Władysławowo27
sierpnia
Władysławowo 27- 3 września Jesienne wczasy scrabblowe nad Bałtykiem
Wicie27
sierpnia
Wicie 27-28 sierpnia I Turniej Charytatywny „Scrabble w szkole”
Władysławowo 3
września
Władysławowo 3- 4 września VIII Mistrzostwa Bałtyku
Po zwycięstwo z Wałcza nad morze 27 - 28 sierpnia 2011 — I Turniej Charytatywny „Scrabble w szkole”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Turniej Charytatywny „Scrabble w szkole”Wicie, 27 - 28 sierpnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Po zwycięstwo z Wałcza nad morze Po wielkim festiwalu w Wałczu przyszedł czas na skromniejszy turniej, rozegrany na zakończenie drugiego kursu dla nauczycieli prowadzących koła scrabblowe. Tym razem udało się zorganizować rozgrywki dwudniowe, w których wzięli udział wszyscy uczestnicy kursu, prowadzący, wczasowicze oraz zawodnicy przybyli z  całego Pomorza i z Warszawy. Wśród nich znalazł się niedawny zwycięzca z Wałcza, Łukasz Tuszyński z Chłopowa, który od początku rywalizował o zwycięstwo z Jakubem Zaryńskim ze Świnoujścia. Tylko ci zawodnicy okupowali czołowe dwa miejsca od początku do końca turnieju, od czasu do czasu zmieniając się na prowadzeniu. W piątej rundzie Jakub pokonał Łukasza, ale  im bliżej było do końca turnieju, tym bardziej jasne się stawało, że walka będzie trwać do ostatniej rundy. Imponowała w szczególności ilość małych punktów zdobywana w kolejnych partiach przez Łukasza.

Ze względu na stosunkowo niedużą ilość grających użycie programu "Wspomagacz" było niezbędne już od ósmej rundy. Gra bez powtórzeń i wysoka forma prowadzących sprzyjały powiększaniu dystansu do kolejnych zawodników, spośród których najlepiej spisywała się Dorota Zielińska z Piaseczna. Ona też po 10 rundzie stanęła przed życiową szansą zdobycia medalu. Przy przewadze 2 punktów nad następnym Waldemarem Czerwońcem z Warszawy do trzeciego miejsca wystarczyłby jej jeden remis z dwóch ostatnich partii. Ostatecznie jednak dzięki lepszym małym punktom trzeci został Waldek, czwarte miejsce przypadło Dorocie, a piąte Monice Dymek z Ustki. Zwycięstwo wywalczył Łukasz po wygranej z Jakubem w ostatniej rundzie. Obaj zdobyli po 11 punktów, co dało im na mecie aż trzypunktową przewagę nad wyżej wspomnianą trójką zawodników.

Wspomnieć należy rekordową liczbę aż 9 debiutantów. Najlepsza z nich okazała się Agnieszka Potocka z Warszawy, która zdobyła 5,5 punktu.

Zwycięzcom (i debiutantom) serdecznie gratulujemy!

Turniej odbył się dzięki staraniom Anny Arany, która znalazła dla scrabblomaniaków zaciszne miejsce nad Bałtykiem, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwe. Pomimo skromnych funduszy wszyscy mieli zapewnione kanapki, napoje i słodkie przekąski, a zwycięzcy puchary i nagrody. Żal tylko świetnie zapowiadającej się imprezy integracyjnej przy ognisku, z której wygoniła nas burza. Oby następnym razem pogoda nam sprzyjała!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk


Rodzaj turniejuotwarty
(liczba miejsc ograniczona do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWicie - pensjonat "Poranek"
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 27 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 sierpnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdAby dojechać do Wicia, trzeba kierować się na Sławno lub Darłowo. Z Darłowa wyjeżdżamy na Ustkę i Jarosławiec. W miejscowości Drozdowo skręcamy w lewo, pod górę, a potem w Barzowicach znowu w lewo.
Ze Sławna trzeba kierować się na Jarosławiec i jechać prosto około 18 km, następnie skręcić w lewo w Naćmierzu i przez Rusinowo dojechać do Barzowic.
WyżywienieMożliwość wykupienia obiadokolacji w sobotę i śniadania w niedzielę
NoclegiPensjonat „Poranek” — poranek.net.pl
na hasło „scrabble” 4% upustu od cen podanych na stronie www
OrganizatorzyScrabble w szkole — Anna Arana


Wyniki turnieju I Turniej Charytatywny "Scrabble w Szkole"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.92     11.0     5412     1855     1614
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            132.91     11.0     5123     1883     1312
  3 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.92      8.0     4558     1562      378
  4 Dorota          Zielińska            Piaseczno              112.36      8.0     4322     1612      228
  5 Monika          Dymek                Ustka                  117.00      8.0     4212     1558      262
  6 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.73      7.0     4562     1420      569
  7 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      7.0     4205     1465      171
  8 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                104.68      7.0     4032     1415       85
  9 Łukasz          Baranowski           Reda                   126.56      6.0     4614     1268      417
 10 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 108.48      6.0     4479     1390      189
 11 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               102.88      6.0     4333     1360      265
 12 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      6.0     4306     1274      721
 13 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     4199     1248      402
 14 Sławomir        Wolski               Wrocław                108.68      6.0     4163     1293      324
 15 Agnieszka       Potocka              Warszawa               100.00      5.5     2921     1220    -1139
 16 Anna            Arana                Warszawa               107.88      5.0     4282     1248      393
 17 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     4263     1192      526
 18 Bożena          Lisiewska            Piasutno               100.00      5.0     3533     1125     -212
 19 Iwona           Müller               Katowice               100.00      5.0     2928     1180    -1106
 20 Justyna         Rzepakowska          Kozienice              100.00      4.5     3094      985     -334
 21 Beata           Bińkowska            Warszawa               100.00      4.0     2790     1041     -749
 22 Małgorzata      Sieradzon            Kutno                  100.00      3.5     2851      964     -860
 23 Irena           Szostak              Piastów                100.00      3.5     2674      859     -529
 24 Juliusz         Sieradzon            Kutno                  100.00      3.5     2636      853     -858
 25 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     1413      505      286
 26 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.0     1406      508      363
 27 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      0.5     2225      553    -1518
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej Charytatywny "Scrabble w Szkole"



	Łukasz Tuszyński 144.92 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Iwona          Müller                100.00 +  539: 210  150
    2     2 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  533: 191  155
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 +  447: 320  181
    4     1 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  416: 372  153
    5     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  348: 378   83
    6     2 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  470: 296  158
    7     2 Dorota         Zielińska             112.36 +  411: 384  162
    8     2 Monika         Dymek                 117.00 +  428: 351  167
    9     2 Agnieszka      Kozak                 104.73 +  608: 240  155
   10     2 Lidia          Żywna                 100.00 +  394: 361  150
   11     2 Anna           Arana                 107.88 +  402: 302  158
   12     1 Jakub          Zaryński              132.91 +  416: 393  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Jakub Zaryński 132.91 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Potocka               100.00 +  626: 207  150
    2     1 Agnieszka      Kozak                 104.73 +  442: 391  155
    3     2 Monika         Dymek                 117.00 +  351: 328  167
    4     2 Dorota         Zielińska             112.36 +  380: 320  162
    5     1 Łukasz         Tuszyński             144.92 +  378: 348  195
    6     1 Lidia          Żywna                 100.00 +  522: 298  150
    7     1 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  348: 327  158
    8     1 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  452: 309  153
    9     1 Waldemar       Czerwoniec            130.92 +  410: 308  181
   10     1 Anna           Arana                 107.88 +  367: 308  158
   11     1 Sławomir       Wolski                108.68 +  454: 251  159
   12     1 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  393: 416   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Waldemar Czerwoniec 130.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Bińkowska             100.00 +  432: 254  150
    2     7 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  429: 310  150
    3     1 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  320: 447   95
    4     7 Monika         Dymek                 117.00 +  387: 319  167
    5     2 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  337: 429   58
    6     5 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  413: 346  155
    7     3 Alicja         Bielecka              100.00 +  359: 338  150
    8     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  337: 417   62
    9     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  308: 410   83
   10     5 Łukasz         Baranowski            126.56 +  428: 301  177
   11     4 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  424: 284  153
   12     2 Dorota         Zielińska             112.36 +  384: 325  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Łukasz Baranowski 126.56 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  375: 309  150
    2     4 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  353: 511   58
    3     7 Agnieszka      Potocka               100.00 +  486: 184  150
    4     5 Alicja         Bielecka              100.00 +  374: 372  150
    5     4 Lidia          Żywna                 100.00 -  405: 462   50
    6     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  375: 383   62
    7     5 Sławomir       Wolski                108.68 -  283: 407   59
    8     7 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  307: 473   50
    9     9 Iwona          Müller                100.00 +  508: 145  150
   10     5 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  301: 428   81
   11     9 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  438: 212  150
   12     7 Anna           Arana                 107.88 +  409: 311  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Monika Dymek 117.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  378: 344  150
    2     3 Anna           Arana                 107.88 +  353: 300  158
    3     2 Jakub          Zaryński              132.91 -  328: 351   83
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  319: 387   81
    5     5 Agnieszka      Kozak                 104.73 +  380: 285  155
    6     4 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  335: 285  153
    7     4 Lidia          Żywna                 100.00 +  324: 313  150
    8     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  351: 428   95
    9     5 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  332: 364   58
   10     7 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  374: 258  155
   11     3 Dorota         Zielińska             112.36 +  361: 272  162
   12     3 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  377: 363  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Dorota Zielińska 112.36 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Żywna                 100.00 +  352: 283  150
    2     5 Sławomir       Wolski                108.68 +  368: 336  159
    3     3 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  405: 337  158
    4     2 Jakub          Zaryński              132.91 -  320: 380   83
    5     3 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  359: 270  153
    6     3 Łukasz         Baranowski            126.56 +  383: 375  177
    7     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  384: 411   95
    8     3 Waldemar       Czerwoniec            130.92 +  417: 337  181
    9     3 Anna           Arana                 107.88 +  369: 335  158
   10     3 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  368: 285  150
   11     3 Monika         Dymek                 117.00 -  272: 361   67
   12     2 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  325: 384   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Sławomir Wolski 108.68 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Szostak               100.00 +  483: 140  150
    2     5 Dorota         Zielińska             112.36 -  336: 368   62
    3     4 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  272: 342   53
    4     6 Anna           Arana                 107.88 +  401: 378  158
    5     7 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  310: 370   55
    6    11 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  362: 231  150
    7     5 Łukasz         Baranowski            126.56 +  407: 283  177
    8     6 Lidia          Żywna                 100.00 -  315: 377   50
    9     8 Bożena         Lisiewska             100.00 +  379: 270  150
   10     6 Agnieszka      Kozak                 104.73 +  334: 312  155
   11     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  251: 454   83
   12     5 Lidia          Żywna                 100.00 -  313: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Agnieszka Piotrowicz 108.48 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bożena         Lisiewska             100.00 +  499: 264  150
    2     4 Łukasz         Baranowski            126.56 +  511: 353  177
    3     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  337: 405   62
    4     3 Michał         Dąbrowski             100.00 +  407: 340  150
    5     2 Waldemar       Czerwoniec            130.92 +  429: 337  181
    6     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  296: 470   95
    7     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  327: 348   83
    8     4 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  291: 410   55
    9     5 Monika         Dymek                 117.00 +  364: 332  167
   10     4 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  315: 379   53
   11     5 Lidia          Żywna                 100.00 +  340: 275  150
   12     3 Monika         Dymek                 117.00 -  363: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Anna Arana 107.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  515: 175  150
    2     3 Monika         Dymek                 117.00 -  300: 353   67
    3     5 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  394: 302  155
    4     6 Sławomir       Wolski                108.68 -  378: 401   59
    5     6 Bożena         Lisiewska             100.00 -  298: 324   50
    6     8 Iwona          Müller                100.00 +  391: 202  150
    7     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  361: 267  150
    8     5 Alicja         Bielecka              100.00 +  389: 318  150
    9     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  335: 369   62
   10     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  308: 367   83
   11     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  302: 402   95
   12     7 Łukasz         Baranowski            126.56 -  311: 409   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Agnieszka Kozak 104.73 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alicja         Bielecka              100.00 +  408: 259  150
    2     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  391: 442   83
    3     6 Beata          Bińkowska             100.00 +  476: 180  150
    4     4 Lidia          Żywna                 100.00 -  332: 358   50
    5     5 Monika         Dymek                 117.00 -  285: 380   67
    6     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  373: 294  150
    7     7 Katarzyna      Bogusławska           104.68 +  379: 294  155
    8     4 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  410: 291  158
    9     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  240: 608   95
   10     6 Sławomir       Wolski                108.68 -  312: 334   59
   11     7 Agnieszka      Potocka               100.00 +  462: 227  150
   12     4 Szymon         Dąbrowski             102.88 +  494: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Katarzyna Bogusławska 104.68 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  397: 225  150
    2     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  191: 533   95
    3     5 Anna           Arana                 107.88 -  302: 394   58
    4     8 Agnieszka      Potocka               100.00 +  418: 171  150
    5     7 Sławomir       Wolski                108.68 +  370: 310  159
    6     5 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  346: 413   81
    7     7 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  294: 379   55
    8    10 Beata          Bińkowska             100.00 +  313: 218  150
    9     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  477: 280  150
   10     7 Monika         Dymek                 117.00 -  258: 374   67
   11     6 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  310: 302  150
   12     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  356: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Szymon Dąbrowski 102.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  444: 153  150
    2     6 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  489: 149  150
    3     4 Sławomir       Wolski                108.68 +  342: 272  159
    4     1 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  372: 416   95
    5     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  270: 359   62
    6     4 Monika         Dymek                 117.00 -  285: 335   67
    7     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  450: 379  150
    8     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  309: 452   83
    9     6 Alicja         Bielecka              100.00 +  383: 320  150
   10     4 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 +  379: 315  158
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  284: 424   81
   12     4 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  326: 494   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  259: 408   55
    2    11 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  404: 247  150
    3    10 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  404: 311  150
    4     5 Łukasz         Baranowski            126.56 -  372: 374   77
    5     9 Beata          Bińkowska             100.00 +  420: 224  150
    6     7 Bożena         Lisiewska             100.00 +  309: 225  150
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  338: 359   81
    8     5 Anna           Arana                 107.88 -  318: 389   58
    9     6 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  320: 383   53
   10     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  251: 322   50
   11    10 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  432:  85  150
   12     9 Bożena         Lisiewska             100.00 +  479: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Beata Bińkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  254: 432   81
    2    12 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  284: 144  150
    3     6 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  180: 476   55
    4    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  246: 185  150
    5     9 Alicja         Bielecka              100.00 -  224: 420   50
    6     9 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  165: 362   50
    7    12 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  279: 259  150
    8    10 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  218: 313   55
    9    11 Agnieszka      Potocka               100.00 -  207: 244   50
   10    12 Irena          Szostak               100.00 -  196: 268   50
   11    13 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  311: 169  150
   12    11 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  226: 267   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    10 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  444: 238  150
    6    10 Agnieszka      Potocka               100.00 +  350: 229  150
    7     6 Anna           Arana                 107.88 -  267: 361   58
    8     9 Iwona          Müller                100.00 +  345: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  4 127.00




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    10 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  409: 171  150
   10     9 Bożena         Lisiewska             100.00 +  320: 280  150
   11     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  336: 320  150
   12     6 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  348: 356   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     505  /  4 126.25




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Baranowski            126.56 -  309: 375   77
    2     8 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  358: 201  150
    3     9 Irena          Szostak               100.00 +  437: 202  150
    4     3 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  340: 407   58
    5     8 Iwona          Müller                100.00 +  415: 208  150
    6     6 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  294: 373   55
    7     8 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  379: 450   53
    8     8 Agnieszka      Potocka               100.00 +  397: 173  150
    9     7 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  280: 477   55
   10     8 Alicja         Bielecka              100.00 +  322: 251  150
   11     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  320: 336   50
   12     8 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  348: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Bożena Lisiewska 100.00 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  264: 499   58
    2    10 Agnieszka      Potocka               100.00 -  234: 278   50
    3    11 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  347: 284  150
    4     9 Irena          Szostak               100.00 +  324: 162  150
    5     6 Anna           Arana                 107.88 +  324: 298  158
    6     7 Alicja         Bielecka              100.00 -  225: 309   50
    7     9 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  277: 335   50
    8    11 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  314: 243  150
    9     8 Sławomir       Wolski                108.68 -  270: 379   59
   10     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  280: 320   50
   11    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  416: 159  150
   12     9 Alicja         Bielecka              100.00 -  258: 479   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Iwona Müller 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  210: 539   95
    2     9 Lidia          Żywna                 100.00 -  224: 426   50
    3    12 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  300: 224  150
    4    10 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  271: 250  150
    5     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  208: 415   50
    6     8 Anna           Arana                 107.88 -  202: 391   58
    7    10 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  288: 224  150
    8     9 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  215: 345   50
    9     9 Łukasz         Baranowski            126.56 -  145: 508   77
   10    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  352: 186  150
   11    12 Irena          Szostak               100.00 +  268: 261  150
   12    10 Agnieszka      Potocka               100.00 -  245: 265   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Agnieszka Potocka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Zaryński              132.91 -  207: 626   83
    2    10 Bożena         Lisiewska             100.00 +  278: 234  150
    3     7 Łukasz         Baranowski            126.56 -  184: 486   77
    4     8 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  171: 418   55
    5    12 Irena          Szostak               100.00 +  345: 183  150
    6    10 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  229: 350   50
    7    11 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  354: 208  150
    8     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  173: 397   50
    9    11 Beata          Bińkowska             100.00 +  244: 207  150
   10    10 Małgorzata     Sieradzon             100.00 =  244: 244  100
   11     7 Agnieszka      Kozak                 104.73 -  227: 462   55
   12    10 Iwona          Müller                100.00 +  265: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Justyna Rzepakowska 100.00 Kozienice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 107.88 -  175: 515   58
    2    11 Alicja         Bielecka              100.00 -  247: 404   50
    3    12 Iwona          Müller                100.00 -  224: 300   50
    4    13 PAUZA
    5    13 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  272: 302   50
    6    12 Irena          Szostak               100.00 +  294: 202  150
    7    12 Beata          Bińkowska             100.00 -  259: 279   50
    8    11 Bożena         Lisiewska             100.00 -  243: 314   50
    9    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  315: 193  150
   10    13 Juliusz        Sieradzon             100.00 +  286: 255  150
   11     9 Łukasz         Baranowski            126.56 -  212: 438   77
   12    11 Beata          Bińkowska             100.00 +  267: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 11  89.55




	Juliusz Sieradzon 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  153: 444   53
    2    12 Beata          Bińkowska             100.00 -  144: 284   50
    3    13 PAUZA
    4    10 Iwona          Müller                100.00 -  250: 271   50
    5    10 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  238: 444   50
    6    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  275: 185  150
    7    11 Agnieszka      Potocka               100.00 -  208: 354   50
    8    12 Irena          Szostak               100.00 +  238: 198  150
    9    10 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  171: 409   50
   10    13 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  255: 286   50
   11    10 Alicja         Bielecka              100.00 -   85: 432   50
   12    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  319: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 11  77.55




	Małgorzata Sieradzon 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  225: 397   55
    2     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  201: 358   50
    3    11 Bożena         Lisiewska             100.00 -  284: 347   50
    4    12 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  247: 395   50
    5    13 Justyna        Rzepakowska           100.00 +  302: 272  150
    6    11 Sławomir       Wolski                108.68 -  231: 362   59
    7    10 Iwona          Müller                100.00 -  224: 288   50
    8    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  279: 191  150
    9    12 Irena          Szostak               100.00 +  265: 259  150
   10    10 Agnieszka      Potocka               100.00 =  244: 244  100
   11    13 Beata          Bińkowska             100.00 -  169: 311   50
   12    12 Irena          Szostak               100.00 -  180: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 12  80.33




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 PAUZA
    2     6 Szymon         Dąbrowski             102.88 -  149: 489   53
    3     8 Lidia          Żywna                 100.00 -  187: 364   50
    4    11 Beata          Bińkowska             100.00 -  185: 246   50
    5    11 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  130: 476   50
    6    13 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  185: 275   50
    7    13 Irena          Szostak               100.00 -  173: 212   50
    8    13 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  191: 279   50
    9    13 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  193: 315   50
   10    11 Iwona          Müller                100.00 -  186: 352   50
   11    11 Bożena         Lisiewska             100.00 -  159: 416   50
   12    13 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  187: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  / 11  50.27




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Dymek                 117.00 -  344: 378   67
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            130.92 -  310: 429   81
    3    10 Alicja         Bielecka              100.00 -  311: 404   50
    4    12 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  395: 247  150
    5    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  476: 130  150
    6     9 Beata          Bińkowska             100.00 +  362: 165  150
    7     9 Bożena         Lisiewska             100.00 +  335: 277  150
    8     7 Łukasz         Baranowski            126.56 +  473: 307  177
    9     4 Lidia          Żywna                 100.00 -  326: 374   50
   10     3 Dorota         Zielińska             112.36 -  285: 368   62
   11     6 Katarzyna      Bogusławska           104.68 -  302: 310   55
   12     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  344: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Irena Szostak 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                108.68 -  140: 483   59
    2    13 PAUZA
    3     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -  202: 437   50
    4     9 Bożena         Lisiewska             100.00 -  162: 324   50
    5    12 Agnieszka      Potocka               100.00 -  183: 345   50
    6    12 Justyna        Rzepakowska           100.00 -  202: 294   50
    7    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  212: 173  150
    8    12 Juliusz        Sieradzon             100.00 -  198: 238   50
    9    12 Małgorzata     Sieradzon             100.00 -  259: 265   50
   10    12 Beata          Bińkowska             100.00 +  268: 196  150
   11    12 Iwona          Müller                100.00 -  261: 268   50
   12    12 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  287: 180  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 11  78.09




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Zielińska             112.36 -  283: 352   62
    2     9 Iwona          Müller                100.00 +  426: 224  150
    3     8 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  364: 187  150
    4     4 Agnieszka      Kozak                 104.73 +  358: 332  155
    5     4 Łukasz         Baranowski            126.56 +  462: 405  177
    6     1 Jakub          Zaryński              132.91 -  298: 522   83
    7     4 Monika         Dymek                 117.00 -  313: 324   67
    8     6 Sławomir       Wolski                108.68 +  377: 315  159
    9     4 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  374: 326  150
   10     2 Łukasz         Tuszyński             144.92 -  361: 394   95
   11     5 Agnieszka      Piotrowicz            108.48 -  275: 340   58
   12     5 Sławomir       Wolski                108.68 +  314: 313  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej Charytatywny "Scrabble w Szkole"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Iwona          Müller                539: 210
   2 Agnieszka      Potocka              - Jakub          Zaryński              207: 626
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Bińkowska             432: 254
   4 Michał         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            309: 375
   5 Monika         Dymek                - Jolanta        Sylwestrzuk           378: 344
   6 Lidia          Żywna                - Dorota         Zielińska             283: 352
   7 Sławomir       Wolski               - Irena          Szostak               483: 140
   8 Bożena         Lisiewska            - Agnieszka      Piotrowicz            264: 499
   9 Anna           Arana                - Justyna        Rzepakowska           515: 175
  10 Alicja         Bielecka             - Agnieszka      Kozak                 259: 408
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Małgorzata     Sieradzon             397: 225
  12 Juliusz        Sieradzon            - Szymon         Dąbrowski             153: 444
  13 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Kozak                 442: 391
   2 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Bogusławska           533: 191
   3 Monika         Dymek                - Anna           Arana                 353: 300
   4 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Piotrowicz            353: 511
   5 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Wolski                368: 336
   6 Szymon         Dąbrowski            - Iwona          Skubis-Galus          489: 149
   7 Jolanta        Sylwestrzuk          - Waldemar       Czerwoniec            310: 429
   8 Małgorzata     Sieradzon            - Michał         Dąbrowski             201: 358
   9 Iwona          Müller               - Lidia          Żywna                 224: 426
  10 Agnieszka      Potocka              - Bożena         Lisiewska             278: 234
  11 Justyna        Rzepakowska          - Alicja         Bielecka              247: 404
  12 Beata          Bińkowska            - Juliusz        Sieradzon             284: 144
  13 Irena          Szostak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Tuszyński             320: 447
   2 Jakub          Zaryński             - Monika         Dymek                 351: 328
   3 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Zielińska             337: 405
   4 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Wolski                342: 272
   5 Anna           Arana                - Katarzyna      Bogusławska           394: 302
   6 Agnieszka      Kozak                - Beata          Bińkowska             476: 180
   7 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Potocka               486: 184
   8 Iwona          Skubis-Galus         - Lidia          Żywna                 187: 364
   9 Irena          Szostak              - Michał         Dąbrowski             202: 437
  10 Jolanta        Sylwestrzuk          - Alicja         Bielecka              311: 404
  11 Bożena         Lisiewska            - Małgorzata     Sieradzon             347: 284
  12 Justyna        Rzepakowska          - Iwona          Müller                224: 300
  13 Juliusz        Sieradzon            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             372: 416
   2 Dorota         Zielińska            - Jakub          Zaryński              320: 380
   3 Agnieszka      Piotrowicz           - Michał         Dąbrowski             407: 340
   4 Agnieszka      Kozak                - Lidia          Żywna                 332: 358
   5 Alicja         Bielecka             - Łukasz         Baranowski            372: 374
   6 Sławomir       Wolski               - Anna           Arana                 401: 378
   7 Monika         Dymek                - Waldemar       Czerwoniec            319: 387
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Potocka               418: 171
   9 Irena          Szostak              - Bożena         Lisiewska             162: 324
  10 Iwona          Müller               - Juliusz        Sieradzon             271: 250
  11 Beata          Bińkowska            - Iwona          Skubis-Galus          246: 185
  12 Małgorzata     Sieradzon            - Jolanta        Sylwestrzuk           247: 395
  13 Justyna        Rzepakowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             378: 348
   2 Agnieszka      Piotrowicz           - Waldemar       Czerwoniec            429: 337
   3 Dorota         Zielińska            - Szymon         Dąbrowski             359: 270
   4 Lidia          Żywna                - Łukasz         Baranowski            462: 405
   5 Agnieszka      Kozak                - Monika         Dymek                 285: 380
   6 Bożena         Lisiewska            - Anna           Arana                 324: 298
   7 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Wolski                370: 310
   8 Michał         Dąbrowski            - Iwona          Müller                415: 208
   9 Beata          Bińkowska            - Alicja         Bielecka              224: 420
  10 Liliana        Dąbrowska            - Juliusz        Sieradzon             444: 238
  11 Iwona          Skubis-Galus         - Jolanta        Sylwestrzuk           130: 476
  12 Agnieszka      Potocka              - Irena          Szostak               345: 183
  13 Małgorzata     Sieradzon            - Justyna        Rzepakowska           302: 272


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Lidia          Żywna                - Jakub          Zaryński              298: 522
   2 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Piotrowicz            470: 296
   3 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Zielińska             375: 383
   4 Monika         Dymek                - Szymon         Dąbrowski             335: 285
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Bogusławska           413: 346
   6 Michał         Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 294: 373
   7 Alicja         Bielecka             - Bożena         Lisiewska             309: 225
   8 Anna           Arana                - Iwona          Müller                391: 202
   9 Jolanta        Sylwestrzuk          - Beata          Bińkowska             362: 165
  10 Liliana        Dąbrowska            - Agnieszka      Potocka               350: 229
  11 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sieradzon             362: 231
  12 Justyna        Rzepakowska          - Irena          Szostak               294: 202
  13 Juliusz        Sieradzon            - Iwona          Skubis-Galus          275: 185


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Piotrowicz           - Jakub          Zaryński              327: 348
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Zielińska             411: 384
   3 Alicja         Bielecka             - Waldemar       Czerwoniec            338: 359
   4 Lidia          Żywna                - Monika         Dymek                 313: 324
   5 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Baranowski            407: 283
   6 Liliana        Dąbrowska            - Anna           Arana                 267: 361
   7 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kozak                 294: 379
   8 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             379: 450
   9 Jolanta        Sylwestrzuk          - Bożena         Lisiewska             335: 277
  10 Iwona          Müller               - Małgorzata     Sieradzon             288: 224
  11 Juliusz        Sieradzon            - Agnieszka      Potocka               208: 354
  12 Beata          Bińkowska            - Justyna        Rzepakowska           279: 259
  13 Iwona          Skubis-Galus         - Irena          Szostak               173: 212


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              309: 452
   2 Monika         Dymek                - Łukasz         Tuszyński             351: 428
   3 Dorota         Zielińska            - Waldemar       Czerwoniec            417: 337
   4 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Piotrowicz            410: 291
   5 Anna           Arana                - Alicja         Bielecka              389: 318
   6 Sławomir       Wolski               - Lidia          Żywna                 315: 377
   7 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Sylwestrzuk           307: 473
   8 Agnieszka      Potocka              - Michał         Dąbrowski             173: 397
   9 Iwona          Müller               - Liliana        Dąbrowska             215: 345
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Beata          Bińkowska             313: 218
  11 Bożena         Lisiewska            - Justyna        Rzepakowska           314: 243
  12 Irena          Szostak              - Juliusz        Sieradzon             198: 238
  13 Małgorzata     Sieradzon            - Iwona          Skubis-Galus          279: 191


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Waldemar       Czerwoniec            410: 308
   2 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 608: 240
   3 Dorota         Zielińska            - Anna           Arana                 369: 335
   4 Lidia          Żywna                - Jolanta        Sylwestrzuk           374: 326
   5 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Dymek                 364: 332
   6 Alicja         Bielecka             - Szymon         Dąbrowski             320: 383
   7 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           280: 477
   8 Bożena         Lisiewska            - Sławomir       Wolski                270: 379
   9 Łukasz         Baranowski           - Iwona          Müller                508: 145
  10 Juliusz        Sieradzon            - Maciej         Dąbrowski             171: 409
  11 Beata          Bińkowska            - Agnieszka      Potocka               207: 244
  12 Irena          Szostak              - Małgorzata     Sieradzon             259: 265
  13 Justyna        Rzepakowska          - Iwona          Skubis-Galus          315: 193


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Jakub          Zaryński              308: 367
   2 Łukasz         Tuszyński            - Lidia          Żywna                 394: 361
   3 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dorota         Zielińska             285: 368
   4 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Piotrowicz            379: 315
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Baranowski            428: 301
   6 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Wolski                312: 334
   7 Monika         Dymek                - Katarzyna      Bogusławska           374: 258
   8 Michał         Dąbrowski            - Alicja         Bielecka              322: 251
   9 Maciej         Dąbrowski            - Bożena         Lisiewska             320: 280
  10 Małgorzata     Sieradzon            - Agnieszka      Potocka               244: 244
  11 Iwona          Skubis-Galus         - Iwona          Müller                186: 352
  12 Irena          Szostak              - Beata          Bińkowska             268: 196
  13 Justyna        Rzepakowska          - Juliusz        Sieradzon             286: 255


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Wolski                454: 251
   2 Anna           Arana                - Łukasz         Tuszyński             302: 402
   3 Dorota         Zielińska            - Monika         Dymek                 272: 361
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Dąbrowski             424: 284
   5 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Piotrowicz            275: 340
   6 Katarzyna      Bogusławska          - Jolanta        Sylwestrzuk           310: 302
   7 Agnieszka      Potocka              - Agnieszka      Kozak                 227: 462
   8 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             336: 320
   9 Łukasz         Baranowski           - Justyna        Rzepakowska           438: 212
  10 Juliusz        Sieradzon            - Alicja         Bielecka               85: 432
  11 Iwona          Skubis-Galus         - Bożena         Lisiewska             159: 416
  12 Iwona          Müller               - Irena          Szostak               268: 261
  13 Beata          Bińkowska            - Małgorzata     Sieradzon             311: 169


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             393: 416
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Zielińska             384: 325
   3 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Dymek                 363: 377
   4 Agnieszka      Kozak                - Szymon         Dąbrowski             494: 326
   5 Sławomir       Wolski               - Lidia          Żywna                 313: 314
   6 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           348: 356
   7 Łukasz         Baranowski           - Anna           Arana                 409: 311
   8 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Dąbrowski             344: 348
   9 Bożena         Lisiewska            - Alicja         Bielecka              258: 479
  10 Agnieszka      Potocka              - Iwona          Müller                265: 245
  11 Justyna        Rzepakowska          - Beata          Bińkowska             267: 226
  12 Małgorzata     Sieradzon            - Irena          Szostak               180: 287
  13 Juliusz        Sieradzon            - Iwona          Skubis-Galus          319: 187
Lista rankingowa na dzień 03-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.94  28745  193
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.71  28509  193
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.42  28895  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.23  27491  188
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.14  27328  187
  10 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
  12 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  13 Dawid Pikul                    Poznań               144.73  27644  191
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.48  27307  189
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.04  28376  197
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.49  27644  194
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             142.17  27865  196
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.87  27275  195
  25 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.21  26589  191
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.68  23715  171
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  38 Irena Sołdan                   Rumia                136.66  26238  192
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.49  23340  171
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.36  14454  106
  41 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  45 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  46 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  47 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.88  26776  200
  48 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.50  26567  199
  50 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  51 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  53 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  55 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  56 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             130.42  23346  179
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.28  25274  194
  66 Radosław Jachna                Łódź                 130.14  22515  173
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  72 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.99  24767  192
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.16   5511   43
  79 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  84 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  85 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.38  24840  195
  86 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  87 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.41  19593  155
  96 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.10  24590  195
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 100 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.99  23435  186
 101 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 103 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  24156  192
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.32  19174  153
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.30  24434  195
 107 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              125.17   4506   36
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.98  24746  198
 109 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 111 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 112 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.46  24145  194
 113 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 117 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 119 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 121 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 122 Piotr Broda                    Sandomierz           123.41  23942  194
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  24377  198
 124 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.57  16914  138
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 127 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 128 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 129 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 133 Bogusław Książek               Szczecin             121.08  17072  141
 134 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.95  22497  186
 135 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              120.93  22856  189
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 139 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.73  20524  170
 140 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 141 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.48  21928  182
 142 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 144 Monika Dymek                   Ustka                120.21   5770   48
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 146 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 147 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 148 Magdalena Kublik               Warszawa             119.64  23330  195
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 150 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 151 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 152 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 154 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 155 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   5706   48
 156 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 157 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 158 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 159 Anita Bruska                   Gdynia               117.96  15099  128
 160 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.74  22724  193
 161 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 163 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 164 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 165 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.11  23305  199
 166 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 167 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 169 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 173 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 175 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 176 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 177 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 182 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 184 Renata Andracka                Zwola                115.83  22471  194
 185 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 187 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 188 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.15  15430  134
 189 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 190 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 191 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 192 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 194 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 195 Dorota Stachowska              Wydartowo I          114.28  22285  195
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 198 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.85  21518  189
 199 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.73  16832  148
 200 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              113.19  21280  188
 202 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 203 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 204 Adam Janicki                   Łódź                 112.62  22524  200
 205 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 207 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.83  21471  192
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 216 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 218 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.50   5304   48
 223 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 225 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 226 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 227 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.47   9743   89
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              108.62  20420  188
 231 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.62  19587  182
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 235 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 236 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 239 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 240 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 241 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 242 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 243 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 244 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.58  20060  190
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 248 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 249 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 251 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 252 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 253 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 255 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 256 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.69   6014   58
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 260 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.57  18747  181
 261 Lucyna Śniadach                Rumia                103.44   3310   32
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 263 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 266 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.37  20065  196
 269 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               101.87   7640   75
 272 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 273 Jakub Błażejewski              Poznań               101.82   4582   45
 274 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 275 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 276 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 279 Marta Bajorek                  Warszawa             100.57   4224   42
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.36  16559  165
 282 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 283 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.54   9556   96
 285 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 286 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 288 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.14  18842  192
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 292 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.65   4113   43
 293 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 294 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 297 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 306 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.20   5773   64
 307 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 308 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 310 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 313 Leszek Katyński                Słupsk                88.05   6956   79
 314 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 317 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 323 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 324 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.98   4483   59
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              60.19  11857  197




Poczekalnia na dzień 03-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   4 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   5 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   8 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28   3132   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  13 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  14 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  15 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  16 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  22 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  23 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  29 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  30 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  31 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  32 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  33 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  34 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  35 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  36 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  37 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  38 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  40 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  41 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  42 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  43 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  44 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  45 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  47 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  51 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  52 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  53 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  54 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  55 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  56 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  57 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  58 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  59 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  60 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  61 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  68 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  69 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  72 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  78 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  79 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  80 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  84 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  85 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  88 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  96 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  97 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  98 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  99 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 100 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 101 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 102 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 103 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 104 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 105 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 106 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 107 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 109 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 110 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 111 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 112 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 113 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 117 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 118 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 119 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 120 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 122 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 123 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 125 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 126 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 127 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 128 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 129 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 130 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 141 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 143 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 144 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 145 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 146 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 147 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 148 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 149 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 150 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 154 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 155 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 156 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 157 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 158 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 160 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 168 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 171 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 172 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 173 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 177 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 178 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 179 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 183 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 184 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 185 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 186 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 187 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 189 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 190 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 191 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 198 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 200 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.73   1196   11
 201 Bartosz Muszyński              Ustka                102.18   1124   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 209 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 210 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 211 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 212 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 213 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 214 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 215 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 216 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 217 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 218 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 219 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 220 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 221 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 222 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 223 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 224 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 225 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 232 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 233 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 234 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 235 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 236 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 237 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 239 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 240 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 241 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 242 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 243 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 244 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 245 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 246 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 247 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 248 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 249 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 250 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 251 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 258 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 259 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 260 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 267 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 268 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 269 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 270 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 275 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 276 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 279 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 280 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 282 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 283 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 284 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 285 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 286 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 288 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 289 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 290 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 291 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 292 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 293 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 294 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 295 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 296 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 297 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 298 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 301 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 302 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 303 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 304 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 305 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 306 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 307 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 308 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 309 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 310 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 324 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 325 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 326 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 329 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 332 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 333 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 337 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 345 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 346 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 347 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 348 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 349 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 350 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 351 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 352 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 353 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 356 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie