Warszawa 4
grudnia
Warszawa 4 grudnia Mikołajkowy turniej Scrabble
Rumia10
grudnia
Rumia 10-11 grudnia XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w Rumi
Wójtowice 6
stycznia
Wójtowice 6- 8 stycznia IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny Siódemki
Miłosz Wrzałek ostatnim zwycięzcą w 2011 roku10 - 11 grudnia 2011 — XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w RumiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w RumiRumia, 10 - 11 grudnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek ostatnim zwycięzcą w 2011 rokuSezon 2011 zakończyliśmy w Rumi. To tutaj do rywalizacji stanęło 42 sympatyków scrabble. Co warto podkreślić — w tym roku to już drugie spotkanie turniejowe w Rumi.

Zanim podzielę się z Wami wrażeniami z turnieju i pogratuluję wyników składam serdecznie podziękowania sponsorom, bez których ten turniej nie odbył by się na pewno.

Dziękujemy:
- właścicielowi firmy LTE Wózki Widłowe z Błonia — Aleksandrowi Tuszyńskiemu (www.lte.com.pl),
- właścicielowi firmy budowlanej KWADRA ze Szczecina — Waldemarowi Kapella,
- firmie Holdicom S.A. z Pleszewa (www.holdicom.pl),
- Dyrektorowi MDK w Rumi — Ludwikowi Bach.

W tym roku w kameralnym gronie, w sobotnie południe rozpoczęły się zmagania o cenne punkty. Jak w wiosennej edycji turnieju w Rumi wprowadzono również klasyfikację "snajperów". Aby zwinąć nagrodę 50zł po każdej rundzie trzeba było trafić w dwunastkę.

Dwunaste miejsce wycelowali: (Sławomir Długosz, Jolanta Chłopińska, Anita Bruska, Marek Syczuk, Dorota Rudzińska, Mateusz Borsuk, Maciej Kuczyński, Mirosław Uglik, Łukasz Baranowski, Agnieszka Piotrowicz).

Nagrodę dla lidera po pierwszym dniu rozgrywek otrzymał Wojciech Sołdan.

W drugim dniu o tytuł trzeba było powalczyć do ostatniej rundy. Dopiero w 12 rundzie bowiem rozstrzygnęło się to kto stanie na najwyższym podium. Miłosz Wrzałek wygrywając w pojedynku z Rafałem Lenartowskim zapewnił sobie wygraną w turnieju — kończąc występ w Rumi z dziesięcioma dużymi punktami i największą ilością małych punktów. Drugie miejsce przypadło Markowi Syczukowi — po wygranej na drugim stole. Rafał Lenartowski zakończył turniej na trzecim miejscu. Czwarte miejsce zajął Mirosław Uglik, piąta była Irena Sołdan (najwyżej w klasyfikacji kobiet tego turnieju).

Najlepszym debiutantem został Karol Lenartowski.

MDK w Rumi ugościło zawodników znakomicie. Co jak widzieliśmy przełożyło się na wysokie wyniki w grze i sportową rywalizację.

Oczywiście nie obyło się też bez nagrody losowanej.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Podziękowania dla organizatorów, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Gorące podziękowania dla sponsorów.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne turnieje.
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
mapa
Obrońca tytułuMateusz Borsuk
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 10 grudnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 grudnia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, kurczak pieczony, surówki i napoje w sobotę
kanapki i napoje w niedzielę
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło "scrabble"
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Hotel Marengo

Inne hotele
NagrodyI miejsce — puchar + 400 PLN
II miejsce — puchar + 300 PLN
III miejsce — puchar + 200 PLN
IV miejsce — 100 PLN
Nagrody rzeczowe za kolejne miejsca

Najlepszy klubowicz 100 PLN ( nie sumuje się z nagrodą za miejsce 1-3)
Najlepszy debiutant — nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — 100 PLN
Lider pierwszego dnia — 100 PLN

50 PLN za 12 miejsce w klasyfikacji po każdej rundzie
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan — tel. 500 085 386 — sirenca@gmail.com
Wojciech Sołdan — tel. 666 706 727 — wojtek.soldan@gmail.com
SponsorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
LTE Wózki Widłowe — www.lte.com.pl
Firma Budowlano — Usługowa "Kwadra" — www.kwadra.szczecin.pl



Wyniki turnieju XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w Rumi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.13     10.0     4986     1958     1053
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               141.30      9.0     4942     1881      750
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.69      9.0     4688     1865      332
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.84      8.0     4960     1733      594
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  131.87      8.0     4902     1661      605
  6 Radosław        Jachna               Łódź                   137.10      8.0     4762     1754      423
  7 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 134.02      8.0     4673     1798      206
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               122.49      8.0     4652     1769      347
  9 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.16      8.0     4167     1779      -67
 10 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  121.37      7.0     4930     1518      733
 11 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.43      7.0     4891     1525      436
 12 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.06      7.0     4715     1533      259
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.62      7.0     4685     1605      475
 14 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 107.65      7.0     4561     1582        0
 15 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              117.15      7.0     4530     1559       88
 16 Dorota          Rudzińska            Warszawa               112.72      7.0     4398     1529      -65
 17 Łukasz          Baranowski           Reda                   121.58      6.0     4745     1361      135
 18 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 119.82      6.0     4583     1440      128
 19 Filip           Warzecha             Gdynia                 137.67      6.0     4537     1466       46
 20 Anita           Bruska               Gdynia                 117.84      6.0     4428     1481       59
 21 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              100.00      6.0     4407     1419      158
 22 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 107.37      6.0     4249     1350      -37
 23 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      6.0     4237     1327     -173
 24 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  112.30      6.0     4218     1341      180
 25 Michał          Kolaj                Ostróda                130.16      6.0     4129     1401       60
 26 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      5.5     3811     1339     -247
 27 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 127.77      5.0     4559     1332     -150
 28 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 115.27      5.0     4521     1326     -101
 29 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              101.68      5.0     4324     1169      143
 30 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.08      5.0     4176     1257      161
 31 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.02      5.0     4159     1291     -222
 32 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3639     1179     -392
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 101.19      4.5     3844     1023      -60
 34 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.68      4.0     3990     1151     -388
 35 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3894     1103     -446
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  109.06      4.0     3621     1063       74
 37 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      3.5     3849     1009     -359
 38 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      3.5     3697      958     -406
 39 Karol           Lenartowski          Gdynia                 100.00      3.0     3938      994     -325
 40 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.67      3.0     2695      761      150
 41 Urszula         Supłatowicz          Gdynia                 100.00      2.5     3506      816     -317
 42 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2262      530    -2040
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w Rumi



	Rafał Lenartowski 148.69 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anita          Bruska                117.84 +  453: 345  168
    2     6 Wojciech       Sołdan                134.02 -  361: 385   84
    3     9 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  374: 370  159
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.62 +  387: 364  190
    5     6 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  372: 294  150
    6     2 Mirosław       Uglik                 142.84 +  391: 374  193
    7     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  410: 400  195
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             131.16 +  483: 257  181
    9     2 Radosław       Jachna                137.10 +  424: 337  187
   10     1 Grzegorz       Łukasik               122.49 +  405: 350  172
   11     1 Marek          Syczuk                141.30 -  347: 395   91
   12     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  281: 485   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Kazimierz Merklejn 146.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Nawrocki              117.15 +  464: 370  167
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  397: 405   81
    3     6 Dorota         Rudzińska             112.72 -  402: 446   63
    4    12 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  423: 430   58
    5    15 Alina          Białobrzewska         115.27 +  424: 403  165
    6    11 Michał         Kolaj                 130.16 +  360: 324  180
    7     7 Marek          Syczuk                141.30 -  374: 459   91
    8    16 Monika         Krzysztofek           100.00 +  463: 310  150
    9     9 Anita          Bruska                117.84 +  399: 346  168
   10     7 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  397: 242  150
   11     6 Maciej         Kuczyński             119.82 +  437: 283  170
   12     4 Irena          Sołdan                131.87 -  351: 437   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Miłosz Wrzałek 145.13 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Alina          Białobrzewska         115.27 +  438: 334  165
    2     7 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  379: 329  162
    3     1 Monika         Krzysztofek           100.00 +  366: 309  150
    4     3 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  459: 336  178
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             131.16 +  355: 214  181
    6     1 Grzegorz       Łukasik               122.49 +  404: 306  172
    7     1 Rafał          Lenartowski           148.69 -  400: 410   99
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.62 +  441: 329  190
    9     1 Marek          Syczuk                141.30 -  317: 431   91
   10     3 Wojciech       Sołdan                134.02 +  507: 310  184
   11     2 Radosław       Jachna                137.10 +  435: 344  187
   12     1 Rafał          Lenartowski           148.69 +  485: 281  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Mirosław Uglik 142.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  390: 345  165
    2     3 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  312: 434   72
    3    11 Mateusz        Borsuk                138.06 +  537: 252  188
    4     8 Magdalena      Kublik                122.67 +  452: 419  173
    5     3 Filip          Warzecha              137.67 +  501: 310  188
    6     2 Rafał          Lenartowski           148.69 -  374: 391   99
    7     3 Wojciech       Sołdan                134.02 -  362: 488   84
    8     5 Radosław       Jachna                137.10 -  369: 412   87
    9    10 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  423: 339  159
   10     6 Maciej         Kuczyński             119.82 +  418: 411  170
   11     5 Dariusz        Nawrocki              117.15 +  421: 315  167
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             131.16 +  401: 250  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Marek Syczuk 141.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Rudzińska             112.72 +  419: 317  163
    2     9 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  552: 264  150
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  327: 343   81
    4     5 Irena          Sołdan                131.87 +  399: 391  182
    5     2 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  291: 421   72
    6     8 Filip          Warzecha              137.67 +  428: 399  188
    7     7 Kazimierz      Merklejn              146.43 +  459: 374  196
    8     1 Wojciech       Sołdan                134.02 +  456: 354  184
    9     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  431: 317  195
   10     2 Radosław       Jachna                137.10 -  371: 380   87
   11     1 Rafał          Lenartowski           148.69 +  395: 347  199
   12     2 Wojciech       Sołdan                134.02 +  414: 285  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Tomasz Zwoliński 139.62 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  313: 331   62
    2    12 Dariusz        Nawrocki              117.15 +  497: 326  167
    3    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  502: 273  150
    4     4 Rafał          Lenartowski           148.69 -  364: 387   99
    5     8 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  366: 276  165
    6     6 Mateusz        Borsuk                138.06 +  422: 380  188
    7     4 Maciej         Kuczyński             119.82 +  398: 305  170
    8     2 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  329: 441   95
    9     5 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 +  407: 363  158
   10     5 Michał         Kolaj                 130.16 +  453: 300  180
   11     3 Wojciech       Sołdan                134.02 -  323: 442   84
   12     5 Radosław       Jachna                137.10 -  311: 386   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Mateusz Borsuk 138.06 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Długosz               109.02 -  382: 403   59
    2    11 Irena          Sołdan                131.87 +  421: 349  182
    3    11 Mirosław       Uglik                 142.84 -  252: 537   93
    4    15 Marek          Szczepanik            100.00 +  421: 284  150
    5     9 Monika         Krzysztofek           100.00 +  455: 312  150
    6     6 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  380: 422   90
    7    12 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  471: 241  159
    8     7 Filip          Warzecha              137.67 -  331: 370   88
    9    12 Dorota         Rudzińska             112.72 +  445: 299  163
   10    10 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  348: 442   58
   11     9 Jolanta        Chłopińska            121.37 +  409: 402  171
   12     8 Maciej         Kuczyński             119.82 +  400: 395  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Filip Warzecha 137.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  319: 303  159
    2     8 Radosław       Jachna                137.10 +  396: 374  187
    3     4 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  348: 393   72
    4    10 Maciej         Kuczyński             119.82 +  458: 318  170
    5     3 Mirosław       Uglik                 142.84 -  310: 501   93
    6     8 Marek          Syczuk                141.30 -  399: 428   91
    7    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  323: 334   50
    8     7 Mateusz        Borsuk                138.06 +  370: 331  188
    9    11 Irena          Sołdan                131.87 -  368: 460   82
   10    12 Sławomir       Długosz               109.02 -  362: 365   59
   11    15 Karol          Lenartowski           100.00 +  402: 305  150
   12    12 Alina          Białobrzewska         115.27 +  482: 379  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Radosław Jachna 137.10 ŁódĽ                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 +  424: 280  158
    2     8 Filip          Warzecha              137.67 -  374: 396   88
    3    12 Marek          Szczepanik            100.00 +  351: 300  150
    4     7 Łukasz         Baranowski            121.58 +  427: 358  172
    5     5 Anita          Bruska                117.84 +  439: 342  168
    6     4 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  535: 330  178
    7     2 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  353: 423   72
    8     5 Mirosław       Uglik                 142.84 +  412: 369  193
    9     2 Rafał          Lenartowski           148.69 -  337: 424   99
   10     2 Marek          Syczuk                141.30 +  380: 371  191
   11     2 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  344: 435   95
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.62 +  386: 311  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Wojciech Sołdan 134.02 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  356: 303  157
    2     6 Rafał          Lenartowski           148.69 +  385: 361  199
    3     3 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  435: 414  178
    4     1 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  308: 320   72
    5     4 Michał         Kolaj                 130.16 +  538: 336  180
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             131.16 +  403: 319  181
    7     3 Mirosław       Uglik                 142.84 +  488: 362  193
    8     1 Marek          Syczuk                141.30 -  354: 456   91
    9     3 Jolanta        Chłopińska            121.37 +  369: 352  171
   10     3 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  310: 507   95
   11     3 Tomasz         Zwoliński             139.62 +  442: 323  190
   12     2 Marek          Syczuk                141.30 -  285: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Irena Sołdan 131.87 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Lewiński              101.68 +  405: 329  152
    2    11 Mateusz        Borsuk                138.06 -  349: 421   88
    3    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  406: 247  150
    4     5 Marek          Syczuk                141.30 -  391: 399   91
    5    12 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 +  429: 364  158
    6    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  448: 340  150
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  328: 405   81
    8     8 Lucyna         ¦niadach              109.06 -  358: 425   59
    9    11 Filip          Warzecha              137.67 +  460: 368  188
   10     9 Anita          Bruska                117.84 +  454: 338  168
   11     7 Michał         Kolaj                 130.16 +  437: 310  180
   12     4 Kazimierz      Merklejn              146.43 +  437: 351  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Grzegorz Koczkodon 131.16 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  378: 298  151
    2     5 Kazimierz      Merklejn              146.43 +  405: 397  196
    3     2 Marek          Syczuk                141.30 +  343: 327  191
    4     2 Michał         Kolaj                 130.16 +  437: 333  180
    5     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  214: 355   95
    6     3 Wojciech       Sołdan                134.02 -  319: 403   84
    7     6 Irena          Sołdan                131.87 +  405: 328  182
    8     4 Rafał          Lenartowski           148.69 -  257: 483   99
    9     6 Alina          Białobrzewska         115.27 +  391: 238  165
   10     4 Jolanta        Chłopińska            121.37 +  309: 306  171
   11     4 Grzegorz       Łukasik               122.49 +  459: 365  172
   12     3 Mirosław       Uglik                 142.84 -  250: 401   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Michał Kolaj 130.16 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lidia          Żywna                 100.00 +  489: 206  150
    2     2 Magdalena      Kublik                122.67 +  384: 339  173
    3     5 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  411: 316  150
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  333: 437   81
    5     4 Wojciech       Sołdan                134.02 -  336: 538   84
    6    11 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  324: 360   96
    7    14 Monika         Krzysztofek           100.00 +  422: 308  150
    9     7 Dariusz        Nawrocki              117.15 +  380: 322  167
   10     5 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  300: 453   90
   11     7 Irena          Sołdan                131.87 -  310: 437   82
   12    11 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  440: 353  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 11 127.36




	Dariusz Białobrzewski 127.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Lenartowski           100.00 +  513: 298  150
    2     1 Sławomir       Długosz               109.02 +  427: 322  159
    3     3 Wojciech       Sołdan                134.02 -  414: 435   84
    4     3 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  336: 459   95
    5     7 Dorota         Rudzińska             112.72 +  431: 315  163
    6     4 Radosław       Jachna                137.10 -  330: 535   87
    7     8 Anita          Bruska                117.84 -  294: 453   68
    8     6 Łukasz         Baranowski            121.58 -  284: 442   72
    9    13 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  374: 310  157
   10    11 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  371: 374   67
   11    13 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  432: 326  150
   12    11 Michał         Kolaj                 130.16 -  353: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Magdalena Kublik 122.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  394: 251  150
    2     2 Michał         Kolaj                 130.16 -  339: 384   80
    3    17 Dariusz        Nawrocki              117.15 +  411: 329  167
    4     8 Mirosław       Uglik                 142.84 -  419: 452   93
    5    11 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  443: 332  150
    6     7 Dorota         Rudzińska             112.72 -  382: 403   63
    7     9 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  307: 394   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71




	Grzegorz Łukasik 122.49 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  483: 305  150
    2     3 Mirosław       Uglik                 142.84 +  434: 312  193
    3     4 Filip          Warzecha              137.67 +  393: 348  188
    4     1 Wojciech       Sołdan                134.02 +  320: 308  184
    5     2 Marek          Syczuk                141.30 +  421: 291  191
    6     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  306: 404   95
    7     2 Radosław       Jachna                137.10 +  423: 353  187
    8     3 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  390: 442   71
    9     4 Łukasz         Baranowski            121.58 +  357: 331  172
   10     1 Rafał          Lenartowski           148.69 -  350: 405   99
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  365: 459   81
   12     6 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 +  410: 347  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Łukasz Baranowski 121.58 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  417: 331  150
    2    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  338: 369   50
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  523: 273  150
    4     7 Radosław       Jachna                137.10 -  358: 427   87
    5    10 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  409: 369  159
    6     5 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  340: 513   71
    7    10 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  468: 288  150
    8     6 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  442: 284  178
    9     4 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  331: 357   72
   10     8 Alina          Białobrzewska         115.27 +  365: 331  165
   11     8 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  414: 495   58
   12     7 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  340: 573   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Jolanta Chłopińska 121.37 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Szczepanik            100.00 -  363: 390   50
    2    14 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  458: 320  159
    3     7 Sławomir       Długosz               109.02 +  384: 292  159
    4     9 Anita          Bruska                117.84 -  311: 365   68
    5    14 Lidia          Żywna                 100.00 +  428: 304  150
    6     5 Łukasz         Baranowski            121.58 +  513: 340  172
    7     5 Dorota         Rudzińska             112.72 +  398: 369  163
    8     3 Grzegorz       Łukasik               122.49 +  442: 390  172
    9     3 Wojciech       Sołdan                134.02 -  352: 369   84
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  306: 309   81
   11     9 Mateusz        Borsuk                138.06 -  402: 409   88
   12     7 Łukasz         Baranowski            121.58 +  573: 340  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Maciej Kuczyński 119.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Krzysztofek           100.00 -  366: 471   50
    2    13 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  431: 328  150
    3    13 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 +  403: 330  158
    4    10 Filip          Warzecha              137.67 -  318: 458   88
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  463: 276  150
    6     9 Anita          Bruska                117.84 +  386: 373  168
    7     4 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  305: 398   90
    8    11 Sławomir       Długosz               109.02 +  379: 293  159
    9     8 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  443: 273  150
   10     6 Mirosław       Uglik                 142.84 -  411: 418   93
   11     6 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  283: 437   96
   12     8 Mateusz        Borsuk                138.06 -  395: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Anita Bruska 117.84 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           148.69 -  345: 453   99
    2    15 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  369: 277  157
    3     8 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  378: 304  165
    4     9 Jolanta        Chłopińska            121.37 +  365: 311  171
    5     5 Radosław       Jachna                137.10 -  342: 439   87
    6     9 Maciej         Kuczyński             119.82 -  373: 386   70
    7     8 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  453: 294  178
    8    13 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  404: 326  159
    9     9 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  346: 399   96
   10     9 Irena          Sołdan                131.87 -  338: 454   82
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  376: 283  150
   12     9 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  339: 443   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Dariusz Nawrocki 117.15 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  370: 464   96
    2    12 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  326: 497   90
    3    17 Magdalena      Kublik                122.67 -  329: 411   73
    4    19 Sławomir       Długosz               109.02 +  451: 293  159
    5    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  439: 326  150
    6    13 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  378: 341  157
    7    13 Marek          Szczepanik            100.00 +  419: 318  150
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  364: 281  165
    9     7 Michał         Kolaj                 130.16 -  322: 380   80
   10    11 Dariusz        Białobrzewski         127.77 +  374: 371  178
   11     5 Mirosław       Uglik                 142.84 -  315: 421   93
   12     9 Anita          Bruska                117.84 +  443: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Alina Białobrzewska 115.27 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  334: 438   95
    2    17 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  433: 348  151
    3    14 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  429: 316  162
    4    11 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  314: 356   50
    5    15 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  403: 424   96
    6    14 Sławomir       Długosz               109.02 +  442: 358  159
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  367: 325  165
    8     9 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  426: 352  150
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  238: 391   81
   10     8 Łukasz         Baranowski            121.58 -  331: 365   72
   11    10 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  425: 467   57
   12    12 Filip          Warzecha              137.67 -  379: 482   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Jerzy Krzyżewski 115.08 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 142.84 -  345: 390   93
    2    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  471: 165  150
    3     8 Anita          Bruska                117.84 -  304: 378   68
    4    13 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  386: 292  162
    5     8 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  276: 366   90
    6    17 Lidia          Żywna                 100.00 +  352: 322  150
    7    11 Alina          Białobrzewska         115.27 -  325: 367   65
    8    10 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  281: 364   67
    9    16 Marek          Szczepanik            100.00 +  411: 316  150
   10    16 Monika         Krzysztofek           100.00 -  341: 370   50
   11    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  336: 319  150
   12    15 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  348: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Dorota Rudzińska 112.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                141.30 -  317: 419   91
    2    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  409: 244  150
    3     6 Kazimierz      Merklejn              146.43 +  446: 402  196
    4     6 Monika         Krzysztofek           100.00 +  388: 373  150
    5     7 Dariusz        Białobrzewski         127.77 -  315: 431   78
    6     7 Magdalena      Kublik                122.67 +  403: 382  173
    7     5 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  369: 398   71
    8    12 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  343: 368   57
    9    12 Mateusz        Borsuk                138.06 -  299: 445   88
   10    14 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  375: 292  159
   11    12 Sławomir       Długosz               109.02 +  353: 329  159
   12    10 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  381: 380  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Małgorzata JóĽwiak 112.30 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.62 +  331: 313  190
    2     7 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  329: 379   95
    3    14 Alina          Białobrzewska         115.27 -  316: 429   65
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  292: 386   65
    5    18 Agnieszka      Kozak                 108.68 -  351: 357   59
    6    19 Tomasz         Lewiński              101.68 -  367: 469   52
    7    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  458: 222  150
    8    18 Karol          Lenartowski           100.00 -  281: 374   50
    9    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  432: 215  150
   10    17 Marek          Szczepanik            100.00 +  405: 264  150
   11    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  290: 282  150
   12    15 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  366: 348  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Lucyna ¦niadach 109.06 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Rafał          Lenartowski           148.69 -  370: 374   99
    4    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  378: 351  150
    5    10 Łukasz         Baranowski            121.58 -  369: 409   72
    6    15 Marek          Szczepanik            100.00 -  297: 380   50
    7    17 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  409: 178  151
    8     8 Irena          Sołdan                131.87 +  425: 358  182
    9    10 Mirosław       Uglik                 142.84 -  339: 423   93
   10    13 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  330: 346   57
   11    16 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  387: 363  159
   12    14 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  317: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 10 106.30




	Sławomir Długosz 109.02 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Borsuk                138.06 +  403: 382  188
    2     1 Dariusz        Białobrzewski         127.77 -  322: 427   78
    3     7 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  292: 384   71
    4    19 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  293: 451   67
    5    17 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  400: 230  151
    6    14 Alina          Białobrzewska         115.27 -  358: 442   65
    7    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  369: 291  150
    8    11 Maciej         Kuczyński             119.82 -  293: 379   70
    9    17 Karol          Lenartowski           100.00 +  380: 297  150
   10    12 Filip          Warzecha              137.67 +  365: 362  188
   11    12 Dorota         Rudzińska             112.72 -  329: 353   63
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  355: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Agnieszka Kozak 108.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Filip          Warzecha              137.67 -  303: 319   88
    2    14 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  320: 458   71
    3    18 Tomasz         Lewiński              101.68 +  412: 321  152
    4    18 Lidia          Żywna                 100.00 -  351: 378   50
    5    18 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  357: 351  162
    6    12 Monika         Krzysztofek           100.00 +  351: 276  150
    7    12 Mateusz        Borsuk                138.06 -  241: 471   88
    8    13 Anita          Bruska                117.84 -  326: 404   68
    9    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  381: 295  150
   10    14 Dorota         Rudzińska             112.72 -  292: 375   63
   11    16 Lucyna         ¦niadach              109.06 -  363: 387   59
   12    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  293: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Agnieszka Piotrowicz 107.65 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Jachna                137.10 -  280: 424   87
    2    19 Tomasz         Lewiński              101.68 +  382: 356  152
    3    13 Maciej         Kuczyński             119.82 -  330: 403   70
    4    12 Kazimierz      Merklejn              146.43 +  430: 423  196
    5    12 Irena          Sołdan                131.87 -  364: 429   82
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  364: 291  150
    7     9 Magdalena      Kublik                122.67 +  394: 307  173
    8    14 Marek          Szczepanik            100.00 +  370: 349  150
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  363: 407   90
   10    10 Mateusz        Borsuk                138.06 +  442: 348  188
   11     8 Łukasz         Baranowski            121.58 +  495: 414  172
   12     6 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  347: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Agnieszka Kaczkowska 107.37 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Sołdan                134.02 -  303: 356   84
    2    15 Anita          Bruska                117.84 -  277: 369   68
    3    19 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  330: 299  151
    4    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  296: 373   50
    5    20 Karol          Lenartowski           100.00 +  465: 326  150
    6    13 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  341: 378   67
    7    16 Tomasz         Lewiński              101.68 +  366: 332  152
    8    12 Dorota         Rudzińska             112.72 +  368: 343  163
    9    13 Dariusz        Białobrzewski         127.77 -  310: 374   78
   10    13 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  346: 330  159
   11    10 Alina          Białobrzewska         115.27 +  467: 425  165
   12    10 Dorota         Rudzińska             112.72 -  380: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Tomasz Lewiński 101.68 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                131.87 -  329: 405   82
    2    19 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  356: 382   58
    3    18 Agnieszka      Kozak                 108.68 -  321: 412   59
    4    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  346: 296  150
    5    19 Marek          Szczepanik            100.00 -  305: 346   50
    6    19 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  469: 367  162
    7    16 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  332: 366   57
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  379: 351  151
    9    14 Anna           Lenartowska           100.00 +  376: 338  150
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  291: 386   50
   11    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  508: 179  150
   12    13 Monika         Krzysztofek           100.00 -  312: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Mieczysław Pastuszak 101.19 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             131.16 -  298: 378   81
    2    17 Alina          Białobrzewska         115.27 -  348: 433   65
    3    19 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  299: 330   57
    4    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  463: 215  150
    5    17 Sławomir       Długosz               109.02 -  230: 400   59
    6    21 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  342: 309  150
    7    17 Lucyna         ¦niadach              109.06 -  178: 409   59
    8    17 Tomasz         Lewiński              101.68 -  351: 379   52
    9    19 Monika         Krzysztofek           100.00 -  238: 435   50
   10    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  383: 234  150
   11    21 PAUZA
   12    18 Lidia          Żywna                 100.00 +  414: 382  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Łukasik               122.49 -  305: 483   72
    2    13 Maciej         Kuczyński             119.82 -  328: 431   70
    3    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  418: 320  150
    4    16 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  373: 296  157
    5    11 Magdalena      Kublik                122.67 -  332: 443   73
    6    18 Karol          Lenartowski           100.00 +  413: 333  150
    7    10 Łukasz         Baranowski            121.58 -  288: 468   72
    8     9 Alina          Białobrzewska         115.27 -  352: 426   65
    9    15 Agnieszka      Kozak                 108.68 -  295: 381   59
   10    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  416: 190  150
   11    18 Marek          Szczepanik            100.00 +  352: 322  150
   12    14 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  365: 317  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2    10 Łukasz         Baranowski            121.58 +  369: 338  172
    3     5 Michał         Kolaj                 130.16 -  316: 411   80
    4    11 Alina          Białobrzewska         115.27 +  356: 314  165
    5     6 Rafał          Lenartowski           148.69 -  294: 372   99
    6    10 Irena          Sołdan                131.87 -  340: 448   82
    7    15 Filip          Warzecha              137.67 +  334: 323  188
    8    15 Lidia          Żywna                 100.00 +  318: 287  150
    9     8 Maciej         Kuczyński             119.82 -  273: 443   70
   10     7 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  242: 397   96
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         127.77 -  326: 432   78
   12    17 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  343: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 11 121.73




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  165: 471   65
    3    21 Karol          Lenartowski           100.00 -  195: 405   50
    4    21 Mieczysław     Pastuszak             101.19 -  215: 463   51
    5    21 Urszula        Supłatowicz           100.00 -  175: 374   50
    6    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  194: 387   50
    7    21 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  222: 458   62
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  182: 476   50
    9    21 PAUZA
   10    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  190: 416   50
   11    19 Tomasz         Lewiński              101.68 -  179: 508   52
   12    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 -  245: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  / 10  53.00




	Monika Krzysztofek 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Kuczyński             119.82 +  471: 366  170
    2     4 Marek          Szczepanik            100.00 +  514: 280  150
    3     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  309: 366   95
    4     6 Dorota         Rudzińska             112.72 -  373: 388   63
    5     9 Mateusz        Borsuk                138.06 -  312: 455   88
    6    12 Agnieszka      Kozak                 108.68 -  276: 351   59
    7    14 Michał         Kolaj                 130.16 -  308: 422   80
    8    16 Kazimierz      Merklejn              146.43 -  310: 463   96
    9    19 Mieczysław     Pastuszak             101.19 +  435: 238  151
   10    16 Jerzy          Krzyżewski            115.08 +  370: 341  165
   11    14 Lidia          Żywna                 100.00 +  376: 267  150
   12    13 Tomasz         Lewiński              101.68 +  353: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Baranowski            121.58 -  331: 417   72
    2    18 Karol          Lenartowski           100.00 +  372: 333  150
    3    10 Tomasz         Zwoliński             139.62 -  273: 502   90
    4    14 Lucyna         ¦niadach              109.06 -  351: 378   59
    5    16 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  326: 439   67
    6    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  387: 194  150
    7    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  278: 416   50
    8    19 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  389: 307  150
    9    14 Tomasz         Lewiński              101.68 -  338: 376   52
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             101.19 -  234: 383   51
   11    17 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  282: 290   62
   12    19 Karol          Lenartowski           100.00 +  333: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Karol Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Białobrzewski         127.77 -  298: 513   78
    2    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  333: 372   50
    3    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  405: 195  150
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  305: 345   50
    5    20 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  326: 465   57
    6    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  333: 413   50
    7    20 Urszula        Supłatowicz           100.00 +  337: 227  150
    8    18 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 +  374: 281  162
    9    17 Sławomir       Długosz               109.02 -  297: 380   59
   10    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  320: 337   50
   11    15 Filip          Warzecha              137.67 -  305: 402   88
   12    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  305: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 12  82.83




	Urszula Supłatowicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Magdalena      Kublik                122.67 -  251: 394   73
    2    20 Dorota         Rudzińska             112.72 -  244: 409   63
    3    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  320: 418   50
    4    20 Tomasz         Lewiński              101.68 -  296: 346   52
    5    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 175  150
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             101.19 -  309: 342   51
    7    20 Karol          Lenartowski           100.00 -  227: 337   50
    8    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  307: 389   50
    9    20 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  215: 432   62
   10    21 PAUZA
   11    20 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  319: 336   65
   12    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  / 11  74.18




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            121.37 +  390: 363  171
    2     4 Monika         Krzysztofek           100.00 -  280: 514   50
    3    12 Radosław       Jachna                137.10 -  300: 351   87
    4    15 Mateusz        Borsuk                138.06 -  284: 421   88
    5    19 Tomasz         Lewiński              101.68 +  346: 305  152
    6    15 Lucyna         ¦niadach              109.06 +  380: 297  159
    7    13 Dariusz        Nawrocki              117.15 -  318: 419   67
    8    14 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  349: 370   58
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  316: 411   65
   10    17 Małgorzata     JóĽwiak               112.30 -  264: 405   62
   11    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  322: 352   50
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 11  91.73




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Marek          Syczuk                141.30 -  264: 552   91
    3    15 Łukasz         Baranowski            121.58 -  273: 523   72
    4    17 Karol          Lenartowski           100.00 +  345: 305  150
    5    13 Maciej         Kuczyński             119.82 -  276: 463   70
    6    16 Agnieszka      Piotrowicz            107.65 -  291: 364   58
    7    18 Sławomir       Długosz               109.02 -  291: 369   59
    8    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  476: 182  150
    9    18 Lidia          Żywna                 100.00 +  371: 251  150
   10    15 Tomasz         Lewiński              101.68 +  386: 291  152
   11    11 Anita          Bruska                117.84 -  283: 376   68
   12    16 Sławomir       Długosz               109.02 +  383: 355  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 11 107.18




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Kolaj                 130.16 -  206: 489   80
    2    21 PAUZA
    3    16 Irena          Sołdan                131.87 -  247: 406   82
    4    18 Agnieszka      Kozak                 108.68 +  378: 351  159
    5    14 Jolanta        Chłopińska            121.37 -  304: 428   71
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            115.08 -  322: 352   65
    7    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  416: 278  150
    8    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  287: 318   50
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  251: 371   50
   10    20 Karol          Lenartowski           100.00 +  337: 320  150
   11    14 Monika         Krzysztofek           100.00 -  267: 376   50
   12    18 Mieczysław     Pastuszak             101.19 -  382: 414   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w Rumi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                453: 345
   2 Dariusz        Nawrocki             - Kazimierz      Merklejn              370: 464
   3 Miłosz         Wrzałek              - Alina          Białobrzewska         438: 334
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Uglik                 345: 390
   5 Marek          Syczuk               - Dorota         Rudzińska             419: 317
   6 Małgorzata     JóĽwiak              - Tomasz         Zwoliński             331: 313
   7 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Długosz               382: 403
   8 Agnieszka      Kozak                - Filip          Warzecha              303: 319
   9 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Piotrowicz            424: 280
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Wojciech       Sołdan                303: 356
  11 Irena          Sołdan               - Tomasz         Lewiński              405: 329
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Koczkodon             298: 378
  13 Michał         Kolaj                - Lidia          Żywna                 489: 206
  14 Karol          Lenartowski          - Dariusz        Białobrzewski         298: 513
  15 Magdalena      Kublik               - Urszula        Supłatowicz           394: 251
  16 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Łukasik               305: 483
  17 Łukasz         Baranowski           - Anna           Lenartowska           417: 331
  18 Marek          Szczepanik           - Jolanta        Chłopińska            390: 363
  19 Maciej         Kuczyński            - Monika         Krzysztofek           366: 471
  20 Bartłomiej     Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Białobrzewski         322: 427
   2 Michał         Kolaj                - Magdalena      Kublik                384: 339
   3 Grzegorz       Łukasik              - Mirosław       Uglik                 434: 312
   4 Monika         Krzysztofek          - Marek          Szczepanik            514: 280
   5 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             397: 405
   6 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           385: 361
   7 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     JóĽwiak               379: 329
   8 Filip          Warzecha             - Radosław       Jachna                396: 374
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Syczuk                264: 552
  10 Bartłomiej     Dalecki              - Łukasz         Baranowski            369: 338
  11 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                349: 421
  12 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Nawrocki              497: 326
  13 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Bednaruk              431: 328
  14 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 458: 320
  15 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kaczkowska            369: 277
  16 Mirosław       Dejna                - Jerzy          Krzyżewski            165: 471
  17 Alina          Białobrzewska        - Mieczysław     Pastuszak             433: 348
  18 Anna           Lenartowska          - Karol          Lenartowski           372: 333
  19 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Piotrowicz            356: 382
  20 Urszula        Supłatowicz          - Dorota         Rudzińska             244: 409
  21 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Krzysztofek          - Miłosz         Wrzałek               309: 366
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                343: 327
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Wojciech       Sołdan                414: 435
   4 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Łukasik               348: 393
   5 Michał         Kolaj                - Bartłomiej     Dalecki               411: 316
   6 Dorota         Rudzińska            - Kazimierz      Merklejn              446: 402
   7 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Długosz               384: 292
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Anita          Bruska                304: 378
   9 Lucyna         ¦niadach             - Rafał          Lenartowski           370: 374
  10 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Zwoliński             273: 502
  11 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                537: 252
  12 Marek          Szczepanik           - Radosław       Jachna                300: 351
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Maciej         Kuczyński             330: 403
  14 Małgorzata     JóĽwiak              - Alina          Białobrzewska         316: 429
  15 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              523: 273
  16 Lidia          Żywna                - Irena          Sołdan                247: 406
  17 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Nawrocki              411: 329
  18 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Lewiński              412: 321
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Mieczysław     Pastuszak             330: 299
  20 Urszula        Supłatowicz          - Andrzej        Bednaruk              320: 418
  21 Karol          Lenartowski          - Mirosław       Dejna                 405: 195


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               308: 320
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Kolaj                 437: 333
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Miłosz         Wrzałek               336: 459
   4 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             387: 364
   5 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                399: 391
   6 Dorota         Rudzińska            - Monika         Krzysztofek           388: 373
   7 Radosław       Jachna               - Łukasz         Baranowski            427: 358
   8 Mirosław       Uglik                - Magdalena      Kublik                452: 419
   9 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            365: 311
  10 Maciej         Kuczyński            - Filip          Warzecha              318: 458
  11 Alina          Białobrzewska        - Bartłomiej     Dalecki               314: 356
  12 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Piotrowicz            423: 430
  13 Małgorzata     JóĽwiak              - Jerzy          Krzyżewski            292: 386
  14 Lucyna         ¦niadach             - Anna           Lenartowska           378: 351
  15 Mateusz        Borsuk               - Marek          Szczepanik            421: 284
  16 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kaczkowska            373: 296
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Karol          Lenartowski           345: 305
  18 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Kozak                 378: 351
  19 Dariusz        Nawrocki             - Sławomir       Długosz               451: 293
  20 Tomasz         Lewiński             - Urszula        Supłatowicz           346: 296
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Dejna                 463: 215


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               214: 355
   2 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Syczuk                421: 291
   3 Filip          Warzecha             - Mirosław       Uglik                 310: 501
   4 Wojciech       Sołdan               - Michał         Kolaj                 538: 336
   5 Anita          Bruska               - Radosław       Jachna                342: 439
   6 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Lenartowski           294: 372
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Rudzińska             431: 315
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            366: 276
   9 Monika         Krzysztofek          - Mateusz        Borsuk                312: 455
  10 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         ¦niadach              409: 369
  11 Andrzej        Bednaruk             - Magdalena      Kublik                332: 443
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Irena          Sołdan                364: 429
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Kuczyński             276: 463
  14 Jolanta        Chłopińska           - Lidia          Żywna                 428: 304
  15 Alina          Białobrzewska        - Kazimierz      Merklejn              403: 424
  16 Anna           Lenartowska          - Dariusz        Nawrocki              326: 439
  17 Sławomir       Długosz              - Mieczysław     Pastuszak             400: 230
  18 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     JóĽwiak               357: 351
  19 Marek          Szczepanik           - Tomasz         Lewiński              346: 305
  20 Agnieszka      Kaczkowska           - Karol          Lenartowski           465: 326
  21 Mirosław       Dejna                - Urszula        Supłatowicz           175: 374


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               404: 306
   2 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           374: 391
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Sołdan                319: 403
   4 Radosław       Jachna               - Dariusz        Białobrzewski         535: 330
   5 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            513: 340
   6 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Zwoliński             380: 422
   7 Magdalena      Kublik               - Dorota         Rudzińska             382: 403
   8 Marek          Syczuk               - Filip          Warzecha              428: 399
   9 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                386: 373
  10 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Dalecki               448: 340
  11 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Kolaj                 360: 324
  12 Monika         Krzysztofek          - Agnieszka      Kozak                 276: 351
  13 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Kaczkowska            378: 341
  14 Sławomir       Długosz              - Alina          Białobrzewska         358: 442
  15 Lucyna         ¦niadach             - Marek          Szczepanik            297: 380
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Zawadzki              364: 291
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Lidia          Żywna                 352: 322
  18 Karol          Lenartowski          - Andrzej        Bednaruk              333: 413
  19 Tomasz         Lewiński             - Małgorzata     JóĽwiak               469: 367
  20 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           194: 387
  21 Urszula        Supłatowicz          - Mieczysław     Pastuszak             309: 342


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               410: 400
   2 Grzegorz       Łukasik              - Radosław       Jachna                423: 353
   3 Wojciech       Sołdan               - Mirosław       Uglik                 488: 362
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Kuczyński             398: 305
   5 Dorota         Rudzińska            - Jolanta        Chłopińska            369: 398
   6 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             328: 405
   7 Marek          Syczuk               - Kazimierz      Merklejn              459: 374
   8 Anita          Bruska               - Dariusz        Białobrzewski         453: 294
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Magdalena      Kublik                394: 307
  10 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              468: 288
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Alina          Białobrzewska         325: 367
  12 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Kozak                 471: 241
  13 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Szczepanik            419: 318
  14 Michał         Kolaj                - Monika         Krzysztofek           422: 308
  15 Bartłomiej     Dalecki              - Filip          Warzecha              334: 323
  16 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Lewiński              366: 332
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Lucyna         ¦niadach              178: 409
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               291: 369
  19 Lidia          Żywna                - Anna           Lenartowska           416: 278
  20 Karol          Lenartowski          - Urszula        Supłatowicz           337: 227
  21 Małgorzata     JóĽwiak              - Mirosław       Dejna                 458: 222


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                456: 354
   2 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             441: 329
   3 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            390: 442
   4 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             483: 257
   5 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 412: 369
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            284: 442
   7 Filip          Warzecha             - Mateusz        Borsuk                370: 331
   8 Lucyna         ¦niadach             - Irena          Sołdan                425: 358
   9 Andrzej        Bednaruk             - Alina          Białobrzewska         352: 426
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Nawrocki              281: 364
  11 Sławomir       Długosz              - Maciej         Kuczyński             293: 379
  12 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kaczkowska            343: 368
  13 Agnieszka      Kozak                - Anita          Bruska                326: 404
  14 Marek          Szczepanik           - Agnieszka      Piotrowicz            349: 370
  15 Lidia          Żywna                - Bartłomiej     Dalecki               287: 318
  16 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Krzysztofek           463: 310
  17 Tomasz         Lewiński             - Mieczysław     Pastuszak             379: 351
  18 Karol          Lenartowski          - Małgorzata     JóĽwiak               374: 281
  19 Urszula        Supłatowicz          - Anna           Lenartowska           307: 389
  20 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              182: 476


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                317: 431
   2 Radosław       Jachna               - Rafał          Lenartowski           337: 424
   3 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Sołdan                352: 369
   4 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               331: 357
   5 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Piotrowicz            407: 363
   6 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             238: 391
   7 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Kolaj                 322: 380
   8 Bartłomiej     Dalecki              - Maciej         Kuczyński             273: 443
   9 Anita          Bruska               - Kazimierz      Merklejn              346: 399
  10 Mirosław       Uglik                - Lucyna         ¦niadach              423: 339
  11 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              460: 368
  12 Mateusz        Borsuk               - Dorota         Rudzińska             445: 299
  13 Agnieszka      Kaczkowska           - Dariusz        Białobrzewski         310: 374
  14 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Lewiński              338: 376
  15 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kozak                 295: 381
  16 Marek          Szczepanik           - Jerzy          Krzyżewski            316: 411
  17 Sławomir       Długosz              - Karol          Lenartowski           380: 297
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 371: 251
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Monika         Krzysztofek           238: 435
  20 Małgorzata     JóĽwiak              - Urszula        Supłatowicz           432: 215
  21 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               405: 350
   2 Marek          Syczuk               - Radosław       Jachna                371: 380
   3 Wojciech       Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               310: 507
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            309: 306
   5 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 453: 300
   6 Maciej         Kuczyński            - Mirosław       Uglik                 411: 418
   7 Kazimierz      Merklejn             - Bartłomiej     Dalecki               397: 242
   8 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Baranowski            331: 365
   9 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                338: 454
  10 Agnieszka      Piotrowicz           - Mateusz        Borsuk                442: 348
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Dariusz        Nawrocki              371: 374
  12 Filip          Warzecha             - Sławomir       Długosz               362: 365
  13 Lucyna         ¦niadach             - Agnieszka      Kaczkowska            330: 346
  14 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kozak                 375: 292
  15 Tomasz         Lewiński             - Krzysztof      Zawadzki              291: 386
  16 Monika         Krzysztofek          - Jerzy          Krzyżewski            370: 341
  17 Małgorzata     JóĽwiak              - Marek          Szczepanik            405: 264
  18 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Bednaruk              190: 416
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Lenartowska           383: 234
  20 Lidia          Żywna                - Karol          Lenartowski           337: 320
  21 Urszula        Supłatowicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Marek          Syczuk                347: 395
   2 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                435: 344
   3 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             442: 323
   4 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             365: 459
   5 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Nawrocki              421: 315
   6 Maciej         Kuczyński            - Kazimierz      Merklejn              283: 437
   7 Michał         Kolaj                - Irena          Sołdan                310: 437
   8 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Piotrowicz            414: 495
   9 Jolanta        Chłopińska           - Mateusz        Borsuk                402: 409
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Alina          Białobrzewska         467: 425
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                283: 376
  12 Sławomir       Długosz              - Dorota         Rudzińska             329: 353
  13 Bartłomiej     Dalecki              - Dariusz        Białobrzewski         326: 432
  14 Monika         Krzysztofek          - Lidia          Żywna                 376: 267
  15 Karol          Lenartowski          - Filip          Warzecha              305: 402
  16 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         ¦niadach              363: 387
  17 Anna           Lenartowska          - Małgorzata     JóĽwiak               282: 290
  18 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              322: 352
  19 Tomasz         Lewiński             - Mirosław       Dejna                 508: 179
  20 Urszula        Supłatowicz          - Jerzy          Krzyżewski            319: 336
  21 Mieczysław     Pastuszak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               281: 485
   2 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                414: 285
   3 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             401: 250
   4 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              437: 351
   5 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                311: 386
   6 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Łukasik               347: 410
   7 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            573: 340
   8 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Kuczyński             400: 395
   9 Dariusz        Nawrocki             - Anita          Bruska                443: 339
  10 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kaczkowska            381: 380
  11 Michał         Kolaj                - Dariusz        Białobrzewski         440: 353
  12 Alina          Białobrzewska        - Filip          Warzecha              379: 482
  13 Tomasz         Lewiński             - Monika         Krzysztofek           312: 353
  14 Lucyna         ¦niadach             - Andrzej        Bednaruk              317: 365
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     JóĽwiak               348: 366
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               383: 355
  17 Agnieszka      Kozak                - Bartłomiej     Dalecki               293: 343
  18 Lidia          Żywna                - Mieczysław     Pastuszak             382: 414
  19 Anna           Lenartowska          - Karol          Lenartowski           333: 305
  20 Mirosław       Dejna                - Urszula        Supłatowicz           245: 344
  21 Marek          Szczepanik           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 06-01-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             153.01  30295  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.49  28210  185
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.51  26363  174
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.77  30154  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.09  28818  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.92  28549  193
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.62  29525  200
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  29201  198
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
  11 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  12 Justyna Górka                  Kraków               146.11  29076  199
  13 Kazimierz Merklejn             Warszawa             145.01  28132  194
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.69  14035   97
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  17 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  18 Dawid Pikul                    Poznań               142.73  27690  194
  19 Bogusław Szyszka               Oława                142.69  22259  156
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             142.48  27071  190
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  23 Michał Makowski                Warszawa             141.39   9756   69
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  30 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.24  23225  168
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.08  26373  191
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  36 Radosław Jachna                Łódź                 137.68  25884  188
  37 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.89  14373  105
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 136.62  21449  157
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  42 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.35   4227   31
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.32   9679   71
  44 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  46 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.33  25657  191
  47 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  48 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  49 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  50 Karol Waniek                   Wrocław              133.72  19256  144
  51 Adam Szukalski                 Coventry             133.58  16430  123
  52 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               132.93  19275  145
  56 Paweł Janaś                    Głogów               132.59  15248  115
  57 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  58 Dominik Urbacki                Pruszków             132.39  17476  132
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.28  21958  166
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.95  25070  190
  62 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  64 Irena Sołdan                   Rumia                131.67  22779  173
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.64  25011  190
  66 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  67 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  69 Michał Kolaj                   Ostróda              130.01  26002  200
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  71 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.42  17083  132
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Marek Roszak                   Poznań               129.22  12922  100
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Tomasz Łapka                   Opole                127.82  15978  125
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.63  24505  192
  83 Andrzej Rakoczy                Kraków               127.39   9172   72
  84 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  85 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  86 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.14  25427  200
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.08  24400  192
  88 Alicja Kosińska                Szczecin             127.01  10034   79
  89 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           126.91  25256  199
  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  92 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  93 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               126.24  11362   90
  95 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  97 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
  99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
 100 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
 101 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 102 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.08  24765  198
 103 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 104 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 105 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 106 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.69  16958  136
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.55  18683  150
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.53  24533  197
 109 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.44  19662  158
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.43  15056  121
 111 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 112 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 113 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 114 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 117 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.62  24477  198
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.44  22466  182
 120 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 121 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.02  13655  111
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 123 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.86  23834  194
 124 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.66  23674  193
 126 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 128 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 130 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 131 Magdalena Kublik               Warszawa             122.01  23181  190
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 133 Krzysztof Gibas                Kraków               121.83  11939   98
 134 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.68   9369   77
 135 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 136 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 137 Łukasz Baranowski              Reda                 120.90  23213  192
 138 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 142 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.84  13422  112
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.80  17491  146
 144 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 145 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.73  15804  132
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 148 Bogusław Książek               Szczecin             119.33  18257  153
 149 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 150 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 151 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.90  17479  147
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  23052  194
 153 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 154 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 155 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 156 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 157 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 158 Anita Bruska                   Gdynia               118.36  15150  128
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.16  17960  152
 160 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.14  23391  198
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 162 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.73  21426  182
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 165 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 166 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 167 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.09  16627  142
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 171 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 173 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 174 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 176 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 177 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 182 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 183 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.48  15244  132
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.47  14087  122
 186 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 192 Halina Roszak                  Poznań               115.24   6338   55
 193 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.80  14121  123
 196 Monika Sadurska                Warszawa             114.70   6538   57
 197 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.48  19691  172
 198 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 199 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 200 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 201 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.02  11630  102
 202 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 203 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.83  15708  138
 205 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 206 Joanna Suchanek                Wrocław              113.68  21940  193
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.25  15378  137
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 213 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 215 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Radosław Więch                 Warszawa             111.41  19943  179
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.14  13892  125
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 224 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 226 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 227 Paweł Subocz                   Szczecin             110.00   3960   36
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 229 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.73  15253  139
 231 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.27   8086   74
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 234 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 235 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.37  20699  191
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 239 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 240 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 241 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.82  20810  193
 243 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 245 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 246 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 249 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 250 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.28   5633   53
 251 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 252 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 253 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 255 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 258 Anna Arana                     Warszawa             105.12  17661  168
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 260 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 261 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 263 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 264 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 266 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 267 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 268 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 270 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 271 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Maria Pokorska                 Warszawa             102.14   7150   70
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 275 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 279 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 280 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 281 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.35  10737  107
 285 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 286 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 287 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 288 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.50  15622  157
 289 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 290 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 291 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 292 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 293 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 294 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 296 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 297 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 299 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 300 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 304 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 305 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 306 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 307 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.86   9086  100
 308 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 310 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 311 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 312 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.98   5129   57
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 314 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 315 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.57   8744  101
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 319 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 320 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 321 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 322 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 324 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 325 Adam Kędzior                   Lublin                81.08   3892   48
 326 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 328 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 06-01-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  16 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  19 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  23 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  24 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  27 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  28 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  29 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  30 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  31 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  33 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  34 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  35 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  36 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  37 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  38 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  39 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  42 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  43 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  44 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  45 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  46 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  47 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  48 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  49 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  50 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  51 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  52 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  54 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  55 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  56 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  57 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  58 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  59 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  66 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  67 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  68 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  69 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  70 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  71 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  72 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  73 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  74 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  75 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  77 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  78 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  79 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  80 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  81 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  82 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  83 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  84 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  86 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  88 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  89 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  90 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
  91 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  93 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  94 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  95 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  96 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  97 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
  98 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
  99 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 100 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 101 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 102 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 103 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 104 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 105 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 107 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 108 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 109 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 110 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 112 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 114 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 115 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 116 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 118 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 119 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 120 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 121 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 122 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 123 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 124 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 125 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 126 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 127 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 131 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 132 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 133 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 134 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 135 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 136 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 137 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 138 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 139 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 141 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 142 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 144 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 148 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 149 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 150 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 151 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 152 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 153 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 154 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 155 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 156 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 157 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 158 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 159 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 160 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 161 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 162 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 163 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 164 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 165 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 168 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 172 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 173 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 174 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 175 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 176 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 177 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 178 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 179 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 183 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 184 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 185 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 186 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 188 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 189 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 190 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 191 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 192 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 193 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 194 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 195 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 196 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 197 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 198 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 200 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 203 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 204 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Mateusz Cygan                  Chorzów               93.73   1031   11
 207 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 208 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 209 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 210 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 211 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 212 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 213 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 214 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 215 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 216 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 217 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 218 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 221 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 222 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 223 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 224 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 228 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 229 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 230 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 231 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 232 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 233 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 234 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 235 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 236 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 237 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 238 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 239 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 240 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 241 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 242 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 243 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 244 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 245 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 246 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 247 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 248 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 249 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 250 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 251 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 252 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 253 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 254 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 255 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 256 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 257 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 258 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 259 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 260 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 261 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 262 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 263 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 264 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 265 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 266 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 267 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 268 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 269 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 270 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 273 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 274 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 275 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 276 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 277 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 278 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 279 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 280 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 281 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 282 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 284 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 285 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 286 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 287 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 288 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 289 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 290 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 291 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 292 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 293 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 294 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 297 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 314 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 319 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 320 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 321 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 322 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 323 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 324 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 329 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 330 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 333 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 334 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 335 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 336 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 337 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 342 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 343 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 344 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 345 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 346 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 347 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 348 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 349 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 350 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 351 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 353 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 354 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 355 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 358 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 368 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 369 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 370 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 371 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie