Wrocław25
września
Wrocław 25-26 września VI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2010
Pszczyna 2
października
Pszczyna 2- 3 października I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny
Warszawa 2
października
Warszawa 2 października Festiwal Gier WOW!
Na Górnym Śląsku Górkowie (ponownie!) górą02 - 03 października 2010 — I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza PszczynyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza PszczynyPszczyna, 02 - 03 października 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Na Górnym Śląsku Górkowie (ponownie!) górąMówią, że początki bywają ciężkie. Ale dla dwu śląskich miast, które w tym roku po raz pierwszy organizowały scrabblowe turnieje, to powiedzenie nie znajduje potwierdzenia. Po rewelacyjnym Raciborzu przyszedł czas na Pszczynę. W przepięknym otoczeniu, 50 metrów od pałacu książąt von Pless, w wygodnej sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, toczyło boje 45 osób, w tym pięcioro debiutantów.

Mówią też, że sukces ma wielu ojców. I to powiedzenie można w Pszczynie zakwestionować. Pomysł turnieju i główny ciężar organizacyjny spoczął na barkach tylko jednego z „ojców miasta”, zastępcy burmistrza, Tomaszu Drąszkowskim, który lata, lata temu był graczem Górnośląskiego Klubu Scrabble. Z pomocą współpracowników oraz grona sponsorów zadbał on i o wspierające somę posiłki i o cieszące psyche liczne upominki, puchary i statuetki.

O najważniejszy puchar i związane z nim nagrody, a przede wszystkim zapisanie się w historii scrabblowych annałów pod mianem pierwszej/pierwszego mistrzyni/mistrza Pszczyny, najzaciętszy bój stoczyli Justyna Górka z Krakowa i Dawid Adamczyk z Wodzisławia Śląskiego. Po dziesiątej rundzie, z dorobkiem 9 dużych punktów, odsadzili obydwoje peleton o długość dwu wygranych partii. Przyszedł czas na korespondencyjny bój w 11 rundzie — w tym momencie scrabblowa grupa pościgowa podgoniła: obydwoje doznali porażek. A to oznaczało, że o końcowym triumfie zadecyduje kończący pszczyńskie potyczki bezpośredni „duńczyk”, w którym Dawid, aktualny mistrz Krakowa, musiał uznać wyższość koleżanki z tego miasta.

Mówią (a nawet napisała tak w wierszu Szymborska), że nic dwa razy się nie zdarza. A i tę myśl podważono w Pszczynie – dzięki końcowym rozstrzygnięciom mogę zatytułować relację identycznie, jak zrobiłem to parę miesięcy temu w Zabrzu: „Na Górnym Śląsku Górkowie górą”. Trochę inna była wtedy małżeńska kolejność na podium, lecz zdominowanie turnieju — identyczne. By była jasność uporządkuję: mistrzyni Pszczyny: Justyna Górka, wicemistrzostwo: Dawid Adamczyk, trzecie miejsce: Kamil Górka. Zwycięska trójka odebrała nagrody z rąk dwu pszczyńskich zastępców burmistrza, a gratulacje od władz samorządowych miasta usłyszała ponadto grupa osób wyróżnionych w kilku innych kategoriach. Tu uwiecznimy Magdalenę Kitel-Frydel, która została najlepszą debiutantką oraz najwyżej notowaną mieszkanką ziemi pszczyńskiej. Zaś nagród wystarczyło dla wszystkich grających osób.

Rozjeżdżaliśmy się w pięknym słońcu, nie zapominając o wspólnym zdjęciu na tle słynnego Muzeum Zamkowego, przegryzając promujące Śląsk „oblaty” i żegnając urokliwą Pszczynę z obietnicą organizatorów, że zaproszą nas w przyszłym roku.
relacja: Maciek Śliwa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala sportowa MORiS
ul. Basztowa 4, Pszczyna
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwww.moris.pszczyna.pl
HarmonogramSobota, 2 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie rejestracji
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:00 — 16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce rozgrywek znajduje się 4 min. od zjazdu w Pszczynie z drogi E75, na trasie Tychy — Bielsko-Biała
mapa
WyżywienieSala znajduje się się w pobliżu pszczyńskiego rynku, wokół którego funkcjonuje kilkanaście dobrych restauracji o zróżnicowanych cenach posiłków
NoclegiNoclegi w Pszczynie (w zakładce "Baza turystyczna")
NagrodyNagrody pieniężne i puchary dla zdobywców pierwszych 3 miejsc, dla wszystkich osób grających upominki rzeczowe, przewidziane dodatkowe kategorie
Dodatkowe atrakcjeZapraszamy do zaplanowania podczas pobytu w Pszczynie czasu na zwiedzenie Muzeum Zamkowego w Pszczynie – siedziby książąt von Pless, jednej z nielicznych zachowanych prawie w oryginalnym stanie rezydencji w Polsce
www.zamek-pszczyna.pl/
OrganizatorzyWładze samorządowe Pszczyny
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie — moris@pszczyna.pl — 32 210 38 77


Wyniki turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 142.22     10.0     5186     1969      962
  2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       138.80      9.0     5033     1883      539
  3 Kamil           Górka                Kraków                 142.20      9.0     4606     1788      320
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.09      8.0     4734     1693      510
  5 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    118.53      8.0     4709     1687      564
  6 Leszek          Kacprzyk             Katowice               117.29      8.0     4670     1719      147
  7 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.53      8.0     4666     1693      436
  8 Natalia         Ogierman             Katowice               108.36      8.0     4396     1590      148
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               126.78      7.5     4518     1598      326
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.34      7.0     4764     1558      554
 11 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.11      7.0     4655     1629      402
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.80      7.0     4644     1611      189
 13 Adam            Jurkowski            Knurów                 121.96      7.0     4576     1477      559
 14 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.68      7.0     4346     1439      184
 15 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.51      7.0     4311     1427      321
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             113.92      6.5     4495     1468      485
 17 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.90      6.5     4245     1450      -11
 18 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               120.52      6.0     4604     1360      213
 19 Marcin          Ceglarek             Kraków                 112.73      6.0     4364     1417      151
 20 Łukasz          Sornek               Mikołów                113.10      6.0     4324     1382     -164
 21 Joanna          Brychcy              Katowice               109.64      6.0     4287     1323       63
 22 Jerzy           Luter                Bytom                  109.36      6.0     4277     1333       65
 23 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.01      6.0     4224     1389       -5
 24 Krzysztof       Gibas                Kraków                 100.00      6.0     4196     1385     -160
 25 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      5.5     3855     1128      215
 26 Beata           Marynowicz           Racibórz               113.44      5.0     4281     1212      326
 27 Urszula         Solarska             Łódź                   104.14      5.0     4255     1216      200
 28 Bożena          Guział               Racibórz               101.75      5.0     4138     1234     -223
 29 Agnieszka       Dymkowska            Bielsko-Biała          110.55      5.0     3936     1211      133
 30 Magdalena       Kitel-Frydel         Pszczyna               100.00      5.0     3825     1180       90
 31 Mirosław        Dymkowski            Bielsko-Biała          100.00      5.0     3302     1076     -163
 32 Urszula         Gutowska             Pszczyna               100.00      4.5     3747     1169     -139
 33 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3935     1057     -135
 34 Tomasz          Drąszkowski          Pszczyna               115.00      4.0     3193      967       30
 35 Krzysztof       Lelonek              Zabrze                 100.00      3.5     3794      915     -100
 36 Andrzej         Stolot               Zabrze                 100.00      3.5     3538      898     -224
 37 Agnieszka       Krupka               Krosno                 125.09      3.0     2567      706      157
 38 Edward          Salamon              Bytom                  107.85      3.0     2428      749     -240
 39 Grzegorz        Jagiełka             Studzienice            100.00      2.0     2134      592     -357
 40 Kamil           Barczyński           Pszczyna               100.00      1.5     2587      720    -2036
 41 Krzysztof       Duda                 Pszczyna               100.00      1.0     1222      378     -642
 42 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      1.0     1169      342     -113
 43 Miłosz          Borowski             Bielsko Biała          100.00      0.0      843      244     -705
 44 Kamil           Reclik               Pszczyna               100.00      0.0      752      254    -1108
 45 Małgorzata      Krakowiak            Bielsko-Biała          100.00      0.0      383      152     -564
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny



	Tomasz Zwoliński 145.80 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                113.10 +  447: 325  163
    2     4 Rafał          Wesołowski            126.78 +  440: 332  177
    3     3 Kamil          Górka                 142.20 +  418: 307  192
    4     2 Dariusz        Puton                 138.53 -  319: 390   89
    5     4 Andrzej        Rechowicz             124.11 +  443: 359  174
    6     3 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  388: 361  150
    7     3 Leszek         Kacprzyk              117.29 +  409: 380  167
    8     1 Justyna        Górka                 142.22 -  319: 440   92
    9     1 Dawid          Adamczyk              138.80 -  392: 490   89
   10     4 Marcin         Ceglarek              112.73 +  417: 372  163
   11     3 Łukasz         Bobowski              138.09 -  337: 338   88
   12     4 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  315: 361   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Justyna Górka 142.22 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Ceglarek              112.73 +  562: 285  163
    2     1 Paweł          Jackowski             137.34 +  431: 353  187
    3     1 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  426: 302  166
    4     1 Andrzej        Rechowicz             124.11 +  377: 265  174
    5     1 Dariusz        Puton                 138.53 +  389: 377  189
    6     1 Maciej         Sancewicz             118.53 +  444: 325  169
    7     1 Dawid          Adamczyk              138.80 -  337: 482   89
    8     1 Tomasz         Zwoliński             145.80 +  440: 319  196
    9     2 Kamil          Górka                 142.20 +  456: 395  192
   10     2 Łukasz         Bobowski              138.09 +  486: 409  188
   11     2 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  341: 401   67
   12     1 Dawid          Adamczyk              138.80 +  497: 311  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 12 164.08




	Kamil Górka 142.20 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               109.64 +  417: 357  160
    2    10 Urszula        Gutowska              100.00 +  383: 285  150
    3     3 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  307: 418   96
    4    12 Łukasz         Bobowski              138.09 +  463: 313  188
    5     5 Paweł          Jackowski             137.34 -  325: 390   87
    6     7 Bożena         Guział                101.75 +  337: 330  152
    7     7 Katarzyna      Kowalska              118.90 +  360: 343  169
    8     5 Maciej         Sancewicz             118.53 +  394: 365  169
    9     2 Justyna        Górka                 142.22 -  395: 456   92
   10     3 Leszek         Kacprzyk              117.29 +  455: 321  167
   11     1 Dawid          Adamczyk              138.80 +  355: 344  189
   12     2 Maciej         Sancewicz             118.53 +  415: 364  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Dawid Adamczyk 138.80 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              109.51 +  444: 337  160
    2     5 Łukasz         Bobowski              138.09 +  390: 373  188
    3     6 Paweł          Jackowski             137.34 -  345: 447   87
    4     6 Tomasz         Drąszkowski           115.00 +  466: 400  165
    5     3 Rafał          Wesołowski            126.78 +  376: 291  177
    6     4 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  425: 328  171
    7     1 Justyna        Górka                 142.22 +  482: 337  192
    8     2 Dariusz        Puton                 138.53 +  524: 324  189
    9     1 Tomasz         Zwoliński             145.80 +  490: 392  196
   10     1 Andrzej        Rechowicz             124.11 +  436: 413  174
   11     1 Kamil          Górka                 142.20 -  344: 355   92
   12     1 Justyna        Górka                 142.22 -  311: 497   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Dariusz Puton 138.53 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 109.36 +  450: 290  159
    2     2 Beata          Marynowicz            113.44 +  392: 279  163
    3     5 Adam           Jurkowski             121.96 +  343: 317  172
    4     2 Tomasz         Zwoliński             145.80 +  390: 319  196
    5     1 Justyna        Górka                 142.22 -  377: 389   92
    6     5 Leszek         Kacprzyk              117.29 +  425: 359  167
    7     2 Agnieszka      Dymkowska             110.55 +  398: 298  161
    8     2 Dawid          Adamczyk              138.80 -  324: 524   89
    9     3 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  375: 423   74
   10     5 Rafał          Wesołowski            126.78 +  473: 287  177
   11     5 Maciej         Sancewicz             118.53 -  337: 385   69
   12     5 Andrzej        Rechowicz             124.11 +  382: 360  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Łukasz Bobowski 138.09 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Natalia        Ogierman              108.36 +  372: 304  158
    2     5 Dawid          Adamczyk              138.80 -  373: 390   89
    3     7 Łukasz         Sornek                113.10 -  382: 481   63
    4    12 Kamil          Górka                 142.20 -  313: 463   92
    5    15 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  492: 257  150
    6    11 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  431: 290  166
    7     8 Marcin         Ceglarek              112.73 +  375: 325  163
    8     6 Tomasz         Drąszkowski           115.00 +  467: 245  165
    9     4 Adam           Jurkowski             121.96 +  415: 302  172
   10     2 Justyna        Górka                 142.22 -  409: 486   92
   11     3 Tomasz         Zwoliński             145.80 +  338: 337  196
   12     3 Paweł          Jackowski             137.34 +  367: 344  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Paweł Jackowski 137.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Edward         Salamon               107.85 +  409: 335  158
    2     1 Justyna        Górka                 142.22 -  353: 431   92
    3     6 Dawid          Adamczyk              138.80 +  447: 345  189
    4     5 Piotr          Broda                 113.92 +  390: 287  164
    5     5 Kamil          Górka                 142.20 +  390: 325  192
    6     2 Agnieszka      Dymkowska             110.55 -  345: 428   61
    7     4 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  512: 263  150
    8     4 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  352: 368   67
    9     5 Marcin         Ceglarek              112.73 -  325: 371   63
   10     7 Teresa         Zalewska              109.51 +  499: 363  160
   11     4 Andrzej        Rechowicz             124.11 +  398: 327  174
   12     3 Łukasz         Bobowski              138.09 -  344: 367   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Rafał Wesołowski 126.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              104.14 +  374: 365  154
    2     4 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  332: 440   96
    3    12 Małgorzata     Krakowiak             100.00 +  473: 183  150
    4     7 Leszek         Stecuła               121.68 +  398: 316  172
    5     3 Dawid          Adamczyk              138.80 -  291: 376   89
    6     9 Piotr          Broda                 113.92 =  362: 362  114
    7     5 Maciej         Sancewicz             118.53 -  365: 412   69
    8     8 Łukasz         Sornek                113.10 +  438: 306  163
    9     7 Agnieszka      Dymkowska             110.55 +  391: 301  161
   10     5 Dariusz        Puton                 138.53 -  287: 473   89
   11     7 Adam           Jurkowski             121.96 +  327: 316  172
   12     7 Katarzyna      Kowalska              118.90 +  480: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Agnieszka Krupka 125.09 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bożena         Guział                101.75 -  338: 357   52
    2    14 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  374: 288  150
    3    11 Piotr          Broda                 113.92 -  324: 416   64
    4    16 Małgorzata     Krakowiak             100.00 +  474: 200  150
    5     9 Leszek         Stecuła               121.68 -  259: 442   72
    6    13 Joanna         Brychcy               109.64 +  443: 308  160
    7    11 Natalia        Ogierman              108.36 -  355: 399   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  7 100.86




	Andrzej Rechowicz 124.11 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Barczyński            100.00 +  424: 204  150
    2     9 Katarzyna      Kowalska              118.90 +  382: 272  169
    3     2 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  456: 422  171
    4     1 Justyna        Górka                 142.22 -  265: 377   92
    5     4 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  359: 443   96
    6     8 Leszek         Stecuła               121.68 +  373: 368  172
    7     6 Piotr          Broda                 113.92 +  347: 325  164
    8     3 Agnieszka      Dymkowska             110.55 +  526: 251  161
    9     3 Dariusz        Puton                 138.53 +  423: 375  189
   10     1 Dawid          Adamczyk              138.80 -  413: 436   89
   11     4 Paweł          Jackowski             137.34 -  327: 398   87
   12     5 Dariusz        Puton                 138.53 -  360: 382   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Adam Jurkowski 121.96 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Borowski              100.00 +  428: 249  150
    2     7 Piotr          Broda                 113.92 +  329: 302  164
    3     5 Dariusz        Puton                 138.53 -  317: 343   89
    4     4 Agnieszka      Dymkowska             110.55 -  341: 371   61
    5    13 Urszula        Gutowska              100.00 +  451: 311  150
    6    10 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  285: 344   69
    7    12 Edward         Salamon               107.85 +  460: 326  158
    8     9 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  416: 398  150
    9     4 Łukasz         Bobowski              138.09 -  302: 415   88
   10    10 Joanna         Brychcy               109.64 +  477: 227  160
   11     7 Rafał          Wesołowski            126.78 -  316: 327   77
   12     8 Agnieszka      Dymkowska             110.55 +  454: 404  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Leszek Stecuła 121.68 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Duda                  100.00 +  325: 320  150
    2     8 Maciej         Sancewicz             118.53 -  323: 337   69
    3    13 Urszula        Solarska              104.14 +  370: 336  154
    4     7 Rafał          Wesołowski            126.78 -  316: 398   77
    5     9 Agnieszka      Krupka                125.09 +  442: 259  175
    6     8 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  368: 373   74
    7    13 Danuta         Wodecka               100.00 +  418: 278  150
    8    10 Piotr          Broda                 113.92 -  269: 466   64
    9    13 Bożena         Guział                101.75 -  315: 385   52
   10    16 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  384: 315  150
   11    13 Tomasz         Drąszkowski           115.00 +  403: 338  165
   12    10 Jerzy          Luter                 109.36 +  413: 357  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Grzegorz Grzeszczuk 120.52 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  450: 337  150
    2     3 Paulina        Naplocha              100.00 +  464: 321  150
    3     2 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  422: 456   74
    4     3 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  359: 416   67
    5     8 Teresa         Zalewska              109.51 +  331: 307  160
    6     4 Dawid          Adamczyk              138.80 -  328: 425   89
    7     9 Urszula        Solarska              104.14 +  322: 315  154
    8     7 Jerzy          Luter                 109.36 +  493: 286  159
    9     6 Natalia        Ogierman              108.36 -  322: 408   58
   10     8 Piotr          Broda                 113.92 -  303: 401   64
   11     9 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  381: 397   69
   12    11 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  429: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Katarzyna Kowalska 118.90 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Gutowska              100.00 =  344: 344  100
    2     9 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  272: 382   74
    3    15 Beata          Marynowicz            113.44 +  354: 277  163
    4    10 Maciej         Sancewicz             118.53 -  268: 451   69
    5    14 Edward         Salamon               107.85 +  446: 296  158
    6    10 Adam           Jurkowski             121.96 +  344: 285  172
    7     7 Kamil          Górka                 142.20 -  343: 360   92
    8    12 Natalia        Ogierman              108.36 -  366: 378   58
    9    12 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  445: 326  150
   10    11 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  324: 296  166
   11     9 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  397: 381  171
   12     7 Rafał          Wesołowski            126.78 -  342: 480   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Maciej Sancewicz 118.53 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Jagiełka              100.00 +  425: 210  150
    2     8 Leszek         Stecuła               121.68 +  337: 323  172
    3     4 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  376: 388   67
    4    10 Katarzyna      Kowalska              118.90 +  451: 268  169
    5     6 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  389: 388  166
    6     1 Justyna        Górka                 142.22 -  325: 444   92
    7     5 Rafał          Wesołowski            126.78 +  412: 365  177
    8     5 Kamil          Górka                 142.20 -  365: 394   92
    9     9 Łukasz         Sornek                113.10 +  379: 306  163
   10     6 Natalia        Ogierman              108.36 +  501: 307  158
   11     5 Dariusz        Puton                 138.53 +  385: 337  189
   12     2 Kamil          Górka                 142.20 -  364: 415   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Leszek Kacprzyk 117.29 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  433: 291  150
    2     6 Bożena         Guział                101.75 +  451: 376  152
    3     4 Maciej         Sancewicz             118.53 +  388: 376  169
    4     3 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  416: 359  171
    5     2 Agnieszka      Dymkowska             110.55 -  333: 458   61
    6     5 Dariusz        Puton                 138.53 -  359: 425   89
    7     3 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  380: 409   96
    8     4 Paweł          Jackowski             137.34 +  368: 352  187
    9     8 Piotr          Broda                 113.92 +  459: 366  164
   10     3 Kamil          Górka                 142.20 -  321: 455   92
   11     2 Justyna        Górka                 142.22 +  401: 341  192
   12     4 Tomasz         Zwoliński             145.80 +  361: 315  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Ireneusz Kurzok 116.01 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  416: 311  150
    2    11 Danuta         Wodecka               100.00 +  412: 304  150
    3     1 Justyna        Górka                 142.22 -  302: 426   92
    4    11 Urszula        Gutowska              100.00 +  335: 301  150
    5     6 Maciej         Sancewicz             118.53 -  388: 389   69
    6    11 Łukasz         Bobowski              138.09 -  290: 431   88
    7    14 Jerzy          Luter                 109.36 -  367: 375   59
    8    13 Beata          Marynowicz            113.44 +  346: 308  163
    9    10 Tomasz         Drąszkowski           115.00 +  370: 331  165
   10    11 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  296: 324   69
   11    10 Łukasz         Sornek                113.10 +  380: 300  163
   12    11 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  322: 429   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Tomasz Drąszkowski 115.00 Pszczyna     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paulina        Naplocha              100.00 -  320: 381   50
    2    19 Andrzej        Stolot                100.00 +  364: 245  150
    3    16 Danuta         Wodecka               100.00 +  356: 302  150
    4     6 Dawid          Adamczyk              138.80 -  400: 466   89
    8     6 Łukasz         Bobowski              138.09 -  245: 467   88
    9    10 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  331: 370   66
   10    13 Bożena         Guział                101.75 +  364: 324  152
   11    13 Leszek         Stecuła               121.68 -  338: 403   72
   12    15 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  475: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  9 107.44




	Piotr Broda 113.92 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kinga          Stecuła               100.00 +  348: 271  150
    2     7 Adam           Jurkowski             121.96 -  302: 329   72
    3    11 Agnieszka      Krupka                125.09 +  416: 324  175
    4     5 Paweł          Jackowski             137.34 -  287: 390   87
    5    10 Urszula        Solarska              104.14 +  410: 267  154
    6     9 Rafał          Wesołowski            126.78 =  362: 362  127
    7     6 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  325: 347   74
    8    10 Leszek         Stecuła               121.68 +  466: 269  172
    9     8 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  366: 459   67
   10     8 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  401: 303  171
   11     6 Agnieszka      Dymkowska             110.55 +  491: 359  161
   12     6 Natalia        Ogierman              108.36 -  321: 330   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Beata Marynowicz 113.44 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Stolot                100.00 +  406: 238  150
    2     2 Dariusz        Puton                 138.53 -  279: 392   89
    3    15 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  277: 354   69
    4    13 Natalia        Ogierman              108.36 +  362: 311  158
    5    11 Marcin         Ceglarek              112.73 -  314: 380   63
    6    15 Urszula        Solarska              104.14 -  344: 392   54
    7    18 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  407: 288  150
    8    13 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  308: 346   66
    9    18 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  329: 344   50
   10    17 Kamil          Barczyński            100.00 +  516: 197  150
   11    14 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  401: 331  150
   12    12 Łukasz         Sornek                113.10 -  338: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Łukasz Sornek 113.10 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  325: 447   96
    2    18 Miłosz         Borowski              100.00 +  355: 308  150
    3     7 Łukasz         Bobowski              138.09 +  481: 382  188
    4     8 Edward         Salamon               107.85 +  422: 392  158
    5     7 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  335: 414   50
    6     6 Marcin         Ceglarek              112.73 -  318: 360   63
    7    10 Bożena         Guział                101.75 +  437: 347  152
    8     8 Rafał          Wesołowski            126.78 -  306: 438   77
    9     9 Maciej         Sancewicz             118.53 -  306: 379   69
   10    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  357: 303  150
   11    10 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  300: 380   66
   12    12 Beata          Marynowicz            113.44 +  382: 338  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Marcin Ceglarek 112.73 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 142.22 -  285: 562   92
    2    16 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  304: 334   50
    3    21 Grzegorz       Jagiełka              100.00 +  416: 261  150
    4    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  449: 175  150
    5    11 Beata          Marynowicz            113.44 +  380: 314  163
    6     6 Łukasz         Sornek                113.10 +  360: 318  163
    7     8 Łukasz         Bobowski              138.09 -  325: 375   88
    8    11 Joanna         Brychcy               109.64 +  408: 293  160
    9     5 Paweł          Jackowski             137.34 +  371: 325  187
   10     4 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  372: 417   96
   11     8 Natalia        Ogierman              108.36 -  351: 464   58
   12     9 Teresa         Zalewska              109.51 -  343: 375   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Agnieszka Dymkowska 110.55 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Kamil          Barczyński            100.00 +  654: 161  150
    4     4 Adam           Jurkowski             121.96 +  371: 341  172
    5     2 Leszek         Kacprzyk              117.29 +  458: 333  167
    6     2 Paweł          Jackowski             137.34 +  428: 345  187
    7     2 Dariusz        Puton                 138.53 -  298: 398   89
    8     3 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  251: 526   74
    9     7 Rafał          Wesołowski            126.78 -  301: 391   77
   10     9 Jerzy          Luter                 109.36 +  412: 363  159
   11     6 Piotr          Broda                 113.92 -  359: 491   64
   12     8 Adam           Jurkowski             121.96 -  404: 454   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 10 121.10




	Joanna Brychcy 109.64 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 142.20 -  357: 417   92
    2    13 Natalia        Ogierman              108.36 -  307: 415   58
    3    19 Kinga          Stecuła               100.00 -  285: 316   50
    4    20 Jerzy          Luter                 109.36 +  340: 312  159
    5    18 Andrzej        Stolot                100.00 +  398: 292  150
    6    13 Agnieszka      Krupka                125.09 -  308: 443   75
    7    16 Grzegorz       Jagiełka              100.00 +  519: 215  150
    8    11 Marcin         Ceglarek              112.73 -  293: 408   63
    9    15 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  485: 277  150
   10    10 Adam           Jurkowski             121.96 -  227: 477   72
   11    16 Urszula        Gutowska              100.00 +  400: 332  150
   12    13 Urszula        Solarska              104.14 +  368: 320  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Teresa Zalewska 109.51 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              138.80 -  337: 444   89
    2    15 Jerzy          Luter                 109.36 +  392: 309  159
    3     9 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  311: 315   50
    4    15 Kinga          Stecuła               100.00 +  332: 285  150
    5     8 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  307: 331   71
    6    14 Natalia        Ogierman              108.36 -  315: 367   58
    7    17 Urszula        Gutowska              100.00 +  404: 234  150
    8    16 Andrzej        Stolot                100.00 +  437: 284  150
    9    11 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  361: 276  150
   10     7 Paweł          Jackowski             137.34 -  363: 499   87
   11    12 Danuta         Wodecka               100.00 +  377: 303  150
   12     9 Marcin         Ceglarek              112.73 +  375: 343  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Jerzy Luter 109.36 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 138.53 -  290: 450   89
    2    15 Teresa         Zalewska              109.51 -  309: 392   60
    3    20 Miłosz         Borowski              100.00 +  365: 285  150
    4    20 Joanna         Brychcy               109.64 -  312: 340   60
    5    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  497: 160  150
    6    12 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  327: 275  150
    7    14 Ireneusz       Kurzok                116.01 +  375: 367  166
    8     7 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  286: 493   71
    9    14 Danuta         Wodecka               100.00 +  363: 291  150
   10     9 Agnieszka      Dymkowska             110.55 -  363: 412   61
   11    11 Urszula        Solarska              104.14 +  433: 334  154
   12    10 Leszek         Stecuła               121.68 -  357: 413   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Natalia Ogierman 108.36 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              138.09 -  304: 372   88
    2    13 Joanna         Brychcy               109.64 +  415: 307  160
    3    10 Edward         Salamon               107.85 -  341: 363   58
    4    13 Beata          Marynowicz            113.44 -  311: 362   63
    5    16 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  372: 313  150
    6    14 Teresa         Zalewska              109.51 +  367: 315  160
    7    11 Agnieszka      Krupka                125.09 +  399: 355  175
    8    12 Katarzyna      Kowalska              118.90 +  378: 366  169
    9     6 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 +  408: 322  171
   10     6 Maciej         Sancewicz             118.53 -  307: 501   69
   11     8 Marcin         Ceglarek              112.73 +  464: 351  163
   12     6 Piotr          Broda                 113.92 +  330: 321  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Edward Salamon 107.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             137.34 -  335: 409   87
    2    17 Kinga          Stecuła               100.00 +  317: 297  150
    3    10 Natalia        Ogierman              108.36 +  363: 341  158
    4     8 Łukasz         Sornek                113.10 -  392: 422   63
    5    14 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  296: 446   69
    6    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 293  150
    7    12 Adam           Jurkowski             121.96 -  326: 460   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Urszula Solarska 104.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Wesołowski            126.78 -  365: 374   77
    2    12 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  341: 261  150
    3    13 Leszek         Stecuła               121.68 -  336: 370   72
    4    14 Krzysztof      Duda                  100.00 +  427: 281  150
    5    10 Piotr          Broda                 113.92 -  267: 410   64
    6    15 Beata          Marynowicz            113.44 +  392: 344  163
    7     9 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  315: 322   71
    8    15 Danuta         Wodecka               100.00 -  288: 365   50
    9    16 Kamil          Reclik                100.00 +  453: 263  150
   10    14 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  417: 264  150
   11    11 Jerzy          Luter                 109.36 -  334: 433   59
   12    13 Joanna         Brychcy               109.64 -  320: 368   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Bożena Guział 101.75 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Krupka                125.09 +  357: 338  175
    2     6 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  376: 451   67
    3     8 Krzysztof      Duda                  100.00 +  421: 266  150
    4     9 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  282: 412   50
    5    12 Danuta         Wodecka               100.00 +  359: 336  150
    6     7 Kamil          Górka                 142.20 -  330: 337   92
    7    10 Łukasz         Sornek                113.10 -  347: 437   63
    8    14 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  346: 362   50
    9    13 Leszek         Stecuła               121.68 +  385: 315  172
   10    13 Tomasz         Drąszkowski           115.00 -  324: 364   65
   11    15 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  332: 328  150
   12    14 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  279: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Kamil Barczyński 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             124.11 -  204: 424   74
    2    21 PAUZA
    3    17 Agnieszka      Dymkowska             110.55 -  161: 654   61
    4    19 Marcin         Ceglarek              112.73 -  175: 449   63
    5    19 Jerzy          Luter                 109.36 -  160: 497   59
    6    19 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 -  149: 431   50
    7    19 Andrzej        Stolot                100.00 -  219: 360   50
    8    19 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  269: 370   50
    9    19 Urszula        Gutowska              100.00 -  210: 404   50
   10    17 Beata          Marynowicz            113.44 -  197: 516   63
   11    19 Kamil          Reclik                100.00 +  354: 111  150
   12    19 Andrzej        Stolot                100.00 -  189: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  / 11  65.45




	Miłosz Borowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Jurkowski             121.96 -  249: 428   72
    2    18 Łukasz         Sornek                113.10 -  308: 355   63
    3    20 Jerzy          Luter                 109.36 -  285: 365   59
    4    22 Grzegorz       Jagiełka              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     244  /  4  61.00




	Krzysztof Duda 100.00 Pszczyna                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leszek         Stecuła               121.68 -  320: 325   72
    2    20 Grzegorz       Jagiełka              100.00 +  354: 291  150
    3     8 Bożena         Guział                101.75 -  266: 421   52
    4    14 Urszula        Solarska              104.14 -  281: 427   54
    5    20 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  5  75.60




	Mirosław Dymkowski 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  366: 260  150
    4    17 Andrzej        Stolot                100.00 +  363: 279  150
    5    15 Łukasz         Bobowski              138.09 -  257: 492   88
    6    12 Jerzy          Luter                 109.36 -  275: 327   59
    7    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  344: 325  150
    8    14 Bożena         Guział                101.75 +  362: 346  152
    9    11 Teresa         Zalewska              109.51 -  276: 361   60
   10    14 Urszula        Solarska              104.14 -  264: 417   54
   11    14 Beata          Marynowicz            113.44 -  331: 401   63
   12    17 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  464: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 10 107.60




	Krzysztof Gibas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  337: 450   71
    2    16 Marcin         Ceglarek              112.73 +  334: 304  163
    3     9 Teresa         Zalewska              109.51 +  315: 311  160
    4     9 Bożena         Guział                101.75 +  412: 282  152
    5     7 Łukasz         Sornek                113.10 +  414: 335  163
    6     3 Tomasz         Zwoliński             145.80 -  361: 388   96
    7     4 Paweł          Jackowski             137.34 -  263: 512   87
    8     9 Adam           Jurkowski             121.96 -  398: 416   72
    9    12 Katarzyna      Kowalska              118.90 -  326: 445   69
   10    15 Danuta         Wodecka               100.00 -  283: 344   50
   11    17 Andrzej        Stolot                100.00 +  338: 290  150
   12    14 Bożena         Guział                101.75 +  415: 279  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Urszula Gutowska 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Kowalska              118.90 =  344: 344  119
    2    10 Kamil          Górka                 142.20 -  285: 383   92
    3    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  337: 326  150
    4    11 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  301: 335   66
    5    13 Adam           Jurkowski             121.96 -  311: 451   72
    6    17 Danuta         Wodecka               100.00 -  307: 330   50
    7    17 Teresa         Zalewska              109.51 -  234: 404   60
    8    18 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 -  267: 343   50
    9    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  404: 210  150
   10    19 Andrzej        Stolot                100.00 +  353: 269  150
   11    16 Joanna         Brychcy               109.64 -  332: 400   60
   12    18 Kamil          Reclik                100.00 +  272:  91  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Grzegorz Jagiełka 100.00 Studzienice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Sancewicz             118.53 -  210: 425   69
    2    20 Krzysztof      Duda                  100.00 -  291: 354   50
    3    21 Marcin         Ceglarek              112.73 -  261: 416   63
    4    22 Miłosz         Borowski              100.00 +  400:   1  150
    5    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  377: 408   50
    6    18 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  380: 368  150
    7    16 Joanna         Brychcy               109.64 -  215: 519   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  7  84.57




	Magdalena Kitel-Frydel 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Kacprzyk              117.29 -  291: 433   67
    2    14 Agnieszka      Krupka                125.09 -  288: 374   75
    3    22 Andrzej        Stolot                100.00 -  303: 313   50
    4    21 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  241: 367   50
    5    20 Krzysztof      Duda                  100.00 +  400:   1  150
    6    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  431: 149  150
    7    18 Beata          Marynowicz            113.44 -  288: 407   63
    8    18 Urszula        Gutowska              100.00 +  343: 267  150
    9    15 Joanna         Brychcy               109.64 -  277: 485   60
   10    18 Kamil          Reclik                100.00 +  380: 156  150
   11    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 308  150
   12    15 Tomasz         Drąszkowski           115.00 -  205: 475   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Małgorzata Krakowiak 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Rafał          Wesołowski            126.78 -  183: 473   77
    4    16 Agnieszka      Krupka                125.09 -  200: 474   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     152  /  2  76.00




	Krzysztof Lelonek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  311: 416   66
    2    12 Urszula        Solarska              104.14 -  261: 341   54
    3    18 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  260: 366   50
    4    21 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  367: 241  150
    5    16 Natalia        Ogierman              108.36 -  313: 372   58
    6    18 Grzegorz       Jagiełka              100.00 -  368: 380   50
    7    20 PAUZA
    8    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  370: 269  150
    9    18 Beata          Marynowicz            113.44 +  344: 329  163
   10    16 Leszek         Stecuła               121.68 -  315: 384   72
   11    15 Bożena         Guział                101.75 -  328: 332   52
   12    17 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  257: 464   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Drąszkowski           115.00 +  381: 320  165
    2     3 Grzegorz       Grzeszczuk            120.52 -  321: 464   71
    3    14 Urszula        Gutowska              100.00 -  326: 337   50
    4    18 Danuta         Wodecka               100.00 -  275: 379   50
    5    17 Grzegorz       Jagiełka              100.00 +  408: 377  150
    6    16 Edward         Salamon               107.85 -  293: 399   58
    7    15 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  325: 344   50
    8    17 Kamil          Reclik                100.00 +  401: 131  150
    9    17 Andrzej        Stolot                100.00 +  392: 261  150
   10    12 Łukasz         Sornek                113.10 -  303: 357   63
   11    18 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 -  308: 378   50
   12    16 Danuta         Wodecka               100.00 -  202: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Kamil Reclik 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  131: 401   50
    9    16 Urszula        Solarska              104.14 -  263: 453   54
   10    18 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 -  156: 380   50
   11    19 Kamil          Barczyński            100.00 -  111: 354   50
   12    18 Urszula        Gutowska              100.00 -   91: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  5  50.80




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 113.92 -  271: 348   64
    2    17 Edward         Salamon               107.85 -  297: 317   58
    3    19 Joanna         Brychcy               109.64 +  316: 285  160
    4    15 Teresa         Zalewska              109.51 -  285: 332   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     342  /  4  85.50




	Andrzej Stolot 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Marynowicz            113.44 -  238: 406   63
    2    19 Tomasz         Drąszkowski           115.00 -  245: 364   65
    3    22 Magdalena      Kitel-Frydel          100.00 +  313: 303  150
    4    17 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  279: 363   50
    5    18 Joanna         Brychcy               109.64 -  292: 398   60
    6    20 PAUZA
    7    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  360: 219  150
    8    16 Teresa         Zalewska              109.51 -  284: 437   60
    9    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  261: 392   50
   10    19 Urszula        Gutowska              100.00 -  269: 353   50
   11    17 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  290: 338   50
   12    19 Kamil          Barczyński            100.00 +  407: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    11 Ireneusz       Kurzok                116.01 -  304: 412   66
    3    16 Tomasz         Drąszkowski           115.00 -  302: 356   65
    4    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  379: 275  150
    5    12 Bożena         Guział                101.75 -  336: 359   52
    6    17 Urszula        Gutowska              100.00 +  330: 307  150
    7    13 Leszek         Stecuła               121.68 -  278: 418   72
    8    15 Urszula        Solarska              104.14 +  365: 288  154
    9    14 Jerzy          Luter                 109.36 -  291: 363   59
   10    15 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  344: 283  150
   11    12 Teresa         Zalewska              109.51 -  303: 377   60
   12    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  323: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 11 102.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Sornek                447: 325
   2 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 285: 562
   3 Kamil          Górka                - Joanna         Brychcy               417: 357
   4 Teresa         Zalewska             - Dawid          Adamczyk              337: 444
   5 Dariusz        Puton                - Jerzy          Luter                 450: 290
   6 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Bobowski              304: 372
   7 Paweł          Jackowski            - Edward         Salamon               409: 335
   8 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            365: 374
   9 Agnieszka      Krupka               - Bożena         Guział                338: 357
  10 Kamil          Barczyński           - Andrzej        Rechowicz             204: 424
  11 Adam           Jurkowski            - Miłosz         Borowski              428: 249
  12 Krzysztof      Duda                 - Leszek         Stecuła               320: 325
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Gibas                 450: 337
  14 Urszula        Gutowska             - Katarzyna      Kowalska              344: 344
  15 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Jagiełka              425: 210
  16 Magdalena      Kitel-Frydel         - Leszek         Kacprzyk              291: 433
  17 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Lelonek               416: 311
  18 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Drąszkowski           381: 320
  19 Piotr          Broda                - Kinga          Stecuła               348: 271
  20 Andrzej        Stolot               - Beata          Marynowicz            238: 406
  21 Danuta         Wodecka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             431: 353
   2 Beata          Marynowicz           - Dariusz        Puton                 279: 392
   3 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Grzeszczuk            321: 464
   4 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             332: 440
   5 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              390: 373
   6 Leszek         Kacprzyk             - Bożena         Guział                451: 376
   7 Adam           Jurkowski            - Piotr          Broda                 329: 302
   8 Leszek         Stecuła              - Maciej         Sancewicz             323: 337
   9 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              382: 272
  10 Urszula        Gutowska             - Kamil          Górka                 285: 383
  11 Ireneusz       Kurzok               - Danuta         Wodecka               412: 304
  12 Krzysztof      Lelonek              - Urszula        Solarska              261: 341
  13 Joanna         Brychcy              - Natalia        Ogierman              307: 415
  14 Agnieszka      Krupka               - Magdalena      Kitel-Frydel          374: 288
  15 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              309: 392
  16 Krzysztof      Gibas                - Marcin         Ceglarek              334: 304
  17 Edward         Salamon              - Kinga          Stecuła               317: 297
  18 Miłosz         Borowski             - Łukasz         Sornek                308: 355
  19 Tomasz         Drąszkowski          - Andrzej        Stolot                364: 245
  20 Grzegorz       Jagiełka             - Krzysztof      Duda                  291: 354
  21 Kamil          Barczyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Ireneusz       Kurzok                426: 302
   2 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Grzeszczuk            456: 422
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 418: 307
   4 Leszek         Kacprzyk             - Maciej         Sancewicz             388: 376
   5 Dariusz        Puton                - Adam           Jurkowski             343: 317
   6 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             345: 447
   7 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                382: 481
   8 Bożena         Guział               - Krzysztof      Duda                  421: 266
   9 Krzysztof      Gibas                - Teresa         Zalewska              315: 311
  10 Natalia        Ogierman             - Edward         Salamon               341: 363
  11 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                416: 324
  12 Małgorzata     Krakowiak            - Rafał          Wesołowski            183: 473
  13 Urszula        Solarska             - Leszek         Stecuła               336: 370
  14 Paulina        Naplocha             - Urszula        Gutowska              326: 337
  15 Katarzyna      Kowalska             - Beata          Marynowicz            354: 277
  16 Danuta         Wodecka              - Tomasz         Drąszkowski           302: 356
  17 Agnieszka      Dymkowska            - Kamil          Barczyński            654: 161
  18 Mirosław       Dymkowski            - Krzysztof      Lelonek               366: 260
  19 Kinga          Stecuła              - Joanna         Brychcy               316: 285
  20 Miłosz         Borowski             - Jerzy          Luter                 285: 365
  21 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Jagiełka              416: 261
  22 Magdalena      Kitel-Frydel         - Andrzej        Stolot                303: 313


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Andrzej        Rechowicz             377: 265
   2 Dariusz        Puton                - Tomasz         Zwoliński             390: 319
   3 Grzegorz       Grzeszczuk           - Leszek         Kacprzyk              359: 416
   4 Agnieszka      Dymkowska            - Adam           Jurkowski             371: 341
   5 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 390: 287
   6 Tomasz         Drąszkowski          - Dawid          Adamczyk              400: 466
   7 Leszek         Stecuła              - Rafał          Wesołowski            316: 398
   8 Łukasz         Sornek               - Edward         Salamon               422: 392
   9 Bożena         Guział               - Krzysztof      Gibas                 282: 412
  10 Katarzyna      Kowalska             - Maciej         Sancewicz             268: 451
  11 Ireneusz       Kurzok               - Urszula        Gutowska              335: 301
  12 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              463: 313
  13 Beata          Marynowicz           - Natalia        Ogierman              362: 311
  14 Krzysztof      Duda                 - Urszula        Solarska              281: 427
  15 Kinga          Stecuła              - Teresa         Zalewska              285: 332
  16 Małgorzata     Krakowiak            - Agnieszka      Krupka                200: 474
  17 Andrzej        Stolot               - Mirosław       Dymkowski             279: 363
  18 Danuta         Wodecka              - Paulina        Naplocha              379: 275
  19 Kamil          Barczyński           - Marcin         Ceglarek              175: 449
  20 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               312: 340
  21 Krzysztof      Lelonek              - Magdalena      Kitel-Frydel          367: 241
  22 Grzegorz       Jagiełka             - Miłosz         Borowski              400:   1


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Justyna        Górka                 377: 389
   2 Agnieszka      Dymkowska            - Leszek         Kacprzyk              458: 333
   3 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              291: 376
   4 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             443: 359
   5 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 390: 325
   6 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Kurzok                389: 388
   7 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Gibas                 335: 414
   8 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Grzeszczuk            307: 331
   9 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Krupka                442: 259
  10 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              410: 267
  11 Beata          Marynowicz           - Marcin         Ceglarek              314: 380
  12 Bożena         Guział               - Danuta         Wodecka               359: 336
  13 Adam           Jurkowski            - Urszula        Gutowska              451: 311
  14 Edward         Salamon              - Katarzyna      Kowalska              296: 446
  15 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Dymkowski             492: 257
  16 Krzysztof      Lelonek              - Natalia        Ogierman              313: 372
  17 Grzegorz       Jagiełka             - Paulina        Naplocha              377: 408
  18 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Stolot                398: 292
  19 Jerzy          Luter                - Kamil          Barczyński            497: 160
  20 Magdalena      Kitel-Frydel         - Krzysztof      Duda                  400:   1


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Justyna        Górka                 325: 444
   2 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Dymkowska             345: 428
   3 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Zwoliński             361: 388
   4 Grzegorz       Grzeszczuk           - Dawid          Adamczyk              328: 425
   5 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Puton                 359: 425
   6 Łukasz         Sornek               - Marcin         Ceglarek              318: 360
   7 Kamil          Górka                - Bożena         Guział                337: 330
   8 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               373: 368
   9 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 362: 362
  10 Katarzyna      Kowalska             - Adam           Jurkowski             344: 285
  11 Łukasz         Bobowski             - Ireneusz       Kurzok                431: 290
  12 Mirosław       Dymkowski            - Jerzy          Luter                 275: 327
  13 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Brychcy               443: 308
  14 Teresa         Zalewska             - Natalia        Ogierman              315: 367
  15 Urszula        Solarska             - Beata          Marynowicz            392: 344
  16 Edward         Salamon              - Paulina        Naplocha              399: 293
  17 Urszula        Gutowska             - Danuta         Wodecka               307: 330
  18 Grzegorz       Jagiełka             - Krzysztof      Lelonek               380: 368
  19 Kamil          Barczyński           - Magdalena      Kitel-Frydel          149: 431
  20 Andrzej        Stolot               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Justyna        Górka                 482: 337
   2 Agnieszka      Dymkowska            - Dariusz        Puton                 298: 398
   3 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Zwoliński             380: 409
   4 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Jackowski             263: 512
   5 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             365: 412
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             325: 347
   7 Kamil          Górka                - Katarzyna      Kowalska              360: 343
   8 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Bobowski              325: 375
   9 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            315: 322
  10 Bożena         Guział               - Łukasz         Sornek                347: 437
  11 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Krupka                399: 355
  12 Edward         Salamon              - Adam           Jurkowski             326: 460
  13 Leszek         Stecuła              - Danuta         Wodecka               418: 278
  14 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Luter                 367: 375
  15 Mirosław       Dymkowski            - Paulina        Naplocha              344: 325
  16 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Jagiełka              519: 215
  17 Teresa         Zalewska             - Urszula        Gutowska              404: 234
  18 Magdalena      Kitel-Frydel         - Beata          Marynowicz            288: 407
  19 Andrzej        Stolot               - Kamil          Barczyński            360: 219
  20 Krzysztof      Lelonek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 319: 440
   2 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Puton                 524: 324
   3 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Dymkowska             526: 251
   4 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kacprzyk              352: 368
   5 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 365: 394
   6 Tomasz         Drąszkowski          - Łukasz         Bobowski              245: 467
   7 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jerzy          Luter                 493: 286
   8 Łukasz         Sornek               - Rafał          Wesołowski            306: 438
   9 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Gibas                 416: 398
  10 Piotr          Broda                - Leszek         Stecuła               466: 269
  11 Joanna         Brychcy              - Marcin         Ceglarek              293: 408
  12 Katarzyna      Kowalska             - Natalia        Ogierman              366: 378
  13 Beata          Marynowicz           - Ireneusz       Kurzok                308: 346
  14 Mirosław       Dymkowski            - Bożena         Guział                362: 346
  15 Danuta         Wodecka              - Urszula        Solarska              365: 288
  16 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Stolot                437: 284
  17 Kamil          Reclik               - Paulina        Naplocha              131: 401
  18 Urszula        Gutowska             - Magdalena      Kitel-Frydel          267: 343
  19 Kamil          Barczyński           - Krzysztof      Lelonek               269: 370


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Adamczyk              392: 490
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 456: 395
   3 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             375: 423
   4 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             415: 302
   5 Marcin         Ceglarek             - Paweł          Jackowski             371: 325
   6 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Grzeszczuk            408: 322
   7 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Dymkowska             391: 301
   8 Leszek         Kacprzyk             - Piotr          Broda                 459: 366
   9 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Sornek                379: 306
  10 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Drąszkowski           370: 331
  11 Mirosław       Dymkowski            - Teresa         Zalewska              276: 361
  12 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Kowalska              326: 445
  13 Bożena         Guział               - Leszek         Stecuła               385: 315
  14 Jerzy          Luter                - Danuta         Wodecka               363: 291
  15 Magdalena      Kitel-Frydel         - Joanna         Brychcy               277: 485
  16 Urszula        Solarska             - Kamil          Reclik                453: 263
  17 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Stolot                392: 261
  18 Krzysztof      Lelonek              - Beata          Marynowicz            344: 329
  19 Urszula        Gutowska             - Kamil          Barczyński            404: 210


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             436: 413
   2 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 409: 486
   3 Kamil          Górka                - Leszek         Kacprzyk              455: 321
   4 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Zwoliński             372: 417
   5 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            473: 287
   6 Natalia        Ogierman             - Maciej         Sancewicz             307: 501
   7 Teresa         Zalewska             - Paweł          Jackowski             363: 499
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Broda                 303: 401
   9 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dymkowska             363: 412
  10 Adam           Jurkowski            - Joanna         Brychcy               477: 227
  11 Katarzyna      Kowalska             - Ireneusz       Kurzok                324: 296
  12 Łukasz         Sornek               - Paulina        Naplocha              357: 303
  13 Tomasz         Drąszkowski          - Bożena         Guział                364: 324
  14 Urszula        Solarska             - Mirosław       Dymkowski             417: 264
  15 Danuta         Wodecka              - Krzysztof      Gibas                 344: 283
  16 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Lelonek               384: 315
  17 Beata          Marynowicz           - Kamil          Barczyński            516: 197
  18 Kamil          Reclik               - Magdalena      Kitel-Frydel          156: 380
  19 Andrzej        Stolot               - Urszula        Gutowska              269: 353


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 344: 355
   2 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              341: 401
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              337: 338
   4 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             327: 398
   5 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Puton                 385: 337
   6 Agnieszka      Dymkowska            - Piotr          Broda                 359: 491
   7 Rafał          Wesołowski           - Adam           Jurkowski             327: 316
   8 Natalia        Ogierman             - Marcin         Ceglarek              464: 351
   9 Katarzyna      Kowalska             - Grzegorz       Grzeszczuk            397: 381
  10 Ireneusz       Kurzok               - Łukasz         Sornek                380: 300
  11 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              433: 334
  12 Danuta         Wodecka              - Teresa         Zalewska              303: 377
  13 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Drąszkowski           403: 338
  14 Beata          Marynowicz           - Mirosław       Dymkowski             401: 331
  15 Krzysztof      Lelonek              - Bożena         Guział                328: 332
  16 Joanna         Brychcy              - Urszula        Gutowska              400: 332
  17 Andrzej        Stolot               - Krzysztof      Gibas                 290: 338
  18 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Kitel-Frydel          308: 378
  19 Kamil          Barczyński           - Kamil          Reclik                354: 111


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              497: 311
   2 Kamil          Górka                - Maciej         Sancewicz             415: 364
   3 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             367: 344
   4 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Zwoliński             361: 315
   5 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Puton                 360: 382
   6 Piotr          Broda                - Natalia        Ogierman              321: 330
   7 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Kowalska              480: 342
   8 Agnieszka      Dymkowska            - Adam           Jurkowski             404: 454
   9 Marcin         Ceglarek             - Teresa         Zalewska              343: 375
  10 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Luter                 413: 357
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ireneusz       Kurzok                429: 322
  12 Łukasz         Sornek               - Beata          Marynowicz            382: 338
  13 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              368: 320
  14 Krzysztof      Gibas                - Bożena         Guział                415: 279
  15 Tomasz         Drąszkowski          - Magdalena      Kitel-Frydel          475: 205
  16 Paulina        Naplocha             - Danuta         Wodecka               202: 323
  17 Mirosław       Dymkowski            - Krzysztof      Lelonek               464: 257
  18 Kamil          Reclik               - Urszula        Gutowska               91: 272
  19 Andrzej        Stolot               - Kamil          Barczyński            407: 189
Lista rankingowa na dzień 09-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.66  29333  196
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.38  29428  197
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              145.51  28520  196
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.38  28009  194
   7 Michał Makowski                Warszawa             143.80  26460  184
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.64  27435  191
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.29  27225  190
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.99  28456  199
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.90  20435  143
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              142.47  28210  198
  13 Justyna Górka                  Kraków               142.04  26988  190
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.95  25125  177
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.82  23684  167
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Michał Alabrudziński           Włocławek            141.29  27411  194
  18 Kamil Górka                    Kraków               141.23  27258  193
  19 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.23  21315  152
  23 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.05  27589  197
  25 Adam Szukalski                 Coventry             139.71  18442  132
  26 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26003  187
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.72  21641  156
  28 Mirosław Uglik                 Warszawa             138.59  25084  181
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.28  26411  191
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             137.84  26740  194
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               136.87  26963  197
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  34 Marek Reda                     Wołomin              135.90  26092  192
  35 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  37 Karol Waniek                   Wrocław              135.37  20035  148
  38 Rafał Matczak                  Milanówek            135.37  12048   89
  39 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  42 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.59  26317  197
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.53  18289  138
  49 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  53 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  55 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  56 Bogusław Szyszka               Oława                131.49  24457  186
  57 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  59 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  61 Radosław Jachna                Łódź                 130.43  24652  189
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.30  22932  176
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.67  25285  195
  72 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  73 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  74 Kamil Kister                   Puławy               128.98  24893  193
  75 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.92  24881  193
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.78  24984  194
  77 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  80 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.11  24151  190
  82 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.73  25093  198
  83 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  84 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.53   5694   45
  85 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  86 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  88 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  89 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.35  24133  191
  90 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  91 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  96 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.42  12291   98
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  98 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  99 Weronika Rudnicka              Ustka                125.33  24564  196
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Michał Trumpus                 Wrocław              125.00   4500   36
 104 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 105 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.90  23856  191
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 107 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 108 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.43  20779  167
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Agnieszka Krupka               Krosno               124.14  22097  178
 112 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.94  24540  198
 113 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.78  23519  190
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.67  23374  189
 116 Adam Klimont                   Wałcz                123.65  22381  181
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 118 Marta Dobrzańska               Kraków               123.58  11740   95
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 120 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 121 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 122 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.01  20912  170
 124 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 127 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.40  17258  141
 129 Adam Jurkowski                 Knurów               122.18   7331   60
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                121.45  11173   92
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              121.31  16134  133
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 134 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 135 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 136 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 137 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 138 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.53  11571   96
 139 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  120.35  17451  145
 140 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 141 Bogusław Książek               Szczecin             120.03  11523   96
 142 Robert Głowacki                Łódź                 120.03  19685  164
 143 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.72  12930  108
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 145 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 146 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 147 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.18  10130   85
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 149 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.98  22845  192
 150 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 151 Tomasz Łapka                   Opole                118.81  23286  196
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.76  20427  172
 153 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 155 Magdalena Kublik               Warszawa             118.34  23431  198
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 157 Mateusz Królikowski            Wrocław              118.11  13583  115
 158 Stanisław Gasik                Warszawa             118.07  11925  101
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 160 Daniel Janus                   Wąchock              117.95  13210  112
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 163 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 164 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 165 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 166 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 168 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 169 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 170 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 173 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 174 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 175 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 176 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 177 Mikołaj Fidziński              Dębica               115.49   9239   80
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.44  23089  200
 180 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 181 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 183 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 186 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.15  22488  197
 187 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 188 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 190 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.87  20611  181
 191 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 192 Grażyna Wesołowska             Łódź                 113.68   9890   87
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 194 Piotr Broda                    Sandomierz           113.38  21996  194
 195 Marcin Ceglarek                Kraków               113.32  12465  110
 196 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 197 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 198 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.22  22305  197
 199 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 200 Anna Stefańska                 Łódź                 113.09  18546  164
 201 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 202 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 203 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 204 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.46  11246  100
 205 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 207 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 210 Natalia Ogierman               Katowice             111.81   9392   84
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 213 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.99  21865  197
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.80   9307   84
 216 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 217 Beata Marynowicz               Racibórz             110.33   5296   48
 218 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 219 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             110.20  17963  163
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.16  14982  136
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.99  21449  195
 225 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.79  10650   97
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.77  13392  122
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 228 Joanna Brychcy                 Katowice             109.72  11191  102
 229 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              109.65  18311  167
 231 Jerzy Luter                    Bytom                109.48  19049  174
 232 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 233 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.83  21331  196
 234 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 235 Renata Andracka                Zwola                108.66  21406  197
 236 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 237 Anna Arana                     Warszawa             108.37  18532  171
 238 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 240 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 242 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 243 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 245 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 246 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 248 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 249 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 250 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 251 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 253 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 255 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.03  20901  199
 257 Piotr Madej                    Wrocław              105.01   7666   73
 258 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 259 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 260 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.43   4595   44
 262 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 263 Sławomir Wolski                Wrocław              103.26   9913   96
 264 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 265 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 266 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 267 Marta Ćwiek                    Radomsko             102.34   8494   83
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 270 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.17   4700   46
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 273 Bożena Guział                  Racibórz             101.97   6118   60
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.88   9679   95
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 278 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 280 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              101.06   4851   48
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.90   8274   82
 282 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 283 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.38  13551  135
 285 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 286 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 287 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 288 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 289 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 290 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 291 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 292 Rafał Świątek                  Wrocław               99.53   5773   58
 293 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 294 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 295 Radosław Więch                 Warszawa              99.40   8151   82
 296 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.21  10616  107
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.09   5351   54
 298 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 299 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 300 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 302 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 303 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 304 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 305 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 309 Sylwia Buks                    Warszawa              94.53  18245  193
 310 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 312 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 314 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 315 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 316 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 317 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 318 Wojciech Obremski              Legnica               89.37   2681   30
 319 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 320 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 322 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 323 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              85.38  12977  152
 325 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 327 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 328 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 329 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                80.45   3781   47
 330 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 331 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 332 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 334 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 09-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Michał Szymkowski              Wrocław              117.14   3397   29
   3 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   4 Kamila Zacharuk                Zabrze                87.86   2548   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   9 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
  10 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
  11 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  12 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  13 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  14 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  15 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  16 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  18 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  20 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  21 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  22 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  23 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  24 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  25 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  26 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  27 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  28 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  29 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  30 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  31 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  32 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  33 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  34 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  35 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  36 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  37 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  38 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  39 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  40 Krzysztof Gibas                Kraków               104.83   2516   24
  41 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  43 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  45 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  46 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  47 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  48 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  49 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  50 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  52 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  54 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  55 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  56 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Krzysztof Lelonek              Zabrze                77.35   1779   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  61 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  62 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  63 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  64 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  65 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  66 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  67 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  72 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  73 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  74 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  75 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  76 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  77 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  78 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  79 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  80 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  81 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  83 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  84 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  87 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  88 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  89 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  90 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  91 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  92 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  93 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  94 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  95 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  97 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  98 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 101 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 102 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 103 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 105 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 107 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 108 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa              89.92   1169   13
 111 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 112 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 113 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 114 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 115 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 116 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 117 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 118 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 120 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 121 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 122 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 123 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 124 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 125 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 126 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 127 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 129 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 130 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 131 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 132 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 133 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 134 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 135 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 136 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 137 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 138 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 139 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 140 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 141 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 143 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 144 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 145 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 146 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 147 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 148 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 150 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 151 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 152 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 153 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 154 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 155 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 156 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 160 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 161 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 162 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 165 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 166 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 167 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 168 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 177 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 178 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 179 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 180 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 181 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 182 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 183 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 184 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 185 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 186 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 187 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 188 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 190 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 191 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 192 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 193 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 194 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 195 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 196 Anna Mech                      Lututów              103.55   1139   11
 197 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 198 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 199 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 200 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 201 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 202 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 203 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 204 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 205 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 206 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 207 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 208 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 209 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 210 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 211 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 212 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 213 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 214 Joanna Schutz                  Wrocław               82.82    911   11
 215 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 216 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 217 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 218 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 221 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 222 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 223 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 224 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 229 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 230 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 231 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 232 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 233 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 234 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 235 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 236 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 237 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 238 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 239 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 240 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 241 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 242 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 243 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 250 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 251 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 252 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 253 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 254 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 255 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 256 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 257 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 258 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 259 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 260 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 261 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 262 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 263 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 264 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 265 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 266 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 267 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 268 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 269 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 270 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 271 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 272 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 273 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 274 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 275 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 276 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 277 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 278 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 279 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 280 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 281 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 282 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 283 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 284 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 285 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 286 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 287 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 288 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 289 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 290 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 291 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 292 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 295 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 296 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 297 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 298 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 299 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 300 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 301 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 302 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 303 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 304 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 305 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 306 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 307 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 308 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 309 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 310 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 311 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 312 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 313 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 314 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 315 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 316 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 317 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 319 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 320 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 321 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 323 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 324 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 325 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 326 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 327 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 328 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 329 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 330 Michał Dąbrowski               Warszawa              50.00    250    5
 331 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 332 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 333 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 334 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 335 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 336 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 337 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 338 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 339 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 340 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 341 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 342 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 343 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 344 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 345 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 346 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 347 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 348 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 349 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 350 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 351 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 352 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 353 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 354 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 355 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 356 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 357 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 358 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 359 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 360 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 361 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 362 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 363 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 364 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 365 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 366 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 367 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 368 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 369 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 370 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 371 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 372 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 373 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 374 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 375 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie