Puławy19
marca
Puławy 19-20 marca III Mistrzostwa PuławGrand Prix 2011
Morze Bałtyckie26
marca
Morze Bałtyckie 26-27 marca I Turniej Via Baltica
Warszawa 2
kwietnia
Warszawa 2 kwietnia Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Alllle buja, allle buja a Marek Reda gromi26 - 27 marca 2011 — I Turniej Via BalticaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Turniej Via BalticaMorze Bałtyckie, 26 - 27 marca 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Alllle buja, allle buja a Marek Reda gromiI turniej na Bałtyku dobiegł końca. Przedsięwzięcie nie obyło się bez przygód, lecz gdy coś nie idzie po myśli organizatora to jest zapamiętane na długo.

Z dziennika pokładowego promu:
07:45 Już prawie wszyscy uczestnicy dotarli na miejsce zbiórki
08:05 Trwają przygotowania do zaokrętowania i ups sędzia w ostatniej chwili pozbył się niebezpiecznego narzędzia
08:15 Zaczynamy wchodzić przez terminal. Wyrywkowo kierowane są osoby do prześwietlenia bagażu. A tu niespodzianka, mnie też wybrano całe szczęście że pozbyłem się scyzoryka:-))
08:30 Wszyscy już są na promie. Przyszedł czas na odszukanie swoich kajut. Odliczyło się 29 zawodników, dwie osoby towarzyszące i sędzia
09:00 Silniki uruchomione i powolutku kierujemy się w stronę morza
09:10 Mijamy redę w Gdyni, jednak Reda — Marek Reda będzie nam towarzyszyć przez cały rejs
09:15 Prom powoli się rozpędza a uczestnicy rejsu podziwiają widoki z pokładu słonecznego
09:30 Trwają przygotowania do turnieju. Przyjmuję pierwsze zapisy
09:55 Mimo obiekcji kilku osób jako sędzia biorę udział w tym specjalnym turnieju aby uniknąć pauzowania graczy
10:00 I turniej na morzu Bałtyckim rozpoczęty
10:35 Zaczynają się pomruki przechodzące w śpiew ("Alle buja alle buja alle buja alle buuja...")
11:00 Pojawiają się pierwsze oznaki choroby morskiej u jednego z uczestników. Aviomarin załatwił sprawę. Na prowadzeniu Marek Reda z Wołomina. Trochę problemów z relacją na żywo. Na promie są spore ograniczenia w transferze plików. Dam radę aby tym, którzy zostali na lądzie przedstawić sytuację na morzu. Morze jest bardzo spokojne a niebo bezchmurne
12:00 Koniec drugiej rundy. Nadal Marek prowadzi
13:00 Mariusz Sylwestrzuk zmienił lidera. Zaledwie o pięć małych punktów
14:00 Kolejna zmiana na fotelu lidera. Tym razem dowodzi organizator Rafał Wesołowski z Warszawy.Tylko on i Marek Reda mają komplet zwycięstw. Chwila odetchnienia i zawodnicy udają się do mesy na przerwę obiadową
15:00 Obiad zjedzony więc zasiadamy ponownie do stołów
16:00 Uczestniczka za burtą ........turnieju. Sędzia też wypadł w poszukiwaniu pasażerki promu. W drodze powrotnej może wciągną nas na pokład. Marek "Przedporcie" zaczyna wykaszać swoich przeciwników
17:00 Wszyscy czują się jakby nie opuścili Zatoki Gdańskiej. Znowu Reda
18:00 Ooooo Reda. Dla poprawienia humorów uczestnicy spoglądają na zachód słońca
19:00 Jesteśmy na półmetku rejsu. Właśnie wpływamy do Karlskrony. Robimy przerwę do 21:00 czas na odpoczynek, kolację i podziwianie szwedzkiego miasta
21:00 Rozpoczynamy dziewiątą rundę. Za rufą zostawiliśmy redę ale to tylko ta w Karlskronie. Nasz Marek nie ma dla nikogo litości. Udało mi się i zagubionej uczestniczce wrócić do gry. Przykra niespodzianka dla grających i organizatora. Obsługa promu poinformowała, że sala którą nam udostępniono musi być zwolniona do 23:00. Negocjacje zakończyły się fiaskiem.
22:00 Jak to na morzu ciągle buja mimo że powierzchnia Bałtyku jest prawie płaska. I jak to przy każdym porcie jest też REDA
23:00 Na prowadzeniu bez zmian. Już staje się to nudne. Dla odmiany "na rufie" stawki jak przez cały turniej Mirosław Dejna z Sampławy. Zapadła decyzja co do dalszego rozgrywania turnieju. Zawodnicy udają sie do swoich kajut i rozgrywają ostatnie dwie partie w dogodnych dla siebie miejscach
24:00 Rozpoczynamy ostatnią grę. Lider ma 3 pkt przewagi i nie zamierza odpuścić. Pozostają do wywalczenia miejsca 2 i 3 na podium. Tomasz Zwoliński ze Skierd ma to nieszczęście, że po raz drugi spotyka się z Markiem Redą. Rafał Wesołowski gra z Radosławem Jachną z Łodzi.
01:00 I Wszystko jasne. O pierwszym miejscu nie ma już co pisać. Na drugie miejsce awansował organizator Rafał Wesołowski a trzecie przypadło Tomkowi Zwolińskiemu. Dla prawie wszystkich uczestników były nagrody książkowe. Turniej zakończył się trochę w ekstremalnych warunkach i czas na kilkugodzinny odpoczynek. Do snu ukołysał nas prom sunący po Morzu Bałtyckim
02:00 Odpoczynek raptownie się skrócił. Przechodzimy na czas letni
07:00 Przygotowania do opuszczenia kajut. Oooooo za oknami widać ..............znowu reda. Tym razem to wejście do portu w Gdyni
07:30 Prom zacumował przy nabrzeżu. Jesteśmy w Polsce. Czas na powroty do domów.

Czas pokaże czy dojdzie do drugiego rejsu po Bałtyku ze scrabblami.


relcjonował turniej na żywo i prowadził zapiski w dzienniku pokładowym
Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 60)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekProm Stena Line
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota/niedziela, 26/27 marca (12 rund)
7:45 — zbiórka uczestników przy terminalu promowym w Gdyni
8:00-8:30 — zaokrętowanie na promie
9:00 — wypłynięcie z Gdyni
10:00 — rozpoczęcie turnieju
14:15-15:00 — przerwa obiadowa
18:30-21:00 — przerwa (19:00 — dopłynięcie do Karlskrony, 20:00 — wypłynięcie z Karlskrony)
ok. 0:30 — zakończenie turnieju i rozdanie nagród
7:30 — dopłynięcie do Gdyni
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd na terminal promowy

mapa
WyżywienieWe własnym zakresie
Na promie znajduje się kilka barów i restauracji, a także sklep
NoclegiBilet na prom i nocleg w kabinie 4 osobowej — 115,00 zł
Bilet na prom i nocleg w kabinie 2 osobowej — 140,00 zł

Należność za bilet i nocleg należy wpłacić na konto PFS
VWBank direct
60 2130 0004 2001 0386 3883 0001
Nagrody- puchar dla zwycięzcy
- nagrody pieniężne za pierwsze trzy miejsca
- nagrody książkowe dla pozostałych uczestników
Dodatkowe atrakcjePrzez cały czas trwania rejsu na promie dostępne będą różne atrakcje (m.in. bingo, show kulinarny, quiz muzyczny, show barmański, karaoke, koncert, dyskoteka)
OrganizatorzyRafał Wesołowski — 604 684 084 — r.wesolowski@pfs.org.pl
SponsorzyStena Line


Wyniki turnieju I Turniej Via Baltica

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Wołomin                135.25     12.0     5367     2099     1393
  2 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.22      9.0     4924     1755      934
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.69      8.0     4843     1686      689
  4 Adam            Janicki              Łódź                   110.61      8.0     4667     1544      475
  5 Radosław        Jachna               Łódź                   129.39      8.0     4524     1701      157
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.96      7.0     5029     1592      617
  7 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.32      7.0     4875     1526      423
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 131.52      7.0     4806     1590      535
  9 Łukasz          Baranowski           Reda                   123.63      7.0     4534     1396      197
 10 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.98      7.0     4348     1478      127
 11 Radosław        Więch                Warszawa               103.82      7.0     4126     1503     -136
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  134.44      6.5     4778     1493      223
 13 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.29      6.0     4799     1291      984
 14 Renata          Andracka             Zwola                  108.86      6.0     4702     1344      404
 15 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.35      6.0     4564     1273      540
 16 Paweł           Morga                Warszawa               104.36      6.0     4349     1411      191
 17 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.64      6.0     4091     1464     -682
 18 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      6.0     4018     1372     -491
 19 Paweł           Zaręba               Warszawa               100.00      5.0     4770     1250      436
 20 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.01      5.0     4584     1241       43
 21 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 115.88      5.0     4277     1195      145
 22 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     4199     1191       43
 23 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      5.0     4114     1209     -221
 24 Beata           Wisz                 Gdańsk                 100.00      5.0     3937     1244     -562
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.10      4.5     3235     1048     -279
 26 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      4.0     3913     1155     -327
 27 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3755     1109     -636
 28 Andrzej         Gostomski            Łódź                   113.92      3.0     3177      838       96
 29 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      2.0     3084      883    -1495
 30 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     1889      715    -3823
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej na Bałtyku "Via Baltica"



	Stanisław Rydzik 147.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  541: 248  163
    2     3 Czesław        Grajewski             117.98 +  403: 378  168
    3     1 Marek          Reda                  135.25 -  347: 382   85
    4     5 Sylwia         Łada                  100.00 +  454: 337  150
    5     4 Irena          Sołdan                134.44 +  511: 374  184
    6     2 Andrzej        Kowalski              131.52 -  366: 367   82
    7     3 Paweł          Morga                 104.36 +  500: 426  154
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  328: 432   89
    9     3 Radosław       Jachna                129.39 -  322: 369   79
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  443: 307  176
   11     4 Rafał          Wesołowski            128.22 -  391: 476   78
   12     4 Irena          Sołdan                134.44 +  423: 316  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Tomasz Zwoliński 138.69 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Janicki               110.61 +  428: 308  161
    2     7 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  427: 256  174
    3     3 Rafał          Wesołowski            128.22 -  343: 424   78
    4     7 Radosław       Więch                 103.82 +  469: 261  154
    5     5 Beata          Piotrowska            114.10 +  377: 345  164
    6     4 Paweł          Zaręba                100.00 +  414: 236  150
    7     2 Andrzej        Kowalski              131.52 -  377: 422   82
    8     3 Stanisław      Rydzik                147.96 +  432: 328  198
    9     1 Marek          Reda                  135.25 -  440: 532   85
   10     3 Radosław       Jachna                129.39 +  441: 254  179
   11     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  402: 368  176
   12     1 Marek          Reda                  135.25 -  293: 420   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Marek Reda 135.25 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              108.86 +  616: 286  159
    2     1 Andrzej        Gostomski             113.92 +  438: 331  164
    3     1 Stanisław      Rydzik                147.96 +  382: 347  198
    4     2 Andrzej        Kowalski              131.52 +  383: 337  182
    5     1 Rafał          Wesołowski            128.22 +  380: 283  178
    6     1 Czesław        Grajewski             117.98 +  464: 265  168
    7     1 Radosław       Jachna                129.39 +  458: 405  179
    8     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  460: 311  176
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  532: 440  189
   10     1 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  442: 362  163
   11     1 Paweł          Morga                 104.36 +  392: 314  154
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  420: 293  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 12 174.92




	Irena Sołdan 134.44 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Morga                 104.36 +  471: 319  154
    2     5 Radosław       Jachna                129.39 +  489: 382  179
    3     4 Andrzej        Kowalski              131.52 -  339: 427   82
    4     4 Beata          Piotrowska            114.10 =  358: 358  114
    5     4 Stanisław      Rydzik                147.96 -  374: 511   98
    6     7 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  354: 459   63
    7     8 Łukasz         Baranowski            123.63 +  434: 392  174
    8     7 Radosław       Więch                 103.82 -  371: 385   54
    9     7 Renata         Andracka              108.86 +  422: 354  159
   10     7 Czesław        Grajewski             117.98 +  455: 295  168
   11     6 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  395: 250  150
   12     4 Stanisław      Rydzik                147.96 -  316: 423   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Andrzej Kowalski 131.52 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Więch                 103.82 +  437: 223  154
    2     6 Beata          Piotrowska            114.10 +  409: 320  164
    3     4 Irena          Sołdan                134.44 +  427: 339  184
    4     2 Marek          Reda                  135.25 -  337: 383   85
    5     6 Łukasz         Baranowski            123.63 +  409: 331  174
    6     2 Stanisław      Rydzik                147.96 +  367: 366  198
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  422: 377  189
    8     2 Radosław       Jachna                129.39 -  396: 397   79
    9     2 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  481: 207  163
   10     2 Rafał          Wesołowski            128.22 -  372: 404   78
   11     3 Adam           Janicki               110.61 -  403: 423   61
   12     3 Adam           Janicki               110.61 -  346: 501   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Radosław Jachna 129.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  362: 360  151
    2     5 Irena          Sołdan                134.44 -  382: 489   84
    3    10 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  444: 242  150
    4     8 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  328: 302  167
    5     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  361: 356  176
    6     3 Rafał          Wesołowski            128.22 +  407: 308  178
    7     1 Marek          Reda                  135.25 -  405: 458   85
    8     2 Andrzej        Kowalski              131.52 +  397: 396  182
    9     3 Stanisław      Rydzik                147.96 +  369: 322  198
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  254: 441   89
   11     5 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  475: 269  163
   12     2 Rafał          Wesołowski            128.22 -  340: 424   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Rafał Wesołowski 128.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Dejna                 100.00 +  597: 134  150
    2     2 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  374: 304  150
    3     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  424: 343  189
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  455: 344  176
    5     1 Marek          Reda                  135.25 -  283: 380   85
    6     3 Radosław       Jachna                129.39 -  308: 407   79
    7     5 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  339: 439   63
    8     5 Sylwia         Łada                  100.00 +  439: 238  150
    9     5 Radosław       Więch                 103.82 +  401: 298  154
   10     2 Andrzej        Kowalski              131.52 +  404: 372  182
   11     4 Stanisław      Rydzik                147.96 +  476: 391  198
   12     2 Radosław       Jachna                129.39 +  424: 340  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Mariusz Sylwestrzuk 126.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  496: 361  150
    2     4 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  422: 380  166
    3     2 Paweł          Zaręba                100.00 +  523: 409  150
    4     1 Rafał          Wesołowski            128.22 -  344: 455   78
    5     3 Radosław       Jachna                129.39 -  356: 361   79
    6     5 Beata          Wisz                  100.00 +  438: 211  150
    7     4 Czesław        Grajewski             117.98 +  380: 297  168
    8     1 Marek          Reda                  135.25 -  311: 460   85
    9     4 Paweł          Morga                 104.36 +  465: 369  154
   10     4 Stanisław      Rydzik                147.96 -  307: 443   98
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  368: 402   89
   12     5 Renata         Andracka              108.86 +  465: 304  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Zbigniew Wietecki 124.35 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Zaręba                100.00 -  381: 420   50
    2     7 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  256: 427   89
    3    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  351: 425   50
    4    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  513: 145  150
    5    14 Jan            Lisiewski             100.00 -  308: 463   50
    6    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  468: 179  150
    7    11 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  358: 257  150
    8    11 Beata          Wisz                  100.00 +  398: 287  150
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  383: 399   50
   10    13 Andrzej        Gostomski             113.92 +  433: 354  164
   11    10 Radosław       Więch                 103.82 -  321: 385   54
   12    10 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  394: 283  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Łukasz Baranowski 123.63 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  296: 402   50
    2     9 Beata          Wisz                  100.00 -  326: 367   50
    3    13 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  545: 407  151
    4    10 Andrzej        Gostomski             113.92 +  383: 377  164
    5     6 Andrzej        Kowalski              131.52 -  331: 409   82
    6    10 Adam           Janicki               110.61 +  438: 249  161
    7     8 Irena          Sołdan                134.44 -  392: 434   84
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  303: 485   50
    9    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  406: 244  150
   10    12 Sylwia         Łada                  100.00 +  407: 327  150
   11     7 Paweł          Zaręba                100.00 +  389: 362  150
   12     6 Paweł          Morga                 104.36 +  318: 274  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Czesław Grajewski 117.98 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Wisz                  100.00 +  400: 369  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                147.96 -  378: 403   98
    3     8 Jan            Lisiewski             100.00 +  425: 280  150
    4     6 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  381: 275  150
    5     2 Paweł          Zaręba                100.00 +  381: 315  150
    6     1 Marek          Reda                  135.25 -  265: 464   85
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  297: 380   76
    8     6 Paweł          Morga                 104.36 -  267: 417   54
    9     6 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  406: 307  167
   10     7 Irena          Sołdan                134.44 -  295: 455   84
   11     8 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  449: 313  151
   12     7 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  404: 243  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Grzegorz Pukniel 117.29 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  314: 324   50
    2    14 Radosław       Więch                 103.82 -  338: 429   54
    3    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  706: 165  150
    4     8 Radosław       Jachna                129.39 -  302: 328   79
    5    11 Renata         Andracka              108.86 -  336: 387   59
    6    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  548: 191  150
    7    10 Jan            Lisiewski             100.00 +  370: 281  150
    8     8 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  498: 283  166
    9     6 Czesław        Grajewski             117.98 -  307: 406   68
   10     8 Beata          Piotrowska            114.10 -  332: 398   64
   11    11 Sylwia         Łada                  100.00 +  330: 307  150
   12     9 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  418: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Małgorzata Puternicka 115.88 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Lisiewski             100.00 +  399: 295  150
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  380: 422   76
    3     7 Beata          Piotrowska            114.10 -  386: 426   64
    4    11 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  346: 347   63
    5    13 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  267: 363   50
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  359: 331  150
    7    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  457: 150  150
    8     8 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  283: 498   67
    9    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  390: 206  150
   10     9 Agnieszka      Kozak                 101.01 -  317: 388   51
   11    12 Beata          Wisz                  100.00 +  410: 312  150
   12    10 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  283: 394   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Beata Piotrowska 114.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  359: 347  150
    2     6 Andrzej        Kowalski              131.52 -  320: 409   82
    3     7 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  426: 386  166
    4     4 Irena          Sołdan                134.44 =  358: 358  134
    5     5 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  345: 377   89
    9    10 Agnieszka      Kozak                 101.01 -  383: 446   51
   10     8 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  398: 332  167
   11     9 Renata         Andracka              108.86 -  285: 546   59
   12    11 Jan            Lisiewski             100.00 +  361: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  /  9 116.44




	Andrzej Gostomski 113.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  418: 276  150
    2     1 Marek          Reda                  135.25 -  331: 438   85
    3     9 Radosław       Więch                 103.82 -  278: 309   54
    4    10 Łukasz         Baranowski            123.63 -  377: 383   74
    5    12 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  360: 331  151
    9    11 Beata          Wisz                  100.00 -  337: 380   50
   10    13 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  354: 433   74
   11    14 Mirosław       Dejna                 100.00 +  402: 158  150
   12    12 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  320: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  9  93.11




	Jerzy Krzyżewski 112.64 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                147.96 -  248: 541   98
    2    13 Paweł          Morga                 104.36 +  341: 328  154
    3    11 Beata          Wisz                  100.00 -  342: 391   50
    4    11 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  347: 346  166
    5     8 Adam           Janicki               110.61 +  487: 378  161
    6     7 Irena          Sołdan                134.44 +  459: 354  184
    7     5 Rafał          Wesołowski            128.22 +  439: 339  178
    8     4 Renata         Andracka              108.86 +  347: 294  159
    9     2 Andrzej        Kowalski              131.52 -  207: 481   82
   10     1 Marek          Reda                  135.25 -  362: 442   85
   11     5 Radosław       Jachna                129.39 -  269: 475   79
   12     7 Czesław        Grajewski             117.98 -  243: 404   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Adam Janicki 110.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  308: 428   89
    2    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  499: 172  150
    3     6 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  308: 323   50
    4    13 Jan            Lisiewski             100.00 +  388: 349  150
    5     8 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  378: 487   63
    6    10 Łukasz         Baranowski            123.63 -  249: 438   74
    7    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  458: 281  150
    8    10 Paweł          Zaręba                100.00 +  367: 357  150
    9     9 Sylwia         Łada                  100.00 +  315: 313  150
   10     6 Radosław       Więch                 103.82 +  473: 295  154
   11     3 Andrzej        Kowalski              131.52 +  423: 403  182
   12     3 Andrzej        Kowalski              131.52 +  501: 346  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Renata Andracka 108.86 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Reda                  135.25 -  286: 616   85
    2    11 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  553: 331  151
    3     5 Sylwia         Łada                  100.00 -  346: 353   50
    4     9 Paweł          Morga                 104.36 -  310: 378   54
    5    11 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  387: 336  167
    6     9 Jan            Lisiewski             100.00 +  461: 301  150
    7     7 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  466: 227  150
    8     4 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  294: 347   63
    9     7 Irena          Sołdan                134.44 -  354: 422   84
   10    11 Beata          Wisz                  100.00 +  395: 237  150
   11     9 Beata          Piotrowska            114.10 +  546: 285  164
   12     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  304: 465   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Paweł Morga 104.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                134.44 -  319: 471   84
    2    13 Jerzy          Krzyżewski            112.64 -  328: 341   63
    3    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  442: 186  150
    4     9 Renata         Andracka              108.86 +  378: 310  159
    5     9 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  391: 280  150
    6     6 Radosław       Więch                 103.82 +  357: 343  154
    7     3 Stanisław      Rydzik                147.96 -  426: 500   98
    8     6 Czesław        Grajewski             117.98 +  417: 267  168
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  369: 465   76
   10     5 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  334: 285  150
   11     1 Marek          Reda                  135.25 -  314: 392   85
   12     6 Łukasz         Baranowski            123.63 -  274: 318   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Radosław Więch 103.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kowalski              131.52 -  223: 437   82
    2    14 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  429: 338  167
    3     9 Andrzej        Gostomski             113.92 +  309: 278  164
    4     7 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  261: 469   89
    5    10 Sylwia         Łada                  100.00 +  366: 225  150
    6     6 Paweł          Morga                 104.36 -  343: 357   54
    7     6 Paweł          Zaręba                100.00 +  450: 257  150
    8     7 Irena          Sołdan                134.44 +  385: 371  184
    9     5 Rafał          Wesołowski            128.22 -  298: 401   78
   10     6 Adam           Janicki               110.61 -  295: 473   61
   11    10 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  385: 321  174
   12     8 Paweł          Zaręba                100.00 +  382: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Agnieszka Kozak 101.01 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Jachna                129.39 -  360: 362   79
    2    11 Renata         Andracka              108.86 -  331: 553   59
    3    13 Łukasz         Baranowski            123.63 -  407: 545   74
    4    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  420: 219  150
    5    12 Andrzej        Gostomski             113.92 -  331: 360   64
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  344: 422   50
    7    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  390: 357  150
    8    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  538: 156  150
    9    10 Beata          Piotrowska            114.10 +  446: 383  164
   10     9 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  388: 317  166
   11     8 Czesław        Grajewski             117.98 -  313: 449   68
   12     9 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  316: 418   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Wesołowski            128.22 -  134: 597   78
    2    15 Adam           Janicki               110.61 -  172: 499   61
    3    15 Paweł          Morga                 104.36 -  186: 442   54
    4    15 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  145: 513   74
    5    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  182: 350   50
    6    12 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  191: 548   67
    7    13 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  150: 457   66
    8    13 Agnieszka      Kozak                 101.01 -  156: 538   51
    9    15 Jan            Lisiewski             100.00 -  125: 565   50
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  126: 436   50
   11    14 Andrzej        Gostomski             113.92 -  158: 402   64
   12    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  164: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 12  59.58




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  295: 399   66
    2    10 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  386: 374  150
    3     8 Czesław        Grajewski             117.98 -  280: 425   68
    4    13 Adam           Janicki               110.61 -  349: 388   61
    5    14 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  463: 308  174
    6     9 Renata         Andracka              108.86 -  301: 461   59
    7    10 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  281: 370   67
    8    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  291: 267  150
    9    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  565: 125  150
   10    10 Paweł          Zaręba                100.00 -  241: 521   50
   11    13 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  349: 336  150
   12    11 Beata          Piotrowska            114.10 -  313: 361   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               117.29 +  324: 314  167
    2     8 Paweł          Zaręba                100.00 -  296: 555   50
    3    10 Radosław       Jachna                129.39 -  242: 444   79
    4    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  352: 384   50
    5    13 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  363: 267  166
    6    13 Agnieszka      Kozak                 101.01 +  422: 344  151
    7     7 Renata         Andracka              108.86 -  227: 466   59
    8     9 Łukasz         Baranowski            123.63 +  485: 303  174
    9     8 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  399: 383  174
   10     5 Paweł          Morga                 104.36 -  285: 334   54
   11     6 Irena          Sołdan                134.44 -  250: 395   84
   12    12 Andrzej        Gostomski             113.92 +  373: 320  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Gostomski             113.92 -  276: 418   64
    2    12 Sylwia         Łada                  100.00 -  336: 383   50
    3    14 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  165: 706   67
    4    14 Agnieszka      Kozak                 101.01 -  219: 420   51
    5    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 182  150
    6    14 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  179: 468   74
    7    14 Adam           Janicki               110.61 -  281: 458   61
    8    14 Jan            Lisiewski             100.00 -  267: 291   50
    9    14 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  206: 390   66
   10    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  227: 346   50
   11    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  213: 353   50
   12    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  365: 164  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 12  73.58




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            123.63 +  402: 296  174
    2     2 Rafał          Wesołowski            128.22 -  304: 374   78
    3     6 Adam           Janicki               110.61 +  323: 308  161
    4     6 Czesław        Grajewski             117.98 -  275: 381   68
    5     9 Paweł          Morga                 104.36 -  280: 391   54
    6    11 Sylwia         Łada                  100.00 -  261: 446   50
    7    11 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  257: 358   74
    8    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  394: 287  150
    9    13 Paweł          Zaręba                100.00 -  283: 552   50
   10    14 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  346: 227  150
   11    13 Jan            Lisiewski             100.00 -  336: 349   50
   12    14 Beata          Wisz                  100.00 -  294: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Beata Wisz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Czesław        Grajewski             117.98 -  369: 400   68
    2     9 Łukasz         Baranowski            123.63 +  367: 326  174
    3    11 Jerzy          Krzyżewski            112.64 +  391: 342  163
    4     3 Paweł          Zaręba                100.00 -  227: 451   50
    5     7 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  401: 353  150
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  211: 438   76
    7     9 Sylwia         Łada                  100.00 -  333: 355   50
    8    11 Zbigniew       Wietecki              124.35 -  287: 398   74
    9    11 Andrzej        Gostomski             113.92 +  380: 337  164
   10    11 Renata         Andracka              108.86 -  237: 395   59
   11    12 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  312: 410   66
   12    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  422: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Paweł Zaręba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  420: 381  174
    2     8 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  555: 296  150
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  409: 523   76
    4     3 Beata          Wisz                  100.00 +  451: 227  150
    5     2 Czesław        Grajewski             117.98 -  315: 381   68
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  236: 414   89
    7     6 Radosław       Więch                 103.82 -  257: 450   54
    8    10 Adam           Janicki               110.61 -  357: 367   61
    9    13 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  552: 283  150
   10    10 Jan            Lisiewski             100.00 +  521: 241  150
   11     7 Łukasz         Baranowski            123.63 -  362: 389   74
   12     8 Radosław       Więch                 103.82 -  335: 382   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  361: 496   76
    2    10 Jan            Lisiewski             100.00 -  374: 386   50
    3    12 Zbigniew       Wietecki              124.35 +  425: 351  174
    4    12 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  384: 352  150
    5     7 Beata          Wisz                  100.00 -  353: 401   50
    6     8 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  331: 359   66
    7    12 Agnieszka      Kozak                 101.01 -  357: 390   51
    8    12 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  287: 394   50
    9    12 Łukasz         Baranowski            123.63 -  244: 406   74
   10    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  436: 126  150
   11    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  353: 213  150
   12    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  294: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Piotrowska            114.10 -  347: 359   64
    2    12 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  383: 336  150
    3     5 Renata         Andracka              108.86 +  353: 346  159
    4     5 Stanisław      Rydzik                147.96 -  337: 454   98
    5    10 Radosław       Więch                 103.82 -  225: 366   54
    6    11 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  446: 261  150
    7     9 Beata          Wisz                  100.00 +  355: 333  150
    8     5 Rafał          Wesołowski            128.22 -  238: 439   78
    9     9 Adam           Janicki               110.61 -  313: 315   61
   10    12 Łukasz         Baranowski            123.63 -  327: 407   74
   11    11 Grzegorz       Pukniel               117.29 -  307: 330   67
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  282: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej Via Baltica


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            541: 248
   2 Adam           Janicki              - Tomasz         Zwoliński             308: 428
   3 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              616: 286
   4 Paweł          Morga                - Irena          Sołdan                319: 471
   5 Andrzej        Kowalski             - Radosław       Więch                 437: 223
   6 Agnieszka      Kozak                - Radosław       Jachna                360: 362
   7 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Dejna                 597: 134
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 496
   9 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Zaręba                381: 420
  10 Jolanta        Sylwestrzuk          - Łukasz         Baranowski            402: 296
  11 Czesław        Grajewski            - Beata          Wisz                  400: 369
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Pukniel               324: 314
  13 Małgorzata     Puternicka           - Jan            Lisiewski             399: 295
  14 Sylwia         Łada                 - Beata          Piotrowska            347: 359
  15 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Serafinowicz          418: 276


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Gostomski            - Marek          Reda                  331: 438
   2 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Sylwestrzuk           374: 304
   3 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             403: 378
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Puternicka            422: 380
   5 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                489: 382
   6 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kowalski              320: 409
   7 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              427: 256
   8 Paweł          Zaręba               - Mieczysław     Pastuszak             555: 296
   9 Beata          Wisz                 - Łukasz         Baranowski            367: 326
  10 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Zawadzki              386: 374
  11 Renata         Andracka             - Agnieszka      Kozak                 553: 331
  12 Andrzej        Serafinowicz         - Sylwia         Łada                  336: 383
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Morga                 341: 328
  14 Radosław       Więch                - Grzegorz       Pukniel               429: 338
  15 Mirosław       Dejna                - Adam           Janicki               172: 499


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                382: 347
   2 Paweł          Zaręba               - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 523
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            343: 424
   4 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              339: 427
   5 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  346: 353
   6 Jolanta        Sylwestrzuk          - Adam           Janicki               323: 308
   7 Beata          Piotrowska           - Małgorzata     Puternicka            426: 386
   8 Czesław        Grajewski            - Jan            Lisiewski             425: 280
   9 Radosław       Więch                - Andrzej        Gostomski             309: 278
  10 Radosław       Jachna               - Mieczysław     Pastuszak             444: 242
  11 Beata          Wisz                 - Jerzy          Krzyżewski            391: 342
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              425: 351
  13 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 545: 407
  14 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Serafinowicz          706: 165
  15 Mirosław       Dejna                - Paweł          Morga                 186: 442


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            344: 455
   2 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  337: 383
   3 Beata          Wisz                 - Paweł          Zaręba                227: 451
   4 Beata          Piotrowska           - Irena          Sołdan                358: 358
   5 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Rydzik                337: 454
   6 Czesław        Grajewski            - Jolanta        Sylwestrzuk           381: 275
   7 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Więch                 469: 261
   8 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                302: 328
   9 Paweł          Morga                - Renata         Andracka              378: 310
  10 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Gostomski             383: 377
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Puternicka            347: 346
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              352: 384
  13 Jan            Lisiewski            - Adam           Janicki               349: 388
  14 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Serafinowicz          420: 219
  15 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Dejna                 513: 145


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            380: 283
   2 Paweł          Zaręba               - Czesław        Grajewski             315: 381
   3 Radosław       Jachna               - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 356
   4 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                374: 511
   5 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            377: 345
   6 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Baranowski            409: 331
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Wisz                  353: 401
   8 Adam           Janicki              - Jerzy          Krzyżewski            378: 487
   9 Jolanta        Sylwestrzuk          - Paweł          Morga                 280: 391
  10 Radosław       Więch                - Sylwia         Łada                  366: 225
  11 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               387: 336
  12 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Gostomski             331: 360
  13 Małgorzata     Puternicka           - Mieczysław     Pastuszak             267: 363
  14 Jan            Lisiewski            - Zbigniew       Wietecki              463: 308
  15 Andrzej        Serafinowicz         - Mirosław       Dejna                 350: 182


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Marek          Reda                  265: 464
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              366: 367
   3 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            407: 308
   4 Paweł          Zaręba               - Tomasz         Zwoliński             236: 414
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Wisz                  438: 211
   6 Paweł          Morga                - Radosław       Więch                 357: 343
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                459: 354
   8 Małgorzata     Puternicka           - Krzysztof      Zawadzki              359: 331
   9 Jan            Lisiewski            - Renata         Andracka              301: 461
  10 Łukasz         Baranowski           - Adam           Janicki               438: 249
  11 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Sylwestrzuk           446: 261
  12 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Dejna                 548: 191
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 422: 344
  14 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Serafinowicz          468: 179


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Radosław       Jachna                458: 405
   2 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             422: 377
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Morga                 500: 426
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             380: 297
   5 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            339: 439
   6 Radosław       Więch                - Paweł          Zaręba                450: 257
   7 Renata         Andracka             - Mieczysław     Pastuszak             466: 227
   8 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            434: 392
   9 Beata          Wisz                 - Sylwia         Łada                  333: 355
  10 Grzegorz       Pukniel              - Jan            Lisiewski             370: 281
  11 Jolanta        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              257: 358
  12 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              390: 357
  13 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Puternicka            150: 457
  14 Adam           Janicki              - Andrzej        Serafinowicz          458: 281


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           460: 311
   2 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kowalski              397: 396
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                432: 328
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Renata         Andracka              347: 294
   5 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            238: 439
   6 Paweł          Morga                - Czesław        Grajewski             417: 267
   7 Radosław       Więch                - Irena          Sołdan                385: 371
   8 Małgorzata     Puternicka           - Grzegorz       Pukniel               283: 498
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Baranowski            485: 303
  10 Adam           Janicki              - Paweł          Zaręba                367: 357
  11 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Wisz                  398: 287
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Sylwestrzuk           287: 394
  13 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Kozak                 156: 538
  14 Andrzej        Serafinowicz         - Jan            Lisiewski             267: 291


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  440: 532
   2 Andrzej        Kowalski             - Jerzy          Krzyżewski            481: 207
   3 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                322: 369
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Morga                 465: 369
   5 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Więch                 401: 298
   6 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Pukniel               406: 307
   7 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                354: 422
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Wietecki              399: 383
   9 Sylwia         Łada                 - Adam           Janicki               313: 315
  10 Agnieszka      Kozak                - Beata          Piotrowska            446: 383
  11 Andrzej        Gostomski            - Beata          Wisz                  337: 380
  12 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              406: 244
  13 Paweł          Zaręba               - Jolanta        Sylwestrzuk           552: 283
  14 Andrzej        Serafinowicz         - Małgorzata     Puternicka            206: 390
  15 Jan            Lisiewski            - Mirosław       Dejna                 565: 125


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Reda                  362: 442
   2 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kowalski              404: 372
   3 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             254: 441
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                307: 443
   5 Paweł          Morga                - Mieczysław     Pastuszak             334: 285
   6 Adam           Janicki              - Radosław       Więch                 473: 295
   7 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             455: 295
   8 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            332: 398
   9 Małgorzata     Puternicka           - Agnieszka      Kozak                 317: 388
  10 Jan            Lisiewski            - Paweł          Zaręba                241: 521
  11 Beata          Wisz                 - Renata         Andracka              237: 395
  12 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Łada                  407: 327
  13 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Gostomski             433: 354
  14 Jolanta        Sylwestrzuk          - Andrzej        Serafinowicz          346: 227
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 436: 126


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Paweł          Morga                 392: 314
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           402: 368
   3 Andrzej        Kowalski             - Adam           Janicki               403: 423
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            391: 476
   5 Radosław       Jachna               - Jerzy          Krzyżewski            475: 269
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                250: 395
   7 Paweł          Zaręba               - Łukasz         Baranowski            362: 389
   8 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Kozak                 449: 313
   9 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              285: 546
  10 Radosław       Więch                - Zbigniew       Wietecki              385: 321
  11 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Pukniel               307: 330
  12 Małgorzata     Puternicka           - Beata          Wisz                  410: 312
  13 Jolanta        Sylwestrzuk          - Jan            Lisiewski             336: 349
  14 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Gostomski             158: 402
  15 Andrzej        Serafinowicz         - Krzysztof      Zawadzki              213: 353


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             420: 293
   2 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                424: 340
   3 Adam           Janicki              - Andrzej        Kowalski              501: 346
   4 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                316: 423
   5 Renata         Andracka             - Mariusz        Sylwestrzuk           304: 465
   6 Paweł          Morga                - Łukasz         Baranowski            274: 318
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Czesław        Grajewski             243: 404
   8 Radosław       Więch                - Paweł          Zaręba                382: 335
   9 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Kozak                 418: 316
  10 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Puternicka            394: 283
  11 Beata          Piotrowska           - Jan            Lisiewski             361: 313
  12 Andrzej        Gostomski            - Mieczysław     Pastuszak             320: 373
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  294: 282
  14 Beata          Wisz                 - Jolanta        Sylwestrzuk           422: 294
  15 Andrzej        Serafinowicz         - Mirosław       Dejna                 365: 164
Lista rankingowa na dzień 09-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.74  28111  189
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.12  28394  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               146.63  27713  189
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.40  29281  200
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.83  27270  187
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   9 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.23  27304  188
  10 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  11 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  12 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.40  28881  200
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  14 Dawid Pikul                    Poznań               144.07  28381  197
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.43  28343  199
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              142.00  26838  189
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.50  27026  191
  22 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.28  22464  159
  24 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.45  15309  109
  25 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.66  19413  139
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.16  26580  191
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.79  27759  200
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.21  26259  190
  32 Marek Reda                     Wołomin              137.95  26763  194
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  34 Karol Waniek                   Wrocław              137.75  17357  126
  35 Justyna Górka                  Kraków               137.27  24159  176
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.18  19479  142
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.42  26329  193
  39 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  25283  186
  40 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25535  190
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.83  25293  189
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  47 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  23715  178
  48 Artur Irzyk                    Kraków               133.08   8783   66
  49 Irena Sołdan                   Rumia                132.88  25513  192
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  51 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.76  16860  127
  52 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.23  25255  191
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  55 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     132.08  11887   90
  56 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.62  16584  126
  60 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  61 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.65  25346  194
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  65 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  66 Radosław Jachna                Łódź                 130.16  25120  193
  67 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  68 Mateusz Borsuk                 Reda                 130.03  13783  106
  69 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  70 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  71 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.73  19978  154
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.54  23059  178
  74 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  76 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  77 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.13  22808  178
  79 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.83  24799  194
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.77  25042  196
  82 Kamil Kister                   Puławy               127.44  23832  187
  83 Janusz Krupiński               Bytom                127.36   9425   74
  84 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.22  24427  192
  85 Jan Mrozowski                  Kraków               127.05   5590   44
  86 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  87 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.38  20347  161
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.25  23608  187
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.12  24593  195
  92 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.01  11215   89
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.67  13447  107
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.44  23959  191
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.38  23571  188
  97 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  98 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  99 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.03  11628   93
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.03  20380  163
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 105 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 106 Katarzyna Małek                Mielec               124.28   9818   79
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 108 Łukasz Baranowski              Reda                 124.12  24328  196
 109 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 110 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.68  13481  109
 111 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 112 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.45  24196  196
 113 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.45  19628  159
 114 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 115 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.33  15786  128
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 118 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              122.97  24349  198
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                122.91  12168   99
 121 Małgorzata Sulejewska          Kraków               122.76  23939  195
 122 Tomasz Łapka                   Opole                122.40  20808  170
 123 Maciej Grąbczewski             Piła                 122.36  23737  194
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.09  22831  187
 125 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.97  24150  198
 127 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 129 Bogusław Książek               Szczecin             121.47  15669  129
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 121.23  13942  115
 131 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.12  24103  199
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23538  195
 139 Robert Głowacki                Łódź                 120.67  22324  185
 140 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 142 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.64  12443  104
 143 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 144 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 145 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 146 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.07  19646  165
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  17230  145
 148 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 151 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 152 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.53   4267   36
 153 Wojciech Urbański              Warszawa             118.51   4385   37
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.46  22981  194
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.12  23506  199
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 160 Piotr Broda                    Sandomierz           117.74  23078  196
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.65   4353   37
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 164 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 165 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 166 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 167 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.83  17407  149
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 170 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               116.21   9297   80
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.16  10571   91
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.15  20094  173
 175 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 177 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 178 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 179 Anita Bruska                   Gdynia               115.07  14038  122
 180 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 182 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.67  17888  156
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 184 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.58   9854   86
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.28  22170  194
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.89  20158  177
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 189 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 190 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 191 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.60  16813  148
 193 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 194 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.35   8955   79
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 197 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 198 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.05  20462  181
 199 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 200 Mariusz Makuch                 Zator                112.91   3613   32
 201 Jerzy Luter                    Bytom                112.79  18497  164
 202 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.78  21767  193
 203 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.47  21144  188
 204 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.45  15068  134
 205 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 206 Adam Janicki                   Łódź                 112.11  22197  198
 207 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 208 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.76  21457  192
 210 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.30  18031  162
 212 Dorota Stachowska              Wydartowo I          110.81  21164  191
 213 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 110.68  12839  116
 215 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.53  21995  199
 217 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 220 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.78  20200  184
 222 Renata Andracka                Zwola                109.59  21590  197
 223 Tomasz Lempart                 Kraków               109.37   3281   30
 224 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 225 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 226 Sławomir Długosz               Ostróda              108.82  19044  175
 227 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 228 Anna Niedzielko                Szczecin             108.29  10829  100
 229 Anna Arana                     Warszawa             108.23  18724  173
 230 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 231 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 232 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 233 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 234 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 235 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 237 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.79  10262   97
 240 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 241 Radosław Więch                 Warszawa             105.62  15104  143
 242 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 244 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 245 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 246 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 247 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 248 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 249 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 250 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 252 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 255 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 256 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 257 Sławomir Wolski                Wrocław              102.52  13840  135
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 259 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 260 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 261 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19949  196
 264 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 265 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 267 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.97  16862  167
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.96  19587  194
 270 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 271 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 272 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.72   9669   96
 273 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 274 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 275 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 276 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 277 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 278 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 279 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.91  13688  137
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.75   6883   69
 281 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.70  11466  115
 283 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 284 Szymon Dąbrowski               Warszawa              99.42   7158   72
 285 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 287 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 288 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.86  18598  192
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              95.21  18375  193
 292 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.07   4088   43
 294 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 295 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 296 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 297 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 298 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 299 Sylwia Łada                    Inowrocław            90.54   6066   67
 300 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                90.32   5419   60
 302 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 303 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 304 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 308 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 309 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              85.62  14469  169
 311 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.04   7723   93
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 314 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 315 Adam Kędzior                   Lublin                82.06   4103   50
 316 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 318 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 319 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 321 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.30   2937   43
 322 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              58.95  11083  188




Poczekalnia na dzień 09-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Andrzej Gostomski              Łódź                 100.25   2807   28
   6 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   7 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   8 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  12 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  14 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  15 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  16 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  17 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  18 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  19 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  20 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  21 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  23 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  24 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  25 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  28 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  29 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  30 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  34 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  35 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  36 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  37 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  41 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  43 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  45 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  46 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  47 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  48 Paweł Morga                    Warszawa             105.17   2419   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  51 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  52 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  53 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  60 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  61 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  62 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  63 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  64 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  65 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  68 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  69 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  70 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  71 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             82.60   1652   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  74 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.05   2319   19
  75 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  76 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  77 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  78 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  79 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  80 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  81 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               107.37   2040   19
  82 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  83 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  84 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  85 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  86 Rafał Stachura                 Zator                 80.56   1450   18
  87 Maciej Dąbrowski               Warszawa              78.39   1411   18
  88 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  89 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  90 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  91 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  92 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  93 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  94 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  95 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  96 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  97 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  98 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 105 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
 106 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 107 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 108 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 109 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 110 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 111 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 112 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 113 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 114 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 115 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 116 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 117 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 118 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 119 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 120 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 121 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 122 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 123 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 124 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 125 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 126 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 127 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 128 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75   1617   12
 129 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 130 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 131 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 132 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 133 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 134 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 135 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 136 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 137 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 138 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 139 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 140 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 141 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 142 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 143 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 144 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 145 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 148 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 149 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 150 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 151 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 153 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 154 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 155 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 156 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 157 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 158 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 159 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 160 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 161 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 162 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 163 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 164 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 165 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 166 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 167 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 168 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 169 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 170 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 171 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 173 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 174 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 175 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 176 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 177 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 178 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 179 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 180 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 181 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 182 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 183 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 184 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 185 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 186 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 187 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 188 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 189 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 190 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 191 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 192 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 193 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 194 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 195 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 196 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 197 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 198 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 199 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 200 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 201 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 202 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 203 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 204 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 205 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 206 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 207 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 208 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 209 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 210 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 211 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 212 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 213 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 214 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 215 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 216 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 217 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 218 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 219 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 220 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 221 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 222 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 223 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 224 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 225 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 226 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 227 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 228 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 229 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 230 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 231 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 232 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 233 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 234 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 235 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 236 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 237 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 238 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 239 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 240 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 241 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 242 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 243 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 244 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 245 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 246 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 247 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 249 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 250 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 251 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 252 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 253 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 254 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 255 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 256 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 257 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 258 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 259 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 260 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 261 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 262 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 263 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 264 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 265 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 266 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 267 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 268 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 269 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 270 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 271 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 272 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 273 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 274 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 275 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 276 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 277 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 278 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 279 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 280 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 281 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 282 Aneta Grodek                   Zawiercie             90.57    634    7
 283 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 284 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 285 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 286 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 287 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 288 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 289 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 290 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 291 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 292 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 293 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 294 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 296 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 297 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 298 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 299 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 300 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 301 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 302 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 303 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 304 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 305 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 306 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 308 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 309 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 310 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 311 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 312 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 313 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 314 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 315 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 316 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 317 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 319 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 320 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 321 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 323 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 324 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 325 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 326 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 332 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 333 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 337 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 338 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 345 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 346 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 347 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 348 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 349 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 350 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 351 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 352 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 353 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 354 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 355 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 358 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 359 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 360 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 367 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie