Warszawa 9
grudnia
Warszawa 9-10 grudnia VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wrocław27
stycznia
Wrocław 27 stycznia V-lecie Wrocławskiego Klubu Scrabble Siódemka — Budopol Series 2007
Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego VII Mistrzostwa Podhala
Małżeński bój o zwycięstwo...27 stycznia 2007 — V-lecie Wrocławskiego Klubu Scrabble Siódemka — Budopol Series 2007InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V-lecie Wrocławskiego Klubu Scrabble Siódemka — Budopol Series 2007Wrocław, 27 stycznia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Małżeński bój o zwycięstwo...Wrocławski Klub "Siódemka" ma już 5 lat! Dlatego też we Wrocławiu odbył się wspaniały turniej, w trakcie którego wrocławscy i nie tylko wrocławscy scrabbliści świętowali ten jubileusz. Nie zabrakło szampana, pysznego tortu, wspomnień z początków działalności i uhonorowania najbardziej zasłużonych dla klubu osób. W przerwie natomiast można było wybrać się z profesjonalnym przewodnikiem (a prywatnie jednym z Siódemkowiczów) Ziemowitem Pazdą na zwiedzanie wrocławskiego rynku. Świetna organizacja rozgrywek to oczywiście zasługa klubowiczów (z Tomkiem Suchankiem, Przemysławem PawlicemGrzegorzem Wiączkowskim na czele), ale wielką rolę odegrali też sponsorzy — przede wszystkim firma Budopol oraz Ryszard Korpalski, właściciel restauracji "Paśnik", w której odbyły się zawody i gdzie spotykają się wrocławscy scrabbliści w każdą sobotę.
W turnieju zorganizowanym przez gościnnych wrocławian zatryumfowali przyjezdni — pierwsze miejsce zajął Kamil Górka z Krakowa, który w finale pokonał swoją żonę Justynę Fugiel i zepchnął ją tym samym na 5. miejsce. Pozostałe miejsca na podium przypadły warszawiakom — drugi był Mariusz Sylwestrzuk, zaś trzeci — Mariusz Skrobosz. Na uwagę zasługuje bardzo duża reprezentacja zawodników (a głównie zawodniczek) z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, którzy, miejmy nadzieję, zaczną bywać na zawodach w całym kraju. Wrocławski Klub "Siódemka" prężnie się rozwija, coraz więcej uczestników zjawia się na klubowych turniejach (przez przez 5 lat udało się rozegrać ich aż 110) i pozostaje liczyć, że od tego roku tradycja hucznych obchodów rocznicy założenia klubu będzie na stałe wpisana w kalendarz ogólnopolskich turniejów scrabblowych.
relacja: Justyna Fugiel




Wyniki turnieju Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budopol Series 2007

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 141.69      7.0     3648     1265      897
  2 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.07      7.0     3214     1320      463
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.82      6.0     3571     1101      879
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 126.27      6.0     3525     1103      827
  5 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.23      6.0     3456     1218      527
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.12      6.0     3445     1041      541
  7 Michał          Trumpus              Wrocław                134.69      6.0     3310     1121      830
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 140.96      6.0     3308     1137      609
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.73      6.0     2803     1134       35
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.15      5.0     3384     1068      424
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.91      5.0     3325     1069      642
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.76      5.0     3250     1032      350
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                121.84      5.0     3220     1025      379
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   128.94      5.0     3200     1031      279
 15 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.23      5.0     3122      952      158
 16 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    118.72      5.0     3104     1012      341
 17 Piotr           Szałkiewicz          Dungarvan [Irlandia]   128.93      5.0     3006     1065      342
 18 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              108.44      5.0     3001     1050      357
 19 Bogusław        Szyszka              Oława                  100.00      5.0     3000      985      235
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.89      5.0     2994      969      119
 21 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 121.88      5.0     2917      957      123
 22 Paweł           Janaś                Głogów                 125.55      5.0     2914     1000      495
 23 Czesława        Pawłowska            Wrocław                105.25      5.0     2849      965      307
 24 Bartosz         Orłowski             Bytom                  119.24      4.0     3148      853      234
 25 Daniel          Janus                Wąchock                115.46      4.0     3091      909      398
 26 Jerzy           Matyasik             Kraków                 112.92      4.0     3064      962      241
 27 Łukasz          Homa                 Wrocław                100.00      4.0     3042      878        1
 28 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.53      4.0     3019      940     -118
 29 Jakub           Nalepa               Gliwice                115.52      4.0     2986      920      102
 30 Tomasz          Suchanek             Wrocław                122.44      4.0     2898      929     -147
 31 Filip           Klar                 Mielec                 124.94      4.0     2808      899     -133
 32 Michał          Puchowski            Izbicko                100.00      4.0     2770      864      180
 33 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     2754      953     -730
 34 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      4.0     2717      918     -308
 35 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     2713      890      -23
 36 Katarzyna       Żuławska             Katowice               112.75      4.0     2710      844      165
 37 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      4.0     2663      837      -71
 38 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     2636      898       84
 39 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.00      4.0     2614      904     -143
 40 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.0     2544      895     -244
 41 Monika          Laskowska            Dungarvan [Irlandia]   107.81      3.0     2822      758      -30
 42 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               101.04      3.0     2792      767       30
 43 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      3.0     2702      747      166
 44 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                101.90      3.0     2684      763     -154
 45 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                100.00      3.0     2662      788     -137
 46 Justyna         Przeniczna           Łamki                  100.00      3.0     2592      761     -274
 47 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.13      3.0     2584      847     -328
 48 Joanna          Wons                 Jelenia Góra           100.00      3.0     2575      832     -512
 49 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      3.0     2532      797     -339
 50 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      3.0     2385      734     -159
 51 Marta           Piętak               Łamki                  100.00      3.0     2305      720     -415
 52 Kinga           Ibron                Łąkociny               100.00      3.0     2098      730     -538
 53 Jagoda          Smektała             Łamki                  100.00      3.0     1967      748     -677
 54 Marta           Juszczyk             Ścinawa                100.00      2.0     2341      662     -515
 55 Mateusz         Sałata               Łamki                  100.00      2.0     2167      640     -556
 56 Katarzyna       Zemska               Daniszyn               100.00      2.0     2144      623     -415
 57 Patrycja        Jankowska            Daniszyn               100.00      2.0     2119      655     -886
 58 Marzena         Berlik               Łamki                  100.00      2.0     1977      640     -656
 59 Aneta           Malińska             Łąkociny               100.00      2.0     1916      627     -730
 60 Katarzyna       Wojciechowska        Daniszyn               100.00      2.0     1683      613     -787
 61 Marta           Sobczak              Łamki                  100.00      1.0     1870      520     -781
 62 Marta           Biel                 Chruszczyny            100.00      0.0     1577      443     -954
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budopol Series 2007



	Mariusz Skrobosz 141.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Siwiński              102.13 -  374: 380   52
    2    17 Natalia        Połomska              100.00 +  511: 271  150
    3     9 Jakub          Nalepa                115.52 -  351: 516   66
    4    16 Przemysław     Pawlic                100.00 +  467: 266  150
    5    10 Jerzy          Matyasik              112.92 +  432: 336  163
    6     6 Krzysztof      Obremski              121.84 +  408: 355  172
    7     5 Zofia          Gajewska              117.53 +  614: 324  168
    8     3 Łukasz         Tuszyński             129.91 +  414: 244  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  /  8 137.62




	Kamil Górka 141.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  444: 292  152
    2    10 Tomasz         Siwiński              102.13 +  414: 329  152
    3     7 Ireneusz       Moralewicz            117.76 +  472: 343  168
    4     4 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  583: 282  150
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             126.15 +  448: 391  176
    6     1 Justyna        Fugiel                138.23 +  408: 334  188
    7     1 Dawid          Pikul                 140.96 -  347: 405   91
    8     1 Justyna        Fugiel                138.23 +  532: 375  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  /  8 158.12




	Dawid Pikul 140.96 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patrycja       Śliwińska             101.04 +  398: 395  151
    2     5 Łukasz         Tuszyński             129.91 -  342: 367   80
    3    17 Ryszard        Korpalski             100.00 +  501: 288  150
    4     8 Tomasz         Siwiński              102.13 +  497: 297  152
    5     3 Piotr          Szałkiewicz           128.93 +  400: 306  179
    6     4 Zofia          Gajewska              117.53 +  457: 308  168
    7     1 Kamil          Górka                 141.69 +  405: 347  192
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  308: 391   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  /  8 142.12




	Justyna Fugiel 138.23 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marzena        Berlik                100.00 +  544: 189  150
    2     1 Filip          Klar                  124.94 +  531: 248  175
    3     1 Łukasz         Tuszyński             129.91 +  420: 351  180
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 +  410: 400  165
    5     2 Dariusz        Kosz                  128.94 +  446: 439  179
    6     1 Kamil          Górka                 141.69 -  334: 408   92
    7     2 Michał         Trumpus               134.69 +  396: 362  185
    8     1 Kamil          Górka                 141.69 -  375: 532   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  /  8 152.25




	Michał Trumpus 134.69 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Biel                  100.00 +  469: 126  150
    2     4 Przemysław     Herdzina              126.27 +  470: 233  176
    3     4 Daniel         Janus                 115.46 -  319: 406   65
    4     7 Wojciech       Obremski              100.00 +  427: 242  150
    5     5 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  405: 369  158
    6     2 Grzegorz       Koczkodon             126.15 +  446: 326  176
    7     2 Justyna        Fugiel                138.23 -  362: 396   88
    8     6 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  412: 382  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  /  8 140.12




	Dariusz Puton 134.12 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Bogucka               100.00 +  341: 250  150
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  368: 452   65
    3    22 Joanna         Wons                  100.00 -  393: 402   50
    4    22 Natalia        Połomska              100.00 +  430: 283  150
    5    15 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  460: 341  150
    6    10 Bogusław       Szyszka               100.00 +  471: 332  150
    7    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  462: 376  150
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             126.15 +  520: 468  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  /  8 130.12




	Łukasz Tuszyński 129.91 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  469: 285  150
    2     5 Dawid          Pikul                 140.96 +  367: 342  191
    3     1 Justyna        Fugiel                138.23 -  351: 420   88
    4    12 Rafał          Wesołowski            119.73 +  418: 266  170
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  346: 400   65
    6    12 Joanna         Wons                  100.00 +  595: 241  150
    7     4 Jerzy          Matyasik              112.92 +  535: 315  163
    8     3 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  244: 414   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  /  8 133.62




	Dariusz Kosz 128.94 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Homa                  100.00 +  505: 360  150
    2     3 Justyna        Przeniczna            100.00 +  435: 326  150
    3     3 Tomasz         Suchanek              122.44 +  415: 350  172
    4     3 Piotr          Szałkiewicz           128.93 +  381: 356  179
    5     2 Justyna        Fugiel                138.23 -  439: 446   88
    6     3 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  349: 366   65
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  312: 391   58
    8     8 Bartosz        Orłowski              119.24 +  364: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  /  8 128.88




	Piotr Szałkiewicz 128.93 Dungarvan [Irlandia]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kinga          Ibron                 100.00 +  466: 189  150
    2     6 Paweł          Janaś                 125.55 +  306: 302  176
    3     6 Zofia          Gajewska              117.53 +  430: 348  168
    4     3 Dariusz        Kosz                  128.94 -  356: 381   79
    5     3 Dawid          Pikul                 140.96 -  306: 400   91
    6    16 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  394: 340  150
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             126.15 -  308: 412   76
    8    14 Filip          Klar                  124.94 +  440: 292  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  /  8 133.12




	Przemysław Herdzina 126.27 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Patrycja       Jankowska             100.00 +  400: 222  150
    2     4 Michał         Trumpus               134.69 -  233: 470   85
    3    20 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  473: 292  150
    4     6 Adam           Szukalski             118.72 +  434: 402  169
    5     6 Jakub          Nalepa                115.52 +  560: 353  166
    6     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  567: 273  150
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  354: 368   65
    8     4 Ireneusz       Moralewicz            117.76 +  504: 318  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  /  8 137.88




	Grzegorz Koczkodon 126.15 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Juszczyk              100.00 +  511: 225  150
    2     2 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  439: 244  150
    3     2 Jerzy          Matyasik              112.92 +  443: 381  163
    4     2 Daniel         Janus                 115.46 +  394: 388  165
    5     1 Kamil          Górka                 141.69 -  391: 448   92
    6     2 Michał         Trumpus               134.69 -  326: 446   85
    7     7 Piotr          Szałkiewicz           128.93 +  412: 308  179
    8     5 Dariusz        Puton                 134.12 -  468: 520   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  /  8 133.50




	Paweł Janaś 125.55 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Korpalski             100.00 +  397: 326  150
    2     6 Piotr          Szałkiewicz           128.93 -  302: 306   79
    3    10 Adam           Szukalski             118.72 -  323: 403   69
    4    25 Patrycja       Jankowska             100.00 +  401: 190  150
    5    22 Patrycja       Śliwińska             101.04 +  399: 281  151
    6     8 Jakub          Nalepa                115.52 +  343: 237  166
    7     9 Daniel         Janus                 115.46 +  422: 317  165
    8     7 Rafał          Wesołowski            119.73 -  327: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  /  8 125.00




	Filip Klar 124.94 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aneta          Malińska              100.00 +  410: 210  150
    2     1 Justyna        Fugiel                138.23 -  248: 531   88
    3    16 Łukasz         Homa                  100.00 +  415: 382  150
    4    11 Jerzy          Matyasik              112.92 -  329: 404   63
    5    11 Adam           Szukalski             118.72 -  303: 370   69
    6    25 Marta          Juszczyk              100.00 +  490: 284  150
    7    17 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  321: 320  150
    8    14 Piotr          Szałkiewicz           128.93 -  292: 440   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  8 112.38




	Tomasz Suchanek 122.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Obremski              100.00 +  380: 323  150
    2     8 Bartosz        Orłowski              119.24 +  443: 397  169
    3     3 Dariusz        Kosz                  128.94 -  350: 415   79
    4    13 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  331: 304  150
    5     7 Krzysztof      Obremski              121.84 -  336: 429   72
    6     7 Adam           Szukalski             118.72 +  393: 377  169
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            117.76 -  337: 456   68
    8    13 Piotr          Adamczyk              121.88 -  328: 344   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  /  8 116.12




	Piotr Adamczyk 121.88 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Pawlic                100.00 +  343: 342  150
    2    13 Grzegorz       Pukniel               120.23 +  461: 421  170
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  330: 416   65
    4    15 Joanna         Wons                  100.00 -  344: 355   50
    5    18 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  267: 315   50
    6    22 Ryszard        Korpalski             100.00 +  398: 333  150
    7    19 Wojciech       Obremski              100.00 +  430: 284  150
    8    13 Tomasz         Suchanek              122.44 +  344: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  /  8 119.62




	Krzysztof Obremski 121.84 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  320: 411   50
    2    26 Mateusz        Sałata                100.00 +  501: 218  150
    3    13 Monika         Laskowska             107.81 +  457: 429  158
    4     5 Ireneusz       Moralewicz            117.76 +  387: 385  168
    5     7 Tomasz         Suchanek              122.44 +  429: 336  172
    6     6 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  355: 408   92
    7    11 Rafał          Wesołowski            119.73 -  350: 353   70
    8     9 Daniel         Janus                 115.46 +  421: 301  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  /  8 128.12




	Grzegorz Pukniel 120.23 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Piętak                100.00 +  430: 230  150
    2    13 Piotr          Adamczyk              121.88 -  421: 461   72
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  297: 459   58
    4    17 Michał         Puchowski             100.00 +  393: 340  150
    5    14 Tomasz         Siwiński              102.13 +  345: 340  152
    6    15 Rafał          Wesołowski            119.73 -  317: 404   70
    7    16 Przemysław     Pawlic                100.00 +  436: 362  150
    8    11 Łukasz         Homa                  100.00 +  483: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     952  /  8 119.00




	Rafał Wesołowski 119.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Połomska              100.00 +  380: 246  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              112.92 -  288: 382   63
    3    15 Beata          Piotrowska            114.89 +  388: 380  165
    4    12 Łukasz         Tuszyński             129.91 -  266: 418   80
    5    17 Monika         Laskowska             107.81 +  365: 348  158
    6    15 Grzegorz       Pukniel               120.23 +  404: 317  170
    7    11 Krzysztof      Obremski              121.84 +  353: 350  172
    8     7 Paweł          Janaś                 125.55 +  359: 327  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  /  8 141.75




	Bartosz Orłowski 119.24 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Połomska              100.00 +  447: 279  150
    2     8 Tomasz         Suchanek              122.44 -  397: 443   72
    3    12 Bogusław       Szyszka               100.00 -  304: 397   50
    4    18 Danuta         Połomska              100.00 +  402: 323  150
    5    13 Przemysław     Pawlic                100.00 -  381: 428   50
    6    17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  471: 347  152
    7    13 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  420: 333  150
    8     8 Dariusz        Kosz                  128.94 -  326: 364   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  8 106.62




	Adam Szukalski 118.72 Coventry [W. Bryt.]      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Justyna        Przeniczna            100.00 -  351: 405   50
    2    21 Jagoda         Smektała              100.00 +  508: 227  150
    3    10 Paweł          Janaś                 125.55 +  403: 323  176
    4     6 Przemysław     Herdzina              126.27 -  402: 434   76
    5    11 Filip          Klar                  124.94 +  370: 303  175
    6     7 Tomasz         Suchanek              122.44 -  377: 393   72
    7    12 Michał         Puchowski             100.00 +  340: 334  150
    8    10 Jerzy          Matyasik              112.92 +  353: 344  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  /  8 126.50




	Ireneusz Moralewicz 117.76 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Puchowski             100.00 +  367: 361  150
    2    11 Beata          Piotrowska            114.89 +  404: 313  165
    3     7 Kamil          Górka                 141.69 -  343: 472   92
    4     5 Krzysztof      Obremski              121.84 -  385: 387   72
    5    16 Wojciech       Obremski              100.00 +  468: 262  150
    6    11 Czesława       Pawłowska             105.25 +  509: 264  155
    7     8 Tomasz         Suchanek              122.44 +  456: 337  172
    8     4 Przemysław     Herdzina              126.27 -  318: 504   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  /  8 129.00




	Zofia Gajewska 117.53 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Sałata                100.00 +  466: 198  150
    2     7 Małgorzata     Szczygieł             108.44 +  406: 303  158
    3     6 Piotr          Szałkiewicz           128.93 -  348: 430   79
    4     9 Czesława       Pawłowska             105.25 +  396: 376  155
    5     9 Joanna         Wons                  100.00 +  383: 343  150
    6     4 Dawid          Pikul                 140.96 -  308: 457   91
    7     5 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  324: 614   92
    8    12 Beata          Piotrowska            114.89 -  388: 416   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  8 117.50




	Jakub Nalepa 115.52 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jagoda         Smektała              100.00 +  434: 237  150
    2    12 Katarzyna      Żuławska              112.75 -  268: 350   63
    3     9 Mariusz        Skrobosz              141.82 +  516: 351  192
    4    10 Bogusław       Szyszka               100.00 +  457: 319  150
    5     6 Przemysław     Herdzina              126.27 -  353: 560   76
    6     8 Paweł          Janaś                 125.55 -  237: 343   76
    7    14 Czesława       Pawłowska             105.25 -  291: 422   55
    8    17 Monika         Laskowska             107.81 +  430: 302  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  8 115.00




	Daniel Janus 115.46 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Sobczak               100.00 +  417: 191  150
    2    15 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  406: 364  150
    3     4 Michał         Trumpus               134.69 +  406: 319  185
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             126.15 -  388: 394   76
    5     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  391: 392   50
    6     9 Przemysław     Pawlic                100.00 +  465: 190  150
    7     9 Paweł          Janaś                 125.55 -  317: 422   76
    8     9 Krzysztof      Obremski              121.84 -  301: 421   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  8 113.62




	Mariusz Sylwestrzuk 115.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Justyna        Szymendera            100.00 +  421: 286  150
    2    14 Dariusz        Puton                 134.12 +  452: 368  184
    3     5 Piotr          Adamczyk              121.88 +  416: 330  172
    4     1 Justyna        Fugiel                138.23 -  400: 410   88
    5     4 Łukasz         Tuszyński             129.91 +  400: 346  180
    6     3 Dariusz        Kosz                  128.94 +  366: 349  179
    7     3 Przemysław     Herdzina              126.27 +  368: 354  176
    8     2 Dawid          Pikul                 140.96 +  391: 308  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  /  8 165.00




	Beata Piotrowska 114.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bogusław       Szyszka               100.00 +  441: 360  150
    2    11 Ireneusz       Moralewicz            117.76 -  313: 404   68
    3    15 Rafał          Wesołowski            119.73 -  380: 388   70
    4    20 Ryszard        Korpalski             100.00 -  280: 334   50
    5    23 Katarzyna      Zemska                100.00 +  338: 318  150
    6    21 Katarzyna      Żuławska              112.75 +  378: 376  163
    7    20 Joanna         Wons                  100.00 +  448: 307  150
    8    12 Zofia          Gajewska              117.53 +  416: 388  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  /  8 121.12




	Jerzy Matyasik 112.92 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  447: 168  150
    2     9 Rafał          Wesołowski            119.73 +  382: 288  170
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             126.15 -  381: 443   76
    4    11 Filip          Klar                  124.94 +  404: 329  175
    5    10 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  336: 432   92
    6    13 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  455: 275  150
    7     4 Łukasz         Tuszyński             129.91 -  315: 535   80
    8    10 Adam           Szukalski             118.72 -  344: 353   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  /  8 120.25




	Katarzyna Żuławska 112.75 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Wons                  100.00 +  348: 323  150
    2    12 Jakub          Nalepa                115.52 +  350: 268  166
    3     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  317: 344   50
    4    14 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  284: 388   58
    5    20 Czesława       Pawłowska             105.25 -  266: 329   55
    6    21 Beata          Piotrowska            114.89 -  376: 378   65
    7    26 Jagoda         Smektała              100.00 +  384: 240  150
    8    21 Justyna        Przeniczna            100.00 +  385: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  8 105.50




	Małgorzata Szczygieł 108.44 Radwanice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Zemska                100.00 +  386: 262  150
    2     7 Zofia          Gajewska              117.53 -  303: 406   68
    3    11 Grzegorz       Pukniel               120.23 +  459: 297  170
    4    14 Katarzyna      Żuławska              112.75 +  388: 284  163
    5     5 Michał         Trumpus               134.69 -  369: 405   85
    6    14 Justyna        Szymendera            100.00 +  323: 266  150
    7     6 Dariusz        Kosz                  128.94 +  391: 312  179
    8     6 Michał         Trumpus               134.69 -  382: 412   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  /  8 131.25




	Monika Laskowska 107.81 Dungarvan [Irlandia]     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  283: 406   50
    2    31 Marta          Biel                  100.00 +  387: 205  150
    3    13 Krzysztof      Obremski              121.84 -  429: 457   72
    4    23 Marta          Juszczyk              100.00 +  393: 269  150
    5    17 Rafał          Wesołowski            119.73 -  348: 365   70
    6    19 Danuta         Połomska              100.00 +  347: 324  150
    7    18 Justyna        Szymendera            100.00 -  333: 396   50
    8    17 Jakub          Nalepa                115.52 -  302: 430   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  8  94.75




	Czesława Pawłowska 105.25 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  292: 306   50
    2    27 Marta          Sobczak               100.00 +  353: 224  150
    3    19 Michał         Puchowski             100.00 +  429: 250  150
    4     9 Zofia          Gajewska              117.53 -  376: 396   68
    5    20 Katarzyna      Żuławska              112.75 +  329: 266  163
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            117.76 -  264: 509   68
    7    14 Jakub          Nalepa                115.52 +  422: 291  166
    8    16 Justyna        Szymendera            100.00 +  384: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  /  8 120.62




	Tomasz Siwiński 102.13 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              141.82 +  380: 374  192
    2    10 Kamil          Górka                 141.69 -  329: 414   92
    3    23 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  366: 303  152
    4     8 Dawid          Pikul                 140.96 -  297: 497   91
    5    14 Grzegorz       Pukniel               120.23 -  340: 345   70
    6    24 Aneta          Malińska              100.00 +  326: 194  150
    7    15 Łukasz         Homa                  100.00 -  274: 439   50
    8    22 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  272: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  /  8 105.88




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 101.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 141.69 -  292: 444   92
    2    28 Marzena        Berlik                100.00 +  312: 216  150
    3    23 Tomasz         Siwiński              102.13 -  303: 366   52
    4    21 Łukasz         Homa                  100.00 -  374: 439   50
    5    26 Patrycja       Jankowska             100.00 +  406: 277  150
    6    17 Bartosz        Orłowski              119.24 -  347: 471   69
    7    22 Marta          Juszczyk              100.00 +  361: 284  150
    8    18 Michał         Puchowski             100.00 -  289: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  8  95.38




	Patrycja Śliwińska 101.04 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 140.96 -  395: 398   91
    2    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  354: 437   50
    3    24 Kinga          Ibron                 100.00 +  390: 231  150
    4    19 Justyna        Szymendera            100.00 -  294: 344   50
    5    22 Paweł          Janaś                 125.55 -  281: 399   76
    6    26 Patrycja       Jankowska             100.00 +  472: 292  150
    7    21 Bogusław       Szyszka               100.00 -  261: 385   50
    8    25 Marta          Juszczyk              100.00 +  345: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  8  95.88




	Marzena Berlik 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Fugiel                138.23 -  189: 544   88
    2    28 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  216: 312   52
    3    29 Marta          Juszczyk              100.00 -  257: 364   50
    4    31 Marta          Biel                  100.00 +  303: 222  150
    5    27 Anna           Bogucka               100.00 -  234: 340   50
    6    28 Katarzyna      Zemska                100.00 -  288: 326   50
    7    30 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  239: 216  150
    8    28 Kinga          Ibron                 100.00 -  251: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  8  80.00




	Marta Biel 100.00 Chruszczyny              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Trumpus               134.69 -  126: 469   85
    2    31 Monika         Laskowska             107.81 -  205: 387   58
    3    31 Marta          Piętak                100.00 -  247: 248   50
    4    31 Marzena        Berlik                100.00 -  222: 303   50
    5    31 Jagoda         Smektała              100.00 -  193: 238   50
    6    31 Marta          Sobczak               100.00 -  210: 320   50
    7    31 Kinga          Ibron                 100.00 -  192: 329   50
    8    31 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 -  182: 237   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     443  /  8  55.38




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 134.12 -  250: 341   84
    2    19 Łukasz         Homa                  100.00 -  283: 384   50
    3    27 Mateusz        Sałata                100.00 +  343: 220  150
    4    24 Justyna        Przeniczna            100.00 -  299: 429   50
    5    27 Marzena        Berlik                100.00 +  340: 234  150
    6    23 Michał         Puchowski             100.00 -  252: 361   50
    7    24 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  284: 391   50
    8    26 Katarzyna      Zemska                100.00 +  334: 184  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  8  91.75




	Agnieszka Goniowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             129.91 -  285: 469   80
    2    30 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  445: 165  150
    3    20 Przemysław     Herdzina              126.27 -  292: 473   76
    4    26 Aneta          Malińska              100.00 +  411: 175  150
    5    21 Ryszard        Korpalski             100.00 +  344: 308  150
    6    13 Jerzy          Matyasik              112.92 -  275: 455   63
    7    13 Bartosz        Orłowski              119.24 -  333: 420   69
    8    19 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  277: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  8  98.50




	Łukasz Homa 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kosz                  128.94 -  360: 505   79
    2    19 Anna           Bogucka               100.00 +  384: 283  150
    3    16 Filip          Klar                  124.94 -  382: 415   75
    4    21 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  439: 374  152
    5    12 Bogusław       Szyszka               100.00 -  311: 400   50
    6    18 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  359: 307  150
    7    15 Tomasz         Siwiński              102.13 +  439: 274  152
    8    11 Grzegorz       Pukniel               120.23 -  368: 483   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  8 109.75




	Kinga Ibron 100.00 Łąkociny                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Szałkiewicz           128.93 -  189: 466   79
    2    29 Justyna        Szymendera            100.00 -  291: 335   50
    3    24 Patrycja       Śliwińska             101.04 -  231: 390   51
    4    29 Mateusz        Sałata                100.00 +  295: 286  150
    5    25 Danuta         Połomska              100.00 -  223: 349   50
    6    27 Natalia        Połomska              100.00 -  231: 367   50
    7    31 Marta          Biel                  100.00 +  329: 192  150
    8    28 Marzena        Berlik                100.00 +  309: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  8  91.25




	Patrycja Jankowska 100.00 Daniszyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Herdzina              126.27 -  222: 400   76
    2    24 Wojciech       Obremski              100.00 -  288: 406   50
    3    30 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  263: 258  150
    4    25 Paweł          Janaś                 125.55 -  190: 401   76
    5    26 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  277: 406   52
    6    26 Patrycja       Śliwińska             101.04 -  292: 472   51
    7    29 Marta          Sobczak               100.00 +  337: 224  150
    8    27 Marta          Piętak                100.00 -  250: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  8  81.88




	Marta Juszczyk 100.00 Ścinawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             126.15 -  225: 511   76
    2    23 Ryszard        Korpalski             100.00 -  288: 326   50
    3    29 Marzena        Berlik                100.00 +  364: 257  150
    4    23 Monika         Laskowska             107.81 -  269: 393   58
    5    29 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  351: 173  150
    6    25 Filip          Klar                  124.94 -  284: 490   75
    7    22 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  284: 361   52
    8    25 Patrycja       Śliwińska             101.04 -  276: 345   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  8  82.75




	Ryszard Korpalski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Janaś                 125.55 -  326: 397   76
    2    23 Marta          Juszczyk              100.00 +  326: 288  150
    3    17 Dawid          Pikul                 140.96 -  288: 501   91
    4    20 Beata          Piotrowska            114.89 +  334: 280  165
    5    21 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  308: 344   50
    6    22 Piotr          Adamczyk              121.88 -  333: 398   72
    7    27 Aneta          Malińska              100.00 +  344: 229  150
    8    23 Joanna         Wons                  100.00 +  355: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  8 113.00




	Aneta Malińska 100.00 Łąkociny                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Klar                  124.94 -  210: 410   75
    2    25 Joanna         Wons                  100.00 -  221: 284   50
    3    26 Katarzyna      Zemska                100.00 +  315: 274  150
    4    26 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  175: 411   50
    5    28 Natalia        Połomska              100.00 +  310: 296  150
    6    24 Tomasz         Siwiński              102.13 -  194: 326   52
    7    27 Ryszard        Korpalski             100.00 -  229: 344   50
    8    29 Jagoda         Smektała              100.00 -  262: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  8  78.38




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Suchanek              122.44 -  323: 380   72
    2    24 Patrycja       Jankowska             100.00 +  406: 288  150
    3    21 Justyna        Szymendera            100.00 +  367: 343  150
    4     7 Michał         Trumpus               134.69 -  242: 427   85
    5    16 Ireneusz       Moralewicz            117.76 -  262: 468   68
    6    20 Justyna        Przeniczna            100.00 +  354: 233  150
    7    19 Piotr          Adamczyk              121.88 -  284: 430   72
    8    24 Natalia        Połomska              100.00 -  294: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  8  99.62




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Adamczyk              121.88 -  342: 343   72
    2    22 Marta          Piętak                100.00 +  456: 268  150
    3    14 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  321: 318  150
    4    16 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  266: 467   92
    5    13 Bartosz        Orłowski              119.24 +  428: 381  169
    6     9 Daniel         Janus                 115.46 -  190: 465   65
    7    16 Grzegorz       Pukniel               120.23 -  362: 436   70
    8    20 Danuta         Połomska              100.00 +  352: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Obremski              121.84 +  411: 320  172
    2    16 Patrycja       Śliwińska             101.04 +  437: 354  151
    3     8 Katarzyna      Żuławska              112.75 +  344: 317  163
    4     4 Kamil          Górka                 141.69 -  282: 583   92
    5     8 Daniel         Janus                 115.46 +  392: 391  165
    6     5 Przemysław     Herdzina              126.27 -  273: 567   76
    7    10 Dariusz        Puton                 134.12 -  376: 462   84
    8    15 Bogusław       Szyszka               100.00 -  239: 490   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  8 119.12




	Marta Piętak 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Pukniel               120.23 -  230: 430   70
    2    22 Przemysław     Pawlic                100.00 -  268: 456   50
    3    31 Marta          Biel                  100.00 +  248: 247  150
    4    27 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  279: 327   50
    5    24 Michał         Puchowski             100.00 -  241: 413   50
    6    30 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 +  330: 212  150
    7    25 Danuta         Połomska              100.00 -  271: 385   50
    8    27 Patrycja       Jankowska             100.00 +  438: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  8  90.00




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            119.73 -  246: 380   70
    2    20 Bogusław       Szyszka               100.00 -  281: 317   50
    3    28 Marta          Sobczak               100.00 +  447: 244  150
    4    18 Bartosz        Orłowski              119.24 -  323: 402   69
    5    25 Kinga          Ibron                 100.00 +  349: 223  150
    6    19 Monika         Laskowska             107.81 -  324: 347   58
    7    25 Marta          Piętak                100.00 +  385: 271  150
    8    20 Przemysław     Pawlic                100.00 -  347: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  8  93.38




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Orłowski              119.24 -  279: 447   69
    2    17 Mariusz        Skrobosz              141.82 -  271: 511   92
    3    25 Jagoda         Smektała              100.00 +  339: 239  150
    4    22 Dariusz        Puton                 134.12 -  283: 430   84
    5    28 Aneta          Malińska              100.00 -  296: 310   50
    6    27 Kinga          Ibron                 100.00 +  367: 231  150
    7    28 Mateusz        Sałata                100.00 +  407: 326  150
    8    24 Wojciech       Obremski              100.00 +  302: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  /  8 111.88




	Justyna Przeniczna 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Szukalski             118.72 +  405: 351  169
    2     3 Dariusz        Kosz                  128.94 -  326: 435   79
    3    18 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  303: 386   50
    4    24 Anna           Bogucka               100.00 +  429: 299  150
    5    19 Justyna        Szymendera            100.00 -  321: 393   50
    6    20 Wojciech       Obremski              100.00 -  233: 354   50
    7    23 Katarzyna      Zemska                100.00 +  300: 263  150
    8    21 Katarzyna      Żuławska              112.75 -  275: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  8  95.12




	Michał Puchowski 100.00 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            117.76 -  361: 367   68
    2    18 Katarzyna      Zemska                100.00 +  370: 279  150
    3    19 Czesława       Pawłowska             105.25 -  250: 429   55
    4    17 Grzegorz       Pukniel               120.23 -  340: 393   70
    5    24 Marta          Piętak                100.00 +  413: 241  150
    6    23 Anna           Bogucka               100.00 +  361: 252  150
    7    12 Adam           Szukalski             118.72 -  334: 340   69
    8    18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  341: 289  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  /  8 108.00




	Mateusz Sałata 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Gajewska              117.53 -  198: 466   68
    2    26 Krzysztof      Obremski              121.84 -  218: 501   72
    3    27 Anna           Bogucka               100.00 -  220: 343   50
    4    29 Kinga          Ibron                 100.00 -  286: 295   50
    5    30 Marta          Sobczak               100.00 +  356: 218  150
    6    29 Jagoda         Smektała              100.00 -  270: 272   50
    7    28 Natalia        Połomska              100.00 -  326: 407   50
    8    30 Marta          Sobczak               100.00 +  293: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  8  80.00




	Jagoda Smektała 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Nalepa                115.52 -  237: 434   66
    2    21 Adam           Szukalski             118.72 -  227: 508   69
    3    25 Natalia        Połomska              100.00 -  239: 339   50
    4    30 Katarzyna      Wojciechowska         100.00 -  213: 254   50
    5    31 Marta          Biel                  100.00 +  238: 193  150
    6    29 Mateusz        Sałata                100.00 +  272: 270  150
    7    26 Katarzyna      Żuławska              112.75 -  240: 384   63
    8    29 Aneta          Malińska              100.00 +  301: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  8  93.50




	Marta Sobczak 100.00 Łamki                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Daniel         Janus                 115.46 -  191: 417   65
    2    27 Czesława       Pawłowska             105.25 -  224: 353   55
    3    28 Danuta         Połomska              100.00 -  244: 447   50
    4    28 Katarzyna      Zemska                100.00 -  228: 238   50
    5    30 Mateusz        Sałata                100.00 -  218: 356   50
    6    31 Marta          Biel                  100.00 +  320: 210  150
    7    29 Patrycja       Jankowska             100.00 -  224: 337   50
    8    30 Mateusz        Sałata                100.00 -  221: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  8  65.00




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Sylwestrzuk           115.07 -  286: 421   65
    2    29 Kinga          Ibron                 100.00 +  335: 291  150
    3    21 Wojciech       Obremski              100.00 -  343: 367   50
    4    19 Patrycja       Śliwińska             101.04 +  344: 294  151
    5    19 Justyna        Przeniczna            100.00 +  393: 321  150
    6    14 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  266: 323   58
    7    18 Monika         Laskowska             107.81 +  396: 333  158
    8    16 Czesława       Pawłowska             105.25 -  300: 384   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  8 104.62




	Bogusław Szyszka 100.00 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Piotrowska            114.89 -  360: 441   65
    2    20 Danuta         Połomska              100.00 +  317: 281  150
    3    12 Bartosz        Orłowski              119.24 +  397: 304  169
    4    10 Jakub          Nalepa                115.52 -  319: 457   66
    5    12 Łukasz         Homa                  100.00 +  400: 311  150
    6    10 Dariusz        Puton                 134.12 -  332: 471   84
    7    21 Patrycja       Śliwińska             101.04 +  385: 261  151
    8    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  490: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  8 123.12




	Katarzyna Wojciechowska 100.00 Daniszyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              112.92 -  168: 447   63
    2    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  165: 445   50
    3    30 Patrycja       Jankowska             100.00 -  258: 263   50
    4    30 Jagoda         Smektała              100.00 +  254: 213  150
    5    29 Marta          Juszczyk              100.00 -  173: 351   50
    6    30 Marta          Piętak                100.00 -  212: 330   50
    7    30 Marzena        Berlik                100.00 -  216: 239   50
    8    31 Marta          Biel                  100.00 +  237: 182  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  8  76.62




	Joanna Wons 100.00 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Żuławska              112.75 -  323: 348   63
    2    25 Aneta          Malińska              100.00 +  284: 221  150
    3    22 Dariusz        Puton                 134.12 +  402: 393  184
    4    15 Piotr          Adamczyk              121.88 +  355: 344  172
    5     9 Zofia          Gajewska              117.53 -  343: 383   68
    6    12 Łukasz         Tuszyński             129.91 -  241: 595   80
    7    20 Beata          Piotrowska            114.89 -  307: 448   65
    8    23 Ryszard        Korpalski             100.00 -  320: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  8 104.00




	Katarzyna Zemska 100.00 Daniszyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Szczygieł             108.44 -  262: 386   58
    2    18 Michał         Puchowski             100.00 -  279: 370   50
    3    26 Aneta          Malińska              100.00 -  274: 315   50
    4    28 Marta          Sobczak               100.00 +  238: 228  150
    5    23 Beata          Piotrowska            114.89 -  318: 338   65
    6    28 Marzena        Berlik                100.00 +  326: 288  150
    7    23 Justyna        Przeniczna            100.00 -  263: 300   50
    8    26 Anna           Bogucka               100.00 -  184: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  8  77.88




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Monika         Laskowska             107.81 +  406: 283  158
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             126.15 -  244: 439   76
    3    18 Justyna        Przeniczna            100.00 +  386: 303  150
    4    13 Tomasz         Suchanek              122.44 -  304: 331   72
    5    15 Dariusz        Puton                 134.12 -  341: 460   84
    6    18 Łukasz         Homa                  100.00 -  307: 359   50
    7    24 Anna           Bogucka               100.00 +  391: 284  150
    8    19 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  334: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  8 111.25




	Barbara Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Czesława       Pawłowska             105.25 +  306: 292  155
    2    15 Daniel         Janus                 115.46 -  364: 406   65
    3    14 Przemysław     Pawlic                100.00 -  318: 321   50
    4    27 Marta          Piętak                100.00 +  327: 279  150
    5    18 Piotr          Adamczyk              121.88 +  315: 267  172
    6    16 Piotr          Szałkiewicz           128.93 -  340: 394   79
    7    17 Filip          Klar                  124.94 -  320: 321   75
    8    22 Tomasz         Siwiński              102.13 +  346: 272  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  8 112.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budopol Series 2007



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Siwiński              374: 380
   2 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Kamil          Górka                 292: 444
   3 Dawid          Pikul                - Patrycja       Śliwińska             398: 395
   4 Marzena        Berlik               - Justyna        Fugiel                189: 544
   5 Michał         Trumpus              - Marta          Biel                  469: 126
   6 Anna           Bogucka              - Dariusz        Puton                 250: 341
   7 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Goniowska             469: 285
   8 Łukasz         Homa                 - Dariusz        Kosz                  360: 505
   9 Piotr          Szałkiewicz          - Kinga          Ibron                 466: 189
  10 Patrycja       Jankowska            - Przemysław     Herdzina              222: 400
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Juszczyk              511: 225
  12 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Janaś                 326: 397
  13 Filip          Klar                 - Aneta          Malińska              410: 210
  14 Wojciech       Obremski             - Tomasz         Suchanek              323: 380
  15 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Pawlic                343: 342
  16 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Obremski              411: 320
  17 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Piętak                430: 230
  18 Danuta         Połomska             - Rafał          Wesołowski            246: 380
  19 Bartosz        Orłowski             - Natalia        Połomska              447: 279
  20 Justyna        Przeniczna           - Adam           Szukalski             405: 351
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Puchowski             367: 361
  22 Mateusz        Sałata               - Zofia          Gajewska              198: 466
  23 Jakub          Nalepa               - Jagoda         Smektała              434: 237
  24 Marta          Sobczak              - Daniel         Janus                 191: 417
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Szymendera            421: 286
  26 Bogusław       Szyszka              - Beata          Piotrowska            360: 441
  27 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Wojciechowska         447: 168
  28 Joanna         Wons                 - Katarzyna      Żuławska              323: 348
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Zemska                386: 262
  30 Aleksandra     Łukaszewicz          - Monika         Laskowska             406: 283
  31 Czesława       Pawłowska            - Barbara        Łukaszewicz           292: 306


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Filip          Klar                  531: 248
   2 Aleksandra     Łukaszewicz          - Grzegorz       Koczkodon             244: 439
   3 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Przeniczna            435: 326
   4 Przemysław     Herdzina             - Michał         Trumpus               233: 470
   5 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             342: 367
   6 Paweł          Janaś                - Piotr          Szałkiewicz           302: 306
   7 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szczygieł             406: 303
   8 Tomasz         Suchanek             - Bartosz        Orłowski              443: 397
   9 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              288: 382
  10 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Górka                 329: 414
  11 Beata          Piotrowska           - Ireneusz       Moralewicz            313: 404
  12 Katarzyna      Żuławska             - Jakub          Nalepa                350: 268
  13 Piotr          Adamczyk             - Grzegorz       Pukniel               461: 421
  14 Dariusz        Puton                - Mariusz        Sylwestrzuk           368: 452
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Daniel         Janus                 364: 406
  16 Patrycja       Śliwińska            - Ziemowit       Pazda                 354: 437
  17 Natalia        Połomska             - Mariusz        Skrobosz              271: 511
  18 Michał         Puchowski            - Katarzyna      Zemska                370: 279
  19 Łukasz         Homa                 - Anna           Bogucka               384: 283
  20 Danuta         Połomska             - Bogusław       Szyszka               281: 317
  21 Adam           Szukalski            - Jagoda         Smektała              508: 227
  22 Marta          Piętak               - Przemysław     Pawlic                268: 456
  23 Marta          Juszczyk             - Ryszard        Korpalski             288: 326
  24 Patrycja       Jankowska            - Wojciech       Obremski              288: 406
  25 Aneta          Malińska             - Joanna         Wons                  221: 284
  26 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Sałata                501: 218
  27 Marta          Sobczak              - Czesława       Pawłowska             224: 353
  28 Marzena        Berlik               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     216: 312
  29 Justyna        Szymendera           - Kinga          Ibron                 335: 291
  30 Katarzyna      Wojciechowska        - Agnieszka      Goniowska             165: 445
  31 Marta          Biel                 - Monika         Laskowska             205: 387


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Justyna        Fugiel                351: 420
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Matyasik              443: 381
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Suchanek              415: 350
   4 Daniel         Janus                - Michał         Trumpus               406: 319
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Adamczyk              416: 330
   6 Zofia          Gajewska             - Piotr          Szałkiewicz           348: 430
   7 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            472: 343
   8 Katarzyna      Żuławska             - Ziemowit       Pazda                 317: 344
   9 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Nalepa                351: 516
  10 Adam           Szukalski            - Paweł          Janaś                 403: 323
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Pukniel               459: 297
  12 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Orłowski              397: 304
  13 Monika         Laskowska            - Krzysztof      Obremski              429: 457
  14 Przemysław     Pawlic               - Barbara        Łukaszewicz           321: 318
  15 Beata          Piotrowska           - Rafał          Wesołowski            380: 388
  16 Filip          Klar                 - Łukasz         Homa                  415: 382
  17 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 288: 501
  18 Justyna        Przeniczna           - Aleksandra     Łukaszewicz           303: 386
  19 Czesława       Pawłowska            - Michał         Puchowski             429: 250
  20 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Herdzina              292: 473
  21 Wojciech       Obremski             - Justyna        Szymendera            367: 343
  22 Dariusz        Puton                - Joanna         Wons                  393: 402
  23 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Tomasz         Siwiński              303: 366
  24 Kinga          Ibron                - Patrycja       Śliwińska             231: 390
  25 Jagoda         Smektała             - Natalia        Połomska              239: 339
  26 Katarzyna      Zemska               - Aneta          Malińska              274: 315
  27 Mateusz        Sałata               - Anna           Bogucka               220: 343
  28 Marta          Sobczak              - Danuta         Połomska              244: 447
  29 Marta          Juszczyk             - Marzena        Berlik                364: 257
  30 Katarzyna      Wojciechowska        - Patrycja       Jankowska             258: 263
  31 Marta          Biel                 - Marta          Piętak                247: 248


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 400
   2 Daniel         Janus                - Grzegorz       Koczkodon             388: 394
   3 Piotr          Szałkiewicz          - Dariusz        Kosz                  356: 381
   4 Kamil          Górka                - Ziemowit       Pazda                 583: 282
   5 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            387: 385
   6 Przemysław     Herdzina             - Adam           Szukalski             434: 402
   7 Michał         Trumpus              - Wojciech       Obremski              427: 242
   8 Tomasz         Siwiński             - Dawid          Pikul                 297: 497
   9 Zofia          Gajewska             - Czesława       Pawłowska             396: 376
  10 Jakub          Nalepa               - Bogusław       Szyszka               457: 319
  11 Jerzy          Matyasik             - Filip          Klar                  404: 329
  12 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             266: 418
  13 Tomasz         Suchanek             - Aleksandra     Łukaszewicz           331: 304
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Żuławska              388: 284
  15 Joanna         Wons                 - Piotr          Adamczyk              355: 344
  16 Przemysław     Pawlic               - Mariusz        Skrobosz              266: 467
  17 Michał         Puchowski            - Grzegorz       Pukniel               340: 393
  18 Bartosz        Orłowski             - Danuta         Połomska              402: 323
  19 Justyna        Szymendera           - Patrycja       Śliwińska             344: 294
  20 Beata          Piotrowska           - Ryszard        Korpalski             280: 334
  21 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Łukasz         Homa                  374: 439
  22 Natalia        Połomska             - Dariusz        Puton                 283: 430
  23 Monika         Laskowska            - Marta          Juszczyk              393: 269
  24 Anna           Bogucka              - Justyna        Przeniczna            299: 429
  25 Paweł          Janaś                - Patrycja       Jankowska             401: 190
  26 Agnieszka      Goniowska            - Aneta          Malińska              411: 175
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Marta          Piętak                327: 279
  28 Katarzyna      Zemska               - Marta          Sobczak               238: 228
  29 Kinga          Ibron                - Mateusz        Sałata                295: 286
  30 Jagoda         Smektała             - Katarzyna      Wojciechowska         213: 254
  31 Marzena        Berlik               - Marta          Biel                  303: 222


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             448: 391
   2 Justyna        Fugiel               - Dariusz        Kosz                  446: 439
   3 Dawid          Pikul                - Piotr          Szałkiewicz           400: 306
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Tuszyński             400: 346
   5 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Szczygieł             405: 369
   6 Jakub          Nalepa               - Przemysław     Herdzina              353: 560
   7 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              336: 429
   8 Ziemowit       Pazda                - Daniel         Janus                 392: 391
   9 Joanna         Wons                 - Zofia          Gajewska              343: 383
  10 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Skrobosz              336: 432
  11 Adam           Szukalski            - Filip          Klar                  370: 303
  12 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Homa                  400: 311
  13 Bartosz        Orłowski             - Przemysław     Pawlic                381: 428
  14 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              345: 340
  15 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dariusz        Puton                 341: 460
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Obremski              468: 262
  17 Monika         Laskowska            - Rafał          Wesołowski            348: 365
  18 Piotr          Adamczyk             - Barbara        Łukaszewicz           267: 315
  19 Justyna        Przeniczna           - Justyna        Szymendera            321: 393
  20 Katarzyna      Żuławska             - Czesława       Pawłowska             266: 329
  21 Agnieszka      Goniowska            - Ryszard        Korpalski             344: 308
  22 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Janaś                 281: 399
  23 Katarzyna      Zemska               - Beata          Piotrowska            318: 338
  24 Marta          Piętak               - Michał         Puchowski             241: 413
  25 Kinga          Ibron                - Danuta         Połomska              223: 349
  26 Patrycja       Jankowska            - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     277: 406
  27 Anna           Bogucka              - Marzena        Berlik                340: 234
  28 Aneta          Malińska             - Natalia        Połomska              310: 296
  29 Katarzyna      Wojciechowska        - Marta          Juszczyk              173: 351
  30 Mateusz        Sałata               - Marta          Sobczak               356: 218
  31 Marta          Biel                 - Jagoda         Smektała              193: 238


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 334: 408
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Trumpus               326: 446
   3 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           349: 366
   4 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              457: 308
   5 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Herdzina              273: 567
   6 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              408: 355
   7 Adam           Szukalski            - Tomasz         Suchanek              377: 393
   8 Paweł          Janaś                - Jakub          Nalepa                343: 237
   9 Daniel         Janus                - Przemysław     Pawlic                465: 190
  10 Dariusz        Puton                - Bogusław       Szyszka               471: 332
  11 Czesława       Pawłowska            - Ireneusz       Moralewicz            264: 509
  12 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Wons                  595: 241
  13 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Goniowska             455: 275
  14 Justyna        Szymendera           - Małgorzata     Szczygieł             266: 323
  15 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               404: 317
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Szałkiewicz           340: 394
  17 Bartosz        Orłowski             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     471: 347
  18 Łukasz         Homa                 - Aleksandra     Łukaszewicz           359: 307
  19 Danuta         Połomska             - Monika         Laskowska             324: 347
  20 Wojciech       Obremski             - Justyna        Przeniczna            354: 233
  21 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Żuławska              378: 376
  22 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Adamczyk              333: 398
  23 Michał         Puchowski            - Anna           Bogucka               361: 252
  24 Tomasz         Siwiński             - Aneta          Malińska              326: 194
  25 Filip          Klar                 - Marta          Juszczyk              490: 284
  26 Patrycja       Śliwińska            - Patrycja       Jankowska             472: 292
  27 Natalia        Połomska             - Kinga          Ibron                 367: 231
  28 Marzena        Berlik               - Katarzyna      Zemska                288: 326
  29 Jagoda         Smektała             - Mateusz        Sałata                272: 270
  30 Marta          Piętak               - Katarzyna      Wojciechowska         330: 212
  31 Marta          Biel                 - Marta          Sobczak               210: 320


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 347: 405
   2 Michał         Trumpus              - Justyna        Fugiel                362: 396
   3 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Sylwestrzuk           354: 368
   4 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              535: 315
   5 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Skrobosz              324: 614
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  391: 312
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Grzegorz       Koczkodon             308: 412
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Suchanek              456: 337
   9 Paweł          Janaś                - Daniel         Janus                 422: 317
  10 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Puton                 376: 462
  11 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            350: 353
  12 Michał         Puchowski            - Adam           Szukalski             334: 340
  13 Agnieszka      Goniowska            - Bartosz        Orłowski              333: 420
  14 Czesława       Pawłowska            - Jakub          Nalepa                422: 291
  15 Łukasz         Homa                 - Tomasz         Siwiński              439: 274
  16 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Pawlic                436: 362
  17 Filip          Klar                 - Barbara        Łukaszewicz           321: 320
  18 Justyna        Szymendera           - Monika         Laskowska             396: 333
  19 Piotr          Adamczyk             - Wojciech       Obremski              430: 284
  20 Joanna         Wons                 - Beata          Piotrowska            307: 448
  21 Patrycja       Śliwińska            - Bogusław       Szyszka               261: 385
  22 Marta          Juszczyk             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     284: 361
  23 Katarzyna      Zemska               - Justyna        Przeniczna            263: 300
  24 Aleksandra     Łukaszewicz          - Anna           Bogucka               391: 284
  25 Marta          Piętak               - Danuta         Połomska              271: 385
  26 Katarzyna      Żuławska             - Jagoda         Smektała              384: 240
  27 Aneta          Malińska             - Ryszard        Korpalski             229: 344
  28 Natalia        Połomska             - Mateusz        Sałata                407: 326
  29 Marta          Sobczak              - Patrycja       Jankowska             224: 337
  30 Katarzyna      Wojciechowska        - Marzena        Berlik                216: 239
  31 Kinga          Ibron                - Marta          Biel                  329: 192


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 375: 532
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 391: 308
   3 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             414: 244
   4 Przemysław     Herdzina             - Ireneusz       Moralewicz            504: 318
   5 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Koczkodon             520: 468
   6 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Szczygieł             412: 382
   7 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 359: 327
   8 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Orłowski              364: 326
   9 Krzysztof      Obremski             - Daniel         Janus                 421: 301
  10 Jerzy          Matyasik             - Adam           Szukalski             344: 353
  11 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Homa                  483: 368
  12 Zofia          Gajewska             - Beata          Piotrowska            388: 416
  13 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Adamczyk              328: 344
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Filip          Klar                  440: 292
  15 Bogusław       Szyszka              - Ziemowit       Pazda                 490: 239
  16 Czesława       Pawłowska            - Justyna        Szymendera            384: 300
  17 Jakub          Nalepa               - Monika         Laskowska             430: 302
  18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Michał         Puchowski             289: 341
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Agnieszka      Goniowska             334: 277
  20 Przemysław     Pawlic               - Danuta         Połomska              352: 347
  21 Justyna        Przeniczna           - Katarzyna      Żuławska              275: 385
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Siwiński              346: 272
  23 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Wons                  355: 320
  24 Wojciech       Obremski             - Natalia        Połomska              294: 302
  25 Marta          Juszczyk             - Patrycja       Śliwińska             276: 345
  26 Anna           Bogucka              - Katarzyna      Zemska                334: 184
  27 Patrycja       Jankowska            - Marta          Piętak                250: 438
  28 Kinga          Ibron                - Marzena        Berlik                309: 251
  29 Jagoda         Smektała             - Aneta          Malińska              301: 262
  30 Mateusz        Sałata               - Marta          Sobczak               293: 221
  31 Katarzyna      Wojciechowska        - Marta          Biel                  237: 182
Lista rankingowa na dzień 03-02-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             148.63  29577  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.02  27828  188
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.88  10576   73
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.72  27738  193
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.28  27176  191
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.91  28383  200
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.63  27845  198
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.84  26710  191
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               138.92  26256  189
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.54   7481   54
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             138.17  26115  189
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  16 Radosław Konca                 Warszawa             137.75  24107  175
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.53  22967  167
  19 Szymon Fidziński               Warszawa             137.51  13201   96
  20 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.96  26377  194
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.91  26774  197
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               135.21  26230  194
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              134.88  26976  200
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.54  26236  195
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.28  25648  191
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.95  10046   75
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.88  17806  133
  30 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  32 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.18  21148  160
  34 Łukasz Bryła                   Mielec               132.06  22054  167
  35 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     131.56  12630   96
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.69   7711   59
  38 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.26  15501  119
  39 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.05  26011  200
  40 Lucyna Korga                   Zabrze               129.79   6230   48
  41 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  42 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.18  20152  156
  43 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94  10315   80
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             128.79  19061  148
  45 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  46 Maciej Perzyński               Piła                 128.45  20423  159
  47 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  48 Wojciech Sołdan                Rumia                127.66  24511  192
  49 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 127.04   6860   54
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               126.73  25346  200
  51 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.54  20499  162
  53 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.45  24532  194
  55 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.44  24402  193
  56 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  57 Michał Makowski                Warszawa             126.28   8713   69
  58 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.18   4290   34
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.08  23830  189
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.86  14600  116
  62 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  125.72  19486  155
  63 Paweł Janaś                    Głogów               125.52  20335  162
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  65 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.18  23284  186
  68 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  69 Marek Roszak                   Poznań               124.93  23862  191
  70 Artur Koszel                   Legionowo            124.81  23838  191
  71 Michał Musielak                Bydgoszcz            124.79   8735   70
  72 Irena Sołdan                   Rumia                124.76  24952  200
  73 Maciej Michalak                Łódź                 124.40  20028  161
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       123.82  14611  118
  76 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  77 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.43   7406   60
  78 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.32  13688  111
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             123.15  24138  196
  80 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.11  11449   93
  81 Radosław Sowiński              Warszawa             122.76  14363  117
  82 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.76  11048   90
  83 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  84 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.49  10289   84
  85 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  86 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  87 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  88 Krzysztof Obremski             Legnica              122.14  20276  166
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.11  18560  152
  90 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.07  24414  200
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  23433  192
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.82  23754  195
  93 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.78  21676  178
  94 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.21  23394  193
  95 Joanna Stępień                 Katowice             121.11  14533  120
  96 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
  98 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
  99 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.62  23038  191
 101 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
 102 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 103 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.14   5286   44
 104 Łukasz Bobowski                Suchedniów           120.11  16575  138
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 106 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 107 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.95  18592  155
 108 Jakub Szymczak                 Łódź                 119.95  15953  133
 109 Jacek Pietruszka               Kraków               119.95   8996   75
 110 Damian Krężel                  Mielec               119.72   6465   54
 111 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 112 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 113 Tomasz Ruta                    Warszawa             119.35  18500  155
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.35  17186  144
 115 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 116 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 117 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.14  23590  198
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 119 Łukasz Miłosz                  Warszawa             118.94   6304   53
 120 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.59  23600  199
 122 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 123 Bartosz Orłowski               Bytom                118.35  13492  114
 124 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 126 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.25  21876  185
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 128 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 129 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 130 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 131 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 132 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             117.66  22120  188
 133 Krzysztof Jaworski             Warszawa             117.65   7294   62
 134 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.53  19863  169
 135 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.52   7404   63
 136 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.45  18440  157
 138 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             117.19  15235  130
 141 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               117.05  17441  149
 143 Paweł Opyc                     Warszawa             117.00  16965  145
 144 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  23276  199
 145 Marek Reda                     Wołomin              116.88  20570  176
 146 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 147 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 148 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 149 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.29   6396   55
 150 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 151 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 152 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.87  22131  191
 153 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 154 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 155 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 157 Robert Soszka                  Warszawa             115.64  20584  178
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 159 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.49  15706  136
 160 Małgorzata Sulejewska          Kraków               115.47  12817  111
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             115.41  21812  189
 162 Daniel Janus                   Wąchock              115.36  15919  138
 163 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 164 Robert Zabłocki                Łódź                 115.33  11302   98
 165 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 166 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 115.14  22913  199
 168 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 169 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 170 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.87  21941  191
 171 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.65  22587  197
 172 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.45   9614   84
 173 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 174 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.14  15979  140
 175 Bogusław Książek               Szczecin             114.00  14592  128
 176 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.95  21993  193
 177 Agnieszka Krupka               Krosno               113.71  22174  195
 178 Jan Kozłowski                  Kraków               113.46  22125  195
 179 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 180 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.35   6801   60
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.33  22439  198
 182 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.33  13826  122
 183 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.23  20948  185
 184 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 185 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.70   8565   76
 187 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 188 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.25  13246  118
 190 Michał Szorc                   Białystok            112.19   7629   68
 191 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.02  10978   98
 192 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 193 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 194 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.60   9151   82
 195 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.53  12491  112
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 197 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.90   6654   60
 199 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 200 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 201 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 202 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.42  21201  192
 203 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            110.32  10701   97
 204 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.31   9928   90
 205 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.27  10917   99
 206 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.24  11906  108
 207 Stanisław Gasik                Warszawa             110.20   9257   84
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.12  17069  155
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.96  15505  141
 211 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 214 Sławomir Buk                   Gliwice              109.88  10548   96
 215 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.71  20187  184
 216 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.18  17906  164
 217 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 218 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.82  16541  152
 219 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.78  11748  108
 220 Iza Kraj                       Warszawa             108.77  11965  110
 221 Wiesław Olewiński              Warszawa             108.60  11077  102
 222 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 223 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.47  15077  139
 224 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 225 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               108.34  11051  102
 226 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 227 Magdalena Merklejn             Szczecin             108.25  10284   95
 228 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.01  15770  146
 229 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.97   6370   59
 230 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 231 Katarzyna Klimała              Kraków               107.88  18123  168
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 234 Robert Głowacki                Łódź                 107.54   7743   72
 235 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              106.79   8543   80
 237 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 238 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.49  16719  157
 239 Michał Ozimiński               Łódź                 106.37  20635  194
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            106.24   9562   90
 241 Rafał Skibicki                 Lębork               106.17  19748  186
 242 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 243 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 244 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 245 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 246 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 247 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 248 Dominik Wester                 Warszawa             105.26   5263   50
 249 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 250 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.23   9892   94
 251 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 252 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.98  19422  185
 253 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.73   6703   64
 254 Sławomir Zabawa                Jasło                104.73   9321   89
 255 Weronika Rudnicka              Ustka                104.49  19540  187
 256 Joanna Kubińska                Warszawa             104.43   4386   42
 257 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 258 Przemysław Rybicki             Otwock               103.86   5193   50
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 261 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 263 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 264 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 265 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 266 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 267 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 268 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 269 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 270 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 271 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 272 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.36  13511  132
 273 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 274 Iwona Rutkowska                Warszawa             102.19   4803   47
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 276 Renata Rosół                   Warszawa             102.11   7658   75
 277 Anna Arana                     Warszawa             102.08  14393  141
 278 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 279 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.71  19529  192
 280 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 281 Janusz Sojka                   Łódź                 101.65   6099   60
 282 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.32  19858  196
 284 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 285 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 286 Magdalena Ochot                Katowice             101.13   5461   54
 287 Anna Stefańska                 Łódź                 101.06  19606  194
 288 Maciej Kutera                  Warszawa             101.04   5052   50
 289 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 290 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.82  19156  190
 291 Paweł Michalski                Ksawerów             100.61   8049   80
 292 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 293 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 294 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 295 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 296 Piotr Domański                 Łódź                  99.88   5194   52
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.78   3592   36
 298 Adam Janicki                   Łódź                  99.78  16064  161
 299 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 300 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 301 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 302 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 303 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.01   7129   72
 304 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 305 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 306 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.31   5800   59
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 308 Roman Figiel                   Zawichost             98.12   3140   32
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.65  13964  143
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 311 Andrzej Bociąga                Chorzów               97.36   5452   56
 312 Monika Rubinstein              Warszawa              97.29   9534   98
 313 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 314 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 315 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.10   9419   97
 317 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 318 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 319 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 320 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 321 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 322 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 323 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 324 Beata Lerska                   Warszawa              95.24   3524   37
 325 Marcin Kamiński                Warszawa              95.06   3042   32
 326 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 327 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 328 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 329 Urszula Solarska               Łódź                  94.74  18379  194
 330 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 331 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 332 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.00   4418   47
 333 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 334 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 335 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 336 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.29   6437   69
 338 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 339 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 340 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 341 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 342 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 343 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 344 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 345 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 346 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 347 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 348 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 349 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 350 Wojciech Obremski              Legnica               90.36   9578  106
 351 Piotr Marusa                   Szczytno              90.17   4148   46
 352 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 353 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          89.68   2780   31
 354 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 355 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.41   2861   32
 356 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.40  12337  138
 357 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.30   5001   56
 358 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 359 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 360 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 362 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.24  10952  127
 363 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 364 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 365 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              83.50   2839   34
 366 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 367 Adam Kędzior                   Lublin                82.94   2820   34
 368 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 369 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.12   5666   69
 370 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 371 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.62   5563   69
 372 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.54   4591   57
 373 Sandra Sekuła                  Szczecin              80.51   2818   35
 374 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 375 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 376 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 377 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.29  10992  146
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 382 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 383 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 03-02-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   2 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   3 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   4 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   7 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.61   2369   28
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
   9 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
  10 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       135.44   3657   27
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Bogusław Szyszka               Oława                115.37   3115   27
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             142.19   3697   26
  14 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  15 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  16 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  17 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.17   3100   24
  18 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  19 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  24 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  25 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  27 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  28 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  29 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  30 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       99.75   2394   24
  31 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  32 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  33 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  34 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  35 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  36 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  40 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  41 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  43 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  44 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  45 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  46 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  47 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  48 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  49 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  50 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  52 Jolanta Bednarska              Łódź                  84.70   1948   23
  53 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  54 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  57 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  58 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  59 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  60 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  61 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  62 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  63 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  69 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  70 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.29   1455   21
  71 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  72 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  73 Łukasz Homa                    Wrocław              108.70   2174   20
  74 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.20   2124   20
  75 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.30   1966   20
  76 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               97.00   1940   20
  77 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  78 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  79 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  80 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  81 Olaf Czubla                    Łódź                 110.21   2094   19
  82 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          100.84   1916   19
  83 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  84 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  85 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           94.79   1801   19
  86 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  87 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  90 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  91 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  92 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  93 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   84.53   1437   17
  94 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  95 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  96 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  97 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  98 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  99 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 100 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
 101 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 102 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 103 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
 104 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 105 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 106 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 107 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 108 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 109 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 110 Michał Szkudlarek              Pabianice            116.42   1397   12
 111 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 112 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 113 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 114 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 115 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 116 Andrzej Bryła                  Mielec               111.17   1334   12
 117 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 118 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 119 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 120 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 121 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 122 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 123 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 124 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 125 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 127 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 128 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 129 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 130 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 131 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 132 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 133 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 134 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 135 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 136 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            101.42   1217   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów               99.67   1196   12
 141 Ewa Piramowska                 Łódź                  99.58   1195   12
 142 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 143 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 144 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 145 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 146 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 151 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 152 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 153 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 154 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 155 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 156 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 157 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 158 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 159 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 160 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 161 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 162 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 163 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 164 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 165 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 166 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 169 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 170 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 171 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 172 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 173 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 174 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 175 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 176 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 177 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 178 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 181 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 182 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 183 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 184 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 185 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 186 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 187 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 188 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 189 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 190 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 191 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 192 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 195 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 196 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 197 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 198 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 199 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 200 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 201 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 202 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 203 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 204 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 205 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 206 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 207 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 208 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 209 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 210 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 211 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 212 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 213 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 214 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 215 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 216 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 217 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 218 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 219 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 220 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 221 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 222 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 223 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 224 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 225 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 226 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 227 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 228 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 229 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 230 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 231 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 232 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 233 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 234 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 235 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 236 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 237 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 238 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 239 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 240 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 241 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 242 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 243 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 244 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 245 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 246 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 247 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 248 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 249 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 250 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 251 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 252 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 254 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 255 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 256 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 257 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 258 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 259 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 260 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 261 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 262 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 263 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 264 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 265 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 266 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 267 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 268 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 269 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 270 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 271 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 272 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 273 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 274 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 275 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 276 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 277 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 278 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 279 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 280 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 281 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 282 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 283 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 284 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 285 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 286 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 287 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 288 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 289 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 290 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 291 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 293 Adam Kotwica                   Gdańsk               111.00    777    7
 294 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 295 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 296 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 297 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 298 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 299 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 300 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 301 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 302 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 303 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 304 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 305 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 306 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 311 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 314 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 315 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 316 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 319 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 320 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 321 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 322 Wojciech Jacyno                Warszawa             109.17    655    6
 323 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 324 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 325 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 326 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 327 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 328 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 329 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 330 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 331 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 332 Alicja Kladamicza              Chorzów               88.50    531    6
 333 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 334 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 335 Grzegorz Wełna                 Chorzów               77.50    465    6
 336 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 337 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 338 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 339 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 340 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 341 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 342 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 343 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 344 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 345 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 346 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 347 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 348 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 349 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 350 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 351 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 352 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 353 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 354 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 355 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 356 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 357 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 358 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 359 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 360 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 361 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 362 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 363 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 364 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 365 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 366 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 367 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 368 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 369 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 370 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 371 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 372 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 373 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 374 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 375 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 376 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 377 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 378 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 379 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 380 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 381 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 382 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 383 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 384 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 385 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 386 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 387 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 388 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 389 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 390 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 391 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 392 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 393 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 394 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 395 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 396 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 397 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 398 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 399 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 400 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 401 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 402 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 403 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 404 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 405 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 406 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 407 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 408 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 409 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 410 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 411 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie