Warszawa19
listopada
Warszawa 19-20 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-20 listopada Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski
Kolonia (Niemcy)26
listopada
Kolonia (Niemcy) 26 listopada I Polonijny Turniej Scrabble
(Nie)Sfrustrowany19 - 20 listopada 2011 — Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw PolskiWarszawa, 19 - 20 listopada 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Który turniej był dla Bartosza Morawskiego najbardziej radosny? Nikt chyba nie ma wątpliwości — poprzednie, XVIII Mistrzostwa Polski, zakończone jego zwycięstwem. Który powinien być najbardziej frustrujący? Teoretycznie ten, po którym trzeba było się pożegnać z tytułem. Gdyby Bartek patrzył w ten sposób, musiałby uznać te mistrzostwa za wyjątkowo nieudane. A przecież przegrał walkę o awans nieznacznie, osiągając przy tym w turnieju eliminacyjnym wynik rankingowy gorszy o niecały punkt w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jeszcze ciekawiej prezentuje się porównanie gry Bartka w zeszłorocznej fazie finałowej (zakończonej wielkim sukcesem) z występem w rozgrywanym przez dwa ostatnie dni Turnieju Towarzyszącym XIX MP, popularnie (lub niekiedy nawet pogardliwie) zwanym "frustratem". Kto nie chce, niech nie wierzy, ale to prawda — 13 wygranych z 14 partii, osiągnięty wynik rankingowy 175 i średnia ponad 441 punktów na partię, osiągnięta w doborowym przecież towarzystwie, prezentują się lepiej niż wynik z ubiegłorocznych finałów! Konkluzja jest stara jak scrabble — można robić cały czas postępy, ale w grze częściowo losowej, aby zdobyć lub obronić tytuł, trzeba wygrać konkretne, "właściwe" partie.

Turniej rozpoczął się od ostrego ataku pań — Patrycji Śliwińskiej i Marioli Osajdy-Matczak, które pozostając po pięciu rundach z kompletem punktów, stoczyły w kolejnej partii bardzo zacięty pojedynek.Wygrała Patrycja 403:396, która utrzymała się przy pierwszym stole jeszcze dwie rundy, ustępując następnie miejsca Bartkowi Morawskiemu. Zeszłoroczny mistrz Polski przegrał tylko jedną partię, zapewnił sobie zwycięstwo na rundę przed końcem turnieju i ostatecznie zwyciężył z przewagą 3 punktów nad kolejnymi zawodnikami.

Drugie miejsce z 10 punktami zajął Marek Reda po zwycięstwie nad Pawłem Jackowskim, a trzeci był Krzysztof Obremski, który pokonał w ostatniej rundzie Grzegorza Święckiego. Czwarte miejsce, po porażce ze zwycięzcą, zajął Piotr Pietuchowski. Po 10 punktów zdobyli jeszcze Kamil Kister i Justyna Górka.

W turnieju padły 3 "sześćsetki". Najciekawsza była partia Ireny Sołdan z Agnieszką Goniowską, w której Irenka położyła 7 siódemek, w tym 6 na otwarciu. To nowy rekord, którego serdecznie gratulujemy! Partia zakończyła się wynikiem 690:274, a wyłożone siódemki to: BUDOWAŁ, NIEROJNĄ, ZMĘCZYŁO, LUT(E)RAN(Y), DZIEWKA, ŻONKOSIA i TEMATYCE.

Zwycięzca "turnieju frustratów" powodów do frustracji raczej mieć nie powinien. Są umiejętności, jest forma i tylko czasem farta brakuje. Oby za rok "przyżarło" wtedy, kiedy będzie to najbardziej pożądane!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
sześć scrabbli na otwarciu, siedem scrabbli w partii - Irena Sołdan : Agnieszka Goniowska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
„Turniej Frustratów” VII Mistrzostw Polski
Turniej Towarzyszący VII Mistrzostw Polski
„Turniej Frustratów” VI Mistrzostw Polski


Rodzaj turniejuotwarty
(ograniczenie liczby uczestników do 73 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 14
system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
Miejsce rozgrywekCentrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
www.cpk.art.pl
mapa
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 19 listopada (8 rund)
11:00 — koniec przyjmowania zgłoszeń uczestników
ok. 11:15 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 20 listopada (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
- rozdanie nagród i zakończenie turnieju (godzina uzależniona od zakończenia finałów Mistrzostw Polski)
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską (3, 26, 28, 102, 135, 311) do przystanku "Międzyborska"
Wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy dostępne na stronie jakdojade.pl
mapa
WyżywienieObiad we własnym zakresie — w okolicy wiele barów i restauracji

Polecamy w najbliższej okolicy:
Kawiarnia Vena (w budynku CPK) — domowe obiady w przystępnych cenach
Knajpa Sami Swoi
Noodle w Pudle
liczne bary chińskie i tureckie przy rondzie Waszyngtona
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:
Dom Studenta UW nr 3 — ul. Kickiego 9 (ok. 600 m od miejsca rozgrywek) — pokoje 2 i 3 osobowe — cena 30 zł/osoba — rezerwacja: goscinne.ds3@uw.edu.pl lub (22) 810 09 85 (w godz. 9-15)
Hostel Krokodyl — Czapelska 24 (około 1,5 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 2-8 osobowe — cena od 45 zł/osoba — rezerwacja: formularz lub (22) 810 11 18
Hotel Feliks — Omulewska 24 (około 2 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1 i 2 osobowe — cena od 159 zł/pokój — rezerwacja: formularz lub (22) 463 63 63 (w godz. 8-18)
Hotel Relax — Dudziarska 1a (około 4 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1-4 osobowe — cena od 30 zł za osobę — rezerwacja 22 473 11 91 lub 22 473 11 30

Trochę dalej od miejsca gry, ale szczególnie polecamy (dojazd tramwajem ok. 15 min):
Hotel Smolna 30 — Smolna 30 — cena od 20 zł za osobę — rezerwacja formularz
Europejski Dom Spotkań Młodzieży — Długa 18/20 — cena od 50 zł za osobę — rezerwacja formularz

Inne noclegi w Warszawie
NagrodyNagrody pieniężne dla pierwszej trójki
Nagrody niespodzianki
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                147.38     13.0     6186     2450     1353
  2 Marek           Reda                 Wołomin                140.63     10.0     5847     2094      764
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.68     10.0     5593     2042      706
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.01     10.0     5567     2130      416
  5 Kamil           Kister               Puławy                 137.88     10.0     5516     2055      481
  6 Justyna         Górka                Kraków                 143.90     10.0     5341     2154      213
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.52      9.0     5900     1992     1050
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  132.45      9.0     5706     1906      833
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.09      9.0     5705     1968      804
 10 Grzegorz        Święcki              Białystok              136.49      9.0     5505     1962      327
 11 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.44      9.0     5497     2006      467
 12 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         128.00      9.0     5362     1979      610
 13 Dominik         Urbacki              Pruszków               132.80      9.0     5256     1806      440
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.36      8.0     5599     1867      228
 15 Rafał           Matczak              Milanówek              128.71      8.0     5558     1860      262
 16 Dorota          Maciejuk             Warszawa               122.62      8.0     5436     1755      730
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.70      8.0     5422     1767      356
 18 Robert          Kamiński             Warszawa               131.55      8.0     5342     1834      124
 19 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               118.58      8.0     5337     1909     -170
 20 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.84      8.0     5331     1803       63
 21 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               124.23      8.0     5265     1784      309
 22 Dorota          Rudzińska            Warszawa               112.44      8.0     5244     1656      137
 23 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 123.72      8.0     5241     1857      114
 24 Radosław        Więch                Warszawa               110.49      8.0     5176     1709      257
 25 Paweł           Morga                Warszawa               113.60      8.0     5064     1871      208
 26 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.58      8.0     5052     1782      381
 27 Monika          Sadurska             Warszawa               108.58      7.5     4672     1652      300
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.60      7.0     5405     1651      307
 29 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.15      7.0     5378     1821      219
 30 Paulina         Mech                 Kraków                 119.18      7.0     5368     1600      430
 31 Natalia         Ogierman             Katowice               115.45      7.0     5319     1827       87
 32 Dorota          Ostrowska            Białystok              100.00      7.0     5296     1533      232
 33 Katarzyna       Małek                Mielec                 127.00      7.0     5272     1783      -21
 34 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.63      7.0     5209     1596      154
 35 Adam            Janicki              Łódź                   114.10      7.0     5135     1627      163
 36 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.42      7.0     5059     1536      132
 37 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               105.10      7.0     4977     1723     -387
 38 Marta           Bajorek              Warszawa               108.52      7.0     4921     1683      -22
 39 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.59      7.0     4895     1652       20
 40 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.03      7.0     4711     1743     -355
 41 Łukasz          Baranowski           Reda                   123.01      6.5     5517     1525      336
 42 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      6.5     4715     1634     -979
 43 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.79      6.0     5370     1305      718
 44 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.57      6.0     5118     1581     -452
 45 Marek           Rogalski             Warszawa               114.70      6.0     4991     1459       81
 46 Piotr           Broda                Sandomierz             127.38      6.0     4950     1588      -54
 47 Bogdan          Kozłowski            Białystok              113.45      6.0     4839     1557     -631
 48 Kamil           Lesisz               Warszawa               100.00      6.0     4787     1391      192
 49 Tomasz          Drewnowski           Warszawa               100.00      6.0     4784     1526     -294
 50 Józef           Burzyński            Ełk                    101.62      6.0     4673     1576     -839
 51 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      6.0     4458     1504     -745
 52 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.60      6.0     4272     1418      -44
 53 Czesław         Grajewski            Choroszcz              124.05      5.5     5208     1503      162
 54 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      5.5     4242     1287     -258
 55 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            118.07      5.0     5190     1365     -128
 56 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               111.12      5.0     4861     1419       28
 57 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4683     1148     -191
 58 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     4229     1165     -604
 59 Piotr           Domański             Ostrołęka              128.29      4.0     3762     1095     -217
 60 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     2777      750      105
 61 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     2632      752     -136
 62 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      2.5     4715     1031     -416
 63 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     4115      972     -568
 64 Magdalena       Majos                Warszawa               100.00      2.5     2289      662     -655
 65 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.10      2.0     3014      735      -22
 66 Karol           Posielski            Warszawa               111.17      1.0      806      324     -411
 67 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2742      711    -2608
 68 Małgorzata      Jankowska            Warszawa               100.00      0.5     2158      439     -797
 69 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      0.0      658      136     -295
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski



	Krzysztof Mówka 149.44 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            118.07 +  402: 381  168
    2     6 Katarzyna      Małek                 127.00 -  313: 452   77
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  434: 248  177
    4    10 Robert         Kamiński              131.55 -  366: 393   82
    5    20 Maria          Pokorska              100.00 +  394: 318  150
    6    18 Łukasz         Bobowski              138.10 +  386: 333  188
    7     9 Czesław        Grajewski             124.05 +  469: 249  174
    8     5 Robert         Kuszpit               128.00 -  318: 437   78
    9    13 Monika         Sadurska              108.58 +  437: 398  159
   10     4 Maciej         Sancewicz             133.15 +  346: 317  183
   11     4 Krzysztof      Obremski              145.68 +  402: 358  196
   12     2 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  378: 380   88
   13     4 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  500: 368  198
   14     4 Kamil          Kister                137.88 -  352: 398   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 14 143.29




	Mariusz Skrobosz 148.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Domański              128.29 -  348: 400   78
    2    27 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  461: 285  166
    3    18 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  368: 341  166
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  370: 334  175
    5     8 Bartosz        Morawski              147.38 -  325: 590   97
    6    10 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  431: 324  178
    7     8 Katarzyna      Małek                 127.00 -  368: 416   77
    8    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  479: 229  150
    9     9 Paweł          Morga                 113.60 -  354: 534   64
   10    11 Piotr          Broda                 127.38 +  409: 342  177
   11    11 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  545: 349  169
   12     5 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  475: 323  177
   13     4 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  368: 500   99
   14     5 Justyna        Górka                 143.90 -  298: 404   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 14 133.36




	Bartosz Morawski 147.38 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  518: 295  166
    2     2 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  384: 382  178
    3     5 Czesław        Grajewski             124.05 +  400: 396  174
    4     4 Maciej         Sancewicz             133.15 -  308: 445   83
    5     8 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  590: 325  198
    6     2 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  454: 321  174
    7     2 Rafał          Matczak               128.71 +  564: 291  179
    8     1 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  368: 291  169
    9     1 Justyna        Górka                 143.90 +  478: 340  194
   10     1 Robert         Kuszpit               128.00 +  392: 366  178
   11     1 Piotr          Pietuchowski          138.01 +  364: 351  188
   12     1 Paweł          Jackowski             142.52 +  388: 348  193
   13     1 Kamil          Kister                137.88 +  388: 314  188
   14     1 Piotr          Pietuchowski          138.01 +  590: 368  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2450  / 14 175.00




	Krzysztof Obremski 145.68 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  426: 268  166
    2    15 Józef          Burzyński             101.62 +  474: 251  152
    3     6 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  390: 336  174
    4     5 Marek          Reda                  140.63 +  477: 358  191
    5     1 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  415: 445   69
    6     3 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  334: 333  177
    7     3 Justyna        Górka                 143.90 -  376: 453   94
    8     6 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  412: 354  173
    9     3 Robert         Kuszpit               128.00 -  293: 353   78
   10     8 Marta          Bajorek               108.52 +  466: 285  159
   11     4 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  358: 402   99
   12     6 Natalia        Ogierman              115.45 +  388: 359  165
   13     7 Monika         Sadurska              108.58 +  367: 354  159
   14     3 Grzegorz       Święcki               136.49 +  417: 336  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 14 145.86




	Justyna Górka 143.90 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Ogierman              115.45 +  427: 406  165
    2    13 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  326: 417   74
    3    10 Grzegorz       Święcki               136.49 +  406: 301  186
    4     7 Paweł          Jackowski             142.52 +  381: 328  193
    5     9 Piotr          Domański              128.29 +  321: 316  178
    6     6 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  368: 367  158
    7     3 Krzysztof      Obremski              145.68 +  453: 376  196
    8     2 Maciej         Sancewicz             133.15 +  423: 394  183
    9     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  340: 478   97
   10     3 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  396: 434   88
   11     5 Kamil          Kister                137.88 -  322: 355   88
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 +  435: 357  177
   13     6 Dorota         Maciejuk              122.62 +  339: 301  173
   14     5 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  404: 298  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2154  / 14 153.86




	Paweł Jackowski 142.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Rogalski              114.70 +  461: 356  165
    2     9 Czesław        Grajewski             124.05 -  383: 398   74
    3    16 Zuzanna        Molak                 100.00 +  453: 258  150
    4     7 Justyna        Górka                 143.90 -  328: 381   94
    5    14 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  474: 274  155
    6     8 Irena          Sołdan                132.45 +  441: 374  182
    7     5 Natalia        Ogierman              115.45 +  465: 317  165
    8     3 Katarzyna      Małek                 127.00 +  424: 359  177
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 +  394: 299  177
   10     2 Grzegorz       Święcki               136.49 +  456: 300  186
   11     2 Marek          Reda                  140.63 +  476: 297  191
   12     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  348: 388   97
   13     2 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  369: 379   88
   14     2 Marek          Reda                  140.63 -  428: 470   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 14 142.29




	Marek Reda 140.63 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  498: 335  165
    2     5 Karol          Posielski             111.17 +  499: 397  161
    3     1 Irena          Sołdan                132.45 -  342: 394   82
    4     5 Krzysztof      Obremski              145.68 -  358: 477   96
    5    12 Paweł          Morga                 113.60 -  336: 349   64
    6    19 Marek          Rogalski              114.70 +  409: 327  165
    7    13 Robert         Kamiński              131.55 +  395: 286  182
    8     9 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  414: 375  177
    9     6 Rafał          Matczak               128.71 +  434: 353  179
   10     5 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  506: 167  173
   11     2 Paweł          Jackowski             142.52 -  297: 476   93
   12     4 Grzegorz       Święcki               136.49 +  448: 427  186
   13     3 Robert         Kuszpit               128.00 +  441: 292  178
   14     2 Paweł          Jackowski             142.52 +  470: 428  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2094  / 14 149.57




	Łukasz Bobowski 138.10 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               114.10 -  344: 385   64
    2    28 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  614: 239  150
    3     9 Rafał          Matczak               128.71 -  372: 438   79
    4    18 Piotr          Broda                 127.38 -  315: 420   77
    5    24 Dorota         Ostrowska             100.00 +  445: 318  150
    6    18 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  333: 386   99
    7    23 Jerzy          Tatarczuk             111.12 -  296: 378   61
    8    27 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  295: 472   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  8  91.88




	Piotr Pietuchowski 138.01 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Morga                 113.60 +  423: 300  164
    2    16 Łukasz         Baranowski            123.01 +  417: 415  173
    3     2 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  408: 297  173
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  335: 398   77
    5     4 Katarzyna      Małek                 127.00 -  391: 398   77
    6    12 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  464: 291  163
    7     7 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  410: 276  174
    8     8 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  440: 327  166
    9     5 Maciej         Sancewicz             133.15 +  367: 352  183
   10     3 Justyna        Górka                 143.90 +  434: 396  194
   11     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  351: 364   97
   12     2 Krzysztof      Mówka                 149.44 +  380: 378  199
   13     2 Paweł          Jackowski             142.52 +  379: 369  193
   14     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  368: 590   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2130  / 14 152.14




	Kamil Kister 137.88 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  518: 335  163
    2     3 Paulina        Mech                  119.18 +  367: 281  169
    3     8 Maciej         Sancewicz             133.15 -  315: 418   83
    4    13 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  392: 458   74
    5    15 Marek          Rogalski              114.70 +  376: 327  165
    6    13 Dorota         Maciejuk              122.62 +  439: 403  173
    7    10 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  339: 390   66
    8    11 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  428: 379  174
    9     8 Natalia        Ogierman              115.45 +  394: 371  165
   10     9 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  480: 347  169
   11     5 Justyna        Górka                 143.90 +  355: 322  194
   12     3 Paweł          Morga                 113.60 +  401: 264  164
   13     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  314: 388   97
   14     4 Krzysztof      Mówka                 149.44 +  398: 352  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2055  / 14 146.79




	Grzegorz Święcki 136.49 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Rudzińska             112.44 -  414: 462   62
    2    18 Piotr          Broda                 127.38 +  540: 339  177
    3    10 Justyna        Górka                 143.90 -  301: 406   94
    4    19 Marta          Bajorek               108.52 +  456: 259  159
    5    11 Czesław        Grajewski             124.05 +  460: 451  174
    6     7 Natalia        Ogierman              115.45 +  381: 331  165
    7     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 +  396: 366  177
    8     4 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  414: 310  158
    9     4 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  367: 286  169
   10     2 Paweł          Jackowski             142.52 -  300: 456   93
   11     6 Dominik        Urbacki               132.80 +  373: 367  183
   12     4 Marek          Reda                  140.63 -  427: 448   91
   13     5 Paweł          Morga                 113.60 +  340: 280  164
   14     3 Krzysztof      Obremski              145.68 -  336: 417   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 14 140.14




	Maciej Sancewicz 133.15 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marianna       Kozłowska             112.42 +  393: 351  162
    2     8 Dorota         Rudzińska             112.44 +  363: 343  162
    3     8 Kamil          Kister                137.88 +  418: 315  188
    4     4 Bartosz        Morawski              147.38 +  445: 308  197
    5     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  357: 401   77
    6     4 Robert         Kuszpit               128.00 +  449: 373  178
    7     1 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  526: 334  169
    8     2 Justyna        Górka                 143.90 -  394: 423   94
    9     5 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  352: 367   88
   10     4 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  317: 346   99
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  328: 438   77
   12    11 Piotr          Broda                 127.38 +  390: 286  177
   13     8 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  335: 378   74
   14    11 Rafał          Matczak               128.71 -  311: 496   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 14 130.07




	Dominik Urbacki 132.80 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Posielski             111.17 -  318: 408   61
    2    20 Natalia        Ogierman              115.45 -  367: 382   65
    3    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  432: 309  150
    4    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  438: 425  150
    5    17 Dorota         Maciejuk              122.62 -  242: 388   73
    6    26 Kamil          Lesisz                100.00 +  439: 262  150
    7    21 Józef          Burzyński             101.62 +  373: 359  152
    8    10 Paulina        Mech                  119.18 +  337: 303  169
    9    10 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  464: 322  158
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 +  397: 307  177
   11     6 Grzegorz       Święcki               136.49 -  367: 373   86
   12     8 Robert         Kuszpit               128.00 -  344: 379   78
   13    11 Katarzyna      Małek                 127.00 +  415: 337  177
   14     9 Radosław       Więch                 110.49 +  323: 262  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 14 129.00




	Irena Sołdan 132.45 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  453: 264  161
    2    11 Adam           Janicki               114.10 +  390: 369  164
    3     1 Marek          Reda                  140.63 +  394: 342  191
    4     3 Rafał          Matczak               128.71 -  331: 343   79
    5     6 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  331: 395   58
    6     8 Paweł          Jackowski             142.52 -  374: 441   93
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  449: 258  175
    8    12 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  387: 378  174
    9    11 Marta          Bajorek               108.52 -  311: 384   59
   10    16 Robert         Kamiński              131.55 +  430: 365  182
   11     8 Dorota         Maciejuk              122.62 -  300: 387   73
   12    15 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  461: 318  155
   13    13 Natalia        Ogierman              115.45 +  405: 355  165
   14     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  690: 274  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 14 136.14




	Robert Kamiński 131.55 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Więch                 110.49 +  567: 333  160
    2     1 Rafał          Matczak               128.71 -  371: 452   79
    3    11 Paweł          Morga                 113.60 +  319: 307  164
    4    10 Krzysztof      Mówka                 149.44 +  393: 366  199
    5     5 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  316: 433   74
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  393: 365  175
    7    13 Marek          Reda                  140.63 -  286: 395   91
    8    18 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  395: 369  178
    9     7 Katarzyna      Małek                 127.00 -  242: 437   77
   10    16 Irena          Sołdan                132.45 -  365: 430   82
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  386: 326  150
   12    14 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  368: 377   74
   13    21 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  470: 255  166
   14    14 Natalia        Ogierman              115.45 +  471: 373  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 14 131.00




	Rafał Matczak 128.71 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Bajorek               108.52 +  421: 407  159
    2     1 Robert         Kamiński              131.55 +  452: 371  182
    3     9 Łukasz         Bobowski              138.10 +  438: 372  188
    4     3 Irena          Sołdan                132.45 +  343: 331  182
    5     3 Robert         Kuszpit               128.00 -  273: 381   78
    6     5 Katarzyna      Małek                 127.00 +  458: 332  177
    7     2 Bartosz        Morawski              147.38 -  291: 564   97
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  349: 444   77
    9     6 Marek          Reda                  140.63 -  353: 434   91
   10    10 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  346: 389   77
   11    16 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  352: 387   55
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  613: 221  150
   13    14 Adam           Janicki               114.10 +  373: 352  164
   14    11 Maciej         Sancewicz             133.15 +  496: 311  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 14 132.86




	Piotr Domański 128.29 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  400: 348  198
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  424: 385  177
    3     3 Katarzyna      Małek                 127.00 -  360: 382   77
    4    16 Maria          Pokorska              100.00 +  419: 288  150
    5     9 Justyna        Górka                 143.90 -  316: 321   94
    6    17 Monika         Sadurska              108.58 -  353: 368   59
    7    20 Marta          Bajorek               108.52 -  330: 381   59
    8    22 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  409: 316  161
    9    17 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  410: 414   55
   10    18 Natalia        Ogierman              115.45 -  341: 376   65
   11    24 Kamil          Lesisz                100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 10 109.50




	Robert Kuszpit 128.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  351: 410   58
    2    26 Magdalena      Majos                 100.00 +  570: 239  150
    3    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 303  150
    4     6 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  454: 335  178
    5     3 Rafał          Matczak               128.71 +  381: 273  179
    6     4 Maciej         Sancewicz             133.15 -  373: 449   83
    7     6 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  409: 302  177
    8     5 Krzysztof      Mówka                 149.44 +  437: 318  199
    9     3 Krzysztof      Obremski              145.68 +  353: 293  196
   10     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  366: 392   97
   11     3 Paweł          Morga                 113.60 -  240: 324   64
   12     8 Dominik        Urbacki               132.80 +  379: 344  183
   13     3 Marek          Reda                  140.63 -  292: 441   91
   14     8 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  357: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 14 141.36




	Marek Dudkiewicz 127.70 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  419: 322  155
    2     2 Bartosz        Morawski              147.38 -  382: 384   97
    3    21 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  375: 292  161
    4     6 Robert         Kuszpit               128.00 -  335: 454   78
    5    21 Kamil          Lesisz                100.00 +  518: 310  150
    6    10 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  324: 431   98
    7    15 Paweł          Morga                 113.60 -  417: 421   64
    8    18 Robert         Kamiński              131.55 -  369: 395   82
    9    23 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  292: 406   66
   10    26 Maria          Pokorska              100.00 +  422: 352  150
   11    22 Marianna       Kozłowska             112.42 +  383: 290  162
   12    19 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  360: 281  150
   13    16 Piotr          Broda                 127.38 +  428: 337  177
   14    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  398: 391  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 14 126.21




	Piotr Broda 127.38 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Burzyński             101.62 -  322: 351   52
    2    18 Grzegorz       Święcki               136.49 -  339: 540   86
    3    32 Magdalena      Majos                 100.00 +  373: 231  150
    4    18 Łukasz         Bobowski              138.10 +  420: 315  188
    5    13 Dorota         Stachowska            118.07 +  466: 265  168
    6    16 Łukasz         Baranowski            123.01 -  352: 376   73
    7    19 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  400: 289  150
    8    14 Marta          Bajorek               108.52 -  316: 426   59
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  372: 283  175
   10    11 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  342: 409   98
   11    19 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  342: 334  166
   12    11 Maciej         Sancewicz             133.15 -  286: 390   83
   13    16 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  337: 428   78
   14    20 Marianna       Kozłowska             112.42 -  283: 367   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 14 113.43




	Mariola Osajda-Matczak 127.09 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  498: 184  150
    2     4 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  398: 372  158
    3     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  425: 382  177
    4     2 Piotr          Pietuchowski          138.01 +  398: 335  188
    5     2 Maciej         Sancewicz             133.15 +  401: 357  183
    6     1 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  396: 403   69
    7     4 Grzegorz       Święcki               136.49 -  366: 396   86
    8     7 Rafał          Matczak               128.71 +  444: 349  179
    9     2 Paweł          Jackowski             142.52 -  299: 394   93
   10     7 Dominik        Urbacki               132.80 -  307: 397   83
   11    10 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  380: 284  173
   12     9 Justyna        Górka                 143.90 -  357: 435   94
   13     9 Dorota         Rudzińska             112.44 +  552: 291  162
   14     6 Dorota         Maciejuk              122.62 +  484: 322  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 14 140.57




	Katarzyna Małek 127.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  496: 307  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 149.44 +  452: 313  199
    3     3 Piotr          Domański              128.29 +  382: 360  178
    4     1 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  357: 381   69
    5     4 Piotr          Pietuchowski          138.01 +  398: 391  188
    6     5 Rafał          Matczak               128.71 -  332: 458   79
    7     8 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  416: 368  198
    8     3 Paweł          Jackowski             142.52 -  359: 424   93
    9     7 Robert         Kamiński              131.55 +  437: 242  182
   10     6 Paweł          Morga                 113.60 -  308: 418   64
   11     9 Natalia        Ogierman              115.45 -  282: 464   65
   12    13 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  426: 363  166
   13    11 Dominik        Urbacki               132.80 -  337: 415   83
   14    13 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  290: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 14 127.36




	Agnieszka Goniowska 126.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zuzanna        Molak                 100.00 +  372: 296  150
    2    12 Dorota         Maciejuk              122.62 +  404: 354  173
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  382: 425   77
    4     8 Adam           Janicki               114.10 +  408: 253  164
    5     7 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  431: 337  174
    6     3 Krzysztof      Obremski              145.68 -  333: 334   96
    7     6 Robert         Kuszpit               128.00 -  302: 409   78
    8     9 Marek          Reda                  140.63 -  375: 414   91
    9    18 Józef          Burzyński             101.62 +  514: 289  152
   10    10 Rafał          Matczak               128.71 +  389: 346  179
   11    12 Marta          Bajorek               108.52 +  386: 332  159
   12    10 Monika         Sadurska              108.58 -  354: 420   59
   13    10 Patrycja       Śliwińska             118.58 +  407: 369  169
   14     7 Irena          Sołdan                132.45 -  274: 690   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 14 128.79




	Andrzej Kwiatkowski 126.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Lesisz                100.00 +  485: 250  150
    2     7 Piotr          Domański              128.29 -  385: 424   78
    3    13 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  248: 434   99
    4    24 Józef          Burzyński             101.62 -  346: 381   52
    5    27 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  415: 316  161
    6    21 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  314: 421   55
    7    27 Maria          Pokorska              100.00 +  437: 243  150
    8    20 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  399: 292  150
    9    16 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  438: 361  163
   10    12 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  387: 368  174
   11     7 Maciej         Sancewicz             133.15 +  438: 328  183
   12     5 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  323: 475   98
   13    12 Radosław       Więch                 110.49 -  399: 407   60
   14    12 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  391: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 14 117.93




	Krzysztof Sporczyk 124.59 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maria          Pokorska              100.00 +  361: 292  150
    2    14 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  282: 495   74
    3    23 Dorota         Maciejuk              122.62 +  318: 275  173
    4    17 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  334: 370   98
    5    23 Paulina        Mech                  119.18 +  448: 309  169
    6    14 Robert         Kamiński              131.55 -  365: 393   82
    7    18 Irena          Sołdan                132.45 -  258: 449   82
    8    21 Dorota         Stachowska            118.07 +  379: 358  168
    9    22 Piotr          Broda                 127.38 -  283: 372   77
   10    22 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  431: 372  163
   11    21 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  337: 356   66
   12    20 Dorota         Ostrowska             100.00 -  303: 339   50
   13    25 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  394: 239  150
   14    21 Kamil          Lesisz                100.00 +  402: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 14 118.00




	Krzysztof Jaworski 124.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  426: 266  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  495: 282  175
    3     4 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  319: 465   69
    4    11 Paulina        Mech                  119.18 +  385: 350  169
    5     7 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  337: 431   77
    6    15 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  337: 355   66
    7    16 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  324: 292  155
    8    11 Kamil          Kister                137.88 -  379: 428   88
    9    19 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  358: 332  165
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  368: 387   77
   11    15 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  453: 308  150
   12    14 Robert         Kamiński              131.55 +  377: 368  182
   13     8 Maciej         Sancewicz             133.15 +  378: 335  183
   14     8 Robert         Kuszpit               128.00 -  329: 357   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 14 127.43




	Czesław Grajewski 124.05 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Dąbrowski             100.00 +  393: 356  150
    2     9 Paweł          Jackowski             142.52 +  398: 383  193
    3     5 Bartosz        Morawski              147.38 -  396: 400   97
    4    15 Kamil          Lesisz                100.00 +  410: 277  150
    5    11 Grzegorz       Święcki               136.49 -  451: 460   86
    6     9 Adam           Janicki               114.10 +  364: 327  164
    7     9 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  249: 469   99
    8    17 Monika         Sadurska              108.58 -  420: 431   59
    9    14 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  304: 431   74
   10    19 Józef          Burzyński             101.62 -  326: 340   52
   11    27 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  400:   1  163
   12    21 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  302: 355   66
   13    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 =  410: 410  100
   14    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  385: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 14 107.36




	Mikołaj Fidziński 123.72 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  362: 356  150
    2    13 Justyna        Górka                 143.90 +  417: 326  194
    3     6 Krzysztof      Obremski              145.68 -  336: 390   96
    4    13 Kamil          Kister                137.88 +  458: 392  188
    5     5 Robert         Kamiński              131.55 +  433: 316  182
    6     2 Bartosz        Morawski              147.38 -  321: 454   97
    7     7 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  276: 410   88
    8    12 Irena          Sołdan                132.45 -  378: 387   82
    9    14 Czesław        Grajewski             124.05 +  431: 304  174
   10    17 Monika         Sadurska              108.58 -  365: 391   59
   11    14 Radosław       Więch                 110.49 -  271: 352   60
   12    24 Łukasz         Baranowski            123.01 +  431: 406  173
   13    19 Kamil          Lesisz                100.00 +  351: 331  150
   14    16 Adam           Janicki               114.10 +  411: 312  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 14 132.64




	Łukasz Baranowski 123.01 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  343: 262  150
    2    16 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  415: 417   88
    3    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  437: 288  150
    4    14 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  363: 369   63
    5    16 Monika         Sadurska              108.58 =  371: 371  109
    6    16 Piotr          Broda                 127.38 +  376: 352  177
    7    11 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  401: 438   58
    8    16 Natalia        Ogierman              115.45 -  348: 355   65
    9    21 Radosław       Więch                 110.49 -  332: 439   60
   10    24 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  311: 475   66
   11    28 Marek          Rogalski              114.70 +  377: 337  165
   12    24 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  406: 431   74
   13    27 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  534: 347  150
   14    23 Maria          Pokorska              100.00 +  503: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 14 108.93




	Dorota Maciejuk 122.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  431: 330  150
    2    12 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  354: 404   77
    3    23 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  275: 318   75
    4    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  342: 276  150
    5    17 Dominik        Urbacki               132.80 +  388: 242  183
    6    13 Kamil          Kister                137.88 -  403: 439   88
    7    14 Dorota         Ostrowska             100.00 +  509: 307  150
    8    13 Paweł          Morga                 113.60 -  299: 375   64
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  433: 346  150
   10    14 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  520: 253  155
   11     8 Irena          Sołdan                132.45 +  387: 300  182
   12     7 Radosław       Więch                 110.49 +  472: 293  160
   13     6 Justyna        Górka                 143.90 -  301: 339   94
   14     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  322: 484   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 14 125.36




	Zbigniew Wietecki 122.60 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Majos                 100.00 +  422: 280  150
    2    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  542: 210  150
    3     2 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  297: 408   88
    4     9 Natalia        Ogierman              115.45 -  286: 446   65
    5    18 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  429: 337  150
    6    11 Paweł          Morga                 113.60 +  395: 335  164
    7    12 Monika         Sadurska              108.58 +  381: 286  159
    8     6 Krzysztof      Obremski              145.68 -  354: 412   96
    9    12 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  387: 278  166
   10     5 Marek          Reda                  140.63 -  167: 506   91
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  284: 380   77
   12    17 Dorota         Rudzińska             112.44 -  328: 438   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Jerzy Matyasik 120.79 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Ostrowska             100.00 +  458: 244  150
    2    10 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  398: 419   69
    3    15 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  346: 432   63
    4    22 Monika         Sadurska              108.58 -  284: 398   59
    5    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  347: 384   50
    6    29 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  298: 423   66
    7    31 Marek          Rogalski              114.70 =  393: 393  115
    8    34 PAUZA
    9    29 Zuzanna        Molak                 100.00 +  479: 343  150
   10    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  470: 262  150
   11    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  481: 225  150
   12    18 Kamil          Lesisz                100.00 -  301: 343   50
   13    20 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  407: 442   65
   14    25 Dorota         Stachowska            118.07 +  408: 344  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 13 100.38




	Paulina Mech 119.18 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  413: 251  150
    2     3 Kamil          Kister                137.88 -  281: 367   88
    3    17 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  442: 393  165
    4    11 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  350: 385   74
    5    23 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  309: 448   75
    6    27 Magdalena      Majos                 100.00 +  501: 237  150
    7    17 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  450: 426  163
    8    10 Dominik        Urbacki               132.80 -  303: 337   83
    9    15 Adam           Janicki               114.10 -  316: 425   64
   10    20 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  372: 399   50
   11    25 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  374: 325  161
   12    22 Józef          Burzyński             101.62 +  545: 280  152
   13    15 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  287: 354   66
   14    18 Marta          Bajorek               108.52 +  425: 311  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 14 114.29




	Patrycja Śliwińska 118.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  387: 340  150
    2    10 Jerzy          Matyasik              120.79 +  419: 398  171
    3     4 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  465: 319  174
    4     1 Katarzyna      Małek                 127.00 +  381: 357  177
    5     1 Krzysztof      Obremski              145.68 +  445: 415  196
    6     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 +  403: 396  177
    7     1 Maciej         Sancewicz             133.15 -  334: 526   83
    8     1 Bartosz        Morawski              147.38 -  291: 368   97
    9     4 Grzegorz       Święcki               136.49 -  286: 367   86
   10     9 Kamil          Kister                137.88 -  347: 480   88
   11    11 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  349: 545   98
   12    12 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  472: 299  158
   13    10 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  369: 407   77
   14    13 Katarzyna      Małek                 127.00 +  389: 290  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 14 136.36




	Dorota Stachowska 118.07 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  381: 402   99
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  479: 304  150
    3    14 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  393: 429   55
    4    20 Marianna       Kozłowska             112.42 +  418: 403  162
    5    13 Piotr          Broda                 127.38 -  265: 466   77
    6    20 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  264: 383   50
    7    25 Michał         Dąbrowski             100.00 +  421: 314  150
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  358: 379   75
    9    24 Jerzy          Tatarczuk             111.12 -  336: 435   61
   10    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  367: 416   50
   11    29 Zuzanna        Molak                 100.00 +  448: 233  150
   12    25 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  316: 437   65
   13    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  400: 309  150
   14    25 Jerzy          Matyasik              120.79 -  344: 408   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 14  97.50




	Zbigniew Rybak 116.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              147.38 -  295: 518   97
    2    24 Marek          Rogalski              114.70 +  393: 323  165
    3    18 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  341: 368   98
    4    21 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  267: 259  165
    5    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  442: 269  150
    6    15 Krzysztof      Jaworski              124.23 +  355: 337  174
    7    10 Kamil          Kister                137.88 +  390: 339  188
    8     8 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  327: 440   88
    9    12 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  278: 387   73
   10    15 Radosław       Więch                 110.49 -  266: 430   60
   11    19 Piotr          Broda                 127.38 -  334: 342   77
   12    21 Czesław        Grajewski             124.05 +  355: 302  174
   13    21 Robert         Kamiński              131.55 -  255: 470   82
   14    22 Józef          Burzyński             101.62 +  413: 282  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 14 124.50




	Jerzy Krzyżewski 115.58 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              145.68 -  268: 426   96
    2    27 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  285: 461   98
    3    31 Marek          Rogalski              114.70 -  357: 368   65
    4    33 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  337: 208  150
    5    26 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  286: 329   65
    6    29 Jerzy          Matyasik              120.79 +  423: 298  171
    7    24 Radosław       Więch                 110.49 -  332: 351   60
    8    32 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  452: 243  150
    9    23 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  406: 292  178
   10    24 Łukasz         Baranowski            123.01 +  475: 311  173
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  356: 337  175
   12    13 Katarzyna      Małek                 127.00 -  363: 426   77
   13    15 Paulina        Mech                  119.18 +  354: 287  169
   14    17 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  358: 334  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 14 127.29




	Natalia Ogierman 115.45 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 143.90 -  406: 427   94
    2    20 Dominik        Urbacki               132.80 +  382: 367  183
    3    22 Monika         Sadurska              108.58 +  364: 362  159
    4     9 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  446: 286  173
    5    10 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  420: 315  163
    6     7 Grzegorz       Święcki               136.49 -  331: 381   86
    7     5 Paweł          Jackowski             142.52 -  317: 465   93
    8    16 Łukasz         Baranowski            123.01 +  355: 348  173
    9     8 Kamil          Kister                137.88 -  371: 394   88
   10    18 Piotr          Domański              128.29 +  376: 341  178
   11     9 Katarzyna      Małek                 127.00 +  464: 282  177
   12     6 Krzysztof      Obremski              145.68 -  359: 388   96
   13    13 Irena          Sołdan                132.45 -  355: 405   82
   14    14 Robert         Kamiński              131.55 -  373: 471   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 14 130.50




	Marek Rogalski 114.70 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             142.52 -  356: 461   93
    2    24 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  323: 393   66
    3    31 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  368: 357  166
    4    30 Radosław       Więch                 110.49 +  362: 357  160
    5    15 Kamil          Kister                137.88 -  327: 376   88
    6    19 Marek          Reda                  140.63 -  327: 409   91
    7    31 Jerzy          Matyasik              120.79 =  393: 393  121
    8    25 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  328: 365   63
    9    27 Marianna       Kozłowska             112.42 +  472: 365  162
   10    25 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  331: 417   65
   11    28 Łukasz         Baranowski            123.01 -  337: 377   73
   12    31 PAUZA
   13    29 Zuzanna        Molak                 100.00 +  406: 352  150
   14    26 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  361: 288  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 13 112.23




	Dariusz  Jarosławski 114.63 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  140.63 -  335: 498   91
    2    30 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  484: 345  150
    3    17 Paulina        Mech                  119.18 -  393: 442   69
    4    21 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  259: 267   66
    5    26 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  329: 286  166
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  335: 421   50
    7    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  309: 292  150
    8    26 Magdalena      Majos                 100.00 +  360: 281  150
    9    19 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  332: 358   74
   10    25 Marek          Rogalski              114.70 +  417: 331  165
   11    17 Adam           Janicki               114.10 -  415: 430   64
   12    25 Dorota         Stachowska            118.07 +  437: 316  168
   13    20 Jerzy          Matyasik              120.79 +  442: 407  171
   14    15 Dorota         Rudzińska             112.44 -  362: 381   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 14 114.00




	Adam Janicki 114.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              138.10 +  385: 344  188
    2    11 Irena          Sołdan                132.45 -  369: 390   82
    3    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  521: 191  150
    4     8 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  253: 408   77
    5    19 Józef          Burzyński             101.62 +  361: 306  152
    6     9 Czesław        Grajewski             124.05 -  327: 364   74
    7    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  324: 339   50
    8    24 Kamil          Lesisz                100.00 +  393: 387  150
    9    15 Paulina        Mech                  119.18 +  425: 316  169
   10    13 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  348: 404   58
   11    17 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  430: 415  165
   12    16 Marta          Bajorek               108.52 +  335: 324  159
   13    14 Rafał          Matczak               128.71 -  352: 373   79
   14    16 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  312: 411   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 14 116.21




	Paweł Morga 113.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  300: 423   88
    2    22 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  452: 266  150
    3    11 Robert         Kamiński              131.55 -  307: 319   82
    4    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  407: 286  150
    5    12 Marek          Reda                  140.63 +  349: 336  191
    6    11 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  335: 395   73
    7    15 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  421: 417  178
    8    13 Dorota         Maciejuk              122.62 +  375: 299  173
    9     9 Mariusz        Skrobosz              148.36 +  534: 354  198
   10     6 Katarzyna      Małek                 127.00 +  418: 308  177
   11     3 Robert         Kuszpit               128.00 +  324: 240  178
   12     3 Kamil          Kister                137.88 -  264: 401   88
   13     5 Grzegorz       Święcki               136.49 -  280: 340   86
   14    10 Monika         Sadurska              108.58 -  298: 472   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 14 133.64




	Bogdan Kozłowski 113.45 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                137.88 -  335: 518   88
    2    31 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  364: 244  150
    3    15 Jerzy          Matyasik              120.79 +  432: 346  171
    4    14 Łukasz         Baranowski            123.01 +  369: 363  173
    5    10 Natalia        Ogierman              115.45 -  315: 420   65
    6    12 Piotr          Pietuchowski          138.01 -  291: 464   88
    7    17 Paulina        Mech                  119.18 -  426: 450   69
    8    25 Marek          Rogalski              114.70 +  365: 328  165
    9    16 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  361: 438   77
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  372: 431   75
   11    27 Czesław        Grajewski             124.05 -    1: 400   74
   12    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  432: 355  150
   13    23 Marianna       Kozłowska             112.42 -  357: 402   62
   14    27 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  419: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 14 111.21




	Dorota Rudzińska 112.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Święcki               136.49 +  462: 414  186
    2     8 Maciej         Sancewicz             133.15 -  343: 363   83
    3    19 Maria          Pokorska              100.00 -  363: 375   50
    4    23 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  277: 379   50
    5    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  382: 320  150
    6    22 Marta          Bajorek               108.52 -  356: 372   59
    7    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  374: 378   50
    8    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  408: 322  150
    9    25 Kamil          Lesisz                100.00 +  398: 319  150
   10    21 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  341: 339  161
   11    18 Józef          Burzyński             101.62 +  430: 284  152
   12    17 Zbigniew       Wietecki              122.60 +  438: 328  173
   13     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  291: 552   77
   14    15 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  381: 362  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 14 118.29




	Marianna Kozłowska 112.42 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Sancewicz             133.15 -  351: 393   83
    2    25 Maria          Pokorska              100.00 -  337: 385   50
    3    29 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  342: 312  150
    4    20 Dorota         Stachowska            118.07 -  403: 418   68
    5    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  390: 307  150
    6    23 Józef          Burzyński             101.62 -  372: 400   52
    7    26 Kamil          Lesisz                100.00 -  334: 355   50
    8    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  354: 211  150
    9    27 Marek          Rogalski              114.70 -  365: 472   65
   10    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  329: 290  150
   11    22 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  290: 383   78
   12    26 Zuzanna        Molak                 100.00 +  423: 361  150
   13    23 Bogdan         Kozłowski             113.45 +  402: 357  163
   14    20 Piotr          Broda                 127.38 +  367: 283  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 14 109.71




	Karol Posielski 111.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dominik        Urbacki               132.80 +  408: 318  183
    2     5 Marek          Reda                  140.63 -  397: 499   91
    3    20 Kamil          Lesisz                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     324  /  3 108.00




	Jerzy Tatarczuk 111.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                132.45 -  264: 453   82
    2    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  387: 257  150
    3    21 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  292: 375   78
    4    26 Dorota         Ostrowska             100.00 -  304: 415   50
    5    27 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  316: 415   77
    6    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  402: 284  150
    7    23 Łukasz         Bobowski              138.10 +  378: 296  188
    8    22 Piotr          Domański              128.29 -  316: 409   78
    9    24 Dorota         Stachowska            118.07 +  435: 336  168
   10    21 Dorota         Rudzińska             112.44 -  339: 341   62
   11    25 Paulina        Mech                  119.18 -  325: 374   69
   12    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  489: 155  150
   13    24 Józef          Burzyński             101.62 -  326: 362   52
   14    26 Marek          Rogalski              114.70 -  288: 361   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 14 101.36




	Radosław Więch 110.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              131.55 -  333: 567   82
    2    32 Kamil          Lesisz                100.00 -  399: 408   50
    3    27 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  362: 372   50
    4    30 Marek          Rogalski              114.70 -  357: 362   65
    5    32 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 273  150
    6    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  380: 353  150
    7    24 Jerzy          Krzyżewski            115.58 +  351: 332  166
    8    23 Waldemar       Kudliński             100.00 +  411: 189  150
    9    21 Łukasz         Baranowski            123.01 +  439: 332  173
   10    15 Zbigniew       Rybak                 116.03 +  430: 266  166
   11    14 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  352: 271  174
   12     7 Dorota         Maciejuk              122.62 -  293: 472   73
   13    12 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  407: 399  177
   14     9 Dominik        Urbacki               132.80 -  262: 323   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 14 122.07




	Monika Sadurska 108.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Natalia        Ogierman              115.45 -  362: 364   65
    4    22 Jerzy          Matyasik              120.79 +  398: 284  171
    5    16 Łukasz         Baranowski            123.01 =  371: 371  123
    6    17 Piotr          Domański              128.29 +  368: 353  178
    7    12 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  286: 381   73
    8    17 Czesław        Grajewski             124.05 +  431: 420  174
    9    13 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  398: 437   99
   10    17 Mikołaj        Fidziński             123.72 +  391: 365  174
   11    13 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  421: 378  158
   12    10 Agnieszka      Goniowska             126.84 +  420: 354  177
   13     7 Krzysztof      Obremski              145.68 -  354: 367   96
   14    10 Paweł          Morga                 113.60 +  472: 298  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Marta Bajorek 108.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               128.71 -  407: 421   79
    2    19 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  314: 382   55
    3    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  311: 278  150
    4    19 Grzegorz       Święcki               136.49 -  259: 456   86
    5    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  417: 165  150
    6    22 Dorota         Rudzińska             112.44 +  372: 356  162
    7    20 Piotr          Domański              128.29 +  381: 330  178
    8    14 Piotr          Broda                 127.38 +  426: 316  177
    9    11 Irena          Sołdan                132.45 +  384: 311  182
   10     8 Krzysztof      Obremski              145.68 -  285: 466   96
   11    12 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  332: 386   77
   12    16 Adam           Janicki               114.10 -  324: 335   64
   13    17 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  398: 316  158
   14    18 Paulina        Mech                  119.18 -  311: 425   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 14 120.21




	Agnieszka Kozak 107.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kuszpit               128.00 +  410: 351  178
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  372: 398   77
    3    24 Józef          Burzyński             101.62 +  424: 386  152
    4    12 Szymon         Dąbrowski             105.10 +  422: 316  155
    5     6 Irena          Sołdan                132.45 +  395: 331  182
    6     6 Justyna        Górka                 143.90 -  367: 368   94
    7    11 Łukasz         Baranowski            123.01 +  438: 401  173
    8     4 Grzegorz       Święcki               136.49 -  310: 414   86
    9    10 Dominik        Urbacki               132.80 -  322: 464   83
   10    13 Adam           Janicki               114.10 +  404: 348  164
   11    13 Monika         Sadurska              108.58 -  378: 421   59
   12    12 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  299: 472   69
   13    17 Marta          Bajorek               108.52 -  316: 398   59
   14    19 Dorota         Ostrowska             100.00 -  261: 502   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 14 112.93




	Szymon Dąbrowski 105.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  322: 419   78
    2    19 Marta          Bajorek               108.52 +  382: 314  159
    3    14 Dorota         Stachowska            118.07 +  429: 393  168
    4    12 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  316: 422   58
    5    14 Paweł          Jackowski             142.52 -  274: 474   93
    6    21 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  421: 314  177
    7    16 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  292: 324   74
    8    27 Łukasz         Bobowski              138.10 +  472: 295  188
    9    17 Piotr          Domański              128.29 +  414: 410  178
   10    14 Dorota         Maciejuk              122.62 -  253: 520   73
   11    16 Rafał          Matczak               128.71 +  387: 352  179
   12    15 Irena          Sołdan                132.45 -  318: 461   82
   13    18 Dorota         Ostrowska             100.00 +  363: 308  150
   14    17 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  334: 358   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 14 123.07




	Józef Burzyński 101.62 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 127.38 +  351: 322  177
    2    15 Krzysztof      Obremski              145.68 -  251: 474   96
    3    24 Agnieszka      Kozak                 107.57 -  386: 424   58
    4    24 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 +  381: 346  177
    5    19 Adam           Janicki               114.10 -  306: 361   64
    6    23 Marianna       Kozłowska             112.42 +  400: 372  162
    7    21 Dominik        Urbacki               132.80 -  359: 373   83
    8    19 Dorota         Ostrowska             100.00 +  402: 286  150
    9    18 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  289: 514   77
   10    19 Czesław        Grajewski             124.05 +  340: 326  174
   11    18 Dorota         Rudzińska             112.44 -  284: 430   62
   12    22 Paulina        Mech                  119.18 -  280: 545   69
   13    24 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  362: 326  161
   14    22 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  282: 413   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 14 112.57




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   13    27 Łukasz         Baranowski            123.01 -  347: 534   73
   14    27 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  311: 419   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     136  /  2  68.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dorota         Maciejuk              122.62 -  330: 431   73
    2    33 Dorota         Ostrowska             100.00 +  416: 395  150
    3    12 Robert         Kuszpit               128.00 -  303: 400   78
    4    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  459: 211  150
    5    22 Zbigniew       Rybak                 116.03 -  269: 442   66
    6    28 Radosław       Więch                 110.49 -  353: 380   60
    7    30 Magdalena      Majos                 100.00 -  384: 385   50
    8    30 Maria          Pokorska              100.00 +  365: 283  150
    9    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  345: 275  150
   10    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  328: 371   50
   11    23 Jerzy          Matyasik              120.79 -  225: 481   71
   12    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  309: 428   50
   13    31 PAUZA
   14    28 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  297: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 13  88.31




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.09 -  184: 498   77
    2    34 PAUZA
    3    26 Adam           Janicki               114.10 -  191: 521   64
    4    29 Sylwia         Buks                  100.00 -  211: 459   50
    5    31 Marta          Bajorek               108.52 -  165: 417   59
    6    33 Michał         Dąbrowski             100.00 -  215: 409   50
    7    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  190: 314   50
    8    31 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  201: 381   50
    9    31 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  219: 292   50
   10    31 Kamil          Lesisz                100.00 -  164: 489   50
   11    30 Maria          Pokorska              100.00 -  163: 350   50
   12    28 Jerzy          Tatarczuk             111.12 -  155: 489   61
   13    30 Waldemar       Kudliński             100.00 -  193: 381   50
   14    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  191: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  / 13  54.69




	Tomasz Drewnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  356: 362   74
    2    22 Paweł          Morga                 113.60 -  266: 452   64
    3    27 Radosław       Więch                 110.49 +  372: 362  160
    4    23 Dorota         Rudzińska             112.44 +  379: 277  162
    5    18 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  337: 429   73
    6    20 Dorota         Stachowska            118.07 +  383: 264  168
    7    19 Piotr          Broda                 127.38 -  289: 400   77
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  292: 399   77
    9    26 Dorota         Ostrowska             100.00 +  421: 335  150
   10    20 Paulina        Mech                  119.18 +  399: 372  169
   11    15 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  308: 453   74
   12    19 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  281: 360   78
   13    26 Maria          Pokorska              100.00 -  309: 316   50
   14    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  392: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 14 109.00




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Baranowski            123.01 -  262: 343   73
    2    30 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  345: 484   65
    3    29 Marianna       Kozłowska             112.42 -  312: 342   62
    4    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  368: 373   50
    5    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  447: 286  150
    6    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  292: 340   50
    7    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  370: 303  150
    8    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  8  93.75




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Czesław        Grajewski             124.05 -  356: 393   74
    2    23 Zuzanna        Molak                 100.00 -  282: 400   50
    3    34 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  327: 354   50
    4    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  297: 296  150
    5    32 Radosław       Więch                 110.49 -  273: 400   60
    6    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  409: 215  150
    7    25 Dorota         Stachowska            118.07 -  314: 421   68
    8    33 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  374: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  8  94.00




	Małgorzata Jankowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Jaworski              124.23 -  266: 426   74
    2    28 Łukasz         Bobowski              138.10 -  239: 614   88
    3    33 Dorota         Ostrowska             100.00 -  269: 432   50
    4    33 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  208: 337   66
    5    34 PAUZA
    6    32 Jerzy          Tatarczuk             111.12 -  284: 402   61
    7    32 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  303: 370   50
    8    33 Michał         Dąbrowski             100.00 -  289: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  7  62.71




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Patrycja       Śliwińska             118.58 -  340: 387   69
    2    29 Jerzy          Tatarczuk             111.12 -  257: 387   61
    3    30 Dominik        Urbacki               132.80 -  309: 432   83
    4    31 Michał         Dąbrowski             100.00 -  296: 297   50
    5    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  286: 447   50
    6    34 PAUZA
    7    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  314: 190  150
    8    32 Jerzy          Krzyżewski            115.58 -  243: 452   66
    9    30 Maria          Pokorska              100.00 -  255: 360   50
   10    30 Marianna       Kozłowska             112.42 -  290: 329   62
   11    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  211: 379   50
   12    29 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  355: 432   63
   13    28 Dorota         Stachowska            118.07 -  309: 400   68
   14    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 13  74.77




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 PAUZA
    2    17 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  210: 542   73
    3    25 Łukasz         Baranowski            123.01 -  288: 437   73
    4    28 Paweł          Morga                 113.60 -  286: 407   64
    5    29 Marianna       Kozłowska             112.42 -  307: 390   62
    6    31 Zuzanna        Molak                 100.00 +  364: 301  150
    7    28 Dorota         Rudzińska             112.44 +  378: 374  162
    8    23 Radosław       Więch                 110.49 -  189: 411   60
    9    28 Sylwia         Buks                  100.00 -  275: 345   50
   10    28 Jerzy          Matyasik              120.79 -  262: 470   71
   11    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  379: 211  150
   12    30 Maria          Pokorska              100.00 -  314: 347   50
   13    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 193  150
   14    29 Zuzanna        Molak                 100.00 -  296: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 13  89.62




	Kamil Lesisz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  250: 485   77
    2    32 Radosław       Więch                 110.49 +  408: 399  160
    3    20 Karol          Posielski             111.17 +  400:   1  161
    4    15 Czesław        Grajewski             124.05 -  277: 410   74
    5    21 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  310: 518   78
    6    26 Dominik        Urbacki               132.80 -  262: 439   83
    7    26 Marianna       Kozłowska             112.42 +  355: 334  162
    8    24 Adam           Janicki               114.10 -  387: 393   64
    9    25 Dorota         Rudzińska             112.44 -  319: 398   62
   10    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  489: 164  150
   11    24 Piotr          Domański              128.29 +  400:   0    0
   12    18 Jerzy          Matyasik              120.79 +  343: 301  171
   13    19 Mikołaj        Fidziński             123.72 -  331: 351   74
   14    21 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  256: 402   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 13 107.00




	Magdalena Majos 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              122.60 -  280: 422   73
    2    26 Robert         Kuszpit               128.00 -  239: 570   78
    3    32 Piotr          Broda                 127.38 -  231: 373   77
    4    34 PAUZA
    5    30 Zuzanna        Molak                 100.00 +  336: 334  150
    6    27 Paulina        Mech                  119.18 -  237: 501   69
    7    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  385: 384  150
    8    26 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  281: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  7  94.57




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Goniowska             126.84 -  296: 372   77
    2    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 282  150
    3    16 Paweł          Jackowski             142.52 -  258: 453   93
    4    25 Dominik        Urbacki               132.80 -  425: 438   83
    5    30 Magdalena      Majos                 100.00 -  334: 336   50
    6    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  301: 364   50
    7    34 PAUZA
    8    28 Dorota         Rudzińska             112.44 -  322: 408   62
    9    29 Jerzy          Matyasik              120.79 -  343: 479   71
   10    29 Dorota         Ostrowska             100.00 -  385: 426   50
   11    29 Dorota         Stachowska            118.07 -  233: 448   68
   12    26 Marianna       Kozłowska             112.42 -  361: 423   62
   13    29 Marek          Rogalski              114.70 -  352: 406   65
   14    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  405: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 13  79.31




	Dorota Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jerzy          Matyasik              120.79 -  244: 458   71
    2    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  395: 416   50
    3    33 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  432: 269  150
    4    26 Jerzy          Tatarczuk             111.12 +  415: 304  161
    5    24 Łukasz         Bobowski              138.10 -  318: 445   88
    6    24 Maria          Pokorska              100.00 +  561: 249  150
    7    14 Dorota         Maciejuk              122.62 -  307: 509   73
    8    19 Józef          Burzyński             101.62 -  286: 402   52
    9    26 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  335: 421   50
   10    29 Zuzanna        Molak                 100.00 +  426: 385  150
   11    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  428: 279  150
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              124.59 +  339: 303  175
   13    18 Szymon         Dąbrowski             105.10 -  308: 363   55
   14    19 Agnieszka      Kozak                 107.57 +  502: 261  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 14 109.50




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  292: 361   75
    2    25 Marianna       Kozłowska             112.42 +  385: 337  162
    3    19 Dorota         Rudzińska             112.44 +  375: 363  162
    4    16 Piotr          Domański              128.29 -  288: 419   78
    5    20 Krzysztof      Mówka                 149.44 -  318: 394   99
    6    24 Dorota         Ostrowska             100.00 -  249: 561   50
    7    27 Andrzej        Kwiatkowski           126.60 -  243: 437   77
    8    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  283: 365   50
    9    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  360: 255  150
   10    26 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  352: 422   78
   11    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 163  150
   12    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  347: 314  150
   13    26 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  316: 309  150
   14    23 Łukasz         Baranowski            123.01 -  300: 503   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 14 107.43




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paulina        Mech                  119.18 -  251: 413   69
    2    31 Bogdan         Kozłowski             113.45 -  244: 364   63
    3    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  354: 327  150
    4    27 Dorota         Maciejuk              122.62 -  276: 342   73
    5    28 Dorota         Rudzińska             112.44 -  320: 382   62
    6    30 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  340: 292  150
    7    29 Dariusz        Jarosławski           114.63 -  292: 309   65
    8    29 Marianna       Kozłowska             112.42 -  211: 354   62
    9    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  292: 219  150
   10    27 Dorota         Stachowska            118.07 +  416: 367  168
   11    26 Dorota         Ostrowska             100.00 -  279: 428   50
   12    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 309  150
   13    25 Krzysztof      Sporczyk              124.59 -  239: 394   75
   14    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 13  99.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Małek                 127.00 -  307: 496   77
    2    21 Dorota         Stachowska            118.07 -  304: 479   68
    3    28 Marta          Bajorek               108.52 -  278: 311   59
    4    32 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  373: 368  150
    5    25 Jerzy          Matyasik              120.79 +  384: 347  171
    6    25 Dariusz        Jarosławski           114.63 +  421: 335  165
    7    22 Adam           Janicki               114.10 +  339: 324  164
    8    15 Mariusz        Skrobosz              148.36 -  229: 479   98
    9    20 Dorota         Maciejuk              122.62 -  346: 433   73
   10    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  371: 328  150
   11    20 Robert         Kamiński              131.55 -  326: 386   82
   12    23 Rafał          Matczak               128.71 -  221: 613   79
   13    22 Czesław        Grajewski             124.05 =  410: 410  124
   14    24 Czesław        Grajewski             124.05 +  406: 385  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 14 116.71


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Stachowska            402: 381
   2 Piotr          Domański             - Mariusz        Skrobosz              400: 348
   3 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Rybak                 518: 295
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Obremski              268: 426
   5 Justyna        Górka                - Natalia        Ogierman              427: 406
   6 Marek          Rogalski             - Paweł          Jackowski             356: 461
   7 Marek          Reda                 - Dariusz        Jarosławski           498: 335
   8 Adam           Janicki              - Łukasz         Bobowski              385: 344
   9 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Morga                 423: 300
  10 Bogdan         Kozłowski            - Kamil          Kister                335: 518
  11 Grzegorz       Święcki              - Dorota         Rudzińska             414: 462
  12 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sancewicz             351: 393
  13 Dominik        Urbacki              - Karol          Posielski             318: 408
  14 Jerzy          Tatarczuk            - Irena          Sołdan                264: 453
  15 Robert         Kamiński             - Radosław       Więch                 567: 333
  16 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               407: 421
  17 Robert         Kuszpit              - Agnieszka      Kozak                 351: 410
  18 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            322: 419
  19 Piotr          Broda                - Józef          Burzyński             322: 351
  20 Mirosław       Dejna                - Mariola        Osajda-Matczak        184: 498
  21 Katarzyna      Małek                - Krzysztof      Zawadzki              496: 307
  22 Zuzanna        Molak                - Agnieszka      Goniowska             296: 372
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Lesisz                485: 250
  24 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Sporczyk              292: 361
  25 Krzysztof      Jaworski             - Małgorzata     Jankowska             426: 266
  26 Michał         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             356: 393
  27 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Drewnowski            362: 356
  28 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            262: 343
  29 Dorota         Maciejuk             - Sylwia         Buks                  431: 330
  30 Magdalena      Majos                - Zbigniew       Wietecki              280: 422
  31 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Ostrowska             458: 244
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Mech                  251: 413
  33 Patrycja       Śliwińska            - Bernadetta     Kudlińska             387: 340
  34 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Robert         Kamiński              452: 371
   2 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Morawski              382: 384
   3 Kamil          Kister               - Paulina        Mech                  367: 281
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Kozak                 398: 372
   5 Karol          Posielski            - Marek          Reda                  397: 499
   6 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Małek                 313: 452
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Domański              385: 424
   8 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Rudzińska             363: 343
   9 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             398: 383
  10 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       Śliwińska             398: 419
  11 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               390: 369
  12 Agnieszka      Goniowska            - Dorota         Maciejuk              404: 354
  13 Justyna        Górka                - Mikołaj        Fidziński             326: 417
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Jaworski              282: 495
  15 Krzysztof      Obremski             - Józef          Burzyński             474: 251
  16 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Pietuchowski          415: 417
  17 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Kudliński             542: 210
  18 Grzegorz       Święcki              - Piotr          Broda                 540: 339
  19 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             314: 382
  20 Natalia        Ogierman             - Dominik        Urbacki               382: 367
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Stachowska            304: 479
  22 Paweł          Morga                - Tomasz         Drewnowski            452: 266
  23 Zuzanna        Molak                - Michał         Dąbrowski             400: 282
  24 Zbigniew       Rybak                - Marek          Rogalski              393: 323
  25 Maria          Pokorska             - Marianna       Kozłowska             385: 337
  26 Robert         Kuszpit              - Magdalena      Majos                 570: 239
  27 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            461: 285
  28 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Jankowska             614: 239
  29 Bernadetta     Kudlińska            - Jerzy          Tatarczuk             257: 387
  30 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Dąbrowski             484: 345
  31 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           364: 244
  32 Kamil          Lesisz               - Radosław       Więch                 408: 399
  33 Sylwia         Buks                 - Dorota         Ostrowska             416: 395
  34 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  394: 342
   2 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Wietecki              408: 297
   3 Katarzyna      Małek                - Piotr          Domański              382: 360
   4 Krzysztof      Jaworski             - Patrycja       Śliwińska             319: 465
   5 Bartosz        Morawski             - Czesław        Grajewski             400: 396
   6 Krzysztof      Obremski             - Mikołaj        Fidziński             390: 336
   7 Agnieszka      Goniowska            - Mariola        Osajda-Matczak        382: 425
   8 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                418: 315
   9 Rafał          Matczak              - Łukasz         Bobowski              438: 372
  10 Justyna        Górka                - Grzegorz       Święcki               406: 301
  11 Robert         Kamiński             - Paweł          Morga                 319: 307
  12 Sylwia         Buks                 - Robert         Kuszpit               303: 400
  13 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           434: 248
  14 Dorota         Stachowska           - Szymon         Dąbrowski             393: 429
  15 Jerzy          Matyasik             - Bogdan         Kozłowski             346: 432
  16 Paweł          Jackowski            - Zuzanna        Molak                 453: 258
  17 Paulina        Mech                 - Dariusz        Jarosławski           442: 393
  18 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Rybak                 368: 341
  19 Dorota         Rudzińska            - Maria          Pokorska              363: 375
  20 Karol          Posielski            - Kamil          Lesisz                  1: 400
  21 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Dudkiewicz            292: 375
  22 Monika         Sadurska             - Natalia        Ogierman              362: 364
  23 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              275: 318
  24 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Kozak                 386: 424
  25 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            288: 437
  26 Adam           Janicki              - Mirosław       Dejna                 521: 191
  27 Radosław       Więch                - Tomasz         Drewnowski            362: 372
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Bajorek               278: 311
  29 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Dąbrowski             342: 312
  30 Dominik        Urbacki              - Bernadetta     Kudlińska             432: 309
  31 Marek          Rogalski             - Jerzy          Krzyżewski            368: 357
  32 Piotr          Broda                - Magdalena      Majos                 373: 231
  33 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Jankowska             432: 269
  34 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Dąbrowski             354: 327


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Śliwińska            - Katarzyna      Małek                 381: 357
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          398: 335
   3 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               331: 343
   4 Bartosz        Morawski             - Maciej         Sancewicz             308: 445
   5 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              358: 477
   6 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kuszpit               335: 454
   7 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 328: 381
   8 Adam           Janicki              - Agnieszka      Goniowska             253: 408
   9 Zbigniew       Wietecki             - Natalia        Ogierman              286: 446
  10 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Mówka                 393: 366
  11 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Jaworski              350: 385
  12 Agnieszka      Kozak                - Szymon         Dąbrowski             422: 316
  13 Mikołaj        Fidziński            - Kamil          Kister                458: 392
  14 Łukasz         Baranowski           - Bogdan         Kozłowski             363: 369
  15 Kamil          Lesisz               - Czesław        Grajewski             277: 410
  16 Piotr          Domański             - Maria          Pokorska              419: 288
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              334: 370
  18 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 315: 420
  19 Grzegorz       Święcki              - Marta          Bajorek               456: 259
  20 Dorota         Stachowska           - Marianna       Kozłowska             418: 403
  21 Dariusz        Jarosławski          - Zbigniew       Rybak                 259: 267
  22 Monika         Sadurska             - Jerzy          Matyasik              398: 284
  23 Tomasz         Drewnowski           - Dorota         Rudzińska             379: 277
  24 Józef          Burzyński            - Andrzej        Kwiatkowski           381: 346
  25 Zuzanna        Molak                - Dominik        Urbacki               425: 438
  26 Dorota         Ostrowska            - Jerzy          Tatarczuk             415: 304
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Maciejuk              276: 342
  28 Paweł          Morga                - Waldemar       Kudliński             407: 286
  29 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  211: 459
  30 Radosław       Więch                - Marek          Rogalski              357: 362
  31 Michał         Dąbrowski            - Bernadetta     Kudlińska             297: 296
  32 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              368: 373
  33 Małgorzata     Jankowska            - Jerzy          Krzyżewski            208: 337
  34 Magdalena      Majos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Obremski              445: 415
   2 Maciej         Sancewicz            - Mariola        Osajda-Matczak        357: 401
   3 Rafał          Matczak              - Robert         Kuszpit               273: 381
   4 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Małek                 391: 398
   5 Mikołaj        Fidziński            - Robert         Kamiński              433: 316
   6 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                395: 331
   7 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Goniowska             337: 431
   8 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              325: 590
   9 Piotr          Domański             - Justyna        Górka                 316: 321
  10 Natalia        Ogierman             - Bogdan         Kozłowski             420: 315
  11 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Święcki               451: 460
  12 Paweł          Morga                - Marek          Reda                  349: 336
  13 Piotr          Broda                - Dorota         Stachowska            466: 265
  14 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             274: 474
  15 Kamil          Kister               - Marek          Rogalski              376: 327
  16 Łukasz         Baranowski           - Monika         Sadurska              371: 371
  17 Dorota         Maciejuk             - Dominik        Urbacki               388: 242
  18 Tomasz         Drewnowski           - Zbigniew       Wietecki              337: 429
  19 Józef          Burzyński            - Adam           Janicki               306: 361
  20 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Mówka                 318: 394
  21 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Lesisz                518: 310
  22 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  442: 269
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Paulina        Mech                  448: 309
  24 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Bobowski              318: 445
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Matyasik              384: 347
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Jarosławski           286: 329
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Tatarczuk             415: 316
  28 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sylwestrzuk           382: 320
  29 Marianna       Kozłowska            - Waldemar       Kudliński             390: 307
  30 Magdalena      Majos                - Zuzanna        Molak                 336: 334
  31 Marta          Bajorek              - Mirosław       Dejna                 417: 165
  32 Radosław       Więch                - Michał         Dąbrowski             400: 273
  33 Bernadetta     Kudlińska            - Maciej         Dąbrowski             286: 447
  34 Małgorzata     Jankowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Patrycja       Śliwińska             396: 403
   2 Mikołaj        Fidziński            - Bartosz        Morawski              321: 454
   3 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              333: 334
   4 Robert         Kuszpit              - Maciej         Sancewicz             373: 449
   5 Katarzyna      Małek                - Rafał          Matczak               332: 458
   6 Agnieszka      Kozak                - Justyna        Górka                 367: 368
   7 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Święcki               331: 381
   8 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                441: 374
   9 Czesław        Grajewski            - Adam           Janicki               364: 327
  10 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              324: 431
  11 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Morga                 395: 335
  12 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Pietuchowski          291: 464
  13 Kamil          Kister               - Dorota         Maciejuk              439: 403
  14 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              393: 365
  15 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Jaworski              355: 337
  16 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Broda                 376: 352
  17 Monika         Sadurska             - Piotr          Domański              368: 353
  18 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 333: 386
  19 Marek          Rogalski             - Marek          Reda                  327: 409
  20 Tomasz         Drewnowski           - Dorota         Stachowska            383: 264
  21 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           421: 314
  22 Dorota         Rudzińska            - Marta          Bajorek               356: 372
  23 Józef          Burzyński            - Marianna       Kozłowska             400: 372
  24 Dorota         Ostrowska            - Maria          Pokorska              561: 249
  25 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              335: 421
  26 Dominik        Urbacki              - Kamil          Lesisz                439: 262
  27 Paulina        Mech                 - Magdalena      Majos                 501: 237
  28 Sylwia         Buks                 - Radosław       Więch                 353: 380
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Jerzy          Matyasik              423: 298
  30 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           292: 340
  31 Waldemar       Kudliński            - Zuzanna        Molak                 364: 301
  32 Jerzy          Tatarczuk            - Małgorzata     Jankowska             402: 284
  33 Michał         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 409: 215
  34 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Patrycja       Śliwińska             526: 334
   2 Bartosz        Morawski             - Rafał          Matczak               564: 291
   3 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 376: 453
   4 Grzegorz       Święcki              - Mariola        Osajda-Matczak        396: 366
   5 Natalia        Ogierman             - Paweł          Jackowski             317: 465
   6 Robert         Kuszpit              - Agnieszka      Goniowska             409: 302
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mikołaj        Fidziński             410: 276
   8 Katarzyna      Małek                - Mariusz        Skrobosz              416: 368
   9 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Mówka                 249: 469
  10 Kamil          Kister               - Zbigniew       Rybak                 339: 390
  11 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            438: 401
  12 Monika         Sadurska             - Zbigniew       Wietecki              286: 381
  13 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              395: 286
  14 Dorota         Maciejuk             - Dorota         Ostrowska             509: 307
  15 Paweł          Morga                - Marek          Dudkiewicz            421: 417
  16 Krzysztof      Jaworski             - Szymon         Dąbrowski             324: 292
  17 Paulina        Mech                 - Bogdan         Kozłowski             450: 426
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                258: 449
  19 Piotr          Broda                - Tomasz         Drewnowski            400: 289
  20 Marta          Bajorek              - Piotr          Domański              381: 330
  21 Dominik        Urbacki              - Józef          Burzyński             373: 359
  22 Adam           Janicki              - Krzysztof      Zawadzki              324: 339
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Łukasz         Bobowski              378: 296
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Radosław       Więch                 332: 351
  25 Dorota         Stachowska           - Michał         Dąbrowski             421: 314
  26 Kamil          Lesisz               - Marianna       Kozłowska             355: 334
  27 Maria          Pokorska             - Andrzej        Kwiatkowski           243: 437
  28 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Rudzińska             378: 374
  29 Maciej         Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           292: 309
  30 Sylwia         Buks                 - Magdalena      Majos                 384: 385
  31 Marek          Rogalski             - Jerzy          Matyasik              393: 393
  32 Małgorzata     Jankowska            - Maciej         Dąbrowski             303: 370
  33 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             190: 314
  34 Zuzanna        Molak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Śliwińska            - Bartosz        Morawski              291: 368
   2 Justyna        Górka                - Maciej         Sancewicz             423: 394
   3 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Małek                 424: 359
   4 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Święcki               310: 414
   5 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               318: 437
   6 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              412: 354
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               444: 349
   8 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Pietuchowski          327: 440
   9 Marek          Reda                 - Agnieszka      Goniowska             414: 375
  10 Paulina        Mech                 - Dominik        Urbacki               303: 337
  11 Krzysztof      Jaworski             - Kamil          Kister                379: 428
  12 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Fidziński             387: 378
  13 Dorota         Maciejuk             - Paweł          Morga                 299: 375
  14 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               316: 426
  15 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Zawadzki              479: 229
  16 Łukasz         Baranowski           - Natalia        Ogierman              348: 355
  17 Monika         Sadurska             - Czesław        Grajewski             431: 420
  18 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            395: 369
  19 Dorota         Ostrowska            - Józef          Burzyński             286: 402
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Drewnowski            399: 292
  21 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              358: 379
  22 Piotr          Domański             - Jerzy          Tatarczuk             409: 316
  23 Radosław       Więch                - Waldemar       Kudliński             411: 189
  24 Kamil          Lesisz               - Adam           Janicki               387: 393
  25 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Rogalski              365: 328
  26 Magdalena      Majos                - Dariusz        Jarosławski           281: 360
  27 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Dąbrowski             295: 472
  28 Dorota         Rudzińska            - Zuzanna        Molak                 408: 322
  29 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           354: 211
  30 Maria          Pokorska             - Sylwia         Buks                  283: 365
  31 Maciej         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 381: 201
  32 Bernadetta     Kudlińska            - Jerzy          Krzyżewski            243: 452
  33 Michał         Dąbrowski            - Małgorzata     Jankowska             374: 289
  34 Jerzy          Matyasik             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              340: 478
   2 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        394: 299
   3 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Obremski              353: 293
   4 Patrycja       Śliwińska            - Grzegorz       Święcki               286: 367
   5 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Pietuchowski          352: 367
   6 Rafał          Matczak              - Marek          Reda                  353: 434
   7 Katarzyna      Małek                - Robert         Kamiński              437: 242
   8 Natalia        Ogierman             - Kamil          Kister                371: 394
   9 Paweł          Morga                - Mariusz        Skrobosz              534: 354
  10 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Kozak                 464: 322
  11 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                384: 311
  12 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 387: 278
  13 Krzysztof      Mówka                - Monika         Sadurska              437: 398
  14 Mikołaj        Fidziński            - Czesław        Grajewski             431: 304
  15 Adam           Janicki              - Paulina        Mech                  425: 316
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogdan         Kozłowski             438: 361
  17 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Domański              414: 410
  18 Agnieszka      Goniowska            - Józef          Burzyński             514: 289
  19 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Jaworski              332: 358
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Maciejuk              346: 433
  21 Radosław       Więch                - Łukasz         Baranowski            439: 332
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 283: 372
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Dudkiewicz            406: 292
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Dorota         Stachowska            435: 336
  25 Kamil          Lesisz               - Dorota         Rudzińska             319: 398
  26 Tomasz         Drewnowski           - Dorota         Ostrowska             421: 335
  27 Marianna       Kozłowska            - Marek          Rogalski              365: 472
  28 Sylwia         Buks                 - Waldemar       Kudliński             345: 275
  29 Jerzy          Matyasik             - Zuzanna        Molak                 479: 343
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Maria          Pokorska              255: 360
  31 Mirosław       Dejna                - Maciej         Sylwestrzuk           219: 292


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Robert         Kuszpit               392: 366
   2 Grzegorz       Święcki              - Paweł          Jackowski             300: 456
   3 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 434: 396
   4 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Mówka                 317: 346
   5 Marek          Reda                 - Zbigniew       Wietecki              506: 167
   6 Katarzyna      Małek                - Paweł          Morga                 308: 418
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Urbacki               307: 397
   8 Krzysztof      Obremski             - Marta          Bajorek               466: 285
   9 Kamil          Kister               - Patrycja       Śliwińska             480: 347
  10 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Goniowska             346: 389
  11 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 409: 342
  12 Krzysztof      Jaworski             - Andrzej        Kwiatkowski           368: 387
  13 Agnieszka      Kozak                - Adam           Janicki               404: 348
  14 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Maciejuk              253: 520
  15 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Więch                 266: 430
  16 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              430: 365
  17 Mikołaj        Fidziński            - Monika         Sadurska              365: 391
  18 Piotr          Domański             - Natalia        Ogierman              341: 376
  19 Józef          Burzyński            - Czesław        Grajewski             340: 326
  20 Tomasz         Drewnowski           - Paulina        Mech                  399: 372
  21 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Tatarczuk             341: 339
  22 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              372: 431
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  371: 328
  24 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            311: 475
  25 Marek          Rogalski             - Dariusz        Jarosławski           331: 417
  26 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Pokorska              422: 352
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Stachowska            416: 367
  28 Waldemar       Kudliński            - Jerzy          Matyasik              262: 470
  29 Zuzanna        Molak                - Dorota         Ostrowska             385: 426
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Marianna       Kozłowska             290: 329
  31 Mirosław       Dejna                - Kamil          Lesisz                164: 489


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          364: 351
   2 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  476: 297
   3 Paweł          Morga                - Robert         Kuszpit               324: 240
   4 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              402: 358
   5 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                322: 355
   6 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Święcki               367: 373
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sancewicz             438: 328
   8 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                387: 300
   9 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Małek                 464: 282
  10 Zbigniew       Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        284: 380
  11 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Skrobosz              349: 545
  12 Agnieszka      Goniowska            - Marta          Bajorek               386: 332
  13 Monika         Sadurska             - Agnieszka      Kozak                 421: 378
  14 Radosław       Więch                - Mikołaj        Fidziński             352: 271
  15 Tomasz         Drewnowski           - Krzysztof      Jaworski              308: 453
  16 Rafał          Matczak              - Szymon         Dąbrowski             352: 387
  17 Dariusz        Jarosławski          - Adam           Janicki               415: 430
  18 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             284: 430
  19 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 342: 334
  20 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              386: 326
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              356: 337
  22 Marianna       Kozłowska            - Marek          Dudkiewicz            290: 383
  23 Jerzy          Matyasik             - Sylwia         Buks                  481: 225
  24 Kamil          Lesisz               - Piotr          Domański              400:   0
  25 Paulina        Mech                 - Jerzy          Tatarczuk             374: 325
  26 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           428: 279
  27 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             400:   1
  28 Marek          Rogalski             - Łukasz         Baranowski            337: 377
  29 Dorota         Stachowska           - Zuzanna        Molak                 448: 233
  30 Maria          Pokorska             - Mirosław       Dejna                 350: 163
  31 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             379: 211


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              348: 388
   2 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 380: 378
   3 Kamil          Kister               - Paweł          Morga                 401: 264
   4 Grzegorz       Święcki              - Marek          Reda                  427: 448
   5 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           475: 323
   6 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Ogierman              388: 359
   7 Radosław       Więch                - Dorota         Maciejuk              293: 472
   8 Robert         Kuszpit              - Dominik        Urbacki               379: 344
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 357: 435
  10 Agnieszka      Goniowska            - Monika         Sadurska              354: 420
  11 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Broda                 390: 286
  12 Agnieszka      Kozak                - Patrycja       Śliwińska             299: 472
  13 Katarzyna      Małek                - Jerzy          Krzyżewski            426: 363
  14 Krzysztof      Jaworski             - Robert         Kamiński              377: 368
  15 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             461: 318
  16 Marta          Bajorek              - Adam           Janicki               324: 335
  17 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Wietecki              438: 328
  18 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Lesisz                301: 343
  19 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Drewnowski            360: 281
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Ostrowska             303: 339
  21 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             355: 302
  22 Paulina        Mech                 - Józef          Burzyński             545: 280
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               221: 613
  24 Mikołaj        Fidziński            - Łukasz         Baranowski            431: 406
  25 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Jarosławski           316: 437
  26 Zuzanna        Molak                - Marianna       Kozłowska             361: 423
  27 Sylwia         Buks                 - Maciej         Sylwestrzuk           309: 428
  28 Jerzy          Tatarczuk            - Mirosław       Dejna                 489: 155
  29 Bogdan         Kozłowski            - Bernadetta     Kudlińska             432: 355
  30 Waldemar       Kudliński            - Maria          Pokorska              314: 347
  31 Marek          Rogalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Kister                388: 314
   2 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             379: 369
   3 Marek          Reda                 - Robert         Kuszpit               441: 292
   4 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              500: 368
   5 Paweł          Morga                - Grzegorz       Święcki               280: 340
   6 Dorota         Maciejuk             - Justyna        Górka                 301: 339
   7 Krzysztof      Obremski             - Monika         Sadurska              367: 354
   8 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Sancewicz             378: 335
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Rudzińska             552: 291
  10 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Goniowska             369: 407
  11 Dominik        Urbacki              - Katarzyna      Małek                 415: 337
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Radosław       Więch                 399: 407
  13 Natalia        Ogierman             - Irena          Sołdan                355: 405
  14 Adam           Janicki              - Rafał          Matczak               352: 373
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Mech                  354: 287
  16 Piotr          Broda                - Marek          Dudkiewicz            337: 428
  17 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 398: 316
  18 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             363: 308
  19 Kamil          Lesisz               - Mikołaj        Fidziński             331: 351
  20 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Matyasik              442: 407
  21 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Rybak                 470: 255
  22 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              410: 410
  23 Marianna       Kozłowska            - Bogdan         Kozłowski             402: 357
  24 Józef          Burzyński            - Jerzy          Tatarczuk             362: 326
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              239: 394
  26 Maria          Pokorska             - Tomasz         Drewnowski            316: 309
  27 Łukasz         Baranowski           - Aleksandra     Brzeska               534: 347
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Dorota         Stachowska            309: 400
  29 Zuzanna        Molak                - Marek          Rogalski              352: 406
  30 Mirosław       Dejna                - Waldemar       Kudliński             193: 381
  31 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Morawski              368: 590
   2 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             470: 428
   3 Grzegorz       Święcki              - Krzysztof      Obremski              336: 417
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 398: 352
   5 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 298: 404
   6 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        322: 484
   7 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             690: 274
   8 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Jaworski              357: 329
   9 Dominik        Urbacki              - Radosław       Więch                 323: 262
  10 Monika         Sadurska             - Paweł          Morga                 472: 298
  11 Rafał          Matczak              - Maciej         Sancewicz             496: 311
  12 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           398: 391
  13 Katarzyna      Małek                - Patrycja       Śliwińska             290: 389
  14 Robert         Kamiński             - Natalia        Ogierman              471: 373
  15 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           381: 362
  16 Adam           Janicki              - Mikołaj        Fidziński             312: 411
  17 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            334: 358
  18 Paulina        Mech                 - Marta          Bajorek               425: 311
  19 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Kozak                 502: 261
  20 Piotr          Broda                - Marianna       Kozłowska             283: 367
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Lesisz                402: 256
  22 Zbigniew       Rybak                - Józef          Burzyński             413: 282
  23 Łukasz         Baranowski           - Maria          Pokorska              503: 300
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             406: 385
  25 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Matyasik              344: 408
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Rogalski              288: 361
  27 Aleksandra     Brzeska              - Bogdan         Kozłowski             311: 419
  28 Tomasz         Drewnowski           - Sylwia         Buks                  392: 297
  29 Waldemar       Kudliński            - Zuzanna        Molak                 296: 405
  30 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             191: 350
  31 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-12-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             153.01  30295  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.49  28210  185
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.51  26363  174
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.77  30154  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.09  28818  192
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.69  29738  200
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.92  28549  193
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  29201  198
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.43  28554  195
  12 Justyna Górka                  Kraków               146.11  29076  199
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.13  28881  199
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.69  14035   97
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  17 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.84  28568  200
  19 Dawid Pikul                    Poznań               142.73  27690  194
  20 Bogusław Szyszka               Oława                142.69  22259  156
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  22 Michał Makowski                Warszawa             141.39   9756   69
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             141.30  27977  198
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.62  26668  191
  30 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  31 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  32 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.24  23225  168
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.06  12840   93
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  37 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  39 Radosław Jachna                Łódź                 137.10  24130  176
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 136.62  21449  157
  41 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.35   4227   31
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.32   9679   71
  43 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  45 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.33  25657  191
  46 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.02   8175   61
  48 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  49 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  50 Karol Waniek                   Wrocław              133.72  19256  144
  51 Adam Szukalski                 Coventry             133.58  16430  123
  52 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               132.93  19275  145
  56 Paweł Janaś                    Głogów               132.59  15248  115
  57 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  58 Dominik Urbacki                Pruszków             132.39  17476  132
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.28  21958  166
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  61 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  62 Irena Sołdan                   Rumia                131.87  25187  191
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  64 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.64  25011  190
  65 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.16  25052  191
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  69 Michał Kolaj                   Ostróda              130.16  24601  189
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  71 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.42  17083  132
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Marek Roszak                   Poznań               129.22  12922  100
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Tomasz Łapka                   Opole                127.82  15978  125
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.63  24505  192
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               127.39   9172   72
  85 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  86 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  87 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.14  25427  200
  88 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.08  24400  192
  89 Alicja Kosińska                Szczecin             127.01  10034   79
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           126.91  25256  199
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  93 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  94 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               126.24  11362   90
  96 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
 101 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
 102 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 103 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.08  24765  198
 104 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 105 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 106 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.55  18683  150
 107 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.53  24533  197
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.44  19662  158
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.43  15056  121
 110 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 111 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 115 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 116 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.62  24477  198
 117 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.44  22466  182
 119 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 120 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.02  13655  111
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 123 Magdalena Kublik               Warszawa             122.67  23920  195
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.66  23674  193
 125 Grzegorz Łukasik               Konojady             122.49  15189  124
 126 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 128 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 130 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 131 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               121.83  11939   98
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.68   9369   77
 134 Łukasz Baranowski              Reda                 121.58  23465  193
 135 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 136 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 137 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.37  23668  195
 138 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 142 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.82  11982  100
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.80  17491  146
 144 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 145 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.73  15804  132
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 148 Bogusław Książek               Szczecin             119.33  18257  153
 149 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 150 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 151 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.90  17479  147
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  23052  194
 153 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 154 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 155 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 156 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 157 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 158 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.14  23391  198
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 160 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 161 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.73  21426  182
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 167 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.09  16627  142
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 171 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 173 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 174 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 176 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 177 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 182 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 183 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.48  15244  132
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.47  14087  122
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 190 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 192 Halina Roszak                  Poznań               115.24   6338   55
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.08  22210  193
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 195 Monika Sadurska                Warszawa             114.70   6538   57
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.48  19691  172
 197 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 198 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 199 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 200 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.02  11630  102
 201 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 202 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.83  15708  138
 204 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 205 Joanna Suchanek                Wrocław              113.68  21940  193
 206 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 207 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.72  22544  200
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 213 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 215 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Radosław Więch                 Warszawa             111.41  19943  179
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.14  13892  125
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 224 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 226 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 227 Paweł Subocz                   Szczecin             110.00   3960   36
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 229 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.27   8086   74
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 232 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  21585  198
 233 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.68  21084  194
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 236 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 238 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.82  20810  193
 241 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               107.65  13671  127
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 244 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 246 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 248 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 249 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.28   5633   53
 250 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 251 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 253 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 254 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 255 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 257 Anna Arana                     Warszawa             105.12  17661  168
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 260 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 261 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 262 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 263 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 264 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 265 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 267 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 269 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 270 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 271 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             102.14   7150   70
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 276 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 281 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 285 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 286 Krzysztof Zawadzki             Sampława              99.59  19221  193
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.50  15622  157
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 289 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 294 Marek Szczepanik               Reda                  96.62   3768   39
 295 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 296 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 298 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 299 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 304 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 305 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 306 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.86   9086  100
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 308 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 309 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 310 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 311 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.98   5129   57
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 313 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 314 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.57   8744  101
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 317 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 323 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 324 Adam Kędzior                   Lublin                81.08   3892   48
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              60.25  11267  187
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 10-12-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  16 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  19 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  20 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  23 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  24 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  27 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  28 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  29 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  30 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  31 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  33 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  34 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  35 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  36 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  37 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  38 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  39 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  42 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  43 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  44 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  45 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  46 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  47 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  48 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  49 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  50 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  51 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  52 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  54 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  55 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  56 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  57 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  58 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  59 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  66 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  67 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  68 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  69 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  70 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  71 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  72 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  73 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  74 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  75 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  77 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  78 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  79 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  80 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  81 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  82 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  83 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  84 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  86 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  88 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  89 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  90 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
  91 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  93 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  94 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  95 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  96 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  97 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
  98 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
  99 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 100 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 101 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 102 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 103 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 104 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 105 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 107 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 108 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 109 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 110 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 112 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 113 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 114 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 115 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 116 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 117 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 119 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 120 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 121 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 122 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 123 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 124 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 125 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 126 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 127 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 131 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 132 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 133 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 134 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 135 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 136 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 137 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 138 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 139 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 141 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 142 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 144 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 148 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 149 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 150 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 151 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 152 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 153 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 154 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 155 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 156 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 157 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 158 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 159 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 160 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 161 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 162 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 163 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 164 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 165 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 168 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 172 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 173 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 174 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 175 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 176 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 177 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 178 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 179 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 183 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 184 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 185 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 186 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 188 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 189 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 190 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 191 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 199 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 200 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 201 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 202 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 203 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 204 Mateusz Cygan                  Chorzów               93.73   1031   11
 205 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 206 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 207 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 208 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 209 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 210 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 211 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 212 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 213 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 214 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 215 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 216 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 217 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 218 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 219 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 220 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 221 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 222 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 223 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 224 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 225 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 226 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 229 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 230 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 231 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 232 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 233 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 234 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 235 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 236 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 237 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 238 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 239 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 240 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 241 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 242 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 243 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 244 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 245 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 246 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 247 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 248 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 249 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 250 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 251 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 258 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 259 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 260 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 261 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 262 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 263 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 264 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 265 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 266 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 267 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 268 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 269 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 270 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 271 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 272 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 273 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 274 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 275 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 276 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 279 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 280 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 281 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 282 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 283 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 284 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 285 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 286 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 287 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 288 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 289 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 290 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 291 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 292 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 293 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 294 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 295 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 296 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 297 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 298 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 299 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 300 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 301 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 302 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 303 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 304 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 305 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 306 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 307 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 308 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 309 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 310 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 311 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 312 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 314 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 315 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 316 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 317 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 318 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 319 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 320 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 321 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 322 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 323 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 324 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 325 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 326 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 327 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 328 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 329 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 330 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 331 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 332 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 333 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 334 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 335 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 336 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 337 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 338 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 339 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 340 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 347 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 348 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 349 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 352 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 353 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 354 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 355 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 356 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 357 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 358 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 365 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 366 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 367 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 368 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie