławomir       Długosz               108.40 +  442: 338  158
   28     4 Renata         Andracka              116.91 +  395: 345  167
   29     1 Dawid          Adamczyk              147.90 -  204: 475   98
   30     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  353: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3962  / 30 132.07




	Sławomir Długosz 108.40 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  287: 359   66
    2     1 Alicja         Kosińska              128.09 -  318: 447   78
    3     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  341: 484   82
    4     3 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  282: 394   76
    5     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  271: 357   80
    6     9 Adam           Janicki               111.81 +  362: 281  162
    7     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  322: 423   98
    8     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  325: 333   69
    9     2 Renata         Andracka              116.91 +  351: 308  167
   10     2 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  300: 368   57
   11     1 Michał         Dąbrowski             100.00 -  281: 337   50
   12     1 Paweł          Mazurek               109.42 +  492: 415  159
   13     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  393: 317  150
   14     7 Jakub          Zaryński              133.06 -  342: 489   83
   15     6 Halina         Mrozek                100.00 -  287: 320   50
   16     6 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  388: 349  166
   17     1 Alicja         Kosińska              128.09 +  368: 344  178
   18     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  331: 464   82
   19     3 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  322: 483   76
   20     4 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  319: 416   80
   21     9 Adam           Janicki               111.81 -  303: 391   62
   22     3 Dawid          Adamczyk              147.90 +  385: 312  198
   23     3 Dorota         Stachowska            119.38 -  305: 415   69
   24     2 Renata         Andracka              116.91 -  306: 335   67
   25     2 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  372: 280  157
   26     1 Michał         Dąbrowski             100.00 +  427: 313  150
   27     1 Paweł          Mazurek               109.42 -  338: 442   59
   28     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  375: 249  150
   29     7 Jakub          Zaryński              133.06 +  389: 364  183
   30     6 Halina         Mrozek                100.00 -  287: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3154  / 30 105.13




	Szymon Dąbrowski 107.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  377: 308  150
    2     9 Halina         Mrozek                100.00 +  484: 330  150
    3     1 Jakub          Zaryński              133.06 -  358: 418   83
    4     7 Alicja         Kosińska              128.09 -  277: 343   78
    5     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  298: 479   66
    6     6 Robert         Duczemiński           131.59 -  311: 378   82
    7     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  367: 257  176
    8     7 Adam           Janicki               111.81 -  247: 506   62
    9     8 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  419: 336  180
   10     2 Sławomir       Długosz               108.40 +  368: 300  158
   11     3 Katarzyna      Dębska                102.09 -  326: 348   52
   12     3 Danuta         Langiewicz            110.22 -  337: 362   60
   13     6 Dorota         Stachowska            119.38 -  310: 446   69
   14     3 Renata         Andracka              116.91 -  243: 494   67
   15     2 Dawid          Adamczyk              147.90 +  396: 377  198
   16     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  375: 314  150
   17     9 Halina         Mrozek                100.00 -  304: 324   50
   18     1 Jakub          Zaryński              133.06 -    1: 400   83
   19     7 Alicja         Kosińska              128.09 -  305: 427   78
   20     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  276: 438   66
   21     6 Robert         Duczemiński           131.59 +  369: 342  182
   22     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  294: 413   76
   23     7 Adam           Janicki               111.81 -  315: 365   62
   24     8 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  353: 397   80
   25     2 Sławomir       Długosz               108.40 -  280: 372   58
   26     3 Katarzyna      Dębska                102.09 -  288: 412   52
   27     3 Danuta         Langiewicz            110.22 -  346: 387   60
   28     6 Dorota         Stachowska            119.38 -  283: 414   69
   29     3 Renata         Andracka              116.91 -  280: 395   67
   30     2 Dawid          Adamczyk              147.90 -  333: 444   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2862  / 30  95.40




	Katarzyna Dębska 102.09 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Duczemiński           131.59 -  303: 452   82
    2     3 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  326: 407   66
    3     9 Alicja         Kosińska              128.09 -  285: 424   78
    4     2 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  340: 352   80
    5     6 Adam           Janicki               111.81 -  258: 354   62
    6     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  329: 374   76
    7     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  307: 352   69
    8     1 Renata         Andracka              116.91 +  364: 322  167
    9     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  253: 466   98
   10     3 Paweł          Mazurek               109.42 +  372: 368  159
   11     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  348: 326  157
   12     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  405: 271  150
   13     2 Jakub          Zaryński              133.06 +  334: 312  183
   14     8 Halina         Mrozek                100.00 -  356: 391   50
   15     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  335: 341   50
   16     5 Robert         Duczemiński           131.59 -  304: 412   82
   17     3 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  411: 314  166
   18     9 Alicja         Kosińska              128.09 -  333: 337   78
   19     2 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  245: 450   80
   20     6 Adam           Janicki               111.81 +  386: 270  162
   21     8 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  353: 336  176
   22     1 Dorota         Stachowska            119.38 -  298: 385   69
   23     1 Renata         Andracka              116.91 -  293: 345   67
   24     3 Dawid          Adamczyk              147.90 -  357: 413   98
   25     3 Paweł          Mazurek               109.42 -  310: 400   59
   26     3 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  412: 288  157
   27     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  390: 285  150
   28     2 Jakub          Zaryński              133.06 -  339: 394   83
   29     8 Halina         Mrozek                100.00 -  278: 488   50
   30     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  338: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3154  / 30 105.13




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  308: 377   57
    2     7 Paweł          Mazurek               109.42 -  336: 416   59
    3     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  357: 253  150
    4     5 Dorota         Stachowska            119.38 -  376: 377   69
    5     1 Renata         Andracka              116.91 -  327: 337   67
    6     1 Dawid          Adamczyk              147.90 -  331: 360   98
    7     5 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  365: 320  166
    8     4 Robert         Duczemiński           131.59 -  300: 447   82
    9     5 Alicja         Kosińska              128.09 -  318: 546   78
   10     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  313: 375   76
   11     6 Adam           Janicki               111.81 -  286: 394   62
   12     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  301: 413   80
   13     3 Sławomir       Długosz               108.40 -  317: 393   58
   14     9 Danuta         Langiewicz            110.22 +  337: 318  160
   15     5 Katarzyna      Dębska                102.09 +  341: 335  152
   16     8 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  314: 375   57
   17     7 Paweł          Mazurek               109.42 +  347: 337  159
   18     2 Michał         Dąbrowski             100.00 -  309: 312   50
   19     5 Dorota         Stachowska            119.38 -  349: 388   69
   20     1 Renata         Andracka              116.91 -  256: 531   67
   21     1 Dawid          Adamczyk              147.90 -  287: 537   98
   22     5 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  265: 333   66
   23     4 Robert         Duczemiński           131.59 -  379: 431   82
   24     5 Alicja         Kosińska              128.09 -  328: 414   78
   25     4 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  333: 354   76
   26     6 Adam           Janicki               111.81 -  273: 429   62
   27     6 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  262: 451   80
   28     3 Sławomir       Długosz               108.40 -  249: 375   58
   29     9 Danuta         Langiewicz            110.22 +  406: 295  160
   30     5 Katarzyna      Dębska                102.09 -  330: 338   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2628  / 30  87.60




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Halina         Mrozek                100.00 +  402: 290  150
    2     8 Jakub          Zaryński              133.06 +  360: 359  183
    3     2 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  253: 357   50
    4     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  295: 418   66
    5     7 Robert         Duczemiński           131.59 +  357: 290  182
    6     5 Alicja         Kosińska              128.09 -  307: 427   78
    7     7 Adam           Janicki               111.81 -  253: 395   62
    8     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  244: 434   80
    9     7 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  297: 356   76
   10     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  269: 308   60
   11     1 Sławomir       Długosz               108.40 +  337: 281  158
   12     2 Katarzyna      Dębska                102.09 -  271: 405   52
   13     5 Dawid          Adamczyk              147.90 -  228: 501   98
   14     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  277: 329   69
   15     1 Renata         Andracka              116.91 -  313: 382   67
   16     9 Halina         Mrozek                100.00 -  225: 500   50
   17     8 Jakub          Zaryński              133.06 -  329: 433   83
   18     2 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  312: 309  150
   19     9 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  362: 337  166
   20     7 Robert         Duczemiński           131.59 -  277: 478   82
   21     5 Alicja         Kosińska              128.09 -  225: 431   78
   22     7 Adam           Janicki               111.81 -  259: 404   62
   23     9 Sławomir       Piotrowski            129.76 +  415: 411  180
   24     7 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  309: 314   76
   25     1 Danuta         Langiewicz            110.22 +  353: 347  160
   26     1 Sławomir       Długosz               108.40 -  313: 427   58
   27     2 Katarzyna      Dębska                102.09 -  285: 390   52
   28     5 Dawid          Adamczyk              147.90 -  274: 422   98
   29     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  343: 460   69
   30     1 Renata         Andracka              116.91 +  403: 353  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2962  / 30  98.73




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -  290: 402   50
    2     9 Szymon         Dąbrowski             107.22 -  330: 484   57
    3     3 Paweł          Mazurek               109.42 -  322: 537   59
    4     4 Dawid          Adamczyk              147.90 -  282: 510   98
    5     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  369: 382   69
    6     2 Renata         Andracka              116.91 -  333: 396   67
    7     6 Alicja         Kosińska              128.09 -  326: 417   78
    8     5 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 -  389: 390   66
    9     6 Robert         Duczemiński           131.59 -  336: 434   82
   10     5 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  366: 467   80
   11     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 +  336: 282  176
   12     4 Adam           Janicki               111.81 -  291: 330   62
   13     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  295: 455   60
   14     8 Katarzyna      Dębska                102.09 +  391: 356  152
   15     6 Sławomir       Długosz               108.40 +  320: 287  158
   16     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  500: 225  150
   17     9 Szymon         Dąbrowski             107.22 +  324: 304  157
   18     3 Paweł          Mazurek               109.42 -  323: 392   59
   19     4 Dawid          Adamczyk              147.90 -  316: 475   98
   20     2 Dorota         Stachowska            119.38 -  258: 489   69
   21     2 Renata         Andracka              116.91 -  325: 353   67
   22     6 Alicja         Kosińska              128.09 -  336: 527   78
   23     5 Tomasz         Sienkiewicz           115.89 +  422: 319  166
   24     6 Robert         Duczemiński           131.59 -  276: 485   82
   25     5 Sławomir       Piotrowski            129.76 -  309: 390   80
   26     5 Zbigniew       Wietecki              126.06 -  332: 405   76
   27     4 Adam           Janicki               111.81 +  426: 381  162
   28     1 Danuta         Langiewicz            110.22 -  323: 365   60
   29     8 Katarzyna      Dębska                102.09 +  488: 278  152
   30     6 Sławomir       Długosz               108.40 +  317: 287  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2928  / 30  97.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej Dzikich Drużyn



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 OSPS           ANAGRAM II           - Warci          Zachodu                 2:   7
   2 Mazurek        Dąbrowskiego         - Drużyna        Desperaci               7:   2
   3 Drużyna        SZA--JKA             - Babki z        Rodzynkiem              5:   4


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 OSPS           ANAGRAM II           - Drużyna        SZA--JKA                3:   6
   2 Drużyna        Desperaci            - Babki z        Rodzynkiem              2:   7
   3 Warci          Zachodu              - Mazurek        Dąbrowskiego            6:   3


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Babki z        Rodzynkiem           - OSPS           ANAGRAM II              5:   4
   2 Drużyna        Desperaci            - Warci          Zachodu                 4:   5
   3 Mazurek        Dąbrowskiego         - Drużyna        SZA--JKA                5:   4


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mazurek        Dąbrowskiego         - OSPS           ANAGRAM II              3:   6
   2 Drużyna        SZA--JKA             - Drużyna        Desperaci               6:   3
   3 Warci          Zachodu              - Babki z        Rodzynkiem              4:   5


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 OSPS           ANAGRAM II           - Drużyna        Desperaci               3:   6
   2 Babki z        Rodzynkiem           - Mazurek        Dąbrowskiego            6:   3
   3 Warci          Zachodu              - Drużyna        SZA--JKA                6:   3


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Warci          Zachodu              - OSPS           ANAGRAM II              6:   3
   2 Drużyna        Desperaci            - Mazurek        Dąbrowskiego            6:   3
   3 Babki z        Rodzynkiem           - Drużyna        SZA--JKA                1:   8


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Drużyna        SZA--JKA             - OSPS           ANAGRAM II              6:   3
   2 Babki z        Rodzynkiem           - Drużyna        Desperaci               8:   1
   3 Mazurek        Dąbrowskiego         - Warci          Zachodu                 3:   6


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 OSPS           ANAGRAM II           - Babki z        Rodzynkiem              2:   7
   2 Warci          Zachodu              - Drużyna        Desperaci               5:   4
   3 Drużyna        SZA--JKA             - Mazurek        Dąbrowskiego            6:   3


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 OSPS           ANAGRAM II           - Mazurek        Dąbrowskiego            5:   4
   2 Drużyna        Desperaci            - Drużyna        SZA--JKA                4:   5
   3 Babki z        Rodzynkiem           - Warci          Zachodu                 5:   4


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Drużyna        Desperaci            - OSPS           ANAGRAM II              5:   4
   2 Mazurek        Dąbrowskiego         - Babki z        Rodzynkiem              2:   7
   3 Drużyna        SZA--JKA             - Warci          Zachodu                 4:   5



==========================================================================================================



Wyniki poszczególnych rund turnieju Klasyfikacja Indywidualna I Turnieju Dzikich Drużyn



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Stachowska            343: 332
   2 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              451: 297
   3 Adam           Janicki              - Dawid          Adamczyk              324: 512
   4 Danuta         Langiewicz           - Alicja         Kosińska              327: 341
   5 Katarzyna      Dębska               - Robert         Duczemiński           303: 452
   6 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Sienkiewicz           287: 359
   7 Paweł          Mazurek              - Jakub          Zaryński              407: 307
   8 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             377: 308
   9 Michał         Dąbrowski            - Halina         Mrozek                402: 290


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Kosińska             - Sławomir       Długosz               447: 318
   2 Robert         Duczemiński          - Danuta         Langiewicz            349: 399
   3 Tomasz         Sienkiewicz          - Katarzyna      Dębska                407: 326
   4 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              341: 433
   5 Renata         Andracka             - Adam           Janicki               281: 387
   6 Dawid          Adamczyk             - Sławomir       Piotrowski            354: 351
   7 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Mazurek               336: 416
   8 Jakub          Zaryński             - Michał         Dąbrowski             359: 360
   9 Halina         Mrozek               - Szymon         Dąbrowski             330: 484


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              358: 418
   2 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             253: 357
   3 Paweł          Mazurek              - Halina         Mrozek                537: 322
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Adamczyk              353: 442
   5 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            370: 405
   6 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              346: 341
   7 Sławomir       Długosz              - Robert         Duczemiński           341: 484
   8 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           457: 353
   9 Katarzyna      Dębska               - Alicja         Kosińska              285: 424


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Danuta         Langiewicz           - Adam           Janicki               382: 326
   2 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Piotrowski            340: 352
   3 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Wietecki              282: 394
   4 Halina         Mrozek               - Dawid          Adamczyk              282: 510
   5 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            376: 377
   6 Jakub          Zaryński             - Renata         Andracka              367: 288
   7 Alicja         Kosińska             - Szymon         Dąbrowski             343: 277
   8 Robert         Duczemiński          - Paweł          Mazurek               358: 443
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Dąbrowski             418: 295


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              327: 337
   2 Halina         Mrozek               - Dorota         Stachowska            369: 382
   3 Jakub          Zaryński             - Dawid          Adamczyk              375: 412
   4 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               357: 271
   5 Zbigniew       Wietecki             - Danuta         Langiewicz            392: 278
   6 Adam           Janicki              - Katarzyna      Dębska                354: 258
   7 Michał         Dąbrowski            - Robert         Duczemiński           357: 290
   8 Paweł          Mazurek              - Alicja         Kosińska              347: 323
   9 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Sienkiewicz           298: 479


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              331: 360
   2 Halina         Mrozek               - Renata         Andracka              333: 396
   3 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            388: 321
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Paweł          Mazurek               394: 335
   5 Alicja         Kosińska             - Michał         Dąbrowski             427: 307
   6 Robert         Duczemiński          - Szymon         Dąbrowski             378: 311
   7 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Piotrowski            337: 299
   8 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Wietecki              329: 374
   9 Sławomir       Długosz              - Adam           Janicki               362: 281


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Katarzyna      Dębska                352: 307
   2 Renata         Andracka             - Danuta         Langiewicz            322: 291
   3 Dawid          Adamczyk             - Sławomir       Długosz               423: 322
   4 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           390: 326
   5 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Sienkiewicz           365: 320
   6 Halina         Mrozek               - Alicja         Kosińska              326: 417
   7 Michał         Dąbrowski            - Adam           Janicki               253: 395
   8 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              367: 257
   9 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Piotrowski            429: 362


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              364: 322
   2 Danuta         Langiewicz           - Dawid          Adamczyk              417: 393
   3 Sławomir       Długosz              - Dorota         Stachowska            325: 333
   4 Robert         Duczemiński          - Maciej         Dąbrowski             447: 300
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Halina         Mrozek                390: 389
   6 Alicja         Kosińska             - Jakub          Zaryński              335: 443
   7 Adam           Janicki              - Szymon         Dąbrowski             506: 247
   8 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Mazurek               302: 471
   9 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Dąbrowski             434: 244


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Danuta         Langiewicz            388: 414
   2 Renata         Andracka             - Sławomir       Długosz               308: 351
   3 Dawid          Adamczyk             - Katarzyna      Dębska                466: 253
   4 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Sienkiewicz           386: 267
   5 Maciej         Dąbrowski            - Alicja         Kosińska              318: 546
   6 Halina         Mrozek               - Robert         Duczemiński           336: 434
   7 Michał         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              297: 356
   8 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Piotrowski            419: 336
   9 Paweł          Mazurek              - Adam           Janicki               410: 331


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            269: 308
   2 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               368: 300
   3 Paweł          Mazurek              - Katarzyna      Dębska                368: 372
   4 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Dąbrowski             375: 313
   5 Sławomir       Piotrowski           - Halina         Mrozek                467: 366
   6 Adam           Janicki              - Jakub          Zaryński              437: 281
   7 Robert         Duczemiński          - Dawid          Adamczyk              362: 462
   8 Alicja         Kosińska             - Dorota         Stachowska            374: 411
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Renata         Andracka              329: 375


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Długosz              - Michał         Dąbrowski             281: 337
   2 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Mazurek               292: 414
   3 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             348: 326
   4 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Piotrowski            393: 340
   5 Halina         Mrozek               - Zbigniew       Wietecki              336: 282
   6 Maciej         Dąbrowski            - Adam           Janicki               286: 394
   7 Renata         Andracka             - Alicja         Kosińska              263: 434
   8 Dorota         Stachowska           - Robert         Duczemiński           340: 391
   9 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Sienkiewicz           357: 483


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Długosz               415: 492
   2 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                271: 405
   3 Szymon         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            337: 362
   4 Adam           Janicki              - Halina         Mrozek                330: 291
   5 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              289: 381
   6 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Dąbrowski             413: 301
   7 Robert         Duczemiński          - Renata         Andracka              508: 278
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Stachowska            353: 361
   9 Alicja         Kosińska             - Dawid          Adamczyk              418: 448


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Danuta         Langiewicz           - Halina         Mrozek                455: 295
   2 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Zaryński              334: 312
   3 Sławomir       Długosz              - Maciej         Dąbrowski             393: 317
   4 Renata         Andracka             - Paweł          Mazurek               381: 335
   5 Dawid          Adamczyk             - Michał         Dąbrowski             501: 228
   6 Dorota         Stachowska           - Szymon         Dąbrowski             446: 310
   7 Robert         Duczemiński          - Adam           Janicki               391: 286
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              450: 302
   9 Alicja         Kosińska             - Sławomir       Piotrowski            406: 395


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Dawid          Adamczyk              454: 349
   2 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            277: 329
   3 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              243: 494
   4 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Sienkiewicz           322: 409
   5 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           335: 323
   6 Adam           Janicki              - Alicja         Kosińska              288: 412
   7 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Długosz               489: 342
   8 Halina         Mrozek               - Katarzyna      Dębska                391: 356
   9 Maciej         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            337: 318


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Michał         Dąbrowski             382: 313
   2 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             377: 396
   3 Dorota         Stachowska           - Paweł          Mazurek               421: 430
   4 Danuta         Langiewicz           - Jakub          Zaryński              269: 382
   5 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Dąbrowski             335: 341
   6 Sławomir       Długosz              - Halina         Mrozek                287: 320
   7 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            344: 345
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Adam           Janicki               372: 382
   9 Alicja         Kosińska             - Zbigniew       Wietecki              335: 332


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Piotrowski            354: 399
   2 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              281: 482
   3 Dawid          Adamczyk             - Adam           Janicki               293: 361
   4 Alicja         Kosińska             - Danuta         Langiewicz            596: 319
   5 Robert         Duczemiński          - Katarzyna      Dębska                412: 304
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Długosz               349: 388
   7 Jakub          Zaryński             - Paweł          Mazurek               402: 326
   8 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             314: 375
   9 Halina         Mrozek               - Michał         Dąbrowski             500: 225


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Długosz              - Alicja         Kosińska              368: 344
   2 Danuta         Langiewicz           - Robert         Duczemiński           347: 369
   3 Katarzyna      Dębska               - Tomasz         Sienkiewicz           411: 314
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            434: 368
   5 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              441: 321
   6 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Adamczyk              386: 332
   7 Paweł          Mazurek              - Maciej         Dąbrowski             337: 347
   8 Michał         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              329: 433
   9 Szymon         Dąbrowski            - Halina         Mrozek                304: 324


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Szymon         Dąbrowski             400:   1
   2 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             309: 312
   3 Halina         Mrozek               - Paweł          Mazurek               323: 392
   4 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Wietecki              385: 350
   5 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               322: 426
   6 Renata         Andracka             - Sławomir       Piotrowski            338: 398
   7 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Długosz               464: 331
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Danuta         Langiewicz            430: 398
   9 Alicja         Kosińska             - Katarzyna      Dębska                337: 333


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Janicki              - Danuta         Langiewicz            382: 405
   2 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Dębska                450: 245
   3 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Długosz               483: 322
   4 Dawid          Adamczyk             - Halina         Mrozek                475: 316
   5 Dorota         Stachowska           - Maciej         Dąbrowski             388: 349
   6 Renata         Andracka             - Jakub          Zaryński              346: 394
   7 Szymon         Dąbrowski            - Alicja         Kosińska              305: 427
   8 Paweł          Mazurek              - Robert         Duczemiński           385: 423
   9 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Sienkiewicz           362: 337


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             531: 256
   2 Dorota         Stachowska           - Halina         Mrozek                489: 258
   3 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Zaryński              515: 322
   4 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Piotrowski            319: 416
   5 Danuta         Langiewicz           - Zbigniew       Wietecki              388: 406
   6 Katarzyna      Dębska               - Adam           Janicki               386: 270
   7 Robert         Duczemiński          - Michał         Dąbrowski             478: 277
   8 Alicja         Kosińska             - Paweł          Mazurek               450: 319
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             438: 276


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Dąbrowski             537: 287
   2 Renata         Andracka             - Halina         Mrozek                353: 325
   3 Dorota         Stachowska           - Jakub          Zaryński              395: 306
   4 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Sienkiewicz           414: 296
   5 Michał         Dąbrowski            - Alicja         Kosińska              225: 431
   6 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Duczemiński           369: 342
   7 Sławomir       Piotrowski           - Danuta         Langiewicz            442: 264
   8 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Dębska                336: 353
   9 Adam           Janicki              - Sławomir       Długosz               391: 303


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Stachowska            298: 385
   2 Danuta         Langiewicz           - Renata         Andracka              369: 285
   3 Sławomir       Długosz              - Dawid          Adamczyk              385: 312
   4 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              401: 428
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Dąbrowski             333: 265
   6 Alicja         Kosińska             - Halina         Mrozek                527: 336
   7 Adam           Janicki              - Michał         Dąbrowski             404: 259
   8 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Dąbrowski             413: 294
   9 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Mazurek               352: 299


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Katarzyna      Dębska                345: 293
   2 Dawid          Adamczyk             - Danuta         Langiewicz            413: 304
   3 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Długosz               415: 305
   4 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Duczemiński           379: 431
   5 Halina         Mrozek               - Tomasz         Sienkiewicz           422: 319
   6 Jakub          Zaryński             - Alicja         Kosińska              503: 377
   7 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Janicki               315: 365
   8 Paweł          Mazurek              - Zbigniew       Wietecki              368: 287
   9 Michał         Dąbrowski            - Sławomir       Piotrowski            415: 411


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Stachowska            323: 468
   2 Sławomir       Długosz              - Renata         Andracka              306: 335
   3 Katarzyna      Dębska               - Dawid          Adamczyk              357: 413
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Jakub          Zaryński              361: 489
   5 Alicja         Kosińska             - Maciej         Dąbrowski             414: 328
   6 Robert         Duczemiński          - Halina         Mrozek                485: 276
   7 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Dąbrowski             314: 309
   8 Sławomir       Piotrowski           - Szymon         Dąbrowski             397: 353
   9 Adam           Janicki              - Paweł          Mazurek               329: 424


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Danuta         Langiewicz           - Michał         Dąbrowski             347: 353
   2 Sławomir       Długosz              - Szymon         Dąbrowski             372: 280
   3 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Mazurek               310: 400
   4 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              333: 354
   5 Halina         Mrozek               - Sławomir       Piotrowski            309: 390
   6 Jakub          Zaryński             - Adam           Janicki               428: 334
   7 Dawid          Adamczyk             - Robert         Duczemiński           536: 347
   8 Renata         Andracka             - Tomasz         Sienkiewicz           389: 440
   9 Dorota         Stachowska           - Alicja         Kosińska              373: 364


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               313: 427
   2 Paweł          Mazurek              - Danuta         Langiewicz            536: 300
   3 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                288: 412
   4 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Zaryński              354: 443
   5 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Mrozek                405: 332
   6 Adam           Janicki              - Maciej         Dąbrowski             429: 273
   7 Alicja         Kosińska             - Renata         Andracka              421: 262
   8 Robert         Duczemiński          - Dorota         Stachowska            405: 486
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Dawid          Adamczyk              392: 422


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Długosz              - Paweł          Mazurek               338: 442
   2 Katarzyna      Dębska               - Michał         Dąbrowski             390: 285
   3 Danuta         Langiewicz           - Szymon         Dąbrowski             387: 346
   4 Halina         Mrozek               - Adam           Janicki               426: 381
   5 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Wietecki              407: 390
   6 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Piotrowski            262: 451
   7 Renata         Andracka             - Robert         Duczemiński           354: 390
   8 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Sienkiewicz           365: 432
   9 Dawid          Adamczyk             - Alicja         Kosińska              389: 306


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Halina         Mrozek               - Danuta         Langiewicz            323: 365
   2 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Dębska                394: 339
   3 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               249: 375
   4 Paweł          Mazurek              - Renata         Andracka              395: 345
   5 Michał         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              274: 422
   6 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            283: 414
   7 Adam           Janicki              - Robert         Duczemiński           356: 369
   8 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Sienkiewicz           318: 397
   9 Sławomir       Piotrowski           - Alicja         Kosińska              339: 314


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Mazurek               475: 204
   2 Dorota         Stachowska           - Michał         Dąbrowski             460: 343
   3 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             395: 280
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Piotrowski            338: 380
   5 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              533: 305
   6 Alicja         Kosińska             - Adam           Janicki               348: 395
   7 Sławomir       Długosz              - Jakub          Zaryński              389: 364
   8 Katarzyna      Dębska               - Halina         Mrozek                278: 488
   9 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Dąbrowski             295: 406


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dąbrowski            - Renata         Andracka              403: 353
   2 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              333: 444
   3 Paweł          Mazurek              - Dorota         Stachowska            353: 428
   4 Jakub          Zaryński             - Danuta         Langiewicz            339: 300
   5 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                330: 338
   6 Halina         Mrozek               - Sławomir       Długosz               317: 287
   7 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           392: 400
   8 Adam           Janicki              - Tomasz         Sienkiewicz           298: 401
   9 Zbigniew       Wietecki             - Alicja         Kosińska              345: 319
Lista rankingowa na dzień 05-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.99  30048  199
   4 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29532  197
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.26  29207  197
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.55  29362  199
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.61  27562  188
   9 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.54  28526  196
  12 Marek Reda                     Wołomin              145.09  28292  195
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.05  29010  200
  14 Justyna Górka                  Kraków               145.03  28280  195
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.02  27118  187
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             143.76  28608  199
  18 Dawid Pikul                    Poznań               143.43  28400  198
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.83  28083  198
  20 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.38  28277  200
  22 Michał Makowski                Warszawa             141.19   5224   37
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  24 Kamil Kister                   Puławy               140.91  27054  192
  25 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  26 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.73  15762  112
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.65  27990  199
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.05  14845  106
  29 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  30 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.37  18257  131
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  35 Dominik Urbacki                Pruszków             138.18  24182  175
  36 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  37 Marek Syczuk                   Warszawa             137.86  26469  192
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.85  26053  189
  39 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.38  22943  167
  41 Przemysław Herdzina            Kraków               137.28  25260  184
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.02  18087  132
  43 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  47 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  48 Marek Salamon                  Bytom                133.84   7495   56
  49 Irena Sołdan                   Sopot                133.55  26176  196
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.54  14422  108
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.40  19209  144
  52 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             132.88  26577  200
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kamiński                Warszawa             132.68  25474  192
  56 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.35  10985   83
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.18  20885  158
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  60 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marcela Wołowiec               Gdynia               130.56   4700   36
  67 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.49  25837  198
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  72 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  75 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  76 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.02  16127  125
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           128.66  25603  199
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  82 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  83 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  85 Tomasz Łapka                   Opole                127.72  13411  105
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.61  23225  182
  88 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  89 Rafał Matczak                  Milanówek            127.25  23668  186
  90 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.60  22408  177
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  96 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  97 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.84  24539  195
  99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
 100 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.48  23465  187
 104 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.43  15679  125
 105 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.28  24554  196
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 107 Michał Garnowski               Pasłęk               125.04   6127   49
 108 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.22  24845  200
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.05  23569  190
 111 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.73  10270   83
 115 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 117 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 118 Maciej Kuczyński               Gdynia               122.99  14759  120
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 121 Łukasz Baranowski              Reda                 122.57  23533  192
 122 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 127 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 129 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 130 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 131 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 132 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.38  24276  200
 134 Magdalena Kublik               Warszawa             121.35  23541  194
 135 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.15  15144  125
 136 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 140 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 141 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 142 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.04  17286  144
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 144 Anita Bruska                   Gdynia               120.02  14402  120
 145 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.01   9001   75
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 149 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 150 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 151 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 152 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 153 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 154 Paweł Morga                    Warszawa             119.13   7505   63
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 161 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             117.24   7269   62
 167 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 168 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 169 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 173 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            116.59  10843   93
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.58  16204  139
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 177 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 178 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 179 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 181 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 182 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 183 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 184 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 185 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 186 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 187 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 190 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 191 Renata Andracka                Zwola                114.61  20974  183
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 193 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.98  22227  195
 195 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.98   6725   59
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         113.88  16171  142
 197 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 200 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 202 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 203 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  113.14  22288  197
 206 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 208 Radosław Więch                 Warszawa             112.73  20178  179
 209 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.47  13159  117
 212 Marek Rogalski                 Warszawa             112.24   4153   37
 213 Anna Stefańska                 Łódź                 112.22   7070   63
 214 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.48   5351   48
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 219 Marta Bajorek                  Warszawa             111.22  14459  130
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 221 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.89  13846  126
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 226 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.27  19887  182
 228 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 229 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.07  20724  190
 230 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 234 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 235 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.08  21184  196
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 237 Lucyna Śniadach                Rumia                107.92   4209   39
 238 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 239 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 240 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 243 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 248 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 250 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.00  19928  188
 251 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 252 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 253 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 256 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 258 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 259 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 260 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 261 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 262 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 263 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 265 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 266 Anna Arana                     Warszawa             103.19  17336  168
 267 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.61  18264  178
 269 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 270 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.27   7261   71
 271 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 273 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.26  19341  191
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 277 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.71   4935   49
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.66  13287  132
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  17796  177
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.60  15039  151
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 286 Lidia Żywna                    Gdynia                99.09  10900  110
 287 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.82   9978  102
 288 Halina Mrozek                  Warszawa              97.60   2928   30
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 291 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                95.00   7695   81
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 296 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 302 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.99  15822  172
 303 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.37  12290  136
 304 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 305 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.51  16759  196
 312 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 314 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 315 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.15   3409   41
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 320 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 321 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 322 Mirosław Dejna                 Sampława              61.57  12067  196
 323 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 05-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Grażyna Kula                   Sosnowiec            106.31   2764   26
  13 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  15 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  16 Błażej Fidziński               Dębica                92.52   2313   25
  17 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  18 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  19 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  20 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  21 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  22 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.46   2819   24
  27 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  28 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  29 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  34 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  35 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  36 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  37 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  38 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  39 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  41 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  42 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  43 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  45 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  46 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  47 Tomasz Szczodry                Łomża                 84.09   1934   23
  48 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  49 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  51 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  52 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  53 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  54 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  55 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  56 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  58 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  59 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  60 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  61 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  62 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  63 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  64 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  67 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  69 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  70 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  71 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  72 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  73 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  74 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  75 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  76 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  77 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  78 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  79 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  80 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  84 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  85 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  86 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  88 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  89 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  90 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  91 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  92 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  93 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  94 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  95 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  97 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  98 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 101 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 102 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 103 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 105 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 106 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 107 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 108 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 109 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 110 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 111 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 112 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 113 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 114 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 115 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 116 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 117 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 118 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 119 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 121 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 122 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 123 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 124 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 125 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 126 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 127 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 128 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 129 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   1443   12
 130 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 131 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 132 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Zuzanna Cichoń                 Korsze               115.25   1383   12
 135 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 136 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 137 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 138 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 139 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 140 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 141 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 142 Lech Boszko                    Gdańsk               110.75   1329   12
 143 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 144 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 145 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                108.92   1307   12
 146 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 147 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 148 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 149 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 151 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 152 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 153 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             105.00   1260   12
 154 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 155 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 156 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 157 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 158 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 159 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 160 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 161 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 162 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 163 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 164 Teresa Prystupa                Zajączkowo           100.33   1204   12
 165 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 166 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 167 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 168 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 169 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 170 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 171 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 172 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 173 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 174 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 175 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 176 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 177 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.67   1148   12
 178 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 179 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 180 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 182 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 183 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 184 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 185 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 186 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 187 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 188 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 189 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 190 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 191 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 192 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 193 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 194 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 195 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 196 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 197 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 198 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 199 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 200 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 201 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 202 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 203 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 204 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 205 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 206 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 207 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 208 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 209 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 210 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 211 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                85.25   1023   12
 212 Joanna Kozłowska               Gdańsk                85.08   1021   12
 213 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 214 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 215 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 216 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 217 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 218 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 219 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 220 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 221 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 222 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 223 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 224 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 225 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 226 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 227 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 228 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 229 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 230 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 231 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 232 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 233 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 234 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 235 Barbara Boszko                 Gdańsk                99.18   1091   11
 236 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 237 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 238 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 239 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 240 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 241 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 242 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 243 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 244 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 248 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 249 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 250 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 251 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 252 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 253 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 254 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 255 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 256 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 257 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 258 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 259 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 260 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 261 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 262 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 263 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 264 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 265 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 266 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 267 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 268 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 269 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 270 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 271 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 272 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 273 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 274 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 275 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 276 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 277 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 278 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 279 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 280 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 281 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 282 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 283 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 284 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 285 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 286 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 287 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 288 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 289 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 290 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 291 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 292 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 293 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 294 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 295 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 296 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 297 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 298 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 299 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 300 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 301 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 302 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 303 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 304 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 305 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 306 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 307 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 308 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 309 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 310 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 311 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 312 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 313 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 314 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 316 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 317 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 318 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 319 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 320 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 321 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 322 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 323 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 324 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 325 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 326 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 327 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 328 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 329 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 330 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 331 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 332 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 333 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 334 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 335 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 336 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 337 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 338 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 339 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 340 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 341 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 342 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 343 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 344 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 345 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 346 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 347 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 348 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 349 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 350 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 351 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 352 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 353 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 354 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 355 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 356 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 357 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 358 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 359 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 360 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 361 Ewa Stypułkowska               Warszawa              67.33    202    3
 362 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 363 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 364 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 365 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 366 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 367 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 368 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 369 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 370 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 371 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 373 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 377 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 378 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 379 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 380 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 381 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 382 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 383 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 384 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 385 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 386 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 387 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 388 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie