Wicie21
sierpnia
Wicie 21-28 sierpnia II Kurs dla nauczycieli prowadzących (lub chcących prowadzić) koła scrabblowe
Wicie22
sierpnia
Wicie 22-26 sierpnia Liga morska
Władysławowo27
sierpnia
Władysławowo 27- 3 września Jesienne wczasy scrabblowe nad Bałtykiem
Liga morska22 - 26 sierpnia 2011 — Liga morskaInformacjeWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Liga morskaWicie, 22 - 26 sierpnia 2011
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju




Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: uzależniona od liczby graczy
system: każdy z każdym
Miejsce rozgrywekPensjonat Poranek - poranek.net.pl
ul.Działkowa 8
Wicie
mapa
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramCodzienne rozgrywki wg rozstawienia w dogodnych dla graczy porach i miejscach.
Wpisowe10 zł za całość
DojazdAby dojechać do Wicia, trzeba kierować się na Sławno lub Darłowo. Z Darłowa wyjeżdżamy na Ustkę i Jarosławiec. W miejscowości Drozdowo skręcamy w lewo, pod górę, a potem w Barzowicach znowu w lewo.
Ze Sławna trzeba kierować się na Jarosławiec i jechać prosto około 18 km, następnie skręcić w lewo w Naćmierzu i przez Rusinowo dojechać do Barzowic.
WyżywienieNa miejscu
NoclegiPensjonat „Poranek” — poranek.net.pl
na hasło „scrabble” 4% upustu od cen podanych na stronie www
NagrodyDla zwycięzcy nagroda niespodzianka
Dodatkowe atrakcjePlaża – 300 m
Bałtyk – 300 m
rekiny — ? m
OrganizatorzyProgram Scrabble w szkole
Sponsorzymile widziani...


Wyniki turnieju Liga Morska

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.92      8.0     3617     1313     1038
  2 Dorota          Zielińska            Piaseczno              112.36      7.0     3509     1232      889
  3 Sławomir        Wolski               Wrocław                108.68      7.0     3366     1227      720
  4 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                104.68      7.0     3189     1231      524
  5 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.21      6.0     3559     1115     1108
  6 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      6.0     3393     1103     1060
  7 Anna            Arana                Warszawa               107.88      5.0     3116     1022      570
  8 Bożena          Lisiewska            Piasutno               100.00      5.0     2841      971      408
  9 Magdalena       Doraczyńska          Warszawa               100.00      5.0     2247      979     -579
 10 Iwona           Müller               Katowice               100.00      5.0     2150      987     -384
 11 Ewa             Stypułkowska         Warszawa               100.00      4.0     2812      892      280
 12 Juliusz         Sieradzon            Kutno                  100.00      4.0     1834      887     -740
 13 Agnieszka       Potocka              Warszawa               100.00      3.0     2265      786     -325
 14 Małgorzata      Sieradzon            Kutno                  100.00      3.0     2012      771     -647
 15 Beata           Bińkowska            Warszawa               100.00      2.0     2012      687     -800
 16 Justyna         Rzepakowska          Kozienice              100.00      2.0     1973      686     -806
 17 Irena           Szostak              Piastów                100.00      2.0     1696      686    -1267
 18 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      0.0     1795      471    -1049
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Liga Morska



	Waldemar Czerwoniec 130.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Irena          Szostak               100.00 +  631: 143  150
    2     1 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  403: 180  150
    3     1 Agnieszka      Potocka               100.00 +  465: 253  150
    4     1 Alicja         Bielecka              100.00 +  351: 323  150
    5     1 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  382: 346  155
    6     1 Dorota         Zielińska             112.36 +  361: 294  162
    7     1 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  410: 381  179
    8     1 Sławomir       Wolski                108.68 -  280: 364   59
    9     1 Anna           Arana                 107.88 +  334: 295  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  /  9 145.89




	Mariusz Sylwestrzuk 129.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  458: 243  150
    2     4 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  447: 150  150
    3     4 Iwona          Müller                100.00 +  426: 167  150
    4     4 Beata          Bińkowska             100.00 +  484: 191  150
    5     4 Anna           Arana                 107.88 +  374: 283  158
    6     2 Sławomir       Wolski                108.68 +  318: 292  159
    7     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  381: 410   81
    8     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  340: 346   55
    9     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  331: 369   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  9 123.89




	Dorota Zielińska 112.36 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  433: 133  150
    2     7 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  420: 228  150
    3     7 Bożena         Lisiewska             100.00 +  374: 350  150
    4     7 Magdalena      Doraczyńska           100.00 +  460: 250  150
    5     7 Sławomir       Wolski                108.68 +  424: 281  159
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  294: 361   81
    7     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  363: 365   55
    8     3 Anna           Arana                 107.88 +  372: 321  158
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  369: 331  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  /  9 136.89




	Sławomir Wolski 108.68 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Doraczyńska           100.00 +  453: 194  150
    2     8 Bożena         Lisiewska             100.00 +  353: 239  150
    3     8 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  426: 277  150
    4     8 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  423: 263  150
    5     7 Dorota         Zielińska             112.36 -  281: 424   62
    6     2 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  292: 318   79
    7     3 Alicja         Bielecka              100.00 +  377: 324  150
    8     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 +  364: 280  181
    9     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  397: 327  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  /  9 136.33




	Anna Arana 107.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Bińkowska             100.00 +  418: 191  150
    2     5 Iwona          Müller                100.00 +  347: 186  150
    3     5 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  373: 217  150
    4     5 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  344: 156  150
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  283: 374   79
    6     3 Alicja         Bielecka              100.00 -  339: 433   50
    7     4 Magdalena      Doraczyńska           100.00 +  396: 283  150
    8     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  321: 372   62
    9     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  295: 334   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  /  9 113.56




	Katarzyna Bogusławska 104.68 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alicja         Bielecka              100.00 +  357: 293  150
    2     2 Agnieszka      Potocka               100.00 +  298: 193  150
    3     2 Irena          Szostak               100.00 +  383: 167  150
    4     2 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  413: 219  150
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  346: 382   81
    6     4 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  354: 311  150
    7     2 Dorota         Zielińska             112.36 +  365: 363  162
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  346: 340  179
    9     2 Sławomir       Wolski                108.68 -  327: 397   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  /  9 136.78




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  293: 357   55
    2     3 Irena          Szostak               100.00 +  471:  92  150
    3     3 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  434: 203  150
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  323: 351   81
    5     2 Agnieszka      Potocka               100.00 +  363: 226  150
    6     3 Anna           Arana                 107.88 +  433: 339  158
    7     3 Sławomir       Wolski                108.68 -  324: 377   59
    8     4 Bożena         Lisiewska             100.00 +  378: 186  150
    9     4 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  374: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  /  9 122.56




	Beata Bińkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Arana                 107.88 -  191: 418   58
    2     6 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  216: 414   50
    3     6 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  232: 236   50
    4     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  191: 484   79
    5     5 Iwona          Müller                100.00 -  204: 304   50
    6     8 Irena          Szostak               100.00 +  262: 193  150
    7     8 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  216: 243   50
    8     9 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  232: 330   50
    9     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  268: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  9  76.33




	Magdalena Doraczyńska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                108.68 -  194: 453   59
    2     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  252: 137  150
    3     9 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  302: 236  150
    4     7 Dorota         Zielińska             112.36 -  250: 460   62
    5     8 Bożena         Lisiewska             100.00 +  318: 306  150
    6     5 Agnieszka      Potocka               100.00 +  352: 208  150
    7     4 Anna           Arana                 107.88 -  283: 396   58
    8     5 Ewa            Stypułkowska          100.00 -    1: 400   50
    9     6 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  295: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  9 108.78




	Bożena Lisiewska 100.00 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  338: 157  150
    2     8 Sławomir       Wolski                108.68 -  239: 353   59
    3     7 Dorota         Zielińska             112.36 -  350: 374   62
    4     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  410: 171  150
    5     8 Magdalena      Doraczyńska           100.00 -  306: 318   50
    6     6 Iwona          Müller                100.00 +  357: 204  150
    7     5 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  325: 291  150
    8     4 Alicja         Bielecka              100.00 -  186: 378   50
    9     5 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  330: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  /  9 107.89




	Iwona Müller 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  244: 159  150
    2     5 Anna           Arana                 107.88 -  186: 347   58
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  167: 426   79
    4     6 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  221: 398   50
    5     5 Beata          Bińkowska             100.00 +  304: 204  150
    6     6 Bożena         Lisiewska             100.00 -  204: 357   50
    7     6 Agnieszka      Potocka               100.00 +  256: 232  150
    8     6 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  298: 170  150
    9     7 Irena          Szostak               100.00 +  270: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  9 109.67




	Agnieszka Potocka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  322: 214  150
    2     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  193: 298   55
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  253: 465   81
    4     3 Irena          Szostak               100.00 +  290: 161  150
    5     2 Alicja         Bielecka              100.00 -  226: 363   50
    6     5 Magdalena      Doraczyńska           100.00 -  208: 352   50
    7     6 Iwona          Müller                100.00 -  232: 256   50
    8     8 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  318: 201  150
    9     8 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  223: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  9  87.33




	Justyna Rzepakowska 100.00 Kozienice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Potocka               100.00 -  214: 322   50
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  180: 403   81
    3     3 Alicja         Bielecka              100.00 -  203: 434   50
    4     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  219: 413   55
    5     3 Irena          Szostak               100.00 -  141: 212   50
    6     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  230: 203  150
    7     7 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  226: 265   50
    8     9 Beata          Bińkowska             100.00 +  330: 232  150
    9     6 Magdalena      Doraczyńska           100.00 -  230: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  9  76.22




	Juliusz Sieradzon 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Iwona          Müller                100.00 -  159: 244   50
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  150: 447   79
    3     6 Beata          Bińkowska             100.00 +  236: 232  150
    4     5 Anna           Arana                 107.88 -  156: 344   58
    5     6 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  210: 336   50
    6     7 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  206: 196  150
    7     7 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  265: 226  150
    8     7 Irena          Szostak               100.00 +  265: 219  150
    9     5 Bożena         Lisiewska             100.00 -  187: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  9  98.56




	Małgorzata Sieradzon 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bożena         Lisiewska             100.00 -  157: 338   50
    2     7 Dorota         Zielińska             112.36 -  228: 420   62
    3     9 Magdalena      Doraczyńska           100.00 -  236: 302   50
    4     8 Sławomir       Wolski                108.68 -  263: 423   59
    5     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  239: 233  150
    6     7 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  196: 206   50
    7     8 Beata          Bińkowska             100.00 +  243: 216  150
    8     6 Iwona          Müller                100.00 -  170: 298   50
    9     8 Agnieszka      Potocka               100.00 +  280: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  9  85.67




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Zielińska             112.36 -  133: 433   62
    2     9 Magdalena      Doraczyńska           100.00 -  137: 252   50
    3     8 Sławomir       Wolski                108.68 -  277: 426   59
    4     9 Bożena         Lisiewska             100.00 -  171: 410   50
    5     9 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  233: 239   50
    6     9 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  203: 230   50
    7     9 Irena          Szostak               100.00 -  250: 268   50
    8     8 Agnieszka      Potocka               100.00 -  201: 318   50
    9     9 Beata          Bińkowska             100.00 -  190: 268   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     471  /  9  52.33




	Ewa Stypułkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  243: 458   79
    2     6 Beata          Bińkowska             100.00 +  414: 216  150
    3     5 Anna           Arana                 107.88 -  217: 373   58
    4     6 Iwona          Müller                100.00 +  398: 221  150
    5     6 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  336: 210  150
    6     4 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  311: 354   55
    7     5 Bożena         Lisiewska             100.00 -  291: 325   50
    8     5 Magdalena      Doraczyńska           100.00 +  400:   1  150
    9     4 Alicja         Bielecka              100.00 -  202: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  9  99.11




	Irena Szostak 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  143: 631   81
    2     3 Alicja         Bielecka              100.00 -   92: 471   50
    3     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  167: 383   55
    4     3 Agnieszka      Potocka               100.00 -  161: 290   50
    5     3 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  212: 141  150
    6     8 Beata          Bińkowska             100.00 -  193: 262   50
    7     9 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  268: 250  150
    8     7 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  219: 265   50
    9     7 Iwona          Müller                100.00 -  241: 270   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  9  76.22


Wyniki poszczególnych rund turnieju Liga Morska



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Irena          Szostak               631: 143
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Alicja         Bielecka              357: 293
   3 Agnieszka      Potocka              - Justyna        Rzepakowska           322: 214
   4 Ewa            Stypułkowska         - Mariusz        Sylwestrzuk           243: 458
   5 Beata          Bińkowska            - Anna           Arana                 191: 418
   6 Juliusz        Sieradzon            - Iwona          Müller                159: 244
   7 Dorota         Zielińska            - Iwona          Skubis-Galus          433: 133
   8 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Doraczyńska           453: 194
   9 Bożena         Lisiewska            - Małgorzata     Sieradzon             338: 157


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Rzepakowska          - Waldemar       Czerwoniec            180: 403
   2 Agnieszka      Potocka              - Katarzyna      Bogusławska           193: 298
   3 Alicja         Bielecka             - Irena          Szostak               471:  92
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Juliusz        Sieradzon             447: 150
   5 Anna           Arana                - Iwona          Müller                347: 186
   6 Ewa            Stypułkowska         - Beata          Bińkowska             414: 216
   7 Małgorzata     Sieradzon            - Dorota         Zielińska             228: 420
   8 Bożena         Lisiewska            - Sławomir       Wolski                239: 353
   9 Magdalena      Doraczyńska          - Iwona          Skubis-Galus          252: 137


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Potocka               465: 253
   2 Irena          Szostak              - Katarzyna      Bogusławska           167: 383
   3 Justyna        Rzepakowska          - Alicja         Bielecka              203: 434
   4 Iwona          Müller               - Mariusz        Sylwestrzuk           167: 426
   5 Anna           Arana                - Ewa            Stypułkowska          373: 217
   6 Beata          Bińkowska            - Juliusz        Sieradzon             232: 236
   7 Dorota         Zielińska            - Bożena         Lisiewska             374: 350
   8 Iwona          Skubis-Galus         - Sławomir       Wolski                277: 426
   9 Małgorzata     Sieradzon            - Magdalena      Doraczyńska           236: 302


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Bielecka             - Waldemar       Czerwoniec            323: 351
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Justyna        Rzepakowska           413: 219
   3 Irena          Szostak              - Agnieszka      Potocka               161: 290
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Bińkowska             484: 191
   5 Juliusz        Sieradzon            - Anna           Arana                 156: 344
   6 Iwona          Müller               - Ewa            Stypułkowska          221: 398
   7 Magdalena      Doraczyńska          - Dorota         Zielińska             250: 460
   8 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sieradzon             423: 263
   9 Iwona          Skubis-Galus         - Bożena         Lisiewska             171: 410


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Bogusławska           382: 346
   2 Alicja         Bielecka             - Agnieszka      Potocka               363: 226
   3 Justyna        Rzepakowska          - Irena          Szostak               141: 212
   4 Anna           Arana                - Mariusz        Sylwestrzuk           283: 374
   5 Iwona          Müller               - Beata          Bińkowska             304: 204
   6 Ewa            Stypułkowska         - Juliusz        Sieradzon             336: 210
   7 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Wolski                424: 281
   8 Magdalena      Doraczyńska          - Bożena         Lisiewska             318: 306
   9 Małgorzata     Sieradzon            - Iwona          Skubis-Galus          239: 233


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Zielińska             361: 294
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sławomir       Wolski                318: 292
   3 Anna           Arana                - Alicja         Bielecka              339: 433
   4 Ewa            Stypułkowska         - Katarzyna      Bogusławska           311: 354
   5 Magdalena      Doraczyńska          - Agnieszka      Potocka               352: 208
   6 Bożena         Lisiewska            - Iwona          Müller                357: 204
   7 Małgorzata     Sieradzon            - Juliusz        Sieradzon             196: 206
   8 Irena          Szostak              - Beata          Bińkowska             193: 262
   9 Iwona          Skubis-Galus         - Justyna        Rzepakowska           203: 230


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Waldemar       Czerwoniec            381: 410
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Zielińska             365: 363
   3 Sławomir       Wolski               - Alicja         Bielecka              377: 324
   4 Magdalena      Doraczyńska          - Anna           Arana                 283: 396
   5 Bożena         Lisiewska            - Ewa            Stypułkowska          325: 291
   6 Agnieszka      Potocka              - Iwona          Müller                232: 256
   7 Juliusz        Sieradzon            - Justyna        Rzepakowska           265: 226
   8 Beata          Bińkowska            - Małgorzata     Sieradzon             216: 243
   9 Irena          Szostak              - Iwona          Skubis-Galus          268: 250


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Czerwoniec            364: 280
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 340
   3 Dorota         Zielińska            - Anna           Arana                 372: 321
   4 Alicja         Bielecka             - Bożena         Lisiewska             378: 186
   5 Ewa            Stypułkowska         - Magdalena      Doraczyńska           400:   1
   6 Iwona          Müller               - Małgorzata     Sieradzon             298: 170
   7 Juliusz        Sieradzon            - Irena          Szostak               265: 219
   8 Iwona          Skubis-Galus         - Agnieszka      Potocka               201: 318
   9 Beata          Bińkowska            - Justyna        Rzepakowska           232: 330


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Waldemar       Czerwoniec            295: 334
   2 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Wolski                327: 397
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Zielińska             331: 369
   4 Alicja         Bielecka             - Ewa            Stypułkowska          374: 202
   5 Bożena         Lisiewska            - Juliusz        Sieradzon             330: 187
   6 Justyna        Rzepakowska          - Magdalena      Doraczyńska           230: 295
   7 Iwona          Müller               - Irena          Szostak               270: 241
   8 Agnieszka      Potocka              - Małgorzata     Sieradzon             223: 280
   9 Iwona          Skubis-Galus         - Beata          Bińkowska             190: 268
Lista rankingowa na dzień 03-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.94  28745  193
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.71  28509  193
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.42  28895  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.23  27491  188
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.14  27328  187
  10 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
  12 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  13 Dawid Pikul                    Poznań               144.73  27644  191
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.48  27307  189
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.04  28376  197
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.49  27644  194
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             142.17  27865  196
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.87  27275  195
  25 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.21  26589  191
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.68  23715  171
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  38 Irena Sołdan                   Rumia                136.66  26238  192
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.49  23340  171
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.36  14454  106
  41 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  45 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  46 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  47 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.88  26776  200
  48 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.50  26567  199
  50 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  51 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  53 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  55 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  56 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             130.42  23346  179
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.28  25274  194
  66 Radosław Jachna                Łódź                 130.14  22515  173
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  72 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.99  24767  192
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.16   5511   43
  79 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  84 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  85 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.38  24840  195
  86 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  87 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.41  19593  155
  96 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.10  24590  195
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 100 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.99  23435  186
 101 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 103 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  24156  192
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.32  19174  153
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.30  24434  195
 107 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              125.17   4506   36
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.98  24746  198
 109 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 111 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 112 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.46  24145  194
 113 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 117 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 119 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 121 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 122 Piotr Broda                    Sandomierz           123.41  23942  194
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  24377  198
 124 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.57  16914  138
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 127 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 128 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 129 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 133 Bogusław Książek               Szczecin             121.08  17072  141
 134 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.95  22497  186
 135 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              120.93  22856  189
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 139 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.73  20524  170
 140 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 141 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.48  21928  182
 142 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 144 Monika Dymek                   Ustka                120.21   5770   48
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 146 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 147 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 148 Magdalena Kublik               Warszawa             119.64  23330  195
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 150 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 151 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 152 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 154 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 155 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   5706   48
 156 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 157 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 158 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 159 Anita Bruska                   Gdynia               117.96  15099  128
 160 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.74  22724  193
 161 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 163 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 164 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 165 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.11  23305  199
 166 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 167 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 169 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 173 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 175 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 176 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 177 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 182 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 184 Renata Andracka                Zwola                115.83  22471  194
 185 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 187 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 188 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.15  15430  134
 189 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 190 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 191 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 192 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 194 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 195 Dorota Stachowska              Wydartowo I          114.28  22285  195
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 198 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.85  21518  189
 199 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.73  16832  148
 200 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              113.19  21280  188
 202 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 203 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 204 Adam Janicki                   Łódź                 112.62  22524  200
 205 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 207 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.83  21471  192
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 216 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 218 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.50   5304   48
 223 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 225 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 226 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 227 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.47   9743   89
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              108.62  20420  188
 231 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.62  19587  182
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 235 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 236 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 239 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 240 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 241 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 242 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 243 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 244 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.58  20060  190
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 248 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 249 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 251 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 252 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 253 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 255 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 256 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.69   6014   58
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 260 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.57  18747  181
 261 Lucyna Śniadach                Rumia                103.44   3310   32
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 263 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 266 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.37  20065  196
 269 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               101.87   7640   75
 272 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 273 Jakub Błażejewski              Poznań               101.82   4582   45
 274 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 275 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 276 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 279 Marta Bajorek                  Warszawa             100.57   4224   42
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.36  16559  165
 282 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 283 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.54   9556   96
 285 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 286 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 288 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.14  18842  192
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 292 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.65   4113   43
 293 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 294 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 297 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 306 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.20   5773   64
 307 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 308 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 310 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 313 Leszek Katyński                Słupsk                88.05   6956   79
 314 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 317 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 323 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 324 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.98   4483   59
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              60.19  11857  197




Poczekalnia na dzień 03-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   4 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   5 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   8 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28   3132   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  13 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  14 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  15 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  16 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  22 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  23 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  29 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  30 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  31 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  32 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  33 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  34 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  35 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  36 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  37 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  38 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  40 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  41 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  42 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  43 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  44 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  45 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  47 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  51 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  52 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  53 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  54 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  55 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  56 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  57 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  58 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  59 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  60 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  61 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  68 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  69 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  72 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  78 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  79 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  80 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  84 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  85 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  88 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  96 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  97 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  98 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  99 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 100 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 101 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 102 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 103 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 104 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 105 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 106 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 107 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 109 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 110 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 111 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 112 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 113 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 117 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 118 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 119 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 120 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 122 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 123 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 125 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 126 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 127 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 128 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 129 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 130 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 141 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 143 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 144 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 145 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 146 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 147 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 148 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 149 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 150 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 154 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 155 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 156 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 157 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 158 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 160 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 168 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 171 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 172 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 173 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 177 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 178 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 179 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 183 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 184 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 185 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 186 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 187 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 189 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 190 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 191 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 198 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 200 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.73   1196   11
 201 Bartosz Muszyński              Ustka                102.18   1124   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 209 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 210 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 211 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 212 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 213 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 214 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 215 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 216 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 217 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 218 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 219 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 220 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 221 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 222 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 223 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 224 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 225 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 232 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 233 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 234 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 235 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 236 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 237 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 239 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 240 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 241 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 242 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 243 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 244 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 245 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 246 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 247 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 248 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 249 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 250 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 251 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 258 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 259 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 260 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 267 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 268 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 269 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 270 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 275 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 276 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 279 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 280 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 282 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 283 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 284 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 285 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 286 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 288 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 289 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 290 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 291 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 292 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 293 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 294 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 295 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 296 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 297 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 298 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 301 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 302 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 303 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 304 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 305 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 306 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 307 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 308 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 309 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 310 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 324 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 325 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 326 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 329 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 332 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 333 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 337 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 345 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 346 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 347 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 348 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 349 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 350 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 351 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 352 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 353 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 356 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie